OMHA :: Lambton-Middlesex Local Schedule By Month
Header Ad Unit
October 2019
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
Midget Oct 03
7:00P
Oct 03 7:00 PM Mt. Brydges Cougars Blue2 2 - 3 North Middlesex Jr. Stars3 North Middlesex
Bantam Oct 04
7:00P
Oct 04 7:00 PM Dorchester Dragons 14 4 - 2 Port Stanley Jr. Sailors Black2 Port Stanley
Bantam Oct 04
7:15P
Oct 04 7:15 PM Lucan Irish9 9 - 3 Strathroy Jr. Rockets Red3 Gemini (Blue)
Peewee Oct 04
7:30P
Oct 04 7:30 PM Mt. Brydges Cougars Red3 3 - 1 Lambton Shores Predators Black1 Forest (Amtelecom)
Midget Oct 04
8:20P
Oct 04 8:20 PM St. Thomas Jr Stars Green5 5 - 6 Port Stanley Jr. Sailors Black6 Port Stanley
Midget Oct 04
8:40P
Oct 04 8:40 PM Lambton Shores Predators Red3 3 - 4 Strathroy Jr. Rockets Red4 Gemini (Blue)
Midget Oct 04
8:45P
Oct 04 8:45 PM Lucan Irish2 2 - 1 Lambton Shores Predators Black1 Forest (Amtelecom)
Atom Oct 05
11:00A
Oct 05 11:00 AM Mt. Brydges Cougars Red2 2 - 4 South Huron Sabres4 South Huron
Atom Oct 05
12:00P
Oct 05 12:00 PM Lucan Irish Green2 2 - 1 Strathroy Jr. Rockets Blue1 Gemini (Blue)
Atom Oct 05
12:20P
Oct 05 12:20 PM Dorchester Dragons 23 3 - 4 Port Stanley Jr. Sailors4 Port Stanley
Peewee Oct 05
12:30P
Oct 05 12:30 PM Lambeth Lancers Maroon5 5 - 6 Belmont Rangers6 Belmont
Peewee Oct 05
1:00P
Oct 05 1:00 PM Lambeth Lancers White0 0 - 2 Dorchester Dragons 12 Dorchester (South)
Peewee Oct 05
1:00P
Oct 05 1:00 PM Mt. Brydges Cougars Gold5 5 - 5 Strathroy Jr. Rockets Blue5 Gemini (Blue)
Atom Oct 05
1:00P
Oct 05 1:00 PM Lambton Shores Predators Red7 7 - 1 North Middlesex Jr. Stars 11 North Middlesex
Peewee Oct 05
2:10P
Oct 05 2:10 PM St. Marys Rock Blue Dorchester Dragons 2 Dorchester (South)
Peewee Oct 05
2:10P
Oct 05 2:10 PM St. Marys Rock White3 3 - 1 Dorchester Dragons 21 Dorchester (South)
Atom Oct 05
2:10P
Oct 05 2:10 PM Lambton Shores Predators Black0 0 - 0 North Middlesex Jr. Stars 20 North Middlesex
Atom Oct 05
3:00P
Oct 05 3:00 PM Belmont Rangers 19 9 - 2 St. Marys Rock2 St. Marys (Rock)
Atom Oct 05
3:15P
Oct 05 3:15 PM Lambeth Lancers2 2 - 7 Aylmer Flames Red7 East Elgin (EastLink)
Peewee Oct 05
3:20P
Oct 05 3:20 PM Port Stanley Jr. Sailors Red0 0 - 5 Dorchester Dragons 35 Dorchester (South)
Peewee Oct 05
3:50P
Oct 05 3:50 PM North Middlesex Jr. Stars3 3 - 3 Lucan Irish White3 Lucan
Atom Oct 05
4:00P
Oct 05 4:00 PM Strathroy Jr. Rockets Red2 2 - 4 Mt. Brydges Cougars Gold4 Tri-Township
Bantam Oct 05
4:15P
Oct 05 4:15 PM Port Stanley Jr. Sailors Black4 4 - 3 Aylmer Flames3 East Elgin (EastLink)
Bantam Oct 05
4:15P
Oct 05 4:15 PM St. Thomas Jr Stars Green2 2 - 7 St. Thomas Jr Stars White7 Joe Thornton CC (STMHA)
Peewee Oct 05
4:30P
Oct 05 4:30 PM East Lambton Eagles Black3 3 - 2 Lambton Shores Predators Red2 Forest (Amtelecom)
Bantam Oct 05
4:30P
Oct 05 4:30 PM Port Stanley Jr. Sailors Red2 2 - 4 Dorchester Dragons 14 Dorchester (South)
Bantam Oct 05
4:30P
Oct 05 4:30 PM East Lambton Eagles Black North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
Bantam Oct 05
4:30P
Oct 05 4:30 PM East Lambton Eagles White6 6 - 0 North Middlesex Jr. Stars0 North Middlesex
Atom Oct 05
5:00P
Oct 05 5:00 PM Lucan Irish White3 3 - 3 Mt. Brydges Cougars Blue3 Tri-Township
Midget Oct 05
5:20P
Oct 05 5:20 PM St. Thomas Jr Stars Green18 18 - 1 St. Marys Rock1 St. Marys (Rock)
