OMHA :: Niagara District Cancelled Games
Header Ad Unit

Cancellations

72 Games Cancelled
Group Date Date Time Visitor Home Venue
U15 BB Oct 08
6:00P
Oct 08 6:00 PM Haldimand River Kings C Fort Erie Meteors B Leisureplex (Kinsmen)
U 18 Oct 08
6:15P
Oct 08 6:15 PM West Niagara Flying Aces A Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U 13 LL Oct 13
7:30P
Oct 13 7:30 PM Thorold Blackhawks 1 red Thorold Blackhawks 2 black Thorold (Frank Doherty)
U 13 LL Oct 28
2:45P
Oct 28 2:45 PM Port Colborne Sailors Niagara Falls Flyers Team 1 Gale (3 - Meridian)
U 13 LL Oct 29
4:30P
Oct 29 4:30 PM Fort Erie Meteors Team 3 St. Catharines Major 2 Merritton Arena
U 11 BB Nov 17
6:00P
Nov 17 6:00 PM NOTL Wolves Fort Erie Meteors Leisureplex (Jaycee)
U 13 BB Nov 17
7:45P
Nov 17 7:45 PM Pelham Panthers Fort Erie Meteors Leisureplex (Jaycee)
U 16 Nov 18
7:25P
Nov 18 7:25 PM Haldimand River Kings Glancaster Bombers Morgan (B)
U 11 BB Nov 19
5:00P
Nov 19 5:00 PM Pelham Panthers Haldimand River Kings BB Cayuga
U 13 LL Dec 03
11:30A
Dec 03 11:30 AM Stoney Creek Warriors Team 2 Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Kinsmen)
U 13 LL Dec 03
12:45P
Dec 03 12:45 PM NOTL Wolves 1 White Fort Erie Meteors 2 Leisureplex (Kinsmen)
U 16 Dec 09
7:25P
Dec 09 7:25 PM Niagara Falls Flyers Glancaster Bombers Morgan (B)
U 18 C Dec 10
7:15P
Dec 10 7:15 PM West Niagara Flying Aces C Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
U 11 LL Jan 06
12:40P
Jan 06 12:40 PM Thorold Blackhawks 1 Welland Tigers 1 black Welland (Youth)
U 11 LL Jan 13
2:00P
Jan 13 2:00 PM Thorold Blackhawks 2 Welland Tigers 2 white Welland (Youth)
U 18 LL Jan 17
6:30P
Jan 17 6:30 PM Thorold Blackhawks 2 black Fort Erie Meteors 1 Crystal Ridge
U 13 LL Jan 20
10:15A
Jan 20 10:15 AM Thorold Blackhawks 2 black Welland Tigers 2 white Welland (Main)
U 11 LL Jan 20
12:40P
Jan 20 12:40 PM Thorold Blackhawks 2 Welland Tigers 1 black Welland (Youth)
U 11 LL Jan 21
4:10P
Jan 21 4:10 PM NOTL Wolves 2 Orange Thorold Blackhawks 2 Thorold (Frank Doherty)
U 13 LL Feb 02
7:00A
Feb 02 7:00 AM Niagara Falls Flyers Team 1 Welland Tigers 1 black Welland (Main)
U 11 LL Feb 02
6:30P
Feb 02 6:30 PM Pelham Panthers 1 Welland Tigers 2 white Welland (Youth)
U10 Feb 11
3:20P
Feb 11 3:20 PM Glancaster Bombers Welland Tigers Welland (Youth)
U 16 Feb 11
4:30P
Feb 11 4:30 PM Niagara Falls Flyers West Niagara Flying Aces Minor Smithville
U 12 Feb 11
6:30P
Feb 11 6:30 PM Niagara Falls Flyers Welland Tigers Welland (Main)
U 11 BB Feb 11
7:00P
