Hockey Games for Jan 08, 2022
Header Ad Unit

Hockey Scoreboard For Jan 08, 2022

Full Calendar Saturday, Jan 08, 2022 (227 Games)
League Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
GR LL U9 Jan 08
8:00A
Jan 08 8:00 AM Plattsville Rage 2 -- Ayr Flames NDCC
GR LL LTP Jan 08
8:00A
Jan 08 8:00 AM St. George Generals -- New Hamburg Huskies 2 Wilmot Complex (Schout)
FCHL U8 Jan 08
9:00A
Jan 08 9:00 AM Mooretown Jr. Flags 2 -- Petrolia Oilers 1 Greenwood
FCHL U8 Jan 08
9:00A
Jan 08 9:00 AM Mooretown Jr. Flags 1 -- Petrolia Oilers 2 Greenwood
GR LL U11 Jan 08
9:00A
Jan 08 9:00 AM Hespeler Shamrocks 1 Ayr Flames 2 NDCC
GR LL U9 Jan 08
9:00A
Jan 08 9:00 AM New Hamburg Huskies 2 -- Twin Centre Stars St. Clements
ECMH LL U8 Jan 08
9:00A
Jan 08 9:00 AM Southpoint Capitals 7 Red -- Essex Ravens 3 Orange Essex (Shaheen)
GR LL U 7 Jan 08
9:10A
Jan 08 9:10 AM Twin Centre Stars -- Beverly Bandits 1 Beverly
GR LL U 7 Jan 08
9:10A
Jan 08 9:10 AM Twin Centre Stars -- Beverly Bandits 2 Beverly
LEO U7 Jan 08
9:30A
Jan 08 9:30 AM Norwood Hornets Matthews -- Apsley Flames NKCC (Apsley)
LM LL U8 Jan 08
9:30A
Jan 08 9:30 AM Strathroy Jr. Rockets Red -- St. Thomas Jr Stars Joe Thornton CC (STMHA)
WCWLL U11 Jan 08
9:30A
Jan 08 9:30 AM Centre Wellington Fusion 3 Woolwich Wildcats Woolwich Township
ECMH LL U9 Jan 08
9:40A
Jan 08 9:40 AM Erie North Shore Storm 1 Grey -- Erie North Shore Storm 2 Blue Kingsville
LM LL U9 Jan 08
9:45A
Jan 08 9:45 AM Dorchester Dragons -- St. Thomas Jr. Stars Green Joe Thornton CC (Presstran)
VDL U13-AE Jan 08
9:45A
Jan 08 9:45 AM Millbrook Stars Durham Crusaders Delpark Homes (4)
GBT LL U11 Jan 08
10:00A
Jan 08 10:00 AM Oro Thunder LL 1 Coldwater Wildcats LL 1 Coldwater
LM LL U9 Jan 08
10:00A
Jan 08 10:00 AM East Lambton Eagles -- Port Stanley Jr. Sailors Port Stanley
Girls U9 Jan 08
10:00A
Jan 08 10:00 AM Kincardine Kinucks C -- Walkerton Capitals Walkerton
TCHL U7 Jan 08
10:00A
Jan 08 10:00 AM Sturgeon Lake Thunder Red Kawartha Coyotes Red Emily/Omemee
ICHL U9 Jan 08
10:00A
Jan 08 10:00 AM Gananoque Islanders Black -- Frontenac Flyers LL1 Frontenac
ICHL U9 Jan 08
10:00A
Jan 08 10:00 AM Prince Edward County Kings -- Prince Edward County Kings LL2 PECC
GR LL U9 Jan 08
10:05A
Jan 08 10:05 AM Hespeler Shamrocks -- Plattsville Rage 1 Plattsville
ND LL U11 Jan 08
10:10A
Jan 08 10:10 AM Stoney Creek Warriors 1 Thorold Blackhawks 2 Thorold (Frank Doherty)
ND LL U13 Jan 08
10:10A
Jan 08 10:10 AM Pelham Panthers 2 Welland Tigers 2 Welland (Main)
WOGHL U11 Jan 08
10:10A
Jan 08 10:10 AM Bluewater Hawks HL Wallaceburg Lakers HL Wallaceburg
ND LL U 8 Jan 08
10:30A
Jan 08 10:30 AM Pelham Panthers -- Welland Tigers 1 Welland (Youth)
ECMH LL U9 Jan 08
10:30A
Jan 08 10:30 AM Amherstburg Stars 5 Blue -- Amherstburg Stars 6 White Libro (B)
