U13 |
Mar 01 5:30P |
Mar 01 |
5:30 PM |
South Bruce Blades2 |
2 - 4 |
Walkerton Capitals D4 |
Mildmay Carrick Recr
|
U13 |
Mar 01 6:00P |
Mar 01 |
6:00 PM |
Wingham Ironmen4 |
4 - 6 |
Goderich Sailors6 |
Goderich MRC
|
U15 |
Mar 01 6:00P |
Mar 01 |
6:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads D2 |
2 - 9 |
AEMHA Ice Dogs9 |
Chesley
|
U11 |
Mar 01 6:45P |
Mar 01 |
6:45 PM |
Minto Mad Dogs2 |
2 - 1 |
South Bruce Blades1 |
Mildmay Carrick Recr
|
U15 |
Mar 01 7:00P |
Mar 01 |
7:00 PM |
Mid-Huron Huskies0 |
0 - 5 |
Huron-Bruce Blizzard5 |
Lucknow Arena
|
U18 |
Mar 01 7:00P |
Mar 01 |
7:00 PM |
Listowel Cyclones6 |
6 - 5 |
Shallow Lake Lakers5 |
Shallow Lake & Distr
|
U15 |
Mar 01 7:00P |
Mar 01 |
7:00 PM |
Mitchell Meteors D4 |
4 - 1 |
Central Perth Predators1 |
PERC
|
U11 |
Mar 01 7:00P |
Mar 01 |
7:00 PM |
Mid-Huron Huskies D2 |
2 - 5 |
Drayton Defenders D#25 |
PMD Arena
|
U18 |
Mar 01 7:30P |
Mar 01 |
7:30 PM |
Minto Mad Dogs3 |
3 - 0 |
AEMHA Ice Dogs0 |
Chesley
|
U18 |
Mar 01 8:00P |
Mar 01 |
8:00 PM |
Mitchell Meteors D1 |
1 - 3 |
Mid-Huron Huskies D3 |
Central Huron CC
|
U13 |
Mar 01 8:15P |
Mar 01 |
8:15 PM |
Saugeen Shores Storm D3 |
3 - 4 OT |
Drayton Defenders D#24 |
PMD Arena
|
U21 |
Mar 01 8:30P |
Mar 01 |
8:30 PM |
Blyth-Brussels Crusaders3 |
3 - 2 |
Huron-Bruce Blizzard2 |
Lucknow Arena
|
U18 |
Mar 01 9:00P |
Mar 01 |
9:00 PM |
Goderich Sailors2 |
2 - 6 |
Bruce Peninsula Predators6 |
Lions Head
|
U11 |
Mar 02 10:00A |
Mar 02 |
10:00 AM |
Drayton Defenders D#27 |
7 - 2 |
Saugeen Valley Steelheads D2 |
Normanby Arena
|
U11 |
Mar 02 11:00A |
Mar 02 |
11:00 AM |
Mt. Forest Rams5 |
5 - 3 |
Shallow Lake Lakers3 |
Shallow Lake & Distr
|
U13 |
Mar 02 11:15A |
Mar 02 |
11:15 AM |
Mt. Forest Rams6 |
6 - 3 |
Saugeen Valley Steelheads D3 |
Normanby Arena
|
U13 |
Mar 02 11:30A |
Mar 02 |
11:30 AM |
Saugeen Valley Steelheads1 |
1 - 4 |
Kincardine Kinucks4 |
Davidson Centre
|
U11 |
Mar 02 11:30A |
Mar 02 |
11:30 AM |
Bruce Peninsula Predators4 |
4 - 2 |
Mid-Huron Huskies D2 |
Hensall Arena
|
U11 |
Mar 02 1:15P |
Mar 02 |
1:15 PM |
Drayton Defenders D#14 |
4 - 3 OT |
Wingham Ironmen3 |
Wingham
|
U11 |
Mar 02 1:20P |
Mar 02 |
1:20 PM |
Minto Mad Dogs3 |
3 - 2 |
Walkerton Capitals D2 |
Walkerton
|
U15 |
Mar 02 1:30P |
Mar 02 |
1:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads5 |
5 - 6 OT |
Blyth-Brussels Crusaders6 |
Brussels
|
U13 |
Mar 02 1:30P |
Mar 02 |
1:30 PM |
Central Perth Predators2 |
2 - 1 |
Mid-Huron Huskies D1 |
Hensall Arena
|
U21 |
Mar 02 1:45P |
Mar 02 |
1:45 PM |
Minto Mad Dogs0 |
0 - 1 |
Saugeen Valley Steelheads1 |
Hanover P&H Centre
|
U11 |
Mar 02 2:00P |
Mar 02 |
2:00 PM |
Mitchell Meteors0 |
0 - 1 |
Saugeen Shores Storm1 |
Port Elgin Plex
|
U11 |
Mar 02 2:15P |
Mar 02 |
2:15 PM |
South Bruce Blades3 |
3 - 2 OT |
Kincardine Kinucks D2 |
Tiverton Arena
|
U13 |
Mar 02 2:30P |
Mar 02 |
2:30 PM |
Saugeen Shores Storm D0 |
0 - 4 |
Walkerton Capitals D4 |
Walkerton
|
U11 |
Mar 02 3:00P |
Mar 02 |
