U11 |
Mar 01 6:00P |
Mar 01 |
6:00 PM |
AEMHA Ice Dogs B0 |
0 - 3 |
Owen Sound Jr. Attack Red3 |
Bayshore
|
U9 |
Mar 01 6:00P |
Mar 01 |
6:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads 111 |
11 - 4 |
Mt. Forest Rams4 |
Harriston CC
|
U13 |
Mar 01 7:30P |
Mar 01 |
7:30 PM |
Mitchell Meteors0 |
0 - 5 |
Goderich Sailors5 |
Goderich MRC
|
U18 |
Mar 01 7:30P |
Mar 01 |
7:30 PM |
Blyth-Brussels Crusaders2 |
2 - 14 |
Arthur Vipers 114 |
Arthur
|
U18 |
Mar 01 7:30P |
Mar 01 |
7:30 PM |
Kincardine Kinucks 12 |
2 - 3 |
Bruce Peninsula Predators3 |
Lions Head
|
U18 |
Mar 01 8:00P |
Mar 01 |
8:00 PM |
Listowel Cyclones 10 |
0 - 6 |
Mt. Forest Rams6 |
Mount Forest Sports
|
U15 |
Mar 01 8:30P |
Mar 01 |
8:30 PM |
Mid-Huron Huskies 12 |
2 - 3 |
Blyth-Brussels Crusaders3 |
Brussels
|
U18 |
Mar 01 9:00P |
Mar 01 |
9:00 PM |
Listowel Cyclones 22 |
2 - 3 |
Wingham Ironmen3 |
Wingham
|
U9 |
Mar 02 9:15A |
Mar 02 |
9:15 AM |
Mt. Forest Rams14 |
14 - 5 |
Owen Sound Jr. Attack Red5 |
Bayshore
|
U9MD |
Mar 02 9:30A |
Mar 02 |
9:30 AM |
Bruce Peninsula Predators MD1 |
1 - 0 |
Owen Sound Jr. Attack MD0 |
JMRRC (1 - West)
|
U11 |
Mar 02 10:00A |
Mar 02 |
10:00 AM |
Wingham Ironmen Blue4 |
4 - 0 |
Mt. Forest Rams0 |
Mount Forest Sports
|
U9 |
Mar 02 10:00A |
Mar 02 |
10:00 AM |
Mid-Huron Huskies3 |
3 - 5 |
Goderich Sailors5 |
Goderich MRC
|
U11 |
Mar 02 10:30A |
Mar 02 |
10:30 AM |
Saugeen Valley Steelheads 21 |
1 - 2 |
Mid-Huron Huskies 12 |
Hensall Arena
|
U9 |
Mar 02 10:30A |
Mar 02 |
10:30 AM |
Wallace Sabres5 |
5 - 4 |
Blyth-Brussels Crusaders MD4 |
Blyth
|
U9 |
Mar 02 10:30A |
Mar 02 |
10:30 AM |
Drayton Defenders0 |
0 - 13 |
Arthur Vipers13 |
Arthur
|
U11 |
Mar 02 11:00A |
Mar 02 |
11:00 AM |
Saugeen Shores Storm 34 |
4 - 2 |
Owen Sound Jr. Attack Red2 |
JMRRC (2 - East)
|
U15 |
Mar 02 11:30A |
Mar 02 |
11:30 AM |
Mid-Huron Huskies 21 |
1 - 2 OT |
Drayton Defenders2 |
PMD Arena
|
U11 |
Mar 02 11:45A |
Mar 02 |
11:45 AM |
Howick Hornets Green1 |
1 - 3 |
Arthur Vipers3 |
Arthur
|
U13 |
Mar 02 12:00P |
Mar 02 |
12:00 PM |
Mid-Huron Huskies 16 |
6 - 3 |
Blyth-Brussels Crusaders3 |
Brussels
|
U9 |
Mar 02 12:00P |
Mar 02 |
12:00 PM |
Walkerton Capitals0 |
0 - 15 |
Minto Mad Dogs15 |
Harriston CC
|
U11 |
Mar 02 12:30P |
Mar 02 |
12:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard Grey4 |
4 - 0 |
Shallow Lake Lakers Yellow0 |
Shallow Lake & Distr
|
U18 |
Mar 02 1:00P |
Mar 02 |
1:00 PM |
Kincardine Kinucks 11 |
1 - 0 |
Owen Sound Jr. Attack0 |
JMRRC (1 - West)
|
U11 |
Mar 02 1:00P |
Mar 02 |
1:00 PM |
Walkerton Capitals 23 |
3 - 1 |
Bruce Peninsula Predators Red1 |
Lions Head
|
U11 |
Mar 02 1:00P |
Mar 02 |
1:00 PM |
Shallow Lake Lakers Black2 |
2 - 1 |
Saugeen Shores Storm 11 |
Port Elgin Plex
|
U9 |
Mar 02 1:00P |
Mar 02 |
1:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders4 |
4 - 3 |
Huron-Bruce Blizzard3 |
Ripley
|
U11 |
Mar 02 1:30P |
Mar 02 |
1:30 PM |
AEMHA Ice Dogs A3 |
3 - 2 OT |
Saugeen Shores Storm 22 |
Southampton
|
U13 |
Mar 02 1:45P |
Mar 02 |
1:45 PM |
Walkerton Capitals 25 |
5 - 4 OT |
AEMHA Ice Dogs A4 |
Paisley Arena
|
U11 |
Mar 02 2:00P |
Mar 02 |
2:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads 12 |
2 - 6 |
Huron-Bruce Blizzard White6 |
Ripley
|
U13 |
Mar 02 2:30P |
Mar 02 |
2:30 PM |
Shallow Lake Lakers Yellow5 |
5 - 2 |
Saugeen Shores Storm 22 |
Southampton
|
U11 |
Mar 02 2:30P |
Mar 02 |
2:30 PM |
Listowel Cyclones 13 |
3 - 4 OT |
Wingham Ironmen Yellow4 |
Wingham
|
U13 |
Mar 02 2:45P |
Mar 02 |
2:45 PM |
TCDMHA Rebels6 |
6 - 7 |
Owen Sound Jr. Attack Red7 |
JMRRC (1 - West)
|
U18 |
Mar 02 3:00P |
Mar 02 |
3:00 PM |
Mitchell Meteors7 |
7 - 0 |
Blyth-Brussels Crusaders0 |
Brussels
|
U9 |
Mar 02 3:00P |
Mar 02 |
3:00 PM |
TCDMHA Rebels4 |
4 - 9 |
Kincardine Kinucks 29 |
Davidson Centre
|
U15 |
Mar 02 3:30P |
Mar 02 |
3:30 PM |
Mt. Forest Rams2 |
2 - 7 |
Bruce Peninsula Predators7 |
Lions Head
|
U13 |
Mar 02 4:00P |
Mar 02 |
4:00 PM |
Bruce Peninsula Predators Red9 |
9 - 6 |
Owen Sound Jr. Attack Gold6 |
JMRRC (1 - West)
|
U13 |
Mar 02 4:00P |
Mar 02 |
4:00 PM |
Minto Mad Dogs10 |
10 - 3 |
Walkerton Capitals 13 |
Walkerton
|
U13 |
Mar 02 4:15P |
Mar 02 |
4:15 PM |
Bruce Peninsula Predators Black5 |
5 - 2 |
Saugeen Shores Storm 12 |
Port Elgin Plex
|
U15 |
Mar 02 4:30P |
Mar 02 |
4:30 PM |
South Bruce Blades3 |
3 - 7 |
Mid-Huron Huskies 17 |
Hensall Arena
|
U18 |
Mar 02 5:30P |
Mar 02 |
5:30 PM |
Arthur Vipers 13 |
3 - 0 |
Mid-Huron Huskies 10 |
Seaforth Arena
|
U11 |
Mar 02 6:00P |
Mar 02 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Storm 42 |
2 - 1 |
Kincardine Kinucks 11 |
Tiverton Arena
|
U15 |
Mar 02 6:45P |
Mar 02 |
6:45 PM |
AEMHA Ice Dogs B5 |
5 - 2 |
Saugeen Shores Storm 22 |
Port Elgin Plex
|
U13 |
Mar 02 7:15P |
Mar 02 |
7:15 PM |
Shallow Lake Lakers Black4 |
4 - 4 OT |
Kincardine Kinucks MicroAge4 |
Tiverton Arena
|
U18 |
Mar 02 8:00P |
Mar 02 |
8:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads8 |
8 - 4 |
Saugeen Shores Storm 24 |
Southampton
|
U15 |
Mar 02 8:30P |
Mar 02 |
8:30 PM |
Saugeen Shores Storm 13 |
3 - 8 |
Kincardine Kinucks Royal Lepage8 |
Tiverton Arena
|
U9 |
Mar 03 8:30A |
Mar 03 |
8:30 AM |
Bruce Peninsula Predators6 |
6 - 3 |
TCDMHA Rebels3 |
Keady Arena
|
U9 |
Mar 03 9:30A |
Mar 03 |
9:30 AM |
AEMHA Ice Dogs B3 |
3 - 11 |
Walkerton Capitals11 |
Walkerton
|
U9MD |
Mar 03 12:45P |
Mar 03 |
12:45 PM |
Central Perth Predators MD6 |
6 - 1 |
Owen Sound Jr. Attack MD1 |
JMRRC (2 - East)
|
U11 |
Mar 03 1:15P |
Mar 03 |
1:15 PM |
Saugeen Valley Steelheads 12 |
2 - 9 |
Drayton Defenders9 |
PMD Arena
|
U11 |
Mar 03 1:20P |
Mar 03 |
1:20 PM |
Wingham Ironmen Yellow4 |
4 - 2 |
Listowel Cyclones 12 |
Steve Kerr Complex
|
U11 |
Mar 03 1:30P |
Mar 03 |
1:30 PM |
Minto Mad Dogs1 |
1 - 3 |
Mid-Huron Huskies 23 |
Hensall Arena
|
U9MD |
Mar 03 1:30P |
Mar 03 |
1:30 PM |
AEMHA Ice Dogs A MD3 |
3 - 8 |
Shallow Lake Lakers MD8 |
Shallow Lake & Distr
|
U9 |
Mar 03 1:45P |
Mar 03 |
1:45 PM |
Saugeen Valley Steelheads 12 |
2 - 3 |
Owen Sound Jr. Attack Red3 |
JMRRC (2 - East)
|
U13 |
Mar 03 2:00P |
Mar 03 |
2:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold4 |
4 - 2 |
Bruce Peninsula Predators Red2 |
Wiarton Arena
|
U11 |
Mar 03 2:00P |
Mar 03 |
2:00 PM |
Kincardine Kinucks 22 |
2 - 2 OT |
Walkerton Capitals 22 |
Walkerton
|
U13 |
Mar 03 2:30P |
Mar 03 |
2:30 PM |
