WOAA :: Boys Local Recent Games
Header Ad Unit

Recent Games

118 Games in the Past 7 Days
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
ATO Feb 16
5:45P
Feb 16 5:45 PM Central Perth LL13 13 - 3 Ripley Wolves3 Ripley
NOV Feb 16
6:00P
Feb 16 6:00 PM Wingham Ironmen Gold 23 3 - 5 Blyth-Brussels Crusaders 1 Black5 Brussels
NOV Feb 16
6:00P
Feb 16 6:00 PM Saugeen Shores Storm 14 4 - 0 AEMHA Ice Dogs 3 Black0 Chesley
MID Feb 16
6:00P
Feb 16 6:00 PM Walkerton Capitals 25 5 - 2 Walkerton Capitals 12 Walkerton
BAN Feb 16
7:00P
Feb 16 7:00 PM Hanover Falcons2 2 - 5 Shallow Lake Lakers5 Shallow Lake & Distr
BAN Feb 16
7:00P
Feb 16 7:00 PM Mt. Forest Rams6 6 - 2 Drayton Defenders2 PMD Arena
PW Feb 16
7:00P
Feb 16 7:00 PM AEMHA Ice Dogs1 1 - 4 West Grey Warriors4 Durham CC
BAN Feb 16
8:15P
Feb 16 8:15 PM Lucknow Sepoys2 2 - 6 Owen Sound Jr. Attack 2 Red6 JMRRC (2 - East)
BAN Feb 16
8:15P
Feb 16 8:15 PM Ripley Wolves3 3 - 7 AEMHA Ice Dogs7 Chesley
BAN Feb 16
8:45P
Feb 16 8:45 PM Walkerton Capitals8 8 - 3 Owen Sound Jr. Attack 1 White3 JMRRC (1 - West)
NOV Feb 17
9:00A
Feb 17 9:00 AM Listowel Cyclones 2 Red3 3 - 5 Hanover Falcons 15 Hanover P&H Centre
NOV Feb 17
9:00A
Feb 17 9:00 AM Howick Hornets0 0 - 6 Walkerton Capitals6 Walkerton
NOV Feb 17
9:00A
Feb 17 9:00 AM Shallow Lake Lakers4 4 - 5 TCDMHA Rebels5 Desboro Arena
ATO Feb 17
10:00A
Feb 17 10:00 AM BCH Ice Dogs 2 Raceway2 2 - 1 Blyth-Brussels Crusaders1 Brussels
NOV Feb 17
10:00A
Feb 17 10:00 AM West Grey Warriors 10 0 - 4 Hanover Falcons 24 Hanover P&H Centre
NOV Feb 17
10:00A
Feb 17 10:00 AM Goderich Sailors9 9 - 1 Blyth-Brussels Crusaders 1 Black1 Blyth
ATO Feb 17
11:00A
Feb 17 11:00 AM Listowel Cyclones 1 Black3 3 - 6 Mt. Forest Rams6 Mount Forest Sports
ATO Feb 17
11:00A
Feb 17 11:00 AM TCDMHA Rebels1 1 - 0 Shallow Lake Lakers 10 Shallow Lake & Distr
NOV Feb 17
11:00A
Feb 17 11:00 AM Saugeen Shores Storm 19 9 - 1 Owen Sound Jr. Attack 1 Gold1 Bayshore
BAN Feb 17
11:30A
Feb 17 11:30 AM TCDMHA Rebels 16 6 - 4 TCDMHA Rebels 24 Tara CC
PW Feb 17
12:00P
Feb 17 12:00 PM BCH Ice Dogs 2 M&M2 2 - 0 Blyth-Brussels Crusaders0 Brussels
NOV Feb 17
12:15P
Feb 17 12:15 PM BCH Ice Dogs 2 H Tire1 1 - 0 Lucknow Sepoys0 Lucknow Arena
NOV Feb 17
12:45P
Feb 17 12:45 PM Central Perth LL2 2 - 5 Wingham Ironmen Gold 25 Wingham