3:00 PM |
Saugeen Shores Storm D2 |
2 - 6 |
Huron-Bruce Blizzard6 |
Lucknow Arena
|
U11 |
Mar 02 3:30P |
Mar 02 |
3:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads3 |
3 - 1 |
Kincardine Kinucks1 |
Tiverton Arena
|
U18 |
Mar 02 4:00P |
Mar 02 |
4:00 PM |
Walkerton Capitals3 |
3 - 1 |
Huron-Bruce Blizzard1 |
Lucknow Arena
|
U13 |
Mar 02 4:30P |
Mar 02 |
4:30 PM |
Drayton Defenders D#13 |
3 - 1 |
Goderich Sailors1 |
Goderich MRC
|
U18 |
Mar 02 4:30P |
Mar 02 |
4:30 PM |
Mid-Huron Huskies D4 |
4 - 2 |
Blyth-Brussels Crusaders2 |
Brussels
|
U21 |
Mar 02 4:30P |
Mar 02 |
4:30 PM |
Central Perth Predators3 |
3 - 4 OT |
Mid-Huron Huskies4 |
Central Huron CC
|
U13 |
Mar 02 4:45P |
Mar 02 |
4:45 PM |
South Bruce Blades4 |
4 - 3 |
Kincardine Kinucks D3 |
Tiverton Arena
|
U18 |
Mar 02 5:00P |
Mar 02 |
5:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads D1 |
1 - 4 |
Wingham Ironmen4 |
Wingham
|
U13 |
Mar 02 5:30P |
Mar 02 |
5:30 PM |
Listowel Cyclones1 |
1 - 3 |
Saugeen Shores Storm3 |
Port Elgin Plex
|
U15 |
Mar 02 6:30P |
Mar 02 |
6:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard3 |
3 - 4 |
Kincardine Kinucks4 |
Davidson Centre
|
U18 |
Mar 02 6:30P |
Mar 02 |
6:30 PM |
Saugeen Shores Storm1 |
1 - 2 |
Mid-Huron Huskies2 |
Central Huron CC
|
U21 |
Mar 02 6:30P |
Mar 02 |
6:30 PM |
South Bruce Blades2 |
2 - 1 |
Shallow Lake Lakers1 |
Shallow Lake & Distr
|
U21 |
Mar 02 7:00P |
Mar 02 |
7:00 PM |
Arthur Vipers1 |
1 - 3 |
Blyth-Brussels Crusaders3 |
Blyth
|
U18 |
Mar 02 8:00P |
Mar 02 |
8:00 PM |
Mitchell Meteors2 |
2 - 0 |
Kincardine Kinucks0 |
Davidson Centre
|
U11 |
Mar 03 9:30A |
Mar 03 |
9:30 AM |
Walkerton Capitals D2 |
2 - 7 |
TCDMHA Rebels7 |
Keady Arena
|
U11 |
Mar 03 1:15P |
Mar 03 |
1:15 PM |
Mt. Forest Rams4 |
4 - 1 |
Saugeen Shores Storm D1 |
Port Elgin Plex
|
U21 |
Mar 03 1:30P |
Mar 03 |
1:30 PM |
Mid-Huron Huskies4 |
4 - 0 |
Central Perth Predators0 |
PERC
|
U11 |
Mar 03 2:00P |
Mar 03 |
2:00 PM |
Mitchell Meteors2 |
2 - 1 |
Kincardine Kinucks1 |
Tiverton Arena
|
U11 |
Mar 03 2:00P |
Mar 03 |
2:00 PM |
Wingham Ironmen2 |
2 - 4 |
Walkerton Capitals4 |
Hanover P&H Centre
|
U11 |
Mar 03 2:30P |
Mar 03 |
2:30 PM |
Central Perth Predators1 |
1 - 4 |
Listowel Cyclones4 |
Steve Kerr Complex
|
U15 |
Mar 03 2:30P |
Mar 03 |
2:30 PM |
Drayton Defenders3 |
3 - 1 |
Mitchell Meteors D1 |
Elma-Logan Arena
|
U13 |
Mar 03 3:00P |
Mar 03 |
3:00 PM |
Mitchell Meteors0 |
0 - 9 |
Walkerton Capitals9 |
Walkerton
|
U13 |
Mar 03 3:15P |
Mar 03 |
3:15 PM |
Central Perth Predators3 |
3 - 3 OT |
Saugeen Shores Storm D3 |
Port Elgin Plex
|
U11 |
Mar 03 3:15P |
Mar 03 |
3:15 PM |
TCDMHA Rebels4 |
4 - 6 |
Kincardine Kinucks D6 |
Tiverton Arena
|
U18 |
Mar 03 4:00P |
Mar 03 |
4:00 PM |
Saugeen Shores Storm1 |
1 - 3 |
Mitchell Meteors3 |
Elma-Logan Arena
|
U13 |
Mar 03 4:30P |
Mar 03 |
4:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads3 |
3 - 2 OT |
Shallow Lake Lakers2 |
Shallow Lake & Distr
|
U18 |
Mar 03 4:30P |
