Hockey Games for Jan 15, 2022
Header Ad Unit

Hockey Scoreboard For Jan 15, 2022

Full Calendar Saturday, Jan 15, 2022 (218 Games)
League Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
ECMH LL U8 Jan 15
8:30A
Jan 15 8:30 AM Southpoint Capitals 7 Red -- Erie North Shore Storm 1 Grey Kingsville
GBT LL U11 Jan 15
9:00A
Jan 15 9:00 AM Osprey Hawks LL 1 Osprey Hawks LL 2 Osprey
MPSLL Pee Wee LL Jan 15
9:00A
Jan 15 9:00 AM Almaguin Ice Devils Huntsville Northern Upfitters CSC (Don Lough)
LM LL U8 Jan 15
9:00A
Jan 15 9:00 AM Dorchester Dragons A -- Ilderton Jets Ilderton
WCWLL U11 Jan 15
9:00A
Jan 15 9:00 AM Centre Wellington Fusion 3 Centre Wellington Fusion 1 Elora
ECMH LL U8 Jan 15
9:00A
Jan 15 9:00 AM Erie North Shore Storm 2 Blue -- Essex Ravens 4 Blue Essex (Shaheen)
LM LL U8 Jan 15
9:15A
Jan 15 9:15 AM Mt. Brydges Cougars Blue -- Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Green)
MPSLL Bantam LL Jan 15
10:00A
Jan 15 10:00 AM Huntsville Little Caesars Huntsville Davicor CSC (Don Lough)
GBT LL U13 Jan 15
10:00A
Jan 15 10:00 AM Elmvale Coyotes LL 1 Midland Centennials LL 1 North Simcoe SRC (Centennial)
SCMHL U9 Jan 15
10:00A
Jan 15 10:00 AM Ayr Flames -- Paris Wolf Pack Brant Sports (Gurney)
FCHL U8 Jan 15
10:00A
Jan 15 10:00 AM Dresden Jr. Kings -- West Lorne Comets West Lorne Arena
ICHL U11 Jan 15
10:00A
Jan 15 10:00 AM Stirling Blues LL3 Frontenac Flyers LL1 Frontenac
LEO U7 Jan 15
10:00A
Jan 15 10:00 AM Apsley Flames -- Bancroft Jets 1 North Hastings CC
GR LL U8 Jan 15
10:10A
Jan 15 10:10 AM New Hamburg Huskies -- Beverly Bandits Beverly
LM LL U9 Jan 15
10:15A
Jan 15 10:15 AM St. Thomas Jr. Stars White -- Strathroy Jr. Rockets Gemini (Green)
WCWLL U15 Jan 15
10:30A
Jan 15 10:30 AM Centre Wellington Fusion 1 Woolwich Wildcats 2 Woolwich Township
ECMH LL U11 Jan 15
10:50A
Jan 15 10:50 AM Amherstburg Stars U11 7 Blue Erie North Shore Storm U11 1 Gold Kingsville
Girls U9 Jan 15
11:00A
Jan 15 11:00 AM Saugeen Shores Storm HL#1 -- Mt. Forest Rams Mount Forest Sports
ICHL U11 Jan 15
11:00A
Jan 15 11:00 AM Gananoque Islanders LL1 Black Deseronto Bulldogs Deseronto
ICHL U11 Jan 15
11:00A
Jan 15 11:00 AM Gananoque Islanders LL2 White Frontenac Flyers LL2 Frontenac
GBMHL U11 Jan 15
11:00A
Jan 15 11:00 AM Wasaga Beach Stars Shelburne Wolves Shelburne CDRC
WCWLL U11 Jan 15
11:00A
Jan 15 11:00 AM Woolwich Wildcats Centre Wellington Fusion 2 Elora
VDL U13 Jan 15
11:00A
Jan 15 11:00 AM Highland Storm Durham Crusaders McKinney (2)
ECMH LL U8 Jan 15
11:00A
Jan 15 11:00 AM Essex Ravens 5 Gold -- Southpoint Capitals 6 Blue Kinsmen (Highbury Canco)
NDHL U9 Jan 15
11:00A
Jan 15 11:00 AM Fort Erie Meteors -- Thorold Blackhawks Thorold (James Whyte)
FCHL U9 Jan 15
11:00A
