Hockey Games for Jan 22, 2022
Header Ad Unit

Hockey Scoreboard For Jan 22, 2022

Full Calendar Saturday, Jan 22, 2022 (210 Games)
League Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
GR LL LTP Jan 22
8:00A
Jan 22 8:00 AM New Hamburg Huskies 1 -- New Hamburg Huskies 2 Wilmot Complex (Schout)
FCHL U8 Jan 22
9:00A
Jan 22 9:00 AM West Lorne Comets -- Dresden Jr. Kings Ken Houston
FCHL U8 Jan 22
9:00A
Jan 22 9:00 AM Mooretown Jr. Flags 1 -- Petrolia Oilers 1 Greenwood
TCHL U8 Jan 22
9:00A
Jan 22 9:00 AM Kawartha Coyotes Red -- Manvers Mustangs Black Manvers
GBT LL U11 Jan 22
9:00A
Jan 22 9:00 AM Shelburne Wolves LL 1 Osprey Hawks LL 1 Osprey
MPSLL Pee Wee LL Jan 22
9:00A
Jan 22 9:00 AM Huntsville Lake of Bays Plumb. Huntsville Northern Upfitters CSC (Don Lough)
LM LL U8 Jan 22
9:00A
Jan 22 9:00 AM St. Thomas Jr Stars -- Ilderton Jets Ilderton
WCWLL U11 Jan 22
9:00A
Jan 22 9:00 AM Centre Wellington Fusion 3 Centre Wellington Fusion 2 Elora
GR LL U 7 Jan 22
9:10A
Jan 22 9:10 AM New Hamburg Huskies 1 -- Beverly Bandits 1 Beverly
GR LL U 7 Jan 22
9:10A
Jan 22 9:10 AM New Hamburg Huskies 1 -- Beverly Bandits 2 Beverly
WCWLL U11 Jan 22
9:30A
Jan 22 9:30 AM Centre Wellington Fusion 1 Woolwich Wildcats Woolwich Township
MPSLL Atom LL Jan 22
9:30A
Jan 22 9:30 AM Almaguin Ice Devils Red Huntsville Coldwell Banker CSC (Jack Bionda)
MPSLL Atom LL Jan 22
9:30A
Jan 22 9:30 AM Huntsville Invisible Fence Almaguin Ice Devils Black Burks Falls
LEO U7 Jan 22
9:30A
Jan 22 9:30 AM Bancroft Jets 2 -- Apsley Flames NKCC (Apsley)
FCHL U13 Jan 22
10:00A
Jan 22 10:00 AM Petrolia Oilers Dresden Jr. Kings Maroon Ken Houston
MPSLL Bantam LL Jan 22
10:00A
Jan 22 10:00 AM Parry Sound Harry's No Frills Huntsville Davicor CSC (Don Lough)
ICHL U11 Jan 22
10:00A
Jan 22 10:00 AM Stirling Blues LL1 Deseronto Bulldogs Deseronto
ICHL U11 Jan 22
10:00A
Jan 22 10:00 AM Loyalist Jets LL 201 Frontenac Flyers LL1 Frontenac
TCHL U7 Jan 22
10:00A
Jan 22 10:00 AM Brock Township Wild Green Kawartha Coyotes White Emily/Omemee
TCHL U8 Jan 22
10:00A
Jan 22 10:00 AM Woodville Hurricanes -- Millbrook Stars Green Millbrook-Cavan
ND LL U13 Jan 22
10:10A
Jan 22 10:10 AM Welland Tigers 1 Welland Tigers 3 Welland (Main)
GR LL U8 Jan 22
10:10A
Jan 22 10:10 AM Hespeler Shamrocks -- Beverly Bandits Beverly
GR LL U8 Jan 22
10:15A
Jan 22 10:15 AM Hespeler Shamrocks -- Embro Edge Embro
MPSLL Atom LL Jan 22
10:30A
Jan 22 10:30 AM South Muskoka McDonalds White Huntsville The Cooperators CSC (Jack Bionda)
