15U |
Jun 01 10:00A |
Jun 01 |
10:00 AM |
Wyoming Wranglers8 |
8 - 11 |
Thedford Storm11 |
Thedford Legacy
|
18U |
Jun 01 12:30P |
Jun 01 |
12:30 PM |
South London Geek Squad0 |
0 - 14 |
Thedford Storm14 |
Thedford Legacy
|
9U |
Jun 01 6:00P |
Jun 01 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 9u #1 - Iredale6 |
6 - 15 |
North London 9u #315 |
North London (1)
|
9U |
Jun 02 4:00P |
Jun 02 |
4:00 PM |
Strathroy Light Blue15 |
15 - 2 |
Sarnia Brigade2 |
Clearwater (3)
|
18U |
Jun 02 7:00P |
Jun 02 |
7:00 PM |
Byron 18u - Bensette |
|
Lucan-Ilderton 18u - Hewitt |
Lucan (1)
|
9U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Strathroy Royal Blue5 |
5 - 16 |
DKMB Blue16 |
Tri-Township
|
9U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
DKMB Red22 |
22 - 10 |
Strathroy Black10 |
York Street (3)
|
9U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Byron 9u VanDoren |
|
Byron 9u Dilamarter |
Riverbend
|
9U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 9u #1 - Iredale |
|
North London 9u #6 |
Stoneybrook (1)
|
9U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 9u #3 - Weber |
|
North London 9u #5 |
North London (1)
|
9U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
North London 9u #113 |
13 - 2 |
Lucan-Ilderton 9u #2 - VanDooren2 |
Granton
|
11U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
North Middlesex Sluggers13 |
13 - 8 |
Strathroy Light Blue8 |
Fairgrounds (Welch)
|
11U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
North London 11U #31 |
1 - 7 |
Byron 11U Drewe7 |
Byron Sports Complex (1)
|
11U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
North London 11U #59 |
9 - 15 |
Lucan-Ilderton 11U Conlin15 |
Denfield
|
11U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Byron 11U Murphy9 |
9 - 6 |
North London 11U #26 |
Northridge (1)
|
11U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Red Corbett |
|
Oakridge 11U Grey Hladysh |
Wilfrid Jury (1)
|
13U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Camlachie Cougars |
|
Strathroy Royal Blue |
York Street (1)
|
13U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 13u Dudgeon10 |
10 - 3 |
Oakridge 13u Black3 |
Jaycee
|
13U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
North London 13u #39 |
9 - 15 |
North London 13u #415 |
Northridge (2)
|
15U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Byron 15u - Morgan8 |
8 - 7 |
Byron 15u - Rizzo7 |
Byron Sports Complex (3)
|
18U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Camlachie Cougars6 |
6 - 16 |
Dorchester Diamondbacks16 |
Outdoor Complex (Royal)
|
18U |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Byron 18u - Bensette2 |
2 - 17 |
North London 18u #317 |
Stoneybrook (2)
|
9U |
Jun 03 6:30P |
Jun 03 |
6:30 PM |
Sarnia Brigade18 |
18 - 9 |
North Middlesex 19 |
Parkhill (A)
|
11U |
Jun 03 6:30P |
Jun 03 |
6:30 PM |
Strathroy Black8 |
8 - 13 |
Lambton Shores 113 |
Arkona Utter (2)
|
15U |
Jun 03 6:30P |
Jun 03 |
6:30 PM |
North Middlesex Sluggers5 |
5 - 10 |
Wyoming Wranglers10 |
Greenwood (Morrison)
|
7u |
Jun 03 6:30P |
Jun 03 |
6:30 PM |
DKMB Red |
|
Lambton Shores 2 |
Rick Goodhand
|
18U |
Jun 03 7:00P |
Jun 03 |
7:00 PM |
DKMB River Cats7 |
7 - 8 |
Strathroy Royals8 |
Alexandra
|
13U |
Jun 03 8:30P |
Jun 03 |
8:30 PM |
Lucan-Ilderton 13u Hewlitt13 |
13 - 4 |
Byron 13u Jones4 |
Byron Sports Complex (1)
|
15U |
Jun 03 8:30P |
Jun 03 |
8:30 PM |
DKMB Red15 |
15 - 6 |
DKMB Blue6 |
Komoka (Back)
|
15U |
Jun 03 8:30P |
Jun 03 |
8:30 PM |
North London 15u #18 |
8 - 11 |
Lucan-Ilderton 15u - Armitage11 |
Lucan (1)
|
18U |
Jun 03 8:30P |
Jun 03 |
8:30 PM |
Thedford Storm16 |
16 - 1 |
Chippewa Warriors1 |
City Wide (Lower)
|
18U |
Jun 03 8:30P |
Jun 03 |
8:30 PM |
North London 18u #20 |
0 - 17 |
Oakridge 18u Black17 |
Byron Sports Complex (3)
|
9U |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
North Middlesex 14 |
4 - 8 |
Strathroy Grey8 |
York Street (3)
|
9U |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Oakridge 9u Forest1 |
1 - 9 |
Byron 9u Bryanton9 |
Riverbend
|
9U |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
North London 9u #6 |
|
North London 9u #4 |
Stoneybrook (1)
|
11U |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Strathroy Light Blue14 |
14 - 11 |
DKMB Blue11 |
Komoka (Front)
|
11U |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
North London 11U #4 |
|
Byron 11U Murphy |
Byron Sports Complex (1)
|
11U |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Byron 11U Szemenyei |
|
North London 11U #1 |
North London (1)
|
11U |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Byron 11U Drewe |
|
Oakridge 11U Black Havens |
Wilfrid Jury (1)
|
15U |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
North London 15u #39 |
9 - 11 |
Oakridge 15u Black11 |
Byron Sports Complex (3)
|
18U |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Dutton Royals |
|
South London Geek Squad |
City Wide (Lower)
|
18U |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Byron 18u - Schafer12 |
12 - 1 |
North London 18u #31 |
Stoneybrook (2)
|
7u |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Lambton Shores 3 |
|
DKMB Blue |
Komoka (Libro)
|
9U |
Jun 04 6:30P |
Jun 04 |
6:30 PM |
Camlachie Black10 |
10 - 7 |
North Middlesex 27 |
Parkhill (B)
|
11U |
Jun 04 6:30P |
Jun 04 |
6:30 PM |
Lambton Shores 25 |
5 - 16 |
North Middlesex Sluggers16 |
Parkhill (A)
|
11U |
Jun 04 6:30P |
Jun 04 |
6:30 PM |
DKMB Red |
|
Lambton Shores 1 |
Utter Ball Park (Back)
|
13U |
Jun 04 8:30P |
Jun 04 |
8:30 PM |
North London 13u #212 |
12 - 12 |
Byron 13u Vowles12 |
Byron Sports Complex (1)
|
15U |
Jun 04 8:30P |
Jun 04 |
8:30 PM |
Camlachie Cougars11 |
11 - 1 |
DKMB Red1 |
Komoka (Back)
|
18U |
Jun 04 8:30P |
Jun 04 |
8:30 PM |
Lucan-Ilderton 18u - Urbshott3 |
3 - 9 |
Oakridge 18u Black9 |
Byron Sports Complex (3)
|
9U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Camlachie Red |
|
Strathroy Light Blue |
York Street (2)
|