NOV Feb 17
1:00P
Feb 17 1:00 PM Minto Mad Dogs4 4 - 3 Listowel Cyclones 3 Black3 Steve Kerr Complex
ATO Feb 17
2:00P
Feb 17 2:00 PM Wingham Ironmen4 4 - 5 Walkerton Capitals 25 Walkerton
ATO Feb 17
2:00P
Feb 17 2:00 PM Goderich Sailors9 9 - 2 Zurich Thunder2 Zurich
NOV Feb 17
2:00P
Feb 17 2:00 PM Zurich Thunder3 3 - 2 Mitchell Meteors 22 Elma-Logan Arena
PW Feb 17
2:00P
Feb 17 2:00 PM AEMHA Ice Dogs1 1 - 3 Walkerton Capitals3 Mildmay Carrick Recr
PW Feb 17
2:15P
Feb 17 2:15 PM South Bruce Blades2 2 - 1 Saugeen Shores Storm 11 Saugeen Shores Commu
ATO Feb 17
2:20P
Feb 17 2:20 PM Drayton Defenders4 4 - 3 Hanover Falcons 23 Hanover P&H Centre
PW Feb 17
2:30P
Feb 17 2:30 PM Owen Sound Jr. Attack 2 White2 2 - 4 TCDMHA Rebels4 Keady Arena
ATO Feb 17
3:00P
Feb 17 3:00 PM West Grey Warriors5 5 - 1 Listowel Cyclones 2 Red1 Steve Kerr Complex
PW Feb 17
3:00P
Feb 17 3:00 PM Mt. Forest Rams3 3 - 5 BCH Ice Dogs 1 Hearing5 Hensall Arena
BAN Feb 17
3:30P
Feb 17 3:30 PM Goderich Sailors3 3 - 4 Mt. Forest Rams4 Mount Forest Sports
BAN Feb 17
3:30P
Feb 17 3:30 PM Blyth-Brussels Crusaders6 6 - 2 Minto Mad Dogs2 Palmerston Arena
PW Feb 17
3:30P
Feb 17 3:30 PM Bruce Peninsula Northstars1 1 - 5 Saugeen Shores Storm 25 Saugeen Shores Commu
ATO Feb 17
4:00P
Feb 17 4:00 PM Hanover Falcons 11 1 - 2 Listowel Cyclones 3 White2 Steve Kerr Complex
ATO Feb 17
4:30P
Feb 17 4:30 PM AEMHA Ice Dogs 1 Red5 5 - 2 Owen Sound Jr. Attack 2 Red2 JMRRC (1 - West)
PW Feb 17
4:50P
Feb 17 4:50 PM West Grey Warriors0 0 - 6 Hanover Falcons 16 Hanover P&H Centre
PW Feb 17
6:10P
Feb 17 6:10 PM Owen Sound Jr. Attack 1 Red2 2 - 10 Hanover Falcons 210 Hanover P&H Centre
BAN Feb 17
7:30P
Feb 17 7:30 PM West Grey Warriors6 6 - 2 Hanover Falcons2 Hanover P&H Centre
MID Feb 17
8:00P
Feb 17 8:00 PM Mitchell Meteors2 2 - 1 Central Perth LL1 Milverton Arena
MID Feb 17
9:00P
Feb 17 9:00 PM Saugeen Shores Storm6 6 - 7 Saugeen Shores Storm 27 Southampton
PW Feb 18
11:30A
Feb 18 11:30 AM Walkerton Capitals4 4 - 1 West Grey Warriors1 Durham CC
ATO Feb 18
12:00P
Feb 18 12:00 PM Listowel Cyclones 2 Red4 4 - 1 West Grey Warriors1 Normanby Arena
NOV Feb 18
12:00P
Feb 18 12:00 PM Zurich Thunder3 3 - 2 Mitchell Meteors 12 Mitchell Arena
NOV Feb 18
12:15P
Feb 18 12:15 PM Saugeen Shores Storm 310 10 - 1 Owen Sound Jr. Attack 2 Red1 JMRRC (2 - East)
