OMHA :: Shamrock Schedule By Month
Header Ad Unit
November 2018
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
PW Nov 01
7:00P
Nov 01 7:00 PM Mt. Brydges Cougars2 2 - 4 Ilderton Jets4 Ilderton
PW Nov 01
7:10P
Nov 01 7:10 PM Wallaceburg Lakers2 2 - 2 Dorchester Dragons2 Dorchester (South)
MAMID Nov 01
8:00P
Nov 01 8:00 PM Lambeth Lancers3 3 - 4 St. Marys Rock4 St. Marys (Rock)
BAN Nov 01
8:10P
Nov 01 8:10 PM Lambeth Lancers4 4 - 3 Ilderton Jets3 Ilderton
BAN Nov 01
8:30P
Nov 01 8:30 PM Wallaceburg Lakers2 2 - 5 Dorchester Dragons5 Dorchester (South)
ATM Nov 02
6:00P
Nov 02 6:00 PM Petrolia Oilers1 1 - 3 Southwest Bullets3 Bothwell
NOV Nov 02
6:00P
Nov 02 6:00 PM Mt. Brydges Cougars2 2 - 1 Strathroy Jr. Rockets1 Gemini (Blue)
NOV Nov 02
6:30P
Nov 02 6:30 PM Dresden Jr. Kings10 10 - 3 Ilderton Jets3 Ilderton
ATMAE Nov 02
6:45P
Nov 02 6:45 PM Dorchester Dragons2 2 - 4 Strathroy Jr. Rockets4 Gemini (Green)
BAN Nov 02
7:00P
Nov 02 7:00 PM Strathroy Jr. Rockets6 6 - 2 Belmont Rangers2 Belmont
BAN Nov 02
7:00P
Nov 02 7:00 PM St. Marys Rock6 6 - 1 East Lambton Eagles1 Alvinston
ATM Nov 02
7:05P
Nov 02 7:05 PM Lucan Irish6 6 - 6 North Middlesex Jr. Stars6 North Middlesex
BAN Nov 02
8:10P
Nov 02 8:10 PM Petrolia Oilers2 2 - 0 South Kent Lightning0 Ridgetown
BANAE Nov 02
8:20P
Nov 02 8:20 PM Mt. Brydges Cougars3 3 - 1 Strathroy Jr. Rockets1 Gemini (Blue)
MAMID Nov 02
8:30P
Nov 02 8:30 PM Petrolia Oilers5 5 - 4 East Lambton Eagles4 Alvinston
PWAE Nov 03
11:30A
Nov 03 11:30 AM Mt. Brydges Cougars10 10 - 2 St. Thomas #2 Jr Stars2 Joe Thornton CC (STMHA)
ATMAE Nov 03
12:00P
Nov 03 12:00 PM South Huron Sabres0 0 - 6 Mt. Brydges Cougars6 Tri-Township
NOV Nov 03
12:30P
Nov 03 12:30 PM Mt. Brydges Cougars1 1 - 4 St. Thomas Jr Stars4 Joe Thornton CC (STMHA)
NOV Nov 03
12:30P
Nov 03 12:30 PM Petrolia Oilers1 1 - 13 Port Stanley Jr. Sailors13 Port Stanley
NOV Nov 03
12:45P
Nov 03 12:45 PM Strathroy Jr. Rockets4 4 - 1 Belmont Rangers1 Belmont
PWAE Nov 03
1:00P
Nov 03 1:00 PM South Huron Sabres0 0 - 5 Dorchester Dragons5 Dorchester (South)
BAN Nov 03
1:10P
Nov 03 1:10 PM West Lorne Comets0 0 - 7 South Kent Lightning7 Blenheim
NOV Nov 03
1:10P
Nov 03 1:10 PM South Kent Lightning3 3 - 12 Lucan Irish12 Lucan
ATMAE Nov 03
1:15P
Nov 03 1:15 PM Petrolia Oilers0 0 - 2 Mooretown Jr. Flags2 MSC (Rink 1)
ATM Nov 03
1:45P
Nov 03 1:45 PM Strathroy Jr. Rockets6 6 - 2 Belmont Rangers2 Belmont
NOV Nov 03
2:00P
Nov 03 2:00 PM Dresden Jr. Kings5 5 - 3 East Lambton Eagles3 Watford
ATM Nov 03
2:20P
Nov 03 2:20 PM Wallaceburg Lakers5 5 - 2 Petrolia Oilers2 Greenwood
PW Nov 03
2:45P
Nov 03 2:45 PM Strathroy Jr. Rockets6 6 - 3 Belmont Rangers3 Belmont
ATM Nov 03
3:10P
Nov 03 3:10 PM Dresden Jr. Kings3 3 - 5 East Lambton Eagles5 Watford
PWAE Nov 03
3:30P
Nov 03 3:30 PM St. Marys Rock4 4 - 5 Petrolia Oilers5 Greenwood
ATM Nov 03
3:40P
Nov 03 3:40 PM Dorchester Dragons6 6 - 1 South Kent Lightning1 Blenheim
BANAE Nov 03
3:45P
Nov 03 3:45 PM St. Marys Rock6 6 - 4 Mooretown Jr. Flags4 MSC (Rink 1)
PW Nov 03
4:00P
Nov 03 4:00 PM Ilderton Jets2 2 - 5 Lambton Shores Predators5 Forest (Amtelecom)
PW Nov 03
4:20P
Nov 03 4:20 PM Dresden Jr. Kings3 3 - 4 East Lambton Eagles4 Watford
BAN Nov 03
4:50P
Nov 03 4:50 PM Mt. Brydges Cougars5 5 - 1 Petrolia Oilers1 Greenwood
MAMID Nov 03
5:25P
Nov 03 5:25 PM St. Marys Rock2 2 - 1 Mooretown Jr. Flags1 MSC (Rink 1)
BAN Nov 03
5:40P
Nov 03 5:40 PM Dresden Jr. Kings4 4 - 1 East Lambton Eagles1 Watford
MAMID Nov 03
6:20P
Nov 03 6:20 PM Mt. Brydges Cougars4 4 - 1 Petrolia Oilers1 Greenwood
MAMID Nov 03
7:10P
Nov 03 7:10 PM Dresden Jr. Kings2 2 - 7 East Lambton Eagles7 Watford
BAN Nov 03
7:20P
Nov 03 7:20 PM Lambton Shores Predators6 6 - 0 Wallaceburg Lakers0 Wallaceburg
ATMAE Nov 04
10:30A
Nov 04 10:30 AM South Huron Sabres2 2 - 5 St. Thomas Jr Stars5 Joe Thornton CC (STMHA)
PW Nov 04
12:00P
Nov 04 12:00 PM Ilderton Jets6 6 - 1 South Kent Lightning1 Blenheim
PWAE Nov 04
12:05P
Nov 04 12:05 PM St. Marys Rock0 0 - 3 Mt. Brydges Cougars3 Tri-Township
MAMID Nov 04
2:00P