LM LL U9 Jan 08
10:45A
Jan 08 10:45 AM Lambeth Lancers -- St. Thomas Jr. Stars White Joe Thornton CC (Presstran)
SCMHL U9 Jan 08
10:45A
Jan 08 10:45 AM St. George Generals -- Cayuga Stars Cayuga
TCHL U11 Jan 08
10:45A
Jan 08 10:45 AM Mariposa Lightning Lindsay Muskies Black Lindsay Rec (2)
FCHL U8 Jan 08
11:00A
Jan 08 11:00 AM West Lorne Comets -- Southwest Bullets Glencoe
ECMH LL U11 Jan 08
11:00A
Jan 08 11:00 AM Amherstburg Stars U11 7 Blue Amherstburg Stars U11 6 Black Libro (A)
WCWLL U13 Jan 08
11:00A
Jan 08 11:00 AM Centre Wellington Fusion 4 Centre Wellington Fusion 3 Elora
ICHL U11 Jan 08
11:00A
Jan 08 11:00 AM Stirling Blues LL2 Frontenac Flyers LL2 Frontenac
ICHL U9 Jan 08
11:00A
Jan 08 11:00 AM Stone Mills Sabres -- Gananoque Islanders Red Gananoque
SCMHL U9 Jan 08
11:00A
Jan 08 11:00 AM Caledonia Thunder -- Twin Centre Stars St. Clements
NDHL U9 Jan 08
11:00A
Jan 08 11:00 AM Port Colborne Sailors -- Thorold Blackhawks Thorold (James Whyte)
FCHL U9 Jan 08
11:00A
Jan 08 11:00 AM Dresden Jr. Kings -- West Lorne Comets West Lorne Arena
LEO U9 Jan 08
11:00A
Jan 08 11:00 AM Lakefield Chiefs -- Apsley Flames NKCC (Apsley)
ICHL U9 Jan 08
11:00A
Jan 08 11:00 AM Napanee Stars LL1 -- Prince Edward County Kings LL3 PECC
LEO U9 Jan 08
11:00A
Jan 08 11:00 AM Otonabee Wolves -- Brighton Bolts 1 Brighton
LEO U9 Jan 08
11:00A
Jan 08 11:00 AM Warkworth Bulldogs -- Bancroft Jets North Hastings CC
LEO U9 Jan 08
11:00A
Jan 08 11:00 AM Ennismore Eagles Green -- Brighton Bolts 2 Brighton
ND LL U13 Jan 08
11:00A
Jan 08 11:00 AM Welland Tigers 3 NOTL Wolves 1 Meridian
WOGHL U13 Jan 08
11:10A
Jan 08 11:10 AM Huron Heat C Wallaceburg Lakers C Wallaceburg
NDHL U9 Jan 08
11:30A
Jan 08 11:30 AM Glancaster Bombers -- Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
ECMH LL U13 Jan 08
11:55A
Jan 08 11:55 AM Amherstburg Stars U13 10 White Erie North Shore Storm U13 3 Green Kingsville
ECMH LL U13 Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM Southpoint Capitals U13 12 Amherstburg Stars U13 9 Red Libro (A)
EOMHL U9 Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM Loyalist Jets -- Campbellford Colts Campbellford
NDHL U13 B Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM Garden City Falcons AE Pelham Panthers AE Meridian CC (Accipiter)
VDL U9 Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM Brock Township Wild -- Highland Storm A.J. LaRue
GBT LL U11 Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM South Grey Spartans LL 1 Collingwood Blackhawks LL 1 Central
WCWLL U11 Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM Centre Wellington Fusion 1 Centre Wellington Fusion 2 Elora
LEO U9 Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM Havelock Hawks -- Douro Dukes Warsaw
