Hockey Games for Jan 29, 2022
Header Ad Unit

Hockey Scoreboard For Jan 29, 2022

Full Calendar Saturday, Jan 29, 2022 (212 Games)
League Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
ECMH LL U8 Jan 29
8:30A
Jan 29 8:30 AM Southpoint Capitals 7 Red -- Erie North Shore Storm 2 Blue Kingsville
ECMH LL U8 Jan 29
9:00A
Jan 29 9:00 AM Erie North Shore Storm 1 Grey -- Essex Ravens 5 Gold Essex (Shaheen)
FCHL U8 Jan 29
9:00A
Jan 29 9:00 AM South Kent Lightning 1 -- Dresden Jr. Kings Ken Houston
GR LL U 7 Jan 29
9:00A
Jan 29 9:00 AM Ayr Flames 2 -- Embro Edge Embro
GR LL U 7 Jan 29
9:00A
Jan 29 9:00 AM New Hamburg Huskies 1 -- Twin Centre Stars St. Clements
LEO U8 Jan 29
9:30A
Jan 29 9:30 AM Centre Hastings Grizzlies -- Apsley Flames NKCC (Apsley)
MPSLL Atom LL Jan 29
9:30A
Jan 29 9:30 AM South Muskoka McDonalds Black Huntsville Coldwell Banker CSC (Jack Bionda)
LM LL U8 Jan 29
9:30A
Jan 29 9:30 AM Mt. Brydges Cougars Blue -- St. Thomas Jr Stars Joe Thornton CC (STMHA)
SR LL U7 Jan 29
10:00A
Jan 29 10:00 AM Innisfil Winterhawks 2 -- Beeton Stingers Beeton
MPSLL Atom LL Jan 29
10:00A
Jan 29 10:00 AM South Muskoka McDonalds White Almaguin Ice Devils Red Burks Falls
TCHL U7 Jan 29
10:00A
Jan 29 10:00 AM Mariposa Lightning White Kawartha Coyotes Black Emily/Omemee
FCHL U13 Jan 29
10:00A
Jan 29 10:00 AM South Kent Lightning Dresden Jr. Kings White Ken Houston
ICHL U11 Jan 29
10:00A
Jan 29 10:00 AM Stirling Blues LL1 Frontenac Flyers LL1 Frontenac
ND LL U13 Jan 29
10:10A
Jan 29 10:10 AM Port Colborne Sailors 2 Welland Tigers 1 Welland (Main)
MPSLL Atom LL Jan 29
10:30A
Jan 29 10:30 AM Parry Sound Sifft Electric Huntsville The Cooperators CSC (Jack Bionda)
MPSLL Pee Wee LL Jan 29
10:30A
Jan 29 10:30 AM South Muskoka Nissan Highland Highland Storm S.G. Nesbitt
ECMH LL U11 Jan 29
10:50A
Jan 29 10:50 AM Southpoint Capitals U11 10 Red Erie North Shore Storm U11 2 Green Kingsville
ICHL U11 Jan 29
11:00A
Jan 29 11:00 AM Napanee Stars LL1 Frontenac Flyers LL2 Frontenac
ICHL U11 Jan 29
11:00A
Jan 29 11:00 AM Prince Edward County Kings LL1 Deseronto Bulldogs Deseronto
ECMH LL U8 Jan 29
11:00A
Jan 29 11:00 AM Essex Ravens 3 Orange -- Southpoint Capitals 6 Blue Kinsmen (Highbury Canco)
Girls U9 Jan 29
11:00A
Jan 29 11:00 AM Kincardine Kinucks HL Mt. Forest Rams Mount Forest Sports
FCHL U8 Jan 29
11:00A
Jan 29 11:00 AM Wallaceburg Lakers 1 -- Southwest Bullets Glencoe
TCHL U7 Jan 29
11:00A
Jan 29 11:00 AM Sturgeon Lake Thunder Yellow Manvers Mustangs Red Manvers
ND LL U15 Jan 29
