OMHA :: Shamrock Schedule By Month
Header Ad Unit
December 2022
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
U11 Dec 01
6:00P
Dec 01 6:00 PM St. Marys Rock B1 1 - 3 Dorchester Dragons B3 FlightExec Centre (APC)
U11 Dec 01
6:10P
Dec 01 6:10 PM Lambeth Lancers C5 5 - 2 Mooretown Jr. Flags C2 MSC (Rink 2)
U15 Dec 01
6:30P
Dec 01 6:30 PM Ilderton Jets D0 0 - 4 Mt. Brydges Cougars C4 Tri-Township
U13 Dec 01
7:10P
Dec 01 7:10 PM St. Marys Rock B2 2 - 1 Dorchester Dragons B1 FlightExec Centre (APC)
U13 Dec 01
7:25P
Dec 01 7:25 PM Lucan Irish C13 13 - 1 Mooretown Jr. Flags C1 MSC (Rink 2)
U18 Dec 01
8:00P
Dec 01 8:00 PM South Huron Sabres D1 1 - 2 Mt. Brydges Cougars C2 Tri-Township
U18 Dec 01
8:30P
Dec 01 8:30 PM St. Marys Rock B0 0 - 4 Dorchester Dragons B4 FlightExec Centre (APC)
U18 Dec 01
9:30P
Dec 01 9:30 PM East Lambton Eagles C4 4 - 0 Ilderton Jets C0 Ilderton
U11 Dec 02
6:30P
Dec 02 6:30 PM Lambton Shores Predators D1 1 - 3 West Lorne Comets D3 West Lorne Arena
U13 Dec 02
6:40P
Dec 02 6:40 PM Ilderton Jets C6 6 - 3 Petrolia Oilers C3 Greenwood
U9 MD Dec 02
7:00P
Dec 02 7:00 PM Dorchester Dragons 2 Lambton Shores Predators Thedford
U11 Dec 02
7:00P
Dec 02 7:00 PM Belmont Rangers C North Middlesex Jr. Stars C North Middlesex
U13 Dec 02
7:10P
Dec 02 7:10 PM South Huron Sabres D2 2 - 4 Wallaceburg Lakers D4 Wallaceburg
U9 MD Dec 02
7:15P
Dec 02 7:15 PM Petrolia Oilers0 0 - 0 Strathroy Jr. Rockets0 Gemini (Green)
U11 Dec 02
7:15P
Dec 02 7:15 PM St. Thomas Jr Stars B8 8 - 2 Lambeth Lancers C2 Lambeth
U13 Dec 02
7:30P
Dec 02 7:30 PM Mt. Brydges Cougars C4 4 - 1 St. Thomas Jr Stars C1 Joe Thornton CC (Presstran)
U13 Dec 02
7:30P
Dec 02 7:30 PM Lambton Shores Predators D6 6 - 1 West Lorne Comets D1 West Lorne Arena
U18 Dec 02
7:40P
Dec 02 7:40 PM Petrolia Oilers B2 2 - 3 Mooretown Jr. Flags B3 MSC (Rink 1)
U18 Dec 02
8:00P
Dec 02 8:00 PM South Huron Sabres C4 4 - 4 East Lambton Eagles C4 Alvinston
U13 Dec 02
8:05P
Dec 02 8:05 PM Belmont Rangers C3 3 - 12 North Middlesex Jr. Stars C12 North Middlesex
U13 Dec 02
8:15P
Dec 02 8:15 PM St. Thomas Jr Stars B4 4 - 3 Lambeth Lancers B3 Lambeth
U18 Dec 02
8:30P
Dec 02 8:30 PM Ilderton Jets D Wallaceburg Lakers D Wallaceburg
U15 Dec 02
9:10P
Dec 02 9:10 PM Dresden Jr. Kings D5 5 - 2 North Middlesex Jr. Stars C2 North Middlesex
U9 MD Dec 03
11:00A
Dec 03 11:00 AM Ilderton Jets 1 Lambeth Lancers Lambeth
U9 MD Dec 03
11:00A
Dec 03 11:00 AM South Huron Sabres Ilderton Jets 2 Ilderton
U9 MD Dec 03
11:50A
Dec 03 11:50 AM Port Stanley Jr. Sailors Wallaceburg Lakers Wallaceburg
U9 MD Dec 03
1:00P
Dec 03 1:00 PM Belmont Rangers Mt. Brydges Cougars 2 Tri-Township
U11 Dec 03
1:00P
Dec 03 1:00 PM West Lorne Comets D4 4 - 9 East Lambton Eagles D9 Alvinston
U13 Dec 03
1:00P
Dec 03 1:00 PM Mt. Brydges Cougars B6 6 - 0 St. Thomas Jr Stars B0 Joe Thornton CC (Presstran)
U9 MD Dec 03
1:15P
Dec 03 1:15 PM Dorchester Dragons 1 St. Marys Rock St. Marys (Blue)
U11 Dec 03
1:30P
Dec 03 1:30 PM East Lambton Eagles C3 3 - 1 Mooretown Jr. Flags B1 MSC (Rink 2)
U13 Dec 03
1:40P
Dec 03 1:40 PM South Kent Lightning C2 2 - 4 Dresden Jr. Kings D4 Ken Houston
U9 MD Dec 03
2:00P
Dec 03 2:00 PM Mooretown Jr. Flags Mt. Brydges Cougars 1 Tri-Township
U11 Dec 03
2:00P
Dec 03 2:00 PM Mooretown Jr. Flags C3 3 - 1 St. Marys Rock C1 St. Marys (Rock)
U13 Dec 03
2:00P
Dec 03 2:00 PM West Lorne Comets D7 7 - 4 East Lambton Eagles D4 Alvinston
U15 Dec 03
2:15P
Dec 03 2:15 PM Mt. Brydges Cougars B St. Thomas Jr Stars B Joe Thornton CC (Presstran)
U13 Dec 03
2:30P
Dec 03 2:30 PM St. Marys Rock C1 1 - 10 St. Thomas Jr Stars C10 Port Stanley
U13 Dec 03
2:45P
Dec 03 2:45 PM Dorchester Dragons B1 1 - 7 Mooretown Jr. Flags B7 MSC (Rink 1)
U13 Dec 03
3:00P
Dec 03 3:00 PM Wallaceburg Lakers C6 6 - 4 Belmont Rangers C4 Belmont
U15 Dec 03
3:00P
Dec 03 3:00 PM South Huron Sabres C2 2 - 5 East Lambton Eagles C5 Alvinston
U13 Dec 03
3:20P
Dec 03 3:20 PM Strathroy Jr. Rockets C2 2 - 6 Lucan Irish C6 Lucan
U15 Dec 03
4:00P
Dec 03 4:00 PM Dorchester Dragons B1 1 - 1 Mooretown Jr. Flags B1 MSC (Rink 1)
