OWHA :: Western Ontario Girls Schedule By Month
Header Ad Unit
February 2024
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
U11 Feb 02
6:00P
Feb 02 6:00 PM Wilmot Wolverines B1 1 - 3 Kitchener Lady Rangers B3 Activa (PJD)
U15 Feb 02
7:30P
Feb 02 7:30 PM Chatham-Kent Crush C4 4 - 1 Huron Heat C1 Seaforth Arena
U18 Feb 02
7:35P
Feb 02 7:35 PM Lambeth Lancers B1 1 - 1 Mooretown Lady Flags B1 MSC (Rink 1)
U15 Feb 02
8:00P
Feb 02 8:00 PM St. Thomas Panthers C1 1 - 4 Woodstock Wildcats C4 Southwood (Green)
U9 Feb 03
9:00A
Feb 03 9:00 AM Woodstock Wildcats C2 2 - 2 Huron Heat C2 Seaforth Arena
U9 Feb 03
10:00A
Feb 03 10:00 AM North Middlesex Jr. Stars C5 5 - 1 Lambeth Lancers C1 Lambeth
U9 Feb 03
10:00A
Feb 03 10:00 AM South Huron Sabres C5 5 - 3 Mooretown Lady Flags C3 MSC (Rink 2)
U11 Feb 03
10:30A
Feb 03 10:30 AM Stratford Aces C4 4 - 2 Grand River Mustangs B2 Fergus (B)
U9 Feb 03
11:00A
Feb 03 11:00 AM Zurich Thunder9 9 - 0 Stratford Aces HL0 Rotary Complex (Rink A)
U9 Feb 03
11:00A
Feb 03 11:00 AM Lambeth Lancers HL6 6 - 7 Lucan Irish HL7 Lucan
U9 Feb 03
11:00A
Feb 03 11:00 AM South Huron Sabres HL5 5 - 0 Central Perth Predators0 Elma-Logan Arena
U13 Feb 03
11:00A
Feb 03 11:00 AM Wallaceburg Lakers HL0 0 - 5 Huron Heat HL5 Goderich MRC
U9 Feb 03
12:00P
Feb 03 12:00 PM St. Thomas Panthers C5 5 - 1 Lucan Irish C1 Lucan
U9 Feb 03
12:00P
Feb 03 12:00 PM Sarnia Lady Sting HL Hurst2 2 - 1 Ilderton Jets HL1 Ilderton
U13 Feb 03
12:00P
Feb 03 12:00 PM Kitchener Lady Rangers B0 0 - 0 Woodstock Wildcats B0 Woodstock Civic
U13 Feb 03
12:00P
Feb 03 12:00 PM North Middlesex Jr. Stars C4 4 - 2 Stratford Aces C2 Allman
U11 Feb 03
1:00P
Feb 03 1:00 PM Mooretown Lady Flags HL0 0 - 5 Huron Heat HL5 Seaforth Arena
U15 Feb 03
1:00P
Feb 03 1:00 PM St. Thomas Panthers B4 4 - 0 Twin Centre Hericanes B0 St. Clements
U13 Feb 03
1:50P
Feb 03 1:50 PM St. Marys Rock HL1 1 - 4 South Huron Sabres C4 Stephen Township
U13 Feb 03
1:50P
Feb 03 1:50 PM Central Perth Predators C3 3 - 1 Wallaceburg Lakers C1 Wallaceburg
U11 Feb 03
2:00P
Feb 03 2:00 PM Bluewater Hawks C2 2 - 1 Twin Centre Hericanes C1 St. Clements
U11 Feb 03
2:00P
Feb 03 2:00 PM Lambeth Lancers C0 0 - 6 Huron Heat C6 Seaforth Arena
U15 Feb 03
2:00P
Feb 03 2:00 PM St. Marys Rock C0 0 - 2 St. Thomas Panthers C2 St. Thomas Memorial
U13 Feb 03
3:30P
Feb 03 3:30 PM Bluewater Hawks C0 0 - 0 Wilmot Wolverines C0 Wilmot Complex (Optimist)
U9 Feb 03
4:00P
Feb 03 4:00 PM Chatham-Kent Crush C1 1 - 1 Stratford Aces C1 Rotary Complex (Rink A)
U15 Feb 03
4:00P
Feb 03 4:00 PM Lucan / Parkhill C2 2 - 3 St. Thomas Panthers HL3 St. Thomas Memorial
U15 Feb 03
4:45P
Feb 03 4:45 PM Ilderton Jets C0 0 - 1 Wilmot Wolverines C1 Wilmot Complex (Optimist)
U13 Feb 03
5:30P
Feb 03 5:30 PM Lambeth Lancers C2 2 - 2 Lambton Attack HL2 Watford
U18 Feb 03
5:30P
Feb 03 5:30 PM Tillsonburg Lightning C3 3 - 1 Sarnia Lady Sting C1 Clearwater (Blue)
U18 Feb 03
5:30P
Feb 03 5:30 PM Ilderton Jets C4 4 - 1 B.A.D. Blazers C1 Belmont
U13 Feb 03
5:45P
Feb 03 5:45 PM B.A.D. Blazers C2 2 - 1 Mitchell Meteors C1 Mitchell Arena
U18 Feb 03
6:00P
Feb 03 6:00 PM Lucan Irish B1 1 - 2 Woodstock Wildcats B2 Woodstock Civic
U18 Feb 03
7:15P
Feb 03 7:15 PM Chatham-Kent Crush C5 5 - 1 St. Thomas Panthers B1 Joe Thornton CC (Presstran)
U15 Feb 03
7:30P
Feb 03 7:30 PM Lambton Attack C0 0 - 0 Lambeth Lancers C0 Lambeth
U18 Feb 03
7:30P
Feb 03 7:30 PM West Oxford Inferno C1 1 - 0 Lucan Irish C0 Lucan
U15 Feb 03
8:30P
Feb 03 8:30 PM Grand River Mustangs B1 1 - 1 B.A.D. Blazers C1 FlightExec Centre (APC)
U9 Feb 04
10:00A
Feb 04 10:00 AM South Huron Sabres C2 2 - 3 North Middlesex Jr. Stars C3 North Middlesex
U9 Feb 04
10:00A
Feb 04 10:00 AM St. Marys Rock C7 7 - 2 Huron Heat C2 Central Huron CC
U9 Feb 04
11:00A
Feb 04 11:00 AM Woodstock Wildcats C0 0 - 5 Chatham-Kent Crush C5 Erickson
U9 Feb 04
11:00A
Feb 04 11:00 AM Lucan Irish HL2 2 - 1 Zurich Thunder1 Zurich
U11 Feb 04
11:00A
Feb 04 11:00 AM Bluewater Hawks C5 5 - 3 B.A.D. Blazers C3 Belmont
U13 Feb 04
11:30A
Feb 04 11:30 AM Wilmot Wolverines C1 1 - 0 Stratford Aces C0 Rotary Complex (Rink A)
U11 Feb 04
12:00P
Feb 04 12:00 PM Sarnia Lady Sting C0 0 - 2 OT North Middlesex Jr. Stars C2 North Middlesex
U15 Feb 04
12:00P
Feb 04 12:00 PM Lambton Attack C3 3 - 2 West Oxford Inferno C2 Embro
U13 Feb 04
1:00P
Feb 04 1:00 PM Woodstock Wildcats C2 2 - 2 North Middlesex Jr. Stars C2 North Middlesex
U9 Feb 04
1:30P
Feb 04 1:30 PM South Huron Sabres HL2 2 - 1 Huron Heat HL1 Central Huron CC
U15 Feb 04
2:00P
Feb 04 2:00 PM Lambeth Lancers C0 0 - 0 Lucan / Parkhill C0 North Middlesex
U11 Feb 04
2:30P
Feb 04 2:30 PM St. Thomas Panthers HL2 2 - 1 Twin Centre Hericanes C1 Wellesley
U9 Feb 04
2:40P
Feb 04 2:40 PM Mooretown Lady Flags C3 3 - 1 Lucan Irish C1 Lucan
U9 Feb 04
2:45P
Feb 04 2:45 PM Lambeth Lancers C4 4 - 6 St. Thomas Panthers C6 Joe Thornton CC (Presstran)
U15 Feb 04
2:45P
Feb 04 2:45 PM St. Marys Rock C2 2 - 0 Tillsonburg Lightning C0 Tillsonburg (Campbell)
U13 Feb 04
3:00P
Feb 04 3:00 PM Woodstock Wildcats B1 1 - 2 Southpoint Stars B2 Nature Fresh RC (Highbury Canco)