11:20A
Jan 29 11:20 AM Port Colborne Sailors 1 Welland Tigers 1 Welland (Main)
GBMHL U11 Jan 29
11:20A
Jan 29 11:20 AM Collingwood Jr. Blues AE Oro Thunder AE Oro
BHL U10 Jan 29
11:30A
Jan 29 11:30 AM LaSalle Sabres Kent Cobras Thames Campus
VDL U11-AE Jan 29
11:30A
Jan 29 11:30 AM Ennismore Eagles Highland Storm S.G. Nesbitt
TCHL U7 Jan 29
11:30A
Jan 29 11:30 AM Millbrook Stars Black Sturgeon Lake Thunder Black Fenelon Falls
TCHL U7 Jan 29
11:30A
Jan 29 11:30 AM Millbrook Stars Gold Sturgeon Lake Thunder White Fenelon Falls
LEO U7 Jan 29
11:30A
Jan 29 11:30 AM Brighton Bolts 2 -- Tweed Hawks Tweed
MPSLL Bantam LL Jan 29
11:30A
Jan 29 11:30 AM South Muskoka Cavalcade Ford Almaguin Ice Devils Burks Falls
WCWLL U15 Jan 29
11:40A
Jan 29 11:40 AM Centre Wellington Fusion 1 Woolwich Wildcats 3 Woolwich Township
SCTA U12 Jan 29
12:00P
Jan 29 12:00 PM Brampton 45s Grey-Bruce Highlanders Chesley
TCHL U8 Jan 29
12:00P
Jan 29 12:00 PM Manvers Mustangs Red -- Mariposa Lightning Blue Oakwood
TCHL U8 Jan 29
12:00P
Jan 29 12:00 PM Brock Township Wild -- Mariposa Lightning White Oakwood
ECMH LL U11 Jan 29
12:00P
Jan 29 12:00 PM Erie North Shore Storm U11 1 Gold Essex Ravens U11 4 Teal Essex (Shaheen)
ICHL U15 Jan 29
12:00P
Jan 29 12:00 PM Stone Mills Sabres LL1 Deseronto Bulldogs Deseronto
TCHL U7 Jan 29
12:00P
Jan 29 12:00 PM Millbrook Stars White Kawartha Coyotes Red Emily/Omemee
WCWLL U13 Jan 29
12:00P
Jan 29 12:00 PM Centre Wellington Fusion 2 Centre Wellington Fusion 3 Elora
LEO U11 Jan 29
12:00P
Jan 29 12:00 PM Centre Hastings Grizzlies Brighton Bolts Brighton
FCHL U11 Jan 29
12:00P
Jan 29 12:00 PM Southwest Bullets West Lorne Comets West Lorne Arena
SHL U9 Jan 29
12:00P
Jan 29 12:00 PM St. Marys Rock Belmont Rangers Belmont
TCHL U11 Jan 29
12:00P
Jan 29 12:00 PM Lindsay Muskies Black Mariposa Lightning Little Britain
ICHL U11 Jan 29
12:00P
Jan 29 12:00 PM Stirling Blues LL2 Napanee Stars LL3 Strathcona (1 - Goodyear)
ICHL U11 Jan 29
12:00P
Jan 29 12:00 PM Prince Edward County Kings LL2 Stirling Blues LL3 Stirling
ICHL U13 Jan 29
12:00P
Jan 29 12:00 PM Stirling Blues LL2 Prince Edward County Kings LL2 Lehigh Arena
EOMHL U9 Jan 29
12:00P
Jan 29 12:00 PM Frontenac Flyers Loyalist Jets Henderson
ND LL U 8 Jan 29
12:10P
Jan 29 12:10 PM Wainfleet Wild -- NOTL Wolves Centennial (NOTL)
WOGHL U13 Jan 29
12:10P
Jan 29 12:10 PM Central Perth Predators C South Huron Sabres C South Huron
GBT LL U13 Jan 29
12:15P
Jan 29 12:15 PM Grand Valley Twisters LL 1 Shelburne Wolves LL 1 Shelburne CDRC
