Hockey Games for Jan 02, 2022
Header Ad Unit

Hockey Scoreboard For Jan 02, 2022

Full Calendar Sunday, Jan 02, 2022 (386 Games)
League Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
Girls U9 Jan 02
9:00A
Jan 02 9:00 AM Upper Maitland Mustangs C -- Saugeen Shores Storm C Port Elgin Plex
TCHL U9 Jan 02
9:30A
Jan 02 9:30 AM Sturgeon Lake Thunder -- Millbrook Stars Millbrook-Cavan
HWLLH U9 Jan 02
9:50A
Jan 02 9:50 AM Orangeville Flyers 2 -- Orangeville Flyers 1 Alder (Red)
YSMHL U8 MD Jan 02
10:00A
Jan 02 10:00 AM Newmarket Renegades -- King Rebellion Nobleton Rec
Seeded U10 Jan 02
10:00A
Jan 02 10:00 AM St. Thomas Jr Stars2 2 - 1 GLHA Jr Mustangs White1 Western Fair (Major Appliances)
LEO U9 Jan 02
10:00A
Jan 02 10:00 AM Brighton Bolts 1 -- Ennismore Eagles Green Ennismore
GR LL U11 Jan 02
10:00A
Jan 02 10:00 AM New Hamburg Huskies 25 5 - 2 Hespeler Shamrocks 12 Karl Homuth
Girls U9 Jan 02
10:00A
Jan 02 10:00 AM Mt. Forest Rams -- Kincardine Kinucks HL Davidson Centre
LEO U8 Jan 02
10:00A
Jan 02 10:00 AM Campbellford Colts -- Ennismore Eagles Gold Ennismore
ND LL U9 Jan 02
10:10A
Jan 02 10:10 AM Pelham Panthers 10 -- Welland Tigers 10 Welland (Youth)
ND LL U11 Jan 02
10:15A
Jan 02 10:15 AM Pelham Panthers 20 0 - 1 Pelham Panthers 11 Meridian CC (Accipiter)
FCHL U8 Jan 02
10:15A
Jan 02 10:15 AM Southwest Bullets -- Mooretown Jr. Flags 2 MSC (Rink 1)
Pavilion U13 Jan 02
10:30A
Jan 02 10:30 AM Lambton Jr Sting4 4 - 7 Windsor Jr Spitfires7 Central Park (North)
SR LL U11 Jan 02
10:30A
Jan 02 10:30 AM Schomberg Red Wings 11 1 - 7 Innisfil Winterhawks 17 Innisfil Rec (Red)
SR LL U15 Jan 02
10:30A
Jan 02 10:30 AM Richmond Hill Kings 13 3 - 3 Richmond Hill Kings 33 Bond Lake
LHL U12 AE Jan 02
10:30A
Jan 02 10:30 AM Kingston Canadians7 7 - 3 Oshawa Generals3 Campus (1)
TCHL U11 Jan 02
10:30A
Jan 02 10:30 AM Sturgeon Lake Thunder White Millbrook Stars Green Millbrook-Cavan
HWLLH U9 Jan 02
10:40A
Jan 02 10:40 AM Orangeville Flyers 4 -- Orangeville Flyers 3 Alder (Red)
NDHL U11 B Jan 02
10:45A
Jan 02 10:45 AM West Niagara Flying Aces Minor11 11 - 1 Fort Erie Meteors AE1 Leisureplex (Jaycee)
NDHL U11 B Jan 02
11:00A
Jan 02 11:00 AM Glancaster Bombers minor0 0 - 8 Norfolk Knights Minor8 Talbot
Seeded U11 Jan 02
11:00A
Jan 02 11:00 AM Brantford 99ers6 6 - 4 GLHA Jr Mustangs White4 Western Fair (Major Appliances)
NDHL U9 Jan 02
11:00A
Jan 02 11:00 AM Welland Tigers0 -- Garden City Falcons0 S-H SEC (Sportsplex) (1)
GR LL U11 Jan 02
11:00A
Jan 02 11:00 AM New Hamburg Huskies 18 8 - 3 Ayr Flames 23 NDCC
GR LL U11 Jan 02
11:00A
Jan 02 11:00 AM Tavistock Titans 11 1 - 7 Hespeler Shamrocks 37 Karl Homuth
ND LL U9 Jan 02
11:00A
Jan 02 11:00 AM Pelham Panthers 2 -- Fort Erie Meteors #2 Leisureplex (Kinsmen)
WOGHL U11 Jan 02
11:00A
Jan 02 11:00 AM Ilderton Jets HL B.A.D. Blazers HL Belmont
WOGHL U11 Jan 02
11:00A
Jan 02 11:00 AM Wallaceburg Lakers HL9 9 - 0 Bluewater Hawks HL0 Gemini (Blue)
TCMHL U8 JO Jan 02
11:00A
Jan 02 11:00 AM Flamborough Sabres -- Burlington Eagles 2 Blue Appleby (1)
SHL U9 Jan 02
11:15A
Jan 02 11:15 AM Dresden Jr. Kings -- Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
FCHL U9 Jan 02
11:15A
Jan 02 11:15 AM Wallaceburg Lakers -- Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
ND LL U9 Jan 02
11:20A
Jan 02 11:20 AM Wainfleet Wild0 -- Welland Tigers 20 Welland (Youth)
LEO U11 Jan 02
11:30A
Jan 02 11:30 AM Tweed Hawks10 10 - 1 Lakefield Chiefs1 Lakefield
SR LL U15 Jan 02
11:30A
Jan 02 11:30 AM Nobleking Knights 12 2 - 2 Richmond Hill Kings 22 Bond Lake
ICHL U11 Jan 02
11:30A
Jan 02 11:30 AM Napanee Stars LL2 Deseronto Bulldogs Deseronto
ND LL U13 Jan 02
11:30A
Jan 02 11:30 AM Pelham Panthers 12 2 - 3 Pelham Panthers 23 Meridian CC (Accipiter)
BHL U11 Jan 02
11:30A
Jan 02 11:30 AM Amherstburg Stars4 4 - 1 Erie North Shore Storm1 Kingsville
Girls U15 Jan 02
11:30A
Jan 02 11:30 AM Saugeen Shores Storm HL1 1 - 2 Upper Maitland Mustangs2 Wallace
GBT LL U11 Jan 02
11:50A
Jan 02 11:50 AM Coldwater Wildcats LL 14 4 - 2 Oro Thunder LL 12 Oro
TCMHL U8 JO Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM Burlington Eagles 1 Gold -- Oakville Rangers 2 Joshua Creek (Red)
SCTA U15 Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM Oakville Rangers2 2 - 2 Buffalo Regals2 Leisureplex (Kinsmen)
EOMHL U9 Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM Campbellford Colts -- Loyalist Jets Henderson
WOGHL U11 Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM St. Marys Rock C0 0 - 11 Lambton Attack C11 Alvinston
MD CMU8 Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM Woodstock Jr Navy Vets White -- Kitchener Jr Rangers Blue Activa (PJD)
LHL U12 AE Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM Peterborough Petes5 5 - 2 Ajax Knights2 Ajax CC (4)
MD WMU8 Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM West London Hawks -- Sarnia Jr. Sting Clearwater (Blue)
GBMHL U11 Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM Oro Thunder16 16 - 1 Wasaga Beach Stars1 Wasaga
WOGHL U13 Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM B.A.D. Blazers HL Huron Heat HL Brussels
TCMHL U9 BO Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM Brampton 45s -- Burlington Eagles Appleby (1)
