OMHA :: Niagara District Schedule By Month
Header Ad Unit
February 2023
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
U 11 Feb 01
6:00P
Feb 01 6:00 PM Stoney Creek Warriors4 4 - 1 Niagara Falls Flyers1 Gale (1 - ES Fox)
U 8 MD Feb 01
6:00P
Feb 01 6:00 PM West Niagara Flying Aces 2 -- Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U9 MD Feb 01
6:00P
Feb 01 6:00 PM West Niagara Flying Aces 12 2 - 4 West Niagara Flying Aces 24 Fleming
U9 LL Feb 01
6:00P
Feb 01 6:00 PM Niagara Falls Flyers 23 3 - 1 Pelham Panthers1 Meridian CC (Duliban)
U 15 LL Feb 01
6:10P
Feb 01 6:10 PM Fort Erie Meteors3 3 - 9 Wainfleet Wild 1 orange9 Wainfleet
U15 BB Feb 01
6:40P
Feb 01 6:40 PM Thorold Blackhawks2 2 - 5 NOTL Wolves5 Meridian
U 15 Feb 01
7:00P
Feb 01 7:00 PM Glancaster Bombers0 0 - 4 Norfolk Knights4 Port Dover
U 13 LL Feb 01
7:00P
Feb 01 7:00 PM Welland Tigers 1 black2 2 - 7 Welland Tigers 2 white7 Welland (Main)
U 13 BB Feb 01
7:10P
Feb 01 7:10 PM Pelham Panthers1 1 - 1 Thorold Blackhawks1 Thorold (Frank Doherty)
U 15 Feb 01
7:15P
Feb 01 7:15 PM West Niagara Flying Aces1 1 - 2 Garden City Falcons2 Walker Sports (1)
U 15 Feb 01
7:30P
Feb 01 7:30 PM Niagara Falls Flyers0 0 - 4 Haldimand River Kings4 HCCC (Almas)
U 13 Feb 01
7:30P
Feb 01 7:30 PM Welland Tigers7 7 - 4 Stoney Creek Warriors4 Valley Park
U 15 LL Feb 01
7:30P
Feb 01 7:30 PM Port Colborne Sailors4 4 - 2 Wainfleet Wild 2 black2 Wainfleet
U 11 BB Feb 01
7:45P
Feb 01 7:45 PM Port Colborne Sailors2 2 - 6 Fort Erie Meteors B6 Leisureplex (Jaycee)
U 14 Feb 01
8:00P
Feb 01 8:00 PM Niagara Falls Flyers Minor0 0 - 7 Haldimand River Kings7 Dunnville
U 18 LL Feb 01
8:15P
Feb 01 8:15 PM Welland Tigers 1 black3 3 - 0 Niagara Falls Flyers 1 blue0 Gale (1 - ES Fox)
U 18 LL Feb 01
8:20P
Feb 01 8:20 PM Pelham Panthers 24 4 - 6 Welland Tigers 2 white6 Welland (Main)
U 18 Feb 01
8:30P
Feb 01 8:30 PM Norfolk Knights4 4 - 2 West Niagara Flying Aces A2 Peach King (2 - West)
U 18 Feb 01
8:30P
Feb 01 8:30 PM Glancaster Bombers0 0 - 7 Garden City Falcons A7 Walker Sports (1)
U 18 LL Feb 01
8:35P
Feb 01 8:35 PM Pelham Panthers 13 3 - 0 Thorold Blackhawks 2 black0 Thorold (Frank Doherty)
U 18 LL Feb 01
9:00P
Feb 01 9:00 PM NOTL Wolves 2 Green4 4 - 4 Pelham Panthers 34 Meridian CC (Duliban)
U15 BB Feb 01
9:15P
Feb 01 9:15 PM Garden City Falcons1 1 - 2 Haldimand River Kings2 Dunnville
U 11 BB Feb 02
6:00P
Feb 02 6:00 PM Port Colborne Sailors4 4 - 1 Haldimand River Kings1 HCCC (Clark)
U 11 LL Feb 02
6:00P
Feb 02 6:00 PM Thorold Blackhawks5 5 - 1 NOTL Wolves 2 Orange1 Centennial (NOTL)
U 12 Feb 02
6:10P
Feb 02 6:10 PM Niagara Falls Flyers9 9 - 3 Glancaster Bombers3 Glanbrook
U 13 Feb 02
7:10P
Feb 02 7:10 PM Norfolk Knights1 1 - 1 Haldimand River Kings1 HCCC (Clark)
U 18 LL Feb 02
7:15P
Feb 02 7:15 PM Niagara Falls Flyers 1 blue1 1 - 1 Pelham Panthers 11 Meridian CC (Accipiter)
U 15 Feb 02
7:25P
Feb 02 7:25 PM Niagara Falls Flyers4 4 - 0 Glancaster Bombers0 Glanbrook
U 15 Feb 02
8:25P
Feb 02 8:25 PM West Niagara Flying Aces2 2 - 4 Haldimand River Kings4 HCCC (Clark)
U 16 Feb 02
8:30P
Feb 02 8:30 PM NOTL Wolves3 3 - 5 Norfolk Knights Minor5 Waterford
U 18 LL Feb 02
8:35P
Feb 02 8:35 PM NOTL Wolves 1 White6 6 - 4 Fort Erie Meteors 14 Meridian
U 18 Feb 02
8:40P
Feb 02 8:40 PM Fort Erie Meteors B8 8 - 0 Glancaster Bombers0 Glanbrook
U 18 Feb 02
8:45P
Feb 02 8:45 PM NOTL Wolves1 1 - 2 Pelham Panthers2 Meridian CC (Accipiter)
U 13 BB Feb 03
6:15P
Feb 03 6:15 PM Thorold Blackhawks10 10 - 0 Garden City Falcons0 Walker Sports (1)
U 13 LL Feb 03
6:15P
Feb 03 6:15 PM Wainfleet Wild1 1 - 4 Pelham Panthers 34 Meridian CC (Accipiter)
U 13 BB Feb 03
6:30P
Feb 03 6:30 PM Port Colborne Sailors2 2 - 4 Fort Erie Meteors4 Leisureplex (Kinsmen)
U 16 Feb 03
6:30P
Feb 03 6:30 PM Norfolk Knights Minor2 2 - 3 Welland Tigers Minor3 Welland (Main)
U 11 LL Feb 03
6:30P
Feb 03 6:30 PM Pelham Panthers 12 2 - 2 Fort Erie Meteors 22 Leisureplex (Jaycee)
U 13 Feb 03
7:30P
Feb 03 7:30 PM West Niagara Flying Aces0 0 - 4 Garden City Falcons4 Walker Sports (1)
U 13 BB Feb 03
7:40P
Feb 03 7:40 PM West Niagara Flying Aces3 3 - 2 Pelham Panthers2 Meridian CC (Accipiter)
U15 BB Feb 03
7:45P
Feb 03 7:45 PM NOTL Wolves7 7 - 2 Fort Erie Meteors C2 Leisureplex (Kinsmen)
U 15 LL Feb 03
7:45P
Feb 03 7:45 PM NOTL Wolves7 7 - 2 Fort Erie Meteors2 Leisureplex (Jaycee)
U 18 Feb 03
8:10P
Feb 03 8:10 PM West Niagara Flying Aces A1 1 - 6 Welland Tigers6 Welland (Main)
U 18 LL Feb 03
9:00P
Feb 03 9:00 PM Welland Tigers 3 gold4 4 - 6 Fort Erie Meteors 26 Leisureplex (Kinsmen)
U 13 LL Feb 04
9:00A
Feb 04 9:00 AM NOTL Wolves 2 Green7 7 - 5 Welland Tigers 1 black5 Welland (Main)
U8 LL Feb 04
9:00A
Feb 04 9:00 AM West Niagara Flying Aces 1 -- Port Colborne Sailors Vale (1)
U 13 LL Feb 04
10:15A
Feb 04 10:15 AM Wainfleet Wild2 2 - 8 Welland Tigers 2 white8 Welland (Main)
U8 LL Feb 04
11:00A
Feb 04 11:00 AM Thorold Blackhawks -- West Niagara Flying Aces 2 Fleming
U 15 LL Feb 04
11:30A
Feb 04 11:30 AM Niagara Falls Flyers 1 grey3 3 - 1 Welland Tigers 1 black1 Welland (Main)
U10 Feb 04
12:00P
Feb 04 12:00 PM Norfolk Knights6 6 - 1 Garden City Falcons1 Meridian
U 13 BB Feb 04
12:00P
Feb 04 12:00 PM Fort Erie Meteors3 3 - 12 NOTL Wolves12 Meridian
U8 LL Feb 04
12:00P
Feb 04 12:00 PM Welland Tigers -- Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U 11 LL Feb 04
12:40P
Feb 04 12:40 PM Stoney Creek Warriors 12 2 - 3 Welland Tigers 2 white3 Welland (Youth)
U 15 LL Feb 04
12:50P
Feb 04 12:50 PM Niagara Falls Flyers 2 white0 0 - 4 Welland Tigers 2 white4 Welland (Main)
U 18 Feb 04
1:00P
Feb 04 1:00 PM Port Colborne Sailors2 2 - 3 Fort Erie Meteors B3 Leisureplex (Kinsmen)
U 12 Feb 04
1:15P
Feb 04 1:15 PM Norfolk Knights6 6 - 2 Garden City Falcons2 Meridian
U9 MD Feb 04
1:15P
Feb 04 1:15 PM West Niagara Flying Aces 23 3 - 7 Pelham Panthers7 Meridian CC (Accipiter)
U 11 LL Feb 04
2:00P
Feb 04 2:00 PM Stoney Creek Warriors 25 5 - 4 Welland Tigers 3 gold4 Welland (Youth)
U 11 BB Feb 04
2:25P
Feb 04 2:25 PM NOTL Wolves6 6 - 2 Pelham Panthers2 Meridian CC (Accipiter)
U 14 Feb 04
2:30P
Feb 04 2:30 PM West Niagara Flying Aces Minor3 3 - 2 Garden City Falcons Minor2 Meridian
U 11 LL Feb 04
2:30P
