OMHA :: Lakeshore Playoffs
Header Ad Unit

Active Playoff Series

This page will show all the games for any series which has exactly two or three teams in it, and is playing a game either today or yesterday.

Minor Atom AE Lakeshore Playoffs

Series J 1st seed vs 6th seed (Losing teams E&F and all teams H&I)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LMA-AE-J1 Feb 19
7:15P
Feb 19 7:15 PM Peterborough Petes4 4 - 5 Belleville Bulls5 Quinte S & WC (FDC)
LMA-AE-J3 Feb 22
6:30P
Feb 22 6:30 PM Peterborough Petes Belleville Bulls Quinte S & WC (Mackay)
LMA-AE-J2 Feb 24
3:30P
Feb 24 3:30 PM Belleville Bulls Peterborough Petes Kinsmen (PCCHL)
LMA-AE-J5 Feb 25
4:45P
Feb 25 4:45 PM Peterborough Petes Belleville Bulls Quinte S & WC (FDC)

Series L 3rd seed vs 4th seed (Losing teams E&F and all teams H&I)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LMA-AE-L1 Feb 17
3:00P
Feb 17 3:00 PM Northumberland Nighthawks4 4 - 5 Oshawa Generals5 GM Centre (Main)
LMA-AE-L2 Feb 19
1:00P
Feb 19 1:00 PM Oshawa Generals2 2 - 5 Northumberland Nighthawks5 CCC (Pond)
LMA-AE-L3 Feb 21
6:45P
Feb 21 6:45 PM Northumberland Nighthawks Oshawa Generals Legends (4)
LMA-AE-L4 Feb 24
1:00P
Feb 24 1:00 PM Oshawa Generals Northumberland Nighthawks Jack Burger
LMA-AE-L5 Feb 25
4:15P
Feb 25 4:15 PM Northumberland Nighthawks Oshawa Generals Legends (4)
LMA-AE-L6 Feb 26
5:00P
Feb 26 5:00 PM Oshawa Generals Northumberland Nighthawks CCC (Bowl)

Atom AA Lakeshore Playoffs

Series F 1st seed vs 7th seed (all teams for series D&E, Losing teams from OMHA series A&B)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LA_AA_F1 Feb 15
7:00P
Feb 15 7:00 PM Oshawa Generals4 4 - 10 North Durham Warriors10 Uxbridge (1)
LA_AA_F2 Feb 18
7:15P
Feb 18 7:15 PM North Durham Warriors6 6 - 2 Oshawa Generals2 Legends (4)
LA_AA_F3 Feb 19
6:45P
Feb 19 6:45 PM Oshawa Generals0 0 - 7 North Durham Warriors7 Uxbridge (2)

Series G 2nd seed vs 6th seed (all teams for series D&E, Losing teams from OMHA series A&B)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LA-AA-G1 Feb 15
6:30P
Feb 15 6:30 PM Ajax Knights1 1 - 4 Whitby Wildcats4 IPSC (5)
LA-AA-G2 Feb 17
3:30P
Feb 17 3:30 PM Whitby Wildcats3 3 - 2 Ajax Knights2 Ajax CC (4)
LA-AA-G3 Feb 19
6:15P
Feb 19 6:15 PM Ajax Knights1 1 - 7 Whitby Wildcats7 IPSC (4)

Atom A Lakeshore Playoffs

Series L 3rd seed vs 4th seed vs 5th seed (Losing teams from OMHA series E&F and all teams from I&J)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LA-A-L6 Feb 17
5:15P
Feb 17 5:15 PM Oshawa Generals4 4 - 2 Whitby Wildcats White2 IPSC (4)
LA-A-L1 Feb 18
2:30P
Feb 18 2:30 PM Oshawa Generals2 2 - 3 North Durham Warriors3 Uxbridge (1)
LA-A-L2 Feb 19
5:15P
Feb 19 5:15 PM Whitby Wildcats White4 4 - 7 North Durham Warriors7 Uxbridge (2)
LA-A-L4 Feb 21
6:15P
Feb 21 6:15 PM Whitby Wildcats White Oshawa Generals Legends (3)
LA-A-L3 Feb 23
6:30P
Feb 23 6:30 PM North Durham Warriors Oshawa Generals Campus (1)
LA-A-L5 Feb 24
3:45P
Feb 24 3:45 PM North Durham Warriors Whitby Wildcats White IPSC (4)

