WOAA :: Boys Rep Schedule By Month
Header Ad Unit
February 2018
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
PW Feb 01
7:00P
Feb 01 7:00 PM Blyth-Brussels Crusaders1 1 - 3 Minto Mad Dogs3 Harriston CC
ATO Feb 01
7:00P
Feb 01 7:00 PM TCDMHA Rebels1 1 - 5 Shallow Lake Lakers5 Shallow Lake & Distr
PW Feb 01
7:15P
Feb 01 7:15 PM Walkerton Capitals0 0 - 4 Wingham Ironmen4 Wingham
BAN Feb 01
7:30P
Feb 01 7:30 PM South Bruce Blades0 0 - 4 Minto Mad Dogs4 Palmerston Arena
MID Feb 01
8:30P
Feb 01 8:30 PM BCH Ice Dogs0 0 - 3 Shallow Lake Lakers3 Shallow Lake & Distr
MID Feb 01
8:30P
Feb 01 8:30 PM Lucknow Sepoys2 2 - 7 Wingham Ironmen7 Wingham
PW Feb 01
8:30P
Feb 01 8:30 PM South Bruce Blades3 3 - 1 Goderich Sailors1 Goderich MRC
MID Feb 01
9:00P
Feb 01 9:00 PM Walkerton Capitals6 6 - 2 Hanover Falcons2 Hanover P&H Centre
NOV Feb 02
6:00P
Feb 02 6:00 PM Blyth-Brussels Crusaders2 2 - 6 Central Perth Rep6 Elma-Logan Arena
MID Feb 02
6:15P
Feb 02 6:15 PM TCDMHA Rebels6 6 - 1 Walkerton Capitals AE1 Walkerton
ATO Feb 02
6:30P
Feb 02 6:30 PM Walkerton Capitals7 7 - 1 Hanover Falcons1 Hanover P&H Centre
PW Feb 02
6:30P
Feb 02 6:30 PM Seaforth Stars2 2 - 4 BCH Ice Dogs4 Central Huron CC
NOV Feb 02
7:00P
Feb 02 7:00 PM Hanover Falcons13 13 - 2 Bruce Peninsula Northstars2 Lions Head
NOV Feb 02
7:00P
Feb 02 7:00 PM Ripley Wolves12 12 - 1 Arthur Vipers1 Arthur
ATO Feb 02
7:00P
Feb 02 7:00 PM Ripley Wolves7 7 - 3 Drayton Defenders3 PMD Arena
PW Feb 02
7:00P
Feb 02 7:00 PM Drayton Defenders3 3 - 1 Lucknow Sepoys1 Lucknow Arena
ATO Feb 02
7:00P
Feb 02 7:00 PM Seaforth Stars2 2 - 3 Central Perth Rep3 Elma-Logan Arena
PW Feb 02
7:30P
Feb 02 7:30 PM Shallow Lake Lakers2 2 - 1 TCDMHA Rebels1 Keady Arena
PW Feb 02
8:00P
Feb 02 8:00 PM Wingham Ironmen4 4 - 5 Stayner Cyclones5 Stayner
MID Feb 02
8:30P
Feb 02 8:30 PM Blyth-Brussels Crusaders1 1 - 4 South Bruce Blades4 Teeswater Arena
NOV Feb 03
11:00A
Feb 03 11:00 AM Goderich Sailors2 2 - 4 Blyth-Brussels Crusaders4 Blyth
NOV Feb 03
11:30A
Feb 03 11:30 AM Howick Hornets3 3 - 5 Wingham Ironmen5 Wingham
ATO Feb 03
12:00P
Feb 03 12:00 PM West Grey Warriors3 3 - 1 Stayner Cyclones1 Stayner
PW Feb 03
12:30P
Feb 03 12:30 PM Stayner Cyclones3 3 - 8 Wingham Ironmen8 Wingham
NOV Feb 03
1:00P
Feb 03 1:00 PM Drayton Defenders2 2 - 1 BCH Ice Dogs1 Hensall Arena
ATO Feb 03
1:00P
Feb 03 1:00 PM TCDMHA Rebels7 7 - 6 Shallow Lake Lakers6 Shallow Lake & Distr
NOV Feb 03
1:30P
Feb 03 1:30 PM Walkerton Capitals7 7 - 0 TCDMHA Rebels0 Keady Arena
NOV Feb 03
2:00P
Feb 03 2:00 PM South Bruce Blades2 2 - 5 Ripley Wolves5 Ripley
PW Feb 03
2:30P
Feb 03 2:30 PM TCDMHA Rebels1 1 - 0 Shallow Lake Lakers0 Shallow Lake & Distr
PW Feb 03
3:00P
Feb 03 3:00 PM Saugeen Shores Storm4 4 - 3 Walkerton Capitals3 Walkerton
PW Feb 03
3:00P
Feb 03 3:00 PM Hanover Falcons3 3 - 0 Kincardine Kinucks0 Davidson Centre
PW Feb 03
3:00P
Feb 03 3:00 PM BCH Ice Dogs4 4 - 0 Seaforth Stars0 Seaforth Arena
ATO Feb 03
3:00P
Feb 03 3:00 PM Bruce Peninsula Northstars5 5 - 4 AEMHA Ice Dogs4 Tara CC
PW Feb 03