9U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
DKMB Grey |
|
DKMB Red |
Tri-Township
|
9U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Byron 9u Bryanton |
|
Oakridge 9u Grey |
Oakridge Optimist (Lower)
|
9U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
North London 9u #4 |
|
North London 9u #3 |
North London (1)
|
9U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 9u #1 - Iredale |
|
Lucan-Ilderton 9u #2 - VanDooren |
Granton
|
11U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Strathroy Royal Blue |
|
DKMB Red |
Komoka (Front)
|
11U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
North London 11U #5 |
|
Byron 11U Carter |
Byron Sports Complex (1)
|
11U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton Laye |
|
North London 11U #2 |
Northridge (1)
|
11U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 11U Vanderplas |
|
Oakridge 11U Forest Doerksen |
Wilfrid Jury (1)
|
13U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Strathroy Royal Blue |
|
DKMB Red |
Delaware Lions
|
13U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Byron 13u Vowles |
|
North London 13u #1 |
Northridge (2)
|
13U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
North London 13u #3 |
|
Oakridge 13u Grey |
Jaycee
|
15U |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 15u - Armitage |
|
Byron 15u - Tabor |
Byron Sports Complex (3)
|
7u |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Strathroy Light Blue |
|
Strathroy Black |
York Street (3)
|
7u |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Strathroy Royal Blue |
|
DKMB Grey |
Komoka (Libro)
|
9U |
Jun 05 6:15P |
Jun 05 |
6:15 PM |
DKMB Blue |
|
Thedford Storm |
Thedford Legacy
|
11U |
Jun 05 6:30P |
Jun 05 |
6:30 PM |
Lambton Shores 1 |
|
Camlachie Red |
Arnold Minielly (Diamond 3)
|
13U |
Jun 05 6:30P |
Jun 05 |
6:30 PM |
DKMB Blue |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (A)
|
15U |
Jun 05 6:30P |
Jun 05 |
6:30 PM |
DKMB Blue |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (B)
|
15U |
Jun 05 6:30P |
Jun 05 |
6:30 PM |
Lambton Shores Falcons |
|
Camlachie Cougars |
Lakeshore
|
13U |
Jun 05 8:30P |
Jun 05 |
8:30 PM |
Oakridge 13u Red |
|
Byron 13u Baldwin |
Byron Sports Complex (1)
|
18U |
Jun 05 8:30P |
Jun 05 |
8:30 PM |
Strathroy Royals |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (B)
|
18U |
Jun 05 8:30P |
Jun 05 |
8:30 PM |
Oakridge 18u Red |
|
Byron 18u - Vowles |
Byron Sports Complex (3)
|
9U |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
Thedford Storm |
|
Strathroy Royal Blue |
York Street (3)
|
9U |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
Strathroy Grey |
|
DKMB Gold |
Komoka (Front)
|
9U |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
Oakridge 9u Purple |
|
Byron 9u depapp |
Somerset PS
|
9U |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
North London 9u #2 |
|
Lucan-Ilderton 9u #3 - Weber |
Granton
|
9U |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
North London 9u #5 |
|
North London 9u #4 |
Stoneybrook (1)
|
11U |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
North London 11U #3 |
|
Byron 11U Szemenyei |
Byron Sports Complex (1)
|
11U |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
Byron 11U Young |
|
Lucan-Ilderton Laye |
Denfield
|
13U |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
Strathroy Black |
|
DKMB Blue |
Delaware Lions
|
15U |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
Oakridge 15u Black |
|
Oakridge 15u Red |
Byron Sports Complex (3)
|
15U |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
North London 15u #2 |
|
North London 15u #1 |
Northridge (2)
|
18U |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
North London 18u #2 |
|
North London 18u #3 |
Stoneybrook (2)
|
18U |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
Byron 18u - Vowles |
|
Lucan-Ilderton 18u - Urbshott |
Lucan (1)
|
7u |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
Strathroy Royal Blue |
|
Strathroy Black |
York Street (2)
|
9U |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
Camlachie Black |
|
Lambton Shores Falcons |
Arkona Utter (1)
|
11U |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
Strathroy Royal Blue |
|
Camlachie Black |
Arnold Minielly (Diamond 3)
|
11U |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
Strathroy Black |
|
Lambton Shores 2 |
Arkona Utter (2)
|
13U |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
DKMB Red |
|
Lambton Shores Falcons |
McRae Park
|
18U |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
South London Geek Squad |
|
Camlachie Cougars |
Lakeshore
|
7u |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
Lambton Shores 2 |
|
Lambton Shores 1 |
Rick Goodhand
|
18U |
Jun 06 8:30P |
Jun 06 |
8:30 PM |
Dorchester Diamondbacks |
|
DKMB River Cats |
Komoka (Back)
|
18U |
Jun 06 8:30P |
Jun 06 |
8:30 PM |
Byron 18u - Schafer |
|
Oakridge 18u Red |
Byron Sports Complex (3)
|
9U |
Jun 07 6:00P |
Jun 07 |
6:00 PM |
Byron 9u Pitt |
|
Oakridge 9u Black |
Oakridge Optimist (Upper)
|
9U |
Jun 07 6:00P |
Jun 07 |
6:00 PM |
Byron 9u VanDoren |
|
Oakridge 9u Forest |
Oakridge Optimist (Lower)
|
13U |
Jun 07 6:00P |
Jun 07 |
6:00 PM |
Byron 13u Baldwin |
|
Lucan-Ilderton 13u Hewlitt |
Heritage (1)
|
13U |
Jun 07 6:00P |
Jun 07 |
6:00 PM |
North London 13u #4 |
|
Oakridge 13u Red |
Jaycee
|
15U |
Jun 07 6:00P |
Jun 07 |
6:00 PM |
Oakridge 15u Red |
|
North London 15u #3 |
Northridge (2)
|
15U |
Jun 07 6:00P |
Jun 07 |
6:00 PM |
Byron 15u - Rizzo |
|
North London 15u #2 |
Northridge (1)
|
15U |
Jun 07 6:00P |
Jun 07 |
6:00 PM |
Byron 15u - Tabor |
|
Lucan-Ilderton 15u - Pearce |
Lucan (1)
|
7u |
Jun 07 6:00P |
Jun 07 |
6:00 PM |
Strathroy Black |
|
Strathroy Royal Blue |
York Street (2)
|
7u |
Jun 07 6:00P |
Jun 07 |
6:00 PM |
DKMB Grey |
|
Strathroy Light Blue |
York Street (3)
|
9U |
Jun 07 6:30P |
Jun 07 |
6:30 PM |
Sarnia Brigade |
|
Camlachie Red |
Arnold Minielly (Diamond 2)
