WOAA :: Boys Local Upcoming Games
Header Ad Unit

Upcoming Games

73 Games in the Next 7 Days
Group Date Date Time Visitor Home Venue
At Oct 18
7:30P
Oct 18 7:30 PM Blyth-Brussels Crusaders 1 Black BCH Ice Dogs 1 Central Huron CC
At Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM TCDMHA Rebels Saugeen Shores Storm 1 Southampton
Bant Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Blyth-Brussels Crusaders Arthur Vipers Arthur
PW Oct 19
7:30P
Oct 19 7:30 PM Goderich Sailors 1 Kinsmen Minto Mad Dogs Harriston CC
Bant Oct 19
8:00P
Oct 19 8:00 PM Wingham Ironmen Mt. Forest Rams Mount Forest Sports
Mid Oct 19
8:30P
Oct 19 8:30 PM Goderich Sailors Arthur Vipers Arthur
Bant Oct 19
8:45P
Oct 19 8:45 PM Saugeen Shores Storm 1 Owen Sound Jr. Attack 1 Red JMRRC (2 - East)
Mid Oct 19
9:30P
Oct 19 9:30 PM Blyth-Brussels Crusaders Mt. Forest Rams 2 Mount Forest Sports
At Oct 20
9:00A
Oct 20 9:00 AM Zurich Thunder Blyth-Brussels Crusaders 2 Burgundy Blyth
Nov Oct 20
9:00A
Oct 20 9:00 AM Drayton Defenders Minto Mad Dogs Palmerston Arena
Nov Oct 20
10:00A
Oct 20 10:00 AM Kincardine Kinucks Bullshooters Hanover Falcons Hanover P&H Centre
PW Oct 20
11:00A
Oct 20 11:00 AM South Bruce Blades Shallow Lake Lakers 1 Shallow Lake & Distr
At Oct 20
11:00A
Oct 20 11:00 AM Listowel Cyclones Black Minto Mad Dogs Palmerston Arena
Bant Oct 20
11:30A
Oct 20 11:30 AM Kincardine Kinucks 2 Presto West Grey Warriors 2 Normanby Arena
At Oct 20
12:00P
Oct 20 12:00 PM Kincardine Kinucks 1 Huron-Bruce Blizzard Lucknow Arena
Nov Oct 20
12:00P
Oct 20 12:00 PM Mitchell Meteors 1 Listowel Cyclones Black Steve Kerr Complex
PW Oct 20
12:30P
Oct 20 12:30 PM Bruce Peninsula Northstars Red Shallow Lake Lakers 2 Shallow Lake & Distr
PW Oct 20
1:00P
Oct 20 1:00 PM Central Perth Predators Huron-Bruce Blizzard Lucknow Arena
At Oct 20
1:00P
Oct 20 1:00 PM Saugeen Shores Storm 4 TCDMHA Rebels Desboro Arena
PW Oct 20
1:20P
Oct 20 1:20 PM Drayton Defenders Minto Mad Dogs Palmerston Arena
At Oct 20
1:20P
Oct 20 1:20 PM West Grey Warriors Hanover Falcons 2 Black Hanover P&H Centre
At Oct 20
1:30P
Oct 20 1:30 PM Central Perth Predators Mt. Forest Rams Mount Forest Sports
Bant Oct 20
1:45P
Oct 20 1:45 PM Walkerton Capitals Owen Sound Jr. Attack 1 Red JMRRC (1 - West)
PW Oct 20
2:00P
Oct 20 2:00 PM Walkerton Capitals Owen Sound Jr. Attack Red JMRRC (2 - East)
Nov Oct 20
3:00P
Oct 20 3:00 PM Listowel Cyclones White BCH Ice Dogs Central Huron CC
Bant Oct 20
3:30P
Oct 20 3:30 PM Huron-Bruce Blizzard Zurich Thunder Zurich
PW Oct 20
3:50P
Oct 20 3:50 PM West Grey Warriors Hanover Falcons Hanover P&H Centre
PW Oct 20
4:00P
Oct 20 4:00 PM Mitchell Meteors Seaforth Stars Seaforth Arena
PW Oct 20
4:30P
Oct 20 4:30 PM Owen Sound Jr. Attack Gold Shallow Lake Lakers 1 Shallow Lake & Distr
Bant Oct 20
5:10P
Oct 20 5:10 PM Shallow Lake Lakers 1 Hanover Falcons Hanover P&H Centre
Mid Oct 20
5:30P
Oct 20 5:30 PM Listowel Cyclones Seaforth Stars Seaforth Arena
Mid Oct 20
6:00P
Oct 20 6:00 PM Walkerton Capitals Shallow Lake Lakers Shallow Lake & Distr
Mid Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM Saugeen Shores Storm 1 Hanover Falcons Hanover P&H Centre
Mid Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM South Bruce Blades Saugeen Shores Storm 2 Saugeen Shores Commu
Nov Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM Seaforth Stars Mitchell Meteors 2 Elma-Logan Arena
Bant Oct 20
8:30P