3:30P
Feb 03 3:30 PM Minto Mad Dogs1 1 - 0 Blyth-Brussels Crusaders0 Brussels
ATO Feb 03
3:30P
Feb 03 3:30 PM Saugeen Shores Storm AE3 3 - 1 Mitchell Meteors AE1 Elma-Logan Arena
ATO Feb 03
4:15P
Feb 03 4:15 PM Mt. Forest Rams3 3 - 5 Seaforth Stars5 Seaforth Arena
ATO Feb 03
4:30P
Feb 03 4:30 PM Drayton Defenders3 3 - 3 Ripley Wolves3 Ripley
PW Feb 03
4:30P
Feb 03 4:30 PM Listowel Cyclones AE3 3 - 1 Mitchell Meteors AE1 Elma-Logan Arena
MID Feb 03
4:45P
Feb 03 4:45 PM Kincardine Kinucks4 4 - 2 Goderich Sailors2 Goderich MRC
BAN Feb 03
5:00P
Feb 03 5:00 PM Minto Mad Dogs4 4 - 5 South Bruce Blades5 Teeswater Arena
BAN Feb 03
5:30P
Feb 03 5:30 PM West Grey Warriors3 3 - 1 Seaforth Stars1 Seaforth Arena
BAN Feb 03
5:30P
Feb 03 5:30 PM Central Perth Rep2 2 - 3 Listowel Cyclones3 Steve Kerr Complex
MID Feb 03
6:15P
Feb 03 6:15 PM Hanover Falcons1 1 - 3 Walkerton Capitals3 Walkerton
MID Feb 03
8:15P
Feb 03 8:15 PM Minto Mad Dogs5 5 - 1 Stayner Cyclones1 Stayner
NOV Feb 04
12:00P
Feb 04 12:00 PM Mitchell Meteors1 1 - 2 West Grey Warriors2 Normanby Arena
ATO Feb 04
12:00P
Feb 04 12:00 PM Mitchell Meteors AE1 1 - 4 Saugeen Shores Storm AE4 Southampton
NOV Feb 04
12:30P
Feb 04 12:30 PM Hanover Falcons12 12 - 2 AEMHA Ice Dogs2 Tara CC
ATO Feb 04
1:00P
Feb 04 1:00 PM Ripley Wolves3 3 - 0 Drayton Defenders0 PMD Arena
ATO Feb 04
1:30P
Feb 04 1:30 PM Kincardine Kinucks0 0 - 2 Saugeen Shores Storm2 Southampton
NOV Feb 04
2:00P
Feb 04 2:00 PM Mt. Forest Rams0 0 - 9 Kincardine Kinucks9 Tiverton Arena
ATO Feb 04
2:00P
Feb 04 2:00 PM Minto Mad Dogs5 5 - 4 South Bruce Blades4 Teeswater Arena
ATO Feb 04
2:00P
Feb 04 2:00 PM Shallow Lake Lakers3 3 - 5 TCDMHA Rebels5 Keady Arena
MID Feb 04
3:00P
Feb 04 3:00 PM Shallow Lake Lakers4 4 - 7 BCH Ice Dogs7 Hensall Arena
PW Feb 04
3:30P
Feb 04 3:30 PM Saugeen Shores Storm AE4 4 - 9 Bruce Peninsula Northstars9 Lions Head
NOV Feb 04
4:00P
Feb 04 4:00 PM TCDMHA Rebels0 0 - 2 Shallow Lake Lakers2 Shallow Lake & Distr
PW Feb 04
4:00P
Feb 04 4:00 PM Wingham Ironmen3 3 - 4 Stayner Cyclones4 Stayner
NOV Feb 04
4:30P
Feb 04 4:30 PM Goderich Sailors4 4 - 2 Seaforth Stars2 Seaforth Arena
PW Feb 04
5:00P
Feb 04 5:00 PM Blyth-Brussels Crusaders2 2 - 1 Minto Mad Dogs1 Harriston CC
BAN Feb 04
5:45P
Feb 04 5:45 PM Shallow Lake Lakers13 13 - 2 Mt. Forest Rams2 Mount Forest Sports
ATO Feb 04
6:00P
Feb 04 6:00 PM Walkerton Capitals7 7 - 0 Hanover Falcons0 Hanover P&H Centre
MID Feb 04
8:15P
Feb 04 8:15 PM Drayton Defenders7 7 - 4 Mt. Forest Rams4 Mount Forest Sports
NOV Feb 05
6:00P
Feb 05 6:00 PM Shallow Lake Lakers1 1 - 6 Hanover Falcons6 Hanover P&H Centre
NOV Feb 05
6:30P
Feb 05 6:30 PM Listowel Cyclones4 4 - 2 West Grey Warriors2 Normanby Arena
BAN Feb 05
7:00P
Feb 05 7:00 PM Mitchell Meteors4 4 - 0 Lucknow Sepoys0 Lucknow Arena
BAN Feb 05
7:15P
Feb 05 7:15 PM BCH Ice Dogs0 0 - 0 Walkerton Capitals0 Walkerton
PW Feb 05
7:45P
Feb 05 7:45 PM Mitchell Meteors AE1 1 - 2 Listowel Cyclones AE2 Steve Kerr Complex
BAN Feb 05
8:00P
Feb 05 8:00 PM Hanover Falcons4 4 - 2 Goderich Sailors2 Goderich MRC