Pavilion U13 Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM London Jr Knights1 1 - 1 Chatham-Kent Cyclones1 Blenheim
TCHL U8 Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM Mariposa Lightning Blue -- Kawartha Coyotes Red Emily/Omemee
WOGHL U15 Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM Ilderton Jets C2 2 - 1 Chatham-Kent Crush C1 Memorial
LM LL U11 Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM Port Stanley Jr. Sailors White3 3 - 0 St. Marys Rock0 St. Marys (Rock)
WOGHL U13 Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM St. Thomas Panthers HL B.A.D. Blazers HL Belmont
Pavilion U11 Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM London Jr Knights16 16 - 4 Windsor Jr Spitfires4 Central Park (North)
YSMHL U8 MD Jan 02
12:00P
Jan 02 12:00 PM Markham Waxers -- Georgina Blaze Ice Palace (Blue)
NDHL U11 D Jan 02
12:05P
Jan 02 12:05 PM Garden City Falcons1 1 - 3 Norfolk Knights3 Talbot
SCTA U12 Jan 02
12:15P
Jan 02 12:15 PM Brampton 45s0 0 - 0 Halton Hurricanes0 Sherwood (1)
SCTA U12 Jan 02
12:30P
Jan 02 12:30 PM Hamilton Jr Bulldogs Grey-Bruce Highlanders Chesley
EOMHL U11 Jan 02
12:30P
Jan 02 12:30 PM Frontenac Flyers5 5 - 1 Gananoque Islanders1 Gananoque
Boys Rep U18 Jan 02
12:30P
Jan 02 12:30 PM Listowel Cyclones AE1 1 - 5 TCDMHA Rebels5 Markdale
Seeded U14 Jan 02
12:30P
Jan 02 12:30 PM London Jr Knights Green1 1 - 1 GLHA Jr Mustangs White1 Western Fair (Major Appliances)
ICHL U18 Jan 02
12:30P
Jan 02 12:30 PM Gananoque Islanders LL2 Black Deseronto Bulldogs Deseronto
Pavilion U13 Jan 02
12:30P
Jan 02 12:30 PM Huron-Perth Lakers15 15 - 1 Kitchener Jr Rangers1 Sportsworld (Spec)
MD ECU10 Jan 02
12:30P
Jan 02 12:30 PM Kitchener Jr Rangers Red6 6 - 4 Burlington Bulldogs4 Appleby (2)
BHL U13 Jan 02
12:40P
Jan 02 12:40 PM Essex-Southpoint Ravens2 2 - 5 Erie North Shore Storm5 Kingsville
Seeded U10 Jan 02
12:45P
Jan 02 12:45 PM Burlington Jr. Raiders Red0 0 - 20 Stratford Warriors20 Rotary Complex (Rink B)
NDHL U15 D Jan 02
12:50P
Jan 02 12:50 PM Norfolk Knights3 3 - 2 Pelham Panthers2 Meridian CC (Accipiter)
ETA U16 Jan 02
1:00P
Jan 02 1:00 PM Whitby Wildcats3 3 - 5 North Central Predators5 Rama
SCTA U9 Jan 02
1:00P
Jan 02 1:00 PM Hamilton Jr Bulldogs -- Oakville Rangers Joshua Creek (Red)
Boys LL U15 Jan 02
1:00P
Jan 02 1:00 PM Mt. Forest Rams1 1 - 11 Blyth-Brussels Crusaders11 Brussels
LEO U13 Jan 02
1:00P
Jan 02 1:00 PM Bancroft Jets Lakefield Chiefs Lakefield
BHL U15 AE Jan 02
1:00P
Jan 02 1:00 PM LaSalle Sabres6 6 - 0 Windsor Jr. Spitfires0 Adie Knox
YSMHL U9 AA Jan 02
1:00P
Jan 02 1:00 PM Markham Waxers -- TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
YSMHL U9 A Jan 02
1:00P
Jan 02 1:00 PM King Rebellion -- Georgina Blaze Ice Palace (Blue)
LM LL U13 Jan 02
1:00P
Jan 02 1:00 PM Lambton Shores Predators Red5 5 - 2 South Huron Sabres2 South Huron
TCMHL U9 BO Jan 02
1:00P
Jan 02 1:00 PM Garden City Minor Falcons -- Halton Hills Thunder Acton (Main)
TCHL U8 Jan 02
1:00P
Jan 02 1:00 PM Mariposa Lightning White -- Kawartha Coyotes White Emily/Omemee
WOGHL U18 Jan 02
1:00P
Jan 02 1:00 PM Tillsonburg Lightning C6 6 - 2 Chatham-Kent Crush C2 Memorial
WOGHL U15 Jan 02
1:00P
Jan 02 1:00 PM Wallaceburg Lakers C3 3 - 2 North Middlesex Jr. Stars C2 North Middlesex
MD EU9 Jan 02
1:00P
Jan 02 1:00 PM Woodstock Jr Navy Vets Blue -- Kitchener Jr Rangers Red Activa (PJD)
GBMHL U13 Jan 02
1:10P
Jan 02 1:10 PM Muskoka Rock Oro Thunder AE Oro
ND LL U 8 Jan 02
1:10P
Jan 02 1:10 PM Thorold Blackhawks # 10 -- Wainfleet Wild0 Wainfleet
NDHL U13 B Jan 02
1:10P
Jan 02 1:10 PM Garden City Falcons Minor2 2 - 0 Norfolk Knights Minor0 Talbot
EOMHL U13 Jan 02
1:15P
Jan 02 1:15 PM Stirling Blues Loyalist Jets Henderson
GBMHL U13 Jan 02
1:20P
Jan 02 1:20 PM Clearview Canucks3 3 - 3 Wasaga Beach Stars3 Wasaga
WOGHL U15 Jan 02
1:30P
Jan 02 1:30 PM South Huron Sabres C Huron Heat C Central Huron CC
GBMHL U11 Jan 02
1:30P
Jan 02 1:30 PM Elmvale Coyotes5 5 - 2 Midland Centennials2 North Simcoe SRC (Centennial)
Pavilion U12 Jan 02
1:30P
Jan 02 1:30 PM London Jr Knights5 5 - 4 Windsor Jr Spitfires4 Central Park (North)
GR LL U13 Jan 02
1:30P
Jan 02 1:30 PM Embro Edge11 11 - 0 Ayr Flames0 NDCC
ND LL U8 - MD Jan 02
1:30P
Jan 02 1:30 PM Glancaster Bombers Blue0 -- West Niagara Flying Aces0 Peach King (1 - East)
LHL U15 AA Jan 02
1:30P
Jan 02 1:30 PM North Durham Warriors4 4 - 5 Clarington Toros5 South Courtice (B)
Pavilion U11 Jan 02
1:30P
Jan 02 1:30 PM Lambton Jr Sting4 4 - 4 Chatham-Kent Cyclones4 Blenheim
HWLLH U15 Jan 02
1:30P
Jan 02 1:30 PM Caledon Hawks 21 1 - 3 Orangeville Flyers 33 Alder (Green)
SHL U11 Jan 02
1:30P
Jan 02 1:30 PM South Huron Sabres5 5 - 2 Ilderton Jets2 Ilderton
LM LL U9 Jan 02
1:30P
Jan 02 1:30 PM Belmont Rangers0 -- Lambton Shores Predators0 Forest (Amtelecom)
EOMHL U11 Jan 02
1:30P
Jan 02 1:30 PM Norwood Hornets Napanee Stars Strathcona (1 - Goodyear)
LEO U13 Jan 02
1:30P
Jan 02 1:30 PM Otonabee Wolves Campbellford Colts Yellow Campbellford
BHL U15 Jan 02
1:30P
Jan 02 1:30 PM Kent Cobras3 3 - 4 Windsor Jr. Spitfires4 Central Park (South)
LHL U13 A Jan 02
1:30P
Jan 02 1:30 PM Whitby Wildcats Blue6 6 - 0 Ajax Knights0 Ajax CC (4)
LHL U12 AE Jan 02
1:30P