U18 Dec 03
4:30P
Dec 03 4:30 PM Petrolia Oilers C0 0 - 5 Dresden Jr. Kings D5 Ken Houston
U18 Dec 03
4:30P
Dec 03 4:30 PM Lambton Shores Predators C0 0 - 2 East Lambton Eagles C2 Alvinston
U13 Dec 03
4:40P
Dec 03 4:40 PM Mooretown Jr. Flags C3 3 - 1 Petrolia Oilers C1 Greenwood
U13 Dec 03
5:00P
Dec 03 5:00 PM Wallaceburg Lakers D0 0 - 3 Lambton Shores Predators D3 Forest (Amtelecom)
U15 Dec 03
5:00P
Dec 03 5:00 PM Ilderton Jets D4 4 - 3 St. Thomas Jr Stars C3 Port Stanley
U11 Dec 03
6:00P
Dec 03 6:00 PM Petrolia Oilers B8 8 - 4 St. Marys Rock B4 St. Marys (Rock)
U18 Dec 03
6:00P
Dec 03 6:00 PM South Huron Sabres C2 2 - 1 Lucan Irish C1 Lucan
U13 Dec 03
6:15P
Dec 03 6:15 PM North Middlesex Jr. Stars C2 2 - 1 Lambton Shores Predators C1 Forest (Amtelecom)
U18 Dec 03
8:30P
Dec 03 8:30 PM Petrolia Oilers B2 2 - 2 Wallaceburg Lakers C2 Wallaceburg
U9 MD Dec 04
9:00A
Dec 04 9:00 AM Petrolia Oilers St. Thomas Jr Stars 1 Joe Thornton CC (STMHA)
U9 MD Dec 04
11:00A
Dec 04 11:00 AM Lucan Irish East Lambton Eagles Alvinston
U13 Dec 04
11:00A
Dec 04 11:00 AM Lambeth Lancers B7 7 - 5 St. Thomas Jr Stars B5 Joe Thornton CC (STMHA)
U9 MD Dec 04
11:55A
Dec 04 11:55 AM Strathroy Jr. Rockets Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
U13 Dec 04
1:00P
Dec 04 1:00 PM Petrolia Oilers B3 3 - 5 East Lambton Eagles C5 Alvinston
U13 Dec 04
2:30P
Dec 04 2:30 PM St. Marys Rock B3 3 - 6 Mooretown Jr. Flags B6 MSC (Rink 1)
U9 MD Dec 04
3:00P
Dec 04 3:00 PM Belmont Rangers Dorchester Dragons 2 FlightExec Centre (APC)
U13 Dec 04
3:00P
Dec 04 3:00 PM West Lorne Comets D2 2 - 3 Strathroy Jr. Rockets C3 Gemini (Blue)
U11 Dec 04
3:45P
Dec 04 3:45 PM Petrolia Oilers C5 5 - 2 Lambton Shores Predators D2 Forest (Amtelecom)
U15 Dec 04
3:45P
Dec 04 3:45 PM Wallaceburg Lakers C Mooretown Jr. Flags C MSC (Rink 1)
U18 Dec 04
3:45P
Dec 04 3:45 PM Strathroy Jr. Rockets C3 3 - 1 Mooretown Jr. Flags C1 MSC (Rink 1)
U15 Dec 04
4:15P
Dec 04 4:15 PM South Huron Sabres D0 0 - 0 Strathroy Jr. Rockets C0 Gemini (Blue)
U11 Dec 04
4:20P
Dec 04 4:20 PM Lambton Shores Predators C1 1 - 3 Petrolia Oilers B3 Greenwood
U13 Dec 04
4:30P
Dec 04 4:30 PM South Huron Sabres C7 7 - 0 Lucan Irish C0 Lucan
U13 Dec 04
4:45P
Dec 04 4:45 PM Mt. Brydges Cougars C0 0 - 4 Lambton Shores Predators C4 Forest (Amtelecom)
U11 Dec 04
5:45P
Dec 04 5:45 PM Belmont Rangers C St. Marys Rock C St. Marys (Blue)
U18 Dec 04
5:45P
Dec 04 5:45 PM Dresden Jr. Kings D8 8 - 0 St. Thomas Jr Stars B0 Joe Thornton CC (Presstran)
U13 Dec 04
7:10P
Dec 04 7:10 PM Ilderton Jets C South Kent Lightning C Ridgetown
U18 Dec 04
7:35P
Dec 04 7:35 PM Wallaceburg Lakers D1 1 - 1 South Huron Sabres D1 South Huron
U11 Dec 05
6:00P
Dec 05 6:00 PM St. Marys Rock B Mt. Brydges Cougars B Tri-Township
U11 Dec 05
6:30P
Dec 05 6:30 PM Dorchester Dragons C Lambeth Lancers C Lambeth
U13 Dec 05
7:00P
Dec 05 7:00 PM Mooretown Jr. Flags B Ilderton Jets C Ilderton
U13 Dec 05
7:05P
Dec 05 7:05 PM St. Marys Rock B Mt. Brydges Cougars B Tri-Township
U15 Dec 05
7:15P
Dec 05 7:15 PM South Huron Sabres D St. Marys Rock C St. Marys (Rock)
U15 Dec 05
7:40P
Dec 05 7:40 PM South Huron Sabres C Petrolia Oilers C Greenwood
U15 Dec 05
8:00P
Dec 05 8:00 PM Mooretown Jr. Flags C East Lambton Eagles D Alvinston
U15 Dec 05
8:00P
Dec 05 8:00 PM Strathroy Jr. Rockets C South Kent Lightning C Blenheim
U15 Dec 05
8:10P
Dec 05 8:10 PM Mooretown Jr. Flags B Ilderton Jets C Ilderton
U15 Dec 05
8:20P
Dec 05 8:20 PM St. Marys Rock B Mt. Brydges Cougars B Tri-Township
U18 Dec 05
9:00P
Dec 05 9:00 PM South Huron Sabres D Dorchester Dragons C FlightExec Centre (APC)
U18 Dec 05
9:30P
Dec 05 9:30 PM Mooretown Jr. Flags C East Lambton Eagles D Alvinston
U18 Dec 05
9:30P
Dec 05 9:30 PM Wallaceburg Lakers C South Kent Lightning C Blenheim
U18 Dec 05
9:30P
Dec 05 9:30 PM West Lorne Comets D Ilderton Jets D Ilderton
U11 Dec 06
6:00P
Dec 06 6:00 PM Dorchester Dragons C Mt. Brydges Cougars C Tri-Township
U11 Dec 06
6:00P
Dec 06 6:00 PM East Lambton Eagles D Ilderton Jets D Ilderton
