Hockey Games for Jan 23, 2022
Header Ad Unit

Hockey Scoreboard For Jan 23, 2022

Full Calendar Sunday, Jan 23, 2022 (205 Games)
League Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
ICHL U11 Jan 23
9:00A
Jan 23 9:00 AM Frontenac Flyers LL1 Napanee Stars LL3 Strathcona (1 - Goodyear)
ICHL U13 Jan 23
10:00A
Jan 23 10:00 AM Gananoque Islanders LL1 Napanee Stars LL1 Strathcona (1 - Goodyear)
Girls U9 Jan 23
10:00A
Jan 23 10:00 AM Mt. Forest Rams Kincardine Kinucks HL Davidson Centre
MPSLL Pee Wee LL Jan 23
10:00A
Jan 23 10:00 AM Huntsville HRC Almaguin Ice Devils Burks Falls
GR LL U 7 Jan 23
11:00A
Jan 23 11:00 AM Twin Centre Stars -- New Hamburg Huskies 2 Wilmot Complex (Schout)
ICHL U11 Jan 23
11:00A
Jan 23 11:00 AM Stirling Blues LL2 Stirling Blues LL3 Stirling
WOGHL U13 Jan 23
11:00A
Jan 23 11:00 AM Stratford Aces C Huron Heat C Goderich MRC
LEO U11 Jan 23
11:30A
Jan 23 11:30 AM Ennismore Eagles White Lakefield Chiefs Lakefield
MPSLL Atom LL Jan 23
11:45A
Jan 23 11:45 AM Parry Sound Sifft Electric Almaguin Ice Devils Black Burks Falls
LEO U11 Jan 23
12:00P
Jan 23 12:00 PM Otonabee Wolves Campbellford Colts Yellow Campbellford
BHL U15 AE Jan 23
12:00P
Jan 23 12:00 PM Windsor Jr. Spitfires Erie North Shore Storm Kingsville
YSMHL U8 MD Jan 23
12:00P
Jan 23 12:00 PM Innisfil Winterhawks -- Georgina Blaze Ice Palace (Blue)
WOGHL U11 Jan 23
12:00P
Jan 23 12:00 PM Stratford Aces C Lambton Attack C Alvinston
ICHL U11 Jan 23
12:00P
Jan 23 12:00 PM Frontenac Flyers LL2 Napanee Stars LL1 Strathcona (1 - Goodyear)
EOMHL U9 Jan 23
12:00P
Jan 23 12:00 PM Douro Dukes Brighton Bolts Brighton
ICHL U15 Jan 23
12:00P
Jan 23 12:00 PM Gananoque Islanders LL1 Loyalist Jets LL 401 Henderson
ICHL U11 Jan 23
12:00P
Jan 23 12:00 PM Prince Edward County Kings LL2 Stirling Blues LL1 Stirling
TCHL U8 Jan 23
12:00P
Jan 23 12:00 PM Mariposa Lightning White -- Lindsay Muskies Lindsay Rec (1)
SCTA U15 Jan 23
12:00P
Jan 23 12:00 PM Grey-Bruce Highlanders Buffalo Regals Leisureplex (Kinsmen)
GBT LL U11 Jan 23
12:00P
Jan 23 12:00 PM Midland Centennials LL 1 Wasaga Beach Stars LL 1 Wasaga
SCTA U18 Jan 23
12:30P
Jan 23 12:30 PM Southern Tier Admirals Grey-Bruce Highlanders Chesley
SCTA U12 Jan 23
12:30P
Jan 23 12:30 PM Oakville Rangers Burlington Eagles Appleby (1)
FCHL U8 Jan 23
12:30P
Jan 23 12:30 PM South Kent Lightning 2 -- Wallaceburg Lakers 1 Wallaceburg
FCHL U8 Jan 23
12:30P
Jan 23 12:30 PM South Kent Lightning 1 -- Wallaceburg Lakers 2 Wallaceburg
MPSHL U13 Jan 23
12:45P
Jan 23 12:45 PM Collingwood Jr. Blues AE4 Muskoka Rock Port Carling
BHL U13 AE Jan 23
1:00P
Jan 23 1:00 PM Amherstburg Stars Windsor Jr. Spitfires Adie Knox
BHL U16 Jan 23
1:00P
Jan 23 1:00 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