Atom AE Lakeshore Playoffs

Series K 2nd seed remaining vs 5th seed remaining (Losing teams OMHA AE1 series D&E, Losing team OMHA AE2 series G and all of series Lakeshore I)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LA-AE-K1 Feb 15
7:00P
Feb 15 7:00 PM Ajax Knights7 7 - 3 Oshawa Generals3 Legends (1)
LA-AE-K2 Feb 17
2:45P
Feb 17 2:45 PM Oshawa Generals4 4 - 5 Ajax Knights5 Ajax CC (3)
LA-AE-K3 Feb 19
6:30P
Feb 19 6:30 PM Ajax Knights1 1 - 3 Oshawa Generals3 Campus (1)
LA-AE-K4 Feb 20
6:00P
Feb 20 6:00 PM Oshawa Generals Ajax Knights Ajax CC (4)
LA-AE-K5 Feb 22
6:00P
Feb 22 6:00 PM Ajax Knights Oshawa Generals Donevan
LA-AE-K6 Feb 26
7:00P
Feb 26 7:00 PM Oshawa Generals Ajax Knights Ajax CC (3)

Series L 3rd seed remaining vs 4th seed remaining (Losing teams OMHA AE1 series D&E, Losing team OMHA AE2 series G and all of series Lakeshore I)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LA-AE-L2 Feb 18
5:00P
Feb 18 5:00 PM Pickering Panthers1 1 - 3 Belleville Bulls3 Quinte S & WC (Yardmen)
LA-AE-L1 Feb 20
7:00P
Feb 20 7:00 PM Belleville Bulls Pickering Panthers Don Beer (3)
LA-AE-L3 Feb 23
6:30P
Feb 23 6:30 PM Belleville Bulls Pickering Panthers Don Beer (3)
LA-AE-L4 Feb 24
1:00P
Feb 24 1:00 PM Pickering Panthers Belleville Bulls Quinte S & WC (Mackay)
LA-AE-L5 Feb 25
2:00P
Feb 25 2:00 PM Belleville Bulls Pickering Panthers Don Beer (3)
LA-AE-L6 Feb 26
7:15P
Feb 26 7:15 PM Pickering Panthers Belleville Bulls Quinte S & WC (FDC)

Minor Peewee AA Lakeshore Playoffs

Series G 1st seed vs 8th seed (all teams from series D,E,F and Losing teams from OMHA series A&B)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LMP-AA-G1 Feb 14
7:15P
Feb 14 7:15 PM Northumberland Nighthawks1 1 - 2 North Durham Warriors2 Scugog (2)
LMP-AA-G2 Feb 17
6:30P
Feb 17 6:30 PM North Durham Warriors3 3 - 2 Northumberland Nighthawks2 Baltimore (Sabic)
LMP-AA-G3 Feb 20
6:45P
Feb 20 6:45 PM Northumberland Nighthawks North Durham Warriors Uxbridge (2)
LMP-AA-G4 Feb 24
1:00P
Feb 24 1:00 PM North Durham Warriors Northumberland Nighthawks CCC (Pond)
LMP-AA-G5 Feb 25
5:30P
Feb 25 5:30 PM Northumberland Nighthawks North Durham Warriors Scugog (1)
LMP-AA-G6 Feb 26
7:45P
Feb 26 7:45 PM North Durham Warriors Northumberland Nighthawks Jack Burger

Series I 3rd seed vs 4th seed vs 6th seed(all teams from series D,E,F and Losing teams from OMHA series A&B)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LMP-AA-I4 Feb 13
7:30P
Feb 13 7:30 PM Pickering Panthers0 0 - 2 Oshawa Generals2 Campus (1)
LMP-AA-I1 Feb 17
6:30P
Feb 17 6:30 PM Oshawa Generals3 3 - 2 Belleville Bulls2 Quinte S & WC (Wally Dever)
LMP-AA-I2 Feb 18
5:30P
Feb 18 5:30 PM Pickering Panthers7 7 - 1 Belleville Bulls1 Quinte S & WC (Wally Dever)
LMP-AA-I6 Feb 20
6:30P
Feb 20 6:30 PM Oshawa Generals3 3 - 0 Pickering Panthers0 Don Beer (2)
LMP-AA-I3 Feb 24
12:00P
Feb 24 12:00 PM Belleville Bulls Oshawa Generals Legends (1)
LMP-AA-I5 Feb 25
3:00P
Feb 25 3:00 PM Belleville Bulls Pickering Panthers Don Beer (2)