U9 MD Dec 06
6:30P
Dec 06 6:30 PM Lambeth Lancers Dorchester Dragons 1 FlightExec Centre (APC)
U11 Dec 06
6:30P
Dec 06 6:30 PM Ilderton Jets C Strathroy Jr. Rockets B Gemini (Blue)
U13 Dec 06
7:00P
Dec 06 7:00 PM Ilderton Jets C Strathroy Jr. Rockets B Gemini (Green)
U13 Dec 06
7:05P
Dec 06 7:05 PM Dorchester Dragons C Mt. Brydges Cougars C Tri-Township
U15 Dec 06
7:30P
Dec 06 7:30 PM North Middlesex Jr. Stars C Dorchester Dragons C FlightExec Centre (APC)
U15 Dec 06
7:35P
Dec 06 7:35 PM Ilderton Jets C Strathroy Jr. Rockets B Gemini (Blue)
U13 Dec 06
8:30P
Dec 06 8:30 PM Lambton Shores Predators D South Huron Sabres D Hensall Arena
U18 Dec 06
9:00P
Dec 06 9:00 PM Ilderton Jets C Strathroy Jr. Rockets B Gemini (Blue)
U18 Dec 06
9:00P
Dec 06 9:00 PM Mt. Brydges Cougars B Lambton Shores Predators C Forest (Amtelecom)
U13 Dec 07
6:10P
Dec 07 6:10 PM Wallaceburg Lakers C South Huron Sabres C South Huron
U11 Dec 07
7:00P
Dec 07 7:00 PM Dresden Jr. Kings D South Kent Lightning C Blenheim
U11 Dec 07
7:00P
Dec 07 7:00 PM Lucan Irish C Wallaceburg Lakers C Wallaceburg
U15 Dec 07
7:20P
Dec 07 7:20 PM Wallaceburg Lakers C South Huron Sabres C South Huron
U18 Dec 07
8:00P
Dec 07 8:00 PM St. Thomas Jr Stars B Mt. Brydges Cougars C Tri-Township
U13 Dec 07
8:10P
Dec 07 8:10 PM Dresden Jr. Kings D South Kent Lightning C Blenheim
U18 Dec 07
8:45P
Dec 07 8:45 PM Dorchester Dragons B St. Marys Rock B St. Marys (Rock)
U18 Dec 07
8:45P
Dec 07 8:45 PM Wallaceburg Lakers C South Huron Sabres C South Huron
U13 Dec 08
6:00P
Dec 08 6:00 PM Strathroy Jr. Rockets C Dorchester Dragons C FlightExec Centre (APC)
U9 MD Dec 08
7:00P
Dec 08 7:00 PM Mooretown Jr. Flags Ilderton Jets 1 Ilderton
U11 Dec 08
7:20P
Dec 08 7:20 PM Lambton Shores Predators C Dorchester Dragons B FlightExec Centre (APC)
U18 Dec 08
8:00P
Dec 08 8:00 PM Dorchester Dragons C Mt. Brydges Cougars C Tri-Township
U15 Dec 08
8:10P
Dec 08 8:10 PM South Kent Lightning C Ilderton Jets C Ilderton
U18 Dec 08
8:30P
Dec 08 8:30 PM Lambeth Lancers B Dorchester Dragons B FlightExec Centre (APC)
U18 Dec 08
9:30P
Dec 08 9:30 PM Lambton Shores Predators C Ilderton Jets C Ilderton
U11 Dec 09
6:00P
Dec 09 6:00 PM Lambeth Lancers C Wallaceburg Lakers D Wallaceburg
U11 Dec 09
6:00P
Dec 09 6:00 PM Ilderton Jets C Lambeth Lancers B Lambeth
U11 Dec 09
6:25P
Dec 09 6:25 PM Petrolia Oilers B Mooretown Jr. Flags B MSC (Rink 1)
U11 Dec 09
6:30P
Dec 09 6:30 PM Petrolia Oilers C West Lorne Comets D West Lorne Arena
U11 Dec 09
7:00P
Dec 09 7:00 PM East Lambton Eagles D Lambton Shores Predators D Thedford
U11 Dec 09
7:00P
Dec 09 7:00 PM East Lambton Eagles C North Middlesex Jr. Stars C North Middlesex
U15 Dec 09
7:00P
Dec 09 7:00 PM North Middlesex Jr. Stars C Lambton Shores Predators C Forest (Amtelecom)
U13 Dec 09
7:10P
Dec 09 7:10 PM Lambeth Lancers C Wallaceburg Lakers D Wallaceburg
U13 Dec 09
7:30P
Dec 09 7:30 PM Petrolia Oilers C West Lorne Comets D West Lorne Arena
U15 Dec 09
7:40P
Dec 09 7:40 PM Petrolia Oilers B Mooretown Jr. Flags B MSC (Rink 1)
U15 Dec 09
8:00P
Dec 09 8:00 PM St. Thomas Jr Stars B Lambeth Lancers B Lambeth
U15 Dec 09
8:00P
Dec 09 8:00 PM Petrolia Oilers C East Lambton Eagles D Alvinston
U18 Dec 09
8:30P
Dec 09 8:30 PM South Kent Lightning C Lambton Shores Predators C Forest (Amtelecom)
U18 Dec 09
8:30P
Dec 09 8:30 PM East Lambton Eagles D Wallaceburg Lakers D Wallaceburg
U18 Dec 09
9:30P
Dec 09 9:30 PM St. Marys Rock B Lambeth Lancers B Lambeth
U18 Dec 09
9:30P
Dec 09 9:30 PM Lucan Irish C East Lambton Eagles C Alvinston
U9 MD Dec 10
11:00A
Dec 10 11:00 AM Port Stanley Jr. Sailors Ilderton Jets 2 Ilderton
U11 Dec 10
11:20A
Dec 10 11:20 AM Wallaceburg Lakers C South Huron Sabres C South Huron
U9 MD Dec 10
11:50A
Dec 10 11:50 AM St. Thomas Jr Stars 2 Wallaceburg Lakers Wallaceburg
U9 MD Dec 10
12:00P
Dec 10 12:00 PM Mooretown Jr. Flags Lambeth Lancers Lambeth
U9 MD Dec 10
12:00P
Dec 10 12:00 PM Petrolia Oilers Mt. Brydges Cougars 1 Tri-Township
U11 Dec 10
12:25P
Dec 10 12:25 PM Belmont Rangers C Dresden Jr. Kings D Ken Houston
