U11 |
Feb 01 6:00P |
Feb 01 |
6:00 PM |
AEMHA Ice Dogs B1 |
1 - 2 |
Minto Mad Dogs2 |
Palmerston Arena
|
U9 |
Feb 01 6:00P |
Feb 01 |
6:00 PM |
Wallace Sabres7 |
7 - 3 |
Howick Hornets3 |
Howick Community Cen
|
U9MD |
Feb 01 6:15P |
Feb 01 |
6:15 PM |
Huron-Bruce Blizzard MD |
|
Wingham Ironmen MD |
Wingham
|
U13 |
Feb 01 6:30P |
Feb 01 |
6:30 PM |
Mitchell Meteors3 |
3 - 5 |
Mid-Huron Huskies 15 |
Seaforth Arena
|
U13 |
Feb 01 7:00P |
Feb 01 |
7:00 PM |
Bruce Peninsula Predators Red0 |
0 - 9 |
TCDMHA Rebels9 |
Keady Arena
|
U9 |
Feb 01 7:00P |
Feb 01 |
7:00 PM |
Mt. Forest Rams1 |
1 - 32 |
Arthur Vipers32 |
Arthur
|
U13 |
Feb 01 7:15P |
Feb 01 |
7:15 PM |
Central Perth Predators1 |
1 - 4 |
Wingham Ironmen Blue4 |
Wingham
|
U13 |
Feb 01 7:30P |
Feb 01 |
7:30 PM |
Blyth-Brussels Crusaders6 |
6 - 3 |
Huron-Bruce Blizzard3 |
Ripley
|
U18 |
Feb 01 8:30P |
Feb 01 |
8:30 PM |
Blyth-Brussels Crusaders1 |
1 - 8 |
Mid-Huron Huskies 28 |
Hensall Arena
|
U13 |
Feb 01 8:30P |
Feb 01 |
8:30 PM |
Kincardine Kinucks Superheat0 |
0 - 4 |
Wingham Ironmen Yellow4 |
Wingham
|
U18 |
Feb 01 9:00P |
Feb 01 |
9:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack1 |
1 - 3 |
Shallow Lake Lakers3 |
Shallow Lake & Distr
|
U9 |
Feb 02 6:00P |
Feb 02 |
6:00 PM |
Shallow Lake Lakers2 |
2 - 9 |
Owen Sound Jr. Attack Red9 |
JMRRC (1 - West)
|
U9MD |
Feb 02 6:00P |
Feb 02 |
6:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders MD |
|
Central Perth Predators MD |
PERC
|
U11 |
Feb 02 7:00P |
Feb 02 |
7:00 PM |
Zurich Thunder1 |
1 - 4 |
Goderich Sailors Black4 |
Goderich MRC
|
U18 |
Feb 02 7:00P |
Feb 02 |
7:00 PM |
Shallow Lake Lakers6 |
6 - 1 |
Bruce Peninsula Predators1 |
Lions Head
|
U11 |
Feb 02 7:30P |
Feb 02 |
7:30 PM |
Mitchell Meteors2 |
2 - 6 |
Arthur Vipers6 |
Arthur
|
U18 |
Feb 02 8:00P |
Feb 02 |
8:00 PM |
Arthur Vipers 110 |
10 - 2 |
Mt. Forest Rams2 |
Mount Forest Sports
|
U13 |
Feb 02 8:00P |
Feb 02 |
8:00 PM |
Mitchell Meteors6 |
6 - 1 |
Goderich Sailors1 |
Goderich MRC
|
U11 |
Feb 03 9:00A |
Feb 03 |
9:00 AM |
Huron-Bruce Blizzard White4 |
4 - 0 |
AEMHA Ice Dogs B0 |
Paisley Arena
|
U9MD |
Feb 03 9:30A |
Feb 03 |
9:30 AM |
Mt. Forest Rams MD2 |
2 - 5 |
Owen Sound Jr. Attack MD5 |
JMRRC (1 - West)
|
U11 |
Feb 03 10:00A |
Feb 03 |
10:00 AM |
Saugeen Valley Steelheads 112 |
12 - 3 |
Bruce Peninsula Predators Black3 |
Lions Head
|
U9 |
Feb 03 10:00A |
Feb 03 |
10:00 AM |
Central Perth Predators4 |
4 - 3 |
Mid-Huron Huskies3 |
Seaforth Arena
|
U9 |
Feb 03 10:00A |
Feb 03 |
10:00 AM |
Zurich Thunder6 |
6 - 1 |
Wingham Ironmen1 |
Wingham
|
U9MD |
Feb 03 10:00A |
Feb 03 |
10:00 AM |
Drayton Defenders MD3 |
3 - 1 |
Shallow Lake Lakers MD1 |
Shallow Lake & Distr
|
U13 |
Feb 03 10:15A |
Feb 03 |
10:15 AM |
Walkerton Capitals 25 |
5 - 5 OT |
AEMHA Ice Dogs B5 |
Paisley Arena
|
U9 |
Feb 03 10:30A |
Feb 03 |
10:30 AM |
Owen Sound Jr. Attack Red1 |
1 - 10 |
Owen Sound Jr. Attack Gold10 |
JMRRC (1 - West)
|
U9 |
Feb 03 11:00A |
Feb 03 |
11:00 AM |
Kincardine Kinucks 27 |
7 - 7 OT |
Howick Hornets7 |
Howick Community Cen
|
U9MD |
Feb 03 11:00A |
Feb 03 |
11:00 AM |
AEMHA Ice Dogs A MD2 |
2 - 4 |
Bruce Peninsula Predators MD4 |
Lions Head
|
U11 |
Feb 03 12:00P |
Feb 03 |
12:00 PM |
Arthur Vipers7 |
7 - 1 |
Central Perth Predators1 |
Elma-Logan Arena
|
U13 |
Feb 03 12:00P |
Feb 03 |
12:00 PM |
South Bruce Blades0 |
0 - 8 |
AEMHA Ice Dogs A8 |
Tara CC
|
U13 |
Feb 03 12:00P |
Feb 03 |
12:00 PM |
Kincardine Kinucks MicroAge1 |
1 - 7 |
Blyth-Brussels Crusaders7 |
Brussels
|
U9 |
Feb 03 12:00P |
Feb 03 |
12:00 PM |
Walkerton Capitals9 |
9 - 2 |
Huron-Bruce Blizzard2 |
Lucknow Arena
|
U9 |
Feb 03 12:00P |
Feb 03 |
12:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads 20 |
0 - 0 |
Minto Mad Dogs0 |
Harriston CC
|
U15 |
Feb 03 12:30P |
Feb 03 |
12:30 PM |
Shallow Lake Lakers3 |
3 - 2 |
Owen Sound Jr. Attack Red2 |
JMRRC (2 - East)
|
U18 |
Feb 03 12:30P |
Feb 03 |
12:30 PM |
Walkerton Capitals9 |
9 - 0 |
Owen Sound Jr. Attack0 |
Bayshore
|
U15 |
Feb 03 1:00P |
Feb 03 |
1:00 PM |
TCDMHA Rebels7 |
7 - 5 |
Owen Sound Jr. Attack White5 |
JMRRC (1 - West)
|
U11 |
Feb 03 1:15P |
Feb 03 |
1:15 PM |
Goderich Sailors White0 |
0 - 15 |
Wingham Ironmen Yellow15 |
Wingham
|
U11 |
Feb 03 1:30P |
Feb 03 |
1:30 PM |
TCDMHA Rebels1 |
1 - 11 |
Saugeen Shores Storm 211 |
Southampton
|
U15 |
Feb 03 2:30P |
Feb 03 |
2:30 PM |
AEMHA Ice Dogs B2 |
2 - 2 |
Owen Sound Jr. Attack Gold2 |
JMRRC (1 - West)
|
U15 |
Feb 03 3:00P |
Feb 03 |
3:00 PM |
Mitchell Meteors2 |
2 - 4 |
Mid-Huron Huskies 24 |
Hensall Arena
|
U13 |
Feb 03 3:00P |
Feb 03 |
3:00 PM |
Wingham Ironmen Yellow0 |
0 - 5 |
Goderich Sailors5 |
Goderich MRC
|
U9MD |
Feb 03 3:00P |
Feb 03 |
3:00 PM |
Central Perth Predators MD4 |
4 - 2 |
Mid-Huron Huskies MD2 |
Seaforth Arena
|
U9MD |
Feb 03 3:30P |
Feb 03 |
3:30 PM |
Saugeen Shores Storm MD10 |
10 - 0 |
Walkerton Capitals MD0 |
Walkerton
|
U13 |
Feb 03 3:45P |
Feb 03 |
3:45 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red10 |
10 - 2 |
Saugeen Shores Storm 32 |
Southampton
|
U11 |
Feb 03 4:00P |
Feb 03 |
4:00 PM |
Walkerton Capitals 15 |
5 - 3 |
Owen Sound Jr. Attack Red3 |
Bayshore
|
U13 |
Feb 03 4:00P |
Feb 03 |
4:00 PM |
Mitchell Meteors2 |
2 - 1 |
Mid-Huron Huskies 21 |
Seaforth Arena
|
U13 |
Feb 03 4:15P |
Feb 03 |
4:15 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold9 |
9 - 3 |
Saugeen Shores Storm 13 |
Port Elgin Plex
|
U9MD |
Feb 03 4:30P |
Feb 03 |
4:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads MD2 |
2 - 2 OT |
Kincardine Kinucks MD2 |
Tiverton Arena
|
U9MD |
Feb 03 4:45P |
Feb 03 |
4:45 PM |
Blyth-Brussels Crusaders MD2 |
2 - 15 |
Mitchell Meteors MD15 |
Mitchell Arena
|
U15 |
Feb 03 5:00P |
Feb 03 |
5:00 PM |
AEMHA Ice Dogs A5 |
5 - 3 |
Saugeen Shores Storm 13 |
Southampton
|
U15 |
Feb 03 6:00P |
Feb 03 |
6:00 PM |
Central Perth Predators5 |
5 - 2 |
Goderich Sailors2 |
Goderich MRC
|
U13 |
Feb 04 9:15A |
Feb 04 |
9:15 AM |
Minto Mad Dogs1 |
1 - 8 |
Walkerton Capitals 28 |
Mildmay Carrick Recr
|
U9 |
Feb 04 9:30A |
Feb 04 |
9:30 AM |
South Bruce Blades5 |
5 - 3 |
Walkerton Capitals3 |
Walkerton
|
U9MD |
Feb 04 9:30A |
Feb 04 |
9:30 AM |
AEMHA Ice Dogs A MD1 |
1 - 2 |
Mt. Forest Rams MD2 |
Mount Forest Sports
|
U9 |
Feb 04 11:30A |
Feb 04 |
11:30 AM |
Saugeen Valley Steelheads 26 |
6 - 3 |
Owen Sound Jr. Attack Gold3 |
Bayshore
|
U9MD |
Feb 04 12:00P |
Feb 04 |
12:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard MD0 |
0 - 12 |
Saugeen Shores Storm MD12 |
Port Elgin Plex
|
U15 |
Feb 04 12:30P |
Feb 04 |
12:30 PM |
Kincardine Kinucks Royal Lepage1 |
1 - 1 OT |
Owen Sound Jr. Attack Gold1 |
Bayshore
|
U13 |
Feb 04 12:45P |
Feb 04 |
12:45 PM |
Mid-Huron Huskies 13 |
3 - 2 |
Kincardine Kinucks MicroAge2 |
Davidson Centre
|
U18 |
Feb 04 1:00P |
Feb 04 |
1:00 PM |
Bruce Peninsula Predators2 |
2 - 7 |
Huron-Bruce Blizzard Grey7 |
Lucknow Arena
|
U13 |
Feb 04 2:00P |
Feb 04 |
2:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold8 |