TCHL U8 Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM Manvers Mustangs Black -- Mariposa Lightning White Oakwood
LEO U11 Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM Campbellford Colts Yellow Ennismore Eagles Green Ennismore
LEO U11 Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM Bancroft Jets Brighton Bolts Brighton
FCHL U11 Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM South Kent Lightning 2 West Lorne Comets West Lorne Arena
WOGHL U11 Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM West Oxford Inferno HL Lucan Irish HL Lucan
SCTA U12 Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM Guelph Gryphons Grey-Bruce Highlanders Chesley
ICHL U11 Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM Napanee Stars LL2 Prince Edward County Kings LL2 PECC
ICHL U9 Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM Napanee Stars LL2 -- Stirling Blues LL1 Stirling
ICHL U11 Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM Gananoque Islanders LL1 Black Loyalist Jets LL 201 Henderson
ICHL U13 Jan 08
12:00P
Jan 08 12:00 PM Loyalist Jets LL 302 Frontenac Flyers LL1 Frontenac
ND LL U 8 Jan 08
12:10P
Jan 08 12:10 PM Fort Erie Meteors0 -- NOTL Wolves0 Centennial (NOTL)
ND LL U9 Jan 08
12:15P
Jan 08 12:15 PM Pelham Panthers 2 -- Fort Erie Meteors #1 Leisureplex (Kinsmen)
GBMHL U13 Jan 08
12:15P
Jan 08 12:15 PM Wasaga Beach Stars Shelburne Wolves Shelburne CDRC
VDL U9 Jan 08
12:30P
Jan 08 12:30 PM Mariposa Lightning -- Newcastle Stars Newcastle
MPSLL Atom LL Jan 08
12:30P
Jan 08 12:30 PM Parry Sound Sifft Electric Almaguin Ice Devils Red SSJ Arena
NDHL U9 Jan 08
12:30P
Jan 08 12:30 PM Niagara Falls Flyers -- Welland Tigers Welland (Youth)
LEO U8 Jan 08
12:30P
Jan 08 12:30 PM Apsley Flames -- Tweed Hawks Tweed
GBMHL U11 Jan 08
12:40P
Jan 08 12:40 PM Wasaga Beach Stars Midland Centennials North Simcoe SRC (Centennial)
GBMHL U15 Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM South Muskoka Bears AE Collingwood Jr. Blues AE Central
GBMHL U13 Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM Penetang Flames Collingwood Jr. Blues Eddie Bush
ECMH LL U9 Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM Essex Ravens 3 Green -- Southpoint Capitals 4 Kinsmen (Highbury Canco)
GBT LL U11 Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM Shelburne Wolves LL 1 Osprey Hawks LL 2 Osprey
VDL U11-AE Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM North Durham Warriors Kawartha Coyotes Emily/Omemee
WCWLL U15 Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM Woolwich Wildcats 1 Centre Wellington Fusion 1 Elora
LM LL U8 Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM Lambton Shores Predators Black -- Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