U13 Feb 04
3:00P
Feb 04 3:00 PM Wallaceburg Lakers HL0 0 - 8 Woodstock Wildcats HL8 Woodstock Civic
U11 Feb 04
3:10P
Feb 04 3:10 PM Woodstock Wildcats B > C2 2 - 0 Mooretown Lady Flags C0 MSC (Rink 2)
U13 Feb 04
3:15P
Feb 04 3:15 PM Mooretown Lady Flags B3 3 - 1 Sarnia Lady Sting B1 Sarnia PASA (Rink 2)
U15 Feb 04
3:30P
Feb 04 3:30 PM Woodstock Wildcats B0 0 - 1 Twin Centre Hericanes B1 Wellesley
U15 Feb 04
3:30P
Feb 04 3:30 PM Mooretown Lady Flags C0 0 - 2 St. Thomas Panthers C2 Joe Thornton CC (STMHA)
U11 Feb 04
3:40P
Feb 04 3:40 PM Huron Heat HL1 1 - 2 Lucan Irish C > HL2 Lucan
U18 Feb 04
3:55P
Feb 04 3:55 PM Twin Centre Hericanes B0 0 - 4 Mooretown Lady Flags B4 MSC (Rink 1)
U11 Feb 04
4:00P
Feb 04 4:00 PM Bluewater Hawks B2 2 - 2 Southpoint Stars C2 Nature Fresh RC (Highbury Canco)
U11 Feb 04
4:00P
Feb 04 4:00 PM St. Marys Rock C1 1 - 0 Lambeth Lancers C0 Lambeth
U15 Feb 04
4:00P
Feb 04 4:00 PM Woodstock Wildcats C2 2 - 2 Ayr Rockets B > C2 NDCC
U15 Feb 04
4:00P
Feb 04 4:00 PM Ilderton Jets C2 2 - 2 Kitchener Lady Rangers B2 Grand River
U13 Feb 04
4:30P
Feb 04 4:30 PM Mooretown Lady Flags C2 2 - 2 St. Marys Rock HL2 St. Marys (Rock)
U13 Feb 04
4:50P
Feb 04 4:50 PM Mitchell Meteors C1 1 - 0 Lucan Irish C0 Lucan
U13 Feb 04
5:00P
Feb 04 5:00 PM Bluewater Hawks B1 1 - 1 Chatham-Kent Crush C1 Blenheim
U15 Feb 04
5:00P
Feb 04 5:00 PM Lakeshore Lightning B0 0 - 1 Southpoint Stars B1 Nature Fresh RC (Highbury Canco)
U18 Feb 04
5:20P
Feb 04 5:20 PM Lucan Irish C0 0 - 2 Ilderton Jets C2 Ilderton
U11 Feb 04
5:30P
Feb 04 5:30 PM North Middlesex Jr. Stars HL2 2 - 2 Mooretown Lady Flags HL2 MSC (Rink 2)
U13 Feb 04
5:30P
Feb 04 5:30 PM Lakeshore Lightning B > C6 6 - 2 B.A.D. Blazers C2 East Elgin (Kinsmen)
U11 Feb 04
6:00P
Feb 04 6:00 PM Kitchener Lady Rangers B2 2 - 0 Wilmot Wolverines B0 Wilmot Complex (Schout)
U13 Feb 04
6:00P
Feb 04 6:00 PM South Huron Sabres C4 4 - 0 Lambeth Lancers C0 Lambeth
U13 Feb 04
6:00P
Feb 04 6:00 PM Huron Heat HL7 7 - 1 Lucan Irish HL1 Lucan
U18 Feb 04
6:30P
Feb 04 6:30 PM Lucan Irish B1 1 - 2 West Oxford Inferno B2 Embro
U18 Feb 04
7:00P
Feb 04 7:00 PM Sarnia Lady Sting C1 1 - 1 Huron Heat C1 Seaforth Arena
U18 Feb 04
7:15P
Feb 04 7:15 PM Chatham-Kent Crush C0 0 - 2 Lambeth Lancers B2 Lambeth
U18 Feb 04
7:40P
Feb 04 7:40 PM B.A.D. Blazers C5 5 - 0 South Huron Sabres HL0 South Huron
U15 Feb 04
8:00P
Feb 04 8:00 PM Central Perth Predators C0 0 - 0 Wilmot Wolverines C0 Wilmot Complex (Schout)
U15 Feb 05
7:00P
Feb 05 7:00 PM Lambton Attack B0 0 - 2 Chatham-Kent Crush C2 Bothwell
U15 Feb 05
8:00P
Feb 05 8:00 PM St. Thomas Panthers B3 3 - 2 Woodstock Wildcats B2 Woodstock Civic
U18 Feb 05
9:00P
Feb 05 9:00 PM B.A.D. Blazers C2 2 - 0 St. Thomas Panthers C0 St. Thomas Memorial
U13 Feb 06
7:00P
Feb 06 7:00 PM North Middlesex Jr. Stars C1 1 - 0 Woodstock Wildcats C0 Woodstock Civic
U15 Feb 06
7:30P
Feb 06 7:30 PM B.A.D. Blazers C1 1 - 1 Lambeth Lancers B1 Lambeth
U18 Feb 06
7:40P
Feb 06 7:40 PM St. Thomas Panthers C1 1 - 2 Ilderton Jets C2 Ilderton
U13 Feb 07
6:00P
Feb 07 6:00 PM Woodstock Wildcats C0 0 - 2 Bluewater Hawks C2 Gemini (Blue)
U18 Feb 07
7:30P
Feb 07 7:30 PM Sarnia Lady Sting C1 1 - 3 Lambton Attack C3 Watford
U18 Feb 07
7:30P
Feb 07 7:30 PM Wilmot Wolverines C0 0 - 1 London Devilettes C1 Kinsmen Arena (B)
U18 Feb 08
6:30P
Feb 08 6:30 PM St. Thomas Panthers B0 0 - 2 Lambeth Lancers B2 Lambeth
U11 Feb 08
6:40P
Feb 08 6:40 PM North Middlesex Jr. Stars C2 2 - 2 Mooretown Lady Flags C2 MSC (Rink 1)
U15 Feb 08
7:40P
Feb 08 7:40 PM Woodstock Wildcats C1 1 - 3 Mooretown Lady Flags C3 MSC (Rink 1)
U13 Feb 08
8:00P
Feb 08 8:00 PM Ilderton Jets HL1 1 - 0 Lucan Irish HL0 Lucan
U18 Feb 08
8:30P
Feb 08 8:30 PM Ilderton Jets B0 0 - 6 West Oxford Inferno B6 Thamesford
U13 Feb 09
7:00P
Feb 09 7:00 PM Lucan Irish HL1 1 - 0 Woodstock Wildcats HL0 Southwood (Green)
U15 Feb 09
7:30P
Feb 09 7:30 PM St. Thomas Panthers C2 2 - 0 Tillsonburg Lightning C0 Tillsonburg (Campbell)
U15 Feb 09
7:40P
Feb 09 7:40 PM Southpoint Stars B2 2 - 1 Ilderton Jets B1 Ilderton
U11 Feb 10
9:30A
Feb 10 9:30 AM Wilmot Wolverines B0 0 - 2 Cambridge Roadrunners B2 Hespeler (2)
U9 Feb 10
10:00A
Feb 10 10:00 AM Lucan Irish C0 0 - 1 Lambeth Lancers C1 Lambeth
U9 Feb 10
10:00A
Feb 10 10:00 AM North Middlesex Jr. Stars C6 6 - 3 Mooretown Lady Flags C3 MSC (Rink 2)
U9 Feb 10
10:00A
Feb 10 10:00 AM Bluewater Hawks C11 11 - 0 Woodstock Wildcats C0 Woodstock Civic
U9 Feb 10
10:50A
Feb 10 10:50 AM Ilderton Jets HL2 2 - 2 South Huron Sabres HL2 Stephen Township
U9 Feb 10
11:00A
Feb 10 11:00 AM Bluewater Hawks HL4 4 - 1 Lucan Irish HL1 Lucan
U11 Feb 10
11:00A
Feb 10 11:00 AM Huron Heat HL4 4 - 0 Ilderton Jets HL0 Ilderton
U13 Feb 10
11:00A
Feb 10 11:00 AM St. Thomas Panthers HL2 2 - 5 Huron Heat HL5 Goderich MRC
U11 Feb 10
11:10A
Feb 10 11:10 AM Lambton Attack B1 1 - 1 Windsor Wildcats B1 Forest Glade (B)
U11 Feb 10
11:10A
Feb 10 11:10 AM Bluewater Hawks HL1 1 - 8 Mooretown Lady Flags HL8 MSC (Rink 2)
U9 Feb 10
11:50A
Feb 10 11:50 AM Lambton Attack C2 2 - 1 South Huron Sabres C1 Stephen Township
U9 Feb 10
12:00P
