Hockey Games for Jan 16, 2022
Header Ad Unit

Hockey Scoreboard For Jan 16, 2022

Full Calendar Sunday, Jan 16, 2022 (180 Games)
League Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
ICHL U15 Jan 16
9:00A
Jan 16 9:00 AM Loyalist Jets LL 402 Napanee Stars LL1 Strathcona (1 - Goodyear)
ICHL U11 Jan 16
10:00A
Jan 16 10:00 AM Gananoque Islanders LL1 Black Stirling Blues LL2 Stirling
ICHL U13 Jan 16
10:00A
Jan 16 10:00 AM Stirling Blues LL2 Napanee Stars LL1 Strathcona (1 - Goodyear)
TCHL U7 Jan 16
10:00A
Jan 16 10:00 AM Kawartha Coyotes Black Millbrook Stars Grey Millbrook-Cavan
LM LL U9 Jan 16
10:00A
Jan 16 10:00 AM Lucan Irish Ilderton Jets Blue Ilderton
FCHL U8 Jan 16
10:25A
Jan 16 10:25 AM Southwest Bullets -- Mooretown Jr. Flags 1 MSC (Rink 1)
FCHL U8 Jan 16
10:25A
Jan 16 10:25 AM Dresden Jr. Kings -- Mooretown Jr. Flags 2 MSC (Rink 1)
WOGHL U11 Jan 16
10:30A
Jan 16 10:30 AM Chatham-Kent Crush C Stratford Aces C Rotary Complex (Rink A)
WOGHL U11 Jan 16
11:00A
Jan 16 11:00 AM Mooretown Lady Flags HL Bluewater Hawks HL Gemini (Blue)
TCHL U7 Jan 16
11:00A
Jan 16 11:00 AM Kawartha Coyotes Red Millbrook Stars Gold Millbrook-Cavan
ICHL U11 Jan 16
11:00A
Jan 16 11:00 AM Napanee Stars LL2 Stirling Blues LL3 Stirling
LEO U11 Jan 16
11:30A
Jan 16 11:30 AM Ennismore Eagles White Campbellford Colts Yellow Campbellford
ICHL U15 Jan 16
11:30A
Jan 16 11:30 AM Gananoque Islanders LL1 Deseronto Bulldogs Deseronto
WOGHL U15 Jan 16
11:30A
Jan 16 11:30 AM Huron Heat C Stratford Aces C Rotary Complex (Rink A)
ND LL U 8 Jan 16
11:40A
Jan 16 11:40 AM Welland Tigers 1 -- Welland Tigers 2 Welland (Youth)
GBMHL U11 Jan 16
11:50A
Jan 16 11:50 AM Elmvale Coyotes Oro Thunder Oro
YSMHL U8 MD Jan 16
12:00P
Jan 16 12:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers -- Georgina Blaze Ice Palace (Blue)
WOGHL U13 Jan 16
12:00P
Jan 16 12:00 PM B.A.D. Blazers HL North Middlesex Jr. Stars HL North Middlesex
SCTA U12 Jan 16
12:00P
Jan 16 12:00 PM Guelph Gryphons Hamilton Jr Bulldogs Gateway (1)
WOGHL U18 Jan 16
12:00P
Jan 16 12:00 PM South Huron Sabres C Huron Heat C Central Huron CC
TCHL U7 Jan 16
12:00P
Jan 16 12:00 PM Millbrook Stars Black Kawartha Coyotes White Emily/Omemee
WOGHL U11 Jan 16
12:00P
Jan 16 12:00 PM Woodstock Wildcats C Lambton Attack C Alvinston
BHL U15 AE Jan 16
12:00P
Jan 16 12:00 PM LaSalle Sabres Erie North Shore Storm Kingsville
ICHL U18 Jan 16
12:00P
Jan 16 12:00 PM Deseronto Bulldogs Stirling Blues LL1 Stirling
EOMHL U9 Jan 16
12:00P
Jan 16 12:00 PM Campbellford Colts Brighton Bolts Brighton
GBT LL U15 Jan 16
12:00P
Jan 16 12:00 PM Coldwater Wildcats LL 2 Coldwater Wildcats LL 1 Coldwater
ICHL U13 Jan 16
12:00P
Jan 16 12:00 PM Stirling Blues LL 1 Napanee Stars LL2 Strathcona (1 - Goodyear)
ICHL U11 Jan 16
12:30P
Jan 16 12:30 PM Frontenac Flyers LL1 Deseronto Bulldogs Deseronto