Bantam Oct 05
5:45P
Oct 05 5:45 PM Mt. Brydges Cougars Gold5 5 - 5 Lambton Shores Predators5 Forest (Amtelecom)
Midget Oct 05
5:45P
Oct 05 5:45 PM Dorchester Dragons 25 5 - 4 St. Thomas Jr Stars White4 Joe Thornton CC (Presstran)
Peewee Oct 05
6:00P
Oct 05 6:00 PM South Huron Sabres2 2 - 1 Mt. Brydges Cougars Blue1 Tri-Township
Bantam Oct 05
6:00P
Oct 05 6:00 PM East Lambton Eagles Black0 0 - 12 Point Edward Blackhawks12 Point Edward
Midget Oct 05
6:00P
Oct 05 6:00 PM South Huron Sabres0 0 - 8 Lucan Irish8 Lucan
Peewee Oct 05
6:10P
Oct 05 6:10 PM Port Stanley Jr. Sailors Black3 3 - 6 Ilderton Jets6 Ilderton
Atom Oct 05
7:00P
Oct 05 7:00 PM Belmont Rangers 1 Aylmer Flames Black East Elgin (Kinsmen)
Peewee Oct 05
7:10P
Oct 05 7:10 PM Strathroy Jr. Rockets Red5 5 - 4 Mt. Brydges Cougars Red4 Tri-Township
Midget Oct 05
7:15P
Oct 05 7:15 PM East Lambton Eagles5 5 - 7 Lambton Shores Predators Red7 Forest (Amtelecom)
Bantam Oct 05
7:30P
Oct 05 7:30 PM St. Thomas Jr Stars Black2 2 - 11 Lambeth Lancers White11 Lambeth
Bantam Oct 05
7:30P
Oct 05 7:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue6 6 - 1 Ilderton Jets1 Ilderton
Midget Oct 05
8:20P
Oct 05 8:20 PM Strathroy Jr. Rockets Red1 1 - 2 Mt. Brydges Cougars Blue2 Tri-Township
Atom Oct 06
11:00A
Oct 06 11:00 AM Point Edward Blackhawks10 10 - 2 Mt. Brydges Cougars Red2 Tri-Township
Bantam Oct 06
12:00P
Oct 06 12:00 PM Strathroy Jr. Rockets Blue3 3 - 8 Mt. Brydges Cougars Gold8 Tri-Township
Peewee Oct 06
1:30P
Oct 06 1:30 PM Lambeth Lancers Maroon1 1 - 3 St. Marys Rock White3 St. Marys (Rock)
Peewee Oct 06
2:00P
Oct 06 2:00 PM Strathroy Jr. Rockets Blue3 3 - 6 East Lambton Eagles Black6 Alvinston
Peewee Oct 06
2:10P
Oct 06 2:10 PM Lucan Irish White1 1 - 1 South Huron Sabres1 South Huron
Atom Oct 06
3:00P
Oct 06 3:00 PM Dorchester Dragons 24 4 - 4 Dorchester Dragons 14 Dorchester (South)
Atom Oct 06
3:00P
Oct 06 3:00 PM St. Marys Rock0 0 - 7 Lambeth Lancers7 Lambeth
Atom Oct 06
3:00P
Oct 06 3:00 PM North Middlesex Jr. Stars 13 3 - 4 Lucan Irish Green4 Lucan
Atom Oct 06
3:00P
Oct 06 3:00 PM North Middlesex Jr. Stars 24 4 - 1 Strathroy Jr. Rockets Red1 Gemini (Blue)
Atom Oct 06
3:30P
Oct 06 3:30 PM Belmont Rangers 28 8 - 2 Aylmer Flames Black2 East Elgin (Kinsmen)
Peewee Oct 06
3:45P
Oct 06 3:45 PM Belmont Rangers10 10 - 1 Aylmer Flames1 East Elgin (EastLink)
Peewee Oct 06
4:00P
Oct 06 4:00 PM North Middlesex Jr. Stars4 4 - 3 Strathroy Jr. Rockets Red3 Gemini (Blue)
Atom Oct 06
4:00P
Oct 06 4:00 PM East Lambton Eagles Black2 2 - 4 Lucan Irish White4 Lucan
Midget Oct 06
4:45P
Oct 06 4:45 PM Port Stanley Jr. Sailors Black6 6 - 3 Aylmer Flames3 East Elgin (EastLink)
Atom Oct 06
4:50P
Oct 06 4:50 PM Port Stanley Jr. Sailors4 4 - 1 Ilderton Jets1 Ilderton
Bantam Oct 06
5:00P
Oct 06 5:00 PM Dorchester Dragons 24 4 - 2 Thamesford Attack2 Thamesford
Bantam Oct 06
5:30P
Oct 06 5:30 PM Point Edward Blackhawks6 6 - 3 East Lambton Eagles White3 Watford
Bantam Oct 06
5:55P
Oct 06 5:55 PM Strathroy Jr. Rockets Red0 0 - 1 South Huron Sabres1 South Huron
Peewee Oct 06
6:00P
Oct 06 6:00 PM Lambton Shores Predators Red9 9 - 3 Mt. Brydges Cougars Gold3 Tri-Township
Bantam Oct 06
7:00P
Oct 06 7:00 PM Aylmer Flames4 4 - 7 Belmont Rangers7 Belmont
Bantam Oct 06
7:10P