Jan 02 1:30 PM Kingston Canadians1 1 - 4 Oshawa Generals4 Campus (1)
SCTA U11 Jan 02
1:45P
Jan 02 1:45 PM Niagara North Stars4 4 - 5 Halton Hurricanes5 Sherwood (1)
SCTA U18 Jan 02
1:45P
Jan 02 1:45 PM Brampton 45s1 1 - 7 Hamilton Jr Bulldogs7 Gateway (1)
Seeded U18 Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM Waterloo Wolves3 3 - 0 GLHA Jr Mustangs White0 Western Fair (Major Appliances)
Boys Rep U15 Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM Saugeen Shores Storm0 0 - 0 Kincardine Kinucks0 Davidson Centre
YSMHL U13 AE Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM Orillia Terriers11 11 - 2 TNT Tornados2 New Tecumseth Rec (NTRC 1)
LM LL U9 Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM St. Marys Rock 2 -- East Lambton Eagles Alvinston
GBMHL U13 Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM Midland Centennials1 1 - 11 Penetang Flames11 Penetang
YSMHL U14 MD Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers11 11 - 1 Pickering Panthers1 Don Beer (3)
VDL U9 Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM Millbrook Stars -- Kawartha Coyotes Emily/Omemee
MD ECU15 Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM London Bandits3 3 - 7 Burlington Bulldogs White7 Appleby (2)
MD EMU8 Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM Cambridge Hawks -- Brantford 99ers Gretzky Center (#3)
WOGHL U11 Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM Chatham-Kent Crush C4 4 - 0 South Huron Sabres C0 Stephen Township
Girls U13 Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM Upper Maitland Mustangs C Kincardine Kinucks C Tiverton Arena
FCHL U9 Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM South Kent Lightning -- Southwest Bullets Glencoe
YSMHL U10 A Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM Orillia Terriers3 3 - 2 Georgina Blaze2 Georgina Sutton
LHL U12 AA Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM Kingston Canadians4 4 - 2 Clarington Toros2 Darlington
ICHL U11 Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM Gananoque Islanders LL1 Black3 3 - 3 Gananoque Islanders LL2 White3 Gananoque
TCMHL U9 BO Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM Flamborough Sabres -- Oakville Rangers Joshua Creek (Red)
GBMHL U11 Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM South Grey Spartans1 1 - 2 Clearview Canucks2 Creemore
VDL U13-AE Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM Lindsay Muskies1 1 - 1 Ennismore Eagles1 Ennismore
MD EU9 Jan 02
2:00P
Jan 02 2:00 PM Waterloo Wolves Black -- Kitchener Jr Rangers Blue Activa (PJD)
SCMHL U13 Jan 02
2:10P
Jan 02 2:10 PM Plattsville Rage1 1 - 9 New Hamburg Huskies9 Wilmot Complex (Schout)
SHL U13 AE Jan 02
2:10P
Jan 02 2:10 PM Lambeth Lancers1 1 - 3 South Huron Sabres3 South Huron
LM LL U9 Jan 02
2:15P
Jan 02 2:15 PM Ilderton Jets Blue -- Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
MD CMU8 Jan 02
2:15P
Jan 02 2:15 PM Waterloo Wolves -- Stratford Warriors Rotary Complex (Rink B)
SCTA U10 Jan 02
2:15P
Jan 02 2:15 PM Hamilton Jr Bulldogs5 5 - 1 Brampton 45s1 South Fletcher (2)
Pavilion U11 Jan 02
2:15P
Jan 02 2:15 PM Sun County Panthers1 1 - 7 Elgin-Middlesex Chiefs7 Komoka CW&RC (1 - Molson)
Seeded U13 Jan 02
2:15P
Jan 02 2:15 PM London Jr Knights Green8 8 - 3 Kitchener Jr Rangers3 Activa (Alumni)
NDHL U13 D Jan 02
2:20P
Jan 02 2:20 PM Welland Tigers1 1 - 2 Norfolk Knights2 Talbot
GBMHL U13 Jan 02
2:20P
Jan 02 2:20 PM Georgian Shores Lightning2 2 - 0 Collingwood Jr. Blues AE40 Eddie Bush
SCTA U16 Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Guelph Gryphons2 2 - 0 Grey-Bruce Highlanders0 Chesley
GBMHL U11 Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Oro Thunder AE0 0 - 11 Essa Eagles11 Angus Rec
Pavilion U13 Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Waterloo Wolves1 1 - 3 Cambridge Hawks3 Galt Arena
LEO U11 Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Bancroft Jets Centre Hastings Grizzlies Marmora Arena
HWLLH U15 Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Orangeville Flyers 21 1 - 3 Orangeville Flyers 43 Alder (Green)
ETA U12 Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Quinte Red Devils6 6 - 1 York-Simcoe Express1 St. Andrews College
Pavilion U11 Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Kitchener Jr Rangers1 1 - 6 Waterloo Wolves6 RIM Park (Optimists)
CHL MNU8HL Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM West London Hawks 41 -- London Bandits 11 Argyle (B)
LHL U13 AA Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Oshawa Generals3 3 - 6 Pickering Panthers6 Don Beer (2)
LEO U18 Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Campbellford Colts3 3 - 4 Lakefield Chiefs4 Lakefield
LM LL U11 Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Lucan Irish White2 2 - 2 Ilderton Jets2 Ilderton
EOMHL U15 Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Douro Dukes4 4 - 3 Brighton Bolts3 Brighton
BHL U10 Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Tecumseh-Shoreline Eagles6 6 - 2 Kent Cobras2 Tilbury
TCHL U11 Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Mariposa Lightning Millbrook Stars White Millbrook-Cavan
TCMHL U8 HU Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Woolwich Wildcats Milton Winterhawks 2 Blue MSC (B)
