OMHA :: Niagara District Schedule By Month
Header Ad Unit
November 2021
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
U11 B Nov 01
6:00P
Nov 01 6:00 PM West Niagara Flying Aces Minor8 8 - 1 West Niagara Flying Aces AE1 Fleming
U11 D Nov 01
6:30P
Nov 01 6:30 PM Glancaster Bombers3 3 - 3 Port Colborne Sailors3 Vale (2)
U13 D Nov 01
7:10P
Nov 01 7:10 PM Niagara Falls Flyers6 6 - 2 Port Colborne Sailors2 Vale (1)
U15 B Nov 01
7:15P
Nov 01 7:15 PM West Niagara Flying Aces Minor0 0 - 6 West Niagara Flying Aces AE6 Fleming
U15 D Nov 01
7:30P
Nov 01 7:30 PM Port Colborne Sailors0 0 - 6 Welland Tigers6 Welland (Main)
U18 B Nov 01
8:00P
Nov 01 8:00 PM Dunnville Mudcats6 6 - 1 NOTL Wolves1 Meridian
U18 D Nov 01
8:30P
Nov 01 8:30 PM Pelham Panthers6 6 - 0 Port Colborne Sailors0 Vale (1)
U18 D Nov 01
8:30P
Nov 01 8:30 PM Fort Erie Meteors5 5 - 0 Glancaster Bombers0 Morgan (A)
U9 Nov 02
6:10P
Nov 02 6:10 PM Thorold Blackhawks0 -- NOTL Wolves0 Centennial (NOTL)
U9 Nov 02
6:10P
Nov 02 6:10 PM Welland Tigers0 -- Glancaster Bombers0 Glanbrook
U13 D Nov 02
7:00P
Nov 02 7:00 PM Thorold Blackhawks0 0 - 3 Fort Erie Meteors3 Leisureplex (Kinsmen)
U11 D Nov 02
7:20P
Nov 02 7:20 PM Niagara Falls Flyers6 6 - 3 NOTL Wolves3 Centennial (NOTL)
U13 B Nov 02
7:25P
Nov 02 7:25 PM Fort Erie Meteors3 3 - 7 Glancaster Bombers7 Glanbrook
U15 B Nov 02
7:30P
Nov 02 7:30 PM West Niagara Flying Aces Minor AE0 0 - 10 Stoney Creek Warriors Minor10 Valley Park
U18 B Nov 02
8:00P
Nov 02 8:00 PM Stoney Creek Warriors AE1 1 - 6 Norfolk Rep6 Port Dover
U15 B Nov 02
8:15P
Nov 02 8:15 PM Glancaster Bombers8 8 - 0 Fort Erie Meteors0 Leisureplex (Kinsmen)
U18 D Nov 02
8:30P
Nov 02 8:30 PM West Niagara Flying Aces1 1 - 8 Thorold Blackhawks8 Thorold (Frank Doherty)
U15 D Nov 02
8:40P
Nov 02 8:40 PM West Niagara Flying Aces3 3 - 6 Glancaster Bombers6 Glanbrook
U18 D Nov 02
8:40P
Nov 02 8:40 PM Port Colborne Sailors1 1 - 3 Pelham Panthers3 Meridian CC (Accipiter)
U18 D Nov 02
9:00P
Nov 02 9:00 PM Welland Tigers4 4 - 1 Stoney Creek Warriors1 Valley Park
U13 B Nov 03
6:00P
Nov 03 6:00 PM Niagara Falls Flyers Minor6 6 - 3 West Niagara Flying Aces Minor AE3 Fleming
U18 B Nov 03
6:30P
Nov 03 6:30 PM Stoney Creek Warriors5 5 - 1 Garden City Falcons Minor1 GGCC (Jack Gatecliff)
U13 D Nov 03
6:30P
Nov 03 6:30 PM Norfolk Rep7 7 - 0 NOTL Wolves0 Meridian
U13 B Nov 03
7:15P
Nov 03 7:15 PM Garden City Falcons Minor1 1 - 3 West Niagara Flying Aces AE3 Fleming
U15 D Nov 03
7:30P
Nov 03 7:30 PM Port Colborne Sailors2 2 - 10 Stoney Creek Warriors10 Valley Park
U18 D Nov 03
8:00P
Nov 03 8:00 PM Norfolk Rep1 1 - 5 NOTL Wolves5 Meridian
U18 D Nov 03
8:00P
Nov 03 8:00 PM Niagara Falls Flyers5 5 - 7 Garden City Falcons A7 GGCC (Jack Gatecliff)
U18 B Nov 03
9:00P
Nov 03 9:00 PM NOTL Wolves3 3 - 8 Stoney Creek Warriors AE8 Valley Park
U11 B Nov 04
6:30P
Nov 04 6:30 PM Garden City Falcons Minor1 1 - 2 Dunnville Mudcats2 Dunnville
U13 D Nov 04
6:30P
Nov 04 6:30 PM Glancaster Bombers7 7 - 0 Thorold Blackhawks0 Thorold (Frank Doherty)
U13 B Nov 04
7:45P
Nov 04 7:45 PM Niagara Falls Flyers Minor0 0 - 2 Dunnville Mudcats2 Dunnville
U18 B Nov 04
8:00P
Nov 04 8:00 PM West Niagara Flying Aces1 1 - 3 Stoney Creek Warriors3 Valley Park
U18 D Nov 04
8:30P
Nov 04 8:30 PM Stoney Creek Warriors6 6 - 0 West Niagara Flying Aces0 Peach King (2 - West)
U18 B Nov 04
9:00P
Nov 04 9:00 PM Fort Erie Meteors0 0 - 3 Dunnville Mudcats3 Dunnville
U13 D Nov 05
6:15P
Nov 05 6:15 PM Stoney Creek Warriors0 0 - 7 Pelham Panthers7 Meridian CC (Accipiter)
U11 D Nov 05
6:30P
Nov 05 6:30 PM Garden City Falcons Fort Erie Meteors Leisureplex (Jaycee)
U13 D Nov 05
7:00P
Nov 05 7:00 PM Fort Erie Meteors4 4 - 3 Welland Tigers3 Welland (Main)
U13 B Nov 05
7:45P
