OMHA :: Region 5 Upcoming Games
Header Ad Unit

Upcoming Games

60 Games in the Next 7 Days
Group Date Date Time Visitor Home Venue
U11 Mar 01
6:00P
Mar 01 6:00 PM Wasaga Beach Stars Clearview Canucks Creemore
U11 Mar 01
6:00P
Mar 01 6:00 PM Oro Thunder B Essa Eagles Angus Rec
U11 Mar 01
6:30P
Mar 01 6:30 PM Elmvale Coyotes D South Muskoka Bears D Bracebridge
U11 Mar 01
7:00P
Mar 01 7:00 PM Georgian Shores Lightning Midland Centennials B North Simcoe SRC (Centennial)
U13 Mar 01
7:00P
Mar 01 7:00 PM South Muskoka Bears D Almaguin Ice Devils South River
U15 Mar 01
7:00P
Mar 01 7:00 PM Clearview Canucks Parry Sound Shamrocks BOCC
U15 Mar 01
7:00P
Mar 01 7:00 PM Wasaga Beach Stars Essa Eagles Angus Rec
U13 Mar 01
7:15P
Mar 01 7:15 PM Midland Centennials B Clearview Canucks Creemore
U15 Mar 01
8:00P
Mar 01 8:00 PM Georgian Shores Lightning South Muskoka Bears D Bracebridge
U15 Mar 01
8:00P
Mar 01 8:00 PM Orillia Terriers C Elmvale Coyotes D Elmvale
U18 Mar 01
8:00P
Mar 01 8:00 PM Huntsville Otters D South Muskoka Bears D Gravenhurst
U18 Mar 01
8:15P
Mar 01 8:15 PM Penetang Flames Essa Eagles Angus Rec
U15 Mar 01
8:20P
Mar 01 8:20 PM Oro Thunder Midland Centennials North Simcoe SRC (Centennial)
U18 Mar 01
8:30P
Mar 01 8:30 PM Elmvale Coyotes B Parry Sound Shamrocks B BOCC
U18 Mar 01
9:30P
Mar 01 9:30 PM South Muskoka Bears B Shelburne Wolves C Shelburne CDRC
U18 Mar 01
9:30P
Mar 01 9:30 PM South Grey Spartans Elmvale Coyotes D Elmvale
U11 Mar 02
11:30A
Mar 02 11:30 AM Penetang Flames Essa Eagles Angus Rec
U11 Mar 02
12:00P
Mar 02 12:00 PM South Muskoka Bears D Oro Thunder D Oro
U13 Mar 02
12:30P
Mar 02 12:30 PM Shelburne Wolves Essa Eagles Angus Rec
U13 Mar 02
12:30P
Mar 02 12:30 PM Penetang Flames South Grey Spartans Flesherton
U11 Mar 02
1:00P
Mar 02 1:00 PM Clearview Canucks Parry Sound Shamrocks BOCC
U13 Mar 02
1:20P
Mar 02 1:20 PM Parry Sound Shamrocks Midland Centennials D North Simcoe SRC (Centennial)
U11 Mar 02
2:00P
Mar 02 2:00 PM Midland Centennials D Huntsville Otters D CSC (Don Lough)
U15 Mar 02
2:30P
Mar 02 2:30 PM Huntsville Otters B Oro Thunder Oro
U13 Mar 02
3:00P
Mar 02 3:00 PM Elmvale Coyotes South Muskoka Bears B Gravenhurst
U13 Mar 02
3:20P
Mar 02 3:20 PM Oro Thunder B Huntsville Otters B CSC (Don Lough)
U15 Mar 02
3:50P
Mar 02 3:50 PM Parry Sound Shamrocks Midland Centennials North Simcoe SRC (Centennial)
U18 Mar 02
4:00P
Mar 02 4:00 PM Shelburne Wolves C Oro Thunder B Oro
U13 Mar 02
5:00P
Mar 02 5:00 PM South Muskoka Bears D Huntsville Otters D CSC (Don Lough)
U18 Mar 02
5:25P