U9 MD Dec 10
1:00P
Dec 10 1:00 PM Mt. Brydges Cougars 2 Lucan Irish Lucan
U11 Dec 10
1:05P
Dec 10 1:05 PM Dorchester Dragons C Strathroy Jr. Rockets C Gemini (Blue)
U13 Dec 10
1:30P
Dec 10 1:30 PM Lambeth Lancers C St. Thomas Jr Stars C Port Stanley
U11 Dec 10
2:00P
Dec 10 2:00 PM St. Marys Rock C Mooretown Jr. Flags C MSC (Rink 2)
U11 Dec 10
2:15P
Dec 10 2:15 PM St. Marys Rock B Lucan Irish C Lucan
U11 Dec 10
2:20P
Dec 10 2:20 PM North Middlesex Jr. Stars C Petrolia Oilers C Greenwood
U18 Dec 10
2:30P
Dec 10 2:30 PM St. Thomas Jr Stars B Mooretown Jr. Flags C MSC (Rink 1)
U9 MD Dec 10
3:00P
Dec 10 3:00 PM Belmont Rangers Lambton Shores Predators Forest (Amtelecom)
U15 Dec 10
3:00P
Dec 10 3:00 PM St. Thomas Jr Stars B Dresden Jr. Kings D Ken Houston
U15 Dec 10
3:00P
Dec 10 3:00 PM East Lambton Eagles D St. Thomas Jr Stars C Port Stanley
U11 Dec 10
3:15P
Dec 10 3:15 PM Lambeth Lancers B Mooretown Jr. Flags B MSC (Rink 2)
U11 Dec 10
3:30P
Dec 10 3:30 PM Strathroy Jr. Rockets B Petrolia Oilers B Greenwood
U11 Dec 10
4:00P
Dec 10 4:00 PM South Huron Sabres D Lambton Shores Predators D Forest (Amtelecom)
U15 Dec 10
4:00P
Dec 10 4:00 PM Mt. Brydges Cougars B Mooretown Jr. Flags B MSC (Rink 1)
U13 Dec 10
4:30P
Dec 10 4:30 PM Mt. Brydges Cougars C Mooretown Jr. Flags C MSC (Rink 2)
U15 Dec 10
4:30P
Dec 10 4:30 PM St. Marys Rock B Lucan Irish C Lucan
U18 Dec 10
4:30P
Dec 10 4:30 PM East Lambton Eagles C Dresden Jr. Kings D Ken Houston
U13 Dec 10
4:40P
Dec 10 4:40 PM Dorchester Dragons C Petrolia Oilers C Greenwood
U18 Dec 10
4:55P
Dec 10 4:55 PM South Huron Sabres D Strathroy Jr. Rockets C Gemini (Blue)
U13 Dec 10
5:00P
Dec 10 5:00 PM South Huron Sabres D Lambton Shores Predators D Forest (Amtelecom)
U18 Dec 10
5:30P
Dec 10 5:30 PM Mt. Brydges Cougars B Mooretown Jr. Flags B MSC (Rink 1)
U15 Dec 10
6:00P
Dec 10 6:00 PM Strathroy Jr. Rockets B Petrolia Oilers B Greenwood
U18 Dec 10
6:00P
Dec 10 6:00 PM St. Marys Rock B Lucan Irish C Lucan
U13 Dec 10
7:00P
Dec 10 7:00 PM West Lorne Comets D Ilderton Jets D Ilderton
U15 Dec 10
7:00P
Dec 10 7:00 PM Dorchester Dragons B Lambeth Lancers B Lambeth
U15 Dec 10
7:00P
Dec 10 7:00 PM Lambton Shores Predators C Wallaceburg Lakers C Wallaceburg
U18 Dec 10
7:30P
Dec 10 7:30 PM South Huron Sabres C Petrolia Oilers B Greenwood
U18 Dec 10
8:30P
Dec 10 8:30 PM Lambton Shores Predators C Wallaceburg Lakers C Wallaceburg
U18 Dec 10
9:20P
Dec 10 9:20 PM Ilderton Jets C Petrolia Oilers C Greenwood
U9 MD Dec 11
9:00A
Dec 11 9:00 AM St. Marys Rock St. Thomas Jr Stars 1 Joe Thornton CC (STMHA)
U9 MD Dec 11
10:00A
Dec 11 10:00 AM Dorchester Dragons 2 St. Thomas Jr Stars 2 Joe Thornton CC (STMHA)
U11 Dec 11
11:15A
Dec 11 11:15 AM St. Thomas Jr Stars B Mooretown Jr. Flags C MSC (Rink 2)
U15 Dec 11
12:15P
Dec 11 12:15 PM Lucan Irish C St. Thomas Jr Stars C Joe Thornton CC (STMHA)
U11 Dec 11
1:45P
Dec 11 1:45 PM South Huron Sabres C Mooretown Jr. Flags B MSC (Rink 2)
U18 Dec 11
2:00P
Dec 11 2:00 PM Wallaceburg Lakers D West Lorne Comets D West Lorne Arena
U13 Dec 11
2:10P
Dec 11 2:10 PM West Lorne Comets D South Huron Sabres D South Huron
U13 Dec 11
2:25P
Dec 11 2:25 PM St. Thomas Jr Stars C Mooretown Jr. Flags C MSC (Rink 1)
U11 Dec 11
2:30P
Dec 11 2:30 PM Wallaceburg Lakers D Lambton Shores Predators D Forest (Amtelecom)
U9 MD Dec 11
3:00P
Dec 11 3:00 PM Belmont Rangers South Huron Sabres Stephen Township
U11 Dec 11
3:00P
Dec 11 3:00 PM St. Marys Rock C Petrolia Oilers C Greenwood
U13 Dec 11
3:00P
Dec 11 3:00 PM St. Marys Rock C Strathroy Jr. Rockets C Gemini (Blue)
U11 Dec 11
3:30P
Dec 11 3:30 PM Wallaceburg Lakers C Lambton Shores Predators C Forest (Amtelecom)
U13 Dec 11
3:30P
Dec 11 3:30 PM East Lambton Eagles D Ilderton Jets D Ilderton
U15 Dec 11
3:40P
Dec 11 3:40 PM Ilderton Jets C Mooretown Jr. Flags C MSC (Rink 1)
U11 Dec 11
4:00P
Dec 11 4:00 PM South Kent Lightning C Dorchester Dragons C FlightExec Centre (APC)
U15 Dec 11
4:15P
Dec 11 4:15 PM St. Marys Rock C Strathroy Jr. Rockets C Gemini (Blue)
