Hockey Games for Jan 09, 2022
Header Ad Unit

Hockey Scoreboard For Jan 09, 2022

Full Calendar Sunday, Jan 09, 2022 (210 Games)
League Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
VDL U9 Jan 09
10:00A
Jan 09 10:00 AM Millbrook Stars -- Ennismore Eagles Ennismore
LM LL U9 Jan 09
10:00A
Jan 09 10:00 AM South Huron Sabres -- Ilderton Jets White Ilderton
Girls U9 Jan 09
10:00A
Jan 09 10:00 AM Saugeen Shores Storm HL#1 -- Kincardine Kinucks HL Davidson Centre
Girls U9 Jan 09
10:00A
Jan 09 10:00 AM Saugeen Shores Storm C -- Kincardine Kinucks C Davidson Centre
ND LL U9 Jan 09
10:10A
Jan 09 10:10 AM NOTL Wolves 1 -- Welland Tigers 1 Welland (Youth)
FCHL U8 Jan 09
10:25A
Jan 09 10:25 AM Wallaceburg Lakers 2 -- Mooretown Jr. Flags 1 MSC (Rink 1)
FCHL U8 Jan 09
10:25A
Jan 09 10:25 AM Wallaceburg Lakers 1 -- Mooretown Jr. Flags 2 MSC (Rink 1)
GR LL U 7 Jan 09
11:00A
Jan 09 11:00 AM Plattsville Rage -- New Hamburg Huskies 2 Wilmot Complex (Schout)
GR LL U 7 Jan 09
11:00A
Jan 09 11:00 AM St. George Generals -- New Hamburg Huskies 2 Wilmot Complex (Schout)
TCHL U7 Jan 09
11:00A
Jan 09 11:00 AM Sturgeon Lake Thunder Yellow Millbrook Stars Black Millbrook-Cavan
TCHL U7 Jan 09
11:00A
Jan 09 11:00 AM Sturgeon Lake Thunder Black Millbrook Stars Green Millbrook-Cavan
WOGHL U11 Jan 09
11:00A
Jan 09 11:00 AM West Oxford Inferno HL B.A.D. Blazers HL Belmont
YSMHL U9 A Jan 09
11:00A
Jan 09 11:00 AM Orillia Terriers -- King Rebellion Nobleton Rec
ICHL U11 Jan 09
11:00A
Jan 09 11:00 AM Prince Edward County Kings LL1 Stirling Blues LL1 Stirling
ND LL U9 Jan 09
11:20A
Jan 09 11:20 AM Pelham Panthers 2 -- Welland Tigers 2 Welland (Youth)
NDHL U11 D Jan 09
11:30A
Jan 09 11:30 AM Glancaster Bombers Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
ICHL U15 Jan 09
11:30A
Jan 09 11:30 AM Loyalist Jets LL 402 Deseronto Bulldogs Deseronto
LEO U11 Jan 09
11:30A
Jan 09 11:30 AM Otonabee Wolves Lakefield Chiefs Lakefield
WOGHL U11 Jan 09
11:45A
Jan 09 11:45 AM Lambton Attack HL Bluewater Hawks HL Gemini (Green)
GBT LL U11 Jan 09
11:50A
Jan 09 11:50 AM Essa Eagles LL 1 Oro Thunder LL 1 Oro
ICHL U9 Jan 09
12:00P
Jan 09 12:00 PM Napanee Stars LL1 -- Prince Edward County Kings LL2 Lehigh Arena
YSMHL U8 MD Jan 09
12:00P
Jan 09 12:00 PM Bradford Bulldogs -- Georgina Blaze Ice Palace (Blue)
GBT LL U15 Jan 09
12:00P
Jan 09 12:00 PM Midland Centennials LL 2 Coldwater Wildcats LL 2 Coldwater
SCTA U14 Jan 09
12:00P
Jan 09 12:00 PM Grey-Bruce Highlanders Hamilton Jr Bulldogs Gateway (1)