EOMHL U11 Jan 23
1:00P
Jan 23 1:00 PM Napanee Stars Loyalist Jets Henderson
FCHL U8 Jan 23
1:00P
Jan 23 1:00 PM Mooretown Jr. Flags 2 -- Southwest Bullets Glencoe
MPSLL Bantam LL Jan 23
1:00P
Jan 23 1:00 PM Almaguin Ice Devils Highland Highland Storm A.J. LaRue
SCTA U13 Jan 23
1:00P
Jan 23 1:00 PM Grey-Bruce Highlanders Southern Tier Admirals Vale (1)
ICHL U18 Jan 23
1:00P
Jan 23 1:00 PM Stone Mills Sabres Stirling Blues LL2 Stirling
LEO U13 Jan 23
1:00P
Jan 23 1:00 PM Ennismore Eagles Green Lakefield Chiefs Lakefield
ICHL U13 Jan 23
1:00P
Jan 23 1:00 PM Prince Edward County Kings LL2 Napanee Stars LL2 Strathcona (1 - Goodyear)
LEO U18 Jan 23
1:00P
Jan 23 1:00 PM Otonabee Wolves Brighton Bolts Brighton
WOGHL U11 Jan 23
1:00P
Jan 23 1:00 PM Woodstock Wildcats C St. Marys Rock C St. Marys (Rock)
ND LL U11 Jan 23
1:10P
Jan 23 1:10 PM Thorold Blackhawks 2 Wainfleet Wild 1 Wainfleet
GBMHL U11 Jan 23
1:10P
Jan 23 1:10 PM Essa Eagles Oro Thunder AE Oro
ND LL U13 Jan 23
1:15P
Jan 23 1:15 PM Port Colborne Sailors 1 Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Kinsmen)
GBMHL U13 Jan 23
1:20P
Jan 23 1:20 PM Shelburne Wolves Wasaga Beach Stars Wasaga
WOGHL U15 Jan 23
1:30P
Jan 23 1:30 PM West Oxford Inferno C Huron Heat C Central Huron CC
YSMHL U11 A Jan 23
1:30P
Jan 23 1:30 PM East Gwillimbury Eagles Orillia Terriers West Orillia (Blue)
LEO U11 Jan 23
1:30P
Jan 23 1:30 PM Centre Hastings Grizzlies Campbellford Colts Black Campbellford
NDHL U13 B Jan 23
1:30P
Jan 23 1:30 PM Dunnville Mudcats Garden City Falcons AE S-H SEC (Sportsplex) (1)
ICHL U13 Jan 23
1:30P
Jan 23 1:30 PM Loyalist Jets LL 301 Stone Mills Sabres Stone Mills
EOMHL U9 Jan 23
1:30P
Jan 23 1:30 PM Centre Hastings Grizzlies Tweed Hawks Tweed
SCTA U15 Jan 23
1:30P
Jan 23 1:30 PM Guelph Gryphons Hamilton Jr Bulldogs Gateway (1)
FCHL U11 Jan 23
1:35P
Jan 23 1:35 PM Dresden Jr. Kings White Mooretown Jr. Flags 1 MSC (Rink 1)
YSMHL U8 MD Jan 23
1:45P
Jan 23 1:45 PM Whitchurch-Stouffville Clippers -- Newmarket Renegades Magna (Honda)
MPSHL U15 Jan 23
2:00P
Jan 23 2:00 PM Parry Sound Shamrocks0 0 - 0 South Muskoka Bears0 Gravenhurst
GBT LL U13 Jan 23
2:00P
Jan 23 2:00 PM Grand Valley Twisters LL 1 Clearview LL 1 Creemore
FCHL U9 Jan 23
2:00P
Jan 23 2:00 PM West Lorne Comets -- Southwest Bullets Glencoe
EOMHL U21 Jan 23
2:00P
Jan 23 2:00 PM Loyalist Jets Ennismore Eagles Ennismore
ND LL U13 Jan 23
2:00P
Jan 23 2:00 PM Welland Tigers 3 Port Colborne Sailors 2 Vale (1)
GBT LL U11 Jan 23
2:00P
Jan 23 2:00 PM Collingwood Blackhawks LL 1 Georgian Shores Lightning LL 1 Thornbury
GBT LL U11 Jan 23
2:00P
Jan 23 2:00 PM Osprey Hawks LL 2 Shelburne Wolves LL 1 Shelburne CDRC
ICHL U15 Jan 23
2:00P
Jan 23 2:00 PM Deseronto Bulldogs Napanee Stars LL1 Strathcona (1 - Goodyear)
