Hockey Games for Jan 30, 2022
Header Ad Unit

Hockey Scoreboard For Jan 30, 2022

Full Calendar Sunday, Jan 30, 2022 (178 Games)
League Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
ICHL U13 Jan 30
9:00A
Jan 30 9:00 AM Loyalist Jets LL 301 Napanee Stars LL1 Strathcona (1 - Goodyear)
ICHL U13 Jan 30
10:00A
Jan 30 10:00 AM Stirling Blues LL 1 Stirling Blues LL2 Stirling
ICHL U13 Jan 30
10:00A
Jan 30 10:00 AM Loyalist Jets LL 302 Napanee Stars LL2 Strathcona (1 - Goodyear)
Girls U9 Jan 30
10:00A
Jan 30 10:00 AM Saugeen Shores Storm C Kincardine Kinucks C Davidson Centre
FCHL U8 Jan 30
10:25A
Jan 30 10:25 AM Mooretown Jr. Flags 2 -- Mooretown Jr. Flags 1 MSC (Rink 1)
NDHL U11 B Jan 30
10:45A
Jan 30 10:45 AM Dunnville Mudcats Fort Erie Meteors AE Leisureplex (Jaycee)
ICHL U11 Jan 30
11:00A
Jan 30 11:00 AM Loyalist Jets LL 201 Stirling Blues LL2 Stirling
BHL U11 Jan 30
11:00A
Jan 30 11:00 AM LaSalle Sabres Erie North Shore Storm Kingsville
GR LL U 7 Jan 30
11:00A
Jan 30 11:00 AM Twin Centre Stars -- New Hamburg Huskies 1 Wilmot Complex (Schout)
MPSLL Atom LL Jan 30
11:00A
Jan 30 11:00 AM South Muskoka McDonalds Black Almaguin Ice Devils Black Burks Falls
NDHL U13 B Jan 30
11:25A
Jan 30 11:25 AM NOTL Wolves AE Pelham Panthers AE Meridian CC (Accipiter)
SCTA U15 Jan 30
12:00P
Jan 30 12:00 PM Brampton 45s Buffalo Regals Leisureplex (Kinsmen)
EOMHL U11 Jan 30
12:00P
Jan 30 12:00 PM Gananoque Islanders Prince Edward County Kings Lehigh Arena
VDL U11 Jan 30
12:00P
Jan 30 12:00 PM Mariposa Lightning Lindsay Muskies Lindsay Rec (1)
WOGHL U13 Jan 30
12:00P
Jan 30 12:00 PM St. Thomas Panthers HL B.A.D. Blazers HL Belmont
WOGHL U13 Jan 30
12:00P
Jan 30 12:00 PM Huron Heat HL North Middlesex Jr. Stars HL North Middlesex
GBMHL U11 Jan 30
12:00P
Jan 30 12:00 PM Shelburne Wolves Wasaga Beach Stars Wasaga
WOGHL U11 Jan 30
12:00P
Jan 30 12:00 PM Ilderton Jets C Lambton Attack C Alvinston
ICHL U18 Jan 30
12:00P
Jan 30 12:00 PM Gananoque Islanders LL1 Red Stirling Blues LL1 Stirling
GBT LL U15 Jan 30
12:00P
Jan 30 12:00 PM Essa Eagles LL 1 Coldwater Wildcats LL 1 Coldwater
ICHL U11 Jan 30
12:00P
Jan 30 12:00 PM Prince Edward County Kings LL1 Napanee Stars LL2 Strathcona (1 - Goodyear)
EOMHL U9 Jan 30
12:00P
Jan 30 12:00 PM Tweed Hawks Loyalist Jets Henderson
EOMHL U9 Jan 30
12:00P
Jan 30 12:00 PM Centre Hastings Grizzlies Brighton Bolts Brighton
YSMHL U8 MD Jan 30
12:00P
Jan 30 12:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers -- Georgina Blaze Ice Palace (Blue)
BHL U14 Jan 30
12:10P
Jan 30 12:10 PM Riverside Rangers Erie North Shore Storm Kingsville
ND LL U9 Jan 30
12:10P
Jan 30 12:10 PM Niagara Falls Flyers 2 Wainfleet Wild Wainfleet
SCTA U12 Jan 30
12:15P
Jan 30 12:15 PM Guelph Gryphons Halton Hurricanes Sherwood (1)
ICHL U15 Jan 30
12:30P