SCTA U9 Jan 09
12:00P
Jan 09 12:00 PM Halton Hurricanes -- Oakville Rangers Joshua Creek (Red)
SCTA U9 Jan 09
12:00P
Jan 09 12:00 PM Hamilton Jr Bulldogs -- Southern Tier Admirals Leisureplex (Kinsmen)
EOMHL U9 Jan 09
12:00P
Jan 09 12:00 PM Tweed Hawks -- Loyalist Jets Henderson
WOGHL U11 Jan 09
12:00P
Jan 09 12:00 PM Huron Heat C Chatham-Kent Crush C Memorial
WOGHL U11 Jan 09
12:00P
Jan 09 12:00 PM South Huron Sabres C Lambton Attack C Alvinston
LEO U11 Jan 09
12:00P
Jan 09 12:00 PM Ennismore Eagles Green Campbellford Colts Yellow Campbellford
ICHL U11 Jan 09
12:00P
Jan 09 12:00 PM Prince Edward County Kings LL2 Stirling Blues LL2 Stirling
WOGHL U13 Jan 09
12:00P
Jan 09 12:00 PM Mooretown Lady Flags HL B.A.D. Blazers HL Belmont
WOGHL U13 Jan 09
12:00P
Jan 09 12:00 PM St. Thomas Panthers HL Huron Heat HL Brussels
MPSLL Bantam LL Jan 09
12:00P
Jan 09 12:00 PM Huntsville Little Caesars Highland Highland Storm A.J. LaRue
SCTA U9 Jan 09
12:15P
Jan 09 12:15 PM Burlington Eagles -- Niagara North Stars S-H SEC (Sportsplex) (4)
SCTA U12 Jan 09
12:15P
Jan 09 12:15 PM Burlington Eagles Halton Hurricanes Sherwood (1)
SCTA U18 Jan 09
12:30P
Jan 09 12:30 PM Grey-Bruce Highlanders Southern Tier Admirals Vale (2)
ICHL U18 Jan 09
12:30P
Jan 09 12:30 PM Napanee Stars LL1 Deseronto Bulldogs Deseronto
ICHL U11 Jan 09
12:30P
Jan 09 12:30 PM Frontenac Flyers LL1 Gananoque Islanders LL1 Black Gananoque
GR LL U11 Jan 09
12:30P
Jan 09 12:30 PM Tavistock Titans 2 Tavistock Titans 1 Tavistock
ICHL U11 Jan 09
1:00P
Jan 09 1:00 PM Napanee Stars LL3 Stirling Blues LL3 Stirling
VDL U11-AE Jan 09
1:00P
Jan 09 1:00 PM Brock Township Wild Highland Storm A.J. LaRue
YSMHL U9 AA Jan 09
1:00P
Jan 09 1:00 PM Barrie Colts -- TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
EOMHL U13 Jan 09
1:00P
Jan 09 1:00 PM Prince Edward County Kings Brighton Bolts Brighton
YSMHL U9 A Jan 09
1:00P
Jan 09 1:00 PM Newmarket Renegades -- Georgina Blaze Ice Palace (Blue)
TCHL U8 Jan 09
1:00P
Jan 09 1:00 PM Woodville Hurricanes -- Kawartha Coyotes Red Emily/Omemee
TCHL U8 Jan 09
1:00P
Jan 09 1:00 PM Manvers Mustangs Red -- Sturgeon Lake Thunder Black Fenelon Falls
TCHL U8 Jan 09
1:00P
Jan 09 1:00 PM Manvers Mustangs Black -- Sturgeon Lake Thunder White Fenelon Falls
EOMHL U11 Jan 09
1:00P
Jan 09 1:00 PM Gananoque Islanders Lakefield Chiefs Lakefield
TCHL U11 Jan 09
1:00P
Jan 09 1:00 PM Sturgeon Lake Thunder White Lindsay Muskies White Lindsay Rec (1)