|
18U |
Jun 07 8:30P |
Jun 07 |
8:30 PM |
Chippewa Warriors |
|
Dutton Royals |
Scotland Park (Diamond 1)
|
15U |
Jun 08 10:00A |
Jun 08 |
10:00 AM |
Lambton Shores Falcons |
|
Thedford Storm |
Thedford Legacy
|
18U |
Jun 08 12:30P |
Jun 08 |
12:30 PM |
North Middlesex Sluggers |
|
Thedford Storm |
Thedford Legacy
|
11U |
Jun 08 2:00P |
Jun 08 |
2:00 PM |
Oakridge 11U Grey Hladysh |
|
North London 11U #2 |
Northridge (1)
|
9U |
Jun 09 4:00P |
Jun 09 |
4:00 PM |
DKMB Gold |
|
Sarnia Brigade |
Clearwater (3)
|
9U |
Jun 09 6:00P |
Jun 09 |
6:00 PM |
North London 9u #6 |
|
Lucan-Ilderton 9u #3 - Weber |
Heritage (2)
|
18U |
Jun 09 7:00P |
Jun 09 |
7:00 PM |
Oakridge 18u Black |
|
Lucan-Ilderton 18u - Hewitt |
Lucan (1)
|
9U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Strathroy Grey |
|
DKMB Blue |
Tri-Township
|
9U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Sarnia Brigade |
|
Strathroy Black |
York Street (3)
|
9U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Byron 9u Lee |
|
Oakridge 9u Red |
Oakridge Optimist (Lower)
|
9U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 9u #1 - Iredale |
|
North London 9u #4 |
North London (1)
|
9U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
North London 9u #1 |
|
North London 9u #3 |
Stoneybrook (1)
|
9U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 9u #2 - VanDooren |
|
Lucan-Ilderton 9u #4 - Read |
Granton
|
11U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Camlachie Black |
|
DKMB Blue |
Delaware Main
|
11U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Strathroy Black |
|
Strathroy Light Blue |
Fairgrounds (Welch)
|
11U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton Laye |
|
Byron 11U Drewe |
Byron Sports Complex (1)
|
11U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
North London 11U #4 |
|
Lucan-Ilderton 11U Conlin |
Denfield
|
11U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
North London 11U #3 |
|
North London 11U #5 |
Northridge (1)
|
11U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
North London 11U #1 |
|
Oakridge 11U Grey Hladysh |
Wilfrid Jury (1)
|
13U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
North Middlesex Sluggers |
|
Strathroy Royal Blue |
York Street (2)
|
13U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Oakridge 13u Black |
|
North London 13u #3 |
Northridge (2)
|
13U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
North London 13u #1 |
|
Lucan-Ilderton 13u Dudgeon |
Heritage (1)
|
15U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 15u - Pearce |
|
Lucan-Ilderton 15u - Armitage |
Lucan (1)
|
15U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Oakridge 15u Black |
|
Byron 15u - Rizzo |
Byron Sports Complex (3)
|
18U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Strathroy Royals |
|
Dorchester Diamondbacks |
Outdoor Complex (Royal)
|
18U |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Camlachie Cougars |
|
Chippewa Warriors |
City Wide (Lower)
|
7u |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Strathroy Light Blue |
|
DKMB Red |
Komoka (Libro)
|
9U |
Jun 10 6:30P |
Jun 10 |
6:30 PM |
Strathroy Royal Blue |
|
North Middlesex 1 |
Parkhill (A)
|
11U |
Jun 10 6:30P |
Jun 10 |
6:30 PM |
Strathroy Royal Blue |
|
Lambton Shores 1 |
Arkona Utter (2)
|
13U |
Jun 10 6:30P |
Jun 10 |
6:30 PM |
Lambton Shores Falcons |
|
Camlachie Cougars |
Arnold Minielly (Diamond 3)
|
15U |
Jun 10 6:30P |
Jun 10 |
6:30 PM |
North Middlesex Sluggers |
|
Wyoming Wranglers |
Greenwood (Morrison)
|
7u |
Jun 10 6:30P |
Jun 10 |
6:30 PM |
DKMB Blue |
|
Lambton Shores 2 |
Rick Goodhand
|
13U |
Jun 10 8:30P |
Jun 10 |
8:30 PM |
North London 13u #4 |
|
Byron 13u Jones |
Byron Sports Complex (1)
|
15U |
Jun 10 8:30P |
Jun 10 |
8:30 PM |
DKMB Red |
|
DKMB Blue |
Komoka (Back)
|
15U |
Jun 10 8:30P |
Jun 10 |
8:30 PM |
North London 15u #3 |
|
Lucan-Ilderton 15u - Armitage |
Lucan (1)
|
9U |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
Strathroy Light Blue |
|
Strathroy Grey |
York Street (3)
|
9U |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
Oakridge 9u Grey |
|
Byron 9u Bryanton |
Riverbend
|
9U |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
Oakridge 9u Black |
|
Byron 9u VanDoren |
Somerset PS
|
11U |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
Strathroy Light Blue |
|
Lambton Shores 1 |
Utter Ball Park (Back)
|
11U |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Grey Hladysh |
|
Byron 11U Murphy |
Byron Sports Complex (1)
|
11U |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton Laye |
|
North London 11U #4 |
North London (1)
|
11U |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
North London 11U #5 |
|
Oakridge 11U Black Havens |
Wilfrid Jury (1)
|
15U |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
North London 15u #1 |
|
Byron 15u - Morgan |
Byron Sports Complex (3)
|
18U |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
DKMB River Cats |
|
South London Geek Squad |
City Wide (Lower)
|
18U |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 18u - Urbshott |
|
North London 18u #2 |
Stoneybrook (2)
|
9U |
Jun 11 6:30P |
Jun 11 |
6:30 PM |
DKMB Red |
|
North Middlesex 2 |
Parkhill (B)
|
11U |
Jun 11 6:30P |
Jun 11 |
6:30 PM |
DKMB Blue |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (A)
|
7u |
Jun 11 6:30P |
Jun 11 |
6:30 PM |
Lambton Shores 1 |
|
Lambton Shores 3 |
Arkona Utter (1)
|
18U |
Jun 11 7:00P |
Jun 11 |
7:00 PM |
Thedford Storm |
|
Strathroy Royals |
Alexandra
|
18U |
Jun 11 8:30P |
Jun 11 |
8:30 PM |
Byron 18u - Vowles |
|
Byron 18u - Schafer |
Byron Sports Complex (3)
|
9U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
DKMB Red |
|
Strathroy Light Blue |
York Street (2)
|
9U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Camlachie Black |
|
DKMB Grey |
Kilworth Park
|
9U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
North London 9u #3 |
|
Lucan-Ilderton 9u #3 - Weber |
Granton
|
