OMHA :: of Eastern Ontario Schedule By Month
Header Ad Unit
December 2022
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
U13 Dec 01
7:30P
Dec 01 7:30 PM Douro Dukes 13 3 - 7 Centre Hastings Grizzlies7 Marmora Arena
U11 Dec 02
6:00P
Dec 02 6:00 PM Brighton Bolts1 1 - 5 Douro Dukes 15 Douro
U11 Dec 02
6:00P
Dec 02 6:00 PM Campbellford Colts Black6 6 - 1 Lakefield Chiefs1 Lakefield
U11 Dec 02
6:00P
Dec 02 6:00 PM Centre Hastings Grizzlies9 9 - 1 Tweed Hawks White1 Tweed
U8 Dec 02
6:30P
Dec 02 6:30 PM Lakefield Chiefs -- Apsley Flames NKCC (Apsley)
U9 Dec 02
6:30P
Dec 02 6:30 PM Lakefield Chiefs -- Apsley Flames NKCC (Apsley)
U9 Dec 02
7:00P
Dec 02 7:00 PM Colborne Firehawks -- Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
U18 Dec 02
7:00P
Dec 02 7:00 PM Douro Dukes4 4 - 9 Bancroft Jets9 North Hastings CC
U13 Dec 02
7:30P
Dec 02 7:30 PM Bancroft Jets3 3 - 3 Apsley Flames3 NKCC (Apsley)
U13 Dec 02
7:30P
Dec 02 7:30 PM Ennismore Eagles White (2)1 1 - 9 Douro Dukes 19 Douro
U15 Dec 02
7:45P
Dec 02 7:45 PM Brighton Bolts 10 0 - 3 Ennismore Eagles Green (1)3 Ennismore
U18 Dec 02
9:00P
Dec 02 9:00 PM Norwood Hornets1 1 - 2 Apsley Flames2 NKCC (Apsley)
U18 Dec 02
9:00P
Dec 02 9:00 PM Brighton Bolts8 8 - 1 Lakefield Chiefs1 Lakefield
U7 Dec 03
7:30A
Dec 03 7:30 AM Warkworth Bulldogs -- Brighton Bolts 1 Brighton
U7 Dec 03
7:30A
Dec 03 7:30 AM Norwood Hornets 1 -- Brighton Bolts 2 Brighton
U7 Dec 03
8:30A
Dec 03 8:30 AM Douro Dukes 1 -- Brighton Bolts 3 Brighton
U7 Dec 03
8:30A
Dec 03 8:30 AM Colborne Firehawks -- Brighton Bolts 4 Brighton
U7 Dec 03
9:00A
Dec 03 9:00 AM Centre Hastings Grizzlies Black -- Bancroft Jets North Hastings CC
U8 Dec 03
9:30A
Dec 03 9:30 AM Centre Hastings Grizzlies Red -- Brighton Bolts Brighton
U7 Dec 03
10:00A
Dec 03 10:00 AM Norwood Hornets 2 -- Lakefield Chiefs 1 Lakefield
U8 Dec 03
10:30A
Dec 03 10:30 AM Tweed Hawks -- Bancroft Jets North Hastings CC
U9 Dec 03
10:30A
Dec 03 10:30 AM Douro Dukes -- Brighton Bolts Brighton
U8 Dec 03
11:00A
Dec 03 11:00 AM Apsley Flames -- Ennismore Eagles Green (1) Ennismore
U8 Dec 03
11:00A
Dec 03 11:00 AM Otonabee Wolves -- Ennismore Eagles White (2) Ennismore
U9 Dec 03
11:00A
Dec 03 11:00 AM Ennismore Eagles White (2) -- Lakefield Chiefs Lakefield
U9 Dec 03
12:00P
Dec 03 12:00 PM Norwood Hornets 1 -- Centre Hastings Grizzlies Madoc
U11 Dec 03
12:00P
Dec 03 12:00 PM Lakefield Chiefs3 3 - 10 Campbellford Colts Yellow10 Campbellford
U15 Dec 03
1:00P
Dec 03 1:00 PM Ennismore Eagles Green (1)8 8 - 3 Brighton Bolts 23 Brighton
U11 Dec 03
1:00P
Dec 03 1:00 PM Norwood Hornets Apsley Flames NKCC (Apsley)
U11 Dec 03
1:30P
Dec 03 1:30 PM Brighton Bolts3 3 - 8 Campbellford Colts Black8 Campbellford
U13 Dec 03
2:30P
