Baseball Games for May 30, 2024
Header Ad Unit

Baseball Scoreboard For May 30, 2024

Full Calendar Thursday, May 30, 2024 (165 Games)
League Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
WOBA 9U Gen May 30
5:30P
May 30 5:30 PM Walkerton Capitals Blue3 3 - 13 Ripley White13 Ripley
YSBA 9U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Thornhill Reds #1 Vaughan Vikings #2 Leisure Complex (3)
COBA 9UT2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Halton Hills Eagles [Inglis]15 15 - 10 Mississauga Majors [Corrigan]10 Port Credit SS (South)
COBA 9UT2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Mississauga North Tigers [Bhatti]15 15 - 24 Waterdown Wolves [Spencer]24 Joe Sams (JS4)
COBA 10UT1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Mississauga Majors [Moran]10 10 - 5 Brampton Royals [Leard]5 Allan Kerbel Park
COBA 11UT1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Burlington Bulls [Thomas]12 12 - 0 Oakville A's [Bradley]0 Westoak
COBA 11UT2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Oakville A's [Rock]14 14 - 10 Brampton Royals [Irwin]10 Century Yellow
COBA 11UT2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Mississauga North Tigers [Giorgio]3 3 - 14 Halton Hills Eagles [Starr]14 Glen Williams (GW1)
COBA 11UT2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Burlington Bulls [Versluis]15 15 - 3 Mississauga Southwest Twins [Singh]3 Tom Chater (South)
COBA 12UT1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Milton Mets [Scott]13 13 - 1 Mississauga Majors [Wakelin]1 Waterworks
COBA 12UT2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Waterdown Wolves [Maggi]3 3 - 6 Milton Mets [Stacey]6 Lions (Lions 2)
COBA 12UT2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Mississauga North Tigers [Patricio]23 23 - 1 Mississauga Southwest Twins [Snider]1 Tom Chater (North)
COBA 13UT2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Mississauga North Tigers [Sarathy]18 18 - 7 Milton Mets [Ogilvie]7 Beaty
COBA 14UT1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Halton Hills Eagles [Passmore]3 3 - 13 Oakville A's [Sinclair]13 River Oaks (RO2)
COBA 15UT1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Mississauga Majors [Matchuk]0 0 - 8 Milton Mets [Brown]8 Community Sports (2)
COBA 15UT2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Burlington Bulls [Cardamone]13 13 - 2 Milton Mets [Mistry]2 Community Sports (1)
COBA 15USel May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Burlington Bulls [Huckle]11 11 - 15 Brampton Royals [Laffin]15 FCCC
COBA 13UT1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Mississauga North Tigers [Prasad]6 6 - 3 Mississauga Majors [Rodrigues]3 Rathwood Park (Major)
ICBA 9U-1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Cambridge Cubs13 13 - 23 Waterloo Tigers23 Regency
ICBA 9U-1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Hamilton Cardinals10 10 - 13 Brantford Red Sox13 Cockshutt Park (Baker Yellow)
ICBA 9U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Guelph Royals10 10 - 10 Kitchener Panthers AA10 Upper Canada (D2)
COBA 14UT2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Mississauga North Tigers [Awad]5 5 - 5 Waterdown Wolves [Lee]5 Joe Sams (JS1)
ICBA 10U-1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Ancaster Angels14 14 - 2 Hamilton Cardinals2 Meadowlands Park
ICBA 11U-2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Hamilton Cardinals19 19 - 12 Stratford Nationals12 SERC (Softball)
