OMHA :: Region 5 Upcoming Games
Header Ad Unit

Upcoming Games

88 Games in the Next 7 Days
Group Date Date Time Visitor Home Venue
U11 Feb 23
6:30P
Feb 23 6:30 PM Parry Sound Shamrocks South Muskoka Bears B Bracebridge
U13 Feb 23
6:30P
Feb 23 6:30 PM Almaguin Ice Devils Parry Sound Shamrocks BOCC
U11 Feb 23
6:45P
Feb 23 6:45 PM Huntsville Otters B Georgian Shores Lightning Thornbury
U11 Feb 23
7:00P
Feb 23 7:00 PM Oro Thunder D Elmvale Coyotes D Elmvale
U13 Feb 23
7:00P
Feb 23 7:00 PM South Muskoka Bears B Midland Centennials B North Simcoe SRC (Centennial)
U13 Feb 23
7:00P
Feb 23 7:00 PM Penetang Flames Essa Eagles Angus Rec
U11 Feb 23
7:20P
Feb 23 7:20 PM Clearview Canucks Wasaga Beach Stars Wasaga
U15 Feb 23
7:45P
Feb 23 7:45 PM Oro Thunder Parry Sound Shamrocks BOCC
U15 Feb 23
8:00P
Feb 23 8:00 PM Huntsville Otters B South Muskoka Bears B Gravenhurst
U18 Feb 23
8:00P
Feb 23 8:00 PM Orillia Terriers C South Muskoka Bears D Bracebridge
U18 Feb 23
8:00P
Feb 23 8:00 PM Elmvale Coyotes D Shelburne Wolves D Shelburne CDRC
U13 Feb 23
8:05P
Feb 23 8:05 PM Oro Thunder B Elmvale Coyotes Elmvale
U13 Feb 24
11:30A
Feb 24 11:30 AM South Grey Spartans Essa Eagles Angus Rec
U13 Feb 24
12:00P
Feb 24 12:00 PM Georgian Shores Lightning Almaguin Ice Devils South River
U11 Feb 24
12:20P
Feb 24 12:20 PM Huntsville Otters B Oro Thunder B Oro
U18 Feb 24
12:30P
Feb 24 12:30 PM Orillia Terriers C Owen Sound Jr. Attack C JMRRC (2 - East)
U11 Feb 24
12:55P
Feb 24 12:55 PM Georgian Shores Lightning Penetang Flames Penetang
U11 Feb 24
1:10P
Feb 24 1:10 PM Almaguin Ice Devils Wasaga Beach Stars Wasaga
U11 Feb 24
1:20P
Feb 24 1:20 PM South Muskoka Bears D Midland Centennials D North Simcoe SRC (Centennial)
U11 Feb 24
2:00P
Feb 24 2:00 PM South Grey Spartans Huntsville Otters D CSC (Don Lough)
U15 Feb 24
2:00P
Feb 24 2:00 PM Elmvale Coyotes B Essa Eagles Angus Rec
U13 Feb 24
2:05P
Feb 24 2:05 PM Shelburne Wolves Penetang Flames Penetang
U13 Feb 24
2:30P
Feb 24 2:30 PM South Muskoka Bears D Midland Centennials D North Simcoe SRC (Centennial)
U13 Feb 24
3:00P
Feb 24 3:00 PM Clearview Canucks South Muskoka Bears B Gravenhurst
U13 Feb 24
3:00P
Feb 24 3:00 PM Midland Centennials B Oro Thunder B Oro
U15 Feb 24
3:00P
Feb 24 3:00 PM South Muskoka Bears B Clearview Canucks Creemore
U15 Feb 24
3:20P
Feb 24 3:20 PM Elmvale Coyotes D Huntsville Otters D CSC (Don Lough)
U15 Feb 24
4:30P
Feb 24 4:30 PM Penetang Flames Shelburne Wolves Shelburne CDRC
U15 Feb 24
4:45P
Feb 24 4:45 PM South Muskoka Bears D Georgian Shores Lightning Meaford