Jan 30 12:30 PM Loyalist Jets LL 401 Deseronto Bulldogs Deseronto
FCHL U9 Jan 30
12:30P
Jan 30 12:30 PM Southwest Bullets -- Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
SCTA U16 Jan 30
12:30P
Jan 30 12:30 PM Southern Tier Admirals Grey-Bruce Highlanders Chesley
ND LL U18 Jan 30
12:45P
Jan 30 12:45 PM Welland Tigers 3 Pelham Panthers 1 Meridian CC (Accipiter)
GBMHL U13 Jan 30
12:50P
Jan 30 12:50 PM Essa Eagles Collingwood Jr. Blues AE3 Eddie Bush
WOGHL U18 Jan 30
1:00P
Jan 30 1:00 PM South Huron Sabres C Chatham-Kent Crush C Memorial
TCHL U7 Jan 30
1:00P
Jan 30 1:00 PM Brock Township Wild White Kawartha Coyotes Black Emily/Omemee
TCHL U7 Jan 30
1:00P
Jan 30 1:00 PM Manvers Mustangs Black Sturgeon Lake Thunder Red Fenelon Falls
EOMHL U13 Jan 30
1:00P
Jan 30 1:00 PM Loyalist Jets Brighton Bolts Brighton
WOGHL U11 Jan 30
1:00P
Jan 30 1:00 PM Chatham-Kent Crush C St. Marys Rock C St. Marys (Rock)
BHL U15 AE Jan 30
1:00P
Jan 30 1:00 PM Belle River Canadiens Windsor Jr. Spitfires Adie Knox
ND LL U11 Jan 30
1:10P
Jan 30 1:10 PM Stoney Creek Warriors 1 Wainfleet Wild 1 Wainfleet
GBT LL U11 Jan 30
1:10P
Jan 30 1:10 PM Clearview LL2 Oro Thunder LL 1 Oro
GBMHL U13 Jan 30
1:20P
Jan 30 1:20 PM Georgian Shores Lightning Wasaga Beach Stars Wasaga
VDL U13-AE Jan 30
1:30P
Jan 30 1:30 PM Durham Crusaders Lindsay Muskies Lindsay Rec (1)
SCTA U15 Jan 30
1:30P
Jan 30 1:30 PM Halton Hurricanes Hamilton Jr Bulldogs Gateway (1)
MPSLL Bantam LL Jan 30
1:30P
Jan 30 1:30 PM South Muskoka Cavalcade Ford Huntsville Little Caesars CSC (Jack Bionda)
BHL U10 Jan 30
1:30P
Jan 30 1:30 PM Kent Cobras Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
ICHL U13 Jan 30
1:30P
Jan 30 1:30 PM Frontenac Flyers LL2 Stone Mills Sabres Stone Mills
FCHL U11 Jan 30
1:35P
Jan 30 1:35 PM South Kent Lightning 1 Mooretown Jr. Flags 2 MSC (Rink 1)
FCHL U9 Jan 30
2:00P
Jan 30 2:00 PM West Lorne Comets -- Wallaceburg Lakers Wallaceburg
BHL U16 Jan 30
2:00P
Jan 30 2:00 PM Belle River Canadiens Amherstburg Stars Libro (A)
BHL U18 Jan 30
2:00P
Jan 30 2:00 PM Windsor Jr. Spitfires Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
GBT LL U13 Jan 30
2:00P
Jan 30 2:00 PM Shelburne Wolves LL 1 Clearview LL 1 Creemore
BHL U10 Jan 30
2:00P
Jan 30 2:00 PM LaSalle Sabres Belle River Canadiens ATC (Shuren)
LEO U8 Jan 30
2:00P
Jan 30 2:00 PM Douro Dukes 2 -- Norwood Hornets Norwood Arena
Girls U11 Jan 30
2:00P
Jan 30 2:00 PM Mt. Forest Rams Kincardine Kinucks HL Tiverton Arena
WOGHL U11 Jan 30
2:00P
Jan 30 2:00 PM Woodstock Wildcats C South Huron Sabres C Stephen Township
GBT LL U11 Jan 30
2:00P
Jan 30 2:00 PM South Grey Spartans LL 1 Georgian Shores Lightning LL 1 Thornbury
ND LL U13 Jan 30
2:10P
Jan 30 2:10 PM Port Colborne Sailors 2 Wainfleet Wild 1 Wainfleet
GBMHL U13 Jan 30
2:15P