Listowel Cyclones0 |
0 - 2 |
Mid-Huron Huskies 12 |
Hensall Arena
|
U18 |
Mar 03 2:30P |
Mar 03 |
2:30 PM |
Kincardine Kinucks Scotia Bank 25 |
5 - 1 |
Huron-Bruce Blizzard White1 |
Lucknow Arena
|
U11 |
Mar 03 2:30P |
Mar 03 |
2:30 PM |
Walkerton Capitals 10 |
0 - 1 |
Shallow Lake Lakers Yellow1 |
Shallow Lake & Distr
|
U9MD |
Mar 03 2:30P |
Mar 03 |
2:30 PM |
Mitchell Meteors MD3 |
3 - 5 |
Drayton Defenders MD5 |
PMD Arena
|
U13 |
Mar 03 3:30P |
Mar 03 |
3:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard4 |
4 - 3 |
Bruce Peninsula Predators Black3 |
Wiarton Arena
|
U18 |
Mar 03 3:30P |
Mar 03 |
3:30 PM |
Mitchell Meteors3 |
3 - 1 |
Central Perth Predators1 |
PERC
|
U11 |
Mar 03 3:30P |
Mar 03 |
3:30 PM |
Howick Hornets Gold2 |
2 - 4 |
Zurich Thunder4 |
Zurich
|
U11 |
Mar 03 3:30P |
Mar 03 |
3:30 PM |
Saugeen Shores Storm 46 |
6 - 2 |
Shallow Lake Lakers Black2 |
Shallow Lake & Distr
|
U18 |
Mar 03 3:40P |
Mar 03 |
3:40 PM |
Mt. Forest Rams3 |
3 - 4 |
Listowel Cyclones 24 |
Steve Kerr Complex
|
U13 |
Mar 03 4:00P |
Mar 03 |
4:00 PM |
Walkerton Capitals 10 |
0 - 11 |
Wingham Ironmen Yellow11 |
Wingham
|
U15 |
Mar 03 4:30P |
Mar 03 |
4:30 PM |
Saugeen Shores Storm 25 |
5 - 1 |
Saugeen Shores Storm 11 |
Port Elgin Plex
|
U15 |
Mar 03 4:30P |
Mar 03 |
4:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red3 |
3 - 5 |
Kincardine Kinucks Royal Lepage5 |
Tiverton Arena
|
U9 |
Mar 03 4:45P |
Mar 03 |
4:45 PM |
Blyth-Brussels Crusaders MD7 |
7 - 0 |
Drayton Defenders0 |
PMD Arena
|
U18 |
Mar 03 5:00P |
Mar 03 |
5:00 PM |
Mid-Huron Huskies 11 |
1 - 7 |
Arthur Vipers 17 |
Arthur
|
U11 |
Mar 03 5:00P |
Mar 03 |
5:00 PM |
South Bruce Blades0 |
0 - 3 |
Blyth-Brussels Crusaders3 |
Blyth
|
U9 |
Mar 03 5:00P |
Mar 03 |
5:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads 27 |
7 - 9 |
Howick Hornets9 |
Howick Community Cen
|
U9MD |
Mar 03 5:00P |
Mar 03 |
5:00 PM |
Central Perth Predators MD5 |
5 - 1 |
Bruce Peninsula Predators MD1 |
Wiarton Arena
|
U15 |
Mar 03 6:00P |
Mar 03 |
6:00 PM |
AEMHA Ice Dogs A6 |
6 - 7 |
Shallow Lake Lakers7 |
Shallow Lake & Distr
|
U11 |
Mar 03 6:30P |
Mar 03 |
6:30 PM |
Kincardine Kinucks 11 |
1 - 3 |
Saugeen Shores Storm 33 |
Southampton
|
U13 |
Mar 03 6:45P |
Mar 03 |
6:45 PM |
Saugeen Valley Steelheads2 |
2 - 10 |
Wingham Ironmen Blue10 |
Wingham
|
U15 |
Mar 03 6:50P |
Mar 03 |
6:50 PM |
Kincardine Kinucks Lighthouse3 |
3 - 6 |
Listowel Cyclones6 |
Steve Kerr Complex
|
U15 |
Mar 03 8:00P |
Mar 03 |
8:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders5 |
5 - 6 OT |
Wingham Ironmen6 |
Wingham
|
U15 |
Mar 03 9:00P |
Mar 03 |
9:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack White8 |
8 - 0 |
Mt. Forest Rams0 |
Mount Forest Sports
|
U13 |
Mar 04 6:00P |
Mar 04 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Storm 23 |
3 - 2 OT |
Shallow Lake Lakers Yellow2 |
Shallow Lake & Distr
|
U11 |
Mar 04 6:00P |
Mar 04 |
6:00 PM |
Mid-Huron Huskies 24 |
4 - 7 |
Mid-Huron Huskies 17 |
Hensall Arena
|
U9MD |
Mar 04 6:00P |
Mar 04 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Storm MD5 |
5 - 1 |
Kincardine Kinucks MD1 |
Tiverton Arena
|
U13 |
Mar 04 7:00P |
Mar 04 |
7:00 PM |
Kincardine Kinucks MicroAge2 |
2 - 1 |
AEMHA Ice Dogs B1 |
Paisley Arena
|
U13 |
Mar 04 7:00P |
Mar 04 |
7:00 PM |
Walkerton Capitals 210 |
10 - 9 |
Shallow Lake Lakers Black9 |
Shallow Lake & Distr
|
U13 |
Mar 04 7:15P |
Mar 04 |
7:15 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold7 |
7 - 3 |
Kincardine Kinucks Superheat3 |
Davidson Centre
|
U11 |
Mar 04 7:15P |
Mar 04 |
7:15 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold1 |
1 - 4 |
Kincardine Kinucks 24 |
Tiverton Arena
|
U15 |
Mar 04 7:30P |
Mar 04 |
7:30 PM |
Minto Mad Dogs2 |
2 - 2 OT |
Listowel Cyclones2 |
Steve Kerr Complex
|
U18 |
Mar 04 7:30P |
Mar 04 |
7:30 PM |
Saugeen Shores Storm 23 |
3 - 2 |
Saugeen Valley Steelheads2 |
Hanover P&H Centre
|
U13 |
Mar 04 7:45P |
Mar 04 |
7:45 PM |
Mid-Huron Huskies 21 |
1 - 3 |
Walkerton Capitals 13 |
Walkerton
|
U13 |
Mar 04 7:45P |
Mar 04 |
7:45 PM |
Huron-Bruce Blizzard2 |
2 - 5 |
Saugeen Shores Storm 15 |
Southampton
|
U13 |
Mar 04 8:00P |
Mar 04 |
8:00 PM |
Listowel Cyclones3 |
3 - 2 |
Howick Hornets2 |
Howick Community Cen
|
U15 |
Mar 04 8:00P |
Mar 04 |
8:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders1 |
1 - 2 |
Mid-Huron Huskies 22 |
Seaforth Arena
|
U15 |
Mar 04 8:00P |
Mar 04 |
8:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads2 |
2 - 6 |
South Bruce Blades6 |
Teeswater Arena
|
U18 |
Mar 04 8:00P |
Mar 04 |
8:00 PM |
Kincardine Kinucks Scotia Bank 22 |
2 - 2 OT |
Huron-Bruce Blizzard Grey2 |
Ripley
|
U18 |
Mar 04 8:00P |
Mar 04 |
8:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders4 |
4 - 2 |
Mid-Huron Huskies 12 |
Hensall Arena
|
U11 |
Mar 04 8:00P |
Mar 04 |
8:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard White4 |
4 - 1 |
Goderich Sailors Black1 |
Goderich MRC
|
U18 |
Mar 04 8:30P |
Mar 04 |
8:30 PM |
Bruce Peninsula Predators3 |
3 - 6 |
Kincardine Kinucks 16 |
Tiverton Arena
|
U18 |
Mar 04 9:00P |
Mar 04 |
9:00 PM |
Shallow Lake Lakers4 |
4 - 5 |
Saugeen Shores Storm 15 |
Southampton
|
U18 |
Mar 04 9:00P |
Mar 04 |
9:00 PM |
Wingham Ironmen2 |
2 - 5 |
Listowel Cyclones 15 |
Steve Kerr Complex
|
U11 |
Mar 05 5:30P |
Mar 05 |
5:30 PM |
Listowel Cyclones 15 |
5 - 3 |
Mt. Forest Rams3 |
Mount Forest Sports
|
U13 |
Mar 05 6:00P |
Mar 05 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Storm 22 |
2 - 2 OT |
Bruce Peninsula Predators Red2 |
Wiarton Arena
|
U13 |
Mar 05 6:00P |
Mar 05 |
6:00 PM |
Central Perth Predators0 |
0 - 4 |
Wingham Ironmen Yellow4 |
Wingham
|
U13 |
Mar 05 6:00P |
Mar 05 |
6:00 PM |
South Bruce Blades3 |
3 - 6 |
Saugeen Valley Steelheads6 |
Hanover P&H Centre
|
U11 |
Mar 05 6:00P |
Mar 05 |
6:00 PM |
Central Perth Predators1 |
1 - 2 |
Goderich Sailors White2 |
Goderich MRC
|
U9 |
Mar 05 6:00P |
Mar 05 |
6:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold3 |
3 - 3 OT |
AEMHA Ice Dogs B3 |
Tara CC
|
U9MD |
Mar 05 6:00P |
Mar 05 |
6:00 PM |
Mt. Forest Rams MD1 |
1 - 7 |
Saugeen Valley Steelheads MD7 |
Durham CC
|
U15 |
Mar 05 7:00P |
Mar 05 |
7:00 PM |
Mitchell Meteors9 |
9 - 4 |
Goderich Sailors4 |
Goderich MRC
|
U15 |
Mar 05 7:15P |
Mar 05 |
7:15 PM |
Mid-Huron Huskies 17 |
7 - 6 OT |
Wingham Ironmen6 |
Wingham
|
U13 |
Mar 05 7:30P |
