NPSL :: North Perth Schedule By Month
Header Ad Unit
June 2019
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
U10 Jun 03
7:00P
Jun 03 7:00 PM Listowel Twisters #1 -- Drayton Team #2 Corral (A)
U10 Jun 03
7:00P
Jun 03 7:00 PM Drayton Team #1 -- Howick Team #1 Howick Arena (A)
U10 Jun 03
7:00P
Jun 03 7:00 PM Wallace Team #1 -- Listowel Twisters #3 St. Mary's (A)
U10 Jun 03
7:00P
Jun 03 7:00 PM Minto United #1 -- Listowel Twisters #4 St. Mary's (B)
U10 Jun 03
7:00P
Jun 03 7:00 PM Listowel Twisters #2 -- Minto United #2 Palmerston Arena (B)
U10 Jun 03
7:00P
Jun 03 7:00 PM Elma Eagles #1 -- Newton Tigers Milverton Arena
U16 Jun 03
7:00P
Jun 03 7:00 PM Elma Eagles4 4 - 4 Listowel Twisters4 LDSS
U16 Jun 03
7:00P
Jun 03 7:00 PM Drayton Team #1 Newton Tigers Newton
U16 Jun 03
7:00P
Jun 03 7:00 PM Wallace Team #12 2 - 2 Howick Team #12 Howick Arena (B)
U18 Jun 03
7:00P
Jun 03 7:00 PM Listowel Twisters1 1 - 1 Elma Eagles1 Elma PS (A)
U12 Jun 04
7:00P
Jun 04 7:00 PM Wallace Team #13 3 - 2 Drayton Team #12 Riverside
U12 Jun 04
7:00P
Jun 04 7:00 PM Drayton Team #22 2 - 1 Elma Eagles #21 Elma PS (A)
U12 Jun 04
7:00P
Jun 04 7:00 PM Newton Tigers3 3 - 2 Listowel Twisters #12 Missionary
U12 Jun 04
7:00P
Jun 04 7:00 PM Elma Eagles #13 3 - 1 Listowel Twisters #21 LDSS
U12 Jun 04
7:00P
Jun 04 7:00 PM Drayton Team #32 2 - 3 Minto United3 Palmerston Arena (C)
U8 Jun 04
7:00P
Jun 04 7:00 PM Listowel Twisters #3 -- Drayton Team #3 Fairgrounds (A)
U8 Jun 04
7:00P
Jun 04 7:00 PM Listowel Twisters #4 -- Drayton Team #4 Fairgrounds (B)
U8 Jun 04
7:00P
Jun 04 7:00 PM Minto United #1 -- Elma Eagles #2 Elma PS (F)
U8 Jun 04
7:00P
Jun 04 7:00 PM Elma Eagles #3 -- Howick Team #1 Howick School (F)
U8 Jun 04
7:00P
Jun 04 7:00 PM Drayton Team #2 -- Listowel Twisters #1 Eastdale (A)
U8 Jun 04
7:00P
Jun 04 7:00 PM Newton Tigers #1 -- Listowel Twisters #5 Eastdale (B)
U8 Jun 04
7:00P
Jun 04 7:00 PM Listowel Twisters #6 -- Minto United #2 Palmerston Arena (A)
U8 Jun 04
7:00P
Jun 04 7:00 PM Listowel Twisters #2 -- Newton Tigers #2 Milverton Arena
U8 Jun 04
7:00P
Jun 04 7:00 PM Drayton Team #1 -- Wallace Team #1 Optimist (B)
U6 Jun 05
7:00P
Jun 05 7:00 PM Minto United -- Elma Eagles #1 Elma PS (E)
U6 Jun 05
7:00P
Jun 05 7:00 PM Elma Eagles #2 -- Listowel Twisters #1 Eastdale (A)
U6 Jun 05
7:00P
Jun 05 7:00 PM Newton Tigers #2 -- Listowel Twisters #3 Eastdale (B)
U6 Jun 05
7:00P
Jun 05 7:00 PM Howick Team #1 -- Newton Tigers #1 Milverton Arena
U6 Jun 05
7:00P
Jun 05 7:00 PM Listowel Twisters #2 -- Wallace Team #1 Optimist (B)
U14 Jun 05
7:00P
Jun 05 7:00 PM Drayton Team #13 3 - 5 Elma Eagles5 Elma PS (A)
U14 Jun 05
7:00P
Jun 05 7:00 PM Newton Tigers1 1 - 2 Howick Team #12 Howick Arena (B)
U14 Jun 05
7:00P
Jun 05 7:00 PM Wallace Team #13 3 - 0 Listowel Twisters #10 LDSS
U16 Jun 06