NDHL U13 B Jan 29
12:20P
Jan 29 12:20 PM Dunnville Mudcats NOTL Wolves AE Meridian
NDHL U9 Jan 29
12:30P
Jan 29 12:30 PM Niagara Falls Flyers Welland Tigers Welland (Youth)
SCTA U10 Jan 29
12:30P
Jan 29 12:30 PM Burlington Eagles Southern Tier Admirals Leisureplex (Jaycee)
WOGHL U11 Jan 29
12:30P
Jan 29 12:30 PM B.A.D. Blazers HL West Oxford Inferno HL Embro
ND LL U15 Jan 29
12:40P
Jan 29 12:40 PM NOTL Wolves 2 Welland Tigers 2 Welland (Main)
ECMH LL U11 Jan 29
12:50P
Jan 29 12:50 PM Southpoint Capitals U11 9 Blue Erie North Shore Storm U11 3 White Harrow
TCHL U7 Jan 29
1:00P
Jan 29 1:00 PM Mariposa Lightning Blue Brock Township Wild Red Sunderland
VDL U11 Jan 29
1:00P
Jan 29 1:00 PM Lindsay Muskies Highland Storm S.G. Nesbitt
TCHL U13 Jan 29
1:00P
Jan 29 1:00 PM Lindsay Muskies Mariposa Lightning Little Britain
ICHL U11 Jan 29
1:00P
Jan 29 1:00 PM Napanee Stars LL2 Frontenac Flyers LL1 Frontenac
GBMHL U13 Jan 29
1:00P
Jan 29 1:00 PM Midland Centennials Collingwood Jr. Blues Central
GBMHL U11 Jan 29
1:00P
Jan 29 1:00 PM Penetang Flames Collingwood Jr. Blues Eddie Bush
WOGHL U15 Jan 29
1:00P
Jan 29 1:00 PM Mitchell Meteors C St. Marys Rock C St. Marys (Rock)
WCWLL U15 Jan 29
1:00P
Jan 29 1:00 PM Woolwich Wildcats 2 Centre Wellington Fusion 2 Elora
EOMHL U11 Jan 29
1:00P
Jan 29 1:00 PM Frontenac Flyers Douro Dukes Warsaw
EOMHL U11 Jan 29
1:00P
Jan 29 1:00 PM Napanee Stars Prince Edward County Kings Lehigh Arena
MPSLL Pee Wee LL Jan 29
1:00P
Jan 29 1:00 PM Parry Sound Gibson Home & Ctgs Huntsville Lake of Bays Plumb. CSC (Jack Bionda)
ICHL U15 Jan 29
1:00P
Jan 29 1:00 PM Loyalist Jets LL 401 Stirling Blues LL1 Stirling
ICHL U18 Jan 29
1:00P
Jan 29 1:00 PM Stone Mills Sabres Deseronto Bulldogs Deseronto
GBT LL U11 Jan 29
1:10P
Jan 29 1:10 PM Penetang Flames LL 1 Midland Centennials LL 2 North Simcoe SRC (Centennial)
ICHL U11 Jan 29
1:15P
Jan 29 1:15 PM Gananoque Islanders LL1 Black Loyalist Jets LL 202 Henderson
ICHL U15 Jan 29
1:30P
Jan 29 1:30 PM Prince Edward County Kings Napanee Stars LL1 Strathcona (2 - Home Hardware)
BHL U14 Jan 29
1:30P
Jan 29 1:30 PM LaSalle Sabres Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
GBT LL U15 Jan 29
1:30P
Jan 29 1:30 PM Honeywood Hurricanes LL 1 Shelburne Wolves LL 1 Shelburne CDRC
FCHL U11 Jan 29
1:30P
Jan 29 1:30 PM Petrolia Oilers Mooretown Jr. Flags 2 MSC (Rink 1)
EOMHL U13 Jan 29
1:30P
Jan 29 1:30 PM Napanee Stars AE Gananoque Islanders Gananoque
LEO U11 Jan 29
1:30P
Jan 29 1:30 PM Tweed Hawks Ennismore Eagles Green Ennismore