Mar 05 |
7:30 PM |
Bruce Peninsula Predators Black6 |
6 - 2 |
Huron-Bruce Blizzard2 |
Ripley
|
U13 |
Mar 05 7:45P |
Mar 05 |
7:45 PM |
Saugeen Shores Storm 14 |
4 - 10 |
Saugeen Shores Storm 310 |
Port Elgin Plex
|
U13 |
Mar 05 8:00P |
Mar 05 |
8:00 PM |
Minto Mad Dogs2 |
2 - 3 OT |
Mid-Huron Huskies 23 |
Central Huron CC
|
U18 |
Mar 05 8:30P |
Mar 05 |
8:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard Grey3 |
3 - 0 |
Huron-Bruce Blizzard White0 |
Lucknow Arena
|
U18 |
Mar 05 8:30P |
Mar 05 |
8:30 PM |
Mt. Forest Rams1 |
1 - 4 |
Wingham Ironmen4 |
Wingham
|
U18 |
Mar 05 9:15P |
Mar 05 |
9:15 PM |
Kincardine Kinucks Scotia Bank 25 |
5 - 4 |
Walkerton Capitals4 |
Walkerton
|
U11 |
Mar 06 5:30P |
Mar 06 |
5:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red1 |
1 - 3 |
Saugeen Shores Storm 43 |
Port Elgin Plex
|
U13 |
Mar 06 6:00P |
Mar 06 |
6:00 PM |
Howick Hornets2 |
2 - 3 |
Blyth-Brussels Crusaders3 |
Blyth
|
U11 |
Mar 06 6:00P |
Mar 06 |
6:00 PM |
Walkerton Capitals 13 |
3 - 4 |
Saugeen Shores Storm 24 |
Tara CC
|
U11 |
Mar 06 6:00P |
Mar 06 |
6:00 PM |
Howick Hornets Green2 |
2 - 2 OT |
Howick Hornets Gold2 |
Howick Community Cen
|
U9 |
Mar 06 6:00P |
Mar 06 |
6:00 PM |
Goderich Sailors4 |
4 - 5 |
Mid-Huron Huskies5 |
Bayfield
|
U11 |
Mar 06 6:15P |
Mar 06 |
6:15 PM |
Listowel Cyclones 24 |
4 - 3 |
Listowel Cyclones 13 |
Steve Kerr Complex
|
U11 |
Mar 06 6:15P |
Mar 06 |
6:15 PM |
Drayton Defenders6 |
6 - 0 |
Saugeen Valley Steelheads 30 |
Normanby Arena
|
U13 |
Mar 06 6:30P |
Mar 06 |
6:30 PM |
Wingham Ironmen Blue5 |
5 - 1 |
South Bruce Blades1 |
Mildmay Carrick Recr
|
U15 |
Mar 06 6:30P |
Mar 06 |
6:30 PM |
AEMHA Ice Dogs A3 |
3 - 4 OT |
Saugeen Shores Storm 14 |
Southampton
|
U9 |
Mar 06 6:30P |
Mar 06 |
6:30 PM |
Kincardine Kinucks 26 |
6 - 2 |
TCDMHA Rebels2 |
Keady Arena
|
U9 |
Mar 06 6:30P |
Mar 06 |
6:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red1 |
1 - 3 |
Saugeen Valley Steelheads 13 |
Durham CC
|
U11 |
Mar 06 6:45P |
Mar 06 |
6:45 PM |
Mitchell Meteors2 |
2 - 1 |
South Bruce Blades1 |
Teeswater Arena
|
U15 |
Mar 06 7:00P |
Mar 06 |
7:00 PM |
Shallow Lake Lakers8 |
8 - 3 |
AEMHA Ice Dogs B3 |
Paisley Arena
|
U15 |
Mar 06 7:30P |
Mar 06 |
7:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard1 |
1 - 2 |
Blyth-Brussels Crusaders2 |
Blyth
|
U11 |
Mar 06 7:30P |
Mar 06 |
7:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads 23 |
3 - 2 |
Saugeen Valley Steelheads 12 |
Durham CC
|
U18 |
Mar 06 8:00P |
Mar 06 |
8:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads4 |
4 - 5 |
Kincardine Kinucks Scotia Bank 25 |
Tiverton Arena
|
U18 |
Mar 06 9:00P |
Mar 06 |
9:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack1 |
1 - 10 |
Bruce Peninsula Predators10 |
Lions Head
|
U11 |
Mar 07 5:30P |
Mar 07 |
5:30 PM |
Goderich Sailors Black4 |
4 - 2 |
Mid-Huron Huskies 22 |
Seaforth Arena
|
U11 |
Mar 07 6:15P |
Mar 07 |
6:15 PM |
Wingham Ironmen Blue0 |
0 - 1 |
Wingham Ironmen Yellow1 |
Wingham
|
U18 |
Mar 07 6:30P |
Mar 07 |
6:30 PM |
Kincardine Kinucks 13 |
3 - 2 |
Saugeen Shores Storm 12 |
Southampton
|
U9 |
Mar 07 6:30P |
Mar 07 |
6:30 PM |
Central Perth Predators2 |
2 - 4 |
South Bruce Blades4 |
Mildmay Carrick Recr
|
U9 |
Mar 07 6:50P |
Mar 07 |
6:50 PM |
Arthur Vipers8 |
8 - 2 |
Wallace Sabres2 |
Wallace
|
U15 |
Mar 07 7:00P |
Mar 07 |
7:00 PM |
Goderich Sailors3 |
3 - 2 OT |
Minto Mad Dogs2 |
Palmerston Arena
|
U11 |
Mar 07 7:00P |
Mar 07 |
7:00 PM |
Bruce Peninsula Predators Red7 |
7 - 2 |
Bruce Peninsula Predators Black2 |
Wiarton Arena
|
U18 |
Mar 07 7:15P |
Mar 07 |
7:15 PM |
Walkerton Capitals6 |
6 - 3 |
Kincardine Kinucks Scotia Bank 23 |
Tiverton Arena
|
U11 |
Mar 07 7:15P |
Mar 07 |
7:15 PM |
Saugeen Shores Storm 13 |
3 - 4 |
AEMHA Ice Dogs B4 |
Tara CC
|
U13 |
Mar 07 7:30P |
Mar 07 |
7:30 PM |
Minto Mad Dogs5 |
5 - 5 OT |
Wingham Ironmen Yellow5 |
Wingham
|
U13 |
Mar 07 7:30P |
Mar 07 |
7:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads3 |
3 - 12 |
Mt. Forest Rams12 |
Mount Forest Sports
|
U18 |
Mar 07 8:00P |
Mar 07 |
8:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard White6 |
6 - 2 |
Saugeen Shores Storm 22 |
Southampton
|
U15 |
Mar 07 8:30P |
Mar 07 |
8:30 PM |
Drayton Defenders7 |
7 - 0 |
Mid-Huron Huskies 10 |
Hensall Arena
|
U18 |
Mar 07 9:00P |
Mar 07 |
9:00 PM |
Bruce Peninsula Predators3 |
3 - 7 |
Shallow Lake Lakers7 |
Shallow Lake & Distr
|
U15 |
Mar 08 6:00P |
Mar 08 |
6:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red6 |
6 - 3 |
AEMHA Ice Dogs A3 |
Chesley
|
U15 |
Mar 08 6:00P |
Mar 08 |
6:00 PM |
TCDMHA Rebels2 |
2 - 3 OT |
Owen Sound Jr. Attack Gold3 |
Bayshore
|
U9 |
Mar 08 6:00P |
Mar 08 |
6:00 PM |
AEMHA Ice Dogs B2 |
2 - 7 |
Owen Sound Jr. Attack Gold7 |
JMRRC (1 - West)
|
U9 |
Mar 08 6:00P |
Mar 08 |
6:00 PM |
Shallow Lake Lakers1 |
1 - 10 |
Mt. Forest Rams10 |
Harriston CC
|
U9MD |
Mar 08 6:10P |
Mar 08 |
6:10 PM |
Saugeen Valley Steelheads MD7 |
7 - 4 |
Listowel Cyclones MD4 |
Wallace
|
U13 |
Mar 08 6:30P |
Mar 08 |
6:30 PM |
Central Perth Predators3 |
3 - 2 |
Mid-Huron Huskies 22 |
Central Huron CC
|
U11 |
Mar 08 6:30P |
Mar 08 |
6:30 PM |
Mitchell Meteors6 |
6 - 0 |
Blyth-Brussels Crusaders0 |
Brussels
|
U15 |
Mar 08 7:00P |
Mar 08 |
7:00 PM |
Wingham Ironmen5 |
5 - 4 OT |
Huron-Bruce Blizzard4 |
Lucknow Arena
|
U15 |
Mar 08 7:00P |
Mar 08 |
7:00 PM |
South Bruce Blades0 |
0 - 6 |
Drayton Defenders6 |
PMD Arena
|
U11 |
Mar 08 7:00P |
Mar 08 |
7:00 PM |
Zurich Thunder3 |
3 - 4 |
Howick Hornets Gold4 |
Howick Community Cen
|
U9MD |
Mar 08 7:00P |
Mar 08 |
7:00 PM |
Bruce Peninsula Predators MD1 |
1 - 1 OT |
Central Perth Predators MD1 |
Elma-Logan Arena
|
U9MD |
Mar 08 7:00P |
Mar 08 |
7:00 PM |
Kincardine Kinucks MD3 |
3 - 4 |
Saugeen Shores Storm MD4 |
Port Elgin Plex
|
U13 |
Mar 08 7:15P |
Mar 08 |
7:15 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red4 |
4 - 3 OT |
AEMHA Ice Dogs A3 |
Tara CC
|
U9 |
Mar 08 7:15P |
Mar 08 |
7:15 PM |
Huron-Bruce Blizzard3 |
3 - 5 |
Wingham Ironmen5 |
Wingham
|
U18 |
Mar 08 7:30P |
Mar 08 |
7:30 PM |
Central Perth Predators0 |
0 - 8 |
Arthur Vipers 18 |
Arthur
|
U18 |
Mar 08 8:00P |
Mar 08 |
8:00 PM |
Wingham Ironmen4 |
4 - 5 |
Mt. Forest Rams5 |
Mount Forest Sports
|
U9MD |
Mar 09 9:30A |
Mar 09 |
9:30 AM |
Walkerton Capitals MD3 |
3 - 3 OT |
Owen Sound Jr. Attack MD3 |
JMRRC (1 - West)
|
U13 |