WCWLL U15 Jan 22
10:30A
Jan 22 10:30 AM Woolwich Wildcats 2 Woolwich Wildcats 3 Woolwich Township
ND LL U 8 Jan 22
10:30A
Jan 22 10:30 AM Welland Tigers 2 -- Welland Tigers 1 Welland (Youth)
ECMH LL U8 Jan 22
11:00A
Jan 22 11:00 AM Essex Ravens 4 Blue -- Southpoint Capitals 7 Red Kinsmen (Highbury Canco)
TCHL U7 Jan 22
11:00A
Jan 22 11:00 AM Sturgeon Lake Thunder Orange Millbrook Stars Grey Millbrook-Cavan
TCHL U7 Jan 22
11:00A
Jan 22 11:00 AM Sturgeon Lake Thunder White Millbrook Stars White Millbrook-Cavan
GBMHL U11 Jan 22
11:00A
Jan 22 11:00 AM South Grey Spartans Shelburne Wolves Shelburne CDRC
ND LL U13 Jan 22
11:00A
Jan 22 11:00 AM Pelham Panthers 2 NOTL Wolves 1 Meridian
ICHL U15 Jan 22
11:00A
Jan 22 11:00 AM Prince Edward County Kings Deseronto Bulldogs Deseronto
LEO U8 Jan 22
11:00A
Jan 22 11:00 AM Brighton Bolts -- Apsley Flames NKCC (Apsley)
ICHL U11 Jan 22
11:00A
Jan 22 11:00 AM Prince Edward County Kings LL1 Frontenac Flyers LL2 Frontenac
ND LL U11 Jan 22
11:10A
Jan 22 11:10 AM Pelham Panthers 1 Port Colborne Sailors 1 Vale (1)
TCHL U11 Jan 22
11:15A
Jan 22 11:15 AM Millbrook Stars White Lindsay Muskies Black Lindsay Rec (2)
MPSLL Pee Wee LL Jan 22
11:15A
Jan 22 11:15 AM South Muskoka Nissan Almaguin Ice Devils Burks Falls
FCHL U9 Jan 22
11:15A
Jan 22 11:15 AM Southwest Bullets -- Dresden Jr. Kings Ken Houston
ND LL U15 Jan 22
11:20A
Jan 22 11:20 AM Pelham Panthers 2 Welland Tigers 1 Welland (Main)
TCHL U7 Jan 22
11:30A
Jan 22 11:30 AM Mariposa Lightning White Sturgeon Lake Thunder Yellow Fenelon Falls
MPSLL Pee Wee LL Jan 22
11:30A
Jan 22 11:30 AM Parry Sound Gibson Home & Ctgs Huntsville HRC CSC (Jack Bionda)
NDHL U9 Jan 22
11:30A
Jan 22 11:30 AM Garden City Falcons Welland Tigers Welland (Youth)
LEO U11 Jan 22
12:00P
Jan 22 12:00 PM Norwood Hornets Ennismore Eagles Green Ennismore
ICHL U18 Jan 22
12:00P
Jan 22 12:00 PM Napanee Stars LL2 Deseronto Bulldogs Deseronto
LM LL U8 Jan 22
12:00P
Jan 22 12:00 PM Mt. Brydges Cougars Red -- Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
SCTA U12 Jan 22
12:00P
Jan 22 12:00 PM Niagara North Stars Grey-Bruce Highlanders Chesley
VDL U13 Jan 22
12:00P
Jan 22 12:00 PM Brock Township Wild Durham Crusaders McKinney (2)
ICHL U11 Jan 22
12:00P
Jan 22 12:00 PM Gananoque Islanders LL2 White Napanee Stars LL2 Strathcona (1 - Goodyear)
ICHL U11 Jan 22
12:00P
Jan 22 12:00 PM Napanee Stars LL1 Loyalist Jets LL 202 Henderson
ICHL U11 Jan 22
12:00P