Nov 05 7:45 PM Norfolk Rep4 4 - 1 Fort Erie Meteors1 Leisureplex (Jaycee)
U9 Nov 06
11:00A
Nov 06 11:00 AM Garden City Falcons0 -- Norfolk Reps0 Talbot
U9 Nov 06
11:00A
Nov 06 11:00 AM Glancaster Bombers0 -- Thorold Blackhawks0 Thorold (James Whyte)
U9 Nov 06
12:20P
Nov 06 12:20 PM Port Colborne Sailors0 -- Pelham Panthers0 Meridian CC (Accipiter)
U11 D Nov 06
1:30P
Nov 06 1:30 PM Norfolk Rep3 3 - 5 Pelham Panthers5 Meridian CC (Duliban)
U11 D Nov 06
1:30P
Nov 06 1:30 PM Glancaster Bombers1 1 - 6 West Niagara Flying Aces6 Smithville
U9 Nov 06
3:20P
Nov 06 3:20 PM West Niagara Flying Aces0 -- Welland Tigers0 Welland (Youth)
U15 B Nov 06
3:20P
Nov 06 3:20 PM Garden City Falcons U15AE4 4 - 2 Welland Tigers Minor2 Welland (Main)
U13 D Nov 06
4:25P
Nov 06 4:25 PM Fort Erie Meteors5 5 - 1 Pelham Panthers1 Meridian CC (Accipiter)
U11 D Nov 06
4:30P
Nov 06 4:30 PM Fort Erie Meteors9 9 - 5 Stoney Creek Warriors5 Valley Park
U13 D Nov 06
5:45P
Nov 06 5:45 PM Glancaster Bombers5 5 - 2 Stoney Creek Warriors2 Valley Park
U15 D Nov 06
5:50P
Nov 06 5:50 PM Welland Tigers3 3 - 1 Pelham Panthers1 Meridian CC (Accipiter)
U15 B Nov 06
6:00P
Nov 06 6:00 PM Fort Erie Meteors4 4 - 2 West Niagara Flying Aces Minor AE2 Peach King (2 - West)
U18 D Nov 06
6:30P
Nov 06 6:30 PM Thorold Blackhawks1 1 - 2 Welland Tigers2 Welland (Main)
U11 B Nov 06
6:30P
Nov 06 6:30 PM West Niagara Flying Aces AE0 0 - 7 Glancaster Bombers7 Glanbrook
U15 B Nov 06
7:30P
Nov 06 7:30 PM Stoney Creek Warriors Minor1 1 - 6 Garden City Falcons Minor6 Burgoyne
U11 B Nov 07
12:00P
Nov 07 12:00 PM Garden City Falcons Minor1 1 - 6 Norfolk Rep6 Talbot
U13 B Nov 07
12:35P
Nov 07 12:35 PM Fort Erie Meteors3 3 - 6 Pelham Panthers6 Meridian CC (Accipiter)
U11 D Nov 07
1:05P
Nov 07 1:05 PM Port Colborne Sailors1 1 - 8 Norfolk Rep8 Talbot
U11 D Nov 07
1:30P
Nov 07 1:30 PM Garden City Falcons1 1 - 10 West Niagara Flying Aces10 Smithville
U9 Nov 07
2:10P
Nov 07 2:10 PM Norfolk Reps0 -- West Niagara Flying Aces0 Peach King (1 - East)
U13 B Nov 07
2:10P
Nov 07 2:10 PM West Niagara Flying Aces Minor AE1 1 - 8 Norfolk Rep8 Talbot
U15 D Nov 07
2:30P
Nov 07 2:30 PM Pelham Panthers3 3 - 2 Fort Erie Meteors2 Leisureplex (Kinsmen)
U13 B Nov 07
2:45P
Nov 07 2:45 PM Garden City Falcons AE1 1 - 1 OT West Niagara Flying Aces Minor1 Smithville
U13 D Nov 07
3:20P
Nov 07 3:20 PM Fort Erie Meteors3 3 - 3 OT Norfolk Rep3 Talbot
U15 B Nov 07
3:55P
Nov 07 3:55 PM Welland Tigers Minor2 2 - 2 West Niagara Flying Aces Minor2 Smithville
U15 B Nov 07
6:00P
Nov 07 6:00 PM Dunnville Mudcats4 4 - 6 Garden City Falcons U15AE6 S-H SEC (Sportsplex) (3)
U18 B Nov 07
6:15P
Nov 07 6:15 PM Garden City Falcons Minor3 3 - 3 Fort Erie Meteors3 Leisureplex (Kinsmen)
U15 D Nov 07
7:00P
Nov 07 7:00 PM Stoney Creek Warriors0 0 - 11 Norfolk Rep11 Talbot
U18 B Nov 07
7:30P
Nov 07 7:30 PM Norfolk Rep2 2 - 0 West Niagara Flying Aces0 Fleming
U18 D Nov 07
7:30P
Nov 07 7:30 PM Garden City Falcons A1 1 - 3 Fort Erie Meteors3 Leisureplex (Kinsmen)
U18 D Nov 07
8:30P
Nov 07 8:30 PM Pelham Panthers1 1 - 2 Norfolk Rep2 Talbot
U9 Nov 08
6:00P
Nov 08 6:00 PM NOTL Wolves0 -- Port Colborne Sailors0 Vale (1)
U11 B Nov 08
6:00P
Nov 08 6:00 PM Glancaster Bombers3 3 - 7 West Niagara Flying Aces Minor7 Fleming
U11 B Nov 08
6:30P
Nov 08 6:30 PM Niagara Falls Flyers Minor0 0 - 8 Welland Tigers Minor8 Welland (Youth)
U11 D Nov 08
6:30P
Nov 08 6:30 PM Garden City Falcons4 4 - 6 Port Colborne Sailors6 Vale (2)
U13 D Nov 08
7:10P
Nov 08 7:10 PM Glancaster Bombers5 5 - 0 Port Colborne Sailors0 Vale (1)
U15 D Nov 08
7:30P
Nov 08 7:30 PM NOTL Wolves5 5 - 3 Welland Tigers3 Welland (Main)
U15 D Nov 08
7:40P
Nov 08 7:40 PM Fort Erie Meteors4 4 - 0 Port Colborne Sailors0 Vale (2)
U18 B Nov 08
8:00P