ICHL U11 Jan 23
2:00P
Jan 23 2:00 PM Deseronto Bulldogs Prince Edward County Kings LL1 Lehigh Arena
ND LL U13 Jan 23
2:10P
Jan 23 2:10 PM Pelham Panthers 1 Wainfleet Wild 1 Wainfleet
EOMHL U13 Jan 23
2:15P
Jan 23 2:15 PM Frontenac Flyers Loyalist Jets Henderson
TCHL U7 Jan 23
2:30P
Jan 23 2:30 PM Millbrook Stars Gold Millbrook Stars Green Millbrook-Cavan
GBMHL U11 Jan 23
2:30P
Jan 23 2:30 PM South Grey Spartans Collingwood Jr. Blues AE Central
LEO U13 Jan 23
2:30P
Jan 23 2:30 PM Tweed Hawks Brighton Bolts 2 Brighton
GBT LL U11 Jan 23
2:30P
Jan 23 2:30 PM Penetang Flames LL 1 Coldwater Wildcats LL 1 Coldwater
LEO U18 Jan 23
2:30P
Jan 23 2:30 PM Campbellford Colts Lakefield Chiefs Lakefield
ND LL U11 Jan 23
2:30P
Jan 23 2:30 PM Welland Tigers 1 Fort Erie Meteors 1 Crystal Ridge
ECMH LL U18 Jan 23
2:40P
Jan 23 2:40 PM Kent Cobras 10 Red Amherstburg Stars 7 Blue Libro (B)
NDHL U13 B Jan 23
2:40P
Jan 23 2:40 PM Norfolk Knights Minor West Niagara Flying Aces Minor Smithville
NDHL U13 B Jan 23
2:45P
Jan 23 2:45 PM NOTL Wolves AE Garden City Falcons Minor S-H SEC (Sportsplex) (4)
GBMHL U11 Jan 23
3:00P
Jan 23 3:00 PM Clearview Canucks Penetang Flames Penetang
TCHL U11 Jan 23
3:00P
Jan 23 3:00 PM Manvers Mustangs Sturgeon Lake Thunder Black Fenelon Falls
EOMHL U11 Jan 23
3:00P
Jan 23 3:00 PM Frontenac Flyers Prince Edward County Kings Lehigh Arena
EOMHL U11 Jan 23
3:00P
Jan 23 3:00 PM Bancroft Jets Norwood Hornets Norwood Arena
MPSHL U13 Jan 23
3:00P
Jan 23 3:00 PM Midland Centennials Parry Sound Shamrocks BOCC
TCHL U15 Jan 23
3:00P
Jan 23 3:00 PM Millbrook Stars Lindsay Muskies White Lindsay Rec (1)
BHL U15 Jan 23
3:00P
Jan 23 3:00 PM Essex-Southpoint Ravens Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
VDL U15 Jan 23
3:00P
Jan 23 3:00 PM Kawartha Coyotes Newcastle Stars Newcastle
GBT LL U11 Jan 23
3:00P
Jan 23 3:00 PM Collingwood Blackhawks LL 2 Georgian Shores Lightning LL 2 Thornbury
ND LL U15 Jan 23
3:10P
Jan 23 3:10 PM Welland Tigers 2 Port Colborne Sailors 1 Vale (1)
GBT LL U13 Jan 23
3:10P
Jan 23 3:10 PM Honeywood Hurricanes LL 1 Shelburne Wolves LL 1 Shelburne CDRC
ND LL U15 Jan 23
3:15P
Jan 23 3:15 PM Pelham Panthers 3 Wainfleet Wild 1 Wainfleet
Girls U15 Jan 23
3:15P
Jan 23 3:15 PM TCDMHA Rebels Kincardine Kinucks Tiverton Arena
BHL U18 Jan 23
3:20P
Jan 23 3:20 PM Essex-Southpoint Rep B Amherstburg Stars Libro (A)
MPSHL U13 Jan 23
3:30P
Jan 23 3:30 PM Essa Eagles South Muskoka Bears AE Gravenhurst
BHL U15 AE Jan 23
3:30P
Jan 23 3:30 PM LaSalle Sabres Kent Cobras Thames Campus
BHL U18 Jan 23
3:30P
Jan 23 3:30 PM Riverside Rangers Erie North Shore Storm Kingsville
EOMHL U13 Jan 23
3:30P
Jan 23 3:30 PM Tweed Hawks Douro Dukes Douro
GBMHL U15 Jan 23
3:30P