Jan 22 12:00 PM Napanee Stars LL3 Stirling Blues LL2 Stirling
ICHL U13 Jan 22
12:00P
Jan 22 12:00 PM Prince Edward County Kings LL2 Frontenac Flyers LL1 Frontenac
EOMHL U9 Jan 22
12:00P
Jan 22 12:00 PM Stirling Blues Centre Hastings Grizzlies Madoc
EOMHL U9 Jan 22
12:00P
Jan 22 12:00 PM Loyalist Jets Douro Dukes Warsaw
SHL U9 Jan 22
12:00P
Jan 22 12:00 PM East Lambton Eagles Belmont Rangers Belmont
GBT LL U11 Jan 22
12:00P
Jan 22 12:00 PM Coldwater Wildcats LL 1 Wasaga Beach Stars LL 1 Wasaga
GBMHL U13 Jan 22
12:15P
Jan 22 12:15 PM Georgian Shores Lightning Shelburne Wolves Shelburne CDRC
ND LL U13 Jan 22
12:20P
Jan 22 12:20 PM Pelham Panthers 1 Port Colborne Sailors 1 Vale (1)
NDHL U13 B Jan 22
12:20P
Jan 22 12:20 PM Glancaster Bombers Minor NOTL Wolves AE Meridian
GR LL U8 Jan 22
12:30P
Jan 22 12:30 PM Twin Centre Stars -- St. George Generals SDCC
WOGHL U11 Jan 22
12:30P
Jan 22 12:30 PM St. Thomas Panthers HL Lucan Irish HL Lucan
SCTA U10 Jan 22
12:30P
Jan 22 12:30 PM Oakville Rangers Southern Tier Admirals Leisureplex (Jaycee)
ECMH LL U15 Jan 22
1:00P
Jan 22 1:00 PM Amherstburg Stars 8 White Amherstburg Stars 7 Red Libro (A)
GBMHL U13 Jan 22
1:00P
Jan 22 1:00 PM Clearview Canucks Collingwood Jr. Blues Eddie Bush
GBT LL U11 Jan 22
1:00P
Jan 22 1:00 PM Grand Valley Twisters LL 1 Honeywood Hurricanes LL 2 North Dufferin CC
WOGHL U11 Jan 22
1:00P
Jan 22 1:00 PM Stratford Aces C Huron Heat C Blyth
MPSLL Bantam LL Jan 22
1:00P
Jan 22 1:00 PM South Muskoka Muskoka Highlands Almaguin Ice Devils Burks Falls
LEO U11 Jan 22
1:00P
Jan 22 1:00 PM Warkworth Bulldogs Douro Dukes 2 Warsaw
ICHL U15 Jan 22
1:00P
Jan 22 1:00 PM Frontenac Flyers LL2 Loyalist Jets LL 401 Henderson
ICHL U13 Jan 22
1:00P
Jan 22 1:00 PM Prince Edward County Kings LL1 Napanee Stars LL2 Strathcona (1 - Goodyear)
ICHL U13 Jan 22
1:00P
Jan 22 1:00 PM Loyalist Jets LL 301 Frontenac Flyers LL2 Frontenac
ICHL U13 Jan 22
1:00P
Jan 22 1:00 PM Gananoque Islanders LL1 Stirling Blues LL2 Stirling
VDL U11-AE Jan 22
1:00P
Jan 22 1:00 PM Kawartha Coyotes North Durham Warriors Scugog (1)
WOGHL U11 Jan 22
1:20P
Jan 22 1:20 PM Mitchell Meteors C Lambton Attack C Greenwood
GBMHL U11 Jan 22
1:20P
Jan 22 1:20 PM Essa Eagles Wasaga Beach Stars Wasaga
TCHL U8 Jan 22
1:30P
Jan 22 1:30 PM Kawartha Coyotes White -- Manvers Mustangs Red Manvers
BHL U10 Jan 22
1:30P
Jan 22 1:30 PM LaSalle Sabres Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
MPSHL U13 Jan 22
1:30P
Jan 22 1:30 PM Essa Eagles Muskoka Rock Port Carling