ICBA 11U-2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Listowel Legionnaires14 14 - 14 Guelph Royals14 Howitt Park
ICBA 11U-2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Waterloo Tigers12 12 - 10 Kitchener Panthers10 Rosenburg (D1)
ICBA 12U-1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Simcoe Giants16 16 - 7 London Badgers7 Stronach (3)
ICBA 12U-1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Guelph Royals12 12 - 5 Woodstock Wranglers5 Southside (East)
ICBA 12U-2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Stratford Nationals19 19 - 5 Waterloo Tigers5 St. Clements (D3)
ICBA 12U-2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Brantford Red Sox13 13 - 14 Guelph Royals14 University Village
YSBA 15U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Collingwood Blue Jays Bradford Tigers Joe Magani (5)
ICBA 10U-2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Guelph Royals17 17 - 9 Waterloo Tigers9 Auburn Park
ICBA 10U-2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Kitchener Panthers A4 4 - 9 Hamilton Cardinals9 TB
ICBA 10U-2 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Stratford Nationals16 16 - 15 Kitchener Panthers AA15 Rosenburg (D2)
ICBA 11U-1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Simcoe Giants3 3 - 15 Hamilton Cardinals15 Bobby Kerr (1)
ICBA 11U-1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Ancaster Angels6 6 - 7 Woodstock Wranglers7 Southside (West)
ICBA 11U-1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM London Badgers5 5 - 7 Cambridge Cubs7 Waterworks Park (1)
ICBA 13U-1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Ancaster Angels7 7 - 8 Kitchener Panthers8 Breithaupt Park (1)
ICBA 16U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Caledonia Bears2 2 - 12 Hamilton Cardinals12 Heritage Green (1)
ICBA 15U-1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Brantford Red Sox AA3 3 - 21 Waterloo Tigers AA21 Lexington Park
ICBA 15U-1 May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Guelph Royals AA16 16 - 1 Kitchener Panthers AA1 Breithaupt Park (2)
SCBA ROOK May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Simcoe Giants16 16 - 12 Caledonia Bears12 Caledonia (3)
WCBA 11U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Sarnia Brigade 11U15 15 - 0 Corunna Giants0 Cameron Park
WCBA 15U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Alvinston Riverhawks20 20 - 3 Wyoming Wranglers3 Canton
SCBA PWRep May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Ingersoll Ironbirds15 15 - 0 Caledonia Bears 12U0 Caledonia (2)
LDBA COMP 9U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Lucan-Ilderton Athletics4 4 - 16 London West Tincaps16 Oakridge Optimist (Upper)
LDBA COMP 10U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Sarnia Brigade 10U18 18 - 8 North London Nationals8 North London (3)
LDBA COMP 11U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM DKMB River Cats1 1 - 10 St. Thomas Cardinals10 New York Central
LDBA COMP 12U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM North London Nationals8 8 - 13 Dorchester Diamondbacks13 Dorchester (3)
LDBA COMP 11Usel May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Lucan-Ilderton Athletics15 15 - 11 North London Nationals11 North London (1)
LDBA COMP 11Usel May 30
6:00P
May 30 6:00 PM DKMB River Cats19 19 - 10 Wyoming Wranglers10 Kerr Park
LDBA COMP 13Usel May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Southwest London Scorpions10 10 - 0 DKMB River Cats0 Delaware Lions