EOMHL U9 Jan 29
1:30P
Jan 29 1:30 PM Douro Dukes Tweed Hawks Tweed
BHL U13 Jan 29
1:40P
Jan 29 1:40 PM Essex-Southpoint Ravens Erie North Shore Storm Kingsville
SCTA U13 Jan 29
1:45P
Jan 29 1:45 PM Halton Hurricanes Grey-Bruce Highlanders Chesley
SCTA U12 Jan 29
2:00P
Jan 29 2:00 PM Hamilton Jr Bulldogs Halton Hurricanes Sherwood (1)
SCTA U15 Jan 29
2:00P
Jan 29 2:00 PM Hamilton Jr Bulldogs Southern Tier Admirals Thorold (Frank Doherty)
WOGHL U13 Jan 29
2:00P
Jan 29 2:00 PM Mooretown Lady Flags HL St. Thomas Panthers HL St. Thomas Memorial
EOMHL U9 Jan 29
2:00P
Jan 29 2:00 PM Stirling Blues Campbellford Colts Campbellford
MPSHL U13 Jan 29
2:00P
Jan 29 2:00 PM South Grey Spartans Muskoka Rock Humphrey
WOGHL U11 Jan 29
2:00P
Jan 29 2:00 PM Stratford Aces C Woodstock Wildcats C Woodstock Civic
GBT LL U11 Jan 29
2:00P
Jan 29 2:00 PM Oro Thunder LL 1 Clearview LL 1 Creemore
ICHL U15 Jan 29
2:00P
Jan 29 2:00 PM Napanee Stars LL2 Frontenac Flyers LL1 Frontenac
MPSLL Atom LL Jan 29
2:00P
Jan 29 2:00 PM Huntsville Invisible Fence Parry Sound McNabb Home Building BOCC
NDHL U13 B Jan 29
2:00P
Jan 29 2:00 PM Niagara Falls Flyers Minor Welland Tigers Minor Welland (Main)
GBMHL U11 Jan 29
2:00P
Jan 29 2:00 PM Wasaga Beach Stars Oro Thunder Oro
ECMH LL U13 Jan 29
2:00P
Jan 29 2:00 PM Southpoint Capitals U13 12 Southpoint Capitals U13 11 Kinsmen (Highbury Canco)
TCHL U11 Jan 29
2:00P
Jan 29 2:00 PM Sturgeon Lake Thunder White Lindsay Muskies White Lindsay Rec (1)
ICHL U13 Jan 29
2:15P
Jan 29 2:15 PM Napanee Stars LL1 Loyalist Jets LL 301 Henderson
GBMHL U13 Jan 29
2:20P
Jan 29 2:20 PM Midland Centennials AE Collingwood Jr. Blues AE3 Central
NDHL U11 B Jan 29
2:30P
Jan 29 2:30 PM Garden City Falcons Minor NOTL Wolves AE Centennial (NOTL)
VDL U11-AE Jan 29
2:30P
Jan 29 2:30 PM Lindsay Muskies Kawartha Coyotes Emily/Omemee
EOMHL U13 Jan 29
2:30P
Jan 29 2:30 PM Brighton Bolts Prince Edward County Kings Lehigh Arena
LEO U11 Jan 29
2:30P
Jan 29 2:30 PM Bancroft Jets Douro Dukes 1 Warsaw
MPSHL U11 Jan 29
2:30P
Jan 29 2:30 PM South Muskoka Bears Huntsville Otters CSC (Jack Bionda)
LEO U13 Jan 29
2:40P
Jan 29 2:40 PM Campbellford Colts Black Brighton Bolts 2 Brighton
ND LL U11 Jan 29
2:50P
Jan 29 2:50 PM Stoney Creek Warriors 1 Welland Tigers 2 Welland (Youth)
GBMHL U15 Jan 29
2:50P
Jan 29 2:50 PM Wasaga Beach Stars Shelburne Wolves Shelburne CDRC
YSMHL U8 MD Jan 29
3:00P
Jan 29 3:00 PM Georgina Blaze -- Richmond Hill Stars Bond Lake
NDHL U11 B Jan 29
3:00P