8 - 9 |
Owen Sound Jr. Attack Red9 |
Bayshore
|
U9 |
Feb 04 2:30P |
Feb 04 |
2:30 PM |
Goderich Sailors11 |
11 - 6 |
Zurich Thunder6 |
Zurich
|
U9MD |
Feb 04 3:30P |
Feb 04 |
3:30 PM |
AEMHA Ice Dogs A MD1 |
1 - 17 |
Drayton Defenders MD17 |
PMD Arena
|
U15 |
Feb 04 3:45P |
Feb 04 |
3:45 PM |
Saugeen Valley Steelheads8 |
8 - 3 |
Mt. Forest Rams3 |
Mount Forest Sports
|
U9 |
Feb 04 4:00P |
Feb 04 |
4:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads 11 |
1 - 5 |
Bruce Peninsula Predators5 |
Lions Head
|
U9 |
Feb 04 4:00P |
Feb 04 |
4:00 PM |
Minto Mad Dogs22 |
22 - 1 |
Blyth-Brussels Crusaders1 |
Blyth
|
U18 |
Feb 04 4:10P |
Feb 04 |
4:10 PM |
Arthur Vipers 19 |
9 - 0 |
Listowel Cyclones 20 |
Steve Kerr Complex
|
U11 |
Feb 04 4:15P |
Feb 04 |
4:15 PM |
Central Perth Predators8 |
8 - 3 |
Goderich Sailors White3 |
Goderich MRC
|
U13 |
Feb 04 4:40P |
Feb 04 |
4:40 PM |
Wingham Ironmen Blue3 |
3 - 7 |
Mitchell Meteors7 |
Mitchell Arena
|
U11 |
Feb 04 5:30P |
Feb 04 |
5:30 PM |
Blyth-Brussels Crusaders2 |
2 - 7 |
Goderich Sailors Black7 |
Goderich MRC
|
U15 |
Feb 04 5:30P |
Feb 04 |
5:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard4 |
4 - 0 |
Walkerton Capitals0 |
Walkerton
|
U11 |
Feb 04 5:50P |
Feb 04 |
5:50 PM |
Howick Hornets Gold1 |
1 - 0 |
Mitchell Meteors0 |
Mitchell Arena
|
U15 |
Feb 04 6:00P |
Feb 04 |
6:00 PM |
Bruce Peninsula Predators1 |
1 - 17 |
Shallow Lake Lakers17 |
Shallow Lake & Distr
|
U13 |
Feb 04 6:00P |
Feb 04 |
6:00 PM |
Bruce Peninsula Predators Red1 |
1 - 0 |
Bruce Peninsula Predators Black0 |
Lions Head
|
U15 |
Feb 04 7:30P |
Feb 04 |
7:30 PM |
AEMHA Ice Dogs B5 |
5 - 1 |
TCDMHA Rebels1 |
JMRRC (1 - West)
|
U9MD |
Feb 05 5:30P |
Feb 05 |
5:30 PM |
Walkerton Capitals MD0 |
0 - 6 |
Kincardine Kinucks MD6 |
Tiverton Arena
|
U13 |
Feb 05 6:00P |
Feb 05 |
6:00 PM |
Mid-Huron Huskies 15 |
5 - 1 |
Mid-Huron Huskies 21 |
Central Huron CC
|
U9 |
Feb 05 6:00P |
Feb 05 |
6:00 PM |
South Bruce Blades7 |
7 - 1 |
Huron-Bruce Blizzard1 |
Ripley
|
U11 |
Feb 05 6:30P |
Feb 05 |
6:30 PM |
Mid-Huron Huskies 26 |
6 - 1 |
Blyth-Brussels Crusaders1 |
Blyth
|
U9 |
Feb 05 6:30P |
Feb 05 |
6:30 PM |
TCDMHA Rebels0 |
0 - 11 |
Kincardine Kinucks 211 |
Tiverton Arena
|
U11 |
Feb 05 7:00P |
Feb 05 |
7:00 PM |
Mt. Forest Rams2 |
2 - 3 |
Howick Hornets Green3 |
Howick Community Cen
|
U13 |
Feb 05 7:00P |
Feb 05 |
7:00 PM |
Shallow Lake Lakers Yellow1 |
1 - 2 |
Shallow Lake Lakers Black2 |
Shallow Lake & Distr
|
U13 |
Feb 05 7:00P |
Feb 05 |
7:00 PM |
AEMHA Ice Dogs A5 |
5 - 3 |
AEMHA Ice Dogs B3 |
Tara CC
|
U15 |
Feb 05 7:30P |
Feb 05 |
7:30 PM |
Wingham Ironmen4 |
4 - 1 |
Central Perth Predators1 |
PERC
|
U15 |
Feb 05 8:00P |
Feb 05 |
8:00 PM |
Walkerton Capitals4 |
4 - 2 |
South Bruce Blades2 |
Teeswater Arena
|
U18 |
Feb 05 8:00P |
Feb 05 |
8:00 PM |
Listowel Cyclones 11 |
1 - 3 |
Mid-Huron Huskies 13 |
Hensall Arena
|
U18 |
Feb 05 9:00P |
Feb 05 |
9:00 PM |
Kincardine Kinucks Scotia Bank 22 |
2 - 3 |
Saugeen Shores Storm 23 |
Southampton
|
U11 |
Feb 06 6:00P |
Feb 06 |
6:00 PM |
Mid-Huron Huskies 17 |
7 - 1 |
Goderich Sailors White1 |
Goderich MRC
|
U11 |
Feb 06 6:30P |
Feb 06 |
6:30 PM |
Arthur Vipers1 |
1 - 3 |
Listowel Cyclones 23 |
Steve Kerr Complex
|
U11 |
Feb 06 7:00P |
Feb 06 |
7:00 PM |
AEMHA Ice Dogs A5 |
5 - 0 |
Bruce Peninsula Predators Red0 |
Wiarton Arena
|
U15 |
Feb 06 7:00P |
Feb 06 |
7:00 PM |
Mid-Huron Huskies 28 |
8 - 1 |
Goderich Sailors1 |
Goderich MRC
|
U15 |
Feb 06 7:30P |
Feb 06 |
7:30 PM |
Mitchell Meteors5 |
5 - 8 |
Wingham Ironmen8 |
Wingham
|
U13 |
Feb 06 7:30P |
Feb 06 |
7:30 PM |
Saugeen Shores Storm 11 |
1 - 11 |
Owen Sound Jr. Attack Red11 |
Bayshore
|
U18 |
Feb 06 8:30P |
Feb 06 |
8:30 PM |
Kincardine Kinucks Scotia Bank 22 |
2 - 2 OT |
Huron-Bruce Blizzard Grey2 |
Ripley
|
U18 |
Feb 06 8:30P |
Feb 06 |
8:30 PM |
Listowel Cyclones 20 |
0 - 6 |
Blyth-Brussels Crusaders6 |
Brussels
|
U9 |
Feb 07 5:30P |
Feb 07 |
5:30 PM |
AEMHA Ice Dogs B0 |
0 - 0 |
TCDMHA Rebels0 |
Keady Arena
|
U11 |
Feb 07 6:00P |
Feb 07 |
6:00 PM |
Mid-Huron Huskies 24 |
4 - 3 |
Howick Hornets Gold3 |
Howick Community Cen
|
U11 |
Feb 07 6:00P |
Feb 07 |
6:00 PM |
South Bruce Blades3 |
3 - 1 |
Saugeen Valley Steelheads 31 |
Durham CC
|
U13 |
Feb 07 6:00P |
Feb 07 |
6:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold15 |
15 - 4 |
Bruce Peninsula Predators Black4 |
Lions Head
|
U9 |
Feb 07 6:00P |
Feb 07 |
6:00 PM |
Howick Hornets2 |
2 - 6 |
Drayton Defenders6 |
PMD Arena
|
U9 |
Feb 07 6:00P |
Feb 07 |
6:00 PM |
Goderich Sailors4 |
4 - 2 |
Mitchell Meteors2 |
Mitchell Arena
|
U9MD |
Feb 07 6:00P |
Feb 07 |
6:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads MD4 |
4 - 2 |
Huron-Bruce Blizzard MD2 |
Lucknow Arena
|
U11 |
Feb 07 6:15P |
Feb 07 |
6:15 PM |
Saugeen Valley Steelheads 22 |
2 - 10 |
Listowel Cyclones 110 |
Steve Kerr Complex
|
U13 |
Feb 07 6:30P |
Feb 07 |
6:30 PM |
Walkerton Capitals 15 |
5 - 3 |
South Bruce Blades3 |
Mildmay Carrick Recr
|
U9 |
Feb 07 6:30P |
Feb 07 |
6:30 PM |
Kincardine Kinucks 25 |
5 - 3 |
Walkerton Capitals3 |
Walkerton
|
U11 |
Feb 07 7:00P |
Feb 07 |
7:00 PM |
Walkerton Capitals 22 |
2 - 10 |
Howick Hornets Green10 |
Howick Community Cen
|
U9MD |
Feb 07 7:00P |
Feb 07 |
7:00 PM |
Mitchell Meteors MD9 |
9 - 2 |
Mid-Huron Huskies MD2 |
Bayfield
|
U15 |
Feb 07 7:30P |
Feb 07 |
7:30 PM |
Mid-Huron Huskies 13 |
3 - 3 OT |
Blyth-Brussels Crusaders3 |
Blyth
|
U9MD |
Feb 07 7:30P |
Feb 07 |
7:30 PM |
Shallow Lake Lakers MD6 |
6 - 7 |
AEMHA Ice Dogs A MD7 |
Paisley Arena
|
U18 |
Feb 07 8:00P |
Feb 07 |
8:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads8 |
8 - 7 |
Saugeen Shores Storm 17 |
Southampton
|
U13 |
Feb 07 8:00P |
Feb 07 |
8:00 PM |
AEMHA Ice Dogs A7 |
7 - 1 |
Saugeen Valley Steelheads1 |
Normanby Arena
|
U13 |
Feb 07 8:00P |
Feb 07 |
8:00 PM |
Goderich Sailors1 |
1 - 0 |
Mitchell Meteors0 |
Mitchell Arena
|
U18 |
Feb 07 8:30P |
Feb 07 |
8:30 PM |
Mid-Huron Huskies 12 |
2 - 4 |
Mitchell Meteors4 |
Elma-Logan Arena
|
U11 |
Feb 08 5:30P |
Feb 08 |
5:30 PM |
Saugeen Shores Storm 10 |
0 - 2 |
Saugeen Shores Storm 22 |
Southampton
|
U11 |
Feb 08 6:00P |
Feb 08 |
6:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard White6 |
6 - 0 |
Minto Mad Dogs0 |
Palmerston Arena
|
U9MD |
Feb 08 6:15P |
Feb 08 |
6:15 PM |
Walkerton Capitals MD2 |
2 - 0 |
Wingham Ironmen MD0 |
Wingham
|
U9 |
Feb 08 6:30P |
Feb 08 |
6:30 PM |
Wingham Ironmen2 |
2 - 8 |
South Bruce Blades8 |
Mildmay Carrick Recr
|
U11 |
Feb 08 7:00P |
Feb 08 |
7:00 PM |
TCDMHA Rebels9 |
9 - 5 |
Saugeen Valley Steelheads 15 |
Hanover P&H Centre
|
U9 |
Feb 08 7:00P |
Feb 08 |
7:00 PM |
Drayton Defenders4 |
4 - 5 |
Arthur Vipers5 |
Arthur
|
U13 |
Feb 08 7:15P |
Feb 08 |
7:15 PM |
Huron-Bruce Blizzard0 |
0 - 4 |
Wingham Ironmen Yellow4 |
Wingham
|
U18 |
Feb 08 8:00P |
Feb 08 |
8:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack0 |
0 - 4 |
Huron-Bruce Blizzard Grey4 |
Ripley