Dec 03 2:30 PM Warkworth Bulldogs Apsley Flames NKCC (Apsley)
U18 Dec 03
4:00P
Dec 03 4:00 PM Bancroft Jets Apsley Flames NKCC (Apsley)
U11 Dec 03
4:00P
Dec 03 4:00 PM Tweed Hawks White3 3 - 6 Otonabee Wolves White6 Otonabee (Keene)
U11 Dec 03
5:00P
Dec 03 5:00 PM Havelock Hawks6 6 - 6 Tweed Hawks Red6 Tweed
U13 Dec 03
5:30P
Dec 03 5:30 PM Centre Hastings Grizzlies1 1 - 9 Douro Dukes 29 Douro
U11 Dec 03
5:30P
Dec 03 5:30 PM Douro Dukes 21 1 - 11 Otonabee Wolves Black11 Otonabee (Keene)
U11 Dec 03
6:00P
Dec 03 6:00 PM Colborne Firehawks1 1 - 22 Ennismore Eagles White (2)22 Ennismore
U8 Dec 04
9:00A
Dec 04 9:00 AM Warkworth Bulldogs -- Tweed Hawks Tweed
U7 Dec 04
12:30P
Dec 04 12:30 PM Colborne Firehawks -- Campbellford Colts Campbellford
U9 Dec 04
12:30P
Dec 04 12:30 PM Centre Hastings Grizzlies -- Colborne Firehawks Keeler
U7 Dec 04
1:00P
Dec 04 1:00 PM Lakefield Chiefs 3 -- Norwood Hornets 1 Norwood Arena
U7 Dec 04
1:00P
Dec 04 1:00 PM Lakefield Chiefs 2 -- Norwood Hornets 2 Norwood Arena
U13 Dec 04
1:30P
Dec 04 1:30 PM Apsley Flames2 2 - 5 Campbellford Colts Black5 Campbellford
U18 Dec 04
1:30P
Dec 04 1:30 PM Campbellford Colts5 5 - 3 Colborne Firehawks3 Keeler
U9 Dec 04
2:00P
Dec 04 2:00 PM Warkworth Bulldogs -- Norwood Hornets 2 Norwood Arena
U11 Dec 04
2:00P
Dec 04 2:00 PM Apsley Flames11 11 - 0 Ennismore Eagles Green (1)0 Ennismore
U13 Dec 04
2:30P
Dec 04 2:30 PM Ennismore Eagles White (2)3 3 - 1 Bancroft Jets1 North Hastings CC
U8 Dec 04
3:00P
Dec 04 3:00 PM Ennismore Eagles Green (1) -- Norwood Hornets 1 Norwood Arena
U8 Dec 04
3:00P
Dec 04 3:00 PM Douro Dukes -- Norwood Hornets 2 Norwood Arena
U13 Dec 04
3:00P
Dec 04 3:00 PM Douro Dukes 16 6 - 6 Campbellford Colts Yellow6 Campbellford
U7 Dec 04
3:30P
Dec 04 3:30 PM Brighton Bolts 4 -- Douro Dukes 1 Warsaw
U11 Dec 04
3:30P
Dec 04 3:30 PM Campbellford Colts Yellow13 13 - 3 Ennismore Eagles White (2)3 Ennismore
U11 Dec 04
4:00P
Dec 04 4:00 PM Colborne Firehawks5 5 - 17 Warkworth Bulldogs17 Warkworth
U11 Dec 04
4:00P
Dec 04 4:00 PM Havelock Hawks2 2 - 11 Norwood Hornets11 Norwood Arena
U15 Dec 04
5:15P
Dec 04 5:15 PM Brighton Bolts 20 0 - 4 Ennismore Eagles White (2)4 Ennismore
U13 Dec 04
5:30P
Dec 04 5:30 PM Colborne Firehawks10 10 - 4 Warkworth Bulldogs4 Warkworth
U18 Dec 04
5:30P
Dec 04 5:30 PM Lakefield Chiefs3 3 - 2 Norwood Hornets2 Norwood Arena
U11 Dec 04
6:30P
Dec 04 6:30 PM Bancroft Jets10 10 - 0 Douro Dukes 20 Warsaw
U18 Dec 04
7:30P
Dec 04 7:30 PM Apsley Flames3 3 - 1 Douro Dukes1 Douro
U11 Dec 06
6:00P
Dec 06 6:00 PM Brighton Bolts Colborne Firehawks Keeler
U15 Dec 06
7:30P
Dec 06 7:30 PM Ennismore Eagles Green (1) Norwood Hornets Norwood Arena
U18 Dec 06
7:30P
Dec 06 7:30 PM Brighton Bolts Colborne Firehawks Keeler
U13 Dec 07
7:30P