GBT LL U13 Jan 22
1:30P
Jan 22 1:30 PM Clearview LL 1 Shelburne Wolves LL 1 Shelburne CDRC
SCTA U13 Jan 22
1:30P
Jan 22 1:30 PM Burlington Eagles Southern Tier Admirals Vale (2)
VDL U15 Jan 22
1:30P
Jan 22 1:30 PM Highland Storm Durham Crusaders McKinney (2)
ICHL U15 Jan 22
1:30P
Jan 22 1:30 PM Frontenac Flyers LL1 Napanee Stars LL2 Strathcona (2 - Home Hardware)
SCTA U13 Jan 22
1:40P
Jan 22 1:40 PM Grey-Bruce Highlanders Brampton 45s South Fletcher (1)
SCTA U15 Jan 22
1:45P
Jan 22 1:45 PM Niagara North Stars Grey-Bruce Highlanders Chesley
GBT LL U11 Jan 22
1:55P
Jan 22 1:55 PM Midland Centennials LL 1 Penetang Flames LL 1 Penetang
GBT LL U11 Jan 22
2:00P
Jan 22 2:00 PM Essa Eagles LL 1 Clearview LL 1 Creemore
BHL U10 Jan 22
2:00P
Jan 22 2:00 PM Belle River Canadiens Erie North Shore Storm Kingsville
GBMHL U11 Jan 22
2:00P
Jan 22 2:00 PM Penetang Flames Oro Thunder Oro
TCHL U7 Jan 22
2:00P
Jan 22 2:00 PM Kawartha Coyotes Red Brock Township Wild Black Sunderland
SCTA U15 Jan 22
2:00P
Jan 22 2:00 PM Guelph Gryphons Southern Tier Admirals Thorold (Frank Doherty)
VDL U11 Jan 22
2:00P
Jan 22 2:00 PM Millbrook Stars Newcastle Stars Newcastle
VDL U11-AE Jan 22
2:00P
Jan 22 2:00 PM Highland Storm Lindsay Muskies Lindsay Rec (1)
WCWLL U15 Jan 22
2:00P
Jan 22 2:00 PM Centre Wellington Fusion 2 Centre Wellington Fusion 1 Fergus (A)
ICHL U13 Jan 22
2:00P
Jan 22 2:00 PM Stirling Blues LL 1 Loyalist Jets LL 302 Henderson
ICHL U15 Jan 22
2:00P
Jan 22 2:00 PM Stirling Blues LL1 Stirling Blues LL2 Stirling
WOGHL U11 Jan 22
2:00P
Jan 22 2:00 PM South Huron Sabres C Woodstock Wildcats C Woodstock Civic
ICHL U18 Jan 22
2:00P
Jan 22 2:00 PM Frontenac Flyers LL1 Frontenac Flyers LL2 Frontenac
BHL U12 Jan 22
2:10P
Jan 22 2:10 PM Essex-Southpoint Ravens Erie North Shore Storm Harrow
GBMHL U11 Jan 22
2:20P
Jan 22 2:20 PM Oro Thunder AE Collingwood Jr. Blues AE Central
GBMHL U13 Jan 22
2:20P
Jan 22 2:20 PM South Grey Spartans Collingwood Jr. Blues AE3 Eddie Bush
WNHLL U15 Jan 22
2:30P
Jan 22 2:30 PM West Niagara Flying Aces WL4 West Niagara Flying Aces L3 Fleming
ICHL U15 Jan 22
2:30P
Jan 22 2:30 PM Gananoque Islanders LL1 Napanee Stars LL1 Strathcona (2 - Home Hardware)
GBT LL U15 Jan 22
2:40P
Jan 22 2:40 PM Clearview LL 1 Shelburne Wolves LL 1 Shelburne CDRC
GBT LL U13 Jan 22
2:40P
Jan 22 2:40 PM Elmvale Coyotes LL 1 Wasaga Beach Stars LL 2 Wasaga
YSMHL U8 MD Jan 22
2:40P
Jan 22 2:40 PM Richmond Hill Stars -- Orillia Terriers West Orillia (Blue)