|
U15 |
Feb 08 8:30P |
Feb 08 |
8:30 PM |
Mitchell Meteors5 |
5 - 6 |
Mid-Huron Huskies 16 |
Hensall Arena
|
U18 |
Feb 08 9:00P |
Feb 08 |
9:00 PM |
Kincardine Kinucks 10 |
0 - 3 |
Shallow Lake Lakers3 |
Shallow Lake & Distr
|
U9MD |
Feb 09 5:30P |
Feb 09 |
5:30 PM |
Mitchell Meteors MD12 |
12 - 1 |
Blyth-Brussels Crusaders MD1 |
Brussels
|
U11 |
Feb 09 6:00P |
Feb 09 |
6:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard Grey7 |
7 - 4 |
Owen Sound Jr. Attack Red4 |
JMRRC (1 - West)
|
U15 |
Feb 09 6:00P |
Feb 09 |
6:00 PM |
Bruce Peninsula Predators3 |
3 - 3 OT |
AEMHA Ice Dogs B3 |
Chesley
|
U13 |
Feb 09 6:00P |
Feb 09 |
6:00 PM |
Drayton Defenders4 |
4 - 2 |
Mt. Forest Rams2 |
Arthur
|
U9MD |
Feb 09 6:00P |
Feb 09 |
6:00 PM |
Drayton Defenders MD11 |
11 - 0 |
Mt. Forest Rams MD0 |
Harriston CC
|
U9MD |
Feb 09 6:00P |
Feb 09 |
6:00 PM |
Mid-Huron Huskies MD1 |
1 - 4 |
Central Perth Predators MD4 |
PERC
|
U11 |
Feb 09 6:30P |
Feb 09 |
6:30 PM |
Drayton Defenders4 |
4 - 0 |
Blyth-Brussels Crusaders0 |
Brussels
|
U11 |
Feb 09 6:30P |
Feb 09 |
6:30 PM |
Central Perth Predators2 |
2 - 3 |
Zurich Thunder3 |
Zurich
|
U11 |
Feb 09 6:30P |
Feb 09 |
6:30 PM |
Saugeen Shores Storm 14 |
4 - 1 |
Saugeen Valley Steelheads 11 |
Durham CC
|
U18 |
Feb 09 6:30P |
Feb 09 |
6:30 PM |
Central Perth Predators5 |
5 - 4 |
Mid-Huron Huskies 24 |
Central Huron CC
|
U13 |
Feb 09 7:00P |
Feb 09 |
7:00 PM |
Bruce Peninsula Predators Black2 |
2 - 8 |
Owen Sound Jr. Attack Red8 |
Bayshore
|
U9MD |
Feb 09 7:00P |
Feb 09 |
7:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack MD4 |
4 - 2 |
Shallow Lake Lakers MD2 |
Shallow Lake & Distr
|
U9MD |
Feb 09 7:00P |
Feb 09 |
7:00 PM |
Walkerton Capitals MD |
|
Saugeen Shores Storm MD |
Port Elgin Plex
|
U15 |
Feb 09 8:00P |
Feb 09 |
8:00 PM |
Kincardine Kinucks Royal Lepage1 |
1 - 3 |
Owen Sound Jr. Attack White3 |
JMRRC (1 - West)
|
U18 |
Feb 09 8:15P |
Feb 09 |
8:15 PM |
Huron-Bruce Blizzard White6 |
6 - 3 |
Owen Sound Jr. Attack3 |
Bayshore
|
U18 |
Feb 09 9:15P |
Feb 09 |
9:15 PM |
Kincardine Kinucks 12 |
2 - 10 |
Walkerton Capitals10 |
Walkerton
|
U9MD |
Feb 10 9:30A |
Feb 10 |
9:30 AM |
Bruce Peninsula Predators MD0 |
0 - 2 |
Owen Sound Jr. Attack MD2 |
JMRRC (1 - West)
|
U13 |
Feb 10 10:00A |
Feb 10 |
10:00 AM |
Huron-Bruce Blizzard1 |
1 - 5 |
Central Perth Predators5 |
PERC
|
U9 |
Feb 10 10:00A |
Feb 10 |
10:00 AM |
AEMHA Ice Dogs B5 |
5 - 0 |
Shallow Lake Lakers0 |
Shallow Lake & Distr
|
U9 |
Feb 10 10:00A |
Feb 10 |
10:00 AM |
Blyth-Brussels Crusaders3 |
3 - 0 |
Central Perth Predators0 |
Elma-Logan Arena
|
U9 |
Feb 10 10:00A |
Feb 10 |
10:00 AM |
Mid-Huron Huskies3 |
3 - 10 |
Goderich Sailors10 |
Goderich MRC
|
U9 |
Feb 10 10:30A |
Feb 10 |
10:30 AM |
TCDMHA Rebels5 |
5 - 3 |
Owen Sound Jr. Attack Red3 |
JMRRC (1 - West)
|
U9 |
Feb 10 10:40A |
Feb 10 |
10:40 AM |
Wallace Sabres2 |
2 - 2 OT |
Arthur Vipers2 |
Arthur
|
U9MD |
Feb 10 10:45A |
Feb 10 |
10:45 AM |
Listowel Cyclones MD1 |
1 - 8 |
Mitchell Meteors MD8 |
Mitchell Arena
|
U11 |
Feb 10 11:00A |
Feb 10 |
11:00 AM |
Huron-Bruce Blizzard Grey3 |
3 - 2 |
Walkerton Capitals 12 |
Walkerton
|
U11 |
Feb 10 11:30A |
Feb 10 |
11:30 AM |
Saugeen Valley Steelheads 32 |
2 - 4 |
Saugeen Valley Steelheads 24 |
Normanby Arena
|
U11 |
Feb 10 11:45A |
Feb 10 |
11:45 AM |
Drayton Defenders2 |
2 - 4 |
Arthur Vipers4 |
Arthur
|
U9 |
Feb 10 11:45A |
Feb 10 |
11:45 AM |
Listowel Cyclones3 |
3 - 11 |
Mitchell Meteors11 |
Mitchell Arena
|
U13 |
Feb 10 12:00P |
Feb 10 |
12:00 PM |
Walkerton Capitals 20 |
0 - 1 |
AEMHA Ice Dogs A1 |
Tara CC
|
U11 |
Feb 10 12:30P |
Feb 10 |
12:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard White7 |
7 - 6 |
Saugeen Shores Storm 46 |
Southampton
|
U15 |
Feb 10 12:30P |
Feb 10 |
12:30 PM |
TCDMHA Rebels2 |
2 - 4 |
Owen Sound Jr. Attack Red4 |
JMRRC (2 - East)
|
U13 |
Feb 10 12:30P |
Feb 10 |
12:30 PM |
Bruce Peninsula Predators Black3 |
3 - 9 |
Owen Sound Jr. Attack Gold9 |
Bayshore
|
U9 |
Feb 10 12:30P |
Feb 10 |
12:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads 28 |
8 - 2 |
Saugeen Valley Steelheads 12 |
Hanover P&H Centre
|
U11 |
Feb 10 1:00P |
Feb 10 |
1:00 PM |
Bruce Peninsula Predators Red1 |
1 - 2 |
Owen Sound Jr. Attack Gold2 |
JMRRC (1 - West)
|
U11 |
Feb 10 1:00P |
Feb 10 |
1:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red7 |
7 - 3 |
Saugeen Shores Storm 13 |
Port Elgin Plex
|
U11 |
Feb 10 1:15P |
Feb 10 |
1:15 PM |
Listowel Cyclones 10 |
0 - 1 |
Wingham Ironmen Blue1 |
Wingham
|
U9MD |
Feb 10 1:15P |
Feb 10 |
1:15 PM |
Drayton Defenders MD12 |
12 - 2 |
AEMHA Ice Dogs A MD2 |
Paisley Arena
|
U11 |
Feb 10 1:30P |
Feb 10 |
1:30 PM |
Kincardine Kinucks 11 |
1 - 3 |
Saugeen Shores Storm 23 |
Southampton
|
U15 |
Feb 10 1:30P |
Feb 10 |
1:30 PM |
Minto Mad Dogs2 |
2 - 3 |
AEMHA Ice Dogs A3 |
Tara CC
|
U11 |
Feb 10 1:45P |
Feb 10 |
1:45 PM |
AEMHA Ice Dogs A7 |
7 - 1 |
Shallow Lake Lakers Black1 |
Shallow Lake & Distr
|
U18 |
Feb 10 1:45P |
Feb 10 |
1:45 PM |
Huron-Bruce Blizzard Grey1 |
1 - 1 OT |
Owen Sound Jr. Attack1 |
Bayshore
|
U15 |
Feb 10 2:00P |
Feb 10 |
2:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack White3 |
3 - 2 |
Owen Sound Jr. Attack Gold2 |
JMRRC (1 - West)
|
U18 |
Feb 10 2:00P |
Feb 10 |
2:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads5 |
5 - 2 |
Huron-Bruce Blizzard White2 |
Ripley
|
U9MD |
Feb 10 2:00P |
Feb 10 |
2:00 PM |
Saugeen Shores Storm MD5 |
5 - 5 OT |
Kincardine Kinucks MD5 |
Davidson Centre
|
U11 |
Feb 10 2:15P |
Feb 10 |
2:15 PM |
South Bruce Blades0 |
0 - 1 |
Kincardine Kinucks 21 |
Tiverton Arena
|
U11 |
Feb 10 2:20P |
Feb 10 |
2:20 PM |
Saugeen Shores Storm 30 |
0 - 3 |
Walkerton Capitals 23 |
Walkerton
|
U11 |
Feb 10 2:30P |
Feb 10 |
2:30 PM |
Blyth-Brussels Crusaders0 |
0 - 11 |
Wingham Ironmen Yellow11 |
Wingham
|
U9MD |
Feb 10 2:30P |
Feb 10 |
2:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard MD3 |
3 - 3 OT |
Saugeen Valley Steelheads MD3 |
Hanover P&H Centre
|
U11 |
Feb 10 3:00P |
Feb 10 |
3:00 PM |
Howick Hornets Gold0 |
0 - 2 |
Goderich Sailors Black2 |
Goderich MRC
|
U13 |
Feb 10 4:15P |
Feb 10 |
4:15 PM |
Shallow Lake Lakers Black8 |
8 - 1 |
Saugeen Shores Storm 11 |
Port Elgin Plex
|
U11 |
Feb 10 4:30P |
Feb 10 |
4:30 PM |
TCDMHA Rebels8 |
8 - 3 |
Bruce Peninsula Predators Black3 |
Wiarton Arena
|
U11 |
Feb 10 4:45P |
Feb 10 |
4:45 PM |
Mid-Huron Huskies 11 |
1 - 5 |
Mitchell Meteors5 |
Mitchell Arena
|
U15 |
Feb 10 5:00P |
Feb 10 |
5:00 PM |
Kincardine Kinucks Lighthouse1 |
1 - 5 |
Saugeen Shores Storm 15 |
Southampton
|
U9 |
Feb 10 5:30P |
Feb 10 |
5:30 PM |
South Bruce Blades2 |
2 - 5 |
Kincardine Kinucks 25 |
Davidson Centre
|
U13 |
Feb 10 5:45P |
Feb 10 |
5:45 PM |
Kincardine Kinucks MicroAge1 |
1 - 1 OT |
Kincardine Kinucks Superheat1 |
Tiverton Arena
|
U15 |
Feb 10 6:00P |
Feb 10 |
6:00 PM |
Listowel Cyclones4 |
4 - 3 |
Goderich Sailors3 |
Goderich MRC
|
U18 |
Feb 10 8:15P |
Feb 10 |
8:15 PM |
