OMHA :: Bluewater Schedule By Month
Header Ad Unit
October 2021
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
U11 Oct 01
6:30P
Oct 01 6:30 PM Riverside Rangers2 2 - 16 Tecumseh-Shoreline Eagles16 Tecumseh (A)
U18 Oct 05
9:10P
Oct 05 9:10 PM Erie North Shore Storm2 2 - 2 Riverside Rangers2 WFCU (AM 800)
U12 Oct 07
8:30P
Oct 07 8:30 PM Essex-Southpoint Ravens12 12 - 2 Riverside Rangers2 WFCU (Green Shield)
U12 Oct 08
6:00P
Oct 08 6:00 PM Belle River Canadiens14 14 - 2 Tecumseh-Shoreline Eagles2 Tecumseh (A)
U13 Oct 08
6:00P
Oct 08 6:00 PM LaSalle Sabres1 1 - 1 Essex-Southpoint Ravens1 Essex (Libro)
U16 Oct 08
6:00P
Oct 08 6:00 PM Kent Cobras8 8 - 2 Windsor Jr. Spitfires2 Central Park (South)
U13 Oct 08
6:50P
Oct 08 6:50 PM Tecumseh-Shoreline Eagles1 1 - 5 Kent Cobras5 Tilbury
U11 Oct 08
7:00P
Oct 08 7:00 PM Riverside Rangers2 2 - 10 Essex-Southpoint Capitals10 Kinsmen (Highbury Canco)
U14 Oct 08
7:10P
Oct 08 7:10 PM LaSalle Sabres6 6 - 3 Riverside Rangers3 WFCU (AM 800)
U11 Oct 08
7:15P
Oct 08 7:15 PM LaSalle Sabres4 4 - 1 Kent Cobras1 Memorial
U13 Oct 08
7:30P
Oct 08 7:30 PM Windsor Jr. Spitfires4 4 - 5 Amherstburg Stars5 Libro (A)
U15 Oct 08
7:30P
Oct 08 7:30 PM Belle River Canadiens4 4 - 1 Tecumseh-Shoreline Eagles1 Tecumseh (A)
U15 Oct 08
8:00P
Oct 08 8:00 PM Windsor Jr. Spitfires0 0 - 3 LaSalle Sabres3 Vollmer (B)
U18 Oct 08
9:00P
Oct 08 9:00 PM Windsor Jr. Spitfires3 3 - 2 LaSalle Sabres2 Vollmer (A)
U10 Oct 09
12:45P
Oct 09 12:45 PM Windsor Jr. Spitfires9 9 - 1 Kent Cobras1 Thames Campus
U11 Oct 09
2:00P
Oct 09 2:00 PM Windsor Jr. Spitfires3 3 - 7 Erie North Shore Storm7 Kingsville
U10 Oct 09
3:00P
Oct 09 3:00 PM Riverside Rangers5 5 - 6 Essex-Southpoint Capitals6 Kinsmen (Highbury Canco)
U13 Oct 09
3:00P
Oct 09 3:00 PM Essex-Southpoint Ravens2 2 - 2 Windsor Jr. Spitfires2 Central Park (South)
U14 Oct 09
3:25P
Oct 09 3:25 PM Riverside Rangers1 1 - 9 Kent Cobras9 Thames Campus
U12 Oct 09
4:30P
Oct 09 4:30 PM Erie North Shore Storm6 6 - 5 Riverside Rangers5 WFCU (AM 800)
U13 AE Oct 09
4:30P
Oct 09 4:30 PM Kent Cobras3 3 - 6 Windsor Jr. Spitfires6 Central Park (South)
U14 Oct 09
4:30P
Oct 09 4:30 PM Windsor Jr. Spitfires4 4 - 7 Erie North Shore Storm7 Kingsville
U11 Oct 09
4:45P
Oct 09 4:45 PM Tecumseh-Shoreline Eagles3 3 - 2 Belle River Canadiens2 ATC (Shuren)
U11 AE Oct 09
5:00P
Oct 09 5:00 PM LaSalle Sabres6 6 - 5 Essex-Southpoint Ravens5 Essex (Libro)
U13 Oct 09
5:20P
Oct 09 5:20 PM Amherstburg Stars4 4 - 1 Erie North Shore Storm1 Harrow
U15 Oct 09
5:30P
Oct 09 5:30 PM Essex-Southpoint Ravens2 2 - 3 Belle River Canadiens3 ATC (The Rock)
U13 Oct 09
5:55P
Oct 09 5:55 PM LaSalle Sabres1 1 - 3 Riverside Rangers3 WFCU (AM 800)
U13 AE Oct 09
6:00P
Oct 09 6:00 PM Tecumseh-Shoreline Eagles0 0 - 4 LaSalle Sabres4 Vollmer (B)
U14 Oct 09
6:00P