Oct 06 7:10 PM Lucan Irish1 1 - 9 Mt. Brydges Cougars Blue9 Tri-Township
Midget Oct 06
7:20P
Oct 06 7:20 PM Lambton Shores Predators Red4 4 - 1 South Huron Sabres1 South Huron
Midget Oct 06
8:00P
Oct 06 8:00 PM St. Thomas Jr Stars White4 4 - 3 Dorchester Dragons 13 Dorchester (South)
Midget Oct 06
8:30P
Oct 06 8:30 PM Ilderton Jets0 0 - 3 Port Stanley Jr. Sailors White3 Port Stanley
Midget Oct 06
8:35P
Oct 06 8:35 PM Lambton Shores Predators Black5 5 - 7 Mt. Brydges Cougars Gold7 Tri-Township
Bantam Oct 07
7:00P
Oct 07 7:00 PM North Middlesex Jr. Stars3 3 - 4 East Lambton Eagles Black4 Alvinston
Peewee Oct 07
7:30P
Oct 07 7:30 PM Strathroy Jr. Rockets Red1 1 - 2 Lucan Irish Green2 Lucan
Bantam Oct 07
7:30P
Oct 07 7:30 PM Dorchester Dragons 12 2 - 2 Dorchester Dragons 22 Dorchester (South)
Midget Oct 07
8:30P
Oct 07 8:30 PM Strathroy Jr. Rockets Blue8 8 - 1 East Lambton Eagles1 Alvinston
Peewee Oct 08
7:30P
Oct 08 7:30 PM Mt. Brydges Cougars Gold1 1 - 10 East Lambton Eagles White10 Alvinston
Atom Oct 10
6:30P
Oct 10 6:30 PM East Lambton Eagles Black2 2 - 0 East Lambton Eagles White0 Watford
Midget Oct 10
7:00P
Oct 10 7:00 PM Lucan Irish6 6 - 7 North Middlesex Jr. Stars7 North Middlesex
Bantam Oct 11
6:15P
Oct 11 6:15 PM Port Stanley Jr. Sailors Red3 3 - 0 St. Thomas Jr Stars Green0 Joe Thornton CC (Presstran)
Atom Oct 11
6:30P
Oct 11 6:30 PM Strathroy Jr. Rockets Blue0 0 - 7 Lambton Shores Predators Red7 Forest (Amtelecom)
Bantam Oct 11
7:00P
Oct 11 7:00 PM Point Edward Blackhawks12 12 - 3 Lucan Irish3 Lucan
Midget Oct 11
7:00P
Oct 11 7:00 PM St. Thomas Jr Stars Green7 7 - 3 Belmont Rangers3 Belmont
Bantam Oct 11
7:15P
Oct 11 7:15 PM East Lambton Eagles White5 5 - 4 Strathroy Jr. Rockets Red4 Gemini (Blue)
Midget Oct 11
8:20P
Oct 11 8:20 PM Dorchester Dragons 23 3 - 6 Port Stanley Jr. Sailors Black6 Port Stanley
Midget Oct 11
8:30P
Oct 11 8:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue0 0 - 1 Lucan Irish1 Lucan
Midget Oct 11
8:40P
Oct 11 8:40 PM Mt. Brydges Cougars Red0 0 - 0 Strathroy Jr. Rockets Red0 Gemini (Blue)
Midget Oct 11
8:45P
Oct 11 8:45 PM Strathroy Jr. Rockets Blue3 3 - 2 Lambton Shores Predators Black2 Forest (Amtelecom)
Atom Oct 12
11:00A
Oct 12 11:00 AM Lucan Irish White4 4 - 4 South Huron Sabres4 South Huron
Peewee Oct 12
12:30P
Oct 12 12:30 PM Dorchester Dragons 15 5 - 6 Belmont Rangers6 Belmont
Peewee Oct 12
2:10P
Oct 12 2:10 PM Ilderton Jets4 4 - 7 Dorchester Dragons 27 Dorchester (South)
Bantam Oct 12
2:10P
Oct 12 2:10 PM East Lambton Eagles White5 5 - 2 Strathroy Jr. Rockets Blue2 Gemini (Blue)
Atom Oct 12
3:15P
Oct 12 3:15 PM Ilderton Jets2 2 - 9 Aylmer Flames Red9 East Elgin (EastLink)
Peewee Oct 12
3:20P
Oct 12 3:20 PM Mt. Brydges Cougars Gold2 2 - 11 North Middlesex Jr. Stars11 North Middlesex
Atom Oct 12
3:50P
Oct 12 3:50 PM Strathroy Jr. Rockets Red2 2 - 11 Lucan Irish Green11 Lucan
Peewee Oct 12
4:00P
Oct 12 4:00 PM Lambeth Lancers White2 2 - 8 St. Marys Rock White8 St. Marys (Rock)
Atom Oct 12
4:00P
Oct 12 4:00 PM North Middlesex Jr. Stars 22 2 - 2 Point Edward Blackhawks2 Point Edward
Bantam Oct 12
4:15P
Oct 12 4:15 PM Thamesford Attack6 6 - 4 St. Thomas Jr Stars Black4 Joe Thornton CC (Presstran)
Peewee Oct 12
4:30P
Oct 12 4:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue0 0 - 6 Lambton Shores Predators Red6 Forest (Amtelecom)