Feb 10 12:00 PM Huron Heat C1 1 - 4 Chatham-Kent Crush C4 Memorial
U9 Feb 10
12:00P
Feb 10 12:00 PM Tillsonburg Lightning C2 2 - 1 Ilderton Jets C1 Ilderton
U15 Feb 10
12:00P
Feb 10 12:00 PM Lucan Irish B3 3 - 2 Stratford Aces B2 Allman
U13 Feb 10
12:05P
Feb 10 12:05 PM Stratford Aces B1 1 - 1 Mooretown Lady Flags B1 MSC (Rink 1)
U11 Feb 10
12:15P
Feb 10 12:15 PM Lakeshore Lightning C1 1 - 0 Bluewater Hawks B0 Gemini (Green)
U13 Feb 10
12:20P
Feb 10 12:20 PM Mooretown Lady Flags C1 1 - 2 South Huron Sabres C2 South Huron
U15 Feb 10
12:20P
Feb 10 12:20 PM Ayr Rockets B > C2 2 - 3 Mooretown Lady Flags C3 MSC (Rink 2)
U13 Feb 10
12:40P
Feb 10 12:40 PM Ilderton Jets HL1 1 - 1 Wallaceburg Lakers HL1 Wallaceburg
U11 Feb 10
12:50P
Feb 10 12:50 PM B.A.D. Blazers C4 4 - 0 South Huron Sabres HL0 Stephen Township
U18 Feb 10
1:00P
Feb 10 1:00 PM Woodstock Wildcats B4 4 - 2 London Devilettes B2 London Sports Park (South)
U11 Feb 10
1:15P
Feb 10 1:15 PM Lambeth Lancers C2 2 - 2 Sarnia Lady Sting C2 Sarnia PASA (Rink 2)
U11 Feb 10
1:20P
Feb 10 1:20 PM Twin Centre Hericanes C0 0 - 0 Lambton Attack C0 Greenwood
U11 Feb 10
1:30P
Feb 10 1:30 PM Lucan Irish B0 0 - 2 Mooretown Lady Flags B2 MSC (Rink 2)
U9 Feb 10
1:45P
Feb 10 1:45 PM North Middlesex Jr. Stars HL2 2 - 0 St. Marys Rock HL0 St. Marys (Blue)
U11 Feb 10
1:50P
Feb 10 1:50 PM Sarnia Lady Sting B2 2 - 3 South Huron Sabres B3 Stephen Township
U15 Feb 10
2:00P
Feb 10 2:00 PM Bluewater Hawks B2 2 - 2 Southpoint Stars B2 Nature Fresh RC (Unico)
U13 Feb 10
2:15P
Feb 10 2:15 PM Wilmot Wolverines C2 2 - 1 Bluewater Hawks C1 Gemini (Green)
U18 Feb 10
2:45P
Feb 10 2:45 PM St. Thomas Panthers B1 1 - 2 Stratford Aces B2 Rotary Complex (Rink B)
U11 Feb 10
2:50P
Feb 10 2:50 PM Mooretown Lady Flags C0 0 - 3 South Huron Sabres C3 Stephen Township
U15 Feb 10
2:55P
Feb 10 2:55 PM London Devilettes B1 1 - 3 Windsor Wildcats B3 Forest Glade (A)
U15 Feb 10
3:00P
Feb 10 3:00 PM Lucan / Parkhill C1 1 - 1 Wallaceburg Lakers C1 Wallaceburg
U13 Feb 10
3:15P
Feb 10 3:15 PM Chatham-Kent Crush B0 0 - 0 Sarnia Lady Sting B0 Sarnia PASA (Rink 2)
U13 Feb 10
3:15P
Feb 10 3:15 PM London Devilettes B 6582 2 - 3 Southpoint Stars B3 Nature Fresh RC (Unico)
U15 Feb 10
4:00P
Feb 10 4:00 PM St. Thomas Panthers C1 1 - 4 St. Marys Rock C4 St. Marys (Rock)
U15 Feb 10
4:00P
Feb 10 4:00 PM Lambeth Lancers C1 1 - 3 St. Thomas Panthers HL3 St. Thomas Memorial
U13 Feb 10
4:30P
Feb 10 4:30 PM London Devilettes B 6361 1 - 2 Lambton Attack B2 Watford
U11 Feb 10
5:00P
Feb 10 5:00 PM London Devilettes B3 3 - 0 Kitchener Lady Rangers B0 Grand River
U11 Feb 10
5:00P
Feb 10 5:00 PM Southpoint Stars C1 1 - 1 Ilderton Jets B1 Ilderton
U13 Feb 10
5:00P
Feb 10 5:00 PM Huron Heat C2 2 - 1 Chatham-Kent Crush C1 Memorial
U13 Feb 10
5:30P
Feb 10 5:30 PM Tillsonburg Lightning C3 3 - 0 Lambton Attack HL0 Watford
U18 Feb 10
5:30P
Feb 10 5:30 PM Wilmot Wolverines C1 1 - 2 Sarnia Lady Sting C2 Clearwater (Blue)
U18 Feb 10
5:30P
Feb 10 5:30 PM St. Thomas Panthers C2 2 - 6 B.A.D. Blazers C6 Belmont
U13 Feb 10
5:45P
Feb 10 5:45 PM Lakeshore Lightning B > C1 1 - 1 Mitchell Meteors C1 Mitchell Arena
U13 Feb 10
6:05P
Feb 10 6:05 PM Woodstock Wildcats B1 1 - 5 Ilderton Jets B5 Ilderton
U15 Feb 10
6:30P
Feb 10 6:30 PM Lambeth Lancers B2 2 - 2 Lambton Attack B2 Watford
U18 Feb 10
6:30P
Feb 10 6:30 PM Lambeth Lancers B2 2 - 0 St. Marys Rock B0 St. Marys (Blue)
U18 Feb 10
6:40P
Feb 10 6:40 PM Lucan Irish C4 4 - 0 South Huron Sabres HL0 South Huron
U15 Feb 10
7:30P
Feb 10 7:30 PM Kitchener Lady Rangers B3 3 - 0 Grand River Mustangs B0 Fergus (B)
U18 Feb 10
8:05P
Feb 10 8:05 PM Mooretown Lady Flags B2 2 - 0 South Huron Sabres B0 South Huron
U9 Feb 11
9:00A
Feb 11 9:00 AM Huron Heat HL5 5 - 2 Lambton Attack HL22 Alvinston
U11 Feb 11
9:00A
Feb 11 9:00 AM Lucan Irish C > HL2 2 - 2 Ilderton Jets HL2 Ilderton
U13 Feb 11
9:30A
Feb 11 9:30 AM Bluewater Hawks C0 0 - 1 Stratford Aces C1 Rotary Complex (Rink A)
U13 Feb 11
10:00A
Feb 11 10:00 AM Lakeshore Lightning B > C1 1 - 0 Huron Heat C0 Central Huron CC
U13 Feb 11
10:15A
Feb 11 10:15 AM Ilderton Jets B0 0 - 0 London Devilettes B 6580 London Sports Park (North)
U9 Feb 11
11:00A
Feb 11 11:00 AM Sarnia Lady Sting HL Girard2 2 - 1 Zurich Thunder1 Zurich
U11 Feb 11
11:00A
Feb 11 11:00 AM South Huron Sabres HL1 1 - 2 B.A.D. Blazers C2 Belmont
U11 Feb 11
11:10A
Feb 11 11:10 AM Southpoint Stars C0 0 - 7 Windsor Wildcats B7 Forest Glade (B)
U11 Feb 11
11:15A
Feb 11 11:15 AM Huron Heat HL4 4 - 2 Bluewater Hawks HL2 Gemini (Green)
U11 Feb 11
12:00P
Feb 11 12:00 PM North Middlesex Jr. Stars C3 3 - 0 St. Marys Rock C0 St. Marys (Rock)
U15 Feb 11
12:00P
Feb 11 12:00 PM Lucan / Parkhill C2 2 - 0 West Oxford Inferno C0 Embro
U9 Feb 11
12:15P
Feb 11 12:15 PM South Huron Sabres C3 3 - 2 Sarnia Lady Sting C2 Sarnia PASA (Rink 2)
U15 Feb 11
12:15P
Feb 11 12:15 PM Southpoint Stars B3 3 - 7 Bluewater Hawks B7 Gemini (Green)
U18 Feb 11
12:30P
Feb 11 12:30 PM South Huron Sabres B3 3 - 2 Chatham-Kent Crush C2 Memorial
U9 Feb 11
12:45P
Feb 11 12:45 PM Chatham-Kent Crush C2 2 - 2 St. Marys Rock C2 St. Marys (Blue)