Feb 04 2:30 PM Wainfleet Wild 1 orange2 2 - 2 Pelham Panthers 22 Meridian CC (Duliban)
U 13 LL Feb 04
2:30P
Feb 04 2:30 PM Fort Erie Meteors 15 5 - 8 Stoney Creek Warriors8 Valley Park
U9 MD Feb 04
2:40P
Feb 04 2:40 PM Niagara Falls Flyers6 6 - 2 Glancaster Bombers Blue2 Morgan (B)
U 14 Feb 04
3:10P
Feb 04 3:10 PM Welland Tigers Minor3 3 - 0 Glancaster Bombers Minor0 Morgan (A)
U10 Feb 04
3:20P
Feb 04 3:20 PM Glancaster Bombers1 1 - 7 Welland Tigers7 Welland (Youth)
U 16 Feb 04
3:30P
Feb 04 3:30 PM Niagara Falls Flyers3 3 - 8 West Niagara Flying Aces Minor8 Fleming
U 12 Feb 04
3:35P
Feb 04 3:35 PM Niagara Falls Flyers6 6 - 2 Welland Tigers2 Welland (Main)
U 13 LL Feb 04
3:40P
Feb 04 3:40 PM NOTL Wolves 1 White3 3 - 3 Pelham Panthers 23 Meridian CC (Duliban)
U10 Feb 04
3:45P
Feb 04 3:45 PM Niagara Falls Flyers3 3 - 3 Stoney Creek Warriors3 Valley Park
U 13 BB Feb 04
3:45P
Feb 04 3:45 PM Port Colborne Sailors1 1 - 3 Pelham Panthers3 Meridian CC (Accipiter)
U 8 MD Feb 04
3:50P
Feb 04 3:50 PM Pelham Panthers -- Glancaster Bombers Morgan (B)
U10 Feb 04
4:00P
Feb 04 4:00 PM West Niagara Flying Aces1 1 - 3 Haldimand River Kings3 Dunnville
U 11 LL Feb 04
4:00P
Feb 04 4:00 PM Port Colborne Sailors 12 2 - 2 Fort Erie Meteors 12 Crystal Ridge
U 11 LL Feb 04
4:20P
Feb 04 4:20 PM Pelham Panthers 16 6 - 0 NOTL Wolves 2 Orange0 Centennial (NOTL)
U 15 Feb 04
5:00P
Feb 04 5:00 PM Niagara Falls Flyers4 4 - 4 Welland Tigers4 Welland (Main)
U 18 LL Feb 04
5:00P
Feb 04 5:00 PM Thorold Blackhawks 1 red Stoney Creek Warriors Valley Park
U 13 LL Feb 04
5:00P
Feb 04 5:00 PM Port Colborne Sailors2 2 - 2 Pelham Panthers 12 Meridian CC (Accipiter)
U 18 LL Feb 04
5:05P
Feb 04 5:05 PM Pelham Panthers 24 4 - 4 Pelham Panthers 14 Meridian CC (Duliban)
U 14 Feb 04
5:10P
Feb 04 5:10 PM Niagara Falls Flyers Minor1 1 - 4 Haldimand River Kings4 Dunnville
U 11 LL Feb 04
5:10P
Feb 04 5:10 PM Port Colborne Sailors 20 0 - 10 Fort Erie Meteors 210 Crystal Ridge
U 11 BB Feb 04
5:15P
Feb 04 5:15 PM Haldimand River Kings1 1 - 10 Thorold Blackhawks10 Walker Sports (2)
U 11 Feb 04
5:40P
Feb 04 5:40 PM West Niagara Flying Aces4 4 - 2 Glancaster Bombers2 Morgan (A)
U 13 Feb 04
5:45P
Feb 04 5:45 PM Haldimand River Kings3 3 - 2 West Niagara Flying Aces2 Peach King (2 - West)
U 18 LL Feb 04
6:00P
Feb 04 6:00 PM Welland Tigers 2 white11 11 - 3 NOTL Wolves 1 White3 Meridian
U9 MD Feb 04
6:00P
Feb 04 6:00 PM Glancaster Bombers White7 7 - 3 Norfolk Knights3 Talbot
U 13 Feb 04
6:10P
Feb 04 6:10 PM Norfolk Knights3 3 - 1 Glancaster Bombers1 Glanbrook
U 11 LL Feb 04
6:20P
Feb 04 6:20 PM NOTL Wolves 1 green2 2 - 2 Fort Erie Meteors 32 Crystal Ridge
U 15 LL Feb 04
6:25P
Feb 04 6:25 PM Wainfleet Wild 2 black5 5 - 1 Thorold Blackhawks 2 black1 Thorold (Frank Doherty)
U15 BB Feb 04
7:05P
Feb 04 7:05 PM Fort Erie Meteors C3 3 - 5 West Niagara Flying Aces5 Peach King (2 - West)
U 15 Feb 04
7:25P
Feb 04 7:25 PM Garden City Falcons7 7 - 1 Glancaster Bombers1 Glanbrook
U9 LL Feb 05
10:10A
Feb 05 10:10 AM Thorold Blackhawks 212 12 - 4 Welland Tigers4 Welland (Youth)
U 11 LL Feb 05
11:20A
Feb 05 11:20 AM Port Colborne Sailors 24 4 - 4 Welland Tigers 3 gold4 Welland (Youth)
U 13 Feb 05
11:30A
Feb 05 11:30 AM Welland Tigers4 4 - 0 Garden City Falcons0 S-H SEC (Sportsplex) (1)
U 18 LL Feb 05
11:30A
Feb 05 11:30 AM Fort Erie Meteors 23 3 - 6 Pelham Panthers 26 Meridian CC (Accipiter)
U 8 MD Feb 05
12:10P
Feb 05 12:10 PM Pelham Panthers -- West Niagara Flying Aces 1 Fleming
U 11 LL Feb 05
12:30P
Feb 05 12:30 PM Welland Tigers 2 white6 6 - 9 Fort Erie Meteors 19 Leisureplex (Kinsmen)
U8 LL Feb 05
12:40P
Feb 05 12:40 PM NOTL Wolves -- Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U 13 LL Feb 05
12:50P
Feb 05 12:50 PM NOTL Wolves 2 Green6 6 - 4 Pelham Panthers 34 Meridian CC (Accipiter)
U15 BB Feb 05
1:00P
Feb 05 1:00 PM Thorold Blackhawks1 1 - 1 Garden City Falcons1 S-H SEC (Sportsplex) (1)
U8 LL Feb 05
1:20P
Feb 05 1:20 PM Pelham Panthers -- West Niagara Flying Aces 3 Fleming
U 11 LL Feb 05
1:40P
Feb 05 1:40 PM Wainfleet Wild 1 orange2 2 - 4 Thorold Blackhawks4 Thorold (Frank Doherty)
U 13 LL Feb 05
1:45P
Feb 05 1:45 PM Welland Tigers 2 white4 4 - 4 Fort Erie Meteors 24 Leisureplex (Kinsmen)
U15 BB Feb 05
2:00P
Feb 05 2:00 PM Fort Erie Meteors C3 3 - 4 Haldimand River Kings4 Dunnville
U 11 LL Feb 05
2:00P
Feb 05 2:00 PM Fort Erie Meteors 34 4 - 1 Port Colborne Sailors 11 Vale (1)
U 11 LL Feb 05
2:00P
Feb 05 2:00 PM Wainfleet Wild 2 black3 3 - 0 Stoney Creek Warriors 10 Saltfleet
U9 MD Feb 05
2:20P
Feb 05 2:20 PM Norfolk Knights4 4 - 1 West Niagara Flying Aces 11 Fleming
U 11 LL Feb 05
3:00P
Feb 05 3:00 PM Welland Tigers 1 black5 5 - 0 NOTL Wolves 1 green0 Meridian
U 8 MD Feb 05
3:10P
Feb 05 3:10 PM West Niagara Flying Aces 2 -- Glancaster Bombers Morgan (A)
U10 Feb 05
3:15P
Feb 05 3:15 PM Glancaster Bombers0 0 - 6 Haldimand River Kings6 Dunnville
U 8 MD Feb 05
3:15P
Feb 05 3:15 PM Niagara Falls Flyers -- Stoney Creek Warriors Valley Park
U 11 LL Feb 05
3:15P
Feb 05 3:15 PM Pelham Panthers 1 Stoney Creek Warriors 2 Saltfleet
U10 Feb 05
4:00P
Feb 05 4:00 PM Welland Tigers4 4 - 1 Garden City Falcons1 S-H SEC (Sportsplex) (1)
U 13 LL Feb 05
4:15P
Feb 05 4:15 PM Wainfleet Wild3 3 - 4 NOTL Wolves 1 White4 Meridian
U10 Feb 05
4:30P
Feb 05 4:30 PM Niagara Falls Flyers0 0 - 5 Norfolk Knights5 Port Dover
U 13 LL Feb 05
4:30P
Feb 05 4:30 PM Pelham Panthers 25 5 - 3 Stoney Creek Warriors3 Saltfleet
U9 LL Feb 05
4:30P
Feb 05 4:30 PM Pelham Panthers1 1 - 2 NOTL Wolves2 Centennial (NOTL)
U 18 LL Feb 05
4:45P
Feb 05 4:45 PM Thorold Blackhawks 2 black4 4 - 5 Fort Erie Meteors 15 Leisureplex (Kinsmen)
U 14 Feb 05
4:55P
Feb 05 4:55 PM Welland Tigers Minor2 2 - 1 West Niagara Flying Aces Minor1 Fleming
U 13 Feb 05
5:00P
Feb 05 5:00 PM Glancaster Bombers2 2 - 3 Haldimand River Kings3 HCCC (Clark)
U 12 Feb 05
5:00P
Feb 05 5:00 PM Garden City Falcons4 4 - 7 Haldimand River Kings7 Cayuga
U 15 LL Feb 05
5:30P
Feb 05 5:30 PM GC Kiwanis 3 Bruins2 2 - 8 NOTL Wolves8 Meridian
U 15 LL Feb 05
5:30P
Feb 05 5:30 PM Stoney Creek Warriors Niagara Falls Flyers 2 white Gale (3 - Meridian)
U 11 BB Feb 05
5:40P
Feb 05 5:40 PM Haldimand River Kings0 0 - 9 NOTL Wolves9 Centennial (NOTL)
U 12 Feb 05