Jan 15 11:00 AM Southwest Bullets -- West Lorne Comets West Lorne Arena
SCMHL U9 Jan 15
11:00A
Jan 15 11:00 AM Delhi Rockets -- Twin Centre Stars St. Clements
GBT LL U13 Jan 15
11:00A
Jan 15 11:00 AM Collingwood Blackhawks LL 1 Collingwood Blackhawks LL 2 Central
ND LL U9 Jan 15
11:10A
Jan 15 11:10 AM Fort Erie Meteors #1 -- Pelham Panthers 1 Meridian CC (Accipiter)
WOGHL U13 Jan 15
11:10A
Jan 15 11:10 AM Lucan Irish C Wallaceburg Lakers C Wallaceburg
NDHL U11 B Jan 15
11:15A
Jan 15 11:15 AM West Niagara Flying Aces AE Fort Erie Meteors AE Leisureplex (Jaycee)
FCHL U13 Jan 15
11:15A
Jan 15 11:15 AM Mooretown Jr. Flags 2 Dresden Jr. Kings Maroon Ken Houston
MPSLL Atom LL Jan 15
11:30A
Jan 15 11:30 AM Parry Sound McNabb Home Building Huntsville Invisible Fence CSC (Jack Bionda)
TCHL U7 Jan 15
11:30A
Jan 15 11:30 AM Millbrook Stars White Sturgeon Lake Thunder Red Fenelon Falls
VDL U11-AE Jan 15
11:30A
Jan 15 11:30 AM North Durham Warriors Highland Storm S.G. Nesbitt
WCWLL U15 Jan 15
11:45A
Jan 15 11:45 AM Woolwich Wildcats 3 Woolwich Wildcats 1 Woolwich Township
ECMH LL U13 Jan 15
11:55A
Jan 15 11:55 AM Essex Ravens U13 7 Yellow Erie North Shore Storm U13 2 Blue Kingsville
ECMH LL U13 Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM Southpoint Capitals U13 11 Amherstburg Stars U13 10 White Libro (A)
EOMHL U9 Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM Loyalist Jets Campbellford Colts Campbellford
LM LL U9 Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM Lambton Shores Predators -- North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
ICHL U15 Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM Stirling Blues LL2 Deseronto Bulldogs Deseronto
ICHL U11 Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM Napanee Stars LL1 Loyalist Jets LL 201 Henderson
ICHL U11 Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM Loyalist Jets LL 202 Stirling Blues LL1 Stirling
ICHL U13 Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM Stone Mills Sabres Frontenac Flyers LL1 Frontenac
ECMH LL U11 Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM Essex Ravens U11 5 Orange Essex Ravens U11 4 Teal Essex (Shaheen)
Girls U9 Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM Owen Sound Ice Hawks -- Upper Maitland Mustangs C Howick Community Cen
GBT LL U11 Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM Georgian Shores Lightning LL 1 Grand Valley Twisters LL 1 Grand Valley
FCHL U11 Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM South Kent Lightning 1 West Lorne Comets West Lorne Arena
LEO U11 Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM Norwood Hornets Bancroft Jets North Hastings CC
LEO U11 Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM Campbellford Colts Yellow Ennismore Eagles White Ennismore