U9 Feb 11
1:00P
Feb 11 1:00 PM Stratford Aces C2 2 - 1 Woodstock Wildcats C1 Woodstock Civic
U13 Feb 11
1:00P
Feb 11 1:00 PM Lambton Attack HL0 0 - 1 South Huron Sabres C1 Stephen Township
U9 Feb 11
2:15P
Feb 11 2:15 PM North Middlesex Jr. Stars HL4 4 - 4 Sarnia Lady Sting HL Hurst4 Sarnia PASA (Rink 2)
U13 Feb 11
2:30P
Feb 11 2:30 PM St. Thomas Panthers HL6 6 - 2 Ilderton Jets HL2 Ilderton
U9 Feb 11
2:45P
Feb 11 2:45 PM Mooretown Lady Flags C1 1 - 1 St. Thomas Panthers C1 Joe Thornton CC (Presstran)
U9 Feb 11
2:45P
Feb 11 2:45 PM Ilderton Jets C3 3 - 0 Tillsonburg Lightning C0 Tillsonburg (Campbell)
U11 Feb 11
3:00P
Feb 11 3:00 PM London Devilettes B1 1 - 4 Lambeth Lancers B4 Lambeth
U11 Feb 11
3:00P
Feb 11 3:00 PM Central Perth Predators C0 0 - 1 Woodstock Wildcats B > C1 Woodstock Civic
U13 Feb 11
3:00P
Feb 11 3:00 PM Wallaceburg Lakers C2 2 - 2 Bluewater Hawks B2 WMMC
U15 Feb 11
3:00P
Feb 11 3:00 PM Wilmot Wolverines C1 1 - 5 Kitchener Lady Rangers B5 Sportsworld (Gay Lea)
U11 Feb 11
3:10P
Feb 11 3:10 PM Huron Heat C3 3 - 0 Mooretown Lady Flags C0 MSC (Rink 2)
U13 Feb 11
3:30P
Feb 11 3:30 PM Mitchell Meteors C2 2 - 2 St. Thomas Panthers C2 Joe Thornton CC (STMHA)
U11 Feb 11
4:00P
Feb 11 4:00 PM Sarnia Lady Sting B2 2 - 1 St. Marys Rock B1 St. Marys (Rock)
U11 Feb 11
4:00P
Feb 11 4:00 PM Twin Centre Hericanes C5 5 - 2 Bluewater Hawks C2 WMMC
U13 Feb 11
4:00P
Feb 11 4:00 PM St. Marys Rock B1 1 - 2 Kitchener Lady Rangers B2 Grand River
U15 Feb 11
4:00P
Feb 11 4:00 PM Grand River Mustangs B1 1 - 1 Chatham-Kent Crush C1 Ridgetown
U13 Feb 11
4:20P
Feb 11 4:20 PM Tillsonburg Lightning C2 2 - 1 Mooretown Lady Flags C1 MSC (Rink 2)
U11 Feb 11
4:30P
Feb 11 4:30 PM Lambton Attack B3 3 - 2 Lakeshore Lightning C2 ATC (Shuren)
U15 Feb 11
4:45P
Feb 11 4:45 PM Ilderton Jets B2 2 - 1 London Devilettes B1 Western Fair (Tony's Pizza)
U13 Feb 11
5:05P
Feb 11 5:05 PM Lambeth Lancers C3 3 - 0 St. Marys Rock HL0 St. Marys (Rock)
U18 Feb 11
5:20P
Feb 11 5:20 PM London Devilettes B3 3 - 0 Ilderton Jets B0 Ilderton
U11 Feb 11
6:00P
Feb 11 6:00 PM Cambridge Roadrunners B2 2 - 4 Wilmot Wolverines B4 Wilmot Complex (Schout)
U11 Feb 11
6:00P
Feb 11 6:00 PM Grand River Mustangs B Lambeth Lancers C Nichols (A)
U9 Feb 12
6:10P
Feb 12 6:10 PM Sarnia Lady Sting C3 3 - 4 Mooretown Lady Flags C4 MSC (Rink 2)
U11 Feb 12
7:00P
Feb 12 7:00 PM Lucan Irish B4 4 - 1 Sarnia Lady Sting B1 Pat Stapleton Arena
U11 Feb 12
7:00P
Feb 12 7:00 PM Ilderton Jets B1 1 - 0 Lambton Attack B0 Watford
U13 Feb 12
7:00P
Feb 12 7:00 PM London Devilettes B 6361 1 - 5 Chatham-Kent Crush B5 Blenheim
U15 Feb 12
7:00P
Feb 12 7:00 PM Lambton Attack C0 0 - 2 St. Thomas Panthers HL2 St. Thomas Memorial
U18 Feb 12
7:50P
Feb 12 7:50 PM South Huron Sabres B2 2 - 0 Mitchell Meteors C0 Mitchell Arena
U15 Feb 12
8:00P
Feb 12 8:00 PM Woodstock Wildcats C3 3 - 1 St. Thomas Panthers C1 St. Thomas Memorial
U15 Feb 12
8:00P
Feb 12 8:00 PM Lambton Attack B1 1 - 3 B.A.D. Blazers C3 East Elgin (Kinsmen)
U18 Feb 12
9:00P
Feb 12 9:00 PM West Oxford Inferno C0 0 - 0 St. Thomas Panthers C0 St. Thomas Memorial
U13 Feb 13
5:30P
Feb 13 5:30 PM Tillsonburg Lightning C4 4 - 1 Lambeth Lancers C1 Lambeth
U13 Feb 13
7:00P
Feb 13 7:00 PM St. Thomas Panthers HL6 6 - 0 Wallaceburg Lakers HL0 Walpole
U15 Feb 13
7:30P
Feb 13 7:30 PM Chatham-Kent Crush C0 0 - 0 Lambeth Lancers B0 Lambeth
U18 Feb 13
7:45P
Feb 13 7:45 PM London Devilettes C2 2 - 0 Tillsonburg Lightning C0 Tillsonburg (Memorial)
U15 Feb 14
6:45P
Feb 14 6:45 PM Southpoint Stars B2 2 - 1 Lakeshore Lightning B1 ATC (Shuren)
U13 Feb 14
7:00P
Feb 14 7:00 PM Ilderton Jets B4 4 - 0 Woodstock Wildcats B0 Woodstock Civic
U15 Feb 14
7:45P
Feb 14 7:45 PM Lucan Irish B0 0 - 4 St. Thomas Panthers B4 Joe Thornton CC (Presstran)
U15 Feb 14
8:30P
Feb 14 8:30 PM Ilderton Jets B0 0 - 2 Bluewater Hawks B2 WMMC
U11 Feb 15
6:45P
Feb 15 6:45 PM South Huron Sabres HL6 6 - 4 St. Thomas Panthers HL4 Joe Thornton CC (STMHA)
U15 Feb 15
6:45P
Feb 15 6:45 PM West Oxford Inferno C1 1 - 1 Lambeth Lancers C1 Lambeth
U15 Feb 15
7:15P
Feb 15 7:15 PM Woodstock Wildcats B0 0 - 0 Stratford Aces B0 Rotary Complex (Rink B)
U15 Feb 15
7:50P
Feb 15 7:50 PM Lambton Attack B1 1 - 0 Ilderton Jets C0 Ilderton
U18 Feb 15
8:30P
Feb 15 8:30 PM London Devilettes B0 0 - 1 West Oxford Inferno B1 Thamesford
U18 Feb 16
7:30P
Feb 16 7:30 PM Wilmot Wolverines C0 0 - 2 Huron Heat C2 Seaforth Arena
U15 Feb 16
7:40P
Feb 16 7:40 PM Windsor Wildcats B1 1 - 1 Ilderton Jets B1 Ilderton
U15 Feb 16
8:00P
Feb 16 8:00 PM St. Marys Rock C1 1 - 0 Woodstock Wildcats C0 Southwood (Green)
U11 Feb 17
9:30A
Feb 17 9:30 AM Lambeth Lancers B3 3 - 0 Cambridge Roadrunners B0 Hespeler (2)
U9 Feb 17
10:00A
Feb 17 10:00 AM St. Thomas Panthers C3 3 - 5 Mooretown Lady Flags C5 MSC (Rink 2)
U11 Feb 17
10:30A
Feb 17 10:30 AM Sarnia Lady Sting C2 2 - 3 Grand River Mustangs B3 Fergus (B)
U9 Feb 17
11:00A
Feb 17 11:00 AM Ilderton Jets C5 5 - 0 Stratford Aces C0 Rotary Complex (Rink A)
U9 Feb 17
11:00A
Feb 17 11:00 AM Lambton Attack HL13 3 - 2 Lambeth Lancers HL2 Lambeth
U11 Feb 17
11:10A
