WOAA :: Boys Rep Upcoming Games
Header Ad Unit

Upcoming Games

104 Games in the Next 7 Days
Group Date Date Time Visitor Home Venue
PW Jan 16
6:00P
Jan 16 6:00 PM Kincardine Kinucks Saugeen Shores Storm Southampton
PW Jan 16
8:00P
Jan 16 8:00 PM Central Perth Rep Drayton Defenders PMD Arena
MID Jan 16
9:00P
Jan 16 9:00 PM Listowel Cyclones AE Walkerton Capitals AE Walkerton
ATO Jan 17
6:00P
Jan 17 6:00 PM Ripley Wolves Lucknow Sepoys Lucknow Arena
ATO Jan 17
6:30P
Jan 17 6:30 PM Wingham Ironmen West Grey Warriors Durham CC
ATO Jan 17
6:30P
Jan 17 6:30 PM Mitchell Meteors AE Listowel Cyclones AE Steve Kerr Complex
NOV Jan 17
7:00P
Jan 17 7:00 PM Arthur Vipers Howick Hornets Howick Community Cen
ATO Jan 17
7:00P
Jan 17 7:00 PM Stayner Cyclones Georgian Shores Lightning Thornbury
ATO Jan 17
7:00P
Jan 17 7:00 PM Seaforth Stars South Bruce Blades Mildmay Carrick Recr
BAN Jan 17
7:00P
Jan 17 7:00 PM Shallow Lake Lakers Drayton Defenders PMD Arena
BAN Jan 17
7:00P
Jan 17 7:00 PM Walkerton Capitals South Bruce Blades Teeswater Arena
PW Jan 17
7:10P
Jan 17 7:10 PM South Bruce Blades Minto Mad Dogs Harriston CC
PW Jan 17
7:30P
Jan 17 7:30 PM Listowel Cyclones Mitchell Meteors Mitchell Arena
PW Jan 17
7:30P
Jan 17 7:30 PM Seaforth Stars Blyth-Brussels Crusaders Blyth
BAN Jan 17
8:30P
Jan 17 8:30 PM Saugeen Shores Storm Kincardine Kinucks Davidson Centre
MID Jan 17
8:30P
Jan 17 8:30 PM TCDMHA Rebels Drayton Defenders PMD Arena
MID Jan 17
9:00P
Jan 17 9:00 PM Wingham Ironmen Blyth-Brussels Crusaders Brussels
ATO Jan 18
6:00P
Jan 18 6:00 PM AEMHA Ice Dogs TCDMHA Rebels Keady Arena
ATO Jan 18
7:00P
Jan 18 7:00 PM Goderich Sailors BCH Ice Dogs Central Huron CC
ATO Jan 18
7:00P
Jan 18 7:00 PM Shallow Lake Lakers Bruce Peninsula Northstars Lions Head
PW Jan 18
7:15P
Jan 18 7:15 PM West Grey Warriors Wingham Ironmen Wingham
BAN Jan 18
7:30P
Jan 18 7:30 PM Blyth-Brussels Crusaders Minto Mad Dogs Palmerston Arena
MID Jan 18
8:00P
Jan 18 8:00 PM Kincardine Kinucks Mitchell Meteors Mitchell Arena
BAN Jan 18
8:00P
Jan 18 8:00 PM Lucknow Sepoys Central Perth Rep Elma-Logan Arena
PW Jan 18
8:30P
Jan 18 8:30 PM Hanover Falcons Goderich Sailors Goderich MRC
MID Jan 18
8:30P
Jan 18 8:30 PM Blyth-Brussels Crusaders Wingham Ironmen Wingham
MID Jan 18
8:30P
Jan 18 8:30 PM Listowel Cyclones Shallow Lake Lakers Shallow Lake & Distr
MID Jan 18
9:00P
Jan 18 9:00 PM Goderich Sailors Hanover Falcons Hanover P&H Centre
MID Jan 18
9:00P
Jan 18 9:00 PM West Grey Warriors Minto Mad Dogs Palmerston Arena
NOV Jan 19
6:00P
Jan 19 6:00 PM Goderich Sailors Central Perth Rep Elma-Logan Arena
ATO Jan 19
7:00P
Jan 19 7:00 PM Georgian Shores Lightning Stayner Cyclones Stayner
ATO Jan 19
7:00P
Jan 19 7:00 PM Bruce Peninsula Northstars Shallow Lake Lakers Shallow Lake & Distr
JUV Jan 19
8:00P
Jan 19 8:00 PM Goderich Sailors Blyth-Brussels Crusaders Brussels
MID Jan 19
9:00P
Jan 19 9:00 PM BCH Ice Dogs Mt. Forest Rams Mount Forest Sports