EOMHL U11 Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Stirling Blues Bancroft Jets North Hastings CC
SCTA U14 Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Grey-Bruce Highlanders5 5 - 2 Burlington Eagles2 Appleby (1)
Boys Rep U11 Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Drayton Defenders2 2 - 1 Blyth-Brussels Crusaders1 Brussels
VDL U9 Jan 02
2:30P
Jan 02 2:30 PM Newcastle Stars -- Brock Township Wild Beaverton
NDHL U13 B Jan 02
2:40P
Jan 02 2:40 PM Pelham Panthers AE0 0 - 8 West Niagara Flying Aces Minor8 Smithville
HALD LL U9 Jan 02
2:40P
Jan 02 2:40 PM Glanbrook Rangers #2 -- Caledonia Thunder #3 HCCC (Clark)
NDHL U9 Jan 02
2:40P
Jan 02 2:40 PM Fort Erie Meteors -- West Niagara Flying Aces Peach King (1 - East)
GBT LL U13 Jan 02
2:50P
Jan 02 2:50 PM Coldwater Wildcats LL 11 1 - 5 Wasaga Beach Stars LL 25 Wasaga
SHL U9 Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM St. Thomas Jr Stars -- Lambeth Lancers Lambeth
SHL U9 Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM Port Stanley Jr. Sailors -- Dorchester Dragons FlightExec Centre (APC)
HALD LL U11 Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM Caledonia Thunder #13 3 - 4 Glanbrook Rangers #34 Glanbrook
HALD LL U11 Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM Dunnville Mudcats #23 3 - 2 Hagersville Hawks #12 Hagersville
BHL U16 Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM Belle River Canadiens6 6 - 4 Windsor Jr. Spitfires4 Central Park (South)
WOGHL U13 Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM Wallaceburg Lakers C2 2 - 0 Lucan Irish C0 Lucan
ETA U18 Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM Whitby Wildcats2 2 - 2 North Central Predators2 Rama
SCTA U18 Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM Grey-Bruce Highlanders4 4 - 2 Oakville Rangers2 Joshua Creek (Red)
SHL U11 AE Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM Mt. Brydges Cougars6 6 - 3 Strathroy Jr. Rockets3 Gemini (Blue)
EOMHL U11 Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM Tweed Hawks0 0 - 15 Campbellford Colts15 Campbellford
Boys LL U9 Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM Bruce Peninsula Northstars -- Saugeen Shores Storm 1 Port Elgin Plex
EOMHL U13 Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM Tweed Hawks Napanee Stars AE Strathcona (1 - Goodyear)
CHL MAU10HL Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM Oakridge Aeros 131 1 - 3 London Bandits 233 Argyle (A)
LM LL U11 Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM Port Stanley Jr. Sailors Black4 4 - 6 East Lambton Eagles White6 Alvinston
LM LL U11 Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM Dorchester Dragons 21 1 - 1 South Huron Sabres1 Stephen Township
LHL U16 AA Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM Clarington Toros5 5 - 3 Pickering Panthers3 Don Beer (1)
Pavilion U12 Jan 02
3:00P
Jan 02 3:00 PM Chatham-Kent Cyclones0 0 - 4 Kitchener Jr Rangers4 Activa (PJD)
SCMHL U9 Jan 02
3:10P
Jan 02 3:10 PM Tavistock Titans -- Cayuga Stars Cayuga
GBT LL U13 Jan 02
3:10P
Jan 02 3:10 PM Essa Eagles LL 13 3 - 6 Midland Centennials LL 26 North Simcoe SRC (Centennial)
MPSHL U15 Jan 02
3:10P
Jan 02 3:10 PM Midland Centennials2 2 - 1 Parry Sound Shamrocks1 BOCC
LHL U13 AE Jan 02
3:15P
Jan 02 3:15 PM North Durham Warriors0 0 - 8 Clarington Toros8 Darlington
Seeded U12 Jan 02
3:15P
Jan 02 3:15 PM Brantford 99ers2 2 - 8 Sarnia Jr. Sting8 Clearwater (Blue)
ND LL U15 Jan 02
3:15P
Jan 02 3:15 PM Welland Tigers 14 4 - 4 Wainfleet Wild 14 Wainfleet
NDHL U18 B Jan 02
3:15P
Jan 02 3:15 PM Stoney Creek Warriors AE2 2 - 5 Fort Erie Meteors AE5 Leisureplex (Kinsmen)
MD WU9 Jan 02
3:15P
Jan 02 3:15 PM North London Nationals T1 -- Stratford Warriors Rotary Complex (Rink B)
GBMHL U18 Jan 02
3:20P
Jan 02 3:20 PM South Grey Spartans5 5 - 4 Penetang Flames AE4 Penetang
YSMHL U9 A Jan 02
3:20P
Jan 02 3:20 PM Bradford Bulldogs -- Barrie Colts East Bayfield (Purple)
LM LL U15 Jan 02
3:20P
Jan 02 3:20 PM St. Thomas Jr. Stars0 0 - 4 South Huron Sabres4 South Huron
BHL U10 Jan 02
3:20P
Jan 02 3:20 PM Essex-Southpoint Capitals4 4 - 3 Riverside Rangers3 WFCU (AM 800)
Boys LL U13 Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Saugeen Shores Storm 12 2 - 3 Shallow Lake Lakers3 Shallow Lake & Distr
BHL U18 Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Kent Cobras4 4 - 2 Erie North Shore Storm2 Kingsville
GBMHL U15 Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Penetang Flames2 2 - 1 Oro Thunder1 Oro
SHL U11 AE Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Petrolia Oilers0 0 - 6 Lambton Shores Predators6 Forest (Amtelecom)
SCTA U15 Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Hamilton Jr Bulldogs4 4 - 1 Guelph Gryphons1 U of G (Gold)
SCTA U9 Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Niagara North Stars0 -- Halton Hurricanes0 MSC (B)
SCMHL U15 AE Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Ayr Flames AE1 1 - 3 New Hamburg Huskies AE3 Wilmot Complex (Schout)
Boys Rep U11 Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Kincardine Kinucks4 4 - 1 Hanover Falcons1 Hanover P&H Centre