GBMHL U11 Jan 09
1:10P
Jan 09 1:10 PM South Grey Spartans Oro Thunder AE Oro
GR LL U11 Jan 09
1:10P
Jan 09 1:10 PM Twin Centre Stars Beverly Bandits 2 Beverly
ND LL U13 Jan 09
1:15P
Jan 09 1:15 PM Welland Tigers 2 Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Kinsmen)
EOMHL U11 Jan 09
1:15P
Jan 09 1:15 PM Centre Hastings Grizzlies Loyalist Jets Henderson
GBMHL U11 Jan 09
1:20P
Jan 09 1:20 PM Shelburne Wolves Wasaga Beach Stars Wasaga
ICHL U13 Jan 09
1:30P
Jan 09 1:30 PM Prince Edward County Kings LL1 Stone Mills Sabres Stone Mills
ECMH LL U15 Jan 09
1:30P
Jan 09 1:30 PM Erie North Shore Storm 1 White Amherstburg Stars 7 Red Libro (B)
ICHL U11 Jan 09
1:30P
Jan 09 1:30 PM Loyalist Jets LL 202 Gananoque Islanders LL2 White Gananoque
NDHL U9 Jan 09
1:30P
Jan 09 1:30 PM NOTL Wolves -- Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (4)
Girls U9 Jan 09
1:30P
Jan 09 1:30 PM Upper Maitland Mustangs C -- Owen Sound Ice Hawks JMRRC (2 - East)
EOMHL U11 Jan 09
1:30P
Jan 09 1:30 PM Prince Edward County Kings Napanee Stars Strathcona (1 - Goodyear)
GBT LL U13 Jan 09
1:30P
Jan 09 1:30 PM Midland Centennials LL 2 Essa Eagles LL 1 Angus Rec
NDHL U11 D Jan 09
1:30P
Jan 09 1:30 PM Thorold Blackhawks West Niagara Flying Aces Smithville
SCTA U13 Jan 09
1:35P
Jan 09 1:35 PM Grey-Bruce Highlanders Burlington Eagles Appleby (1)
SCTA U15 Jan 09
1:40P
Jan 09 1:40 PM Grey-Bruce Highlanders Hamilton Jr Bulldogs Gateway (1)
NDHL U9 Jan 09
1:40P
Jan 09 1:40 PM Glancaster Bombers -- West Niagara Flying Aces Fleming
GR LL U9 Jan 09
1:45P
Jan 09 1:45 PM New Hamburg Huskies 2 -- Tavistock Titans Tavistock
GBMHL U11 Jan 09
2:00P
Jan 09 2:00 PM Elmvale Coyotes Clearview Canucks Creemore
VDL U13 Jan 09
2:00P
Jan 09 2:00 PM Durham Crusaders Ennismore Eagles Ennismore
TCHL U9 Jan 09
2:00P
Jan 09 2:00 PM Millbrook Stars -- Sturgeon Lake Thunder Fenelon Falls
NDHL U9 Jan 09
2:00P
Jan 09 2:00 PM Pelham Panthers -- Thorold Blackhawks Thorold (James Whyte)
BHL U18 Jan 09
2:00P
Jan 09 2:00 PM Windsor Jr. Spitfires Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
FCHL U9 Jan 09
2:00P
Jan 09 2:00 PM South Kent Lightning -- Southwest Bullets Glencoe
FCHL U9 Jan 09
2:00P
Jan 09 2:00 PM Dresden Jr. Kings -- Wallaceburg Lakers Wallaceburg
MPSHL U11 Jan 09
2:00P
Jan 09 2:00 PM Collingwood Jr. Blues Parry Sound Shamrocks Humphrey
MPSHL U15 Jan 09
2:00P
Jan 09 2:00 PM Collingwood Jr. Blues AE South Muskoka Bears AE Gravenhurst
ND LL U11 Jan 09
2:00P