Peewee AA Lakeshore Playoffs

Series F 1st seed vs 7th seed (All teams from series D&E and losing teams from OMHA Series A&B)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LP-AA-F1 Feb 14
7:45P
Feb 14 7:45 PM Belleville Bulls2 2 - 3 Oshawa Generals3 Legends (3)
LP-AA-F2 Feb 17
8:00P
Feb 17 8:00 PM Oshawa Generals7 7 - 0 Belleville Bulls0 Quinte S & WC (Wally Dever)
LP-AA-F3 Feb 18
5:45P
Feb 18 5:45 PM Belleville Bulls2 2 - 1 Oshawa Generals1 Legends (4)
LP-AA-F4 Feb 20
7:30P
Feb 20 7:30 PM Oshawa Generals Belleville Bulls Quinte S & WC (Yardmen)
LP-AA-F5 Feb 23
6:45P
Feb 23 6:45 PM Belleville Bulls Oshawa Generals Legends (3)
LP-AA-F6 Feb 25
5:30P
Feb 25 5:30 PM Oshawa Generals Belleville Bulls Quinte S & WC (Wally Dever)

Series H 3rd seed vs 4th seed vs 5th seed (All teams from series D&E and losing teams from OMHA Series A&B)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LP-AA-H3 Feb 17
7:45P
Feb 17 7:45 PM North Durham Warriors4 4 - 3 Northumberland Nighthawks3 CCC (Bowl)
LP-AA-H6 Feb 18
5:30P
Feb 18 5:30 PM Northumberland Nighthawks3 3 - 7 Peterborough Petes7 Kinsmen (PCCHL)
LP-AA-H2 Feb 19
7:30P
Feb 19 7:30 PM Peterborough Petes7 7 - 1 North Durham Warriors1 Scugog (1)
LP-AA-H1 Feb 22
8:00P
Feb 22 8:00 PM Northumberland Nighthawks North Durham Warriors Scugog (1)
LP-AA-H4 Feb 24
7:30P
Feb 24 7:30 PM Peterborough Petes Northumberland Nighthawks CCC (Bowl)
LP-AA-H5 Feb 25
3:15P
Feb 25 3:15 PM North Durham Warriors Peterborough Petes Memorial

Peewee A Lakeshore Playoffs

Series M 2nd seed vs 3rd seed vs 4th seed (Winners of series I,J,K and loser of OMHA series E&F)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LP-A-M6 Feb 14
7:30P
Feb 14 7:30 PM Oshawa Generals1 1 - 2 Whitby Wildcats White2 IPSC (3)
LP-A-M2 Feb 16
6:30P
Feb 16 6:30 PM Whitby Wildcats White4 4 - 1 Clarington Toros1 Darlington
LP-A-M1 Feb 18
4:00P
Feb 18 4:00 PM Oshawa Generals2 2 - 5 Clarington Toros5 South Courtice (B)
LP-A-M4 Feb 20
6:30P
Feb 20 6:30 PM Whitby Wildcats White7 7 - 2 Oshawa Generals2 Campus (1)
LP-A-M5 Feb 25
4:15P
Feb 25 4:15 PM Clarington Toros Whitby Wildcats White IPSC (4)
LP-A-M3 Feb 26
6:30P
Feb 26 6:30 PM Clarington Toros Oshawa Generals Campus (1)