LDBA COMP 15Usel May 30
6:00P
May 30 6:00 PM London West Tincaps4 4 - 19 St. Thomas Cardinals19 Emslie Field
SCBA HOUSE TBall May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Simcoe 27 7 - 7 Simcoe 47 Kinsmen
SCBA HOUSE TBall May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Simcoe 67 7 - 7 Delhi Tigers 27 Delcrest Park
WOBA 7U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Mitchell Astros Lions28 28 - 9 Clinton Mustangs 39 St. Joseph's School
WOBA 7U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Clinton Mustangs 214 14 - 12 Goderich Seahawks12 Bannister Park (Leis)
WOBA 11U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Exeter Express17 17 - 13 St. Marys Rockies Red13 Teddy's Field
SCBA HOUSE Rook May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Port Dover Sailors 12 2 - 10 Caledonia Bears 310 Caledonia (6)
WOBA 13U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Saugeen Shores Sting Grey4 4 - 9 Kincardine Cardinals 39 Connaught (Front)
WOBA 13U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Howick Hawks Green14 14 - 12 Listowel Legionnaires 112 Jacksonville Park
SSMBA 13U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Wasaga Beach Whitecaps5 5 - 16 TNT Thunder16 Haley
SCBA HOUSE Bant East May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Simcoe 1 - Elite Dental Hygiene18 18 - 9 Caledonia Bears 29 Caledonia (Main)
SCBA HOUSE Bant West May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Walsingham - LMP Excavation15 15 - 3 Ingersoll Ironbirds 23 Currie Park
SCBA HOUSE Bant West May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Tillsonburg Otters 113 13 - 11 Tillsonburg Otters 211 Tillsonburg Arena (Hardball 2)
LDBA HOUSE 13U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Strathroy Royal Blue10 10 - 13 Strathroy Black13 York Street (2)
LDBA HOUSE 9U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Camlachie Black8 8 - 0 DKMB Gold0 Komoka (Front)
LDBA HOUSE 9U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Strathroy Light Blue23 23 - 3 Strathroy Royal Blue3 York Street (3)
LDBA HOUSE 11U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM DKMB Blue11 11 - 19 Strathroy Black19 Fairgrounds (Welch)
WCBA RIVER 11U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Corunna Giants Team 312 12 - 5 Blenheim Bees Team 25 WJ (D2)
WCBA RIVER 15U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Corunna Giants Team 19 9 - 12 Wallaceburg Warriors12 Andy Johnston Field
LDBA HOUSE 11U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM North London 11U #210 10 - 11 Byron 11U Young11 Byron Sports Complex (1)
LDBA HOUSE 11U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Lucan-Ilderton 11U Vanderplas7 7 - 4 Lucan-Ilderton Laye4 Denfield
LDBA HOUSE 11U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Byron 11U Carter8 8 - 10 Oakridge 11U Red Corbett10 Wilfrid Jury (1)
LDBA HOUSE 9U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Byron 9u depapp2 2 - 9 Byron 9u VanDoren9 Somerset PS
LDBA HOUSE 9U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Lucan-Ilderton 9u #3 - Weber17 17 - 17 North London 9u #217 Stoneybrook (1)
LDBA HOUSE 9U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM North London 9u #412 12 - 17 Lucan-Ilderton 9u #2 - VanDooren17 Granton
WCBA RIVER 9U N May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Wyoming Wranglers Navy20 20 - 3 Oil Springs Drillers3 Oil Springs