Nov 04 2:00 PM Dorchester Dragons3 3 - 2 East Lambton Eagles2 Watford
ATMAE Nov 04
2:40P
Nov 04 2:40 PM Mt. Brydges Cougars3 3 - 1 Mooretown Jr. Flags1 MSC (Rink 1)
PW Nov 04
3:00P
Nov 04 3:00 PM Lucan Irish5 5 - 3 West Lorne Comets3 West Lorne Arena
ATM Nov 04
3:30P
Nov 04 3:30 PM North Middlesex Jr. Stars1 1 - 12 East Lambton Eagles12 Watford
ATM Nov 04
3:40P
Nov 04 3:40 PM Southwest Bullets4 4 - 5 Ilderton Jets5 Ilderton
PW Nov 04
3:55P
Nov 04 3:55 PM Mt. Brydges Cougars4 4 - 6 Mooretown Jr. Flags6 MSC (Rink 1)
PWAE Nov 04
4:10P
Nov 04 4:10 PM South Huron Sabres2 2 - 2 Petrolia Oilers2 Greenwood
ATM Nov 04
4:30P
Nov 04 4:30 PM Belmont Rangers1 1 - 1 Lambton Shores Predators1 Forest (Amtelecom)
PWAE Nov 04
5:10P
Nov 04 5:10 PM St. Thomas #2 Jr Stars0 0 - 11 Dorchester Dragons11 Dorchester (South)
PW Nov 04
5:30P
Nov 04 5:30 PM Belmont Rangers2 2 - 5 Lambton Shores Predators5 Forest (Amtelecom)
BANAE Nov 04
5:45P
Nov 04 5:45 PM South Huron Sabres4 4 - 2 St. Thomas Jr Stars2 Joe Thornton CC (Presstran)
MAMID Nov 04
6:50P
Nov 04 6:50 PM South Huron Sabres5 5 - 3 Mooretown Jr. Flags3 MSC (Rink 1)
BAN Nov 04
7:00P
Nov 04 7:00 PM Belmont Rangers1 1 - 5 Lambton Shores Predators5 Forest (Amtelecom)
MAMID Nov 04
7:00P
Nov 04 7:00 PM South Kent Lightning1 1 - 2 Dresden Jr. Kings2 Lambton-Kent
BAN Nov 04
8:15P
Nov 04 8:15 PM Dresden Jr. Kings4 4 - 2 Petrolia Oilers2 Greenwood
MAMID Nov 04
8:30P
Nov 04 8:30 PM Belmont Rangers5 5 - 1 Lambton Shores Predators1 Forest (Amtelecom)
ATM Nov 05
6:30P
Nov 05 6:30 PM Belmont Rangers1 1 - 5 Lambeth Lancers5 Lambeth
NOV Nov 05
6:45P
Nov 05 6:45 PM Dorchester Dragons2 2 - 4 St. Marys Rock4 St. Marys (Blue)
ATMAE Nov 05
7:00P
Nov 05 7:00 PM St. Thomas Jr Stars3 3 - 8 Ilderton Jets8 Ilderton
BANAE Nov 05
7:05P
Nov 05 7:05 PM Mooretown Jr. Flags5 5 - 1 Mt. Brydges Cougars1 Tri-Township
PW Nov 05
7:30P
Nov 05 7:30 PM Belmont Rangers3 3 - 9 Lambeth Lancers9 Lambeth
MIDAE Nov 05
7:30P
Nov 05 7:30 PM Mooretown Jr. Flags1 1 - 5 Dorchester Dragons5 Dorchester (South)
PWAE Nov 05
8:10P
Nov 05 8:10 PM Strathroy #2 Jr. Rockets3 3 - 6 Ilderton Jets6 Ilderton
BANAE Nov 05
8:30P
Nov 05 8:30 PM Strathroy Jr. Rockets1 1 - 1 St. Marys Rock1 St. Marys (Rock)
MIDAE Nov 05
8:30P
Nov 05 8:30 PM Petrolia Oilers1 1 - 6 Mt. Brydges Cougars6 Tri-Township
MAMID Nov 05
9:00P
Nov 05 9:00 PM South Kent Lightning0 0 - 3 Dorchester Dragons3 Dorchester (South)
MAMID Nov 05
9:20P
Nov 05 9:20 PM Mt. Brydges Cougars2 2 - 4 Ilderton Jets4 Ilderton
NOV Nov 06
6:00P
Nov 06 6:00 PM St. Thomas Jr Stars6 6 - 0 Dorchester Dragons0 Dorchester (North)
NOV Nov 06
6:10P
Nov 06 6:10 PM Mooretown Jr. Flags5 5 - 11 Dresden Jr. Kings11 Lambton-Kent
ATM Nov 06
6:30P
Nov 06 6:30 PM Mt. Brydges Cougars5 5 - 3 Strathroy Jr. Rockets3 Gemini (Blue)
PW Nov 06
7:00P
Nov 06 7:00 PM Mt. Brydges Cougars1 1 - 2 Strathroy Jr. Rockets2 Gemini (Green)
PWAE Nov 06
7:05P
Nov 06 7:05 PM Lambeth Lancers5 5 - 11 Mt. Brydges Cougars11 Tri-Township
BAN Nov 06
7:35P
Nov 06 7:35 PM Mt. Brydges Cougars3 3 - 5 Strathroy Jr. Rockets5 Gemini (Blue)
ATM Nov 06
7:40P
Nov 06 7:40 PM Wallaceburg Lakers1 1 - 8 Dorchester Dragons8 Dorchester (South)
MAMID Nov 06
9:00P
Nov 06 9:00 PM Mt. Brydges Cougars5 5 - 2 Strathroy Jr. Rockets2 Gemini (Blue)
ATM Nov 07
6:00P
Nov 07 6:00 PM Dorchester Dragons2 2 - 4 St. Marys Rock4 St. Marys (Rock)
PW Nov 07
6:30P
Nov 07 6:30 PM Ilderton Jets3 3 - 1 South Huron Sabres1 South Huron
NOV Nov 07
7:00P
Nov 07 7:00 PM Belmont Rangers2 2 - 9 Lambeth Lancers9 Lambeth
NOV Nov 07
7:00P
Nov 07 7:00 PM South Huron Sabres3 3 - 2 East Lambton Eagles2 Alvinston
PW Nov 07
7:10P
Nov 07 7:10 PM Dorchester Dragons3 3 - 3 St. Marys Rock3 St. Marys (Rock)
BAN Nov 07
7:40P
Nov 07 7:40 PM Ilderton Jets3 3 - 5 South Huron Sabres5 South Huron
BANAE Nov 07
8:00P
Nov 07 8:00 PM Lambeth Lancers1 1 - 4 Mt. Brydges Cougars4 Tri-Township
BAN Nov 07
8:30P
Nov 07 8:30 PM Dorchester Dragons2 2 - 3 St. Marys Rock3 St. Marys (Rock)
MAMID Nov 07
9:00P
Nov 07 9:00 PM Ilderton Jets2 2 - 3 South Huron Sabres3 South Huron