Jan 23 3:30 PM Midland Centennials Clearview Canucks Creemore
ND LL U13 Jan 23
3:30P
Jan 23 3:30 PM Welland Tigers 2 Stoney Creek Warriors 1 Saltfleet
GBT LL U11 Jan 23
3:30P
Jan 23 3:30 PM Essa Eagles LL 1 Elmvale Coyotes LL 1 Elmvale
SCTA U18 Jan 23
3:30P
Jan 23 3:30 PM Burlington Eagles Hamilton Jr Bulldogs Gateway (1)
BHL U10 Jan 23
3:30P
Jan 23 3:30 PM Belle River Canadiens LaSalle Sabres Vollmer (A)
BHL U10 Jan 23
3:30P
Jan 23 3:30 PM Kent Cobras Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
WOGHL U11 Jan 23
3:30P
Jan 23 3:30 PM Lucan Irish HL St. Thomas Panthers HL Joe Thornton CC (STMHA)
ND LL U11 Jan 23
3:40P
Jan 23 3:40 PM Port Colborne Sailors 1 Fort Erie Meteors 2 Crystal Ridge
ND LL U15 Jan 23
3:40P
Jan 23 3:40 PM Pelham Panthers 1 Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Kinsmen)
GBMHL U15 Jan 23
3:40P
Jan 23 3:40 PM Elmvale Coyotes Essa Eagles Angus Rec
LEO U11 Jan 23
3:45P
Jan 23 3:45 PM Brighton Bolts Ennismore Eagles Green Ennismore
WOGHL U11 Jan 23
3:45P
Jan 23 3:45 PM South Huron Sabres C Tillsonburg Lightning C Tillsonburg (Campbell)
VDL U11-AE Jan 23
3:45P
Jan 23 3:45 PM Highland Storm North Durham Warriors Uxbridge (2)
NDHL U15 B Jan 23
3:50P
Jan 23 3:50 PM Fort Erie Meteors AE West Niagara Flying Aces Minor Smithville
GBMHL U11 Jan 23
3:50P
Jan 23 3:50 PM Oro Thunder Collingwood Jr. Blues Central
TCHL U11 Jan 23
4:00P
Jan 23 4:00 PM Durham Crusaders Blue Millbrook Stars White Millbrook-Cavan
FCHL U11 Jan 23
4:00P
Jan 23 4:00 PM Mooretown Jr. Flags 2 Dresden Jr. Kings Maroon Ken Houston
ECMH LL U15 Jan 23
4:00P
Jan 23 4:00 PM Amherstburg Stars 7 Red Southpoint Capitals 9 Red Kinsmen (Highbury Canco)
EOMHL U18 Jan 23
4:00P
Jan 23 4:00 PM Stirling Blues Brighton Bolts Brighton
WOGHL U15 Jan 23
4:05P
Jan 23 4:05 PM Chatham-Kent Crush C Mooretown Lady Flags C MSC (Rink 1)
EOMHL U15 Jan 23
4:15P
Jan 23 4:15 PM Prince Edward County Kings Loyalist Jets Henderson
GBMHL U15 Jan 23
4:20P
Jan 23 4:20 PM South Muskoka Bears AE Wasaga Beach Stars Wasaga
GBT LL U15 Jan 23
4:20P
Jan 23 4:20 PM Osprey Hawks LL 2 Shelburne Wolves LL 1 Shelburne CDRC
GBT LL U15 Jan 23
4:30P
Jan 23 4:30 PM Collingwood Blackhawks LL 1 South Grey Spartans LL 1 Dundalk
GBT LL U18 Jan 23
4:30P
Jan 23 4:30 PM Clearview LL2 Coldwater Wildcats LL 1 Coldwater
NDHL U11 D Jan 23
4:30P
Jan 23 4:30 PM Pelham Panthers Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
GBMHL U13 Jan 23
4:30P
Jan 23 4:30 PM Penetang Flames AE Oro Thunder AE Oro
EOMHL U21 Jan 23
4:30P
Jan 23 4:30 PM Centre Hastings Grizzlies Newcastle Stars Newcastle
FCHL U11 Jan 23
4:30P
Jan 23 4:30 PM South Kent Lightning 2 Wallaceburg Lakers Wallaceburg
GBT LL U11 Jan 23
4:30P
Jan 23 4:30 PM Clearview LL 1 Midland Centennials LL 2 North Simcoe SRC (Centennial)