Saugeen Shores Storm 23 |
3 - 3 OT |
Kincardine Kinucks 13 |
Tiverton Arena
|
U9 |
Feb 11 8:00A |
Feb 11 |
8:00 AM |
Bruce Peninsula Predators10 |
10 - 1 |
Shallow Lake Lakers1 |
Shallow Lake & Distr
|
U9MD |
Feb 11 9:00A |
Feb 11 |
9:00 AM |
Blyth-Brussels Crusaders MD3 |
3 - 10 |
Central Perth Predators MD10 |
Elma-Logan Arena
|
U9MD |
Feb 11 9:30A |
Feb 11 |
9:30 AM |
Kincardine Kinucks MD9 |
9 - 1 |
Walkerton Capitals MD1 |
Walkerton
|
U9 |
Feb 11 10:00A |
Feb 11 |
10:00 AM |
Zurich Thunder |
|
Central Perth Predators |
Elma-Logan Arena
|
U13 |
Feb 11 11:30A |
Feb 11 |
11:30 AM |
Saugeen Shores Storm 23 |
3 - 4 |
Owen Sound Jr. Attack Red4 |
Bayshore
|
U11 |
Feb 11 12:00P |
Feb 11 |
12:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads 21 |
1 - 3 |
Mt. Forest Rams3 |
Mount Forest Sports
|
U9MD |
Feb 11 12:00P |
Feb 11 |
12:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads MD0 |
0 - 6 |
Saugeen Shores Storm MD6 |
Port Elgin Plex
|
U13 |
Feb 11 1:00P |
Feb 11 |
1:00 PM |
Howick Hornets3 |
3 - 0 |
Mt. Forest Rams0 |
Mount Forest Sports
|
U11 |
Feb 11 1:15P |
Feb 11 |
1:15 PM |
Mid-Huron Huskies 10 |
0 - 0 OT |
Drayton Defenders0 |
PMD Arena
|
U9 |
Feb 11 1:30P |
Feb 11 |
1:30 PM |
Goderich Sailors4 |
4 - 0 |
Listowel Cyclones0 |
Steve Kerr Complex
|
U9MD |
Feb 11 1:30P |
Feb 11 |
1:30 PM |
Mt. Forest Rams MD4 |
4 - 3 |
Shallow Lake Lakers MD3 |
Shallow Lake & Distr
|
U11 |
Feb 11 2:30P |
Feb 11 |
2:30 PM |
Kincardine Kinucks 12 |
2 - 8 |
AEMHA Ice Dogs A8 |
Paisley Arena
|
U11 |
Feb 11 2:30P |
Feb 11 |
2:30 PM |
Bruce Peninsula Predators Red0 |
0 - 6 |
Shallow Lake Lakers Yellow6 |
Shallow Lake & Distr
|
U9 |
Feb 11 2:30P |
Feb 11 |
2:30 PM |
Mt. Forest Rams1 |
1 - 3 |
Drayton Defenders3 |
PMD Arena
|
U13 |
Feb 11 3:00P |
Feb 11 |
3:00 PM |
Saugeen Shores Storm 310 |
10 - 3 |
Bruce Peninsula Predators Black3 |
Wiarton Arena
|
U13 |
Feb 11 3:15P |
Feb 11 |
3:15 PM |
Central Perth Predators2 |
2 - 2 OT |
Kincardine Kinucks Superheat2 |
Tiverton Arena
|
U11 |
Feb 11 3:30P |
Feb 11 |
3:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard Grey16 |
16 - 2 |
Shallow Lake Lakers Black2 |
Shallow Lake & Distr
|
U11 |
Feb 11 3:30P |
Feb 11 |
3:30 PM |
Kincardine Kinucks 23 |
3 - 4 |
Saugeen Valley Steelheads 34 |
Durham CC
|
U9MD |
Feb 11 3:30P |
Feb 11 |
3:30 PM |
Bruce Peninsula Predators MD1 |
1 - 2 |
Drayton Defenders MD2 |
PMD Arena
|
U15 |
Feb 11 3:45P |
Feb 11 |
3:45 PM |
Huron-Bruce Blizzard3 |
3 - 0 |
Mt. Forest Rams0 |
Mount Forest Sports
|
U18 |
Feb 11 3:45P |
Feb 11 |
3:45 PM |
Bruce Peninsula Predators1 |
1 - 8 |
Kincardine Kinucks Scotia Bank 28 |
Davidson Centre
|
U11 |
Feb 11 4:15P |
Feb 11 |
4:15 PM |
Arthur Vipers3 |
3 - 2 |
Goderich Sailors Black2 |
Goderich MRC
|
U15 |
Feb 11 4:30P |
Feb 11 |
4:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack White7 |
7 - 2 |
Bruce Peninsula Predators2 |
Wiarton Arena
|
U15 |
Feb 11 4:30P |
Feb 11 |
4:30 PM |
Saugeen Shores Storm 12 |
2 - 0 |
Walkerton Capitals0 |
Walkerton
|
U15 |
Feb 11 4:30P |
Feb 11 |
4:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold5 |
5 - 4 |
Kincardine Kinucks Royal Lepage4 |
Tiverton Arena
|
U11 |
Feb 11 5:40P |
Feb 11 |
5:40 PM |
Goderich Sailors White1 |
1 - 2 |
Mitchell Meteors2 |
Mitchell Arena
|
U9MD |
Feb 11 5:45P |
Feb 11 |
5:45 PM |
Drayton Defenders MD2 |
2 - 3 |
Bruce Peninsula Predators MD3 |
Wiarton Arena
|
U15 |
Feb 11 6:00P |
Feb 11 |
6:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red4 |
4 - 4 OT |
Shallow Lake Lakers4 |
Shallow Lake & Distr
|
U11 |
Feb 11 6:30P |
Feb 11 |
6:30 PM |
South Bruce Blades1 |
1 - 1 OT |
Saugeen Shores Storm 31 |
Southampton
|
U13 |
Feb 12 6:00P |
Feb 12 |
6:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders0 |
0 - 3 |
Central Perth Predators3 |
PERC
|
U13 |
Feb 12 7:00P |
Feb 12 |
7:00 PM |
Shallow Lake Lakers Black6 |
6 - 2 |
Shallow Lake Lakers Yellow2 |
Shallow Lake & Distr
|
U15 |
Feb 12 8:00P |
Feb 12 |
8:00 PM |
Goderich Sailors1 |
1 - 3 |
Mid-Huron Huskies 23 |
Seaforth Arena
|
U15 |
Feb 12 8:00P |
Feb 12 |
8:00 PM |
Kincardine Kinucks Lighthouse2 |
2 - 2 OT |
South Bruce Blades2 |
Teeswater Arena
|
U18 |
Feb 12 8:00P |
Feb 12 |
8:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders2 |
2 - 5 |
Mid-Huron Huskies 15 |
Hensall Arena
|
U18 |
Feb 12 8:30P |
Feb 12 |
8:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads1 |
1 - 7 |
Kincardine Kinucks Scotia Bank 27 |
Tiverton Arena
|
U18 |
Feb 12 9:00P |
Feb 12 |
9:00 PM |
Saugeen Shores Storm 28 |
8 - 1 |
Saugeen Shores Storm 11 |
Southampton
|
U18 |
Feb 12 9:00P |
Feb 12 |
9:00 PM |
Listowel Cyclones 22 |
2 - 9 |
Mitchell Meteors9 |
Mitchell Arena
|
U11 |
Feb 13 6:00P |
Feb 13 |
6:00 PM |
Mitchell Meteors5 |
5 - 5 OT |
Goderich Sailors White5 |
Goderich MRC
|
U13 |
Feb 13 6:00P |
Feb 13 |
6:00 PM |
Mt. Forest Rams6 |
6 - 3 |
Minto Mad Dogs3 |
Palmerston Arena
|
U9 |
Feb 13 6:00P |
Feb 13 |
6:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red6 |
6 - 6 OT |
AEMHA Ice Dogs B6 |
Tara CC
|
U9MD |
Feb 13 6:00P |
Feb 13 |
6:00 PM |
Walkerton Capitals MD2 |
2 - 1 |
Saugeen Valley Steelheads MD1 |
Hanover P&H Centre
|
U11 |
Feb 13 6:30P |
Feb 13 |
6:30 PM |
Wingham Ironmen Yellow4 |
4 - 5 |
Listowel Cyclones 25 |
Steve Kerr Complex
|
U15 |
Feb 13 7:00P |
Feb 13 |
7:00 PM |
Mid-Huron Huskies 11 |
1 - 4 |
Mitchell Meteors4 |
Mitchell Arena
|
U18 |
Feb 13 7:00P |
Feb 13 |
7:00 PM |
Kincardine Kinucks Scotia Bank 22 |
2 - 1 |
Bruce Peninsula Predators1 |
Wiarton Arena
|
U9 |
Feb 13 7:00P |
Feb 13 |
7:00 PM |
Minto Mad Dogs7 |
7 - 2 |
Saugeen Valley Steelheads 22 |
Hanover P&H Centre
|
U9 |
Feb 13 7:00P |
Feb 13 |
7:00 PM |
Wallace Sabres13 |
13 - 0 |
Huron-Bruce Blizzard0 |
Lucknow Arena
|
U13 |
Feb 13 7:30P |
Feb 13 |
7:30 PM |
Mid-Huron Huskies 211 |
11 - 1 |
Huron-Bruce Blizzard1 |
Ripley
|
U13 |
Feb 13 7:30P |
Feb 13 |
7:30 PM |
Mitchell Meteors0 |
0 - 2 |
Wingham Ironmen Blue2 |
Wingham
|
U18 |
Feb 13 8:30P |
Feb 13 |
8:30 PM |
Arthur Vipers 15 |
5 - 4 |
Blyth-Brussels Crusaders4 |
Brussels
|
U18 |
Feb 13 9:15P |
Feb 13 |
9:15 PM |
Saugeen Shores Storm 23 |
3 - 0 |
Walkerton Capitals0 |
Walkerton
|
U13 |
Feb 14 6:00P |
Feb 14 |
6:00 PM |
Bruce Peninsula Predators Black3 |
3 - 6 |
Bruce Peninsula Predators Red6 |
Lions Head
|
U9MD |
Feb 14 6:00P |
Feb 14 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Storm MD13 |
13 - 2 |
Huron-Bruce Blizzard MD2 |
Ripley
|
U9MD |
Feb 14 6:00P |
Feb 14 |
6:00 PM |
Mid-Huron Huskies MD0 |
0 - 9 |
Mitchell Meteors MD9 |
Mitchell Arena
|
U11 |
Feb 14 6:15P |
Feb 14 |
6:15 PM |
Saugeen Valley Steelheads 31 |
1 - 4 |
Listowel Cyclones 14 |
Steve Kerr Complex
|
U11 |
Feb 14 6:45P |
Feb 14 |
6:45 PM |
Minto Mad Dogs2 |
2 - 2 OT |
South Bruce Blades2 |
Teeswater Arena
|
U9 |
Feb 14 7:00P |
Feb 14 |
7:00 PM |
Kincardine Kinucks 19 |
9 - 2 |
Saugeen Valley Steelheads 12 |
Hanover P&H Centre
|
U11 |
Feb 14 7:15P |
Feb 14 |
7:15 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red4 |