Mar 03 |
4:30 PM |
Kincardine Kinucks2 |
2 - 2 OT |
Saugeen Valley Steelheads2 |
Hanover P&H Centre
|
U13 |
Mar 03 4:30P |
Mar 03 |
4:30 PM |
Kincardine Kinucks D1 |
1 - 6 |
Mid-Huron Huskies D6 |
Central Huron CC
|
U15 |
Mar 03 5:10P |
Mar 03 |
5:10 PM |
Mid-Huron Huskies5 |
5 - 6 OT |
Listowel Cyclones6 |
Steve Kerr Complex
|
U13 |
Mar 03 5:15P |
Mar 03 |
5:15 PM |
Blyth-Brussels Crusaders1 |
1 - 4 |
Wingham Ironmen4 |
Wingham
|
U11 |
Mar 03 5:15P |
Mar 03 |
5:15 PM |
Mid-Huron Huskies5 |
5 - 1 |
AEMHA Ice Dogs1 |
Paisley Arena
|
U13 |
Mar 03 5:30P |
Mar 03 |
5:30 PM |
Saugeen Shores Storm3 |
3 - 2 |
Mid-Huron Huskies2 |
Seaforth Arena
|
U11 |
Mar 03 5:30P |
Mar 03 |
5:30 PM |
Shallow Lake Lakers2 |
2 - 4 |
Goderich Sailors4 |
Goderich MRC
|
U18 |
Mar 03 5:45P |
Mar 03 |
5:45 PM |
AEMHA Ice Dogs1 |
1 - 4 |
Walkerton Capitals4 |
Walkerton
|
U11 |
Mar 03 5:45P |
Mar 03 |
5:45 PM |
Saugeen Valley Steelheads D1 |
1 - 4 |
Drayton Defenders D#24 |
PMD Arena
|
U13 |
Mar 03 6:00P |
Mar 03 |
6:00 PM |
Walkerton Capitals D4 |
4 - 1 |
Mt. Forest Rams1 |
Mount Forest Sports
|
U15 |
Mar 03 6:00P |
Mar 03 |
6:00 PM |
Central Perth Predators2 |
2 - 4 |
TCDMHA Rebels4 |
JMRRC (1 - West)
|
U18 |
Mar 03 6:00P |
Mar 03 |
6:00 PM |
Drayton Defenders0 |
0 - 7 |
Mid-Huron Huskies D7 |
Central Huron CC
|
U18 |
Mar 03 6:00P |
Mar 03 |
6:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders2 |
2 - 1 |
South Bruce Blades1 |
Mildmay Carrick Recr
|
U18 |
Mar 03 6:00P |
Mar 03 |
6:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads D2 |
2 - 4 |
Saugeen Shores Storm D4 |
Port Elgin Plex
|
U11 |
Mar 03 6:00P |
Mar 03 |
6:00 PM |
Bruce Peninsula Predators1 |
1 - 3 |
Blyth-Brussels Crusaders3 |
Blyth
|
U13 |
Mar 03 7:00P |
Mar 03 |
7:00 PM |
AEMHA Ice Dogs3 |
3 - 0 |
Drayton Defenders D#10 |
PMD Arena
|
U15 |
Mar 03 7:00P |
Mar 03 |
7:00 PM |
Shallow Lake Lakers3 |
3 - 5 |
Goderich Sailors5 |
Goderich MRC
|
U15 |
Mar 03 7:30P |
Mar 03 |
7:30 PM |
AEMHA Ice Dogs4 |
4 - 6 |
Mt. Forest Rams6 |
Mount Forest Sports
|
U18 |
Mar 03 8:30P |
Mar 03 |
8:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard1 |
1 - 2 |
Goderich Sailors2 |
Goderich MRC
|
U18 |
Mar 03 8:30P |
Mar 03 |
8:30 PM |
Bruce Peninsula Predators5 |
5 - 2 |
Listowel Cyclones2 |
Steve Kerr Complex
|
U13 |
Mar 04 6:00P |
Mar 04 |
6:00 PM |
South Bruce Blades6 |
6 - 5 OT |
Central Perth Predators5 |
PERC
|
U13 |
Mar 04 6:30P |
Mar 04 |
6:30 PM |
Mid-Huron Huskies4 |
4 - 1 |
Saugeen Valley Steelheads1 |
Normanby Arena
|
U11 |
Mar 04 6:30P |
Mar 04 |
6:30 PM |
Drayton Defenders D#13 |
3 - 1 |
Mitchell Meteors1 |
Elma-Logan Arena
|
U15 |
Mar 04 6:30P |
Mar 04 |
6:30 PM |
TCDMHA Rebels2 |
2 - 4 |
Drayton Defenders4 |
PMD Arena
|
U11 |
Mar 04 6:45P |
Mar 04 |
6:45 PM |
TCDMHA Rebels2 |
2 - 3 |
South Bruce Blades3 |
Teeswater Arena
|
U13 |
Mar 04 7:00P |
Mar 04 |
7:00 PM |
Wingham Ironmen0 |
0 - 4 |
AEMHA Ice Dogs4 |
Tara CC
|
U15 |
Mar 04 7:00P |
Mar 04 |
7:00 PM |
Goderich Sailors2 |