Oct 09 6:00 PM LaSalle Sabres1 1 - 1 Belle River Canadiens1 ATC (Shuren)
U11 Oct 09
6:15P
Oct 09 6:15 PM Kent Cobras3 3 - 6 Essex-Southpoint Capitals6 Essex (Libro)
U10 Oct 09
6:30P
Oct 09 6:30 PM LaSalle Sabres3 3 - 6 Tecumseh-Shoreline Eagles6 Tecumseh (A)
U16 Oct 09
7:15P
Oct 09 7:15 PM Tecumseh-Shoreline Eagles3 3 - 4 Belle River Canadiens4 ATC (The Rock)
U15 Oct 09
7:30P
Oct 09 7:30 PM LaSalle Sabres4 4 - 2 Windsor Jr. Spitfires2 Central Park (South)
U16 Oct 09
7:40P
Oct 09 7:40 PM Essex-Southpoint Ravens8 8 - 0 Amherstburg Stars0 Libro (A)
U14 Oct 09
8:00P
Oct 09 8:00 PM Essex-Southpoint Ravens6 6 - 3 Tecumseh-Shoreline Eagles3 Tecumseh (A)
U18 Oct 09
8:15P
Oct 09 8:15 PM Amherstburg Stars4 4 - 6 Erie North Shore Storm6 Harrow
U16 Oct 09
9:00P
Oct 09 9:00 PM Windsor Jr. Spitfires4 4 - 3 LaSalle Sabres3 Vollmer (B)
U18 Oct 09
9:00P
Oct 09 9:00 PM Windsor Jr. Spitfires1 1 - 5 Riverside Rangers5 WFCU (AM 800)
U15 AE Oct 10
1:00P
Oct 10 1:00 PM Belle River Canadiens5 5 - 5 Windsor Jr. Spitfires5 Adie Knox
U10 Oct 10
2:00P
Oct 10 2:00 PM Erie North Shore Storm1 1 - 8 Belle River Canadiens8 ATC (Shuren)
U18 Oct 10
2:00P
Oct 10 2:00 PM Erie North Shore Storm5 5 - 5 Amherstburg Stars5 Libro (A)
U10 Oct 10
2:30P
Oct 10 2:30 PM Essex-Southpoint Capitals10 10 - 1 Windsor Jr. Spitfires1 Central Park (South)
U11 Oct 10
2:30P
Oct 10 2:30 PM Erie North Shore Storm1 1 - 7 Kent Cobras7 Thames Campus
U10 Oct 10
3:30P
Oct 10 3:30 PM Tecumseh-Shoreline Eagles15 15 - 6 LaSalle Sabres6 Vollmer (A)
U14 Oct 10
3:30P
Oct 10 3:30 PM Kent Cobras3 3 - 1 Tecumseh-Shoreline Eagles1 Tecumseh (A)
U13 Oct 10
3:45P
Oct 10 3:45 PM Amherstburg Stars4 4 - 5 Kent Cobras5 Thames Campus
U16 Oct 10
3:50P
Oct 10 3:50 PM Windsor Jr. Spitfires3 3 - 1 Amherstburg Stars1 Libro (A)
U13 AE Oct 10
4:30P
Oct 10 4:30 PM LaSalle Sabres2 2 - 0 Belle River Canadiens0 ATC (Shuren)
U13 Oct 10
4:50P
Oct 10 4:50 PM Windsor Jr. Spitfires1 1 - 1 LaSalle Sabres1 Vollmer (B)
U11 Oct 10
5:00P
Oct 10 5:00 PM Windsor Jr. Spitfires0 0 - 4 Tecumseh-Shoreline Eagles4 Tecumseh (A)
U15 Oct 10
5:10P
Oct 10 5:10 PM Belle River Canadiens6 6 - 3 Kent Cobras3 Thames Campus
U12 Oct 10
5:30P
Oct 10 5:30 PM Riverside Rangers10 10 - 3 Windsor Jr. Spitfires3 Central Park (South)
U14 Oct 10
5:30P
Oct 10 5:30 PM Erie North Shore Storm3 3 - 0 Belle River Canadiens0 ATC (The Rock)
U13 Oct 10
6:00P
Oct 10 6:00 PM Riverside Rangers3 3 - 4 Belle River Canadiens4 ATC (Shuren)
U13 Oct 10
6:30P
Oct 10 6:30 PM Erie North Shore Storm4 4 - 3 Tecumseh-Shoreline Eagles3 Tecumseh (A)
U16 Oct 10
8:00P
Oct 10 8:00 PM LaSalle Sabres3 3 - 1 Tecumseh-Shoreline Eagles1 Tecumseh (A)
U12 Oct 13
7:00P
Oct 13 7:00 PM Windsor Jr. Spitfires1 1 - 6 Kent Cobras6 Tilbury
U10 Oct 15
6:00P
Oct 15 6:00 PM Belle River Canadiens8 8 - 3 Windsor Jr. Spitfires3 Central Park (South)
U11 Oct 15
6:00P