9U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Byron 9u Dilamarter |
|
Oakridge 9u Red |
Oakridge Optimist (Lower)
|
9U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Oakridge 9u Purple |
|
Byron 9u Lee |
Riverbend
|
9U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
North London 9u #5 |
|
North London 9u #1 |
North London (1)
|
11U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Camlachie Red |
|
Strathroy Royal Blue |
Fairgrounds (Welch)
|
11U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
North London 11U #2 |
|
Byron 11U Carter |
Byron Sports Complex (1)
|
11U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Byron 11U Murphy |
|
Lucan-Ilderton 11U Vanderplas |
Denfield
|
11U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Byron 11U Drewe |
|
North London 11U #1 |
Northridge (1)
|
11U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 11U Conlin |
|
Oakridge 11U Forest Doerksen |
Wilfrid Jury (1)
|
13U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
DKMB Blue |
|
DKMB Red |
Delaware Lions
|
13U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Byron 13u Vowles |
|
Oakridge 13u Grey |
Jaycee
|
13U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 13u Dudgeon |
|
North London 13u #2 |
Northridge (2)
|
15U |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
North London 15u #1 |
|
Byron 15u - Tabor |
Byron Sports Complex (3)
|
7u |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Lambton Shores 3 |
|
DKMB Grey |
Komoka (Libro)
|
7u |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Strathroy Black |
|
Strathroy Royal Blue |
York Street (3)
|
9U |
Jun 12 6:15P |
Jun 12 |
6:15 PM |
North Middlesex 1 |
|
Thedford Storm |
Thedford Legacy
|
11U |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
DKMB Red |
|
Camlachie Black |
Arnold Minielly (Diamond 3)
|
13U |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
Strathroy Royal Blue |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (A)
|
15U |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
DKMB Red |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (B)
|
15U |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
Thedford Storm |
|
Camlachie Cougars |
Lakeshore
|
13U |
Jun 12 8:30P |
Jun 12 |
8:30 PM |
Oakridge 13u Black |
|
Byron 13u Baldwin |
Byron Sports Complex (1)
|
18U |
Jun 12 8:30P |
Jun 12 |
8:30 PM |
Dutton Royals |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (B)
|
18U |
Jun 12 8:30P |
Jun 12 |
8:30 PM |
Byron 18u - Bensette |
|
Byron 18u - Vowles |
Byron Sports Complex (3)
|
9U |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
Thedford Storm |
|
DKMB Gold |
Komoka (Front)
|
9U |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
Oakridge 9u Forest |
|
Byron 9u depapp |
Somerset PS
|
9U |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
North London 9u #2 |
|
North London 9u #6 |
Stoneybrook (1)
|
11U |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
DKMB Red |
|
Strathroy Black |
Fairgrounds (Welch)
|
11U |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Red Corbett |
|
Byron 11U Szemenyei |
Byron Sports Complex (1)
|
11U |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
Byron 11U Carter |
|
Lucan-Ilderton Laye |
Denfield
|
13U |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
Lambton Shores Falcons |
|
Strathroy Black |
York Street (2)
|
13U |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
Camlachie Cougars |
|
DKMB Blue |
Delaware Lions
|
15U |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
Byron 15u - Tabor |
|
Oakridge 15u Red |
Byron Sports Complex (3)
|
15U |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
Oakridge 15u Black |
|
North London 15u #2 |
Northridge (2)
|
18U |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
Oakridge 18u Red |
|
North London 18u #1 |
Stoneybrook (2)
|
7u |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
Strathroy Light Blue |
|
Strathroy Royal Blue |
York Street (3)
|
9U |
Jun 13 6:30P |
Jun 13 |
6:30 PM |
DKMB Grey |
|
Lambton Shores Falcons |
Arkona Utter (1)
|
11U |
Jun 13 6:30P |
Jun 13 |
6:30 PM |
Camlachie Red |
|
Lambton Shores 2 |
Arkona Utter (2)
|
11U |
Jun 13 6:30P |
Jun 13 |
6:30 PM |
DKMB Blue |
|
Camlachie Black |
Arnold Minielly (Diamond 3)
|
18U |
Jun 13 6:30P |
Jun 13 |
6:30 PM |
Thedford Storm |
|
Camlachie Cougars |
Lakeshore
|
7u |
Jun 13 6:30P |
Jun 13 |
6:30 PM |
DKMB Grey |
|
Lambton Shores 1 |
Rick Goodhand
|
18U |
Jun 13 8:30P |
Jun 13 |
8:30 PM |
Chippewa Warriors |
|
DKMB River Cats |
Komoka (Back)
|
18U |
Jun 13 8:30P |
Jun 13 |
8:30 PM |
Byron 18u - Bensette |
|
Oakridge 18u Black |
Byron Sports Complex (3)
|
9U |
Jun 14 6:00P |
Jun 14 |
6:00 PM |
Byron 9u Dilamarter |
|
Oakridge 9u Grey |
Oakridge Optimist (Upper)
|
9U |
Jun 14 6:00P |
Jun 14 |
6:00 PM |
Byron 9u Pitt |
|
Oakridge 9u Purple |
Oakridge Optimist (Lower)
|
13U |
Jun 14 6:00P |
Jun 14 |
6:00 PM |
Byron 13u Vowles |
|
Oakridge 13u Red |
Jaycee
|
13U |
Jun 14 6:00P |
Jun 14 |
6:00 PM |
Byron 13u Jones |
|
Lucan-Ilderton 13u Dudgeon |
Heritage (1)
|
15U |
Jun 14 6:00P |
Jun 14 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 15u - Armitage |
|
North London 15u #3 |
Northridge (1)
|
15U |
Jun 14 6:00P |
Jun 14 |
6:00 PM |
Oakridge 15u Red |
|
North London 15u #2 |
Northridge (2)
|
15U |
Jun 14 6:00P |
Jun 14 |
6:00 PM |
Byron 15u - Rizzo |
|
Lucan-Ilderton 15u - Pearce |
Lucan (1)
|
18U |
Jun 14 6:00P |
Jun 14 |
6:00 PM |
Chippewa Warriors |
|
Dorchester Diamondbacks |
Outdoor Complex (Royal)
|
9U |
Jun 14 6:30P |
Jun 14 |
6:30 PM |
DKMB Blue |
|
Camlachie Black |
Arnold Minielly (Diamond 1)
|
9U |
Jun 14 6:30P |
Jun 14 |
6:30 PM |
Strathroy Royal Blue |
|
Camlachie Red |
Arnold Minielly (Diamond 2)
|
15U |
Jun 14 6:30P |
Jun 14 |
6:30 PM |
DKMB Blue |
|
Lambton Shores Falcons |
McRae Park
|
18U |
Jun 14 8:30P |
Jun 14 |
8:30 PM |
Thedford Storm |
|
Dutton Royals |
Scotland Park (Diamond 1)
|
9U |
Jun 15 8:00A |
Jun 15 |