MID Feb 05
8:00P
Feb 05 8:00 PM Shallow Lake Lakers1 1 - 1 BCH Ice Dogs1 Hensall Arena
BAN Feb 05
8:30P
Feb 05 8:30 PM Minto Mad Dogs6 6 - 4 South Bruce Blades4 Teeswater Arena
MID Feb 05
8:30P
Feb 05 8:30 PM Wingham Ironmen3 3 - 1 Lucknow Sepoys1 Lucknow Arena
NOV Feb 06
6:00P
Feb 06 6:00 PM Shallow Lake Lakers3 3 - 3 AEMHA Ice Dogs3 Tara CC
PW Feb 06
6:15P
Feb 06 6:15 PM Saugeen Shores Storm AE1 1 - 6 Wingham Ironmen AE6 Wingham
ATO Feb 06
6:30P
Feb 06 6:30 PM South Bruce Blades2 2 - 4 Minto Mad Dogs4 Palmerston Arena
PW Feb 06
6:30P
Feb 06 6:30 PM Shallow Lake Lakers4 4 - 3 TCDMHA Rebels3 Keady Arena
ATO Feb 06
6:30P
Feb 06 6:30 PM West Grey Warriors1 1 - 5 Listowel Cyclones5 Steve Kerr Complex
NOV Feb 06
7:00P
Feb 06 7:00 PM Minto Mad Dogs4 4 - 5 Arthur Vipers5 Arthur
ATO Feb 06
7:00P
Feb 06 7:00 PM Mitchell Meteors1 1 - 4 Goderich Sailors4 Memorial
PW Feb 06
7:30P
Feb 06 7:30 PM Listowel Cyclones AE1 1 - 1 Mitchell Meteors AE1 Elma-Logan Arena
BAN Feb 06
7:30P
Feb 06 7:30 PM Blyth-Brussels Crusaders4 4 - 0 Wingham Ironmen0 Wingham
MID Feb 06
7:40P
Feb 06 7:40 PM Stayner Cyclones2 2 - 5 Minto Mad Dogs5 Palmerston Arena
MID Feb 06
9:00P
Feb 06 9:00 PM Mt. Forest Rams4 4 - 7 Drayton Defenders7 PMD Arena
NOV Feb 07
6:00P
Feb 07 6:00 PM Blyth-Brussels Crusaders2 2 - 3 BCH Ice Dogs3 Bayfield
ATO Feb 07
6:45P
Feb 07 6:45 PM Seaforth Stars1 1 - 0 Mt. Forest Rams0 Mount Forest Sports
NOV Feb 07
7:00P
Feb 07 7:00 PM South Bruce Blades4 4 - 5 Howick Hornets5 Howick Community Cen
ATO Feb 07
7:00P
Feb 07 7:00 PM Mitchell Meteors AE1 1 - 2 Saugeen Shores Storm AE2 Southampton
ATO Feb 07
7:00P
Feb 07 7:00 PM AEMHA Ice Dogs2 2 - 3 Lucknow Sepoys3 Lucknow Arena
BAN Feb 07
7:10P
Feb 07 7:10 PM South Bruce Blades4 4 - 5 Minto Mad Dogs5 Harriston CC
PW Feb 07
7:30P
Feb 07 7:30 PM Minto Mad Dogs5 5 - 2 Blyth-Brussels Crusaders2 Blyth
BAN Feb 07
7:30P
Feb 07 7:30 PM Hanover Falcons2 2 - 4 West Grey Warriors4 Normanby Arena
MID Feb 07
8:30P
Feb 07 8:30 PM Blyth-Brussels Crusaders0 0 - 4 South Bruce Blades4 Teeswater Arena
NOV Feb 08
6:30P
Feb 08 6:30 PM Howick Hornets3 3 - 2 Minto Mad Dogs2 Palmerston Arena
PW Feb 08
6:30P
Feb 08 6:30 PM Mitchell Meteors AE3 3 - 2 Listowel Cyclones AE2 Steve Kerr Complex
PW Feb 08
7:00P
Feb 08 7:00 PM AEMHA Ice Dogs3 3 - 3 TCDMHA Rebels3 Keady Arena
PW Feb 08
7:15P
Feb 08 7:15 PM Saugeen Shores Storm2 2 - 1 Wingham Ironmen1 Wingham
BAN Feb 08
8:00P
Feb 08 8:00 PM Walkerton Capitals4 4 - 1 BCH Ice Dogs1 Hensall Arena
PW Feb 08
8:00P
Feb 08 8:00 PM Hanover Falcons4 4 - 2 Mitchell Meteors2 Mitchell Arena
MID Feb 08
8:30P
Feb 08 8:30 PM BCH Ice Dogs3 3 - 0 Shallow Lake Lakers0 Shallow Lake & Distr
PW Feb 08
8:30P
Feb 08 8:30 PM West Grey Warriors6 6 - 5 Goderich Sailors5 Goderich MRC
NOV Feb 09
6:00P
Feb 09 6:00 PM Listowel Cyclones1 1 - 2 Saugeen Shores Storm2 Southampton
ATO Feb 09
7:00P
Feb 09 7:00 PM Drayton Defenders3 3 - 4 Ripley Wolves4 Ripley
PW Feb 09
7:00P
Feb 09 7:00 PM South Bruce Blades2 2 - 1 Lucknow Sepoys1 Lucknow Arena
PW Feb 09
7:30P