Bantam Oct 12
4:30P
Oct 12 4:30 PM Lambeth Lancers White2 2 - 3 Dorchester Dragons 13 Dorchester (South)
Bantam Oct 12
4:30P
Oct 12 4:30 PM South Huron Sabres7 7 - 0 North Middlesex Jr. Stars0 North Middlesex
Peewee Oct 12
5:00P
Oct 12 5:00 PM Point Edward Blackhawks6 6 - 3 Lucan Irish Green3 Lucan
Bantam Oct 12
5:00P
Oct 12 5:00 PM Lambeth Lancers Maroon3 3 - 1 Port Stanley Jr. Sailors Red1 Port Stanley
Midget Oct 12
5:20P
Oct 12 5:20 PM Thamesford Attack11 11 - 1 St. Marys Rock1 St. Marys (Rock)
Bantam Oct 12
5:45P
Oct 12 5:45 PM Lucan Irish5 5 - 3 Lambton Shores Predators3 Forest (Amtelecom)
Midget Oct 12
5:45P
Oct 12 5:45 PM Port Stanley Jr. Sailors Red6 6 - 3 St. Thomas Jr Stars Green3 Joe Thornton CC (Presstran)
Atom Oct 12
6:00P
Oct 12 6:00 PM Lambton Shores Predators Red4 4 - 0 East Lambton Eagles Black0 Alvinston
Atom Oct 12
6:10P
Oct 12 6:10 PM Strathroy Jr. Rockets Blue2 2 - 2 Mt. Brydges Cougars Blue2 Tri-Township
Peewee Oct 12
7:10P
Oct 12 7:10 PM East Lambton Eagles Black2 2 - 5 Mt. Brydges Cougars Red5 Tri-Township
Midget Oct 12
7:15P
Oct 12 7:15 PM North Middlesex Jr. Stars6 6 - 6 Lambton Shores Predators Red6 Forest (Amtelecom)
Midget Oct 12
8:20P
Oct 12 8:20 PM East Lambton Eagles5 5 - 7 Mt. Brydges Cougars Red7 Tri-Township
Midget Oct 12
9:00P
Oct 12 9:00 PM Port Stanley Jr. Sailors Black2 2 - 3 Ilderton Jets3 Ilderton
Atom Oct 13
11:00A
Oct 13 11:00 AM Strathroy Jr. Rockets Red3 3 - 2 Mt. Brydges Cougars Red2 Tri-Township
Bantam Oct 13
12:00P
Oct 13 12:00 PM East Lambton Eagles Black2 2 - 9 Mt. Brydges Cougars Gold9 Tri-Township
Peewee Oct 13
1:30P
Oct 13 1:30 PM Port Stanley Jr. Sailors Black3 3 - 2 St. Marys Rock Blue2 St. Marys (Rock)
Peewee Oct 13
1:30P
Oct 13 1:30 PM Port Stanley Jr. Sailors Red St. Marys Rock Blue St. Marys (Rock)
Bantam Oct 13
2:00P
Oct 13 2:00 PM St. Thomas Jr Stars Black5 5 - 7 St. Thomas Jr Stars Green7 Joe Thornton CC (STMHA)
Peewee Oct 13
3:45P
Oct 13 3:45 PM Dorchester Dragons 24 4 - 2 Aylmer Flames2 East Elgin (EastLink)
Bantam Oct 13
5:45P
Oct 13 5:45 PM Port Stanley Jr. Sailors Black7 7 - 4 St. Thomas Jr Stars White4 Joe Thornton CC (Presstran)
Peewee Oct 13
6:00P
Oct 13 6:00 PM Dorchester Dragons 32 2 - 2 Lambeth Lancers White2 Lambeth
Novice Oct 15
7:00P
Oct 15 7:00 PM Lucan Irish Ilderton Jets Ilderton
Midget Oct 15
8:30P
Oct 15 8:30 PM Aylmer Flames3 3 - 5 Thamesford Attack5 Thamesford
Atom Oct 17
7:30P
Oct 17 7:30 PM North Middlesex Jr. Stars 13 3 - 0 East Lambton Eagles White0 Watford
Atom Oct 18
6:30P
Oct 18 6:30 PM Point Edward Blackhawks0 0 - 8 Lambton Shores Predators Red8 Forest (Amtelecom)
Bantam Oct 18
7:15P
Oct 18 7:15 PM Ilderton Jets5 5 - 2 Strathroy Jr. Rockets Red2 Gemini (Blue)
Peewee Oct 18
7:30P
Oct 18 7:30 PM Strathroy Jr. Rockets Red0 0 - 2 Lambton Shores Predators Black2 Forest (Amtelecom)
Bantam Oct 18
8:00P
Oct 18 8:00 PM South Huron Sabres1 1 - 7 Mt. Brydges Cougars Blue7 Tri-Township
Midget Oct 18
8:30P
Oct 18 8:30 PM St. Thomas Jr Stars White Port Stanley Jr. Sailors Black Port Stanley
Midget Oct 18
9:30P
Oct 18 9:30 PM Strathroy Jr. Rockets Blue3 3 - 4 Mt. Brydges Cougars Red4 Tri-Township
Pre-Novice Oct 19
10:00A
Oct 19 10:00 AM East Lambton Eagles Lambeth Lancers Blue Lambeth
Pre-Novice Oct 19
10:00A