Mar 09 10:00A |
Mar 09 |
10:00 AM |
Howick Hornets4 |
4 - 5 OT |
Drayton Defenders5 |
PMD Arena
|
U9 |
Mar 09 10:00A |
Mar 09 |
10:00 AM |
Drayton Defenders2 |
2 - 1 |
Wallace Sabres1 |
Wallace
|
U9MD |
Mar 09 10:00A |
Mar 09 |
10:00 AM |
Shallow Lake Lakers MD2 |
2 - 3 |
Wingham Ironmen MD3 |
Wingham
|
U11 |
Mar 09 10:30A |
Mar 09 |
10:30 AM |
Mitchell Meteors5 |
5 - 2 |
Central Perth Predators2 |
PERC
|
U9 |
Mar 09 10:30A |
Mar 09 |
10:30 AM |
Minto Mad Dogs15 |
15 - 0 |
Owen Sound Jr. Attack Gold0 |
JMRRC (1 - West)
|
U9 |
Mar 09 10:30A |
Mar 09 |
10:30 AM |
Blyth-Brussels Crusaders MD1 |
1 - 8 |
Arthur Vipers8 |
Arthur
|
U9 |
Mar 09 11:00A |
Mar 09 |
11:00 AM |
South Bruce Blades1 |
1 - 3 |
Howick Hornets3 |
Howick Community Cen
|
U9 |
Mar 09 11:00A |
Mar 09 |
11:00 AM |
Huron-Bruce Blizzard1 |
1 - 14 |
Blyth-Brussels Crusaders14 |
Brussels
|
U9 |
Mar 09 11:00A |
Mar 09 |
11:00 AM |
Listowel Cyclones1 |
1 - 0 |
Wingham Ironmen0 |
Wingham
|
U15 |
Mar 09 11:30A |
Mar 09 |
11:30 AM |
Huron-Bruce Blizzard2 |
2 - 7 |
Drayton Defenders7 |
PMD Arena
|
U11 |
Mar 09 11:45A |
Mar 09 |
11:45 AM |
Howick Hornets Gold4 |
4 - 2 |
Arthur Vipers2 |
Arthur
|
U11 |
Mar 09 12:00P |
Mar 09 |
12:00 PM |
Mid-Huron Huskies 14 |
4 - 1 |
Minto Mad Dogs1 |
Palmerston Arena
|
U18 |
Mar 09 12:15P |
Mar 09 |
12:15 PM |
Kincardine Kinucks 11 |
1 - 0 |
Shallow Lake Lakers0 |
Shallow Lake & Distr
|
U15 |
Mar 09 12:30P |
Mar 09 |
12:30 PM |
Mt. Forest Rams1 |
1 - 7 |
Owen Sound Jr. Attack Gold7 |
JMRRC (2 - East)
|
U18 |
Mar 09 12:30P |
Mar 09 |
12:30 PM |
Bruce Peninsula Predators0 |
0 - 2 |
Owen Sound Jr. Attack2 |
Bayshore
|
U11 |
Mar 09 12:30P |
Mar 09 |
12:30 PM |
AEMHA Ice Dogs B5 |
5 - 6 |
Saugeen Shores Storm 46 |
Southampton
|
U11 |
Mar 09 1:00P |
Mar 09 |
1:00 PM |
Bruce Peninsula Predators Black2 |
2 - 5 |
Owen Sound Jr. Attack Gold5 |
JMRRC (1 - West)
|
U11 |
Mar 09 1:00P |
Mar 09 |
1:00 PM |
TCDMHA Rebels5 |
5 - 1 |
Saugeen Shores Storm 11 |
Port Elgin Plex
|
U11 |
Mar 09 1:00P |
Mar 09 |
1:00 PM |
Drayton Defenders7 |
7 - 8 |
Huron-Bruce Blizzard White8 |
Ripley
|
U9MD |
Mar 09 1:00P |
Mar 09 |
1:00 PM |
Mitchell Meteors MD0 |
0 - 1 |
Kincardine Kinucks MD1 |
Tiverton Arena
|
U11 |
Mar 09 1:30P |
Mar 09 |
1:30 PM |
Shallow Lake Lakers Yellow2 |
2 - 1 |
Saugeen Shores Storm 21 |
Southampton
|
U11 |
Mar 09 1:45P |
Mar 09 |
1:45 PM |
Kincardine Kinucks 11 |
1 - 2 |
Shallow Lake Lakers Black2 |
Shallow Lake & Distr
|
U9MD |
Mar 09 2:00P |
Mar 09 |
2:00 PM |
AEMHA Ice Dogs A MD5 |
5 - 4 |
Huron-Bruce Blizzard MD4 |
Ripley
|
U15 |
Mar 09 2:15P |
Mar 09 |
2:15 PM |
Shallow Lake Lakers7 |
7 - 1 |
Owen Sound Jr. Attack Red1 |
Bayshore
|
U9 |
Mar 09 3:00P |
Mar 09 |
3:00 PM |
Bruce Peninsula Predators7 |
7 - 5 |
Kincardine Kinucks 25 |
Tiverton Arena
|
U9MD |
Mar 09 3:00P |
Mar 09 |
3:00 PM |
Mt. Forest Rams MD4 |
4 - 4 OT |
Mid-Huron Huskies MD4 |
Seaforth Arena
|
U18 |
Mar 09 3:30P |
Mar 09 |
3:30 PM |
Walkerton Capitals5 |
5 - 2 |
Huron-Bruce Blizzard White2 |
Ripley
|
U13 |
Mar 09 3:45P |
Mar 09 |
3:45 PM |
Shallow Lake Lakers Yellow3 |
3 - 10 |
Owen Sound Jr. Attack Gold10 |
Bayshore
|
U11 |
Mar 09 3:45P |
Mar 09 |
3:45 PM |
Listowel Cyclones 23 |
3 - 2 |
Wingham Ironmen Yellow2 |
Wingham
|
U9MD |
Mar 09 3:45P |
Mar 09 |
3:45 PM |
Listowel Cyclones MD6 |
6 - 7 |
Saugeen Valley Steelheads MD7 |
Hanover P&H Centre
|
U13 |
Mar 09 4:15P |
Mar 09 |
4:15 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red6 |
6 - 4 |
Shallow Lake Lakers Black4 |
Shallow Lake & Distr
|
U9MD |
Mar 09 4:15P |
Mar 09 |
4:15 PM |
Mitchell Meteors MD1 |
1 - 3 |
Saugeen Shores Storm MD3 |
Port Elgin Plex
|
U11 |
Mar 09 4:30P |
Mar 09 |
4:30 PM |
Blyth-Brussels Crusaders0 |
0 - 5 |
South Bruce Blades5 |
Mildmay Carrick Recr
|
U18 |
Mar 09 4:45P |
Mar 09 |
4:45 PM |
Arthur Vipers 14 |
4 - 0 |
Mitchell Meteors0 |
Mitchell Arena
|
U18 |
Mar 09 5:00P |
Mar 09 |
5:00 PM |
Mid-Huron Huskies 21 |
1 - 0 |
Wingham Ironmen0 |
Wingham
|
U9 |
Mar 09 5:30P |
Mar 09 |
5:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red |
|
Shallow Lake Lakers |
Shallow Lake & Distr
|
U11 |
Mar 09 6:30P |
Mar 09 |
6:30 PM |
Walkerton Capitals 26 |
6 - 2 |
Kincardine Kinucks 22 |
Tiverton Arena
|
U9 |
Mar 10 8:00A |
Mar 10 |
8:00 AM |
Mt. Forest Rams11 |
11 - 2 |
Shallow Lake Lakers2 |
Shallow Lake & Distr
|
U9MD |
Mar 10 9:30A |
Mar 10 |
9:30 AM |
Mid-Huron Huskies MD4 |
4 - 3 |
Mt. Forest Rams MD3 |
Mount Forest Sports
|
U9 |
Mar 10 10:00A |
Mar 10 |
10:00 AM |
Saugeen Valley Steelheads 25 |
5 - 7 |
Central Perth Predators7 |
Elma-Logan Arena
|
U13 |
Mar 10 10:45A |
Mar 10 |
10:45 AM |
Shallow Lake Lakers Yellow3 |
3 - 4 |
Kincardine Kinucks Superheat4 |
Davidson Centre
|
U13 |
Mar 10 11:00A |
Mar 10 |
11:00 AM |
Mid-Huron Huskies 24 |
4 - 5 OT |
Central Perth Predators5 |
PERC
|
U18 |
Mar 10 11:30A |
Mar 10 |
11:30 AM |
Shallow Lake Lakers3 |
3 - 1 |
Owen Sound Jr. Attack1 |
Bayshore
|
U11 |
Mar 10 12:00P |
Mar 10 |
12:00 PM |
TCDMHA Rebels7 |
7 - 3 |
Kincardine Kinucks 13 |
Davidson Centre
|
U13 |
Mar 10 12:15P |
Mar 10 |
12:15 PM |
Kincardine Kinucks MicroAge4 |
4 - 6 |
Owen Sound Jr. Attack Red6 |
JMRRC (1 - West)
|
U13 |
Mar 10 1:00P |
Mar 10 |
1:00 PM |
Wingham Ironmen Blue4 |
4 - 6 |
Mt. Forest Rams6 |
Mount Forest Sports
|
U9 |
Mar 10 1:00P |
Mar 10 |
1:00 PM |
AEMHA Ice Dogs B0 |
0 - 15 |
Minto Mad Dogs15 |
Palmerston Arena
|
U15 |
Mar 10 1:15P |
Mar 10 |
1:15 PM |
Owen Sound Jr. Attack White3 |
3 - 2 |
Owen Sound Jr. Attack Gold2 |
Bayshore
|
U11 |
Mar 10 1:15P |
Mar 10 |
1:15 PM |
Bruce Peninsula Predators Black0 |
0 - 10 |
Kincardine Kinucks 210 |
Davidson Centre
|
U11 |
Mar 10 1:15P |
Mar 10 |
1:15 PM |
Goderich Sailors Black1 |
1 - 1 OT |
Drayton Defenders1 |
PMD Arena
|
U15 |
Mar 10 2:30P |
Mar 10 |
2:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red5 |
5 - 6 |
Saugeen Shores Storm 16 |
Southampton
|
U18 |
Mar 10 2:30P |
Mar 10 |
2:30 PM |
Mt. Forest Rams1 |
1 - 6 |
Mid-Huron Huskies 26 |
Seaforth Arena
|
U11 |
Mar 10 2:30P |
Mar 10 |
2:30 PM |
Saugeen Shores Storm 24 |
4 - 3 |
Shallow Lake Lakers Yellow3 |
Shallow Lake & Distr
|
U9 |
Mar 10 2:30P |
Mar 10 |
2:30 PM |
Arthur Vipers |
|
Drayton Defenders |
PMD Arena
|
U9 |
Mar 10 2:30P |
Mar 10 |
2:30 PM |
Mid-Huron Huskies5 |
5 - 6 |
Zurich Thunder6 |
Zurich
|
U11 |
Mar 10 2:45P |
Mar 10 |
2:45 PM |
Bruce Peninsula Predators Red0 |