SCTA U15 Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM Brampton 45s Grey-Bruce Highlanders Chesley
TCHL U11 Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM Sturgeon Lake Thunder Black Mariposa Lightning Little Britain
YSMHL U8 MD Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM Orillia Terriers -- Newmarket Renegades Magna (Honda)
NDHL U13 B Jan 15
12:05P
Jan 15 12:05 PM Glancaster Bombers Minor Dunnville Mudcats Dunnville
ND LL U 8 Jan 15
12:10P
Jan 15 12:10 PM Pelham Panthers -- NOTL Wolves Centennial (NOTL)
GBMHL U13 Jan 15
12:10P
Jan 15 12:10 PM Collingwood Jr. Blues AE3 Shelburne Wolves Shelburne CDRC
MPSLL Atom LL Jan 15
12:15P
Jan 15 12:15 PM Highland Highland Storm South Muskoka McDonalds Black Bracebridge
SCTA U9 Jan 15
12:15P
Jan 15 12:15 PM Oakville Rangers -- Southern Tier Admirals Leisureplex (Kinsmen)
NDHL U9 Jan 15
12:20P
Jan 15 12:20 PM Welland Tigers -- Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
NDHL U13 B Jan 15
12:20P
Jan 15 12:20 PM Welland Tigers Minor NOTL Wolves AE Meridian
ND LL U13 Jan 15
12:20P
Jan 15 12:20 PM NOTL Wolves 1 Port Colborne Sailors 1 Vale (1)
WOGHL U13 Jan 15
12:20P
Jan 15 12:20 PM North Middlesex Jr. Stars HL Mooretown Lady Flags HL MSC (Rink 1)
FCHL U13 Jan 15
12:25P
Jan 15 12:25 PM Mooretown Jr. Flags 1 Dresden Jr. Kings White Ken Houston
MPSLL Pee Wee LL Jan 15
12:30P
Jan 15 12:30 PM Huntsville Lake of Bays Plumb. Huntsville HRC CSC (Jack Bionda)
GR LL U8 Jan 15
12:30P
Jan 15 12:30 PM Embro Edge -- St. George Generals SDCC
GR LL U 7 Jan 15
12:30P
Jan 15 12:30 PM Plattsville Rage -- Ayr Flames 2 Queen Elizabeth
SCTA U10 Jan 15
12:30P
Jan 15 12:30 PM Niagara North Stars Southern Tier Admirals Leisureplex (Jaycee)
WOGHL U11 Jan 15
12:30P
Jan 15 12:30 PM B.A.D. Blazers HL West Oxford Inferno HL Embro
ECMH LL U11 Jan 15
12:50P
Jan 15 12:50 PM Erie North Shore Storm U11 2 Green Erie North Shore Storm U11 3 White Harrow
GBMHL U11 Jan 15
12:50P
Jan 15 12:50 PM Elmvale Coyotes AE Essa Eagles Angus Rec
WOGHL U15 Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Huron Heat C St. Marys Rock C St. Marys (Rock)
YSMHL U9 AA Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Markham Waxers -- Barrie Colts East Bayfield (Purple)
YSMHL U9 AA Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers -- TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
ICHL U18 Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Stirling Blues LL1 Deseronto Bulldogs Deseronto
WOGHL U11 Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Mooretown Lady Flags C Huron Heat C Blyth
ICHL U13 Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Prince Edward County Kings LL3 Frontenac Flyers LL2 Frontenac