Oct 19 10:00 AM East Lambton Eagles Lambeth Lancers White Lambeth
Atom Oct 19
11:00A
Oct 19 11:00 AM Strathroy Jr. Rockets Red South Huron Sabres South Huron
Novice Oct 19
11:15A
Oct 19 11:15 AM Lambton Shores Predators Black Strathroy Jr. Rockets White Gemini (Green)
Novice Oct 19
11:15A
Oct 19 11:15 AM Lambton Shores Predators Red Strathroy Jr. Rockets White Gemini (Green)
Peewee Oct 19
12:00P
Oct 19 12:00 PM South Huron Sabres1 1 - 6 East Lambton Eagles White6 Watford
Atom Oct 19
12:00P
Oct 19 12:00 PM Belmont Rangers 29 9 - 0 Dorchester Dragons 20 Dorchester (South)
Atom Oct 19
12:20P
Oct 19 12:20 PM Aylmer Flames Red8 8 - 1 Port Stanley Jr. Sailors1 Port Stanley
Novice Oct 19
12:45P
Oct 19 12:45 PM Port Stanley Jr. Sailors Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
Atom Oct 19
1:10P
Oct 19 1:10 PM Mt. Brydges Cougars Red0 0 - 1 Strathroy Jr. Rockets Blue1 Gemini (Blue)
Peewee Oct 19
2:10P
Oct 19 2:10 PM Belmont Rangers5 5 - 5 Dorchester Dragons 25 Dorchester (South)
Bantam Oct 19
2:10P
Oct 19 2:10 PM Mt. Brydges Cougars Blue8 8 - 2 Strathroy Jr. Rockets Blue2 Gemini (Blue)
Atom Oct 19
2:10P
Oct 19 2:10 PM Lambton Shores Predators Red1 1 - 2 North Middlesex Jr. Stars 22 North Middlesex
Peewee Oct 19
2:45P
Oct 19 2:45 PM Aylmer Flames7 7 - 20 Port Stanley Jr. Sailors Black20 Port Stanley
Atom Oct 19
3:15P
Oct 19 3:15 PM St. Marys Rock Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
Peewee Oct 19
3:20P
Oct 19 3:20 PM Dorchester Dragons 1 Dorchester Dragons 3 Dorchester (South)
Atom Oct 19
4:00P
Oct 19 4:00 PM Lucan Irish Green Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
Bantam Oct 19
4:15P
Oct 19 4:15 PM St. Thomas Jr Stars Black Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
Peewee Oct 19
4:30P
Oct 19 4:30 PM Lucan Irish White Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
Bantam Oct 19
4:30P
Oct 19 4:30 PM St. Thomas Jr Stars White Dorchester Dragons 2 Dorchester (South)
Peewee Oct 19
5:00P
Oct 19 5:00 PM Lambton Shores Predators Black Point Edward Blackhawks Point Edward
Atom Oct 19
5:00P
Oct 19 5:00 PM Lucan Irish White East Lambton Eagles White Alvinston
Bantam Oct 19
5:45P
Oct 19 5:45 PM South Huron Sabres Lambton Shores Predators Forest (Amtelecom)
Peewee Oct 19
6:00P
Oct 19 6:00 PM North Middlesex Jr. Stars Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
Bantam Oct 19
6:00P
Oct 19 6:00 PM Strathroy Jr. Rockets Red Point Edward Blackhawks Point Edward
Atom Oct 19
6:00P
Oct 19 6:00 PM Lambton Shores Predators Black East Lambton Eagles Black Alvinston
Peewee Oct 19
6:10P
Oct 19 6:10 PM Lambeth Lancers Maroon Ilderton Jets Ilderton
Peewee Oct 19
7:10P
Oct 19 7:10 PM Strathroy Jr. Rockets Blue Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
Midget Oct 19
7:15P
Oct 19 7:15 PM Mt. Brydges Cougars Blue Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
Bantam Oct 19
7:30P
Oct 19 7:30 PM Thamesford Attack Lambeth Lancers White Lambeth
Bantam Oct 19
7:30P
Oct 19 7:30 PM East Lambton Eagles White Ilderton Jets Ilderton
Midget Oct 19
7:30P
Oct 19 7:30 PM South Huron Sabres Point Edward Blackhawks Point Edward
Midget Oct 19
8:20P
Oct 19 8:20 PM Lucan Irish Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
Midget Oct 19
9:00P
Oct 19 9:00 PM Port Stanley Jr. Sailors Red Ilderton Jets Ilderton