SCTA U13 Jan 16
12:30P
Jan 16 12:30 PM Burlington Eagles Grey-Bruce Highlanders Chesley
EOMHL U13 Jan 16
12:30P
Jan 16 12:30 PM Frontenac Flyers Gananoque Islanders Gananoque
NDHL U13 B Jan 16
12:35P
Jan 16 12:35 PM Dunnville Mudcats Pelham Panthers AE Meridian CC (Accipiter)
EOMHL U13 Jan 16
1:00P
Jan 16 1:00 PM Lakefield Chiefs Brighton Bolts Brighton
WOGHL U18 Jan 16
1:00P
Jan 16 1:00 PM Sarnia Lady Sting C Chatham-Kent Crush C Memorial
BHL U15 AE Jan 16
1:00P
Jan 16 1:00 PM Kent Cobras Windsor Jr. Spitfires Adie Knox
WOGHL U11 Jan 16
1:00P
Jan 16 1:00 PM Huron Heat C St. Marys Rock C St. Marys (Rock)
Girls U13 Jan 16
1:00P
Jan 16 1:00 PM TCDMHA Rebels Huron-Bruce 86ers Lucknow Arena
ICHL U11 Jan 16
1:00P
Jan 16 1:00 PM Frontenac Flyers LL2 Loyalist Jets LL 202 Henderson
LEO U11 Jan 16
1:00P
Jan 16 1:00 PM Brighton Bolts Campbellford Colts Black Campbellford
LEO U13 Jan 16
1:00P
Jan 16 1:00 PM Otonabee Wolves Lakefield Chiefs Lakefield
ND LL U11 Jan 16
1:10P
Jan 16 1:10 PM Pelham Panthers 1 Wainfleet Wild 1 Wainfleet
GBMHL U11 Jan 16
1:10P
Jan 16 1:10 PM Elmvale Coyotes AE Oro Thunder AE Oro
ND LL U13 Jan 16
1:15P
Jan 16 1:15 PM Thorold Blackhawks 1 Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Kinsmen)
TCHL U8 Jan 16
1:30P
Jan 16 1:30 PM Manvers Mustangs Red -- Brock Township Wild Beaverton
NDHL U13 B Jan 16
1:30P
Jan 16 1:30 PM Glancaster Bombers Minor West Niagara Flying Aces Minor Smithville
EOMHL U13 Jan 16
1:30P
Jan 16 1:30 PM Campbellford Colts Tweed Hawks Tweed
MPSLL Atom LL Jan 16
1:30P
Jan 16 1:30 PM Huntsville Invisible Fence Huntsville Coldwell Banker CSC (Jack Bionda)
ICHL U13 Jan 16
1:30P
Jan 16 1:30 PM Frontenac Flyers LL1 Stone Mills Sabres Stone Mills
ECMH LL U15 Jan 16
1:30P
Jan 16 1:30 PM Essex Ravens 4 Blue Amherstburg Stars 6 Blue Libro (B)
SCTA U14 Jan 16
1:45P
Jan 16 1:45 PM Brampton 45s Hamilton Jr Bulldogs Gateway (1)
ND LL U11 Jan 16
2:00P
Jan 16 2:00 PM Fort Erie Meteors 2 Stoney Creek Warriors 1 Saltfleet
WOGHL U11 Jan 16
2:00P
Jan 16 2:00 PM Ilderton Jets C South Huron Sabres C Stephen Township
LEO U8 Jan 16
2:00P
Jan 16 2:00 PM Warkworth Bulldogs -- Norwood Hornets Norwood Arena
MPSLL Pee Wee LL Jan 16
2:00P
Jan 16 2:00 PM Muskoka Rock South Muskoka Chrysler Gravenhurst
EOMHL U13 Jan 16
2:00P
Jan 16 2:00 PM Stirling Blues Loyalist Jets Henderson
GBT LL U11 Jan 16
2:00P
Jan 16 2:00 PM Honeywood Hurricanes LL 2 Georgian Shores Lightning LL 1 Thornbury
FCHL U9 Jan 16
2:00P
Jan 16 2:00 PM Mooretown Jr. Flags -- Southwest Bullets Glencoe
FCHL U9 Jan 16
2:00P
Jan 16 2:00 PM South Kent Lightning -- Wallaceburg Lakers Wallaceburg
VDL U11-AE Jan 16
2:00P
Jan 16 2:00 PM Lindsay Muskies Ennismore Eagles Ennismore
ND LL U13 Jan 16
2:10P
Jan 16 2:10 PM Thorold Blackhawks 2 Wainfleet Wild 1 Wainfleet
SCTA U13 Jan 16
2:15P