Oct 20 8:30 PM Kincardine Kinucks 1 Bruce T Saugeen Shores Storm 1 Saugeen Shores Commu
Nov Oct 21
10:00A
Oct 21 10:00 AM Howick Hornets Hanover Falcons Hanover P&H Centre
At Oct 21
2:00P
Oct 21 2:00 PM Listowel Cyclones Black Drayton Defenders PMD Arena
Nov Oct 21
2:00P
Oct 21 2:00 PM South Bruce Blades Kincardine Kinucks 2 Diggers Tiverton Arena
PW Oct 21
3:00P
Oct 21 3:00 PM Owen Sound Jr. Attack Gold Saugeen Shores Storm 2 Saugeen Shores Commu
Nov Oct 21
3:30P
Oct 21 3:30 PM Central Perth Predators Zurich Thunder Zurich
Mid Oct 21
3:45P
Oct 21 3:45 PM TCDMHA Rebels Walkerton Capitals Walkerton
Bant Oct 21
4:15P
Oct 21 4:15 PM Walkerton Capitals Saugeen Shores Storm 2 Saugeen Shores Commu
Bant Oct 21
4:30P
Oct 21 4:30 PM Shallow Lake Lakers 1 Kincardine Kinucks 1 Bruce T Tiverton Arena
At Oct 21
4:30P
Oct 21 4:30 PM Listowel Cyclones White Hanover Falcons 2 Black Hanover P&H Centre
Nov Oct 21
4:45P
Oct 21 4:45 PM Mitchell Meteors 1 Mitchell Meteors 2 Elma-Logan Arena
PW Oct 21
5:00P
Oct 21 5:00 PM Goderich Sailors 1 Kinsmen Wingham Ironmen Wingham
At Oct 21
5:00P
Oct 21 5:00 PM Saugeen Shores Storm 1 Shallow Lake Lakers 1 Shallow Lake & Distr
Mid Oct 21
5:15P
Oct 21 5:15 PM Blyth-Brussels Crusaders Huron-Bruce Blizzard Lucknow Arena
Bant Oct 21
5:30P
Oct 21 5:30 PM Kincardine Kinucks 2 Presto West Grey Warriors 1 Durham CC
PW Oct 21
5:30P
Oct 21 5:30 PM AEMHA Ice Dogs Walkerton Capitals Walkerton
Bant Oct 21
6:00P
Oct 21 6:00 PM Arthur Vipers South Bruce Blades Mildmay Carrick Recr
Mid Oct 21
6:00P
Oct 21 6:00 PM South Bruce Blades AEMHA Ice Dogs Chesley
Mid Oct 21
6:00P
Oct 21 6:00 PM Listowel Cyclones Goderich Sailors Goderich MRC
Bant Oct 21
6:15P
Oct 21 6:15 PM Listowel Cyclones Wingham Ironmen Wingham
Mid Oct 21
7:00P
Oct 21 7:00 PM Kincardine Kinucks West Grey Warriors Durham CC
Mid Oct 21
9:00P
Oct 21 9:00 PM Arthur Vipers Mitchell Meteors Mitchell Arena
PW Oct 22
6:30P
Oct 22 6:30 PM BCH Ice Dogs 1 Seaforth Stars Seaforth Arena
Bant Oct 22
7:00P
Oct 22 7:00 PM Zurich Thunder Central Perth Predators Milverton Arena
PW Oct 22
7:00P
Oct 22 7:00 PM Mitchell Meteors BCH Ice Dogs 2 Central Huron CC
At Oct 22
7:00P
Oct 22 7:00 PM Saugeen Shores Storm 4 Saugeen Shores Storm 3 Southampton
At Oct 22
7:00P
Oct 22 7:00 PM Goderich Sailors BCH Ice Dogs 2 Hensall Arena
Mid Oct 22
8:00P
Oct 22 8:00 PM Mt. Forest Rams 2 Seaforth Stars Seaforth Arena
Mid Oct 22
9:15P
Oct 22 9:15 PM Huron-Bruce Blizzard Listowel Cyclones Steve Kerr Complex
At Oct 23
7:00P
Oct 23 7:00 PM Owen Sound Jr. Attack Gold AEMHA Ice Dogs 1 Tara CC
At Oct 24
7:30P
Oct 24 7:30 PM Minto Mad Dogs South Bruce Blades Teeswater Arena
PW Oct 24
7:45P
Oct 24 7:45 PM Drayton Defenders Listowel Cyclones 2 White Steve Kerr Complex
PW Oct 25
6:00P
Oct 25 6:00 PM Listowel Cyclones 1 Black Mt. Forest Rams Clifford
Nov Oct 25
6:30P
Oct 25 6:30 PM Listowel Cyclones Black BCH Ice Dogs Central Huron CC
PW Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM AEMHA Ice Dogs Bruce Peninsula Northstars Black Lions Head
At Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Saugeen Shores Storm 4 Bruce Peninsula Northstars Wiarton Arena
At Oct 25
7:30P
Oct 25 7:30 PM BCH Ice Dogs 2 BCH Ice Dogs 1 Central Huron CC
Bant Oct 25
8:05P
Oct 25 8:05 PM Blyth-Brussels Crusaders Mitchell Meteors Mitchell Arena
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 7:07 AM.
Printed From TheOneDB.com Oct 18, 2018 7:07 AM