ATMAE Nov 08
6:00P
Nov 08 6:00 PM Dorchester Dragons8 8 - 2 South Huron Sabres2 Stephen Township
BAN Nov 08
8:10P
Nov 08 8:10 PM Dresden Jr. Kings1 1 - 2 Ilderton Jets2 Ilderton
MIDAE Nov 08
8:30P
Nov 08 8:30 PM Mt. Brydges Cougars3 3 - 1 Dorchester Dragons1 Dorchester (South)
MAMID Nov 08
9:20P
Nov 08 9:20 PM Lambeth Lancers3 3 - 3 South Kent Lightning3 Ridgetown
NOV Nov 09
6:00P
Nov 09 6:00 PM St. Marys Rock2 2 - 6 North Middlesex Jr. Stars6 North Middlesex
PWAE Nov 09
6:15P
Nov 09 6:15 PM Lambeth Lancers2 2 - 2 St. Thomas Jr Stars2 Joe Thornton CC (Presstran)
PW Nov 09
7:00P
Nov 09 7:00 PM Wallaceburg Lakers3 3 - 0 South Kent Lightning0 Ridgetown
BAN Nov 09
7:00P
Nov 09 7:00 PM North Middlesex Jr. Stars3 3 - 2 East Lambton Eagles2 Alvinston
ATM Nov 09
7:05P
Nov 09 7:05 PM Ilderton Jets10 10 - 2 North Middlesex Jr. Stars2 North Middlesex
ATMAE Nov 09
7:10P
Nov 09 7:10 PM Lambeth Lancers1 1 - 5 Mooretown Jr. Flags5 MSC (Rink 1)
BAN Nov 09
8:10P
Nov 09 8:10 PM Wallaceburg Lakers0 0 - 2 South Kent Lightning2 Ridgetown
PWAE Nov 09
8:10P
Nov 09 8:10 PM St. Thomas #2 Jr Stars1 1 - 10 Wallaceburg Lakers10 Wallaceburg
PW Nov 09
8:15P
Nov 09 8:15 PM Lambton Shores Predators5 5 - 2 North Middlesex Jr. Stars2 North Middlesex
BAN Nov 09
8:15P
Nov 09 8:15 PM Belmont Rangers1 1 - 8 Lambeth Lancers8 Lambeth
MIDAE Nov 09
8:25P
Nov 09 8:25 PM Dorchester Dragons3 3 - 2 Mooretown Jr. Flags2 MSC (Rink 1)
MIDAE Nov 09
8:30P
Nov 09 8:30 PM Strathroy Jr. Rockets4 4 - 8 East Lambton Eagles8 Alvinston
MAMID Nov 09
9:30P
Nov 09 9:30 PM Belmont Rangers6 6 - 2 Lambeth Lancers2 Lambeth
NOV Nov 10
11:15A
Nov 10 11:15 AM Lambton Shores Predators4 4 - 4 Dresden Jr. Kings4 Lambton-Kent
MAMID Nov 10
1:00P
Nov 10 1:00 PM East Lambton Eagles2 2 - 3 Belmont Rangers3 Belmont
ATM Nov 10
1:35P
Nov 10 1:35 PM Dresden Jr. Kings1 1 - 0 Port Stanley Jr. Sailors0 Port Stanley
ATMAE Nov 10
1:45P
Nov 10 1:45 PM St. Marys Rock2 2 - 2 St. Thomas Jr Stars2 Joe Thornton CC (Presstran)
NOV Nov 10
2:30P
Nov 10 2:30 PM Wallaceburg Lakers5 5 - 1 South Kent Lightning1 Blenheim
PWAE Nov 10
3:00P
Nov 10 3:00 PM St. Thomas #2 Jr Stars1 1 - 5 St. Thomas Jr Stars5 Joe Thornton CC (Presstran)
ATM Nov 10
3:40P
Nov 10 3:40 PM Wallaceburg Lakers6 6 - 2 South Kent Lightning2 Blenheim
BANAE Nov 10
3:45P
Nov 10 3:45 PM St. Thomas Jr Stars1 1 - 2 Mooretown Jr. Flags2 MSC (Rink 1)
BAN Nov 10
4:20P
Nov 10 4:20 PM Ilderton Jets4 4 - 1 Dresden Jr. Kings1 Lambton-Kent
BAN Nov 10
5:25P
Nov 10 5:25 PM Lambeth Lancers3 3 - 2 Mooretown Jr. Flags2 MSC (Rink 1)
PW Nov 10
6:00P
Nov 10 6:00 PM Dresden Jr. Kings0 0 - 6 Wallaceburg Lakers6 Wallaceburg
ATMAE Nov 10
6:00P
Nov 10 6:00 PM South Huron Sabres0 0 - 2 Lambeth Lancers2 Lambeth
BAN Nov 10
7:20P
Nov 10 7:20 PM East Lambton Eagles7 7 - 2 Wallaceburg Lakers2 Wallaceburg
BANAE Nov 10
8:15P
Nov 10 8:15 PM South Huron Sabres1 1 - 3 Lambeth Lancers3 Lambeth
MAMID Nov 10
8:50P
Nov 10 8:50 PM St. Thomas Jr Stars1 1 - 5 Wallaceburg Lakers5 Wallaceburg
ATMAE Nov 11
1:00P
Nov 11 1:00 PM St. Marys Rock7 7 - 0 South Huron Sabres0 South Huron
PW Nov 11
3:00P
Nov 11 3:00 PM Lambton Shores Predators5 5 - 4 West Lorne Comets4 West Lorne Arena
NOV Nov 11
3:55P
Nov 11 3:55 PM St. Marys Rock6 6 - 5 Mooretown Jr. Flags5 MSC (Rink 1)
ATMAE Nov 11
4:00P
Nov 11 4:00 PM Mooretown Jr. Flags4 4 - 3 Dorchester Dragons3 Dorchester (South)
BAN Nov 11
4:05P
Nov 11 4:05 PM South Huron Sabres11 11 - 0 West Lorne Comets0 West Lorne Arena
NOV Nov 11
4:30P
Nov 11 4:30 PM Dresden Jr. Kings3 3 - 1 South Huron Sabres1 South Huron
BAN Nov 11
5:10P
Nov 11 5:10 PM Wallaceburg Lakers1 1 - 3 Mooretown Jr. Flags3 MSC (Rink 1)
PWAE Nov 11
5:10P
Nov 11 5:10 PM Wallaceburg Lakers0 0 - 3 Dorchester Dragons3 Dorchester (South)
BANAE Nov 11
5:45P
Nov 11 5:45 PM Mooretown Jr. Flags4 4 - 2 St. Thomas Jr Stars2 Joe Thornton CC (Presstran)
MAMID Nov 11
6:50P
Nov 11 6:50 PM Ilderton Jets5 5 - 2 Mooretown Jr. Flags2 MSC (Rink 1)
PW Nov 11
7:00P
Nov 11 7:00 PM South Kent Lightning7 7 - 5 Dresden Jr. Kings5 Lambton-Kent