ATO Feb 18
12:30P
Feb 18 12:30 PM AEMHA Ice Dogs 1 Red6 6 - 4 Saugeen Shores Storm 34 Saugeen Shores Commu
NOV Feb 18
1:00P
Feb 18 1:00 PM Shallow Lake Lakers2 2 - 1 AEMHA Ice Dogs 1 Red1 Tara CC
PW Feb 18
1:00P
Feb 18 1:00 PM Bruce Peninsula Northstars3 3 - 4 Owen Sound Jr. Attack 2 White4 Bayshore
ATO Feb 18
1:30P
Feb 18 1:30 PM Mt. Forest Rams3 3 - 7 Hanover Falcons 17 Hanover P&H Centre
PW Feb 18
1:30P
Feb 18 1:30 PM Blyth-Brussels Crusaders3 3 - 1 BCH Ice Dogs 2 M&M1 Hensall Arena
NOV Feb 18
2:00P
Feb 18 2:00 PM Owen Sound Jr. Attack 1 Gold4 4 - 5 AEMHA Ice Dogs 2 White5 Tara CC
NOV Feb 18
2:30P
Feb 18 2:30 PM Listowel Cyclones 2 Red1 1 - 3 Hanover Falcons 23 Hanover P&H Centre
BAN Feb 18
2:30P
Feb 18 2:30 PM West Grey Warriors2 2 - 3 Shallow Lake Lakers3 Shallow Lake & Distr
ATO Feb 18
3:00P
Feb 18 3:00 PM Hanover Falcons 22 2 - 0 Drayton Defenders0 PMD Arena
ATO Feb 18
3:00P
Feb 18 3:00 PM Zurich Thunder1 1 - 5 Blyth-Brussels Crusaders5 Blyth
NOV Feb 18
3:00P
Feb 18 3:00 PM Ripley Wolves0 0 - 4 BCH Ice Dogs 2 H Tire4 Bayfield
BAN Feb 18
4:00P
Feb 18 4:00 PM Bruce Peninsula Northstars1 1 - 4 AEMHA Ice Dogs4 Paisley Arena
PW Feb 18
4:05P
Feb 18 4:05 PM BCH Ice Dogs 1 Hearing8 8 - 2 Drayton Defenders2 PMD Arena
MID Feb 18
4:30P
Feb 18 4:30 PM Listowel Cyclones2 2 - 3 Kincardine Kinucks TD3 Davidson Centre
ATO Feb 18
5:00P
Feb 18 5:00 PM Walkerton Capitals 27 7 - 1 Wingham Ironmen1 Wingham
MID Feb 18
5:00P
Feb 18 5:00 PM Central Perth LL4 4 - 5 Goderich Sailors5 Goderich MRC
NOV Feb 18
5:30P
Feb 18 5:30 PM AEMHA Ice Dogs 3 Black1 1 - 2 Saugeen Shores Storm 12 Southampton
BAN Feb 18
5:30P
Feb 18 5:30 PM Owen Sound Jr. Attack 2 Red3 3 - 4 Saugeen Shores Storm4 Saugeen Shores Commu
MID Feb 18
5:30P
Feb 18 5:30 PM Saugeen Shores Storm 21 1 - 4 Seaforth Stars4 Seaforth Arena
ATO Feb 18
6:00P
Feb 18 6:00 PM AEMHA Ice Dogs 2 White0 0 - 4 Shallow Lake Lakers 24 Shallow Lake & Distr
MID Feb 18
6:00P
Feb 18 6:00 PM Saugeen Shores Storm4 4 - 5 AEMHA Ice Dogs5 Chesley
MID Feb 18
6:00P
Feb 18 6:00 PM Minto Mad Dogs0 0 - 7 BCH Ice Dogs7 Central Huron CC
PW Feb 18
6:00P
Feb 18 6:00 PM Listowel Cyclones 1 Red2 2 - 8 Wingham Ironmen8 Wingham
MID Feb 18
6:45P
Feb 18 6:45 PM Walkerton Capitals 16 6 - 3 Walkerton Capitals 23 Walkerton