Oct 15 6:00 PM Erie North Shore Storm1 1 - 1 Amherstburg Stars1 Libro (A)
U13 AE Oct 15
6:00P
Oct 15 6:00 PM Belle River Canadiens2 2 - 2 Tecumseh-Shoreline Eagles2 Tecumseh (A)
U14 Oct 15
6:00P
Oct 15 6:00 PM Belle River Canadiens2 2 - 2 LaSalle Sabres2 Vollmer (A)
U13 AE Oct 15
6:50P
Oct 15 6:50 PM LaSalle Sabres9 9 - 2 Kent Cobras2 Tilbury
U15 Oct 15
7:00P
Oct 15 7:00 PM Belle River Canadiens3 3 - 4 Windsor Jr. Spitfires4 Central Park (South)
U14 Oct 15
7:10P
Oct 15 7:10 PM Erie North Shore Storm2 2 - 3 Riverside Rangers3 WFCU (AM 800)
U16 Oct 15
7:30P
Oct 15 7:30 PM Kent Cobras2 2 - 1 Tecumseh-Shoreline Eagles1 Tecumseh (A)
U11 Oct 15
8:00P
Oct 15 8:00 PM Kent Cobras8 8 - 0 Belle River Canadiens0 ATC (C)
U15 Oct 15
8:00P
Oct 15 8:00 PM Tecumseh-Shoreline Eagles1 1 - 5 LaSalle Sabres5 Vollmer (B)
U15 AE Oct 15
8:15P
Oct 15 8:15 PM Windsor Jr. Spitfires3 3 - 3 Essex-Southpoint Capitals3 Kinsmen (Highbury Canco)
U14 Oct 15
8:30P
Oct 15 8:30 PM Kent Cobras2 2 - 5 Windsor Jr. Spitfires5 Central Park (South)
U16 Oct 15
8:40P
Oct 15 8:40 PM Amherstburg Stars0 0 - 4 Riverside Rangers4 WFCU (AM 800)
U18 Oct 15
9:00P
Oct 15 9:00 PM Essex-Southpoint Capitals1 1 - 5 LaSalle Sabres5 Vollmer (A)
U11 Oct 16
12:45P
Oct 16 12:45 PM Riverside Rangers1 1 - 10 Kent Cobras10 Thames Campus
U11 Oct 16
2:00P
Oct 16 2:00 PM LaSalle Sabres2 2 - 0 Windsor Jr. Spitfires0 Central Park (South)
U11 Oct 16
2:00P
Oct 16 2:00 PM Essex-Southpoint Capitals1 1 - 1 Erie North Shore Storm1 Kingsville
U11 AE Oct 16
2:00P
Oct 16 2:00 PM Essex-Southpoint Ravens6 6 - 5 Windsor Jr. Spitfires5 Adie Knox
U13 Oct 16
2:00P
Oct 16 2:00 PM Windsor Jr. Spitfires3 3 - 4 Kent Cobras4 Thames Campus
U12 Oct 16
3:10P
Oct 16 3:10 PM LaSalle Sabres2 2 - 2 Erie North Shore Storm2 Kingsville
U15 Oct 16
3:25P
Oct 16 3:25 PM Belle River Canadiens1 1 - 4 Kent Cobras4 Thames Campus
U10 Oct 16
4:30P
Oct 16 4:30 PM Kent Cobras2 2 - 8 Riverside Rangers8 WFCU (AM 800)
U14 Oct 16
4:30P
Oct 16 4:30 PM LaSalle Sabres2 2 - 3 Erie North Shore Storm3 Kingsville
U11 Oct 16
4:45P
Oct 16 4:45 PM Amherstburg Stars2 2 - 0 Belle River Canadiens0 ATC (Shuren)
U10 Oct 16
5:00P
Oct 16 5:00 PM Belle River Canadiens7 7 - 5 Tecumseh-Shoreline Eagles5 Tecumseh (A)
U10 Oct 16
5:00P
Oct 16 5:00 PM LaSalle Sabres2 2 - 6 Essex-Southpoint Capitals6 Essex (Libro)
U18 Oct 16
5:00P
Oct 16 5:00 PM LaSalle Sabres3 3 - 0 Windsor Jr. Spitfires0 Central Park (South)
U18 Oct 16
5:00P
Oct 16 5:00 PM Belle River Canadiens6 6 - 6 Amherstburg Stars6 Libro (A)
U18 Oct 16
5:05P
Oct 16 5:05 PM Essex-Southpoint Capitals0 0 - 5 Kent Cobras5 Thames Campus
U13 Oct 16
5:20P
Oct 16 5:20 PM LaSalle Sabres2 2 - 1 Erie North Shore Storm1 Harrow
U12 Oct 16
5:30P
Oct 16 5:30 PM Kent Cobras1 1 - 4 Belle River Canadiens4 ATC (The Rock)
U13 Oct 16
5:55P
Oct 16 5:55 PM Belle River Canadiens2 2 - 1 Riverside Rangers1 WFCU (AM 800)