LM LL U8 Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM Lambton Shores Predators Red -- Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
WOGHL U11 Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM Lambton Attack C Huron Heat C Blyth
SCTA U9 Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM Niagara North Stars -- Southern Tier Admirals Leisureplex (Kinsmen)
LEO U11 Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM Tweed Hawks Douro Dukes 1 Warsaw
ICHL U13 Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM Napanee Stars LL2 Frontenac Flyers LL2 Frontenac
ICHL U13 Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM Stone Mills Sabres Prince Edward County Kings LL2 PECC
ICHL U11 Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM Gananoque Islanders LL2 White Loyalist Jets LL 202 Henderson
ICHL U13 Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM Prince Edward County Kings LL3 Stirling Blues LL2 Stirling
YSMHL U9 AA Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM Newmarket Renegades -- TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
ECMH LL U15 Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM Erie North Shore Storm 2 Blue Amherstburg Stars 6 Blue Libro (A)
ECMH LL U13 Jan 08
1:10P
Jan 08 1:10 PM Essex Ravens U13 5 Orange Essex Ravens U13 6 Green Essex (Shaheen)
EOMHL U11 Jan 08
1:15P
Jan 08 1:15 PM Loyalist Jets Centre Hastings Grizzlies Madoc
YSMHL U9 A Jan 08
1:15P
Jan 08 1:15 PM Newmarket Renegades -- Innisfil Winterhawks Innisfil Rec (Gold)
ND LL U9 Jan 08
1:20P
Jan 08 1:20 PM Welland Tigers 10 -- NOTL Wolves 10 Centennial (NOTL)
LEO U13 Jan 08
1:20P
Jan 08 1:20 PM Bancroft Jets Brighton Bolts 1 Brighton
GBT LL U15 Jan 08
1:30P
Jan 08 1:30 PM Osprey Hawks LL 1 Shelburne Wolves LL 1 Shelburne CDRC
EOMHL U11 Jan 08
1:30P
Jan 08 1:30 PM Stirling Blues Prince Edward County Kings Lehigh Arena
EOMHL U9 Jan 08
1:30P
Jan 08 1:30 PM Douro Dukes -- Tweed Hawks Tweed
NDHL U15 D Jan 08
1:30P
Jan 08 1:30 PM Thorold Blackhawks Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
GR LL U8 Jan 08
1:30P
Jan 08 1:30 PM Embro Edge -- Ayr Flames Queen Elizabeth
GR LL U8 Jan 08
1:30P
Jan 08 1:30 PM Beverly Bandits -- Ayr Flames Queen Elizabeth
SCTA U13 Jan 08
1:45P
Jan 08 1:45 PM Brampton 45s Grey-Bruce Highlanders Chesley
ECMH LL U13 Jan 08
1:55P
Jan 08 1:55 PM Erie North Shore Storm U13 2 Blue Erie North Shore Storm U13 4 White Harrow
ECMH LL U13 Jan 08
2:00P
Jan 08 2:00 PM Essex Ravens U13 8 Blue Southpoint Capitals U13 11 Kinsmen (Highbury Canco)
MPSLL Pee Wee LL Jan 08
2:00P
Jan 08 2:00 PM Highland Highland Storm Muskoka Rock Humphrey
MPSLL Pee Wee LL Jan 08
2:00P
Jan 08 2:00 PM Parry Sound Gibson Home & Ctgs Almaguin Ice Devils SSJ Arena
VDL U11 Jan 08