U13 Dec 11
4:30P
Dec 11 4:30 PM Petrolia Oilers C Lambton Shores Predators D Forest (Amtelecom)
U15 Dec 11
4:45P
Dec 11 4:45 PM Mt. Brydges Cougars C South Huron Sabres D South Huron
U13 Dec 11
5:10P
Dec 11 5:10 PM Lambeth Lancers C Dorchester Dragons C FlightExec Centre (APC)
U18 Dec 11
5:10P
Dec 11 5:10 PM Lucan Irish C Mooretown Jr. Flags C MSC (Rink 1)
U18 Dec 11
5:40P
Dec 11 5:40 PM Dorchester Dragons C Strathroy Jr. Rockets C Gemini (Blue)
U18 Dec 11
5:45P
Dec 11 5:45 PM Ilderton Jets C St. Thomas Jr Stars B Joe Thornton CC (Presstran)
U15 Dec 11
6:30P
Dec 11 6:30 PM East Lambton Eagles C Dorchester Dragons B FlightExec Centre (APC)
U15 Dec 11
7:00P
Dec 11 7:00 PM St. Marys Rock B Petrolia Oilers B Greenwood
U18 Dec 11
7:35P
Dec 11 7:35 PM Mt. Brydges Cougars C South Huron Sabres D South Huron
U15 Dec 11
8:20P
Dec 11 8:20 PM South Huron Sabres C Wallaceburg Lakers C Wallaceburg
U13 Dec 12
6:00P
Dec 12 6:00 PM East Lambton Eagles D St. Marys Rock C St. Marys (Rock)
U11 Dec 12
7:00P
Dec 12 7:00 PM Wallaceburg Lakers D East Lambton Eagles D Alvinston
U13 Dec 12
7:00P
Dec 12 7:00 PM Dorchester Dragons C Ilderton Jets C Ilderton
U13 Dec 12
7:05P
Dec 12 7:05 PM St. Thomas Jr Stars B Mt. Brydges Cougars B Tri-Township
U15 Dec 12
7:15P
Dec 12 7:15 PM East Lambton Eagles D St. Marys Rock C St. Marys (Rock)
U18 Dec 12
7:30P
Dec 12 7:30 PM Wallaceburg Lakers C Dorchester Dragons B FlightExec Centre (APC)
U15 Dec 12
7:40P
Dec 12 7:40 PM South Kent Lightning C Petrolia Oilers C Greenwood
U15 Dec 12
8:00P
Dec 12 8:00 PM Ilderton Jets C East Lambton Eagles C Alvinston
U13 Dec 12
8:10P
Dec 12 8:10 PM West Lorne Comets D Ilderton Jets D Ilderton
U15 Dec 12
8:20P
Dec 12 8:20 PM St. Thomas Jr Stars B Mt. Brydges Cougars B Tri-Township
U18 Dec 12
9:00P
Dec 12 9:00 PM South Kent Lightning C Dorchester Dragons C FlightExec Centre (APC)
U18 Dec 12
9:30P
Dec 12 9:30 PM West Lorne Comets D East Lambton Eagles D Alvinston
U18 Dec 12
9:30P
Dec 12 9:30 PM Petrolia Oilers C Ilderton Jets D Ilderton
U11 Dec 13
6:00P
Dec 13 6:00 PM West Lorne Comets D Ilderton Jets D Ilderton
U11 Dec 13
6:30P
Dec 13 6:30 PM Lambeth Lancers B Strathroy Jr. Rockets B Gemini (Blue)
U11 Dec 13
6:50P
Dec 13 6:50 PM East Lambton Eagles C Dresden Jr. Kings D Ken Houston
U11 Dec 13
7:00P
Dec 13 7:00 PM South Kent Lightning C Ilderton Jets C Ilderton
U13 Dec 13
7:00P
Dec 13 7:00 PM Lambeth Lancers B Strathroy Jr. Rockets B Gemini (Green)
U13 Dec 13
7:05P
Dec 13 7:05 PM St. Thomas Jr Stars C Mt. Brydges Cougars C Tri-Township
U15 Dec 13
7:30P
Dec 13 7:30 PM Mt. Brydges Cougars B Dorchester Dragons B FlightExec Centre (APC)
U15 Dec 13
7:35P
Dec 13 7:35 PM Lambeth Lancers B Strathroy Jr. Rockets B Gemini (Blue)
U18 Dec 13
9:00P
Dec 13 9:00 PM Lambeth Lancers B Strathroy Jr. Rockets B Gemini (Blue)
U11 Dec 14
6:00P
Dec 14 6:00 PM Wallaceburg Lakers C Belmont Rangers C Belmont
U13 Dec 14
6:00P
Dec 14 6:00 PM Strathroy Jr. Rockets B St. Marys Rock B St. Marys (Rock)
U13 Dec 14
6:10P
Dec 14 6:10 PM Dresden Jr. Kings D South Huron Sabres C South Huron
U11 Dec 14
6:15P
Dec 14 6:15 PM Mt. Brydges Cougars C St. Marys Rock C St. Marys (Blue)
U11 Dec 14
7:00P
Dec 14 7:00 PM Ilderton Jets D South Huron Sabres D Stephen Township
U11 Dec 14
7:00P
Dec 14 7:00 PM St. Marys Rock B East Lambton Eagles C Alvinston
U13 Dec 14
7:00P
Dec 14 7:00 PM South Kent Lightning C Belmont Rangers C Belmont
U15 Dec 14
7:15P
Dec 14 7:15 PM Strathroy Jr. Rockets B St. Marys Rock B St. Marys (Rock)
U18 Dec 14
8:45P
Dec 14 8:45 PM Strathroy Jr. Rockets B St. Marys Rock B St. Marys (Rock)
U18 Dec 14
8:45P
Dec 14 8:45 PM Petrolia Oilers B South Huron Sabres C South Huron
U18 Dec 14
9:30P
Dec 14 9:30 PM South Huron Sabres D Petrolia Oilers C Greenwood
U11 Dec 15
6:00P
Dec 15 6:00 PM East Lambton Eagles C Dorchester Dragons B FlightExec Centre (APC)
U15 Dec 15
6:30P
Dec 15 6:30 PM Mooretown Jr. Flags C Mt. Brydges Cougars C Tri-Township
U13 Dec 15
7:10P
Dec 15 7:10 PM Belmont Rangers C Dorchester Dragons B FlightExec Centre (APC)
U15 Dec 15