U11 AE Oct 16
6:00P
Oct 16 6:00 PM LaSalle Sabres11 11 - 2 Belle River Canadiens2 ATC (Shuren)
U13 AE Oct 16
6:15P
Oct 16 6:15 PM Tecumseh-Shoreline Eagles4 4 - 6 Essex-Southpoint Capitals6 Essex (Libro)
U14 Oct 16
6:30P
Oct 16 6:30 PM Riverside Rangers4 4 - 1 Tecumseh-Shoreline Eagles1 Tecumseh (A)
U16 Oct 16
7:15P
Oct 16 7:15 PM Windsor Jr. Spitfires3 3 - 1 Belle River Canadiens1 ATC (The Rock)
U15 Oct 16
7:30P
Oct 16 7:30 PM LaSalle Sabres7 7 - 2 Essex-Southpoint Ravens2 Essex (Libro)
U15 Oct 16
8:00P
Oct 16 8:00 PM Windsor Jr. Spitfires4 4 - 5 Tecumseh-Shoreline Eagles5 Tecumseh (A)
U16 Oct 16
9:00P
Oct 16 9:00 PM Tecumseh-Shoreline Eagles1 1 - 3 LaSalle Sabres3 Vollmer (B)
U18 Oct 16
9:00P
Oct 16 9:00 PM Tecumseh-Shoreline Eagles1 1 - 3 Riverside Rangers3 WFCU (AM 800)
U13 AE Oct 17
1:00P
Oct 17 1:00 PM Belle River Canadiens0 0 - 1 Windsor Jr. Spitfires1 Central Park (South)
U13 Oct 17
2:00P
Oct 17 2:00 PM Windsor Jr. Spitfires3 3 - 2 Tecumseh-Shoreline Eagles2 Tecumseh (A)
U13 Oct 17
3:10P
Oct 17 3:10 PM Kent Cobras5 5 - 1 Amherstburg Stars1 Libro (A)
U10 Oct 17
3:30P
Oct 17 3:30 PM Windsor Jr. Spitfires5 5 - 3 LaSalle Sabres3 Vollmer (A)
U10 Oct 17
3:30P
Oct 17 3:30 PM Essex-Southpoint Capitals6 6 - 4 Tecumseh-Shoreline Eagles4 Tecumseh (A)
U11 Oct 17
3:40P
Oct 17 3:40 PM Belle River Canadiens0 0 - 9 LaSalle Sabres9 Vollmer (B)
U12 Oct 17
3:40P
Oct 17 3:40 PM LaSalle Sabres2 2 - 4 Kent Cobras4 Tilbury
U11 Oct 17
4:40P
Oct 17 4:40 PM Essex-Southpoint Capitals10 10 - 1 Riverside Rangers1 WFCU (AM 800)
U13 Oct 17
4:50P
Oct 17 4:50 PM Riverside Rangers2 2 - 2 LaSalle Sabres2 Vollmer (B)
U11 Oct 17
5:00P
Oct 17 5:00 PM Windsor Jr. Spitfires3 3 - 4 Tecumseh-Shoreline Eagles4 Tecumseh (A)
U14 Oct 17
5:00P
Oct 17 5:00 PM Tecumseh-Shoreline Eagles2 2 - 3 Kent Cobras3 Tilbury
U15 AE Oct 17
5:10P
Oct 17 5:10 PM Belle River Canadiens4 4 - 11 Kent Cobras11 Thames Campus
U14 Oct 17
5:30P
Oct 17 5:30 PM Windsor Jr. Spitfires2 2 - 1 Belle River Canadiens1 ATC (The Rock)
U13 AE Oct 17
6:10P
Oct 17 6:10 PM Kent Cobras0 0 - 7 LaSalle Sabres7 Vollmer (B)
U12 Oct 17
6:30P
Oct 17 6:30 PM Belle River Canadiens8 8 - 1 Tecumseh-Shoreline Eagles1 Tecumseh (A)
U16 Oct 17
6:50P
Oct 17 6:50 PM Tecumseh-Shoreline Eagles0 0 - 5 Kent Cobras5 Thames Campus
U18 Oct 17
7:15P
Oct 17 7:15 PM Windsor Jr. Spitfires1 1 - 4 Belle River Canadiens4 ATC (The Rock)
U18 Oct 17
8:00P
Oct 17 8:00 PM Amherstburg Stars3 3 - 1 Tecumseh-Shoreline Eagles1 Tecumseh (A)
U13 Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM Windsor Jr. Spitfires1 1 - 4 LaSalle Sabres4 Vollmer (A)
U12 Oct 22
6:00P
Oct 22 6:00 PM Riverside Rangers2 2 - 6 Essex-Southpoint Ravens6 Essex (Libro)
U13 AE Oct 22
6:00P
Oct 22 6:00 PM Windsor Jr. Spitfires3 3 - 2 Amherstburg Stars2 Libro (A)
U14 Oct 22
6:00P
