OMHA :: Tri-County Minor Schedule By Month
Header Ad Unit
October 2017
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
NOV HA Oct 01
11:30A
Oct 01 11:30 AM Guelph Gryphons2 2 - 1 Milton Winterhawks1 MSC (D)
MATO SM Oct 01
11:30A
Oct 01 11:30 AM Brampton 45s2 2 - 10 Woolwich Wildcats10 Memorial (Snyder)
NOV HA Oct 01
12:00P
Oct 01 12:00 PM Orangeville Flyers0 0 - 9 Oakville Rangers9 Joshua Creek (Red)
MATO SM Oct 01
12:00P
Oct 01 12:00 PM Milton Winterhawks2 2 - 6 Centre Wellington Fusion6 Fergus (B)
ATO SM Oct 01
12:00P
Oct 01 12:00 PM Caledon Hawks4 4 - 2 Owen Sound Jr. Attack2 Bayshore
PW BO Oct 01
12:00P
Oct 01 12:00 PM Orangeville Flyers0 0 - 2 Brampton 45s2 Terry Miller
NOV SM Oct 01
12:40P
Oct 01 12:40 PM Burlington Eagles0 0 - 9 Milton Winterhawks9 MSC (D)
ATO SM Oct 01
12:45P
Oct 01 12:45 PM Oakville Rangers Blue4 4 - 1 Woolwich Wildcats1 Memorial (Snyder)
ATO SM Oct 01
12:55P
Oct 01 12:55 PM Ancaster Avalanche2 2 - 0 Brampton 45s0 Earnscliffe (2)
PW BO Oct 01
1:10P
Oct 01 1:10 PM Milton Winterhawks4 4 - 1 Oakville Rangers Red1 Joshua Creek (Red)
PW SM Oct 01
1:10P
Oct 01 1:10 PM Dundas Blues0 0 - 5 Centre Wellington Fusion5 Fergus (B)
PW SM Oct 01
1:15P
Oct 01 1:15 PM Oakville Rangers Red5 5 - 5 Owen Sound Jr. Attack5 Bayshore
ATO RU Oct 01
1:50P
Oct 01 1:50 PM Halton Hills Thunder1 1 - 6 Milton Winterhawks White6 MSC (D)
MATO HA Oct 01
2:00P
Oct 01 2:00 PM Dundas Blues4 4 - 1 Milton Winterhawks1 John Tonelli
MATO HA Oct 01
2:00P
Oct 01 2:00 PM Guelph Gryphons8 8 - 1 Woolwich Wildcats1 Memorial (McLeod)
NOV SM Oct 01
2:05P
Oct 01 2:05 PM Dundas Blues1 1 - 0 Brampton 45s0 Earnscliffe (2)
MATO BO Oct 01
2:15P
Oct 01 2:15 PM Caledon Hawks6 6 - 2 Garden City Minor Falcons2 S-H SEC (Sportsplex) (4)
MATO SM Oct 01
2:30P
Oct 01 2:30 PM New Hamburg Huskies3 3 - 0 Hespeler Shamrocks0 Hespeler (2)
MBAN BO Oct 01
2:30P
Oct 01 2:30 PM Niagara Falls Flyers4 4 - 4 Oakville Rangers Blue4 Joshua Creek (Red)
MBAN HA Oct 01
2:30P
Oct 01 2:30 PM Milton Winterhawks White4 4 - 1 Centre Wellington Fusion1 Fergus (B)
BAN SM Oct 01
2:30P
Oct 01 2:30 PM Halton Hills Thunder3 3 - 4 Owen Sound Jr. Attack4 Bayshore
NOV SM Oct 01
3:00P
Oct 01 3:00 PM Hespeler Shamrocks2 2 - 3 Erin-Hillsburgh Devils3 Erin
ATO BO Oct 01
3:30P
Oct 01 3:30 PM Caledon Hawks0 0 - 2 Garden City Minor Falcons2 S-H SEC (Sportsplex) (4)
MPW SM Oct 01
3:45P
Oct 01 3:45 PM Owen Sound Jr. Attack5 5 - 2 Hespeler Shamrocks2 Hespeler (2)
MMID SM Oct 01
3:45P
Oct 01 3:45 PM Caledon Hawks2 2 - 2 Owen Sound Jr. Attack2 Bayshore
MATO HA Oct 01
4:00P
Oct 01 4:00 PM Flamborough Sabres2 2 - 5 Erin-Hillsburgh Devils5 Erin
MPW BO Oct 01
4:00P
Oct 01 4:00 PM Burlington Eagles Blue5 5 - 4 Orangeville Flyers4 Tony Rose (A)
MPW HA Oct 01
4:00P
Oct 01 4:00 PM Oakville Rangers2 2 - 6 Milton Winterhawks Blue6 MSC (D)
MPW HA Oct 01
4:00P
Oct 01 4:00 PM Centre Wellington Fusion0 0 - 10 Stoney Creek Warriors10 Valley Park
BAN SM Oct 01
4:00P
Oct 01 4:00 PM New Hamburg Huskies1 1 - 3 Oakville Rangers Blue3 Joshua Creek (Red)
MMID SM Oct 01
4:00P
Oct 01 4:00 PM Oakville Rangers Red2 2 - 2 Woolwich Wildcats2 Memorial (Snyder)
NOV BO Oct 01
4:15P
Oct 01 4:15 PM Guelph Gryphons6 6 - 0 Niagara Falls Flyers0 Gale (3 - Meridian)
MPW HA Oct 01
4:30P
Oct 01 4:30 PM Halton Hills Thunder8 8 - 1 Woolwich Wildcats1 Memorial (McLeod)
MBAN SM Oct 01
4:30P
Oct 01 4:30 PM Oakville Rangers Red1 1 - 4 New Hamburg Huskies4 Wilmot Complex (Optimist)
MBAN BO Oct 01
4:45P
Oct 01 4:45 PM Orangeville Flyers4 4 - 0 Garden City Minor Falcons0 S-H SEC (Sportsplex) (4)
NOV BO Oct 01
5:00P
Oct 01 5:00 PM Garden City Minor Falcons5 5 - 9 Caledon Hawks9 Caledon East (1)
MPW BO Oct 01
5:00P
Oct 01 5:00 PM Niagara Falls Flyers6 6 - 1 Stoney Creek Warriors1 Valley Park
PW SM Oct 01
5:00P
Oct 01 5:00 PM Halton Hills Thunder Black2 2 - 5 Hespeler Shamrocks5 Hespeler (2)
MPW BO Oct 01
5:10P
Oct 01 5:10 PM Garden City Minor Falcons1 1 - 2 Oakville Rangers2 Glen Abbey (Blue)
NOV HA Oct 01
5:15P
Oct 01 5:15 PM New Hamburg Huskies10 10 - 1 Flamborough Sabres1 Harry Howell (B)
MPW BO Oct 01
5:20P
Oct 01 5:20 PM Brampton 45s0 0 - 11 Milton Winterhawks11 MSC (D)
MBAN SM Oct 01
5:30P
Oct 01 5:30 PM Owen Sound Jr. Attack2 2 - 0 Halton Hills Thunder0 MMSP (D)
MATO BO Oct 01
6:00P
Oct 01 6:00 PM Halton Hills Thunder6 6 - 2 Brampton 45s2 South Fletcher (1)
ATO RU Oct 01
6:00P
Oct 01 6:00 PM Orangeville Flyers7 7 - 1 Caledon Hawks1 Caledon East (1)
MPW SM Oct 01
6:00P
Oct 01 6:00 PM Centre Wellington Fusion1 1 - 3 Guelph Gryphons3 WERC (1)
MMID SM Oct 01
6:00P
Oct 01 6:00 PM Oakville Rangers Blue4 4 - 4 New Hamburg Huskies4 Wilmot Complex (Optimist)
PW HA Oct 01
6:30P
Oct 01 6:30 PM Milton Winterhawks White0 0 - 3 Oakville Rangers3 Glen Abbey (Blue)
PW HA Oct 01
6:30P
Oct 01 6:30 PM Flamborough Sabres3 3 - 5 Stoney Creek Warriors5 Valley Park
MBAN BO Oct 01
6:30P
Oct 01 6:30 PM Halton Hills Thunder2 2 - 2 Flamborough Sabres2 Harry Howell (B)
MBAN SM Oct 01
6:30P
Oct 01 6:30 PM Centre Wellington Fusion1 1 - 1 Hespeler Shamrocks1 Hespeler (2)
BAN HA Oct 01
6:40P
Oct 01 6:40 PM Orangeville Flyers6 6 - 2 Milton Winterhawks White2 MSC (D)
PW SM Oct 01
7:00P
Oct 01 7:00 PM New Hamburg Huskies1 1 - 1 Burlington Eagles1 Central
MMID SM Oct 01
7:00P
Oct 01 7:00 PM Brampton 45s1 1 - 3 St. Marys Rock3 St. Marys (Rock)
BAN SM Oct 01
7:10P
Oct 01 7:10 PM Woolwich Wildcats3 3 - 3 Oakville Rangers Red3 Joshua Creek (Red)
PW BO Oct 01
7:15P
Oct 01 7:15 PM Halton Hills Thunder4 4 - 3 Guelph Gryphons3 WERC (1)
MBAN HA Oct 01
7:50P
Oct 01 7:50 PM Flamborough Sabres6 6 - 3 Oakville Rangers3 Glen Abbey (Blue)
PW SM Oct 01
8:00P
Oct 01 8:00 PM Ancaster Avalanche2 2 - 6 Milton Winterhawks6 Memorial
MMID HA Oct 01
8:30P
Oct 01 8:30 PM Dundas Blues3 3 - 7 Guelph Gryphons7 WERC (1)
NOV BO Oct 02
6:20P
Oct 02 6:20 PM Flamborough Sabres4 4 - 3 Oakville Rangers3 Joshua Creek (Red)
NOV BO Oct 02
6:30P
Oct 02 6:30 PM Brampton 45s1 1 - 4 Halton Hills Thunder4 MMSP (Alcott)
NOV HA Oct 02
6:30P
Oct 02 6:30 PM Guelph Gryphons3 3 - 3 Caledon Hawks3 Teen Ranch
MATO SM Oct 02
6:30P
Oct 02 6:30 PM Halton Hills Thunder7 7 - 1 Burlington Eagles1 Appleby (2)
ATO RU Oct 02
6:30P
Oct 02 6:30 PM Orangeville Flyers11 11 - 2 Ancaster Avalanche2 Morgan (B)
ATO RU Oct 02
6:30P
Oct 02 6:30 PM Woolwich Wildcats1 1 - 8 Oakville Rangers8 River Oaks (B)
MPW HA Oct 02
6:30P
Oct 02 6:30 PM Oakville Rangers2 2 - 1 Halton Hills Thunder1 MMSP (D)
PW RU Oct 02
6:40P
Oct 02 6:40 PM Guelph Gryphons3 3 - 2 Caledon Hawks2 Caledon East (2)
NOV SM Oct 02
7:00P
Oct 02 7:00 PM Woolwich Wildcats6 6 - 0 New Hamburg Huskies0 Wilmot Complex (Schout)
ATO BO Oct 02
7:00P
Oct 02 7:00 PM Burlington Eagles Blue3 3 - 2 Orangeville Flyers2 Alder (Red)
ATO SM Oct 02
7:00P
Oct 02 7:00 PM Guelph Gryphons3 3 - 1 Burlington Eagles1 Central
MPW BO Oct 02
7:00P
Oct 02 7:00 PM Flamborough Sabres3 3 - 3 Burlington Eagles Gold3 Appleby (1)
MPW HA Oct 02
7:00P
Oct 02 7:00 PM Milton Winterhawks White7 7 - 1 Ancaster Avalanche1 Morgan (A)
BAN BO Oct 02
7:00P
Oct 02 7:00 PM Milton Winterhawks2 2 - 4 Garden City Minor Falcons4 S-H SEC (Sportsplex) (1)
ATO BO Oct 02
7:15P
Oct 02 7:15 PM Milton Winterhawks8 8 - 2 Brampton 45s2 South Fletcher (2)
MPW BO Oct 02
7:15P
Oct 02 7:15 PM Brampton 45s0 0 - 5 Guelph Gryphons5 WERC (2)
PW BO Oct 02
7:15P
Oct 02 7:15 PM Caledon Hawks6 6 - 2 Flamborough Sabres2 Harry Howell (B)
MPW SM Oct 02
7:30P
Oct 02 7:30 PM Woolwich Wildcats3 3 - 2 Caledon Hawks2 Teen Ranch
PW BO Oct 02
7:30P
Oct 02 7:30 PM Stoney Creek Warriors2 2 - 4 Burlington Eagles Gold4 Appleby (2)
PW SM Oct 02
7:30P
Oct 02 7:30 PM Woolwich Wildcats3 3 - 5 Hespeler Shamrocks5 Hespeler (2)
MBAN BO Oct 02
7:30P
Oct 02 7:30 PM Burlington Eagles Gold2 2 - 2 Guelph Gryphons2 WERC (1)
MMID SM Oct 02
7:30P
Oct 02 7:30 PM Ancaster Avalanche2 2 - 5 Caledon Hawks5 Caledon East (1)
MPW SM Oct 02
7:40P
Oct 02 7:40 PM Guelph Gryphons1 1 - 2 Oakville Rangers Red2 River Oaks (B)
MBAN SM Oct 02
7:40P
Oct 02 7:40 PM Brampton 45s2 2 - 2 Milton Winterhawks2 MSC (D)
ATO SM Oct 02
7:45P
Oct 02 7:45 PM Ancaster Avalanche4 4 - 2 Halton Hills Thunder2 MMSP (Alcott)
PW BO Oct 02
7:45P
Oct 02 7:45 PM Niagara Falls Flyers2 2 - 1 Halton Hills Thunder1 MMSP (D)
PW SM Oct 02
7:45P
Oct 02 7:45 PM Caledon Hawks2 2 - 4 Ancaster Avalanche4 Morgan (B)
MBAN BO Oct 02
7:55P
Oct 02 7:55 PM Flamborough Sabres8 8 - 1 Caledon Hawks1 Caledon East (2)
PW HA Oct 02
8:00P
Oct 02 8:00 PM Flamborough Sabres1 1 - 5 Orangeville Flyers5 Alder (Red)
MMID HA Oct 02
8:00P
Oct 02 8:00 PM Orangeville Flyers1 1 - 2 Dundas Blues2 Olympic
BAN SM Oct 02
8:10P
Oct 02 8:10 PM Guelph Gryphons4 4 - 0 New Hamburg Huskies0 Wilmot Complex (Schout)
MBAN HA Oct 02
8:15P
Oct 02 8:15 PM Stoney Creek Warriors0 0 - 8 Ancaster Avalanche8 Morgan (A)
MMID HA Oct 02
8:25P
Oct 02 8:25 PM Guelph Gryphons3 3 - 2 Brampton 45s2 South Fletcher (2)
MMID BO Oct 02
8:30P
Oct 02 8:30 PM Burlington Eagles Gold7 7 - 1 Garden City Minor Falcons1 S-H SEC (Sportsplex) (1)
MMID SM Oct 02
8:30P
Oct 02 8:30 PM Woolwich Wildcats5 5 - 4 Guelph Gryphons4 WERC (2)
BAN BO Oct 02
8:40P
Oct 02 8:40 PM Niagara Falls Flyers3 3 - 2 Burlington Eagles Blue2 Appleby (2)
BAN BO Oct 02
8:45P
Oct 02 8:45 PM Halton Hills Thunder1 1 - 5 Flamborough Sabres5 Harry Howell (B)
BAN BO Oct 02
8:45P
Oct 02 8:45 PM Stoney Creek Warriors0 0 - 3 Guelph Gryphons3 WERC (1)
BAN SM Oct 02
8:45P
Oct 02 8:45 PM Ancaster Avalanche5 5 - 2 Brampton 45s2 Earnscliffe (2)
BAN RU Oct 02
8:45P
Oct 02 8:45 PM Centre Wellington Fusion4 4 - 5 Caledon Hawks5 Teen Ranch
MMID BO Oct 02
9:00P
Oct 02 9:00 PM Flamborough Sabres1 1 - 4 Caledon Hawks4 Caledon East (1)
MMID BO Oct 02
9:00P
Oct 02 9:00 PM Guelph Gryphons4 4 - 1 Halton Hills Thunder1 MMSP (Alcott)
MMID BO Oct 02
9:00P
Oct 02 9:00 PM Niagara Falls Flyers1 1 - 5 Oakville Rangers Blue5 River Oaks (B)
BAN SM Oct 02
9:10P
Oct 02 9:10 PM Oakville Rangers Blue0 0 - 1 Caledon Hawks1 Caledon East (2)
MMID BO Oct 02
9:15P
Oct 02 9:15 PM Milton Winterhawks4 4 - 1 Orangeville Flyers1 Alder (Red)
NOV BO Oct 03
6:30P
Oct 03 6:30 PM Stoney Creek Warriors3 3 - 3 Brampton 45s3 Earnscliffe (2)
MATO BO Oct 03
6:30P
Oct 03 6:30 PM Burlington Eagles5 5 - 1 Halton Hills Thunder1 MMSP (D)
MATO BO Oct 03
6:30P
Oct 03 6:30 PM Stoney Creek Warriors2 2 - 4 Milton Winterhawks4 MSC (D)
ATO SM Oct 03
6:30P
Oct 03 6:30 PM Woolwich Wildcats0 0 - 4 Centre Wellington Fusion4 Fergus (A)
ATO SM Oct 03
6:30P
Oct 03 6:30 PM Erin-Hillsburgh Devils4 4 - 1 New Hamburg Huskies1 Wilmot Complex (Optimist)
MPW SM Oct 03
6:40P
Oct 03 6:40 PM Halton Hills Thunder3 3 - 2 Ancaster Avalanche2 Morgan (B)
PW BO Oct 03
6:45P
Oct 03 6:45 PM Burlington Eagles Blue7 7 - 1 Stoney Creek Warriors1 Valley Park
MATO BO Oct 03
7:00P
Oct 03 7:00 PM Oakville Rangers5 5 - 4 Garden City Minor Falcons4 Burgoyne
ATO BO Oct 03
7:00P
Oct 03 7:00 PM Flamborough Sabres4 4 - 7 Garden City Minor Falcons7 S-H SEC (Sportsplex) (1)
ATO BO Oct 03
7:00P
Oct 03 7:00 PM Stoney Creek Warriors1 1 - 5 Guelph Gryphons5 Centennial
ATO SM Oct 03
7:00P
Oct 03 7:00 PM Brampton 45s2 2 - 4 Guelph Gryphons4 Victoria
MPW BO Oct 03
7:00P
Oct 03 7:00 PM Garden City Minor Falcons6 6 - 2 Niagara Falls Flyers2 Gale (4 - Centennial)
PW HA Oct 03
7:00P
Oct 03 7:00 PM Oakville Rangers7 7 - 2 Erin-Hillsburgh Devils BB2 Erin
ATO BO Oct 03
7:15P
Oct 03 7:15 PM Niagara Falls Flyers5 5 - 2 Halton Hills Thunder2 Acton (Main)
MPW BO Oct 03
7:15P
Oct 03 7:15 PM Milton Winterhawks5 5 - 1 Flamborough Sabres1 Harry Howell (B)
MBAN BO Oct 03
7:30P
Oct 03 7:30 PM Milton Winterhawks3 3 - 3 Halton Hills Thunder3 MMSP (Alcott)
MATO SM Oct 03
7:40P
Oct 03 7:40 PM Milton Winterhawks13 13 - 3 Brampton 45s3 Earnscliffe (2)
PW SM Oct 03
7:40P
Oct 03 7:40 PM Halton Hills Thunder Black1 1 - 9 New Hamburg Huskies9 Wilmot Complex (Optimist)
BAN RU Oct 03
7:40P
Oct 03 7:40 PM Woolwich Wildcats5 5 - 0 Milton Winterhawks Blue0 MSC (D)
MPW BO Oct 03
7:45P
Oct 03 7:45 PM Caledon Hawks8 8 - 1 Halton Hills Thunder1 MMSP (D)
MBAN SM Oct 03
7:45P
Oct 03 7:45 PM Burlington Eagles2 2 - 2 Ancaster Avalanche2 Morgan (B)
BAN BO Oct 03
7:50P
Oct 03 7:50 PM Brampton 45s2 2 - 6 Oakville Rangers Blue6 Joshua Creek (Red)
PW RU Oct 03
8:00P
Oct 03 8:00 PM Centre Wellington Fusion5 5 - 1 Guelph Gryphons1 Victoria
MBAN BO Oct 03
8:00P
Oct 03 8:00 PM Oakville Rangers Red2 2 - 4 Burlington Eagles Gold4 Appleby (2)
BAN BO Oct 03
8:00P
Oct 03 8:00 PM Garden City Minor Falcons4 4 - 0 Stoney Creek Warriors0 Valley Park
BAN HA Oct 03
8:15P
Oct 03 8:15 PM Oakville Rangers0 0 - 1 Erin-Hillsburgh Devils1 Erin
MMID BO Oct 03
8:15P
Oct 03 8:15 PM Oakville Rangers Red3 3 - 0 Niagara Falls Flyers0 Gale (4 - Centennial)
PW RU Oct 03
8:30P
Oct 03 8:30 PM Milton Winterhawks Blue0 0 - 4 Halton Hills Thunder4 Acton (Main)
MMID BO Oct 03
8:45P
Oct 03 8:45 PM Garden City Minor Falcons0 0 - 2 Flamborough Sabres2 Harry Howell (B)
MBAN BO Oct 03
8:50P
Oct 03 8:50 PM Garden City Minor Falcons8 8 - 4 Brampton 45s4 Earnscliffe (2)
MMID BO Oct 03
9:00P
Oct 03 9:00 PM Orangeville Flyers4 4 - 6 Burlington Eagles Blue6 Mainway (A)
NOV HA Oct 04
6:15P
Oct 04 6:15 PM Woolwich Wildcats1 1 - 4 Centre Wellington Fusion4 Fergus (A)
MATO BO Oct 04
6:30P
Oct 04 6:30 PM Milton Winterhawks3 3 - 3 Caledon Hawks3 Caledon East (1)
MATO BO Oct 04
6:30P
Oct 04 6:30 PM Garden City Minor Falcons0 0 - 3 Flamborough Sabres3 Harry Howell (B)
MATO SM Oct 04
6:30P
Oct 04 6:30 PM New Hamburg Huskies1 1 - 0 Guelph Gryphons0 Victoria
MATO SM Oct 04
6:30P
Oct 04 6:30 PM Ancaster Avalanche0 0 - 1 Oakville Rangers1 Glen Abbey (Green)
ATO SM Oct 04
6:30P
Oct 04 6:30 PM Centre Wellington Fusion3 3 - 2 Milton Winterhawks2 MSC (D)
ATO SM Oct 04
6:30P
Oct 04 6:30 PM Hespeler Shamrocks1 1 - 10 Oakville Rangers Red10 Joshua Creek (Red)
ATO RU Oct 04
6:30P
Oct 04 6:30 PM Milton Winterhawks White2 2 - 0 Milton Winterhawks Blue0 John Tonelli
MATO HA Oct 04
6:40P
Oct 04 6:40 PM Erin-Hillsburgh Devils5 5 - 2 Ancaster Avalanche2 Spring Valley
ATO RU Oct 04
6:45P
Oct 04 6:45 PM Centre Wellington Fusion3 3 - 5 Halton Hills Thunder5 MMSP (Alcott)
NOV SM Oct 04
7:00P
Oct 04 7:00 PM Brampton 45s0 0 - 12 Erin-Hillsburgh Devils12 Hillsburgh
MATO BO Oct 04
7:00P
Oct 04 7:00 PM Halton Hills Thunder2 2 - 3 Orangeville Flyers3 Alder (Red)
MATO HA Oct 04
7:00P
Oct 04 7:00 PM Oakville Rangers4 4 - 0 Centre Wellington Fusion0 Elora
ATO BO Oct 04
7:00P
Oct 04 7:00 PM Halton Hills Thunder4 4 - 2 Burlington Eagles Blue2 Appleby (3)
MPW BO Oct 04
7:00P
Oct 04 7:00 PM Guelph Gryphons4 4 - 2 Oakville Rangers2 River Oaks (B)
MPW SM Oct 04
7:00P
Oct 04 7:00 PM Brampton 45s0 0 - 6 Dundas Blues6 Eastwood
