OMHA :: Shamrock Upcoming Games
Header Ad Unit

Upcoming Games

81 Games in the Next 7 Days
Group Date Date Time Visitor Home Venue
ATM Oct 17
6:00P
Oct 17 6:00 PM Mt. Brydges Cougars St. Marys Rock St. Marys (Rock)
PW Oct 17
6:30P
Oct 17 6:30 PM Wallaceburg Lakers South Huron Sabres South Huron
NOV Oct 17
7:00P
Oct 17 7:00 PM St. Marys Rock Lambeth Lancers Lambeth
PW Oct 17
7:10P
Oct 17 7:10 PM Mt. Brydges Cougars St. Marys Rock St. Marys (Rock)
ATM Oct 17
7:30P
Oct 17 7:30 PM Mooretown Jr. Flags Lucan Irish Lucan
BAN Oct 17
7:40P
Oct 17 7:40 PM Wallaceburg Lakers South Huron Sabres South Huron
BAN Oct 17
8:00P
Oct 17 8:00 PM West Lorne Comets North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
BAN Oct 17
8:30P
Oct 17 8:30 PM Mt. Brydges Cougars St. Marys Rock St. Marys (Rock)
MAMID Oct 17
9:00P
Oct 17 9:00 PM Wallaceburg Lakers South Huron Sabres South Huron
ATMAE Oct 18
6:00P
Oct 18 6:00 PM Mt. Brydges Cougars South Huron Sabres Stephen Township
PW Oct 18
7:00P
Oct 18 7:00 PM South Kent Lightning Ilderton Jets Ilderton
PW Oct 18
7:10P
Oct 18 7:10 PM Strathroy Jr. Rockets Dorchester Dragons Dorchester (South)
MAMID Oct 18
8:00P
Oct 18 8:00 PM Mt. Brydges Cougars St. Marys Rock St. Marys (Rock)
BAN Oct 18
8:30P
Oct 18 8:30 PM Strathroy Jr. Rockets Dorchester Dragons Dorchester (South)
NOV Oct 19
6:00P
Oct 19 6:00 PM St. Thomas Jr Stars Strathroy Jr. Rockets Gemini (Blue)
NOV Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM South Kent Lightning Ilderton Jets Ilderton
PW Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Petrolia Oilers South Kent Lightning Ridgetown
ATM Oct 19
7:05P
Oct 19 7:05 PM Lambton Shores Predators North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
MIDAE Oct 19
7:10P
Oct 19 7:10 PM Dresden Jr. Kings Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
PWAE Oct 19
7:30P
Oct 19 7:30 PM South Huron Sabres St. Thomas Jr Stars Joe Thornton CC (Presstran)
PWAE Oct 19
7:50P
Oct 19 7:50 PM Mt. Brydges Cougars Strathroy Jr. Rockets Gemini (Green)
BANAE Oct 19
8:25P
Oct 19 8:25 PM Mt. Brydges Cougars Strathroy Jr. Rockets Gemini (Blue)
MAMID Oct 19
8:30P
Oct 19 8:30 PM Ilderton Jets East Lambton Eagles Alvinston
MIDAE Oct 19
9:05P
Oct 19 9:05 PM Dorchester Dragons Strathroy Jr. Rockets Gemini (Green)
BAN Oct 19
9:30P
Oct 19 9:30 PM Lambton Shores Predators North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
NOV Oct 20
12:00P
Oct 20 12:00 PM Petrolia Oilers Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
NOV Oct 20
12:30P
Oct 20 12:30 PM Lambton Shores Predators St. Thomas Jr Stars Joe Thornton CC (STMHA)
ATMAE Oct 20
1:15P
Oct 20 1:15 PM Ilderton Jets Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
ATM Oct 20
1:35P
Oct 20 1:35 PM East Lambton Eagles Port Stanley Jr. Sailors Port Stanley
ATM Oct 20
1:45P
Oct 20 1:45 PM North Middlesex Jr. Stars Belmont Rangers Belmont
ATMAE Oct 20
1:45P
Oct 20 1:45 PM Lambeth Lancers St. Thomas Jr Stars Joe Thornton CC (Presstran)
MAMID Oct 20
2:15P
Oct 20 2:15 PM Strathroy Jr. Rockets St. Thomas Jr Stars Joe Thornton CC (STMHA)
NOV Oct 20
2:30P
Oct 20 2:30 PM North Middlesex Jr. Stars South Kent Lightning Blenheim
PWAE Oct 20
3:00P
Oct 20 3:00 PM Wallaceburg Lakers St. Thomas Jr Stars Joe Thornton CC (Presstran)
PWAE Oct 20
3:00P
Oct 20 3:00 PM St. Thomas #2 Jr Stars South Huron Sabres Stephen Township
ATM Oct 20
3:30P
Oct 20 3:30 PM Mooretown Jr. Flags Petrolia Oilers Greenwood
MIDAE Oct 20
3:45P
Oct 20 3:45 PM Strathroy Jr. Rockets Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
MAMID Oct 20
5:25P
Oct 20 5:25 PM Petrolia Oilers Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
MIDAE Oct 20
5:45P
Oct 20 5:45 PM Dorchester Dragons Dresden Jr. Kings Lambton-Kent
PWAE Oct 21
2:00P