Jan 30 2:15 PM South Grey Spartans Collingwood Jr. Blues AE4 Eddie Bush
GBMHL U11 Jan 30
2:30P
Jan 30 2:30 PM Essa Eagles Collingwood Jr. Blues AE Central
MPSHL U11 Jan 30
2:30P
Jan 30 2:30 PM South Muskoka Bears Huntsville Otters CSC (Jack Bionda)
BHL U11 Jan 30
2:30P
Jan 30 2:30 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Kent Cobras Thames Campus
ND LL U11 Jan 30
2:30P
Jan 30 2:30 PM Thorold Blackhawks 1 Fort Erie Meteors 1 Crystal Ridge
GBT LL U18 Jan 30
2:30P
Jan 30 2:30 PM Collingwood Blackhawks LL 1 Coldwater Wildcats LL 1 Coldwater
BHL U13 AE Jan 30
2:30P
Jan 30 2:30 PM Amherstburg Stars Kent Cobras Tilbury
LEO U11 Jan 30
2:30P
Jan 30 2:30 PM Campbellford Colts Yellow Centre Hastings Grizzlies Marmora Arena
EOMHL U11 Jan 30
2:45P
Jan 30 2:45 PM Frontenac Flyers Stirling Blues Stirling
SCTA U14 Jan 30
2:45P
Jan 30 2:45 PM Grey-Bruce Highlanders Burlington Eagles Appleby (1)
GBT LL U15 Jan 30
2:50P
Jan 30 2:50 PM Osprey Hawks LL 2 Wasaga Beach Stars LL 1 Wasaga
TCHL U11 Jan 30
3:00P
Jan 30 3:00 PM Kawartha Coyotes Sturgeon Lake Thunder White Fenelon Falls
ICHL U15 Jan 30
3:00P
Jan 30 3:00 PM Napanee Stars LL2 Loyalist Jets LL 402 Henderson
ICHL U13 Jan 30
3:00P
Jan 30 3:00 PM Prince Edward County Kings LL1 Prince Edward County Kings LL3 PECC
BHL U16 Jan 30
3:00P
Jan 30 3:00 PM LaSalle Sabres Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
EOMHL U11 Jan 30
3:00P
Jan 30 3:00 PM Lakefield Chiefs Norwood Hornets Norwood Arena
MPSHL U18 Jan 30
3:00P
Jan 30 3:00 PM Huntsville Otters Parry Sound Shamrocks BOCC
EOMHL U13 Jan 30
3:00P
Jan 30 3:00 PM Frontenac Flyers Napanee Stars AE Strathcona (1 - Goodyear)
GBT LL U11 Jan 30
3:00P
Jan 30 3:00 PM Osprey Hawks LL 1 Georgian Shores Lightning LL 2 Thornbury
GBT LL U13 Jan 30
3:00P
Jan 30 3:00 PM Penetang Flames LL 1 Midland Centennials LL 2 North Simcoe SRC (Centennial)
FCHL U8 Jan 30
3:00P
Jan 30 3:00 PM Wallaceburg Lakers 2 -- South Kent Lightning 1 Blenheim
FCHL U8 Jan 30
3:00P
Jan 30 3:00 PM Wallaceburg Lakers 1 -- South Kent Lightning 2 Blenheim
SCTA U10 Jan 30
3:05P
Jan 30 3:05 PM Southern Tier Admirals Brampton 45s Earnscliffe (2)
BHL U13 Jan 30
3:15P
Jan 30 3:15 PM Kent Cobras Belle River Canadiens ATC (Shuren)
ND LL U15 Jan 30
3:15P
Jan 30 3:15 PM Pelham Panthers 2 Wainfleet Wild 1 Wainfleet
ND LL U13 Jan 30
3:15P
Jan 30 3:15 PM Fort Erie Meteors 1 Stoney Creek Warriors 1 Saltfleet
BHL U11 Jan 30
3:20P
Jan 30 3:20 PM Windsor Jr. Spitfires Riverside Rangers WFCU (AM 800)
WOGHL U11 Jan 30
3:30P
Jan 30 3:30 PM Ilderton Jets HL St. Thomas Panthers HL Joe Thornton CC (STMHA)
BHL U18 Jan 30
3:30P
Jan 30 3:30 PM Riverside Rangers Erie North Shore Storm Kingsville
VDL U15 Jan 30
3:30P
Jan 30 3:30 PM Highland Storm Ennismore Eagles Ennismore
EOMHL U13 Jan 30
3:30P
Jan 30 3:30 PM Otonabee Wolves Douro Dukes Douro