MPW SM Oct 04
7:10P
Oct 04 7:10 PM Burlington Eagles1 1 - 3 Centre Wellington Fusion3 Fergus (A)
MPW SM Oct 04
7:15P
Oct 04 7:15 PM Caledon Hawks1 1 - 5 Halton Hills Thunder5 Acton (Main)
MPW BO Oct 04
7:30P
Oct 04 7:30 PM Burlington Eagles Gold0 0 - 2 Caledon Hawks2 Caledon East (1)
PW SM Oct 04
7:30P
Oct 04 7:30 PM Milton Winterhawks4 4 - 2 Guelph Gryphons2 Victoria
MBAN BO Oct 04
7:30P
Oct 04 7:30 PM Caledon Hawks4 4 - 4 Stoney Creek Warriors4 Valley Park
MPW HA Oct 04
7:40P
Oct 04 7:40 PM Milton Winterhawks White5 5 - 0 Milton Winterhawks Blue0 John Tonelli
MBAN SM Oct 04
7:40P
Oct 04 7:40 PM Oakville Rangers Blue2 2 - 0 Oakville Rangers Red0 Glen Abbey (Green)
BAN BO Oct 04
7:45P
Oct 04 7:45 PM Burlington Eagles Blue7 7 - 4 Flamborough Sabres4 Harry Howell (B)
PW BO Oct 04
8:00P
Oct 04 8:00 PM Guelph Gryphons4 4 - 2 Orangeville Flyers2 Alder (Red)
BAN BO Oct 04
8:00P
Oct 04 8:00 PM Niagara Falls Flyers1 1 - 5 Burlington Eagles Gold5 Appleby (3)
BAN RU Oct 04
8:10P
Oct 04 8:10 PM Guelph Gryphons3 3 - 1 Centre Wellington Fusion1 Elora
MMID SM Oct 04
8:20P
Oct 04 8:20 PM St. Marys Rock0 0 - 3 Oakville Rangers Red3 River Oaks (B)
BAN SM Oct 04
8:30P
Oct 04 8:30 PM Milton Winterhawks4 4 - 4 Ancaster Avalanche4 Morgan (B)
BAN BO Oct 04
8:45P
Oct 04 8:45 PM Oakville Rangers Red3 3 - 0 Caledon Hawks0 Caledon East (1)
BAN SM Oct 04
8:45P
Oct 04 8:45 PM Oakville Rangers Red0 0 - 0 Guelph Gryphons0 Victoria
MMID SM Oct 04
9:00P
Oct 04 9:00 PM New Hamburg Huskies1 1 - 4 Halton Hills Thunder4 MMSP (D)
NOV BO Oct 05
6:30P
Oct 05 6:30 PM Garden City Minor Falcons1 1 - 5 Milton Winterhawks5 MSC (D)
NOV HA Oct 05
6:30P
Oct 05 6:30 PM New Hamburg Huskies2 2 - 6 Guelph Gryphons6 Centennial
NOV HA Oct 05
6:30P
Oct 05 6:30 PM Caledon Hawks4 4 - 1 Halton Hills Thunder1 MMSP (Alcott)
MATO HA Oct 05
6:30P
Oct 05 6:30 PM Centre Wellington Fusion4 4 - 9 Halton Hills Thunder9 MMSP (D)
ATO BO Oct 05
6:30P
Oct 05 6:30 PM Burlington Eagles Gold5 5 - 3 Oakville Rangers3 Glen Abbey (Green)
ATO SM Oct 05
6:30P
Oct 05 6:30 PM Dundas Blues3 3 - 8 Caledon Hawks8 Caledon East (2)
NOV BO Oct 05
7:00P
Oct 05 7:00 PM Guelph Gryphons7 7 - 0 Burlington Eagles0 Central
NOV SM Oct 05
7:00P
Oct 05 7:00 PM Ancaster Avalanche2 2 - 3 Centre Wellington Fusion3 Elora
MATO BO Oct 05
7:00P
Oct 05 7:00 PM Caledon Hawks1 1 - 4 Guelph Gryphons4 WERC (1)
ATO BO Oct 05
7:00P
Oct 05 7:00 PM Garden City Minor Falcons1 1 - 2 Niagara Falls Flyers2 Gale (4 - Centennial)
ATO RU Oct 05
7:00P
Oct 05 7:00 PM Oakville Rangers3 3 - 2 Orangeville Flyers2 Alder (Red)
MPW SM Oct 05
7:00P
Oct 05 7:00 PM Ancaster Avalanche0 0 - 4 New Hamburg Huskies4 Wilmot Complex (Schout)
PW RU Oct 05
7:10P
Oct 05 7:10 PM Hespeler Shamrocks2 2 - 11 Milton Winterhawks Blue11 MSC (B)
MPW HA Oct 05
7:15P
Oct 05 7:15 PM Caledon Hawks5 5 - 4 Flamborough Sabres4 Harry Howell (B)
ATO RU Oct 05
7:30P
Oct 05 7:30 PM Ancaster Avalanche2 2 - 5 Guelph Gryphons5 Centennial
MPW BO Oct 05
7:30P
Oct 05 7:30 PM Halton Hills Thunder2 2 - 2 Burlington Eagles Blue2 Mainway (B)
MPW HA Oct 05
7:30P
Oct 05 7:30 PM Halton Hills Thunder2 2 - 3 Stoney Creek Warriors3 Saltfleet
PW BO Oct 05
7:30P
Oct 05 7:30 PM Oakville Rangers Red2 2 - 2 Caledon Hawks2 Mayfield
MID HA Oct 05
7:30P
Oct 05 7:30 PM Brampton 45s-23 3 - 5 Caledon Hawks5 Caledon East (2)
PW BO Oct 05
7:40P
Oct 05 7:40 PM Brampton 45s0 0 - 6 Milton Winterhawks6 MSC (D)
MBAN HA Oct 05
7:40P
Oct 05 7:40 PM Milton Winterhawks Blue0 0 - 3 Oakville Rangers3 Glen Abbey (Green)
PW SM Oct 05
7:45P
Oct 05 7:45 PM New Hamburg Huskies3 3 - 1 Halton Hills Thunder Red1 MMSP (Alcott)
PW SM Oct 05
8:00P
Oct 05 8:00 PM Burlington Eagles3 3 - 1 Oakville Rangers Blue1 Joshua Creek (Red)
MBAN SM Oct 05
8:00P
Oct 05 8:00 PM Oakville Rangers Red2 2 - 1 Centre Wellington Fusion1 Elora
MBAN HA Oct 05
8:00P
Oct 05 8:00 PM Centre Wellington Fusion0 0 - 5 Guelph Gryphons5 WERC (1)
MBAN HA Oct 05
8:00P
Oct 05 8:00 PM Orangeville Flyers0 0 - 1 Milton Winterhawks White1 Memorial
MMID BO Oct 05
8:00P
Oct 05 8:00 PM Halton Hills Thunder6 6 - 3 Burlington Eagles Gold3 Central
MBAN BO Oct 05
8:15P
Oct 05 8:15 PM Oakville Rangers Blue2 2 - 1 Niagara Falls Flyers1 Gale (4 - Centennial)
MID SM Oct 05
8:15P
Oct 05 8:15 PM Hespeler Shamrocks2 2 - 3 Erin-Hillsburgh Devils3 Erin
MID SM Oct 05
8:15P
Oct 05 8:15 PM Brampton 45s1 1 - 3 New Hamburg Huskies3 Wilmot Complex (Schout)
MBAN BO Oct 05
8:20P
Oct 05 8:20 PM Glanbrook Rangers4 4 - 1 Burlington Eagles Blue1 Appleby (1)
MID BO Oct 05
8:30P
Oct 05 8:30 PM Brampton 45s7 7 - 0 Burlington Eagles0 Mainway (B)
BAN SM Oct 05
8:45P
Oct 05 8:45 PM Burlington Eagles5 5 - 3 Caledon Hawks3 Mayfield
BAN SM Oct 05
8:45P
Oct 05 8:45 PM Ancaster Avalanche6 6 - 1 Halton Hills Thunder1 Acton (B)
BAN HA Oct 05
8:45P
Oct 05 8:45 PM Orangeville Flyers10 10 - 2 Flamborough Sabres2 Harry Howell (B)
BAN HA Oct 05
9:00P
Oct 05 9:00 PM Erin-Hillsburgh Devils1 1 - 3 Oakville Rangers3 Glen Abbey (Green)
MMID BO Oct 05
9:00P
Oct 05 9:00 PM Oakville Rangers Blue5 5 - 3 Milton Winterhawks3 MSC (D)
MID BO Oct 05
9:00P
Oct 05 9:00 PM Ancaster Avalanche4 4 - 2 Caledon Hawks2 Caledon East (2)
MID HA Oct 05
9:00P
Oct 05 9:00 PM Brampton 45s-14 4 - 2 Halton Hills Thunder2 MMSP (D)
MID BO Oct 05
9:15P
Oct 05 9:15 PM Guelph Gryphons0 0 - 5 Orangeville Flyers5 Alder (Red)
NOV HA Oct 06
6:15P
Oct 06 6:15 PM Halton Hills Thunder10 10 - 0 Flamborough Sabres0 Harry Howell (B)
PW SM Oct 06
6:20P
Oct 06 6:20 PM Oakville Rangers Blue0 0 - 2 Oakville Rangers Red2 Joshua Creek (Red)
MATO SM Oct 06
6:30P
Oct 06 6:30 PM Brampton 45s3 3 - 11 New Hamburg Huskies11 Wilmot Complex (Optimist)
ATO BO Oct 06
6:30P
Oct 06 6:30 PM Flamborough Sabres3 3 - 4 Caledon Hawks4 Mayfield
MPW HA Oct 06
6:30P
Oct 06 6:30 PM Woolwich Wildcats0 0 - 10 Oakville Rangers10 Glen Abbey (Green)
PW HA Oct 06
6:30P
Oct 06 6:30 PM Erin-Hillsburgh Devils BB0 0 - 7 Stoney Creek Warriors7 Valley Park
PW RU Oct 06
6:30P
Oct 06 6:30 PM Ancaster Avalanche6 6 - 2 Woolwich Wildcats2 Memorial (Snyder)
MBAN HA Oct 06
6:30P
Oct 06 6:30 PM Ancaster Avalanche4 4 - 3 Hespeler Shamrocks3 Hespeler (1)
NOV BO Oct 06
7:00P
Oct 06 7:00 PM Orangeville Flyers2 2 - 9 Niagara Falls Flyers9 Gale (4 - Centennial)
NOV SM Oct 06
7:00P
Oct 06 7:00 PM Centre Wellington Fusion2 2 - 1 Guelph Gryphons1 Centennial
NOV SM Oct 06
7:00P
Oct 06 7:00 PM Dundas Blues1 1 - 10 Ancaster Avalanche10 Spring Valley
MATO HA Oct 06
7:00P
Oct 06 7:00 PM Flamborough Sabres0 0 - 4 Orangeville Flyers4 Alder (Red)
ATO BO Oct 06
7:00P
Oct 06 7:00 PM Stoney Creek Warriors2 2 - 6 Burlington Eagles Gold6 Mainway (A)
MBAN SM Oct 06
7:00P
Oct 06 7:00 PM Centre Wellington Fusion3 3 - 2 Owen Sound Jr. Attack2 Bayshore
MID HA Oct 06
7:00P
Oct 06 7:00 PM Brampton 45s-27 7 - 3 Brampton 45s-13 Terry Miller
MPW SM Oct 06
7:30P
Oct 06 7:30 PM Dundas Blues2 2 - 1 Owen Sound Jr. Attack1 JMRRC (1 - West)
MPW HA Oct 06
7:30P
Oct 06 7:30 PM Centre Wellington Fusion0 0 - 6 Caledon Hawks6 Caledon East (1)
PW SM Oct 06
7:30P
Oct 06 7:30 PM Centre Wellington Fusion1 1 - 0 Caledon Hawks0 Mayfield
MBAN BO Oct 06
7:40P
Oct 06 7:40 PM Burlington Eagles Blue1 1 - 10 Oakville Rangers Red10 Joshua Creek (Red)
MBAN SM Oct 06
7:45P
Oct 06 7:45 PM Milton Winterhawks3 3 - 7 Guelph Gryphons7 WERC (2)
BAN BO Oct 06
7:50P
Oct 06 7:50 PM Oakville Rangers Blue4 4 - 4 Milton Winterhawks4 MSC (D)
BAN SM Oct 06
7:50P
Oct 06 7:50 PM Milton Winterhawks3 3 - 2 Oakville Rangers Red2 Glen Abbey (Green)
MPW HA Oct 06
8:00P
Oct 06 8:00 PM Flamborough Sabres3 3 - 0 Guelph Gryphons0 Centennial
PW SM Oct 06
8:00P
Oct 06 8:00 PM Guelph Gryphons7 7 - 2 Dundas Blues2 Eastwood
MBAN SM Oct 06
8:00P
Oct 06 8:00 PM Burlington Eagles2 2 - 0 Hespeler Shamrocks0 Hespeler (1)
BAN HA Oct 06
8:00P
Oct 06 8:00 PM Milton Winterhawks White1 1 - 4 Orangeville Flyers4 Alder (Red)
BAN RU Oct 06
8:00P
Oct 06 8:00 PM Orangeville Flyers5 5 - 3 Woolwich Wildcats3 Memorial (Snyder)
PW BO Oct 06
8:15P
Oct 06 8:15 PM Oakville Rangers Blue1 1 - 3 Niagara Falls Flyers3 Gale (4 - Centennial)
MID BO Oct 06
8:25P
Oct 06 8:25 PM Garden City Falcons0 0 - 3 Brampton 45s3 Earnscliffe (2)
MMID SM Oct 06
8:30P
Oct 06 8:30 PM Caledon Hawks0 0 - 2 Brampton 45s2 Terry Miller
MID SM Oct 06
8:30P
Oct 06 8:30 PM Centre Wellington Fusion6 6 - 1 Owen Sound Jr. Attack1 Bayshore
MMID SM Oct 06
8:45P
Oct 06 8:45 PM Hespeler Shamrocks1 1 - 4 Owen Sound Jr. Attack4 JMRRC (1 - West)
MMID HA Oct 06
8:45P
Oct 06 8:45 PM Orangeville Flyers5 5 - 2 Caledon Hawks2 Caledon East (1)
MMID BO Oct 06
9:00P
Oct 06 9:00 PM Burlington Eagles Blue2 2 - 5 Guelph Gryphons5 WERC (2)
MID SM Oct 06
9:00P
Oct 06 9:00 PM Woolwich Wildcats8 8 - 0 Dundas Blues0 Beverly
BAN HA Oct 06
9:10P
Oct 06 9:10 PM Flamborough Sabres0 0 - 6 Oakville Rangers6 Joshua Creek (Red)
MATO BO Oct 07
10:30A
Oct 07 10:30 AM Flamborough Sabres2 2 - 0 Brampton 45s0 Terry Miller
ATO BO Oct 07
11:00A
Oct 07 11:00 AM Orangeville Flyers3 3 - 2 Guelph Gryphons2 WERC (1)
ATO BO Oct 07
11:15A
Oct 07 11:15 AM Oakville Rangers9 9 - 4 Flamborough Sabres4 Harry Howell (B)
NOV SM Oct 07
12:00P
Oct 07 12:00 PM Milton Winterhawks12 12 - 1 Brampton 45s1 Chris Gibson
MID BO Oct 07
12:20P
Oct 07 12:20 PM Ancaster Avalanche1 1 - 2 Oakville Rangers2 SMSC (1)
NOV BO Oct 07
12:30P
Oct 07 12:30 PM Burlington Eagles6 6 - 2 Flamborough Sabres2 Harry Howell (B)
NOV BO Oct 07
12:30P
Oct 07 12:30 PM Caledon Hawks7 7 - 0 Stoney Creek Warriors0 Valley Park
MATO HA Oct 07
12:30P
Oct 07 12:30 PM Centre Wellington Fusion2 2 - 2 Milton Winterhawks2 MSC (D)
MATO HA Oct 07
12:40P
Oct 07 12:40 PM Halton Hills Thunder14 14 - 1 Ancaster Avalanche1 Morgan (B)
ATO SM Oct 07
12:40P
Oct 07 12:40 PM Guelph Gryphons4 4 - 5 Oakville Rangers Blue5 SMSC (2)
PW SM Oct 07
12:50P
Oct 07 12:50 PM Oakville Rangers Red8 8 - 0 Brampton 45s0 Terry Miller
NOV BO Oct 07
1:00P
Oct 07 1:00 PM Milton Winterhawks7 7 - 3 Orangeville Flyers3 Alder (Red)
NOV HA Oct 07
1:00P
Oct 07 1:00 PM Centre Wellington Fusion3 3 - 2 Woolwich Wildcats2 Memorial (McLeod)
MPW SM Oct 07
1:00P
Oct 07 1:00 PM Burlington Eagles0 0 - 1 Hespeler Shamrocks1 Hespeler (1)
NOV SM Oct 07
1:30P
Oct 07 1:30 PM Guelph Gryphons0 0 - 6 Woolwich Wildcats6 Memorial (Snyder)
ATO SM Oct 07
1:30P
Oct 07 1:30 PM Milton Winterhawks4 4 - 4 Owen Sound Jr. Attack4 Bayshore
MATO BO Oct 07
1:45P
Oct 07 1:45 PM Guelph Gryphons7 7 - 3 Stoney Creek Warriors3 Valley Park
ATO RU Oct 07
1:45P
Oct 07 1:45 PM Ancaster Avalanche0 0 - 7 Woolwich Wildcats7 Woolwich Township
MBAN HA Oct 07
1:45P
Oct 07 1:45 PM Halton Hills Thunder4 4 - 1 Flamborough Sabres1 Harry Howell (B)
ATO RU Oct 07
1:50P
Oct 07 1:50 PM Caledon Hawks3 3 - 8 Oakville Rangers8 SMSC (2)
MBAN BO Oct 07
2:00P
Oct 07 2:00 PM Niagara Falls Flyers3 3 - 5 Orangeville Flyers5 Alder (Red)
MMID SM Oct 07
2:00P
Oct 07 2:00 PM Ancaster Avalanche2 2 - 4 St. Marys Rock4 St. Marys (Rock)
MBAN SM Oct 07
2:10P
Oct 07 2:10 PM Ancaster Avalanche7 7 - 1 Brampton 45s1 Terry Miller
MMID BO Oct 07
2:10P
Oct 07 2:10 PM Flamborough Sabres3 3 - 5 Oakville Rangers Blue5 SMSC (1)
PW BO Oct 07
2:15P
Oct 07 2:15 PM Guelph Gryphons4 4 - 0 Brampton 45s0 Earnscliffe (2)
PW RU Oct 07
2:15P
Oct 07 2:15 PM Guelph Gryphons10 10 - 1 Hespeler Shamrocks1 Hespeler (1)
MPW SM Oct 07
2:30P
Oct 07 2:30 PM Oakville Rangers Red1 1 - 3 Woolwich Wildcats3 Memorial (Snyder)
PW SM Oct 07
2:30P
Oct 07 2:30 PM Owen Sound Jr. Attack0 0 - 1 Milton Winterhawks1 Memorial
ATO RU Oct 07
2:40P
Oct 07 2:40 PM Milton Winterhawks White9 9 - 0 Centre Wellington Fusion0 Fergus (A)
NOV BO Oct 07
3:00P
Oct 07 3:00 PM Niagara Falls Flyers2 2 - 4 Garden City Minor Falcons4 S-H SEC (Sportsplex) (4)
MATO SM Oct 07
3:00P
Oct 07 3:00 PM Guelph Gryphons2 2 - 2 Ancaster Avalanche2 Morgan (A)
MATO SM Oct 07
3:00P
Oct 07 3:00 PM Hespeler Shamrocks5 5 - 7 Burlington Eagles7 Central
ATO BO Oct 07
3:00P
Oct 07 3:00 PM Brampton 45s5 5 - 0 Stoney Creek Warriors0 Valley Park
ATO SM Oct 07
3:00P
Oct 07 3:00 PM Caledon Hawks2 2 - 4 Oakville Rangers Red4 SMSC (2)
MPW HA Oct 07
3:00P
Oct 07 3:00 PM Milton Winterhawks Blue9 9 - 1 Woolwich Wildcats1 Woolwich Township
PW BO Oct 07
3:00P
Oct 07 3:00 PM Stoney Creek Warriors3 3 - 3 Niagara Falls Flyers3 Gale (2 - Lifetime)
TYK3 Oct 07
3:00P
Oct 07 3:00 PM Burlington Eagles6 6 - 0 Dundas Blues0 Coronation
MPW HA Oct 07
3:05P
Oct 07 3:05 PM Guelph Gryphons1 1 - 4 Milton Winterhawks White4 MSC (D)
MATO HA Oct 07
3:30P
Oct 07 3:30 PM Guelph Gryphons1 1 - 4 Flamborough Sabres4 Harry Howell (B)
PW SM Oct 07
3:30P
Oct 07 3:30 PM Dundas Blues0 0 - 1 Hespeler Shamrocks1 Hespeler (1)
BAN RU Oct 07
3:30P
Oct 07 3:30 PM Caledon Hawks3 3 - 0 Orangeville Flyers0 Alder (Red)
MMID BO Oct 07
3:35P
Oct 07 3:35 PM Caledon Hawks2 2 - 4 Brampton 45s4 Earnscliffe (2)
PW SM Oct 07
3:45P
Oct 07 3:45 PM Ancaster Avalanche1 1 - 1 Woolwich Wildcats1 Memorial (Snyder)
MBAN HA Oct 07
3:45P
Oct 07 3:45 PM Ancaster Avalanche3 3 - 2 Guelph Gryphons2 WERC (2)
MPW SM Oct 07
3:50P
Oct 07 3:50 PM Owen Sound Jr. Attack3 3 - 1 Centre Wellington Fusion1 Fergus (A)
NOV SM Oct 07
4:00P
Oct 07 4:00 PM New Hamburg Huskies5 5 - 1 Dundas Blues1 Coronation
MPW SM Oct 07
4:10P
Oct 07 4:10 PM Guelph Gryphons1 1 - 6 Oakville Rangers Blue6 SMSC (2)
MATO BO Oct 07
4:15P
Oct 07 4:15 PM Niagara Falls Flyers3 3 - 5 Burlington Eagles5 Central
MPW BO Oct 07
4:15P
Oct 07 4:15 PM Burlington Eagles Blue2 2 - 5 Garden City Minor Falcons5 S-H SEC (Sportsplex) (4)
PW RU Oct 07
4:15P
Oct 07 4:15 PM Halton Hills Thunder1 1 - 0 Ancaster Avalanche0 Morgan (A)
MPW BO Oct 07
4:30P
Oct 07 4:30 PM Orangeville Flyers0 0 - 7 Milton Winterhawks7 MSC (D)
ATO RU Oct 07
4:45P
Oct 07 4:45 PM Halton Hills Thunder4 4 - 2 Flamborough Sabres2 Harry Howell (B)
BAN BO Oct 07
4:50P
Oct 07 4:50 PM Caledon Hawks6 6 - 1 Orangeville Flyers1 Alder (Red)
NOV HA Oct 07
5:00P
Oct 07 5:00 PM Guelph Gryphons1 1 - 4 Oakville Rangers4 Joshua Creek (Red)
MBAN HA Oct 07
5:00P
Oct 07 5:00 PM Milton Winterhawks Blue3 3 - 2 Hespeler Shamrocks2 Hespeler (1)
MID HA Oct 07
5:00P
Oct 07 5:00 PM Caledon Hawks5 5 - 3 Woolwich Wildcats3 Memorial (McLeod)
MMID SM Oct 07
5:10P
Oct 07 5:10 PM Oakville Rangers Blue0 0 - 3 Centre Wellington Fusion3 Fergus (A)
MMID SM Oct 07
5:15P
Oct 07 5:15 PM Brampton 45s3 3 - 9 Woolwich Wildcats9 Memorial (Snyder)
PW BO Oct 07
5:30P
Oct 07 5:30 PM Burlington Eagles Gold5 5 - 3 Burlington Eagles Blue3 Central
BAN BO Oct 07
5:30P
Oct 07 5:30 PM Burlington Eagles Gold1 1 - 4 Oakville Rangers Red4 SMSC (2)
ATO SM Oct 07
5:45P
Oct 07 5:45 PM Hespeler Shamrocks2 2 - 7 Ancaster Avalanche7 Morgan (A)
PW BO Oct 07
5:45P