2:00P
Jan 08 2:00 PM Highland Storm Lindsay Muskies Lindsay Rec (1)
GBT LL U11 Jan 08
2:00P
Jan 08 2:00 PM Midland Centennials LL 1 Clearview LL 1 Creemore
SCTA U15 Jan 08
2:00P
Jan 08 2:00 PM Hamilton Jr Bulldogs Southern Tier Admirals Thorold (Frank Doherty)
ICHL U18 Jan 08
2:00P
Jan 08 2:00 PM Stirling Blues LL2 Gananoque Islanders LL1 Red Gananoque
ICHL U15 Jan 08
2:00P
Jan 08 2:00 PM Deseronto Bulldogs Frontenac Flyers LL1 Frontenac
ICHL U15 Jan 08
2:00P
Jan 08 2:00 PM Gananoque Islanders LL1 Stirling Blues LL2 Stirling
ICHL U13 Jan 08
2:00P
Jan 08 2:00 PM Gananoque Islanders LL1 Loyalist Jets LL 301 Henderson
GBMHL U15 Jan 08
2:15P
Jan 08 2:15 PM Elmvale Coyotes Penetang Flames Penetang
ECMH LL U13 Jan 08
2:20P
Jan 08 2:20 PM Erie North Shore Storm U13 1 Gold Essex Ravens U13 7 Yellow Essex (Shaheen)
GBT LL U11 Jan 08
2:20P
Jan 08 2:20 PM Clearview LL2 Essa Eagles LL 1 Angus Rec
GBMHL U13 Jan 08
2:20P
Jan 08 2:20 PM Essa Eagles Midland Centennials AE North Simcoe SRC (Centennial)
TCHL U8 Jan 08
2:30P
Jan 08 2:30 PM Kawartha Coyotes White -- Millbrook Stars Green Millbrook-Cavan
VDL U11 Jan 08
2:30P
Jan 08 2:30 PM Brock Township Wild Kawartha Coyotes Emily/Omemee
VDL U11 Jan 08
2:30P
Jan 08 2:30 PM Newcastle Stars Mariposa Lightning Little Britain
GBMHL U11 Jan 08
2:30P
Jan 08 2:30 PM Parry Sound Shamrocks Collingwood Jr. Blues Central
GBMHL U11 Jan 08
2:30P
Jan 08 2:30 PM South Muskoka Bears Oro Thunder Oro
LM LL U9 Jan 08
2:30P
Jan 08 2:30 PM Mt. Brydges Cougars Gold -- Thamesford Attack Thamesford
GR LL U11 Jan 08
2:30P
Jan 08 2:30 PM Twin Centre Stars St. George Generals SDCC
GBT LL U13 Jan 08
2:30P
Jan 08 2:30 PM Collingwood Blackhawks LL 2 Osprey Hawks LL 1 Osprey
EOMHL U13 Jan 08
2:30P
Jan 08 2:30 PM Norwood Hornets Centre Hastings Grizzlies Madoc
Girls U13 Jan 08
2:30P
Jan 08 2:30 PM Saugeen Shores Storm C Huron-Bruce 86ers Lucknow Arena
LEO U11 Jan 08
2:30P
Jan 08 2:30 PM Campbellford Colts Black Douro Dukes 2 Warsaw
LEO U13 Jan 08
3:00P
Jan 08 3:00 PM Brighton Bolts 2 Tweed Hawks Tweed
SCTA U15 Jan 08
3:00P
Jan 08 3:00 PM Niagara North Stars Halton Hurricanes Sherwood (1)
ICHL U15 Jan 08
3:00P
Jan 08 3:00 PM Stone Mills Sabres LL1 Loyalist Jets LL 401 Henderson
ICHL U11 Jan 08
3:00P
Jan 08 3:00 PM Stirling Blues LL3 Stirling Blues LL1 Stirling
ICHL U11 Jan 08
3:00P
Jan 08 3:00 PM Napanee Stars LL1 Prince Edward County Kings LL1 Lehigh Arena
LM LL U9 Jan 08
3:00P
Jan 08 3:00 PM Mt. Brydges Cougars Blue -- Point Edward Blackhawks Point Edward
EOMHL U11 Jan 08
3:00P
Jan 08 3:00 PM Douro Dukes Bancroft Jets North Hastings CC
GBT LL U13 Jan 08
3:00P
Jan 08 3:00 PM Midland Centennials LL 1 Coldwater Wildcats LL 2 Coldwater
LEO U9 Jan 08
3:00P
Jan 08 3:00 PM Norwood Hornets -- Campbellford Colts Campbellford