4 - 1 |
Kincardine Kinucks 11 |
Davidson Centre
|
U15 |
Feb 14 7:30P |
Feb 14 |
7:30 PM |
Drayton Defenders3 |
3 - 2 |
Blyth-Brussels Crusaders2 |
Blyth
|
U18 |
Feb 14 8:30P |
Feb 14 |
8:30 PM |
Kincardine Kinucks 13 |
3 - 3 OT |
Kincardine Kinucks Scotia Bank 23 |
Davidson Centre
|
U9 |
Feb 15 6:00P |
Feb 15 |
6:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard2 |
2 - 15 |
Howick Hornets15 |
Howick Community Cen
|
U11 |
Feb 15 6:15P |
Feb 15 |
6:15 PM |
Saugeen Shores Storm 3 |
|
Wingham Ironmen Blue |
Wingham
|
U11 |
Feb 15 6:30P |
Feb 15 |
6:30 PM |
Mitchell Meteors1 |
1 - 5 |
Listowel Cyclones 25 |
Steve Kerr Complex
|
U13 |
Feb 15 6:30P |
Feb 15 |
6:30 PM |
Wingham Ironmen Yellow4 |
4 - 2 |
Mid-Huron Huskies 12 |
Seaforth Arena
|
U13 |
Feb 15 7:00P |
Feb 15 |
7:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold |
|
Bruce Peninsula Predators Red |
Lions Head
|
U13 |
Feb 15 7:30P |
Feb 15 |
7:30 PM |
Central Perth Predators3 |
3 - 0 |
Huron-Bruce Blizzard0 |
Ripley
|
U18 |
Feb 15 8:30P |
Feb 15 |
8:30 PM |
Mitchell Meteors5 |
5 - 1 |
Wingham Ironmen1 |
Wingham
|
U9MD |
Feb 16 6:00P |
Feb 16 |
6:00 PM |
Shallow Lake Lakers MD1 |
1 - 2 |
Bruce Peninsula Predators MD2 |
Wiarton Arena
|
U9MD |
Feb 17 9:30A |
Feb 17 |
9:30 AM |
Drayton Defenders MD5 |
5 - 2 |
Owen Sound Jr. Attack MD2 |
JMRRC (1 - West)
|
U9MD |
Feb 17 10:00A |
Feb 17 |
10:00 AM |
Bruce Peninsula Predators MD7 |
7 - 3 |
Shallow Lake Lakers MD3 |
Shallow Lake & Distr
|
U9MD |
Feb 17 10:00A |
Feb 17 |
10:00 AM |
Kincardine Kinucks MD8 |
8 - 2 |
Huron-Bruce Blizzard MD2 |
Ripley
|
U9MD |
Feb 17 10:00A |
Feb 17 |
10:00 AM |
Saugeen Shores Storm MD |
|
Wingham Ironmen MD |
Wingham
|
U11 |
Feb 17 10:30A |
Feb 17 |
10:30 AM |
Bruce Peninsula Predators Black0 |
0 - 9 |
Walkerton Capitals 29 |
Walkerton
|
U9 |
Feb 17 10:45A |
Feb 17 |
10:45 AM |
Central Perth Predators3 |
3 - 2 |
Mitchell Meteors2 |
Mitchell Arena
|
U11 |
Feb 17 11:00A |
Feb 17 |
11:00 AM |
Walkerton Capitals 11 |
1 - 6 |
Huron-Bruce Blizzard Grey6 |
Ripley
|
U9 |
Feb 17 11:00A |
Feb 17 |
11:00 AM |
Mid-Huron Huskies9 |
9 - 3 |
Blyth-Brussels Crusaders3 |
Brussels
|
U9MD |
Feb 17 11:00A |
Feb 17 |
11:00 AM |
Mid-Huron Huskies MD3 |
3 - 11 |
Central Perth Predators MD11 |
Elma-Logan Arena
|
U9 |
Feb 17 12:00P |
Feb 17 |
12:00 PM |
Mt. Forest Rams |
|
Minto Mad Dogs |
Harriston CC
|
U9 |
Feb 17 12:15P |
Feb 17 |
12:15 PM |
Bruce Peninsula Predators16 |
16 - 0 |
AEMHA Ice Dogs B0 |
Paisley Arena
|
U9 |
Feb 17 1:00P |
Feb 17 |
1:00 PM |
Howick Hornets14 |
14 - 1 |
Huron-Bruce Blizzard1 |
Lucknow Arena
|
U9 |
Feb 17 2:00P |
Feb 17 |
2:00 PM |
Shallow Lake Lakers |
|
Kincardine Kinucks 2 |
Davidson Centre
|
U9 |
Feb 17 2:45P |
Feb 17 |
2:45 PM |
Wingham Ironmen3 |
3 - 4 |
Walkerton Capitals4 |
Walkerton
|
U9 |
Feb 17 3:00P |
Feb 17 |
3:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold0 |
0 - 6 |
Kincardine Kinucks 16 |
Davidson Centre
|
U13 |
Feb 17 4:00P |
Feb 17 |
4:00 PM |
Walkerton Capitals 10 |
0 - 2 |
Mid-Huron Huskies 22 |
Seaforth Arena
|
U9MD |
Feb 17 4:40P |
Feb 17 |
4:40 PM |
Blyth-Brussels Crusaders MD0 |
0 - 8 |
Listowel Cyclones MD8 |
Steve Kerr Complex
|
U11 |
Feb 17 5:30P |
Feb 17 |
5:30 PM |
Wingham Ironmen Yellow7 |
7 - 2 |
Mt. Forest Rams2 |
Mount Forest Sports
|
U9 |
Feb 18 9:30A |
Feb 18 |
9:30 AM |
South Bruce Blades5 |
5 - 2 |
Mt. Forest Rams2 |
Mount Forest Sports
|
U9 |
Feb 18 9:30A |
Feb 18 |
9:30 AM |
Owen Sound Jr. Attack Red1 |
1 - 6 |
Walkerton Capitals6 |
Walkerton
|
U9 |
Feb 18 10:00A |
Feb 18 |
10:00 AM |
Arthur Vipers8 |
8 - 0 |
Central Perth Predators0 |
Elma-Logan Arena
|
U9MD |
Feb 18 1:30P |
Feb 18 |
1:30 PM |
AEMHA Ice Dogs A MD2 |
2 - 1 |
Shallow Lake Lakers MD1 |
Shallow Lake & Distr
|
U11 |
Feb 18 2:00P |
Feb 18 |
2:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard Grey3 |
3 - 1 |
Walkerton Capitals 11 |
Walkerton
|
U9 |
Feb 18 2:00P |
Feb 18 |
2:00 PM |
Shallow Lake Lakers |
|
Kincardine Kinucks 1 |
Tiverton Arena
|
U9 |
Feb 18 2:00P |
Feb 18 |
2:00 PM |
Minto Mad Dogs16 |
16 - 0 |
Wingham Ironmen0 |
Wingham
|
U18 |
Feb 18 2:30P |
Feb 18 |
2:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack1 |
1 - 3 |
Saugeen Shores Storm 13 |
Southampton
|
U9 |
Feb 18 2:30P |
Feb 18 |
2:30 PM |
Wallace Sabres2 |
2 - 0 |
Drayton Defenders0 |
PMD Arena
|
U9 |
Feb 18 2:30P |
Feb 18 |
2:30 PM |
Blyth-Brussels Crusaders2 |
2 - 11 |
Zurich Thunder11 |
Zurich
|
U11 |
Feb 18 3:00P |
Feb 18 |
3:00 PM |
South Bruce Blades2 |
2 - 3 OT |
Goderich Sailors White3 |
Goderich MRC
|
U9 |
Feb 18 3:00P |
Feb 18 |
3:00 PM |
Howick Hornets2 |
2 - 5 |
Kincardine Kinucks 25 |
Tiverton Arena
|
U9MD |
Feb 18 3:00P |
Feb 18 |
3:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack MD2 |
2 - 4 |
Bruce Peninsula Predators MD4 |
Lions Head
|
U9MD |
Feb 18 3:00P |
Feb 18 |
3:00 PM |
Kincardine Kinucks MD5 |
5 - 1 |
Wingham Ironmen MD1 |
Wingham
|
U9MD |
Feb 18 3:30P |
Feb 18 |
3:30 PM |
Mt. Forest Rams MD1 |
1 - 12 |
Drayton Defenders MD12 |
PMD Arena
|
U9 |
Feb 18 4:00P |
Feb 18 |
4:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold3 |
3 - 3 OT |
Bruce Peninsula Predators3 |
Lions Head
|
U15 |
Feb 18 4:30P |
Feb 18 |
4:30 PM |
TCDMHA Rebels4 |
4 - 0 |
Mt. Forest Rams0 |
Mount Forest Sports
|
U15 |
Feb 18 4:30P |
Feb 18 |
4:30 PM |
Bruce Peninsula Predators0 |
0 - 5 |
Walkerton Capitals5 |
Walkerton
|
U11 |
Feb 18 5:00P |
Feb 18 |
5:00 PM |
Kincardine Kinucks 23 |
3 - 0 |
Bruce Peninsula Predators Red0 |
Lions Head
|
U11 |
Feb 18 6:00P |
Feb 18 |
6:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold6 |
6 - 2 |
Bruce Peninsula Predators Black2 |
Lions Head
|
U11 |
Feb 18 6:00P |
Feb 18 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Storm 44 |
4 - 4 OT |
Saugeen Shores Storm 14 |
Port Elgin Plex
|
U18 |
Feb 18 7:15P |
Feb 18 |
7:15 PM |
Listowel Cyclones 12 |
2 - 3 |
Wingham Ironmen3 |
Wingham
|
U13 |
Feb 19 4:45P |
Feb 19 |
4:45 PM |
Saugeen Shores Storm 21 |
1 - 0 |
Kincardine Kinucks Superheat0 |
Davidson Centre
|
U11 |
Feb 19 4:45P |
Feb 19 |
4:45 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold0 |
0 - 6 |
Walkerton Capitals 26 |
Walkerton
|
U15 |
Feb 19 7:00P |
Feb 19 |
7:00 PM |
Central Perth Predators3 |
3 - 2 |
Minto Mad Dogs2 |
Palmerston Arena
|
U11 |
Feb 19 7:00P |
Feb 19 |
7:00 PM |
Zurich Thunder4 |
4 - 7 |
Howick Hornets Green7 |
Howick Community Cen
|
U18 |
Feb 19 7:30P |
Feb 19 |
7:30 PM |
Blyth-Brussels Crusaders3 |
3 - 2 |
Central Perth Predators2 |
PERC
|
U13 |
Feb 19 7:45P |
Feb 19 |
7:45 PM |
Central Perth Predators1 |
1 - 4 |
Walkerton Capitals 14 |
Walkerton
|
U13 |
Feb 19 7:45P |
Feb 19 |
7:45 PM |
Saugeen Shores Storm 36 |
6 - 2 |
Saugeen Shores Storm 12 |
Southampton
|
U15 |
Feb 19 8:00P |
Feb 19 |
8:00 PM |
Mid-Huron Huskies 22 |
2 - 1 |
South Bruce Blades1 |
Teeswater Arena
|
U13 |
Feb 20 6:00P |
Feb 20 |
6:00 PM |
Kincardine Kinucks Superheat1 |
1 - 1 OT |
Bruce Peninsula Predators Red1 |