8:00P
Dec 15 8:00 PM East Lambton Eagles D Ilderton Jets D Ilderton
U18 Dec 15
8:00P
Dec 15 8:00 PM Lambeth Lancers B Mt. Brydges Cougars B Tri-Township
U18 Dec 15
8:30P
Dec 15 8:30 PM Ilderton Jets C Dorchester Dragons B FlightExec Centre (APC)
U11 Dec 16
6:00P
Dec 16 6:00 PM Mooretown Jr. Flags B Lambeth Lancers B Lambeth
U11 Dec 16
6:00P
Dec 16 6:00 PM South Huron Sabres C Wallaceburg Lakers C Wallaceburg
U15 Dec 16
6:10P
Dec 16 6:10 PM Strathroy Jr. Rockets C Mooretown Jr. Flags C MSC (Rink 1)
U11 Dec 16
6:30P
Dec 16 6:30 PM Mooretown Jr. Flags C West Lorne Comets D West Lorne Arena
U11 Dec 16
7:00P
Dec 16 7:00 PM East Lambton Eagles D Lambton Shores Predators D Thedford
U11 Dec 16
7:00P
Dec 16 7:00 PM Strathroy Jr. Rockets C North Middlesex Jr. Stars C North Middlesex
U13 Dec 16
7:00P
Dec 16 7:00 PM East Lambton Eagles D Lambton Shores Predators D Forest (Amtelecom)
U13 Dec 16
7:00P
Dec 16 7:00 PM Mooretown Jr. Flags B Lambeth Lancers B Lambeth
U13 Dec 16
7:10P
Dec 16 7:10 PM Ilderton Jets D Wallaceburg Lakers D Wallaceburg
U9 MD Dec 16
7:15P
Dec 16 7:15 PM Dorchester Dragons 1 Strathroy Jr. Rockets Gemini (Green)
U11 Dec 16
7:15P
Dec 16 7:15 PM Petrolia Oilers C St. Thomas Jr Stars B Joe Thornton CC (Presstran)
U13 Dec 16
7:30P
Dec 16 7:30 PM Mooretown Jr. Flags C West Lorne Comets D West Lorne Arena
U18 Dec 16
7:40P
Dec 16 7:40 PM St. Thomas Jr Stars B Mooretown Jr. Flags C MSC (Rink 1)
U13 Dec 16
8:05P
Dec 16 8:05 PM South Kent Lightning C North Middlesex Jr. Stars C North Middlesex
U13 Dec 16
8:15P
Dec 16 8:15 PM Dorchester Dragons C Lambeth Lancers C Lambeth
U18 Dec 16
8:15P
Dec 16 8:15 PM Mooretown Jr. Flags B Lambton Shores Predators C Forest (Amtelecom)
U18 Dec 16
8:30P
Dec 16 8:30 PM Ilderton Jets D Wallaceburg Lakers D Wallaceburg
U18 Dec 16
9:30P
Dec 16 9:30 PM East Lambton Eagles C Lambeth Lancers B Lambeth
U11 Dec 17
10:10A
Dec 17 10:10 AM West Lorne Comets D South Huron Sabres D South Huron
U9 MD Dec 17
10:15A
Dec 17 10:15 AM Lambton Shores Predators Port Stanley Jr. Sailors Port Stanley
U11 Dec 17
11:45A
Dec 17 11:45 AM Wallaceburg Lakers C St. Thomas Jr Stars B Joe Thornton CC (Presstran)
U9 MD Dec 17
11:50A
Dec 17 11:50 AM Lucan Irish Wallaceburg Lakers Wallaceburg
U9 MD Dec 17
12:00P
Dec 17 12:00 PM Lambeth Lancers Mt. Brydges Cougars 1 Tri-Township
U11 Dec 17
12:25P
Dec 17 12:25 PM Lambeth Lancers C Dresden Jr. Kings D Ken Houston
U9 MD Dec 17
1:00P
Dec 17 1:00 PM St. Thomas Jr Stars 2 Belmont Rangers Belmont
U13 Dec 17
1:00P
Dec 17 1:00 PM Dorchester Dragons B St. Thomas Jr Stars B Joe Thornton CC (Presstran)
U9 MD Dec 17
1:15P
Dec 17 1:15 PM Petrolia Oilers St. Marys Rock St. Marys (Blue)
U13 Dec 17
1:30P
Dec 17 1:30 PM Strathroy Jr. Rockets C St. Thomas Jr Stars C Port Stanley
U11 Dec 17
2:00P
Dec 17 2:00 PM East Lambton Eagles D St. Marys Rock C St. Marys (Rock)
U11 Dec 17
2:15P
Dec 17 2:15 PM Petrolia Oilers B Lucan Irish C Lucan
U13 Dec 17
2:45P
Dec 17 2:45 PM Dresden Jr. Kings D Mooretown Jr. Flags B MSC (Rink 1)
U13 Dec 17
3:00P
Dec 17 3:00 PM Petrolia Oilers C Belmont Rangers C Belmont
U11 Dec 17
3:05P
Dec 17 3:05 PM Mooretown Jr. Flags C Strathroy Jr. Rockets C Gemini (Blue)
U13 Dec 17
3:20P
Dec 17 3:20 PM Mt. Brydges Cougars B Lucan Irish C Lucan
U11 Dec 17
4:00P
Dec 17 4:00 PM Mt. Brydges Cougars C Lambton Shores Predators C Forest (Amtelecom)
U11 Dec 17
4:30P
Dec 17 4:30 PM Dorchester Dragons B Mooretown Jr. Flags B MSC (Rink 2)
U11 Dec 17
4:30P
Dec 17 4:30 PM Ilderton Jets D Wallaceburg Lakers D Wallaceburg
U18 Dec 17
4:30P
Dec 17 4:30 PM Strathroy Jr. Rockets C Dresden Jr. Kings D Ken Houston
U13 Dec 17
4:40P
Dec 17 4:40 PM Lambeth Lancers B Petrolia Oilers B Greenwood
U13 Dec 17
5:00P
Dec 17 5:00 PM Lambeth Lancers C Lambton Shores Predators D Forest (Amtelecom)
U18 Dec 17
5:30P
Dec 17 5:30 PM South Kent Lightning C Mooretown Jr. Flags B MSC (Rink 1)
U13 Dec 17
5:40P
Dec 17 5:40 PM Lambton Shores Predators C Wallaceburg Lakers C Wallaceburg
U13 Dec 17
5:45P
Dec 17 5:45 PM Dorchester Dragons C Mooretown Jr. Flags C MSC (Rink 2)
