OMHA :: Niagara District Upcoming Games
Header Ad Unit

Upcoming Games

200 Games in the Next 7 Days
Group Date Date Time Visitor Home Venue
U 18 LL Feb 26
9:00P
Feb 26 9:00 PM Stoney Creek Warriors Team 2 Welland Tigers 1 Welland (Main)
U 11 LL Feb 27
6:00P
Feb 27 6:00 PM Pelham Panthers 2 Pelham Panthers 3 Meridian CC (Accipiter)
U9 LL Feb 27
6:10P
Feb 27 6:10 PM NOTL Wolves Wainfleet Wild Wainfleet
U 13 LL Feb 27
7:10P
Feb 27 7:10 PM St. Catharines Major Stoney Creek Warriors Team 2 Saltfleet
U 14 Feb 27
7:35P
Feb 27 7:35 PM West Niagara Flying Aces Minor Glancaster Bombers Minor Morgan (B)
U 18 LL Feb 27
8:30P
Feb 27 8:30 PM Welland Tigers 1 Stoney Creek Warriors Team 1 Valley Park
U 15 LL Feb 27
8:30P
Feb 27 8:30 PM Fort Erie Meteors Team 2 Stoney Creek Warriors Team 2 Saltfleet
U 18 Feb 27
8:45P
Feb 27 8:45 PM Glancaster Bombers Garden City Falcons A S-H SEC (Sportsplex) (2)
U 11 Feb 28
6:00P
Feb 28 6:00 PM Niagara Falls Flyers West Niagara Flying Aces Fleming
U 12 Feb 28
6:00P
Feb 28 6:00 PM Haldimand River Kings Glancaster Bombers Morgan (B)
U 12 Feb 28
6:00P
Feb 28 6:00 PM Niagara Falls Flyers West Niagara Flying Aces Peach King (2 - West)
U 13 LL Feb 28
6:00P
Feb 28 6:00 PM Niagara Falls Flyers Team 3 Niagara Falls Flyers Team 1 Gale (1 - ES Fox)
U 13 BB Feb 28
6:10P
Feb 28 6:10 PM Fort Erie Meteors Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U10 Feb 28
6:15P
Feb 28 6:15 PM Welland Tigers Garden City Falcons Walker Sports (1)
U 13 LL Feb 28
6:30P
Feb 28 6:30 PM Pelham Panthers 3 Fort Erie Meteors Team 3 Leisureplex (Jaycee)
U 11 Feb 28
7:00P
Feb 28 7:00 PM Welland Tigers Haldimand River Kings Hagersville
U 18 LL Feb 28
7:00P
Feb 28 7:00 PM NOTL Wolves 2 St. Catharines Eagles Merritton Arena
U 15 LL Feb 28
7:00P
Feb 28 7:00 PM Fort Erie Meteors Team 2 Welland Tigers 3 gold Welland (Main)
U 11 LL Feb 28
7:00P
Feb 28 7:00 PM Thorold Blackhawks 2 Port Colborne BLACK Vale (1)
U 14 Feb 28
7:15P
Feb 28 7:15 PM Niagara Falls Flyers Minor West Niagara Flying Aces Minor Peach King (2 - West)
U 13 Feb 28
7:15P
Feb 28 7:15 PM Niagara Falls Flyers West Niagara Flying Aces Fleming
U 15 LL Feb 28
7:15P
Feb 28 7:15 PM Wainfleet Wild 1 orange Niagara Falls Flyers 1 grey Gale (1 - ES Fox)
U 13 LL Feb 28
7:15P
Feb 28 7:15 PM Port Colborne Sailors Pelham Panthers 1 Meridian CC (Accipiter)
U 12 Feb 28
7:30P
Feb 28 7:30 PM Welland Tigers Garden City Falcons Walker Sports (1)
U15 BB Feb 28
7:35P
Feb 28 7:35 PM Pelham Panthers Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U 18 LL Feb 28
7:45P
Feb 28 7:45 PM Welland Tigers 3 Fort Erie Meteors 2 Leisureplex (Jaycee)
U 14 Feb 28
8:00P
Feb 28 8:00 PM Garden City Falcons Minor Haldimand River Kings Dunnville
U 18 C Feb 28
8:05P