Minor Bantam AA Lakeshore Playoffs

Series G 1st seed vs 8th seed (all teams from series D,E,F and losing teams from OMHA series A&B)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LMB-AA-G2 Feb 15
6:00P
Feb 15 6:00 PM Ajax Knights6 6 - 1 Pickering Panthers1 Don Beer (3)
LMB-AA-G1 Feb 17
2:30P
Feb 17 2:30 PM Pickering Panthers1 1 - 2 Ajax Knights2 Ajax CC (1)
LMB-AA-G3 Feb 20
7:00P
Feb 20 7:00 PM Pickering Panthers Ajax Knights Ajax CC (3)
LMB-AA-G4 Feb 24
5:00P
Feb 24 5:00 PM Ajax Knights Pickering Panthers Don Beer (2)
LMB-AA-G5 Feb 25
4:45P
Feb 25 4:45 PM Pickering Panthers Ajax Knights Ajax CC (4)
LMB-AA-G6 Feb 26
6:30P
Feb 26 6:30 PM Ajax Knights Pickering Panthers Don Beer (3)

Series I - 3rd seed vs 4th seed vs 6th seed (all teams from series D,E,F and losing teams from OMHA series A&B)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LMB-AA-I4 Feb 17
7:30P
Feb 17 7:30 PM Oshawa Generals1 1 - 1 Kingston Canadians1 INVISTA (Selkirk)
LMB-AA-I2 Feb 18
3:15P
Feb 18 3:15 PM Oshawa Generals2 2 - 1 Belleville Bulls1 Quinte S & WC (FDC)
LMB-AA-I1 Feb 20
7:15P
Feb 20 7:15 PM Kingston Canadians Belleville Bulls Quinte S & WC (FDC)
LMB-AA-I3 Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM Belleville Bulls Kingston Canadians Centre 70
LMB-AA-I6 Feb 24
4:30P
Feb 24 4:30 PM Kingston Canadians Oshawa Generals Legends (1)
LMB-AA-I5 Feb 25
4:00P
Feb 25 4:00 PM Belleville Bulls Oshawa Generals Campus (1)

Minor Bantam A Lakeshore Playoffs

Series K 1st seed vs 7th seed (Losing teams form OMHA Series E&F and all of series I&J)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LMB-A-K1 Feb 17
7:30P
Feb 17 7:30 PM Whitby Wildcats White1 1 - 3 Quinte West Hawks3 Duncan McDonald (1)
LMB-A-K2 Feb 18
6:00P
Feb 18 6:00 PM Quinte West Hawks1 1 - 3 Whitby Wildcats White3 IPSC (3)
LMB-A-K3 Feb 20
7:30P
Feb 20 7:30 PM Whitby Wildcats White Quinte West Hawks Duncan McDonald (1)
LMB-A-K4 Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM Quinte West Hawks Whitby Wildcats White IPSC (1)
LMB-A-K5 Feb 24
7:30P
Feb 24 7:30 PM Whitby Wildcats White Quinte West Hawks Duncan McDonald (1)
LMB-A-K6 Feb 25
4:00P
Feb 25 4:00 PM Quinte West Hawks Whitby Wildcats White IPSC (3)

Series L 2nd seed vs 3rd seed vs 4th seed (Losing teams form OMHA Series E&F and all of series I&J)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LMB-A-L4 Feb 17
7:00P
Feb 17 7:00 PM Peterborough Petes4 4 - 1 Clarington Toros1 Rickard (B)
LMB-A-L2 Feb 18
7:10P
Feb 18 7:10 PM Peterborough Petes0 0 - 1 Ajax Knights1 Ajax CC (2)
LMB-A-L3 Feb 20
7:30P
Feb 20 7:30 PM Ajax Knights Clarington Toros Rickard (A)
LMB-A-L5 Feb 24
4:45P
Feb 24 4:45 PM Ajax Knights Peterborough Petes Kinsmen (PCCHL)
LMB-A-L6 Feb 25
8:30P
Feb 25 8:30 PM Clarington Toros Peterborough Petes Evinrude (IGA)
LMB-A-L1 Feb 27
7:00P
Feb 27 7:00 PM Clarington Toros Ajax Knights Ajax CC (3)