Feb 09 7:30 PM Mitchell Meteors Hanover Falcons Hanover P&H Centre
NOV Feb 10
10:45A
Feb 10 10:45 AM Blyth-Brussels Crusaders5 5 - 2 Drayton Defenders2 PMD Arena
PW Feb 10
11:15A
Feb 10 11:15 AM South Bruce Blades2 2 - 1 West Grey Warriors1 Normanby Arena
PW Feb 10
11:30A
Feb 10 11:30 AM Bruce Peninsula Northstars Wingham Ironmen AE Wingham
NOV Feb 10
12:30P
Feb 10 12:30 PM Kincardine Kinucks2 2 - 0 Saugeen Shores Storm0 Southampton
ATO Feb 10
1:00P
Feb 10 1:00 PM Drayton Defenders0 0 - 3 Goderich Sailors3 Goderich MRC
NOV Feb 10
1:45P
Feb 10 1:45 PM Arthur Vipers2 2 - 9 Wingham Ironmen9 Wingham
ATO Feb 10
2:00P
Feb 10 2:00 PM TCDMHA Rebels3 3 - 2 Shallow Lake Lakers2 Shallow Lake & Distr
NOV Feb 10
3:00P
Feb 10 3:00 PM Hanover Falcons11 11 - 0 TCDMHA Rebels0 Keady Arena
BAN Feb 10
3:15P
Feb 10 3:15 PM Wingham Ironmen1 1 - 6 Goderich Sailors6 Goderich MRC
PW Feb 10
3:30P
Feb 10 3:30 PM TCDMHA Rebels3 3 - 4 Shallow Lake Lakers4 Shallow Lake & Distr
PW Feb 10
4:30P
Feb 10 4:30 PM Saugeen Shores Storm AE2 2 - 3 BCH Ice Dogs AE3 Hensall Arena
BAN Feb 10
4:45P
Feb 10 4:45 PM Drayton Defenders5 5 - 6 Walkerton Capitals6 Walkerton
PW Feb 10
5:30P
Feb 10 5:30 PM Stayner Cyclones2 2 - 6 Wingham Ironmen6 Wingham
ATO Feb 10
5:30P
Feb 10 5:30 PM Lucknow Sepoys0 0 - 8 Bruce Peninsula Northstars8 Lions Head
BAN Feb 10
6:00P
Feb 10 6:00 PM Mt. Forest Rams0 0 - 3 Saugeen Shores Storm3 Saugeen Shores Commu
MID Feb 10
6:30P
Feb 10 6:30 PM Shallow Lake Lakers4 4 - 5 BCH Ice Dogs5 Central Huron CC
NOV Feb 11
1:15P
Feb 11 1:15 PM Mitchell Meteors4 4 - 1 Mt. Forest Rams1 Mount Forest Sports
NOV Feb 11
2:00P
Feb 11 2:00 PM Walkerton Capitals1 1 - 1 AEMHA Ice Dogs1 Paisley Arena
PW Feb 11
2:00P
Feb 11 2:00 PM Goderich Sailors6 6 - 3 Lucknow Sepoys3 Lucknow Arena
NOV Feb 11
2:30P
Feb 11 2:30 PM Ripley Wolves8 8 - 3 Minto Mad Dogs3 Harriston CC
NOV Feb 11
2:45P
Feb 11 2:45 PM Saugeen Shores Storm5 5 - 0 West Grey Warriors0 Normanby Arena
ATO Feb 11
5:00P
Feb 11 5:00 PM Seaforth Stars5 5 - 3 Wingham Ironmen3 Wingham
PW Feb 11
5:30P
Feb 11 5:30 PM Wingham Ironmen3 3 - 2 Stayner Cyclones2 Stayner
PW Feb 11
5:30P
Feb 11 5:30 PM Listowel Cyclones AE1 1 - 2 Mitchell Meteors AE2 Elma-Logan Arena
BAN Feb 11
7:00P
Feb 11 7:00 PM Listowel Cyclones5 5 - 1 Hanover Falcons1 Hanover P&H Centre
MID Feb 11
8:15P
Feb 11 8:15 PM Central Perth Rep6 6 - 7 Mt. Forest Rams7 Mount Forest Sports
ATO Feb 12
6:15P
Feb 12 6:15 PM Blyth-Brussels Crusaders2 2 - 0 Ripley Wolves0 Ripley
BAN Feb 12
7:00P
Feb 12 7:00 PM West Grey Warriors7 7 - 0 Central Perth Rep0 Elma-Logan Arena
PW Feb 12
7:10P
Feb 12 7:10 PM Drayton Defenders4 4 - 9 Minto Mad Dogs9 Palmerston Arena
MID Feb 12
8:30P
Feb 12 8:30 PM Blyth-Brussels Crusaders2 2 - 2 Lucknow Sepoys2 Lucknow Arena
PW Feb 12
8:30P
Feb 12 8:30 PM Goderich Sailors1 1 - 0 South Bruce Blades0 Teeswater Arena
ATO Feb 13
6:00P
Feb 13 6:00 PM Lucknow Sepoys4 4 - 3 Saugeen Shores Storm AE3 Saugeen Shores Commu
PW Feb 13
7:00P
Feb 13 7:00 PM Blyth-Brussels Crusaders2 2 - 5 Mitchell Meteors5 Mitchell Arena