ICHL U15 Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Napanee Stars LL1 Loyalist Jets LL 401 Henderson
ICHL U13 Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Gananoque Islanders LL1 Stirling Blues LL 1 Stirling
VDL U15 Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Norwood Hornets AE Durham Crusaders McKinney (2)
LM LL U9 Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Port Stanley Jr. Sailors -- South Huron Sabres Stephen Township
LM LL U9 Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Aylmer Flames -- Lucan Irish Lucan
VDL U11-AE Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Ennismore Eagles Kawartha Coyotes Emily/Omemee
GBT LL U11 Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Georgian Shores Lightning LL 2 Honeywood Hurricanes LL 2 North Dufferin CC
EOMHL U11 Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Centre Hastings Grizzlies Douro Dukes Warsaw
SCTA U11 Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Hamilton Jr Bulldogs Niagara North Stars Gatecliff
ECMH LL U15 Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Southpoint Capitals 9 Red Amherstburg Stars 6 Blue Libro (A)
GBT LL U13 Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Honeywood Hurricanes LL 1 Grand Valley Twisters LL 1 Grand Valley
ECMH LL U13 Jan 15
1:10P
Jan 15 1:10 PM Erie North Shore Storm U13 3 Green Essex Ravens U13 5 Orange Essex (Shaheen)
MPSHL U13 Jan 15
1:15P
Jan 15 1:15 PM Elmvale Coyotes AE South Muskoka Bears AE Bracebridge
YSMHL U9 A Jan 15
1:15P
Jan 15 1:15 PM King Rebellion Newmarket Renegades Magna (Honda)
YSMHL U9 A Jan 15
1:15P
Jan 15 1:15 PM East Gwillimbury Eagles Innisfil Winterhawks Innisfil Rec (Gold)
SCTA U9 Jan 15
1:15P
Jan 15 1:15 PM Oakville Rangers -- Southern Tier Admirals Leisureplex (Kinsmen)
GBT LL U11 Jan 15
1:20P
Jan 15 1:20 PM Essa Eagles LL 1 Midland Centennials LL 2 North Simcoe SRC (Centennial)
ND LL U9 Jan 15
1:20P
Jan 15 1:20 PM Fort Erie Meteors #2 -- NOTL Wolves 1 Centennial (NOTL)
GBMHL U15 Jan 15
1:30P
Jan 15 1:30 PM Orillia Terriers AE Shelburne Wolves Shelburne CDRC
ICHL U18 Jan 15
1:30P
Jan 15 1:30 PM Stirling Blues LL2 Gananoque Islanders LL2 Black Gananoque
LEO U13 Jan 15
1:30P
Jan 15 1:30 PM Ennismore Eagles White Bancroft Jets North Hastings CC
MPSLL Bantam LL Jan 15
1:30P
Jan 15 1:30 PM South Muskoka Cavalcade Ford South Muskoka Muskoka Highlands Gravenhurst
SCTA U12 Jan 15
1:30P
Jan 15 1:30 PM Oakville Rangers Southern Tier Admirals Vale (2)
SCMHL U9 Jan 15
1:30P
Jan 15 1:30 PM Burford Coyotes -- St. George Generals SDCC
NDHL U11 D Jan 15
1:30P
Jan 15 1:30 PM Niagara Falls Flyers Pelham Panthers Meridian CC (Duliban)
ND LL U9 Jan 15
1:40P