EOMHL U13 Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Centre Hastings Grizzlies0 0 - 8 Douro Dukes8 Douro
Seeded U18NC Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Oakridge Aeros9 9 - 3 Burlington Bulldogs3 Appleby (2)
LHL U14 AA Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Northumberland Nighthawks2 2 - 5 Peterborough Petes5 Kinsmen (Mr Lube)
ND LL U13 Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Wainfleet Wild 18 8 - 3 Stoney Creek Warriors 13 Saltfleet
CHL MNU8HL Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Oakridge Aeros 31 -- West London Hawks 21 Bostwick (B)
HWLLH U15 Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Caledon Hawks 10 0 - 3 Orangeville Flyers 13 Alder (Green)
VDL U13 Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Mariposa Lightning4 4 - 7 Ennismore Eagles7 Ennismore
VDL U11 Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Sturgeon Lake Thunder9 9 - 1 Manvers Mustangs1 Manvers
GBMHL U13 Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Midland Centennials AE1 1 - 5 Essa Eagles5 Angus Rec
ITOWN LL U18 Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Delhi Rockets 23 3 - 1 Simcoe Warriors 11 Talbot
VDL U11-AE Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM North Durham Warriors8 8 - 1 Brock Township Wild1 Beaverton
Pavilion U12 Jan 02
3:30P
Jan 02 3:30 PM Lambton Jr Sting0 0 - 6 Sun County Panthers6 Essex (Shaheen)
SCTA U13 Jan 02
3:35P
Jan 02 3:35 PM Oakville Rangers8 8 - 1 Brampton 45s1 South Fletcher (2)
MD ECU15 Jan 02
3:45P
Jan 02 3:45 PM Waterloo Wolves Black2 2 - 1 Kitchener Jr Rangers Blue1 Activa (Alumni)
WOGHL U11 Jan 02
3:45P
Jan 02 3:45 PM Ilderton Jets C7 7 - 0 Tillsonburg Lightning C0 Tillsonburg (Campbell)
BHL U12 Jan 02
3:45P
Jan 02 3:45 PM Essex-Southpoint Ravens2 2 - 1 Kent Cobras1 Thames Campus
TCMHL U9 BO Jan 02
3:50P
Jan 02 3:50 PM Guelph Gryphons -- West Niagara Flying Aces Peach King (1 - East)
MD WMU10 Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM Sarnia Jr. Sting0 0 - 1 West London Hawks1 Bostwick (A)
ETA U11 Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM North Central Predators1 1 - 8 Peterborough Petes8 Memorial
CHL AU11HL Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM Oakridge Aeros B45 5 - 0 London Bandits A40 Argyle (A)
Seeded U12 Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM Kitchener Jr Rangers0 0 - 1 London Jr Knights White1 Western Fair (Major Appliances)
Boys LL U18 Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM Walkerton Capitals4 4 - 2 Bruce Peninsula Northstars2 Lions Head
FCHL U11 Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM South Kent Lightning 13 3 - 8 Dresden Jr. Kings White8 Ken Houston
YSMHL U10 A Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM East Gwillimbury Eagles8 8 - 2 Markham Waxers2 Angus Glen (1 - West)
Pavilion U10 Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM Kitchener Jr Rangers2 2 - 3 Waterloo Wolves3 RIM Park (Optimists)
Pavilion U11 Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM Huron-Perth Lakers5 5 - 3 Cambridge Hawks3 Galt Arena
LHL U14 AA Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM Oshawa Generals1 1 - 7 Whitby Wildcats-Blue7 IPSC (3)
Seeded U15 Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM London Jr Knights Green4 4 - 1 Sarnia Jr. Sting1 Sarnia Arena
HALD LL U11 Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM Caledonia Thunder #21 1 - 6 Hagersville Hawks #26 Hagersville
HALD LL U11 Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM Glanbrook Rangers #44 4 - 5 Glanbrook Rangers #15 Glanbrook
MD ECU15 Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM Oakridge Aeros2 2 - 2 Burlington Jr. Raiders Black2 SRIC (Blue)
LM LL U8 Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM Strathroy Jr. Rockets Blue0 -- East Lambton Eagles0 Watford
ETA U16 Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM Central Ontario Wolves1 1 - 7 York-Simcoe Express7 St. Andrews College
EOMHL U11 Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM Douro Dukes Centre Hastings Grizzlies Marmora Arena
Boys Rep U15 Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM BCH Ice Dogs AE1 1 - 4 Listowel Cyclones AE4 Steve Kerr Complex
Boys Rep U15 Jan 02
4:00P
Jan 02 4:00 PM Bruce Peninsula Northstars1 1 - 1 Saugeen Shores Storm AE1 Southampton
SHL U11 Jan 02
4:05P
Jan 02 4:05 PM St. Marys Rock4 4 - 4 Strathroy Jr. Rockets4 Gemini (Blue)
SCMHL U11 Jan 02
4:10P
Jan 02 4:10 PM St. George Generals2 2 - 4 Cayuga Stars4 Cayuga
LHL U13 A Jan 02
4:15P
Jan 02 4:15 PM Clarington Toros3 3 - 1 Whitby Wildcats White1 IPSC (4)
YSMHL U10 AA Jan 02
4:15P
Jan 02 4:15 PM Aurora Tigers4 4 - 1 Richmond Hill Stars1 Ed Sackfield (South)
YSMHL U18 MD Jan 02
4:15P
Jan 02 4:15 PM Barrie Colts6 6 - 3 Markham Waxers MD 33 Village
ETA U15 Jan 02
4:15P
Jan 02 4:15 PM Richmond Hill Coyotes3 3 - 10 Peterborough Petes10 Healthy Planet (Freedom Mobile)
GBMHL U15 Jan 02
4:20P
Jan 02 4:20 PM Orillia Terriers AE3 3 - 4 Wasaga Beach Stars4 Wasaga
ETA U16 Jan 02
4:30P
Jan 02 4:30 PM Ajax-Pickering Raiders5 5 - 0 Barrie Jr Colts0 (Nottawasaga 1)
CHL MBU14HL Jan 02
4:30P
Jan 02 4:30 PM West London Hawks 275 5 - 4 London Bandits 174 Western Fair (Collins Clothiers)