0 - 4 |
Owen Sound Jr. Attack Gold4 |
Bayshore
|
U9 |
Mar 10 3:00P |
Mar 10 |
3:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold6 |
6 - 3 |
Walkerton Capitals3 |
Walkerton
|
U15 |
Mar 10 3:30P |
Mar 10 |
3:30 PM |
Kincardine Kinucks Royal Lepage5 |
5 - 4 |
AEMHA Ice Dogs B4 |
Tara CC
|
U11 |
Mar 10 3:30P |
Mar 10 |
3:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red5 |
5 - 3 |
Shallow Lake Lakers Black3 |
Shallow Lake & Distr
|
U9MD |
Mar 10 3:30P |
Mar 10 |
3:30 PM |
Kincardine Kinucks MD4 |
4 - 2 |
Drayton Defenders MD2 |
PMD Arena
|
U15 |
Mar 10 3:45P |
Mar 10 |
3:45 PM |
Walkerton Capitals1 |
1 - 0 |
Mt. Forest Rams0 |
Mount Forest Sports
|
U13 |
Mar 10 4:00P |
Mar 10 |
4:00 PM |
Drayton Defenders2 |
2 - 3 OT |
Mitchell Meteors3 |
Elma-Logan Arena
|
U11 |
Mar 10 4:30P |
Mar 10 |
4:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads 30 |
0 - 5 |
Mid-Huron Huskies 15 |
Central Huron CC
|
U9 |
Mar 10 6:00P |
Mar 10 |
6:00 PM |
TCDMHA Rebels3 |
3 - 6 |
Kincardine Kinucks 16 |
Ripley
|
U11 |
Mar 10 6:30P |
Mar 10 |
6:30 PM |
Saugeen Shores Storm 14 |
4 - 8 |
Saugeen Shores Storm 38 |
Southampton
|
U18 |
Mar 10 8:00P |
Mar 10 |
8:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard Grey3 |
3 - 4 OT |
Saugeen Valley Steelheads4 |
Hanover P&H Centre
|
U15 |
Mar 11 5:30P |
Mar 11 |
5:30 PM |
Saugeen Shores Storm 25 |
5 - 3 |
AEMHA Ice Dogs A3 |
Chesley
|
U13 |
Mar 11 6:00P |
Mar 11 |
6:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold7 |
7 - 2 |
Shallow Lake Lakers Yellow2 |
Shallow Lake & Distr
|
U11 |
Mar 11 6:00P |
Mar 11 |
6:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard White4 |
4 - 3 OT |
Mid-Huron Huskies 13 |
Hensall Arena
|
U9MD |
Mar 11 6:00P |
Mar 11 |
6:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard MD4 |
4 - 4 OT |
AEMHA Ice Dogs A MD4 |
Paisley Arena
|
U9 |
Mar 11 6:15P |
Mar 11 |
6:15 PM |
Bruce Peninsula Predators6 |
6 - 3 |
Kincardine Kinucks 13 |
Tiverton Arena
|
U11 |
Mar 11 6:45P |
Mar 11 |
6:45 PM |
Bruce Peninsula Predators Red4 |
4 - 11 |
Walkerton Capitals 211 |
Walkerton
|
U13 |
Mar 11 7:00P |
Mar 11 |
7:00 PM |
TCDMHA Rebels8 |
8 - 2 |
AEMHA Ice Dogs B2 |
Paisley Arena
|
U18 |
Mar 11 7:00P |
Mar 11 |
7:00 PM |
Arthur Vipers 16 |
6 - 1 |
Blyth-Brussels Crusaders1 |
Blyth
|
U11 |
Mar 11 7:00P |
Mar 11 |
7:00 PM |
Shallow Lake Lakers Black3 |
3 - 2 |
AEMHA Ice Dogs B2 |
Chesley
|
U9 |
Mar 11 7:00P |
Mar 11 |
7:00 PM |
Listowel Cyclones4 |
4 - 2 |
Huron-Bruce Blizzard2 |
Lucknow Arena
|
U13 |
Mar 11 7:30P |
Mar 11 |
7:30 PM |
Wingham Ironmen Yellow3 |
3 - 1 |
Central Perth Predators1 |
PERC
|
U18 |
Mar 11 7:30P |
Mar 11 |
7:30 PM |
Mid-Huron Huskies 29 |
9 - 2 |
Listowel Cyclones 22 |
Steve Kerr Complex
|
U18 |
Mar 11 8:00P |
Mar 11 |
8:00 PM |
Mitchell Meteors3 |
3 - 0 |
Mid-Huron Huskies 10 |
Hensall Arena
|
U18 |
Mar 11 8:30P |
Mar 11 |
8:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard White4 |
4 - 3 |
Huron-Bruce Blizzard Grey3 |
Ripley
|
U18 |
Mar 11 9:00P |
Mar 11 |
9:00 PM |
Kincardine Kinucks Scotia Bank 23 |
3 - 2 OT |
Saugeen Shores Storm 22 |
Southampton
|
U18 |
Mar 11 9:00P |
Mar 11 |
9:00 PM |
Mt. Forest Rams3 |
3 - 5 |
Listowel Cyclones 15 |
Steve Kerr Complex
|
U13 |
Mar 12 6:00P |
Mar 12 |
6:00 PM |
Central Perth Predators3 |
3 - 1 |
Minto Mad Dogs1 |
Palmerston Arena
|
U13 |
Mar 12 6:00P |
Mar 12 |
6:00 PM |
Mt. Forest Rams6 |
6 - 4 |
Saugeen Valley Steelheads4 |
Hanover P&H Centre
|
U11 |
Mar 12 6:00P |
Mar 12 |
6:00 PM |
Goderich Sailors White2 |
2 - 1 |
South Bruce Blades1 |
Mildmay Carrick Recr
|
U9 |
Mar 12 6:00P |
Mar 12 |
6:00 PM |
Walkerton Capitals5 |
5 - 2 |
AEMHA Ice Dogs B2 |
Tara CC
|
U11 |
Mar 12 6:30P |
Mar 12 |
6:30 PM |
Mt. Forest Rams2 |
2 - 6 |
Listowel Cyclones 26 |
Steve Kerr Complex
|
U13 |
Mar 12 7:30P |
Mar 12 |
7:30 PM |
Saugeen Shores Storm 22 |
2 - 3 OT |
Owen Sound Jr. Attack Gold3 |
Bayshore
|
U11 |
Mar 12 7:30P |
Mar 12 |
7:30 PM |
AEMHA Ice Dogs A3 |
3 - 2 |
Huron-Bruce Blizzard Grey2 |
Ripley
|
U13 |
Mar 12 7:40P |
Mar 12 |
7:40 PM |
Drayton Defenders0 |
0 - 3 |
Listowel Cyclones3 |
Steve Kerr Complex
|
U18 |
Mar 12 9:15P |
Mar 12 |
9:15 PM |
Huron-Bruce Blizzard White2 |
2 - 6 |
Walkerton Capitals6 |
Walkerton
|
U9 |
Mar 13 6:00P |
Mar 13 |
6:00 PM |
South Bruce Blades3 |
3 - 3 OT |
Central Perth Predators3 |
Elma-Logan Arena
|
U9 |
Mar 13 6:00P |
Mar 13 |
6:00 PM |
Zurich Thunder2 |
2 - 7 |
Mid-Huron Huskies7 |
Bayfield
|
U9MD |
Mar 13 6:00P |
Mar 13 |
6:00 PM |
Drayton Defenders MD3 |
3 - 6 |
Mitchell Meteors MD6 |
Mitchell Arena
|
U9 |
Mar 13 6:15P |
Mar 13 |
6:15 PM |
Blyth-Brussels Crusaders7 |
7 - 8 |
Listowel Cyclones8 |
Steve Kerr Complex
|
U11 |
Mar 13 6:45P |
Mar 13 |
6:45 PM |
Central Perth Predators3 |
3 - 1 |
South Bruce Blades1 |
Teeswater Arena
|
U13 |
Mar 13 7:00P |
Mar 13 |
7:00 PM |
Walkerton Capitals 18 |
8 - 12 |
Minto Mad Dogs12 |
Palmerston Arena
|
U15 |
Mar 13 7:00P |
Mar 13 |
7:00 PM |
AEMHA Ice Dogs B4 |
4 - 3 |
AEMHA Ice Dogs A3 |
Paisley Arena
|
U11 |
Mar 13 7:00P |
Mar 13 |
7:00 PM |
Shallow Lake Lakers Yellow4 |
4 - 3 |
Huron-Bruce Blizzard Grey3 |
Lucknow Arena
|
U11 |
Mar 13 7:00P |
Mar 13 |
7:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders1 |
1 - 7 |
Mitchell Meteors7 |
Mitchell Arena
|
U9MD |
Mar 13 7:00P |
Mar 13 |
7:00 PM |
Listowel Cyclones MD3 |
3 - 8 |
Mid-Huron Huskies MD8 |
Bayfield
|
U11 |
Mar 13 7:30P |
Mar 13 |
7:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads 37 |
7 - 2 |
Saugeen Valley Steelheads 12 |
Durham CC
|
U9 |
Mar 14 5:00P |
Mar 14 |
5:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold1 |
1 - 11 |
Minto Mad Dogs11 |
Palmerston Arena
|
U9 |
Mar 14 5:15P |
Mar 14 |
5:15 PM |
Shallow Lake Lakers6 |
6 - 4 |
Owen Sound Jr. Attack Red4 |
JMRRC (2 - East)
|
U11 |
Mar 14 5:30P |
Mar 14 |
5:30 PM |
Drayton Defenders6 |
6 - 3 |
Mid-Huron Huskies 23 |
Seaforth Arena
|
U11 |
Mar 14 6:00P |
Mar 14 |
6:00 PM |
Walkerton Capitals 12 |
2 - 3 |
AEMHA Ice Dogs A3 |
Tara CC
|
U11 |
Mar 14 6:00P |
Mar 14 |
6:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads 12 |
2 - 1 OT |
Minto Mad Dogs1 |
Palmerston Arena
|
U9 |
Mar 14 6:30P |
Mar 14 |
6:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads 24 |
4 - 1 |
South Bruce Blades1 |
Mildmay Carrick Recr
|
U13 |
Mar 14 7:00P |
Mar 14 |
7:00 PM |
AEMHA Ice Dogs A1 |
1 - 5 |
TCDMHA Rebels5 |