Nov 08 8:00 PM Stoney Creek Warriors9 9 - 1 NOTL Wolves1 Meridian
U18 D Nov 08
8:30P
Nov 08 8:30 PM West Niagara Flying Aces4 4 - 0 Port Colborne Sailors0 Vale (1)
U18 D Nov 08
8:30P
Nov 08 8:30 PM Welland Tigers2 2 - 2 OT Glancaster Bombers2 Morgan (A)
U9 Nov 09
6:10P
Nov 09 6:10 PM Pelham Panthers0 -- NOTL Wolves0 Centennial (NOTL)
U9 Nov 09
6:20P
Nov 09 6:20 PM Niagara Falls Flyers0 -- Glancaster Bombers0 Morgan (B)
U13 D Nov 09
7:00P
Nov 09 7:00 PM Welland Tigers4 4 - 6 Fort Erie Meteors6 Leisureplex (Kinsmen)
U11 D Nov 09
7:20P
Nov 09 7:20 PM Stoney Creek Warriors1 1 - 3 NOTL Wolves3 Centennial (NOTL)
U18 B Nov 09
8:00P
Nov 09 8:00 PM Dunnville Mudcats2 2 - 2 Norfolk Rep2 Port Dover
U15 B Nov 09
8:15P
Nov 09 8:15 PM Niagara Falls Flyers7 7 - 0 Fort Erie Meteors0 Leisureplex (Kinsmen)
U18 D Nov 09
8:30P
Nov 09 8:30 PM NOTL Wolves2 2 - 8 Thorold Blackhawks8 Thorold (Frank Doherty)
U18 D Nov 09
8:40P
Nov 09 8:40 PM Niagara Falls Flyers0 0 - 7 Pelham Panthers7 Meridian CC (Accipiter)
U18 D Nov 09
9:00P
Nov 09 9:00 PM Fort Erie Meteors6 6 - 1 Stoney Creek Warriors1 Valley Park
U11 D Nov 10
6:00P
Nov 10 6:00 PM Pelham Panthers3 3 - 2 West Niagara Flying Aces2 Peach King (2 - West)
U13 B Nov 10
6:00P
Nov 10 6:00 PM Garden City Falcons Minor7 7 - 3 West Niagara Flying Aces Minor AE3 Fleming
U18 B Nov 10
6:30P
Nov 10 6:30 PM West Niagara Flying Aces2 2 - 3 Garden City Falcons Minor3 GGCC (Jack Gatecliff)
U13 D Nov 10
6:30P
Nov 10 6:30 PM West Niagara Flying Aces8 8 - 0 NOTL Wolves0 Meridian
U13 B Nov 10
7:15P
Nov 10 7:15 PM Pelham Panthers0 0 - 3 West Niagara Flying Aces AE3 Fleming
U18 D Nov 10
8:00P
Nov 10 8:00 PM Niagara Falls Flyers0 0 - 2 NOTL Wolves2 Meridian
U18 D Nov 10
8:00P
Nov 10 8:00 PM Glancaster Bombers1 1 - 3 Garden City Falcons A3 GGCC (Jack Gatecliff)
U18 B Nov 10
8:30P
Nov 10 8:30 PM Stoney Creek Warriors3 3 - 0 West Niagara Flying Aces AE0 Peach King (2 - West)
U18 B Nov 10
9:00P
Nov 10 9:00 PM Fort Erie Meteors3 3 - 10 Stoney Creek Warriors AE10 Valley Park
U13 D Nov 11
6:30P
Nov 11 6:30 PM Pelham Panthers7 7 - 2 Thorold Blackhawks2 Thorold (Frank Doherty)
U18 D Nov 11
8:30P
Nov 11 8:30 PM Thorold Blackhawks4 4 - 1 West Niagara Flying Aces1 Peach King (2 - West)
U18 B Nov 11
9:00P
Nov 11 9:00 PM NOTL Wolves0 0 - 5 Dunnville Mudcats5 Dunnville
U11 D Nov 12
6:30P
Nov 12 6:30 PM Niagara Falls Flyers2 2 - 2 OT Fort Erie Meteors2 Leisureplex (Jaycee)
U13 D Nov 12
7:00P
Nov 12 7:00 PM NOTL Wolves1 1 - 6 Welland Tigers6 Welland (Main)
U13 D Nov 12
7:30P
Nov 12 7:30 PM Thorold Blackhawks2 2 - 6 Garden City Falcons6 S-H SEC (Sportsplex) (3)
U13 B Nov 12
7:45P
Nov 12 7:45 PM Niagara Falls Flyers Minor6 6 - 2 Fort Erie Meteors2 Leisureplex (Jaycee)
U18 B Nov 12
8:30P
Nov 12 8:30 PM Norfolk Rep3 3 - 3 Welland Tigers Minor3 Welland (Main)
U9 Nov 13
11:00A
Nov 13 11:00 AM NOTL Wolves0 -- Thorold Blackhawks0 Thorold (James Whyte)
U11 B Nov 13
11:00A
Nov 13 11:00 AM Fort Erie Meteors0 0 - 15 Dunnville Mudcats15 Dunnville
U11 D Nov 13
11:00A
Nov 13 11:00 AM Port Colborne Sailors8 8 - 1 Thorold Blackhawks1 Thorold (Frank Doherty)
U13 B Nov 13
12:15P
Nov 13 12:15 PM Garden City Falcons AE0 0 - 1 Dunnville Mudcats1 Dunnville
U11 D Nov 13
12:20P
Nov 13 12:20 PM NOTL Wolves0 0 - 11 Pelham Panthers11 Meridian CC (Accipiter)
U9 Nov 13
12:30P
Nov 13 12:30 PM Port Colborne Sailors0 -- Welland Tigers0 Welland (Youth)
U11 B Nov 13
1:00P
Nov 13 1:00 PM West Niagara Flying Aces AE1 1 - 7 Garden City Falcons Minor7 GGCC (Jack Gatecliff)
U9 Nov 13
1:15P
Nov 13 1:15 PM Pelham Panthers0 -- Fort Erie Meteors0 Leisureplex (Kinsmen)
U9 Nov 13
1:30P
Nov 13 1:30 PM Garden City Falcons0 -- Niagara Falls Flyers0 Gale (4 - Centennial)
U15 B Nov 13
1:35P