Atom Oct 20
11:00A
Oct 20 11:00 AM North Middlesex Jr. Stars 2 Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
Bantam Oct 20
12:00P
Oct 20 12:00 PM North Middlesex Jr. Stars Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
Novice Oct 20
1:00P
Oct 20 1:00 PM St. Marys Rock Belmont Rangers Belmont
Peewee Oct 20
2:10P
Oct 20 2:10 PM Mt. Brydges Cougars Red South Huron Sabres South Huron
Atom Oct 20
3:00P
Oct 20 3:00 PM Aylmer Flames Black Dorchester Dragons 1 Dorchester (South)
Atom Oct 20
3:00P
Oct 20 3:00 PM Dorchester Dragons 2 Lambeth Lancers Lambeth
Atom Oct 20
3:00P
Oct 20 3:00 PM North Middlesex Jr. Stars 1 Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Blue)
Atom Oct 20
3:30P
Oct 20 3:30 PM Strathroy Jr. Rockets Blue Lambton Shores Predators Black Forest (Amtelecom)
Peewee Oct 20
3:45P
Oct 20 3:45 PM St. Marys Rock Blue Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
Peewee Oct 20
4:00P
Oct 20 4:00 PM Port Stanley Jr. Sailors Red Lambeth Lancers Maroon Lambeth
Peewee Oct 20
4:00P
Oct 20 4:00 PM East Lambton Eagles White Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Blue)
Atom Oct 20
4:50P
Oct 20 4:50 PM Belmont Rangers 1 Ilderton Jets Ilderton
Bantam Oct 20
5:00P
Oct 20 5:00 PM Aylmer Flames Lambeth Lancers Maroon Lambeth
Midget Oct 20
5:10P
Oct 20 5:10 PM North Middlesex Jr. Stars Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Blue)
Bantam Oct 20
5:55P
Oct 20 5:55 PM Ilderton Jets South Huron Sabres South Huron
Midget Oct 20
6:00P
Oct 20 6:00 PM Dorchester Dragons 1 Thamesford Attack Thamesford
Midget Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM St. Thomas Jr Stars White Port Stanley Jr. Sailors Red Port Stanley
Midget Oct 20
7:20P
Oct 20 7:20 PM East Lambton Eagles South Huron Sabres South Huron
Midget Oct 20
8:00P
Oct 20 8:00 PM Port Stanley Jr. Sailors White Dorchester Dragons 2 Dorchester (South)
Bantam Oct 21
7:00P
Oct 21 7:00 PM Mt. Brydges Cougars Blue East Lambton Eagles Black Alvinston
Peewee Oct 21
7:30P
Oct 21 7:30 PM Lambton Shores Predators Black Lucan Irish White Lucan
Midget Oct 21
7:30P
Oct 21 7:30 PM Belmont Rangers Dorchester Dragons 1 Dorchester (South)
Midget Oct 21
8:30P
Oct 21 8:30 PM North Middlesex Jr. Stars East Lambton Eagles Alvinston
Novice Oct 24
6:00P
Oct 24 6:00 PM Strathroy Jr. Rockets White Dorchester Dragons Dorchester (South)
Atom Oct 24
6:30P
Oct 24 6:30 PM North Middlesex Jr. Stars 2 East Lambton Eagles White Watford
Atom Oct 24
7:00P
Oct 24 7:00 PM North Middlesex Jr. Stars 1 South Huron Sabres Stephen Township
Peewee Oct 24
8:00P
Oct 24 8:00 PM Strathroy Jr. Rockets Blue Point Edward Blackhawks Point Edward
Novice Oct 25
6:00P
Oct 25 6:00 PM East Lambton Eagles North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
Atom Oct 25
6:30P
Oct 25 6:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
Bantam Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM St. Thomas Jr Stars Green Port Stanley Jr. Sailors Black Port Stanley
Midget Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Dorchester Dragons 2 Belmont Rangers Belmont
Peewee Oct 25
7:30P
Oct 25 7:30 PM East Lambton Eagles White Lambton Shores Predators Black Forest (Amtelecom)
Midget Oct 25
8:30P
Oct 25 8:30 PM East Lambton Eagles Lucan Irish Lucan
Midget Oct 25
8:45P