SR LL U18 Jan 02
4:30P
Jan 02 4:30 PM TNT Tornados #10 0 - 3 Georgina Blaze3 Ice Palace (Blue)
ICHL U15 Jan 02
4:30P
Jan 02 4:30 PM Loyalist Jets LL 402 Gananoque Islanders LL1 Gananoque
LEO U13 Jan 02
4:30P
Jan 02 4:30 PM Brighton Bolts 22 2 - 2 Campbellford Colts Black2 Campbellford
EOMHL U18 Jan 02
4:30P
Jan 02 4:30 PM Prince Edward County Kings Napanee Stars Strathcona (1 - Goodyear)
YSMHL U9 AA Jan 02
4:30P
Jan 02 4:30 PM Barrie Colts -- Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
LHL U14 AE Jan 02
4:30P
Jan 02 4:30 PM Whitby Wildcats1 1 - 1 OT Clarington Toros1 Darlington
Seeded U15 Jan 02
4:30P
Jan 02 4:30 PM Kitchener Jr Rangers4 4 - 0 Stratford Warriors0 Allman
TCMHL U8 HU Jan 02
4:30P
Jan 02 4:30 PM Hespeler Shamrocks New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Optimist)
YSMHL U15 A Jan 02
4:30P
Jan 02 4:30 PM King Rebellion1 1 - 3 Georgina Blaze3 Georgina Sutton
MD ECU16 Jan 02
4:30P
Jan 02 4:30 PM Waterloo Wolves4 4 - 2 Kitchener Jr Rangers Red2 Activa (PJD)
BHL U11 Jan 02
4:40P
Jan 02 4:40 PM Tecumseh-Shoreline Eagles6 6 - 2 Riverside Rangers2 WFCU (AM 800)
YSMHL U11 A Jan 02
4:40P
Jan 02 4:40 PM King Rebellion5 5 - 3 Barrie Colts3 East Bayfield (Purple)
Seeded U13 Jan 02
4:45P
Jan 02 4:45 PM Woodstock Jr Navy Vets1 1 - 5 London Jr Knights White5 Western Fair (HanStone)
Seeded U14 Jan 02
4:45P
Jan 02 4:45 PM GLHA Jr Mustangs Purple3 3 - 3 Sarnia Jr. Sting3 Clearwater (Blue)
ND LL U15 Jan 02
4:45P
Jan 02 4:45 PM Port Colborne Sailors 14 4 - 12 Pelham Panthers 112 Meridian CC (Duliban)
SHL U15 AE Jan 02
4:45P
Jan 02 4:45 PM Dorchester Dragons4 4 - 3 South Huron Sabres3 South Huron
GBT LL U15 Jan 02
4:50P
Jan 02 4:50 PM Midland Centennials LL 12 2 - 4 Midland Centennials LL 24 North Simcoe SRC (Centennial)
GBT LL U18 Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Coldwater Wildcats LL 17 7 - 3 Oro Thunder LL 23 Oro
Boys LL U15 Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Kincardine Kinucks2 2 - 5 Shallow Lake Lakers5 Shallow Lake & Distr
MD EMU8 Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Burlington Jr. Raiders -- Burlington Bulldogs Aldershot
LHL U14 A Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Whitby Wildcats2 2 - 7 Peterborough Petes7 Healthy Planet (Leon's)
EOMHL U18 Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Frontenac Flyers4 4 - 2 Douro Dukes2 Douro
BHL U13 AE Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Windsor Jr. Spitfires2 2 - 1 Essex-Southpoint Capitals1 Essex (Libro)
HALD LL U13 Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Caledonia Thunder #34 4 - 3 Dunnville Mudcats #13 Dunnville
HALD LL U13 Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Cayuga Stars #10 0 - 11 Glanbrook Rangers #111 Glanbrook
HALD LL U11 Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Caledonia Thunder #32 2 - 4 Hagersville Hawks #34 Hagersville
LHL U18 A Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Quinte West Hawks5 5 - 2 Pickering Panthers A12 Don Beer (1)
Boys Rep U21 Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Arthur Vipers0 0 - 0 Hanover Falcons0 Hanover P&H Centre
SCTA U15 Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Oakville Rangers1 1 - 3 Buffalo Regals3 Leisureplex (Kinsmen)
GBMHL U18 Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Elmvale Coyotes1 1 - 5 Penetang Flames5 Penetang
CHL AU11HL Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Oakridge Aeros A42 2 - 4 London Bandits B44 Argyle (A)
VDL U11 Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Millbrook Stars Brock Township Wild Beaverton
WOGHL U13 Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM North Middlesex Jr. Stars HL3 3 - 1 Mooretown Lady Flags HL1 MSC (Rink 1)
ETA U14 Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Oshawa Generals2 2 - 1 North Central Predators1 Rama
HWLLH U21 Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Erin-Hillsburgh Devils0 0 - 5 Orangeville Flyers 15 Alder (Red)
NDHL U11 B Jan 02
5:00P
Jan 02 5:00 PM Welland Tigers Minor6 6 - 5 West Niagara Flying Aces AE5 Fleming
WOGHL U18 Jan 02
5:10P
Jan 02 5:10 PM Sarnia Lady Sting C1 1 - 0 Lambton Attack C0 Alvinston
ND LL U15 Jan 02
5:10P
Jan 02 5:10 PM Stoney Creek Warriors 2 NOTL Wolves 2 Meridian
SHL U15 Jan 02
5:10P
Jan 02 5:10 PM Lambeth Lancers2 2 - 3 Strathroy Jr. Rockets3 Gemini (Blue)
SCTA U18 Jan 02
5:15P
Jan 02 5:15 PM Burlington Eagles2 2 - 5 Guelph Gryphons5 U of G (Gold)
SCMHL U13 Jan 02
5:15P
Jan 02 5:15 PM Ayr Flames0 0 - 2 Tillsonburg Tornadoes2 Tillsonburg (Memorial)
FCHL U15 Jan 02
5:15P
Jan 02 5:15 PM Petrolia Oilers Dresden Jr. Kings Ken Houston
LHL U16 AA Jan 02
5:15P
Jan 02 5:15 PM Northumberland Nighthawks0 0 - 4 Peterborough Petes4 Kinsmen (Mr Lube)
LEO U18 Jan 02
5:15P
Jan 02 5:15 PM Otonabee Wolves6 6 - 2 Ennismore Eagles2 Ennismore
SCMHL U13 Jan 02
5:20P
Jan 02 5:20 PM Langton Leafs1 1 - 2 Cayuga Stars2 Cayuga
BHL U14 Jan 02
5:20P
Jan 02 5:20 PM Essex-Southpoint Ravens3 3 - 1 Erie North Shore Storm1 Kingsville
Seeded U15 Jan 02
5:30P
Jan 02 5:30 PM GLHA Jr Mustangs White0 0 - 3 London Jr Knights White3 Western Fair (Major Appliances)
Seeded U16 Jan 02
5:30P
Jan 02 5:30 PM GLHA Jr Mustangs Purple1 1 - 2 Sarnia Jr. Sting2 Sarnia Arena