SCTA U13 Jan 23
4:30P
Jan 23 4:30 PM Grey-Bruce Highlanders Southern Tier Admirals Vale (1)
TCHL U15 Jan 23
4:30P
Jan 23 4:30 PM Woodville Hurricanes Lindsay Muskies Teal Lindsay Rec (1)
ND LL U11 Jan 23
4:30P
Jan 23 4:30 PM NOTL Wolves 1 NOTL Wolves 2 Centennial (NOTL)
BHL U10 Jan 23
4:30P
Jan 23 4:30 PM Riverside Rangers Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
ICHL U13 Jan 23
4:30P
Jan 23 4:30 PM Stirling Blues LL 1 Prince Edward County Kings LL1 Lehigh Arena
VDL U15 Jan 23
4:30P
Jan 23 4:30 PM Lindsay Muskies Sturgeon Lake Thunder Fenelon Falls
BHL U15 Jan 23
4:40P
Jan 23 4:40 PM Erie North Shore Storm Riverside Rangers WFCU (AM 800)
GBMHL U11 Jan 23
4:40P
Jan 23 4:40 PM Shelburne Wolves Elmvale Coyotes Elmvale
BHL U11 AE Jan 23
4:40P
Jan 23 4:40 PM Belle River Canadiens LaSalle Sabres Vollmer (A)
Girls U13 Jan 23
4:45P
Jan 23 4:45 PM Saugeen Shores Storm C Kincardine Kinucks C Davidson Centre
BHL U13 Jan 23
4:50P
Jan 23 4:50 PM Belle River Canadiens LaSalle Sabres Vollmer (B)
GBT LL U15 Jan 23
4:50P
Jan 23 4:50 PM Coldwater Wildcats LL 1 Essa Eagles LL 1 Angus Rec
MPSHL U18 Jan 23
5:00P
Jan 23 5:00 PM Parry Sound Shamrocks Huntsville Otters CSC (Don Lough)
SCTA U10 Jan 23
5:00P
Jan 23 5:00 PM Burlington Eagles Southern Tier Admirals Crystal Ridge
NDHL U11 B Jan 23
5:00P
Jan 23 5:00 PM Glancaster Bombers minor West Niagara Flying Aces AE Fleming
EOMHL U13 Jan 23
5:00P
Jan 23 5:00 PM Brighton Bolts Stirling Blues Stirling
FCHL U11 Jan 23
5:00P
Jan 23 5:00 PM West Lorne Comets Southwest Bullets Glencoe
BHL U12 Jan 23
5:00P
Jan 23 5:00 PM Kent Cobras Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
BHL U16 Jan 23
5:00P
Jan 23 5:00 PM Riverside Rangers Essex-Southpoint Ravens Essex (Libro)
BHL U16 Jan 23
5:00P
Jan 23 5:00 PM LaSalle Sabres Kent Cobras Tilbury
ND LL U18 Jan 23
5:00P
Jan 23 5:00 PM Welland Tigers 2 Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Kinsmen)
WOGHL U13 Jan 23
5:00P
Jan 23 5:00 PM Central Perth Predators C Lucan Irish C Lucan
SCTA U15 Jan 23
5:00P
Jan 23 5:00 PM Grey-Bruce Highlanders Buffalo Regals Leisureplex (Kinsmen)
VDL U11-AE Jan 23
5:00P
Jan 23 5:00 PM Ennismore Eagles Brock Township Wild Beaverton
EOMHL U18 Jan 23
5:00P
Jan 23 5:00 PM Norwood Hornets Douro Dukes Douro
BHL U15 Jan 23
5:10P
Jan 23 5:10 PM LaSalle Sabres Kent Cobras Thames Campus
WOGHL U18 Jan 23
5:10P
Jan 23 5:10 PM Huron Heat C Lambton Attack C Alvinston
GBT LL U13 Jan 23
5:10P
Jan 23 5:10 PM South Grey Spartans LL 1 Collingwood Blackhawks LL 1 Central
FCHL U18 Jan 23
5:15P
Jan 23 5:15 PM Dresden Jr. Kings Maroon Dresden Jr. Kings White Ken Houston
WOGHL U13 Jan 23
5:15P
Jan 23 5:15 PM Wallaceburg Lakers C Stratford Aces C Rotary Complex (Rink B)
WOGHL U11 Jan 23