MPSHL U15 Jan 22
3:00P
Jan 22 3:00 PM Shelburne Wolves South Muskoka Bears AE Gravenhurst
LM LL U11 Jan 22
3:00P
Jan 22 3:00 PM East Lambton Eagles Black Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
TCHL U7 Jan 22
3:00P
Jan 22 3:00 PM Millbrook Stars Grey Manvers Mustangs Red Manvers
EOMHL U11 Jan 22
3:00P
Jan 22 3:00 PM Gananoque Islanders Loyalist Jets Henderson
EOMHL U11 Jan 22
3:00P
Jan 22 3:00 PM Campbellford Colts Bancroft Jets North Hastings CC
SCTA U18 Jan 22
3:00P
Jan 22 3:00 PM Southern Tier Admirals Grey-Bruce Highlanders Durham CC
LEO U15 Jan 22
3:00P
Jan 22 3:00 PM Norwood Hornets Ennismore Eagles Green Ennismore
ICHL U18 Jan 22
3:00P
Jan 22 3:00 PM Gananoque Islanders LL2 Black Prince Edward County Kings LL1 PECC
GBT LL U13 Jan 22
3:05P
Jan 22 3:05 PM Coldwater Wildcats LL 1 Penetang Flames LL 1 Penetang
BHL U13 Jan 22
3:10P
Jan 22 3:10 PM Riverside Rangers Erie North Shore Storm Kingsville
BHL U10 Jan 22
3:10P
Jan 22 3:10 PM Essex-Southpoint Capitals Riverside Rangers WFCU (AM 800)
WOGHL U13 Jan 22
3:15P
Jan 22 3:15 PM Lucan Irish C St. Marys Rock HL St. Marys (Blue)
NDHL U15 B Jan 22
3:20P
Jan 22 3:20 PM Stoney Creek Warriors Minor Welland Tigers Minor Welland (Main)
GBMHL U13 Jan 22
3:20P
Jan 22 3:20 PM Midland Centennials Oro Thunder Oro
WNHLL U15 Jan 22
3:20P
Jan 22 3:20 PM West Niagara Flying Aces G2 Jordan Lions 1 Jordan
BHL U14 Jan 22
3:25P
Jan 22 3:25 PM LaSalle Sabres Kent Cobras Thames Campus
BHL U14 Jan 22
3:30P
Jan 22 3:30 PM Riverside Rangers Erie North Shore Storm Harrow
GBT LL U11 Jan 22
3:30P
Jan 22 3:30 PM Elmvale Coyotes LL 1 Clearview LL2 Creemore
NDHL U11 B Jan 22
3:30P
Jan 22 3:30 PM Fort Erie Meteors AE Niagara Falls Flyers Minor Gale (4 - Centennial)
SCTA U12 Jan 22
3:30P
Jan 22 3:30 PM Niagara North Stars Grey-Bruce Highlanders Chesley
TCHL U11 Jan 22
3:30P
Jan 22 3:30 PM Kawartha Coyotes Millbrook Stars Green Millbrook-Cavan
FCHL U11 Jan 22
3:40P
Jan 22 3:40 PM West Lorne Comets Petrolia Oilers Greenwood
NDHL U11 D Jan 22
3:40P
Jan 22 3:40 PM Garden City Falcons NOTL Wolves Centennial (NOTL)
GBT LL U11 Jan 22
3:40P
Jan 22 3:40 PM Georgian Shores Lightning LL 2 Collingwood Blackhawks LL 1 Central
SCTA U11 Jan 22
3:45P
Jan 22 3:45 PM Guelph Gryphons Hamilton Jr Bulldogs Mohawk (Tim Horton's)
GBMHL U13 Jan 22
3:45P
Jan 22 3:45 PM Elmvale Coyotes AE Collingwood Jr. Blues AE4 Eddie Bush
FCHL U15 Jan 22
3:50P
Jan 22 3:50 PM South Kent Lightning Wallaceburg Lakers Wallaceburg
LEO U11 Jan 22