2 - 0 |
Minto Mad Dogs0 |
Palmerston Arena
|
U11 |
Mar 04 7:00P |
Mar 04 |
7:00 PM |
Shallow Lake Lakers4 |
4 - 2 |
Huron-Bruce Blizzard2 |
Ripley
|
U11 |
Mar 04 7:00P |
Mar 04 |
7:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders3 |
3 - 1 |
Mid-Huron Huskies D1 |
Seaforth Arena
|
U13 |
Mar 04 7:50P |
Mar 04 |
7:50 PM |
Kincardine Kinucks4 |
4 - 3 |
Mitchell Meteors3 |
Mitchell Arena
|
U15 |
Mar 04 8:00P |
Mar 04 |
8:00 PM |
Mid-Huron Huskies D4 |
4 - 3 |
Saugeen Valley Steelheads D3 |
Normanby Arena
|
U18 |
Mar 04 9:00P |
Mar 04 |
9:00 PM |
Listowel Cyclones1 |
1 - 2 |
Goderich Sailors2 |
Goderich MRC
|
U18 |
Mar 04 9:00P |
Mar 04 |
9:00 PM |
Mid-Huron Huskies D4 |
4 - 4 OT |
Mitchell Meteors D4 |
Mitchell Arena
|
U18 |
Mar 04 9:00P |
Mar 04 |
9:00 PM |
Saugeen Shores Storm D4 |
4 - 1 |
Saugeen Valley Steelheads D1 |
Hanover P&H Centre
|
U11 |
Mar 05 6:30P |
Mar 05 |
6:30 PM |
Mid-Huron Huskies4 |
4 - 1 |
Listowel Cyclones1 |
Steve Kerr Complex
|
U11 |
Mar 05 6:30P |
Mar 05 |
6:30 PM |
Saugeen Shores Storm D0 |
0 - 11 |
Mt. Forest Rams11 |
Mount Forest Sports
|
U15 |
Mar 05 7:00P |
Mar 05 |
7:00 PM |
Saugeen Shores Storm1 |
1 - 4 |
Mitchell Meteors4 |
Mitchell Arena
|
U15 |
Mar 05 7:30P |
Mar 05 |
7:30 PM |
Shallow Lake Lakers5 |
5 - 0 |
Minto Mad Dogs0 |
Palmerston Arena
|
U18 |
Mar 05 7:30P |
Mar 05 |
7:30 PM |
Shallow Lake Lakers0 |
0 - 4 |
Bruce Peninsula Predators4 |
Wiarton Arena
|
U18 |
Mar 05 7:40P |
Mar 05 |
7:40 PM |
Saugeen Valley Steelheads D4 |
4 - 3 |
Listowel Cyclones D3 |
Steve Kerr Complex
|
U13 |
Mar 05 7:45P |
Mar 05 |
7:45 PM |
Shallow Lake Lakers4 |
4 - 3 |
Saugeen Shores Storm3 |
Southampton
|
U11 |
Mar 05 8:00P |
Mar 05 |
8:00 PM |
Walkerton Capitals1 |
1 - 0 |
Saugeen Valley Steelheads0 |
Durham CC
|
U15 |
Mar 05 8:30P |
Mar 05 |
8:30 PM |
Walkerton Capitals3 |
3 - 3 |
Goderich Sailors3 |
Goderich MRC
|
U18 |
Mar 05 9:00P |
Mar 05 |
9:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads1 |
1 - 3 |
Saugeen Shores Storm3 |
Port Elgin Plex
|
U18 |
Mar 05 9:00P |
Mar 05 |
9:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders2 |
2 - 0 |
Drayton Defenders0 |
PMD Arena
|
U11 |
Mar 06 5:30P |
Mar 06 |
5:30 PM |
Walkerton Capitals D0 |
0 - 2 |
South Bruce Blades2 |
Teeswater Arena
|
U13 |
Mar 06 6:00P |
Mar 06 |
6:00 PM |
Mt. Forest Rams4 |
4 - 2 |
Mid-Huron Huskies D2 |
Hensall Arena
|
U13 |
Mar 06 6:00P |
Mar 06 |
6:00 PM |
Drayton Defenders D#21 |
1 - 3 |
Walkerton Capitals D3 |
Walkerton
|
U13 |
Mar 06 7:00P |
Mar 06 |
7:00 PM |
Goderich Sailors6 |
6 - 5 |
Huron-Bruce Blizzard5 |
Ripley
|
U13 |
Mar 06 7:00P |
Mar 06 |
7:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders4 |
4 - 5 OT |
Minto Mad Dogs5 |
Palmerston Arena
|
U11 |
Mar 06 7:00P |
Mar 06 |
7:00 PM |
AEMHA Ice Dogs4 |
4 - 2 |
Central Perth Predators2 |
Elma-Logan Arena
|
U11 |
Mar 06 7:00P |
Mar 06 |
7:00 PM |
Mid-Huron Huskies7 |
7 - 0 |
Mitchell Meteors D0 |
Mitchell Arena
|
U15 |
Mar 06 7:00P |
Mar 06 |
7:00 PM |