Jan 16 2:15 PM Southern Tier Admirals Brampton 45s South Fletcher (2)
SCTA U15 Jan 16
2:30P
Jan 16 2:30 PM Burlington Eagles Southern Tier Admirals Meridian CC (Duliban)
GBMHL U11 Jan 16
2:30P
Jan 16 2:30 PM Clearview Canucks Essa Eagles Angus Rec
ND LL U11 Jan 16
2:30P
Jan 16 2:30 PM NOTL Wolves 2 Fort Erie Meteors 1 Crystal Ridge
Girls U15 Jan 16
2:30P
Jan 16 2:30 PM Walkerton Capitals Huron-Bruce 86ers Lucknow Arena
GBT LL U11 Jan 16
2:30P
Jan 16 2:30 PM Osprey Hawks LL 1 Collingwood Blackhawks LL 1 Central
MPSLL Atom LL Jan 16
2:30P
Jan 16 2:30 PM Huntsville The Cooperators Parry Sound McNabb Home Building Humphrey
MPSHL U15 Jan 16
2:30P
Jan 16 2:30 PM Parry Sound Shamrocks Huntsville Otters CSC (Jack Bionda)
EOMHL U18 Jan 16
2:30P
Jan 16 2:30 PM Napanee Stars Bancroft Jets North Hastings CC
EOMHL U15 Jan 16
2:30P
Jan 16 2:30 PM Loyalist Jets Brighton Bolts Brighton
EOMHL U9 Jan 16
2:30P
Jan 16 2:30 PM Loyalist Jets Centre Hastings Grizzlies Marmora Arena
GBT LL U18 Jan 16
2:30P
Jan 16 2:30 PM Georgian Shores Lightning LL 1 Coldwater Wildcats LL 2 Coldwater
LEO U18 Jan 16
2:30P
Jan 16 2:30 PM Ennismore Eagles Lakefield Chiefs Lakefield
ECMH LL U15 Jan 16
2:40P
Jan 16 2:40 PM Essex Ravens 10 Orange Amherstburg Stars 8 White Libro (B)
NDHL U11 D Jan 16
2:45P
Jan 16 2:45 PM NOTL Wolves West Niagara Flying Aces Smithville
MPSHL U11 Jan 16
3:00P
Jan 16 3:00 PM South Muskoka Bears Parry Sound Shamrocks BOCC
EOMHL U11 Jan 16
3:00P
Jan 16 3:00 PM Norwood Hornets Tweed Hawks Tweed
GBT LL U11 Jan 16
3:00P
Jan 16 3:00 PM Shelburne Wolves LL 1 Georgian Shores Lightning LL 2 Thornbury
BHL U18 Jan 16
3:00P
Jan 16 3:00 PM Erie North Shore Storm Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
GBMHL U15 Jan 16
3:00P
Jan 16 3:00 PM Essa Eagles South Grey Spartans Dundalk
FCHL U8 Jan 16
3:00P
Jan 16 3:00 PM Petrolia Oilers 2 -- South Kent Lightning 1 Blenheim
FCHL U8 Jan 16
3:00P
Jan 16 3:00 PM Petrolia Oilers 1 -- South Kent Lightning 2 Blenheim
VDL U15 Jan 16
3:00P
Jan 16 3:00 PM Lindsay Muskies Newcastle Stars Newcastle
GBT LL U15 Jan 16
3:00P
Jan 16 3:00 PM Collingwood Blackhawks LL 1 Shelburne Wolves LL 1 Shelburne CDRC
BHL U15 Jan 16
3:00P
Jan 16 3:00 PM LaSalle Sabres Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
YSMHL U9 AA Jan 16
3:00P
Jan 16 3:00 PM Aurora Tigers -- Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
LEO U13 Jan 16
3:00P
Jan 16 3:00 PM Campbellford Colts Yellow Norwood Hornets Norwood Arena
ND LL U15 Jan 16
3:15P
Jan 16 3:15 PM Stoney Creek Warriors 2 Wainfleet Wild 1 Wainfleet
MPSHL U13 Jan 16
3:20P
Jan 16 3:20 PM Huntsville Otters South Muskoka Bears Gravenhurst
EOMHL U11 Jan 16
3:30P
Jan 16 3:30 PM Frontenac Flyers Campbellford Colts Campbellford
GBT LL U11 Jan 16
3:30P
Jan 16 3:30 PM Midland Centennials LL 1 Clearview LL2 Creemore