Jan 15 1:40 PM Welland Tigers 1 -- Pelham Panthers 2 Meridian CC (Accipiter)
FCHL U15 Jan 15
1:40P
Jan 15 1:40 PM Mooretown Jr. Flags Dresden Jr. Kings Ken Houston
GBMHL U11 Jan 15
1:40P
Jan 15 1:40 PM Midland Centennials Oro Thunder Oro
SCTA U13 Jan 15
1:45P
Jan 15 1:45 PM Niagara North Stars Grey-Bruce Highlanders Chesley
ECMH LL U13 Jan 15
1:55P
Jan 15 1:55 PM Essex Ravens U13 8 Blue Erie North Shore Storm U13 1 Gold Harrow
ECMH LL U13 Jan 15
2:00P
Jan 15 2:00 PM Erie North Shore Storm U13 4 White Southpoint Capitals U13 12 Kinsmen (Highbury Canco)
ICHL U15 Jan 15
2:00P
Jan 15 2:00 PM Prince Edward County Kings Stirling Blues LL1 Stirling
ICHL U15 Jan 15
2:00P
Jan 15 2:00 PM Stone Mills Sabres LL1 Frontenac Flyers LL1 Frontenac
TCHL U7 Jan 15
2:00P
Jan 15 2:00 PM Kawartha Coyotes White Brock Township Wild Green Sunderland
ICHL U11 Jan 15
2:00P
Jan 15 2:00 PM Napanee Stars LL2 Prince Edward County Kings LL1 Lehigh Arena
ICHL U13 Jan 15
2:00P
Jan 15 2:00 PM Stirling Blues LL2 Loyalist Jets LL 301 Henderson
WOGHL U11 Jan 15
2:00P
Jan 15 2:00 PM Wallaceburg Lakers HL Sarnia Lady Sting HL Sarnia PASA (Rink 2)
WOGHL U11 Jan 15
2:00P
Jan 15 2:00 PM Lambton Attack C Woodstock Wildcats C Woodstock Civic
Girls U13 Jan 15
2:00P
Jan 15 2:00 PM Mt. Forest Rams Kincardine Kinucks HL Davidson Centre
SCTA U15 Jan 15
2:00P
Jan 15 2:00 PM Niagara North Stars Halton Hurricanes Sherwood (1)
SCTA U15 Jan 15
2:00P
Jan 15 2:00 PM Oakville Rangers Southern Tier Admirals Thorold (Frank Doherty)
MPSLL Atom LL Jan 15
2:00P
Jan 15 2:00 PM Huntsville The Cooperators Parry Sound Sifft Electric BOCC
MPSLL Pee Wee LL Jan 15
2:00P
Jan 15 2:00 PM Parry Sound Gibson Home & Ctgs Muskoka Rock Humphrey
GBT LL U11 Jan 15
2:00P
Jan 15 2:00 PM Wasaga Beach Stars LL 1 Clearview LL 1 Creemore
LM LL U11 Jan 15
2:05P
Jan 15 2:05 PM Mt. Brydges Cougars Blue North Middlesex Jr. Stars 2 North Middlesex
WOGHL U11 Jan 15
2:15P
Jan 15 2:15 PM Stratford Aces C Tillsonburg Lightning C Tillsonburg (Campbell)
ECMH LL U13 Jan 15
2:20P
Jan 15 2:20 PM Amherstburg Stars U13 9 Red Essex Ravens U13 6 Green Essex (Shaheen)
MPSHL U11 Jan 15
2:30P
Jan 15 2:30 PM Parry Sound Shamrocks Huntsville Otters CSC (Jack Bionda)
Girls U9 Jan 15
2:30P
Jan 15 2:30 PM Kincardine Kinucks HL -- Walkerton Capitals Walkerton
NDHL U13 B Jan 15
2:30P
Jan 15 2:30 PM West Niagara Flying Aces AE Garden City Falcons Minor GGCC (Jack Gatecliff)
LEO U11 Jan 15
2:30P
Jan 15 2:30 PM Lakefield Chiefs Douro Dukes 1 Warsaw
GBT LL U13 Jan 15
2:30P
Jan 15 2:30 PM Georgian Shores Lightning LL 1 Osprey Hawks LL 1 Osprey
MPSHL U15 Jan 15
2:45P
Jan 15 2:45 PM Elmvale Coyotes South Muskoka Bears Bracebridge
ND LL U13 Jan 15
2:50P
Jan 15 2:50 PM Wainfleet Wild 1 Pelham Panthers 2 Meridian CC (Duliban)