8:00 AM |
Byron 9u Bryanton |
|
Byron 9u VanDoren |
Somerset PS
|
15U |
Jun 15 10:00A |
Jun 15 |
10:00 AM |
Camlachie Cougars |
|
Thedford Storm |
Thedford Legacy
|
11U |
Jun 15 11:30A |
Jun 15 |
11:30 AM |
Byron 11U Murphy |
|
Byron 11U Drewe |
Somerset PS
|
9U |
Jun 16 12:00P |
Jun 16 |
12:00 PM |
Lucan-Ilderton 9u #4 - Read |
|
North London 9u #4 |
Stoneybrook (1)
|
9U |
Jun 16 2:00P |
Jun 16 |
2:00 PM |
North London 9u #3 |
|
North London 9u #5 |
Stoneybrook (1)
|
9U |
Jun 16 6:00P |
Jun 16 |
6:00 PM |
North London 9u #2 |
|
Lucan-Ilderton 9u #1 - Iredale |
Heritage (2)
|
13U |
Jun 16 6:00P |
Jun 16 |
6:00 PM |
North London 13u #1 |
|
North London 13u #2 |
Northridge (2)
|
18U |
Jun 16 7:00P |
Jun 16 |
7:00 PM |
North London 18u #1 |
|
Lucan-Ilderton 18u - Hewitt |
Lucan (1)
|
9U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Camlachie Red |
|
DKMB Blue |
Tri-Township
|
9U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Strathroy Royal Blue |
|
Strathroy Black |
York Street (3)
|
9U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Oakridge 9u Grey |
|
Oakridge 9u Black |
Oakridge Optimist (Lower)
|
9U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 9u #4 - Read |
|
North London 9u #2 |
North London (1)
|
9U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Byron 9u Dilamarter |
|
Byron 9u Lee |
Riverbend
|
9U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 9u #3 - Weber |
|
North London 9u #1 |
Stoneybrook (1)
|
11U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Strathroy Royal Blue |
|
Strathroy Light Blue |
Fairgrounds (Welch)
|
11U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Byron 11U Carter |
|
Byron 11U Szemenyei |
Byron Sports Complex (1)
|
11U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Byron 11U Drewe |
|
Lucan-Ilderton 11U Conlin |
Denfield
|
11U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
North London 11U #4 |
|
Oakridge 11U Grey Hladysh |
Wilfrid Jury (1)
|
13U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
DKMB Blue |
|
Strathroy Royal Blue |
York Street (2)
|
13U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 13u Hewlitt |
|
Lucan-Ilderton 13u Dudgeon |
Heritage (1)
|
13U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Byron 13u Jones |
|
Oakridge 13u Black |
Jaycee
|
13U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Byron 13u Vowles |
|
North London 13u #4 |
Northridge (2)
|
15U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
North London 15u #2 |
|
Byron 15u - Rizzo |
Byron Sports Complex (3)
|
18U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
South London Geek Squad |
|
Dorchester Diamondbacks |
Outdoor Complex (Royal)
|
18U |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Oakridge 18u Black |
|
North London 18u #1 |
Stoneybrook (2)
|
7u |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
DKMB Blue |
|
DKMB Red |
Komoka (Libro)
|
9U |
Jun 17 6:30P |
Jun 17 |
6:30 PM |
DKMB Gold |
|
North Middlesex 1 |
Parkhill (A)
|
11U |
Jun 17 6:30P |
Jun 17 |
6:30 PM |
DKMB Blue |
|
Lambton Shores 1 |
Arkona Utter (2)
|
13U |
Jun 17 6:30P |
Jun 17 |
6:30 PM |
Strathroy Black |
|
Camlachie Cougars |
Arnold Minielly (Diamond 3)
|
7u |
Jun 17 6:30P |
Jun 17 |
6:30 PM |
Lambton Shores 1 |
|
Lambton Shores 2 |
Rick Goodhand
|
18U |
Jun 17 7:00P |
Jun 17 |
7:00 PM |
Chippewa Warriors |
|
Strathroy Royals |
Alexandra
|
15U |
Jun 17 8:30P |
Jun 17 |
8:30 PM |
Thedford Storm |
|
DKMB Blue |
Komoka (Back)
|
15U |
Jun 17 8:30P |
Jun 17 |
8:30 PM |
Oakridge 15u Red |
|
Lucan-Ilderton 15u - Armitage |
Lucan (1)
|
18U |
Jun 17 8:30P |
Jun 17 |
8:30 PM |
Byron 18u - Vowles |
|
Byron 18u - Bensette |
Byron Sports Complex (3)
|
9U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
North Middlesex 2 |
|
Strathroy Grey |
York Street (3)
|
9U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Byron 9u depapp |
|
Byron 9u Bryanton |
Riverbend
|
9U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Byron 9u Lee |
|
Byron 9u VanDoren |
Somerset PS
|
9U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Oakridge 9u Red |
|
Oakridge 9u Forest |
Oakridge Optimist (Upper)
|
11U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Lambton Shores 2 |
|
DKMB Blue |
Komoka (Front)
|
11U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Byron 11U Murphy |
|
Byron 11U Young |
Byron Sports Complex (1)
|
11U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Red Corbett |
|
North London 11U #5 |
North London (1)
|
11U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
North London 11U #2 |
|
Oakridge 11U Black Havens |
Wilfrid Jury (1)
|
15U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Byron 15u - Tabor |
|
Byron 15u - Morgan |
Byron Sports Complex (3)
|
18U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Strathroy Royals |
|
South London Geek Squad |
City Wide (Lower)
|
18U |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Byron 18u - Vowles |
|
North London 18u #2 |
Stoneybrook (2)
|
7u |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
DKMB Red |
|
Strathroy Black |
York Street (2)
|
7u |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Strathroy Light Blue |
|
DKMB Blue |
Komoka (Libro)
|
11U |
Jun 18 6:30P |
Jun 18 |
6:30 PM |
Strathroy Black |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (A)
|
7u |
Jun 18 6:30P |
Jun 18 |
6:30 PM |
DKMB Grey |
|
Lambton Shores 3 |
Arkona Utter (1)
|
13U |
Jun 18 8:30P |
Jun 18 |
8:30 PM |
Byron 13u Jones |
|
Byron 13u Vowles |
Byron Sports Complex (1)
|
15U |
Jun 18 8:30P |
Jun 18 |
8:30 PM |
Wyoming Wranglers |
|
DKMB Red |
Komoka (Back)
|
18U |
Jun 18 8:30P |
Jun 18 |
8:30 PM |
Lucan-Ilderton 18u - Urbshott |
|
Byron 18u - Schafer |
Byron Sports Complex (3)
|
9U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
DKMB Blue |
|
DKMB Grey |
Kilworth Park
|
9U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Lambton Shores Falcons |
|
DKMB Red |
Tri-Township
|