5:45P
Feb 05 5:45 PM Welland Tigers0 0 - 13 Norfolk Knights13 Port Dover
U 16 Feb 05
6:00P
Feb 05 6:00 PM Glancaster Bombers1 1 - 4 West Niagara Flying Aces Minor4 Smithville
U15 BB Feb 05
6:00P
Feb 05 6:00 PM NOTL Wolves7 7 - 4 Fort Erie Meteors B4 Leisureplex (Kinsmen)
U 18 LL Feb 05
6:00P
Feb 05 6:00 PM Thorold Blackhawks 3 white3 3 - 6 Stoney Creek Warriors6 Valley Park
U 13 BB Feb 05
6:15P
Feb 05 6:15 PM NOTL Wolves3 3 - 3 Haldimand River Kings3 Cayuga
U 18 Feb 05
6:15P
Feb 05 6:15 PM Pelham Panthers1 1 - 5 Haldimand River Kings5 HCCC (Clark)
U 18 LL Feb 05
6:40P
Feb 05 6:40 PM Pelham Panthers 13 3 - 8 Wainfleet Wild8 Wainfleet
U 15 LL Feb 05
6:45P
Feb 05 6:45 PM Wainfleet Wild 2 black5 5 - 0 Niagara Falls Flyers 3 blue0 Gale (3 - Meridian)
U 18 Feb 05
7:15P
Feb 05 7:15 PM West Niagara Flying Aces A4 4 - 6 Garden City Falcons A6 S-H SEC (Sportsplex) (1)
U 18 Feb 05
7:15P
Feb 05 7:15 PM Port Colborne Sailors0 0 - 7 Fort Erie Meteors B7 Leisureplex (Kinsmen)
U 15 Feb 05
7:30P
Feb 05 7:30 PM Niagara Falls Flyers5 5 - 1 West Niagara Flying Aces1 Fleming
U 16 Feb 05
9:00P
Feb 05 9:00 PM Garden City Falcons Minor3 3 - 1 Haldimand River Kings1 Cayuga
U9 LL Feb 06
5:30P
Feb 06 5:30 PM Niagara Falls Flyers 28 8 - 2 NOTL Wolves2 Meridian
U 15 LL Feb 06
5:55P
Feb 06 5:55 PM Pelham Panthers 26 6 - 8 Thorold Blackhawks 1 red8 Thorold (Frank Doherty)
U10 Feb 06
6:00P
Feb 06 6:00 PM Norfolk Knights4 4 - 2 West Niagara Flying Aces2 Fleming
U 11 BB Feb 06
6:00P
Feb 06 6:00 PM Pelham Panthers1 1 - 3 Port Colborne Sailors3 Vale (1)
U9 LL Feb 06
6:00P
Feb 06 6:00 PM Port Colborne Sailors Niagara Falls Flyers 1 Chippawa
U 11 LL Feb 06
6:40P
Feb 06 6:40 PM Pelham Panthers 33 3 - 4 Welland Tigers 1 black4 Welland (Youth)
U 13 LL Feb 06
6:40P
Feb 06 6:40 PM Pelham Panthers 12 2 - 2 NOTL Wolves 2 Green2 Meridian
U15 BB Feb 06
7:00P
Feb 06 7:00 PM Haldimand River Kings5 5 - 2 Thorold Blackhawks2 Thorold (Frank Doherty)
U 11 LL Feb 06
7:00P
Feb 06 7:00 PM Fort Erie Meteors 30 0 - 2 Fort Erie Meteors 22 Crystal Ridge
U 14 Feb 06
7:10P
Feb 06 7:10 PM Niagara Falls Flyers Minor1 1 - 4 Glancaster Bombers Minor4 Morgan (A)
U 11 Feb 06
7:15P
Feb 06 7:15 PM Norfolk Knights4 4 - 3 West Niagara Flying Aces3 Smithville
U 13 BB Feb 06
7:15P
Feb 06 7:15 PM Garden City Falcons3 3 - 8 Port Colborne Sailors8 Vale (1)
U 12 Feb 06
7:30P
Feb 06 7:30 PM Garden City Falcons13 13 - 3 Welland Tigers3 Welland (Main)
U 16 Feb 06
7:55P
Feb 06 7:55 PM Pelham Panthers2 2 - 2 NOTL Wolves2 Meridian
U 15 LL Feb 06
8:00P
Feb 06 8:00 PM Thorold Blackhawks 2 black5 5 - 4 Welland Tigers 2 white4 Welland (Youth)
U 16 Feb 06
8:10P
Feb 06 8:10 PM Niagara Falls Flyers Glancaster Bombers Mohawk (Liuna)
U 15 LL Feb 06
8:15P
Feb 06 8:15 PM Fort Erie Meteors5 5 - 3 GC Kiwanis 2 Leafs3 Burgoyne
U 18 LL Feb 06
8:25P
Feb 06 8:25 PM Wainfleet Wild3 3 - 3 Thorold Blackhawks 3 white3 Thorold (Frank Doherty)
U 18 Feb 06
8:30P
Feb 06 8:30 PM Haldimand River Kings1 1 - 0 Glancaster Bombers0 Morgan (A)
U 18 LL Feb 06
8:30P
Feb 06 8:30 PM Fort Erie Meteors 13 3 - 2 Port Colborne Sailors2 Vale (1)
U 18 LL Feb 06
8:50P
Feb 06 8:50 PM NOTL Wolves 2 Green2 2 - 4 Welland Tigers 3 gold4 Welland (Main)
U 11 BB Feb 07
6:00P
Feb 07 6:00 PM NOTL Wolves West Niagara Flying Aces Peach King (2 - West)
U 11 LL Feb 07
6:00P
Feb 07 6:00 PM Stoney Creek Warriors 1 Wainfleet Wild 1 orange Wainfleet
U 11 LL Feb 07
6:00P
Feb 07 6:00 PM Port Colborne Sailors 2 Wainfleet Wild 2 black Vale (1)
U 11 Feb 07
6:15P
Feb 07 6:15 PM Welland Tigers Stoney Creek Warriors Valley Park
U 15 LL Feb 07
6:15P
Feb 07 6:15 PM Niagara Falls Flyers 2 white Thorold Blackhawks 2 black Walker Sports (2)
U 11 BB Feb 07
6:30P
Feb 07 6:30 PM Thorold Blackhawks Fort Erie Meteors B Leisureplex (Jaycee)
U 13 LL Feb 07
7:00P
Feb 07 7:00 PM Port Colborne Sailors Wainfleet Wild Wainfleet
U 18 Feb 07
7:20P
Feb 07 7:20 PM NOTL Wolves West Niagara Flying Aces A Fleming
U15 BB Feb 07
7:45P
Feb 07 7:45 PM Pelham Panthers Fort Erie Meteors C Leisureplex (Jaycee)
U 15 LL Feb 07
7:45P
Feb 07 7:45 PM Fort Erie Meteors Thorold Blackhawks 1 red Walker Sports (2)
U 18 Feb 07
8:00P
Feb 07 8:00 PM Welland Tigers Norfolk Knights Talbot
U 18 Feb 07
8:45P
Feb 07 8:45 PM Fort Erie Meteors B Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U 13 BB Feb 08
5:30P
Feb 08 5:30 PM Pelham Panthers NOTL Wolves Meridian
U 11 LL Feb 08
6:00P
Feb 08 6:00 PM Fort Erie Meteors 1 Fort Erie Meteors 3 Leisureplex (Jaycee)
U9 MD Feb 08
6:00P
Feb 08 6:00 PM Glancaster Bombers White Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U 15 LL Feb 08
6:10P
Feb 08 6:10 PM Niagara Falls Flyers 2 white Wainfleet Wild 1 orange Wainfleet
U 11 LL Feb 08
6:50P
Feb 08 6:50 PM NOTL Wolves 3 White NOTL Wolves 2 Orange Meridian
U 13 Feb 08
7:00P
Feb 08 7:00 PM West Niagara Flying Aces Welland Tigers Welland (Main)
U 15 LL Feb 08
7:00P
Feb 08 7:00 PM Welland Tigers 1 black Port Colborne Sailors Vale (1)
U 11 LL Feb 08
7:00P
Feb 08 7:00 PM Welland Tigers 1 black Fort Erie Meteors 2 Leisureplex (Jaycee)
U 13 BB Feb 08
7:10P
Feb 08 7:10 PM Haldimand River Kings Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U 15 Feb 08
7:15P
Feb 08 7:15 PM Haldimand River Kings Garden City Falcons Walker Sports (1)
U 14 Feb 08
7:15P
Feb 08 7:15 PM Glancaster Bombers Minor West Niagara Flying Aces Minor Peach King (2 - West)
U 11 Feb 08
7:30P
Feb 08 7:30 PM Norfolk Knights Stoney Creek Warriors Valley Park
U 18 LL Feb 08
7:30P
Feb 08 7:30 PM Stoney Creek Warriors Wainfleet Wild Wainfleet
U 15 LL Feb 08
7:45P
Feb 08 7:45 PM Thorold Blackhawks 1 red Niagara Falls Flyers 3 blue Gale (2 - Lifetime)
U 18 Feb 08
8:05P
Feb 08 8:05 PM Pelham Panthers NOTL Wolves Meridian
U 18 Feb 08
8:15P
Feb 08 8:15 PM Norfolk Knights Port Colborne Sailors Vale (1)
U 18 LL Feb 08
8:15P
Feb 08 8:15 PM Niagara Falls Flyers 1 blue Niagara Falls Flyers 2 orange Gale (1 - ES Fox)
U 15 LL Feb 08
8:15P
Feb 08 8:15 PM Pelham Panthers 2 Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
U 18 Feb 08
8:30P
Feb 08 8:30 PM Garden City Falcons A West Niagara Flying Aces A Peach King (2 - West)
U 16 Feb 08
8:30P
Feb 08 8:30 PM Glancaster Bombers Haldimand River Kings Cayuga
U15 BB Feb 08