EOMHL U11 Jan 30
3:30P
Jan 30 3:30 PM Bancroft Jets Campbellford Colts Campbellford
SCTA U18 Jan 30
3:30P
Jan 30 3:30 PM Southern Tier Admirals Hamilton Jr Bulldogs Gateway (1)
GBT LL U13 Jan 30
3:30P
Jan 30 3:30 PM Oro Thunder LL 1 Essa Eagles LL 1 Angus Rec
GBMHL U13 Jan 30
3:30P
Jan 30 3:30 PM Penetang Flames Clearview Canucks Creemore
ND LL U11 Jan 30
3:40P
Jan 30 3:40 PM NOTL Wolves 2 Fort Erie Meteors 2 Crystal Ridge
ND LL U15 Jan 30
3:40P
Jan 30 3:40 PM Stoney Creek Warriors 1 Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Kinsmen)
SCTA U13 Jan 30
3:45P
Jan 30 3:45 PM Grey-Bruce Highlanders Brampton 45s South Fletcher (2)
BHL U12 Jan 30
3:50P
Jan 30 3:50 PM Windsor Jr. Spitfires Kent Cobras Tilbury
ICHL U11 Jan 30
4:00P
Jan 30 4:00 PM Deseronto Bulldogs Prince Edward County Kings LL2 PECC
ICHL U11 Jan 30
4:00P
Jan 30 4:00 PM Loyalist Jets LL 202 Gananoque Islanders LL1 Black Gananoque
GBT LL U13 Jan 30
4:00P
Jan 30 4:00 PM Honeywood Hurricanes LL 1 Georgian Shores Lightning LL 1 Thornbury
FCHL U11 Jan 30
4:00P
Jan 30 4:00 PM Wallaceburg Lakers Dresden Jr. Kings White Ken Houston
VDL U11-AE Jan 30
4:00P
Jan 30 4:00 PM Highland Storm Kawartha Coyotes Emily/Omemee
WOGHL U15 Jan 30
4:00P
Jan 30 4:00 PM Lambton Attack C Lucan Irish C Lucan
GBT LL U11 Jan 30
4:00P
Jan 30 4:00 PM Midland Centennials LL 2 Coldwater Wildcats LL 2 Coldwater
GBT LL U11 Jan 30
4:10P
Jan 30 4:10 PM Clearview LL 1 Penetang Flames LL 1 Penetang
EOMHL U15 Jan 30
4:15P
Jan 30 4:15 PM Brighton Bolts Loyalist Jets Henderson
SCTA U15 Jan 30
4:15P
Jan 30 4:15 PM Grey-Bruce Highlanders Burlington Eagles Appleby (1)
GBMHL U15 Jan 30
4:20P
Jan 30 4:20 PM Penetang Flames Wasaga Beach Stars Wasaga
GBMHL U13 Jan 30
4:30P
Jan 30 4:30 PM Elmvale Coyotes AE Oro Thunder AE Oro
EOMHL U18 Jan 30
4:30P
Jan 30 4:30 PM Stirling Blues Napanee Stars Strathcona (1 - Goodyear)
MPSHL U13 Jan 30
4:30P
Jan 30 4:30 PM South Muskoka Bears Parry Sound Shamrocks BOCC
EOMHL U21 Jan 30
4:30P
Jan 30 4:30 PM Millbrook Stars Newcastle Stars Newcastle
BHL U13 AE Jan 30
4:30P
Jan 30 4:30 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Belle River Canadiens ATC (Shuren)
VDL U15 Jan 30
4:30P
Jan 30 4:30 PM Orono Leafs Sturgeon Lake Thunder Fenelon Falls
ND LL U11 Jan 30
4:30P
Jan 30 4:30 PM Welland Tigers 2 NOTL Wolves 1 Centennial (NOTL)
WOGHL U11 Jan 30
4:30P
Jan 30 4:30 PM Bluewater Hawks HL Wallaceburg Lakers HL Wallaceburg
ND LL U18 Jan 30
4:30P
Jan 30 4:30 PM Stoney Creek Warriors 1 Stoney Creek Warriors 2 Saltfleet
BHL U10 Jan 30
4:40P
Jan 30 4:40 PM Erie North Shore Storm Riverside Rangers WFCU (AM 800)
GBMHL U11 Jan 30
4:40P
Jan 30 4:40 PM Elmvale Coyotes Midland Centennials North Simcoe SRC (Centennial)
EOMHL U15 Jan 30
4:45P
Jan 30 4:45 PM Norwood Hornets Stirling Blues Stirling