Jan 09 2:00 PM Welland Tigers 2 Port Colborne Sailors 1 Vale (1)
GBT LL U11 Jan 09
2:00P
Jan 09 2:00 PM Grand Valley Twisters LL 1 Georgian Shores Lightning LL 1 Thornbury
VDL U9 Jan 09
2:00P
Jan 09 2:00 PM Newcastle Stars -- Kawartha Coyotes Emily/Omemee
ICHL U18 Jan 09
2:00P
Jan 09 2:00 PM Gananoque Islanders LL2 Black Stirling Blues LL2 Stirling
ND LL U13 Jan 09
2:10P
Jan 09 2:10 PM Welland Tigers 3 Wainfleet Wild 1 Wainfleet
SCMHL U9 Jan 09
2:10P
Jan 09 2:10 PM Paris Wolf Pack -- Cayuga Stars Cayuga
GR LL U15 Jan 09
2:20P
Jan 09 2:20 PM Ayr Flames Beverly Bandits 2 Beverly
ICHL U13 Jan 09
2:30P
Jan 09 2:30 PM Napanee Stars LL1 Gananoque Islanders LL1 Gananoque
VDL U11 Jan 09
2:30P
Jan 09 2:30 PM Highland Storm Millbrook Stars Millbrook-Cavan
NDHL U15 D Jan 09
2:30P
Jan 09 2:30 PM Port Colborne Sailors Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
EOMHL U13 Jan 09
2:30P
Jan 09 2:30 PM Campbellford Colts Lakefield Chiefs Lakefield
EOMHL U18 Jan 09
2:30P
Jan 09 2:30 PM Campbellford Colts Bancroft Jets NKCC (Apsley)
EOMHL U15 Jan 09
2:30P
Jan 09 2:30 PM Stirling Blues Brighton Bolts Brighton
SCTA U10 Jan 09
2:30P
Jan 09 2:30 PM Burlington Eagles Southern Tier Admirals Meridian CC (Duliban)
GBT LL U18 Jan 09
2:30P
Jan 09 2:30 PM Midland Centennials LL 1 Coldwater Wildcats LL 1 Coldwater
GBT LL U15 Jan 09
2:40P
Jan 09 2:40 PM Collingwood Blackhawks LL 1 Wasaga Beach Stars LL 1 Wasaga
GBMHL U13 Jan 09
2:40P
Jan 09 2:40 PM Muskoka Rock Essa Eagles Angus Rec
NDHL U13 B Jan 09
2:40P
Jan 09 2:40 PM Welland Tigers Minor West Niagara Flying Aces Minor Smithville
GBMHL U15 Jan 09
3:00P
Jan 09 3:00 PM Clearview Canucks Shelburne Wolves Shelburne CDRC
EOMHL U13 Jan 09
3:00P
Jan 09 3:00 PM Tweed Hawks Napanee Stars AE Strathcona (1 - Goodyear)
ITOWN LL U9 Jan 09
3:00P
Jan 09 3:00 PM Tillsonburg Tornadoes 1 -- Delhi Rockets Delhi
VDL U13 Jan 09
3:00P
Jan 09 3:00 PM Newcastle Stars Sturgeon Lake Thunder Fenelon Falls
ICHL U15 Jan 09
3:00P
Jan 09 3:00 PM Frontenac Flyers LL1 Loyalist Jets LL 401 Henderson
VDL U15 Jan 09
3:00P
Jan 09 3:00 PM Durham Crusaders Highland Storm A.J. LaRue
VDL U15 Jan 09
3:00P
Jan 09 3:00 PM Norwood Hornets AE Newcastle Stars Newcastle
EOMHL U13 Jan 09
3:00P
Jan 09 3:00 PM Loyalist Jets Napanee Stars AE Strathcona (1 - Goodyear)
LM LL U9 Jan 09
3:00P
Jan 09 3:00 PM Thamesford Attack -- Dorchester Dragons FlightExec Centre (APC)
TCHL U15 Jan 09
3:00P
Jan 09 3:00 PM Durham Crusaders Blue Lindsay Muskies Teal Lindsay Rec (1)