MID Feb 18
8:30P
Feb 18 8:30 PM West Grey Warriors6 6 - 5 Hanover Falcons5 Hanover P&H Centre
PW Feb 19
2:00P
Feb 19 2:00 PM AEMHA Ice Dogs4 4 - 2 Kincardine Kinucks 2 Presto2 Davidson Centre
PW Feb 19
3:15P
Feb 19 3:15 PM Hanover Falcons 13 3 - 2 Kincardine Kinucks 1 Victoria2 Davidson Centre
NOV Feb 19
5:00P
Feb 19 5:00 PM Blyth-Brussels Crusaders 2 Burgundy2 2 - 1 Lucknow Sepoys1 Lucknow Arena
ATO Feb 19
5:15P
Feb 19 5:15 PM Walkerton Capitals 24 4 - 2 Drayton Defenders2 PMD Arena
ATO Feb 19
6:30P
Feb 19 6:30 PM Listowel Cyclones 3 White Listowel Cyclones 1 Black Steve Kerr Complex
NOV Feb 19
6:30P
Feb 19 6:30 PM BCH Ice Dogs 1 Huron Com3 3 - 1 Mitchell Meteors 21 Mitchell Arena
NOV Feb 19
6:30P
Feb 19 6:30 PM Listowel Cyclones 3 Black5 5 - 3 Minto Mad Dogs3 Harriston CC
ATO Feb 19
6:45P
Feb 19 6:45 PM Kincardine Kinucks 1 Microage1 1 - 2 Seaforth Stars2 Seaforth Arena
NOV Feb 19
7:00P
Feb 19 7:00 PM Mt. Forest Rams Howick Hornets Howick Community Cen
BAN Feb 19
7:10P
Feb 19 7:10 PM Central Perth LL4 4 - 0 Minto Mad Dogs0 Palmerston Arena
BAN Feb 19
7:30P
Feb 19 7:30 PM Blyth-Brussels Crusaders7 7 - 0 Listowel Cyclones0 Steve Kerr Complex
PW Feb 19
7:30P
Feb 19 7:30 PM Howick Hornets3 3 - 4 Minto Mad Dogs4 Harriston CC
MID Feb 19
8:00P
Feb 19 8:00 PM Seaforth Stars3 3 - 2 Bruce Peninsula Northstars2 Wiarton Arena
NOV Feb 20
5:00P
Feb 20 5:00 PM Saugeen Shores Storm 27 7 - 2 Saugeen Shores Storm 42 Southampton
ATO Feb 20
6:00P
Feb 20 6:00 PM Lucknow Sepoys6 6 - 3 Goderich Sailors3 Memorial
NOV Feb 20
6:00P
Feb 20 6:00 PM Minto Mad Dogs3 3 - 2 Listowel Cyclones 1 White2 Steve Kerr Complex
NOV Feb 20
6:30P
Feb 20 6:30 PM Drayton Defenders 2 Orange Mt. Forest Rams Mount Forest Sports
PW Feb 20
6:30P
Feb 20 6:30 PM Goderich Sailors 2 Scotiabank5 5 - 3 BCH Ice Dogs 2 M&M3 Central Huron CC
ATO Feb 20
7:00P
Feb 20 7:00 PM TCDMHA Rebels4 4 - 2 AEMHA Ice Dogs 2 White2 Tara CC
BAN Feb 20
7:00P
Feb 20 7:00 PM Goderich Sailors4 4 - 5 Mitchell Meteors5 Mitchell Arena
PW Feb 20
7:30P
Feb 20 7:30 PM Drayton Defenders3 3 - 4 Mitchell Meteors4 Elma-Logan Arena
MID Feb 20
7:40P
Feb 20 7:40 PM Blyth-Brussels Crusaders1 1 - 3 Minto Mad Dogs3 Palmerston Arena
NOV Feb 21
6:00P
Feb 21 6:00 PM AEMHA Ice Dogs 1 Red7 7 - 1 Bruce Peninsula Northstars1 Wiarton Arena
BAN Feb 21
6:00P