Oct 07 5:45 PM Milton Winterhawks3 3 - 1 Garden City Minor Falcons1 S-H SEC (Sportsplex) (4)
PW RU Oct 07
5:50P
Oct 07 5:50 PM Caledon Hawks5 5 - 2 Milton Winterhawks Blue2 MSC (D)
MMID BO Oct 07
6:00P
Oct 07 6:00 PM Oakville Rangers Red5 5 - 1 Milton Winterhawks1 John Tonelli
BAN SM Oct 07
6:30P
Oct 07 6:30 PM Brampton 45s3 3 - 2 Hespeler Shamrocks2 Hespeler (1)
BAN BO Oct 07
6:45P
Oct 07 6:45 PM Niagara Falls Flyers1 1 - 9 Guelph Gryphons9 WERC (2)
BAN SM Oct 07
6:55P
Oct 07 6:55 PM Burlington Eagles7 7 - 0 Centre Wellington Fusion0 Fergus (A)
MBAN HA Oct 07
7:00P
Oct 07 7:00 PM Centre Wellington Fusion3 3 - 2 Stoney Creek Warriors2 Valley Park
MBAN BO Oct 07
7:15P
Oct 07 7:15 PM Brampton 45s1 1 - 7 Milton Winterhawks7 MSC (D)
MID SM Oct 07
7:15P
Oct 07 7:15 PM New Hamburg Huskies4 4 - 1 Woolwich Wildcats1 Memorial (Snyder)
MBAN BO Oct 07
7:20P
Oct 07 7:20 PM Garden City Minor Falcons2 2 - 3 Oakville Rangers Red3 Joshua Creek (Red)
MID SM Oct 07
8:00P
Oct 07 8:00 PM Dundas Blues4 4 - 2 Hespeler Shamrocks2 Hespeler (1)
BAN RU Oct 07
8:30P
Oct 07 8:30 PM Halton Hills Thunder4 4 - 6 Guelph Gryphons6 WERC (2)
MMID HA Oct 07
9:00P
Oct 07 9:00 PM Caledon Hawks6 6 - 2 Dundas Blues2 Coronation
NOV SM Oct 08
11:30A
Oct 08 11:30 AM Brampton 45s0 0 - 13 Woolwich Wildcats13 Memorial (Snyder)
ATO SM Oct 08
12:00P
Oct 08 12:00 PM Hespeler Shamrocks2 2 - 2 Owen Sound Jr. Attack2 Bayshore
MPW BO Oct 08
12:00P
Oct 08 12:00 PM Flamborough Sabres1 1 - 4 Oakville Rangers4 Joshua Creek (Red)
PW BO Oct 08
12:00P
Oct 08 12:00 PM Flamborough Sabres1 1 - 3 Brampton 45s3 Terry Miller
NOV SM Oct 08
12:30P
Oct 08 12:30 PM Erin-Hillsburgh Devils5 5 - 2 Milton Winterhawks2 MSC (D)
MPW SM Oct 08
12:30P
Oct 08 12:30 PM New Hamburg Huskies0 0 - 2 Woolwich Wildcats2 Memorial (Snyder)
NOV BO Oct 08
12:55P
Oct 08 12:55 PM Garden City Minor Falcons5 5 - 2 Brampton 45s2 Earnscliffe (2)
NOV HA Oct 08
1:00P
Oct 08 1:00 PM Halton Hills Thunder7 7 - 4 New Hamburg Huskies4 Wilmot Complex (Schout)
ATO SM Oct 08
1:00P
Oct 08 1:00 PM Oakville Rangers Red4 4 - 2 Woolwich Wildcats2 Memorial (McLeod)
PW SM Oct 08
1:15P
Oct 08 1:15 PM Woolwich Wildcats3 3 - 3 Owen Sound Jr. Attack3 Bayshore
PW BO Oct 08
1:20P
Oct 08 1:20 PM Burlington Eagles Gold2 2 - 3 Oakville Rangers Red3 Joshua Creek (Red)
ATO RU Oct 08
1:40P
Oct 08 1:40 PM Guelph Gryphons2 2 - 6 Milton Winterhawks White6 MSC (D)
NOV HA Oct 08
2:00P
Oct 08 2:00 PM Flamborough Sabres2 2 - 15 Milton Winterhawks15 John Tonelli
MMID SM Oct 08
2:10P
Oct 08 2:10 PM Owen Sound Jr. Attack3 3 - 0 New Hamburg Huskies0 Wilmot Complex (Schout)
MATO HA Oct 08
2:15P
Oct 08 2:15 PM Milton Winterhawks5 5 - 1 Woolwich Wildcats1 Memorial (McLeod)
PW BO Oct 08
2:15P
Oct 08 2:15 PM Garden City Minor Falcons1 1 - 5 Guelph Gryphons5 Sleeman
BAN RU Oct 08
2:15P
Oct 08 2:15 PM Guelph Gryphons8 8 - 0 Woolwich Wildcats0 Memorial (Snyder)
MATO SM Oct 08
2:30P
Oct 08 2:30 PM Woolwich Wildcats2 2 - 1 Hespeler Shamrocks1 Hespeler (2)
MBAN BO Oct 08
2:40P
Oct 08 2:40 PM Brampton 45s0 0 - 5 Oakville Rangers Blue5 Joshua Creek (Red)
ATO BO Oct 08
2:50P
Oct 08 2:50 PM Guelph Gryphons2 2 - 3 Milton Winterhawks3 MSC (D)
PW RU Oct 08
3:30P
Oct 08 3:30 PM Halton Hills Thunder3 3 - 5 Guelph Gryphons5 WERC (1)
MMID BO Oct 08
3:30P
Oct 08 3:30 PM Garden City Minor Falcons4 4 - 3 Guelph Gryphons3 Sleeman
ATO RU Oct 08
3:45P
Oct 08 3:45 PM Oakville Rangers6 6 - 1 Woolwich Wildcats1 Memorial (McLeod)
MPW SM Oct 08
3:45P
Oct 08 3:45 PM Oakville Rangers Blue1 1 - 2 Hespeler Shamrocks2 Hespeler (2)
NOV HA Oct 08
4:00P
Oct 08 4:00 PM Woolwich Wildcats3 3 - 18 Oakville Rangers18 Glen Abbey (Blue)
MATO BO Oct 08
4:00P
Oct 08 4:00 PM Garden City Minor Falcons3 3 - 2 Caledon Hawks2 Caledon East (1)
MPW BO Oct 08
4:00P
Oct 08 4:00 PM Guelph Gryphons6 6 - 0 Orangeville Flyers0 Tony Rose (A)
MPW HA Oct 08
4:00P
Oct 08 4:00 PM Ancaster Avalanche1 1 - 5 Milton Winterhawks Blue5 MSC (D)
MMID SM Oct 08
4:00P
Oct 08 4:00 PM St. Marys Rock2 2 - 1 Woolwich Wildcats1 Memorial (Snyder)
MATO SM Oct 08
4:15P
Oct 08 4:15 PM Milton Winterhawks1 1 - 5 Burlington Eagles5 Central
PW HA Oct 08
4:45P
Oct 08 4:45 PM Orangeville Flyers6 6 - 1 Flamborough Sabres1 Harry Howell (B)
MATO HA Oct 08
5:00P
Oct 08 5:00 PM Erin-Hillsburgh Devils2 2 - 2 Caledon Hawks2 Caledon East (1)
PW RU Oct 08
5:00P
Oct 08 5:00 PM Woolwich Wildcats7 7 - 0 Hespeler Shamrocks0 Hespeler (2)
MBAN BO Oct 08
5:00P
Oct 08 5:00 PM Glanbrook Rangers2 2 - 2 Orangeville Flyers2 Tony Rose (A)
ATO SM Oct 08
5:10P
Oct 08 5:10 PM Ancaster Avalanche1 1 - 2 Oakville Rangers Blue2 Glen Abbey (Blue)
ATO RU Oct 08
5:20P
Oct 08 5:20 PM Orangeville Flyers4 4 - 1 Milton Winterhawks Blue1 John Tonelli
MPW BO Oct 08
5:20P
Oct 08 5:20 PM Stoney Creek Warriors2 2 - 6 Milton Winterhawks6 MSC (D)
PW HA Oct 08
5:30P
Oct 08 5:30 PM Milton Winterhawks White0 0 - 4 Stoney Creek Warriors4 Valley Park
MBAN SM Oct 08
5:30P
Oct 08 5:30 PM Owen Sound Jr. Attack4 4 - 0 Burlington Eagles0 Central
MPW HA Oct 08
5:40P
Oct 08 5:40 PM Stoney Creek Warriors1 1 - 7 Oakville Rangers7 Joshua Creek (Red)
MATO HA Oct 08
5:45P
Oct 08 5:45 PM Orangeville Flyers8 8 - 3 Ancaster Avalanche3 Morgan (A)
MATO BO Oct 08
6:00P
Oct 08 6:00 PM Flamborough Sabres3 3 - 0 Brampton 45s0 South Fletcher (1)
ATO RU Oct 08
6:00P
Oct 08 6:00 PM Flamborough Sabres1 1 - 3 Caledon Hawks3 Caledon East (1)
MBAN BO Oct 08
6:15P
Oct 08 6:15 PM Milton Winterhawks6 6 - 3 Flamborough Sabres3 Harry Howell (B)
PW HA Oct 08
6:20P
Oct 08 6:20 PM Erin-Hillsburgh Devils BB0 0 - 2 Oakville Rangers2 Glen Abbey (Blue)
PW SM Oct 08
6:30P
Oct 08 6:30 PM Ancaster Avalanche2 2 - 2 Hespeler Shamrocks2 Hespeler (2)
MID SM Oct 08
6:30P
Oct 08 6:30 PM Owen Sound Jr. Attack4 4 - 1 Oakville Rangers1 River Oaks (A)
BAN HA Oct 08
6:40P
Oct 08 6:40 PM Erin-Hillsburgh Devils1 1 - 1 Milton Winterhawks White1 MSC (D)
MBAN HA Oct 08
7:00P
Oct 08 7:00 PM Flamborough Sabres6 6 - 0 Stoney Creek Warriors0 Valley Park
BAN BO Oct 08
7:00P
Oct 08 7:00 PM Burlington Eagles Blue0 0 - 2 Burlington Eagles Gold2 Central
BAN SM Oct 08
7:00P
Oct 08 7:00 PM Caledon Hawks1 1 - 2 Oakville Rangers Red2 Joshua Creek (Red)
MATO SM Oct 08
7:10P
Oct 08 7:10 PM Halton Hills Thunder5 5 - 1 Brampton 45s1 South Fletcher (1)
MMID SM Oct 08
7:10P
Oct 08 7:10 PM Centre Wellington Fusion8 8 - 1 Ancaster Avalanche1 Morgan (A)
BAN BO Oct 08
7:40P
Oct 08 7:40 PM Milton Winterhawks3 3 - 7 Oakville Rangers Red7 Glen Abbey (Blue)
MBAN SM Oct 08
7:45P
Oct 08 7:45 PM New Hamburg Huskies2 2 - 3 Hespeler Shamrocks3 Hespeler (2)
MBAN HA Oct 08
8:00P
Oct 08 8:00 PM Guelph Gryphons0 0 - 7 Milton Winterhawks White7 Memorial
BAN SM Oct 08
8:20P
Oct 08 8:20 PM Hespeler Shamrocks1 1 - 4 Oakville Rangers Blue4 River Oaks (A)
MID BO Oct 08
8:20P
Oct 08 8:20 PM Garden City Falcons6 6 - 2 Milton Winterhawks2 MSC (D)
MBAN SM Oct 09
6:15P
Oct 09 6:15 PM Oakville Rangers Red3 3 - 1 Brampton 45s1 South Fletcher (4)
NOV HA Oct 09
6:30P
Oct 09 6:30 PM Flamborough Sabres0 0 - 12 Caledon Hawks12 Teen Ranch
MPW BO Oct 09
7:00P
Oct 09 7:00 PM Burlington Eagles Blue0 0 - 10 Burlington Eagles Gold10 Appleby (1)
ATO BO Oct 09
7:15P
Oct 09 7:15 PM Oakville Rangers5 5 - 8 Brampton 45s8 South Fletcher (2)
MPW SM Oct 09
7:30P
Oct 09 7:30 PM Dundas Blues2 2 - 2 Caledon Hawks2 Teen Ranch
PW BO Oct 09
7:30P
Oct 09 7:30 PM Orangeville Flyers1 1 - 6 Burlington Eagles Gold6 Appleby (2)
MMID HA Oct 09
8:25P
Oct 09 8:25 PM Dundas Blues3 3 - 3 Brampton 45s3 South Fletcher (2)
BAN BO Oct 09
8:40P
Oct 09 8:40 PM Oakville Rangers Blue3 3 - 3 Burlington Eagles Blue3 Appleby (2)
BAN RU Oct 09
8:45P
Oct 09 8:45 PM Orangeville Flyers4 4 - 1 Caledon Hawks1 Teen Ranch
MID BO Oct 09
8:45P
Oct 09 8:45 PM Caledon Hawks5 5 - 4 Brampton 45s4 Earnscliffe (2)
MID SM Oct 09
9:00P
Oct 09 9:00 PM Hespeler Shamrocks4 4 - 1 Brampton 45s1 Earnscliffe (1)
NOV BO Oct 10
6:20P
Oct 10 6:20 PM Niagara Falls Flyers2 2 - 2 Stoney Creek Warriors2 Saltfleet
NOV BO Oct 10
6:30P
Oct 10 6:30 PM Milton Winterhawks8 8 - 0 Brampton 45s0 Earnscliffe (2)
NOV BO Oct 10
6:30P
Oct 10 6:30 PM Burlington Eagles0 0 - 7 Guelph Gryphons7 Victoria
NOV HA Oct 10
6:30P
Oct 10 6:30 PM New Hamburg Huskies4 4 - 2 Centre Wellington Fusion2 Fergus (A)
MATO BO Oct 10
6:30P
Oct 10 6:30 PM Halton Hills Thunder5 5 - 2 Milton Winterhawks2 MSC (D)
MATO SM Oct 10
6:30P
Oct 10 6:30 PM New Hamburg Huskies3 3 - 3 Halton Hills Thunder3 MMSP (D)
ATO SM Oct 10
6:30P
Oct 10 6:30 PM Oakville Rangers Red5 5 - 4 New Hamburg Huskies4 Wilmot Complex (Optimist)
MPW SM Oct 10
6:40P
Oct 10 6:40 PM Centre Wellington Fusion3 3 - 2 Ancaster Avalanche2 Morgan (B)
PW BO Oct 10
6:45P
Oct 10 6:45 PM Guelph Gryphons3 3 - 1 Stoney Creek Warriors1 Valley Park
MATO HA Oct 10
7:00P
Oct 10 7:00 PM Caledon Hawks7 7 - 4 Oakville Rangers4 SMSC (2)
ATO BO Oct 10
7:00P
Oct 10 7:00 PM Burlington Eagles Blue1 1 - 6 Garden City Minor Falcons6 S-H SEC (Sportsplex) (1)
ATO BO Oct 10
7:00P
Oct 10 7:00 PM Guelph Gryphons6 6 - 2 Halton Hills Thunder2 Acton (Main)
ATO SM Oct 10
7:00P
Oct 10 7:00 PM Milton Winterhawks3 3 - 1 Guelph Gryphons1 Centennial
MPW BO Oct 10
7:00P
Oct 10 7:00 PM Guelph Gryphons4 4 - 3 Niagara Falls Flyers3 Gale (4 - Centennial)
MPW HA Oct 10
7:00P
Oct 10 7:00 PM Centre Wellington Fusion1 1 - 6 Woolwich Wildcats6 Woolwich Township
PW HA Oct 10
7:00P
Oct 10 7:00 PM Orangeville Flyers2 2 - 2 Erin-Hillsburgh Devils BB2 Erin
MID BO Oct 10
7:00P
Oct 10 7:00 PM Brampton 45s4 4 - 2 Niagara Falls Flyers2 Chippawa
TYK2 Oct 10
7:00P
Oct 10 7:00 PM Stoney Creek Warriors2 2 - 7 Burlington Eagles7 Central
MPW BO Oct 10
7:15P
Oct 10 7:15 PM Halton Hills Thunder2 2 - 4 Flamborough Sabres4 Harry Howell (B)
BAN BO Oct 10
7:20P
Oct 10 7:20 PM Oakville Rangers Red6 6 - 2 Oakville Rangers Blue2 Joshua Creek (Red)
MATO BO Oct 10
7:30P
Oct 10 7:30 PM Niagara Falls Flyers6 6 - 3 Stoney Creek Warriors3 Saltfleet
ATO RU Oct 10
7:30P
Oct 10 7:30 PM Orangeville Flyers6 6 - 5 Centre Wellington Fusion5 Elora
PW RU Oct 10
7:30P
Oct 10 7:30 PM Ancaster Avalanche4 4 - 1 Guelph Gryphons1 Victoria
MBAN BO Oct 10
7:30P
Oct 10 7:30 PM Burlington Eagles Gold4 4 - 0 Halton Hills Thunder0 MMSP (Alcott)
MBAN HA Oct 10
7:30P
Oct 10 7:30 PM Ancaster Avalanche4 4 - 2 Centre Wellington Fusion2 Fergus (A)
MATO SM Oct 10
7:40P
Oct 10 7:40 PM Burlington Eagles5 5 - 2 Brampton 45s2 Earnscliffe (2)
MPW HA Oct 10
7:40P
Oct 10 7:40 PM Flamborough Sabres1 1 - 3 Milton Winterhawks White3 Memorial
PW SM Oct 10
7:40P
Oct 10 7:40 PM Dundas Blues1 1 - 6 New Hamburg Huskies6 Wilmot Complex (Optimist)
BAN RU Oct 10
7:40P
Oct 10 7:40 PM Halton Hills Thunder10 10 - 1 Milton Winterhawks Blue1 MSC (D)
MPW HA Oct 10
7:45P
Oct 10 7:45 PM Caledon Hawks3 3 - 3 Halton Hills Thunder3 MMSP (D)
MBAN SM Oct 10
7:45P
Oct 10 7:45 PM Guelph Gryphons0 0 - 5 Ancaster Avalanche5 Morgan (B)
MBAN SM Oct 10
8:00P
Oct 10 8:00 PM Oakville Rangers Red0 0 - 2 Burlington Eagles2 Appleby (2)
BAN BO Oct 10
8:00P
Oct 10 8:00 PM Halton Hills Thunder0 0 - 3 Stoney Creek Warriors3 Valley Park
BAN HA Oct 10
8:15P
Oct 10 8:15 PM Orangeville Flyers9 9 - 4 Erin-Hillsburgh Devils4 Erin
MMID BO Oct 10
8:15P
Oct 10 8:15 PM Brampton 45s3 3 - 3 Niagara Falls Flyers3 Gale (4 - Centennial)
MBAN BO Oct 10
8:30P
Oct 10 8:30 PM Guelph Gryphons0 0 - 7 Garden City Minor Falcons7 Burgoyne
MBAN HA Oct 10
8:30P
Oct 10 8:30 PM Oakville Rangers3 3 - 1 Halton Hills Thunder1 Acton (Main)
BAN BO Oct 10
8:45P
Oct 10 8:45 PM Flamborough Sabres3 3 - 5 Guelph Gryphons5 Victoria
MMID BO Oct 10
8:45P
Oct 10 8:45 PM Burlington Eagles Gold3 3 - 1 Flamborough Sabres1 Harry Howell (B)
MBAN BO Oct 10
8:50P
Oct 10 8:50 PM Flamborough Sabres0 0 - 2 Brampton 45s2 Earnscliffe (2)
MMID BO Oct 10
9:00P
Oct 10 9:00 PM Milton Winterhawks3 3 - 0 Burlington Eagles Blue0 Mainway (A)
MMID BO Oct 10
9:00P
Oct 10 9:00 PM Oakville Rangers Red3 3 - 6 Halton Hills Thunder6 MMSP (D)
MID BO Oct 10
9:00P
Oct 10 9:00 PM Flamborough Sabres4 4 - 6 Guelph Gryphons6 WERC (1)
MID BO Oct 10
9:00P
Oct 10 9:00 PM Halton Hills Thunder5 5 - 5 Oakville Rangers5 Joshua Creek (Red)
MID BO Oct 10
9:10P
Oct 10 9:10 PM Milton Winterhawks3 3 - 1 Ancaster Avalanche1 Morgan (B)
PW HA Oct 11
6:20P
Oct 11 6:20 PM Oakville Rangers1 1 - 3 Stoney Creek Warriors3 Valley Park
NOV BO Oct 11
6:30P
Oct 11 6:30 PM Garden City Minor Falcons2 2 - 7 Flamborough Sabres7 Harry Howell (B)
MATO BO Oct 11
6:30P
Oct 11 6:30 PM Orangeville Flyers2 2 - 5 Caledon Hawks5 Caledon East (1)
MATO SM Oct 11
6:30P
Oct 11 6:30 PM Woolwich Wildcats4 4 - 1 Guelph Gryphons1 Victoria
MATO SM Oct 11
6:30P
Oct 11 6:30 PM Milton Winterhawks2 2 - 6 Oakville Rangers6 Glen Abbey (Green)
ATO SM Oct 11
6:30P
Oct 11 6:30 PM Hespeler Shamrocks0 0 - 3 Milton Winterhawks3 MSC (D)
ATO RU Oct 11
6:30P
Oct 11 6:30 PM Flamborough Sabres0 0 - 12 Milton Winterhawks White12 John Tonelli
PW BO Oct 11
6:30P
Oct 11 6:30 PM Milton Winterhawks2 2 - 0 Halton Hills Thunder0 MMSP (Alcott)
NOV SM Oct 11
7:00P
Oct 11 7:00 PM Burlington Eagles3 3 - 5 Erin-Hillsburgh Devils5 Hillsburgh
NOV SM Oct 11
7:00P
Oct 11 7:00 PM Guelph Gryphons3 3 - 9 Oakville Rangers9 River Oaks (B)
MATO HA Oct 11
7:00P
Oct 11 7:00 PM Dundas Blues4 4 - 4 Centre Wellington Fusion4 Elora
ATO BO Oct 11
7:00P
Oct 11 7:00 PM Milton Winterhawks0 0 - 4 Burlington Eagles Blue4 Appleby (3)
ATO RU Oct 11
7:00P
Oct 11 7:00 PM Milton Winterhawks Blue3 3 - 6 Halton Hills Thunder6 Acton (B)
MPW SM Oct 11
7:00P
Oct 11 7:00 PM Oakville Rangers Red6 6 - 0 Dundas Blues0 Eastwood
MPW SM Oct 11
7:00P
Oct 11 7:00 PM Milton Winterhawks1 1 - 0 Woolwich Wildcats0 Woolwich Township
TYK1 Oct 11
7:00P
Oct 11 7:00 PM Caledon Hawks5 5 - 1 Orangeville Flyers1 Alder (Red)
ATO SM Oct 11
7:10P
Oct 11 7:10 PM Oakville Rangers Blue1 1 - 3 Centre Wellington Fusion3 Fergus (A)
MPW HA Oct 11
7:15P
Oct 11 7:15 PM Oakville Rangers5 5 - 1 Halton Hills Thunder1 Acton (Main)
MPW BO Oct 11
7:30P
Oct 11 7:30 PM Garden City Minor Falcons2 2 - 3 Caledon Hawks3 Caledon East (1)
PW SM Oct 11
7:30P
Oct 11 7:30 PM Oakville Rangers Blue2 2 - 2 Guelph Gryphons2 Victoria
MBAN BO Oct 11
7:30P
Oct 11 7:30 PM Burlington Eagles Blue0 0 - 3 Stoney Creek Warriors3 Valley Park
PW RU Oct 11
7:40P
Oct 11 7:40 PM Caledon Hawks6 6 - 1 Milton Winterhawks Blue1 John Tonelli
MBAN SM Oct 11
7:40P
Oct 11 7:40 PM Hespeler Shamrocks0 0 - 2 Oakville Rangers Blue2 Glen Abbey (Green)
BAN SM Oct 11
7:40P
Oct 11 7:40 PM New Hamburg Huskies2 2 - 8 Milton Winterhawks8 MSC (D)
MPW HA Oct 11
7:45P
Oct 11 7:45 PM Ancaster Avalanche2 2 - 5 Guelph Gryphons5 WERC (2)
MID BO Oct 11
7:45P
Oct 11 7:45 PM Burlington Eagles8 8 - 2 Flamborough Sabres2 Harry Howell (B)