Oct 22 6:00 PM Windsor Jr. Spitfires4 4 - 1 LaSalle Sabres1 Vollmer (A)
U16 Oct 22
6:00P
Oct 22 6:00 PM Essex-Southpoint Ravens2 2 - 1 Windsor Jr. Spitfires1 Central Park (South)
U15 Oct 22
7:00P
Oct 22 7:00 PM Erie North Shore Storm0 0 - 1 Essex-Southpoint Ravens1 Kinsmen (Highbury Canco)
U14 Oct 22
7:10P
Oct 22 7:10 PM Belle River Canadiens4 4 - 2 Riverside Rangers2 WFCU (AM 800)
U11 Oct 22
7:15P
Oct 22 7:15 PM Windsor Jr. Spitfires8 8 - 7 Kent Cobras7 Memorial
U13 Oct 22
7:15P
Oct 22 7:15 PM Erie North Shore Storm7 7 - 2 Essex-Southpoint Ravens2 Essex (Libro)
U16 Oct 22
7:20P
Oct 22 7:20 PM LaSalle Sabres Amherstburg Stars Libro (A)
U12 Oct 22
7:30P
Oct 22 7:30 PM Kent Cobras6 6 - 1 LaSalle Sabres1 Vollmer (A)
U15 Oct 22
7:30P
Oct 22 7:30 PM Kent Cobras3 3 - 3 Tecumseh-Shoreline Eagles3 Tecumseh (A)
U15 Oct 22
8:00P
Oct 22 8:00 PM Belle River Canadiens0 0 - 5 LaSalle Sabres5 Vollmer (B)
U14 Oct 22
8:25P
Oct 22 8:25 PM Essex-Southpoint Ravens3 3 - 4 Kent Cobras4 Memorial
U18 Oct 22
8:30P
Oct 22 8:30 PM Amherstburg Stars Essex-Southpoint Capitals Kinsmen (Highbury Canco)
U16 Oct 22
8:40P
Oct 22 8:40 PM Belle River Canadiens2 2 - 2 Riverside Rangers2 WFCU (AM 800)
U18 Oct 22
9:00P
Oct 22 9:00 PM Kent Cobras5 5 - 4 LaSalle Sabres4 Vollmer (A)
U11 Oct 23
12:45P
Oct 23 12:45 PM Tecumseh-Shoreline Eagles4 4 - 2 Kent Cobras2 Thames Campus
U14 Oct 23
1:00P
Oct 23 1:00 PM Belle River Canadiens3 3 - 5 Windsor Jr. Spitfires5 Central Park (South)
U11 Oct 23
2:00P
Oct 23 2:00 PM Riverside Rangers1 1 - 13 Erie North Shore Storm13 Kingsville
U13 AE Oct 23
2:00P
Oct 23 2:00 PM Belle River Canadiens0 0 - 6 Kent Cobras6 Thames Campus
U11 AE Oct 23
3:00P
Oct 23 3:00 PM Belle River Canadiens0 0 - 11 Essex-Southpoint Ravens11 Kinsmen (Highbury Canco)
U12 Oct 23
3:10P
Oct 23 3:10 PM Riverside Rangers3 3 - 3 Erie North Shore Storm3 Kingsville
U15 AE Oct 23
3:25P
Oct 23 3:25 PM Belle River Canadiens4 4 - 5 Kent Cobras5 Thames Campus
U10 Oct 23
4:10P
Oct 23 4:10 PM Kent Cobras2 2 - 8 Erie North Shore Storm8 Harrow
U12 Oct 23
4:15P
Oct 23 4:15 PM Belle River Canadiens1 1 - 5 Essex-Southpoint Ravens5 Kinsmen (Highbury Canco)
U12 Oct 23
4:30P
Oct 23 4:30 PM Tecumseh-Shoreline Eagles5 5 - 1 Windsor Jr. Spitfires1 Central Park (South)
U14 Oct 23
4:30P
Oct 23 4:30 PM LaSalle Sabres3 3 - 4 Erie North Shore Storm4 Kingsville
U13 AE Oct 23
5:30P
Oct 23 5:30 PM Windsor Jr. Spitfires3 3 - 4 Essex-Southpoint Capitals4 Kinsmen (Highbury Canco)
U13 Oct 23
5:55P
Oct 23 5:55 PM Erie North Shore Storm3 3 - 3 Riverside Rangers3 WFCU (AM 800)
U13 Oct 23
6:00P
Oct 23 6:00 PM Kent Cobras4 4 - 5 Windsor Jr. Spitfires5 Central Park (South)
U13 AE Oct 23
6:00P
Oct 23 6:00 PM Tecumseh-Shoreline Eagles1 1 - 4 LaSalle Sabres4 Vollmer (B)
U13 Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Belle River Canadiens9 9 - 0 Tecumseh-Shoreline Eagles0 Tecumseh (A)