BAN Nov 11
7:00P
Nov 11 7:00 PM South Kent Lightning2 2 - 0 Lambton Shores Predators0 Forest (Amtelecom)
BANAE Nov 11
7:00P
Nov 11 7:00 PM Lambeth Lancers1 1 - 1 South Huron Sabres1 South Huron
MAMID Nov 11
7:15P
Nov 11 7:15 PM Dorchester Dragons2 2 - 1 St. Thomas Jr Stars1 Joe Thornton CC (Presstran)
MIDAE Nov 11
8:20P
Nov 11 8:20 PM Petrolia Oilers2 2 - 4 Dresden Jr. Kings4 Lambton-Kent
MIDAE Nov 11
8:30P
Nov 11 8:30 PM Dorchester Dragons6 6 - 4 Mt. Brydges Cougars4 Tri-Township
ATMAE Nov 12
6:00P
Nov 12 6:00 PM Petrolia Oilers1 1 - 1 St. Marys Rock1 St. Marys (Rock)
NOV Nov 12
6:45P
Nov 12 6:45 PM Strathroy Jr. Rockets4 4 - 4 St. Marys Rock4 St. Marys (Blue)
ATMAE Nov 12
7:00P
Nov 12 7:00 PM Mt. Brydges Cougars3 3 - 0 Ilderton Jets0 Ilderton
BAN Nov 12
7:05P
Nov 12 7:05 PM Lambeth Lancers7 7 - 1 Mt. Brydges Cougars1 Tri-Township
PWAE Nov 12
7:10P
Nov 12 7:10 PM Petrolia Oilers0 0 - 2 St. Marys Rock2 St. Marys (Rock)
PWAE Nov 12
7:30P
Nov 12 7:30 PM South Huron Sabres2 2 - 2 Lambeth Lancers2 Lambeth
MIDAE Nov 12
7:30P
Nov 12 7:30 PM Strathroy Jr. Rockets2 2 - 2 Dorchester Dragons2 Dorchester (South)
PW Nov 12
8:00P
Nov 12 8:00 PM Lucan Irish5 5 - 1 North Middlesex Jr. Stars1 North Middlesex
PWAE Nov 12
8:10P
Nov 12 8:10 PM Mt. Brydges Cougars6 6 - 1 Ilderton Jets1 Ilderton
MAMID Nov 12
8:30P
Nov 12 8:30 PM Lambeth Lancers1 1 - 5 Mt. Brydges Cougars5 Tri-Township
BANAE Nov 12
8:30P
Nov 12 8:30 PM Lambeth Lancers1 1 - 3 St. Marys Rock3 St. Marys (Rock)
MAMID Nov 12
9:00P
Nov 12 9:00 PM Mooretown Jr. Flags0 0 - 6 Dorchester Dragons6 Dorchester (South)
MAMID Nov 12
9:20P
Nov 12 9:20 PM Belmont Rangers5 5 - 3 Ilderton Jets3 Ilderton
NOV Nov 13
6:00P
Nov 13 6:00 PM Lambeth Lancers1 1 - 2 Mt. Brydges Cougars2 Tri-Township
NOV Nov 13
6:00P
Nov 13 6:00 PM Lucan Irish7 7 - 2 Dorchester Dragons2 Dorchester (North)
PWAE Nov 13
6:15P
Nov 13 6:15 PM Dorchester Dragons12 12 - 0 St. Thomas #2 Jr Stars0 Joe Thornton CC (Presstran)
ATM Nov 13
6:20P
Nov 13 6:20 PM Mt. Brydges Cougars1 1 - 5 Mooretown Jr. Flags5 MSC (Rink 1)
PW Nov 13
7:05P
Nov 13 7:05 PM Lambeth Lancers2 2 - 2 Mt. Brydges Cougars2 Tri-Township
MAMID Nov 13
9:00P
Nov 13 9:00 PM Lambton Shores Predators3 3 - 3 Strathroy Jr. Rockets3 Gemini (Blue)
ATM Nov 14
6:00P
Nov 14 6:00 PM Strathroy Jr. Rockets3 3 - 2 St. Marys Rock2 St. Marys (Rock)
ATM Nov 14
6:30P
Nov 14 6:30 PM Dorchester Dragons3 3 - 4 East Lambton Eagles4 Watford
PW Nov 14
6:30P
Nov 14 6:30 PM Dorchester Dragons0 0 - 3 South Huron Sabres3 South Huron
MAMID Nov 14
7:00P
Nov 14 7:00 PM Lambeth Lancers1 1 - 5 Petrolia Oilers5 Greenwood
NOV Nov 14
7:00P
Nov 14 7:00 PM Wallaceburg Lakers0 0 - 8 Lambeth Lancers8 Lambeth
PW Nov 14
7:10P
Nov 14 7:10 PM Strathroy Jr. Rockets2 2 - 4 St. Marys Rock4 St. Marys (Rock)
PW Nov 14
7:30P
Nov 14 7:30 PM Lambeth Lancers1 1 - 3 Lucan Irish3 Lucan
BAN Nov 14
7:40P
Nov 14 7:40 PM Dorchester Dragons1 1 - 4 South Huron Sabres4 South Huron
MIDAE Nov 14
8:00P
Nov 14 8:00 PM Petrolia Oilers3 3 - 4 Mt. Brydges Cougars4 Tri-Township
BAN Nov 14
8:30P
Nov 14 8:30 PM Strathroy Jr. Rockets2 2 - 1 St. Marys Rock1 St. Marys (Rock)
PW Nov 15
7:00P
Nov 15 7:00 PM Wallaceburg Lakers2 2 - 3 Ilderton Jets3 Ilderton
MAMID Nov 15
8:00P
Nov 15 8:00 PM Strathroy Jr. Rockets2 2 - 3 St. Marys Rock3 St. Marys (Rock)
BAN Nov 15
8:10P
Nov 15 8:10 PM Wallaceburg Lakers0 0 - 6 Ilderton Jets6 Ilderton
BAN Nov 15
8:30P
Nov 15 8:30 PM Belmont Rangers3 3 - 4 Dorchester Dragons4 Dorchester (South)
ATM Nov 16
6:00P
Nov 16 6:00 PM North Middlesex Jr. Stars1 1 - 5 Lambeth Lancers5 Lambeth
ATMAE Nov 16
6:00P
Nov 16 6:00 PM Lambeth Lancers2 2 - 2 Mt. Brydges Cougars2 Komoka CW&RC (2 - Coors)
NOV Nov 16
6:00P
Nov 16 6:00 PM Dresden Jr. Kings3 3 - 2 Lambton Shores Predators2 Forest (Amtelecom)
ATMAE Nov 16
6:30P
Nov 16 6:30 PM South Huron Sabres1 1 - 9 Dorchester Dragons9 Dorchester (North)
NOV Nov 16
6:30P
Nov 16 6:30 PM Wallaceburg Lakers8 8 - 1 Ilderton Jets1 Ilderton
ATMAE Nov 16
6:45P
Nov 16 6:45 PM Mooretown Jr. Flags2 2 - 2 Strathroy Jr. Rockets2 Gemini (Green)