8:30P
Feb 08 8:30 PM West Niagara Flying Aces Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U 18 LL Feb 08
8:30P
Feb 08 8:30 PM Port Colborne Sailors Welland Tigers 1 black Welland (Main)
U15 BB Feb 08
9:00P
Feb 08 9:00 PM NOTL Wolves Haldimand River Kings Dunnville
U 18 LL Feb 08
9:00P
Feb 08 9:00 PM Pelham Panthers 1 Pelham Panthers 3 Meridian CC (Duliban)
U 11 BB Feb 09
6:00P
Feb 09 6:00 PM Thorold Blackhawks Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U9 MD Feb 09
6:00P
Feb 09 6:00 PM Glancaster Bombers Blue Haldimand River Kings Dunnville
U9 MD Feb 09
6:00P
Feb 09 6:00 PM Pelham Panthers NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U 13 Feb 09
6:10P
Feb 09 6:10 PM Welland Tigers Glancaster Bombers Glanbrook
U 13 Feb 09
7:00P
Feb 09 7:00 PM Niagara Falls Flyers Norfolk Knights Waterford
U 13 BB Feb 09
7:10P
Feb 09 7:10 PM Fort Erie Meteors Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U 18 LL Feb 09
7:10P
Feb 09 7:10 PM Fort Erie Meteors 1 Thorold Blackhawks 1 red Thorold (Frank Doherty)
U15 BB Feb 09
7:15P
Feb 09 7:15 PM Thorold Blackhawks Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U 15 Feb 09
7:25P
Feb 09 7:25 PM Niagara Falls Flyers Glancaster Bombers Glanbrook
U 16 Feb 09
8:15P
Feb 09 8:15 PM Niagara Falls Flyers Norfolk Knights Minor Waterford
U 15 Feb 09
8:25P
Feb 09 8:25 PM Norfolk Knights Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U 18 LL Feb 09
8:25P
Feb 09 8:25 PM Pelham Panthers 2 Thorold Blackhawks 2 black Thorold (Frank Doherty)
U 18 Feb 09
8:40P
Feb 09 8:40 PM Welland Tigers Glancaster Bombers Glanbrook
U 18 Feb 09
8:45P
Feb 09 8:45 PM NOTL Wolves Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U9 MD Feb 10
6:00P
Feb 10 6:00 PM Glancaster Bombers Blue Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U9 LL Feb 10
6:00P
Feb 10 6:00 PM Port Colborne Sailors Niagara Falls Flyers 2 Chippawa
U 11 Feb 10
6:15P
Feb 10 6:15 PM Haldimand River Kings Garden City Falcons Walker Sports (1)
U 11 BB Feb 10
6:30P
Feb 10 6:30 PM NOTL Wolves Fort Erie Meteors B Leisureplex (Jaycee)
U 13 BB Feb 10
6:30P
Feb 10 6:30 PM West Niagara Flying Aces Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
U 16 Feb 10
6:30P
Feb 10 6:30 PM NOTL Wolves Welland Tigers Minor Welland (Main)
U 18 LL Feb 10
6:30P
Feb 10 6:30 PM Wainfleet Wild Thorold Blackhawks 1 red Thorold (Frank Doherty)
U 14 Feb 10
6:45P
Feb 10 6:45 PM Welland Tigers Minor Niagara Falls Flyers Minor Gale (2 - Lifetime)
U 15 LL Feb 10
7:10P
Feb 10 7:10 PM GC Kiwanis 1 Sabres Wainfleet Wild 1 orange Wainfleet
U 12 Feb 10
7:30P
Feb 10 7:30 PM Niagara Falls Flyers Garden City Falcons Walker Sports (1)
U15 BB Feb 10
7:45P
Feb 10 7:45 PM Garden City Falcons Fort Erie Meteors C Leisureplex (Kinsmen)
U 13 LL Feb 10
7:45P
Feb 10 7:45 PM Wainfleet Wild Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Jaycee)
U 18 LL Feb 10
8:00P
Feb 10 8:00 PM Welland Tigers 1 black NOTL Wolves 1 White Centennial (NOTL)
U 18 Feb 10
8:10P
Feb 10 8:10 PM Glancaster Bombers Welland Tigers Welland (Main)
U 18 LL Feb 10
9:00P
Feb 10 9:00 PM Niagara Falls Flyers 2 orange Fort Erie Meteors 2 Leisureplex (Kinsmen)
U 18 LL Feb 10
9:30P
Feb 10 9:30 PM Port Colborne Sailors Thorold Blackhawks 2 black Walker Sports (1)
U 13 LL Feb 11
9:00A
Feb 11 9:00 AM Pelham Panthers 1 Welland Tigers 1 black Welland (Main)
U8 LL Feb 11
10:00A
Feb 11 10:00 AM West Niagara Flying Aces 3 -- West Niagara Flying Aces 1 Smithville
U9 MD Feb 11
10:10A
Feb 11 10:10 AM West Niagara Flying Aces 2 NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U 13 LL Feb 11
10:15A
Feb 11 10:15 AM Port Colborne Sailors Welland Tigers 2 white Welland (Main)
U 11 BB Feb 11
11:00A
Feb 11 11:00 AM Fort Erie Meteors B Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U15 BB Feb 11
11:00A
Feb 11 11:00 AM Haldimand River Kings Fort Erie Meteors C Leisureplex (Kinsmen)
U9 MD Feb 11
11:00A
Feb 11 11:00 AM Garden City Falcons Fort Erie Meteors Leisureplex (Jaycee)
U8 LL Feb 11
11:00A
Feb 11 11:00 AM Port Colborne Sailors -- West Niagara Flying Aces 2 Fleming
U9 LL Feb 11
11:20A
Feb 11 11:20 AM Thorold Blackhawks 2 NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U 15 LL Feb 11
11:30A
Feb 11 11:30 AM NOTL Wolves Welland Tigers 1 black Welland (Main)
U9 LL Feb 11
12:10P
Feb 11 12:10 PM Niagara Falls Flyers 1 Wainfleet Wild Wainfleet
U 11 BB Feb 11
12:30P
Feb 11 12:30 PM West Niagara Flying Aces NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U 8 MD Feb 11
12:30P
Feb 11 12:30 PM West Niagara Flying Aces 1 -- Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U 15 LL Feb 11
12:50P
Feb 11 12:50 PM Pelham Panthers 2 Welland Tigers 2 white Welland (Main)
U8 LL Feb 11
1:10P
Feb 11 1:10 PM Welland Tigers -- Wainfleet Wild Wainfleet
U 18 Feb 11
1:30P
Feb 11 1:30 PM NOTL Wolves Fort Erie Meteors B Leisureplex (Kinsmen)
U 16 Feb 11
1:30P
Feb 11 1:30 PM Niagara Falls Flyers Garden City Falcons Minor S-H SEC (Sportsplex) (1)
U8 LL Feb 11
1:50P
Feb 11 1:50 PM Pelham Panthers -- NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U 11 LL Feb 11
2:00P
Feb 11 2:00 PM Welland Tigers 3 gold Welland Tigers 2 white Welland (Youth)
U9 MD Feb 11
2:00P
Feb 11 2:00 PM Norfolk Knights Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U 15 Feb 11
2:10P
Feb 11 2:10 PM Glancaster Bombers Welland Tigers Welland (Main)
U 13 Feb 11
2:30P
Feb 11 2:30 PM Haldimand River Kings Stoney Creek Warriors Valley Park
U9 MD Feb 11
2:40P
Feb 11 2:40 PM West Niagara Flying Aces 1 Glancaster Bombers White Morgan (B)
U 11 Feb 11
2:45P
Feb 11 2:45 PM Norfolk Knights Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (4)
U10 Feb 11
3:00P
Feb 11 3:00 PM Haldimand River Kings Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U 11 LL Feb 11
3:00P
Feb 11 3:00 PM Stoney Creek Warriors 2 NOTL Wolves 1 green Centennial (NOTL)
U10 Feb 11
3:20P
Feb 11 3:20 PM Norfolk Knights Welland Tigers Welland (Youth)
U10 Feb 11
3:45P
Feb 11 3:45 PM West Niagara Flying Aces Stoney Creek Warriors Valley Park
U 8 MD Feb 11
3:50P
Feb 11 3:50 PM Stoney Creek Warriors -- Glancaster Bombers Morgan (B)
U 14 Feb 11
4:00P
Feb 11 4:00 PM Welland Tigers Minor Haldimand River Kings Dunnville
U 11 LL Feb 11