4:00P
Jan 22 4:00 PM Bancroft Jets Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
WOGHL U11 Jan 22
4:00P
Jan 22 4:00 PM Mooretown Lady Flags HL Lambton Attack HL Watford
WOGHL U18 Jan 22
4:00P
Jan 22 4:00 PM Huron Heat C Sarnia Lady Sting C Sarnia PASA (Rink 2)
EOMHL U11 Jan 22
4:00P
Jan 22 4:00 PM Napanee Stars Frontenac Flyers Frontenac
EOMHL U15 Jan 22
4:00P
Jan 22 4:00 PM Brighton Bolts Prince Edward County Kings PECC
EOMHL U13 Jan 22
4:00P
Jan 22 4:00 PM Gananoque Islanders Napanee Stars Strathcona (1 - Goodyear)
GBT LL U15 Jan 22
4:10P
Jan 22 4:10 PM Honeywood Hurricanes LL 1 Wasaga Beach Stars LL 2 Wasaga
GBT LL U15 Jan 22
4:15P
Jan 22 4:15 PM Midland Centennials LL 1 Penetang Flames LL 1 Penetang
BHL U13 Jan 22
4:15P
Jan 22 4:15 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Essex-Southpoint Ravens Kinsmen (Highbury Canco)
BHL U12 Jan 22
4:30P
Jan 22 4:30 PM Belle River Canadiens Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
BHL U15 Jan 22
4:30P
Jan 22 4:30 PM Essex-Southpoint Ravens Erie North Shore Storm Kingsville
EOMHL U15 Jan 22
4:30P
Jan 22 4:30 PM Stirling Blues Loyalist Jets Henderson
NDHL U11 D Jan 22
4:30P
Jan 22 4:30 PM Norfolk Knights Stoney Creek Warriors Valley Park
MPSHL U15 Jan 22
4:30P
Jan 22 4:30 PM Parry Sound Shamrocks0 0 - 0 South Muskoka Bears0 Gravenhurst
ECMH LL U15 Jan 22
4:40P
Jan 22 4:40 PM Erie North Shore Storm 2 Blue Essex Ravens 10 Orange Essex (Shaheen)
ND LL U11 Jan 22
4:50P
Jan 22 4:50 PM Stoney Creek Warriors 1 NOTL Wolves 2 Centennial (NOTL)
BHL U15 AE Jan 22
5:00P
Jan 22 5:00 PM Essex-Southpoint Capitals Erie North Shore Storm Harrow
WOGHL U15 Jan 22
5:00P
Jan 22 5:00 PM North Middlesex Jr. Stars C Chatham-Kent Crush C Memorial
VDL U18 Jan 22
5:00P
Jan 22 5:00 PM Mariposa Lightning Millbrook Stars Millbrook-Cavan
NDHL U13 B Jan 22
5:00P
Jan 22 5:00 PM Norfolk Knights Minor Niagara Falls Flyers Minor Gale (4 - Centennial)
BHL U10 Jan 22
5:00P
Jan 22 5:00 PM Kent Cobras Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
VDL U13-AE Jan 22
5:00P
Jan 22 5:00 PM Durham Crusaders Lindsay Muskies Lindsay Rec (1)
WOGHL U13 Jan 22
5:00P
Jan 22 5:00 PM Huron Heat C Lambton Attack C Watford
WOGHL U11 Jan 22
5:00P
Jan 22 5:00 PM Chatham-Kent Crush C Ilderton Jets C Komoka CW&RC (2 - Coors)
YSMHL U9 A Jan 22
5:00P
Jan 22 5:00 PM Barrie Colts Markham Waxers Centennial
BHL U16 Jan 22
5:05P
Jan 22 5:05 PM Belle River Canadiens Kent Cobras Thames Campus
LM LL U13 Jan 22
5:10P