MPW BO Oct 11
8:00P
Oct 11 8:00 PM Milton Winterhawks7 7 - 0 Orangeville Flyers0 Tony Rose (A)
PW BO Oct 11
8:00P
Oct 11 8:00 PM Caledon Hawks5 5 - 1 Orangeville Flyers1 Alder (Red)
BAN SM Oct 11
8:00P
Oct 11 8:00 PM Guelph Gryphons1 1 - 2 Burlington Eagles2 Appleby (3)
PW BO Oct 11
8:10P
Oct 11 8:10 PM Burlington Eagles Blue1 1 - 3 Oakville Rangers Red3 River Oaks (B)
BAN RU Oct 11
8:10P
Oct 11 8:10 PM Caledon Hawks2 2 - 4 Centre Wellington Fusion4 Elora
BAN SM Oct 11
8:30P
Oct 11 8:30 PM Centre Wellington Fusion1 1 - 1 Ancaster Avalanche1 Morgan (B)
MMID BO Oct 11
8:30P
Oct 11 8:30 PM Halton Hills Thunder3 3 - 5 Garden City Minor Falcons5 S-H SEC (Sportsplex) (1)
BAN BO Oct 11
8:45P
Oct 11 8:45 PM Stoney Creek Warriors3 3 - 5 Caledon Hawks5 Caledon East (1)
MID SM Oct 11
8:45P
Oct 11 8:45 PM Dundas Blues3 3 - 4 Halton Hills Thunder4 Acton (Main)
MMID SM Oct 11
9:00P
Oct 11 9:00 PM Oakville Rangers Blue3 3 - 3 Halton Hills Thunder3 MMSP (D)
MMID SM Oct 11
9:00P
Oct 11 9:00 PM Brampton 45s2 2 - 4 Oakville Rangers Red4 Glen Abbey (Green)
MID HA Oct 11
9:15P
Oct 11 9:15 PM Halton Hills Thunder3 3 - 1 Orangeville Flyers1 Alder (Red)
NOV BO Oct 12
6:30P
Oct 12 6:30 PM Burlington Eagles2 2 - 7 Milton Winterhawks7 MSC (D)
NOV HA Oct 12
6:30P
Oct 12 6:30 PM Halton Hills Thunder4 4 - 6 Guelph Gryphons6 Centennial
MATO SM Oct 12
6:30P
Oct 12 6:30 PM Guelph Gryphons1 1 - 1 Halton Hills Thunder1 MMSP (Alcott)
MATO HA Oct 12
6:30P
Oct 12 6:30 PM Guelph Gryphons2 2 - 1 Halton Hills Thunder1 MMSP (D)
ATO BO Oct 12
6:30P
Oct 12 6:30 PM Garden City Minor Falcons4 4 - 1 Oakville Rangers1 Glen Abbey (Green)
ATO SM Oct 12
6:30P
Oct 12 6:30 PM Woolwich Wildcats6 6 - 2 Caledon Hawks2 Caledon East (2)
TYK1 Oct 12
6:30P
Oct 12 6:30 PM Halton Hills Thunder2 2 - 9 Burlington Eagles9 Mainway (B)
TYK3 Oct 12
6:30P
Oct 12 6:30 PM Oakville Rangers5 5 - 0 Caledon Hawks0 Mayfield
MATO BO Oct 12
7:00P
Oct 12 7:00 PM Niagara Falls Flyers2 2 - 5 Guelph Gryphons5 WERC (1)
ATO SM Oct 12
7:00P
Oct 12 7:00 PM Burlington Eagles11 11 - 1 Dundas Blues1 Eastwood
ATO SM Oct 12
7:00P
Oct 12 7:00 PM Halton Hills Thunder2 2 - 9 Erin-Hillsburgh Devils9 Erin
ATO RU Oct 12
7:00P
Oct 12 7:00 PM Halton Hills Thunder1 1 - 3 Orangeville Flyers3 Alder (Red)
MPW BO Oct 12
7:00P
Oct 12 7:00 PM Brampton 45s5 5 - 4 Burlington Eagles Blue4 Appleby (1)
MPW SM Oct 12
7:00P
Oct 12 7:00 PM Burlington Eagles3 3 - 3 New Hamburg Huskies3 Wilmot Complex (Schout)
TYK1 Oct 12
7:00P
Oct 12 7:00 PM Milton Winterhawks12 12 - 3 Niagara Falls Flyers3 Gale (4 - Centennial)
TYK3 Oct 12
7:00P
Oct 12 7:00 PM Dundas Blues1 1 - 7 Ancaster Avalanche7 Spring Valley
MPW HA Oct 12
7:15P
Oct 12 7:15 PM Stoney Creek Warriors0 0 - 5 Flamborough Sabres5 Harry Howell (B)
MID HA Oct 12
7:15P
Oct 12 7:15 PM Caledon Hawks0 0 - 5 Brampton 45s-15 Earnscliffe (2)
MATO BO Oct 12
7:30P
Oct 12 7:30 PM Milton Winterhawks4 4 - 1 Burlington Eagles1 Mainway (B)
ATO RU Oct 12
7:30P
Oct 12 7:30 PM Caledon Hawks2 2 - 5 Guelph Gryphons5 Centennial
PW BO Oct 12
7:30P
Oct 12 7:30 PM Niagara Falls Flyers2 2 - 0 Caledon Hawks0 Mayfield
PW RU Oct 12
7:30P
Oct 12 7:30 PM Halton Hills Thunder0 0 - 4 Centre Wellington Fusion4 Fergus (A)
MMID HA Oct 12
7:30P
Oct 12 7:30 PM Guelph Gryphons4 4 - 5 Caledon Hawks5 Caledon East (2)
PW BO Oct 12
7:40P
Oct 12 7:40 PM Stoney Creek Warriors2 2 - 7 Milton Winterhawks7 MSC (D)
PW SM Oct 12
7:40P
Oct 12 7:40 PM Caledon Hawks3 3 - 4 Oakville Rangers Blue4 Joshua Creek (Red)
MBAN HA Oct 12
7:40P
Oct 12 7:40 PM Ancaster Avalanche1 1 - 1 Oakville Rangers1 Glen Abbey (Green)
PW SM Oct 12
7:45P
Oct 12 7:45 PM Hespeler Shamrocks3 3 - 0 Halton Hills Thunder Red0 MMSP (Alcott)
PW SM Oct 12
8:00P
Oct 12 8:00 PM Centre Wellington Fusion3 3 - 1 Burlington Eagles1 Appleby (1)
MBAN SM Oct 12
8:00P
Oct 12 8:00 PM Woolwich Wildcats0 0 - 2 Centre Wellington Fusion2 Elora
MBAN HA Oct 12
8:00P
Oct 12 8:00 PM Stoney Creek Warriors0 0 - 6 Milton Winterhawks White6 Memorial
MBAN HA Oct 12
8:00P
Oct 12 8:00 PM Flamborough Sabres1 1 - 4 Orangeville Flyers4 Alder (Red)
MBAN BO Oct 12
8:15P
Oct 12 8:15 PM Stoney Creek Warriors0 0 - 3 Niagara Falls Flyers3 Gale (4 - Centennial)
MID SM Oct 12
8:15P
Oct 12 8:15 PM Halton Hills Thunder3 3 - 4 Erin-Hillsburgh Devils4 Erin
MID SM Oct 12
8:15P
Oct 12 8:15 PM Woolwich Wildcats4 4 - 0 New Hamburg Huskies0 Wilmot Complex (Schout)
BAN SM Oct 12
8:45P
Oct 12 8:45 PM Woolwich Wildcats5 5 - 0 Halton Hills Thunder0 Acton (B)
BAN HA Oct 12
9:00P
Oct 12 9:00 PM Milton Winterhawks White2 2 - 1 Oakville Rangers1 Glen Abbey (Green)
MMID BO Oct 12
9:00P
Oct 12 9:00 PM Niagara Falls Flyers3 3 - 9 Milton Winterhawks9 MSC (D)
MMID SM Oct 12
9:00P
Oct 12 9:00 PM Hespeler Shamrocks1 1 - 0 Oakville Rangers Blue0 Joshua Creek (Red)
MATO SM Oct 13
6:30P
Oct 13 6:30 PM Centre Wellington Fusion10 10 - 1 New Hamburg Huskies1 Wilmot Complex (Optimist)
MATO HA Oct 13
6:30P
Oct 13 6:30 PM Oakville Rangers4 4 - 4 Caledon Hawks4 Caledon East (1)
TYK3 Oct 13
6:30P
Oct 13 6:30 PM Centre Wellington Fusion0 0 - 12 Milton Winterhawks12 MSC (D)
NOV BO Oct 13
7:00P
Oct 13 7:00 PM Oakville Rangers3 3 - 2 Niagara Falls Flyers2 Gale (4 - Centennial)
NOV SM Oct 13
7:00P
Oct 13 7:00 PM Brampton 45s1 1 - 9 Ancaster Avalanche9 Spring Valley
MATO HA Oct 13
7:00P
Oct 13 7:00 PM Erin-Hillsburgh Devils2 2 - 2 Dundas Blues2 Eastwood
MATO HA Oct 13
7:00P
Oct 13 7:00 PM Woolwich Wildcats2 2 - 8 Orangeville Flyers8 Alder (Red)
ATO BO Oct 13
7:00P
Oct 13 7:00 PM Caledon Hawks3 3 - 3 Burlington Eagles Gold3 Mainway (A)
PW SM Oct 13
7:00P
Oct 13 7:00 PM Halton Hills Thunder Black2 2 - 5 Caledon Hawks5 Teen Ranch
MBAN SM Oct 13
7:00P
Oct 13 7:00 PM New Hamburg Huskies8 8 - 3 Owen Sound Jr. Attack3 Bayshore
BAN BO Oct 13
7:00P
Oct 13 7:00 PM Burlington Eagles Gold8 8 - 0 Brampton 45s0 Terry Miller
MPW HA Oct 13
7:30P
Oct 13 7:30 PM Woolwich Wildcats2 2 - 4 Caledon Hawks4 Caledon East (1)
PW HA Oct 13
7:30P
Oct 13 7:30 PM Flamborough Sabres0 0 - 6 Milton Winterhawks White6 MSC (D)
BAN SM Oct 13
7:30P
Oct 13 7:30 PM Owen Sound Jr. Attack3 3 - 0 Hespeler Shamrocks0 Hespeler (1)
PW SM Oct 13
7:40P
Oct 13 7:40 PM Ancaster Avalanche2 2 - 2 Oakville Rangers Red2 Glen Abbey (Green)
PW BO Oct 13
8:00P
Oct 13 8:00 PM Flamborough Sabres3 3 - 4 Guelph Gryphons4 Centennial
MBAN BO Oct 13
8:00P
Oct 13 8:00 PM Milton Winterhawks3 3 - 2 Orangeville Flyers2 Tony Rose (A)
MBAN BO Oct 13
8:00P
Oct 13 8:00 PM Halton Hills Thunder1 1 - 6 Glanbrook Rangers6 Valley Park
BAN RU Oct 13
8:00P
Oct 13 8:00 PM Milton Winterhawks Blue Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
MMID SM Oct 13
8:30P
Oct 13 8:30 PM Guelph Gryphons1 1 - 0 Owen Sound Jr. Attack0 Bayshore
MPW SM Oct 13
8:45P
Oct 13 8:45 PM Guelph Gryphons5 5 - 2 Brampton 45s2 Earnscliffe (2)
MBAN SM Oct 13
8:45P
Oct 13 8:45 PM Hespeler Shamrocks3 3 - 1 Guelph Gryphons1 WERC (2)
MMID HA Oct 13
8:45P
Oct 13 8:45 PM Brampton 45s6 6 - 2 Caledon Hawks2 Caledon East (1)
MATO HA Oct 14
10:30A
Oct 14 10:30 AM Orangeville Flyers1 1 - 2 Oakville Rangers2 SMSC (2)
TYK3 Oct 14
11:00A
Oct 14 11:00 AM Halton Hills Thunder1 1 - 12 Guelph Gryphons12 WERC (1)
TYK3 Oct 14
11:40A
Oct 14 11:40 AM Orangeville Flyers0 0 - 3 Oakville Rangers3 SMSC (2)
ATO BO Oct 14
12:00P
Oct 14 12:00 PM Brampton 45s3 3 - 5 Guelph Gryphons5 WERC (1)
NOV BO Oct 14
12:30P
Oct 14 12:30 PM Garden City Minor Falcons2 2 - 2 Stoney Creek Warriors2 Valley Park
MATO HA Oct 14
12:40P
Oct 14 12:40 PM Flamborough Sabres4 4 - 2 Ancaster Avalanche2 Morgan (B)
TYK2 Oct 14
12:40P
Oct 14 12:40 PM Centre Wellington Fusion4 4 - 7 Oakville Rangers7 SMSC (2)
NOV HA Oct 14
1:00P
Oct 14 1:00 PM New Hamburg Huskies8 8 - 1 Woolwich Wildcats1 Memorial (McLeod)
MATO BO Oct 14
1:00P
Oct 14 1:00 PM Orangeville Flyers1 1 - 1 Niagara Falls Flyers1 Gale (1 - ES Fox)
ATO RU Oct 14
1:00P
Oct 14 1:00 PM Woolwich Wildcats1 1 - 4 Orangeville Flyers4 Alder (Red)
TYK1 Oct 14
1:00P
Oct 14 1:00 PM Caledon Hawks2 2 - 1 Niagara Falls Flyers1 Gale (4 - Centennial)
TYK2 Oct 14
1:00P
Oct 14 1:00 PM Brampton 45s Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
ATO SM Oct 14
1:15P
Oct 14 1:15 PM Ancaster Avalanche5 5 - 2 Owen Sound Jr. Attack2 JMRRC (1 - West)
PW HA Oct 14
1:30P
Oct 14 1:30 PM Erin-Hillsburgh Devils BB4 4 - 4 Milton Winterhawks White4 MSC (D)
NOV HA Oct 14
1:40P
Oct 14 1:40 PM Milton Winterhawks1 1 - 3 Oakville Rangers3 SMSC (2)
MATO BO Oct 14
1:45P
Oct 14 1:45 PM Garden City Minor Falcons7 7 - 1 Stoney Creek Warriors1 Valley Park
TYK1 Oct 14
2:00P
Oct 14 2:00 PM Oakville Rangers2 2 - 2 Burlington Eagles2 Appleby (3)
TYK1 Oct 14
2:00P
Oct 14 2:00 PM Guelph Gryphons5 5 - 0 Orangeville Flyers0 Alder (Red)
NOV SM Oct 14
2:10P
Oct 14 2:10 PM Milton Winterhawks12 12 - 0 Brampton 45s0 Terry Miller
ATO BO Oct 14
2:15P
Oct 14 2:15 PM Caledon Hawks1 1 - 1 Niagara Falls Flyers1 Gale (1 - ES Fox)
ATO SM Oct 14
2:15P
Oct 14 2:15 PM Oakville Rangers Blue9 9 - 0 Hespeler Shamrocks0 Hespeler (1)
ATO SM Oct 14
2:30P
Oct 14 2:30 PM Erin-Hillsburgh Devils3 3 - 6 Woolwich Wildcats6 Memorial (Snyder)
BAN SM Oct 14
2:30P
Oct 14 2:30 PM Brampton 45s0 0 - 2 Owen Sound Jr. Attack2 JMRRC (1 - West)
TYK2 Oct 14
2:30P
Oct 14 2:30 PM Burlington Eagles12 12 - 5 Milton Winterhawks5 Memorial
ATO SM Oct 14
2:50P
Oct 14 2:50 PM Brampton 45s0 0 - 8 Oakville Rangers Red8 SMSC (2)
MPW BO Oct 14
2:50P
Oct 14 2:50 PM Flamborough Sabres3 3 - 6 Milton Winterhawks6 MSC (D)
NOV BO Oct 14
3:00P
Oct 14 3:00 PM Flamborough Sabres1 1 - 5 Orangeville Flyers5 Alder (Red)
NOV SM Oct 14
3:00P
Oct 14 3:00 PM Oakville Rangers9 9 - 2 Burlington Eagles2 Central
ATO BO Oct 14
3:00P
Oct 14 3:00 PM Flamborough Sabres5 5 - 0 Stoney Creek Warriors0 Valley Park
TYK3 Oct 14
3:00P
Oct 14 3:00 PM Caledon Hawks5 5 - 4 Burlington Eagles4 Appleby (3)
TYK3 Oct 14
3:00P
Oct 14 3:00 PM Milton Winterhawks8 8 - 0 Dundas Blues0 Coronation
ATO RU Oct 14
3:15P
Oct 14 3:15 PM Guelph Gryphons4 4 - 1 Flamborough Sabres1 Harry Howell (B)
MATO SM Oct 14
3:30P
Oct 14 3:30 PM Halton Hills Thunder1 1 - 4 Milton Winterhawks4 Memorial
PW SM Oct 14
3:30P
Oct 14 3:30 PM Brampton 45s1 1 - 5 Hespeler Shamrocks5 Hespeler (1)
MPW SM Oct 14
3:45P
Oct 14 3:45 PM Centre Wellington Fusion2 2 - 5 Woolwich Wildcats5 Memorial (Snyder)
MMID BO Oct 14
3:45P
Oct 14 3:45 PM Flamborough Sabres2 2 - 4 Brampton 45s4 Earnscliffe (2)
MPW BO Oct 14
4:00P
Oct 14 4:00 PM Brampton 45s1 1 - 5 Orangeville Flyers5 Alder (Red)
PW BO Oct 14
4:00P
Oct 14 4:00 PM Orangeville Flyers1 1 - 5 Oakville Rangers Red5 SMSC (2)
PW SM Oct 14
4:00P
Oct 14 4:00 PM Guelph Gryphons2 2 - 2 Halton Hills Thunder Black2 Acton (Main)
MATO BO Oct 14
4:15P
Oct 14 4:15 PM Oakville Rangers3 3 - 2 Burlington Eagles2 Central
MPW BO Oct 14
4:15P
Oct 14 4:15 PM Caledon Hawks9 9 - 0 Stoney Creek Warriors0 Valley Park
MATO BO Oct 14
4:30P
Oct 14 4:30 PM Orangeville Flyers2 2 - 1 Niagara Falls Flyers1 Gale (2 - Lifetime)
MBAN HA Oct 14
4:30P
Oct 14 4:30 PM Milton Winterhawks White5 5 - 1 Flamborough Sabres1 Harry Howell (B)
MBAN BO Oct 14
5:00P
Oct 14 5:00 PM Brampton 45s2 2 - 3 Orangeville Flyers3 Alder (Red)
MMID SM Oct 14
5:00P
Oct 14 5:00 PM Guelph Gryphons2 2 - 3 Hespeler Shamrocks3 Hespeler (1)
ATO BO Oct 14
5:15P
Oct 14 5:15 PM Orangeville Flyers5 5 - 1 Halton Hills Thunder1 MMSP (Alcott)
MBAN SM Oct 14
5:15P
Oct 14 5:15 PM Centre Wellington Fusion2 2 - 2 Woolwich Wildcats2 Memorial (Snyder)
PW BO Oct 14
5:20P
Oct 14 5:20 PM Flamborough Sabres3 3 - 3 Oakville Rangers Blue3 SMSC (2)
ATO RU Oct 14
5:30P
Oct 14 5:30 PM Ancaster Avalanche0 0 - 5 Halton Hills Thunder5 Acton (Main)
MPW SM Oct 14
5:30P
Oct 14 5:30 PM Hespeler Shamrocks2 2 - 2 Burlington Eagles2 Central
MBAN HA Oct 14
5:30P
Oct 14 5:30 PM Centre Wellington Fusion1 1 - 1 Milton Winterhawks Blue1 MSC (D)
MATO SM Oct 14
5:45P
Oct 14 5:45 PM Woolwich Wildcats5 5 - 2 Ancaster Avalanche2 Morgan (A)
MPW BO Oct 14
6:00P
Oct 14 6:00 PM Guelph Gryphons3 3 - 1 Garden City Minor Falcons1 GGCC (Jack Gatecliff)
MMID SM Oct 14
6:00P
Oct 14 6:00 PM Oakville Rangers Red4 4 - 1 Centre Wellington Fusion1 Fergus (A)
MBAN BO Oct 14
6:20P
Oct 14 6:20 PM Milton Winterhawks2 2 - 2 Glanbrook Rangers2 Glanbrook
PW BO Oct 14
6:30P
Oct 14 6:30 PM Garden City Minor Falcons0 0 - 3 Burlington Eagles Blue3 Mainway (B)
MBAN HA Oct 14
6:30P
Oct 14 6:30 PM Guelph Gryphons1 1 - 1 Hespeler Shamrocks1 Hespeler (1)
BAN BO Oct 14
6:40P
Oct 14 6:40 PM Garden City Minor Falcons3 3 - 2 Oakville Rangers Red2 SMSC (2)
MID SM Oct 14
6:45P
Oct 14 6:45 PM Centre Wellington Fusion Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
MID BO Oct 14
7:00P
Oct 14 7:00 PM Niagara Falls Flyers1 1 - 1 Burlington Eagles1 Appleby (3)
BAN SM Oct 14
7:45P
Oct 14 7:45 PM Hespeler Shamrocks1 1 - 5 Centre Wellington Fusion5 Fergus (A)
MBAN SM Oct 14
8:00P
Oct 14 8:00 PM Milton Winterhawks5 5 - 2 Burlington Eagles2 Mainway (B)
MBAN HA Oct 14
8:15P
Oct 14 8:15 PM Orangeville Flyers3 3 - 2 Halton Hills Thunder2 Acton (Main)
BAN SM Oct 14
8:30P
Oct 14 8:30 PM Milton Winterhawks2 2 - 2 Guelph Gryphons2 WERC (2)
TYK3 Oct 15
11:00A
Oct 15 11:00 AM Ancaster Avalanche8 8 - 0 Halton Hills Thunder0 Acton (Main)
MATO SM Oct 15
11:30A
Oct 15 11:30 AM Ancaster Avalanche2 2 - 5 Woolwich Wildcats5 Memorial (Snyder)
NOV BO Oct 15
12:00P
Oct 15 12:00 PM Niagara Falls Flyers2 2 - 2 Caledon Hawks2 Mayfield
ATO SM Oct 15
12:00P
Oct 15 12:00 PM Owen Sound Jr. Attack2 2 - 1 Oakville Rangers Blue1 Joshua Creek (Red)
TYK2 Oct 15
12:00P
Oct 15 12:00 PM Hespeler Shamrocks Halton Hills Thunder Acton (Main)
NOV SM Oct 15
12:30P
Oct 15 12:30 PM Ancaster Avalanche1 1 - 3 Milton Winterhawks3 MSC (D)
ATO SM Oct 15
12:55P
Oct 15 12:55 PM Centre Wellington Fusion4 4 - 1 Brampton 45s1 Earnscliffe (2)
NOV SM Oct 15
1:00P
Oct 15 1:00 PM Oakville Rangers2 2 - 6 Hespeler Shamrocks6 Hespeler (2)
NOV HA Oct 15
1:00P
Oct 15 1:00 PM Orangeville Flyers1 1 - 8 New Hamburg Huskies8 Wilmot Complex (Schout)
MATO HA Oct 15
1:00P
Oct 15 1:00 PM Ancaster Avalanche2 2 - 12 Milton Winterhawks12 John Tonelli
TYK1 Oct 15
1:00P
Oct 15 1:00 PM Garden City Falcons1 1 - 6 Halton Hills Thunder6 Acton (Main)
NOV BO Oct 15
1:10P
Oct 15 1:10 PM Garden City Minor Falcons0 0 - 5 Oakville Rangers5 Joshua Creek (Red)
ATO RU Oct 15
1:40P
Oct 15 1:40 PM Woolwich Wildcats0 0 - 7 Milton Winterhawks White7 MSC (D)
NOV HA Oct 15
2:00P
Oct 15 2:00 PM Caledon Hawks10 10 - 1 Woolwich Wildcats1 Memorial (McLeod)
TYK2 Oct 15
2:00P
Oct 15 2:00 PM Oakville Rangers5 5 - 2 Centre Wellington Fusion2 Elora
TYK3 Oct 15
2:00P
Oct 15 2:00 PM Guelph Gryphons1 1 - 4 Orangeville Flyers4 Tony Rose (A)