Minor Bantam AE Lakeshore Playoffs

Series J 1st seed remaining vs 7th seed remaining (All of lakeshore series I reseeded and losing teams from OMHA series D,E,F)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LMB-AE-J1 Feb 16
7:30P
Feb 16 7:30 PM North Durham Warriors1 1 - 4 Whitchurch-Stouffville Clippers4 Stouffville (Pad A)
LMB-AE-J2 Feb 18
5:00P
Feb 18 5:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers4 4 - 3 North Durham Warriors3 Scugog (1)
LMB-AE-J3 Feb 20
7:30P
Feb 20 7:30 PM North Durham Warriors Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
LMB-AE-J4 Feb 21
8:00P
Feb 21 8:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers North Durham Warriors Uxbridge (1)
LMB-AE-J5 Feb 24
4:00P
Feb 24 4:00 PM North Durham Warriors Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville Clippers (CC1)
LMB-AE-J6 Feb 25
8:30P
Feb 25 8:30 PM Whitchurch-Stouffville Clippers North Durham Warriors Scugog (1)

Series L 3rd seed remaining vs 4th seed remaining vs 5th Seed remaining (All of lakeshore series I reseeded and losing teams from OMHA series D,E,F)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LMB-AE-L6 Feb 16
7:30P
Feb 16 7:30 PM Peterborough Petes4 4 - 1 Whitby Wildcats1 IPSC (5)
LMB-AE-L1 Feb 17
3:30P
Feb 17 3:30 PM Peterborough Petes4 4 - 0 Belleville Bulls0 Quinte S & WC (Mackay)
LMB-AE-L4 Feb 20
8:15P
Feb 20 8:15 PM Whitby Wildcats Peterborough Petes Kinsmen (PCCHL)
LMB-AE-L3 Feb 22
8:30P
Feb 22 8:30 PM Belleville Bulls Peterborough Petes Kinsmen (PGHA)
LMB-AE-L5 Feb 24
6:45P
Feb 24 6:45 PM Belleville Bulls Whitby Wildcats IPSC (4)
LMB-AE-L2 Feb 25
5:30P
Feb 25 5:30 PM Whitby Wildcats Belleville Bulls Quinte S & WC (Yardmen)

Bantam AA Lakeshore Playoffs

Series G 2nd seed vs 6th seed (all teams from series D&E and losing teams form OHMA series A&B)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LB-AA-G1 Feb 17
8:45P
Feb 17 8:45 PM North Durham Warriors5 5 - 3 Whitby Wildcats3 McKinney (1)
LB-AA-G2 Feb 18
5:45P
Feb 18 5:45 PM Whitby Wildcats2 2 - 2 North Durham Warriors2 Scugog (2)
LB-AA-G3 Feb 20
9:00P
Feb 20 9:00 PM North Durham Warriors Whitby Wildcats IPSC (1)
LB-AA-G4 Feb 21
7:45P
Feb 21 7:45 PM Whitby Wildcats North Durham Warriors Uxbridge (2)
LB-AA-G5 Feb 24
8:45P
Feb 24 8:45 PM North Durham Warriors Whitby Wildcats IPSC (4)
LB-AA-G6 Feb 25
7:45P
Feb 25 7:45 PM Whitby Wildcats North Durham Warriors Scugog (2)

Minor Midget AA Lakeshore Playoffs

Series G 1st seed vs 8th seed (all teams from series D,E,F and losing teams from OMHA series A&B)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LMM-AA-G1 Feb 19
8:15P
Feb 19 8:15 PM Clarington Toros2 2 - 9 Peterborough Petes9 Evinrude (Atom)
LMM-AA-G2 Feb 23
8:45P
Feb 23 8:45 PM Peterborough Petes Clarington Toros Rickard (B)
LMM-AA-G3 Feb 24
4:45P
Feb 24 4:45 PM Clarington Toros Peterborough Petes Kinsmen (PGHA)
LMM-AA-G4 Feb 26
9:15P
Feb 26 9:15 PM Peterborough Petes Clarington Toros Darlington