FCHL U8 Jan 09
3:00P
Jan 09 3:00 PM South Kent Lightning 2 -- South Kent Lightning 1 Blenheim
FCHL U8 Jan 09
3:00P
Jan 09 3:00 PM South Kent Lightning 1 -- South Kent Lightning 2 Blenheim
EOMHL U11 Jan 09
3:00P
Jan 09 3:00 PM Campbellford Colts Norwood Hornets Norwood Arena
GBT LL U11 Jan 09
3:00P
Jan 09 3:00 PM South Grey Spartans LL 1 Georgian Shores Lightning LL 2 Thornbury
LEO U13 Jan 09
3:00P
Jan 09 3:00 PM Brighton Bolts 2 Campbellford Colts Yellow Campbellford
BHL U18 Jan 09
3:10P
Jan 09 3:10 PM Riverside Rangers Amherstburg Stars Libro (A)
MPSLL Atom LL Jan 09
3:10P
Jan 09 3:10 PM Almaguin Ice Devils Red Parry Sound McNabb Home Building Humphrey
ND LL U15 Jan 09
3:15P
Jan 09 3:15 PM Port Colborne Sailors 1 Wainfleet Wild 1 Wainfleet
ICHL U15 Jan 09
3:30P
Jan 09 3:30 PM Stone Mills Sabres LL1 Gananoque Islanders LL1 Gananoque
MPSLL Bantam LL Jan 09
3:30P
Jan 09 3:30 PM Huntsville Davicor Almaguin Ice Devils SSJ Arena
VDL U13-AE Jan 09
3:30P
Jan 09 3:30 PM Durham Crusaders Ennismore Eagles Ennismore
VDL U11 Jan 09
3:30P
Jan 09 3:30 PM Mariposa Lightning Manvers Mustangs Manvers
MPSHL U13 Jan 09
3:30P
Jan 09 3:30 PM Parry Sound Shamrocks0 0 - 0 South Muskoka Bears0 Gravenhurst
WOGHL U11 Jan 09
3:30P
Jan 09 3:30 PM Ilderton Jets HL St. Thomas Panthers HL Joe Thornton CC (STMHA)
ND LL U13 Jan 09
3:30P
Jan 09 3:30 PM Port Colborne Sailors 2 Stoney Creek Warriors 1 Saltfleet
NDHL U11 D Jan 09
3:30P
Jan 09 3:30 PM Fort Erie Meteors Norfolk Knights Talbot
GBT LL U13 Jan 09
3:30P
Jan 09 3:30 PM Collingwood Blackhawks LL 2 Clearview LL 1 Creemore
GR LL U18 Jan 09
3:35P
Jan 09 3:35 PM Beverly Bandits 1 Beverly Bandits 2 Beverly
ECMH LL U15 Jan 09
3:40P
Jan 09 3:40 PM Amherstburg Stars 6 Blue Kent Cobras 5 Blue Tilbury
ND LL U15 Jan 09
3:40P
Jan 09 3:40 PM Welland Tigers 2 Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Kinsmen)
ND LL U11 Jan 09
3:40P
Jan 09 3:40 PM Thorold Blackhawks 1 Fort Erie Meteors 2 Crystal Ridge
GBMHL U18 Jan 09
3:50P
Jan 09 3:50 PM Huntsville Otters AE Essa Eagles Angus Rec
NDHL U15 B Jan 09
3:55P
Jan 09 3:55 PM Glancaster Bombers Minor West Niagara Flying Aces Minor Smithville
ICHL U11 Jan 09
4:00P
Jan 09 4:00 PM Napanee Stars LL2 Loyalist Jets LL 201 Henderson
TCHL U13 Jan 09
4:00P
Jan 09 4:00 PM Sturgeon Lake Thunder Kawartha Coyotes Emily/Omemee
WOGHL U15 Jan 09
4:00P
Jan 09 4:00 PM Wallaceburg Lakers C Lambton Attack C Alvinston
WOGHL U15 Jan 09
4:00P
Jan 09 4:00 PM Mooretown Lady Flags C Lucan Irish C Lucan