Feb 17 11:10 AM Ilderton Jets HL1 1 - 1 Mooretown Lady Flags HL1 MSC (Rink 2)
U15 Feb 17
11:30A
Feb 17 11:30 AM Windsor Wildcats B3 3 - 0 London Devilettes B0 London Sports Park (South)
U9 Feb 17
12:00P
Feb 17 12:00 PM Sarnia Lady Sting C2 2 - 2 Lambeth Lancers C2 Lambeth
U9 Feb 17
12:00P
Feb 17 12:00 PM Sarnia Lady Sting HL Hurst0 0 - 3 Huron Heat HL3 Seaforth Arena
U9 Feb 17
12:00P
Feb 17 12:00 PM Lambton Attack HL25 5 - 0 Ilderton Jets HL0 Ilderton
U13 Feb 17
12:00P
Feb 17 12:00 PM Southpoint Stars B5 5 - 0 Woodstock Wildcats B0 Woodstock Civic
U13 Feb 17
12:05P
Feb 17 12:05 PM Sarnia Lady Sting B0 0 - 3 Mooretown Lady Flags B3 MSC (Rink 1)
U15 Feb 17
12:20P
Feb 17 12:20 PM Tillsonburg Lightning C0 0 - 0 Mooretown Lady Flags C0 MSC (Rink 2)
U11 Feb 17
12:30P
Feb 17 12:30 PM Bluewater Hawks B1 1 - 1 Lakeshore Lightning C1 ATC (The Rock)
U11 Feb 17
1:00P
Feb 17 1:00 PM North Middlesex Jr. Stars HL1 1 - 1 Huron Heat HL1 Seaforth Arena
U13 Feb 17
1:00P
Feb 17 1:00 PM Lucan Irish HL0 0 - 5 St. Thomas Panthers HL5 St. Thomas Memorial
U18 Feb 17
1:00P
Feb 17 1:00 PM Tillsonburg Lightning C0 0 - 2 London Devilettes C2 London Sports Park (South)
U13 Feb 17
1:15P
Feb 17 1:15 PM Stratford Aces C1 1 - 1 Bluewater Hawks C1 Gemini (Green)
U11 Feb 17
1:30P
Feb 17 1:30 PM South Huron Sabres B1 1 - 1 Mooretown Lady Flags B1 MSC (Rink 2)
U9 Feb 17
1:45P
Feb 17 1:45 PM Central Perth Predators6 6 - 4 St. Marys Rock HL4 St. Marys (Blue)
U13 Feb 17
1:50P
Feb 17 1:50 PM Lucan Irish C2 2 - 2 Lakeshore Lightning B > C2 ATC (The Rock)
U13 Feb 17
1:50P
Feb 17 1:50 PM B.A.D. Blazers C0 0 - 2 Wallaceburg Lakers C2 Wallaceburg
U11 Feb 17
2:00P
Feb 17 2:00 PM South Huron Sabres C0 0 - 3 Huron Heat C3 Seaforth Arena
U13 Feb 17
2:00P
Feb 17 2:00 PM North Middlesex Jr. Stars C2 2 - 1 Twin Centre Hericanes C1 St. Clements
U11 Feb 17
2:15P
Feb 17 2:15 PM Lambton Attack C1 1 - 4 Bluewater Hawks C4 Gemini (Green)
U9 Feb 17
2:45P
Feb 17 2:45 PM Woodstock Wildcats C1 1 - 10 St. Marys Rock C10 St. Marys (Blue)
U11 Feb 17
3:00P
Feb 17 3:00 PM Mooretown Lady Flags C0 0 - 0 Central Perth Predators C0 PERC
U15 Feb 17
3:10P
Feb 17 3:10 PM Ilderton Jets B1 1 - 1 Lakeshore Lightning B1 ATC (The Rock)
U13 Feb 17
3:15P
Feb 17 3:15 PM Southpoint Stars B4 4 - 1 London Devilettes B 6581 London Sports Park (North)
U9 Feb 17
4:00P
Feb 17 4:00 PM Bluewater Hawks HL5 5 - 1 Stratford Aces HL1 Rotary Complex (Rink A)
U15 Feb 17
4:00P
Feb 17 4:00 PM Wallaceburg Lakers C4 4 - 1 St. Thomas Panthers HL1 St. Thomas Memorial
U15 Feb 17
4:15P
Feb 17 4:15 PM Woodstock Wildcats B2 2 - 2 Sarnia Lady Sting B2 Sarnia PASA (Rink 2)
U15 Feb 17
4:30P
Feb 17 4:30 PM Central Perth Predators C2 2 - 0 Grand River Mustangs B0 Fergus (B)
U18 Feb 17
4:45P
Feb 17 4:45 PM Lambton Attack C0 0 - 1 Wilmot Wolverines C1 Wilmot Complex (Optimist)
U18 Feb 17
5:00P
Feb 17 5:00 PM Mitchell Meteors C3 3 - 3 Chatham-Kent Crush C3 Memorial
U11 Feb 17
5:10P
Feb 17 5:10 PM Bluewater Hawks B1 1 - 4 Windsor Wildcats B4 Forest Glade (B)
U13 Feb 17
5:45P
Feb 17 5:45 PM Chatham-Kent Crush C0 0 - 3 Mitchell Meteors C3 Mitchell Arena
U18 Feb 17
6:00P
Feb 17 6:00 PM Lucan Irish C4 4 - 0 St. Thomas Panthers C0 St. Thomas Memorial
U13 Feb 17
6:30P
Feb 17 6:30 PM Stratford Aces B1 1 - 0 Lambton Attack B0 Watford
U13 Feb 17
7:15P
Feb 17 7:15 PM Central Perth Predators C0 0 - 2 Lakeshore Lightning B > C2 ATC (Shuren)
U18 Feb 17
7:15P
Feb 17 7:15 PM Mooretown Lady Flags B1 1 - 3 St. Thomas Panthers B3 Joe Thornton CC (Presstran)
U15 Feb 17
8:00P
Feb 17 8:00 PM Ilderton Jets C0 0 - 5 Chatham-Kent Crush C5 Erickson
U18 Feb 17
9:30P
Feb 17 9:30 PM West Oxford Inferno C2 2 - 3 Ilderton Jets C3 Ilderton
U9 Feb 18
9:00A
Feb 18 9:00 AM Lambton Attack HL24 4 - 0 North Middlesex Jr. Stars HL0 North Middlesex
U9 Feb 18
9:30A
Feb 18 9:30 AM Huron Heat C1 1 - 0 Stratford Aces C0 Rotary Complex (Rink A)
U11 Feb 18
9:30A
Feb 18 9:30 AM Ilderton Jets HL0 0 - 1 Lucan Irish C > HL1 Lucan
U11 Feb 18
10:00A
Feb 18 10:00 AM Lambton Attack B1 1 - 0 Ilderton Jets B0 Ilderton
U13 Feb 18
10:00A
Feb 18 10:00 AM B.A.D. Blazers C1 1 - 2 Huron Heat C2 Central Huron CC
U11 Feb 18
10:30A
Feb 18 10:30 AM Central Perth Predators C5 5 - 0 Stratford Aces C0 Rotary Complex (Rink A)
U9 Feb 18
11:00A
Feb 18 11:00 AM Bluewater Hawks C3 3 - 1 Chatham-Kent Crush C1 Erickson
U11 Feb 18
11:00A
Feb 18 11:00 AM Huron Heat HL1 1 - 3 North Middlesex Jr. Stars HL3 North Middlesex
U11 Feb 18
11:15A
Feb 18 11:15 AM St. Thomas Panthers HL3 3 - 2 Bluewater Hawks C2 Gemini (Green)
U18 Feb 18
11:30A
Feb 18 11:30 AM St. Marys Rock B0 0 - 1 Stratford Aces B1 Rotary Complex (Rink A)
U11 Feb 18
12:00P
Feb 18 12:00 PM Mooretown Lady Flags HL7 7 - 2 Bluewater Hawks HL2 Gemini (Blue)
U11 Feb 18
12:00P
Feb 18 12:00 PM South Huron Sabres HL1 1 - 7 Lambton Attack C7 Alvinston
U11 Feb 18
12:00P
Feb 18 12:00 PM South Huron Sabres C3 3 - 0 St. Marys Rock C0 St. Marys (Rock)
U13 Feb 18
12:00P
Feb 18 12:00 PM Twin Centre Hericanes C9 9 - 0 North Middlesex Jr. Stars C0 North Middlesex
U15 Feb 18
12:00P
Feb 18 12:00 PM Wallaceburg Lakers C3 3 - 2 West Oxford Inferno C2 Embro