PW Nov 16
7:00P
Nov 16 7:00 PM Dorchester Dragons8 8 - 1 East Lambton Eagles1 Alvinston
PW Nov 16
7:00P
Nov 16 7:00 PM West Lorne Comets1 1 - 4 Lambeth Lancers4 Lambeth
PW Nov 16
7:00P
Nov 16 7:00 PM Petrolia Oilers10 10 - 2 Belmont Rangers2 Belmont
PWAE Nov 16
7:05P
Nov 16 7:05 PM Petrolia Oilers5 5 - 3 Strathroy #2 Jr. Rockets3 Gemini (Blue)
ATM Nov 16
7:15P
Nov 16 7:15 PM Ilderton Jets4 4 - 0 Lambton Shores Predators0 Forest (Amtelecom)
PWAE Nov 16
7:50P
Nov 16 7:50 PM Mooretown Jr. Flags0 0 - 11 Strathroy Jr. Rockets11 Gemini (Green)
BAN Nov 16
8:10P
Nov 16 8:10 PM St. Marys Rock2 2 - 2 South Kent Lightning2 Ridgetown
PWAE Nov 16
8:10P
Nov 16 8:10 PM Mt. Brydges Cougars5 5 - 2 Wallaceburg Lakers2 Wallaceburg
MIDAE Nov 16
9:05P
Nov 16 9:05 PM Mooretown Jr. Flags2 2 - 7 Strathroy Jr. Rockets7 Gemini (Green)
MAMID Nov 16
9:30P
Nov 16 9:30 PM St. Marys Rock1 1 - 3 South Kent Lightning3 Ridgetown
MAMID Nov 16
9:30P
Nov 16 9:30 PM Ilderton Jets1 1 - 2 Lambeth Lancers2 Lambeth
NOV Nov 17
10:00A
Nov 17 10:00 AM St. Thomas Jr Stars2 2 - 6 South Huron Sabres6 South Huron
NOV Nov 17
11:15A
Nov 17 11:15 AM North Middlesex Jr. Stars3 3 - 6 Dresden Jr. Kings6 Lambton-Kent
ATM Nov 17
12:25P
Nov 17 12:25 PM Southwest Bullets1 1 - 4 Dresden Jr. Kings4 Lambton-Kent
NOV Nov 17
12:45P
Nov 17 12:45 PM East Lambton Eagles7 7 - 2 Belmont Rangers2 Belmont
NOV Nov 17
1:10P
Nov 17 1:10 PM Lambton Shores Predators3 3 - 4 Lucan Irish4 Lucan
ATM Nov 17
1:30P
Nov 17 1:30 PM Lambeth Lancers7 7 - 3 Mt. Brydges Cougars3 Tri-Township
ATM Nov 17
1:45P
Nov 17 1:45 PM East Lambton Eagles2 2 - 3 Belmont Rangers3 Belmont
ATM Nov 17
2:20P
Nov 17 2:20 PM Lambton Shores Predators1 1 - 4 Lucan Irish4 Lucan
NOV Nov 17
2:30P
Nov 17 2:30 PM St. Marys Rock6 6 - 2 South Kent Lightning2 Blenheim
PW Nov 17
2:45P
Nov 17 2:45 PM East Lambton Eagles5 5 - 5 Belmont Rangers5 Belmont
NOV Nov 17
4:00P
Nov 17 4:00 PM Wallaceburg Lakers3 3 - 5 South Huron Sabres5 Stephen Township
PW Nov 17
4:40P
Nov 17 4:40 PM Mooretown Jr. Flags5 5 - 2 Petrolia Oilers2 Greenwood
ATM Nov 17
4:50P
Nov 17 4:50 PM Port Stanley Jr. Sailors1 1 - 10 Wallaceburg Lakers10 Wallaceburg
BAN Nov 17
6:00P
Nov 17 6:00 PM Mooretown Jr. Flags Petrolia Oilers Greenwood
ATMAE Nov 17
6:00P
Nov 17 6:00 PM Mooretown Jr. Flags5 5 - 2 Lambeth Lancers2 Lambeth
BAN Nov 17
7:20P
Nov 17 7:20 PM North Middlesex Jr. Stars11 11 - 3 Wallaceburg Lakers3 Wallaceburg
MAMID Nov 17
7:30P
Nov 17 7:30 PM Mooretown Jr. Flags0 0 - 9 Petrolia Oilers9 Greenwood
BANAE Nov 17
8:15P
Nov 17 8:15 PM Mooretown Jr. Flags2 2 - 3 Lambeth Lancers3 Lambeth
MIDAE Nov 17
8:30P
Nov 17 8:30 PM Dorchester Dragons7 7 - 0 Mt. Brydges Cougars0 Tri-Township
MAMID Nov 17
8:50P
Nov 17 8:50 PM Mt. Brydges Cougars5 5 - 5 Wallaceburg Lakers5 Wallaceburg
ATMAE Nov 18
11:00A
Nov 18 11:00 AM Dorchester Dragons4 4 - 1 Mt. Brydges Cougars1 Tri-Township
PWAE Nov 18
12:05P
Nov 18 12:05 PM Dorchester Dragons3 3 - 1 Mt. Brydges Cougars1 Tri-Township
ATMAE Nov 18
1:00P
Nov 18 1:00 PM Ilderton Jets South Huron Sabres South Huron
ATM Nov 18
2:10P
Nov 18 2:10 PM Mt. Brydges Cougars South Huron Sabres South Huron
ATM Nov 18
2:30P
Nov 18 2:30 PM Wallaceburg Lakers0 0 - 5 Ilderton Jets5 Ilderton
ATMAE Nov 18
3:00P
Nov 18 3:00 PM Lambeth Lancers4 4 - 1 Petrolia Oilers1 Greenwood
NOV Nov 18
3:30P
Nov 18 3:30 PM South Huron Sabres9 9 - 0 Lambton Shores Predators0 Forest (Amtelecom)
MAMID Nov 18
3:40P
Nov 18 3:40 PM West Lorne Comets Ilderton Jets Ilderton
ATM Nov 18
4:10P
Nov 18 4:10 PM North Middlesex Jr. Stars4 4 - 3 Southwest Bullets3 Glencoe
PWAE Nov 18
4:10P
Nov 18 4:10 PM Strathroy Jr. Rockets5 5 - 0 Petrolia Oilers0 Greenwood
PW Nov 18
4:20P
Nov 18 4:20 PM Lambeth Lancers3 3 - 0 East Lambton Eagles0 Watford
NOV Nov 18
5:00P
Nov 18 5:00 PM East Lambton Eagles South Kent Lightning Ridgetown
NOV Nov 18
5:00P
Nov 18 5:00 PM Port Stanley Jr. Sailors14 14 - 4 Belmont Rangers4 Belmont
PWAE Nov 18
5:10P
Nov 18 5:10 PM Ilderton Jets Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