Mt. Forest Rams6 |
6 - 0 |
Drayton Defenders0 |
PMD Arena
|
U11 |
Mar 06 7:00P |
Mar 06 |
7:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads D3 |
3 - 7 |
Bruce Peninsula Predators7 |
Wiarton Arena
|
U11 |
Mar 06 7:15P |
Mar 06 |
7:15 PM |
Wingham Ironmen3 |
3 - 4 |
Kincardine Kinucks4 |
Davidson Centre
|
U13 |
Mar 06 7:30P |
Mar 06 |
7:30 PM |
Mid-Huron Huskies7 |
7 - 0 |
Listowel Cyclones0 |
Steve Kerr Complex
|
U15 |
Mar 06 7:30P |
Mar 06 |
7:30 PM |
Walkerton Capitals2 |
2 - 5 |
Saugeen Valley Steelheads5 |
Normanby Arena
|
U15 |
Mar 06 7:30P |
Mar 06 |
7:30 PM |
AEMHA Ice Dogs8 |
8 - 1 |
Mid-Huron Huskies D1 |
Hensall Arena
|
U13 |
Mar 06 7:45P |
Mar 06 |
7:45 PM |
Saugeen Valley Steelheads D1 |
1 - 6 |
South Bruce Blades6 |
Mildmay Carrick Recr
|
U18 |
Mar 06 8:00P |
Mar 06 |
8:00 PM |
Kincardine Kinucks0 |
0 - 4 |
Saugeen Shores Storm4 |
Port Elgin Plex
|
U15 |
Mar 06 8:00P |
Mar 06 |
8:00 PM |
TCDMHA Rebels3 |
3 - 4 |
Mitchell Meteors D4 |
Elma-Logan Arena
|
U18 |
Mar 06 8:00P |
Mar 06 |
8:00 PM |
Listowel Cyclones D1 |
1 - 3 |
Saugeen Shores Storm D3 |
Southampton
|
U15 |
Mar 06 8:30P |
Mar 06 |
8:30 PM |
Listowel Cyclones2 |
2 - 3 |
Huron-Bruce Blizzard3 |
Ripley
|
U18 |
Mar 06 8:30P |
Mar 06 |
8:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard1 |
1 - 6 |
Minto Mad Dogs6 |
Palmerston Arena
|
U18 |
Mar 06 8:30P |
Mar 06 |
8:30 PM |
Mitchell Meteors D5 |
5 - 4 OT |
Drayton Defenders4 |
PMD Arena
|
U18 |
Mar 06 8:45P |
Mar 06 |
8:45 PM |
Mitchell Meteors3 |
3 - 1 |
Saugeen Valley Steelheads1 |
Durham CC
|
U15 |
Mar 06 9:00P |
Mar 06 |
9:00 PM |
Wingham Ironmen7 |
7 - 3 |
Mid-Huron Huskies3 |
Hensall Arena
|
U11 |
Mar 07 4:30P |
Mar 07 |
4:30 PM |
Shallow Lake Lakers4 |
4 - 3 |
Saugeen Shores Storm D3 |
Southampton
|
U11 |
Mar 07 5:30P |
Mar 07 |
5:30 PM |
Walkerton Capitals0 |
0 - 1 |
Saugeen Shores Storm1 |
Southampton
|
U18 |
Mar 07 6:30P |
Mar 07 |
6:30 PM |
AEMHA Ice Dogs3 |
3 - 1 |
Listowel Cyclones1 |
Steve Kerr Complex
|
U18 |
Mar 07 7:00P |
Mar 07 |
7:00 PM |
Mitchell Meteors2 |
2 - 3 OT |
Mid-Huron Huskies3 |
Central Huron CC
|
U13 |
Mar 07 7:00P |
Mar 07 |
7:00 PM |
Drayton Defenders D#12 |
2 - 1 |
Huron-Bruce Blizzard1 |
Lucknow Arena
|
U13 |
Mar 07 8:00P |
Mar 07 |
8:00 PM |
Walkerton Capitals4 |
4 - 0 |
Saugeen Valley Steelheads0 |
Hanover P&H Centre
|
U15 |
Mar 07 8:30P |
Mar 07 |
8:30 PM |
Mitchell Meteors2 |
2 - 5 |
Kincardine Kinucks5 |
Davidson Centre
|
U13 |
Mar 07 8:45P |
Mar 07 |
8:45 PM |
Minto Mad Dogs1 |
1 - 4 |
Wingham Ironmen4 |
Wingham
|
U11 |
Mar 08 6:00P |
Mar 08 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Storm D2 |
2 - 7 |
Shallow Lake Lakers7 |
Shallow Lake & Distr
|
U13 |
Mar 08 6:00P |
Mar 08 |
6:00 PM |
Drayton Defenders D#23 |
3 - 4 |
Mt. Forest Rams4 |
Arthur
|
U11 |
Mar 08 6:00P |
Mar 08 |
6:00 PM |
Drayton Defenders D#23 |
3 - 2 |
Bruce Peninsula Predators2 |
Wiarton Arena
|
U13 |
Mar 08 6:45P |
Mar 08 |
6:45 PM |
Mid-Huron Huskies D3 |
3 - 2 |