Feb 21 6:00 PM Kincardine Kinucks Froster's2 2 - 4 Kincardine Kinucks 24 Tiverton Arena
ATO Feb 21
6:30P
Feb 21 6:30 PM BCH Ice Dogs 2 Raceway2 2 - 1 Zurich Thunder1 Zurich
NOV Feb 21
6:30P
Feb 21 6:30 PM Hanover Falcons 24 4 - 2 Listowel Cyclones 2 Red2 Steve Kerr Complex
ATO Feb 21
7:00P
Feb 21 7:00 PM Kincardine Kinucks 2 Superheat1 1 - 2 BCH Ice Dogs 1 Parr Line2 Hensall Arena
PW Feb 21
7:00P
Feb 21 7:00 PM West Grey Warriors3 3 - 0 AEMHA Ice Dogs0 Paisley Arena
BAN Feb 21
7:15P
Feb 21 7:15 PM Bruce Peninsula Northstars4 4 - 6 Ripley Wolves6 Ripley
MID Feb 21
7:30P
Feb 21 7:30 PM Mt. Forest Rams6 6 - 3 Mitchell Meteors3 Mitchell Arena
PW Feb 21
7:30P
Feb 21 7:30 PM Hanover Falcons 23 3 - 1 Owen Sound Jr. Attack 1 Red1 Bayshore
PW Feb 21
8:00P
Feb 21 8:00 PM Saugeen Shores Storm 13 3 - 11 South Bruce Blades11 Teeswater Arena
MID Feb 21
9:00P
Feb 21 9:00 PM TCDMHA Rebels3 3 - 4 BCH Ice Dogs4 Hensall Arena
NOV Feb 22
6:00P
Feb 22 6:00 PM Mitchell Meteors 14 4 - 1 BCH Ice Dogs 1 Huron Com1 Central Huron CC
NOV Feb 22
6:00P
Feb 22 6:00 PM TCDMHA Rebels AEMHA Ice Dogs 1 Red Tara CC
NOV Feb 22
6:15P
Feb 22 6:15 PM Wingham Ironmen Blue 14 4 - 3 Wingham Ironmen Gold 23 Wingham
PW Feb 22
6:30P
Feb 22 6:30 PM Mitchell Meteors2 2 - 3 Central Perth LL3 Elma-Logan Arena
PW Feb 22
6:30P
Feb 22 6:30 PM Wingham Ironmen1 1 - 2 Listowel Cyclones 1 Red2 Steve Kerr Complex
ATO Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM Blyth-Brussels Crusaders4 4 - 2 BCH Ice Dogs 2 Raceway2 Central Huron CC
ATO Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM Saugeen Shores Storm 1 AEMHA Ice Dogs 1 Red Tara CC
BAN Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM TCDMHA Rebels 26 6 - 4 Bruce Peninsula Northstars4 Lions Head
PW Feb 22
7:15P
Feb 22 7:15 PM Listowel Cyclones 2 Black Goderich Sailors 2 Scotiabank Goderich MRC
BAN Feb 22
7:30P
Feb 22 7:30 PM Listowel Cyclones0 0 - 2 Minto Mad Dogs2 Palmerston Arena
MID Feb 22
8:00P
Feb 22 8:00 PM Goderich Sailors3 3 - 2 Central Perth LL2 Elma-Logan Arena
BAN Feb 22
8:15P
Feb 22 8:15 PM TCDMHA Rebels 14 4 - 3 AEMHA Ice Dogs3 Tara CC
MID Feb 22
9:00P
Feb 22 9:00 PM Hanover Falcons5 5 - 7 West Grey Warriors7 Durham CC
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 1:59 AM.
Printed From TheOneDB.com Feb 23, 2018 1:59 AM