PW Feb 14
6:00P
Feb 14 6:00 PM Wingham Ironmen4 4 - 3 Walkerton Capitals3 Walkerton
ATO Feb 14
6:00P
Feb 14 6:00 PM Saugeen Shores Storm AE4 4 - 1 Lucknow Sepoys1 Lucknow Arena
ATO Feb 14
6:30P
Feb 14 6:30 PM Hanover Falcons2 2 - 0 Listowel Cyclones AE0 Steve Kerr Complex
NOV Feb 15
6:00P
Feb 15 6:00 PM Walkerton Capitals5 5 - 5 Saugeen Shores Storm5 Southampton
NOV Feb 15
6:00P
Feb 15 6:00 PM Seaforth Stars3 3 - 3 South Bruce Blades3 Mildmay Carrick Recr
ATO Feb 15
7:00P
Feb 15 7:00 PM AEMHA Ice Dogs4 4 - 5 Bruce Peninsula Northstars5 Wiarton Arena
PW Feb 15
7:00P
Feb 15 7:00 PM BCH Ice Dogs AE2 2 - 4 Minto Mad Dogs AE4 Harriston CC
MID Feb 15
7:30P
Feb 15 7:30 PM Walkerton Capitals AE3 3 - 7 TCDMHA Rebels7 Markdale
BAN Feb 15
8:30P
Feb 15 8:30 PM Blyth-Brussels Crusaders3 3 - 1 Goderich Sailors1 Goderich MRC
MID Feb 15
8:30P
Feb 15 8:30 PM Blyth-Brussels Crusaders Wingham Ironmen Wingham
NOV Feb 16
6:00P
Feb 16 6:00 PM Ripley Wolves5 5 - 1 Central Perth Rep1 Elma-Logan Arena
ATO Feb 16
7:00P
Feb 16 7:00 PM Lucknow Sepoys0 0 - 6 AEMHA Ice Dogs6 Chesley
ATO Feb 16
7:45P
Feb 16 7:45 PM Shallow Lake Lakers4 4 - 2 Arthur Vipers2 Arthur
ATO Feb 17
10:00A
Feb 17 10:00 AM Mt. Forest Rams2 2 - 3 Central Perth Rep3 Elma-Logan Arena
NOV Feb 17
10:00A
Feb 17 10:00 AM TCDMHA Rebels1 1 - 3 Bruce Peninsula Northstars3 Wiarton Arena
NOV Feb 17
10:00A
Feb 17 10:00 AM West Grey Warriors0 0 - 8 Shallow Lake Lakers8 Shallow Lake & Distr
ATO Feb 17
11:00A
Feb 17 11:00 AM Kincardine Kinucks2 2 - 4 Blyth-Brussels Crusaders4 Brussels
NOV Feb 17
11:00A
Feb 17 11:00 AM Mitchell Meteors Hanover Falcons Hanover P&H Centre
ATO Feb 17
12:00P
Feb 17 12:00 PM Listowel Cyclones AE1 1 - 6 Hanover Falcons6 Hanover P&H Centre
NOV Feb 17
12:00P
Feb 17 12:00 PM Central Perth Rep2 2 - 4 Ripley Wolves4 Ripley
PW Feb 17
2:00P
Feb 17 2:00 PM Lucknow Sepoys3 3 - 5 Goderich Sailors5 Goderich MRC
NOV Feb 17
3:30P
Feb 17 3:30 PM Listowel Cyclones0 0 - 5 Kincardine Kinucks5 Davidson Centre
NOV Feb 17
3:30P
Feb 17 3:30 PM AEMHA Ice Dogs0 0 - 8 Blyth-Brussels Crusaders8 Brussels
NOV Feb 17
3:45P
Feb 17 3:45 PM Hanover Falcons7 7 - 0 Mitchell Meteors0 Mitchell Arena
PW Feb 17
6:00P
Feb 17 6:00 PM Walkerton Capitals1 1 - 7 Saugeen Shores Storm7 Southampton
ATO Feb 18
12:00P
Feb 18 12:00 PM Central Perth Rep1 1 - 6 Mt. Forest Rams6 Mount Forest Sports
NOV Feb 18
12:00P
Feb 18 12:00 PM Blyth-Brussels Crusaders3 3 - 5 AEMHA Ice Dogs5 Tara CC
PW Feb 18
1:30P
Feb 18 1:30 PM BCH Ice Dogs AE2 2 - 3 Saugeen Shores Storm AE3 Saugeen Shores Commu
NOV Feb 18
2:45P
Feb 18 2:45 PM Shallow Lake Lakers3 3 - 0 West Grey Warriors0 Normanby Arena
NOV Feb 18
4:00P
Feb 18 4:00 PM Drayton Defenders3 3 - 2 Wingham Ironmen2 Wingham
MID Feb 18
4:30P
Feb 18 4:30 PM BCH Ice Dogs Kincardine Kinucks Davidson Centre
PW Feb 18
4:40P
Feb 18 4:40 PM Bruce Peninsula Northstars3 3 - 1 Minto Mad Dogs AE1 Harriston CC
ATO Feb 18
5:45P
Feb 18 5:45 PM Drayton Defenders6 6 - 2 Mitchell Meteors2 Mitchell Arena
MID Feb 18
7:30P