Mar 02 5:25 PM Clearview Canucks Penetang Flames Penetang
U11 Mar 02
5:30P
Mar 02 5:30 PM Georgian Shores Lightning Elmvale Coyotes B Elmvale
U11 Mar 02
6:30P
Mar 02 6:30 PM Midland Centennials B Huntsville Otters B CSC (Jack Bionda)
U18 Mar 02
6:40P
Mar 02 6:40 PM Midland Centennials Huntsville Otters B CSC (Don Lough)
U18 Mar 02
7:10P
Mar 02 7:10 PM South Muskoka Bears D Parry Sound Shamrocks D BOCC
U18 Mar 02
7:30P
Mar 02 7:30 PM Owen Sound Jr. Attack C Shelburne Wolves D Shelburne CDRC
U15 Mar 02
8:00P
Mar 02 8:00 PM Penetang Flames Elmvale Coyotes B Elmvale
U15 Mar 02
8:40P
Mar 02 8:40 PM Shelburne Wolves Wasaga Beach Stars Wasaga
U18 Mar 02
9:30P
Mar 02 9:30 PM Orillia Terriers C Elmvale Coyotes D Elmvale
U11 Mar 03
10:10A
Mar 03 10:10 AM Huntsville Otters D Oro Thunder D Oro
U11 Mar 03
11:40A
Mar 03 11:40 AM Shelburne Wolves Huntsville Otters B CSC (Don Lough)
U11 Mar 03
12:50P
Mar 03 12:50 PM Penetang Flames Oro Thunder B Oro
U11 Mar 03
1:40P
Mar 03 1:40 PM Parry Sound Shamrocks Wasaga Beach Stars Wasaga
U11 Mar 03
2:00P
Mar 03 2:00 PM Almaguin Ice Devils South Muskoka Bears B Gravenhurst
U11 Mar 03
2:00P
Mar 03 2:00 PM Elmvale Coyotes D South Grey Spartans Dundalk
U13 Mar 03
2:00P
Mar 03 2:00 PM Almaguin Ice Devils Georgian Shores Lightning Thornbury
U11 Mar 03
2:30P
Mar 03 2:30 PM Midland Centennials D Muskoka Rock Bala
U15 Mar 03
3:15P
Mar 03 3:15 PM Midland Centennials South Muskoka Bears B Gravenhurst
U15 Mar 03
3:30P
Mar 03 3:30 PM Shelburne Wolves Essa Eagles Angus Rec
U13 Mar 03
3:50P
Mar 03 3:50 PM South Grey Spartans Penetang Flames Penetang
U13 Mar 03
4:20P
Mar 03 4:20 PM Clearview Canucks Oro Thunder B Oro
U18 Mar 03
4:30P
Mar 03 4:30 PM Clearview Canucks Wasaga Beach Stars Wasaga
U18 Mar 03
4:30P
Mar 03 4:30 PM Parry Sound Shamrocks D South Grey Spartans Dundalk
U15 Mar 03
4:55P
Mar 03 4:55 PM Clearview Canucks Huntsville Otters B CSC (Jack Bionda)
U13 Mar 03
5:00P
Mar 03 5:00 PM Huntsville Otters B Elmvale Coyotes Elmvale
U15 Mar 03
5:00P
Mar 03 5:00 PM Collingwood Jr. Blues C Huntsville Otters D CSC (Don Lough)
U18 Mar 03
5:00P
Mar 03 5:00 PM Elmvale Coyotes D South Muskoka Bears D Gravenhurst
U15 Mar 03
6:30P
Mar 03 6:30 PM South Grey Spartans Penetang Flames Penetang
U18 Mar 03
6:35P
Mar 03 6:35 PM Shelburne Wolves D Huntsville Otters D CSC (Don Lough)
U18 Mar 03
7:10P
Mar 03 7:10 PM South Muskoka Bears B Oro Thunder B Oro
U15 Mar 04
7:30P
Mar 04 7:30 PM Midland Centennials Huntsville Otters B CSC (Jack Bionda)
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 2:37 PM.
Printed From TheOneDB.com Mar 01, 2024 2:37 PM