LDBA HOUSE 18U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM North London 18u #39 9 - 8 Lucan-Ilderton 18u - Urbshott8 Lucan (1)
LDBA HOUSE 15U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM Byron 15u - Morgan2 2 - 15 North London 15u #315 Northridge (2)
LDBA HOUSE 15U May 30
6:00P
May 30 6:00 PM North London 15u #26 6 - 10 Oakridge 15u Red10 Byron Sports Complex (3)
COBA 8UT1 May 30
6:15P
May 30 6:15 PM Waterdown Wolves [Noto]6 6 - 16 Mississauga North Tigers [Caputo]16 Quenippenon (2)
COBA 9UT1 May 30
6:15P
May 30 6:15 PM Oakville A's [Rock]18 18 - 3 Milton Mets [Harwood]3 Brookville (2)
COBA 11UT1 May 30
6:15P
May 30 6:15 PM Milton Mets [McDuffe]6 6 - 11 Burlington Bulls [Ingram]11 Ireland (Park 3)
COBA 11UT1 May 30
6:15P
May 30 6:15 PM Brampton Royals [Waldheim]12 12 - 5 Mississauga Majors [O'Connor]5 Port Credit SS (North)
COBA 12UT2 May 30
6:15P
May 30 6:15 PM Halton Hills Eagles [Brown]10 10 - 7 Burlington Bulls [Dettbarn]7 Roly Bird
COBA 14UT2 May 30
6:15P
May 30 6:15 PM Milton Mets [Meyer]4 4 - 13 Burlington Bulls [Johnston]13 Ireland (Park 2)
WCBA 9U May 30
6:15P
May 30 6:15 PM Port Lambton Pirates1 1 - 16 Dresden Minor Ball16 Jackson Park
D8UL Junior/Senior May 30
6:15P
May 30 6:15 PM Renfrew Junior 24 4 - 5 UOVLL 55 Riverside (D4)
D8UL Junior/Senior May 30
6:15P
May 30 6:15 PM UOVLL 34 4 - 5 UOVLL 75 Mohn's
D8UL Junior/Senior May 30
6:15P
May 30 6:15 PM UOVLL 621 21 - 0 Madawaska Junior 20 Yakabuski (D2)
D8UL Minor May 30
6:15P
May 30 6:15 PM UOVLL 210 10 - 8 UOVLL 48 Kiddyland
D8UL Minor May 30
6:15P
May 30 6:15 PM UOVLL 710 10 - 10 Madawaska Minor 210 Yakabuski (D1)
D8UL Minor May 30
6:15P
May 30 6:15 PM UOVLL 515 15 - 11 UOVLL 111 Cobden
WCBA RIVER 9U S May 30
6:15P
May 30 6:15 PM Dresden Tigers Team 36 6 - 3 Blenheim Bees Team 23 Nichols Park
YSBA 9U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Innisfil Cardinals #2 Innisfil Cardinals #1 Knock
YSBA 11U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Aurora King Newmarket Hawks Ridgeview
SCBA MosRep May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Aylmer Pirates10 10 - 6 Tillsonburg Otters 10U6 Tillsonburg Arena (Kiwanis)
WCBA 13U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Sarnia Brigade 13U Select3 3 - 12 Port Lambton Pirates12 MacDonald Park (1 - South)
WOBA 15U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Hanover Hurricanes OBA Rep5 5 - 13 Kincardine Cardinals OBA Rep13 Connaught (Hardball)
SSMBA 15U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Ivy Leafs2 2 - 14 Stayner White Sox14 Stayner High School
LDBA COMP 13Usel May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Lambton Shores Falcons15 15 - 7 Ingersoll Ironbirds7 Victoria Park (Main)
WOBA 9U Gen May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Goderich Seahawks Green8 8 - 11 Clinton Mustangs 111 Clinton Optimist
WOBA 9U Gen May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Goderich Seahawks Black16 16 - 4 Howick Hawks Green4 Fordwich
WOBA 9U Gen May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Clinton Mustangs 215 15 - 8 Zurich Thunder8 Zurich
WOBA 11U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Listowel Legionnaires 112 12 - 12 Mitchell Astros Walt12 Cooper Standard (2)
WOBA 13U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Listowel Legionnaires 222 22 - 8 Chepstow Team 18 Chepstow (1)
WOBA 13U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Mitchell Astros Dicky20 20 - 8 Clinton Mustangs 28 Community Ball Park (Hardball)