U9 Feb 18
12:15P
Feb 18 12:15 PM Lucan Irish C1 1 - 3 Sarnia Lady Sting C3 Sarnia PASA (Rink 2)
U13 Feb 18
12:30P
Feb 18 12:30 PM Sarnia Lady Sting B0 0 - 1 Stratford Aces B1 Allman
U11 Feb 18
1:00P
Feb 18 1:00 PM Windsor Wildcats B3 3 - 0 Bluewater Hawks B0 Gemini (Blue)
U15 Feb 18
1:45P
Feb 18 1:45 PM Bluewater Hawks B0 0 - 1 Lakeshore Lightning B1 ATC (Shuren)
U13 Feb 18
2:00P
Feb 18 2:00 PM Lakeshore Lightning B > C1 1 - 2 Bluewater Hawks B2 Gemini (Blue)
U9 Feb 18
2:15P
Feb 18 2:15 PM St. Marys Rock HL1 1 - 3 Sarnia Lady Sting HL Hurst3 Sarnia PASA (Rink 2)
U15 Feb 18
2:30P
Feb 18 2:30 PM Stratford Aces B2 2 - 1 Twin Centre Hericanes B1 Wellesley
U9 Feb 18
3:00P
Feb 18 3:00 PM St. Marys Rock C2 2 - 3 Bluewater Hawks C3 WMMC
U11 Feb 18
3:00P
Feb 18 3:00 PM Wilmot Wolverines B2 2 - 5 Lambeth Lancers B5 Lambeth
U18 Feb 18
3:30P
Feb 18 3:30 PM Chatham-Kent Crush C1 1 - 2 Twin Centre Hericanes B2 Wellesley
U9 Feb 18
4:00P
Feb 18 4:00 PM Sarnia Lady Sting HL Girard4 4 - 2 Bluewater Hawks HL2 WMMC
U11 Feb 18
4:00P
Feb 18 4:00 PM North Middlesex Jr. Stars C2 2 - 1 Lambeth Lancers C1 Lambeth
U13 Feb 18
4:20P
Feb 18 4:20 PM South Huron Sabres C2 2 - 0 Mooretown Lady Flags C0 MSC (Rink 2)
U13 Feb 18
5:05P
Feb 18 5:05 PM Tillsonburg Lightning C3 3 - 0 St. Marys Rock HL0 St. Marys (Rock)
U18 Feb 18
5:20P
Feb 18 5:20 PM B.A.D. Blazers C1 1 - 1 Ilderton Jets C1 Ilderton
U13 Feb 18
5:30P
Feb 18 5:30 PM Lambton Attack B2 2 - 0 Mooretown Lady Flags B0 MSC (Rink 2)
U15 Feb 18
6:00P
Feb 18 6:00 PM Mooretown Lady Flags C2 2 - 4 Ayr Rockets B > C4 NDCC
U13 Feb 18
6:10P
Feb 18 6:10 PM Woodstock Wildcats B2 2 - 1 St. Marys Rock B1 St. Marys (Rock)
U15 Feb 18
6:30P
Feb 18 6:30 PM Lambeth Lancers B3 3 - 0 Central Perth Predators C0 PERC
U13 Feb 18
6:35P
Feb 18 6:35 PM Wallaceburg Lakers C2 2 - 0 Lucan Irish C0 Lucan
U18 Feb 18
7:00P
Feb 18 7:00 PM Tillsonburg Lightning C2 2 - 2 Huron Heat C2 Seaforth Arena
U18 Feb 18
7:00P
Feb 18 7:00 PM Ilderton Jets B2 2 - 2 Woodstock Wildcats B2 Woodstock Civic
U15 Feb 18
7:15P
Feb 18 7:15 PM Tillsonburg Lightning C1 1 - 3 St. Marys Rock C3 St. Marys (Rock)
U15 Feb 18
7:45P
Feb 18 7:45 PM Sarnia Lady Sting B2 2 - 0 Lucan Irish B0 Lucan
U15 Feb 18
8:00P
Feb 18 8:00 PM Grand River Mustangs B1 1 - 2 Wilmot Wolverines C2 Wilmot Complex (Schout)
U18 Feb 18
9:00P
Feb 18 9:00 PM West Oxford Inferno B1 1 - 0 Lucan Irish B0 Lucan
U15 Feb 19
7:00P
Feb 19 7:00 PM Ayr Rockets B > C2 2 - 0 Woodstock Wildcats C0 Woodstock Civic
U11 Feb 20
5:30P
Feb 20 5:30 PM Lambeth Lancers B London Devilettes B Argyle (B)
U13 Feb 20
5:30P
Feb 20 5:30 PM St. Marys Rock HL1 1 - 3 Lambeth Lancers C3 Lambeth
U13 Feb 20
6:00P
Feb 20 6:00 PM Bluewater Hawks C0 0 - 4 Woodstock Wildcats C4 Woodstock Civic
U9 Feb 20
6:30P
Feb 20 6:30 PM Central Perth Predators5 5 - 3 Huron Heat HL3 Seaforth Arena
U15 Feb 20
8:20P
Feb 20 8:20 PM Twin Centre Hericanes B0 0 - 1 Lucan Irish B1 Lucan
U11 Feb 21
7:00P
Feb 21 7:00 PM Central Perth Predators C3 3 - 1 Grand River Mustangs B1 Fergus (A)
U13 Feb 21
7:00P
Feb 21 7:00 PM Huron Heat C2 2 - 0 Mitchell Meteors C0 Mitchell Arena
U18 Feb 21
7:30P
Feb 21 7:30 PM Huron Heat C1 1 - 1 Lambton Attack C1 Watford
U15 Feb 21
7:45P
Feb 21 7:45 PM Sarnia Lady Sting B2 2 - 2 St. Thomas Panthers B2 Joe Thornton CC (Presstran)
U18 Feb 21
8:00P
Feb 21 8:00 PM Lambeth Lancers B1 1 - 1 Mitchell Meteors C1 Mitchell Arena
U15 Feb 22
5:30P
Feb 22 5:30 PM St. Thomas Panthers HL2 2 - 0 Lambeth Lancers C0 Lambeth
U9 Feb 22
6:00P
Feb 22 6:00 PM Lucan Irish C0 0 - 5 Lambton Attack C5 Alvinston
U13 Feb 22
6:45P
Feb 22 6:45 PM Wallaceburg Lakers HL0 0 - 7 St. Thomas Panthers HL7 Joe Thornton CC (Presstran)
U13 Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM Chatham-Kent Crush B5 5 - 0 Lambton Attack B0 Alvinston
U13 Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM St. Thomas Panthers C3 3 - 0 B.A.D. Blazers C0 Belmont
U13 Feb 22
8:00P
Feb 22 8:00 PM St. Marys Rock HL Tillsonburg Lightning C Tillsonburg (Memorial)
U15 Feb 22
8:15P
Feb 22 8:15 PM Twin Centre Hericanes B Woodstock Wildcats B Southwood (Red)
U13 Feb 23
6:00P
Feb 23 6:00 PM Woodstock Wildcats HL Huron Heat HL Blyth
U18 Feb 23
6:00P
Feb 23 6:00 PM Ilderton Jets B London Devilettes B London Sports Park (North)
U11 Feb 23
7:00P
Feb 23 7:00 PM Windsor Wildcats B Lakeshore Lightning C ATC (C)
U13 Feb 23
7:00P
Feb 23 7:00 PM Wilmot Wolverines C Woodstock Wildcats C Southwood (Green)
U13 Feb 23
7:00P
Feb 23 7:00 PM Lambton Attack HL Lambeth Lancers C Lambeth
U15 Feb 23
7:00P
Feb 23 7:00 PM London Devilettes B Bluewater Hawks B Glencoe
U9 Feb 23
7:15P
Feb 23 7:15 PM St. Marys Rock C Stratford Aces C Rotary Complex (Rink B)
U15 Feb 23
8:30P
Feb 23 8:30 PM Central Perth Predators C Lambton Attack B Watford
U9 Feb 24
9:00A
Feb 24 9:00 AM Ilderton Jets HL Huron Heat HL Seaforth Arena
U9 Feb 24
10:00A
Feb 24 10:00 AM Tillsonburg Lightning C Woodstock Wildcats C Woodstock Civic
U13 Feb 24
10:00A
Feb 24 10:00 AM Kitchener Lady Rangers B London Devilettes B 658 London Sports Park (South)
U11 Feb 24
10:45A