Jan 29 3:00 PM Dunnville Mudcats Niagara Falls Flyers Minor Gale (4 - Centennial)
FCHL U15 Jan 29
3:00P
Jan 29 3:00 PM South Kent Lightning Dresden Jr. Kings Ken Houston
TCHL U7 Jan 29
3:00P
Jan 29 3:00 PM Millbrook Stars Gold Manvers Mustangs Black Manvers
BHL U11 AE Jan 29
3:00P
Jan 29 3:00 PM Windsor Jr. Spitfires Essex-Southpoint Ravens Kinsmen (Highbury Canco)
SCTA U16 Jan 29
3:00P
Jan 29 3:00 PM Southern Tier Admirals Grey-Bruce Highlanders Durham CC
LEO U13 Jan 29
3:00P
Jan 29 3:00 PM Brighton Bolts 1 Ennismore Eagles White Ennismore
ICHL U18 Jan 29
3:00P
Jan 29 3:00 PM Gananoque Islanders LL1 Red Gananoque Islanders LL2 Black Gananoque
LEO U13 Jan 29
3:00P
Jan 29 3:00 PM Bancroft Jets Tweed Hawks Tweed
EOMHL U11 Jan 29
3:00P
Jan 29 3:00 PM Gananoque Islanders Campbellford Colts Campbellford
BHL U15 AE Jan 29
3:00P
Jan 29 3:00 PM Kent Cobras Erie North Shore Storm Kingsville
EOMHL U11 Jan 29
3:00P
Jan 29 3:00 PM Centre Hastings Grizzlies Bancroft Jets North Hastings CC
GBMHL U15 Jan 29
3:05P
Jan 29 3:05 PM Elmvale Coyotes Penetang Flames Penetang
BHL U11 Jan 29
3:10P
Jan 29 3:10 PM Erie North Shore Storm Riverside Rangers WFCU (AM 800)
BHL U12 Jan 29
3:10P
Jan 29 3:10 PM Windsor Jr. Spitfires Erie North Shore Storm Harrow
GBT LL U15 Jan 29
3:10P
Jan 29 3:10 PM Clearview LL 1 Wasaga Beach Stars LL 1 Wasaga
MPSLL Bantam LL Jan 29
3:10P
Jan 29 3:10 PM Highland Highland Storm Parry Sound Harry's No Frills BOCC
NDHL U13 D Jan 29
3:20P
Jan 29 3:20 PM Pelham Panthers Welland Tigers Welland (Main)
BHL U15 Jan 29
3:25P
Jan 29 3:25 PM Windsor Jr. Spitfires Kent Cobras Thames Campus
GBT LL U13 Jan 29
3:30P
Jan 29 3:30 PM Collingwood Blackhawks LL 1 Clearview LL 1 Creemore
SCTA U16 Jan 29
3:30P
Jan 29 3:30 PM Guelph Gryphons Hamilton Jr Bulldogs Mohawk (Liuna)
ECMH LL U11 Jan 29
3:30P
Jan 29 3:30 PM Amherstburg Stars U11 8 Green Southpoint Capitals U11 10 Red Kinsmen (Unico)
SCTA U15 Jan 29
3:30P
Jan 29 3:30 PM Halton Hurricanes Grey-Bruce Highlanders Chesley
SCTA U11 Jan 29
3:45P
Jan 29 3:45 PM Burlington Eagles Hamilton Jr Bulldogs Mohawk (Tim Horton's)
GBMHL U13 Jan 29
3:45P
Jan 29 3:45 PM Elmvale Coyotes AE Collingwood Jr. Blues AE4 Central
YSMHL U8 MD Jan 29
3:45P
Jan 29 3:45 PM King Rebellion -- Bradford Bulldogs Bob Fallis
VDL U15 Jan 29
4:00P
Jan 29 4:00 PM Norwood Hornets AE Kawartha Coyotes Emily/Omemee
LEO U15 Jan 29
4:00P
Jan 29 4:00 PM Douro Dukes Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
VDL U13-AE Jan 29
4:00P