South Bruce Blades2 |
Mildmay Carrick Recr
|
U18 |
Mar 08 7:00P |
Mar 08 |
7:00 PM |
Walkerton Capitals7 |
7 - 4 |
Shallow Lake Lakers4 |
Shallow Lake & Distr
|
U15 |
Mar 08 7:30P |
Mar 08 |
7:30 PM |
Mid-Huron Huskies D3 |
3 - 4 OT |
TCDMHA Rebels4 |
Markdale
|
U18 |
Mar 08 7:30P |
Mar 08 |
7:30 PM |
Wingham Ironmen5 |
5 - 3 |
Saugeen Shores Storm D3 |
Southampton
|
U21 |
Mar 08 7:30P |
Mar 08 |
7:30 PM |
Mid-Huron Huskies9 |
9 - 1 |
Huron-Bruce Blizzard1 |
Ripley
|
U18 |
Mar 08 8:00P |
Mar 08 |
8:00 PM |
Mid-Huron Huskies1 |
1 - 5 |
Saugeen Shores Storm5 |
Port Elgin Plex
|
U18 |
Mar 08 8:00P |
Mar 08 |
8:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders3 |
3 - 2 OT |
Mitchell Meteors D2 |
Mitchell Arena
|
U18 |
Mar 08 9:00P |
Mar 08 |
9:00 PM |
Listowel Cyclones D4 |
4 - 5 |
TCDMHA Rebels5 |
Markdale
|
U21 |
Mar 08 9:00P |
Mar 08 |
9:00 PM |
Central Perth Predators2 |
2 - 0 |
Arthur Vipers0 |
Arthur
|
U21 |
Mar 09 9:00A |
Mar 09 |
9:00 AM |
South Bruce Blades4 |
4 - 0 |
Minto Mad Dogs0 |
Palmerston Arena
|
U11 |
Mar 09 10:00A |
Mar 09 |
10:00 AM |
Goderich Sailors7 |
7 - 1 |
Saugeen Shores Storm D1 |
Port Elgin Plex
|
U11 |
Mar 09 10:00A |
Mar 09 |
10:00 AM |
Mid-Huron Huskies D4 |
4 - 2 |
Saugeen Valley Steelheads D2 |
Normanby Arena
|
U13 |
Mar 09 11:30A |
Mar 09 |
11:30 AM |
Drayton Defenders D#13 |
3 - 0 |
Blyth-Brussels Crusaders0 |
Blyth
|
U11 |
Mar 09 11:30A |
Mar 09 |
11:30 AM |
AEMHA Ice Dogs11 |
11 - 1 |
Mitchell Meteors D1 |
Mitchell Arena
|
U15 |
Mar 09 2:15P |
Mar 09 |
2:15 PM |
Mt. Forest Rams11 |
11 - 0 |
Saugeen Valley Steelheads D0 |
Normanby Arena
|
U13 |
Mar 09 2:30P |
Mar 09 |
2:30 PM |
Shallow Lake Lakers1 |
1 - 6 |
Walkerton Capitals6 |
Walkerton
|
U18 |
Mar 09 3:00P |
Mar 09 |
3:00 PM |
Wingham Ironmen5 |
5 - 0 |
TCDMHA Rebels0 |
Markdale
|
U18 |
Mar 09 4:00P |
Mar 09 |
4:00 PM |
Minto Mad Dogs5 |
5 - 2 |
Bruce Peninsula Predators2 |
Wiarton Arena
|
U18 |
Mar 09 4:30P |
Mar 09 |
4:30 PM |
South Bruce Blades2 |
2 - 0 |
Blyth-Brussels Crusaders0 |
Brussels
|
U21 |
Mar 09 4:30P |
Mar 09 |
4:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard3 |
3 - 4 OT |
Mid-Huron Huskies4 |
Central Huron CC
|
U15 |
Mar 09 5:30P |
Mar 09 |
5:30 PM |
Blyth-Brussels Crusaders3 |
3 - 7 |
Walkerton Capitals7 |
Walkerton
|
U18 |
Mar 09 6:30P |
Mar 09 |
6:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads6 |
6 - 5 OT |
Mid-Huron Huskies5 |
Central Huron CC
|
U21 |
Mar 09 6:30P |
Mar 09 |
6:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads1 |
1 - 6 |
Shallow Lake Lakers6 |
Shallow Lake & Distr
|
U15 |
Mar 09 6:45P |
Mar 09 |
6:45 PM |
Kincardine Kinucks4 |
4 - 1 |
Saugeen Shores Storm1 |
Port Elgin Plex
|
U13 |
Mar 09 7:45P |
Mar 09 |
7:45 PM |
Listowel Cyclones1 |
1 - 7 |
Kincardine Kinucks7 |
Tiverton Arena
|
U11 |
Mar 10 11:45A |
Mar 10 |
11:45 AM |
Kincardine Kinucks D7 |
7 - 4 |
Walkerton Capitals D4 |
Walkerton
|
U21 |
Mar 10 12:30P |
Mar 10 |
12:30 PM |
Shallow Lake Lakers3 |
3 - 1 |
South Bruce Blades1 |