Feb 28 8:05 PM Pelham Panthers NOTL Wolves Meridian
U15 BB Feb 28
8:10P
Feb 28 8:10 PM Garden City Falcons C Port Colborne Sailors C Vale (1)
U 16 Feb 28
8:30P
Feb 28 8:30 PM Haldimand River Kings Garden City Falcons Minor S-H SEC (Sportsplex) (4)
U 18 LL Feb 28
8:30P
Feb 28 8:30 PM Niagara Falls Flyers Team 3 Orange Welland Tigers 2 Welland (Main)
U 18 LL Feb 28
8:30P
Feb 28 8:30 PM NOTL Wolves 1 Niagara Falls Flyers 1 Red Gale (4 - Centennial)
U 15 LL Feb 28
8:30P
Feb 28 8:30 PM Pelham Panthers 1 Jordan Hawks Jordan
U 18 LL Feb 28
8:40P
Feb 28 8:40 PM Pelham Panthers 2 Wainfleet Wild Team 1 Wainfleet
U15 BB Feb 28
9:00P
Feb 28 9:00 PM Haldimand River Kings C Glancaster Bombers C Morgan (B)
U10 Feb 29
6:00P
Feb 29 6:00 PM Garden City Falcons Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U 11 LL Feb 29
6:10P
Feb 29 6:10 PM Fort Erie Meteors 2 Fort Erie Meteors 1 Crystal Ridge
U 11 LL Feb 29
6:15P
Feb 29 6:15 PM Wainfleet Wild 1 BLACK Pelham Panthers 2 Meridian CC (Accipiter)
U 11 Feb 29
6:20P
Feb 29 6:20 PM West Niagara Flying Aces Welland Tigers Welland (Youth)
U15 BB Feb 29
6:50P
Feb 29 6:50 PM Thorold Blackhawks D NOTL Wolves Meridian
U 13 Feb 29
7:10P
Feb 29 7:10 PM West Niagara Flying Aces Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U 11 LL Feb 29
7:10P
Feb 29 7:10 PM Stoney Creek Warriors 2 NOTL Wolves 1 green Centennial (NOTL)
U 13 LL Feb 29
7:15P
Feb 29 7:15 PM Stoney Creek Warriors Team 2 Thorold Blackhawks 2 black Walker Sports (2)
U 13 LL Feb 29
7:20P
Feb 29 7:20 PM St. Catharines Eagles Fort Erie Meteors 2 Crystal Ridge
U 15 LL Feb 29
7:25P
Feb 29 7:25 PM NOTL Wolves Pelham Panthers Team 3 Meridian CC (Accipiter)
U 18 C Feb 29
8:00P
Feb 29 8:00 PM West Niagara Flying Aces C Haldimand River Kings C Hagersville
U 18 Feb 29
8:25P
Feb 29 8:25 PM Glancaster Bombers Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U 18 Feb 29
8:30P
Feb 29 8:30 PM Garden City Falcons A West Niagara Flying Aces A Peach King (2 - West)
U 18 LL Feb 29
8:50P
Feb 29 8:50 PM NOTL Wolves 2 Pelham Panthers 3 Meridian CC (Accipiter)
U9 MD Mar 01
6:00P
Mar 01 6:00 PM Glancaster Bombers White Port Colborne Sailors Vale (1)
U9 LL Mar 01
6:00P
Mar 01 6:00 PM Welland Tigers Wainfleet Wild Wainfleet
U 13 LL Mar 01
6:10P
Mar 01 6:10 PM Port Colborne Sailors Thorold Blackhawks 1 red Thorold (Frank Doherty)
U 11 Mar 01
6:15P
Mar 01 6:15 PM Haldimand River Kings Garden City Falcons Walker Sports (1)
U 13 LL Mar 01
6:15P
Mar 01 6:15 PM Welland Tigers 2 white Pelham Panthers 3 Meridian CC (Accipiter)
U 11 BB Mar 01
6:30P
Mar 01 6:30 PM NOTL Wolves Fort Erie Meteors Leisureplex (Jaycee)
U 15 Mar 01
6:30P
Mar 01 6:30 PM Welland Tigers Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (3)
U 16 Mar 01
6:30P
