OMHA :: York Simcoe Minor
Header Ad Unit
Full Calendar Today's Scoreboard
  • YS23QA-U14A-14 Feb 25, 2024 10:20 AM
    U14 A
    Barrie Blue
    -
    Collingwood
    -
    Eddie Bush
  • 13A-P1-RR23/24-01014 Feb 25, 2024 11:00 AM
    U13 A
    Aurora
    -
    Collingwood
    -
    Central
  • 12A-PB-RR23/24-0114 Feb 25, 2024 11:40 AM
    U12 A
    Whitchurch-Stouffville
    -
    Collingwood
    -
    Eddie Bush
  • 13A-P2-RR23-23-0108 Feb 25, 2024 11:45 AM
    U13 A
    Richmond Hill
    -
    King
    -
    Nobleton Rec
  • U8MD116 Feb 25, 2024 12:00 PM
    U8 MD
    Bradford
    -
    TNT
    -
    New Tecumseth Rec (NTRC 1)
  • U10A-QB-38 Feb 25, 2024 12:00 PM
    U10 A
    Collingwood
    -
    Richmond Hill
    -
    Elvis Stojko
  • U10A-QB-54 Feb 25, 2024 12:00 PM
    U10 A
    Upper York
    -
    Markham
    -
    Village
  • YS23QA-U16BB-013 Feb 25, 2024 12:00 PM
    U16 BB
    Richmond Hill
    -
    Aurora
    -
    Stronach ARC (Toyota (West))
  • U8MD038 Feb 25, 2024 12:30 PM
    U8 MD
    King
    -
    East Gwillimbury
    -
    EGSC (Sharon East)
  • YS23QA-U15BB-22 Feb 25, 2024 12:30 PM
    U15 BB
    King
    -
    Richmond Hill
    -
    Elgin Barrow (East)
  • U11A-QA-02 Feb 25, 2024 12:45 PM
    U11 A
    Whitchurch-Stouffville
    -
    Aurora
    -
    Aurora CC (2 - Lincoln)
  • YS23QA-U15AA-07 Feb 25, 2024 12:50 PM
    U15 AA
    Richmond Hill
    -
    Collingwood
    -
    Eddie Bush
  • U8MD047 Feb 25, 2024 1:00 PM
    U8 MD
    Richmond Hill
    -
    Georgina
    -
    Ice Palace (Blue)
  • U12AA-B-RR23-24-0125 Feb 25, 2024 1:00 PM
    U12 AA
    South Simcoe
    -
    Upper York
    -
    Georgina Sutton
  • U12AA-A-RR23-24-120 Feb 25, 2024 1:00 PM
    U12 AA
    Barrie
    -
    Markham
    -
    Village
  • 13BB-PB-RR23/24-0133 Feb 25, 2024 1:00 PM
    U13 BB
    Clarington
    -
    South Simcoe
    -
    Bob Fallis
  • 13BB-PB-RR23/24-0123 Feb 25, 2024 1:05 PM
    U13 BB
    Upper York
    -
    King
    -
    Nobleton Rec
  • U10AA-QA-025 Feb 25, 2024 1:10 PM
    U10 AA
    Markham
    -
    TNT
    -
    New Tecumseth Rec (NTRC 1)
  • U9MD2207 Feb 25, 2024 1:30 PM
    U9 MD 2
    Newmarket Red
    -
    Orillia
    -
    West Orillia (Blue)
  • U11AA-QA-103 Feb 25, 2024 1:30 PM
    U11 AA
    South Simcoe
    -
    King
    -
    King City
  • U11A-QB-0024 Feb 25, 2024 1:30 PM
    U11 A
    South Simcoe
    -
    Richmond Hill
    -
    Elvis Stojko
  • YS23QB-U16A-004 Feb 25, 2024 1:30 PM
    U16 A
    Whitchurch-Stouffville
    -
    South Simcoe
    -
    Bradford Leisure (Paul Dossey)
  • U10BB-Q-77 Feb 25, 2024 2:00 PM
    U10 A
    Upper York U10C
    -
    Whitchurch-Stouffville
    -
    Stouffville (Pad A)
  • U11A-QA-030 Feb 25, 2024 2:00 PM
    U11 A
    Newmarket
    -
    Upper York
    -
    EGSC (West)
  • 13BB-PA-RR23/24-0101 Feb 25, 2024 2:00 PM
    U13 BB
    Whitby
    -
    Newmarket
    -
    Ray Twinney (1)
  • YS23QA-U14A-29 Feb 25, 2024 2:00 PM
    U14 A
    Orillia
    -
    Whitchurch-Stouffville
    -
    Stouffville Clippers (CC1)
  • YS23QA-U16AA-003 Feb 25, 2024 2:00 PM
    U16 AA
    King
    -
    Aurora
    -
    Stronach ARC (Toyota (West))
  • U10BB-Q-63 Feb 25, 2024 2:15 PM
    U10 A
    South Simcoe U10C
    -
    Aurora
    -
    Aurora CC (2 - Lincoln)
  • U12A-PA-RR23/24-0127 Feb 25, 2024 2:15 PM