Nov 13 1:35 PM Garden City Falcons U15AE4 4 - 7 Dunnville Mudcats7 Dunnville
U13 D Nov 13
1:45P
Nov 13 1:45 PM Niagara Falls Flyers1 1 - 2 Pelham Panthers2 Meridian CC (Accipiter)
U13 B Nov 13
2:00P
Nov 13 2:00 PM Garden City Falcons Minor0 0 - 9 Welland Tigers9 Welland (Main)
U11 B Nov 13
3:30P
Nov 13 3:30 PM Welland Tigers Minor4 4 - 2 Niagara Falls Flyers Minor2 Gale (4 - Centennial)
U13 B Nov 13
5:00P
Nov 13 5:00 PM NOTL Wolves2 2 - 7 Niagara Falls Flyers Minor7 Gale (4 - Centennial)
U15 B Nov 13
7:25P
Nov 13 7:25 PM West Niagara Flying Aces AE8 8 - 3 Glancaster Bombers3 Glanbrook
U13 D Nov 14
11:25A
Nov 14 11:25 AM Welland Tigers5 5 - 4 Pelham Panthers4 Meridian CC (Accipiter)
U9 Nov 14
12:00P
Nov 14 12:00 PM Glancaster Bombers0 -- Norfolk Reps0 Talbot
U13 B Nov 14
12:35P
Nov 14 12:35 PM West Niagara Flying Aces Minor AE5 5 - 1 Pelham Panthers1 Meridian CC (Accipiter)
U9 Nov 14
2:10P
Nov 14 2:10 PM Garden City Falcons0 -- West Niagara Flying Aces0 Peach King (1 - East)
U11 D Nov 14
2:20P
Nov 14 2:20 PM Port Colborne Sailors7 7 - 2 West Niagara Flying Aces2 Fleming
U15 D Nov 14
2:30P
Nov 14 2:30 PM Norfolk Rep Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
U11 B Nov 14
5:00P
Nov 14 5:00 PM NOTL Wolves5 5 - 3 West Niagara Flying Aces AE3 Fleming
U13 D Nov 14
5:40P
Nov 14 5:40 PM Port Colborne Sailors0 0 - 6 Glancaster Bombers6 Morgan (A)
U13 D Nov 14
5:45P
Nov 14 5:45 PM Garden City Falcons5 5 - 2 Niagara Falls Flyers2 Gale (4 - Centennial)
U15 D Nov 14
6:00P
Nov 14 6:00 PM Glancaster Bombers2 2 - 4 Thorold Blackhawks4 Thorold (Frank Doherty)
U13 B Nov 14
6:00P
Nov 14 6:00 PM Glancaster Bombers2 2 - 3 Garden City Falcons AE3 S-H SEC (Sportsplex) (1)
U13 D Nov 14
7:00P
Nov 14 7:00 PM Thorold Blackhawks1 1 - 5 West Niagara Flying Aces5 Peach King (2 - West)
U15 B Nov 14
7:30P
Nov 14 7:30 PM West Niagara Flying Aces AE1 1 - 5 Garden City Falcons U15AE5 S-H SEC (Sportsplex) (1)
U18 D Nov 14
7:30P
Nov 14 7:30 PM Thorold Blackhawks Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
U18 D Nov 14
8:30P
Nov 14 8:30 PM Pelham Panthers4 4 - 1 Niagara Falls Flyers1 Gale (4 - Centennial)
U9 Nov 15
6:00P
Nov 15 6:00 PM Thorold Blackhawks0 -- Port Colborne Sailors0 Vale (1)
U11 B Nov 15
6:00P
Nov 15 6:00 PM Dunnville Mudcats6 6 - 2 West Niagara Flying Aces Minor2 Fleming
U11 D Nov 15
6:30P
Nov 15 6:30 PM West Niagara Flying Aces0 0 - 0 Port Colborne Sailors0 Vale (2)
U11 B Nov 15
6:40P
Nov 15 6:40 PM Garden City Falcons Minor3 3 - 6 Welland Tigers Minor6 Welland (Youth)
U13 D Nov 15
7:10P
Nov 15 7:10 PM Stoney Creek Warriors4 4 - 2 Port Colborne Sailors2 Vale (1)
U15 D Nov 15
7:30P
Nov 15 7:30 PM Norfolk Rep4 4 - 1 Welland Tigers1 Welland (Main)
U15 D Nov 15
7:40P
Nov 15 7:40 PM Thorold Blackhawks5 5 - 1 Port Colborne Sailors1 Vale (2)
U18 B Nov 15
8:00P
Nov 15 8:00 PM West Niagara Flying Aces2 2 - 4 NOTL Wolves4 Meridian
U18 D Nov 15
8:30P
Nov 15 8:30 PM Garden City Falcons A6 6 - 6 Glancaster Bombers6 Morgan (A)
U9 Nov 16
6:10P
Nov 16 6:10 PM Fort Erie Meteors -- NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U9 Nov 16
6:10P
Nov 16 6:10 PM Garden City Falcons -- Glancaster Bombers Glanbrook
U13 D Nov 16
7:00P
Nov 16 7:00 PM Pelham Panthers0 0 - 6 Fort Erie Meteors6 Leisureplex (Kinsmen)
U15 B Nov 16
7:15P
Nov 16 7:15 PM Dunnville Mudcats6 6 - 2 Garden City Falcons Minor2 Burgoyne
U11 D Nov 16
7:20P
Nov 16 7:20 PM Thorold Blackhawks4 4 - 5 NOTL Wolves5 Centennial (NOTL)
U13 B Nov 16
7:25P
Nov 16 7:25 PM Niagara Falls Flyers Minor2 2 - 6 Glancaster Bombers6 Glanbrook
U15 B Nov 16
7:30P
Nov 16 7:30 PM West Niagara Flying Aces Minor0 0 - 6 Stoney Creek Warriors Minor6 Valley Park
U18 B Nov 16
8:00P
Nov 16 8:00 PM Welland Tigers Minor2 2 - 1 Norfolk Rep1 Port Dover
U15 B Nov 16