Dec 07 7:30 PM Douro Dukes 2 Campbellford Colts Black Campbellford
U11 Dec 07
7:30P
Dec 07 7:30 PM Centre Hastings Grizzlies Havelock Hawks Havelock
U11 Dec 08
6:00P
Dec 08 6:00 PM Norwood Hornets Centre Hastings Grizzlies Marmora Arena
U13 Dec 08
7:30P
Dec 08 7:30 PM Bancroft Jets Centre Hastings Grizzlies Marmora Arena
U18 Dec 08
9:00P
Dec 08 9:00 PM Apsley Flames Campbellford Colts Campbellford
U13 Dec 09
6:00P
Dec 09 6:00 PM Apsley Flames Lakefield Chiefs Lakefield
U13 Dec 09
6:00P
Dec 09 6:00 PM Campbellford Colts Yellow Norwood Hornets Norwood Arena
U9 Dec 09
6:30P
Dec 09 6:30 PM Tweed Hawks -- Warkworth Bulldogs Warkworth
U11 Dec 09
6:30P
Dec 09 6:30 PM Otonabee Wolves White Apsley Flames NKCC (Apsley)
U9 Dec 09
7:00P
Dec 09 7:00 PM Lakefield Chiefs -- Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
U13 Dec 09
7:30P
Dec 09 7:30 PM Otonabee Wolves Ennismore Eagles White (2) Ennismore
U15 Dec 09
7:30P
Dec 09 7:30 PM Colborne Firehawks Warkworth Bulldogs Warkworth
U15 Dec 09
8:00P
Dec 09 8:00 PM Brighton Bolts 2 Apsley Flames NKCC (Apsley)
U18 Dec 09
9:00P
Dec 09 9:00 PM Campbellford Colts Norwood Hornets Norwood Arena
U18 Dec 09
9:15P
Dec 09 9:15 PM Brighton Bolts Ennismore Eagles Ennismore
U7 Dec 10
9:00A
Dec 10 9:00 AM Centre Hastings Grizzlies Red -- Tweed Hawks Tweed
U7 Dec 10
10:00A
Dec 10 10:00 AM Bancroft Jets -- Lakefield Chiefs 3 Lakefield
U8 Dec 10
10:30A
Dec 10 10:30 AM Apsley Flames -- Bancroft Jets North Hastings CC
U11 Dec 10
10:30A
Dec 10 10:30 AM Warkworth Bulldogs Ennismore Eagles Green (1) Ennismore
U8 Dec 10
11:00A
Dec 10 11:00 AM Tweed Hawks -- Centre Hastings Grizzlies Red Madoc
U8 Dec 10
11:00A
Dec 10 11:00 AM Ennismore Eagles Gold (3) -- Norwood Hornets 2 Havelock
U7 Dec 10
11:00A
Dec 10 11:00 AM Warkworth Bulldogs -- Centre Hastings Grizzlies Black Madoc
U7 Dec 10
11:00A
Dec 10 11:00 AM Douro Dukes 2 -- Lakefield Chiefs 1 Lakefield
U9 Dec 10
11:30A
Dec 10 11:30 AM Apsley Flames -- Bancroft Jets North Hastings CC
U8 Dec 10
12:00P
Dec 10 12:00 PM Warkworth Bulldogs -- Centre Hastings Grizzlies Black Madoc
U9 Dec 10
12:00P
Dec 10 12:00 PM Lakefield Chiefs -- Centre Hastings Grizzlies Madoc
U9 Dec 10
12:00P
Dec 10 12:00 PM Warkworth Bulldogs -- Ennismore Eagles Green (1) Ennismore
U9 Dec 10
12:00P
Dec 10 12:00 PM Norwood Hornets 1 -- Ennismore Eagles White (2) Ennismore
U11 Dec 10
1:00P
Dec 10 1:00 PM Tweed Hawks Red Douro Dukes 1 Warsaw
U13 Dec 10
1:30P
Dec 10 1:30 PM Campbellford Colts Black Campbellford Colts Yellow Campbellford
U11 Dec 10
1:30P
Dec 10 1:30 PM Campbellford Colts Black Bancroft Jets North Hastings CC
U13 Dec 10
2:30P
Dec 10 2:30 PM Lakefield Chiefs Centre Hastings Grizzlies Madoc
U11 Dec 10
2:30P
Dec 10 2:30 PM Campbellford Colts Yellow Douro Dukes 2 Warsaw