Feb 18 7:30 PM Lucknow Sepoys1 1 - 5 Blyth-Brussels Crusaders5 Blyth
PW Feb 18
7:30P
Feb 18 7:30 PM Lucknow Sepoys South Bruce Blades Teeswater Arena
PW Feb 18
8:00P
Feb 18 8:00 PM Shallow Lake Lakers8 8 - 2 AEMHA Ice Dogs2 Tara CC
NOV Feb 19
5:00P
Feb 19 5:00 PM Saugeen Shores Storm7 7 - 4 Walkerton Capitals4 Walkerton
BAN Feb 19
6:30P
Feb 19 6:30 PM South Bruce Blades3 3 - 1 Drayton Defenders1 PMD Arena
ATO Feb 19
7:00P
Feb 19 7:00 PM Minto Mad Dogs1 1 - 0 South Bruce Blades0 Mildmay Carrick Recr
BAN Feb 19
7:00P
Feb 19 7:00 PM BCH Ice Dogs0 0 - 3 Lucknow Sepoys3 Lucknow Arena
PW Feb 19
7:30P
Feb 19 7:30 PM Goderich Sailors6 6 - 2 West Grey Warriors2 Normanby Arena
PW Feb 19
8:00P
Feb 19 8:00 PM Listowel Cyclones7 7 - 3 Saugeen Shores Storm3 Southampton
PW Feb 19
8:00P
Feb 19 8:00 PM Drayton Defenders0 0 - 3 BCH Ice Dogs3 Hensall Arena
BAN Feb 19
8:00P
Feb 19 8:00 PM Mitchell Meteors AE2 2 - 3 Seaforth Stars3 Seaforth Arena
MID Feb 19
9:00P
Feb 19 9:00 PM Walkerton Capitals AE Listowel Cyclones AE Steve Kerr Complex
NOV Feb 20
5:30P
Feb 20 5:30 PM Minto Mad Dogs6 6 - 0 Mt. Forest Rams0 Mount Forest Sports
NOV Feb 20
6:00P
Feb 20 6:00 PM South Bruce Blades Seaforth Stars Seaforth Arena
PW Feb 20
6:15P
Feb 20 6:15 PM BCH Ice Dogs AE Wingham Ironmen AE Wingham
BAN Feb 20
7:00P
Feb 20 7:00 PM Shallow Lake Lakers Saugeen Shores Storm Saugeen Shores Commu
NOV Feb 20
7:00P
Feb 20 7:00 PM Kincardine Kinucks Listowel Cyclones Steve Kerr Complex
PW Feb 20
8:00P
Feb 20 8:00 PM Minto Mad Dogs Drayton Defenders PMD Arena
ATO Feb 20
8:00P
Feb 20 8:00 PM Mitchell Meteors AE Listowel Cyclones AE Steve Kerr Complex
PW Feb 21
6:00P
Feb 21 6:00 PM Listowel Cyclones Walkerton Capitals Walkerton
PW Feb 21
6:00P
Feb 21 6:00 PM AEMHA Ice Dogs TCDMHA Rebels Keady Arena
NOV Feb 21
6:00P
Feb 21 6:00 PM Arthur Vipers Goderich Sailors Memorial
NOV Feb 21
6:45P
Feb 21 6:45 PM BCH Ice Dogs Howick Hornets Howick Community Cen
BAN Feb 21
7:00P
Feb 21 7:00 PM Listowel Cyclones Central Perth Rep Elma-Logan Arena
BAN Feb 21
7:05P
Feb 21 7:05 PM Walkerton Capitals Drayton Defenders PMD Arena
PW Feb 21
7:10P
Feb 21 7:10 PM Wingham Ironmen AE Minto Mad Dogs AE Harriston CC
ATO Feb 21
7:30P
Feb 21 7:30 PM Arthur Vipers TCDMHA Rebels Keady Arena
BAN Feb 21
7:30P
Feb 21 7:30 PM Wingham Ironmen Blyth-Brussels Crusaders Blyth
ATO Feb 22
6:00P
Feb 22 6:00 PM Listowel Cyclones West Grey Warriors Normanby Arena
NOV Feb 22
6:30P
Feb 22 6:30 PM South Bruce Blades Seaforth Stars Seaforth Arena
NOV Feb 22
6:30P
Feb 22 6:30 PM Mt. Forest Rams Minto Mad Dogs Palmerston Arena
ATO Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM TCDMHA Rebels Arthur Vipers Arthur
BAN Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM Mt. Forest Rams Shallow Lake Lakers Shallow Lake & Distr
ATO Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM Blyth-Brussels Crusaders Kincardine Kinucks Davidson Centre
BAN Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM Listowel Cyclones West Grey Warriors Normanby Arena