8:15P
Nov 16 8:15 PM West Niagara Flying Aces Minor AE3 3 - 6 Fort Erie Meteors6 Leisureplex (Kinsmen)
U18 D Nov 16
8:30P
Nov 16 8:30 PM Fort Erie Meteors1 1 - 4 Thorold Blackhawks4 Thorold (Frank Doherty)
U15 D Nov 16
8:40P
Nov 16 8:40 PM Fort Erie Meteors0 0 - 3 Glancaster Bombers3 Glanbrook
U18 D Nov 16
8:40P
Nov 16 8:40 PM NOTL Wolves1 1 - 8 Pelham Panthers8 Meridian CC (Accipiter)
U18 D Nov 16
9:00P
Nov 16 9:00 PM West Niagara Flying Aces2 2 - 3 Norfolk Rep3 Talbot
U13 B Nov 17
6:00P
Nov 17 6:00 PM Dunnville Mudcats5 5 - 1 West Niagara Flying Aces Minor AE1 Fleming
U18 B Nov 17
6:30P
Nov 17 6:30 PM Welland Tigers Minor4 4 - 2 Garden City Falcons Minor2 GGCC (Jack Gatecliff)
U13 D Nov 17
6:30P
Nov 17 6:30 PM Glancaster Bombers7 7 - 0 NOTL Wolves0 Meridian
U13 B Nov 17
7:15P
Nov 17 7:15 PM Fort Erie Meteors0 0 - 2 West Niagara Flying Aces AE2 Fleming
U15 D Nov 17
7:30P
Nov 17 7:30 PM Welland Tigers3 3 - 3 Stoney Creek Warriors3 Valley Park
U18 D Nov 17
8:00P
Nov 17 8:00 PM Norfolk Rep3 3 - 1 Garden City Falcons A1 GGCC (Jack Gatecliff)
U18 D Nov 17
8:00P
Nov 17 8:00 PM Glancaster Bombers3 3 - 3 NOTL Wolves3 Meridian
U18 B Nov 17
8:30P
Nov 17 8:30 PM Fort Erie Meteors West Niagara Flying Aces AE Peach King (2 - West)
U18 B Nov 17
9:00P
Nov 17 9:00 PM West Niagara Flying Aces3 3 - 6 Stoney Creek Warriors AE6 Valley Park
U13 D Nov 18
6:30P
Nov 18 6:30 PM West Niagara Flying Aces9 9 - 2 Thorold Blackhawks2 Thorold (Frank Doherty)
U15 D Nov 18
8:00P
Nov 18 8:00 PM West Niagara Flying Aces2 2 - 2 NOTL Wolves2 Meridian
U18 B Nov 18
8:00P
Nov 18 8:00 PM Norfolk Rep4 4 - 1 Stoney Creek Warriors1 Valley Park
U18 D Nov 18
8:30P
Nov 18 8:30 PM Port Colborne Sailors3 3 - 3 West Niagara Flying Aces3 Peach King (2 - West)
U11 D Nov 19
6:00P
Nov 19 6:00 PM Stoney Creek Warriors0 0 - 3 Garden City Falcons3 S-H SEC (Sportsplex) (4)
U13 D Nov 19
6:15P
Nov 19 6:15 PM NOTL Wolves0 0 - 0 Pelham Panthers0 Meridian CC (Accipiter)
U11 D Nov 19
6:30P
Nov 19 6:30 PM West Niagara Flying Aces9 9 - 3 Fort Erie Meteors3 Leisureplex (Jaycee)
U13 D Nov 19
7:00P
Nov 19 7:00 PM Garden City Falcons2 2 - 3 Welland Tigers3 Welland (Main)
U13 B Nov 19
7:45P
Nov 19 7:45 PM Glancaster Bombers7 7 - 0 Fort Erie Meteors0 Leisureplex (Jaycee)
U11 B Nov 20
11:15A
Nov 20 11:15 AM Norfolk Rep16 16 - 0 Fort Erie Meteors0 Leisureplex (Jaycee)
U9 Nov 20
12:20P
Nov 20 12:20 PM Thorold Blackhawks -- Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U13 B Nov 20
12:20P
Nov 20 12:20 PM Pelham Panthers1 1 - 1 OT NOTL Wolves1 Meridian
U9 Nov 20
12:30P
Nov 20 12:30 PM Norfolk Reps -- Welland Tigers Welland (Youth)
U9 Nov 20
1:30P
Nov 20 1:30 PM Glancaster Bombers -- Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U11 D Nov 20
1:30P
Nov 20 1:30 PM Port Colborne Sailors4 4 - 6 Pelham Panthers6 Meridian CC (Duliban)
U13 B Nov 20
2:00P
Nov 20 2:00 PM West Niagara Flying Aces Minor AE0 0 - 17 Welland Tigers17 Welland (Main)
U11 B Nov 20
2:30P
Nov 20 2:30 PM West Niagara Flying Aces Minor9 9 - 3 NOTL Wolves3 Centennial (NOTL)
U11 D Nov 20
4:25P
Nov 20 4:25 PM NOTL Wolves0 0 - 5 Glancaster Bombers5 Morgan (A)
U13 D Nov 20
4:25P
Nov 20 4:25 PM Port Colborne Sailors3 3 - 6 Pelham Panthers6 Meridian CC (Accipiter)
U18 D Nov 20
4:40P
Nov 20 4:40 PM Stoney Creek Warriors0 0 - 2 Welland Tigers2 Welland (Main)
U11 B Nov 20
5:00P
Nov 20 5:00 PM Glancaster Bombers3 3 - 2 Garden City Falcons Minor2 Burgoyne
U11 D Nov 20
5:00P
Nov 20 5:00 PM West Niagara Flying Aces4 4 - 0 Niagara Falls Flyers0 Gale (4 - Centennial)
U13 D Nov 20
5:45P
Nov 20 5:45 PM Norfolk Rep8 8 - 1 Stoney Creek Warriors1 Valley Park
U15 D Nov 20
5:50P
Nov 20 5:50 PM Port Colborne Sailors0 0 - 8 Pelham Panthers8 Meridian CC (Accipiter)
U13 B Nov 20
6:15P