EOMHL U9 Jan 08
3:00P
Jan 08 3:00 PM Centre Hastings Grizzlies -- Frontenac Flyers Frontenac
Girls U11 Jan 08
3:15P
Jan 08 3:15 PM Mt. Forest Rams Saugeen Shores Storm HL Southampton
WNHLL U15 Jan 08
3:20P
Jan 08 3:20 PM West Niagara Flying Aces L3 Jordan Lions 1 Jordan
NDHL U13 B Jan 08
3:30P
Jan 08 3:30 PM Dunnville Mudcats Welland Tigers Minor Welland (Main)
MPSHL U15 Jan 08
3:30P
Jan 08 3:30 PM Huntsville Otters South Muskoka Bears Gravenhurst
MPSHL U13 Jan 08
3:30P
Jan 08 3:30 PM Penetang Flames AE Muskoka Rock Humphrey
VDL U11 Jan 08
3:30P
Jan 08 3:30 PM Manvers Mustangs Millbrook Stars Millbrook-Cavan
VDL U13 Jan 08
3:30P
Jan 08 3:30 PM Highland Storm Lindsay Muskies Lindsay Rec (1)
VDL U13 Jan 08
3:30P
Jan 08 3:30 PM Durham Crusaders Newcastle Stars Newcastle
SCTA U14 Jan 08
3:30P
Jan 08 3:30 PM Brampton 45s Grey-Bruce Highlanders Chesley
ECMH LL U15 Jan 08
3:30P
Jan 08 3:30 PM Essex Ravens 4 Blue Essex Ravens 10 Orange Essex (Shaheen)
FCHL U11 Jan 08
3:40P
Jan 08 3:40 PM Wallaceburg Lakers Petrolia Oilers Greenwood
ND LL U11 Jan 08
3:40P
Jan 08 3:40 PM Fort Erie Meteors 1 NOTL Wolves 1 Centennial (NOTL)
GBMHL U18 Jan 08
3:55P
Jan 08 3:55 PM Clearview Canucks Penetang Flames Penetang
BHL U10 Jan 08
4:00P
Jan 08 4:00 PM Windsor Jr. Spitfires Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
GBMHL U13 Jan 08
4:00P
Jan 08 4:00 PM South Muskoka Bears Oro Thunder Oro
EOMHL U11 Jan 08
4:00P
Jan 08 4:00 PM Lakefield Chiefs Frontenac Flyers Frontenac
WNHLL U15 Jan 08
4:00P
Jan 08 4:00 PM Jordan Lions 2 West Niagara Flying Aces G2 Fleming
SCTA U9 Jan 08
4:00P
Jan 08 4:00 PM Hamilton Jr Bulldogs -- Burlington Eagles Mountainside
LEO U13 Jan 08
4:00P
Jan 08 4:00 PM Warkworth Bulldogs Campbellford Colts Black Campbellford
Girls U9 Jan 08
4:00P
Jan 08 4:00 PM Saugeen Shores Storm C -- Upper Maitland Mustangs C Wallace
ICHL U13 Jan 08
4:00P
Jan 08 4:00 PM Frontenac Flyers LL1 Loyalist Jets LL 302 Henderson
VDL U15 Jan 08
4:00P
Jan 08 4:00 PM Norwood Hornets AE Kawartha Coyotes Emily/Omemee
VDL U15 Jan 08
4:00P
Jan 08 4:00 PM Ennismore Eagles Mariposa Lightning Little Britain
EOMHL U15 Jan 08
4:00P
Jan 08 4:00 PM Norwood Hornets Prince Edward County Kings Lehigh Arena
EOMHL U13 Jan 08
4:00P
Jan 08 4:00 PM Prince Edward County Kings Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
TCHL U9 Jan 08
4:00P
Jan 08 4:00 PM Lindsay Muskies -- Brock Township Wild Sunderland
GBT LL U15 Jan 08
4:30P
Jan 08 4:30 PM Penetang Flames LL 1 Coldwater Wildcats LL 1 Coldwater
TCHL U13 Jan 08
4:30P
Jan 08 4:30 PM Millbrook Stars Durham Crusaders Blue Harman (North)
EOMHL U11 Jan 08
4:30P
Jan 08 4:30 PM Campbellford Colts Tweed Hawks Tweed
VDL U13-AE Jan 08
4:30P
Jan 08 4:30 PM Mariposa Lightning Ennismore Eagles Ennismore