Mar 01 6:30 PM Niagara Falls Flyers Welland Tigers Minor Welland (Main)
U 15 LL Mar 01
6:30P
Mar 01 6:30 PM Jordan Hawks Fort Erie Meteors Team 2 Leisureplex (Kinsmen)
U 13 Mar 01
6:40P
Mar 01 6:40 PM Niagara Falls Flyers Glancaster Bombers Morgan (B)
U 11 LL Mar 01
7:00P
Mar 01 7:00 PM Port Colborne BLUE Wainfleet Wild 2 ORANGE Wainfleet
U 13 LL Mar 01
7:00P
Mar 01 7:00 PM Fort Erie Meteors 1 St. Catharines Canadians Merritton Arena
U 13 Mar 01
7:30P
Mar 01 7:30 PM Haldimand River Kings Garden City Falcons Walker Sports (1)
U 18 LL Mar 01
7:30P
Mar 01 7:30 PM Stoney Creek Warriors Team 1 Stoney Creek Warriors Team 2 Valley Park
U 13 LL Mar 01
7:30P
Mar 01 7:30 PM Pelham Panthers 2 Thorold Blackhawks 2 black Thorold (Frank Doherty)
U 15 LL Mar 01
7:35P
Mar 01 7:35 PM Fort Erie Meteors Pelham Panthers 1 Meridian CC (Accipiter)
U 13 BB Mar 01
7:45P
Mar 01 7:45 PM NOTL Wolves Fort Erie Meteors Leisureplex (Jaycee)
U 14 Mar 01
8:00P
Mar 01 8:00 PM Garden City Falcons Minor Glancaster Bombers Minor Morgan (B)
U 18 Mar 01
8:10P
Mar 01 8:10 PM Haldimand River Kings Welland Tigers Welland (Main)
U 18 LL Mar 01
8:45P
Mar 01 8:45 PM Welland Tigers 1 Stoney Creek Warriors Team 3 Valley Park
U9 MD Mar 02
9:00A
Mar 02 9:00 AM Thorold Blackhawks Port Colborne Sailors Vale (1)
U 13 LL Mar 02
9:00A
Mar 02 9:00 AM NOTL Wolves 1 White Welland Tigers 1 black Welland (Main)
U 8 MD Mar 02
10:00A
Mar 02 10:00 AM Glancaster Bombers Blue Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U8 LL Mar 02
10:00A
Mar 02 10:00 AM Wainfleet Wild Port Colborne Sailors Vale (1)
U 11 LL Mar 02
10:10A
Mar 02 10:10 AM Pelham Panthers 1 Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Jaycee)
U 13 LL Mar 02
10:15A
Mar 02 10:15 AM Port Colborne Sailors Welland Tigers 2 white Welland (Main)
U 13 BB Mar 02
10:50A
Mar 02 10:50 AM Thorold Blackhawks NOTL Wolves Meridian
U 11 LL Mar 02
11:00A
Mar 02 11:00 AM Stoney Creek Warriors 1 Port Colborne BLACK Vale (1)
U 15 LL Mar 02
11:10A
Mar 02 11:10 AM Stoney Creek Warriors Stoney Creek Warriors Team 2 Saltfleet
U9 MD Mar 02
11:30A
Mar 02 11:30 AM NOTL Wolves Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
U9 MD Mar 02
11:30A
Mar 02 11:30 AM Glancaster Bombers Blue Welland Tigers Welland (Youth)
U 15 LL Mar 02
11:30A
Mar 02 11:30 AM Thorold Blackhawks 1 red Welland Tigers 1 black Welland (Main)
U9 LL Mar 02
12:00P
Mar 02 12:00 PM Welland Tigers NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U 13 LL Mar 02
12:10P
Mar 02 12:10 PM St. Catharines Canadians Wainfleet Wild Team 1 Wainfleet
U9 MD Mar 02
12:15P
Mar 02 12:15 PM Glancaster Bombers White Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (4)
U 11 LL Mar 02
12:15P
Mar 02 12:15 PM Stoney Creek Warriors 2 Port Colborne BLUE Vale (1)
U 15 LL Mar 02
12:30P