Wiarton Arena
|
U13 |
Feb 20 6:00P |
Feb 20 |
6:00 PM |
Wingham Ironmen Yellow4 |
4 - 2 |
Minto Mad Dogs2 |
Palmerston Arena
|
U9 |
Feb 20 6:00P |
Feb 20 |
6:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold12 |
12 - 2 |
AEMHA Ice Dogs B2 |
Tara CC
|
U11 |
Feb 20 6:30P |
Feb 20 |
6:30 PM |
Wingham Ironmen Blue2 |
2 - 3 |
Listowel Cyclones 23 |
Steve Kerr Complex
|
U11 |
Feb 20 7:00P |
Feb 20 |
7:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red1 |
1 - 3 |
TCDMHA Rebels3 |
Keady Arena
|
U18 |
Feb 20 7:30P |
Feb 20 |
7:30 PM |
Saugeen Shores Storm 13 |
3 - 3 OT |
Bruce Peninsula Predators3 |
Wiarton Arena
|
U13 |
Feb 20 7:40P |
Feb 20 |
7:40 PM |
Blyth-Brussels Crusaders5 |
5 - 1 |
Listowel Cyclones1 |
Steve Kerr Complex
|
U18 |
Feb 20 8:30P |
Feb 20 |
8:30 PM |
Saugeen Shores Storm 21 |
1 - 3 |
Huron-Bruce Blizzard Grey3 |
Ripley
|
U18 |
Feb 20 8:30P |
Feb 20 |
8:30 PM |
Mid-Huron Huskies 13 |
3 - 4 OT |
Blyth-Brussels Crusaders4 |
Brussels
|
U9 |
Feb 21 5:30P |
Feb 21 |
5:30 PM |
Shallow Lake Lakers0 |
0 - 8 |
TCDMHA Rebels8 |
Keady Arena
|
U11 |
Feb 21 6:00P |
Feb 21 |
6:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders0 |
0 - 8 |
Central Perth Predators8 |
Elma-Logan Arena
|
U11 |
Feb 21 6:00P |
Feb 21 |
6:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard White13 |
13 - 1 |
Saugeen Valley Steelheads 31 |
Durham CC
|
U9MD |
Feb 21 6:00P |
Feb 21 |
6:00 PM |
Walkerton Capitals MD3 |
3 - 0 |
Huron-Bruce Blizzard MD0 |
Lucknow Arena
|
U9MD |
Feb 21 6:00P |
Feb 21 |
6:00 PM |
Kincardine Kinucks MD3 |
3 - 2 |
Saugeen Shores Storm MD2 |
Tara CC
|
U11 |
Feb 21 6:15P |
Feb 21 |
6:15 PM |
Mt. Forest Rams0 |
0 - 3 |
Listowel Cyclones 13 |
Steve Kerr Complex
|
U13 |
Feb 21 6:30P |
Feb 21 |
6:30 PM |
Mt. Forest Rams3 |
3 - 4 |
South Bruce Blades4 |
Mildmay Carrick Recr
|
U15 |
Feb 21 6:30P |
Feb 21 |
6:30 PM |
Shallow Lake Lakers6 |
6 - 0 |
Saugeen Shores Storm 20 |
Southampton
|
U13 |
Feb 21 7:00P |
Feb 21 |
7:00 PM |
Wingham Ironmen Blue9 |
9 - 0 |
Saugeen Valley Steelheads0 |
Normanby Arena
|
U15 |
Feb 21 7:00P |
Feb 21 |
7:00 PM |
Mid-Huron Huskies 13 |
3 - 5 |
Saugeen Valley Steelheads5 |
Durham CC
|
U11 |
Feb 21 7:00P |
Feb 21 |
7:00 PM |
Arthur Vipers3 |
3 - 4 |
Howick Hornets Green4 |
Howick Community Cen
|
U9MD |
Feb 21 7:00P |
Feb 21 |
7:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders MD0 |
0 - 13 |
Mid-Huron Huskies MD13 |
Bayfield
|
U15 |
Feb 21 7:30P |
Feb 21 |
7:30 PM |
TCDMHA Rebels10 |
10 - 1 |
Bruce Peninsula Predators1 |
Lions Head
|
U11 |
Feb 22 6:00P |
Feb 22 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Storm 24 |
4 - 4 OT |
AEMHA Ice Dogs A4 |
Tara CC
|
U11 |
Feb 22 6:00P |
Feb 22 |
6:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads 36 |
6 - 0 |
Minto Mad Dogs0 |
Palmerston Arena
|
U9 |
Feb 22 6:00P |
Feb 22 |
6:00 PM |
Walkerton Capitals4 |
4 - 14 |
Howick Hornets14 |
Howick Community Cen
|
U13 |
Feb 22 6:30P |
Feb 22 |
6:30 PM |
Mitchell Meteors0 |
0 - 3 |
Mid-Huron Huskies 13 |
Seaforth Arena
|
U9 |
Feb 22 6:30P |
Feb 22 |
6:30 PM |
AEMHA Ice Dogs B2 |
2 - 6 |
South Bruce Blades6 |
Mildmay Carrick Recr
|
U11 |
Feb 22 7:00P |
Feb 22 |
7:00 PM |
Goderich Sailors Black6 |
6 - 1 |
Saugeen Valley Steelheads 11 |
Hanover P&H Centre
|
U9 |
Feb 22 7:00P |
Feb 22 |
7:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard0 |
0 - 9 |
Wallace Sabres9 |
Wallace
|
U18 |
Feb 22 8:30P |
Feb 22 |
8:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack0 |
0 - 5 |
Kincardine Kinucks 15 |
Davidson Centre
|
U18 |
Feb 22 9:00P |
Feb 22 |
9:00 PM |
Walkerton Capitals6 |
6 - 5 OT |
Saugeen Valley Steelheads5 |
Hanover P&H Centre
|
U18 |
Feb 22 9:00P |
Feb 22 |
9:00 PM |
Mid-Huron Huskies 11 |
1 - 4 |
Central Perth Predators4 |
PERC
|
U11 |
Feb 23 6:00P |
Feb 23 |
6:00 PM |
Walkerton Capitals 23 |
3 - 1 |
Owen Sound Jr. Attack Gold1 |
JMRRC (1 - West)
|
U9MD |
Feb 23 6:00P |
Feb 23 |
6:00 PM |
Listowel Cyclones MD3 |
3 - 7 |
Central Perth Predators MD7 |
PERC
|
U18 |
Feb 23 6:30P |
Feb 23 |
6:30 PM |
Wingham Ironmen5 |
5 - 2 |
Mid-Huron Huskies 22 |
Central Huron CC
|
U11 |
Feb 23 6:30P |
Feb 23 |
6:30 PM |
Central Perth Predators9 |
9 - 0 |
Blyth-Brussels Crusaders0 |
Brussels
|
U9MD |
Feb 23 7:00P |
Feb 23 |
7:00 PM |
Walkerton Capitals MD0 |
0 - 8 |
Saugeen Shores Storm MD8 |
Port Elgin Plex
|
U18 |
Feb 23 7:30P |
Feb 23 |
7:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard Grey4 |
4 - 1 |
Saugeen Shores Storm 21 |
Southampton
|
U13 |
Feb 23 8:00P |
Feb 23 |
8:00 PM |
Listowel Cyclones4 |
4 - 1 |
Goderich Sailors1 |
Goderich MRC
|
U18 |
Feb 23 8:00P |
Feb 23 |
8:00 PM |
Listowel Cyclones 23 |
3 - 8 |
Mt. Forest Rams8 |
Mount Forest Sports
|
U18 |
Feb 23 8:30P |
Feb 23 |
8:30 PM |
Blyth-Brussels Crusaders3 |
3 - 2 OT |
Mitchell Meteors2 |
Mitchell Arena
|
U15 |
Feb 23 8:45P |
Feb 23 |
8:45 PM |
Bruce Peninsula Predators2 |
2 - 3 |
Owen Sound Jr. Attack White3 |
JMRRC (2 - East)
|
U11 |
Feb 24 8:00A |
Feb 24 |
8:00 AM |
Mid-Huron Huskies 12 |
2 - 3 |
Goderich Sailors Black3 |
Goderich MRC
|
U11 |
Feb 24 9:00A |
Feb 24 |
9:00 AM |
Kincardine Kinucks 22 |
2 - 0 |
Owen Sound Jr. Attack Gold0 |
JMRRC (2 - East)
|
U9MD |
Feb 24 9:30A |
Feb 24 |
9:30 AM |
Bruce Peninsula Predators MD2 |
2 - 2 OT |
Owen Sound Jr. Attack MD2 |
JMRRC (1 - West)
|
U13 |
Feb 24 10:00A |
Feb 24 |
10:00 AM |
Shallow Lake Lakers Black2 |
2 - 10 |
TCDMHA Rebels10 |
Keady Arena
|
U13 |
Feb 24 10:00A |
Feb 24 |
10:00 AM |
Saugeen Valley Steelheads1 |
1 - 5 |
South Bruce Blades5 |
Teeswater Arena
|
U11 |
Feb 24 10:00A |
Feb 24 |
10:00 AM |
Saugeen Shores Storm 25 |
5 - 2 |
Walkerton Capitals 12 |
Walkerton
|
U9 |
Feb 24 10:00A |
Feb 24 |
10:00 AM |
TCDMHA Rebels4 |
4 - 0 |
Shallow Lake Lakers0 |
Shallow Lake & Distr
|
U13 |
Feb 24 10:30A |
Feb 24 |
10:30 AM |
Howick Hornets3 |
3 - 3 OT |
Mitchell Meteors3 |
Mitchell Arena
|
U9 |
Feb 24 10:30A |
Feb 24 |
10:30 AM |
Bruce Peninsula Predators10 |
10 - 4 |
Owen Sound Jr. Attack Gold4 |
JMRRC (1 - West)
|
U9 |
Feb 24 11:00A |
Feb 24 |
11:00 AM |
Saugeen Valley Steelheads 24 |
4 - 8 |
Wallace Sabres8 |
Wallace
|
U9 |
Feb 24 11:00A |
Feb 24 |
11:00 AM |
Mitchell Meteors3 |
3 - 5 |
Blyth-Brussels Crusaders5 |
Brussels
|
U9MD |
Feb 24 11:00A |
Feb 24 |
11:00 AM |
Shallow Lake Lakers MD4 |
4 - 4 OT |
AEMHA Ice Dogs A MD4 |
Chesley
|
U9MD |
Feb 24 11:00A |
Feb 24 |
11:00 AM |
Wingham Ironmen MD2 |
2 - 4 |
Saugeen Valley Steelheads MD4 |
Durham CC
|
U13 |
Feb 24 11:30A |
Feb 24 |
11:30 AM |
Mt. Forest Rams2 |
2 - 3 |
Wingham Ironmen Blue3 |
Wingham
|
U11 |
Feb 24 11:30A |
Feb 24 |
11:30 AM |
Drayton Defenders5 |
5 - 0 |
Saugeen Valley Steelheads 20 |
Normanby Arena
|
U9 |
Feb 24 11:30A |
Feb 24 |
11:30 AM |
Wingham Ironmen1 |
1 - 4 |
Kincardine Kinucks 14 |
Tiverton Arena
|
U11 |
Feb 24 11:45A |
Feb 24 |
11:45 AM |
Zurich Thunder3 |
3 - 6 |
Arthur Vipers6 |
Arthur
|
U13 |
Feb 24 12:00P |
Feb 24 |
12:00 PM |
Drayton Defenders6 |
6 - 7 |
Blyth-Brussels Crusaders7 |