9U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Sarnia Brigade |
|
Strathroy Light Blue |
York Street (2)
|
9U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Oakridge 9u Purple |
|
Oakridge 9u Black |
Oakridge Optimist (Lower)
|
9U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
North London 9u #1 |
|
North London 9u #5 |
North London (1)
|
9U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 9u #3 - Weber |
|
Lucan-Ilderton 9u #2 - VanDooren |
Granton
|
11U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Lambton Shores 2 |
|
Strathroy Royal Blue |
Fairgrounds (Welch)
|
11U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Camlachie Black |
|
DKMB Red |
Komoka (Front)
|
11U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
North London 11U #1 |
|
Byron 11U Carter |
Byron Sports Complex (1)
|
11U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Black Havens |
|
Lucan-Ilderton 11U Vanderplas |
Denfield
|
11U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
North London 11U #2 |
|
Oakridge 11U Forest Doerksen |
Wilfrid Jury (1)
|
13U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Strathroy Black |
|
DKMB Red |
Delaware Lions
|
13U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
North London 13u #4 |
|
North London 13u #1 |
Northridge (2)
|
13U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Byron 13u Baldwin |
|
Oakridge 13u Grey |
Jaycee
|
15U |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
North London 15u #3 |
|
Byron 15u - Tabor |
Byron Sports Complex (3)
|
7u |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Strathroy Black |
|
DKMB Grey |
Komoka (Libro)
|
9U |
Jun 19 6:15P |
Jun 19 |
6:15 PM |
Strathroy Black |
|
Thedford Storm |
Thedford Legacy
|
11U |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
Strathroy Light Blue |
|
Camlachie Red |
Arnold Minielly (Diamond 3)
|
13U |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
Lambton Shores Falcons |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (A)
|
15U |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
Lambton Shores Falcons |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (B)
|
15U |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
DKMB Blue |
|
Camlachie Cougars |
Lakeshore
|
18U |
Jun 19 8:30P |
Jun 19 |
8:30 PM |
Camlachie Cougars |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (B)
|
9U |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
DKMB Grey |
|
DKMB Gold |
Komoka (Front)
|
9U |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
Camlachie Black |
|
Strathroy Black |
York Street (3)
|
9U |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
Byron 9u Pitt |
|
Byron 9u depapp |
Somerset PS
|
11U |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
Camlachie Black |
|
Strathroy Black |
Fairgrounds (Welch)
|
11U |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
North London 11U #4 |
|
Byron 11U Szemenyei |
Byron Sports Complex (1)
|
11U |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 11U Conlin |
|
Lucan-Ilderton Laye |
Denfield
|
11U |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
North London 11U #3 |
|
Oakridge 11U Red Corbett |
Wilfrid Jury (1)
|
13U |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
DKMB Red |
|
DKMB Blue |
Delaware Lions
|
15U |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
Byron 15u - Morgan |
|
Oakridge 15u Black |
Byron Sports Complex (3)
|
15U |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
North London 15u #1 |
|
North London 15u #3 |
Northridge (2)
|
18U |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
Oakridge 18u Red |
|
Lucan-Ilderton 18u - Urbshott |
Lucan (1)
|
9U |
Jun 20 6:30P |
Jun 20 |
6:30 PM |
Thedford Storm |
|
Lambton Shores Falcons |
Arkona Utter (1)
|
13U |
Jun 20 6:30P |
Jun 20 |
6:30 PM |
Strathroy Royal Blue |
|
Lambton Shores Falcons |
McRae Park
|
18U |
Jun 20 6:30P |
Jun 20 |
6:30 PM |
Dutton Royals |
|
Camlachie Cougars |
Lakeshore
|
7u |
Jun 20 6:30P |
Jun 20 |
6:30 PM |
Lambton Shores 3 |
|
Lambton Shores 1 |
Rick Goodhand
|
9U |
Jun 20 7:00P |
Jun 20 |
7:00 PM |
Lucan-Ilderton 9u #4 - Read |
|
North London 9u #3 |
Stoneybrook (1)
|
18U |
Jun 20 8:30P |
Jun 20 |
8:30 PM |
Thedford Storm |
|
DKMB River Cats |
Komoka (Back)
|
18U |
Jun 20 8:30P |
Jun 20 |
8:30 PM |
North Middlesex Sluggers |
|
Dorchester Diamondbacks |
Outdoor Complex (Field of Dreams)
|
18U |
Jun 20 8:30P |
Jun 20 |
8:30 PM |
North London 18u #3 |
|
Oakridge 18u Black |
Byron Sports Complex (3)
|
9U |
Jun 21 6:00P |
Jun 21 |
6:00 PM |
Oakridge 9u Grey |
|
Oakridge 9u Forest |
Oakridge Optimist (Upper)
|
9U |
Jun 21 6:00P |
Jun 21 |
6:00 PM |
Byron 9u VanDoren |
|
Oakridge 9u Purple |
Oakridge Optimist (Lower)
|
11U |
Jun 21 6:00P |
Jun 21 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Grey Hladysh |
|
North London 11U #3 |
North London (1)
|
13U |
Jun 21 6:00P |
Jun 21 |
6:00 PM |
North London 13u #2 |
|
Lucan-Ilderton 13u Hewlitt |
Heritage (1)
|
13U |
Jun 21 6:00P |
Jun 21 |
6:00 PM |
Oakridge 13u Black |
|
Oakridge 13u Red |
Jaycee
|
13U |
Jun 21 6:00P |
Jun 21 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 13u Dudgeon |
|
North London 13u #3 |
North London (2)
|
15U |
Jun 21 6:00P |
Jun 21 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 15u - Armitage |
|
Lucan-Ilderton 15u - Pearce |
Lucan (1)
|
15U |
Jun 21 6:00P |
Jun 21 |
6:00 PM |
Byron 15u - Rizzo |
|
North London 15u #1 |
Northridge (2)
|
18U |
Jun 21 6:00P |
Jun 21 |
6:00 PM |
Oakridge 18u Red |
|
North London 18u #2 |
Stoneybrook (2)
|
7u |
Jun 21 6:00P |
Jun 21 |
6:00 PM |
Strathroy Black |
|
Strathroy Light Blue |
York Street (3)
|
7u |
Jun 21 6:00P |
Jun 21 |
6:00 PM |
DKMB Red |
|
Strathroy Royal Blue |
York Street (2)
|
9U |
Jun 21 6:30P |
Jun 21 |
6:30 PM |
Strathroy Grey |
|
Camlachie Red |
Arnold Minielly (Diamond 2)
|
9U |
Jun 21 6:30P |
Jun 21 |
6:30 PM |
North Middlesex 1 |
|
Camlachie Black |
Arnold Minielly (Diamond 1)
|
15U |
Jun 21 6:30P |
Jun 21 |
6:30 PM |