7:00P
Jun 06 7:00 PM Wallace Team #15 5 - 3 Drayton Team #13 Riverside
U16 Jun 06
7:00P
Jun 06 7:00 PM Howick Team #10 0 - 8 Elma Eagles8 Elma PS (A)
U16 Jun 06
7:00P
Jun 06 7:00 PM Newton Tigers4 4 - 1 Listowel Twisters1 LDSS
U10 Jun 06
7:30P
Jun 06 7:30 PM Listowel Twisters #2 -- Listowel Twisters #1 St. Mary's (A)
U10 Jun 10
7:00P
Jun 10 7:00 PM Listowel Twisters #3 -- Drayton Team #1 Corral (A)
U10 Jun 10
7:00P
Jun 10 7:00 PM Listowel Twisters #4 -- Elma Eagles #1 Elma PS (D)
U10 Jun 10
7:00P
Jun 10 7:00 PM Minto United #2 -- Elma Eagles #2 Elma PS (C)
U10 Jun 10
7:00P
Jun 10 7:00 PM Newton Tigers -- Listowel Twisters #1 St. Mary's (B)
U10 Jun 10
7:00P
Jun 10 7:00 PM Drayton Team #2 -- Listowel Twisters #2 St. Mary's (A)
U10 Jun 10
7:00P
Jun 10 7:00 PM Howick Team #1 -- Minto United #1 Palmerston Arena (B)
U18 Jun 10
7:00P
Jun 10 7:00 PM Elma Eagles4 4 - 4 Listowel Twisters4 LDSS
U18 Jun 10
7:00P
Jun 10 7:00 PM Drayton Team #12 2 - 2 Wallace Team #12 Optimist (A)
U12 Jun 11
7:00P
Jun 11 7:00 PM Drayton Team #15 5 - 2 Drayton Team #22 Kinsmen
U12 Jun 11
7:00P
Jun 11 7:00 PM Elma Eagles #20 0 - 3 Drayton Team #33 Riverside
U12 Jun 11
7:00P
Jun 11 7:00 PM Newton Tigers0 0 - 3 Elma Eagles #13 Elma PS (A)
U12 Jun 11
7:00P
Jun 11 7:00 PM Wallace Team #15 5 - 2 Listowel Twisters #12 Missionary
U12 Jun 11
7:00P
Jun 11 7:00 PM Listowel Twisters #2 Minto United Palmerston Arena (C)
U8 Jun 11
7:00P
Jun 11 7:00 PM Listowel Twisters #1 -- Drayton Team #1 Fairgrounds (A)
U8 Jun 11
7:00P
Jun 11 7:00 PM Minto United #2 -- Elma Eagles #3 Elma PS (E)
U8 Jun 11
7:00P
Jun 11 7:00 PM Listowel Twisters #6 -- Howick Team #1 Howick School (F)
U8 Jun 11
7:00P
Jun 11 7:00 PM Elma Eagles #1 -- Listowel Twisters #2 Eastdale (A)
U8 Jun 11
7:00P
Jun 11 7:00 PM Newton Tigers #2 -- Listowel Twisters #3 Eastdale (B)
U8 Jun 11
7:00P
Jun 11 7:00 PM Listowel Twisters #5 -- Minto United #1 Palmerston Arena (A)
U8 Jun 11
7:00P
Jun 11 7:00 PM Drayton Team #4 -- Newton Tigers #1 Milverton Arena
U8 Jun 11
7:00P
Jun 11 7:00 PM Drayton Team #3 -- Wallace Team #1 Optimist (B)
U8 Jun 11
7:00P
Jun 11 7:00 PM Listowel Twisters #4 -- Drayton Team #2 Fairgrounds (B)
U6 Jun 12
7:00P
Jun 12 7:00 PM Howick Team #1 -- Elma Eagles #2 Elma PS (E)
U6 Jun 12
7:00P
Jun 12 7:00 PM Newton Tigers #1 -- Listowel Twisters #1 Eastdale (A)
U6 Jun 12
7:00P
Jun 12 7:00 PM Elma Eagles #1 -- Listowel Twisters #2 Eastdale (B)
U6 Jun 12
7:00P
Jun 12 7:00 PM Listowel Twisters #3 -- Minto United Palmerston Arena (A)
U6 Jun 12
7:00P
Jun 12 7:00 PM Wallace Team #1 -- Newton Tigers #2 Milverton Arena
U14 Jun 12
7:00P
Jun 12 7:00 PM Newton Tigers1 1 - 3 Elma Eagles3 Elma PS (A)
U14 Jun 12
7:00P
Jun 12 7:00 PM Howick Team #1 Listowel Twisters #2 LDSS
U16 Jun 13
7:00P
Jun 13 7:00 PM Drayton Team #11 1 - 8 Elma Eagles8 Elma PS (A)