Brussels
|
U9 |
Feb 24 12:00P |
Feb 24 |
12:00 PM |
Mid-Huron Huskies0 |
0 - 6 |
Minto Mad Dogs6 |
Harriston CC
|
U11 |
Feb 24 12:30P |
Feb 24 |
12:30 PM |
TCDMHA Rebels1 |
1 - 8 |
Saugeen Shores Storm 48 |
Southampton
|
U9 |
Feb 24 12:30P |
Feb 24 |
12:30 PM |
Arthur Vipers14 |
14 - 1 |
Walkerton Capitals1 |
Walkerton
|
U9 |
Feb 24 12:45P |
Feb 24 |
12:45 PM |
Drayton Defenders6 |
6 - 1 |
Saugeen Valley Steelheads 11 |
Normanby Arena
|
U11 |
Feb 24 1:00P |
Feb 24 |
1:00 PM |
Kincardine Kinucks 12 |
2 - 7 |
Saugeen Shores Storm 17 |
Port Elgin Plex
|
U15 |
Feb 24 1:30P |
Feb 24 |
1:30 PM |
South Bruce Blades5 |
5 - 0 |
Blyth-Brussels Crusaders0 |
Brussels
|
U11 |
Feb 24 1:45P |
Feb 24 |
1:45 PM |
Shallow Lake Lakers Yellow0 |
0 - 3 |
AEMHA Ice Dogs A3 |
Chesley
|
U11 |
Feb 24 2:00P |
Feb 24 |
2:00 PM |
Kincardine Kinucks 25 |
5 - 0 |
Bruce Peninsula Predators Black0 |
Wiarton Arena
|
U15 |
Feb 24 2:15P |
Feb 24 |
2:15 PM |
Walkerton Capitals1 |
1 - 0 |
Owen Sound Jr. Attack White0 |
JMRRC (1 - West)
|
U11 |
Feb 24 2:15P |
Feb 24 |
2:15 PM |
Mt. Forest Rams0 |
0 - 7 |
Wingham Ironmen Blue7 |
Wingham
|
U13 |
Feb 24 2:30P |
Feb 24 |
2:30 PM |
Bruce Peninsula Predators Red1 |
1 - 2 |
Saugeen Shores Storm 22 |
Southampton
|
U15 |
Feb 24 3:00P |
Feb 24 |
3:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads1 |
1 - 6 |
Mid-Huron Huskies 26 |
Hensall Arena
|
U13 |
Feb 24 3:45P |
Feb 24 |
3:45 PM |
Huron-Bruce Blizzard2 |
2 - 3 OT |
Saugeen Shores Storm 33 |
Southampton
|
U13 |
Feb 24 4:30P |
Feb 24 |
4:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red2 |
2 - 4 |
Walkerton Capitals 24 |
Walkerton
|
U15 |
Feb 24 4:30P |
Feb 24 |
4:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard7 |
7 - 3 |
Mid-Huron Huskies 13 |
Hensall Arena
|
U9MD |
Feb 24 4:40P |
Feb 24 |
4:40 PM |
Central Perth Predators MD7 |
7 - 1 |
Listowel Cyclones MD1 |
Steve Kerr Complex
|
U13 |
Feb 24 5:00P |
Feb 24 |
5:00 PM |
Kincardine Kinucks Superheat4 |
4 - 7 |
Owen Sound Jr. Attack Gold7 |
JMRRC (1 - West)
|
U18 |
Feb 24 5:30P |
Feb 24 |
5:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads4 |
4 - 2 |
Huron-Bruce Blizzard White2 |
Lucknow Arena
|
U18 |
Feb 24 5:30P |
Feb 24 |
5:30 PM |
Central Perth Predators3 |
3 - 0 |
Mid-Huron Huskies 10 |
Seaforth Arena
|
U9MD |
Feb 24 5:30P |
Feb 24 |
5:30 PM |
Drayton Defenders MD11 |
11 - 3 |
Mt. Forest Rams MD3 |
Mount Forest Sports
|
U11 |
Feb 24 5:45P |
Feb 24 |
5:45 PM |
Goderich Sailors White3 |
3 - 4 |
Mitchell Meteors4 |
Mitchell Arena
|
U15 |
Feb 24 6:00P |
Feb 24 |
6:00 PM |
Listowel Cyclones4 |
4 - 2 |
Goderich Sailors2 |
Goderich MRC
|
U15 |
Feb 24 6:15P |
Feb 24 |
6:15 PM |
Saugeen Shores Storm 21 |
1 - 4 |
Owen Sound Jr. Attack Red4 |
JMRRC (1 - West)
|
U15 |
Feb 24 6:30P |
Feb 24 |
6:30 PM |
Kincardine Kinucks Royal Lepage4 |
4 - 6 |
Shallow Lake Lakers6 |
Shallow Lake & Distr
|
U15 |
Feb 24 7:00P |
Feb 24 |
7:00 PM |
Central Perth Predators3 |
3 - 2 OT |
Kincardine Kinucks Lighthouse2 |
Tiverton Arena
|
U18 |
Feb 24 7:30P |
Feb 24 |
7:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard Grey4 |
4 - 5 OT |
Walkerton Capitals5 |
Walkerton
|
U9 |
Feb 25 8:00A |
Feb 25 |
8:00 AM |
Mid-Huron Huskies1 |
1 - 5 |
Goderich Sailors5 |
Goderich MRC
|
U13 |
Feb 25 9:30A |
Feb 25 |
9:30 AM |
Minto Mad Dogs3 |
3 - 5 |
Central Perth Predators5 |
Elma-Logan Arena
|
U9MD |
Feb 25 9:30A |
Feb 25 |
9:30 AM |
Shallow Lake Lakers MD4 |
4 - 2 |
Mt. Forest Rams MD2 |
Mount Forest Sports
|
U9MD |
Feb 25 9:30A |
Feb 25 |
9:30 AM |
Wingham Ironmen MD0 |
0 - 3 |
Walkerton Capitals MD3 |
Walkerton
|
U11 |
Feb 25 12:00P |
Feb 25 |
12:00 PM |
Listowel Cyclones 25 |
5 - 3 |
Mt. Forest Rams3 |
Mount Forest Sports
|
U13 |
Feb 25 1:00P |
Feb 25 |
1:00 PM |
Shallow Lake Lakers Black1 |
1 - 3 |
AEMHA Ice Dogs B3 |
Paisley Arena
|
U13 |
Feb 25 1:00P |
Feb 25 |
1:00 PM |
Saugeen Shores Storm 37 |
7 - 4 |
Huron-Bruce Blizzard4 |
Lucknow Arena
|
U13 |
Feb 25 1:00P |
Feb 25 |
1:00 PM |
South Bruce Blades1 |
1 - 2 |
Mt. Forest Rams2 |
Mount Forest Sports
|
U13 |
Feb 25 1:30P |
Feb 25 |
1:30 PM |
Bruce Peninsula Predators Red2 |
2 - 5 |
Shallow Lake Lakers Yellow5 |
Shallow Lake & Distr
|
U11 |
Feb 25 1:30P |
Feb 25 |
1:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads 15 |
5 - 18 |
Mid-Huron Huskies 218 |
Hensall Arena
|
U9 |
Feb 25 1:30P |
Feb 25 |
1:30 PM |
Mitchell Meteors3 |
3 - 0 |
Listowel Cyclones0 |
Steve Kerr Complex
|
U11 |
Feb 25 2:30P |
Feb 25 |
2:30 PM |
AEMHA Ice Dogs A2 |
2 - 2 OT |
Shallow Lake Lakers Yellow2 |
Shallow Lake & Distr
|
U11 |
Feb 25 2:30P |
Feb 25 |
2:30 PM |
Kincardine Kinucks 13 |
3 - 2 |
AEMHA Ice Dogs B2 |
Paisley Arena
|
U9 |
Feb 25 2:30P |
Feb 25 |
2:30 PM |
Arthur Vipers5 |
5 - 0 |
Drayton Defenders0 |
PMD Arena
|
U18 |
Feb 25 2:45P |
Feb 25 |
2:45 PM |
Saugeen Shores Storm 12 |
2 - 3 |
Owen Sound Jr. Attack3 |
Bayshore
|
U18 |
Feb 25 3:00P |
Feb 25 |
3:00 PM |
Shallow Lake Lakers5 |
5 - 2 |
Kincardine Kinucks 12 |
Tiverton Arena
|
U15 |
Feb 25 3:30P |
Feb 25 |
3:30 PM |
Drayton Defenders4 |
4 - 0 |
Saugeen Valley Steelheads0 |
Durham CC
|
U15 |
Feb 25 3:30P |
Feb 25 |
3:30 PM |
Minto Mad Dogs2 |
2 - 6 |
Mitchell Meteors6 |
Elma-Logan Arena
|
U11 |
Feb 25 3:30P |
Feb 25 |
3:30 PM |
Arthur Vipers4 |
4 - 3 |
Zurich Thunder3 |
Zurich
|
U11 |
Feb 25 3:30P |
Feb 25 |
3:30 PM |
TCDMHA Rebels0 |
0 - 2 |
Shallow Lake Lakers Black2 |
Shallow Lake & Distr
|
U9MD |
Feb 25 3:30P |
Feb 25 |
3:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack MD1 |
1 - 10 |
Drayton Defenders MD10 |
PMD Arena
|
U18 |
Feb 25 3:40P |
Feb 25 |
3:40 PM |
Wingham Ironmen6 |
6 - 4 |
Listowel Cyclones 24 |
Steve Kerr Complex
|
U9 |
Feb 25 4:00P |
Feb 25 |
4:00 PM |
Central Perth Predators5 |
5 - 1 |
Blyth-Brussels Crusaders1 |
Blyth
|
U15 |
Feb 25 4:30P |
Feb 25 |
4:30 PM |
AEMHA Ice Dogs B4 |
4 - 3 |
Owen Sound Jr. Attack Red3 |
Bayshore
|
U15 |
Feb 25 4:30P |
Feb 25 |
4:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold3 |
3 - 1 |
Walkerton Capitals1 |
Walkerton
|
U18 |
Feb 25 4:30P |
Feb 25 |
4:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard White2 |
2 - 3 |
Kincardine Kinucks Scotia Bank 23 |
Tiverton Arena
|
U11 |
Feb 25 5:00P |
Feb 25 |
5:00 PM |
Goderich Sailors White6 |
6 - 0 |
Blyth-Brussels Crusaders0 |
Blyth
|
U9 |
Feb 25 5:00P |
Feb 25 |
5:00 PM |
Kincardine Kinucks 216 |
16 - 2 |
Huron-Bruce Blizzard2 |
Ripley
|
U11 |
Feb 25 5:30P |
Feb 25 |
5:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads 32 |
2 - 2 OT |
Goderich Sailors Black2 |
Goderich MRC
|
U11 |
Feb 25 6:00P |
Feb 25 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Storm 12 |
2 - 5 |
Owen Sound Jr. Attack Red5 |
Bayshore
|
U9MD |
Feb 25 6:00P |
Feb 25 |
6:00 PM |
Bruce Peninsula Predators MD6 |
6 - 0 |
AEMHA Ice Dogs A MD0 |
Chesley
|
U15 |
Feb 25 6:45P |
Feb 25 |
6:45 PM |
South Bruce Blades7 |
7 - 5 |
Wingham Ironmen5 |
Wingham
|
U18 |
Feb 25 6:45P |
Feb 25 |
6:45 PM |
Mid-Huron Huskies 25 |