Nov 20 6:15 PM Norfolk Rep3 3 - 0 Garden City Falcons Minor0 Burgoyne
U15 B Nov 20
7:15P
Nov 20 7:15 PM Niagara Falls Flyers8 8 - 1 West Niagara Flying Aces Minor AE1 Peach King (2 - West)
U15 B Nov 20
7:30P
Nov 20 7:30 PM Fort Erie Meteors0 0 - 10 Garden City Falcons Minor10 Burgoyne
U13 D Nov 20
7:45P
Nov 20 7:45 PM Fort Erie Meteors2 2 - 1 Garden City Falcons1 S-H SEC (Sportsplex) (1)
U9 Nov 21
11:00A
Nov 21 11:00 AM Niagara Falls Flyers -- Norfolk Reps Talbot
U11 B Nov 21
12:00P
Nov 21 12:00 PM Niagara Falls Flyers Minor0 0 - 19 Norfolk Rep19 Talbot
U13 B Nov 21
12:50P
Nov 21 12:50 PM Garden City Falcons Minor5 5 - 1 Pelham Panthers1 Meridian CC (Accipiter)
U11 D Nov 21
1:05P
Nov 21 1:05 PM Glancaster Bombers2 2 - 7 Norfolk Rep7 Talbot
U13 B Nov 21
2:10P
Nov 21 2:10 PM Welland Tigers5 5 - 2 Norfolk Rep2 Talbot
U15 D Nov 21
2:30P
Nov 21 2:30 PM NOTL Wolves2 2 - 4 Fort Erie Meteors4 Leisureplex (Kinsmen)
U11 D Nov 21
2:45P
Nov 21 2:45 PM Fort Erie Meteors0 0 - 2 West Niagara Flying Aces2 Smithville
U13 D Nov 21
3:20P
Nov 21 3:20 PM NOTL Wolves2 2 - 10 Norfolk Rep10 Talbot
U15 B Nov 21
3:55P
Nov 21 3:55 PM Stoney Creek Warriors Minor4 4 - 1 West Niagara Flying Aces Minor1 Smithville
U11 D Nov 21
4:30P
Nov 21 4:30 PM Garden City Falcons5 5 - 8 Niagara Falls Flyers8 Gale (4 - Centennial)
U15 B Nov 21
4:50P
Nov 21 4:50 PM Fort Erie Meteors2 2 - 4 West Niagara Flying Aces Minor AE4 Fleming
U15 D Nov 21
5:10P
Nov 21 5:10 PM Pelham Panthers3 3 - 0 West Niagara Flying Aces0 Smithville
U18 D Nov 21
5:30P
Nov 21 5:30 PM Welland Tigers2 2 - 1 Port Colborne Sailors1 Vale (2)
U13 D Nov 21
5:40P
Nov 21 5:40 PM Fort Erie Meteors0 0 - 4 Glancaster Bombers4 Morgan (A)
U13 D Nov 21
5:45P
Nov 21 5:45 PM Welland Tigers15 15 - 0 Niagara Falls Flyers0 Gale (4 - Centennial)
U18 B Nov 21
6:15P
Nov 21 6:15 PM West Niagara Flying Aces AE0 0 - 2 Fort Erie Meteors2 Leisureplex (Kinsmen)
U13 D Nov 21
6:50P
Nov 21 6:50 PM Port Colborne Sailors0 0 - 10 West Niagara Flying Aces10 Peach King (2 - West)
U15 B Nov 21
7:00P
Nov 21 7:00 PM Glancaster Bombers5 5 - 2 Niagara Falls Flyers2 Gale (4 - Centennial)
U15 D Nov 21
7:00P
Nov 21 7:00 PM Welland Tigers3 3 - 4 Norfolk Rep4 Talbot
U18 B Nov 21
7:30P
Nov 21 7:30 PM Garden City Falcons Minor2 2 - 1 West Niagara Flying Aces1 Fleming
U18 D Nov 21
7:30P
Nov 21 7:30 PM NOTL Wolves1 1 - 4 Fort Erie Meteors4 Leisureplex (Kinsmen)
U18 D Nov 21
8:30P
Nov 21 8:30 PM Garden City Falcons A4 4 - 2 Norfolk Rep2 Talbot
U9 Nov 22
6:00P
Nov 22 6:00 PM Fort Erie Meteors0 -- Port Colborne Sailors0 Vale (1)
U11 B Nov 22
6:00P
Nov 22 6:00 PM Fort Erie Meteors2 2 - 9 West Niagara Flying Aces Minor9 Fleming
U11 D Nov 22
6:30P
Nov 22 6:30 PM Thorold Blackhawks0 0 - 8 Port Colborne Sailors8 Vale (2)
U11 B Nov 22
6:40P
Nov 22 6:40 PM Dunnville Mudcats5 5 - 1 Welland Tigers Minor1 Welland (Youth)
U13 D Nov 22
7:10P
Nov 22 7:10 PM Garden City Falcons5 5 - 0 Port Colborne Sailors0 Vale (1)
U15 D Nov 22
7:30P
Nov 22 7:30 PM Thorold Blackhawks2 2 - 3 Welland Tigers3 Welland (Main)
U15 D Nov 22
7:40P
Nov 22 7:40 PM Glancaster Bombers4 4 - 0 Port Colborne Sailors0 Vale (2)
U18 D Nov 22
8:30P
Nov 22 8:30 PM Pelham Panthers1 1 - 0 Port Colborne Sailors0 Vale (1)
U18 D Nov 22
8:30P
Nov 22 8:30 PM Thorold Blackhawks6 6 - 1 Glancaster Bombers1 Morgan (A)
U9 Nov 23
6:00P
Nov 23 6:00 PM NOTL Wolves0 -- Pelham Panthers0 Meridian CC (Accipiter)
U9 Nov 23
6:10P
Nov 23 6:10 PM West Niagara Flying Aces0 -- Glancaster Bombers0 Glanbrook
U13 D Nov 23
7:00P
Nov 23 7:00 PM Stoney Creek Warriors0 0 - 6 Fort Erie Meteors6 Leisureplex (Kinsmen)
U11 D Nov 23
7:20P
Nov 23 7:20 PM Pelham Panthers2 2 - 0 NOTL Wolves0 Centennial (NOTL)
U13 B Nov 23
7:25P
Nov 23 7:25 PM Dunnville Mudcats4 4 - 1 Glancaster Bombers1 Glanbrook