MAMID Nov 18
5:45P
Nov 18 5:45 PM St. Marys Rock St. Thomas Jr Stars Joe Thornton CC (Presstran)
MAMID Nov 18
6:50P
Nov 18 6:50 PM Lambeth Lancers6 6 - 2 Mooretown Jr. Flags2 MSC (Rink 1)
BANAE Nov 18
7:05P
Nov 18 7:05 PM South Huron Sabres Mt. Brydges Cougars Tri-Township
MIDAE Nov 18
8:00P
Nov 18 8:00 PM Mt. Brydges Cougars2 2 - 3 Strathroy Jr. Rockets3 WMMC
MIDAE Nov 18
8:15P
Nov 18 8:15 PM Mooretown Jr. Flags Petrolia Oilers Greenwood
MAMID Nov 18
8:30P
Nov 18 8:30 PM Wallaceburg Lakers Lambton Shores Predators Forest (Amtelecom)
ATMAE Nov 19
6:00P
Nov 19 6:00 PM Mt. Brydges Cougars St. Marys Rock St. Marys (Rock)
NOV Nov 19
6:45P
Nov 19 6:45 PM St. Thomas Jr Stars St. Marys Rock St. Marys (Blue)
ATMAE Nov 19
7:00P
Nov 19 7:00 PM Dorchester Dragons Ilderton Jets Ilderton
PWAE Nov 19
7:10P
Nov 19 7:10 PM Mt. Brydges Cougars St. Marys Rock St. Marys (Rock)
MIDAE Nov 19
7:30P
Nov 19 7:30 PM Petrolia Oilers Dorchester Dragons Dorchester (South)
MIDAE Nov 19
8:00P
Nov 19 8:00 PM Belmont Rangers Mt. Brydges Cougars Tri-Township
PWAE Nov 19
8:10P
Nov 19 8:10 PM Dorchester Dragons Ilderton Jets Ilderton
BANAE Nov 19
8:30P
Nov 19 8:30 PM Mt. Brydges Cougars St. Marys Rock St. Marys (Rock)
MAMID Nov 19
9:00P
Nov 19 9:00 PM Mt. Brydges Cougars Dorchester Dragons Dorchester (South)
MAMID Nov 19
9:20P
Nov 19 9:20 PM Wallaceburg Lakers Ilderton Jets Ilderton
NOV Nov 20
6:00P
Nov 20 6:00 PM Mt. Brydges Cougars Dorchester Dragons Dorchester (North)
NOV Nov 20
6:10P
Nov 20 6:10 PM Wallaceburg Lakers Dresden Jr. Kings Lambton-Kent
ATM Nov 20
6:30P
Nov 20 6:30 PM North Middlesex Jr. Stars Strathroy Jr. Rockets Gemini (Blue)
PW Nov 20
7:00P
Nov 20 7:00 PM Lambton Shores Predators Lucan Irish Lucan
PW Nov 20
7:00P
Nov 20 7:00 PM North Middlesex Jr. Stars Strathroy Jr. Rockets Gemini (Green)
BAN Nov 20
7:35P
Nov 20 7:35 PM North Middlesex Jr. Stars Strathroy Jr. Rockets Gemini (Blue)
ATM Nov 20
7:40P
Nov 20 7:40 PM Mt. Brydges Cougars Dorchester Dragons Dorchester (South)
BANAE Nov 20
8:00P
Nov 20 8:00 PM Lambeth Lancers St. Thomas Jr Stars Joe Thornton CC (STMHA)
MAMID Nov 20
9:00P
Nov 20 9:00 PM South Huron Sabres Strathroy Jr. Rockets Gemini (Blue)
ATM Nov 21
6:00P
Nov 21 6:00 PM Mooretown Jr. Flags St. Marys Rock St. Marys (Rock)
PW Nov 21
6:00P
Nov 21 6:00 PM Wallaceburg Lakers Petrolia Oilers Greenwood
PW Nov 21
6:30P
Nov 21 6:30 PM South Kent Lightning South Huron Sabres South Huron
NOV Nov 21
7:00P
Nov 21 7:00 PM Ilderton Jets Lambeth Lancers Lambeth
BAN Nov 21
7:40P
Nov 21 7:40 PM South Kent Lightning South Huron Sabres South Huron
ATM Nov 21
8:00P
Nov 21 8:00 PM Southwest Bullets East Lambton Eagles Alvinston
BAN Nov 21
8:30P
Nov 21 8:30 PM Petrolia Oilers St. Marys Rock St. Marys (Rock)
MAMID Nov 21
9:00P
Nov 21 9:00 PM South Kent Lightning South Huron Sabres South Huron
ATMAE Nov 23
6:00P
Nov 23 6:00 PM St. Thomas Jr Stars Lambeth Lancers Lambeth
NOV Nov 23
6:00P
Nov 23 6:00 PM Dorchester Dragons Strathroy Jr. Rockets Gemini (Blue)
NOV Nov 23
6:00P
Nov 23 6:00 PM Belmont Rangers North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
NOV Nov 23
6:30P
Nov 23 6:30 PM East Lambton Eagles Ilderton Jets Ilderton
ATM Nov 23
7:00P
Nov 23 7:00 PM Southwest Bullets South Kent Lightning Ridgetown
NOV Nov 23
7:00P
Nov 23 7:00 PM Dresden Jr. Kings Petrolia Oilers Greenwood
ATM Nov 23
7:05P
Nov 23 7:05 PM Belmont Rangers North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
PW Nov 23
8:00P
Nov 23 8:00 PM South Huron Sabres Lucan Irish Lucan
PW Nov 23
8:10P
Nov 23 8:10 PM West Lorne Comets South Kent Lightning Ridgetown
PW Nov 23
8:15P
Nov 23 8:15 PM Belmont Rangers North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
MAMID Nov 23
8:30P
Nov 23 8:30 PM Wallaceburg Lakers Belmont Rangers Belmont
BAN Nov 23
9:30P
Nov 23 9:30 PM Belmont Rangers North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
MAMID Nov 23
9:30P
Nov 23 9:30 PM West Lorne Comets South Kent Lightning Ridgetown
NOV Nov 24
12:30P
Nov 24 12:30 PM Mooretown Jr. Flags St. Thomas Jr Stars Joe Thornton CC (STMHA)