Jan 29 4:00 PM Durham Crusaders Mariposa Lightning Little Britain
EOMHL U13 Jan 29
4:00P
Jan 29 4:00 PM Frontenac Flyers Napanee Stars Strathcona (1 - Goodyear)
EOMHL U21 Jan 29
4:00P
Jan 29 4:00 PM Loyalist Jets Centre Hastings Grizzlies Madoc
GBT LL U11 Jan 29
4:00P
Jan 29 4:00 PM Coldwater Wildcats LL 2 Elmvale Coyotes LL 1 Elmvale
WOGHL U11 Jan 29
4:00P
Jan 29 4:00 PM Mooretown Lady Flags HL Lambton Attack HL Watford
GBMHL U11 Jan 29
4:20P
Jan 29 4:20 PM Shelburne Wolves Midland Centennials North Simcoe SRC (Centennial)
NDHL U11 D Jan 29
4:25P
Jan 29 4:25 PM Norfolk Knights Glancaster Bombers Morgan (A)
BHL U15 Jan 29
4:30P
Jan 29 4:30 PM Riverside Rangers Erie North Shore Storm Kingsville
BHL U14 Jan 29
4:30P
Jan 29 4:30 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Erie North Shore Storm Harrow
BHL U12 Jan 29
4:30P
Jan 29 4:30 PM Belle River Canadiens Riverside Rangers WFCU (AM 800)
BHL U10 Jan 29
4:30P
Jan 29 4:30 PM Riverside Rangers Belle River Canadiens ATC (C)
BHL U11 Jan 29
4:30P
Jan 29 4:30 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
MPSHL U18 Jan 29
4:30P
Jan 29 4:30 PM Shelburne Wolves Huntsville Otters AE CSC (Jack Bionda)
MPSHL U13 Jan 29
4:30P
Jan 29 4:30 PM Huntsville Otters Parry Sound Shamrocks BOCC
EOMHL U11 Jan 29
4:30P
Jan 29 4:30 PM Loyalist Jets Tweed Hawks Tweed
EOMHL U11 Jan 29
4:30P
Jan 29 4:30 PM Norwood Hornets Stirling Blues Stirling
LEO U13 Jan 29
4:30P
Jan 29 4:30 PM Norwood Hornets Campbellford Colts Yellow Campbellford
GBT LL U15 Jan 29
4:40P
Jan 29 4:40 PM Osprey Hawks LL 2 Wasaga Beach Stars LL 2 Wasaga
BHL U11 Jan 29
4:45P
Jan 29 4:45 PM LaSalle Sabres Belle River Canadiens ATC (Shuren)
NDHL U13 D Jan 29
4:45P
Jan 29 4:45 PM Port Colborne Sailors Stoney Creek Warriors Valley Park
GBMHL U18 Jan 29
4:45P
Jan 29 4:45 PM Collingwood Jr. Blues Penetang Flames Penetang
WOGHL U11 Jan 29
4:45P
Jan 29 4:45 PM Mooretown Lady Flags C Mitchell Meteors C Mitchell Arena
ND LL U11 Jan 29
4:50P
Jan 29 4:50 PM Thorold Blackhawks 2 NOTL Wolves 2 Centennial (NOTL)
SCTA U11 Jan 29
4:50P
Jan 29 4:50 PM Oakville Rangers Southern Tier Admirals Welland (Main)
ICHL U18 Jan 29
5:00P
Jan 29 5:00 PM Frontenac Flyers LL2 Prince Edward County Kings LL2 Lehigh Arena
WOGHL U13 Jan 29
5:00P
Jan 29 5:00 PM St. Thomas Panthers C Stratford Aces C Rotary Complex (Rink A)
WOGHL U11 Jan 29
5:00P
Jan 29 5:00 PM Huron Heat C Ilderton Jets C Komoka CW&RC (2 - Coors)
BHL U10 Jan 29
5:00P
Jan 29 5:00 PM Erie North Shore Storm Essex-Southpoint Capitals Essex (Libro)
FCHL U8 Jan 29