Mar 02 12:30 PM Jordan Hawks Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
U 11 LL Mar 02
12:30P
Mar 02 12:30 PM Fort Erie Meteors 2 Fort Erie Meteors 3 Leisureplex (Jaycee)
U 13 LL Mar 02
12:35P
Mar 02 12:35 PM St. Catharines Eagles Pelham Panthers 3 Meridian CC (Accipiter)
U 11 LL Mar 02
12:40P
Mar 02 12:40 PM Pelham Panthers 2 Welland Tigers 1 black Welland (Youth)
U 8 MD Mar 02
12:45P
Mar 02 12:45 PM West Niagara Flying Aces 1 Pelham Panthers Meridian CC (Duliban)
U 18 LL Mar 02
12:50P
Mar 02 12:50 PM Pelham Panthers 1 Welland Tigers 2 Welland (Main)
U8 LL Mar 02
1:10P
Mar 02 1:10 PM Welland Tigers NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U 13 BB Mar 02
1:15P
Mar 02 1:15 PM Niagara Falls Flyers BB Garden City Falcons BB S-H SEC (Sportsplex) (4)
U 13 LL Mar 02
1:50P
Mar 02 1:50 PM Fort Erie Meteors 2 Pelham Panthers 1 Meridian CC (Accipiter)
U 12 Mar 02
2:00P
Mar 02 2:00 PM West Niagara Flying Aces Glancaster Bombers Morgan (A)
U 11 LL Mar 02
2:00P
Mar 02 2:00 PM Welland Tigers 3 gold St. Catharines Canadians Merritton Arena
U 11 LL Mar 02
2:00P
Mar 02 2:00 PM NOTL Wolves 2 Orange Welland Tigers 2 white Welland (Youth)
U 18 C Mar 02
2:00P
Mar 02 2:00 PM Thorold Blackhawks Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
U9 LL Mar 02
2:05P
Mar 02 2:05 PM Wainfleet Wild Pelham Panthers Meridian CC (Duliban)
U 11 Mar 02
2:10P
Mar 02 2:10 PM Garden City Falcons Welland Tigers Welland (Main)
U 11 BB Mar 02
2:20P
Mar 02 2:20 PM Port Colborne Sailors NOTL Wolves Centennial (NOTL)
U9 MD Mar 02
2:30P
Mar 02 2:30 PM Haldimand River Kings Stoney Creek Warriors Valley Park
U 15 LL Mar 02
3:10P
Mar 02 3:10 PM Jordan Senators Pelham Panthers 1 Meridian CC (Accipiter)
U10 Mar 02
3:15P
Mar 02 3:15 PM Niagara Falls Flyers Glancaster Bombers Morgan (A)
U 13 LL Mar 02
3:15P
Mar 02 3:15 PM Stoney Creek Warriors Team 1 St. Catharines Major Merritton Arena
U10 Mar 02
3:20P
Mar 02 3:20 PM Garden City Falcons Welland Tigers Welland (Youth)
U 12 Mar 02
3:30P
Mar 02 3:30 PM Niagara Falls Flyers Welland Tigers Welland (Main)
U 11 LL Mar 02
3:40P
Mar 02 3:40 PM Wainfleet Wild 2 ORANGE NOTL Wolves 1 green Centennial (NOTL)
U15 BB Mar 02
4:00P
Mar 02 4:00 PM Garden City Falcons C Haldimand River Kings C Dunnville
U 11 BB Mar 02
4:30P
Mar 02 4:30 PM Fort Erie Meteors Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U 11 LL Mar 02
4:40P
Mar 02 4:40 PM Thorold Blackhawks 2 Thorold Blackhawks 1 Thorold (Frank Doherty)
U 14 Mar 02
5:00P
Mar 02 5:00 PM West Niagara Flying Aces Minor Welland Tigers Minor Welland (Main)
U 13 BB Mar 02
5:50P
Mar 02 5:50 PM Fort Erie Meteors Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U 18 LL Mar 02
5:50P
Mar 02 5:50 PM Stoney Creek Warriors Team 3 Thorold Blackhawks 1 red Thorold (Frank Doherty)