U15 Oct 23
6:40P
Oct 23 6:40 PM Tecumseh-Shoreline Eagles4 4 - 2 Erie North Shore Storm2 Harrow
U15 AE Oct 23
7:20P
Oct 23 7:20 PM Windsor Jr. Spitfires1 1 - 3 LaSalle Sabres3 Vollmer (B)
U16 Oct 23
7:20P
Oct 23 7:20 PM Tecumseh-Shoreline Eagles2 2 - 5 Riverside Rangers5 WFCU (AM 800)
U16 Oct 23
9:00P
Oct 23 9:00 PM Kent Cobras LaSalle Sabres Vollmer (B)
U15 AE Oct 24
12:00P
Oct 24 12:00 PM Belle River Canadiens4 4 - 3 Erie North Shore Storm3 Kingsville
U15 AE Oct 24
1:00P
Oct 24 1:00 PM LaSalle Sabres4 4 - 1 Windsor Jr. Spitfires1 Adie Knox
U18 Oct 24
1:30P
Oct 24 1:30 PM Belle River Canadiens3 3 - 3 LaSalle Sabres3 Vollmer (B)
U10 Oct 24
2:30P
Oct 24 2:30 PM Essex-Southpoint Capitals11 11 - 1 Kent Cobras1 Thames Campus
U13 Oct 24
2:30P
Oct 24 2:30 PM Erie North Shore Storm3 3 - 4 Kent Cobras4 Tilbury
U10 Oct 24
3:00P
Oct 24 3:00 PM Erie North Shore Storm3 3 - 1 Windsor Jr. Spitfires1 Central Park (South)
U12 Oct 24
3:30P
Oct 24 3:30 PM LaSalle Sabres7 7 - 7 Tecumseh-Shoreline Eagles7 Tecumseh (A)
U11 Oct 24
3:40P
Oct 24 3:40 PM Kent Cobras3 3 - 3 LaSalle Sabres3 Vollmer (B)
U12 Oct 24
3:45P
Oct 24 3:45 PM Riverside Rangers4 4 - 12 Kent Cobras12 Thames Campus
U15 Oct 24
3:50P
Oct 24 3:50 PM Tecumseh-Shoreline Eagles1 1 - 2 Kent Cobras2 Tilbury
U13 Oct 24
4:30P
Oct 24 4:30 PM Belle River Canadiens8 8 - 2 Windsor Jr. Spitfires2 Central Park (South)
U11 Oct 24
4:40P
Oct 24 4:40 PM Belle River Canadiens4 4 - 0 Riverside Rangers0 WFCU (AM 800)
U11 AE Oct 24
4:40P
Oct 24 4:40 PM Windsor Jr. Spitfires3 3 - 4 LaSalle Sabres4 Vollmer (A)
U11 Oct 24
5:00P
Oct 24 5:00 PM Erie North Shore Storm4 4 - 1 Tecumseh-Shoreline Eagles1 Tecumseh (A)
U14 Oct 24
5:10P
Oct 24 5:10 PM Belle River Canadiens3 3 - 1 Kent Cobras1 Thames Campus
U16 Oct 24
5:30P
Oct 24 5:30 PM Belle River Canadiens1 1 - 2 Kent Cobras2 Tilbury
U14 Oct 24
5:50P
Oct 24 5:50 PM Riverside Rangers0 0 - 3 LaSalle Sabres3 Vollmer (A)
U13 AE Oct 24
6:10P
Oct 24 6:10 PM Belle River Canadiens2 2 - 3 LaSalle Sabres3 Vollmer (B)
U13 AE Oct 24
6:30P
Oct 24 6:30 PM Windsor Jr. Spitfires2 2 - 2 Tecumseh-Shoreline Eagles2 Tecumseh (A)
U14 Oct 24
6:45P
Oct 24 6:45 PM Erie North Shore Storm3 3 - 0 Essex-Southpoint Ravens0 Essex (Libro)
U18 Oct 24
6:50P
Oct 24 6:50 PM Tecumseh-Shoreline Eagles1 1 - 5 Kent Cobras5 Thames Campus
U14 Oct 24
8:00P
Oct 24 8:00 PM Windsor Jr. Spitfires2 2 - 1 Tecumseh-Shoreline Eagles1 Tecumseh (A)
U13 AE Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM LaSalle Sabres6 6 - 0 Amherstburg Stars0 Libro (A)
U13 Oct 26
6:30P
Oct 26 6:30 PM Tecumseh-Shoreline Eagles2 2 - 4 LaSalle Sabres4 Vollmer (A)
U14 Oct 29
6:00P
Oct 29 6:00 PM Windsor Jr. Spitfires LaSalle Sabres Vollmer (A)
U11 Oct 29
6:30P
Oct 29 6:30 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
U13 Oct 29
6:50P
Oct 29 6:50 PM Belle River Canadiens Kent Cobras Tilbury
