OMHA :: Bluewater Upcoming Games
Header Ad Unit

Upcoming Games

67 Games in the Next 7 Days
Group Date Date Time Visitor Home Venue
U14 Oct 29
6:00P
Oct 29 6:00 PM Windsor Jr. Spitfires LaSalle Sabres Vollmer (A)
U11 Oct 29
6:30P
Oct 29 6:30 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
U13 Oct 29
6:50P
Oct 29 6:50 PM Belle River Canadiens Kent Cobras Tilbury
U11 AE Oct 29
7:00P
Oct 29 7:00 PM Windsor Jr. Spitfires Essex-Southpoint Ravens Essex (Libro)
U15 AE Oct 29
7:00P
Oct 29 7:00 PM Kent Cobras Essex-Southpoint Capitals Kinsmen (Highbury Canco)
U12 Oct 29
7:10P
Oct 29 7:10 PM Essex-Southpoint Ravens Erie North Shore Storm Harrow
U14 Oct 29
7:10P
Oct 29 7:10 PM Essex-Southpoint Ravens Riverside Rangers WFCU (AM 800)
U10 Oct 29
7:15P
Oct 29 7:15 PM Belle River Canadiens Kent Cobras Memorial
U11 Oct 29
7:30P
Oct 29 7:30 PM Riverside Rangers Amherstburg Stars Libro (B)
U12 Oct 29
7:30P
Oct 29 7:30 PM Windsor Jr. Spitfires LaSalle Sabres Vollmer (A)
U16 Oct 29
7:30P
Oct 29 7:30 PM Windsor Jr. Spitfires Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
U11 Oct 29
8:00P
Oct 29 8:00 PM Kent Cobras Belle River Canadiens ATC (C)
U15 Oct 29
8:00P
Oct 29 8:00 PM Windsor Jr. Spitfires LaSalle Sabres Vollmer (B)
U18 Oct 29
8:00P
Oct 29 8:00 PM Kent Cobras Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
U14 Oct 29
8:25P
Oct 29 8:25 PM Erie North Shore Storm Kent Cobras Memorial
U15 Oct 29
8:30P
Oct 29 8:30 PM Essex-Southpoint Ravens Erie North Shore Storm Harrow
U18 Oct 29
8:30P
Oct 29 8:30 PM Belle River Canadiens Essex-Southpoint Capitals Kinsmen (Highbury Canco)
U15 Oct 29
8:40P
Oct 29 8:40 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Riverside Rangers WFCU (AM 800)
U18 Oct 29
8:40P
Oct 29 8:40 PM Riverside Rangers Amherstburg Stars Libro (A)
U18 Oct 29
9:00P
Oct 29 9:00 PM Essex-Southpoint Rep B LaSalle Sabres Vollmer (A)
U13 AE Oct 30
12:35P
Oct 30 12:35 PM Amherstburg Stars Kent Cobras Thames Campus
U10 Oct 30
1:00P
Oct 30 1:00 PM Kent Cobras Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
U11 Oct 30
2:00P
Oct 30 2:00 PM Kent Cobras Erie North Shore Storm Kingsville
U12 Oct 30
2:00P
Oct 30 2:00 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Kent Cobras Thames Campus
U13 AE Oct 30
2:00P
Oct 30 2:00 PM LaSalle Sabres Windsor Jr. Spitfires Adie Knox
U10 Oct 30
3:00P
Oct 30 3:00 PM Belle River Canadiens Essex-Southpoint Capitals Kinsmen (Highbury Canco)
U14 Oct 30
3:25P
Oct 30 3:25 PM Belle River Canadiens Kent Cobras Thames Campus
U13 Oct 30
4:00P
Oct 30 4:00 PM LaSalle Sabres Amherstburg Stars Libro (A)
U10 Oct 30
4:10P
Oct 30 4:10 PM Riverside Rangers Erie North Shore Storm Harrow
U11 Oct 30
4:15P
Oct 30 4:15 PM Riverside Rangers Essex-Southpoint Capitals Kinsmen (Highbury Canco)
U12 Oct 30
4:30P
Oct 30 4:30 PM Essex-Southpoint Ravens Riverside Rangers WFCU (AM 800)
U15 AE Oct 30
4:30P
Oct 30 4:30 PM Erie North Shore Storm Belle River Canadiens ATC (C)
U11 Oct 30
4:45P
Oct 30 4:45 PM LaSalle Sabres Belle River Canadiens ATC (Shuren)
U13 AE Oct 30
5:00P
Oct 30 5:00 PM Belle River Canadiens Essex-Southpoint Capitals Essex (Libro)
U18 Oct 30