NOV HA Oct 15
2:10P
Oct 15 2:10 PM Centre Wellington Fusion0 0 - 7 Milton Winterhawks7 John Tonelli
NOV HA Oct 15
2:30P
Oct 15 2:30 PM Oakville Rangers12 12 - 0 Flamborough Sabres0 Harry Howell (B)
ATO SM Oct 15
2:30P
Oct 15 2:30 PM New Hamburg Huskies7 7 - 1 Hespeler Shamrocks1 Hespeler (2)
ATO BO Oct 15
2:50P
Oct 15 2:50 PM Burlington Eagles Gold1 1 - 2 Milton Winterhawks2 MSC (D)
NOV BO Oct 15
3:00P
Oct 15 3:00 PM Stoney Creek Warriors5 5 - 6 Orangeville Flyers6 Tony Rose (A)
NOV SM Oct 15
3:00P
Oct 15 3:00 PM Burlington Eagles0 0 - 10 Woolwich Wildcats10 Memorial (McLeod)
MATO SM Oct 15
3:00P
Oct 15 3:00 PM New Hamburg Huskies2 2 - 6 Burlington Eagles6 Central
MATO SM Oct 15
3:00P
Oct 15 3:00 PM Guelph Gryphons3 3 - 8 Centre Wellington Fusion8 Elora
MATO HA Oct 15
3:00P
Oct 15 3:00 PM Centre Wellington Fusion4 4 - 5 Erin-Hillsburgh Devils5 Hillsburgh
BAN BO Oct 15
3:00P
Oct 15 3:00 PM Brampton 45s Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
TYK1 Oct 15
3:00P
Oct 15 3:00 PM Burlington Eagles9 9 - 2 Brampton 45s2 Earnscliffe (1)
TYK2 Oct 15
3:00P
Oct 15 3:00 PM Woolwich Wildcats Stoney Creek Warriors Valley Park
PW BO Oct 15
3:20P
Oct 15 3:20 PM Stoney Creek Warriors5 5 - 1 Oakville Rangers Blue1 Joshua Creek (Red)
MPW SM Oct 15
3:45P
Oct 15 3:45 PM Woolwich Wildcats1 1 - 0 Hespeler Shamrocks0 Hespeler (2)
TYK2 Oct 15
3:45P
Oct 15 3:45 PM Milton Winterhawks2 2 - 5 Flamborough Sabres5 Harry Howell (B)
MATO HA Oct 15
4:00P
Oct 15 4:00 PM Flamborough Sabres2 2 - 1 Woolwich Wildcats1 Memorial (McLeod)
ATO SM Oct 15
4:00P
Oct 15 4:00 PM Owen Sound Jr. Attack4 4 - 2 Burlington Eagles2 Central
MPW BO Oct 15
4:00P
Oct 15 4:00 PM Caledon Hawks2 2 - 4 Milton Winterhawks4 MSC (D)
TYK1 Oct 15
4:00P
Oct 15 4:00 PM Orangeville Flyers4 4 - 6 Caledon Hawks6 Caledon East (1)
PW SM Oct 15
4:10P
Oct 15 4:10 PM Oakville Rangers Blue0 0 - 6 Centre Wellington Fusion6 Elora
MPW BO Oct 15
4:15P
Oct 15 4:15 PM Burlington Eagles Gold8 8 - 0 Stoney Creek Warriors0 Valley Park
MBAN SM Oct 15
4:30P
Oct 15 4:30 PM Burlington Eagles3 3 - 2 New Hamburg Huskies2 Wilmot Complex (Optimist)
MBAN SM Oct 15
4:30P
Oct 15 4:30 PM Halton Hills Thunder3 3 - 3 Woolwich Wildcats3 Memorial (Snyder)
MBAN SM Oct 15
4:40P
Oct 15 4:40 PM Owen Sound Jr. Attack0 0 - 2 Oakville Rangers Blue2 Joshua Creek (Red)
NOV BO Oct 15
4:45P
Oct 15 4:45 PM Halton Hills Thunder6 6 - 4 Flamborough Sabres4 Harry Howell (B)
NOV BO Oct 15
5:00P
Oct 15 5:00 PM Brampton 45s3 3 - 10 Burlington Eagles10 Central
MATO HA Oct 15
5:00P
Oct 15 5:00 PM Halton Hills Thunder5 5 - 2 Caledon Hawks2 Caledon East (1)
MPW BO Oct 15
5:00P
Oct 15 5:00 PM Garden City Minor Falcons4 4 - 6 Orangeville Flyers6 Tony Rose (A)
PW RU Oct 15
5:00P
Oct 15 5:00 PM Milton Winterhawks Blue13 13 - 0 Hespeler Shamrocks0 Hespeler (2)
PW BO Oct 15
5:15P
Oct 15 5:15 PM Milton Winterhawks1 1 - 2 Niagara Falls Flyers2 Gale (1 - ES Fox)
MBAN HA Oct 15
5:20P
Oct 15 5:20 PM Orangeville Flyers0 0 - 4 Milton Winterhawks White4 MSC (D)
MPW SM Oct 15
5:30P
Oct 15 5:30 PM Caledon Hawks2 2 - 2 Guelph Gryphons2 WERC (1)
PW HA Oct 15
5:30P
Oct 15 5:30 PM Orangeville Flyers1 1 - 5 Stoney Creek Warriors5 Valley Park
MBAN HA Oct 15
5:30P
Oct 15 5:30 PM Hespeler Shamrocks3 3 - 1 Centre Wellington Fusion1 Elora
MATO BO Oct 15
6:00P
Oct 15 6:00 PM Guelph Gryphons4 4 - 1 Brampton 45s1 South Fletcher (1)
ATO BO Oct 15
6:00P
Oct 15 6:00 PM Niagara Falls Flyers2 2 - 3 Caledon Hawks3 Caledon East (1)
ATO SM Oct 15
6:00P
Oct 15 6:00 PM Dundas Blues4 4 - 5 Erin-Hillsburgh Devils5 Erin
BAN SM Oct 15
6:00P
Oct 15 6:00 PM Owen Sound Jr. Attack3 3 - 2 New Hamburg Huskies2 Wilmot Complex (Optimist)
BAN SM Oct 15
6:15P
Oct 15 6:15 PM Centre Wellington Fusion3 3 - 4 Woolwich Wildcats4 Memorial (Snyder)
ATO BO Oct 15
6:30P
Oct 15 6:30 PM Burlington Eagles Blue2 2 - 2 Oakville Rangers2 Glen Abbey (Blue)
MBAN SM Oct 15
6:30P
Oct 15 6:30 PM Ancaster Avalanche1 1 - 1 Hespeler Shamrocks1 Hespeler (2)
BAN HA Oct 15
6:40P
Oct 15 6:40 PM Orangeville Flyers3 3 - 2 Milton Winterhawks White2 MSC (D)
PW BO Oct 15
6:45P
Oct 15 6:45 PM Oakville Rangers Red4 4 - 3 Guelph Gryphons3 WERC (1)
MBAN HA Oct 15
7:00P
Oct 15 7:00 PM Oakville Rangers4 4 - 1 Stoney Creek Warriors1 Valley Park
MPW HA Oct 15
7:30P
Oct 15 7:30 PM Guelph Gryphons2 2 - 1 Stoney Creek Warriors1 Gateway (2)
MBAN SM Oct 15
7:30P
Oct 15 7:30 PM Guelph Gryphons1 1 - 1 Oakville Rangers Red1 Joshua Creek (Red)
PW HA Oct 15
7:40P
Oct 15 7:40 PM Flamborough Sabres0 0 - 4 Oakville Rangers4 Glen Abbey (Blue)
PW SM Oct 15
8:00P
Oct 15 8:00 PM Burlington Eagles1 1 - 1 Milton Winterhawks1 Memorial
MMID SM Oct 15
8:00P
Oct 15 8:00 PM Centre Wellington Fusion3 3 - 2 Hespeler Shamrocks2 Hespeler (2)
MMID HA Oct 15
8:00P
Oct 15 8:00 PM Orangeville Flyers2 2 - 6 Guelph Gryphons6 WERC (1)
BAN BO Oct 15
8:50P
Oct 15 8:50 PM Halton Hills Thunder4 4 - 3 Oakville Rangers Blue3 Joshua Creek (Red)
MMID BO Oct 15
9:00P
Oct 15 9:00 PM Garden City Minor Falcons6 6 - 1 Oakville Rangers Red1 Glen Abbey (Blue)
TYK2 Oct 16
6:15P
Oct 16 6:15 PM Flamborough Sabres10 10 - 0 Brampton 45s0 Earnscliffe (2)
NOV BO Oct 16
6:30P
Oct 16 6:30 PM Guelph Gryphons4 4 - 1 Caledon Hawks1 Caledon East (1)
NOV BO Oct 16
6:30P
Oct 16 6:30 PM Oakville Rangers2 2 - 2 Halton Hills Thunder2 MMSP (Alcott)
NOV HA Oct 16
6:30P
Oct 16 6:30 PM Centre Wellington Fusion1 1 - 8 Caledon Hawks8 Teen Ranch
MATO BO Oct 16
6:30P
Oct 16 6:30 PM Stoney Creek Warriors3 3 - 8 Oakville Rangers8 SMSC (2)
MATO SM Oct 16
6:30P
Oct 16 6:30 PM New Hamburg Huskies5 5 - 5 Milton Winterhawks5 MSC (D)
MATO HA Oct 16
6:30P
Oct 16 6:30 PM Ancaster Avalanche0 0 - 8 Guelph Gryphons8 WERC (1)
ATO RU Oct 16
6:30P
Oct 16 6:30 PM Ancaster Avalanche0 0 - 11 Oakville Rangers11 River Oaks (B)
MPW SM Oct 16
6:30P
Oct 16 6:30 PM Dundas Blues6 6 - 4 Burlington Eagles4 Appleby (2)
PW SM Oct 16
6:30P
Oct 16 6:30 PM Halton Hills Thunder Black1 1 - 2 Halton Hills Thunder Red2 MMSP (D)
MPW HA Oct 16
6:40P
Oct 16 6:40 PM Woolwich Wildcats Ancaster Avalanche Morgan (B)
PW RU Oct 16
6:40P
Oct 16 6:40 PM Milton Winterhawks Blue1 1 - 3 Caledon Hawks3 Caledon East (2)
NOV SM Oct 16
7:00P
Oct 16 7:00 PM Centre Wellington Fusion1 1 - 2 New Hamburg Huskies2 Wilmot Complex (Schout)
ATO BO Oct 16
7:00P
Oct 16 7:00 PM Stoney Creek Warriors2 2 - 4 Niagara Falls Flyers4 Gale (4 - Centennial)
ATO BO Oct 16
7:00P
Oct 16 7:00 PM Flamborough Sabres1 1 - 4 Orangeville Flyers4 Alder (Red)
MPW BO Oct 16
7:00P
Oct 16 7:00 PM Guelph Gryphons3 3 - 3 Burlington Eagles Gold3 Appleby (1)
MPW HA Oct 16
7:10P
Oct 16 7:10 PM Flamborough Sabres6 6 - 0 Centre Wellington Fusion0 Fergus (A)
MATO BO Oct 16
7:15P
Oct 16 7:15 PM Burlington Eagles3 3 - 4 Brampton 45s4 South Fletcher (2)
PW BO Oct 16
7:15P
Oct 16 7:15 PM Garden City Minor Falcons4 4 - 2 Flamborough Sabres2 Harry Howell (B)
BAN RU Oct 16
7:15P
Oct 16 7:15 PM Halton Hills Thunder3 3 - 0 Guelph Gryphons0 WERC (2)
MPW SM Oct 16
7:30P
Oct 16 7:30 PM Milton Winterhawks4 4 - 1 Caledon Hawks1 Teen Ranch
PW SM Oct 16
7:30P
Oct 16 7:30 PM Oakville Rangers Red1 1 - 5 Burlington Eagles5 Appleby (2)
MBAN BO Oct 16
7:30P
Oct 16 7:30 PM Stoney Creek Warriors0 0 - 3 Guelph Gryphons3 WERC (1)
BAN SM Oct 16
7:30P
Oct 16 7:30 PM Woolwich Wildcats4 4 - 0 Hespeler Shamrocks0 Hespeler (2)
MPW SM Oct 16
7:40P
Oct 16 7:40 PM Centre Wellington Fusion2 2 - 1 Oakville Rangers Red1 River Oaks (B)
MBAN SM Oct 16
7:40P
Oct 16 7:40 PM New Hamburg Huskies4 4 - 0 Milton Winterhawks0 MSC (D)
MBAN SM Oct 16
7:40P
Oct 16 7:40 PM Halton Hills Thunder3 3 - 5 Oakville Rangers Red5 Joshua Creek (Red)
MID SM Oct 16
7:40P
Oct 16 7:40 PM Erin-Hillsburgh Devils3 3 - 4 Oakville Rangers4 SMSC (2)
ATO SM Oct 16
7:45P
Oct 16 7:45 PM Centre Wellington Fusion4 4 - 1 Halton Hills Thunder1 MMSP (Alcott)
PW BO Oct 16
7:45P
Oct 16 7:45 PM Burlington Eagles Gold1 1 - 1 Halton Hills Thunder1 MMSP (D)
PW SM Oct 16
7:45P
Oct 16 7:45 PM Hespeler Shamrocks5 5 - 4 Ancaster Avalanche4 Morgan (B)
MBAN BO Oct 16
7:55P
Oct 16 7:55 PM Halton Hills Thunder7 7 - 1 Caledon Hawks1 Caledon East (2)
PW HA Oct 16
8:00P
Oct 16 8:00 PM Oakville Rangers3 3 - 0 Orangeville Flyers0 Alder (Red)
MID SM Oct 16
8:00P
Oct 16 8:00 PM Centre Wellington Fusion3 3 - 5 Dundas Blues5 Olympic
BAN SM Oct 16
8:10P
Oct 16 8:10 PM Brampton 45s3 3 - 8 New Hamburg Huskies8 Wilmot Complex (Schout)
MBAN HA Oct 16
8:15P
Oct 16 8:15 PM Guelph Gryphons2 2 - 0 Ancaster Avalanche0 Morgan (A)
BAN BO Oct 16
8:15P
Oct 16 8:15 PM Oakville Rangers Red7 7 - 1 Niagara Falls Flyers1 Gale (4 - Centennial)
MMID HA Oct 16
8:25P
Oct 16 8:25 PM Caledon Hawks2 2 - 4 Brampton 45s4 South Fletcher (2)
MMID BO Oct 16
8:30P
Oct 16 8:30 PM Guelph Gryphons1 1 - 3 Garden City Minor Falcons3 S-H SEC (Sportsplex) (1)
MMID SM Oct 16
8:30P
Oct 16 8:30 PM Halton Hills Thunder Caledon Hawks Caledon East (1)
BAN BO Oct 16
8:45P
Oct 16 8:45 PM Milton Winterhawks1 1 - 3 Flamborough Sabres3 Harry Howell (B)
BAN BO Oct 16
8:45P
Oct 16 8:45 PM Burlington Eagles Gold3 3 - 3 Guelph Gryphons3 WERC (1)
BAN RU Oct 16
8:45P
Oct 16 8:45 PM Milton Winterhawks Blue0 0 - 6 Caledon Hawks6 Teen Ranch
MID BO Oct 16
8:45P
Oct 16 8:45 PM Ancaster Avalanche1 1 - 4 Brampton 45s4 Earnscliffe (2)
MID BO Oct 16
8:45P
Oct 16 8:45 PM Guelph Gryphons1 1 - 3 Halton Hills Thunder3 Acton (Main)
MMID SM Oct 16
8:50P
Oct 16 8:50 PM St. Marys Rock2 2 - 2 Guelph Gryphons2 WERC (2)
MMID BO Oct 16
9:00P
Oct 16 9:00 PM Orangeville Flyers4 4 - 4 Halton Hills Thunder4 MMSP (Alcott)
MMID BO Oct 16
9:00P
Oct 16 9:00 PM Brampton 45s1 1 - 5 Oakville Rangers Blue5 River Oaks (B)
MMID BO Oct 16
9:00P
Oct 16 9:00 PM Flamborough Sabres2 2 - 4 Oakville Rangers Red4 Joshua Creek (Red)
MMID SM Oct 16
9:00P
Oct 16 9:00 PM Hespeler Shamrocks2 2 - 6 Brampton 45s6 Earnscliffe (1)
MID HA Oct 16
9:10P
Oct 16 9:10 PM Orangeville Flyers7 7 - 1 Caledon Hawks1 Caledon East (2)
NOV BO Oct 17
6:20P
Oct 17 6:20 PM Burlington Eagles6 6 - 2 Stoney Creek Warriors2 Saltfleet
NOV BO Oct 17
6:30P
Oct 17 6:30 PM Flamborough Sabres3 3 - 3 Brampton 45s3 Earnscliffe (2)
MATO BO Oct 17
6:30P
Oct 17 6:30 PM Caledon Hawks3 3 - 2 Halton Hills Thunder2 MMSP (D)
MATO BO Oct 17
6:30P
Oct 17 6:30 PM Flamborough Sabres2 2 - 2 Milton Winterhawks2 MSC (D)
ATO SM Oct 17
6:30P
Oct 17 6:30 PM Guelph Gryphons2 2 - 5 New Hamburg Huskies5 Wilmot Complex (Optimist)
MPW SM Oct 17
6:40P
Oct 17 6:40 PM Hespeler Shamrocks3 3 - 3 Ancaster Avalanche3 Morgan (B)
PW BO Oct 17
6:45P
Oct 17 6:45 PM Caledon Hawks3 3 - 2 Stoney Creek Warriors2 Valley Park
ATO BO Oct 17
7:00P
Oct 17 7:00 PM Brampton 45s2 2 - 2 Garden City Minor Falcons2 S-H SEC (Sportsplex) (1)
ATO BO Oct 17
7:00P
Oct 17 7:00 PM Burlington Eagles Gold3 3 - 1 Halton Hills Thunder1 Acton (Main)
ATO RU Oct 17
7:00P
Oct 17 7:00 PM Flamborough Sabres1 1 - 6 Guelph Gryphons6 Victoria
PW HA Oct 17
7:00P
Oct 17 7:00 PM Stoney Creek Warriors Erin-Hillsburgh Devils BB Erin
MID BO Oct 17
7:00P
Oct 17 7:00 PM Caledon Hawks Niagara Falls Flyers Chippawa
TYK1 Oct 17
7:00P
Oct 17 7:00 PM Garden City Falcons3 3 - 2 Niagara Falls Flyers2 Gale (4 - Centennial)
TYK2 Oct 17
7:00P
Oct 17 7:00 PM Woolwich Wildcats Burlington Eagles Central
ATO RU Oct 17
7:15P
Oct 17 7:15 PM Orangeville Flyers6 6 - 4 Woolwich Wildcats4 Woolwich Township
MPW BO Oct 17
7:15P
Oct 17 7:15 PM Brampton 45s1 1 - 6 Flamborough Sabres6 Harry Howell (B)
PW RU Oct 17
7:30P
Oct 17 7:30 PM Ancaster Avalanche6 6 - 3 Halton Hills Thunder3 MMSP (Alcott)
MBAN HA Oct 17
7:30P
Oct 17 7:30 PM Flamborough Sabres3 3 - 2 Milton Winterhawks Blue2 Memorial
MATO SM Oct 17
7:40P
Oct 17 7:40 PM Guelph Gryphons3 3 - 4 Brampton 45s4 Earnscliffe (2)
PW BO Oct 17
7:40P
Oct 17 7:40 PM Burlington Eagles Blue6 6 - 0 Oakville Rangers Blue0 Joshua Creek (Red)
BAN RU Oct 17
7:40P
Oct 17 7:40 PM Centre Wellington Fusion Milton Winterhawks Blue MSC (D)
MMID SM Oct 17
7:40P
Oct 17 7:40 PM Oakville Rangers Red6 6 - 1 New Hamburg Huskies1 Wilmot Complex (Optimist)
MPW BO Oct 17
7:45P
Oct 17 7:45 PM Oakville Rangers4 4 - 1 Halton Hills Thunder1 MMSP (D)
MBAN SM Oct 17
7:45P
Oct 17 7:45 PM Oakville Rangers Blue1 1 - 1 Ancaster Avalanche1 Morgan (B)
PW RU Oct 17
8:00P
Oct 17 8:00 PM Caledon Hawks0 0 - 3 Guelph Gryphons3 Victoria
MBAN BO Oct 17
8:00P
Oct 17 8:00 PM Caledon Hawks1 1 - 2 Burlington Eagles Gold2 Central
BAN BO Oct 17
8:00P
Oct 17 8:00 PM Burlington Eagles Blue6 6 - 5 Stoney Creek Warriors5 Valley Park
MBAN SM Oct 17
8:10P
Oct 17 8:10 PM Burlington Eagles Centre Wellington Fusion Fergus (A)
BAN HA Oct 17
8:15P
Oct 17 8:15 PM Flamborough Sabres2 2 - 2 Erin-Hillsburgh Devils2 Erin
MMID BO Oct 17
8:15P
Oct 17 8:15 PM Caledon Hawks3 3 - 1 Niagara Falls Flyers1 Gale (4 - Centennial)
MBAN BO Oct 17
8:30P
Oct 17 8:30 PM Niagara Falls Flyers2 2 - 2 Garden City Minor Falcons2 S-H SEC (Sportsplex) (1)
MBAN BO Oct 17
8:30P
Oct 17 8:30 PM Oakville Rangers Blue6 6 - 0 Halton Hills Thunder0 Acton (Main)
MMID BO Oct 17
8:45P
Oct 17 8:45 PM Halton Hills Thunder Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MBAN BO Oct 17
8:50P
Oct 17 8:50 PM Orangeville Flyers Brampton 45s Earnscliffe (2)
BAN BO Oct 17
9:00P
Oct 17 9:00 PM Oakville Rangers Blue4 4 - 3 Halton Hills Thunder3 MMSP (D)
MMID BO Oct 17
9:00P
Oct 17 9:00 PM Oakville Rangers Blue4 4 - 1 Burlington Eagles Blue1 Mainway (A)
MID BO Oct 17
9:00P
Oct 17 9:00 PM Burlington Eagles1 1 - 6 Guelph Gryphons6 WERC (1)
MID BO Oct 17
9:00P
Oct 17 9:00 PM Orangeville Flyers2 2 - 3 Oakville Rangers3 Joshua Creek (Red)
MID BO Oct 17
9:10P
Oct 17 9:10 PM Garden City Falcons2 2 - 2 Ancaster Avalanche2 Morgan (B)
NOV SM Oct 18
6:30P
Oct 18 6:30 PM Dundas Blues Oakville Rangers Joshua Creek (Red)
MATO BO Oct 18
6:30P
Oct 18 6:30 PM Brampton 45s Caledon Hawks Caledon East (1)
MATO BO Oct 18
6:30P
Oct 18 6:30 PM Niagara Falls Flyers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MATO SM Oct 18
6:30P
Oct 18 6:30 PM Burlington Eagles Oakville Rangers Glen Abbey (Green)
ATO SM Oct 18
6:30P
Oct 18 6:30 PM Dundas Blues Milton Winterhawks MSC (D)
ATO RU Oct 18
6:30P
Oct 18 6:30 PM Halton Hills Thunder Milton Winterhawks White John Tonelli
ATO SM Oct 18
6:40P
Oct 18 6:40 PM Burlington Eagles Ancaster Avalanche Spring Valley
PW BO Oct 18
6:45P
Oct 18 6:45 PM Brampton 45s Guelph Gryphons WERC (2)
MATO BO Oct 18
7:00P
Oct 18 7:00 PM Guelph Gryphons Orangeville Flyers Alder (Red)
MATO HA Oct 18
7:00P
Oct 18 7:00 PM Caledon Hawks Centre Wellington Fusion Elora
MATO HA Oct 18
7:00P
Oct 18 7:00 PM Dundas Blues Oakville Rangers River Oaks (B)
ATO BO Oct 18
7:00P
Oct 18 7:00 PM Oakville Rangers Burlington Eagles Blue Appleby (3)