U11 AE Oct 29
7:00P
Oct 29 7:00 PM Windsor Jr. Spitfires Essex-Southpoint Ravens Essex (Libro)
U15 AE Oct 29
7:00P
Oct 29 7:00 PM Kent Cobras Essex-Southpoint Capitals Kinsmen (Highbury Canco)
U12 Oct 29
7:10P
Oct 29 7:10 PM Essex-Southpoint Ravens Erie North Shore Storm Harrow
U14 Oct 29
7:10P
Oct 29 7:10 PM Essex-Southpoint Ravens Riverside Rangers WFCU (AM 800)
U10 Oct 29
7:15P
Oct 29 7:15 PM Belle River Canadiens Kent Cobras Memorial
U11 Oct 29
7:30P
Oct 29 7:30 PM Riverside Rangers Amherstburg Stars Libro (B)
U12 Oct 29
7:30P
Oct 29 7:30 PM Windsor Jr. Spitfires LaSalle Sabres Vollmer (A)
U16 Oct 29
7:30P
Oct 29 7:30 PM Windsor Jr. Spitfires Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
U11 Oct 29
8:00P
Oct 29 8:00 PM Kent Cobras Belle River Canadiens ATC (C)
U15 Oct 29
8:00P
Oct 29 8:00 PM Windsor Jr. Spitfires LaSalle Sabres Vollmer (B)
U18 Oct 29
8:00P
Oct 29 8:00 PM Kent Cobras Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
U14 Oct 29
8:25P
Oct 29 8:25 PM Erie North Shore Storm Kent Cobras Memorial
U15 Oct 29
8:30P
Oct 29 8:30 PM Essex-Southpoint Ravens Erie North Shore Storm Harrow
U18 Oct 29
8:30P
Oct 29 8:30 PM Belle River Canadiens Essex-Southpoint Capitals Kinsmen (Highbury Canco)
U15 Oct 29
8:40P
Oct 29 8:40 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Riverside Rangers WFCU (AM 800)
U18 Oct 29
8:40P
Oct 29 8:40 PM Riverside Rangers Amherstburg Stars Libro (A)
U18 Oct 29
9:00P
Oct 29 9:00 PM Essex-Southpoint Rep B LaSalle Sabres Vollmer (A)
U13 AE Oct 30
12:35P
Oct 30 12:35 PM Amherstburg Stars Kent Cobras Thames Campus
U10 Oct 30
1:00P
Oct 30 1:00 PM Kent Cobras Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
U11 Oct 30
2:00P
Oct 30 2:00 PM Kent Cobras Erie North Shore Storm Kingsville
U12 Oct 30
2:00P
Oct 30 2:00 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Kent Cobras Thames Campus
U13 AE Oct 30
2:00P
Oct 30 2:00 PM LaSalle Sabres Windsor Jr. Spitfires Adie Knox
U10 Oct 30
3:00P
Oct 30 3:00 PM Belle River Canadiens Essex-Southpoint Capitals Kinsmen (Highbury Canco)
U14 Oct 30
3:25P
Oct 30 3:25 PM Belle River Canadiens Kent Cobras Thames Campus
U13 Oct 30
4:00P
Oct 30 4:00 PM LaSalle Sabres Amherstburg Stars Libro (A)
U10 Oct 30
4:10P
Oct 30 4:10 PM Riverside Rangers Erie North Shore Storm Harrow
U11 Oct 30
4:15P
Oct 30 4:15 PM Riverside Rangers Essex-Southpoint Capitals Kinsmen (Highbury Canco)
U12 Oct 30
4:30P
Oct 30 4:30 PM Essex-Southpoint Ravens Riverside Rangers WFCU (AM 800)
U15 AE Oct 30
4:30P
Oct 30 4:30 PM Erie North Shore Storm Belle River Canadiens ATC (C)
U11 Oct 30
4:45P
Oct 30 4:45 PM LaSalle Sabres Belle River Canadiens ATC (Shuren)
U13 AE Oct 30
5:00P
Oct 30 5:00 PM Belle River Canadiens Essex-Southpoint Capitals Essex (Libro)
U18 Oct 30
5:05P
Oct 30 5:05 PM Windsor Jr. Spitfires Kent Cobras Thames Campus