U15 B Nov 23
7:30P
Nov 23 7:30 PM Garden City Falcons Minor2 2 - 4 Stoney Creek Warriors Minor4 Valley Park
U18 B Nov 23
8:00P
Nov 23 8:00 PM Stoney Creek Warriors4 4 - 5 Norfolk Rep5 Port Dover
U15 B Nov 23
8:15P
Nov 23 8:15 PM Welland Tigers Minor5 5 - 0 Fort Erie Meteors0 Leisureplex (Kinsmen)
U18 D Nov 23
8:30P
Nov 23 8:30 PM Norfolk Rep0 0 - 1 Thorold Blackhawks1 Thorold (Frank Doherty)
U15 D Nov 23
8:40P
Nov 23 8:40 PM Norfolk Rep2 2 - 4 Glancaster Bombers4 Glanbrook
U18 D Nov 23
8:40P
Nov 23 8:40 PM Stoney Creek Warriors1 1 - 3 Pelham Panthers3 Meridian CC (Accipiter)
U18 B Nov 24
6:30P
Nov 24 6:30 PM Fort Erie Meteors3 3 - 3 Garden City Falcons Minor3 GGCC (Jack Gatecliff)
U13 D Nov 24
6:30P
Nov 24 6:30 PM Pelham Panthers3 3 - 2 NOTL Wolves2 Meridian
U11 B Nov 24
7:00P
Nov 24 7:00 PM Dunnville Mudcats4 4 - 4 Norfolk Rep4 Talbot
U13 B Nov 24
7:15P
Nov 24 7:15 PM Niagara Falls Flyers Minor1 1 - 2 West Niagara Flying Aces AE2 Fleming
U15 D Nov 24
7:30P
Nov 24 7:30 PM Pelham Panthers4 4 - 1 Stoney Creek Warriors1 Valley Park
U18 D Nov 24
8:00P
Nov 24 8:00 PM Fort Erie Meteors3 3 - 2 NOTL Wolves2 Meridian
U18 D Nov 24
8:00P
Nov 24 8:00 PM Welland Tigers2 2 - 3 Garden City Falcons A3 GGCC (Jack Gatecliff)
U18 B Nov 24
8:30P
Nov 24 8:30 PM NOTL Wolves3 3 - 5 West Niagara Flying Aces AE5 Peach King (2 - West)
U18 B Nov 24
9:00P
Nov 24 9:00 PM Welland Tigers Minor5 5 - 4 Stoney Creek Warriors AE4 Valley Park
U13 D Nov 25
6:30P
Nov 25 6:30 PM Norfolk Rep6 6 - 2 Thorold Blackhawks2 Thorold (Frank Doherty)
U18 D Nov 25
7:00P
Nov 25 7:00 PM Niagara Falls Flyers4 4 - 8 West Niagara Flying Aces8 Fleming
U15 B Nov 25
7:30P
Nov 25 7:30 PM West Niagara Flying Aces Minor1 1 - 3 Dunnville Mudcats3 Dunnville
U15 D Nov 25
8:00P
Nov 25 8:00 PM Fort Erie Meteors0 0 - 4 NOTL Wolves4 Meridian
U18 B Nov 25
8:00P
Nov 25 8:00 PM Garden City Falcons Minor2 2 - 2 Stoney Creek Warriors2 Valley Park
U18 B Nov 25
9:00P
Nov 25 9:00 PM Stoney Creek Warriors AE2 2 - 7 Dunnville Mudcats7 Dunnville
U15 D Nov 26
7:15P
Nov 26 7:15 PM West Niagara Flying Aces8 8 - 3 Stoney Creek Warriors3 Valley Park
U13 B Nov 26
7:45P
Nov 26 7:45 PM Pelham Panthers0 0 - 1 Fort Erie Meteors1 Leisureplex (Jaycee)
U18 B Nov 26
8:30P
Nov 26 8:30 PM West Niagara Flying Aces AE0 0 - 4 Welland Tigers Minor4 Welland (Main)
U11 D Nov 27
11:00A
Nov 27 11:00 AM Niagara Falls Flyers Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U11 B Nov 27
11:15A
Nov 27 11:15 AM West Niagara Flying Aces AE7 7 - 1 Fort Erie Meteors1 Leisureplex (Jaycee)
U9 Nov 27
11:30A
Nov 27 11:30 AM Glancaster Bombers0 -- Welland Tigers0 Welland (Youth)
U13 B Nov 27
12:20P
Nov 27 12:20 PM Garden City Falcons AE5 5 - 2 NOTL Wolves2 Meridian
U9 Nov 27
1:15P
Nov 27 1:15 PM NOTL Wolves0 -- Fort Erie Meteors0 Leisureplex (Kinsmen)
U9 Nov 27
1:30P
Nov 27 1:30 PM West Niagara Flying Aces -- Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U15 B Nov 27
1:35P
Nov 27 1:35 PM Niagara Falls Flyers2 2 - 3 Dunnville Mudcats3 Dunnville
U13 B Nov 27
2:00P
Nov 27 2:00 PM Glancaster Bombers4 4 - 12 Welland Tigers12 Welland (Main)
U11 B Nov 27
2:30P
Nov 27 2:30 PM Dunnville Mudcats8 8 - 0 NOTL Wolves0 Centennial (NOTL)
U11 D Nov 27
4:25P
Nov 27 4:25 PM Garden City Falcons2 2 - 4 Glancaster Bombers4 Morgan (A)
U11 D Nov 27
4:30P
Nov 27 4:30 PM NOTL Wolves Stoney Creek Warriors Valley Park
U11 B Nov 27
5:00P
Nov 27 5:00 PM West Niagara Flying Aces Minor4 4 - 0 Garden City Falcons Minor0 Burgoyne
U13 B Nov 27
5:00P
Nov 27 5:00 PM Fort Erie Meteors1 1 - 8 Niagara Falls Flyers Minor8 Gale (4 - Centennial)
U11 B Nov 27
5:45P
Nov 27 5:45 PM Welland Tigers Minor9 9 - 4 Glancaster Bombers4 Morgan (B)
U13 D Nov 27
5:45P