U18 Feb 24
5:00P
Feb 24 5:00 PM Parry Sound Shamrocks B South Muskoka Bears B Gravenhurst
U18 Feb 24
5:00P
Feb 24 5:00 PM Elmvale Coyotes B Huntsville Otters B CSC (Don Lough)
U11 Feb 24
5:30P
Feb 24 5:30 PM Elmvale Coyotes B Midland Centennials B North Simcoe SRC (MMHA)
U18 Feb 24
6:45P
Feb 24 6:45 PM Parry Sound Shamrocks D Huntsville Otters D CSC (Don Lough)
U11 Feb 24
7:00P
Feb 24 7:00 PM Oro Thunder D Muskoka Rock Port Carling
U18 Feb 24
8:30P
Feb 24 8:30 PM Shelburne Wolves C Midland Centennials North Simcoe SRC (Centennial)
U18 Feb 24
8:40P
Feb 24 8:40 PM Essa Eagles Wasaga Beach Stars Wasaga
U11 Feb 25
10:10A
Feb 25 10:10 AM Midland Centennials D Oro Thunder D Oro
U11 Feb 25
11:20A
Feb 25 11:20 AM Midland Centennials B Oro Thunder B Oro
U13 Feb 25
12:40P
Feb 25 12:40 PM Elmvale Coyotes Midland Centennials B North Simcoe SRC (Centennial)
U11 Feb 25
2:00P
Feb 25 2:00 PM South Muskoka Bears B Clearview Canucks Creemore
U11 Feb 25
2:00P
Feb 25 2:00 PM Muskoka Rock South Grey Spartans Dundalk
U13 Feb 25
2:00P
Feb 25 2:00 PM Georgian Shores Lightning South Muskoka Bears D Gravenhurst
U15 Feb 25
2:20P
Feb 25 2:20 PM Orillia Terriers C Collingwood Jr. Blues C Eddie Bush
U15 Feb 25
2:50P
Feb 25 2:50 PM Essa Eagles Wasaga Beach Stars Wasaga
U15 Feb 25
3:15P
Feb 25 3:15 PM Georgian Shores Lightning Huntsville Otters D CSC (Don Lough)
U13 Feb 25
3:30P
Feb 25 3:30 PM South Muskoka Bears B Clearview Canucks Creemore
U18 Feb 25
3:30P
Feb 25 3:30 PM Owen Sound Jr. Attack C South Muskoka Bears D Gravenhurst
U18 Feb 25
3:45P
Feb 25 3:45 PM Elmvale Coyotes D Parry Sound Shamrocks D BOCC
U11 Feb 25
4:00P
Feb 25 4:00 PM Wasaga Beach Stars Almaguin Ice Devils Burks Falls
U15 Feb 25
4:30P
Feb 25 4:30 PM Clearview Canucks Oro Thunder Oro
U18 Feb 25
4:30P
Feb 25 4:30 PM Penetang Flames Wasaga Beach Stars Wasaga
U11 Feb 25
5:00P
Feb 25 5:00 PM Shelburne Wolves Penetang Flames Penetang
U15 Feb 25
5:00P
Feb 25 5:00 PM Parry Sound Shamrocks South Muskoka Bears B Gravenhurst
U18 Feb 25
5:00P
Feb 25 5:00 PM South Grey Spartans Huntsville Otters D CSC (Don Lough)
U18 Feb 25
5:45P
Feb 25 5:45 PM Clearview Canucks Essa Eagles Angus Rec
U11 Feb 25
6:10P
Feb 25 6:10 PM Huntsville Otters D Elmvale Coyotes D Elmvale
U13 Feb 25
6:45P
Feb 25 6:45 PM Midland Centennials D Huntsville Otters D CSC (Don Lough)
U15 Feb 25
7:50P
Feb 25 7:50 PM Elmvale Coyotes B Penetang Flames Penetang
U18 Feb 25
8:40P
Feb 25 8:40 PM Midland Centennials Elmvale Coyotes B Elmvale
U11 Feb 27
7:00P