Keady Arena
|
U11 |
Mar 14 7:00P |
Mar 14 |
7:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard White6 |
6 - 1 |
Saugeen Valley Steelheads 21 |
Hanover P&H Centre
|
U9 |
Mar 14 7:00P |
Mar 14 |
7:00 PM |
Wallace Sabres1 |
1 - 9 |
Arthur Vipers9 |
Arthur
|
U13 |
Mar 14 7:15P |
Mar 14 |
7:15 PM |
Mid-Huron Huskies 21 |
1 - 2 |
Wingham Ironmen Yellow2 |
Wingham
|
U11 |
Mar 14 7:15P |
Mar 14 |
7:15 PM |
Saugeen Shores Storm 34 |
4 - 3 |
AEMHA Ice Dogs B3 |
Tara CC
|
U13 |
Mar 14 7:30P |
Mar 14 |
7:30 PM |
Saugeen Shores Storm 14 |
4 - 3 |
Huron-Bruce Blizzard3 |
Ripley
|
U18 |
Mar 14 9:00P |
Mar 14 |
9:00 PM |
Saugeen Shores Storm 21 |
1 - 11 |
Walkerton Capitals11 |
Mildmay Carrick Recr
|
U18 |
Mar 14 9:00P |
Mar 14 |
9:00 PM |
Saugeen Shores Storm 12 |
2 - 4 |
Shallow Lake Lakers4 |
Shallow Lake & Distr
|
U13 |
Mar 15 5:45P |
Mar 15 |
5:45 PM |
AEMHA Ice Dogs B3 |
3 - 3 |
Walkerton Capitals 23 |
Walkerton
|
U9MD |
Mar 15 6:00P |
Mar 15 |
6:00 PM |
Walkerton Capitals MD1 |
1 - 1 OT |
Central Perth Predators MD1 |
PERC
|
U18 |
Mar 15 6:30P |
Mar 15 |
6:30 PM |
Listowel Cyclones 14 |
4 - 5 |
Mid-Huron Huskies 25 |
Central Huron CC
|
U11 |
Mar 15 7:00P |
Mar 15 |
7:00 PM |
Goderich Sailors White2 |
2 - 3 OT |
Central Perth Predators3 |
PERC
|
U11 |
Mar 15 7:00P |
Mar 15 |
7:00 PM |
South Bruce Blades1 |
1 - 2 |
Mitchell Meteors2 |
Mitchell Arena
|
U11 |
Mar 15 7:00P |
Mar 15 |
7:00 PM |
Mid-Huron Huskies 12 |
2 - 4 |
Drayton Defenders4 |
PMD Arena
|
U15 |
Mar 15 8:00P |
Mar 15 |
8:00 PM |
Central Perth Predators1 |
1 - 2 |
Mitchell Meteors2 |
Mitchell Arena
|
U13 |
Mar 16 10:00A |
Mar 16 |
10:00 AM |
Goderich Sailors1 |
1 - 4 |
Drayton Defenders4 |
PMD Arena
|
U13 |
Mar 16 10:00A |
Mar 16 |
10:00 AM |
Walkerton Capitals 11 |
1 - 1 OT |
Central Perth Predators1 |
PERC
|
U9 |
Mar 16 10:00A |
Mar 16 |
10:00 AM |
Mitchell Meteors4 |
4 - 2 |
Mid-Huron Huskies2 |
Seaforth Arena
|
U11 |
Mar 16 11:00A |
Mar 16 |
11:00 AM |
Mid-Huron Huskies 24 |
4 - 1 |
Saugeen Valley Steelheads 21 |
Hanover P&H Centre
|
U13 |
Mar 16 11:30A |
Mar 16 |
11:30 AM |
Blyth-Brussels Crusaders2 |
2 - 5 |
Mitchell Meteors5 |
Mitchell Arena
|
U9MD |
Mar 16 11:30A |
Mar 16 |
11:30 AM |
Wingham Ironmen MD0 |
0 - 0 |
Huron-Bruce Blizzard MD0 |
Ripley
|
U13 |
Mar 16 11:45A |
Mar 16 |
11:45 AM |
AEMHA Ice Dogs B4 |
4 - 2 |
AEMHA Ice Dogs A2 |
Paisley Arena
|
U11 |
Mar 16 12:00P |
Mar 16 |
12:00 PM |
South Bruce Blades1 |
1 - 2 OT |
Central Perth Predators2 |
Elma-Logan Arena
|
U9 |
Mar 16 12:00P |
Mar 16 |
12:00 PM |
Drayton Defenders2 |
2 - 6 |
Blyth-Brussels Crusaders MD6 |
Blyth
|
U15 |
Mar 16 12:30P |
Mar 16 |
12:30 PM |
Mid-Huron Huskies 21 |
1 - 6 |
Huron-Bruce Blizzard6 |
Ripley
|
U11 |
Mar 16 12:30P |
Mar 16 |
12:30 PM |
Shallow Lake Lakers Black1 |
1 - 5 |
Saugeen Shores Storm 35 |
Southampton
|
U9 |
Mar 16 12:30P |
Mar 16 |
12:30 PM |
South Bruce Blades3 |
3 - 1 |
Saugeen Valley Steelheads 21 |
Durham CC
|
U13 |
Mar 16 1:00P |
Mar 16 |
1:00 PM |
TCDMHA Rebels6 |
6 - 2 |
Kincardine Kinucks MicroAge2 |
Tiverton Arena
|
U9 |
Mar 16 1:00P |
Mar 16 |
1:00 PM |
Goderich Sailors6 |
6 - 6 OT |
Zurich Thunder6 |
Zurich
|
U11 |
Mar 16 1:30P |
Mar 16 |
1:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard Grey8 |
8 - 7 OT |
Saugeen Shores Storm 27 |
Southampton
|
U11 |
Mar 16 2:00P |
Mar 16 |
2:00 PM |
Minto Mad Dogs0 |
0 - 9 |
Huron-Bruce Blizzard White9 |
Ripley
|
U11 |
Mar 16 2:30P |
Mar 16 |
2:30 PM |
Listowel Cyclones 15 |
5 - 3 |
Wingham Ironmen Blue3 |
Wingham
|
U13 |
Mar 16 3:45P |
Mar 16 |
3:45 PM |
Bruce Peninsula Predators Black2 |
2 - 6 |
Saugeen Shores Storm 36 |
Southampton
|
U15 |
Mar 16 5:00P |
Mar 16 |
5:00 PM |
Drayton Defenders2 |
2 - 5 |
Wingham Ironmen5 |
Wingham
|
U13 |
Mar 16 6:15P |
Mar 16 |
6:15 PM |
Bruce Peninsula Predators Red2 |
2 - 1 OT |
Kincardine Kinucks Superheat1 |
Davidson Centre
|
U15 |
Mar 16 7:30P |
Mar 16 |
7:30 PM |
Minto Mad Dogs3 |
3 - 4 |
Kincardine Kinucks Lighthouse4 |
Davidson Centre
|
U18 |
Mar 16 8:00P |
Mar 16 |
8:00 PM |
Walkerton Capitals5 |
5 - 3 |
Saugeen Shores Storm 23 |
Southampton
|
U9 |
Mar 17 8:00A |
Mar 17 |
8:00 AM |
Zurich Thunder7 |
7 - 3 |
Goderich Sailors3 |
Goderich MRC
|
U9MD |
Mar 17 9:30A |
Mar 17 |
9:30 AM |
Central Perth Predators MD7 |
7 - 1 |
Walkerton Capitals MD1 |
Walkerton
|
U13 |
Mar 17 10:30A |
Mar 17 |
10:30 AM |
AEMHA Ice Dogs A2 |
2 - 1 |
Kincardine Kinucks MicroAge1 |
Davidson Centre
|
U15 |
Mar 17 11:45A |
Mar 17 |
11:45 AM |
AEMHA Ice Dogs A6 |
6 - 12 |
Kincardine Kinucks Royal Lepage12 |
Davidson Centre
|
U11 |
Mar 17 12:00P |
Mar 17 |
12:00 PM |
AEMHA Ice Dogs A8 |
8 - 3 |
Walkerton Capitals 13 |
Walkerton
|
U18 |
Mar 17 1:00P |
Mar 17 |
1:00 PM |
Walkerton Capitals6 |
6 - 2 |
Huron-Bruce Blizzard Grey2 |
Lucknow Arena
|
U11 |
Mar 17 1:15P |
Mar 17 |
1:15 PM |
Minto Mad Dogs2 |
2 - 3 OT |
Drayton Defenders3 |
PMD Arena
|
U13 |
Mar 17 1:30P |
Mar 17 |
1:30 PM |
Blyth-Brussels Crusaders1 |
1 - 2 |
Goderich Sailors2 |
Goderich MRC
|
U13 |
Mar 17 2:00P |
Mar 17 |
2:00 PM |
Saugeen Shores Storm 35 |
5 - 6 |
Bruce Peninsula Predators Black6 |
Lions Head
|
U9MD |
Mar 17 2:00P |
Mar 17 |
2:00 PM |
AEMHA Ice Dogs A MD3 |
3 - 6 |
Wingham Ironmen MD6 |
Wingham
|
U9 |
Mar 17 2:30P |
Mar 17 |
2:30 PM |
Wallace Sabres2 |
2 - 5 |
Drayton Defenders5 |
PMD Arena
|
U11 |
Mar 17 3:30P |
Mar 17 |
3:30 PM |
Howick Hornets Green3 |
3 - 5 |
Zurich Thunder5 |
Zurich
|
U9 |
Mar 17 3:30P |
Mar 17 |
3:30 PM |
Minto Mad Dogs12 |
12 - 0 |
Walkerton Capitals0 |
Walkerton
|
U9 |
Mar 17 3:30P |
Mar 17 |
3:30 PM |
TCDMHA Rebels0 |
0 - 12 |
Bruce Peninsula Predators12 |
Lions Head
|
U13 |
Mar 17 4:15P |
Mar 17 |
4:15 PM |
South Bruce Blades0 |
0 - 3 |
Wingham Ironmen Blue3 |
Wingham
|
U11 |
Mar 17 4:15P |
Mar 17 |
4:15 PM |
Mid-Huron Huskies 110 |
10 - 2 |
Saugeen Valley Steelheads 12 |
Durham CC
|
U13 |
Mar 17 4:30P |
Mar 17 |
4:30 PM |
Wingham Ironmen Yellow9 |
9 - 2 |
Walkerton Capitals 12 |
Walkerton
|
U18 |
Mar 17 4:30P |
Mar 17 |
4:30 PM |
Mitchell Meteors3 |
3 - 4 |
Arthur Vipers 14 |
Arthur
|
U9 |
Mar 17 5:00P |
Mar 17 |
5:00 PM |
Arthur Vipers6 |
6 - 5 |
Blyth-Brussels Crusaders MD5 |
Blyth
|
U18 |
Mar 17 5:30P |
Mar 17 |
5:30 PM |
Listowel Cyclones 11 |
1 - 2 |
Listowel Cyclones 22 |
Steve Kerr Complex
|
U11 |
Mar 17 5:30P |
Mar 17 |
5:30 PM |
Listowel Cyclones 22 |
2 - 1 OT |
Wingham Ironmen Blue1 |