    U12 A
    Markham team 1
    -
    TNT
    -
    New Tecumseth Rec (NTRC 2)
  • 13A-P1-RR23/24-01027 Feb 25, 2024 2:15 PM
    U13 A
    Barrie Blue
    -
    South Simcoe
    -
    Bob Fallis
  • U10AA-QB-024 Feb 25, 2024 2:15 PM
    U10 AA
    South Simcoe
    -
    Upper York
    -
    Ice Palace (Blue)
  • YS23QA-U18BB-08 Feb 25, 2024 2:25 PM
    U18 BB
    Markham team 4
    -
    King
    -
    Nobleton Rec
  • U11AA-QB-214 Feb 25, 2024 2:30 PM
    U11 AA
    Aurora
    -
    Markham
    -
    Milliken Mills
  • U12BB-23/24-RR-0127 Feb 25, 2024 2:30 PM
    U12 BB
    Aurora
    -
    Upper York
    -
    Georgina Sutton
  • 13AA-A-RR23-24-112 Feb 25, 2024 2:30 PM
    U13 AA
    Upper York
    -
    Markham
    -
    Village
  • YS23QB-U18A-13 Feb 25, 2024 2:30 PM
    U18 A
    Aurora
    -
    Richmond Hill
    -
    Elgin Barrow (East)
  • U10A-QA-16 Feb 25, 2024 2:40 PM
    U10 A
    Newmarket
    -
    Orillia
    -
    West Orillia (Blue)
  • U11A-QB-008 Feb 25, 2024 2:40 PM
    U11 A
    Markham
    -
    TNT
    -
    New Tecumseth Rec (NTRC 1)
  • U11BB-Q-313 Feb 25, 2024 2:50 PM
    U11 BB
    South Simcoe
    -
    King
    -
    King City
  • YSQ23-U14A-016 Feb 25, 2024 3:00 PM
    U14 A
    Newmarket
    -
    Richmond Hill
    -
    Elvis Stojko
  • YS23QA-U16AA-010 Feb 25, 2024 3:15 PM
    U16 AA
    Barrie
    -
    South Simcoe
    -
    Bradford Leisure (Paul Dossey)
  • U11BB-Q-328 Feb 25, 2024 3:20 PM
    U11 BB
    Barrie
    -
    Upper York
    -
    EGSC (West)
  • U12AA-B-RR23-24-0126 Feb 25, 2024 3:30 PM
    U12 AA
    King
    -
    Whitchurch-Stouffville
    -
    Stouffville (Pad A)
  • YSQ23-U14AA-48 Feb 25, 2024 3:30 PM
    U14 AA
    Whitchurch-Stouffville
    -
    Newmarket
    -
    Ray Twinney (1)
  • YS23QA-U15AA-29 Feb 25, 2024 3:30 PM
    U15 AA
    King
    -
    Whitchurch-Stouffville
    -
    Stouffville Clippers (CC1)
  • YS23QB-U16AA-16 Feb 25, 2024 3:30 PM
    U16 AA
    Newmarket
    -
    Upper York
    -
    Ice Palace (Blue)
  • U10AA-QA-008 Feb 25, 2024 3:30 PM
    U10 AA
    Aurora
    -
    King
    -
    Trisan Centre
  • YSQ23-U14AA-58 Feb 25, 2024 3:35 PM
    U14 AA
    King
    -
    Barrie
    -
    Allandale Rec (Red)
  • YSQ23-U14BB-47 Feb 25, 2024 3:35 PM
    U14 BB
    Barrie
    -
    South Simcoe team 2-Navy
    -
    Bob Fallis
  • U12AA-A-RR23-24-127 Feb 25, 2024 3:45 PM
    U12 AA
    Richmond Hill
    -
    TNT
    -
    New Tecumseth Rec (NTRC 2)
  • U13AA-B-RR23-24-105 Feb 25, 2024 3:45 PM
    U13 AA
    Whitchurch-Stouffville
    -
    Aurora
    -
    Aurora CC (2 - Lincoln)
  • 12A-PB-RR23/24-0108 Feb 25, 2024 3:50 PM
    U12 A
    Whitchurch-Stouffville
    -
    Collingwood
    -
    Eddie Bush
  • YSQ23-U15A-28 Feb 25, 2024 3:50 PM
    U15 A
    Barrie Blue
    -
    Orillia
    -
    West Orillia (Blue)
  • U12BB-23/24-RR-0111 Feb 25, 2024 4:00 PM
    U12 BB
    South Simcoe
    -
    King
    -
    King City
  • YSQ23-U14BB-21 Feb 25, 2024 4:00 PM
    U14 BB
    South Simcoe team 1-White
    -
    Upper York
    -
    Georgina Sutton
  • YS23QB-U15BB-10 Feb 25, 2024 4:00 PM
    U15 BB
    Upper York
    -
    Markham team 1
    -
    Milliken Mills
  • 13BB-PA-RR23/24-0120 Feb 25, 2024 4:10 PM
    U13 BB
    Whitchurch-Stouffville
    -
    TNT
    -