ND LL U13 Jan 30
4:45P
Jan 30 4:45 PM Port Colborne Sailors 1 Pelham Panthers 1 Meridian CC (Duliban)
WOGHL U13 Jan 30
5:00P
Jan 30 5:00 PM Ilderton Jets HL Mooretown Lady Flags HL MSC (Rink 1)
VDL U11 Jan 30
5:00P
Jan 30 5:00 PM Ennismore Eagles Brock Township Wild Beaverton
SCTA U15 Jan 30
5:00P
Jan 30 5:00 PM Brampton 45s Buffalo Regals Leisureplex (Kinsmen)
EOMHL U13 Jan 30
5:00P
Jan 30 5:00 PM Napanee Stars Prince Edward County Kings Lehigh Arena
BHL U12 Jan 30
5:00P
Jan 30 5:00 PM Essex-Southpoint Ravens Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
ND LL U18 Jan 30
5:00P
Jan 30 5:00 PM Pelham Panthers 3 Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Kinsmen)
ICHL U18 Jan 30
5:00P
Jan 30 5:00 PM Prince Edward County Kings LL2 Prince Edward County Kings LL1 PECC
ICHL U11 Jan 30
5:00P
Jan 30 5:00 PM Napanee Stars LL3 Gananoque Islanders LL2 White Gananoque
BHL U15 AE Jan 30
5:00P
Jan 30 5:00 PM Erie North Shore Storm Essex-Southpoint Capitals Essex (Libro)
FCHL U11 Jan 30
5:00P
Jan 30 5:00 PM Mooretown Jr. Flags 1 Southwest Bullets Glencoe
GBT LL U13 Jan 30
5:10P
Jan 30 5:10 PM Grand Valley Twisters LL 1 Collingwood Blackhawks LL 1 Central
FCHL U18 Jan 30
5:15P
Jan 30 5:15 PM Mooretown Jr. Flags Dresden Jr. Kings Maroon Ken Houston
VDL U18 Jan 30
5:15P
Jan 30 5:15 PM Kawartha Coyotes Ennismore Eagles Ennismore
GBMHL U11 Jan 30
5:20P
Jan 30 5:20 PM Oro Thunder Penetang Flames Penetang
EOMHL U9 Jan 30
5:30P
Jan 30 5:30 PM Frontenac Flyers Douro Dukes Warsaw
MPSLL Midget LL Jan 30
5:30P
Jan 30 5:30 PM Huntsville Heather Douglas Huntsville Proactive Rehab CSC (Jack Bionda)
GBT LL U18 Jan 30
5:30P
Jan 30 5:30 PM Coldwater Wildcats LL 2 Clearview LL2 Stayner
BHL U14 Jan 30
5:30P
Jan 30 5:30 PM Kent Cobras Belle River Canadiens ATC (The Rock)
NDHL U11 D Jan 30
5:40P
Jan 30 5:40 PM Stoney Creek Warriors Glancaster Bombers Morgan (A)
FCHL U13 Jan 30
5:40P
Jan 30 5:40 PM Dresden Jr. Kings Maroon Wallaceburg Lakers Wallaceburg
NDHL U13 D Jan 30
5:45P
Jan 30 5:45 PM Norfolk Knights Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
GBMHL U15 Jan 30
5:50P
Jan 30 5:50 PM Essa Eagles Oro Thunder Oro
GBMHL U11 Jan 30
6:00P
Jan 30 6:00 PM Oro Thunder AE Elmvale Coyotes AE Elmvale
BHL U11 AE Jan 30
6:00P
Jan 30 6:00 PM Windsor Jr. Spitfires Belle River Canadiens ATC (Shuren)
BHL U13 Jan 30
6:00P
Jan 30 6:00 PM Windsor Jr. Spitfires Riverside Rangers WFCU (AM 800)
NDHL U15 B Jan 30
6:00P
Jan 30 6:00 PM Welland Tigers Minor Garden City Falcons Minor S-H SEC (Sportsplex) (1)
ND LL U13 Jan 30
6:05P
Jan 30 6:05 PM Thorold Blackhawks 1 Pelham Panthers 2 Meridian CC (Duliban)
NDHL U18 B Jan 30
6:15P
Jan 30 6:15 PM West Niagara Flying Aces AE Fort Erie Meteors AE Leisureplex (Kinsmen)
FCHL U18 Jan 30
6:20P