Feb 24 10:45 AM London Devilettes B Cambridge Roadrunners B Hespeler (2)
U9 Feb 24
10:50A
Feb 24 10:50 AM St. Marys Rock HL South Huron Sabres HL Stephen Township
U9 Feb 24
11:00A
Feb 24 11:00 AM Lambton Attack HL2 Central Perth Predators Elma-Logan Arena
U11 Feb 24
11:00A
Feb 24 11:00 AM North Middlesex Jr. Stars HL Ilderton Jets HL Ilderton
U18 Feb 24
11:30A
Feb 24 11:30 AM Huron Heat C London Devilettes C London Sports Park (South)
U9 Feb 24
12:00P
Feb 24 12:00 PM Lambeth Lancers C Lucan Irish C Lucan
U9 Feb 24
12:00P
Feb 24 12:00 PM Stratford Aces C Huron Heat C Seaforth Arena
U9 Feb 24
12:00P
Feb 24 12:00 PM Chatham-Kent Crush C Ilderton Jets C Ilderton
U9 Feb 24
12:00P
Feb 24 12:00 PM Bluewater Hawks HL Lambeth Lancers HL Lambeth
U11 Feb 24
12:00P
Feb 24 12:00 PM St. Marys Rock C Woodstock Wildcats B > C Woodstock Civic
U13 Feb 24
12:20P
Feb 24 12:20 PM Lambeth Lancers C South Huron Sabres C South Huron
U13 Feb 24
12:40P
Feb 24 12:40 PM Huron Heat HL Wallaceburg Lakers HL Wallaceburg
U11 Feb 24
12:50P
Feb 24 12:50 PM Lambton Attack C South Huron Sabres HL Stephen Township
U9 Feb 24
1:00P
Feb 24 1:00 PM Lambton Attack HL1 Zurich Thunder Zurich
U11 Feb 24
1:00P
Feb 24 1:00 PM Bluewater Hawks HL Huron Heat HL Seaforth Arena
U11 Feb 24
1:00P
Feb 24 1:00 PM B.A.D. Blazers C Twin Centre Hericanes C St. Clements
U9 Feb 24
1:20P
Feb 24 1:20 PM Sarnia Lady Sting C Lambton Attack C Greenwood
U13 Feb 24
1:45P
Feb 24 1:45 PM North Middlesex Jr. Stars C Bluewater Hawks C Gemini (Green)
U13 Feb 24
1:50P
Feb 24 1:50 PM Mitchell Meteors C Wallaceburg Lakers C Wallaceburg
U11 Feb 24
2:15P
Feb 24 2:15 PM South Huron Sabres B Sarnia Lady Sting B Sarnia PASA (Rink 2)
U11 Feb 24
2:50P
Feb 24 2:50 PM Sarnia Lady Sting C South Huron Sabres C Stephen Township
U11 Feb 24
3:00P
Feb 24 3:00 PM Lambeth Lancers C Central Perth Predators C PERC
U13 Feb 24
3:00P
Feb 24 3:00 PM St. Thomas Panthers HL Woodstock Wildcats HL Woodstock Civic
U15 Feb 24
3:00P
Feb 24 3:00 PM Woodstock Wildcats C Tillsonburg Lightning C Tillsonburg (Memorial)
U15 Feb 24
3:00P
Feb 24 3:00 PM West Oxford Inferno C Wallaceburg Lakers C Wallaceburg
U13 Feb 24
3:30P
Feb 24 3:30 PM Woodstock Wildcats C Wilmot Wolverines C Wilmot Complex (Optimist)
U13 Feb 24
3:45P
Feb 24 3:45 PM Huron Heat C Bluewater Hawks B Gemini (Green)
U13 Feb 24
4:00P
Feb 24 4:00 PM Twin Centre Hericanes C Stratford Aces C Rotary Complex (Rink A)
U13 Feb 24
4:00P
Feb 24 4:00 PM Chatham-Kent Crush C Central Perth Predators C PERC
U11 Feb 24
4:15P
Feb 24 4:15 PM Lambeth Lancers B Kitchener Lady Rangers B Sportsworld (Prac)
U13 Feb 24
4:15P
Feb 24 4:15 PM Mooretown Lady Flags C Tillsonburg Lightning C Tillsonburg (Memorial)
U15 Feb 24
4:15P
Feb 24 4:15 PM St. Thomas Panthers B Sarnia Lady Sting B Sarnia PASA (Rink 2)
U15 Feb 24
4:25P
Feb 24 4:25 PM Bluewater Hawks B Windsor Wildcats B Forest Glade (A)
U11 Feb 24
4:30P
Feb 24 4:30 PM Windsor Wildcats B Lambton Attack B Watford
U18 Feb 24
4:45P
Feb 24 4:45 PM St. Thomas Panthers B Mitchell Meteors C Mitchell Arena
U11 Feb 24
5:00P
Feb 24 5:00 PM Lakeshore Lightning C Ilderton Jets B Ilderton
U13 Feb 24
5:00P
Feb 24 5:00 PM London Devilettes B 636 Stratford Aces B Rotary Complex (Rink A)
U15 Feb 24
5:30P
Feb 24 5:30 PM Huron Heat C Grand River Mustangs B Fergus (B)
U18 Feb 24
5:30P
Feb 24 5:30 PM London Devilettes C Sarnia Lady Sting C Clearwater (Blue)
U18 Feb 24
5:30P
Feb 24 5:30 PM West Oxford Inferno C B.A.D. Blazers C Belmont
U18 Feb 24
6:00P
Feb 24 6:00 PM London Devilettes B Woodstock Wildcats B Woodstock Civic
U13 Feb 24
6:05P
Feb 24 6:05 PM London Devilettes B 658 Ilderton Jets B Ilderton
U13 Feb 24
6:30P
Feb 24 6:30 PM Sarnia Lady Sting B Lambton Attack B Watford
U18 Feb 24
6:40P
Feb 24 6:40 PM St. Thomas Panthers C South Huron Sabres HL South Huron
U15 Feb 24
7:30P
Feb 24 7:30 PM Wilmot Wolverines C Lambton Attack B Watford
U18 Feb 24
7:30P
Feb 24 7:30 PM Ilderton Jets C Lucan Irish C Lucan
U18 Feb 24
8:05P
Feb 24 8:05 PM Stratford Aces B South Huron Sabres B South Huron
U15 Feb 24
8:30P
Feb 24 8:30 PM Chatham-Kent Crush C B.A.D. Blazers C FlightExec Centre (APC)
U9 Feb 25
9:00A
Feb 25 9:00 AM Sarnia Lady Sting HL Hurst Lambton Attack HL2 Alvinston
U9 Feb 25
9:00A
Feb 25 9:00 AM South Huron Sabres HL North Middlesex Jr. Stars HL North Middlesex
U9 Feb 25
10:00A
Feb 25 10:00 AM St. Thomas Panthers C North Middlesex Jr. Stars C North Middlesex
U11 Feb 25
10:15A
Feb 25 10:15 AM Cambridge Roadrunners B London Devilettes B London Sports Park (North)
U18 Feb 25
10:30A
Feb 25 10:30 AM Mitchell Meteors C Stratford Aces B Rotary Complex (Rink A)
U11 Feb 25
11:00A
Feb 25 11:00 AM Ilderton Jets HL North Middlesex Jr. Stars HL North Middlesex
U11 Feb 25
11:00A
Feb 25 11:00 AM Lambton Attack C B.A.D. Blazers C Belmont
U11 Feb 25
11:00A
Feb 25 11:00 AM South Huron Sabres C Grand River Mustangs B Arthur
U11 Feb 25
11:00A
Feb 25 11:00 AM Lambeth Lancers C Woodstock Wildcats B > C Southwood (Green)
U15 Feb 25
11:00A
Feb 25 11:00 AM Kitchener Lady Rangers B Huron Heat C Central Huron CC
U13 Feb 25
11:15A
Feb 25 11:15 AM Woodstock Wildcats B London Devilettes B 658 London Sports Park (North)