5:10P
Jan 29 5:10 PM West Lorne Comets -- Petrolia Oilers 1 Greenwood
BHL U18 Jan 29
5:10P
Jan 29 5:10 PM Belle River Canadiens Kent Cobras Thames Campus
GBMHL U11 Jan 29
5:15P
Jan 29 5:15 PM Essa Eagles Elmvale Coyotes AE Elmvale
ND LL U13 Jan 29
5:20P
Jan 29 5:20 PM Welland Tigers 3 Pelham Panthers 2 Meridian CC (Duliban)
BHL U15 Jan 29
5:30P
Jan 29 5:30 PM LaSalle Sabres Belle River Canadiens ATC (The Rock)
TCHL U18 Jan 29
5:30P
Jan 29 5:30 PM Manvers Mustangs Kawartha Coyotes Emily/Omemee
LEO U11 Jan 29
5:30P
Jan 29 5:30 PM Warkworth Bulldogs Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
VDL U13 Jan 29
5:30P
Jan 29 5:30 PM Ennismore Eagles Mariposa Lightning Little Britain
BHL U18 Jan 29
5:30P
Jan 29 5:30 PM LaSalle Sabres Essex-Southpoint Capitals Kinsmen (Highbury Canco)
EOMHL U15 Jan 29
5:30P
Jan 29 5:30 PM Loyalist Jets Napanee Stars Strathcona (1 - Goodyear)
NDHL U13 B Jan 29
5:40P
Jan 29 5:40 PM Garden City Falcons AE Glancaster Bombers Minor Morgan (A)
NDHL U15 D Jan 29
5:50P
Jan 29 5:50 PM Thorold Blackhawks Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
BHL U16 Jan 29
5:50P
Jan 29 5:50 PM LaSalle Sabres Amherstburg Stars Libro (A)
BHL U13 Jan 29
5:55P
Jan 29 5:55 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Riverside Rangers WFCU (AM 800)
BHL U13 Jan 29
6:00P
Jan 29 6:00 PM Kent Cobras Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
BHL U12 Jan 29
6:00P
Jan 29 6:00 PM Kent Cobras Essex-Southpoint Ravens Essex (Libro)
WOGHL U13 Jan 29
6:00P
Jan 29 6:00 PM Huron Heat HL Ilderton Jets HL Komoka CW&RC (2 - Coors)
VDL U13-AE Jan 29
6:00P
Jan 29 6:00 PM Lindsay Muskies Ennismore Eagles Ennismore
ND LL U15 Jan 29
6:00P
Jan 29 6:00 PM Pelham Panthers 1 NOTL Wolves 1 Meridian
FCHL U18 Jan 29
6:00P
Jan 29 6:00 PM West Lorne Comets Dresden Jr. Kings Maroon Ken Houston
BHL U13 AE Jan 29
6:00P
Jan 29 6:00 PM Amherstburg Stars Belle River Canadiens ATC (C)
BHL U15 AE Jan 29
6:00P
Jan 29 6:00 PM LaSalle Sabres Belle River Canadiens ATC (Shuren)
BHL U18 Jan 29
6:00P
Jan 29 6:00 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Erie North Shore Storm Harrow
ICHL U18 Jan 29
6:00P
Jan 29 6:00 PM Stirling Blues LL2 Prince Edward County Kings LL1 Lehigh Arena
MPSHL U15 Jan 29
6:00P
Jan 29 6:00 PM Huntsville Otters Parry Sound Shamrocks BOCC
GBMHL U18 Jan 29
6:00P
Jan 29 6:00 PM Parry Sound Shamrocks Midland Centennials North Simcoe SRC (Centennial)
GBT LL U18 Jan 29
6:10P
Jan 29 6:10 PM Coldwater Wildcats LL 2 Wasaga Beach Stars LL 2 Wasaga