Feb 27 7:00 PM Midland Centennials B Penetang Flames Penetang
U13 Feb 27
7:00P
Feb 27 7:00 PM Essa Eagles Shelburne Wolves Shelburne CDRC
U18 Feb 27
7:00P
Feb 27 7:00 PM South Muskoka Bears D South Grey Spartans Dundalk
U18 Feb 27
8:00P
Feb 27 8:00 PM Shelburne Wolves C Elmvale Coyotes B Elmvale
U15 Feb 27
8:10P
Feb 27 8:10 PM South Grey Spartans Shelburne Wolves Shelburne CDRC
U13 Feb 28
7:00P
Feb 28 7:00 PM Midland Centennials D Georgian Shores Lightning Meaford
U15 Feb 28
7:00P
Feb 28 7:00 PM South Muskoka Bears B Oro Thunder Oro
U15 Feb 28
7:30P
Feb 28 7:30 PM Midland Centennials Huntsville Otters B CSC (Jack Bionda)
U18 Feb 28
8:50P
Feb 28 8:50 PM Huntsville Otters D Orillia Terriers C West Orillia (Blue)
U13 Feb 29
6:40P
Feb 29 6:40 PM South Grey Spartans Shelburne Wolves Shelburne CDRC
U11 Feb 29
7:00P
Feb 29 7:00 PM Oro Thunder B Georgian Shores Lightning Thornbury
U11 Feb 29
7:10P
Feb 29 7:10 PM Elmvale Coyotes D Midland Centennials D North Simcoe SRC (Centennial)
U18 Feb 29
8:30P
Feb 29 8:30 PM Oro Thunder B Midland Centennials North Simcoe SRC (Centennial)
U11 Mar 01
6:00P
Mar 01 6:00 PM Oro Thunder B Essa Eagles Angus Rec
U11 Mar 01
6:30P
Mar 01 6:30 PM Elmvale Coyotes D South Muskoka Bears D Bracebridge
U11 Mar 01
7:00P
Mar 01 7:00 PM Wasaga Beach Stars Clearview Canucks Stayner
U11 Mar 01
7:00P
Mar 01 7:00 PM Georgian Shores Lightning Midland Centennials B North Simcoe SRC (Centennial)
U13 Mar 01
7:00P
Mar 01 7:00 PM Midland Centennials B Clearview Canucks Creemore
U13 Mar 01
7:00P
Mar 01 7:00 PM South Muskoka Bears D Almaguin Ice Devils South River
U15 Mar 01
7:00P
Mar 01 7:00 PM Clearview Canucks Parry Sound Shamrocks BOCC
U15 Mar 01
7:00P
Mar 01 7:00 PM Wasaga Beach Stars Essa Eagles Angus Rec
U15 Mar 01
8:00P
Mar 01 8:00 PM Georgian Shores Lightning South Muskoka Bears D Bracebridge
U15 Mar 01
8:00P
Mar 01 8:00 PM Orillia Terriers C Elmvale Coyotes D Elmvale
U18 Mar 01
8:00P
Mar 01 8:00 PM Huntsville Otters D South Muskoka Bears D Gravenhurst
U18 Mar 01
8:15P
Mar 01 8:15 PM Penetang Flames Essa Eagles Angus Rec
U15 Mar 01
8:20P
Mar 01 8:20 PM Oro Thunder Midland Centennials North Simcoe SRC (Centennial)
U18 Mar 01
8:30P
Mar 01 8:30 PM Elmvale Coyotes B Parry Sound Shamrocks B BOCC
U18 Mar 01
9:30P
Mar 01 9:30 PM South Muskoka Bears B Shelburne Wolves C Shelburne CDRC
U18 Mar 01
9:30P
Mar 01 9:30 PM South Grey Spartans Elmvale Coyotes D Elmvale
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 12:14 PM.
Printed From TheOneDB.com Feb 23, 2024 12:14 PM