4:00P
Feb 11 4:00 PM Thorold Blackhawks Fort Erie Meteors 1 Crystal Ridge
U 13 Feb 11
4:15P
Feb 11 4:15 PM Niagara Falls Flyers Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (4)
U 12 Feb 11
4:15P
Feb 11 4:15 PM Welland Tigers Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U 11 LL Feb 11
4:20P
Feb 11 4:20 PM Pelham Panthers 2 NOTL Wolves 2 Orange Centennial (NOTL)
U15 BB Feb 11
4:45P
Feb 11 4:45 PM Pelham Panthers West Niagara Flying Aces Peach King (2 - West)
U 16 Feb 11
4:50P
Feb 11 4:50 PM Glancaster Bombers Welland Tigers Minor Welland (Main)
U 11 Feb 11
5:00P
Feb 11 5:00 PM Glancaster Bombers Stoney Creek Warriors Valley Park
U 18 Feb 11
5:00P
Feb 11 5:00 PM Garden City Falcons A Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U 15 LL Feb 11
5:10P
Feb 11 5:10 PM Port Colborne Sailors Thorold Blackhawks 1 red Thorold (Frank Doherty)
U 11 LL Feb 11
5:10P
Feb 11 5:10 PM Wainfleet Wild 1 orange Fort Erie Meteors 2 Crystal Ridge
U 15 LL Feb 11
5:30P
Feb 11 5:30 PM Wainfleet Wild 2 black Niagara Falls Flyers 1 grey Gale (3 - Meridian)
U 11 LL Feb 11
5:40P
Feb 11 5:40 PM Pelham Panthers 3 NOTL Wolves 3 White Centennial (NOTL)
U 14 Feb 11
5:45P
Feb 11 5:45 PM West Niagara Flying Aces Minor Garden City Falcons Minor S-H SEC (Sportsplex) (4)
U15 BB Feb 11
6:00P
Feb 11 6:00 PM Fort Erie Meteors B NOTL Wolves Meridian
U10 Feb 11
6:10P
Feb 11 6:10 PM Garden City Falcons Glancaster Bombers Glanbrook
U 18 LL Feb 11
6:15P
Feb 11 6:15 PM Port Colborne Sailors Thorold Blackhawks 1 red Walker Sports (2)
U 13 LL Feb 11
6:15P
Feb 11 6:15 PM NOTL Wolves 2 Green Stoney Creek Warriors Valley Park
U 15 LL Feb 11
6:25P
Feb 11 6:25 PM Fort Erie Meteors Thorold Blackhawks 2 black Thorold (Frank Doherty)
U 13 Feb 11
7:25P
Feb 11 7:25 PM West Niagara Flying Aces Glancaster Bombers Glanbrook
U9 MD Feb 12
10:00A
Feb 12 10:00 AM NOTL Wolves Norfolk Knights Talbot
U9 LL Feb 12
10:10A
Feb 12 10:10 AM Port Colborne Sailors Welland Tigers Welland (Youth)
U 13 LL Feb 12
11:00A
Feb 12 11:00 AM Stoney Creek Warriors Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Kinsmen)
U 11 Feb 12
11:15A
Feb 12 11:15 AM West Niagara Flying Aces Norfolk Knights Talbot
U 11 LL Feb 12
11:20A
Feb 12 11:20 AM Pelham Panthers 2 Welland Tigers 1 black Welland (Youth)
U8 LL Feb 12
12:00P
Feb 12 12:00 PM Welland Tigers -- West Niagara Flying Aces 2 Fleming
U 11 BB Feb 12
12:15P
Feb 12 12:15 PM Fort Erie Meteors B Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U 13 LL Feb 12
12:15P
Feb 12 12:15 PM Thorold Blackhawks 1 red Fort Erie Meteors 2 Leisureplex (Kinsmen)
U10 Feb 12
12:30P
Feb 12 12:30 PM Niagara Falls Flyers Welland Tigers Welland (Youth)
U 12 Feb 12
12:30P
Feb 12 12:30 PM Haldimand River Kings Norfolk Knights Talbot
U8 LL Feb 12
12:40P
Feb 12 12:40 PM Wainfleet Wild -- Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U 8 MD Feb 12
1:10P
Feb 12 1:10 PM Pelham Panthers -- West Niagara Flying Aces 2 Fleming
U 13 Feb 12
1:30P
Feb 12 1:30 PM Welland Tigers Haldimand River Kings HCCC (Almas)
U9 LL Feb 12
1:40P
Feb 12 1:40 PM Niagara Falls Flyers 1 Thorold Blackhawks 1 Thorold (Frank Doherty)
U 11 LL Feb 12
2:00P
Feb 12 2:00 PM Thorold Blackhawks Wainfleet Wild 2 black Wainfleet
U9 MD Feb 12
2:00P
Feb 12 2:00 PM Welland Tigers Haldimand River Kings Dunnville
U8 LL Feb 12
2:00P
Feb 12 2:00 PM Port Colborne Sailors -- West Niagara Flying Aces 3 Peach King (1 - East)
U9 MD Feb 12
2:20P
Feb 12 2:20 PM Glancaster Bombers Blue West Niagara Flying Aces 1 Fleming
U9 LL Feb 12
2:40P
Feb 12 2:40 PM Pelham Panthers Thorold Blackhawks 2 Thorold (Frank Doherty)
U 13 LL Feb 12
3:00P
Feb 12 3:00 PM Welland Tigers 1 black NOTL Wolves 1 White Meridian
U10 Feb 12
3:10P
Feb 12 3:10 PM Haldimand River Kings Glancaster Bombers Morgan (A)
U 8 MD Feb 12
3:15P
Feb 12 3:15 PM West Niagara Flying Aces 1 -- Stoney Creek Warriors Valley Park
U 11 BB Feb 12
3:40P
Feb 12 3:40 PM NOTL Wolves Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U 11 Feb 12
4:30P
Feb 12 4:30 PM Welland Tigers Stoney Creek Warriors Valley Park
U9 MD Feb 12
4:30P
Feb 12 4:30 PM Pelham Panthers Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
U9 LL Feb 13
6:00P
Feb 13 6:00 PM NOTL Wolves Port Colborne Sailors Vale (1)
U10 Feb 13
6:00P
Feb 13 6:00 PM Stoney Creek Warriors Norfolk Knights Port Dover
U10 Feb 13
6:00P
Feb 13 6:00 PM Garden City Falcons West Niagara Flying Aces Fleming
U 11 Feb 13
6:40P
Feb 13 6:40 PM Stoney Creek Warriors Welland Tigers Welland (Main)
U 11 BB Feb 13
7:00P
Feb 13 7:00 PM NOTL Wolves Port Colborne Sailors Vale (1)
U 13 Feb 13
7:00P
Feb 13 7:00 PM West Niagara Flying Aces Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
U 13 Feb 13
7:15P
Feb 13 7:15 PM Haldimand River Kings Norfolk Knights Port Dover
U 12 Feb 13
7:15P
Feb 13 7:15 PM Garden City Falcons West Niagara Flying Aces Fleming
U 14 Feb 13
7:30P
Feb 13 7:30 PM Norfolk Knights Welland Tigers Minor Welland (Main)
U 13 Feb 13
7:30P
Feb 13 7:30 PM Glancaster Bombers Welland Tigers Welland (Main)
U 16 Feb 13
7:50P
Feb 13 7:50 PM Niagara Falls Flyers NOTL Wolves Meridian
U15 BB Feb 13
8:10P
Feb 13 8:10 PM NOTL Wolves Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U 18 Feb 13
8:30P
Feb 13 8:30 PM NOTL Wolves Port Colborne Sailors Vale (1)
U 11 BB Feb 14
6:00P
Feb 14 6:00 PM Thorold Blackhawks West Niagara Flying Aces Peach King (2 - West)
U 13 BB Feb 14
7:15P
Feb 14 7:15 PM Haldimand River Kings West Niagara Flying Aces Peach King (2 - West)
U 15 Feb 14
7:30P
Feb 14 7:30 PM Glancaster Bombers West Niagara Flying Aces Fleming
U 18 Feb 14
8:45P
Feb 14 8:45 PM NOTL Wolves Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U 11 Feb 15
6:00P
Feb 15 6:00 PM Haldimand River Kings West Niagara Flying Aces Fleming
U9 MD Feb 15
6:00P
Feb 15 6:00 PM Glancaster Bombers White West Niagara Flying Aces 2 Peach King (2 - West)
U15 BB Feb 15
6:40P
Feb 15 6:40 PM Fort Erie Meteors C NOTL Wolves Meridian
U 13 BB Feb 15
7:00P
Feb 15 7:00 PM NOTL Wolves Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
U 13 BB Feb 15
7:00P
Feb 15 7:00 PM Garden City Falcons Port Colborne Sailors Vale (1)
U 15 Feb 15
7:00P
Feb 15 7:00 PM Glancaster Bombers Norfolk Knights Port Dover
U 13 BB Feb 15