    New Tecumseth Rec (NTRC 1)
  • YS23QB-U16AA-12 Feb 25, 2024 4:30 PM
    U16 AA
    Whitchurch-Stouffville
    -
    Richmond Hill
    -
    Elgin Barrow (East)
  • U11AA-QB-221 Feb 25, 2024 4:40 PM
    U11 AA
    Barrie
    -
    Upper York
    -
    EGSC (West)
  • YS23QA-U16BB-002 Feb 25, 2024 4:55 PM
    U16 BB
    South Simcoe
    -
    Barrie
    -
    Allandale Rec (Red)
  • YS23QB-U16BB-021 Feb 25, 2024 5:00 PM
    U16 BB
    Upper York
    -
    Newmarket
    -
    Ray Twinney (1)
  • U10AA-QB-027 Feb 25, 2024 5:00 PM
    U10 AA
    Barrie
    -
    Whitchurch-Stouffville
    -
    Stouffville (Pad A)
  • YS23QA-U18A-08 Feb 25, 2024 5:10 PM
    U18 A
    South Simcoe
    -
    Collingwood
    -
    Eddie Bush
  • U12A-PA-RR23/24-0103 Feb 25, 2024 5:15 PM
    U12 A
    Markham team 2
    -
    Barrie
    -
    East Bayfield (Purple)
  • 13BB-PB-RR23/24-0103 Feb 25, 2024 5:15 PM
    U13 BB
    Barrie
    -
    Aurora
    -
    Aurora CC (2 - Lincoln)
  • YS23QB-U18AA-023 Feb 25, 2024 5:15 PM
    U18AA
    King
    -
    South Simcoe
    -
    Bradford Leisure (Paul Dossey)
  • YS23QB-U18A-18 Feb 25, 2024 5:15 PM
    U18 A
    Markham
    -
    Upper York Team 1
    -
    Ice Palace (Blue)
  • YS23QA-U18A-11 Feb 25, 2024 5:20 PM
    U18 A
    TNT
    -
    Orillia
    -
    West Orillia (Blue)
  • YSQ23-U14A-029 Feb 25, 2024 5:30 PM
    U14 A
    South Simcoe
    -
    Upper York
    -
    Georgina Sutton
  • YS23QA-U15BB-18 Feb 25, 2024 5:30 PM
    U15 BB
    Barrie
    -
    Markham team 2
    -
    Milliken Mills
  • YSQ23-U14AA-25 Feb 25, 2024 5:35 PM
    U14 AA
    Richmond Hill
    -
    TNT
    -
    New Tecumseth Rec (NTRC 1)
  • 12A-PB-RR23/24-0123 Feb 25, 2024 6:00 PM
    U12 A
    Aurora
    -
    Upper York
    -
    EGSC (West)
  • YS23QB-U16BB-006 Feb 25, 2024 6:00 PM
    U16 BB
    Markham team 1
    -
    Markham team 2
    -
    Village
  • YS23QB-U18BB-25 Feb 25, 2024 6:30 PM
    U18 BB
    Markham team 3
    -
    Richmond Hill
    -
    Elgin Barrow (East)
  • 13A-P2-RR23-23-0105 Feb 25, 2024 6:35 PM
    U13 A
    Newmarket
    -
    Barrie White
    -
    East Bayfield (Purple)
  • YSQ23-U14AA-04 Feb 25, 2024 6:45 PM
    U14 AA
    Markham
    -
    Aurora
    -
    Aurora CC (2 - Lincoln)
  • YSQ23-U14BB-40 Feb 25, 2024 6:45 PM
    U14 BB
    Markham team 1
    -
    Newmarket
    -
    Magna (Pfaff)
  • YS23QA-U16A-020 Feb 25, 2024 7:00 PM
    U16 A
    Collingwood
    -
    Newmarket
    -
    Ray Twinney (1)
  • YS23QB-U18AA-016 Feb 25, 2024 7:00 PM
    U18AA
    Richmond Hill
    -
    Markham
    -
    Milliken Mills
  • YS23QA-U18BB-30 Feb 25, 2024 7:00 PM
    U18 BB
    Newmarket White (Team 1)
    -
    Upper York
    -
    Ice Palace (Blue)
  • YSQ23-U15A-37 Feb 25, 2024 7:20 PM
    U15 A
    Newmarket
    -
    Upper York
    -
    EGSC (West)
  • YS23QA-U18AA-028 Feb 25, 2024 8:00 PM
    U18AA
    Barrie
    -
    Whitchurch-Stouffville
    -
    Stouffville (Pad A)
  • YSQ23-U15A-03 Feb 25, 2024 8:15 PM
    U15 A
    Barrie White
    -
    Aurora
    -
    Aurora CC (2 - Lincoln)
  • YS23QB-U18BB-06 Feb 25, 2024 9:00 PM
    U18 BB
    Ajax-Pickering
    -
    Markham team 2
    -
    Milliken Mills
This page is cached and updates about every 30 minutes. Last updated 3:37 AM.
Printed From TheOneDB.com Feb 25, 2024 3:38 AM