U 13 LL Mar 02
6:00P
Mar 02 6:00 PM Pelham Panthers 2 NOTL Wolves 2 Green Meridian
U 15 Mar 02
6:35P
Mar 02 6:35 PM Haldimand River Kings Glancaster Bombers Morgan (B)
U 14 Mar 02
7:30P
Mar 02 7:30 PM Haldimand River Kings Garden City Falcons Minor S-H SEC (Sportsplex) (1)
U15 BB Mar 02
7:30P
Mar 02 7:30 PM NOTL Wolves South Oxford Storm Ingersoll
U 18 C Mar 02
7:30P
Mar 02 7:30 PM Port Colborne Sailors West Niagara Flying Aces C Peach King (1 - East)
U 16 Mar 02
7:45P
Mar 02 7:45 PM West Niagara Flying Aces Minor Glancaster Bombers Morgan (B)
U 18 LL Mar 02
9:00P
Mar 02 9:00 PM NOTL Wolves 1 Thorold Blackhawks 2 black Thorold (Frank Doherty)
U 13 LL Mar 03
10:15A
Mar 03 10:15 AM Pelham Panthers 1 Pelham Panthers 3 Meridian CC (Accipiter)
U9 LL Mar 03
10:20A
Mar 03 10:20 AM Pelham Panthers Welland Tigers Welland (Youth)
U 13 LL Mar 03
10:45A
Mar 03 10:45 AM Niagara Falls Flyers Team 4 Fort Erie Meteors 1 Leisureplex (Jaycee)
U 13 LL Mar 03
11:35A
Mar 03 11:35 AM NOTL Wolves 1 White Pelham Panthers 2 Meridian CC (Accipiter)
U 11 LL Mar 03
12:10P
Mar 03 12:10 PM Pelham Panthers 3 Wainfleet Wild 1 BLACK Wainfleet
U 8 MD Mar 03
12:45P
Mar 03 12:45 PM Niagara Falls Flyers Norfolk Knights Talbot
U 13 BB Mar 03
12:50P
Mar 03 12:50 PM NOTL Wolves Pelham Panthers Meridian CC (Accipiter)
U 8 MD Mar 03
1:00P
Mar 03 1:00 PM Stoney Creek Warriors Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U 11 LL Mar 03
1:00P
Mar 03 1:00 PM Port Colborne BLACK St. Catharines Canadians Merritton Arena
U 8 MD Mar 03
1:15P
Mar 03 1:15 PM West Niagara Flying Aces 1 Glancaster Bombers White Mohawk Quad (Green)
U 11 LL Mar 03
1:20P
Mar 03 1:20 PM NOTL Wolves 2 Orange Wainfleet Wild 2 ORANGE Wainfleet
U 11 BB Mar 03
2:00P
Mar 03 2:00 PM Pelham Panthers Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U9 MD Mar 03
2:00P
Mar 03 2:00 PM NOTL Wolves Stoney Creek Warriors Valley Park
U 11 LL Mar 03
2:00P
Mar 03 2:00 PM Welland Tigers 3 gold Stoney Creek Warriors 1 Saltfleet
U8 LL Mar 03
2:00P
Mar 03 2:00 PM NOTL Wolves Port Colborne Sailors Vale (1)
U9 MD Mar 03
2:10P
Mar 03 2:10 PM Thorold Blackhawks Glancaster Bombers Blue Mohawk Quad (Green)
U 8 MD Mar 03
2:15P
Mar 03 2:15 PM Glancaster Bombers Blue Haldimand River Kings Dunnville
U 11 LL Mar 03
2:15P
Mar 03 2:15 PM Niagara Falls Flyers 3 St. Catharines Red Wings Merritton Arena
U 13 LL Mar 03
2:40P
Mar 03 2:40 PM Niagara Falls Flyers Team 1 Wainfleet Wild Team 1 Wainfleet
U 11 Mar 03
3:00P
Mar 03 3:00 PM Welland Tigers Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U 12 Mar 03
3:00P
Mar 03 3:00 PM Glancaster Bombers Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
U9 LL Mar 03
3:00P
Mar 03 3:00 PM Wainfleet Wild Port Colborne Sailors Vale (1)