EOMHL U18 Jan 09
4:00P
Jan 09 4:00 PM Norwood Hornets Brighton Bolts Brighton
LEO U11 Jan 09
4:00P
Jan 09 4:00 PM Tweed Hawks0 0 - 0 Centre Hastings Grizzlies0 Marmora Arena
FCHL U11 Jan 09
4:00P
Jan 09 4:00 PM Mooretown Jr. Flags 1 Dresden Jr. Kings Maroon Ken Houston
GBT LL U18 Jan 09
4:00P
Jan 09 4:00 PM Elmvale Coyotes LL 1 Coldwater Wildcats LL 2 Coldwater
GBT LL U18 Jan 09
4:00P
Jan 09 4:00 PM Georgian Shores Lightning LL 1 Grand Valley Twisters LL 1 Grand Valley
ECMH LL U15 Jan 09
4:00P
Jan 09 4:00 PM Essex Ravens 10 Orange Southpoint Capitals 9 Red Kinsmen (Highbury Canco)
ITOWN LL U9 Jan 09
4:00P
Jan 09 4:00 PM Waterford Wildcats 2 -- Waterford Wildcats Waterford
FCHL U8 Jan 09
4:10P
Jan 09 4:10 PM Dresden Jr. Kings -- Petrolia Oilers 2 Greenwood
GBMHL U15 Jan 09
4:10P
Jan 09 4:10 PM South Grey Spartans Wasaga Beach Stars Wasaga
GBMHL U13 Jan 09
4:10P
Jan 09 4:10 PM Elmvale Coyotes AE Penetang Flames AE Penetang
NDHL U13 B Jan 09
4:30P
Jan 09 4:30 PM Pelham Panthers AE Garden City Falcons AE GGCC (Jack Gatecliff)
FCHL U11 Jan 09
4:30P
Jan 09 4:30 PM South Kent Lightning 1 Wallaceburg Lakers Wallaceburg
EOMHL U13 Jan 09
4:30P
Jan 09 4:30 PM Douro Dukes Napanee Stars Strathcona (1 - Goodyear)
MPSHL U15 Jan 09
4:30P
Jan 09 4:30 PM Huntsville Otters South Muskoka Bears Bracebridge
ND LL U11 Jan 09
4:30P
Jan 09 4:30 PM Welland Tigers 1 NOTL Wolves 1 Centennial (NOTL)
NDHL U11 D Jan 09
4:30P
Jan 09 4:30 PM NOTL Wolves Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
ICHL U18 Jan 09
4:30P
Jan 09 4:30 PM Frontenac Flyers LL2 Gananoque Islanders LL1 Red Gananoque
LEO U13 Jan 09
4:30P
Jan 09 4:30 PM Warkworth Bulldogs Norwood Hornets Norwood Arena
LEO U13 Jan 09
4:30P
Jan 09 4:30 PM Tweed Hawks0 0 - 0 Campbellford Colts Black0 Campbellford
WOGHL U11 Jan 09
4:40P
Jan 09 4:40 PM Tillsonburg Lightning C Mitchell Meteors C Mitchell Arena
YSMHL U9 AA Jan 09
4:45P
Jan 09 4:45 PM Whitchurch-Stouffville Clippers -- Newmarket Renegades Magna (Honda)
SCTA U14 Jan 09
4:45P
Jan 09 4:45 PM Southern Tier Admirals Burlington Eagles Appleby (1)
NDHL U13 D Jan 09
5:00P
Jan 09 5:00 PM Stoney Creek Warriors West Niagara Flying Aces Fleming
EOMHL U13 Jan 09
5:00P
Jan 09 5:00 PM Frontenac Flyers Stirling Blues Stirling
EOMHL U15 Jan 09
5:00P
Jan 09 5:00 PM Napanee Stars Prince Edward County Kings Lehigh Arena
FCHL U11 Jan 09
5:00P
Jan 09 5:00 PM Petrolia Oilers Southwest Bullets Glencoe
VDL U11 Jan 09
5:00P