YSMHL U12 AA Jan 02
5:30P
Jan 02 5:30 PM TNT Tornados2 2 - 1 Markham Waxers1 Angus Glen (1 - West)
YSMHL U11 AA Jan 02
5:30P
Jan 02 5:30 PM Richmond Hill Stars6 6 - 0 Whitchurch-Stouffville Clippers0 Stouffville (Pad A)
VDL U18 Jan 02
5:30P
Jan 02 5:30 PM Ennismore Eagles Millbrook Stars Millbrook-Cavan
YSMHL U15 MD Jan 02
5:30P
Jan 02 5:30 PM Markham Waxers6 6 - 1 Pickering Panthers1 Don Beer (3)
GBT LL U11 Jan 02
5:30P
Jan 02 5:30 PM Clearview LL27 7 - 1 Clearview LL 11 Stayner
MD ECU15 Jan 02
5:30P
Jan 02 5:30 PM Cambridge Hawks5 5 - 1 Burlington Bulldogs Red1 Appleby (2)
LM LL U15 Jan 02
5:30P
Jan 02 5:30 PM Belmont Rangers4 4 - 6 Lambeth Lancers 16 Lambeth
LEO U15 Jan 02
5:30P
Jan 02 5:30 PM Ennismore Eagles Green Norwood Hornets Norwood Arena
CHL MAU10HL Jan 02
5:30P
Jan 02 5:30 PM North London Nationals 134 4 - 7 West London Hawks 237 Bostwick (B)
LEO U11 Jan 02
5:30P
Jan 02 5:30 PM Ennismore Eagles Green6 6 - 8 Warkworth Bulldogs8 Warkworth
CHL MBU14HL Jan 02
5:30P
Jan 02 5:30 PM West London Hawks 371 1 - 1 North London Nationals 271 Carling (B)
Pavilion U12 Jan 02
5:30P
Jan 02 5:30 PM Huron-Perth Lakers4 4 - 2 Cambridge Hawks2 Galt Arena
TCMHL U9 SM Jan 02
5:30P
Jan 02 5:30 PM Halton Hills Thunder -- New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Optimist)
MD WU9 Jan 02
5:30P
Jan 02 5:30 PM West London Hawks 2 -- London Bandits Black Argyle (B)
NDHL U13 D Jan 02
5:40P
Jan 02 5:40 PM Garden City Falcons1 1 - 2 West Niagara Flying Aces2 Peach King (2 - West)
NDHL U13 D Jan 02
5:45P
Jan 02 5:45 PM Glancaster Bombers8 8 - 0 Niagara Falls Flyers0 Gale (4 - Centennial)
LHL U15 A Jan 02
5:45P
Jan 02 5:45 PM Kingston Canadians3 3 - 0 Whitby Wildcats Blue0 IPSC (4)
LHL U15 A Jan 02
5:45P
Jan 02 5:45 PM Clarington Toros1 1 - 1 Whitby Wildcats White1 McKinney (1)
YSMHL U14 A Jan 02
5:45P
Jan 02 5:45 PM Innisfil Winterhawks3 3 - 4 Richmond Hill Stars4 Ed Sackfield (South)
GBMHL U18 Jan 02
5:50P
Jan 02 5:50 PM Collingwood Jr. Blues AE4 4 - 2 Essa Eagles2 Angus Rec
WOGHL U15 Jan 02
6:00P
Jan 02 6:00 PM Mitchell Meteors C1 1 - 3 Wilmot Wolverines C3 Wilmot Complex (Schout)
CHL MPU12HL Jan 02
6:00P
Jan 02 6:00 PM North London Nationals 254 4 - 5 London Bandits 255 Argyle (A)
LHL U15 AE Jan 02
6:00P
Jan 02 6:00 PM Peterborough Petes2 2 - 4 Whitby Wildcats4 IPSC (3)
HWLLH U21 Jan 02
6:00P
Jan 02 6:00 PM Orangeville Flyers 45 5 - 7 Orangeville Flyers 27 Alder (Red)
HALD LL U15 Jan 02
6:00P
Jan 02 6:00 PM Caledonia Thunder #11 1 - 1 Hagersville Hawks #11 Hagersville
YSMHL U16 A Jan 02
6:00P
Jan 02 6:00 PM Richmond Hill Stars1 1 - 2 Georgina Blaze2 Georgina Sutton
ETA U15 Jan 02
6:00P
Jan 02 6:00 PM York-Simcoe Express7 7 - 3 Markham Waxers3 Village
ETA U13 Jan 02
6:00P
Jan 02 6:00 PM North Central Predators1 1 - 2 Barrie Jr Colts2 Peggy Hill (Arena 2)
Pavilion U18 Jan 02
6:00P
Jan 02 6:00 PM Waterloo Wolves4 4 - 2 Kitchener Jr Rangers2 Activa (PJD)
ICHL U15 Jan 02
6:00P
Jan 02 6:00 PM Deseronto Bulldogs Loyalist Jets LL 401 Henderson
MD ECU15 Jan 02
6:00P
Jan 02 6:00 PM Kitchener Jr Rangers Red1 1 - 1 Waterloo Wolves Gold1 AMC (West)
Boys Rep U18 Jan 02
6:00P
Jan 02 6:00 PM Wingham Ironmen2 2 - 4 BCH Ice Dogs AE4 Central Huron CC
SHL U13 Jan 02
6:00P
Jan 02 6:00 PM East Lambton Eagles3 3 - 2 Lambton Shores Predators2 Forest (Amtelecom)
HALD LL U13 Jan 02
6:00P
Jan 02 6:00 PM Glanbrook Rangers #31 1 - 6 Caledonia Thunder #26 HCCC (Clark)
Seeded U14 Jan 02
6:00P
Jan 02 6:00 PM Waterloo Wolves5 5 - 1 Stratford Warriors1 Dufferin
LHL U14 A Jan 02
6:00P
Jan 02 6:00 PM Quinte West Hawks5 5 - 2 Pickering Panthers2 Don Beer (2)
ND LL U18 Jan 02
6:05P
Jan 02 6:05 PM Thorold Blackhawks 12 2 - 1 Pelham Panthers 11 Meridian CC (Duliban)
GR LL U11 Jan 02
6:10P
Jan 02 6:10 PM Beverly Bandits 210 10 - 2 Plattsville Rage2 Plattsville
NDHL U11 D Jan 02
6:10P
Jan 02 6:10 PM West Niagara Flying Aces4 4 - 2 Glancaster Bombers2 Morgan (A)
SHL U18 AE Jan 02
6:10P
Jan 02 6:10 PM Dorchester Dragons2 2 - 4 South Huron Sabres4 South Huron
SCTA U14 Jan 02
6:15P
Jan 02 6:15 PM Guelph Gryphons7 7 - 0 Brampton 45s0 Earnscliffe (2)
MD WU14 Jan 02
6:15P
Jan 02 6:15 PM North London Nationals4 4 - 0 West London Hawks0 Bostwick (A)
FCHL U15 Jan 02
6:15P
Jan 02 6:15 PM Wallaceburg Lakers0 0 - 8 Southwest Bullets8 Glencoe
CHL MAU10HL Jan 02
6:30P
Jan 02 6:30 PM West London Hawks 136 6 - 1 London Bandits 131 Argyle (B)
LEO U11 Jan 02
6:30P
Jan 02 6:30 PM Ennismore Eagles White7 7 - 2 Douro Dukes 12 Douro
Pavilion U15 Jan 02
6:30P
Jan 02 6:30 PM Lambton Jr Sting5 5 - 4 Chatham-Kent Cyclones4 Memorial
CHL BU15HL Jan 02
6:30P
Jan 02 6:30 PM West London Hawks B83 3 - 0 North London Nationals A80 Carling (B)
VDL U13 Jan 02
6:30P
Jan 02 6:30 PM Durham Crusaders Brock Township Wild Beaverton
Seeded U18NC Jan 02
6:30P
Jan 02 6:30 PM Kitchener Jr Rangers2 2 - 0 Cambridge Hawks0 Preston Aud
SCMHL U18 AE Jan 02
6:30P
Jan 02 6:30 PM Norwich Knighthawks3 3 - 3 Tillsonburg Tornadoes AE3 Tillsonburg (Memorial)
LHL U16 A Jan 02
6:30P
Jan 02 6:30 PM Whitby Wildcats Blue5 5 - 5 Quinte West Hawks5 Duncan McDonald (1)
LM LL U18 Jan 02
6:30P
Jan 02 6:30 PM St. Thomas Jr. Stars Green2 2 - 7 Dorchester Dragons 17 FlightExec Centre (APC)