Wyoming Wranglers |
|
Lambton Shores Falcons |
McRae Park
|
18U |
Jun 21 8:30P |
Jun 21 |
8:30 PM |
North Middlesex Sluggers |
|
Dutton Royals |
Scotland Park (Diamond 1)
|
15U |
Jun 22 10:00A |
Jun 22 |
10:00 AM |
North Middlesex Sluggers |
|
Thedford Storm |
Thedford Legacy
|
18U |
Jun 22 12:30P |
Jun 22 |
12:30 PM |
DKMB River Cats |
|
Thedford Storm |
Thedford Legacy
|
13U |
Jun 22 1:15P |
Jun 22 |
1:15 PM |
Strathroy Royal Blue |
|
Camlachie Cougars |
Arnold Minielly (Diamond 2)
|
9U |
Jun 23 4:00P |
Jun 23 |
4:00 PM |
Strathroy Grey |
|
Sarnia Brigade |
Clearwater (3)
|
9U |
Jun 23 6:00P |
Jun 23 |
6:00 PM |
North London 9u #3 |
|
Lucan-Ilderton 9u #1 - Iredale |
Heritage (2)
|
18U |
Jun 23 7:00P |
Jun 23 |
7:00 PM |
North London 18u #2 |
|
Lucan-Ilderton 18u - Hewitt |
Lucan (1)
|
9U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Camlachie Red |
|
Strathroy Black |
York Street (3)
|
9U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
DKMB Gold |
|
DKMB Blue |
Tri-Township
|
9U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
North London 9u #1 |
|
North London 9u #2 |
Stoneybrook (1)
|
9U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 9u #2 - VanDooren |
|
North London 9u #6 |
North London (1)
|
9U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Byron 9u Dilamarter |
|
Oakridge 9u Forest |
Oakridge Optimist (Lower)
|
9U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 9u #3 - Weber |
|
Lucan-Ilderton 9u #1 - Iredale |
Granton
|
11U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
DKMB Blue |
|
Strathroy Light Blue |
Fairgrounds (Welch)
|
11U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 11U Vanderplas |
|
Byron 11U Drewe |
Byron Sports Complex (1)
|
11U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Byron 11U Murphy |
|
Lucan-Ilderton 11U Conlin |
Denfield
|
11U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Byron 11U Young |
|
North London 11U #1 |
Northridge (1)
|
13U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Strathroy Black |
|
Strathroy Royal Blue |
York Street (2)
|
13U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 13u Hewlitt |
|
North London 13u #1 |
Northridge (2)
|
13U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Oakridge 13u Grey |
|
Lucan-Ilderton 13u Dudgeon |
Heritage (1)
|
13U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Byron 13u Vowles |
|
Oakridge 13u Black |
Jaycee
|
15U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
North London 15u #3 |
|
Byron 15u - Rizzo |
Byron Sports Complex (3)
|
18U |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 18u - Urbshott |
|
North London 18u #3 |
Stoneybrook (2)
|
7u |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Lambton Shores 1 |
|
DKMB Red |
Komoka (Libro)
|
9U |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
North Middlesex 2 |
|
North Middlesex 1 |
Parkhill (A)
|
11U |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
Camlachie Red |
|
Lambton Shores 1 |
Arkona Utter (2)
|
13U |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
DKMB Red |
|
Camlachie Cougars |
Arnold Minielly (Diamond 3)
|
15U |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
DKMB Red |
|
Wyoming Wranglers |
Greenwood (Morrison)
|
7u |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
Lambton Shores 3 |
|
Lambton Shores 2 |
Rick Goodhand
|
18U |
Jun 24 7:00P |
Jun 24 |
7:00 PM |
North Middlesex Sluggers |
|
Strathroy Royals |
Alexandra
|
13U |
Jun 24 8:30P |
Jun 24 |
8:30 PM |
North London 13u #3 |
|
Byron 13u Jones |
Byron Sports Complex (1)
|
15U |
Jun 24 8:30P |
Jun 24 |
8:30 PM |
Camlachie Cougars |
|
DKMB Blue |
Komoka (Back)
|
15U |
Jun 24 8:30P |
Jun 24 |
8:30 PM |
Byron 15u - Tabor |
|
Lucan-Ilderton 15u - Armitage |
Lucan (1)
|
18U |
Jun 24 8:30P |
Jun 24 |
8:30 PM |
Dorchester Diamondbacks |
|
Chippewa Warriors |
City Wide (Lower)
|
18U |
Jun 24 8:30P |
Jun 24 |
8:30 PM |
Byron 18u - Schafer |
|
Byron 18u - Bensette |
Byron Sports Complex (3)
|
9U |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Camlachie Black |
|
Strathroy Grey |
York Street (3)
|
9U |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Byron 9u Lee |
|
Byron 9u Bryanton |
Riverbend
|
11U |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
DKMB Red |
|
DKMB Blue |
Komoka (Front)
|
11U |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton Laye |
|
Byron 11U Murphy |
Byron Sports Complex (1)
|
11U |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Byron 11U Drewe |
|
North London 11U #5 |
North London (1)
|
11U |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Byron 11U Szemenyei |
|
Oakridge 11U Black Havens |
Wilfrid Jury (1)
|
13U |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Oakridge 13u Black |
|
Byron 13u Jones |
Byron Sports Complex (2)
|
15U |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
North London 15u #2 |
|
Byron 15u - Morgan |
Byron Sports Complex (3)
|
18U |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Chippewa Warriors |
|
South London Geek Squad |
City Wide (Lower)
|
18U |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Byron 18u - Bensette |
|
North London 18u #1 |
Stoneybrook (2)
|
7u |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Strathroy Black |
|
DKMB Blue |
Komoka (Libro)
|
11U |
Jun 25 6:30P |
Jun 25 |
6:30 PM |
Strathroy Light Blue |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (A)
|
7u |
Jun 25 6:30P |
Jun 25 |
6:30 PM |
DKMB Red |
|
Lambton Shores 3 |
Arkona Utter (1)
|
13U |
Jun 25 8:30P |
Jun 25 |
8:30 PM |
Lucan-Ilderton 13u Dudgeon |
|
Byron 13u Vowles |
Byron Sports Complex (1)
|
15U |
Jun 25 8:30P |
Jun 25 |
8:30 PM |
Lambton Shores Falcons |
|
DKMB Red |
Komoka (Back)
|
9U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
DKMB Blue |
|
DKMB Red |
Tri-Township
|
9U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
DKMB Grey |
|
Strathroy Light Blue |
York Street (2)
|
9U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Oakridge 9u Black |