ATO RU Oct 18
7:00P
Oct 18 7:00 PM Caledon Hawks Flamborough Sabres Carlisle
MPW SM Oct 18
7:00P
Oct 18 7:00 PM Ancaster Avalanche Dundas Blues Eastwood
MPW SM Oct 18
7:15P
Oct 18 7:15 PM Oakville Rangers Blue Halton Hills Thunder Acton (Main)
MID HA Oct 18
7:15P
Oct 18 7:15 PM Brampton 45s-2 Halton Hills Thunder Acton (B)
MPW BO Oct 18
7:30P
Oct 18 7:30 PM Orangeville Flyers Caledon Hawks Caledon East (1)
PW SM Oct 18
7:30P
Oct 18 7:30 PM Ancaster Avalanche Guelph Gryphons Victoria
MBAN BO Oct 18
7:30P
Oct 18 7:30 PM Glanbrook Rangers Stoney Creek Warriors Valley Park
PW SM Oct 18
7:35P
Oct 18 7:35 PM Caledon Hawks Milton Winterhawks John Tonelli
MPW HA Oct 18
7:40P
Oct 18 7:40 PM Milton Winterhawks Blue Oakville Rangers Glen Abbey (Green)
BAN SM Oct 18
7:40P
Oct 18 7:40 PM Hespeler Shamrocks Milton Winterhawks MSC (D)
MID BO Oct 18
7:45P
Oct 18 7:45 PM Niagara Falls Flyers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
PW BO Oct 18
8:00P
Oct 18 8:00 PM Halton Hills Thunder Orangeville Flyers Alder (Red)
BAN SM Oct 18
8:00P
Oct 18 8:00 PM Halton Hills Thunder Burlington Eagles Appleby (3)
BAN RU Oct 18
8:00P
Oct 18 8:00 PM Halton Hills Thunder Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MID BO Oct 18
8:00P
Oct 18 8:00 PM Halton Hills Thunder Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (3)
MBAN SM Oct 18
8:10P
Oct 18 8:10 PM Brampton 45s Oakville Rangers Blue River Oaks (B)
BAN RU Oct 18
8:10P
Oct 18 8:10 PM Woolwich Wildcats Centre Wellington Fusion Elora
PW HA Oct 18
8:30P
Oct 18 8:30 PM Oakville Rangers Flamborough Sabres Carlisle
BAN SM Oct 18
8:30P
Oct 18 8:30 PM Oakville Rangers Blue Ancaster Avalanche Morgan (B)
BAN BO Oct 18
8:45P
Oct 18 8:45 PM Flamborough Sabres Caledon Hawks Caledon East (1)
BAN SM Oct 18
8:45P
Oct 18 8:45 PM Woolwich Wildcats Guelph Gryphons Victoria
MID SM Oct 18
8:45P
Oct 18 8:45 PM Woolwich Wildcats Halton Hills Thunder Acton (Main)
MMID SM Oct 18
9:00P
Oct 18 9:00 PM Caledon Hawks Oakville Rangers Red Glen Abbey (Green)
MMID HA Oct 18
9:15P
Oct 18 9:15 PM Brampton 45s Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MID HA Oct 18
9:15P
Oct 18 9:15 PM Brampton 45s-1 Orangeville Flyers Alder (Red)
NOV BO Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM Halton Hills Thunder Milton Winterhawks MSC (D)
NOV SM Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM New Hamburg Huskies Burlington Eagles Mainway (B)
NOV HA Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM Oakville Rangers Guelph Gryphons Centennial
NOV HA Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM Woolwich Wildcats Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
MATO HA Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM Milton Winterhawks Halton Hills Thunder MMSP (D)
TYK3 Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM Orangeville Flyers Caledon Hawks Mayfield
NOV BO Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Orangeville Flyers Burlington Eagles Central
NOV SM Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Oakville Rangers Centre Wellington Fusion Elora
NOV SM Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Hespeler Shamrocks Dundas Blues Eastwood
MATO BO Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Oakville Rangers Guelph Gryphons WERC (1)
MATO BO Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Stoney Creek Warriors Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
ATO SM Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Brampton 45s Erin-Hillsburgh Devils Erin
MPW BO Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Stoney Creek Warriors Burlington Eagles Blue Appleby (1)
MPW SM Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Guelph Gryphons New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
TYK3 Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Milton Winterhawks Ancaster Avalanche Spring Valley
ATO BO Oct 19
7:10P
Oct 19 7:10 PM Orangeville Flyers Oakville Rangers Glen Abbey (Green)
MPW HA Oct 19
7:15P
Oct 19 7:15 PM Milton Winterhawks White Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MID HA Oct 19
7:15P
Oct 19 7:15 PM Orangeville Flyers Brampton 45s-2 Earnscliffe (2)
ATO RU Oct 19
7:30P
Oct 19 7:30 PM Centre Wellington Fusion Guelph Gryphons Centennial
MPW HA Oct 19
7:30P
Oct 19 7:30 PM Ancaster Avalanche Caledon Hawks Mayfield
PW RU Oct 19
7:30P
Oct 19 7:30 PM Ancaster Avalanche Centre Wellington Fusion Fergus (A)
PW BO Oct 19
7:40P
Oct 19 7:40 PM Orangeville Flyers Milton Winterhawks MSC (D)
PW SM Oct 19
7:40P
Oct 19 7:40 PM New Hamburg Huskies Oakville Rangers Blue Joshua Creek (Red)
PW SM Oct 19
7:45P
Oct 19 7:45 PM Centre Wellington Fusion Halton Hills Thunder Red MMSP (Alcott)
MBAN HA Oct 19
8:00P
Oct 19 8:00 PM Milton Winterhawks White Guelph Gryphons WERC (1)
MBAN HA Oct 19
8:00P
Oct 19 8:00 PM Oakville Rangers Orangeville Flyers Alder (Red)
MMID BO Oct 19
8:00P
Oct 19 8:00 PM Burlington Eagles Blue Burlington Eagles Gold Central
MBAN BO Oct 19
8:15P
Oct 19 8:15 PM Oakville Rangers Red Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
MID SM Oct 19
8:15P
Oct 19 8:15 PM Dundas Blues Erin-Hillsburgh Devils Erin
MID SM Oct 19
8:15P
Oct 19 8:15 PM Oakville Rangers New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
MBAN BO Oct 19
8:20P
Oct 19 8:20 PM Guelph Gryphons Burlington Eagles Blue Appleby (1)
BAN HA Oct 19
8:20P
Oct 19 8:20 PM Orangeville Flyers Oakville Rangers Glen Abbey (Green)
BAN SM Oct 19
8:45P
Oct 19 8:45 PM Caledon Hawks Halton Hills Thunder Acton (B)
BAN HA Oct 19
8:45P
Oct 19 8:45 PM Milton Winterhawks White Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MMID SM Oct 19
9:00P
Oct 19 9:00 PM Guelph Gryphons Oakville Rangers Blue Joshua Creek (Red)
MID HA Oct 19
9:00P
Oct 19 9:00 PM Caledon Hawks Halton Hills Thunder MMSP (D)
MATO SM Oct 20
6:30P
Oct 20 6:30 PM Brampton 45s Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
ATO BO Oct 20
6:30P
Oct 20 6:30 PM Burlington Eagles Gold Caledon Hawks Caledon East (1)
ATO SM Oct 20
6:30P
Oct 20 6:30 PM Halton Hills Thunder New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Optimist)
PW RU Oct 20
6:30P
Oct 20 6:30 PM Hespeler Shamrocks Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
TYK3 Oct 20
6:30P
Oct 20 6:30 PM Burlington Eagles Milton Winterhawks MSC (D)
NOV SM Oct 20
6:45P
Oct 20 6:45 PM Ancaster Avalanche Guelph Gryphons WERC (2)
NOV BO Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM Stoney Creek Warriors Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
NOV SM Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM Milton Winterhawks Woolwich Wildcats Woolwich Township
NOV HA Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM New Hamburg Huskies Orangeville Flyers Alder (Red)
MPW HA Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM Guelph Gryphons Caledon Hawks Teen Ranch
BAN BO Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM Oakville Rangers Red Brampton 45s Terry Miller
TYK2 Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM Hespeler Shamrocks Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MPW SM Oct 20
7:30P
Oct 20 7:30 PM New Hamburg Huskies Owen Sound Jr. Attack JMRRC (1 - West)
PW BO Oct 20
7:30P
Oct 20 7:30 PM Flamborough Sabres Garden City Minor Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
MBAN BO Oct 20
7:30P
Oct 20 7:30 PM Flamborough Sabres Oakville Rangers Red Joshua Creek (Red)
BAN BO Oct 20
7:30P
Oct 20 7:30 PM Guelph Gryphons Milton Winterhawks MSC (D)
MMID HA Oct 20
7:30P
Oct 20 7:30 PM Dundas Blues Caledon Hawks Caledon East (1)
MBAN SM Oct 20
7:45P
Oct 20 7:45 PM Halton Hills Thunder Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
MMID BO Oct 20
7:45P
Oct 20 7:45 PM Oakville Rangers Red Guelph Gryphons WERC (2)
PW SM Oct 20
8:00P
Oct 20 8:00 PM Woolwich Wildcats Dundas Blues Eastwood
PW HA Oct 20
8:00P
Oct 20 8:00 PM Milton Winterhawks White Orangeville Flyers Tony Rose (A)
BAN BO Oct 20
8:00P
Oct 20 8:00 PM Orangeville Flyers Burlington Eagles Gold Mainway (A)
BAN HA Oct 20
8:00P
Oct 20 8:00 PM Erin-Hillsburgh Devils Orangeville Flyers Alder (Red)
MID SM Oct 20
8:00P
Oct 20 8:00 PM Halton Hills Thunder Brampton 45s South Fletcher (1)
MBAN SM Oct 20
8:15P
Oct 20 8:15 PM Ancaster Avalanche Owen Sound Jr. Attack Bayshore
MPW SM Oct 20
8:25P
Oct 20 8:25 PM Halton Hills Thunder Brampton 45s Earnscliffe (2)
MMID SM Oct 20
8:30P
Oct 20 8:30 PM Centre Wellington Fusion Brampton 45s Terry Miller
MMID SM Oct 20
8:45P
Oct 20 8:45 PM Woolwich Wildcats Owen Sound Jr. Attack JMRRC (1 - West)
MID BO Oct 20
9:00P
Oct 20 9:00 PM Guelph Gryphons Caledon Hawks Caledon East (1)
MID BO Oct 20
9:00P
Oct 20 9:00 PM Niagara Falls Flyers Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MID SM Oct 20
9:00P
Oct 20 9:00 PM Owen Sound Jr. Attack Dundas Blues Beverly
TYK2 Oct 21
10:30A
Oct 21 10:30 AM Halton Hills Thunder Oakville Rangers SMSC (2)
PW SM Oct 21
11:00A
Oct 21 11:00 AM Owen Sound Jr. Attack Halton Hills Thunder Black Acton (B)
TYK1 Oct 21
11:00A
Oct 21 11:00 AM Brampton 45s Guelph Gryphons WERC (1)
TYK1 Oct 21
11:30A
Oct 21 11:30 AM Garden City Falcons Oakville Rangers SMSC (2)
NOV SM Oct 21
12:00P
Oct 21 12:00 PM Burlington Eagles Brampton 45s Chris Gibson
TYK2 Oct 21
12:00P
Oct 21 12:00 PM Burlington Eagles Woolwich Wildcats Memorial (McLeod)
TYK3 Oct 21
12:00P
Oct 21 12:00 PM Ancaster Avalanche Guelph Gryphons WERC (1)
MATO BO Oct 21
12:30P
Oct 21 12:30 PM Halton Hills Thunder Oakville Rangers SMSC (2)
ATO RU Oct 21
12:30P
Oct 21 12:30 PM Woolwich Wildcats Milton Winterhawks White MSC (D)
TYK3 Oct 21
12:30P
Oct 21 12:30 PM Caledon Hawks Centre Wellington Fusion Fergus (B)
NOV HA Oct 21
1:00P
Oct 21 1:00 PM Halton Hills Thunder Woolwich Wildcats Memorial (McLeod)
MPW BO Oct 21
1:00P
Oct 21 1:00 PM Niagara Falls Flyers Brampton 45s Chris Gibson
MID BO Oct 21
1:00P
Oct 21 1:00 PM Caledon Hawks Brampton 45s Earnscliffe (1)
TYK1 Oct 21
1:00P
Oct 21 1:00 PM Caledon Hawks Halton Hills Thunder MMSP (D)
TYK1 Oct 21
1:00P
Oct 21 1:00 PM Orangeville Flyers Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
TYK2 Oct 21
1:00P
Oct 21 1:00 PM Flamborough Sabres Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
TYK3 Oct 21
1:00P
Oct 21 1:00 PM Halton Hills Thunder Orangeville Flyers Alder (Red)
NOV SM Oct 21
1:30P
Oct 21 1:30 PM Ancaster Avalanche Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
NOV HA Oct 21
1:30P
Oct 21 1:30 PM Caledon Hawks Centre Wellington Fusion Fergus (B)
TYK1 Oct 21
1:30P
Oct 21 1:30 PM Burlington Eagles Milton Winterhawks MSC (D)
MATO SM Oct 21
1:40P
Oct 21 1:40 PM Oakville Rangers Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MPW BO Oct 21
2:00P
Oct 21 2:00 PM Flamborough Sabres Orangeville Flyers Alder (Red)
MPW SM Oct 21
2:00P
Oct 21 2:00 PM Owen Sound Jr. Attack Ancaster Avalanche Morgan (B)
MMID SM Oct 21
2:00P
Oct 21 2:00 PM Owen Sound Jr. Attack Halton Hills Thunder Acton (B)
NOV SM Oct 21
2:15P
Oct 21 2:15 PM Guelph Gryphons Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
ATO BO Oct 21
2:15P
Oct 21 2:15 PM Orangeville Flyers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
BAN SM Oct 21
2:15P
Oct 21 2:15 PM Milton Winterhawks Brampton 45s Earnscliffe (2)
ATO SM Oct 21
2:30P
Oct 21 2:30 PM Centre Wellington Fusion Guelph Gryphons WERC (1)
PW HA Oct 21
2:30P
Oct 21 2:30 PM Flamborough Sabres Milton Winterhawks White MSC (D)
TYK2 Oct 21
2:30P
Oct 21 2:30 PM Stoney Creek Warriors Milton Winterhawks Memorial
ATO RU Oct 21
2:50P
Oct 21 2:50 PM Halton Hills Thunder Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MATO HA Oct 21
3:10P
Oct 21 3:10 PM Orangeville Flyers Ancaster Avalanche Morgan (A)
MBAN SM Oct 21
3:20P
Oct 21 3:20 PM Woolwich Wildcats Brampton 45s Terry Miller
NOV BO Oct 21
3:30P
Oct 21 3:30 PM Niagara Falls Flyers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
NOV BO Oct 21
3:30P
Oct 21 3:30 PM Milton Winterhawks Guelph Gryphons WERC (1)
ATO SM Oct 21
3:30P
Oct 21 3:30 PM Burlington Eagles Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
PW SM Oct 21
3:45P
Oct 21 3:45 PM Burlington Eagles Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
MPW HA Oct 21
3:50P
Oct 21 3:50 PM Milton Winterhawks Blue Milton Winterhawks White MSC (D)
MPW SM Oct 21
4:00P
Oct 21 4:00 PM Woolwich Wildcats Centre Wellington Fusion Fergus (A)
TYK3 Oct 21
4:00P
Oct 21 4:00 PM Oakville Rangers Burlington Eagles Central
PW RU Oct 21
4:15P
Oct 21 4:15 PM Woolwich Wildcats Ancaster Avalanche Morgan (A)
ATO BO Oct 21
4:30P
Oct 21 4:30 PM Caledon Hawks Guelph Gryphons WERC (1)
NOV HA Oct 21
4:45P
Oct 21 4:45 PM Orangeville Flyers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
PW SM Oct 21
4:45P
Oct 21 4:45 PM Owen Sound Jr. Attack Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
PW BO Oct 21
5:00P
Oct 21 5:00 PM Brampton 45s Burlington Eagles Gold Central
MPW SM Oct 21
5:10P
Oct 21 5:10 PM Burlington Eagles Milton Winterhawks MSC (D)
BAN SM Oct 21
5:15P
Oct 21 5:15 PM Burlington Eagles Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
MID SM Oct 21
5:20P
Oct 21 5:20 PM Brampton 45s Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MATO SM Oct 21
5:30P
Oct 21 5:30 PM Brampton 45s Guelph Gryphons WERC (1)
ATO RU Oct 21
5:50P
Oct 21 5:50 PM Flamborough Sabres Milton Winterhawks Blue Memorial
BAN SM Oct 21
6:00P
Oct 21 6:00 PM Oakville Rangers Red Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
BAN RU Oct 21
6:00P
Oct 21 6:00 PM Halton Hills Thunder Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MID BO Oct 21
6:00P
Oct 21 6:00 PM Oakville Rangers Milton Winterhawks John Tonelli
MPW SM Oct 21
6:20P
Oct 21 6:20 PM Brampton 45s Oakville Rangers Blue Joshua Creek (Red)
MBAN BO Oct 21
6:20P
Oct 21 6:20 PM Burlington Eagles Gold Glanbrook Rangers Glanbrook
PW RU Oct 21
6:30P
Oct 21 6:30 PM Halton Hills Thunder Milton Winterhawks Blue MSC (D)
BAN BO Oct 21
6:50P
Oct 21 6:50 PM Halton Hills Thunder Oakville Rangers Red SMSC (2)
BAN SM Oct 21
7:10P
Oct 21 7:10 PM Owen Sound Jr. Attack Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MBAN HA Oct 21
7:30P
Oct 21 7:30 PM Flamborough Sabres Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
BAN BO Oct 21
7:30P
Oct 21 7:30 PM Brampton 45s Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MBAN HA Oct 21
7:45P
Oct 21 7:45 PM Halton Hills Thunder Guelph Gryphons WERC (2)
MBAN SM Oct 21
7:50P
Oct 21 7:50 PM Centre Wellington Fusion Milton Winterhawks MSC (D)
MBAN HA Oct 21
8:00P
Oct 21 8:00 PM Milton Winterhawks White Centre Wellington Fusion Elora
BAN BO Oct 21
8:00P
Oct 21 8:00 PM Caledon Hawks Burlington Eagles Blue Central