FCHL U15 Jan 29
6:20P
Jan 29 6:20 PM Wallaceburg Lakers Petrolia Oilers Greenwood
GBT LL U18 Jan 29
6:30P
Jan 29 6:30 PM Coldwater Wildcats LL 3 Elmvale Coyotes LL 1 Elmvale
NDHL U18 D Jan 29
6:30P
Jan 29 6:30 PM Glancaster Bombers Welland Tigers Welland (Main)
MPSHL U18 Jan 29
6:30P
Jan 29 6:30 PM South Muskoka Bears Huntsville Otters CSC (Jack Bionda)
ICHL U18 Jan 29
6:30P
Jan 29 6:30 PM Frontenac Flyers LL1 Napanee Stars LL1 Strathcona (2 - Home Hardware)
ND LL U15 Jan 29
6:40P
Jan 29 6:40 PM Fort Erie Meteors 1 Pelham Panthers 2 Meridian CC (Duliban)
EOMHL U13 Jan 29
6:45P
Jan 29 6:45 PM Norwood Hornets Stirling Blues Stirling
EOMHL U13 Jan 29
7:00P
Jan 29 7:00 PM Centre Hastings Grizzlies Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
GBT LL U18 Jan 29
7:00P
Jan 29 7:00 PM Clearview LL2 Clearview LL 1 Stayner
WOGHL U15 Jan 29
7:00P
Jan 29 7:00 PM Mooretown Lady Flags C Lambton Attack C Watford
GBT LL U18 Jan 29
7:10P
Jan 29 7:10 PM Wasaga Beach Stars LL 1 Oro Thunder LL 2 Oro
BHL U16 Jan 29
7:15P
Jan 29 7:15 PM Windsor Jr. Spitfires Belle River Canadiens ATC (The Rock)
BHL U15 AE Jan 29
7:15P
Jan 29 7:15 PM Windsor Jr. Spitfires Essex-Southpoint Capitals Essex (Libro)
SCTA U14 Jan 29
7:15P
Jan 29 7:15 PM Halton Hurricanes Southern Tier Admirals Meridian CC (Accipiter)
EOMHL U15 Jan 29
7:30P
Jan 29 7:30 PM Douro Dukes Norwood Hornets Norwood Arena
MPSLL Midget LL Jan 29
7:30P
Jan 29 7:30 PM South Muskoka Hall Construction Parry Sound Auto Parts BOCC
BHL U13 Jan 29
7:30P
Jan 29 7:30 PM LaSalle Sabres Belle River Canadiens ATC (Shuren)
EOMHL U21 Jan 29
7:30P
Jan 29 7:30 PM Newcastle Stars Ennismore Eagles Ennismore
GBMHL U18 Jan 29
7:40P
Jan 29 7:40 PM Penetang Flames AE Wasaga Beach Stars Wasaga
GBT LL U15 Jan 29
7:50P
Jan 29 7:50 PM Midland Centennials LL 2 Midland Centennials LL 1 North Simcoe SRC (Centennial)
BHL U21 Jan 29
7:50P
Jan 29 7:50 PM Windsor Jr. Spitfires Erie North Shore Storm Harrow
ND LL U15 Jan 29
8:05P
Jan 29 8:05 PM Stoney Creek Warriors 2 Pelham Panthers 3 Meridian CC (Duliban)
LEO U18 Jan 29
8:30P
Jan 29 8:30 PM Lakefield Chiefs Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
EOMHL U18 Jan 29
9:00P
Jan 29 9:00 PM Napanee Stars Stirling Blues Stirling
BHL U18 Jan 29
9:00P
Jan 29 9:00 PM Essex-Southpoint Rep B Riverside Rangers WFCU (AM 800)
VDL U18 Jan 29
9:15P
Jan 29 9:15 PM Orono Leafs Ennismore Eagles Ennismore
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 6:55 PM.
Printed From TheOneDB.com May 28, 2022 6:55 PM