NOV Nov 24
1:00P
Nov 24 1:00 PM Lambton Shores Predators Mt. Brydges Cougars Tri-Township
NOV Nov 24
1:10P
Nov 24 1:10 PM Ilderton Jets Lucan Irish Lucan
NOV Nov 24
1:30P
Nov 24 1:30 PM Strathroy Jr. Rockets North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
ATM Nov 24
1:45P
Nov 24 1:45 PM Southwest Bullets Belmont Rangers Belmont
ATM Nov 24
2:20P
Nov 24 2:20 PM St. Marys Rock Lucan Irish Lucan
ATM Nov 24
2:20P
Nov 24 2:20 PM Dresden Jr. Kings Petrolia Oilers Greenwood
PW Nov 24
2:45P
Nov 24 2:45 PM West Lorne Comets Belmont Rangers Belmont
PWAE Nov 24
3:00P
Nov 24 3:00 PM Strathroy #2 Jr. Rockets St. Thomas Jr Stars Joe Thornton CC (Presstran)
PW Nov 24
3:30P
Nov 24 3:30 PM St. Marys Rock Lucan Irish Lucan
PW Nov 24
3:30P
Nov 24 3:30 PM Dresden Jr. Kings Petrolia Oilers Greenwood
NOV Nov 24
3:40P
Nov 24 3:40 PM South Huron Sabres Wallaceburg Lakers Wallaceburg
BAN Nov 24
6:00P
Nov 24 6:00 PM Ilderton Jets West Lorne Comets West Lorne Arena
BAN Nov 24
7:20P
Nov 24 7:20 PM South Huron Sabres Wallaceburg Lakers Wallaceburg
MAMID Nov 24
8:00P
Nov 24 8:00 PM Petrolia Oilers Mt. Brydges Cougars Tri-Township
MAMID Nov 24
8:50P
Nov 24 8:50 PM South Huron Sabres Wallaceburg Lakers Wallaceburg
ATM Nov 25
11:00A
Nov 25 11:00 AM St. Marys Rock Mt. Brydges Cougars Tri-Township
NOV Nov 25
11:30A
Nov 25 11:30 AM Strathroy Jr. Rockets St. Thomas Jr Stars Joe Thornton CC (STMHA)
NOV Nov 25
2:00P
Nov 25 2:00 PM Lucan Irish East Lambton Eagles Watford
PW Nov 25
3:00P
Nov 25 3:00 PM Dresden Jr. Kings West Lorne Comets West Lorne Arena
ATM Nov 25
3:10P
Nov 25 3:10 PM Lucan Irish East Lambton Eagles Watford
NOV Nov 25
3:30P
Nov 25 3:30 PM North Middlesex Jr. Stars Lambton Shores Predators Forest (Amtelecom)
NOV Nov 25
3:40P
Nov 25 3:40 PM South Huron Sabres Ilderton Jets Ilderton
BAN Nov 25
4:05P
Nov 25 4:05 PM Dresden Jr. Kings West Lorne Comets West Lorne Arena
PW Nov 25
4:20P
Nov 25 4:20 PM Lucan Irish East Lambton Eagles Watford
ATM Nov 25
4:30P
Nov 25 4:30 PM North Middlesex Jr. Stars Lambton Shores Predators Forest (Amtelecom)
BAN Nov 25
5:10P
Nov 25 5:10 PM Petrolia Oilers Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
PW Nov 25
5:30P
Nov 25 5:30 PM North Middlesex Jr. Stars Lambton Shores Predators Forest (Amtelecom)
MAMID Nov 25
5:35P
Nov 25 5:35 PM South Huron Sabres West Lorne Comets West Lorne Arena
BANAE Nov 25
5:45P
Nov 25 5:45 PM St. Marys Rock St. Thomas Jr Stars Joe Thornton CC (Presstran)
NOV Nov 25
6:30P
Nov 25 6:30 PM Lambeth Lancers Dresden Jr. Kings Lambton-Kent
MAMID Nov 25
6:50P
Nov 25 6:50 PM Mt. Brydges Cougars Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
BAN Nov 25
7:00P
Nov 25 7:00 PM North Middlesex Jr. Stars Lambton Shores Predators Forest (Amtelecom)
MAMID Nov 25
7:00P
Nov 25 7:00 PM Petrolia Oilers St. Marys Rock St. Marys (Rock)
MAMID Nov 25
8:30P
Nov 25 8:30 PM Dresden Jr. Kings Lambton Shores Predators Forest (Amtelecom)
ATMAE Nov 26
6:00P
Nov 26 6:00 PM Strathroy Jr. Rockets St. Marys Rock St. Marys (Rock)
ATMAE Nov 26
6:00P
Nov 26 6:00 PM Petrolia Oilers Mt. Brydges Cougars Tri-Township
ATMAE Nov 26
7:00P
Nov 26 7:00 PM Lambeth Lancers Ilderton Jets Ilderton
BAN Nov 26
7:05P
Nov 26 7:05 PM St. Marys Rock Mt. Brydges Cougars Tri-Township
PWAE Nov 26
7:10P
Nov 26 7:10 PM Strathroy Jr. Rockets St. Marys Rock St. Marys (Rock)
PWAE Nov 26
7:15P
Nov 26 7:15 PM St. Thomas #2 Jr Stars Strathroy #2 Jr. Rockets Gemini (Blue)
MIDAE Nov 26
7:30P
Nov 26 7:30 PM Mt. Brydges Cougars Dorchester Dragons Dorchester (South)
PWAE Nov 26
8:10P
Nov 26 8:10 PM Lambeth Lancers Ilderton Jets Ilderton
MAMID Nov 26
8:30P
Nov 26 8:30 PM St. Marys Rock Mt. Brydges Cougars Tri-Township
BANAE Nov 26
8:30P
Nov 26 8:30 PM Strathroy Jr. Rockets St. Marys Rock St. Marys (Rock)
MIDAE Nov 26
8:30P
Nov 26 8:30 PM Lambton Shores Predators Strathroy Jr. Rockets Gemini (Blue)
MAMID Nov 26
9:00P
Nov 26 9:00 PM Lambeth Lancers Dorchester Dragons Dorchester (South)
MAMID Nov 26
9:20P
Nov 26 9:20 PM Dresden Jr. Kings Ilderton Jets Ilderton