WOBA 13U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Goderich Seahawks Black16 16 - 9 Mitchell Astros Wood9 Cooper Standard (1)
SSMBA 13U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Ivy Leafs8 8 - 11 New Lowell Knights#211 Recreation Park (Small Diamond 3)
SSMBA 8U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Ivy Leafs12 12 - 12 Angus Avengers#112 Lion's Park
SSMBA 8U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Wasaga Beach Whitecaps7 7 - 8 TNT Thunder8 PPG Park (McLean)
SCBA HOUSE Midg May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Simcoe 2 - Caradoc Townsend14 14 - 2 Tillsonburg Otters2 Tillsonburg Arena (Hardball 1)
LDBA HOUSE 13U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM DKMB Blue19 19 - 21 Lambton Shores Falcons21 McRae Park
LDBA HOUSE 9U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Strathroy Grey10 10 - 1 Lambton Shores Falcons1 Arkona Utter (1)
LDBA HOUSE 18U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Strathroy Royals7 7 - 3 Camlachie Cougars3 Lakeshore
LDBA HOUSE 7u May 30
6:30P
May 30 6:30 PM DKMB Blue20 20 - 0 Lambton Shores 10 Rick Goodhand
LDBA HOUSE 11U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM DKMB Red15 15 - 18 Lambton Shores 218 Arkona Utter (2)
WCBA RIVER 11U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Wyoming Wranglers0 0 - 12 Dutton Royals12 Scotland Park (Diamond 1)
WCBA RIVER 13U May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Dresden Tigers13 13 - 5 Corunna Giants Team 15 Athletic Park (1)
D8UL Minor May 30
6:30P
May 30 6:30 PM UOVLL 34 4 - 13 Renfrew Minor 213 Ma-te-Way (Tye)
WCBA RIVER 9U N May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Corunna Giants Team 220 20 - 4 Alvinston Riverhawks Navy4 Inwood Park
WOBA 9U Gen May 30
6:30P
May 30 6:30 PM Howick Hawks Gold10 10 - 20 Chepstow Team 220 Chepstow (2)
WOBA 7U May 30
6:45P
May 30 6:45 PM Zurich Thunder Red25 25 - 22 Exeter Express Red22 Exeter Tim Bit
COBA 18UT1 May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Milton Mets [MacDonald]10 10 - 6 Burlington Bulls [Ferguson]6 Casey Cosgrove
COBA 18UT1 May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Burlington Bulls [Peterson] Mississauga Majors [Baker] Mississauga VCC
COBA 18UT2 May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Brampton Royals [Spiliadis]0 0 - 10 Halton Hills Eagles [Barrett]10 Trafalgar
ICBA 18U-2 May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Simcoe Giants1 1 - 17 Guelph Royals17 Larry Pearson (3)
ICBA 18U-2 May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Kitchener Panthers A12 2 - 3 Waterloo Tigers3 Bechtel Park
ICBA 22U May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Waterloo Tigers9 9 - 15 Cambridge Cubs15 Dickson Park (1)
ICBA 16U May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Brantford Red Sox6 6 - 1 Woodstock Wranglers1 Southside (Tip O'Neil)
ICBA 16U May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Cambridge Cubs 15U15 15 - 7 Guelph Royals7 Exhibition Park (Hastings Stadium)
ICBA 14U-2 May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Woodstock Wranglers13 13 - 10 Stratford Nationals10 SERC (Hardball)
ICBA 14U-2 May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Ancaster Angels8 8 - 18 Guelph Royals18 Larry Pearson (1)
ICBA 14U-2 May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Hamilton Cardinals4 4 - 14 Brantford Red Sox14 Cockshutt Park (George Henry)