Oct 25 8:45 PM South Huron Sabres Lambton Shores Predators Black Forest (Amtelecom)
Novice Oct 26
9:30A
Oct 26 9:30 AM South Huron Sabres Lucan Irish Lucan
Pre-Novice Oct 26
10:00A
Oct 26 10:00 AM Dorchester Dragons 1 Lambeth Lancers Maroon Lambeth
Pre-Novice Oct 26
10:00A
Oct 26 10:00 AM Dorchester Dragons 2 Lambeth Lancers White Lambeth
Pre-Novice Oct 26
11:00A
Oct 26 11:00 AM Mt. Brydges Cougars Blue East Lambton Eagles Watford
Pre-Novice Oct 26
11:00A
Oct 26 11:00 AM Mt. Brydges Cougars Gold East Lambton Eagles Watford
Pre-Novice Oct 26
11:30A
Oct 26 11:30 AM Lambeth Lancers Blue Lucan Irish 2 Lucan
Atom Oct 26
11:30A
Oct 26 11:30 AM Aylmer Flames Black Belmont Rangers 1 Belmont
Novice Oct 26
11:55A
Oct 26 11:55 AM Aylmer Flames Lambeth Lancers Lambeth
Novice Oct 26
12:00P
Oct 26 12:00 PM Strathroy Jr. Rockets White Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
Peewee Oct 26
12:00P
Oct 26 12:00 PM Lucan Irish White East Lambton Eagles White Watford
Atom Oct 26
12:00P
Oct 26 12:00 PM Ilderton Jets Dorchester Dragons 2 Dorchester (South)
Atom Oct 26
12:20P
Oct 26 12:20 PM Dorchester Dragons 1 Port Stanley Jr. Sailors Port Stanley
Peewee Oct 26
12:30P
Oct 26 12:30 PM St. Marys Rock White Belmont Rangers Belmont
Pre-Novice Oct 26
1:00P
Oct 26 1:00 PM Lucan Irish 1 South Huron Sabres Red Stephen Township
Novice Oct 26
1:00P
Oct 26 1:00 PM Lucan Irish South Huron Sabres Stephen Township
Peewee Oct 26
1:00P
Oct 26 1:00 PM Port Stanley Jr. Sailors Black Dorchester Dragons 1 Dorchester (South)
Atom Oct 26
1:00P
Oct 26 1:00 PM Lucan Irish White North Middlesex Jr. Stars 1 North Middlesex
Novice Oct 26
1:30P
Oct 26 1:30 PM Dorchester Dragons Thamesford Attack Thamesford
Peewee Oct 26
1:30P
Oct 26 1:30 PM Aylmer Flames Port Stanley Jr. Sailors Red Port Stanley
Peewee Oct 26
2:40P
Oct 26 2:40 PM East Lambton Eagles Black Lucan Irish Green Lucan
Atom Oct 26
3:15P
Oct 26 3:15 PM St. Marys Rock Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
Peewee Oct 26
3:20P
Oct 26 3:20 PM St. Marys Rock Blue Dorchester Dragons 3 Dorchester (South)
Peewee Oct 26
3:20P
Oct 26 3:20 PM Lambton Shores Predators Black North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
Atom Oct 26
4:00P
Oct 26 4:00 PM Lucan Irish Green Point Edward Blackhawks Point Edward
Bantam Oct 26
4:15P
Oct 26 4:15 PM St. Thomas Jr Stars White St. Thomas Jr Stars Black Joe Thornton CC (Presstran)
Bantam Oct 26
4:30P
Oct 26 4:30 PM Belmont Rangers Dorchester Dragons 1 Dorchester (South)
Bantam Oct 26
4:30P
Oct 26 4:30 PM Point Edward Blackhawks North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
Peewee Oct 26
5:00P
Oct 26 5:00 PM South Huron Sabres Point Edward Blackhawks Point Edward
Bantam Oct 26
5:00P
Oct 26 5:00 PM Thamesford Attack Port Stanley Jr. Sailors Red Port Stanley
Atom Oct 26
5:00P
Oct 26 5:00 PM East Lambton Eagles Black Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
Midget Oct 26
5:45P
Oct 26 5:45 PM Belmont Rangers St. Thomas Jr Stars White Joe Thornton CC (Presstran)
Peewee Oct 26
6:10P
Oct 26 6:10 PM Lambeth Lancers White Ilderton Jets Ilderton
Midget Oct 26
7:15P
Oct 26 7:15 PM Point Edward Blackhawks Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
Bantam Oct 26
7:30P
Oct 26 7:30 PM Aylmer Flames Lambeth Lancers White Lambeth