U11 Dec 17
6:00P
Dec 17 6:00 PM Strathroy Jr. Rockets B St. Marys Rock B St. Marys (Rock)
U15 Dec 17
6:00P
Dec 17 6:00 PM South Huron Sabres D East Lambton Eagles D Alvinston
U15 Dec 17
6:00P
Dec 17 6:00 PM North Middlesex Jr. Stars C Petrolia Oilers C Greenwood
U18 Dec 17
6:00P
Dec 17 6:00 PM Petrolia Oilers B Lucan Irish C Lucan
U13 Dec 17
7:00P
Dec 17 7:00 PM East Lambton Eagles D Ilderton Jets D Ilderton
U18 Dec 17
7:00P
Dec 17 7:00 PM St. Marys Rock B Mt. Brydges Cougars B Tri-Township
U18 Dec 17
7:30P
Dec 17 7:30 PM St. Thomas Jr Stars B Petrolia Oilers C Greenwood
U18 Dec 17
8:30P
Dec 17 8:30 PM East Lambton Eagles C Wallaceburg Lakers C Wallaceburg
U9 MD Dec 18
9:00A
Dec 18 9:00 AM Mt. Brydges Cougars 1 St. Thomas Jr Stars 1 Joe Thornton CC (STMHA)
U9 MD Dec 18
10:00A
Dec 18 10:00 AM Mt. Brydges Cougars 2 St. Thomas Jr Stars 2 Joe Thornton CC (STMHA)
U9 MD Dec 18
11:55A
Dec 18 11:55 AM Dorchester Dragons 1 Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
U11 Dec 18
12:00P
Dec 18 12:00 PM St. Marys Rock B North Middlesex Jr. Stars C North Middlesex
U13 Dec 18
1:00P
Dec 18 1:00 PM Wallaceburg Lakers D West Lorne Comets D West Lorne Arena
U11 Dec 18
1:45P
Dec 18 1:45 PM St. Marys Rock C Mooretown Jr. Flags C MSC (Rink 1)
U18 Dec 18
2:00P
Dec 18 2:00 PM Ilderton Jets D West Lorne Comets D West Lorne Arena
U11 Dec 18
2:25P
Dec 18 2:25 PM Mt. Brydges Cougars B Mooretown Jr. Flags B MSC (Rink 1)
U11 Dec 18
2:45P
Dec 18 2:45 PM Wallaceburg Lakers D Lambton Shores Predators D Forest (Amtelecom)
U13 Dec 18
3:00P
Dec 18 3:00 PM St. Marys Rock C Strathroy Jr. Rockets C Gemini (Blue)
U15 Dec 18
3:40P
Dec 18 3:40 PM St. Marys Rock C Mooretown Jr. Flags C MSC (Rink 1)
U11 Dec 18
3:45P
Dec 18 3:45 PM Dresden Jr. Kings D Lambton Shores Predators C Forest (Amtelecom)
U11 Dec 18
4:00P
Dec 18 4:00 PM South Huron Sabres D Dorchester Dragons C FlightExec Centre (APC)
U9 MD Dec 18
4:15P
Dec 18 4:15 PM Ilderton Jets 1 Petrolia Oilers Greenwood
U15 Dec 18
4:15P
Dec 18 4:15 PM Petrolia Oilers C Strathroy Jr. Rockets C Gemini (Blue)
U18 Dec 18
4:40P
Dec 18 4:40 PM South Kent Lightning C Ilderton Jets C Ilderton
U13 Dec 18
4:45P
Dec 18 4:45 PM Dresden Jr. Kings D Lambton Shores Predators C Forest (Amtelecom)
U15 Dec 18
4:45P
Dec 18 4:45 PM Ilderton Jets D South Huron Sabres D South Huron
U13 Dec 18
5:10P
Dec 18 5:10 PM South Huron Sabres D Dorchester Dragons C FlightExec Centre (APC)
U18 Dec 18
5:40P
Dec 18 5:40 PM Mt. Brydges Cougars C Strathroy Jr. Rockets C Gemini (Blue)
U18 Dec 18
5:45P
Dec 18 5:45 PM Dresden Jr. Kings D St. Thomas Jr Stars B Joe Thornton CC (Presstran)
U18 Dec 18
8:35P
Dec 18 8:35 PM Mooretown Jr. Flags B Petrolia Oilers B Greenwood
U11 Dec 19
6:00P
Dec 19 6:00 PM South Huron Sabres C Mt. Brydges Cougars B Tri-Township
U13 Dec 19
6:00P
Dec 19 6:00 PM Petrolia Oilers C St. Marys Rock C St. Marys (Rock)
U13 Dec 19
7:00P
Dec 19 7:00 PM St. Thomas Jr Stars C Ilderton Jets C Ilderton
U13 Dec 19
7:05P
Dec 19 7:05 PM South Huron Sabres C Mt. Brydges Cougars B Tri-Township
U15 Dec 19
7:15P
Dec 19 7:15 PM Petrolia Oilers C St. Marys Rock C St. Marys (Rock)
U15 Dec 19
7:40P
Dec 19 7:40 PM St. Thomas Jr Stars B Petrolia Oilers B Greenwood
U15 Dec 19
8:00P
Dec 19 8:00 PM Ilderton Jets D East Lambton Eagles D Alvinston
U15 Dec 19
8:00P
Dec 19 8:00 PM Dresden Jr. Kings D South Kent Lightning C Blenheim
U15 Dec 19
8:10P
Dec 19 8:10 PM St. Thomas Jr Stars C Ilderton Jets C Ilderton
U15 Dec 19
8:20P
Dec 19 8:20 PM South Huron Sabres C Mt. Brydges Cougars B Tri-Township
U18 Dec 19
9:00P
Dec 19 9:00 PM Mooretown Jr. Flags C Dorchester Dragons C FlightExec Centre (APC)
U18 Dec 19
9:30P
Dec 19 9:30 PM Strathroy Jr. Rockets C Ilderton Jets D Ilderton
U18 Dec 19
9:30P
Dec 19 9:30 PM West Lorne Comets D East Lambton Eagles D Alvinston
U18 Dec 19
9:30P
Dec 19 9:30 PM Dresden Jr. Kings D South Kent Lightning C Blenheim
U11 Dec 20
6:00P
Dec 20 6:00 PM Strathroy Jr. Rockets C Mt. Brydges Cougars C Tri-Township
U11 Dec 20
6:00P