U16 Jun 13
7:00P
Jun 13 7:00 PM Newton Tigers4 4 - 4 Wallace Team #14 Optimist (A)
U16 Jun 13
7:00P
Jun 13 7:00 PM Listowel Twisters Howick Team #1 Howick Arena (B)
U10 Jun 17
7:00P
Jun 17 7:00 PM Elma Eagles #2 -- Drayton Team #2 Corral (A)
U10 Jun 17
7:00P
Jun 17 7:00 PM Elma Eagles #1 -- Howick Team #1 Howick Arena (A)
U10 Jun 17
7:00P
Jun 17 7:00 PM Minto United #1 -- Listowel Twisters #3 St. Mary's (A)
U10 Jun 17
7:00P
Jun 17 7:00 PM Listowel Twisters #1 -- Listowel Twisters #4 St. Mary's (B)
U10 Jun 17
7:00P
Jun 17 7:00 PM Listowel Twisters #2 -- Newton Tigers Milverton Arena
U10 Jun 17
7:00P
Jun 17 7:00 PM Drayton Team #1 -- Wallace Team #1 Optimist (C)
U18 Jun 17
7:00P
Jun 17 7:00 PM Drayton Team #1 Elma Eagles Elma PS (A)
U18 Jun 17
7:00P
Jun 17 7:00 PM Wallace Team #1 Listowel Twisters LDSS
U8 Jun 18
6:30P
Jun 18 6:30 PM Listowel Twisters #2 -- Listowel Twisters #1 Eastdale (A)
U12 Jun 18
7:00P
Jun 18 7:00 PM Drayton Team #2 Drayton Team #3 Riverside
U12 Jun 18
7:00P
Jun 18 7:00 PM Drayton Team #1 Elma Eagles #2 Elma PS (A)
U12 Jun 18
7:00P
Jun 18 7:00 PM Newton Tigers Listowel Twisters #2 Missionary
U12 Jun 18
7:00P
Jun 18 7:00 PM Listowel Twisters #1 Minto United Palmerston Arena (C)
U12 Jun 18
7:00P
Jun 18 7:00 PM Elma Eagles #1 Wallace Team #1 Optimist (A)
U8 Jun 18
7:00P
Jun 18 7:00 PM Drayton Team #2 -- Drayton Team #1 Fairgrounds (A)
U8 Jun 18
7:00P
Jun 18 7:00 PM Drayton Team #4 -- Drayton Team #3 Fairgrounds (B)
U8 Jun 18
7:00P
Jun 18 7:00 PM Elma Eagles #2 -- Elma Eagles #1 Elma PS (E)
U8 Jun 18
7:00P
Jun 18 7:00 PM Wallace Team #1 -- Elma Eagles #3 Elma PS (F)
U8 Jun 18
7:00P
Jun 18 7:00 PM Listowel Twisters #5 -- Listowel Twisters #4 Eastdale (B)
U8 Jun 18
7:00P
Jun 18 7:00 PM Minto United #2 -- Minto United #1 Palmerston Arena (A)
U8 Jun 18
7:00P
Jun 18 7:00 PM Newton Tigers #2 -- Newton Tigers #1 Milverton Arena
U8 Jun 18
7:30P
Jun 18 7:30 PM Listowel Twisters #6 -- Listowel Twisters #3 Eastdale (A)
U6 Jun 19
7:00P
Jun 19 7:00 PM Newton Tigers #1 -- Elma Eagles #1 Elma PS (E)
U6 Jun 19
7:00P
Jun 19 7:00 PM Newton Tigers #2 -- Howick Team #1 Howick School (E)
U6 Jun 19
7:00P
Jun 19 7:00 PM Elma Eagles #2 -- Listowel Twisters #3 Eastdale (A)
U6 Jun 19
7:00P
Jun 19 7:00 PM Listowel Twisters #2 -- Minto United Palmerston Arena (A)
U6 Jun 19
7:00P
Jun 19 7:00 PM Listowel Twisters #1 -- Wallace Team #1 Optimist (B)
U14 Jun 19
7:00P
Jun 19 7:00 PM Listowel Twisters #2 Drayton Team #1 Riverside
U14 Jun 19
7:00P
Jun 19 7:00 PM Elma Eagles Listowel Twisters #1 LDSS
U14 Jun 19
7:00P
Jun 19 7:00 PM Wallace Team #1 Newton Tigers Newton
U16 Jun 20
7:00P
Jun 20 7:00 PM Newton Tigers Howick Team #1 Howick Arena (B)
U16 Jun 20
7:00P
Jun 20 7:00 PM Drayton Team #1 Listowel Twisters LDSS
U16 Jun 20
7:00P