7:10P
Feb 15 7:10 PM Pelham Panthers Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U 15 Feb 15
7:15P
Feb 15 7:15 PM Haldimand River Kings Garden City Falcons Walker Sports (1)
U15 BB Feb 15
8:15P
Feb 15 8:15 PM Pelham Panthers Fort Erie Meteors B Leisureplex (Kinsmen)
U 18 Feb 15
8:15P
Feb 15 8:15 PM Fort Erie Meteors B Port Colborne Sailors Vale (1)
U 18 Feb 15
8:30P
Feb 15 8:30 PM Haldimand River Kings Garden City Falcons A Walker Sports (1)
U 18 Feb 15
8:30P
Feb 15 8:30 PM Welland Tigers West Niagara Flying Aces A Peach King (2 - West)
U15 BB Feb 15
9:00P
Feb 15 9:00 PM West Niagara Flying Aces Haldimand River Kings Dunnville
U9 MD Feb 16
6:00P
Feb 16 6:00 PM NOTL Wolves Welland Tigers Welland (Main)
U 12 Feb 16
6:10P
Feb 16 6:10 PM Norfolk Knights Glancaster Bombers Glanbrook
U 16 Feb 16
7:00P
Feb 16 7:00 PM Garden City Falcons Minor Norfolk Knights Minor Waterford
U 11 Feb 16
7:10P
Feb 16 7:10 PM Garden City Falcons Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U15 BB Feb 16
7:15P
Feb 16 7:15 PM Garden City Falcons Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U 14 Feb 16
7:25P
Feb 16 7:25 PM Haldimand River Kings Glancaster Bombers Minor Glanbrook
U 18 Feb 16
8:30P
Feb 16 8:30 PM West Niagara Flying Aces A Norfolk Knights Waterford
U 15 Feb 16
8:40P
Feb 16 8:40 PM West Niagara Flying Aces Glancaster Bombers Glanbrook
U 16 Feb 16
8:45P
Feb 16 8:45 PM Haldimand River Kings Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U9 LL Feb 17
6:00P
Feb 17 6:00 PM Niagara Falls Flyers 1 Niagara Falls Flyers 2 Chippawa
U 11 Feb 17
6:15P
Feb 17 6:15 PM Niagara Falls Flyers Garden City Falcons Walker Sports (1)
U 11 BB Feb 17
6:30P
Feb 17 6:30 PM Pelham Panthers Fort Erie Meteors B Leisureplex (Kinsmen)
U 16 Feb 17
6:30P
Feb 17 6:30 PM Glancaster Bombers Welland Tigers Minor Welland (Main)
U 13 Feb 17
7:30P
Feb 17 7:30 PM Niagara Falls Flyers Garden City Falcons Walker Sports (1)
U15 BB Feb 17
7:45P
Feb 17 7:45 PM Haldimand River Kings Fort Erie Meteors C Leisureplex (Kinsmen)
U 18 Feb 17
8:10P
Feb 17 8:10 PM Glancaster Bombers Welland Tigers Welland (Main)
U8 LL Feb 18
10:00A
Feb 18 10:00 AM Wainfleet Wild -- West Niagara Flying Aces 1 Smithville
U8 LL Feb 18
10:00A
Feb 18 10:00 AM Welland Tigers -- West Niagara Flying Aces 2 Fleming
U9 MD Feb 18
10:10A
Feb 18 10:10 AM Garden City Falcons NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U 13 LL Feb 18
10:15A
Feb 18 10:15 AM Welland Tigers 2 white Welland Tigers 1 black Welland (Main)
U9 LL Feb 18
11:20A
Feb 18 11:20 AM Thorold Blackhawks 1 NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U9 MD Feb 18
11:50A
Feb 18 11:50 AM Fort Erie Meteors Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U10 Feb 18
12:00P
Feb 18 12:00 PM Niagara Falls Flyers Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
U9 LL Feb 18
1:05P
Feb 18 1:05 PM Wainfleet Wild Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U 12 Feb 18
1:30P
Feb 18 1:30 PM Haldimand River Kings Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
U8 LL Feb 18
1:50P
Feb 18 1:50 PM Port Colborne Sailors -- NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U 11 BB Feb 18
2:25P
Feb 18 2:25 PM Haldimand River Kings Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U 14 Feb 18
3:00P
Feb 18 3:00 PM Norfolk Knights Garden City Falcons Minor S-H SEC (Sportsplex) (1)
U10 Feb 18
3:20P
Feb 18 3:20 PM Stoney Creek Warriors Welland Tigers Welland (Youth)
U 12 Feb 18
3:35P
Feb 18 3:35 PM Norfolk Knights Welland Tigers Welland (Main)
U 13 BB Feb 18
3:45P
Feb 18 3:45 PM Port Colborne Sailors Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U 13 Feb 18
4:00P
Feb 18 4:00 PM Haldimand River Kings Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U10 Feb 18
4:00P
Feb 18 4:00 PM Norfolk Knights Haldimand River Kings Dunnville
U 15 Feb 18
5:00P
Feb 18 5:00 PM Niagara Falls Flyers Welland Tigers Welland (Main)
U 14 Feb 18
5:10P
Feb 18 5:10 PM West Niagara Flying Aces Minor Haldimand River Kings Dunnville
U 14 Feb 18
5:30P
Feb 18 5:30 PM Welland Tigers Minor Niagara Falls Flyers Minor Gale (4 - Centennial)
U 11 Feb 18
5:40P
Feb 18 5:40 PM Stoney Creek Warriors Glancaster Bombers Morgan (A)
U 13 Feb 18
5:45P
Feb 18 5:45 PM Norfolk Knights West Niagara Flying Aces Peach King (2 - West)
U15 BB Feb 18
7:05P
Feb 18 7:05 PM Garden City Falcons West Niagara Flying Aces Peach King (2 - West)
U 16 Feb 18
8:00P
Feb 18 8:00 PM Niagara Falls Flyers Haldimand River Kings Cayuga
U 11 Feb 19
10:00A
Feb 19 10:00 AM Glancaster Bombers Norfolk Knights Talbot
U 12 Feb 19
11:15A
Feb 19 11:15 AM West Niagara Flying Aces Norfolk Knights Talbot
U9 MD Feb 19
11:20A
Feb 19 11:20 AM West Niagara Flying Aces 1 Welland Tigers Welland (Youth)
U8 LL Feb 19
12:00P
Feb 19 12:00 PM Wainfleet Wild -- West Niagara Flying Aces 1 Peach King (2 - West)
U8 LL Feb 19
12:40P
Feb 19 12:40 PM Welland Tigers -- Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U9 LL Feb 19
1:40P
Feb 19 1:40 PM Port Colborne Sailors Thorold Blackhawks 1 Thorold (Frank Doherty)
U9 LL Feb 19
2:40P
Feb 19 2:40 PM NOTL Wolves Thorold Blackhawks 2 Thorold (Frank Doherty)
U9 MD Feb 19
3:10P
Feb 19 3:10 PM NOTL Wolves Glancaster Bombers Blue Morgan (A)
U 11 BB Feb 19
3:40P
Feb 19 3:40 PM Port Colborne Sailors Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U 13 BB Feb 19
4:00P
Feb 19 4:00 PM Thorold Blackhawks Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
U9 LL Feb 19
4:00P
Feb 19 4:00 PM Wainfleet Wild Niagara Falls Flyers 2 Gale (1 - ES Fox)
U10 Feb 19
4:15P
Feb 19 4:15 PM Glancaster Bombers Niagara Falls Flyers Gale (3 - Meridian)
U 11 Feb 19
4:30P
Feb 19 4:30 PM West Niagara Flying Aces Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U10 Feb 19
4:30P
Feb 19 4:30 PM Garden City Falcons Norfolk Knights Port Dover
U 14 Feb 19
5:00P
Feb 19 5:00 PM Niagara Falls Flyers Minor West Niagara Flying Aces Minor Fleming
U 13 Feb 19
5:00P
Feb 19 5:00 PM Stoney Creek Warriors Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U 12 Feb 19
5:00P
Feb 19 5:00 PM Glancaster Bombers Haldimand River Kings Cayuga
U 13 Feb 19
5:30P
Feb 19 5:30 PM Garden City Falcons Norfolk Knights Port Dover
U15 BB Feb 19
5:30P