NOV Jan 20
10:00A
Jan 20 10:00 AM Drayton Defenders Blyth-Brussels Crusaders Brussels
NOV Jan 20
11:00A
Jan 20 11:00 AM AEMHA Ice Dogs Hanover Falcons Hanover P&H Centre
PW Jan 20
11:00A
Jan 20 11:00 AM Bruce Peninsula Northstars TCDMHA Rebels Keady Arena
NOV Jan 20
12:00P
Jan 20 12:00 PM Saugeen Shores Storm Listowel Cyclones Steve Kerr Complex
NOV Jan 20
12:00P
Jan 20 12:00 PM BCH Ice Dogs Goderich Sailors Goderich MRC
NOV Jan 20
12:00P
Jan 20 12:00 PM South Bruce Blades Minto Mad Dogs Palmerston Arena
ATO Jan 20
12:00P
Jan 20 12:00 PM Mt. Forest Rams Hanover Falcons Hanover P&H Centre
PW Jan 20
12:00P
Jan 20 12:00 PM Georgian Shores Lightning Stayner Cyclones Stayner
PW Jan 20
12:00P
Jan 20 12:00 PM Minto Mad Dogs South Bruce Blades Teeswater Arena
ATO Jan 20
12:00P
Jan 20 12:00 PM Minto Mad Dogs Blyth-Brussels Crusaders Blyth
ATO Jan 20
1:00P
Jan 20 1:00 PM BCH Ice Dogs Goderich Sailors Goderich MRC
ATO Jan 20
1:00P
Jan 20 1:00 PM Arthur Vipers Shallow Lake Lakers Shallow Lake & Distr
NOV Jan 20
1:30P
Jan 20 1:30 PM Bruce Peninsula Northstars TCDMHA Rebels Keady Arena
NOV Jan 20
1:45P
Jan 20 1:45 PM Ripley Wolves Wingham Ironmen Wingham
NOV Jan 20
2:00P
Jan 20 2:00 PM Shallow Lake Lakers Walkerton Capitals Walkerton
PW Jan 20
2:30P
Jan 20 2:30 PM AEMHA Ice Dogs Shallow Lake Lakers Shallow Lake & Distr
PW Jan 20
3:00P
Jan 20 3:00 PM Minto Mad Dogs AE BCH Ice Dogs AE Hensall Arena
PW Jan 20
3:30P
Jan 20 3:30 PM Goderich Sailors Hanover Falcons Hanover P&H Centre
JUV Jan 20
4:30P
Jan 20 4:30 PM Blyth-Brussels Crusaders Goderich Sailors Goderich MRC
ATO Jan 20
4:30P
Jan 20 4:30 PM Kincardine Kinucks Ripley Wolves Ripley
BAN Jan 20
5:00P
Jan 20 5:00 PM Mitchell Meteors BCH Ice Dogs Central Huron CC
PW Jan 20
5:15P
Jan 20 5:15 PM Mitchell Meteors AE Saugeen Shores Storm AE Southampton
ATO Jan 20
6:00P
Jan 20 6:00 PM Drayton Defenders Mitchell Meteors Elma-Logan Arena
MID Jan 20
6:15P
Jan 20 6:15 PM Mitchell Meteors Kincardine Kinucks Davidson Centre
PW Jan 20
7:00P
Jan 20 7:00 PM Central Perth Rep Drayton Defenders PMD Arena
BAN Jan 20
7:45P
Jan 20 7:45 PM Kincardine Kinucks Saugeen Shores Storm Southampton
MID Jan 20
8:00P
Jan 20 8:00 PM Lucknow Sepoys Central Perth Rep Milverton Arena
ATO Jan 21
10:00A
Jan 21 10:00 AM Mt. Forest Rams Hanover Falcons Hanover P&H Centre
ATO Jan 21
11:15A
Jan 21 11:15 AM Georgian Shores Lightning Stayner Cyclones Stayner
BAN Jan 21
12:00P
Jan 21 12:00 PM Lucknow Sepoys Central Perth Rep Milverton Arena
NOV Jan 21
1:15P
Jan 21 1:15 PM Saugeen Shores Storm Mt. Forest Rams Mount Forest Sports
PW Jan 21
1:30P
Jan 21 1:30 PM Walkerton Capitals BCH Ice Dogs Hensall Arena
MID Jan 21
2:00P
Jan 21 2:00 PM Drayton Defenders TCDMHA Rebels Markdale
NOV Jan 21
2:45P
Jan 21 2:45 PM Mitchell Meteors West Grey Warriors Durham CC
NOV Jan 21
3:00P
Jan 21 3:00 PM Central Perth Rep BCH Ice Dogs Bayfield
PW Jan 21
3:00P
Jan 21 3:00 PM Mitchell Meteors Listowel Cyclones Steve Kerr Complex