Teeswater Arena
|
U21 |
Mar 10 1:30P |
Mar 10 |
1:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard2 |
2 - 6 |
Central Perth Predators6 |
PERC
|
U15 |
Mar 10 2:30P |
Mar 10 |
2:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard2 |
2 - 1 |
Mitchell Meteors1 |
Elma-Logan Arena
|
U11 |
Mar 10 2:30P |
Mar 10 |
2:30 PM |
Shallow Lake Lakers1 |
1 - 5 |
Mt. Forest Rams5 |
Mount Forest Sports
|
U15 |
Mar 10 3:00P |
Mar 10 |
3:00 PM |
Saugeen Shores Storm2 |
2 - 8 |
Wingham Ironmen8 |
Wingham
|
U13 |
Mar 10 3:15P |
Mar 10 |
3:15 PM |
Shallow Lake Lakers1 |
1 - 5 |
Kincardine Kinucks5 |
Tiverton Arena
|
U11 |
Mar 10 3:45P |
Mar 10 |
3:45 PM |
Mitchell Meteors D1 |
1 - 4 |
AEMHA Ice Dogs4 |
Paisley Arena
|
U15 |
Mar 10 4:00P |
Mar 10 |
4:00 PM |
Mt. Forest Rams7 |
7 - 0 |
Mid-Huron Huskies D0 |
Seaforth Arena
|
U15 |
Mar 10 4:30P |
Mar 10 |
4:30 PM |
Blyth-Brussels Crusaders0 |
0 - 7 |
Shallow Lake Lakers7 |
Shallow Lake & Distr
|
U11 |
Mar 10 4:30P |
Mar 10 |
4:30 PM |
Bruce Peninsula Predators1 |
1 - 3 |
Drayton Defenders D#23 |
PMD Arena
|
U13 |
Mar 10 4:40P |
Mar 10 |
4:40 PM |
Saugeen Shores Storm7 |
7 - 0 |
Mitchell Meteors0 |
Mitchell Arena
|
U13 |
Mar 10 4:45P |
Mar 10 |
4:45 PM |
Saugeen Valley Steelheads D1 |
1 - 7 |
Kincardine Kinucks D7 |
Tiverton Arena
|
U13 |
Mar 10 5:00P |
Mar 10 |
5:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders4 |
4 - 8 |
AEMHA Ice Dogs8 |
Paisley Arena
|
U13 |
Mar 10 5:15P |
Mar 10 |
5:15 PM |
South Bruce Blades0 |
0 - 4 |
Mt. Forest Rams4 |
Mount Forest Sports
|
U15 |
Mar 10 6:00P |
Mar 10 |
6:00 PM |
Drayton Defenders1 |
1 - 4 |
AEMHA Ice Dogs4 |
Chesley
|
U18 |
Mar 10 6:00P |
Mar 10 |
6:00 PM |
TCDMHA Rebels5 |
5 - 4 |
Saugeen Shores Storm D4 |
Port Elgin Plex
|
U11 |
Mar 10 6:30P |
Mar 10 |
6:30 PM |
TCDMHA Rebels1 |
1 - 3 |
Minto Mad Dogs3 |
Harriston CC
|
U21 |
Mar 10 6:30P |
Mar 10 |
6:30 PM |
Blyth-Brussels Crusaders |
|
Arthur Vipers |
Arthur
|
U18 |
Mar 10 7:30P |
Mar 10 |
7:30 PM |
Goderich Sailors0 |
0 - 3 |
AEMHA Ice Dogs3 |
Chesley
|
U18 |
Mar 10 7:30P |
Mar 10 |
7:30 PM |
Wingham Ironmen1 |
1 - 2 |
Listowel Cyclones D2 |
Steve Kerr Complex
|
U11 |
Mar 11 6:00P |
Mar 11 |
6:00 PM |
Kincardine Kinucks D0 |
0 - 4 |
Minto Mad Dogs4 |
Palmerston Arena
|
U11 |
Mar 11 7:50P |
Mar 11 |
7:50 PM |
Wingham Ironmen4 |
4 - 1 |
Mitchell Meteors1 |
Mitchell Arena
|
U15 |
Mar 13 6:30P |
Mar 13 |
6:30 PM |
Mt. Forest Rams5 |
5 - 3 |
AEMHA Ice Dogs3 |
Chesley
|
U11 |
Mar 13 6:30P |
Mar 13 |
6:30 PM |
Minto Mad Dogs7 |
7 - 1 |
TCDMHA Rebels1 |
Keady Arena
|
U15 |
Mar 14 7:30P |
Mar 14 |
7:30 PM |
Goderich Sailors1 |
1 - 4 |
Shallow Lake Lakers4 |
Shallow Lake & Distr
|
U15 |
Mar 15 7:00P |
Mar 15 |
7:00 PM |
Kincardine Kinucks3 |
3 - 4 |
Huron-Bruce Blizzard4 |
Lucknow Arena
|
U13 |
Mar 16 11:30A |
Mar 16 |
11:30 AM |
Walkerton Capitals2 |
2 - 3 |
Kincardine Kinucks3 |
Davidson Centre
|
U13 |
Mar 16 12:00P |
Mar 16 |
12:00 PM |
Drayton Defenders D#11 |
1 - 4 |