U15 Feb 25
11:30A
Feb 25 11:30 AM Sarnia Lady Sting B Stratford Aces B Rotary Complex (Rink A)
U18 Feb 25
11:30A
Feb 25 11:30 AM Mooretown Lady Flags B Chatham-Kent Crush C Memorial
U9 Feb 25
11:45A
Feb 25 11:45 AM Ilderton Jets C St. Marys Rock C St. Marys (Blue)
U11 Feb 25
12:00P
Feb 25 12:00 PM Central Perth Predators C North Middlesex Jr. Stars C North Middlesex
U11 Feb 25
12:00P
Feb 25 12:00 PM Stratford Aces C St. Marys Rock C St. Marys (Rock)
U9 Feb 25
12:15P
Feb 25 12:15 PM Lambton Attack C Sarnia Lady Sting C Sarnia PASA (Rink 2)
U13 Feb 25
12:15P
Feb 25 12:15 PM Chatham-Kent Crush B London Devilettes B 636 London Sports Park (North)
U13 Feb 25
12:15P
Feb 25 12:15 PM Wallaceburg Lakers C Huron Heat C Central Huron CC
U13 Feb 25
12:30P
Feb 25 12:30 PM Lambton Attack B Stratford Aces B Rotary Complex (Rink A)
U9 Feb 25
1:00P
Feb 25 1:00 PM Huron Heat C Woodstock Wildcats C Woodstock Civic
U13 Feb 25
1:00P
Feb 25 1:00 PM Stratford Aces C North Middlesex Jr. Stars C North Middlesex
U9 Feb 25
1:15P
Feb 25 1:15 PM Lambton Attack HL1 Sarnia Lady Sting HL Girard Sarnia PASA (Rink 2)
U13 Feb 25
1:30P
Feb 25 1:30 PM Wallaceburg Lakers HL Ilderton Jets HL Ilderton
U15 Feb 25
1:30P
Feb 25 1:30 PM Wilmot Wolverines C Chatham-Kent Crush C Memorial
U11 Feb 25
2:15P
Feb 25 2:15 PM Huron Heat C Sarnia Lady Sting C Sarnia PASA (Rink 2)
U13 Feb 25
2:30P
Feb 25 2:30 PM Woodstock Wildcats C Twin Centre Hericanes C Wellesley
U13 Feb 25
2:30P
Feb 25 2:30 PM St. Thomas Panthers HL Lucan Irish HL Lucan
U13 Feb 25
2:30P
Feb 25 2:30 PM St. Thomas Panthers C Lakeshore Lightning B > C ATC (The Rock)
U9 Feb 25
2:45P
Feb 25 2:45 PM Stratford Aces C Tillsonburg Lightning C Tillsonburg (Campbell)
U11 Feb 25
3:00P
Feb 25 3:00 PM Kitchener Lady Rangers B Lambeth Lancers B Lambeth
U11 Feb 25
3:00P
Feb 25 3:00 PM Windsor Wildcats B Southpoint Stars C Nature Fresh RC (Highbury Canco)
U11 Feb 25
3:00P
Feb 25 3:00 PM Lucan Irish C > HL Bluewater Hawks HL WMMC
U11 Feb 25
3:30P
Feb 25 3:30 PM South Huron Sabres HL Twin Centre Hericanes C Wellesley
U11 Feb 25
3:40P
Feb 25 3:40 PM Sarnia Lady Sting B Lucan Irish B Lucan
U13 Feb 25
4:15P
Feb 25 4:15 PM Ilderton Jets B Kitchener Lady Rangers B Grand River
U11 Feb 25
5:00P
Feb 25 5:00 PM Lakeshore Lightning C Lambton Attack B Alvinston
U13 Feb 25
5:05P
Feb 25 5:05 PM South Huron Sabres C St. Marys Rock HL St. Marys (Rock)
U18 Feb 25
5:30P
Feb 25 5:30 PM Ilderton Jets C West Oxford Inferno C Embro
U15 Feb 25
6:00P
Feb 25 6:00 PM Lambton Attack C Lucan / Parkhill C Lucan
U15 Feb 25
6:00P
Feb 25 6:00 PM Grand River Mustangs B Lambeth Lancers B Lambeth
U13 Feb 25
6:40P
Feb 25 6:40 PM Bluewater Hawks B Mitchell Meteors C Mitchell Arena
U18 Feb 25
7:00P
Feb 25 7:00 PM Lambton Attack C Huron Heat C Seaforth Arena
U18 Feb 25
7:00P
Feb 25 7:00 PM London Devilettes C Wilmot Wolverines C Wilmot Complex (Schout)
U18 Feb 25
7:10P
Feb 25 7:10 PM B.A.D. Blazers C Lucan Irish C Lucan
U15 Feb 25
7:15P
Feb 25 7:15 PM Mooretown Lady Flags C St. Marys Rock C St. Marys (Rock)
U18 Feb 25
8:25P
Feb 25 8:25 PM London Devilettes B Lucan Irish B Lucan
U18 Feb 25
8:30P
Feb 25 8:30 PM Twin Centre Hericanes B St. Marys Rock B St. Marys (Rock)
U18 Feb 25
8:45P
Feb 25 8:45 PM South Huron Sabres B Lambeth Lancers B Lambeth
U11 Feb 26
6:00P
Feb 26 6:00 PM St. Thomas Panthers HL Lambton Attack C Watford
U11 Feb 26
6:00P
Feb 26 6:00 PM Mooretown Lady Flags C Sarnia Lady Sting C Pat Stapleton Arena
U18 Feb 26
6:30P
Feb 26 6:30 PM Stratford Aces B Twin Centre Hericanes B Wellesley
U9 Feb 26
7:00P
Feb 26 7:00 PM St. Marys Rock C Ilderton Jets C Ilderton
U11 Feb 26
7:00P
Feb 26 7:00 PM Huron Heat C North Middlesex Jr. Stars C North Middlesex
U18 Feb 26
9:00P
Feb 26 9:00 PM West Oxford Inferno B Ilderton Jets B Ilderton
U13 Feb 27
6:30P
Feb 27 6:30 PM Central Perth Predators C Huron Heat C Seaforth Arena
U15 Feb 27
7:30P
Feb 27 7:30 PM Ilderton Jets C Huron Heat C Seaforth Arena
U15 Feb 28
6:00P
Feb 28 6:00 PM Twin Centre Hericanes B Stratford Aces B Rotary Complex (Rink A)
U13 Feb 28
6:45P
Feb 28 6:45 PM London Devilettes B 658 St. Marys Rock B St. Marys (Blue)
U11 Feb 28
7:00P
Feb 28 7:00 PM Huron Heat C Woodstock Wildcats B > C Woodstock Civic
U18 Feb 28
7:30P
Feb 28 7:30 PM Lambton Attack C London Devilettes C Kinsmen Arena (B)
U15 Feb 28
8:00P
Feb 28 8:00 PM St. Thomas Panthers HL West Oxford Inferno C Thamesford
U18 Feb 28
9:00P
Feb 28 9:00 PM B.A.D. Blazers C West Oxford Inferno C Thamesford
U18 Feb 29
6:30P
Feb 29 6:30 PM Stratford Aces B Lambeth Lancers B Lambeth
U13 Feb 29
7:00P
Feb 29 7:00 PM Mooretown Lady Flags B Lambton Attack B Alvinston
U13 Feb 29
7:00P
Feb 29 7:00 PM Lucan Irish C B.A.D. Blazers C Belmont
U15 Feb 29
8:15P
Feb 29 8:15 PM Lucan Irish B Woodstock Wildcats B Southwood (Red)
U15 Feb 29
8:30P
Feb 29 8:30 PM Lambeth Lancers B Ilderton Jets C Ilderton
U18 Feb 29
8:30P
Feb 29 8:30 PM Woodstock Wildcats B West Oxford Inferno B Thamesford
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 9:46 PM.
Printed From TheOneDB.com Feb 22, 2024 9:46 PM