Jan 09 5:00 PM Newcastle Stars Brock Township Wild Beaverton
ND LL U18 Jan 09
5:00P
Jan 09 5:00 PM Port Colborne Sailors 1 Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Kinsmen)
ND LL U15 Jan 09
5:10P
Jan 09 5:10 PM Pelham Panthers 1 NOTL Wolves 2 Meridian
WOGHL U18 Jan 09
5:10P
Jan 09 5:10 PM Tillsonburg Lightning C Lambton Attack C Alvinston
GBT LL U13 Jan 09
5:10P
Jan 09 5:10 PM Georgian Shores Lightning LL 1 Collingwood Blackhawks LL 1 Central
NDHL U15 D Jan 09
5:15P
Jan 09 5:15 PM Stoney Creek Warriors West Niagara Flying Aces Smithville
LEO U15 Jan 09
5:15P
Jan 09 5:15 PM Douro Dukes Ennismore Eagles White Ennismore
MPSHL U18 Jan 09
5:15P
Jan 09 5:15 PM Parry Sound Shamrocks0 0 - 0 South Muskoka Bears0 Gravenhurst
GBMHL U15 Jan 09
5:30P
Jan 09 5:30 PM Oro Thunder Penetang Flames Penetang
VDL U11 Jan 09
5:30P
Jan 09 5:30 PM Lindsay Muskies Kawartha Coyotes Emily/Omemee
GBT LL U11 Jan 09
5:30P
Jan 09 5:30 PM Midland Centennials LL 1 Coldwater Wildcats LL 2 Coldwater
NDHL U13 D Jan 09
5:45P
Jan 09 5:45 PM Pelham Panthers Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
GBMHL U13 Jan 09
5:50P
Jan 09 5:50 PM Midland Centennials AE Oro Thunder AE Oro
BHL U14 Jan 09
5:50P
Jan 09 5:50 PM Kent Cobras LaSalle Sabres Vollmer (A)
Girls U18 Jan 09
6:00P
Jan 09 6:00 PM Huron-Bruce 86ers Mt. Forest Rams Mount Forest Sports
WOGHL U15 Jan 09
6:00P
Jan 09 6:00 PM South Huron Sabres C Wilmot Wolverines C Wilmot Complex (Schout)
LEO U15 Jan 09
6:00P
Jan 09 6:00 PM Otonabee Wolves Norwood Hornets Norwood Arena
GR LL U11 Jan 09
6:00P
Jan 09 6:00 PM Hespeler Shamrocks 3 Hespeler Shamrocks 2 Hespeler (1)
GBT LL U18 Jan 09
6:00P
Jan 09 6:00 PM Collingwood Blackhawks LL 1 Shelburne Wolves LL 1 Shelburne CDRC
NDHL U15 B Jan 09
6:10P
Jan 09 6:10 PM Fort Erie Meteors AE West Niagara Flying Aces AE Fleming
NDHL U18 B Jan 09
6:10P
Jan 09 6:10 PM Stoney Creek Warriors Minor West Niagara Flying Aces Minor Fleming
NDHL U18 B Jan 09
6:15P
Jan 09 6:15 PM Norfolk Knights Minor Fort Erie Meteors AE Leisureplex (Kinsmen)
Girls U11 Jan 09
6:15P
Jan 09 6:15 PM Saugeen Shores Storm HL Walkerton Capitals HL Walkerton
GBMHL U13 Jan 09
6:20P
Jan 09 6:20 PM Collingwood Jr. Blues Midland Centennials North Simcoe SRC (Centennial)
GBMHL U13 Jan 09
6:30P
Jan 09 6:30 PM Shelburne Wolves Clearview Canucks Stayner
WOGHL U15 Jan 09
6:30P
Jan 09 6:30 PM Chatham-Kent Crush C St. Thomas Panthers C Joe Thornton CC (STMHA)
ND LL U15 Jan 09
6:30P
Jan 09 6:30 PM Pelham Panthers 2 NOTL Wolves 1 Meridian