U9 MD Mar 03
3:15P
Mar 03 3:15 PM Port Colborne Sailors Haldimand River Kings Dunnville
U 11 LL Mar 03
3:15P
Mar 03 3:15 PM Welland Tigers 2 white Stoney Creek Warriors 2 Saltfleet
U 13 Mar 03
3:30P
Mar 03 3:30 PM Glancaster Bombers West Niagara Flying Aces Fleming
U 16 Mar 03
3:30P
Mar 03 3:30 PM Pelham Panthers West Niagara Flying Aces Minor Smithville
U 15 LL Mar 03
3:30P
Mar 03 3:30 PM Niagara Falls Flyers 3 blue Thorold Blackhawks 1 red Thorold (Frank Doherty)
U 13 LL Mar 03
3:30P
Mar 03 3:30 PM Port Colborne Sailors St. Catharines Eagles Merritton Arena
U15 BB Mar 03
4:00P
Mar 03 4:00 PM NOTL Wolves Plattsville Rage Plattsville
U10 Mar 03
4:30P
Mar 03 4:30 PM Glancaster Bombers Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U 15 LL Mar 03
4:30P
Mar 03 4:30 PM St. Catharines Eagles Pelham Panthers Team 3 Meridian CC (Duliban)
U 13 LL Mar 03
4:30P
Mar 03 4:30 PM Thorold Blackhawks 2 black Stoney Creek Warriors Team 1 Saltfleet
U15 BB Mar 03
4:45P
Mar 03 4:45 PM Haldimand River Kings C West Niagara Flying Aces C Fleming
U 11 LL Mar 03
4:45P
Mar 03 4:45 PM Fort Erie Meteors 1 Pelham Panthers 2 Meridian CC (Accipiter)
U 13 LL Mar 03
4:45P
Mar 03 4:45 PM NOTL Wolves 2 Green St. Catharines Major Merritton Arena
U15 BB Mar 03
4:50P
Mar 03 4:50 PM South Oxford Storm Thorold Blackhawks D Thorold (Frank Doherty)
U 11 BB Mar 03
5:00P
Mar 03 5:00 PM West Niagara Flying Aces BB Haldimand River Kings BB Cayuga
U 18 C Mar 03
5:20P
Mar 03 5:20 PM Port Colborne Sailors West Niagara Flying Aces C Smithville
U 11 Mar 03
5:25P
Mar 03 5:25 PM Garden City Falcons Glancaster Bombers Morgan (B)
U 15 LL Mar 03
5:30P
Mar 03 5:30 PM Niagara Falls Flyers 1 grey NOTL Wolves Meridian
U 11 LL Mar 03
5:40P
Mar 03 5:40 PM Niagara Falls Flyers 1 NOTL Wolves 1 green Centennial (NOTL)
U 14 Mar 03
5:45P
Mar 03 5:45 PM Welland Tigers Minor Niagara Falls Flyers Minor Gale (4 - Centennial)
U 18 LL Mar 03
5:50P
Mar 03 5:50 PM Niagara Falls Flyers 2 White Pelham Panthers 2 Meridian CC (Duliban)
U 11 Mar 03
6:00P
Mar 03 6:00 PM West Niagara Flying Aces Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U15 BB Mar 03
6:00P
Mar 03 6:00 PM Thorold Blackhawks Fort Erie Meteors B Leisureplex (Kinsmen)
U 18 LL Mar 03
6:00P
Mar 03 6:00 PM Thorold Blackhawks 2 black Stoney Creek Warriors Team 1 Valley Park
U 13 LL Mar 03
6:00P
Mar 03 6:00 PM Niagara Falls Flyers Team 3 St. Catharines Canadians Merritton Arena
U 15 Mar 03
6:10P
Mar 03 6:10 PM Garden City Falcons West Niagara Flying Aces Fleming
U 12 Mar 03
6:10P
Mar 03 6:10 PM Niagara Falls Flyers Haldimand River Kings Cayuga
U 11 LL Mar 03
6:20P
Mar 03 6:20 PM Niagara Falls Flyers 3 Thorold Blackhawks 2 Thorold (Frank Doherty)
U 18 LL Mar 03
6:45P
