OMHA :: York Simcoe Minor Cancelled Games
Header Ad Unit

Cancellations

86 Games Cancelled
Group Date Date Time Visitor Home Venue
U8 MD Dec 04
5:00P
Dec 04 5:00 PM Georgina Blaze Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
U9 A Dec 10
6:00P
Dec 10 6:00 PM Georgina Blaze East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
U8 MD Dec 12
1:15P
Dec 12 1:15 PM Innisfil Winterhawks Richmond Hill Stars Bond Lake
U9 AA Dec 12
2:40P
Dec 12 2:40 PM Newmarket Renegades Barrie Colts East Bayfield (Purple)
U9 AA Dec 14
6:00P
Dec 14 6:00 PM Aurora Tigers TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U9 A Dec 15
6:30P
Dec 15 6:30 PM Orillia Terriers Markham Waxers Centennial
U8 MD Dec 17
6:00P
Dec 17 6:00 PM Richmond Hill Stars Newmarket Renegades Ray Twinney (1)
U8 MD Dec 18
12:30P
Dec 18 12:30 PM Newmarket Renegades Bradford Bulldogs Bob Fallis
U9 AA Dec 18
1:15P
Dec 18 1:15 PM TNT Tornados Newmarket Renegades Magna (Honda)
U9 A Dec 18
3:20P
Dec 18 3:20 PM Orillia Terriers Barrie Colts East Bayfield (Purple)
U8 MD Dec 18
4:00P
Dec 18 4:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Markham Waxers Mount Joy
U9 AA Dec 18
4:30P
Dec 18 4:30 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Barrie Colts East Bayfield (Purple)
U9 AA Dec 18
6:00P
Dec 18 6:00 PM Aurora Tigers Markham Waxers Centennial
U8 MD Dec 19
10:00A
Dec 19 10:00 AM Bradford Bulldogs Markham Waxers Centennial
U9 A Dec 19
1:30P
Dec 19 1:30 PM Markham Waxers Orillia Terriers West Orillia (Blue)
U9 AA Dec 19
2:30P
Dec 19 2:30 PM TNT Tornados Barrie Colts East Bayfield (Purple)
U9 AA Dec 19
3:00P
Dec 19 3:00 PM Aurora Tigers Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
U9 A Dec 19
3:40P
Dec 19 3:40 PM East Gwillimbury Eagles Barrie Colts East Bayfield (Purple)
U9 AA Dec 19
4:45P
Dec 19 4:45 PM Markham Waxers Newmarket Renegades Magna (Honda)
U8 MD Dec 20
6:00P
Dec 20 6:00 PM Bradford Bulldogs Orillia Terriers West Orillia (Green)
U9 A Dec 21
7:00P
Dec 21 7:00 PM Markham Waxers Barrie Colts East Bayfield (Purple)
U9 AA Jan 02
4:30P
Jan 02 4:30 PM Barrie Colts Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
U9 AA Jan 04
6:30P
Jan 04 6:30 PM Whitchurch-Stouffville Clippers TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U9 AA Jan 05
5:45P
Jan 05 5:45 PM Aurora Tigers Newmarket Renegades Magna (Honda)
U9 A Jan 05
6:00P
Jan 05 6:00 PM Markham Waxers Newmarket Renegades Ray Twinney (1)
U9 A Jan 05
6:00P
Jan 05 6:00 PM East Gwillimbury Eagles King Rebellion King City
U9 AA Jan 06
6:00P
Jan 06 6:00 PM Newmarket Renegades Markham Waxers Centennial
U9 AA Jan 08
1:00P
Jan 08 1:00 PM Newmarket Renegades TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U9 A Jan 08
1:15P
Jan 08 1:15 PM Newmarket Renegades Innisfil Winterhawks Innisfil Rec (Gold)
U9 AA Jan 08
5:00P
Jan 08 5:00 PM Aurora Tigers Markham Waxers Centennial
U9 A Jan 09
11:00A
Jan 09 11:00 AM Orillia Terriers King Rebellion Nobleton Rec
U8 MD Jan 09
12:00P
Jan 09 12:00 PM Bradford Bulldogs Georgina Blaze Ice Palace (Blue)
U9 AA Jan 09
1:00P
Jan 09 1:00 PM Barrie Colts TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U9 A Jan 09
1:00P
Jan 09 1:00 PM Newmarket Renegades Georgina Blaze Ice Palace (Blue)
U9 AA Jan 09
4:45P
Jan 09 4:45 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Newmarket Renegades Magna (Honda)
U8 MD Jan 10
6:00P
Jan 10 6:00 PM Innisfil Winterhawks Orillia Terriers West Orillia (Green)
U9 AA Jan 10
6:30P
Jan 10 6:30 PM Markham Waxers Barrie Colts East Bayfield (Green)
U9 AA Jan 11
6:00P
Jan 11 6:00 PM Aurora Tigers TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U9 AA Jan 11
7:00P
Jan 11 7:00 PM Newmarket Renegades Markham Waxers Centennial
U9 A Jan 12
6:00P
Jan 12 6:00 PM Newmarket Renegades King Rebellion King City
U9 A Jan 12
6:30P
Jan 12 6:30 PM East Gwillimbury Eagles Markham Waxers Centennial
U9 AA Jan 13
6:30P
Jan 13 6:30 PM Markham Waxers Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
U9 AA Jan 14
6:00P
Jan 14 6:00 PM TNT Tornados Barrie Colts East Bayfield (Purple)
U9 AA Jan 14
6:15P