Nov 27 5:45 PM Niagara Falls Flyers3 3 - 5 Stoney Creek Warriors5 Valley Park
U13 B Nov 27
6:15P
Nov 27 6:15 PM West Niagara Flying Aces Minor1 1 - 1 Garden City Falcons Minor1 Burgoyne
U18 D Nov 27
6:30P
Nov 27 6:30 PM West Niagara Flying Aces1 1 - 9 Welland Tigers9 Welland (Main)
U15 B Nov 27
7:30P
Nov 27 7:30 PM Garden City Falcons U15AE6 6 - 6 Garden City Falcons Minor6 Burgoyne
U9 Nov 28
12:30P
Nov 28 12:30 PM Norfolk Reps -- Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (4)
U9 Nov 28
1:00P
Nov 28 1:00 PM Welland Tigers0 -- West Niagara Flying Aces0 Fleming
U11 D Nov 28
1:30P
Nov 28 1:30 PM Stoney Creek Warriors0 0 - 8 West Niagara Flying Aces8 Smithville
U15 D Nov 28
2:30P
Nov 28 2:30 PM Stoney Creek Warriors2 2 - 2 Fort Erie Meteors2 Leisureplex (Kinsmen)
U13 B Nov 28
2:40P
Nov 28 2:40 PM West Niagara Flying Aces AE2 2 - 0 West Niagara Flying Aces Minor0 Smithville
U13 B Nov 28
4:45P
Nov 28 4:45 PM Welland Tigers3 3 - 1 Garden City Falcons AE1 S-H SEC (Sportsplex) (4)
U15 B Nov 28
4:50P
Nov 28 4:50 PM Garden City Falcons Minor2 2 - 2 West Niagara Flying Aces AE2 Fleming
U13 D Nov 28
5:45P
Nov 28 5:45 PM Stoney Creek Warriors8 8 - 1 Niagara Falls Flyers1 Gale (4 - Centennial)
U15 D Nov 28
6:00P
Nov 28 6:00 PM Port Colborne Sailors0 0 - 2 Thorold Blackhawks2 Thorold (Frank Doherty)
U15 B Nov 28
7:00P
Nov 28 7:00 PM Fort Erie Meteors0 0 - 8 Niagara Falls Flyers8 Gale (4 - Centennial)
U18 B Nov 28
7:00P
Nov 28 7:00 PM Dunnville Mudcats5 5 - 1 Fort Erie Meteors1 Leisureplex (Kinsmen)
U13 D Nov 28
7:00P
Nov 28 7:00 PM Garden City Falcons2 2 - 2 OT Norfolk Rep2 Talbot
U18 B Nov 28
7:30P
Nov 28 7:30 PM Welland Tigers Minor6 6 - 1 West Niagara Flying Aces1 Fleming
U18 D Nov 28
8:30P
Nov 28 8:30 PM NOTL Wolves2 2 - 6 Norfolk Rep6 Talbot
U11 B Nov 29
6:00P
Nov 29 6:00 PM Garden City Falcons Minor4 4 - 6 West Niagara Flying Aces Minor6 Fleming
U11 B Nov 29
6:40P
Nov 29 6:40 PM NOTL Wolves3 3 - 1 Welland Tigers Minor1 Welland (Youth)
U13 D Nov 29
7:10P
Nov 29 7:10 PM Fort Erie Meteors11 11 - 0 Port Colborne Sailors0 Vale (1)
U15 D Nov 29
7:30P
Nov 29 7:30 PM Glancaster Bombers1 1 - 2 Welland Tigers2 Welland (Main)
U15 D Nov 29
7:40P
Nov 29 7:40 PM West Niagara Flying Aces5 5 - 1 Port Colborne Sailors1 Vale (2)
U18 B Nov 29
8:00P
Nov 29 8:00 PM Fort Erie Meteors0 0 - 4 NOTL Wolves4 Meridian
U18 D Nov 29
8:30P
Nov 29 8:30 PM Garden City Falcons A0 0 - 7 Port Colborne Sailors7 Vale (1)
U18 D Nov 29
8:30P
Nov 29 8:30 PM Niagara Falls Flyers0 0 - 6 Glancaster Bombers6 Morgan (A)
U9 Nov 30
6:10P
Nov 30 6:10 PM West Niagara Flying Aces -- NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U13 B Nov 30
6:10P
Nov 30 6:10 PM Norfolk Rep Glancaster Bombers Glanbrook
U11 D Nov 30
7:00P
Nov 30 7:00 PM Niagara Falls Flyers Norfolk Rep Talbot
U13 D Nov 30
7:00P
Nov 30 7:00 PM Glancaster Bombers Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
U11 D Nov 30
7:20P
Nov 30 7:20 PM Port Colborne Sailors NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U15 B Nov 30
7:30P
Nov 30 7:30 PM Dunnville Mudcats Stoney Creek Warriors Minor Valley Park
U15 D Nov 30
8:00P
Nov 30 8:00 PM Thorold Blackhawks Norfolk Rep Talbot
U18 B Nov 30
8:00P
Nov 30 8:00 PM West Niagara Flying Aces AE Norfolk Rep Port Dover
U15 B Nov 30
8:15P
Nov 30 8:15 PM West Niagara Flying Aces Minor Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
U18 D Nov 30
8:30P
Nov 30 8:30 PM Pelham Panthers Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U15 D Nov 30
8:40P
Nov 30 8:40 PM Pelham Panthers Glancaster Bombers Glanbrook
U18 D Nov 30
9:00P
Nov 30 9:00 PM NOTL Wolves Stoney Creek Warriors Valley Park
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 12:50 AM.
Printed From TheOneDB.com Nov 30, 2021 12:50 AM