Mar 03 6:45 PM Port Colborne Sailors NOTL Wolves 2 Meridian
U 16 Mar 03
7:00P
Mar 03 7:00 PM Garden City Falcons Minor Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
U 12 Mar 03
7:00P
Mar 03 7:00 PM Welland Tigers West Niagara Flying Aces Peach King (2 - West)
U 18 C Mar 03
7:00P
Mar 03 7:00 PM NOTL Wolves Fort Erie Meteors Leisureplex (Kinsmen)
U 18 Mar 03
7:10P
Mar 03 7:10 PM Garden City Falcons A Haldimand River Kings HCCC (Clark)
U 18 LL Mar 03
7:10P
Mar 03 7:10 PM Wainfleet Wild Team 1 Pelham Panthers 3 Meridian CC (Duliban)
U15 BB Mar 03
7:30P
Mar 03 7:30 PM Glancaster Bombers C Garden City Falcons C S-H SEC (Sportsplex) (1)
U9 MD Mar 04
5:40P
Mar 04 5:40 PM Garden City Falcons NOTL Wolves Meridian
U10 Mar 04
6:00P
Mar 04 6:00 PM Garden City Falcons West Niagara Flying Aces Fleming
U 11 BB Mar 04
6:00P
Mar 04 6:00 PM Fort Erie Meteors Port Colborne Sailors Vale (1)
U 13 LL Mar 04
6:10P
Mar 04 6:10 PM Welland Tigers 2 white Thorold Blackhawks 1 red Thorold (Frank Doherty)
U 11 LL Mar 04
6:15P
Mar 04 6:15 PM Welland Tigers 1 black Pelham Panthers 1 Meridian CC (Accipiter)
U 11 LL Mar 04
6:30P
Mar 04 6:30 PM Wainfleet Wild 1 BLACK Fort Erie Meteors 3 Leisureplex (Jaycee)
U 11 BB Mar 04
6:40P
Mar 04 6:40 PM Garden City Falcons BB Welland Tigers BB Welland (Youth)
U 11 LL Mar 04
6:50P
Mar 04 6:50 PM Stoney Creek Warriors 2 NOTL Wolves 2 Orange Meridian
U 13 BB Mar 04
7:10P
Mar 04 7:10 PM Pelham Panthers Port Colborne Sailors Vale (1)
U 13 BB Mar 04
7:15P
Mar 04 7:15 PM Garden City Falcons BB West Niagara Flying Aces BB Fleming
U 18 LL Mar 04
7:15P
Mar 04 7:15 PM Pelham Panthers 2 St. Catharines Eagles Merritton Arena
U 15 Mar 04
7:30P
Mar 04 7:30 PM Glancaster Bombers Welland Tigers Welland (Main)
U 15 LL Mar 04
7:30P
Mar 04 7:30 PM Stoney Creek Warriors Pelham Panthers 1 Meridian CC (Accipiter)
U 18 C Mar 04
7:35P
Mar 04 7:35 PM Pelham Panthers Thorold Blackhawks Thorold (Frank Doherty)
U 13 Mar 04
7:45P
Mar 04 7:45 PM Garden City Falcons Niagara Falls Flyers Gale (2 - Lifetime)
U 18 LL Mar 04
8:00P
Mar 04 8:00 PM Stoney Creek Warriors Team 3 NOTL Wolves 1 Meridian
U 15 LL Mar 04
8:00P
Mar 04 8:00 PM Fort Erie Meteors Jordan Senators Jordan
U 15 LL Mar 04
8:00P
Mar 04 8:00 PM Welland Tigers 1 black Welland Tigers 2 white Welland (Youth)
U 18 LL Mar 04
8:30P
Mar 04 8:30 PM Pelham Panthers 3 St. Catharines Major Merritton Arena
U 18 Mar 04
8:40P
Mar 04 8:40 PM West Niagara Flying Aces A Glancaster Bombers Morgan (A)
U 18 LL Mar 04
8:50P
Mar 04 8:50 PM Fort Erie Meteors 1 Pelham Panthers 1 Meridian CC (Accipiter)
U 18 LL Mar 04
9:00P
Mar 04 9:00 PM Thorold Blackhawks 2 black Welland Tigers 1 Welland (Main)
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 8:33 PM.
Printed From TheOneDB.com Feb 26, 2024 8:33 PM