B1 Semi 1-2 |
Mar 01 7:00P |
Mar 01 |
7:00 PM |
Nickel City Maj Bantam Jr Sons1 |
1 - 8 |
North Bay Trappers Maj AA8 |
Pete Palangio (1)
|
B2-Semi 2-2 |
Mar 01 8:00P |
Mar 01 |
8:00 PM |
Elliot Lake Wildcats3 |
3 - 2 |
Nickel City Jr Sons Min AA2 |
Ray Plourde
|
B1 Semi 1-3 |
Mar 02 6:30P |
Mar 02 |
6:30 PM |
Nickel City Maj Bantam Jr Sons4 |
4 - 5 |
North Bay Trappers Maj AA5 |
East Ferris CC
|
B1-Semi 2-4 |
Mar 03 7:00P |
Mar 03 |
7:00 PM |
North Bay Trappers Min Midget0 |
0 - 2 |
Sudbury Wolves Maj AA2 |
Cambrian
|
B2-Semi 2-4 |
Mar 04 6:30P |
Mar 04 |
6:30 PM |
Elliot Lake Wildcats2 |
2 - 3 |
Nickel City Jr Sons Min AA3 |
Chelmsford
|
B3-Semi 2-4 |
Mar 04 8:30P |
Mar 04 |
8:30 PM |
Nickel City Knights Min A1 |
1 - 3 |
Copper Cliff Redmen Min AA3 |
McClelland
|
B2-Semi 2-1 |
Mar 06 7:30P |
Mar 06 |
7:30 PM |
Nickel City Jr Sons Min AA4 |
4 - 3 |
Elliot Lake Wildcats3 |
Epsanola
|
B3 Semi 2-5 |
Mar 06 8:30P |
Mar 06 |
8:30 PM |
Nickel City Knights Min A2 |
2 - 2 |
Copper Cliff Redmen Min AA2 |
McClelland
|
B3 Semi 2-6 |
Mar 07 7:00P |
Mar 07 |
7:00 PM |
Copper Cliff Redmen Min AA5 |
5 - 4 |
Nickel City Knights Min A4 |
Edgar Leclair
|
B2-Semi 2-3 |
Mar 16 6:30P |
Mar 16 |
6:30 PM |
Nickel City Jr Sons Min AA9 |
9 - 0 |
Elliot Lake Wildcats0 |
Massey Arena
|
B1-Final 1 |
Mar 18 7:15P |
Mar 18 |
7:15 PM |
Sudbury Wolves Maj AA5 |
5 - 2 |
North Bay Trappers Maj AA2 |
Pete Palangio (1)
|
B2 Final 1 |
Mar 18 8:00P |
Mar 18 |
8:00 PM |
Nickel City Jr Sons Min AA4 |
4 - 4 |
Nickel City Sharks Maj A4 |
Chelmsford
|
B3 Final 1 |
Mar 18 8:30P |
Mar 18 |
8:30 PM |
North Bay Trappers Min AA1 |
1 - 1 |
Copper Cliff Redmen Min AA1 |
McClelland
|
B3 Final 2 |
Mar 20 7:00P |
Mar 20 |
7:00 PM |
Copper Cliff Redmen Min AA4 |
4 - 2 |
North Bay Trappers Min AA2 |
Memorial Gardens
|
B3 Final 3 |
Mar 21 7:00P |
Mar 21 |
7:00 PM |
North Bay Trappers Min AA2 |
2 - 5 |
Copper Cliff Redmen Min AA5 |
McClelland
|
B2 Final 2 |
Mar 21 8:00P |
Mar 21 |
8:00 PM |
Nickel City Jr Sons Min AA4 |
4 - 3 |
Nickel City Sharks Maj A3 |
Centennial (Hanmer)
|
B1-Final 2 |
Mar 22 7:00P |
Mar 22 |
7:00 PM |
Sudbury Wolves Maj AA3 |
3 - 2 |
North Bay Trappers Maj AA2 |
Memorial Gardens
|
B2 Final 3 |
Mar 22 8:00P |
Mar 22 |
8:00 PM |
Nickel City Sharks Maj A3 |
3 - 5 |
Nickel City Jr Sons Min AA5 |
Ray Plourde
|
B3 Final 4 |
Mar 23 11:00A |
Mar 23 |
11:00 AM |
Copper Cliff Redmen Min AA0 |
0 - 2 |
North Bay Trappers Min AA2 |
Pete Palangio (1)
|
B1- Final 3 |
Mar 24 7:00P |
Mar 24 |
7:00 PM |
North Bay Trappers Maj AA4 |
4 - 1 |
Sudbury Wolves Maj AA1 |
Cambrian
|
B2 Final 4 |
Mar 25 6:30P |
Mar 25 |
6:30 PM |
Nickel City Sharks Maj A2 |
2 - 3 |
Nickel City Jr Sons Min AA3 |
Chelmsford
|
B3 Final 5 |
Mar 25 8:30P |
Mar 25 |
8:30 PM |
North Bay Trappers Min AA1 |
1 - 2 |
Copper Cliff Redmen Min AA2 |
McClelland
|
B1- Final 4 |
Mar 28 8:00P |
Mar 28 |
8:00 PM |
North Bay Trappers Maj AA3 |
3 - 4 |
Sudbury Wolves Maj AA4 |
Cambrian
|
B2-95 |
Mar 31 8:30P |
Mar 31 |
8:30 PM |
North Bay Trappers Min AA |
|
Copper Cliff Redmen Min AA |
McClelland
|