U13 Oct 30
5:20P
Oct 30 5:20 PM Riverside Rangers Erie North Shore Storm Harrow
U13 Oct 30
5:30P
Oct 30 5:30 PM Kent Cobras Essex-Southpoint Ravens Kinsmen (Highbury Canco)
U15 Oct 30
5:30P
Oct 30 5:30 PM LaSalle Sabres Belle River Canadiens ATC (The Rock)
U16 Oct 30
5:55P
Oct 30 5:55 PM Amherstburg Stars Riverside Rangers WFCU (AM 800)
U12 Oct 30
6:10P
Oct 30 6:10 PM Windsor Jr. Spitfires Belle River Canadiens ATC (C)
U15 Oct 30
6:15P
Oct 30 6:15 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Essex-Southpoint Ravens Essex (Libro)
U18 Oct 30
6:15P
Oct 30 6:15 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Belle River Canadiens ATC (Shuren)
U10 Oct 30
6:30P
Oct 30 6:30 PM LaSalle Sabres Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
U15 Oct 30
6:40P
Oct 30 6:40 PM Riverside Rangers Erie North Shore Storm Harrow
U13 Oct 30
7:15P
Oct 30 7:15 PM Windsor Jr. Spitfires Belle River Canadiens ATC (The Rock)
U14 Oct 30
8:00P
Oct 30 8:00 PM LaSalle Sabres Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
U18 Oct 30
8:15P
Oct 30 8:15 PM Essex-Southpoint Rep B Erie North Shore Storm Harrow
U16 Oct 30
9:00P
Oct 30 9:00 PM Essex-Southpoint Ravens LaSalle Sabres Vollmer (B)
U15 AE Oct 31
12:00P
Oct 31 12:00 PM Essex-Southpoint Capitals Erie North Shore Storm Kingsville
U13 Oct 31
1:00P
Oct 31 1:00 PM LaSalle Sabres Windsor Jr. Spitfires Adie Knox
U16 Oct 31
1:00P
Oct 31 1:00 PM LaSalle Sabres Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
U11 Oct 31
2:00P
Oct 31 2:00 PM Belle River Canadiens Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
U11 Oct 31
2:00P
Oct 31 2:00 PM Erie North Shore Storm Amherstburg Stars Libro (A)
U12 Oct 31
2:00P
Oct 31 2:00 PM Erie North Shore Storm Belle River Canadiens ATC (Shuren)
U18 Oct 31
3:00P
Oct 31 3:00 PM LaSalle Sabres Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
U18 Oct 31
3:10P
Oct 31 3:10 PM Kent Cobras Amherstburg Stars Libro (A)
U10 Oct 31
3:30P
Oct 31 3:30 PM Windsor Jr. Spitfires LaSalle Sabres Vollmer (A)
U13 AE Oct 31
3:30P
Oct 31 3:30 PM Windsor Jr. Spitfires Belle River Canadiens ATC (Shuren)
U13 AE Oct 31
3:30P
Oct 31 3:30 PM Essex-Southpoint Capitals Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
U14 Oct 31
3:30P
Oct 31 3:30 PM Essex-Southpoint Ravens Erie North Shore Storm Kingsville
U11 Oct 31
4:40P
Oct 31 4:40 PM Essex-Southpoint Capitals Riverside Rangers WFCU (AM 800)
U13 Oct 31
5:00P
Oct 31 5:00 PM Belle River Canadiens Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
U14 Oct 31
5:30P
Oct 31 5:30 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Belle River Canadiens ATC (The Rock)
U15 AE Oct 31
7:15P
Oct 31 7:15 PM Windsor Jr. Spitfires Belle River Canadiens ATC (The Rock)
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 5:50 AM.
Printed From TheOneDB.com Oct 27, 2021 5:50 AM