Jan 22 5:10 PM North Middlesex Jr. Stars 2 Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
SCTA U15 Jan 22
5:15P
Jan 22 5:15 PM Niagara North Stars Grey-Bruce Highlanders Chesley
VDL U15 Jan 22
5:30P
Jan 22 5:30 PM Newcastle Stars Mariposa Lightning Little Britain
LEO U13 Jan 22
5:30P
Jan 22 5:30 PM Warkworth Bulldogs Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
EOMHL U13 Jan 22
5:30P
Jan 22 5:30 PM Norwood Hornets Frontenac Flyers Frontenac
EOMHL U15 Jan 22
5:30P
Jan 22 5:30 PM Centre Hastings Grizzlies Napanee Stars Strathcona (1 - Goodyear)
EOMHL U18 Jan 22
5:30P
Jan 22 5:30 PM Norwood Hornets Prince Edward County Kings PECC
GBMHL U15 Jan 22
5:35P
Jan 22 5:35 PM Midland Centennials Penetang Flames Penetang
WNHLL U15 Jan 22
5:40P
Jan 22 5:40 PM Jordan Lions 2 West Niagara Flying Aces G1 Peach King (1 - East)
GBMHL U15 Jan 22
5:40P
Jan 22 5:40 PM Essa Eagles Oro Thunder Oro
GBT LL U18 Jan 22
5:40P
Jan 22 5:40 PM Oro Thunder LL 2 Wasaga Beach Stars LL 1 Wasaga
NDHL U13 D Jan 22
5:45P
Jan 22 5:45 PM Thorold Blackhawks Stoney Creek Warriors Valley Park
ECMH LL U18 Jan 22
5:50P
Jan 22 5:50 PM Essex Ravens 5 Orange Essex Ravens 6 Gold Essex (Shaheen)
BHL U18 Jan 22
6:00P
Jan 22 6:00 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
MPSHL U18 Jan 22
6:00P
Jan 22 6:00 PM Parry Sound Shamrocks Huntsville Otters CSC (Don Lough)
VDL U18 Jan 22
6:00P
Jan 22 6:00 PM Lindsay Muskies Ennismore Eagles Ennismore
WOGHL U18 Jan 22
6:00P
Jan 22 6:00 PM Lambton Attack C Chatham-Kent Crush C Memorial
FCHL U18 Jan 22
6:00P
Jan 22 6:00 PM South Kent Lightning 1 Dresden Jr. Kings Maroon Ken Houston
NDHL U13 B Jan 22
6:00P
Jan 22 6:00 PM Fort Erie Meteors AE Garden City Falcons Minor Burgoyne
NDHL U11 B Jan 22
6:10P
Jan 22 6:10 PM Garden City Falcons Minor Glancaster Bombers minor Glanbrook
BHL U13 AE Jan 22
6:15P
Jan 22 6:15 PM LaSalle Sabres Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (B)
BHL U18 Jan 22
6:30P
Jan 22 6:30 PM Amherstburg Stars Erie North Shore Storm Harrow
NDHL U18 D Jan 22
6:30P
Jan 22 6:30 PM NOTL Wolves Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
NDHL U18 D Jan 22
6:30P
Jan 22 6:30 PM Fort Erie Meteors Welland Tigers Welland (Main)
Girls U9 Jan 22
6:30P
Jan 22 6:30 PM Kincardine Kinucks HL Saugeen Shores Storm HL#2 Port Elgin Plex
EOMHL U21 Jan 22
6:30P
Jan 22 6:30 PM Loyalist Jets Millbrook Stars Millbrook-Cavan
BHL U14 Jan 22
6:30P
Jan 22 6:30 PM Belle River Canadiens Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
