2024
13U
Western Ontario Association :: 13U Upcoming Games
Header Ad Unit

Upcoming Games

52 Games in the Next 14 Days
Game Date Date Time Visitor Home Venue
13UX-23 Jun 23
4:00P
Jun 23 4:00 PM Exeter Express OBA Rep St. Marys Rockies OBA Rep Teddy's Field
13U-130 Jun 23
6:30P
Jun 23 6:30 PM Mitchell Astros Wood Listowel Legionnaires 3 Jacksonville Park
13U-131 Jun 23
6:30P
Jun 23 6:30 PM Saugeen Shores Sting Black Owen Sound Hawks 1 Kinsmen Park (1 (South))
13U-132 Jun 24
6:00P
Jun 24 6:00 PM Kincardine Cardinals 1 Kincardine Cardinals 3 Connaught (Back)
13U-133 Jun 24
6:30P
Jun 24 6:30 PM Goderich Seahawks Black Clinton Mustangs 1 Community Ball Park (Hardball)
13U-135 Jun 24
6:30P
Jun 24 6:30 PM Exeter Express Blue Mitchell Astros Wood Keterson Park (D)
13UX-24 Jun 24
6:30P
Jun 24 6:30 PM Kincardine Cardinals OBA Rep Brockton Royals OBA Rep Walkerton CC (1)
13UX-25 Jun 24
7:15P
Jun 24 7:15 PM Hanover Hurricanes OBA Rep Saugeen Shores Sting OBA Rep Lamont (D1)
13U-136 Jun 24
8:00P
Jun 24 8:00 PM Listowel Legionnaires 1 Arthur Twisters Ag Park (A)
13U-137 Jun 24
8:00P
Jun 24 8:00 PM Listowel Legionnaires 2 Howick Hawks Black Wroxeter
13U-138 Jun 24
8:00P
Jun 24 8:00 PM Ripley WOBA Howick Hawks Green Fordwich
13U-139 Jun 25
6:00P
Jun 25 6:00 PM Clinton Mustangs 3 Exeter Express Red Earl Wagner
13U-140 Jun 25
6:15P
Jun 25 6:15 PM Kincardine Cardinals 2 Walkerton Capitals Blue Walkerton CC (1)
13U-141 Jun 25
6:30P
Jun 25 6:30 PM Ripley WOBA Chepstow Team 1 Chepstow (1)
13UX-26 Jun 25
6:30P
Jun 25 6:30 PM St. Marys Rockies OBA Rep Mitchell Astros OBA Rep Keterson Park (A)
13U-142 Jun 25
7:00P
Jun 25 7:00 PM Owen Sound Hawks 1 Flesherton Rangers Flesherton
13U-143 Jun 25
7:00P
Jun 25 7:00 PM Clinton Mustangs 1 Goderich Seahawks Green Bannister Park (Lions)
13U-144 Jun 25
7:00P
Jun 25 7:00 PM Howick Hawks Gold Listowel Legionnaires 2 Kinsmen Park (South)
13U-145 Jun 25
8:00P
Jun 25 8:00 PM Owen Sound Hawks 3 Hanover Hurricanes Warner Kinsmen Park (2)
13U-146 Jun 25
8:30P
Jun 25 8:30 PM Listowel Legionnaires 3 Walkerton Capitals Red Walkerton CC (1)
13U-147 Jun 26
5:30P
Jun 26 5:30 PM Beaver Valley Team 1 Saugeen Shores Sting Black Beiner Park (1)
13U-148 Jun 26
6:30P
Jun 26 6:30 PM Exeter Express Blue Clinton Mustangs 3 Community Ball Park (Hardball)
13U-149 Jun 26
6:30P
Jun 26 6:30 PM Exeter Express Red Goderich Seahawks Black Bannister Park (Lions)
13UX-27 Jun 26
6:30P
Jun 26 6:30 PM Hanover Hurricanes OBA Rep Listowel Legionnaires OBA Rep Jacksonville Park
13U-150 Jun 26
7:15P
Jun 26 7:15 PM Owen Sound Hawks 1 Saugeen Shores Sting Gold Lamont (D1)
13U-151 Jun 26
7:30P
Jun 26 7:30 PM Arthur Twisters Mount Forest Mavericks Mount Forest (Kinsmen)