Feb 11 7:00 PM West Niagara Flying Aces BB Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U 18 C Feb 11
7:00P
Feb 11 7:00 PM Fort Erie Meteors West Niagara Flying Aces C Fleming
U 13 LL Mar 01
9:00A
Mar 01 9:00 AM Pelham Panthers 1 Welland Tigers 1 black Welland (Main)
U 11 LL Mar 01
10:10A
Mar 01 10:10 AM NOTL Wolves 2 Orange Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Jaycee)
U 13 LL Mar 01
10:15A
Mar 01 10:15 AM Welland Tigers 1 black Welland Tigers 2 white Welland (Main)
U 13 LL Mar 01
11:30A
Mar 01 11:30 AM Niagara Falls Flyers Team 2 Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Kinsmen)
U 13 LL Mar 01
11:30A
Mar 01 11:30 AM St. Catharines Eagles Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Kinsmen)
U 13 LL Mar 01
11:35A
Mar 01 11:35 AM Stoney Creek Warriors Team 1 Pelham Panthers 2 Meridian CC (Accipiter)
U 13 LL Mar 01
11:35A
Mar 01 11:35 AM St. Catharines Red Wings Pelham Panthers 2 Meridian CC (Accipiter)
U 11 LL Mar 01
12:30P
Mar 01 12:30 PM Fort Erie Meteors 2 Fort Erie Meteors 3 Leisureplex (Jaycee)
U 11 LL Mar 01
12:30P
Mar 01 12:30 PM NOTL Wolves 1 green Fort Erie Meteors 3 Leisureplex (Jaycee)
U 11 LL Mar 01
12:30P
Mar 01 12:30 PM Stoney Creek Warriors 2 Welland Tigers 3 gold Welland (Youth)
U 11 LL Mar 01
12:30P
Mar 01 12:30 PM Niagara Falls Flyers 2 Fort Erie Meteors 3 Leisureplex (Jaycee)
U 11 LL Mar 01
12:35P
Mar 01 12:35 PM Thorold Blackhawks 1 Pelham Panthers 1 Meridian CC (Accipiter)
U 11 LL Mar 01
12:35P
Mar 01 12:35 PM Niagara Falls Flyers 2 Pelham Panthers 1 Meridian CC (Accipiter)
U 11 LL Mar 01
12:35P
Mar 01 12:35 PM NOTL Wolves 2 Orange Pelham Panthers 1 Meridian CC (Accipiter)
U 13 LL Mar 01
12:45P
Mar 01 12:45 PM St. Catharines Eagles Fort Erie Meteors 2 Leisureplex (Kinsmen)
U 13 LL Mar 01
12:55P
Mar 01 12:55 PM Fort Erie Meteors Team 3 Pelham Panthers 3 Meridian CC (Accipiter)
U 13 LL Mar 01
12:55P
Mar 01 12:55 PM Pelham Panthers 2 Pelham Panthers 3 Meridian CC (Accipiter)
U 13 LL Mar 01
12:55P
Mar 01 12:55 PM Wainfleet Wild Team 1 Pelham Panthers 3 Meridian CC (Accipiter)
U 13 LL Mar 01
1:50P
Mar 01 1:50 PM Welland Tigers 2 white Pelham Panthers 1 Meridian CC (Accipiter)
U 13 LL Mar 01
1:50P
Mar 01 1:50 PM NOTL Wolves 1 White Pelham Panthers 1 Meridian CC (Accipiter)
U 13 LL Mar 01
2:00P
Mar 01 2:00 PM Stoney Creek Warriors Team 1 Fort Erie Meteors Team 3 Leisureplex (Kinsmen)
U 13 LL Mar 01
2:00P
Mar 01 2:00 PM Thorold Blackhawks 1 red Fort Erie Meteors Team 3 Leisureplex (Kinsmen)
U 11 LL Mar 01
2:00P