BHL U15 Jan 08
4:30P
Jan 08 4:30 PM Riverside Rangers Erie North Shore Storm Kingsville
GBT LL U15 Jan 08
4:40P
Jan 08 4:40 PM South Grey Spartans LL 1 Wasaga Beach Stars LL 1 Wasaga
ND LL U11 Jan 08
4:50P
Jan 08 4:50 PM Fort Erie Meteors 2 NOTL Wolves 2 Centennial (NOTL)
VDL U13 Jan 08
5:00P
Jan 08 5:00 PM Brock Township Wild Millbrook Stars Millbrook-Cavan
SCTA U10 Jan 08
5:00P
Jan 08 5:00 PM Oakville Rangers Southern Tier Admirals Vale (1)
TCHL U11 Jan 08
5:00P
Jan 08 5:00 PM Kawartha Coyotes Sturgeon Lake Thunder White Bobcaygeon
YSMHL U9 AA Jan 08
5:00P
Jan 08 5:00 PM Aurora Tigers -- Markham Waxers Centennial
ICHL U15 Jan 08
5:00P
Jan 08 5:00 PM Stirling Blues LL1 Loyalist Jets LL 402 Henderson
WOGHL U13 Jan 08
5:00P
Jan 08 5:00 PM Lucan Irish C Lambton Attack C Watford
SCMHL U9 Jan 08
5:00P
Jan 08 5:00 PM Hagersville Hawks -- Ayr Flames NDCC
FCHL U13 Jan 08
5:00P
Jan 08 5:00 PM South Kent Lightning Petrolia Oilers Greenwood
SCTA U15 Jan 08
5:15P
Jan 08 5:15 PM Guelph Gryphons Grey-Bruce Highlanders Chesley
BEECH U21 Jan 08
5:20P
Jan 08 5:20 PM Beverly Bandits Tavistock Titans Tavistock
GBT LL U13 Jan 08
5:20P
Jan 08 5:20 PM Wasaga Beach Stars LL 1 Midland Centennials LL 2 North Simcoe SRC (MMHA)
VDL U13 Jan 08
5:30P
Jan 08 5:30 PM Sturgeon Lake Thunder Mariposa Lightning Little Britain
GBMHL U18 Jan 08
5:30P
Jan 08 5:30 PM Elmvale Coyotes Oro Thunder Oro
EOMHL U18 Jan 08
5:30P
Jan 08 5:30 PM Brighton Bolts Prince Edward County Kings Lehigh Arena
TCHL U11 Jan 08
5:30P
Jan 08 5:30 PM Millbrook Stars Green Woodville Hurricanes Woodville/Eldon
EOMHL U13 Jan 08
5:30P
Jan 08 5:30 PM Gananoque Islanders Frontenac Flyers Frontenac
LEO U11 Jan 08
5:30P
Jan 08 5:30 PM Lakefield Chiefs Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
BHL U18 Jan 08
5:40P
Jan 08 5:40 PM Windsor Jr. Spitfires Amherstburg Stars Libro (A)
NDHL U13 D Jan 08
5:45P
Jan 08 5:45 PM Garden City Falcons Stoney Creek Warriors Valley Park
ECMH LL U18 Jan 08
5:50P
Jan 08 5:50 PM Essex Ravens 6 Gold Essex Ravens 5 Orange Essex (Shaheen)
WNHLL U15 Jan 08
5:50P
Jan 08 5:50 PM West Niagara Flying Aces WL4 West Niagara Flying Aces G1 Smithville
EOMHL U11 Jan 08
6:00P
Jan 08 6:00 PM Loyalist Jets Norwood Hornets Norwood Arena
SCMHL U11 Jan 08
6:00P
Jan 08 6:00 PM Hagersville Hawks Ayr Flames NDCC
WOGHL U13 Jan 08
6:00P
Jan 08 6:00 PM Huron Heat HL Ilderton Jets HL Komoka CW&RC (2 - Coors)
ND LL U15 Jan 08
6:00P
Jan 08 6:00 PM Pelham Panthers 3 NOTL Wolves 1 Meridian
LEO U15 Jan 08
6:00P
Jan 08 6:00 PM Campbellford Colts Ennismore Eagles White Ennismore
FCHL U15 Jan 08
6:00P
Jan 08 6:00 PM Wallaceburg Lakers Dresden Jr. Kings Ken Houston
GBT LL U18 Jan 08
6:10P
Jan 08 6:10 PM Coldwater Wildcats LL 1 Wasaga Beach Stars LL 1 Wasaga