NOV Nov 27
6:00P
Nov 27 6:00 PM St. Marys Rock Mt. Brydges Cougars Tri-Township
ATMAE Nov 27
6:15P
Nov 27 6:15 PM Ilderton Jets St. Thomas Jr Stars Joe Thornton CC (Presstran)
ATM Nov 27
6:30P
Nov 27 6:30 PM Dorchester Dragons Strathroy Jr. Rockets Gemini (Blue)
ATM Nov 27
7:00P
Nov 27 7:00 PM South Kent Lightning South Huron Sabres Stephen Township
PW Nov 27
7:00P
Nov 27 7:00 PM Dorchester Dragons Strathroy Jr. Rockets Gemini (Green)
PW Nov 27
7:05P
Nov 27 7:05 PM St. Marys Rock Mt. Brydges Cougars Tri-Township
BAN Nov 27
7:35P
Nov 27 7:35 PM Dorchester Dragons Strathroy Jr. Rockets Gemini (Blue)
PWAE Nov 27
8:20P
Nov 27 8:20 PM St. Thomas Jr Stars Mt. Brydges Cougars Tri-Township
MAMID Nov 27
9:00P
Nov 27 9:00 PM Dorchester Dragons Strathroy Jr. Rockets Gemini (Blue)
PW Nov 28
6:30P
Nov 28 6:30 PM Belmont Rangers South Huron Sabres South Huron
PWAE Nov 28
6:40P
Nov 28 6:40 PM Petrolia Oilers Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 2)
MAMID Nov 28
7:00P
Nov 28 7:00 PM West Lorne Comets Petrolia Oilers Greenwood
NOV Nov 28
7:00P
Nov 28 7:00 PM Petrolia Oilers Lambeth Lancers Lambeth
BAN Nov 28
7:40P
Nov 28 7:40 PM Belmont Rangers South Huron Sabres South Huron
ATM Nov 28
8:00P
Nov 28 8:00 PM South Huron Sabres East Lambton Eagles Alvinston
BAN Nov 28
8:30P
Nov 28 8:30 PM Lambeth Lancers St. Marys Rock St. Marys (Rock)
MAMID Nov 28
9:00P
Nov 28 9:00 PM Belmont Rangers South Huron Sabres South Huron
PW Nov 29
7:00P
Nov 29 7:00 PM West Lorne Comets Ilderton Jets Ilderton
PW Nov 29
7:10P
Nov 29 7:10 PM Lambeth Lancers Dorchester Dragons Dorchester (South)
MAMID Nov 29
8:00P
Nov 29 8:00 PM St. Thomas Jr Stars St. Marys Rock St. Marys (Rock)
BAN Nov 29
8:10P
Nov 29 8:10 PM East Lambton Eagles Ilderton Jets Ilderton
BAN Nov 29
8:30P
Nov 29 8:30 PM Mt. Brydges Cougars Dorchester Dragons Dorchester (South)
ATMAE Nov 30
6:00P
Nov 30 6:00 PM Dorchester Dragons Lambeth Lancers Lambeth
NOV Nov 30
6:00P
Nov 30 6:00 PM Mooretown Jr. Flags Strathroy Jr. Rockets Gemini (Blue)
NOV Nov 30
6:00P
Nov 30 6:00 PM South Huron Sabres North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
PWAE Nov 30
6:15P
Nov 30 6:15 PM St. Thomas Jr Stars St. Thomas #2 Jr Stars Joe Thornton CC (Presstran)
NOV Nov 30
6:30P
Nov 30 6:30 PM Lucan Irish Ilderton Jets Ilderton
ATMAE Nov 30
6:45P
Nov 30 6:45 PM Petrolia Oilers Strathroy Jr. Rockets Gemini (Green)
PW Nov 30
7:00P
Nov 30 7:00 PM Petrolia Oilers Lambeth Lancers Lambeth
BAN Nov 30
7:00P
Nov 30 7:00 PM West Lorne Comets East Lambton Eagles Alvinston
BAN Nov 30
7:00P
Nov 30 7:00 PM Lambton Shores Predators Belmont Rangers Belmont
PWAE Nov 30
7:05P
Nov 30 7:05 PM South Huron Sabres Strathroy #2 Jr. Rockets Gemini (Blue)
MIDAE Nov 30
7:10P
Nov 30 7:10 PM Mt. Brydges Cougars Mooretown Jr. Flags MSC (Rink 1)
NOV Nov 30
7:15P
Nov 30 7:15 PM East Lambton Eagles Port Stanley Jr. Sailors Port Stanley
PWAE Nov 30
7:50P
Nov 30 7:50 PM Petrolia Oilers Strathroy Jr. Rockets Gemini (Green)
BAN Nov 30
8:10P
Nov 30 8:10 PM Ilderton Jets South Kent Lightning Ridgetown
PWAE Nov 30
8:10P
Nov 30 8:10 PM Lambeth Lancers Wallaceburg Lakers Wallaceburg
PW Nov 30
8:15P
Nov 30 8:15 PM Ilderton Jets North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
BAN Nov 30
8:15P
Nov 30 8:15 PM Petrolia Oilers Lambeth Lancers Lambeth
BANAE Nov 30
8:20P
Nov 30 8:20 PM South Huron Sabres Strathroy Jr. Rockets Gemini (Blue)
MAMID Nov 30
8:30P
Nov 30 8:30 PM Mt. Brydges Cougars Belmont Rangers Belmont
MAMID Nov 30
8:30P
Nov 30 8:30 PM West Lorne Comets East Lambton Eagles Alvinston
MIDAE Nov 30
9:05P
Nov 30 9:05 PM Petrolia Oilers Strathroy Jr. Rockets Gemini (Green)
BAN Nov 30
9:30P
Nov 30 9:30 PM Dorchester Dragons North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
MAMID Nov 30
9:30P
Nov 30 9:30 PM Mooretown Jr. Flags South Kent Lightning Ridgetown
MAMID Nov 30
9:30P
Nov 30 9:30 PM Petrolia Oilers Lambeth Lancers Lambeth
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 4:21 AM.
Printed From TheOneDB.com Nov 19, 2018 4:21 AM