Wingham
|
U11 |
Mar 17 5:30P |
Mar 17 |
5:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads 22 |
2 - 3 |
Goderich Sailors Black3 |
Goderich MRC
|
U15 |
Mar 17 6:00P |
Mar 17 |
6:00 PM |
Saugeen Shores Storm 13 |
3 - 4 OT |
Shallow Lake Lakers4 |
Shallow Lake & Distr
|
U15 |
Mar 17 6:00P |
Mar 17 |
6:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard1 |
1 - 2 OT |
South Bruce Blades2 |
Mildmay Carrick Recr
|
U9 |
Mar 17 6:00P |
Mar 17 |
6:00 PM |
Listowel Cyclones2 |
2 - 4 |
Blyth-Brussels Crusaders4 |
Blyth
|
U11 |
Mar 17 6:30P |
Mar 17 |
6:30 PM |
Saugeen Shores Storm 45 |
5 - 0 |
Saugeen Shores Storm 30 |
Southampton
|
U15 |
Mar 17 7:30P |
Mar 17 |
7:30 PM |
Walkerton Capitals2 |
2 - 0 |
TCDMHA Rebels0 |
JMRRC (1 - West)
|
U15 |
Mar 17 7:50P |
Mar 17 |
7:50 PM |
Kincardine Kinucks Lighthouse3 |
3 - 4 OT |
Mitchell Meteors4 |
Mitchell Arena
|
U13 |
Mar 18 6:00P |
Mar 18 |
6:00 PM |
Kincardine Kinucks Superheat3 |
3 - 7 |
Shallow Lake Lakers Yellow7 |
Shallow Lake & Distr
|
U13 |
Mar 18 6:00P |
Mar 18 |
6:00 PM |
Wingham Ironmen Yellow7 |
7 - 6 |
Mid-Huron Huskies 26 |
Central Huron CC
|
U11 |
Mar 18 6:00P |
Mar 18 |
6:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold4 |
4 - 2 |
Bruce Peninsula Predators Red2 |
Wiarton Arena
|
U9 |
Mar 18 6:00P |
Mar 18 |
6:00 PM |
Wingham Ironmen3 |
3 - 0 |
Huron-Bruce Blizzard0 |
Lucknow Arena
|
U9 |
Mar 18 6:00P |
Mar 18 |
6:00 PM |
Minto Mad Dogs11 |
11 - 0 |
AEMHA Ice Dogs B0 |
Chesley
|
U13 |
Mar 18 6:30P |
Mar 18 |
6:30 PM |
Mid-Huron Huskies 15 |
5 - 4 OT |
Drayton Defenders4 |
PMD Arena
|
U13 |
Mar 18 6:30P |
Mar 18 |
6:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold6 |
6 - 5 |
Saugeen Shores Storm 25 |
Southampton
|
U9 |
Mar 18 6:30P |
Mar 18 |
6:30 PM |
Minto Mad Dogs |
|
Saugeen Valley Steelheads 1 |
Normanby Arena
|
U9 |
Mar 18 6:30P |
Mar 18 |
6:30 PM |
Shallow Lake Lakers1 |
1 - 3 |
Saugeen Valley Steelheads 13 |
Normanby Arena
|
U15 |
Mar 18 7:00P |
Mar 18 |
7:00 PM |
Drayton Defenders2 |
2 - 0 |
Blyth-Brussels Crusaders0 |
Blyth
|
U15 |
Mar 18 7:00P |
Mar 18 |
7:00 PM |
Mitchell Meteors4 |
4 - 3 |
Listowel Cyclones3 |
Steve Kerr Complex
|
U18 |
Mar 18 7:00P |
Mar 18 |
7:00 PM |
Saugeen Shores Storm 14 |
4 - 5 |
Kincardine Kinucks 15 |
Tiverton Arena
|
U11 |
Mar 18 7:00P |
Mar 18 |
7:00 PM |
Huron-Bruce Blizzard Grey2 |
2 - 4 |
AEMHA Ice Dogs A4 |
Chesley
|
U11 |
Mar 18 7:00P |
Mar 18 |
7:00 PM |
Walkerton Capitals 28 |
8 - 0 |
Bruce Peninsula Predators Black0 |
Wiarton Arena
|
U11 |
Mar 18 7:00P |
Mar 18 |
7:00 PM |
Howick Hornets Gold1 |
1 - 0 |
Howick Hornets Green0 |
Howick Community Cen
|
U9MD |
Mar 18 7:00P |
Mar 18 |
7:00 PM |
Shallow Lake Lakers MD1 |
1 - 2 |
Huron-Bruce Blizzard MD2 |
Lucknow Arena
|
U15 |
Mar 18 7:30P |
Mar 18 |
7:30 PM |
Goderich Sailors0 |
0 - 2 |
Central Perth Predators2 |
PERC
|
U18 |
Mar 18 7:30P |
Mar 18 |
7:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard White5 |
5 - 4 OT |
Saugeen Valley Steelheads4 |
Hanover P&H Centre
|
U13 |
Mar 18 8:00P |
Mar 18 |
8:00 PM |
Goderich Sailors |
|
Howick Hornets |
Howick Community Cen
|
U15 |
Mar 18 8:00P |
Mar 18 |
8:00 PM |
Wingham Ironmen6 |
6 - 5 OT |
Mid-Huron Huskies 25 |
Seaforth Arena
|
U18 |
Mar 18 8:30P |
Mar 18 |
8:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard Grey7 |
7 - 1 |
Kincardine Kinucks Scotia Bank 21 |
Tiverton Arena
|
U18 |
Mar 18 8:30P |
Mar 18 |
8:30 PM |
Listowel Cyclones 22 |
2 - 12 |
Listowel Cyclones 112 |
Steve Kerr Complex
|
U18 |
Mar 18 9:00P |
Mar 18 |
9:00 PM |
Central Perth Predators6 |
6 - 3 |
Mitchell Meteors3 |
Mitchell Arena
|
U11 |
Mar 19 6:00P |
Mar 19 |
6:00 PM |
Mitchell Meteors2 |
2 - 1 OT |
Goderich Sailors White1 |
Goderich MRC
|
U11 |
Mar 19 6:00P |
Mar 19 |
6:00 PM |
Mid-Huron Huskies 21 |
1 - 7 |
Huron-Bruce Blizzard White7 |
Lucknow Arena
|
U9 |
Mar 19 6:00P |
Mar 19 |
6:00 PM |
Kincardine Kinucks 25 |
5 - 2 |
Bruce Peninsula Predators2 |
Wiarton Arena
|
U9MD |
Mar 19 6:00P |
Mar 19 |
6:00 PM |
Shallow Lake Lakers MD6 |
6 - 3 |
AEMHA Ice Dogs A MD3 |
Tara CC
|
U9MD |
Mar 19 6:00P |
Mar 19 |
6:00 PM |
Mid-Huron Huskies MD5 |
5 - 7 |
Saugeen Valley Steelheads MD7 |
Durham CC
|
U9 |
Mar 19 6:15P |
Mar 19 |
6:15 PM |
Blyth-Brussels Crusaders7 |
7 - 3 |
Wingham Ironmen3 |
Wingham
|
U9 |
Mar 19 6:15P |
Mar 19 |
6:15 PM |
Walkerton Capitals3 |
3 - 6 |
Owen Sound Jr. Attack Gold6 |
JMRRC (2 - East)
|
U11 |
Mar 19 6:30P |
Mar 19 |
6:30 PM |
Listowel Cyclones 17 |
7 - 4 |
Listowel Cyclones 24 |
Steve Kerr Complex
|
U11 |
Mar 19 7:00P |
Mar 19 |
7:00 PM |
AEMHA Ice Dogs B |
|
TCDMHA Rebels |
Keady Arena
|
U9 |
Mar 19 7:00P |
Mar 19 |
7:00 PM |
Howick Hornets5 |
5 - 3 |
Saugeen Valley Steelheads 23 |
Durham CC
|
U9MD |
Mar 19 7:00P |
Mar 19 |
7:00 PM |
Walkerton Capitals MD2 |
2 - 1 |
Bruce Peninsula Predators MD1 |
Wiarton Arena
|
U9 |
Mar 20 5:30P |
Mar 20 |
5:30 PM |
Kincardine Kinucks 18 |
8 - 1 |
TCDMHA Rebels1 |
Keady Arena
|
U9 |
Mar 20 6:00P |
Mar 20 |
6:00 PM |
Mid-Huron Huskies5 |
5 - 1 |
Mitchell Meteors1 |
Mitchell Arena
|
U9MD |
Mar 20 6:00P |
Mar 20 |
6:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack MD2 |
2 - 1 |
Bruce Peninsula Predators MD1 |
Wiarton Arena
|
U9MD |
Mar 20 6:00P |
Mar 20 |
6:00 PM |
Wingham Ironmen MD3 |
3 - 6 |
AEMHA Ice Dogs A MD6 |
Chesley
|
U11 |
Mar 20 6:15P |
Mar 20 |
6:15 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red5 |
5 - 1 |
Kincardine Kinucks 11 |
Davidson Centre
|
U11 |
Mar 20 7:00P |
Mar 20 |
7:00 PM |
Wingham Ironmen Blue1 |
1 - 2 |
Listowel Cyclones 12 |
Steve Kerr Complex
|
U15 |
Mar 20 7:30P |
Mar 20 |
7:30 PM |
Wingham Ironmen6 |
6 - 5 |
Saugeen Valley Steelheads5 |
Normanby Arena
|
U11 |
Mar 20 7:30P |
Mar 20 |
7:30 PM |
Bruce Peninsula Predators Red |
|
Kincardine Kinucks 2 |
Davidson Centre
|
U9 |
Mar 21 6:30P |
Mar 21 |
6:30 PM |
Howick Hornets5 |
5 - 5 OT |
South Bruce Blades5 |
Mildmay Carrick Recr
|
U9 |
Mar 21 6:30P |
Mar 21 |
6:30 PM |
Wingham Ironmen2 |
2 - 11 |
Blyth-Brussels Crusaders11 |
Blyth
|
U13 |
Mar 21 7:00P |
Mar 21 |
7:00 PM |
Howick Hornets2 |
2 - 3 |
TCDMHA Rebels3 |
Keady Arena
|
U11 |
Mar 21 7:00P |
Mar 21 |
7:00 PM |
Saugeen Shores Storm 43 |
3 - 8 |
Huron-Bruce Blizzard White8 |
Lucknow Arena
|
U9 |
Mar 21 7:00P |
Mar 21 |
7:00 PM |
Kincardine Kinucks 26 |
6 - 2 |
Kincardine Kinucks 12 |
Tiverton Arena
|
U9MD |
Mar 21 7:30P |
Mar 21 |