Oct 21 2:00 PM Mooretown Jr. Flags St. Thomas #2 Jr Stars Joe Thornton CC (STMHA)
NOV Oct 21
2:00P
Oct 21 2:00 PM Ilderton Jets East Lambton Eagles Watford
ATM Oct 21
2:40P
Oct 21 2:40 PM Port Stanley Jr. Sailors Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
PW Oct 21
3:00P
Oct 21 3:00 PM Petrolia Oilers West Lorne Comets West Lorne Arena
ATMAE Oct 21
3:00P
Oct 21 3:00 PM Ilderton Jets Petrolia Oilers Greenwood
PW Oct 21
3:55P
Oct 21 3:55 PM South Kent Lightning Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
PWAE Oct 21
4:10P
Oct 21 4:10 PM St. Thomas Jr Stars Petrolia Oilers Greenwood
ATM Oct 21
4:30P
Oct 21 4:30 PM Mt. Brydges Cougars Lambton Shores Predators Forest (Amtelecom)
PWAE Oct 21
4:30P
Oct 21 4:30 PM Mt. Brydges Cougars South Huron Sabres South Huron
ATMAE Oct 21
5:10P
Oct 21 5:10 PM St. Thomas Jr Stars Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
MAMID Oct 21
5:35P
Oct 21 5:35 PM Petrolia Oilers West Lorne Comets West Lorne Arena
MAMID Oct 21
6:50P
Oct 21 6:50 PM Wallaceburg Lakers Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
BANAE Oct 21
7:00P
Oct 21 7:00 PM Mt. Brydges Cougars South Huron Sabres South Huron
MAMID Oct 21
7:15P
Oct 21 7:15 PM South Kent Lightning St. Thomas Jr Stars Joe Thornton CC (Presstran)
MIDAE Oct 21
8:15P
Oct 21 8:15 PM East Lambton Eagles Petrolia Oilers Greenwood
MAMID Oct 21
8:30P
Oct 21 8:30 PM Dorchester Dragons Lambton Shores Predators Forest (Amtelecom)
ATM Oct 22
6:00P
Oct 22 6:00 PM South Kent Lightning Mt. Brydges Cougars Tri-Township
PWAE Oct 22
6:40P
Oct 22 6:40 PM Strathroy #2 Jr. Rockets Wallaceburg Lakers Wallaceburg
NOV Oct 22
6:45P
Oct 22 6:45 PM Mooretown Jr. Flags St. Marys Rock St. Marys (Blue)
ATMAE Oct 22
7:00P
Oct 22 7:00 PM St. Marys Rock Ilderton Jets Ilderton
BAN Oct 22
7:05P
Oct 22 7:05 PM South Kent Lightning Mt. Brydges Cougars Tri-Township
MIDAE Oct 22
7:30P
Oct 22 7:30 PM Petrolia Oilers Dorchester Dragons Dorchester (South)
PWAE Oct 22
8:10P
Oct 22 8:10 PM St. Marys Rock Ilderton Jets Ilderton
MAMID Oct 22
8:30P
Oct 22 8:30 PM South Kent Lightning Mt. Brydges Cougars Tri-Township
BANAE Oct 22
8:30P
Oct 22 8:30 PM Lambeth Lancers St. Marys Rock St. Marys (Rock)
MAMID Oct 22
9:00P
Oct 22 9:00 PM Belmont Rangers Dorchester Dragons Dorchester (South)
MAMID Oct 22
9:20P
Oct 22 9:20 PM Lambton Shores Predators Ilderton Jets Ilderton
NOV Oct 23
6:00P
Oct 23 6:00 PM Lambeth Lancers Dorchester Dragons Dorchester (North)
NOV Oct 23
6:00P
Oct 23 6:00 PM South Kent Lightning Mt. Brydges Cougars Tri-Township
ATM Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM East Lambton Eagles Strathroy Jr. Rockets Gemini (Blue)
PW Oct 23
6:40P
Oct 23 6:40 PM South Huron Sabres Wallaceburg Lakers Wallaceburg
ATM Oct 23
7:00P
Oct 23 7:00 PM Wallaceburg Lakers South Huron Sabres Stephen Township
PW Oct 23
7:00P
Oct 23 7:00 PM East Lambton Eagles Strathroy Jr. Rockets Gemini (Green)
PW Oct 23
7:05P
Oct 23 7:05 PM South Kent Lightning Mt. Brydges Cougars Tri-Township
BAN Oct 23
7:35P
Oct 23 7:35 PM East Lambton Eagles Strathroy Jr. Rockets Gemini (Blue)
ATM Oct 23
7:40P
Oct 23 7:40 PM Lambeth Lancers Dorchester Dragons Dorchester (South)
MAMID Oct 23
9:00P
Oct 23 9:00 PM East Lambton Eagles Strathroy Jr. Rockets Gemini (Blue)
NOV Oct 24
6:00P
Oct 24 6:00 PM Mooretown Jr. Flags Petrolia Oilers Greenwood
NOV Oct 24
7:00P
Oct 24 7:00 PM Strathroy Jr. Rockets Lambeth Lancers Lambeth
PW Oct 24
7:10P
Oct 24 7:10 PM Mooretown Jr. Flags St. Marys Rock St. Marys (Rock)
BAN Oct 24
8:30P
Oct 24 8:30 PM Mooretown Jr. Flags St. Marys Rock St. Marys (Rock)
MAMID Oct 24
9:00P
Oct 24 9:00 PM Dresden Jr. Kings South Huron Sabres South Huron
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 12:54 AM.
Printed From TheOneDB.com Oct 17, 2018 12:54 AM