TCHL U7 Jan 15
3:00P
Jan 15 3:00 PM Manvers Mustangs Red Millbrook Stars Green Millbrook-Cavan
TCHL U11 Jan 15
3:00P
Jan 15 3:00 PM Millbrook Stars White Lindsay Muskies Black Lindsay Rec (1)
GBMHL U18 Jan 15
3:00P
Jan 15 3:00 PM Clearview Canucks Shelburne Wolves Shelburne CDRC
LEO U13 Jan 15
3:00P
Jan 15 3:00 PM Campbellford Colts Yellow Ennismore Eagles Green Ennismore
ICHL U13 Jan 15
3:00P
Jan 15 3:00 PM Napanee Stars LL2 Loyalist Jets LL 302 Henderson
GBMHL U13 Jan 15
3:00P
Jan 15 3:00 PM Penetang Flames Oro Thunder Oro
EOMHL U9 Jan 15
3:00P
Jan 15 3:00 PM Tweed Hawks Frontenac Flyers Frontenac
EOMHL U11 Jan 15
3:00P
Jan 15 3:00 PM Norwood Hornets Bancroft Jets North Hastings CC
LEO U11 Jan 15
3:00P
Jan 15 3:00 PM Ennismore Eagles Green Tweed Hawks Tweed
SCTA U14 Jan 15
3:00P
Jan 15 3:00 PM Niagara North Stars Burlington Eagles Appleby (1)
GBT LL U11 Jan 15
3:05P
Jan 15 3:05 PM Coldwater Wildcats LL 1 Penetang Flames LL 1 Penetang
ND LL U13 Jan 15
3:05P
Jan 15 3:05 PM Port Colborne Sailors 2 Pelham Panthers 1 Meridian CC (Accipiter)
MPSHL U15 Jan 15
3:10P
Jan 15 3:10 PM Huntsville Otters Parry Sound Shamrocks BOCC
BHL U9 Jan 15
3:10P
Jan 15 3:10 PM Amherstburg Stars Riverside Rangers WFCU (AM 800)
WOGHL U13 Jan 15
3:15P
Jan 15 3:15 PM Lambeth Lancers C St. Marys Rock HL St. Marys (Blue)
WNHLL U15 Jan 15
3:20P
Jan 15 3:20 PM Jordan Lions 2 Jordan Lions 1 Jordan
GBT LL U11 Jan 15
3:30P
Jan 15 3:30 PM Coldwater Wildcats LL 2 Clearview LL2 Creemore
SCTA U14 Jan 15
3:30P
Jan 15 3:30 PM Halton Hurricanes Grey-Bruce Highlanders Chesley
FCHL U18 Jan 15
3:30P
Jan 15 3:30 PM Petrolia Oilers South Kent Lightning 2 Blenheim
ECMH LL U15 Jan 15
3:30P
Jan 15 3:30 PM Erie North Shore Storm 1 White Essex Ravens 4 Blue Essex (Shaheen)
NDHL U11 B Jan 15
3:30P
Jan 15 3:30 PM Norfolk Knights Minor Niagara Falls Flyers Minor Gale (4 - Centennial)
ICHL U11 Jan 15
3:30P
Jan 15 3:30 PM Napanee Stars LL3 Prince Edward County Kings LL2 Lehigh Arena
VDL U13 Jan 15
3:30P
Jan 15 3:30 PM Sturgeon Lake Thunder Newcastle Stars Newcastle
WOGHL U15 Jan 15
3:40P
Jan 15 3:40 PM West Oxford Inferno C South Huron Sabres C South Huron
SCTA U13 Jan 15
3:45P
Jan 15 3:45 PM Oakville Rangers Hamilton Jr Bulldogs Mohawk (Tim Horton's)
SCTA U12 Jan 15
4:00P
Jan 15 4:00 PM Niagara North Stars Halton Hurricanes Sherwood (1)
EOMHL U11 Jan 15
4:00P
Jan 15 4:00 PM Gananoque Islanders Frontenac Flyers Frontenac
LEO U11 Jan 15
4:00P
Jan 15 4:00 PM Centre Hastings Grizzlies Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
NDHL U18 B Jan 15
4:00P
Jan 15 4:00 PM Dunnville Mudcats West Niagara Flying Aces Minor Fleming
VDL U15 Jan 15
4:00P
Jan 15 4:00 PM Sturgeon Lake Thunder Kawartha Coyotes Emily/Omemee
TCHL U7 Jan 15