13U-152 Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM Clinton Mustangs 2 Exeter Express Blue Earl Wagner
13U-154 Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM Walkerton Capitals Red Kincardine Cardinals 3 Connaught (Front)
13U-156 Jun 27
6:30P
Jun 27 6:30 PM St. Marys Rockies Red Mitchell Astros Dicky Keterson Park (A)
13U-326 Jun 27
6:30P
Jun 27 6:30 PM Mount Forest Mavericks Listowel Legionnaires 1 Jackson Park
13U-157 Jun 27
7:00P
Jun 27 7:00 PM Howick Hawks Green Ripley WOBA Point Clark
13U-153 Jun 28
6:30P
Jun 28 6:30 PM Hanover Hurricanes Dillon Kincardine Cardinals 2 Connaught (Front)
13U-158 Jun 28
7:15P
Jun 28 7:15 PM Kincardine Cardinals 3 Saugeen Shores Sting Grey Lamont (D1)
13U-159 Jul 02
6:15P
Jul 02 6:15 PM Chepstow Team 1 Walkerton Capitals Red Walkerton CC (1)
13U-053 Jul 02
6:15P
Jul 02 6:15 PM St. Marys Rockies Red Mitchell Astros Wood Cooper Standard (2)
13U-160 Jul 02
6:30P
Jul 02 6:30 PM Arthur Twisters Listowel Legionnaires 3 Jacksonville Park
13U-161 Jul 02
6:30P
Jul 02 6:30 PM Owen Sound Hawks 1 Owen Sound Hawks 2 Kinsmen Park (1 (South))
13U-162 Jul 02
7:00P
Jul 02 7:00 PM Clinton Mustangs 3 Goderich Seahawks Green Bannister Park (Lions)
13U-163 Jul 02
8:30P
Jul 02 8:30 PM Hanover Hurricanes Warner Walkerton Capitals Blue Walkerton CC (1)
13U-164 Jul 03
6:00P
Jul 03 6:00 PM Clinton Mustangs 3 St. Marys Rockies Red Hall of Fame (King)
13UX-28 Jul 03
6:00P
Jul 03 6:00 PM Mitchell Astros OBA Rep Exeter Express OBA Rep Earl Wagner
13UX-29 Jul 03
6:30P
Jul 03 6:30 PM Kincardine Cardinals OBA Rep Listowel Legionnaires OBA Rep Jacksonville Park
13U-165 Jul 03
8:00P
Jul 03 8:00 PM Mount Forest Mavericks Hanover Hurricanes Dillon Kinsmen Park (2)
13U-166 Jul 03
8:00P
Jul 03 8:00 PM Clinton Mustangs 1 Howick Hawks Gold Wroxeter
13U-066 Jul 04
5:30P
Jul 04 5:30 PM Owen Sound Hawks 1 Saugeen Shores Sting Black Lamont (D1)
13U-167 Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM Saugeen Shores Sting Grey Kincardine Cardinals 2 Connaught (Front)
13U-168 Jul 04
6:30P
Jul 04 6:30 PM Goderich Seahawks Green Clinton Mustangs 2 Community Ball Park (Hardball)
13U-169 Jul 04
6:30P
Jul 04 6:30 PM Arthur Twisters Listowel Legionnaires 1 Jacksonville Park
13U-170 Jul 04
7:00P
Jul 04 7:00 PM Howick Hawks Gold Ripley WOBA Point Clark
13U-171 Jul 04
7:30P
Jul 04 7:30 PM Owen Sound Hawks 2 Beaver Valley Team 1 Moreau Park (Lennox Field)
13UX-30 Jul 07
2:00P
Jul 07 2:00 PM St. Marys Rockies OBA Rep Listowel Legionnaires OBA Rep Jacksonville Park
13U-172 Jul 07
6:30P
Jul 07 6:30 PM Saugeen Shores Sting Black Owen Sound Hawks 3 Kinsmen Park (1 (South))
This page is cached and updates about every 10 minutes. Last updated 1:26 PM.
Printed From TheOneDB.com Jun 23, 2024 1:26 PM