LEO U13 Jan 16
3:30P
Jan 16 3:30 PM Bancroft Jets Ennismore Eagles Green Ennismore
VDL U11-AE Jan 16
3:30P
Jan 16 3:30 PM Kawartha Coyotes Brock Township Wild Beaverton
ND LL U15 Jan 16
3:40P
Jan 16 3:40 PM NOTL Wolves 1 Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Kinsmen)
GBT LL U11 Jan 16
3:40P
Jan 16 3:40 PM Oro Thunder LL 1 Essa Eagles LL 1 Angus Rec
SCTA U10 Jan 16
3:45P
Jan 16 3:45 PM Southern Tier Admirals Brampton 45s South Fletcher (2)
WOGHL U11 Jan 16
3:45P
Jan 16 3:45 PM Mooretown Lady Flags C Tillsonburg Lightning C Tillsonburg (Campbell)
GBMHL U15 Jan 16
3:50P
Jan 16 3:50 PM Penetang Flames Collingwood Jr. Blues Central
ECMH LL U18 Jan 16
3:50P
Jan 16 3:50 PM Erie North Shore Storm 2 White Amherstburg Stars 7 Blue Libro (B)
BHL U15 Jan 16
3:50P
Jan 16 3:50 PM Windsor Jr. Spitfires Kent Cobras Tilbury
SCTA U16 Jan 16
4:00P
Jan 16 4:00 PM Southern Tier Admirals Hamilton Jr Bulldogs Gateway (1)
EOMHL U18 Jan 16
4:00P
Jan 16 4:00 PM Prince Edward County Kings Brighton Bolts Brighton
WOGHL U15 Jan 16
4:00P
Jan 16 4:00 PM Ilderton Jets C Lambton Attack C Alvinston
ECMH LL U15 Jan 16
4:00P
Jan 16 4:00 PM Essex Ravens 3 Yellow Southpoint Capitals 9 Red Kinsmen (Highbury Canco)
ICHL U13 Jan 16
4:00P
Jan 16 4:00 PM Loyalist Jets LL 302 Gananoque Islanders LL1 Gananoque
FCHL U11 Jan 16
4:00P
Jan 16 4:00 PM Mooretown Jr. Flags 1 Dresden Jr. Kings White Ken Houston
EOMHL U11 Jan 16
4:00P
Jan 16 4:00 PM Bancroft Jets Centre Hastings Grizzlies Marmora Arena
GBT LL U11 Jan 16
4:00P
Jan 16 4:00 PM Wasaga Beach Stars LL 1 Coldwater Wildcats LL 1 Coldwater
ND LL U13 Jan 16
4:00P
Jan 16 4:00 PM NOTL Wolves 1 Port Colborne Sailors 2 Vale (1)
GBMHL U11 Jan 16
4:10P
Jan 16 4:10 PM Midland Centennials Penetang Flames Penetang
NDHL U11 D Jan 16
4:15P
Jan 16 4:15 PM Pelham Panthers Stoney Creek Warriors Valley Park
MPSLL Midget LL Jan 16
4:15P
Jan 16 4:15 PM Huntsville Heather Douglas Parry Sound Doherty's Masonry BOCC
MPSLL Pee Wee LL Jan 16
4:30P
Jan 16 4:30 PM Highland Highland Storm Huntsville HRC CSC (Jack Bionda)
EOMHL U21 Jan 16
4:30P
Jan 16 4:30 PM Loyalist Jets Newcastle Stars Newcastle
NDHL U11 D Jan 16
4:30P
Jan 16 4:30 PM Thorold Blackhawks Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
GBMHL U13 Jan 16
4:30P
Jan 16 4:30 PM Essa Eagles Oro Thunder AE Oro
WOGHL U13 Jan 16
4:30P
Jan 16 4:30 PM Lucan Irish C Central Perth Predators C PERC
LEO U15 Jan 16
4:30P
Jan 16 4:30 PM Ennismore Eagles White Norwood Hornets Norwood Arena
VDL U15 Jan 16
4:30P
Jan 16 4:30 PM Durham Crusaders Sturgeon Lake Thunder Fenelon Falls
ICHL U18 Jan 16
4:30P
Jan 16 4:30 PM Gananoque Islanders LL1 Red Napanee Stars LL2 Strathcona (1 - Goodyear)
GBT LL U18 Jan 16
4:30P
Jan 16 4:30 PM Clearview LL 1 Shelburne Wolves LL 1 Shelburne CDRC
ND LL U15 Jan 16
4:45P