Series H 2nd seed vs 5th seed vs 7th seed (all teams from series D,E,F and losing teams from OMHA series A&B)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LMM-AA-H3 Feb 17
8:30P
Feb 17 8:30 PM Belleville Bulls4 4 - 2 North Durham Warriors2 Uxbridge (1)
LMM-AA-H5 Feb 20
8:30P
Feb 20 8:30 PM Belleville Bulls Pickering Panthers Don Beer (3)
LMM-AA-H4 Feb 23
7:30P
Feb 23 7:30 PM Pickering Panthers North Durham Warriors Uxbridge (1)
LMM-AA-H1 Feb 24
8:30P
Feb 24 8:30 PM North Durham Warriors Belleville Bulls Quinte S & WC (Wally Dever)
LMM-AA-H2 Feb 25
2:30P
Feb 25 2:30 PM Pickering Panthers Belleville Bulls Quinte S & WC (Yardmen)
LMM-AA-H6 Feb 27
8:15P
Feb 27 8:15 PM North Durham Warriors Pickering Panthers Don Beer (1)

Minor Midget A Lakeshore Playoffs

Series D 1st seed vs 2nd seed vs 3rd seed (Losing teams OMHA series A&B) play for seeding in next round

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LMM-A-D5 Feb 14
9:00P
Feb 14 9:00 PM Clarington Toros2 2 - 7 Whitby Wildcats7 IPSC (3)
LMM-A-D4 Feb 17
4:00P
Feb 17 4:00 PM Whitby Wildcats2 2 - 5 Quinte West Hawks5 McMullen-Frankford
LMM-A-D1 Feb 18
9:00P
Feb 18 9:00 PM Quinte West Hawks4 4 - 1 Clarington Toros1 Rickard (A)
LMM-A-D2 Feb 20
9:15P
Feb 20 9:15 PM Whitby Wildcats Clarington Toros Rickard (A)
LMM-A-D6 Feb 23
9:00P
Feb 23 9:00 PM Quinte West Hawks Whitby Wildcats McKinney (2)
LMM-A-D3 Feb 24
4:00P
Feb 24 4:00 PM Clarington Toros Quinte West Hawks McMullen-Frankford

Minor Midget AE Lakeshore Playoffs

Series F 1st seed vs 2nd seed vs 3rd seed (Losing teams from OMHA Series A,B,C)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LMM-AE-F6 Feb 15
8:45P
Feb 15 8:45 PM Oshawa Generals0 0 - 7 Whitby Wildcats7 McKinney (1)
LMM-AE-F1 Feb 16
9:30P
Feb 16 9:30 PM Oshawa Generals4 4 - 4 Kingston Canadians4 INVISTA (Swish)
LMM-AE-F3 Feb 17
9:00P
Feb 17 9:00 PM Whitby Wildcats3 3 - 3 Kingston Canadians3 Centre 70
LMM-AE-F4 Feb 19
8:00P
Feb 19 8:00 PM Whitby Wildcats9 9 - 1 Oshawa Generals1 Campus (1)
LMM-AE-F2 Feb 24
8:30P
Feb 24 8:30 PM Kingston Canadians Oshawa Generals Legends (1)
LMM-AE-F5 Feb 25
5:45P
Feb 25 5:45 PM Kingston Canadians Whitby Wildcats IPSC (4)

Midget AA Lakeshore Playoffs

Series H 3rd seed vs 4th seed (All of series D&E, Losing teams from OMHA Series A&B)

Game Date Date Time Visitor Score Home Venue
LM-AA-H1 Feb 12
9:30P
Feb 12 9:30 PM Whitby Wildcats1 1 - 3 Northumberland Nighthawks3 CCC (Bowl)
LM-AA-H2 Feb 16
9:00P
Feb 16 9:00 PM Northumberland Nighthawks1 1 - 2 Whitby Wildcats2 IPSC (1)
LM-AA-H3 Feb 19
9:00P
Feb 19 9:00 PM Whitby Wildcats2 2 - 3 Northumberland Nighthawks3 CCC (Pond)
LM-AA-H4 Feb 22
9:00P
Feb 22 9:00 PM Northumberland Nighthawks Whitby Wildcats IPSC (1)
LM-AA-H5 Feb 24
9:00P
Feb 24 9:00 PM Whitby Wildcats Northumberland Nighthawks CCC (Bowl)
LM-AA-H6 Feb 26
9:00P
Feb 26 9:00 PM Northumberland Nighthawks Whitby Wildcats IPSC (1)
This page is cached and updates about every 30 minutes. Last updated 7:53 PM.
Printed From TheOneDB.com Feb 20, 2018 7:53 PM