ATO Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM Saugeen Shores Storm AE Bruce Peninsula Northstars Wiarton Arena
ATO Feb 22
7:15P
Feb 22 7:15 PM Mt. Forest Rams Wingham Ironmen Wingham
MID Feb 22
8:30P
Feb 22 8:30 PM Shallow Lake Lakers West Grey Warriors Normanby Arena
NOV Feb 23
6:00P
Feb 23 6:00 PM Walkerton Capitals Saugeen Shores Storm Saugeen Shores Commu
NOV Feb 23
6:00P
Feb 23 6:00 PM Ripley Wolves Central Perth Rep Elma-Logan Arena
BAN Feb 23
6:15P
Feb 23 6:15 PM South Bruce Blades Walkerton Capitals Walkerton
BAN Feb 23
7:00P
Feb 23 7:00 PM Kincardine Kinucks Drayton Defenders PMD Arena
NOV Feb 23
7:00P
Feb 23 7:00 PM Goderich Sailors Arthur Vipers Arthur
ATO Feb 23
7:50P
Feb 23 7:50 PM Listowel Cyclones AE Mitchell Meteors AE Mitchell Arena
MID Feb 23
8:00P
Feb 23 8:00 PM Wingham Ironmen Blyth-Brussels Crusaders Brussels
NOV Feb 24
10:45A
Feb 24 10:45 AM Wingham Ironmen Drayton Defenders PMD Arena
NOV Feb 24
11:00A
Feb 24 11:00 AM Mitchell Meteors Hanover Falcons Hanover P&H Centre
NOV Feb 24
11:00A
Feb 24 11:00 AM AEMHA Ice Dogs Blyth-Brussels Crusaders Blyth
ATO Feb 24
12:00P
Feb 24 12:00 PM Mitchell Meteors AE Hanover Falcons Hanover P&H Centre
PW Feb 24
12:00P
Feb 24 12:00 PM Minto Mad Dogs AE Bruce Peninsula Northstars Lions Head
NOV Feb 24
12:00P
Feb 24 12:00 PM Seaforth Stars South Bruce Blades Teeswater Arena
ATO Feb 24
1:00P
Feb 24 1:00 PM Mitchell Meteors Goderich Sailors Goderich MRC
NOV Feb 24
1:00P
Feb 24 1:00 PM Howick Hornets BCH Ice Dogs Hensall Arena
PW Feb 24
1:30P
Feb 24 1:30 PM TCDMHA Rebels AEMHA Ice Dogs Paisley Arena
NOV Feb 24
1:30P
Feb 24 1:30 PM Bruce Peninsula Northstars TCDMHA Rebels Keady Arena
ATO Feb 24
2:00P
Feb 24 2:00 PM Listowel Cyclones BCH Ice Dogs Hensall Arena
BAN Feb 24
2:00P
Feb 24 2:00 PM Shallow Lake Lakers Arthur Vipers Arthur
NOV Feb 24
2:00P
Feb 24 2:00 PM Listowel Cyclones Kincardine Kinucks Davidson Centre
PW Feb 24
2:30P
Feb 24 2:30 PM AEMHA Ice Dogs Shallow Lake Lakers Shallow Lake & Distr
ATO Feb 24
4:00P
Feb 24 4:00 PM South Bruce Blades Minto Mad Dogs Clifford
NOV Feb 24
4:00P
Feb 24 4:00 PM Goderich Sailors Arthur Vipers Arthur
NOV Feb 24
5:15P
Feb 24 5:15 PM Central Perth Rep Ripley Wolves Ripley
MID Feb 24
6:30P
Feb 24 6:30 PM Kincardine Kinucks BCH Ice Dogs Central Huron CC
BAN Feb 24
8:15P
Feb 24 8:15 PM Seaforth Stars Mitchell Meteors AE Mitchell Arena
ATO Feb 25
9:30A
Feb 25 9:30 AM Hanover Falcons Mitchell Meteors AE Mitchell Arena
NOV Feb 25
10:00A
Feb 25 10:00 AM BCH Ice Dogs Howick Hornets Howick Community Cen
ATO Feb 25
11:00A
Feb 25 11:00 AM BCH Ice Dogs West Grey Warriors Durham CC
NOV Feb 25
1:15P
Feb 25 1:15 PM Minto Mad Dogs Mt. Forest Rams Mount Forest Sports
PW Feb 25
1:30P
Feb 25 1:30 PM Bruce Peninsula Northstars BCH Ice Dogs AE Hensall Arena
PW Feb 25
1:30P
Feb 25 1:30 PM Minto Mad Dogs AE Saugeen Shores Storm AE Saugeen Shores Commu
ATO Feb 25
2:00P
Feb 25 2:00 PM Mitchell Meteors Drayton Defenders PMD Arena
NOV Feb 25
3:00P
Feb 25 3:00 PM Drayton Defenders Wingham Ironmen Wingham
NOV Feb 25
3:30P
Feb 25 3:30 PM TCDMHA Rebels Bruce Peninsula Northstars Lions Head