5 - 3 |
Mt. Forest Rams3 |
Mount Forest Sports
|
U15 |
Feb 25 7:30P |
Feb 25 |
7:30 PM |
Kincardine Kinucks Royal Lepage2 |
2 - 3 OT |
Saugeen Shores Storm 23 |
Southampton
|
U15 |
Feb 25 7:30P |
Feb 25 |
7:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack White5 |
5 - 3 |
TCDMHA Rebels3 |
JMRRC (1 - West)
|
U18 |
Feb 25 7:40P |
Feb 25 |
7:40 PM |
Mid-Huron Huskies 13 |
3 - 2 OT |
Mitchell Meteors2 |
Mitchell Arena
|
U9MD |
Feb 26 5:00P |
Feb 26 |
5:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard MD0 |
0 - 6 |
Kincardine Kinucks MD6 |
Tiverton Arena
|
U9 |
Feb 26 6:00P |
Feb 26 |
6:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads 13 |
3 - 3 OT |
Kincardine Kinucks 13 |
Tiverton Arena
|
U9MD |
Feb 26 6:00P |
Feb 26 |
6:00 PM |
AEMHA Ice Dogs A MD2 |
2 - 5 |
Shallow Lake Lakers MD5 |
Shallow Lake & Distr
|
U11 |
Feb 26 6:30P |
Feb 26 |
6:30 PM |
Shallow Lake Lakers Yellow1 |
1 - 4 |
Walkerton Capitals 14 |
Walkerton
|
U11 |
Feb 26 6:30P |
Feb 26 |
6:30 PM |
Minto Mad Dogs0 |
0 - 4 |
Saugeen Valley Steelheads 24 |
Normanby Arena
|
U13 |
Feb 26 7:00P |
Feb 26 |
7:00 PM |
AEMHA Ice Dogs A4 |
4 - 2 |
Shallow Lake Lakers Black2 |
Shallow Lake & Distr
|
U13 |
Feb 26 7:00P |
Feb 26 |
7:00 PM |
Saugeen Shores Storm 11 |
1 - 12 |
Bruce Peninsula Predators Black12 |
Wiarton Arena
|
U15 |
Feb 26 7:00P |
Feb 26 |
7:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads3 |
3 - 4 |
Huron-Bruce Blizzard4 |
Ripley
|
U15 |
Feb 26 7:00P |
Feb 26 |
7:00 PM |
Goderich Sailors3 |
3 - 9 |
Kincardine Kinucks Lighthouse9 |
Tiverton Arena
|
U13 |
Feb 26 7:30P |
Feb 26 |
7:30 PM |
Kincardine Kinucks MicroAge3 |
3 - 2 |
Walkerton Capitals 22 |
Walkerton
|
U15 |
Feb 26 7:30P |
Feb 26 |
7:30 PM |
Listowel Cyclones3 |
3 - 2 OT |
Central Perth Predators2 |
PERC
|
U11 |
Feb 26 8:00P |
Feb 26 |
8:00 PM |
Mt. Forest Rams2 |
2 - 8 |
Wingham Ironmen Yellow8 |
Wingham
|
U18 |
Feb 26 8:30P |
Feb 26 |
8:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads3 |
3 - 4 |
Huron-Bruce Blizzard Grey4 |
Ripley
|
U18 |
Feb 26 8:30P |
Feb 26 |
8:30 PM |
Saugeen Shores Storm 20 |
0 - 7 |
Kincardine Kinucks Scotia Bank 27 |
Tiverton Arena
|
U18 |
Feb 26 9:00P |
Feb 26 |
9:00 PM |
Mid-Huron Huskies 23 |
3 - 2 |
Listowel Cyclones 12 |
Steve Kerr Complex
|
U13 |
Feb 27 6:00P |
Feb 27 |
6:00 PM |
Mid-Huron Huskies 22 |
2 - 3 |
Minto Mad Dogs3 |
Palmerston Arena
|
U15 |
Feb 27 6:00P |
Feb 27 |
6:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold8 |
8 - 2 |
Bruce Peninsula Predators2 |
Wiarton Arena
|
U11 |
Feb 27 6:00P |
Feb 27 |
6:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders1 |
1 - 5 |
Goderich Sailors White5 |
Goderich MRC
|
U9 |
Feb 27 6:00P |
Feb 27 |
6:00 PM |
TCDMHA Rebels2 |
2 - 5 |
AEMHA Ice Dogs B5 |
Tara CC
|
U9MD |
Feb 27 6:00P |
Feb 27 |
6:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard MD4 |
4 - 11 |
Saugeen Valley Steelheads MD11 |
Hanover P&H Centre
|
U13 |
Feb 27 6:30P |
Feb 27 |
6:30 PM |
Kincardine Kinucks Superheat1 |
1 - 4 |
Saugeen Shores Storm 24 |
Southampton
|
U11 |
Feb 27 6:30P |
Feb 27 |
6:30 PM |
Wingham Ironmen Yellow2 |
2 - 4 |
Listowel Cyclones 24 |
Steve Kerr Complex
|
U11 |
Feb 27 7:00P |
Feb 27 |
7:00 PM |
Saugeen Shores Storm 31 |
1 - 4 |
TCDMHA Rebels4 |
Keady Arena
|
U13 |
Feb 27 7:30P |
Feb 27 |
7:30 PM |
AEMHA Ice Dogs B5 |
5 - 7 |
Owen Sound Jr. Attack Red7 |
Bayshore
|
U18 |
Feb 27 7:30P |
Feb 27 |
7:30 PM |
Shallow Lake Lakers10 |
10 - 4 |
Bruce Peninsula Predators4 |
Wiarton Arena
|
U11 |
Feb 27 7:30P |
Feb 27 |
7:30 PM |
Saugeen Shores Storm 26 |
6 - 5 |
Huron-Bruce Blizzard Grey5 |
Ripley
|
U13 |
Feb 27 7:40P |
Feb 27 |
7:40 PM |
Mitchell Meteors1 |
1 - 2 |
Listowel Cyclones2 |
Steve Kerr Complex
|
U13 |
Feb 27 8:00P |
Feb 27 |
8:00 PM |
Mid-Huron Huskies 13 |
3 - 2 |
Howick Hornets2 |
Howick Community Cen
|
U18 |
Feb 27 8:30P |
Feb 27 |
8:30 PM |
Central Perth Predators2 |
2 - 4 |
Blyth-Brussels Crusaders4 |
Brussels
|
U18 |
Feb 27 9:15P |
Feb 27 |
9:15 PM |
Saugeen Valley Steelheads2 |
2 - 4 |
Walkerton Capitals4 |
Walkerton
|
U9 |
Feb 28 5:30P |
Feb 28 |
5:30 PM |
Kincardine Kinucks 2 |
|
TCDMHA Rebels |
Keady Arena
|
U11 |
Feb 28 6:00P |
Feb 28 |
6:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads 21 |
1 - 2 |
Saugeen Valley Steelheads 32 |
Durham CC
|
U9MD |
Feb 28 6:30P |
Feb 28 |
6:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads MD6 |
6 - 0 |
Walkerton Capitals MD0 |
Walkerton
|
U15 |
Feb 28 7:00P |
Feb 28 |
7:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders4 |
4 - 1 |
Saugeen Valley Steelheads1 |
Durham CC
|
U11 |
Feb 28 7:00P |
Feb 28 |
7:00 PM |
Central Perth Predators3 |
3 - 4 |
Mitchell Meteors4 |
Mitchell Arena
|
U9 |
Feb 28 7:00P |
Feb 28 |
7:00 PM |
Bruce Peninsula Predators |
|
Saugeen Valley Steelheads 1 |
Hanover P&H Centre
|
U9MD |
Feb 28 7:00P |
Feb 28 |
7:00 PM |
Listowel Cyclones MD0 |
0 - 5 |
Mid-Huron Huskies MD5 |
Bayfield
|
U11 |
Feb 29 6:00P |
Feb 29 |
6:00 PM |
Goderich Sailors Black6 |
6 - 2 |
Minto Mad Dogs2 |
Palmerston Arena
|
U9 |
Feb 29 6:00P |
Feb 29 |
6:00 PM |
Zurich Thunder6 |
6 - 0 |
Huron-Bruce Blizzard0 |
Lucknow Arena
|
U11 |
Feb 29 6:15P |
Feb 29 |
6:15 PM |
Wingham Ironmen Yellow2 |
2 - 0 |
Wingham Ironmen Blue0 |
Wingham
|
U13 |
Feb 29 6:30P |
Feb 29 |
6:30 PM |
Goderich Sailors0 |
0 - 3 |
Mid-Huron Huskies 13 |
Seaforth Arena
|
U18 |
Feb 29 6:30P |
Feb 29 |
6:30 PM |
Listowel Cyclones 23 |
3 - 13 |
Mid-Huron Huskies 213 |
Central Huron CC
|
U9 |
Feb 29 6:30P |
Feb 29 |
6:30 PM |
Mt. Forest Rams4 |
4 - 7 |
South Bruce Blades7 |
Mildmay Carrick Recr
|
U9 |
Feb 29 6:50P |
Feb 29 |
6:50 PM |
Howick Hornets5 |
5 - 3 |
Wallace Sabres3 |
Wallace
|
U13 |
Feb 29 7:00P |
Feb 29 |
7:00 PM |
Walkerton Capitals 23 |
3 - 6 |
TCDMHA Rebels6 |
Keady Arena
|
U13 |
Feb 29 7:00P |
Feb 29 |
7:00 PM |
Shallow Lake Lakers Yellow1 |
1 - 3 |
Bruce Peninsula Predators Red3 |
Lions Head
|
U11 |
Feb 29 7:00P |
Feb 29 |
7:00 PM |
Bruce Peninsula Predators Black3 |
3 - 1 |
Bruce Peninsula Predators Red1 |
Wiarton Arena
|
U9 |
Feb 29 7:00P |
Feb 29 |
7:00 PM |
Walkerton Capitals |
|
Arthur Vipers |
Arthur
|
U18 |
Feb 29 7:30P |
Feb 29 |
7:30 PM |
Saugeen Shores Storm 22 |
2 - 4 |
Huron-Bruce Blizzard White4 |
Ripley
|
U18 |
Feb 29 8:00P |
Feb 29 |
8:00 PM |
Bruce Peninsula Predators3 |
3 - 1 |
Saugeen Shores Storm 11 |
Southampton
|
U15 |
Feb 29 8:30P |
Feb 29 |
8:30 PM |
Saugeen Shores Storm 11 |
1 - 3 |
AEMHA Ice Dogs B3 |
Tara CC
|
U15 |
Feb 29 8:30P |
Feb 29 |
8:30 PM |
Mid-Huron Huskies 23 |
3 - 2 |
Mid-Huron Huskies 12 |
Hensall Arena
|
U18 |
Feb 29 9:00P |
Feb 29 |
9:00 PM |
Kincardine Kinucks Scotia Bank 24 |
4 - 3 OT |
Saugeen Valley Steelheads3 |
Hanover P&H Centre
|
U18 |
Feb 29 9:00P |
Feb 29 |
9:00 PM |
Arthur Vipers 17 |
7 - 3 |
Central Perth Predators3 |
PERC
|
U18 |
Feb 29 9:00P |
Feb 29 |
9:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack0 |
0 - 6 |
Shallow Lake Lakers6 |
Shallow Lake & Distr
|