Jan 16 4:45 PM Thorold Blackhawks 1 Pelham Panthers 1 Meridian CC (Duliban)
GBT LL U13 Jan 16
4:50P
Jan 16 4:50 PM Wasaga Beach Stars LL 1 Essa Eagles LL 1 Angus Rec
GBT LL U11 Jan 16
5:00P
Jan 16 5:00 PM Penetang Flames LL 1 Coldwater Wildcats LL 2 Coldwater
MPSHL U18 Jan 16
5:00P
Jan 16 5:00 PM Midland Centennials South Muskoka Bears Gravenhurst
NDHL U11 B Jan 16
5:00P
Jan 16 5:00 PM Fort Erie Meteors AE West Niagara Flying Aces AE Fleming
EOMHL U11 Jan 16
5:00P
Jan 16 5:00 PM Prince Edward County Kings Stirling Blues Stirling
TCHL U15 Jan 16
5:00P
Jan 16 5:00 PM Millbrook Stars Manvers Mustangs Manvers
WOGHL U13 Jan 16
5:00P
Jan 16 5:00 PM St. Thomas Panthers HL Mooretown Lady Flags HL MSC (Rink 1)
ICHL U13 Jan 16
5:00P
Jan 16 5:00 PM Loyalist Jets LL 301 Prince Edward County Kings LL2 Lehigh Arena
ND LL U18 Jan 16
5:00P
Jan 16 5:00 PM Welland Tigers 1 Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Kinsmen)
FCHL U11 Jan 16
5:00P
Jan 16 5:00 PM Wallaceburg Lakers Southwest Bullets Glencoe
VDL U11 Jan 16
5:00P
Jan 16 5:00 PM Mariposa Lightning Brock Township Wild Beaverton
LEO U13 Jan 16
5:00P
Jan 16 5:00 PM Brighton Bolts 1 Campbellford Colts Black Campbellford
ND LL U15 Jan 16
5:10P
Jan 16 5:10 PM Stoney Creek Warriors 1 NOTL Wolves 2 Meridian
NDHL U15 B Jan 16
5:10P
Jan 16 5:10 PM Dunnville Mudcats West Niagara Flying Aces Minor Smithville
NDHL U11 B Jan 16
5:10P
Jan 16 5:10 PM NOTL Wolves AE Glancaster Bombers minor Morgan (A)
NDHL U13 D Jan 16
5:30P
Jan 16 5:30 PM Glancaster Bombers West Niagara Flying Aces Peach King (2 - West)
WOGHL U13 Jan 16
5:30P
Jan 16 5:30 PM Stratford Aces C Lambeth Lancers C Lambeth
WOGHL U13 Jan 16
5:30P
Jan 16 5:30 PM Lambton Attack C St. Marys Rock HL St. Marys (Rock)
EOMHL U18 Jan 16
5:30P
Jan 16 5:30 PM Frontenac Flyers Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
GBT LL U18 Jan 16
5:30P
Jan 16 5:30 PM Grand Valley Twisters LL 1 Clearview LL2 Stayner
LEO U13 Jan 16
5:40P
Jan 16 5:40 PM Warkworth Bulldogs Brighton Bolts 2 Brighton
FCHL U13 Jan 16
5:40P
Jan 16 5:40 PM Petrolia Oilers Wallaceburg Lakers Wallaceburg
GBMHL U13 Jan 16
5:50P
Jan 16 5:50 PM Penetang Flames AE Elmvale Coyotes AE Elmvale
GBMHL U13 Jan 16
5:50P
Jan 16 5:50 PM Collingwood Jr. Blues Oro Thunder Oro
ICHL U13 Jan 16
6:00P
Jan 16 6:00 PM Frontenac Flyers LL2 Prince Edward County Kings LL3 Lehigh Arena
WOGHL U15 Jan 16
6:00P
Jan 16 6:00 PM South Huron Sabres C Wilmot Wolverines C Wilmot Complex (Schout)
GBT LL U18 Jan 16
6:00P
Jan 16 6:00 PM Oro Thunder LL 1 Coldwater Wildcats LL 1 Coldwater
GBT LL U15 Jan 16
6:00P
Jan 16 6:00 PM Oro Thunder LL 1 Essa Eagles LL 1 Angus Rec
ND LL U18 Jan 16
6:05P
Jan 16 6:05 PM NOTL Wolves 1 Pelham Panthers 1 Meridian CC (Duliban)
NDHL U13 D Jan 16
6:15P
Jan 16 6:15 PM Garden City Falcons Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