5:05P
Oct 30 5:05 PM Windsor Jr. Spitfires Kent Cobras Thames Campus
U13 Oct 30
5:20P
Oct 30 5:20 PM Riverside Rangers Erie North Shore Storm Harrow
U13 Oct 30
5:30P
Oct 30 5:30 PM Kent Cobras Essex-Southpoint Ravens Kinsmen (Highbury Canco)
U15 Oct 30
5:30P
Oct 30 5:30 PM LaSalle Sabres Belle River Canadiens ATC (The Rock)
U16 Oct 30
5:55P
Oct 30 5:55 PM Amherstburg Stars Riverside Rangers WFCU (AM 800)
U12 Oct 30
6:10P
Oct 30 6:10 PM Windsor Jr. Spitfires Belle River Canadiens ATC (C)
U15 Oct 30
6:15P
Oct 30 6:15 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Essex-Southpoint Ravens Essex (Libro)
U18 Oct 30
6:15P
Oct 30 6:15 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Belle River Canadiens ATC (Shuren)
U10 Oct 30
6:30P
Oct 30 6:30 PM LaSalle Sabres Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
U15 Oct 30
6:40P
Oct 30 6:40 PM Riverside Rangers Erie North Shore Storm Harrow
U13 Oct 30
7:15P
Oct 30 7:15 PM Windsor Jr. Spitfires Belle River Canadiens ATC (The Rock)
U14 Oct 30
8:00P
Oct 30 8:00 PM LaSalle Sabres Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
U18 Oct 30
8:15P
Oct 30 8:15 PM Essex-Southpoint Rep B Erie North Shore Storm Harrow
U16 Oct 30
9:00P
Oct 30 9:00 PM Essex-Southpoint Ravens LaSalle Sabres Vollmer (B)
U15 AE Oct 31
12:00P
Oct 31 12:00 PM Essex-Southpoint Capitals Erie North Shore Storm Kingsville
U13 Oct 31
1:00P
Oct 31 1:00 PM LaSalle Sabres Windsor Jr. Spitfires Adie Knox
U16 Oct 31
1:00P
Oct 31 1:00 PM LaSalle Sabres Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
U11 Oct 31
2:00P
Oct 31 2:00 PM Belle River Canadiens Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
U11 Oct 31
2:00P
Oct 31 2:00 PM Erie North Shore Storm Amherstburg Stars Libro (A)
U12 Oct 31
2:00P
Oct 31 2:00 PM Erie North Shore Storm Belle River Canadiens ATC (Shuren)
U18 Oct 31
3:00P
Oct 31 3:00 PM LaSalle Sabres Windsor Jr. Spitfires Central Park (South)
U18 Oct 31
3:10P
Oct 31 3:10 PM Kent Cobras Amherstburg Stars Libro (A)
U10 Oct 31
3:30P
Oct 31 3:30 PM Windsor Jr. Spitfires LaSalle Sabres Vollmer (A)
U13 AE Oct 31
3:30P
Oct 31 3:30 PM Windsor Jr. Spitfires Belle River Canadiens ATC (Shuren)
U13 AE Oct 31
3:30P
Oct 31 3:30 PM Essex-Southpoint Capitals Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
U14 Oct 31
3:30P
Oct 31 3:30 PM Essex-Southpoint Ravens Erie North Shore Storm Kingsville
U11 Oct 31
4:40P
Oct 31 4:40 PM Essex-Southpoint Capitals Riverside Rangers WFCU (AM 800)
U13 Oct 31
5:00P
Oct 31 5:00 PM Belle River Canadiens Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
U14 Oct 31
5:30P
Oct 31 5:30 PM Tecumseh-Shoreline Eagles Belle River Canadiens ATC (The Rock)
U15 AE Oct 31
7:15P
Oct 31 7:15 PM Windsor Jr. Spitfires Belle River Canadiens ATC (The Rock)
U12 Nov 01
6:30P
Nov 01 6:30 PM Riverside Rangers LaSalle Sabres Vollmer (A)
U18 Nov 02
6:30P
Nov 02 6:30 PM Essex-Southpoint Rep B Tecumseh-Shoreline Eagles Tecumseh (A)
U13 AE Nov 03
7:00P
Nov 03 7:00 PM Essex-Southpoint Capitals Amherstburg Stars Libro (A)
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 4:51 AM.
Printed From TheOneDB.com Oct 27, 2021 4:51 AM