ICHL U18 Jan 22
6:30P
Jan 22 6:30 PM Prince Edward County Kings LL2 Napanee Stars LL1 Strathcona (2 - Home Hardware)
TCHL U13 Jan 22
6:30P
Jan 22 6:30 PM Mariposa Lightning Brock Township Wild Sunderland
TCHL U13 Jan 22
6:30P
Jan 22 6:30 PM Sturgeon Lake Thunder Woodville Hurricanes Woodville/Eldon
GBMHL U15 Jan 22
6:40P
Jan 22 6:40 PM Collingwood Jr. Blues Elmvale Coyotes Elmvale
EOMHL U13 Jan 22
6:45P
Jan 22 6:45 PM Napanee Stars AE Stirling Blues Stirling
EOMHL U13 Jan 22
7:00P
Jan 22 7:00 PM Tweed Hawks Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
EOMHL U18 Jan 22
7:00P
Jan 22 7:00 PM Tweed Hawks Napanee Stars Strathcona (1 - Goodyear)
BHL U16 Jan 22
7:00P
Jan 22 7:00 PM Riverside Rangers Amherstburg Stars Libro (A)
NDHL U18 D Jan 22
7:00P
Jan 22 7:00 PM Port Colborne Sailors Stoney Creek Warriors Valley Park
GBMHL U18 Jan 22
7:10P
Jan 22 7:10 PM Collingwood Jr. Blues Oro Thunder Oro
GBT LL U18 Jan 22
7:10P
Jan 22 7:10 PM Midland Centennials LL 1 Wasaga Beach Stars LL 2 Wasaga
SCTA U14 Jan 22
7:15P
Jan 22 7:15 PM Hamilton Jr Bulldogs Southern Tier Admirals Meridian CC (Accipiter)
GBMHL U18 Jan 22
7:15P
Jan 22 7:15 PM Midland Centennials Penetang Flames Penetang
BHL U15 AE Jan 22
7:20P
Jan 22 7:20 PM Kent Cobras LaSalle Sabres Vollmer (B)
NDHL U15 B Jan 22
7:30P
Jan 22 7:30 PM Glancaster Bombers Minor Garden City Falcons Minor Burgoyne
EOMHL U21 Jan 22
7:30P
Jan 22 7:30 PM Centre Hastings Grizzlies Ennismore Eagles Ennismore
EOMHL U15 Jan 22
8:00P
Jan 22 8:00 PM Norwood Hornets Douro Dukes Douro
BHL U15 Jan 22
8:00P
Jan 22 8:00 PM Kent Cobras Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
WOGHL U15 Jan 22
8:00P
Jan 22 8:00 PM Mooretown Lady Flags C Ilderton Jets C Komoka CW&RC (2 - Coors)
NDHL U18 B Jan 22
8:00P
Jan 22 8:00 PM Garden City Falcons Minor West Niagara Flying Aces AE Fleming
BHL U18 Jan 22
8:10P
Jan 22 8:10 PM Kent Cobras Essex-Southpoint Capitals Essex (Libro)
LEO U18 Jan 22
8:15P
Jan 22 8:15 PM Campbellford Colts Brighton Bolts Brighton
BHL U18 Jan 22
9:00P
Jan 22 9:00 PM LaSalle Sabres Riverside Rangers WFCU (AM 800)
BHL U16 Jan 22
9:00P
Jan 22 9:00 PM Tecumseh-Shoreline Eagles LaSalle Sabres Vollmer (B)
EOMHL U18 Jan 22
9:00P
Jan 22 9:00 PM Campbellford Colts Stirling Blues Stirling
LEO U18 Jan 22
9:15P
Jan 22 9:15 PM Lakefield Chiefs Ennismore Eagles Ennismore
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 6:43 PM.
Printed From TheOneDB.com May 28, 2022 6:43 PM