4:00P
Jan 15 4:00 PM Brock Township Wild Black Millbrook Stars Black Millbrook-Cavan
WOGHL U18 Jan 15
4:00P
Jan 15 4:00 PM Lambeth Lancers C Sarnia Lady Sting C Sarnia PASA (Rink 2)
ND LL U15 Jan 15
4:10P
Jan 15 4:10 PM Wainfleet Wild 1 Pelham Panthers 1 Meridian CC (Duliban)
MPSLL Midget LL Jan 15
4:15P
Jan 15 4:15 PM Huntsville Proactive Rehab South Muskoka Hall Construction Bracebridge
GBMHL U13 Jan 15
4:15P
Jan 15 4:15 PM Oro Thunder AE Penetang Flames AE Penetang
MPSHL U18 Jan 15
4:15P
Jan 15 4:15 PM Elmvale Coyotes South Muskoka Bears Gravenhurst
GBT LL U15 Jan 15
4:20P
Jan 15 4:20 PM Essa Eagles LL 1 Oro Thunder LL 1 Oro
NDHL U13 B Jan 15
4:25P
Jan 15 4:25 PM Norfolk Knights Minor Pelham Panthers AE Meridian CC (Accipiter)
EOMHL U11 Jan 15
4:30P
Jan 15 4:30 PM Lakefield Chiefs Tweed Hawks Tweed
NDHL U11 D Jan 15
4:30P
Jan 15 4:30 PM Port Colborne Sailors Stoney Creek Warriors Valley Park
MPSHL U13 Jan 15
4:30P
Jan 15 4:30 PM South Muskoka Bears Huntsville Otters CSC (Jack Bionda)
GBMHL U18 Jan 15
4:30P
Jan 15 4:30 PM Collingwood Jr. Blues Midland Centennials North Simcoe SRC (Centennial)
ICHL U13 Jan 15
4:30P
Jan 15 4:30 PM Napanee Stars LL1 Prince Edward County Kings LL1 Lehigh Arena
TCHL U13 Jan 15
4:30P
Jan 15 4:30 PM Manvers Mustangs Durham Crusaders Blue Harman (North)
LEO U15 Jan 15
4:30P
Jan 15 4:30 PM Douro Dukes Ennismore Eagles Green Ennismore
ECMH LL U15 Jan 15
4:40P
Jan 15 4:40 PM Essex Ravens 10 Orange0 0 - 0 Essex Ravens 3 Yellow0 Essex (Shaheen)
ND LL U11 Jan 15
4:50P
Jan 15 4:50 PM Thorold Blackhawks 1 NOTL Wolves 2 Centennial (NOTL)
TCHL U15 Jan 15
5:00P
Jan 15 5:00 PM Woodville Hurricanes Lindsay Muskies White Lindsay Rec (1)
WOGHL U13 Jan 15
5:00P
Jan 15 5:00 PM Central Perth Predators C Stratford Aces C Rotary Complex (Rink A)
WOGHL U11 Jan 15
5:00P
Jan 15 5:00 PM Mitchell Meteors C Ilderton Jets C Komoka CW&RC (2 - Coors)
VDL U15 Jan 15
5:00P
Jan 15 5:00 PM Highland Storm Orono Leafs Orono
BHL U18 Jan 15
5:05P
Jan 15 5:05 PM LaSalle Sabres Kent Cobras Thames Campus
FCHL U11 Jan 15
5:10P
Jan 15 5:10 PM Mooretown Jr. Flags 2 Petrolia Oilers Greenwood
SCTA U13 Jan 15
5:15P
Jan 15 5:15 PM Niagara North Stars Grey-Bruce Highlanders Chesley
GBMHL U11 Jan 15
5:20P
Jan 15 5:20 PM Penetang Flames Elmvale Coyotes Elmvale
TCHL U13 Jan 15
5:30P
Jan 15 5:30 PM Millbrook Stars Kawartha Coyotes Emily/Omemee
LEO U13 Jan 15
5:30P
Jan 15 5:30 PM Lakefield Chiefs Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
EOMHL U18 Jan 15
5:30P
Jan 15 5:30 PM Stirling Blues Prince Edward County Kings Lehigh Arena
EOMHL U13 Jan 15
5:30P
Jan 15 5:30 PM Centre Hastings Grizzlies Frontenac Flyers Frontenac
GBT LL U13 Jan 15
5:35P
Jan 15 5:35 PM Wasaga Beach Stars LL 2 Penetang Flames LL 1 Penetang