PW Jan 21
3:00P
Jan 21 3:00 PM Saugeen Shores Storm Kincardine Kinucks Davidson Centre
NOV Jan 21
3:30P
Jan 21 3:30 PM Howick Hornets Arthur Vipers Arthur
ATO Jan 21
3:30P
Jan 21 3:30 PM Blyth-Brussels Crusaders Minto Mad Dogs Harriston CC
NOV Jan 21
4:00P
Jan 21 4:00 PM Bruce Peninsula Northstars Shallow Lake Lakers Shallow Lake & Distr
BAN Jan 21
4:30P
Jan 21 4:30 PM Saugeen Shores Storm Kincardine Kinucks Davidson Centre
JUV Jan 21
4:30P
Jan 21 4:30 PM Goderich Sailors Blyth-Brussels Crusaders Blyth
PW Jan 21
4:30P
Jan 21 4:30 PM Drayton Defenders Central Perth Rep Milverton Arena
PW Jan 21
6:00P
Jan 21 6:00 PM Shallow Lake Lakers AEMHA Ice Dogs Chesley
PW Jan 21
6:00P
Jan 21 6:00 PM Saugeen Shores Storm AE Mitchell Meteors AE Elma-Logan Arena
BAN Jan 21
6:45P
Jan 21 6:45 PM Walkerton Capitals Mt. Forest Rams Mount Forest Sports
BAN Jan 21
7:30P
Jan 21 7:30 PM Minto Mad Dogs Blyth-Brussels Crusaders Blyth
MID Jan 21
8:15P
Jan 21 8:15 PM BCH Ice Dogs Mt. Forest Rams Mount Forest Sports
MID Jan 21
8:30P
Jan 21 8:30 PM Shallow Lake Lakers Listowel Cyclones Steve Kerr Complex
BAN Jan 22
6:00P
Jan 22 6:00 PM Goderich Sailors Hanover Falcons Hanover P&H Centre
ATO Jan 22
6:00P
Jan 22 6:00 PM Lucknow Sepoys Ripley Wolves Ripley
ATO Jan 22
6:30P
Jan 22 6:30 PM South Bruce Blades Seaforth Stars Seaforth Arena
ATO Jan 22
7:00P
Jan 22 7:00 PM Bruce Peninsula Northstars Shallow Lake Lakers Shallow Lake & Distr
ATO Jan 22
7:00P
Jan 22 7:00 PM TCDMHA Rebels AEMHA Ice Dogs Paisley Arena
BAN Jan 22
7:00P
Jan 22 7:00 PM Central Perth Rep Lucknow Sepoys Lucknow Arena
PW Jan 22
7:10P
Jan 22 7:10 PM South Bruce Blades Minto Mad Dogs Palmerston Arena
BAN Jan 22
7:15P
Jan 22 7:15 PM Mt. Forest Rams Walkerton Capitals Walkerton
MID Jan 22
8:00P
Jan 22 8:00 PM Hanover Falcons Goderich Sailors Goderich MRC
PW Jan 22
8:00P
Jan 22 8:00 PM Blyth-Brussels Crusaders Seaforth Stars Seaforth Arena
BAN Jan 22
8:30P
Jan 22 8:30 PM Blyth-Brussels Crusaders Minto Mad Dogs Harriston CC
BAN Jan 22
8:30P
Jan 22 8:30 PM Kincardine Kinucks South Bruce Blades Teeswater Arena
BAN Jan 22
8:45P
Jan 22 8:45 PM Mitchell Meteors Listowel Cyclones Steve Kerr Complex
ATO Jan 23
6:15P
Jan 23 6:15 PM West Grey Warriors Wingham Ironmen Wingham
NOV Jan 23
6:30P
Jan 23 6:30 PM West Grey Warriors Mt. Forest Rams Mount Forest Sports
PW Jan 23
6:30P
Jan 23 6:30 PM Wingham Ironmen West Grey Warriors Durham CC
PW Jan 23
7:00P
Jan 23 7:00 PM TCDMHA Rebels Bruce Peninsula Northstars Wiarton Arena
BAN Jan 23
7:30P
Jan 23 7:30 PM Seaforth Stars Wingham Ironmen Wingham
MID Jan 23
7:30P
Jan 23 7:30 PM Blyth-Brussels Crusaders Wingham Ironmen Wingham
PW Jan 23
8:00P
Jan 23 8:00 PM Stayner Cyclones Georgian Shores Lightning Thornbury
PW Jan 23
8:00P
Jan 23 8:00 PM Central Perth Rep Drayton Defenders PMD Arena
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 2:12 AM.
Printed From TheOneDB.com Jan 16, 2018 2:12 AM