Jan 14 6:15 PM Newmarket Renegades Aurora Tigers Aurora CC (2 - Lincoln)
U8 MD Jan 15
12:00P
Jan 15 12:00 PM Orillia Terriers Newmarket Renegades Magna (Honda)
U9 AA Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Markham Waxers Barrie Colts East Bayfield (Purple)
U9 AA Jan 15
1:00P
Jan 15 1:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U9 A Jan 15
1:15P
Jan 15 1:15 PM King Rebellion Newmarket Renegades Magna (Honda)
U9 A Jan 15
1:15P
Jan 15 1:15 PM East Gwillimbury Eagles Innisfil Winterhawks Innisfil Rec (Gold)
U8 MD Jan 16
12:00P
Jan 16 12:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Georgina Blaze Ice Palace (Blue)
U9 AA Jan 16
3:00P
Jan 16 3:00 PM Aurora Tigers Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
U8 MD Jan 17
6:00P
Jan 17 6:00 PM Markham Waxers Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
U8 MD Jan 22
2:40P
Jan 22 2:40 PM Richmond Hill Stars Orillia Terriers West Orillia (Blue)
U9 A Jan 22
5:00P
Jan 22 5:00 PM Barrie Colts Markham Waxers Centennial
U8 MD Jan 23
12:00P
Jan 23 12:00 PM Innisfil Winterhawks Georgina Blaze Ice Palace (Blue)
U11 A Jan 23
1:30P
Jan 23 1:30 PM East Gwillimbury Eagles Orillia Terriers West Orillia (Blue)
U8 MD Jan 23
1:45P
Jan 23 1:45 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Newmarket Renegades Magna (Honda)
U8 MD Jan 29
3:00P
Jan 29 3:00 PM Georgina Blaze Richmond Hill Stars Bond Lake
U8 MD Jan 29
3:45P
Jan 29 3:45 PM King Rebellion Bradford Bulldogs Bob Fallis
U8 MD Jan 30
12:00P
Jan 30 12:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Georgina Blaze Ice Palace (Blue)
U8 MD Feb 07
6:00P
Feb 07 6:00 PM Richmond Hill Stars Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
U8 MD Feb 11
5:00P
Feb 11 5:00 PM Newmarket Renegades Markham Waxers Angus Glen (1 - West)
U8 MD Feb 12
12:00P
Feb 12 12:00 PM Georgina Blaze Newmarket Renegades Magna (Honda)
U13 A Feb 26
3:45P
Feb 26 3:45 PM Barrie Colts White Markham Waxers Angus Glen (2 - East)
U11 AE Feb 27
3:00P
Feb 27 3:00 PM Barrie Colts King Rebellion King City
U11 A Feb 27
3:30P
Feb 27 3:30 PM Orillia Terriers Georgina Blaze Georgina Sutton
U18 MD Feb 27
3:30P
Feb 27 3:30 PM Markham Waxers MD 3 Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
U12 A Mar 01
6:30P
Mar 01 6:30 PM Markham Waxers Georgina Blaze Ice Palace (Blue)
U13 AE Mar 01
7:15P
Mar 01 7:15 PM King Rebellion Bradford Bulldogs Bob Fallis
U13 AE Mar 02
8:00P
Mar 02 8:00 PM TNT Tornados King Rebellion Trisan Centre
U18 A Mar 02
8:35P
Mar 02 8:35 PM Barrie Colts White Aurora Tigers Stronach ARC (Toyota (West))
U18 A Mar 03
9:00P
Mar 03 9:00 PM Barrie Colts Blue Bradford Bulldogs Bradford Leisure (Blue)
U13 AE Mar 04
8:00P
Mar 04 8:00 PM Aurora Tigers King Rebellion Trisan Centre
U18 A Mar 04
8:50P
Mar 04 8:50 PM Aurora Tigers Barrie Colts Blue Allandale Rec (Blue)
U18 A Mar 05
3:30P
Mar 05 3:30 PM Barrie Colts Blue TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
U13 AE Mar 05
4:15P
Mar 05 4:15 PM King Rebellion TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 2)
U18 A Mar 06
7:50P
Mar 06 7:50 PM Georgina Blaze Barrie Colts Blue East Bayfield (Purple)
U18 A Mar 06
8:20P
Mar 06 8:20 PM Innisfil Winterhawks Barrie Colts White Allandale Rec (Red)
U18 AA Mar 07
8:50P
Mar 07 8:50 PM Richmond Hill Stars Barrie Colts East Bayfield (Green)
U18 A Mar 07
8:50P
Mar 07 8:50 PM Orillia Terriers Barrie Colts White Holly Rec (Rink 1)
U18 A Mar 08
7:30P
Mar 08 7:30 PM Barrie Colts Blue Georgina Blaze Ice Palace (Blue)
U11 A Mar 09
6:00P
Mar 09 6:00 PM Orillia Terriers East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
U18 MD Mar 09
7:30P
Mar 09 7:30 PM Markham Waxers MD 1 Markham Waxers MD Centennial
U18 A Mar 09
8:00P
Mar 09 8:00 PM Markham Waxers Barrie Colts Blue Allandale Rec (Blue)
U18 MD Mar 10
8:00P
Mar 10 8:00 PM Markham Waxers MD 1 Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
U18 MD Mar 11
9:00P
Mar 11 9:00 PM Barrie Colts Markham Waxers MD Angus Glen (1 - West)
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 4:44 PM.
Printed From TheOneDB.com May 26, 2022 4:44 PM