|
Oakridge 9u Forest |
Oakridge Optimist (Lower)
|
9U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
North London 9u #2 |
|
North London 9u #5 |
North London (1)
|
9U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
North London 9u #3 |
|
Lucan-Ilderton 9u #4 - Read |
Granton
|
11U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Camlachie Red |
|
DKMB Red |
Komoka (Front)
|
11U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Strathroy Black |
|
Strathroy Royal Blue |
Fairgrounds (Welch)
|
11U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Grey Hladysh |
|
Byron 11U Carter |
Byron Sports Complex (1)
|
11U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
North London 11U #5 |
|
Lucan-Ilderton 11U Vanderplas |
Denfield
|
11U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Forest Doerksen |
|
North London 11U #1 |
Northridge (1)
|
13U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Lambton Shores Falcons |
|
DKMB Red |
Delaware Lions
|
13U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Oakridge 13u Red |
|
Oakridge 13u Grey |
Jaycee
|
13U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 13u Hewlitt |
|
North London 13u #3 |
Northridge (2)
|
15U |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
North London 15u #1 |
|
Oakridge 15u Red |
Byron Sports Complex (3)
|
7u |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Strathroy Light Blue |
|
DKMB Grey |
Komoka (Libro)
|
9U |
Jun 26 6:15P |
Jun 26 |
6:15 PM |
Lambton Shores Falcons |
|
Thedford Storm |
Thedford Legacy
|
13U |
Jun 26 6:30P |
Jun 26 |
6:30 PM |
Camlachie Cougars |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (A)
|
15U |
Jun 26 6:30P |
Jun 26 |
6:30 PM |
Lambton Shores Falcons |
|
Wyoming Wranglers |
Greenwood (Morrison)
|
15U |
Jun 26 6:30P |
Jun 26 |
6:30 PM |
Camlachie Cougars |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (B)
|
13U |
Jun 26 8:30P |
Jun 26 |
8:30 PM |
North London 13u #1 |
|
Byron 13u Baldwin |
Byron Sports Complex (1)
|
18U |
Jun 26 8:30P |
Jun 26 |
8:30 PM |
South London Geek Squad |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (B)
|
18U |
Jun 26 8:30P |
Jun 26 |
8:30 PM |
North London 18u #3 |
|
Byron 18u - Vowles |
Byron Sports Complex (3)
|
9U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
North Middlesex 2 |
|
DKMB Gold |
Komoka (Front)
|
9U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
DKMB Red |
|
Strathroy Royal Blue |
York Street (3)
|
9U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Byron 9u VanDoren |
|
Byron 9u depapp |
Somerset PS
|
9U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Oakridge 9u Grey |
|
Byron 9u Pitt |
Riverbend
|
9U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
North London 9u #6 |
|
North London 9u #1 |
Stoneybrook (1)
|
9U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
North London 9u #5 |
|
Lucan-Ilderton 9u #4 - Read |
Granton
|
11U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Lambton Shores 2 |
|
Strathroy Black |
Fairgrounds (Welch)
|
11U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Forest Doerksen |
|
Byron 11U Szemenyei |
Byron Sports Complex (1)
|
11U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Black Havens |
|
Oakridge 11U Red Corbett |
Wilfrid Jury (1)
|
13U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Lambton Shores Falcons |
|
DKMB Blue |
Delaware Lions
|
13U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
North Middlesex Sluggers |
|
Strathroy Black |
York Street (2)
|
15U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 15u - Pearce |
|
Oakridge 15u Black |
Byron Sports Complex (3)
|
15U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 15u - Armitage |
|
North London 15u #2 |
Northridge (2)
|
18U |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Byron 18u - Bensette |
|
North London 18u #2 |
Stoneybrook (2)
|
9U |
Jun 27 6:30P |
Jun 27 |
6:30 PM |
Camlachie Red |
|
Lambton Shores Falcons |
Arkona Utter (1)
|
11U |
Jun 27 6:30P |
Jun 27 |
6:30 PM |
Lambton Shores 1 |
|
Camlachie Black |
Arnold Minielly (Diamond 3)
|
18U |
Jun 27 8:30P |
Jun 27 |
8:30 PM |
Dutton Royals |
|
DKMB River Cats |
Komoka (Back)
|
18U |
Jun 27 8:30P |
Jun 27 |
8:30 PM |
Lucan-Ilderton 18u - Urbshott |
|
Oakridge 18u Red |
Byron Sports Complex (3)
|
9U |
Jun 28 6:00P |
Jun 28 |
6:00 PM |
Byron 9u VanDoren |
|
Oakridge 9u Grey |
Oakridge Optimist (Lower)
|
9U |
Jun 28 6:00P |
Jun 28 |
6:00 PM |
Byron 9u Dilamarter |
|
Oakridge 9u Purple |
Oakridge Optimist (Upper)
|
11U |
Jun 28 6:00P |
Jun 28 |
6:00 PM |
Byron 11U Young |
|
North London 11U #4 |
North London (1)
|
13U |
Jun 28 6:00P |
Jun 28 |
6:00 PM |
Oakridge 13u Black |
|
North London 13u #2 |
North London (2)
|
13U |
Jun 28 6:00P |
Jun 28 |
6:00 PM |
Byron 13u Baldwin |
|
North London 13u #4 |
Northridge (1)
|
15U |
Jun 28 6:00P |
Jun 28 |
6:00 PM |
Oakridge 15u Black |
|
North London 15u #3 |
Northridge (2)
|
7u |
Jun 28 6:00P |
Jun 28 |
6:00 PM |
DKMB Grey |
|
Strathroy Black |
York Street (2)
|
7u |
Jun 28 6:00P |
Jun 28 |
6:00 PM |
Strathroy Royal Blue |
|
Strathroy Light Blue |
York Street (3)
|
9U |
Jun 28 6:30P |
Jun 28 |
6:30 PM |
Strathroy Black |
|
Camlachie Red |
Arnold Minielly (Diamond 2)
|
15U |
Jun 28 6:30P |
Jun 28 |
6:30 PM |
Thedford Storm |
|
Lambton Shores Falcons |
McRae Park
|
15U |
Jun 28 8:00P |
Jun 28 |
8:00 PM |
North London 15u #1 |
|
Byron 15u - Rizzo |
Byron Sports Complex (3)
|
18U |
Jun 28 8:30P |
Jun 28 |
8:30 PM |
Strathroy Royals |
|
Dutton Royals |
Scotland Park (Diamond 1)
|
15U |
Jun 29 10:00A |
Jun 29 |
10:00 AM |
DKMB Blue |
|
Thedford Storm |
Thedford Legacy
|
18U |
Jun 29 12:30P |
Jun 29 |
12:30 PM |
Dorchester Diamondbacks |
|
Thedford Storm |
Thedford Legacy
|
9U |
Jun 30 6:00P |
Jun 30 |
6:00 PM |
North London 9u #4 |
|
Lucan-Ilderton 9u #4 - Read |
Heritage (2)
|
18U |
Jun 30 7:00P |
Jun 30 |
7:00 PM |
North London 18u #3 |
|
Lucan-Ilderton 18u - Hewitt |
Lucan (1)
|