Dec 20 6:00 PM Petrolia Oilers C Ilderton Jets D Ilderton
U11 Dec 20
6:30P
Dec 20 6:30 PM Dorchester Dragons C West Lorne Comets D West Lorne Arena
U11 Dec 20
6:30P
Dec 20 6:30 PM Ilderton Jets C Strathroy Jr. Rockets B Gemini (Blue)
U13 Dec 20
6:30P
Dec 20 6:30 PM East Lambton Eagles C Dresden Jr. Kings D Ken Houston
U13 Dec 20
7:00P
Dec 20 7:00 PM St. Thomas Jr Stars B Strathroy Jr. Rockets B Gemini (Green)
U13 Dec 20
7:05P
Dec 20 7:05 PM Strathroy Jr. Rockets C Mt. Brydges Cougars C Tri-Township
U13 Dec 20
7:30P
Dec 20 7:30 PM Dorchester Dragons C West Lorne Comets D West Lorne Arena
U13 Dec 20
7:30P
Dec 20 7:30 PM St. Thomas Jr Stars C Lambeth Lancers C Lambeth
U15 Dec 20
7:30P
Dec 20 7:30 PM South Huron Sabres D Dorchester Dragons C FlightExec Centre (APC)
U15 Dec 20
7:35P
Dec 20 7:35 PM St. Thomas Jr Stars B Strathroy Jr. Rockets B Gemini (Blue)
U15 Dec 20
8:15P
Dec 20 8:15 PM East Lambton Eagles C Lambton Shores Predators C Forest (Amtelecom)
U18 Dec 20
9:00P
Dec 20 9:00 PM Lambton Shores Predators C Strathroy Jr. Rockets B Gemini (Blue)
U13 Dec 21
6:00P
Dec 21 6:00 PM South Huron Sabres C St. Marys Rock B St. Marys (Rock)
U11 Dec 21
7:00P
Dec 21 7:00 PM Petrolia Oilers C Belmont Rangers C Belmont
U11 Dec 21
7:00P
Dec 21 7:00 PM Lambeth Lancers B South Kent Lightning C Blenheim
U15 Dec 21
7:15P
Dec 21 7:15 PM South Huron Sabres C St. Marys Rock B St. Marys (Rock)
U13 Dec 21
8:00P
Dec 21 8:00 PM Belmont Rangers C East Lambton Eagles C Alvinston
U13 Dec 21
8:10P
Dec 21 8:10 PM Lambeth Lancers B South Kent Lightning C Blenheim
U18 Dec 21
8:45P
Dec 21 8:45 PM South Huron Sabres C St. Marys Rock B St. Marys (Rock)
U11 Dec 22
6:00P
Dec 22 6:00 PM Mt. Brydges Cougars B Dorchester Dragons B FlightExec Centre (APC)
U11 Dec 22
6:30P
Dec 22 6:30 PM Lucan Irish C East Lambton Eagles C Watford
U15 Dec 22
6:30P
Dec 22 6:30 PM Strathroy Jr. Rockets C Mt. Brydges Cougars C Tri-Township
U15 Dec 22
7:00P
Dec 22 7:00 PM East Lambton Eagles C North Middlesex Jr. Stars C North Middlesex
U13 Dec 22
7:10P
Dec 22 7:10 PM Mt. Brydges Cougars B Dorchester Dragons B FlightExec Centre (APC)
U13 Dec 22
7:30P
Dec 22 7:30 PM Lucan Irish C East Lambton Eagles C Watford
U15 Dec 22
8:00P
Dec 22 8:00 PM South Huron Sabres D Ilderton Jets D Ilderton
U18 Dec 22
8:00P
Dec 22 8:00 PM Strathroy Jr. Rockets C Mt. Brydges Cougars C Tri-Township
U13 Dec 22
8:30P
Dec 22 8:30 PM Wallaceburg Lakers D East Lambton Eagles D Watford
U18 Dec 22
8:30P
Dec 22 8:30 PM Mt. Brydges Cougars B Dorchester Dragons B FlightExec Centre (APC)
U13 Dec 23
5:20P
Dec 23 5:20 PM Mooretown Jr. Flags B Petrolia Oilers B Greenwood
U11 Dec 23
6:00P
Dec 23 6:00 PM Lambeth Lancers B Wallaceburg Lakers C Wallaceburg
U11 Dec 23
6:15P
Dec 23 6:15 PM Dorchester Dragons C St. Thomas Jr Stars B Joe Thornton CC (Presstran)
U11 Dec 23
6:30P
Dec 23 6:30 PM Wallaceburg Lakers D West Lorne Comets D West Lorne Arena
U13 Dec 23
6:40P
Dec 23 6:40 PM St. Marys Rock C Petrolia Oilers C Greenwood
U9 MD Dec 23
7:00P
Dec 23 7:00 PM Ilderton Jets 2 Lambton Shores Predators Thedford
U11 Dec 23
7:00P
Dec 23 7:00 PM Ilderton Jets C North Middlesex Jr. Stars C North Middlesex
U15 Dec 23
7:00P
Dec 23 7:00 PM Dresden Jr. Kings D Lambton Shores Predators C Forest (Amtelecom)
U13 Dec 23
7:10P
Dec 23 7:10 PM Belmont Rangers C Wallaceburg Lakers C Wallaceburg
U11 Dec 23
7:30P
Dec 23 7:30 PM South Kent Lightning C Lambeth Lancers C Lambeth
U13 Dec 23
7:30P
Dec 23 7:30 PM Wallaceburg Lakers D West Lorne Comets D West Lorne Arena
U13 Dec 23
8:05P
Dec 23 8:05 PM Ilderton Jets C North Middlesex Jr. Stars C North Middlesex
U18 Dec 23
8:30P
Dec 23 8:30 PM Lucan Irish C Lambeth Lancers B Lambeth
U18 Dec 23
8:30P
Dec 23 8:30 PM West Lorne Comets D Wallaceburg Lakers D Wallaceburg
U18 Dec 23
8:30P
Dec 23 8:30 PM Dresden Jr. Kings D Lambton Shores Predators C Forest (Amtelecom)
U15 Dec 23
9:10P
Dec 23 9:10 PM Ilderton Jets C North Middlesex Jr. Stars C North Middlesex
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 9:20 PM.
Printed From TheOneDB.com Dec 04, 2022 9:20 PM