Bantam Oct 26
7:30P
Oct 26 7:30 PM Lucan Irish Ilderton Jets Ilderton
Midget Oct 26
8:20P
Oct 26 8:20 PM Lambton Shores Predators Black Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
Midget Oct 26
9:00P
Oct 26 9:00 PM St. Marys Rock Ilderton Jets Ilderton
Pre-Novice Oct 27
10:00A
Oct 27 10:00 AM Lambeth Lancers Maroon St. Thomas Jr Stars 1 Joe Thornton CC (STMHA)
Pre-Novice Oct 27
10:00A
Oct 27 10:00 AM Lambeth Lancers White St. Thomas Jr Stars 2 Joe Thornton CC (STMHA)
Novice Oct 27
11:45A
Oct 27 11:45 AM Ilderton Jets St. Marys Rock St. Marys (Blue)
Pre-Novice Oct 27
1:00P
Oct 27 1:00 PM Lambton Shores Predators Red North Middlesex Jr. Stars 1 North Middlesex
Pre-Novice Oct 27
1:00P
Oct 27 1:00 PM Lambton Shores Predators Red North Middlesex Jr. Stars 2 North Middlesex
Novice Oct 27
1:00P
Oct 27 1:00 PM Aylmer Flames Belmont Rangers Belmont
Peewee Oct 27
1:30P
Oct 27 1:30 PM Dorchester Dragons 1 St. Marys Rock Blue St. Marys (Rock)
Peewee Oct 27
3:00P
Oct 27 3:00 PM Dorchester Dragons 2 Lambeth Lancers Maroon Lambeth
Atom Oct 27
3:00P
Oct 27 3:00 PM St. Marys Rock Dorchester Dragons 1 Dorchester (South)
Atom Oct 27
3:30P
Oct 27 3:30 PM Port Stanley Jr. Sailors Aylmer Flames Black East Elgin (Kinsmen)
Pre-Novice Oct 27
4:30P
Oct 27 4:30 PM Lucan Irish 1 Dorchester Dragons 1 Dorchester (North)
Midget Oct 27
4:45P
Oct 27 4:45 PM St. Marys Rock Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
Peewee Oct 27
4:50P
Oct 27 4:50 PM Port Stanley Jr. Sailors Red Ilderton Jets Ilderton
Novice Oct 27
5:00P
Oct 27 5:00 PM North Middlesex Jr. Stars Lambton Shores Predators Black Thedford
Bantam Oct 27
5:00P
Oct 27 5:00 PM Dorchester Dragons 1 Thamesford Attack Thamesford
Bantam Oct 27
5:30P
Oct 27 5:30 PM Lambton Shores Predators East Lambton Eagles White Watford
Bantam Oct 27
5:55P
Oct 27 5:55 PM East Lambton Eagles Black South Huron Sabres South Huron
Novice Oct 27
6:00P
Oct 27 6:00 PM Point Edward Blackhawks Lambton Shores Predators Red Thedford
Bantam Oct 27
7:00P
Oct 27 7:00 PM Port Stanley Jr. Sailors Red Belmont Rangers Belmont
Midget Oct 27
7:20P
Oct 27 7:20 PM North Middlesex Jr. Stars South Huron Sabres South Huron
Midget Oct 27
8:00P
Oct 27 8:00 PM St. Thomas Jr Stars Green Dorchester Dragons 2 Dorchester (South)
Midget Oct 27
8:30P
Oct 27 8:30 PM Dorchester Dragons 1 Port Stanley Jr. Sailors Red Port Stanley
Midget Oct 27
8:30P
Oct 27 8:30 PM Point Edward Blackhawks Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
Atom Oct 28
6:00P
Oct 28 6:00 PM Aylmer Flames Red Belmont Rangers 1 Belmont
Bantam Oct 28
7:00P
Oct 28 7:00 PM Lucan Irish East Lambton Eagles Black Alvinston
Atom Oct 28
7:00P
Oct 28 7:00 PM East Lambton Eagles Black Point Edward Blackhawks Point Edward
Midget Oct 28
8:30P
Oct 28 8:30 PM Dorchester Dragons 1 Port Stanley Jr. Sailors White Port Stanley
Midget Oct 28
8:30P
Oct 28 8:30 PM Point Edward Blackhawks East Lambton Eagles Alvinston
Novice Oct 29
7:00P
Oct 29 7:00 PM St. Marys Rock Ilderton Jets Ilderton
Novice Oct 30
6:00P
Oct 30 6:00 PM Lambeth Lancers Dorchester Dragons Dorchester (South)
Novice Oct 31
6:00P
Oct 31 6:00 PM Lambton Shores Predators Black South Huron Sabres Stephen Township
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 4:35 PM.
Printed From TheOneDB.com Oct 19, 2019 4:35 PM