Mar 01 2:00 PM Pelham Panthers 3 Port Colborne Sailors 2 Vale (1)
U 11 LL Mar 01
2:00P
Mar 01 2:00 PM Wainfleet Wild 2 black Stoney Creek Warriors 1 Saltfleet
U 11 LL Mar 01
2:00P
Mar 01 2:00 PM Stoney Creek Warriors 2 St. Catharines Canadians Merritton Arena
U 11 LL Mar 01
2:00P
Mar 01 2:00 PM Wainfleet Wild 2 black St. Catharines Canadians Merritton Arena
U 11 LL Mar 01
2:00P
Mar 01 2:00 PM St. Catharines Red Wings Stoney Creek Warriors 1 Saltfleet
U 11 LL Mar 01
2:00P
Mar 01 2:00 PM St. Catharines Red Wings Port Colborne Sailors 2 Vale (1)
U 13 LL Mar 01
2:45P
Mar 01 2:45 PM Niagara Falls Flyers Team 4 Niagara Falls Flyers Team 1 Gale (3 - Meridian)
U 13 LL Mar 01
2:45P
Mar 01 2:45 PM Niagara Falls Flyers Team 3 Niagara Falls Flyers Team 1 Gale (3 - Meridian)
U 11 LL Mar 01
3:15P
Mar 01 3:15 PM Wainfleet Wild 2 black Stoney Creek Warriors 2 Saltfleet
U 11 LL Mar 01
3:15P
Mar 01 3:15 PM Welland Tigers 3 gold St. Catharines Red Wings Merritton Arena
U 13 LL Mar 01
4:00P
Mar 01 4:00 PM Pelham Panthers 1 Niagara Falls Flyers Team 2 Gale (3 - Meridian)
U 13 LL Mar 01
4:00P
Mar 01 4:00 PM Stoney Creek Warriors Team 1 Niagara Falls Flyers Team 2 Gale (3 - Meridian)
U 13 LL Mar 01
4:00P
Mar 01 4:00 PM Thorold Blackhawks 1 red Niagara Falls Flyers Team 2 Gale (3 - Meridian)
U 13 LL Mar 01
4:00P
Mar 01 4:00 PM Niagara Falls Flyers Team 3 Niagara Falls Flyers Team 2 Gale (3 - Meridian)
U 11 LL Mar 01
4:10P
Mar 01 4:10 PM Pelham Panthers 2 Thorold Blackhawks 2 Thorold (Frank Doherty)
U 13 LL Mar 01
4:30P
Mar 01 4:30 PM Wainfleet Wild Team 1 St. Catharines Major 2 Merritton Arena
U 11 LL Mar 01
4:30P
Mar 01 4:30 PM Port Colborne Sailors 1 Thorold Blackhawks 1 Thorold (Frank Doherty)
U 11 LL Mar 01
4:30P
Mar 01 4:30 PM Pelham Panthers 3 Thorold Blackhawks 1 Thorold (Frank Doherty)
U 13 LL Mar 01
5:45P
Mar 01 5:45 PM Niagara Falls Flyers Team 1 St. Catharines Red Wings Merritton Arena
U 13 LL Mar 01
5:45P
Mar 01 5:45 PM St. Catharines Major 2 St. Catharines Red Wings Merritton Arena
U 11 LL Mar 01
6:00P
Mar 01 6:00 PM Thorold Blackhawks 2 Pelham Panthers 3 Meridian CC (Accipiter)
U 11 LL Mar 01
6:00P
Mar 01 6:00 PM Wainfleet Wild 2 black Pelham Panthers 3 Meridian CC (Accipiter)
U 13 LL Mar 01
6:30P
Mar 01 6:30 PM NOTL Wolves 1 White Niagara Falls Flyers Team 4 Gale (3 - Meridian)
U 13 LL Mar 01
7:00P
Mar 01 7:00 PM Wainfleet Wild Team 1 St. Catharines Eagles Merritton Arena
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 1:17 PM.
Printed From TheOneDB.com Oct 03, 2023 1:17 PM