ICHL U15 Jan 09
6:30P
Jan 09 6:30 PM Napanee Stars LL2 Prince Edward County Kings Lehigh Arena
EOMHL U11 Jan 09
6:30P
Jan 09 6:30 PM Bancroft Jets Douro Dukes Warsaw
ECMH LL U18 Jan 09
6:45P
Jan 09 6:45 PM Amherstburg Stars 7 Blue Kent Cobras 10 Red Tilbury
NDHL U15 B Jan 09
7:00P
Jan 09 7:00 PM Garden City Falcons Minor Niagara Falls Flyers Minor Gale (4 - Centennial)
VDL U15 Jan 09
7:00P
Jan 09 7:00 PM Lindsay Muskies Orono Leafs Orono
WOGHL U18 Jan 09
7:00P
Jan 09 7:00 PM Chatham-Kent Crush C West Oxford Inferno C Ingersoll
BHL U18 Jan 09
7:00P
Jan 09 7:00 PM Essex-Southpoint Rep B Kent Cobras Thames Campus
NDHL U13 D Jan 09
7:00P
Jan 09 7:00 PM Glancaster Bombers Norfolk Knights Talbot
ND LL U9 Jan 09
7:00P
Jan 09 7:00 PM Fort Erie Meteors #1 -- Welland Tigers 2 Welland (Youth)
GBMHL U18 Jan 09
7:10P
Jan 09 7:10 PM Penetang Flames Oro Thunder Oro
GBMHL U18 Jan 09
7:10P
Jan 09 7:10 PM Collingwood Jr. Blues AE Penetang Flames AE Penetang
SCTA U16 Jan 09
7:15P
Jan 09 7:15 PM Halton Hurricanes Southern Tier Admirals Meridian CC (Accipiter)
GBMHL U18 Jan 09
7:30P
Jan 09 7:30 PM Clearview Canucks Wasaga Beach Stars Wasaga
NDHL U18 D Jan 09
7:30P
Jan 09 7:30 PM Welland Tigers Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
WOGHL U18 Jan 09
7:45P
Jan 09 7:45 PM Sarnia Lady Sting C Lambeth Lancers C Lambeth
ND LL U18 Jan 09
7:50P
Jan 09 7:50 PM Pelham Panthers 1 NOTL Wolves 1 Meridian
BHL U15 Jan 09
8:00P
Jan 09 8:00 PM Riverside Rangers Essex-Southpoint Ravens Essex (Libro)
GBT LL U18 Jan 09
8:00P
Jan 09 8:00 PM Honeywood Hurricanes LL 1 Clearview LL 1 Stayner
WCWLL U18 Jan 09
8:30P
Jan 09 8:30 PM Woolwich Wildcats 4 Centre Wellington Fusion 2 Fergus (B)
SCTA U18 Jan 09
8:30P
Jan 09 8:30 PM Oakville Rangers Southern Tier Admirals Leisureplex (Kinsmen)
ECMH LL U15 Jan 09
8:30P
Jan 09 8:30 PM Erie North Shore Storm 2 Blue Essex Ravens 3 Yellow Essex (Shaheen)
NDHL U18 D Jan 09
8:30P
Jan 09 8:30 PM Glancaster Bombers Norfolk Knights Talbot
NDHL U18 D Jan 09
8:30P
Jan 09 8:30 PM Garden City Falcons A Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
VDL U18 Jan 09
8:30P
Jan 09 8:30 PM Kawartha Coyotes Orono Leafs Orono
GBMHL U18 Jan 09
8:40P
Jan 09 8:40 PM Midland Centennials Elmvale Coyotes Elmvale
ECMH LL U18 Jan 09
8:40P
Jan 09 8:40 PM Southpoint Capitals 9 Red Erie North Shore Storm 3 Green Kingsville
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 6:50 PM.
Printed From TheOneDB.com May 28, 2022 6:50 PM