Feb 19 5:30 PM Haldimand River Kings Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
U15 BB Feb 19
6:00P
Feb 19 6:00 PM Pelham Panthers Fort Erie Meteors C Leisureplex (Kinsmen)
U 13 BB Feb 19
6:15P
Feb 19 6:15 PM Pelham Panthers Haldimand River Kings Cayuga
U 18 Feb 19
6:15P
Feb 19 6:15 PM Glancaster Bombers Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U 15 Feb 19
7:00P
Feb 19 7:00 PM Norfolk Knights Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U 16 Feb 19
7:00P
Feb 19 7:00 PM Welland Tigers Minor Garden City Falcons Minor S-H SEC (Sportsplex) (1)
U 18 Feb 19
7:15P
Feb 19 7:15 PM Pelham Panthers Fort Erie Meteors B Leisureplex (Kinsmen)
U 15 Feb 19
7:30P
Feb 19 7:30 PM Garden City Falcons West Niagara Flying Aces Fleming
U 16 Feb 19
8:30P
Feb 19 8:30 PM West Niagara Flying Aces Minor Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U 16 Feb 19
9:00P
Feb 19 9:00 PM Glancaster Bombers Haldimand River Kings Cayuga
U 11 BB Feb 20
6:00P
Feb 20 6:00 PM Pelham Panthers Port Colborne Sailors Vale (1)
U10 Feb 20
6:00P
Feb 20 6:00 PM Glancaster Bombers West Niagara Flying Aces Fleming
U 11 Feb 20
6:40P
Feb 20 6:40 PM Garden City Falcons Welland Tigers Welland (Main)
U 12 Feb 20
7:15P
Feb 20 7:15 PM Niagara Falls Flyers West Niagara Flying Aces Fleming
U 14 Feb 20
7:30P
Feb 20 7:30 PM Glancaster Bombers Minor Welland Tigers Minor Welland (Main)
U 16 Feb 20
7:50P
Feb 20 7:50 PM Norfolk Knights Minor NOTL Wolves Meridian
U 11 BB Feb 21
6:00P
Feb 21 6:00 PM Fort Erie Meteors B West Niagara Flying Aces Peach King (2 - West)
U9 LL Feb 21
6:15P
Feb 21 6:15 PM Pelham Panthers Thorold Blackhawks 1 Walker Sports (2)
U 13 BB Feb 21
7:15P
Feb 21 7:15 PM Garden City Falcons West Niagara Flying Aces Peach King (2 - West)
U 16 Feb 21
7:15P
Feb 21 7:15 PM Haldimand River Kings West Niagara Flying Aces Minor Fleming
U 13 Feb 21
7:40P
Feb 21 7:40 PM Stoney Creek Warriors Glancaster Bombers Morgan (B)
U 16 Feb 21
8:45P
Feb 21 8:45 PM NOTL Wolves Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U 11 Feb 22
6:00P
Feb 22 6:00 PM Welland Tigers West Niagara Flying Aces Fleming
U9 MD Feb 22
6:00P
Feb 22 6:00 PM Welland Tigers West Niagara Flying Aces 2 Peach King (2 - West)
U9 MD Feb 22
6:15P
Feb 22 6:15 PM West Niagara Flying Aces 1 Niagara Falls Flyers Gale (2 - Lifetime)
U15 BB Feb 22
6:40P
Feb 22 6:40 PM Garden City Falcons NOTL Wolves Meridian
U 11 Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM Niagara Falls Flyers Norfolk Knights Port Dover
U 13 Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM West Niagara Flying Aces Welland Tigers Welland (Main)
U 13 BB Feb 22
7:10P
Feb 22 7:10 PM Port Colborne Sailors Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U 15 Feb 22
7:15P
Feb 22 7:15 PM Welland Tigers Garden City Falcons Walker Sports (1)
U 13 Feb 22
7:30P
Feb 22 7:30 PM Norfolk Knights Stoney Creek Warriors Valley Park
U 13 BB Feb 22
7:45P
Feb 22 7:45 PM Garden City Falcons Fort Erie Meteors Leisureplex (Jaycee)
U 18 Feb 22
8:05P
Feb 22 8:05 PM Port Colborne Sailors NOTL Wolves Meridian
U 18 Feb 22
8:30P
Feb 22 8:30 PM Haldimand River Kings West Niagara Flying Aces A Peach King (2 - West)
U 16 Feb 22
8:30P
Feb 22 8:30 PM Niagara Falls Flyers Garden City Falcons Minor Walker Sports (1)
U 16 Feb 22
8:30P
Feb 22 8:30 PM Pelham Panthers Welland Tigers Minor Welland (Main)
U 16 Feb 22
8:40P
Feb 22 8:40 PM NOTL Wolves Glancaster Bombers Morgan (A)
U15 BB Feb 22
9:00P
Feb 22 9:00 PM Thorold Blackhawks Haldimand River Kings Dunnville
U 11 BB Feb 23
6:00P
Feb 23 6:00 PM West Niagara Flying Aces Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U9 MD Feb 23
6:00P
Feb 23 6:00 PM Fort Erie Meteors Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
U 12 Feb 23
6:10P
Feb 23 6:10 PM Welland Tigers Glancaster Bombers Glanbrook
U 14 Feb 23
7:00P
Feb 23 7:00 PM Glancaster Bombers Minor Norfolk Knights Waterford
U 11 Feb 23
7:10P
Feb 23 7:10 PM Stoney Creek Warriors Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U15 BB Feb 23
7:15P
Feb 23 7:15 PM West Niagara Flying Aces Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U 15 Feb 23
7:25P
Feb 23 7:25 PM Niagara Falls Flyers Glancaster Bombers Glanbrook
U 15 Feb 23
8:20P
Feb 23 8:20 PM Norfolk Knights Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U 18 Feb 23
8:40P
Feb 23 8:40 PM Garden City Falcons A Glancaster Bombers Glanbrook
U 18 Feb 23
8:45P
Feb 23 8:45 PM Fort Erie Meteors B Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U 11 Feb 24
6:15P
Feb 24 6:15 PM West Niagara Flying Aces Garden City Falcons Walker Sports (1)
U 11 BB Feb 24
6:30P
Feb 24 6:30 PM Port Colborne Sailors Fort Erie Meteors B Leisureplex (Jaycee)
U 13 BB Feb 24
7:45P
Feb 24 7:45 PM Haldimand River Kings Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
U 18 Feb 24
8:10P
Feb 24 8:10 PM Norfolk Knights Welland Tigers Welland (Main)
U15 BB Feb 24
9:00P
Feb 24 9:00 PM Fort Erie Meteors C Fort Erie Meteors B Leisureplex (Kinsmen)
U8 LL Feb 25
10:00A
Feb 25 10:00 AM Pelham Panthers -- West Niagara Flying Aces 1 Smithville
U9 MD Feb 25
10:10A
Feb 25 10:10 AM Glancaster Bombers White NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U 8 MD Feb 25
10:30A
Feb 25 10:30 AM Glancaster Bombers -- Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U8 LL Feb 25
10:40A
Feb 25 10:40 AM Port Colborne Sailors -- Welland Tigers Welland (Youth)
U 13 BB Feb 25
12:00P
Feb 25 12:00 PM Thorold Blackhawks NOTL Wolves Meridian
U9 LL Feb 25
12:10P
Feb 25 12:10 PM Thorold Blackhawks 1 Wainfleet Wild Wainfleet
U 11 BB Feb 25
12:30P
Feb 25 12:30 PM Haldimand River Kings NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U 12 Feb 25
1:00P
Feb 25 1:00 PM Glancaster Bombers Niagara Falls Flyers Gale (1 - ES Fox)
U9 MD Feb 25
1:00P
Feb 25 1:00 PM Haldimand River Kings Norfolk Knights Talbot
U8 LL Feb 25
1:10P
Feb 25 1:10 PM West Niagara Flying Aces 2 -- Wainfleet Wild Wainfleet
U8 LL Feb 25
1:50P
Feb 25 1:50 PM West Niagara Flying Aces 3 -- NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U 13 Feb 25
2:10P
Feb 25 2:10 PM Norfolk Knights Welland Tigers Welland (Main)
U 11 BB Feb 25
2:25P
Feb 25 2:25 PM Thorold Blackhawks Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U 14 Feb 25