MBAN BO Oct 21
8:15P
Oct 21 8:15 PM Stoney Creek Warriors Halton Hills Thunder Acton (Main)
MMID BO Oct 21
8:45P
Oct 21 8:45 PM Flamborough Sabres Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MMID BO Oct 21
9:00P
Oct 21 9:00 PM Burlington Eagles Gold Caledon Hawks Caledon East (1)
MMID SM Oct 21
9:00P
Oct 21 9:00 PM Oakville Rangers Red Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
MMID HA Oct 21
9:00P
Oct 21 9:00 PM Brampton 45s Dundas Blues Coronation
TYK3 Oct 22
11:00A
Oct 22 11:00 AM Dundas Blues Halton Hills Thunder Acton (Main)
NOV HA Oct 22
12:00P
Oct 22 12:00 PM Milton Winterhawks New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
MPW BO Oct 22
12:00P
Oct 22 12:00 PM Burlington Eagles Blue Oakville Rangers Joshua Creek (Red)
PW RU Oct 22
12:00P
Oct 22 12:00 PM Milton Winterhawks Blue Caledon Hawks Mayfield
TYK2 Oct 22
12:00P
Oct 22 12:00 PM Brampton 45s Halton Hills Thunder Acton (Main)
MPW SM Oct 22
12:15P
Oct 22 12:15 PM Milton Winterhawks Owen Sound Jr. Attack JMRRC (2 - East)
NOV SM Oct 22
12:30P
Oct 22 12:30 PM Hespeler Shamrocks Milton Winterhawks MSC (D)
ATO SM Oct 22
12:55P
Oct 22 12:55 PM Hespeler Shamrocks Brampton 45s Earnscliffe (2)
MPW SM Oct 22
1:00P
Oct 22 1:00 PM Burlington Eagles Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
TYK1 Oct 22
1:00P
Oct 22 1:00 PM Niagara Falls Flyers Halton Hills Thunder Acton (Main)
TYK2 Oct 22
1:00P
Oct 22 1:00 PM Centre Wellington Fusion Woolwich Wildcats Memorial (McLeod)
PW SM Oct 22
1:15P
Oct 22 1:15 PM Oakville Rangers Blue Owen Sound Jr. Attack Bayshore
PW BO Oct 22
1:20P
Oct 22 1:20 PM Brampton 45s Oakville Rangers Red Joshua Creek (Red)
ATO RU Oct 22
1:40P
Oct 22 1:40 PM Milton Winterhawks Blue Milton Winterhawks White MSC (D)
NOV HA Oct 22
2:00P
Oct 22 2:00 PM Guelph Gryphons Centre Wellington Fusion Elora
MATO HA Oct 22
2:00P
Oct 22 2:00 PM Dundas Blues Woolwich Wildcats Memorial (McLeod)
TYK1 Oct 22
2:00P
Oct 22 2:00 PM Milton Winterhawks Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MPW BO Oct 22
2:05P
Oct 22 2:05 PM Stoney Creek Warriors Brampton 45s Earnscliffe (2)
ATO BO Oct 22
2:30P
Oct 22 2:30 PM Stoney Creek Warriors Flamborough Sabres Harry Howell (B)
ATO RU Oct 22
2:30P
Oct 22 2:30 PM Guelph Gryphons Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
MBAN SM Oct 22
2:30P
Oct 22 2:30 PM Milton Winterhawks Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
BAN SM Oct 22
2:30P
Oct 22 2:30 PM Ancaster Avalanche Owen Sound Jr. Attack Bayshore
TYK3 Oct 22
2:40P
Oct 22 2:40 PM Guelph Gryphons Oakville Rangers Joshua Creek (Red)
NOV HA Oct 22
3:00P
Oct 22 3:00 PM Flamborough Sabres Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MATO SM Oct 22
3:00P
Oct 22 3:00 PM Hespeler Shamrocks Centre Wellington Fusion Elora
TYK1 Oct 22
3:00P
Oct 22 3:00 PM Oakville Rangers Brampton 45s Earnscliffe (1)
MATO BO Oct 22
3:45P
Oct 22 3:45 PM Oakville Rangers Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
MPW SM Oct 22
3:45P
Oct 22 3:45 PM Dundas Blues Hespeler Shamrocks Hespeler (2)
TYK2 Oct 22
3:45P
Oct 22 3:45 PM Burlington Eagles Flamborough Sabres Harry Howell (B)
NOV SM Oct 22
4:00P
Oct 22 4:00 PM Centre Wellington Fusion Oakville Rangers Glen Abbey (Blue)
MPW BO Oct 22
4:00P
Oct 22 4:00 PM Halton Hills Thunder Orangeville Flyers Tony Rose (A)
BAN SM Oct 22
4:00P
Oct 22 4:00 PM Brampton 45s Woolwich Wildcats Memorial (McLeod)
MMID SM Oct 22
4:00P
Oct 22 4:00 PM Caledon Hawks Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
MID SM Oct 22
4:00P
Oct 22 4:00 PM Oakville Rangers Owen Sound Jr. Attack Bayshore
TYK1 Oct 22
4:00P
Oct 22 4:00 PM Guelph Gryphons Caledon Hawks Caledon East (1)
MBAN SM Oct 22
4:10P
Oct 22 4:10 PM Owen Sound Jr. Attack Centre Wellington Fusion Elora
ATO BO Oct 22
4:15P
Oct 22 4:15 PM Garden City Minor Falcons Burlington Eagles Gold Central
ATO SM Oct 22
4:30P
Oct 22 4:30 PM Owen Sound Jr. Attack New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Optimist)
PW HA Oct 22
4:45P
Oct 22 4:45 PM Erin-Hillsburgh Devils BB Flamborough Sabres Harry Howell (B)
BAN SM Oct 22
4:50P
Oct 22 4:50 PM Centre Wellington Fusion Oakville Rangers Red River Oaks (A)
ATO RU Oct 22
5:00P
Oct 22 5:00 PM Oakville Rangers Caledon Hawks Caledon East (1)
PW RU Oct 22
5:00P
Oct 22 5:00 PM Centre Wellington Fusion Hespeler Shamrocks Hespeler (2)
BAN RU Oct 22
5:00P
Oct 22 5:00 PM Milton Winterhawks Blue Halton Hills Thunder MMSP (D)
MPW HA Oct 22
5:10P
Oct 22 5:10 PM Centre Wellington Fusion Oakville Rangers Glen Abbey (Blue)
MBAN HA Oct 22
5:30P
Oct 22 5:30 PM Orangeville Flyers Centre Wellington Fusion Elora
BAN HA Oct 22
5:30P
Oct 22 5:30 PM Oakville Rangers Milton Winterhawks White MSC (D)
PW RU Oct 22
5:45P
Oct 22 5:45 PM Halton Hills Thunder Ancaster Avalanche Morgan (A)
MMID SM Oct 22
5:45P
Oct 22 5:45 PM Guelph Gryphons New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Optimist)
MID SM Oct 22
6:00P
Oct 22 6:00 PM Erin-Hillsburgh Devils Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MBAN BO Oct 22
6:15P
Oct 22 6:15 PM Stoney Creek Warriors Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MPW SM Oct 22
6:30P
Oct 22 6:30 PM Centre Wellington Fusion Oakville Rangers Blue Glen Abbey (Blue)
MBAN SM Oct 22
6:30P
Oct 22 6:30 PM Oakville Rangers Red Hespeler Shamrocks Hespeler (2)
BAN SM Oct 22
6:30P
Oct 22 6:30 PM Guelph Gryphons Oakville Rangers Blue River Oaks (A)
PW BO Oct 22
7:00P
Oct 22 7:00 PM Niagara Falls Flyers Guelph Gryphons WERC (1)
PW SM Oct 22
7:00P
Oct 22 7:00 PM Halton Hills Thunder Black Burlington Eagles Central
MMID SM Oct 22
7:10P
Oct 22 7:10 PM Oakville Rangers Blue Ancaster Avalanche Morgan (A)
MBAN BO Oct 22
7:50P
Oct 22 7:50 PM Burlington Eagles Blue Oakville Rangers Blue Glen Abbey (Blue)
MMID SM Oct 22
8:00P
Oct 22 8:00 PM Centre Wellington Fusion St. Marys Rock St. Marys (Rock)
MMID BO Oct 22
8:10P
Oct 22 8:10 PM Halton Hills Thunder Oakville Rangers Blue River Oaks (A)
MID BO Oct 22
8:30P
Oct 22 8:30 PM Halton Hills Thunder Milton Winterhawks MSC (D)
NOV BO Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Stoney Creek Warriors Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
NOV BO Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Burlington Eagles Oakville Rangers SMSC (2)
NOV SM Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Guelph Gryphons Dundas Blues Olympic
NOV HA Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM New Hamburg Huskies Caledon Hawks Teen Ranch
MATO SM Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Woolwich Wildcats Milton Winterhawks MSC (D)
MATO HA Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Orangeville Flyers Guelph Gryphons Centennial
MPW BO Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Niagara Falls Flyers Guelph Gryphons WERC (1)
MPW HA Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Stoney Creek Warriors Halton Hills Thunder MMSP (D)
TYK3 Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Ancaster Avalanche Burlington Eagles Appleby (2)
MPW HA Oct 23
6:40P
Oct 23 6:40 PM Guelph Gryphons Ancaster Avalanche Morgan (B)
PW RU Oct 23
6:40P
Oct 23 6:40 PM Centre Wellington Fusion Caledon Hawks Caledon East (2)
NOV SM Oct 23
7:00P
Oct 23 7:00 PM Burlington Eagles New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
ATO BO Oct 23
7:00P
Oct 23 7:00 PM Halton Hills Thunder Orangeville Flyers Alder (Red)
ATO SM Oct 23
7:00P
Oct 23 7:00 PM Brampton 45s Burlington Eagles Central
ATO RU Oct 23
7:00P
Oct 23 7:00 PM Oakville Rangers Ancaster Avalanche Morgan (A)
PW BO Oct 23
7:00P
Oct 23 7:00 PM Stoney Creek Warriors Garden City Minor Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
MPW HA Oct 23
7:10P
Oct 23 7:10 PM Oakville Rangers Centre Wellington Fusion Fergus (A)
ATO BO Oct 23
7:15P
Oct 23 7:15 PM Guelph Gryphons Brampton 45s South Fletcher (2)
PW BO Oct 23
7:15P
Oct 23 7:15 PM Oakville Rangers Red Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MATO HA Oct 23
7:30P
Oct 23 7:30 PM Halton Hills Thunder Dundas Blues Olympic
MPW SM Oct 23
7:30P
Oct 23 7:30 PM New Hamburg Huskies Caledon Hawks Teen Ranch
PW BO Oct 23
7:30P
Oct 23 7:30 PM Burlington Eagles Blue Burlington Eagles Gold Appleby (2)
MMID SM Oct 23
7:30P
Oct 23 7:30 PM New Hamburg Huskies Caledon Hawks Caledon East (1)
MPW SM Oct 23
7:40P
Oct 23 7:40 PM Hespeler Shamrocks Oakville Rangers Red River Oaks (B)
MBAN SM Oct 23
7:40P
Oct 23 7:40 PM Ancaster Avalanche Milton Winterhawks MSC (D)
MID SM Oct 23
7:40P
Oct 23 7:40 PM Hespeler Shamrocks Oakville Rangers SMSC (2)
PW SM Oct 23
7:45P
Oct 23 7:45 PM Centre Wellington Fusion Ancaster Avalanche Morgan (B)
BAN BO Oct 23
7:45P
Oct 23 7:45 PM Oakville Rangers Blue Garden City Minor Falcons S-H SEC (Sportsplex) (4)
MMID SM Oct 23
7:45P
Oct 23 7:45 PM Brampton 45s Guelph Gryphons WERC (1)
MBAN BO Oct 23
7:55P
Oct 23 7:55 PM Guelph Gryphons Caledon Hawks Caledon East (2)
PW HA Oct 23
8:00P
Oct 23 8:00 PM Stoney Creek Warriors Orangeville Flyers Alder (Red)
MID BO Oct 23
8:00P
Oct 23 8:00 PM Caledon Hawks Burlington Eagles Central
MID SM Oct 23
8:00P
Oct 23 8:00 PM Brampton 45s Dundas Blues Olympic
BAN SM Oct 23
8:10P
Oct 23 8:10 PM Oakville Rangers Red New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
MBAN HA Oct 23
8:15P
Oct 23 8:15 PM Flamborough Sabres Ancaster Avalanche Morgan (A)
BAN BO Oct 23
8:15P
Oct 23 8:15 PM Stoney Creek Warriors Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
MMID HA Oct 23
8:25P
Oct 23 8:25 PM Orangeville Flyers Brampton 45s South Fletcher (2)
MMID BO Oct 23
8:30P
Oct 23 8:30 PM Burlington Eagles Blue Garden City Minor Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
BAN BO Oct 23
8:40P
Oct 23 8:40 PM Guelph Gryphons Burlington Eagles Blue Appleby (2)
BAN BO Oct 23
8:45P
Oct 23 8:45 PM Orangeville Flyers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
BAN RU Oct 23
8:45P
Oct 23 8:45 PM Guelph Gryphons Caledon Hawks Teen Ranch
MID BO Oct 23
8:45P
Oct 23 8:45 PM Milton Winterhawks Brampton 45s Earnscliffe (2)
MID BO Oct 23
8:45P
Oct 23 8:45 PM Flamborough Sabres Halton Hills Thunder Acton (Main)
MBAN HA Oct 23
9:00P
Oct 23 9:00 PM Oakville Rangers Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
MMID BO Oct 23
9:00P
Oct 23 9:00 PM Milton Winterhawks Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
MMID BO Oct 23
9:00P
Oct 23 9:00 PM Caledon Hawks Oakville Rangers Blue River Oaks (B)
MID BO Oct 23
9:00P
Oct 23 9:00 PM Guelph Gryphons Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (3)
MID HA Oct 23
9:00P
Oct 23 9:00 PM Woolwich Wildcats Brampton 45s-1 Earnscliffe (1)
MID HA Oct 23
9:00P
Oct 23 9:00 PM Halton Hills Thunder Caledon Hawks Caledon East (1)
BAN SM Oct 23
9:10P
Oct 23 9:10 PM Hespeler Shamrocks Caledon Hawks Caledon East (2)
MMID BO Oct 23
9:15P
Oct 23 9:15 PM Oakville Rangers Red Orangeville Flyers Alder (Red)
NOV BO Oct 24
6:30P
Oct 24 6:30 PM Caledon Hawks Brampton 45s Earnscliffe (2)
NOV HA Oct 24
6:30P
Oct 24 6:30 PM Milton Winterhawks Woolwich Wildcats Woolwich Township
MATO BO Oct 24
6:30P
Oct 24 6:30 PM Niagara Falls Flyers Halton Hills Thunder MMSP (D)
MATO BO Oct 24
6:30P
Oct 24 6:30 PM Guelph Gryphons Milton Winterhawks MSC (D)
MATO SM Oct 24
6:30P
Oct 24 6:30 PM Ancaster Avalanche New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Optimist)
ATO SM Oct 24
6:30P
Oct 24 6:30 PM Burlington Eagles Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MPW SM Oct 24
6:40P
Oct 24 6:40 PM Caledon Hawks Ancaster Avalanche Morgan (B)
PW BO Oct 24
6:45P
Oct 24 6:45 PM Halton Hills Thunder Stoney Creek Warriors Valley Park
MATO BO Oct 24
7:00P
Oct 24 7:00 PM Brampton 45s Garden City Minor Falcons Burgoyne
ATO SM Oct 24
7:00P
Oct 24 7:00 PM Caledon Hawks Guelph Gryphons Centennial
MPW BO Oct 24
7:00P
Oct 24 7:00 PM Burlington Eagles Blue Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
PW HA Oct 24
7:00P
Oct 24 7:00 PM Flamborough Sabres Erin-Hillsburgh Devils BB Erin
PW RU Oct 24
7:00P
Oct 24 7:00 PM Hespeler Shamrocks Guelph Gryphons Victoria
MID BO Oct 24
7:00P
Oct 24 7:00 PM Ancaster Avalanche Niagara Falls Flyers Chippawa
TYK2 Oct 24
7:00P
Oct 24 7:00 PM Oakville Rangers Burlington Eagles Central
ATO BO Oct 24
7:15P
Oct 24 7:15 PM Garden City Minor Falcons Halton Hills Thunder Acton (Main)
MPW BO Oct 24
7:15P
Oct 24 7:15 PM Stoney Creek Warriors Flamborough Sabres Harry Howell (B)
BAN BO Oct 24
7:20P
Oct 24 7:20 PM Flamborough Sabres Oakville Rangers Blue Joshua Creek (Red)
ATO RU Oct 24
7:30P
Oct 24 7:30 PM Caledon Hawks Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
MPW HA Oct 24
7:30P
Oct 24 7:30 PM Caledon Hawks Milton Winterhawks Blue Memorial
MATO SM Oct 24
7:40P
Oct 24 7:40 PM Hespeler Shamrocks Brampton 45s Earnscliffe (2)
PW SM Oct 24
7:40P
Oct 24 7:40 PM Brampton 45s New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Optimist)
BAN RU Oct 24
7:40P
Oct 24 7:40 PM Orangeville Flyers Milton Winterhawks Blue MSC (D)
MPW BO Oct 24
7:45P
Oct 24 7:45 PM Burlington Eagles Gold Halton Hills Thunder MMSP (D)
MBAN SM Oct 24
7:45P
Oct 24 7:45 PM Halton Hills Thunder Ancaster Avalanche Morgan (B)
MBAN BO Oct 24
8:00P
Oct 24 8:00 PM Niagara Falls Flyers Burlington Eagles Blue Appleby (2)
MBAN HA Oct 24
8:00P
Oct 24 8:00 PM Milton Winterhawks Blue Milton Winterhawks White John Tonelli
BAN BO Oct 24
8:00P
Oct 24 8:00 PM Milton Winterhawks Stoney Creek Warriors Valley Park
MBAN HA Oct 24
8:15P
Oct 24 8:15 PM Stoney Creek Warriors Guelph Gryphons Victoria
BAN HA Oct 24
8:15P
Oct 24 8:15 PM Milton Winterhawks White Erin-Hillsburgh Devils Erin
MMID BO Oct 24
8:15P
Oct 24 8:15 PM Flamborough Sabres Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
PW SM Oct 24
8:30P
Oct 24 8:30 PM Milton Winterhawks Halton Hills Thunder Black Acton (Main)
MBAN BO Oct 24
8:30P
Oct 24 8:30 PM Milton Winterhawks Garden City Minor Falcons Burgoyne
BAN HA Oct 24
8:45P
Oct 24 8:45 PM Orangeville Flyers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MBAN BO Oct 24
8:50P
Oct 24 8:50 PM Halton Hills Thunder Brampton 45s Earnscliffe (2)
BAN BO Oct 24
9:00P
Oct 24 9:00 PM Caledon Hawks Halton Hills Thunder MMSP (D)
MMID HA Oct 24
9:00P
Oct 24 9:00 PM Caledon Hawks Guelph Gryphons WERC (1)
MID BO Oct 24
9:00P
Oct 24 9:00 PM Guelph Gryphons Oakville Rangers Joshua Creek (Red)
NOV HA Oct 25
6:15P
Oct 25 6:15 PM Orangeville Flyers Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MPW SM Oct 25
6:20P
Oct 25 6:20 PM Milton Winterhawks Guelph Gryphons WERC (2)
NOV BO Oct 25
6:30P
Oct 25 6:30 PM Flamborough Sabres Guelph Gryphons Victoria
NOV SM Oct 25
6:30P