Jun 20 7:00 PM Elma Eagles Wallace Team #1 Optimist (A)
U10 Jun 24
7:00P
Jun 24 7:00 PM Listowel Twisters #3 -- Elma Eagles #1 Elma PS (D)
U10 Jun 24
7:00P
Jun 24 7:00 PM Newton Tigers -- Elma Eagles #2 Elma PS (C)
U10 Jun 24
7:00P
Jun 24 7:00 PM Howick Team #1 -- Listowel Twisters #1 St. Mary's (B)
U10 Jun 24
7:00P
Jun 24 7:00 PM Listowel Twisters #4 -- Listowel Twisters #2 St. Mary's (A)
U10 Jun 24
7:00P
Jun 24 7:00 PM Wallace Team #1 -- Minto United #1 Palmerston Arena (B)
U10 Jun 24
7:00P
Jun 24 7:00 PM Minto United #2 -- Drayton Team #2 Corral (A)
U18 Jun 24
7:00P
Jun 24 7:00 PM Wallace Team #1 Elma Eagles Elma PS (A)
U18 Jun 24
7:00P
Jun 24 7:00 PM Listowel Twisters Drayton Team #1 Riverside
U8 Jun 25
6:30P
Jun 25 6:30 PM Listowel Twisters #3 -- Listowel Twisters #1 Eastdale (A)
U12 Jun 25
7:00P
Jun 25 7:00 PM Elma Eagles #1 Drayton Team #1 Riverside
U12 Jun 25
7:00P
Jun 25 7:00 PM Listowel Twisters #2 Drayton Team #2 Kinsmen
U12 Jun 25
7:00P
Jun 25 7:00 PM Minto United Elma Eagles #2 Elma PS (A)
U12 Jun 25
7:00P
Jun 25 7:00 PM Drayton Team #3 Listowel Twisters #1 Missionary
U12 Jun 25
7:00P
Jun 25 7:00 PM Wallace Team #1 Newton Tigers Newton
U8 Jun 25
7:00P
Jun 25 7:00 PM Howick Team #1 -- Drayton Team #1 Fairgrounds (A)
U8 Jun 25
7:00P
Jun 25 7:00 PM Minto United #1 -- Drayton Team #3 Fairgrounds (B)
U8 Jun 25
7:00P
Jun 25 7:00 PM Elma Eagles #3 -- Elma Eagles #1 Elma PS (E)
U8 Jun 25
7:00P
Jun 25 7:00 PM Newton Tigers #1 -- Elma Eagles #2 Elma PS (F)
U8 Jun 25
7:00P
Jun 25 7:00 PM Listowel Twisters #6 -- Listowel Twisters #5 Eastdale (B)
U8 Jun 25
7:00P
Jun 25 7:00 PM Drayton Team #4 -- Minto United #2 Palmerston Arena (A)
U8 Jun 25
7:00P
Jun 25 7:00 PM Wallace Team #1 -- Newton Tigers #2 Milverton Arena
U8 Jun 25
7:30P
Jun 25 7:30 PM Listowel Twisters #4 -- Listowel Twisters #2 Eastdale (A)
U6 Jun 26
7:00P
Jun 26 7:00 PM Newton Tigers #2 -- Elma Eagles #2 Elma PS (E)
U6 Jun 26
7:00P
Jun 26 7:00 PM Listowel Twisters #3 -- Howick Team #1 Howick School (E)
U6 Jun 26
7:00P
Jun 26 7:00 PM Listowel Twisters #1 -- Minto United Palmerston Arena (A)
U6 Jun 26
7:00P
Jun 26 7:00 PM Listowel Twisters #2 -- Newton Tigers #1 Milverton Arena
U6 Jun 26
7:00P
Jun 26 7:00 PM Elma Eagles #1 -- Wallace Team #1 Optimist (B)
U14 Jun 26
7:00P
Jun 26 7:00 PM Howick Team #1 Drayton Team #1 Riverside
U14 Jun 26
7:00P
Jun 26 7:00 PM Listowel Twisters #2 Elma Eagles Elma PS (A)
U14 Jun 26
7:00P
Jun 26 7:00 PM Newton Tigers Listowel Twisters #1 LDSS
U16 Jun 27
7:00P
Jun 27 7:00 PM Howick Team #1 Drayton Team #1 Riverside
U16 Jun 27
7:00P
Jun 27 7:00 PM Newton Tigers Elma Eagles Elma PS (A)
U16 Jun 27
7:00P
Jun 27 7:00 PM Wallace Team #1 Listowel Twisters LDSS
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 3:43 PM.
Printed From TheOneDB.com Jun 16, 2019 3:43 PM