2:30P
Feb 25 2:30 PM Norfolk Knights Niagara Falls Flyers Minor Gale (1 - ES Fox)
U10 Feb 25
3:20P
Feb 25 3:20 PM Norfolk Knights Welland Tigers Welland (Youth)
U9 MD Feb 25
3:30P
Feb 25 3:30 PM Garden City Falcons West Niagara Flying Aces 2 Peach King (2 - West)
U 15 Feb 25
3:35P
Feb 25 3:35 PM Glancaster Bombers Welland Tigers Welland (Main)
U9 MD Feb 25
3:40P
Feb 25 3:40 PM Welland Tigers Glancaster Bombers Blue Morgan (B)
U 13 BB Feb 25
3:45P
Feb 25 3:45 PM West Niagara Flying Aces Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U10 Feb 25
3:45P
Feb 25 3:45 PM Niagara Falls Flyers Stoney Creek Warriors Valley Park
U10 Feb 25
4:00P
Feb 25 4:00 PM West Niagara Flying Aces Haldimand River Kings Dunnville
U 11 Feb 25
5:00P
Feb 25 5:00 PM Niagara Falls Flyers Stoney Creek Warriors Valley Park
U 12 Feb 25
5:10P
Feb 25 5:10 PM Haldimand River Kings Welland Tigers Welland (Main)
U 11 Feb 25
5:40P
Feb 25 5:40 PM Garden City Falcons Glancaster Bombers Morgan (A)
U 13 Feb 25
5:45P
Feb 25 5:45 PM Haldimand River Kings West Niagara Flying Aces Peach King (2 - West)
U10 Feb 25
6:15P
Feb 25 6:15 PM Glancaster Bombers Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (4)
U15 BB Feb 25
7:05P
Feb 25 7:05 PM Thorold Blackhawks West Niagara Flying Aces Peach King (2 - West)
U 13 Feb 25
7:25P
Feb 25 7:25 PM Niagara Falls Flyers Glancaster Bombers Glanbrook
U9 MD Feb 26
10:15A
Feb 26 10:15 AM Haldimand River Kings Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U9 MD Feb 26
11:20A
Feb 26 11:20 AM Garden City Falcons Welland Tigers Welland (Youth)
U 8 MD Feb 26
12:10P
Feb 26 12:10 PM West Niagara Flying Aces 2 -- West Niagara Flying Aces 1 Fleming
U8 LL Feb 26
12:10P
Feb 26 12:10 PM Pelham Panthers -- West Niagara Flying Aces 3 Peach King (2 - West)
U8 LL Feb 26
12:40P
Feb 26 12:40 PM Port Colborne Sailors -- Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U8 LL Feb 26
1:10P
Feb 26 1:10 PM West Niagara Flying Aces 2 -- Wainfleet Wild Wainfleet
U8 LL Feb 26
1:20P
Feb 26 1:20 PM NOTL Wolves -- West Niagara Flying Aces 1 Peach King (2 - West)
U9 LL Feb 26
1:40P
Feb 26 1:40 PM Niagara Falls Flyers 2 Thorold Blackhawks 1 Thorold (Frank Doherty)
U10 Feb 26
2:00P
Feb 26 2:00 PM Glancaster Bombers Haldimand River Kings Dunnville
U9 LL Feb 26
2:40P
Feb 26 2:40 PM Port Colborne Sailors Thorold Blackhawks 2 Thorold (Frank Doherty)
U9 MD Feb 26
3:00P
Feb 26 3:00 PM West Niagara Flying Aces 2 Norfolk Knights Waterford
U 14 Feb 26
3:10P
Feb 26 3:10 PM Welland Tigers Minor Haldimand River Kings Dunnville
U9 MD Feb 26
3:10P
Feb 26 3:10 PM Glancaster Bombers Blue Glancaster Bombers White Morgan (A)
U 8 MD Feb 26
3:15P
Feb 26 3:15 PM Pelham Panthers -- Stoney Creek Warriors Valley Park
U 8 MD Feb 26
3:30P
Feb 26 3:30 PM Glancaster Bombers -- Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U 11 BB Feb 26
3:40P
Feb 26 3:40 PM Fort Erie Meteors B Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U 12 Feb 26
4:00P
Feb 26 4:00 PM Welland Tigers Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
U10 Feb 26
4:00P
Feb 26 4:00 PM Niagara Falls Flyers Norfolk Knights Waterford
U 11 Feb 26
4:30P
Feb 26 4:30 PM Glancaster Bombers Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U9 MD Feb 26
4:30P
Feb 26 4:30 PM Niagara Falls Flyers NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U10 Feb 26
4:30P
Feb 26 4:30 PM Garden City Falcons Stoney Creek Warriors Valley Park
U 14 Feb 26
5:00P
Feb 26 5:00 PM Garden City Falcons Minor West Niagara Flying Aces Minor Fleming
U 13 Feb 26
5:00P
Feb 26 5:00 PM Glancaster Bombers Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U 12 Feb 26
5:00P
Feb 26 5:00 PM Niagara Falls Flyers Haldimand River Kings Cayuga
U 11 Feb 26
5:15P
Feb 26 5:15 PM Welland Tigers Norfolk Knights Waterford
U15 BB Feb 26
5:30P
Feb 26 5:30 PM Thorold Blackhawks Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
U9 LL Feb 26
5:40P
Feb 26 5:40 PM Welland Tigers NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U 13 Feb 26
5:45P
Feb 26 5:45 PM Welland Tigers Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U 16 Feb 26
6:00P
Feb 26 6:00 PM Glancaster Bombers West Niagara Flying Aces Minor Smithville
U15 BB Feb 26
6:00P
Feb 26 6:00 PM NOTL Wolves Fort Erie Meteors B Leisureplex (Kinsmen)
U 13 BB Feb 26
6:15P
Feb 26 6:15 PM Port Colborne Sailors Haldimand River Kings Cayuga
U 15 Feb 26
7:00P
Feb 26 7:00 PM Haldimand River Kings Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U 18 Feb 26
7:15P
Feb 26 7:15 PM NOTL Wolves Fort Erie Meteors B Leisureplex (Kinsmen)
U 15 Feb 26
7:30P
Feb 26 7:30 PM Norfolk Knights West Niagara Flying Aces Fleming
U 16 Feb 26
8:30P
Feb 26 8:30 PM Welland Tigers Minor Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U9 LL Feb 27
6:00P
Feb 27 6:00 PM Welland Tigers Niagara Falls Flyers 1 Chippawa
U10 Feb 27
6:00P
Feb 27 6:00 PM Welland Tigers West Niagara Flying Aces Fleming
U 13 BB Feb 27
6:30P
Feb 27 6:30 PM West Niagara Flying Aces NOTL Wolves Meridian
U 14 Feb 27
7:10P
Feb 27 7:10 PM Garden City Falcons Minor Glancaster Bombers Minor Morgan (A)
U 13 BB Feb 27
7:15P
Feb 27 7:15 PM Fort Erie Meteors Port Colborne Sailors Vale (1)
U 12 Feb 27
7:15P
Feb 27 7:15 PM Glancaster Bombers West Niagara Flying Aces Fleming
U 16 Feb 27
7:50P
Feb 27 7:50 PM Garden City Falcons Minor NOTL Wolves Meridian
U 16 Feb 27
8:30P
Feb 27 8:30 PM Norfolk Knights Minor Glancaster Bombers Morgan (A)
U 18 Feb 27
8:30P
Feb 27 8:30 PM Pelham Panthers Port Colborne Sailors Vale (1)
U 12 Feb 28
6:00P
Feb 28 6:00 PM Haldimand River Kings Norfolk Knights Waterford
U 11 Feb 28
6:25P
Feb 28 6:25 PM Haldimand River Kings Glancaster Bombers Morgan (B)
U 11 Feb 28
7:10P
Feb 28 7:10 PM Norfolk Knights Stoney Creek Warriors Valley Park
U 11 BB Feb 28
7:30P
Feb 28 7:30 PM NOTL Wolves West Niagara Flying Aces Fleming
U 13 Feb 28
7:40P
Feb 28 7:40 PM Garden City Falcons Glancaster Bombers Morgan (A)
U 14 Feb 28
8:00P
Feb 28 8:00 PM West Niagara Flying Aces Minor Norfolk Knights Talbot
U 16 Feb 28
8:45P
Feb 28 8:45 PM West Niagara Flying Aces Minor Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 4:13 PM.
Printed From TheOneDB.com Feb 07, 2023 4:14 PM