U13 Dec 10
3:00P
Dec 10 3:00 PM Apsley Flames Ennismore Eagles Green (1) Ennismore
U13 Dec 10
3:00P
Dec 10 3:00 PM Norwood Hornets Bancroft Jets North Hastings CC
U11 Dec 10
5:30P
Dec 10 5:30 PM Ennismore Eagles White (2) Otonabee Wolves Black Otonabee (Keene)
U13 Dec 10
7:00P
Dec 10 7:00 PM Douro Dukes 2 Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
U15 Dec 10
7:30P
Dec 10 7:30 PM Norwood Hornets Ennismore Eagles White (2) Ennismore
U15 Dec 10
8:00P
Dec 10 8:00 PM Apsley Flames Brighton Bolts 1 Brighton
U18 Dec 10
9:30P
Dec 10 9:30 PM Ennismore Eagles Brighton Bolts Brighton
U7 Dec 11
8:00A
Dec 11 8:00 AM Brighton Bolts 4 -- Tweed Hawks Tweed
U8 Dec 11
9:00A
Dec 11 9:00 AM Centre Hastings Grizzlies Red -- Tweed Hawks Tweed
U11 Dec 11
9:00A
Dec 11 9:00 AM Centre Hastings Grizzlies Colborne Firehawks Keeler
U13 Dec 11
10:30A
Dec 11 10:30 AM Campbellford Colts Black Colborne Firehawks Keeler
U11 Dec 11
11:00A
Dec 11 11:00 AM Otonabee Wolves White Campbellford Colts Black Campbellford
U18 Dec 11
12:00P
Dec 11 12:00 PM Norwood Hornets Colborne Firehawks Keeler
U11 Dec 11
12:30P
Dec 11 12:30 PM Bancroft Jets Campbellford Colts Yellow Campbellford
U11 Dec 11
1:00P
Dec 11 1:00 PM Ennismore Eagles Green (1) Lakefield Chiefs Lakefield
U9 Dec 11
1:30P
Dec 11 1:30 PM Otonabee Wolves -- Tweed Hawks Tweed
U13 Dec 11
2:30P
Dec 11 2:30 PM Ennismore Eagles White (2) Lakefield Chiefs Lakefield
U11 Dec 11
3:00P
Dec 11 3:00 PM Otonabee Wolves Black Tweed Hawks White Tweed
U7 Dec 11
3:30P
Dec 11 3:30 PM Brighton Bolts 1 -- Campbellford Colts Campbellford
U8 Dec 11
4:30P
Dec 11 4:30 PM Centre Hastings Grizzlies Black -- Campbellford Colts Campbellford
U8 Dec 11
4:30P
Dec 11 4:30 PM Brighton Bolts -- Warkworth Bulldogs Warkworth
U13 Dec 11
4:30P
Dec 11 4:30 PM Bancroft Jets Douro Dukes 2 Douro
U11 Dec 11
4:30P
Dec 11 4:30 PM Apsley Flames Tweed Hawks Red Tweed
U15 Dec 11
5:30P
Dec 11 5:30 PM Brighton Bolts 2 Warkworth Bulldogs Warkworth
U11 Dec 11
5:45P
Dec 11 5:45 PM Norwood Hornets Brighton Bolts Brighton
U9 Dec 11
6:00P
Dec 11 6:00 PM Bancroft Jets -- Ennismore Eagles Green (1) Ennismore
U9 Dec 11
6:00P
Dec 11 6:00 PM Apsley Flames -- Ennismore Eagles White (2) Ennismore
U9 Dec 12
7:00P
Dec 12 7:00 PM Tweed Hawks -- Centre Hastings Grizzlies Marmora Arena
U11 Dec 13
6:00P
Dec 13 6:00 PM Tweed Hawks White Norwood Hornets Norwood Arena
U13 Dec 13
7:30P
Dec 13 7:30 PM Campbellford Colts Yellow Colborne Firehawks Keeler
U15 Dec 13
7:30P
Dec 13 7:30 PM Apsley Flames Norwood Hornets Norwood Arena
U15 Dec 13
9:00P
Dec 13 9:00 PM Ennismore Eagles White (2) Ennismore Eagles Green (1) Ennismore
U11 Dec 14
7:30P
Dec 14 7:30 PM Campbellford Colts Yellow Havelock Hawks Havelock
U11 Dec 15
6:00P