NDHL U18 B Jan 16
6:15P
Jan 16 6:15 PM Dunnville Mudcats Fort Erie Meteors AE Leisureplex (Kinsmen)
NDHL U15 D Jan 16
6:30P
Jan 16 6:30 PM Stoney Creek Warriors West Niagara Flying Aces Smithville
NDHL U15 B Jan 16
6:30P
Jan 16 6:30 PM Welland Tigers Minor Garden City Falcons U15AE S-H SEC (Sportsplex) (1)
LEO U11 Jan 16
6:30P
Jan 16 6:30 PM Tweed Hawks Douro Dukes 2 Warsaw
WCWLL U15 Jan 16
6:30P
Jan 16 6:30 PM Centre Wellington Fusion 1 Centre Wellington Fusion 3 Fergus (B)
VDL U13 Jan 16
6:30P
Jan 16 6:30 PM Kawartha Coyotes Brock Township Wild Beaverton
NDHL U15 B Jan 16
6:40P
Jan 16 6:40 PM Glancaster Bombers Minor West Niagara Flying Aces AE Peach King (2 - West)
ND LL U18 Jan 16
6:40P
Jan 16 6:40 PM Stoney Creek Warriors 1 NOTL Wolves 1 Meridian
BHL U18 Jan 16
6:45P
Jan 16 6:45 PM Amherstburg Stars Essex-Southpoint Rep B Essex (Libro)
WOGHL U18 Jan 16
6:45P
Jan 16 6:45 PM Lambton Attack C Lambeth Lancers C Lambeth
ECMH LL U15 Jan 16
6:50P
Jan 16 6:50 PM Amherstburg Stars 7 Red Kent Cobras 5 Blue Tilbury
NDHL U18 D Jan 16
7:00P
Jan 16 7:00 PM Stoney Creek Warriors Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
ICHL U18 Jan 16
7:00P
Jan 16 7:00 PM Napanee Stars LL1 Prince Edward County Kings LL1 Lehigh Arena
GBMHL U15 Jan 16
7:00P
Jan 16 7:00 PM Oro Thunder Elmvale Coyotes Elmvale
GBMHL U18 Jan 16
7:00P
Jan 16 7:00 PM Oro Thunder Penetang Flames Penetang
NDHL U15 D Jan 16
7:00P
Jan 16 7:00 PM Glancaster Bombers Norfolk Knights Talbot
WOGHL U15 Jan 16
7:20P
Jan 16 7:20 PM Lucan Irish C Mooretown Lady Flags C MSC (Rink 1)
NDHL U18 B Jan 16
7:30P
Jan 16 7:30 PM Stoney Creek Warriors Minor West Niagara Flying Aces Minor Fleming
WCWLL U15 Jan 16
7:30P
Jan 16 7:30 PM Woolwich Wildcats 2 Centre Wellington Fusion 2 Fergus (B)
NDHL U18 D Jan 16
7:30P
Jan 16 7:30 PM Glancaster Bombers Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
ECMH LL U18 Jan 16
7:30P
Jan 16 7:30 PM Erie North Shore Storm 4 Blue Erie North Shore Storm 1 Gold Kingsville
ECMH LL U18 Jan 16
8:00P
Jan 16 8:00 PM Southpoint Capitals 8 Blue Kent Cobras 10 Red Tilbury
VDL U18 Jan 16
8:00P
Jan 16 8:00 PM Millbrook Stars Brock Township Wild Beaverton
WOGHL U18 Jan 16
8:00P
Jan 16 8:00 PM West Oxford Inferno C Tillsonburg Lightning C Tillsonburg (Memorial)
GBMHL U18 Jan 16
8:30P
Jan 16 8:30 PM Wasaga Beach Stars Elmvale Coyotes Elmvale
WCWLL U18 Jan 16
8:30P
Jan 16 8:30 PM Woolwich Wildcats 3 Centre Wellington Fusion 1 Fergus (B)
VDL U18 Jan 16
8:30P
Jan 16 8:30 PM Highland Storm Orono Leafs Orono
FCHL U18 Jan 16
8:30P
Jan 16 8:30 PM Mooretown Jr. Flags Wallaceburg Lakers Wallaceburg
ECMH LL U18 Jan 16
8:40P
Jan 16 8:40 PM Essex Ravens 6 Gold Erie North Shore Storm 3 Green Kingsville
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 6:28 PM.
Printed From TheOneDB.com May 28, 2022 6:28 PM