7:30 PM |
Listowel Cyclones MD4 |
4 - 0 |
Mt. Forest Rams MD0 |
Mount Forest Sports
|
U18 |
Mar 21 9:00P |
Mar 21 |
9:00 PM |
Walkerton Capitals4 |
4 - 2 |
Blyth-Brussels Crusaders2 |
Blyth
|
U9 |
Mar 22 6:00P |
Mar 22 |
6:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red0 |
0 - 0 |
Mt. Forest Rams0 |
Harriston CC
|
U9MD |
Mar 22 6:00P |
Mar 22 |
6:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack MD3 |
3 - 7 |
Central Perth Predators MD7 |
PERC
|
U9 |
Mar 22 6:30P |
Mar 22 |
6:30 PM |
Mitchell Meteors2 |
2 - 2 OT |
Zurich Thunder2 |
Zurich
|
U13 |
Mar 22 7:00P |
Mar 22 |
7:00 PM |
Wingham Ironmen Yellow7 |
7 - 1 |
Owen Sound Jr. Attack Gold1 |
Bayshore
|
U11 |
Mar 22 7:00P |
Mar 22 |
7:00 PM |
Arthur Vipers2 |
2 - 0 |
Howick Hornets Gold0 |
Howick Community Cen
|
U9MD |
Mar 22 7:00P |
Mar 22 |
7:00 PM |
Drayton Defenders MD1 |
1 - 7 |
Saugeen Shores Storm MD7 |
Port Elgin Plex
|
U18 |
Mar 22 7:30P |
Mar 22 |
7:30 PM |
Shallow Lake Lakers9 |
9 - 5 |
Mid-Huron Huskies 25 |
Seaforth Arena
|
U13 |
Mar 22 8:00P |
Mar 22 |
8:00 PM |
TCDMHA Rebels3 |
3 - 2 |
Howick Hornets2 |
Howick Community Cen
|
U13 |
Mar 22 8:00P |
Mar 22 |
8:00 PM |
Saugeen Shores Storm 34 |
4 - 7 |
Wingham Ironmen Blue7 |
Wingham
|
U15 |
Mar 22 8:00P |
Mar 22 |
8:00 PM |
Mitchell Meteors3 |
3 - 4 OT |
Owen Sound Jr. Attack Gold4 |
JMRRC (1 - West)
|
U15 |
Mar 22 8:00P |
Mar 22 |
8:00 PM |
Drayton Defenders1 |
1 - 0 OT |
Shallow Lake Lakers0 |
Shallow Lake & Distr
|
U13 |
Mar 22 8:15P |
Mar 22 |
8:15 PM |
Mid-Huron Huskies 15 |
5 - 6 OT |
Owen Sound Jr. Attack Red6 |
Bayshore
|
U9 |
Mar 23 10:00A |
Mar 23 |
10:00 AM |
Mitchell Meteors3 |
3 - 4 |
Goderich Sailors4 |
Goderich MRC
|
U9MD |
Mar 23 10:00A |
Mar 23 |
10:00 AM |
Huron-Bruce Blizzard MD4 |
4 - 3 |
Shallow Lake Lakers MD3 |
Shallow Lake & Distr
|
U9MD |
Mar 23 11:30A |
Mar 23 |
11:30 AM |
Saugeen Shores Storm MD9 |
9 - 3 |
Mitchell Meteors MD3 |
Mitchell Arena
|
U9MD |
Mar 23 3:00P |
Mar 23 |
3:00 PM |
Saugeen Valley Steelheads MD6 |
6 - 2 |
Mid-Huron Huskies MD2 |
Central Huron CC
|
U15 |
Mar 23 3:45P |
Mar 23 |
3:45 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold3 |
3 - 2 OT |
Mitchell Meteors2 |
Mitchell Arena
|
U18 |
Mar 23 5:15P |
Mar 23 |
5:15 PM |
Mid-Huron Huskies 22 |
2 - 6 |
Shallow Lake Lakers6 |
Shallow Lake & Distr
|
U9 |
Mar 24 8:00A |
Mar 24 |
8:00 AM |
Saugeen Valley Steelheads 15 |
5 - 3 |
Shallow Lake Lakers3 |
Shallow Lake & Distr
|
U13 |
Mar 24 12:00P |
Mar 24 |
12:00 PM |
Wingham Ironmen Blue3 |
3 - 5 |
Saugeen Shores Storm 35 |
Port Elgin Plex
|
U9 |
Mar 24 1:30P |
Mar 24 |
1:30 PM |
Huron-Bruce Blizzard1 |
1 - 3 |
Listowel Cyclones3 |
Steve Kerr Complex
|
U9MD |
Mar 24 1:30P |
Mar 24 |
1:30 PM |
Wingham Ironmen MD1 |
1 - 4 |
Shallow Lake Lakers MD4 |
Shallow Lake & Distr
|
U11 |
Mar 24 2:00P |
Mar 24 |
2:00 PM |
Mitchell Meteors5 |
5 - 3 |
Walkerton Capitals 23 |
Walkerton
|
U9 |
Mar 24 2:00P |
Mar 24 |
2:00 PM |
Kincardine Kinucks 16 |
6 - 4 |
Bruce Peninsula Predators4 |
Wiarton Arena
|
U9MD |
Mar 24 2:40P |
Mar 24 |
2:40 PM |
Mid-Huron Huskies MD3 |
3 - 5 |
Listowel Cyclones MD5 |
Steve Kerr Complex
|
U9MD |
Mar 24 3:30P |
Mar 24 |
3:30 PM |
Saugeen Shores Storm MD7 |
7 - 2 |
Drayton Defenders MD2 |
PMD Arena
|
U9 |
Mar 24 4:00P |
Mar 24 |
4:00 PM |
Howick Hornets6 |
6 - 3 |
Central Perth Predators3 |
PERC
|
U9MD |
Mar 24 4:40P |
Mar 24 |
4:40 PM |
Kincardine Kinucks MD2 |
2 - 4 |
Mitchell Meteors MD4 |
Mitchell Arena
|
U13 |
Mar 24 5:30P |
Mar 24 |
5:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack Gold2 |
2 - 10 |
Wingham Ironmen Yellow10 |
Wingham
|
U9 |
Mar 24 5:40P |
Mar 24 |
5:40 PM |
Zurich Thunder1 |
1 - 4 |
Mitchell Meteors4 |
Mitchell Arena
|
U15 |
Mar 24 5:45P |
Mar 24 |
5:45 PM |
Shallow Lake Lakers3 |
3 - 1 |
Drayton Defenders1 |
PMD Arena
|
U13 |
Mar 24 6:00P |
Mar 24 |
6:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red2 |
2 - 3 |
Mid-Huron Huskies 13 |
Seaforth Arena
|
U9 |
Mar 25 6:15P |
Mar 25 |
6:15 PM |
Kincardine Kinucks 13 |
3 - 3 OT |
Kincardine Kinucks 23 |
Tiverton Arena
|
U15 |
Mar 25 6:30P |
Mar 25 |
6:30 PM |
Shallow Lake Lakers2 |
2 - 4 |
Drayton Defenders4 |
PMD Arena
|
U9 |
Mar 25 6:30P |
Mar 25 |
6:30 PM |
Central Perth Predators1 |
1 - 2 |
Saugeen Valley Steelheads 22 |
Normanby Arena
|
U11 |
Mar 25 7:00P |
Mar 25 |
7:00 PM |
AEMHA Ice Dogs A2 |
2 - 8 |
Listowel Cyclones 28 |
Steve Kerr Complex
|
U11 |
Mar 25 7:00P |
Mar 25 |
7:00 PM |
Zurich Thunder5 |
5 - 2 |
Howick Hornets Green2 |
Howick Community Cen
|
U11 |
Mar 25 7:00P |
Mar 25 |
7:00 PM |
Howick Hornets Gold3 |
3 - 4 |
Arthur Vipers4 |
Mount Forest Sports
|
U18 |
Mar 25 7:30P |
Mar 25 |
7:30 PM |
Blyth-Brussels Crusaders2 |
2 - 6 |
Walkerton Capitals6 |
Walkerton
|
U9 |
Mar 25 7:30P |
Mar 25 |
7:30 PM |
Mt. Forest Rams3 |
3 - 3 OT |
Saugeen Valley Steelheads 13 |
Normanby Arena
|
U9MD |
Mar 26 5:30P |
Mar 26 |
5:30 PM |
Saugeen Valley Steelheads MD4 |
4 - 1 |
Mt. Forest Rams MD1 |
Mount Forest Sports
|
U9MD |
Mar 26 6:15P |
Mar 26 |
6:15 PM |
Huron-Bruce Blizzard MD1 |
1 - 2 |
Wingham Ironmen MD2 |
Wingham
|
U13 |
Mar 26 7:45P |
Mar 26 |
7:45 PM |
Wingham Ironmen Blue2 |
2 - 3 |
Saugeen Shores Storm 33 |
Port Elgin Plex
|
U9 |
Mar 27 6:00P |
Mar 27 |
6:00 PM |
Goderich Sailors1 |
1 - 4 |
Mitchell Meteors4 |
Mitchell Arena
|
U9MD |
Mar 27 6:00P |
Mar 27 |
6:00 PM |
Bruce Peninsula Predators MD3 |
3 - 4 |
Walkerton Capitals MD4 |
Walkerton
|
U11 |
Mar 27 7:00P |
Mar 27 |
7:00 PM |
Mid-Huron Huskies 24 |
4 - 1 |
Saugeen Valley Steelheads 31 |
Hanover P&H Centre
|
U9 |
Mar 27 7:00P |
Mar 27 |
7:00 PM |
Blyth-Brussels Crusaders MD1 |
1 - 8 |
Wallace Sabres8 |
Palmerston Arena
|
U9MD |
Mar 27 7:00P |
Mar 27 |
7:00 PM |
Mt. Forest Rams MD1 |
1 - 7 |
Listowel Cyclones MD7 |
Steve Kerr Complex
|
U13 |
Mar 27 7:30P |
Mar 27 |
7:30 PM |
Owen Sound Jr. Attack Red6 |
6 - 0 |
Mid-Huron Huskies 10 |
Hensall Arena
|
U9 |
Mar 28 6:00P |
Mar 28 |
6:00 PM |
Central Perth Predators7 |
7 - 4 |
Howick Hornets4 |
Howick Community Cen
|
U9 |
Mar 28 6:30P |
Mar 28 |
6:30 PM |
Wingham Ironmen1 |
1 - 3 |
Listowel Cyclones3 |
Steve Kerr Complex
|
U9MD |
Mar 30 12:00P |
Mar 30 |
12:00 PM |
Owen Sound Jr. Attack MD0 |
0 - 4 |
Walkerton Capitals MD4 |
Walkerton
|
U9MD |
Mar 30 3:00P |
Mar 30 |
3:00 PM |
Drayton Defenders MD3 |
3 - 3 OT |
Kincardine Kinucks MD3 |
Davidson Centre
|