Dec 15 6:00 PM Tweed Hawks Red Centre Hastings Grizzlies Marmora Arena
U15 Dec 15
7:30P
Dec 15 7:30 PM Colborne Firehawks Brighton Bolts 1 Brighton
U18 Dec 15
9:00P
Dec 15 9:00 PM Ennismore Eagles Campbellford Colts Campbellford
U8 Dec 16
6:00P
Dec 16 6:00 PM Warkworth Bulldogs -- Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
U11 Dec 16
6:30P
Dec 16 6:30 PM Tweed Hawks White Apsley Flames NKCC (Apsley)
U11 Dec 16
6:30P
Dec 16 6:30 PM Douro Dukes 2 Warkworth Bulldogs Warkworth
U9 Dec 16
7:00P
Dec 16 7:00 PM Centre Hastings Grizzlies -- Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
U18 Dec 16
7:00P
Dec 16 7:00 PM Campbellford Colts Bancroft Jets North Hastings CC
U13 Dec 16
7:30P
Dec 16 7:30 PM Lakefield Chiefs Douro Dukes 1 Douro
U13 Dec 16
8:00P
Dec 16 8:00 PM Campbellford Colts Yellow Warkworth Bulldogs Warkworth
U15 Dec 16
8:00P
Dec 16 8:00 PM Ennismore Eagles White (2) Apsley Flames NKCC (Apsley)
U18 Dec 16
9:00P
Dec 16 9:00 PM Lakefield Chiefs Douro Dukes Douro
U7 Dec 17
10:00A
Dec 17 10:00 AM Douro Dukes 1 -- Apsley Flames NKCC (Apsley)
U7 Dec 17
10:00A
Dec 17 10:00 AM Lakefield Chiefs 3 -- Douro Dukes 2 Warsaw
U7 Dec 17
10:00A
Dec 17 10:00 AM Bancroft Jets -- Lakefield Chiefs 2 Lakefield
U8 Dec 17
10:30A
Dec 17 10:30 AM Bancroft Jets -- Tweed Hawks Tweed
U9 Dec 17
10:30A
Dec 17 10:30 AM Ennismore Eagles White (2) -- Brighton Bolts Brighton
U8 Dec 17
11:00A
Dec 17 11:00 AM Norwood Hornets 2 -- Campbellford Colts Campbellford
U8 Dec 17
11:00A
Dec 17 11:00 AM Norwood Hornets 1 -- Douro Dukes Warsaw
U9 Dec 17
11:00A
Dec 17 11:00 AM Warkworth Bulldogs -- Lakefield Chiefs Lakefield
U9 Dec 17
11:30A
Dec 17 11:30 AM Douro Dukes -- Bancroft Jets North Hastings CC
U9 Dec 17
11:30A
Dec 17 11:30 AM Norwood Hornets 2 -- Tweed Hawks Tweed
U11 Dec 17
11:30A
Dec 17 11:30 AM Apsley Flames Brighton Bolts Brighton
U13 Dec 17
12:00P
Dec 17 12:00 PM Ennismore Eagles Green (1) Centre Hastings Grizzlies Madoc
U11 Dec 17
12:00P
Dec 17 12:00 PM Centre Hastings Grizzlies Campbellford Colts Yellow Campbellford
U11 Dec 17
12:30P
Dec 17 12:30 PM Campbellford Colts Black Tweed Hawks White Tweed
U15 Dec 17
1:00P
Dec 17 1:00 PM Brighton Bolts 1 Apsley Flames NKCC (Apsley)
U15 Dec 17
1:00P
Dec 17 1:00 PM Warkworth Bulldogs Brighton Bolts 2 Brighton
U11 Dec 17
1:00P
Dec 17 1:00 PM Ennismore Eagles Green (1) Douro Dukes 2 Warsaw
U13 Dec 17
1:30P
Dec 17 1:30 PM Bancroft Jets Campbellford Colts Yellow Campbellford
U11 Dec 17
2:00P
Dec 17 2:00 PM Ennismore Eagles White (2) Tweed Hawks Red Tweed
U13 Dec 17
2:30P
Dec 17 2:30 PM Douro Dukes 2 Apsley Flames NKCC (Apsley)
U11 Dec 17
2:30P
Dec 17 2:30 PM Warkworth Bulldogs Douro Dukes 1 Warsaw
U18 Dec 17
4:00P
Dec 17 4:00 PM Ennismore Eagles Apsley Flames NKCC (Apsley)