ATO Feb 25
4:00P
Feb 25 4:00 PM BCH Ice Dogs Listowel Cyclones Steve Kerr Complex
MID Feb 25
4:30P
Feb 25 4:30 PM Goderich Sailors Kincardine Kinucks Tiverton Arena
PW Feb 25
4:30P
Feb 25 4:30 PM Listowel Cyclones AE Central Perth Rep Milverton Arena
NOV Feb 25
4:30P
Feb 25 4:30 PM Hanover Falcons Mitchell Meteors Elma-Logan Arena
JUV Feb 25
4:30P
Feb 25 4:30 PM Flesherton Golden Hawks Blyth-Brussels Crusaders Blyth
ATO Feb 25
5:00P
Feb 25 5:00 PM Central Perth Rep Wingham Ironmen Wingham
NOV Feb 25
5:00P
Feb 25 5:00 PM Arthur Vipers Goderich Sailors Goderich MRC
BAN Feb 25
6:45P
Feb 25 6:45 PM Saugeen Shores Storm Mt. Forest Rams Mount Forest Sports
MID Feb 25
7:00P
Feb 25 7:00 PM TCDMHA Rebels Listowel Cyclones AE Steve Kerr Complex
NOV Feb 25
7:00P
Feb 25 7:00 PM Ripley Wolves Central Perth Rep Milverton Arena
NOV Feb 26
6:30P
Feb 26 6:30 PM Mt. Forest Rams Minto Mad Dogs Harriston CC
NOV Feb 26
6:30P
Feb 26 6:30 PM Shallow Lake Lakers West Grey Warriors Normanby Arena
PW Feb 26
7:10P
Feb 26 7:10 PM BCH Ice Dogs Minto Mad Dogs Palmerston Arena
ATO Feb 26
7:30P
Feb 26 7:30 PM Saugeen Shores Storm Minto Mad Dogs Harriston CC
BAN Feb 26
7:30P
Feb 26 7:30 PM West Grey Warriors Hanover Falcons Hanover P&H Centre
BAN Feb 26
8:00P
Feb 26 8:00 PM Saugeen Shores Storm Shallow Lake Lakers Shallow Lake & Distr
MID Feb 26
8:00P
Feb 26 8:00 PM Mitchell Meteors Goderich Sailors Goderich MRC
MID Feb 26
8:30P
Feb 26 8:30 PM Listowel Cyclones AE Walkerton Capitals AE Mildmay Carrick Recr
BAN Feb 26
8:30P
Feb 26 8:30 PM Mitchell Meteors AE Minto Mad Dogs Harriston CC
ATO Feb 27
6:00P
Feb 27 6:00 PM Bruce Peninsula Northstars Saugeen Shores Storm AE Saugeen Shores Commu
ATO Feb 27
7:00P
Feb 27 7:00 PM Minto Mad Dogs Saugeen Shores Storm Saugeen Shores Commu
PW Feb 27
7:00P
Feb 27 7:00 PM Kincardine Kinucks Mitchell Meteors Mitchell Arena
ATO Feb 27
7:30P
Feb 27 7:30 PM Walkerton Capitals Ripley Wolves Ripley
PW Feb 27
8:00P
Feb 27 8:00 PM Seaforth Stars Drayton Defenders PMD Arena
MID Feb 27
9:25P
Feb 27 9:25 PM Central Perth Rep Drayton Defenders PMD Arena
ATO Feb 28
6:00P
Feb 28 6:00 PM South Bruce Blades Minto Mad Dogs Harriston CC
PW Feb 28
6:00P
Feb 28 6:00 PM Shallow Lake Lakers TCDMHA Rebels Keady Arena
ATO Feb 28
6:00P
Feb 28 6:00 PM AEMHA Ice Dogs Saugeen Shores Storm AE Southampton
PW Feb 28
6:00P
Feb 28 6:00 PM Minto Mad Dogs AE BCH Ice Dogs AE Hensall Arena
ATO Feb 28
6:30P
Feb 28 6:30 PM Listowel Cyclones West Grey Warriors Normanby Arena
MID Feb 28
6:30P
Feb 28 6:30 PM West Grey Warriors Listowel Cyclones Steve Kerr Complex
BAN Feb 28
7:30P
Feb 28 7:30 PM Goderich Sailors Blyth-Brussels Crusaders Brussels
BAN Feb 28
7:30P
Feb 28 7:30 PM Central Perth Rep West Grey Warriors Normanby Arena
BAN Feb 28
7:30P
Feb 28 7:30 PM Minto Mad Dogs Seaforth Stars Seaforth Arena
PW Feb 28
7:45P
Feb 28 7:45 PM Saugeen Shores Storm Listowel Cyclones Steve Kerr Complex
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 8:16 PM.
Printed From TheOneDB.com Feb 20, 2018 8:16 PM