5:15P
Jan 23 5:15 PM Ilderton Jets C Mooretown Lady Flags C MSC (Rink 1)
LEO U15 Jan 23
5:15P
Jan 23 5:15 PM Campbellford Colts Ennismore Eagles White Ennismore
LEO U15 Jan 23
5:15P
Jan 23 5:15 PM Ennismore Eagles Green Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
ICHL U15 Jan 23
5:30P
Jan 23 5:30 PM Loyalist Jets LL 402 Prince Edward County Kings Lehigh Arena
ECMH LL U18 Jan 23
5:30P
Jan 23 5:30 PM Erie North Shore Storm 2 White Southpoint Capitals 9 Red Kinsmen (Highbury Canco)
VDL U13-AE Jan 23
5:30P
Jan 23 5:30 PM Durham Crusaders Millbrook Stars Millbrook-Cavan
GBMHL U13 Jan 23
5:30P
Jan 23 5:30 PM Collingwood Jr. Blues AE3 Clearview Canucks Stayner
GBT LL U15 Jan 23
5:30P
Jan 23 5:30 PM Oro Thunder LL 1 Penetang Flames LL 1 Penetang
FCHL U13 Jan 23
5:40P
Jan 23 5:40 PM Dresden Jr. Kings White Wallaceburg Lakers Wallaceburg
NDHL U13 D Jan 23
5:45P
Jan 23 5:45 PM NOTL Wolves Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
GBMHL U13 Jan 23
5:50P
Jan 23 5:50 PM Oro Thunder Elmvale Coyotes Elmvale
BHL U14 Jan 23
5:50P
Jan 23 5:50 PM Kent Cobras LaSalle Sabres Vollmer (A)
BHL U13 Jan 23
6:00P
Jan 23 6:00 PM Essex-Southpoint Ravens Riverside Rangers WFCU (AM 800)
MPSLL Midget LL Jan 23
6:00P
Jan 23 6:00 PM South Muskoka Cavalcade Ford Huntsville Heather Douglas CSC (Jack Bionda)
WOGHL U18 Jan 23
6:10P
Jan 23 6:10 PM West Oxford Inferno C Lucan Irish C Lucan
BHL U13 AE Jan 23
6:10P
Jan 23 6:10 PM Essex-Southpoint Capitals LaSalle Sabres Vollmer (B)
GBT LL U13 Jan 23
6:10P
Jan 23 6:10 PM Midland Centennials LL 2 Midland Centennials LL 1 North Simcoe SRC (Centennial)
Girls U11 Jan 23
6:15P
Jan 23 6:15 PM Kincardine Kinucks HL Walkerton Capitals HL Walkerton
NDHL U18 B Jan 23
6:15P
Jan 23 6:15 PM Welland Tigers Minor Fort Erie Meteors AE Leisureplex (Jaycee)
FCHL U15 Jan 23
6:15P
Jan 23 6:15 PM South Kent Lightning Southwest Bullets Glencoe
WOGHL U11 Jan 23
6:25P
Jan 23 6:25 PM Sarnia Lady Sting HL Mooretown Lady Flags HL MSC (Rink 1)
TCHL U18 Jan 23
6:30P
Jan 23 6:30 PM Kawartha Coyotes Manvers Mustangs Manvers
BHL U13 Jan 23
6:30P
Jan 23 6:30 PM Windsor Jr. Spitfires Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
VDL U13 Jan 23
6:30P
Jan 23 6:30 PM Lindsay Muskies Brock Township Wild Beaverton
EOMHL U15 Jan 23
6:30P
Jan 23 6:30 PM Stirling Blues Douro Dukes Douro
ICHL U18 Jan 23
6:30P
Jan 23 6:30 PM Deseronto Bulldogs Prince Edward County Kings LL2 Lehigh Arena
GBT LL U18 Jan 23
6:30P
Jan 23 6:30 PM Oro Thunder LL 2 Coldwater Wildcats LL 2 Coldwater
ND LL U18 Jan 23
6:40P
Jan 23 6:40 PM Stoney Creek Warriors 2 NOTL Wolves 1 Meridian
BHL U14 Jan 23
6:45P
Jan 23 6:45 PM Riverside Rangers Essex-Southpoint Ravens Essex (Libro)
ECMH LL U15 Jan 23
6:50P