U11 Dec 17
4:00P
Dec 17 4:00 PM Bancroft Jets Otonabee Wolves White Otonabee (Keene)
U13 Dec 17
7:00P
Dec 17 7:00 PM Ennismore Eagles White (2) Otonabee Wolves Otonabee (Keene)
U18 Dec 17
7:00P
Dec 17 7:00 PM Bancroft Jets Brighton Bolts Brighton
U7 Dec 18
10:00A
Dec 18 10:00 AM Brighton Bolts 3 -- Colborne Firehawks Keeler
U11 Dec 18
10:30A
Dec 18 10:30 AM Tweed Hawks White Havelock Hawks Havelock
U8 Dec 18
11:00A
Dec 18 11:00 AM Ennismore Eagles Green (1) -- Lakefield Chiefs Lakefield
U9 Dec 18
11:00A
Dec 18 11:00 AM Ennismore Eagles Green (1) -- Colborne Firehawks Keeler
U11 Dec 18
12:00P
Dec 18 12:00 PM Ennismore Eagles Green (1) Colborne Firehawks Keeler
U7 Dec 18
1:00P
Dec 18 1:00 PM Lakefield Chiefs 1 -- Norwood Hornets 1 Norwood Arena
U18 Dec 18
1:30P
Dec 18 1:30 PM Douro Dukes Colborne Firehawks Keeler
U11 Dec 18
1:30P
Dec 18 1:30 PM Apsley Flames Campbellford Colts Black Campbellford
U8 Dec 18
2:00P
Dec 18 2:00 PM Ennismore Eagles Gold (3) -- Norwood Hornets 1 Norwood Arena
U13 Dec 18
2:00P
Dec 18 2:00 PM Colborne Firehawks Ennismore Eagles White (2) Ennismore
U9 Dec 18
2:30P
Dec 18 2:30 PM Douro Dukes -- Centre Hastings Grizzlies Marmora Arena
U13 Dec 18
2:30P
Dec 18 2:30 PM Warkworth Bulldogs Lakefield Chiefs Lakefield
U11 Dec 18
2:30P
Dec 18 2:30 PM Otonabee Wolves Black Bancroft Jets North Hastings CC
U9 Dec 18
3:00P
Dec 18 3:00 PM Apsley Flames -- Norwood Hornets 1 Norwood Arena
U9 Dec 18
3:00P
Dec 18 3:00 PM Brighton Bolts -- Norwood Hornets 2 Norwood Arena
U8 Dec 18
3:30P
Dec 18 3:30 PM Brighton Bolts -- Centre Hastings Grizzlies Black Marmora Arena
U13 Dec 18
4:30P
Dec 18 4:30 PM Otonabee Wolves Douro Dukes 2 Douro
U11 Dec 18
5:00P
Dec 18 5:00 PM Douro Dukes 1 Ennismore Eagles White (2) Ennismore
U13 Dec 18
5:30P
Dec 18 5:30 PM Bancroft Jets Norwood Hornets Norwood Arena
U15 Dec 18
6:30P
Dec 18 6:30 PM Apsley Flames Ennismore Eagles Green (1) Ennismore
U18 Dec 18
7:00P
Dec 18 7:00 PM Brighton Bolts Norwood Hornets Norwood Arena
U15 Dec 18
8:00P
Dec 18 8:00 PM Norwood Hornets Ennismore Eagles White (2) Ennismore
U13 Dec 20
6:00P
Dec 20 6:00 PM Warkworth Bulldogs Colborne Firehawks Keeler
U11 Dec 21
6:00P
Dec 21 6:00 PM Tweed Hawks Red Otonabee Wolves Black Otonabee (Keene)
U18 Dec 21
8:30P
Dec 21 8:30 PM Ennismore Eagles Norwood Hornets Norwood Arena
U8 Dec 22
6:00P
Dec 22 6:00 PM Douro Dukes -- Ennismore Eagles Gold (3) Ennismore
U18 Dec 22
9:00P
Dec 22 9:00 PM Colborne Firehawks Campbellford Colts Campbellford
U11 Dec 23
6:00P
Dec 23 6:00 PM Tweed Hawks Red Lakefield Chiefs Lakefield
U18 Dec 23
9:00P
Dec 23 9:00 PM Bancroft Jets Lakefield Chiefs Lakefield
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 8:47 AM.
Printed From TheOneDB.com Dec 05, 2022 8:47 AM