AEMHA Ice Dogs4 |
Tara CC
|
U13 |
Mar 16 1:30P |
Mar 16 |
1:30 PM |
Mt. Forest Rams4 |
4 - 2 |
Mid-Huron Huskies D2 |
Hensall Arena
|
U21 |
Mar 16 4:30P |
Mar 16 |
4:30 PM |
Shallow Lake Lakers4 |
4 - 3 |
Mid-Huron Huskies3 |
Central Huron CC
|
U13 |
Mar 17 2:00P |
Mar 17 |
2:00 PM |
Kincardine Kinucks2 |
2 - 1 |
Walkerton Capitals1 |
Walkerton
|
U13 |
Mar 17 3:30P |
Mar 17 |
3:30 PM |
AEMHA Ice Dogs7 |
7 - 1 |
Drayton Defenders D#11 |
PMD Arena
|
U15 |
Mar 17 4:30P |
Mar 17 |
4:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard1 |
1 - 4 |
Kincardine Kinucks4 |
Davidson Centre
|
U21 |
Mar 17 4:30P |
Mar 17 |
4:30 PM |
Mid-Huron Huskies3 |
3 - 7 |
Shallow Lake Lakers7 |
Shallow Lake & Distr
|
U18 |
Mar 17 4:40P |
Mar 17 |
4:40 PM |
Saugeen Shores Storm1 |
1 - 3 |
Mitchell Meteors3 |
Mitchell Arena
|
U11 |
Mar 17 5:00P |
Mar 17 |
5:00 PM |
South Bruce Blades4 |
4 - 0 |
Drayton Defenders D#20 |
PMD Arena
|
U13 |
Mar 17 5:15P |
Mar 17 |
5:15 PM |
Mid-Huron Huskies D3 |
3 - 2 |
Mt. Forest Rams2 |
Mount Forest Sports
|
U18 |
Mar 17 6:00P |
Mar 17 |
6:00 PM |
Wingham Ironmen3 |
3 - 3 OT |
Mid-Huron Huskies D3 |
Central Huron CC
|
U15 |
Mar 17 6:45P |
Mar 17 |
6:45 PM |
AEMHA Ice Dogs5 |
5 - 6 |
Mt. Forest Rams6 |
Mount Forest Sports
|
U15 |
Mar 17 7:00P |
Mar 17 |
7:00 PM |
Shallow Lake Lakers6 |
6 - 4 |
Goderich Sailors4 |
Goderich MRC
|
U18 |
Mar 18 8:30P |
Mar 18 |
8:30 PM |
South Bruce Blades2 |
2 - 0 |
TCDMHA Rebels0 |
Markdale
|
U11 |
Mar 19 6:30P |
Mar 19 |
6:30 PM |
Mid-Huron Huskies3 |
3 - 2 |
Mt. Forest Rams2 |
Mount Forest Sports
|
U18 |
Mar 19 7:30P |
Mar 19 |
7:30 PM |
Mitchell Meteors3 |
3 - 7 |
Saugeen Shores Storm7 |
Port Elgin Plex
|
U18 |
Mar 19 8:00P |
Mar 19 |
8:00 PM |
Bruce Peninsula Predators2 |
2 - 3 |
Minto Mad Dogs3 |
Palmerston Arena
|
U18 |
Mar 19 8:15P |
Mar 19 |
8:15 PM |
Mid-Huron Huskies D0 |
0 - 4 |
Wingham Ironmen4 |
Wingham
|
U13 |
Mar 20 6:00P |
Mar 20 |
6:00 PM |
Mid-Huron Huskies D3 |
3 - 2 |
Mt. Forest Rams2 |
Mount Forest Sports
|
U15 |
Mar 20 7:00P |
Mar 20 |
7:00 PM |
Kincardine Kinucks4 |
4 - 2 |
Huron-Bruce Blizzard2 |
Ripley
|
U18 |
Mar 20 8:00P |
Mar 20 |
8:00 PM |
Saugeen Shores Storm3 |
3 - 3 OT |
Mitchell Meteors3 |
Mitchell Arena
|
U11 |
Mar 21 6:30P |
Mar 21 |
6:30 PM |
Walkerton Capitals4 |
4 - 1 |
Saugeen Shores Storm1 |
Southampton
|
U18 |
Mar 21 7:30P |
Mar 21 |
7:30 PM |
Minto Mad Dogs4 |
4 - 5 OT |
Bruce Peninsula Predators5 |
Lions Head
|
U18 |
Mar 21 7:30P |
Mar 21 |
7:30 PM |
Mid-Huron Huskies D4 |
4 - 0 |
Wingham Ironmen0 |
Wingham
|
U18 |
Mar 21 9:00P |
Mar 21 |
9:00 PM |
TCDMHA Rebels3 |
3 - 5 |
South Bruce Blades5 |
Mildmay Carrick Recr
|
U18 |
Mar 22 7:00P |
Mar 22 |
7:00 PM |
Bruce Peninsula Predators2 |
2 - 6 |
Minto Mad Dogs6 |
Palmerston Arena
|
U18 |
Mar 22 8:00P |
Mar 22 |
8:00 PM |
Mitchell Meteors5 |
5 - 1 |
Saugeen Shores Storm1 |
Port Elgin Plex
|
U18 |
Mar 22 8:00P |
Mar 22 |
8:00 PM |
Wingham Ironmen2 |
2 - 3 |
Mid-Huron Huskies D3 |
Central Huron CC
|