ICBA 15U-1 May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Hamilton Cardinals10 10 - 7 Guelph Royals A7 Larry Pearson (2)
ICBA 18U-1 May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Welland Jackfish2 2 - 7 Simcoe Giants7 Memorial
SSMBA 18U+ May 30
7:00P
May 30 7:00 PM New Lowell Knights9 9 - 5 Midland Twins5 Tiffin Park
LDBA COMP 14U May 30
7:00P
May 30 7:00 PM London West Tincaps3 3 - 9 Strathroy Royals9 Alexandra
SCBA HOUSE TBall May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Simcoe 17 7 - 7 Simcoe 57 Kinsmen
WOBA 11U May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Beaver Valley Team 211 11 - 10 Flesherton Rangers10 Priceville Diamond
WOBA 11U May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Owen Sound Hawks 31 1 - 8 Saugeen Shores Sting Green8 Beiner Park (2)
WOBA 15U May 30
7:00P
May 30 7:00 PM Ripley WOBA3 3 - 8 Saugeen Shores Sting8 Beiner Park (1)
COBA 18UT1 May 30
7:30P
May 30 7:30 PM Mississauga North Tigers [Luciano]17 17 - 18 Erindale Cardinals [Saker]18 Ninth Line (East)
WOBA 11U May 30
7:30P
May 30 7:30 PM Walkerton Capitals Blue9 9 - 6 Hanover Hurricanes Mann6 Kinsmen Park (2)
WOBA 18U May 30
7:30P
May 30 7:30 PM Kincardine Cardinals Listowel Legionnaires 2 John Bell (South)
WOBA 13U May 30
7:30P
May 30 7:30 PM Centre Wellington Eagles6 6 - 21 Listowel Legionnaires 321 Kinsmen Park (South)
LDBA COMP 15Usel May 30
7:45P
May 30 7:45 PM Southwest London Scorpions14 14 - 15 Alvinston Riverhawks15 Alvinston CC (South)
ICBA 22U May 30
8:00P
May 30 8:00 PM Hamilton Cardinals5 5 - 13 Brantford Red Sox13 Cockshutt Park (Arnold Anderson)
WOBA 15U May 30
8:00P
May 30 8:00 PM Flesherton Rangers OBA Rep4 4 - 2 Exeter Express OBA Rep2 Exeter (Alvin Willert)
SSMBA 13U May 30
8:00P
May 30 8:00 PM Angus Avengers#222 22 - 8 Collingwood Blue Jays#18 Central Park (Northeast)
SCBA HOUSE Bant East May 30
8:00P
May 30 8:00 PM Simcoe 2 - Simcoe Toyota7 7 - 8 Caledonia Bears 18 Caledonia (Main)
D8UL Junior/Senior May 30
8:00P
May 30 8:00 PM UOVLL 25 5 - 4 UOVLL 14 Riverside (D4)
SCBA BanRep May 30
8:15P
May 30 8:15 PM Delhi Tigers1 1 - 15 Tillsonburg Otters15 Tillsonburg Arena (Hardball 2)
WOBA 11U May 30
8:15P
May 30 8:15 PM Mitchell Astros Elligsen18 18 - 19 St. Marys Rockies Blue19 Teddy's Field
COBA 16UT1 May 30
8:30P
May 30 8:30 PM Halton Hills Eagles [Di Venanzo]9 9 - 1 Mississauga Majors [Hemeon]1 Mississauga VCC
YSBA 15U May 30
8:30P
May 30 8:30 PM Markham Mariners Caledon Nationals North Hill (NH1)
COBA 15UT2 May 30
8:30P
May 30 8:30 PM Brampton Royals [Glynn]3 3 - 13 Oakville A's [Chirrey]13 River Oaks (RO2)
SSMBA 18U+ May 30
8:30P
May 30 8:30 PM Ivy Leafs16 16 - 0 Bradford Tigers0 Joe Magani (5)
LDBA COMP 18U May 30
8:30P
May 30 8:30 PM Mitchell Astros OBA Rep23 23 - 0 St. Thomas Cardinals0 Emslie Field
LDBA COMP 18U May 30
8:30P
May 30 8:30 PM Lucan-Ilderton Athletics0 0 - 10 Dorchester Diamondbacks10 Outdoor Complex (Royal)
LDBA COMP 15U May 30
8:30P
May 30 8:30 PM St. Marys Rockies11 11 - 7 London Talons7 Stoneybrook (Dan Pulham)
LDBA HOUSE 18U May 30
8:30P
May 30 8:30 PM North Middlesex Sluggers9 9 - 7 DKMB River Cats7 Komoka (Back)
LDBA HOUSE 18U May 30
8:30P
May 30 8:30 PM Oakridge 18u Black5 5 - 11 Oakridge 18u Red11 Byron Sports Complex (3)
COBA 12UT1 May 30
8:40P
May 30 8:40 PM Mississauga Southwest Twins [Hardwick]12 12 - 5 Mississauga North Tigers [Sandico]5 Meadowvale (3)
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 1:07 PM.
Printed From TheOneDB.com Jun 23, 2024 1:07 PM