Jan 23 6:50 PM Amherstburg Stars 8 White Kent Cobras 5 Blue Tilbury
NDHL U15 B Jan 23
6:50P
Jan 23 6:50 PM Garden City Falcons U15AE West Niagara Flying Aces AE Peach King (2 - West)
GBMHL U18 Jan 23
6:50P
Jan 23 6:50 PM Collingwood Jr. Blues AE Penetang Flames AE Penetang
BHL U18 Jan 23
6:55P
Jan 23 6:55 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Kent Cobras Thames Campus
GBMHL U18 Jan 23
7:00P
Jan 23 7:00 PM South Muskoka Bears Elmvale Coyotes Elmvale
MPSHL U18 Jan 23
7:00P
Jan 23 7:00 PM South Grey Spartans Huntsville Otters AE CSC (Don Lough)
GBT LL U18 Jan 23
7:00P
Jan 23 7:00 PM Coldwater Wildcats LL 3 Clearview LL 1 Stayner
FCHL U15 Jan 23
7:00P
Jan 23 7:00 PM Mooretown Jr. Flags Wallaceburg Lakers Wallaceburg
ICHL U18 Jan 23
7:00P
Jan 23 7:00 PM Gananoque Islanders LL2 Black Gananoque Islanders LL1 Red Gananoque
SCTA U15 Jan 23
7:00P
Jan 23 7:00 PM Brampton 45s Burlington Eagles Appleby (1)
NDHL U15 B Jan 23
7:00P
Jan 23 7:00 PM Dunnville Mudcats Niagara Falls Flyers Minor Gale (4 - Centennial)
VDL U15 Jan 23
7:00P
Jan 23 7:00 PM Durham Crusaders Orono Leafs Orono
SCTA U16 Jan 23
7:15P
Jan 23 7:15 PM Oakville Rangers Southern Tier Admirals Meridian CC (Accipiter)
Girls U18 Jan 23
7:15P
Jan 23 7:15 PM Central Perth Predators Huron-Bruce 86ers Lucknow Arena
GBMHL U18 Jan 23
7:15P
Jan 23 7:15 PM Midland Centennials Oro Thunder Oro
NDHL U18 B Jan 23
7:30P
Jan 23 7:30 PM Stoney Creek Warriors AE West Niagara Flying Aces Minor Fleming
GBMHL U18 Jan 23
7:30P
Jan 23 7:30 PM Penetang Flames Wasaga Beach Stars Wasaga
NDHL U18 D Jan 23
7:30P
Jan 23 7:30 PM Norfolk Knights Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
WCWLL U15 Jan 23
7:30P
Jan 23 7:30 PM Woolwich Wildcats 1 Centre Wellington Fusion 2 Fergus (B)
LEO U13 Jan 23
7:30P
Jan 23 7:30 PM Brighton Bolts 1 Norwood Hornets Norwood Arena
EOMHL U18 Jan 23
7:30P
Jan 23 7:30 PM Napanee Stars Prince Edward County Kings Lehigh Arena
BHL U12 Jan 23
8:00P
Jan 23 8:00 PM Riverside Rangers Essex-Southpoint Ravens Essex (Libro)
WOGHL U18 Jan 23
8:00P
Jan 23 8:00 PM Sarnia Lady Sting C Tillsonburg Lightning C Tillsonburg (Memorial)
NDHL U18 B Jan 23
8:00P
Jan 23 8:00 PM Dunnville Mudcats West Niagara Flying Aces AE Peach King (2 - West)
VDL U18 Jan 23
8:00P
Jan 23 8:00 PM Ennismore Eagles Brock Township Wild Beaverton
GBT LL U18 Jan 23
8:30P
Jan 23 8:30 PM Midland Centennials LL 1 Elmvale Coyotes LL 1 Elmvale
WCWLL U18 Jan 23
8:30P
Jan 23 8:30 PM Centre Wellington Fusion 1 Centre Wellington Fusion 3 Fergus (B)
FCHL U18 Jan 23
8:30P
Jan 23 8:30 PM South Kent Lightning 2 Wallaceburg Lakers Wallaceburg
NDHL U18 D Jan 23
8:30P
Jan 23 8:30 PM Thorold Blackhawks Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 8:12 PM.
Printed From TheOneDB.com May 28, 2022 8:12 PM