TCHL U13 Jan 08
6:30P
Jan 08 6:30 PM Durham Crusaders Green Brock Township Wild Sunderland
BHL U15 Jan 08
6:30P
Jan 08 6:30 PM Windsor Jr. Spitfires Essex-Southpoint Ravens Essex (Libro)
VDL U18 Jan 08
6:30P
Jan 08 6:30 PM Kawartha Coyotes Millbrook Stars Millbrook-Cavan
VDL U18 Jan 08
6:30P
Jan 08 6:30 PM Orono Leafs Sturgeon Lake Thunder Bobcaygeon
EOMHL U15 Jan 08
6:45P
Jan 08 6:45 PM Loyalist Jets Stirling Blues Stirling
GR LL U18 Jan 08
7:00P
Jan 08 7:00 PM Beverly Bandits 1 Embro Edge 2 Embro
EOMHL U21 Jan 08
7:00P
Jan 08 7:00 PM Ennismore Eagles Loyalist Jets Henderson
LEO U13 Jan 08
7:00P
Jan 08 7:00 PM Norwood Hornets Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
ICHL U18 Jan 08
7:00P
Jan 08 7:00 PM Deseronto Bulldogs Napanee Stars LL1 Strathcona (1 - Goodyear)
ICHL U18 Jan 08
7:00P
Jan 08 7:00 PM Frontenac Flyers LL2 Prince Edward County Kings LL1 Lehigh Arena
NDHL U13 B Jan 08
7:00P
Jan 08 7:00 PM Niagara Falls Flyers Minor Garden City Falcons Minor S-H SEC (Sportsplex) (1)
ND LL U13 Jan 08
7:00P
Jan 08 7:00 PM Wainfleet Wild 1 Thorold Blackhawks 2 Thorold (James Whyte)
WOGHL U18 Jan 08
7:00P
Jan 08 7:00 PM West Oxford Inferno C Lambeth Lancers C Lambeth
GBMHL U13 Jan 08
7:00P
Jan 08 7:00 PM Midland Centennials Clearview Canucks Stayner
SCTA U14 Jan 08
7:15P
Jan 08 7:15 PM Guelph Gryphons Southern Tier Admirals Meridian CC (Accipiter)
EOMHL U13 Jan 08
7:30P
Jan 08 7:30 PM Brighton Bolts Tweed Hawks Tweed
LEO U15 Jan 08
7:30P
Jan 08 7:30 PM Douro Dukes Norwood Hornets Norwood Arena
LEO U18 Jan 08
7:30P
Jan 08 7:30 PM Campbellford Colts Brighton Bolts Brighton
MPSLL Midget LL Jan 08
7:30P
Jan 08 7:30 PM South Muskoka Cavalcade Ford Parry Sound Doherty's Masonry BOCC
VDL U18 Jan 08
7:30P
Jan 08 7:30 PM Brock Township Wild Ennismore Eagles Ennismore
BHL U18 Jan 08
7:30P
Jan 08 7:30 PM Riverside Rangers Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
TCHL U18 Jan 08
8:00P
Jan 08 8:00 PM Durham Crusaders Blue Sturgeon Lake Thunder Red Bobcaygeon
WOGHL U15 Jan 08
8:00P
Jan 08 8:00 PM Lambton Attack C Ilderton Jets C Komoka CW&RC (2 - Coors)
GR LL U18 Jan 08
8:10P
Jan 08 8:10 PM Hespeler Shamrocks 1 Ayr Flames NDCC
BHL U18 Jan 08
8:10P
Jan 08 8:10 PM Essex-Southpoint Capitals Erie North Shore Storm Harrow
ND LL U15 Jan 08
8:15P
Jan 08 8:15 PM Stoney Creek Warriors 2 Thorold Blackhawks 1 Thorold (Frank Doherty)
LEO U18 Jan 08
8:30P
Jan 08 8:30 PM Lakefield Chiefs Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
GBT LL U15 Jan 08
8:30P
Jan 08 8:30 PM Honeywood Hurricanes LL 1 Clearview LL 1 Stayner
EOMHL U18 Jan 08
9:00P
Jan 08 9:00 PM Otonabee Wolves Stirling Blues Stirling
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 7:23 PM.
Printed From TheOneDB.com May 28, 2022 7:23 PM