WNHLL U15 Jan 15
5:40P
Jan 15 5:40 PM West Niagara Flying Aces L3 West Niagara Flying Aces G1 Peach King (1 - East)
GBMHL U15 Jan 15
5:40P
Jan 15 5:40 PM Clearview Canucks Oro Thunder Oro
BHL U18 Jan 15
5:45P
Jan 15 5:45 PM Windsor Jr. Spitfires Erie North Shore Storm Harrow
WNHLL U15 Jan 15
5:50P
Jan 15 5:50 PM West Niagara Flying Aces G2 West Niagara Flying Aces WL4 Smithville
ECMH LL U18 Jan 15
5:50P
Jan 15 5:50 PM Erie North Shore Storm 1 Gold Essex Ravens 5 Orange Essex (Shaheen)
FCHL U18 Jan 15
6:00P
Jan 15 6:00 PM Dresden Jr. Kings White Dresden Jr. Kings Maroon Ken Houston
ICHL U15 Jan 15
6:00P
Jan 15 6:00 PM Frontenac Flyers LL2 Loyalist Jets LL 402 Henderson
Girls U18 Jan 15
6:00P
Jan 15 6:00 PM Mt. Forest Rams Kincardine Kinucks Tiverton Arena
WOGHL U18 Jan 15
6:30P
Jan 15 6:30 PM Tillsonburg Lightning C South Huron Sabres C South Huron
TCHL U15 Jan 15
6:30P
Jan 15 6:30 PM Manvers Mustangs Lindsay Muskies Teal Lindsay Rec (1)
NDHL U15 B Jan 15
6:30P
Jan 15 6:30 PM Niagara Falls Flyers Minor Garden City Falcons Minor GGCC (Jack Gatecliff)
EOMHL U13 Jan 15
6:45P
Jan 15 6:45 PM Otonabee Wolves Stirling Blues Stirling
GBMHL U18 Jan 15
6:45P
Jan 15 6:45 PM Wasaga Beach Stars Penetang Flames AE Penetang
WOGHL U15 Jan 15
7:00P
Jan 15 7:00 PM St. Thomas Panthers C Lambton Attack C Watford
ICHL U18 Jan 15
7:00P
Jan 15 7:00 PM Napanee Stars LL2 Prince Edward County Kings LL2 Lehigh Arena
ND LL U9 Jan 15
7:00P
Jan 15 7:00 PM Welland Tigers 1 -- Fort Erie Meteors #2 Leisureplex (Kinsmen)
LEO U15 Jan 15
7:00P
Jan 15 7:00 PM Ennismore Eagles White Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
EOMHL U21 Jan 15
7:00P
Jan 15 7:00 PM Ennismore Eagles Loyalist Jets Henderson
ECMH LL U18 Jan 15
7:00P
Jan 15 7:00 PM Erie North Shore Storm 4 Blue Erie North Shore Storm 3 Green Kingsville
GBT LL U18 Jan 15
7:00P
Jan 15 7:00 PM Oro Thunder LL 2 Clearview LL 1 Stayner
GBT LL U18 Jan 15
7:10P
Jan 15 7:10 PM Coldwater Wildcats LL 2 Oro Thunder LL 1 Oro
WOGHL U13 Jan 15
7:15P
Jan 15 7:15 PM Huron Heat HL St. Thomas Panthers HL Joe Thornton CC (Presstran)
BHL U15 AE Jan 15
7:20P
Jan 15 7:20 PM Essex-Southpoint Capitals LaSalle Sabres Vollmer (B)
BHL U15 Jan 15
7:20P
Jan 15 7:20 PM Windsor Jr. Spitfires Riverside Rangers WFCU (AM 800)
WOGHL U15 Jan 15
8:00P
Jan 15 8:00 PM Chatham-Kent Crush C Ilderton Jets C Komoka CW&RC (2 - Coors)
ECMH LL U18 Jan 15
8:10P
Jan 15 8:10 PM Kent Cobras 10 Red Erie North Shore Storm 2 White Kingsville
LEO U18 Jan 15
8:15P
Jan 15 8:15 PM Lakefield Chiefs Brighton Bolts Brighton
LEO U18 Jan 15
8:30P
Jan 15 8:30 PM Ennismore Eagles Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 7:04 PM.
Printed From TheOneDB.com May 28, 2022 7:04 PM