TCMHL U14 MD Jan 02
6:30P
Jan 02 6:30 PM Milton Winterhawks2 2 - 7 Oakville Rangers7 Oakville
ND LL U18 Jan 02
6:40P
Jan 02 6:40 PM Fort Erie Meteors 1 NOTL Wolves 1 Meridian
LHL U14 AE Jan 02
6:45P
Jan 02 6:45 PM Oshawa Generals7 7 - 4 Peterborough Petes4 Healthy Planet (Leon's)
BHL U15 Jan 02
6:50P
Jan 02 6:50 PM Belle River Canadiens7 7 - 2 Erie North Shore Storm2 Kingsville
GBT LL U18 Jan 02
7:00P
Jan 02 7:00 PM Shelburne Wolves LL 13 3 - 5 Clearview LL 15 Stayner
GBT LL U18 Jan 02
7:00P
Jan 02 7:00 PM Elmvale Coyotes LL 11 1 - 1 Oro Thunder LL 11 Oro
HALD LL U18 Jan 02
7:00P
Jan 02 7:00 PM Caledonia Thunder #25 5 - 0 Hagersville Hawks #20 Hagersville
EOMHL U15 Jan 02
7:00P
Jan 02 7:00 PM Napanee Stars Loyalist Jets Henderson
MD ECU14 Jan 02
7:00P
Jan 02 7:00 PM Kitchener Jr Rangers Red4 4 - 1 Burlington Bulldogs White1 Appleby (2)
Boys Rep U18 Jan 02
7:00P
Jan 02 7:00 PM Saugeen Shores Storm4 4 - 2 Goderich Sailors2 Goderich MRC
EOMHL U13 Jan 02
7:00P
Jan 02 7:00 PM Prince Edward County Kings Norwood Hornets Norwood Arena
SHL U15 AE Jan 02
7:00P
Jan 02 7:00 PM Mooretown Jr. Flags5 5 - 5 Wallaceburg Lakers5 Wallaceburg
GR LL U13 Jan 02
7:00P
Jan 02 7:00 PM New Hamburg Huskies 24 4 - 1 Hespeler Shamrocks 21 Hespeler (1)
Pavilion U14 Jan 02
7:00P
Jan 02 7:00 PM Waterloo Wolves3 3 - 1 Cambridge Hawks1 Galt Arena
YSMHL U12 AE Jan 02
7:00P
Jan 02 7:00 PM Aurora Tigers2 2 - 6 Markham Waxers6 Angus Glen (1 - West)
YSMHL U18 A Jan 02
7:00P
Jan 02 7:00 PM Orillia Terriers2 2 - 2 Whitchurch-Stouffville Clippers2 Stouffville (Pad A)
WNHLL U18 Jan 02
7:00P
Jan 02 7:00 PM West Niagara Flying Aces WN28 8 - 10 West Niagara Flying Aces WN110 Peach King (2 - West)
VDL U15 Jan 02
7:00P
Jan 02 7:00 PM Kawartha Coyotes Orono Leafs Orono
SR LL U16 Jan 02
7:00P
Jan 02 7:00 PM Richmond Hill Kings3 3 - 2 Lefroy Ice Breakers2 SSCC (Lefroy)
SCMHL U15 AE Jan 02
7:10P
Jan 02 7:10 PM Ingersoll Express AE2 2 - 3 Plattsville Rage3 Plattsville
SCMHL U15 Jan 02
7:15P
Jan 02 7:15 PM Twin Centre Stars1 1 - 1 Aylmer Flames1 East Elgin (EastLink)
Seeded U18 Jan 02
7:15P
Jan 02 7:15 PM Kitchener Jr Rangers2 2 - 2 Woodstock Jr Navy Vets2 Southwood (Red)
LM LL U15 Jan 02
7:15P
Jan 02 7:15 PM Lambton Shores Predators2 2 - 3 Mt. Brydges Cougars Blue3 Tri-Township
ETA U16 Jan 02
7:15P
Jan 02 7:15 PM Markham Waxers6 6 - 1 Richmond Hill Coyotes1 Ed Sackfield (South)
SCTA U16 Jan 02
7:15P
Jan 02 7:15 PM Niagara North Stars10 10 - 3 Southern Tier Admirals3 Meridian CC (Accipiter)
GBMHL U18 Jan 02
7:30P
Jan 02 7:30 PM Oro Thunder1 1 - 3 Wasaga Beach Stars3 Wasaga
CHL MMU16HL Jan 02
7:30P
Jan 02 7:30 PM London Bandits 195 5 - 0 North London Nationals 390 Carling (B)
CHL MMU16HL Jan 02
7:30P
Jan 02 7:30 PM West London Hawks 294 4 - 3 West London Hawks 393 Bostwick (B)
NDHL U18 D Jan 02
7:30P
Jan 02 7:30 PM West Niagara Flying Aces Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
Pavilion U18 Jan 02
7:30P
Jan 02 7:30 PM Windsor Jr Spitfires2 2 - 3 OT London Jr Knights3 Western Fair (Major Appliances)
CHL PU13HL Jan 02
7:30P
Jan 02 7:30 PM Oakridge Aeros A62 2 - 2 London Bandits A62 Argyle (B)
ND LL U18 Jan 02
7:35P
Jan 02 7:35 PM Port Colborne Sailors 13 3 - 4 Pelham Panthers 34 Meridian CC (Duliban)
MD ECU16 Jan 02
7:45P
Jan 02 7:45 PM Sarnia Jr. Sting1 1 - 1 West London Hawks1 Bostwick (A)
VDL U18 Jan 02
8:00P
Jan 02 8:00 PM Kawartha Coyotes6 6 - 0 Brock Township Wild0 Beaverton
LM LL U18 Jan 02
8:00P
Jan 02 8:00 PM Aylmer Flames6 6 - 5 Dorchester Dragons 25 FlightExec Centre (APC)
HALD LL U15 Jan 02
8:00P
Jan 02 8:00 PM Dunnville Mudcats #15 5 - 4 Caledonia Thunder #24 HCCC (Clark)
GR LL U15 Jan 02
8:15P
Jan 02 8:15 PM New Hamburg Huskies 110 10 - 1 Hespeler Shamrocks 21 Hespeler (1)
Seeded U16 Jan 02
8:15P
Jan 02 8:15 PM Kitchener Jr Rangers4 4 - 5 London Jr Knights Green5 Western Fair (HanStone)
HALD LL U18 Jan 02
8:15P
Jan 02 8:15 PM Cayuga Stars #17 7 - 4 Hagersville Hawks #14 Hagersville
CHL JU21HL Jan 02
8:30P
Jan 02 8:30 PM London Bandits A104 4 - 4 Oakridge Aeros A104 Oakridge
Seeded U18 Jan 02
8:30P
Jan 02 8:30 PM St. Thomas Jr Stars3 3 - 5 Cambridge Hawks5 Preston Aud
VDL U18 Jan 02
8:30P
Jan 02 8:30 PM Highland Storm Orono Leafs Orono
YSMHL U16 MD Jan 02
8:30P
Jan 02 8:30 PM Aurora Tigers Gold12 12 - 3 Newmarket Renegades3 Ray Twinney (1)
LHL U15 A Jan 02
8:30P
Jan 02 8:30 PM Peterborough Petes5 5 - 3 Oshawa Generals3 Delpark Homes (1)
CHL BU15HL Jan 02
8:30P
Jan 02 8:30 PM London Bandits B85 5 - 0 London Bandits A80 Argyle (B)
FCHL U18 Jan 02
8:30P
Jan 02 8:30 PM South Kent Lightning 18 8 - 1 Wallaceburg Lakers1 Wallaceburg
CHL MU18HL Jan 02
8:30P
Jan 02 8:30 PM London Bandits C94 4 - 4 West London Hawks C94 Bostwick (B)
CHL MU18HL Jan 02
8:30P
Jan 02 8:30 PM North London Nationals B94 4 - 2 North London Nationals A92 Carling (B)
GBT LL U18 Jan 02
9:10P
Jan 02 9:10 PM Midland Centennials LL 16 6 - 3 Wasaga Beach Stars LL 13 Wasaga
CHL MU18HL Jan 02
9:30P
Jan 02 9:30 PM London Bandits B91 1 - 2 London Bandits A92 Argyle (B)
CHL MU18HL Jan 02
9:30P
Jan 02 9:30 PM North London Nationals D999 99 - 99 North London Nationals C999 Carling (B)
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 6:37 PM.
Printed From TheOneDB.com May 28, 2022 6:37 PM