Jan 30 6:20 PM South Kent Lightning 1 South Kent Lightning 2 Ridgetown
GBMHL U13 Jan 30
6:20P
Jan 30 6:20 PM Penetang Flames AE Midland Centennials AE North Simcoe SRC (MMHA)
GBT LL U15 Jan 30
6:20P
Jan 30 6:20 PM Oro Thunder LL 1 Midland Centennials LL 2 North Simcoe SRC (Centennial)
TCHL U18 Jan 30
6:30P
Jan 30 6:30 PM Durham Crusaders Green Manvers Mustangs Manvers
BEECH U21 Jan 30
6:30P
Jan 30 6:30 PM Thorold Blackhawks Cayuga Stars Cayuga
BHL U14 Jan 30
6:30P
Jan 30 6:30 PM Windsor Jr. Spitfires Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
VDL U13 Jan 30
6:30P
Jan 30 6:30 PM Mariposa Lightning Brock Township Wild Beaverton
EOMHL U15 Jan 30
6:30P
Jan 30 6:30 PM Centre Hastings Grizzlies Prince Edward County Kings Lehigh Arena
GBMHL U18 Jan 30
6:30P
Jan 30 6:30 PM Essa Eagles Penetang Flames AE Penetang
EOMHL U11 Jan 30
6:30P
Jan 30 6:30 PM Tweed Hawks Douro Dukes Warsaw
NDHL U18 B Jan 30
6:40P
Jan 30 6:40 PM Garden City Falcons Minor NOTL Wolves Minor Meridian
BHL U15 Jan 30
6:45P
Jan 30 6:45 PM Riverside Rangers Essex-Southpoint Ravens Essex (Libro)
BHL U16 Jan 30
6:50P
Jan 30 6:50 PM Riverside Rangers Kent Cobras Thames Campus
NDHL U15 B Jan 30
7:00P
Jan 30 7:00 PM Stoney Creek Warriors Minor Niagara Falls Flyers Minor Gale (4 - Centennial)
GBT LL U18 Jan 30
7:00P
Jan 30 7:00 PM Georgian Shores Lightning LL 1 Clearview LL 1 Stayner
FCHL U15 Jan 30
7:00P
Jan 30 7:00 PM Dresden Jr. Kings Wallaceburg Lakers Wallaceburg
VDL U18 Jan 30
7:00P
Jan 30 7:00 PM Lindsay Muskies Orono Leafs Orono
GBMHL U13 Jan 30
7:10P
Jan 30 7:10 PM Oro Thunder Elmvale Coyotes Elmvale
GBMHL U18 Jan 30
7:15P
Jan 30 7:15 PM Penetang Flames Oro Thunder Oro
GBMHL U18 Jan 30
7:30P
Jan 30 7:30 PM Midland Centennials Wasaga Beach Stars Wasaga
WCWLL U15 Jan 30
7:30P
Jan 30 7:30 PM Woolwich Wildcats 1 Centre Wellington Fusion 3 Fergus (B)
NDHL U15 B Jan 30
7:30P
Jan 30 7:30 PM Glancaster Bombers Minor Garden City Falcons U15AE S-H SEC (Sportsplex) (1)
NDHL U18 D Jan 30
7:30P
Jan 30 7:30 PM Niagara Falls Flyers Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
EOMHL U18 Jan 30
8:00P
Jan 30 8:00 PM Campbellford Colts Prince Edward County Kings Lehigh Arena
VDL U18 Jan 30
8:00P
Jan 30 8:00 PM Mariposa Lightning Brock Township Wild Beaverton
GBMHL U18 Jan 30
8:30P
Jan 30 8:30 PM Collingwood Jr. Blues Elmvale Coyotes Elmvale
WCWLL U18 Jan 30
8:30P
Jan 30 8:30 PM Woolwich Wildcats 4 Centre Wellington Fusion 3 Fergus (B)
FCHL U18 Jan 30
8:30P
Jan 30 8:30 PM Dresden Jr. Kings White Wallaceburg Lakers Wallaceburg
GBT LL U18 Jan 30
9:10P
Jan 30 9:10 PM Shelburne Wolves LL 1 Wasaga Beach Stars LL 2 Wasaga
WCWLL U18 Jan 30
9:30P
Jan 30 9:30 PM Woolwich Wildcats 3 Centre Wellington Fusion 2 Fergus (B)
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 7:52 PM.
Printed From TheOneDB.com May 28, 2022 7:52 PM