Oct 25 6:30 PM Dundas Blues Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
MATO BO Oct 25
6:30P
Oct 25 6:30 PM Stoney Creek Warriors Caledon Hawks Caledon East (1)
MATO BO Oct 25
6:30P
Oct 25 6:30 PM Oakville Rangers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MATO SM Oct 25
6:30P
Oct 25 6:30 PM Guelph Gryphons Oakville Rangers Glen Abbey (Green)
ATO SM Oct 25
6:30P
Oct 25 6:30 PM Woolwich Wildcats Milton Winterhawks MSC (D)
TYK2 Oct 25
6:30P
Oct 25 6:30 PM Halton Hills Thunder Milton Winterhawks John Tonelli
NOV SM Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Woolwich Wildcats Ancaster Avalanche Spring Valley
MATO BO Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Burlington Eagles Orangeville Flyers Alder (Red)
MATO HA Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Ancaster Avalanche Centre Wellington Fusion Elora
MATO HA Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Caledon Hawks Flamborough Sabres Carlisle
ATO BO Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Niagara Falls Flyers Burlington Eagles Blue Appleby (3)
ATO SM Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM New Hamburg Huskies Halton Hills Thunder Acton (B)
MPW SM Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Burlington Eagles Dundas Blues Eastwood
MBAN SM Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM New Hamburg Huskies Woolwich Wildcats Woolwich Township
TYK1 Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Garden City Falcons Burlington Eagles Nelson
TYK2 Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Hespeler Shamrocks Brampton 45s Terry Miller
ATO RU Oct 25
7:15P
Oct 25 7:15 PM Flamborough Sabres Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MPW SM Oct 25
7:15P
Oct 25 7:15 PM Woolwich Wildcats Halton Hills Thunder Acton (Main)
MPW BO Oct 25
7:30P
Oct 25 7:30 PM Flamborough Sabres Caledon Hawks Caledon East (1)
PW SM Oct 25
7:30P
Oct 25 7:30 PM Halton Hills Thunder Red Guelph Gryphons Victoria
MBAN BO Oct 25
7:30P
Oct 25 7:30 PM Flamborough Sabres Stoney Creek Warriors Valley Park
ATO BO Oct 25
7:40P
Oct 25 7:40 PM Brampton 45s Milton Winterhawks MSC (D)
MBAN SM Oct 25
7:40P
Oct 25 7:40 PM Centre Wellington Fusion Oakville Rangers Blue Glen Abbey (Green)
MID BO Oct 25
7:45P
Oct 25 7:45 PM Brampton 45s Flamborough Sabres Harry Howell (B)
BAN BO Oct 25
8:00P
Oct 25 8:00 PM Oakville Rangers Red Orangeville Flyers Tony Rose (A)
BAN SM Oct 25
8:00P
Oct 25 8:00 PM Brampton 45s Burlington Eagles Appleby (3)
MID SM Oct 25
8:00P
Oct 25 8:00 PM Dundas Blues Brampton 45s Terry Miller
BAN RU Oct 25
8:10P
Oct 25 8:10 PM Halton Hills Thunder Centre Wellington Fusion Elora
PW SM Oct 25
8:15P
Oct 25 8:15 PM Oakville Rangers Red Dundas Blues Eastwood
PW SM Oct 25
8:15P
Oct 25 8:15 PM Centre Wellington Fusion Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
BAN BO Oct 25
8:45P
Oct 25 8:45 PM Burlington Eagles Gold Caledon Hawks Caledon East (1)
BAN SM Oct 25
8:45P
Oct 25 8:45 PM Caledon Hawks Guelph Gryphons Victoria
MID SM Oct 25
8:45P
Oct 25 8:45 PM New Hamburg Huskies Halton Hills Thunder Acton (Main)
MMID SM Oct 25
9:00P
Oct 25 9:00 PM Hespeler Shamrocks Halton Hills Thunder MMSP (D)
MMID SM Oct 25
9:00P
Oct 25 9:00 PM Ancaster Avalanche Oakville Rangers Red Glen Abbey (Green)
MID HA Oct 25
9:15P
Oct 25 9:15 PM Woolwich Wildcats Orangeville Flyers Alder (Red)
PW BO Oct 26
6:20P
Oct 26 6:20 PM Halton Hills Thunder Oakville Rangers Red Joshua Creek (Red)
NOV BO Oct 26
6:30P
Oct 26 6:30 PM Niagara Falls Flyers Milton Winterhawks MSC (D)
NOV HA Oct 26
6:30P
Oct 26 6:30 PM Guelph Gryphons Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
MATO BO Oct 26
6:30P
Oct 26 6:30 PM Milton Winterhawks Guelph Gryphons WERC (1)
MATO HA Oct 26
6:30P
Oct 26 6:30 PM Oakville Rangers Halton Hills Thunder MMSP (D)
ATO BO Oct 26
6:30P
Oct 26 6:30 PM Stoney Creek Warriors Oakville Rangers Glen Abbey (Green)
ATO SM Oct 26
6:30P
Oct 26 6:30 PM Oakville Rangers Blue Caledon Hawks Caledon East (2)
TYK3 Oct 26
6:30P
Oct 26 6:30 PM Guelph Gryphons Caledon Hawks Mayfield
MPW HA Oct 26
6:45P
Oct 26 6:45 PM Woolwich Wildcats Stoney Creek Warriors Saltfleet
NOV BO Oct 26
7:00P
Oct 26 7:00 PM Oakville Rangers Burlington Eagles Central
NOV SM Oct 26
7:00P
Oct 26 7:00 PM New Hamburg Huskies Centre Wellington Fusion Elora
NOV HA Oct 26
7:00P
Oct 26 7:00 PM Oakville Rangers New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
MATO BO Oct 26
7:00P
Oct 26 7:00 PM Halton Hills Thunder Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
ATO SM Oct 26
7:00P
Oct 26 7:00 PM Oakville Rangers Red Dundas Blues Eastwood
MPW BO Oct 26
7:00P
Oct 26 7:00 PM Caledon Hawks Burlington Eagles Blue Appleby (1)
TYK3 Oct 26
7:00P
Oct 26 7:00 PM Centre Wellington Fusion Ancaster Avalanche Spring Valley
MATO SM Oct 26
7:15P
Oct 26 7:15 PM Centre Wellington Fusion Burlington Eagles Nelson
MPW HA Oct 26
7:15P
Oct 26 7:15 PM Centre Wellington Fusion Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MID HA Oct 26
7:15P
Oct 26 7:15 PM Woolwich Wildcats Brampton 45s-1 Earnscliffe (2)
ATO RU Oct 26
7:30P
Oct 26 7:30 PM Orangeville Flyers Guelph Gryphons WERC (1)
PW BO Oct 26
7:30P
Oct 26 7:30 PM Burlington Eagles Gold Caledon Hawks Mayfield
PW RU Oct 26
7:30P
Oct 26 7:30 PM Woolwich Wildcats Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MMID BO Oct 26
7:30P
Oct 26 7:30 PM Burlington Eagles Blue Caledon Hawks Caledon East (2)
PW BO Oct 26
7:40P
Oct 26 7:40 PM Flamborough Sabres Milton Winterhawks MSC (D)
PW SM Oct 26
7:40P
Oct 26 7:40 PM Hespeler Shamrocks Oakville Rangers Blue Joshua Creek (Red)
MBAN HA Oct 26
7:40P
Oct 26 7:40 PM Orangeville Flyers Oakville Rangers Glen Abbey (Green)
MPW HA Oct 26
7:45P
Oct 26 7:45 PM Ancaster Avalanche Halton Hills Thunder MMSP (D)
MBAN SM Oct 26
8:00P
Oct 26 8:00 PM Guelph Gryphons Centre Wellington Fusion Elora
MBAN HA Oct 26
8:00P
Oct 26 8:00 PM Halton Hills Thunder Milton Winterhawks White Memorial
MMID BO Oct 26
8:00P
Oct 26 8:00 PM Orangeville Flyers Burlington Eagles Gold Central
MPW SM Oct 26
8:10P
Oct 26 8:10 PM Halton Hills Thunder New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
MBAN BO Oct 26
8:15P
Oct 26 8:15 PM Brampton 45s Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
MID SM Oct 26
8:15P
Oct 26 8:15 PM Woolwich Wildcats Erin-Hillsburgh Devils Erin
BAN BO Oct 26
8:30P
Oct 26 8:30 PM Garden City Minor Falcons Guelph Gryphons WERC (1)
BAN SM Oct 26
8:45P
Oct 26 8:45 PM Milton Winterhawks Halton Hills Thunder Acton (B)
BAN HA Oct 26
8:45P
Oct 26 8:45 PM Oakville Rangers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MMID BO Oct 26
9:00P
Oct 26 9:00 PM Brampton 45s Milton Winterhawks MSC (D)
MMID SM Oct 26
9:00P
Oct 26 9:00 PM Woolwich Wildcats Oakville Rangers Blue Joshua Creek (Red)
MID BO Oct 26
9:00P
Oct 26 9:00 PM Oakville Rangers Caledon Hawks Caledon East (2)
MID HA Oct 26
9:00P
Oct 26 9:00 PM Brampton 45s-2 Halton Hills Thunder MMSP (D)
MID BO Oct 26
9:15P
Oct 26 9:15 PM Milton Winterhawks Orangeville Flyers Alder (Red)
NOV SM Oct 27
6:30P
Oct 27 6:30 PM Erin-Hillsburgh Devils Guelph Gryphons WERC (1)
MATO SM Oct 27
6:30P
Oct 27 6:30 PM Milton Winterhawks New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Optimist)
ATO BO Oct 27
6:30P
Oct 27 6:30 PM Oakville Rangers Caledon Hawks Caledon East (1)
ATO RU Oct 27
6:30P
Oct 27 6:30 PM Milton Winterhawks Blue Oakville Rangers Glen Abbey (Green)
PW HA Oct 27
6:30P
Oct 27 6:30 PM Stoney Creek Warriors Flamborough Sabres Carlisle
PW RU Oct 27
6:30P
Oct 27 6:30 PM Halton Hills Thunder Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
NOV BO Oct 27
7:00P
Oct 27 7:00 PM Brampton 45s Caledon Hawks Teen Ranch
NOV BO Oct 27
7:00P
Oct 27 7:00 PM Milton Winterhawks Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
MATO HA Oct 27
7:00P
Oct 27 7:00 PM Milton Winterhawks Erin-Hillsburgh Devils Hillsburgh
MATO HA Oct 27
7:00P
Oct 27 7:00 PM Guelph Gryphons Orangeville Flyers Alder (Red)
MBAN SM Oct 27
7:00P
Oct 27 7:00 PM Oakville Rangers Red Owen Sound Jr. Attack Bayshore
MID BO Oct 27
7:00P
Oct 27 7:00 PM Halton Hills Thunder Brampton 45s Terry Miller
TYK3 Oct 27
7:00P
Oct 27 7:00 PM Halton Hills Thunder Dundas Blues Eastwood
TYK3 Oct 27
7:00P
Oct 27 7:00 PM Caledon Hawks Milton Winterhawks MSC (D)
MPW HA Oct 27
7:30P
Oct 27 7:30 PM Halton Hills Thunder Caledon Hawks Caledon East (1)
PW RU Oct 27
7:30P
Oct 27 7:30 PM Milton Winterhawks Blue Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
MBAN BO Oct 27
7:30P
Oct 27 7:30 PM Guelph Gryphons Oakville Rangers Red Joshua Creek (Red)
PW SM Oct 27
7:40P
Oct 27 7:40 PM Burlington Eagles Oakville Rangers Red Glen Abbey (Green)
MBAN SM Oct 27
7:45P
Oct 27 7:45 PM Brampton 45s Guelph Gryphons WERC (2)
MPW HA Oct 27
8:00P
Oct 27 8:00 PM Oakville Rangers Guelph Gryphons Centennial
PW SM Oct 27
8:00P
Oct 27 8:00 PM Brampton 45s Caledon Hawks Teen Ranch
PW SM Oct 27
8:00P
Oct 27 8:00 PM Milton Winterhawks Dundas Blues Eastwood
MBAN BO Oct 27
8:00P
Oct 27 8:00 PM Oakville Rangers Blue Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MBAN BO Oct 27
8:00P
Oct 27 8:00 PM Flamborough Sabres Glanbrook Rangers Valley Park
BAN BO Oct 27
8:00P
Oct 27 8:00 PM Brampton 45s Milton Winterhawks MSC (D)
BAN HA Oct 27
8:00P
Oct 27 8:00 PM Flamborough Sabres Orangeville Flyers Alder (Red)
BAN RU Oct 27
8:00P
Oct 27 8:00 PM Caledon Hawks Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
PW BO Oct 27
8:15P
Oct 27 8:15 PM Orangeville Flyers Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
MPW SM Oct 27
8:30P
Oct 27 8:30 PM Centre Wellington Fusion Brampton 45s Earnscliffe (2)
MMID SM Oct 27
8:30P
Oct 27 8:30 PM Halton Hills Thunder Brampton 45s Terry Miller
MID SM Oct 27
8:30P
Oct 27 8:30 PM Hespeler Shamrocks Owen Sound Jr. Attack Bayshore
MMID SM Oct 27
8:45P
Oct 27 8:45 PM Oakville Rangers Red Owen Sound Jr. Attack JMRRC (1 - West)
MMID HA Oct 27
8:45P
Oct 27 8:45 PM Dundas Blues Caledon Hawks Caledon East (1)
MMID BO Oct 27
9:00P
Oct 27 9:00 PM Oakville Rangers Blue Guelph Gryphons WERC (2)
MATO SM Oct 28
10:15A
Oct 28 10:15 AM Ancaster Avalanche Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
TYK2 Oct 28
10:30A
Oct 28 10:30 AM Hespeler Shamrocks Oakville Rangers SMSC (2)
ATO BO Oct 28
11:15A
Oct 28 11:15 AM Burlington Eagles Gold Flamborough Sabres Harry Howell (B)
TYK1 Oct 28
11:30A
Oct 28 11:30 AM Caledon Hawks Oakville Rangers SMSC (2)
ATO RU Oct 28
12:00P
Oct 28 12:00 PM Caledon Hawks Woolwich Wildcats Woolwich Township
MPW BO Oct 28
12:00P
Oct 28 12:00 PM Garden City Minor Falcons Brampton 45s Chris Gibson
BAN SM Oct 28
12:00P
Oct 28 12:00 PM Owen Sound Jr. Attack Oakville Rangers Red SMSC (1)
TYK3 Oct 28
12:00P
Oct 28 12:00 PM Dundas Blues Guelph Gryphons WERC (1)
ATO BO Oct 28
12:15P
Oct 28 12:15 PM Burlington Eagles Blue Guelph Gryphons WERC (2)
NOV BO Oct 28
12:30P
Oct 28 12:30 PM Guelph Gryphons Flamborough Sabres Harry Howell (B)
NOV BO Oct 28
12:30P
Oct 28 12:30 PM Halton Hills Thunder Stoney Creek Warriors Valley Park
MPW SM Oct 28
12:30P
Oct 28 12:30 PM Owen Sound Jr. Attack Oakville Rangers Red SMSC (2)
TYK3 Oct 28
12:30P
Oct 28 12:30 PM Oakville Rangers Centre Wellington Fusion Fergus (B)
ATO BO Oct 28
1:00P
Oct 28 1:00 PM Garden City Minor Falcons Orangeville Flyers Alder (Red)
TYK1 Oct 28
1:00P
Oct 28 1:00 PM Guelph Gryphons Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
ATO SM Oct 28
1:15P
Oct 28 1:15 PM Centre Wellington Fusion Owen Sound Jr. Attack Bayshore
MMID SM Oct 28
1:15P
Oct 28 1:15 PM Owen Sound Jr. Attack Guelph Gryphons WERC (2)
MBAN SM Oct 28
1:20P
Oct 28 1:20 PM Halton Hills Thunder Brampton 45s Chris Gibson
NOV HA Oct 28
1:30P
Oct 28 1:30 PM Milton Winterhawks Centre Wellington Fusion Fergus (B)
NOV HA Oct 28
1:30P
Oct 28 1:30 PM New Hamburg Huskies Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
NOV SM Oct 28
1:40P
Oct 28 1:40 PM New Hamburg Huskies Oakville Rangers SMSC (1)
TYK1 Oct 28
1:40P
Oct 28 1:40 PM Garden City Falcons Milton Winterhawks MSC (D)
TYK2 Oct 28
1:40P
Oct 28 1:40 PM Brampton 45s Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MATO BO Oct 28
1:45P
Oct 28 1:45 PM Caledon Hawks Stoney Creek Warriors Valley Park
MATO SM Oct 28
1:45P
Oct 28 1:45 PM Hespeler Shamrocks Woolwich Wildcats Woolwich Township
MBAN HA Oct 28
1:45P
Oct 28 1:45 PM Centre Wellington Fusion Flamborough Sabres Harry Howell (B)
ATO SM Oct 28
1:50P
Oct 28 1:50 PM Halton Hills Thunder Oakville Rangers Blue SMSC (2)
PW SM Oct 28
2:00P
Oct 28 2:00 PM Owen Sound Jr. Attack New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
TYK1 Oct 28
2:00P
Oct 28 2:00 PM Brampton 45s Orangeville Flyers Alder (Red)
PW SM Oct 28
2:10P
Oct 28 2:10 PM Oakville Rangers Blue Brampton 45s Terry Miller
NOV SM Oct 28
2:15P
Oct 28 2:15 PM Milton Winterhawks Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
BAN SM Oct 28
2:15P
Oct 28 2:15 PM Burlington Eagles Brampton 45s Earnscliffe (2)
ATO SM Oct 28
2:30P
Oct 28 2:30 PM Guelph Gryphons Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
TYK2 Oct 28
2:30P
Oct 28 2:30 PM Woolwich Wildcats Milton Winterhawks Memorial
ATO RU Oct 28
2:40P
Oct 28 2:40 PM Guelph Gryphons Centre Wellington Fusion Fergus (A)
PW HA Oct 28
2:40P
Oct 28 2:40 PM Oakville Rangers Milton Winterhawks White MSC (D)
ATO SM Oct 28
2:50P
Oct 28 2:50 PM Ancaster Avalanche Oakville Rangers Red SMSC (1)
MPW HA Oct 28
2:50P
Oct 28 2:50 PM Caledon Hawks Guelph Gryphons WERC (2)
NOV BO Oct 28
3:00P
Oct 28 3:00 PM Orangeville Flyers Garden City Minor Falcons S-H SEC (Sportsplex) (4)
MATO BO Oct 28
3:00P
Oct 28 3:00 PM Flamborough Sabres Oakville Rangers SMSC (2)
MATO HA Oct 28
3:00P
Oct 28 3:00 PM Centre Wellington Fusion Orangeville Flyers Alder (Red)
ATO BO Oct 28
3:00P
Oct 28 3:00 PM Milton Winterhawks Stoney Creek Warriors Valley Park
MPW BO Oct 28
3:00P
Oct 28 3:00 PM Milton Winterhawks Burlington Eagles Gold Central
MPW HA Oct 28
3:00P
Oct 28 3:00 PM Milton Winterhawks Blue Woolwich Wildcats Woolwich Township
TYK3 Oct 28
3:00P
Oct 28 3:00 PM Orangeville Flyers Burlington Eagles Appleby (3)
MATO HA Oct 28
3:30P
Oct 28 3:30 PM Dundas Blues Flamborough Sabres Harry Howell (B)
ATO SM Oct 28
3:30P
Oct 28 3:30 PM Brampton 45s Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
MPW BO Oct 28
3:30P
Oct 28 3:30 PM Stoney Creek Warriors Guelph Gryphons WERC (1)
MPW SM Oct 28
3:30P
Oct 28 3:30 PM Guelph Gryphons Milton Winterhawks Memorial
MPW SM Oct 28
3:45P
Oct 28 3:45 PM Brampton 45s Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
MMID BO Oct 28
3:45P
Oct 28 3:45 PM Burlington Eagles Gold Brampton 45s Earnscliffe (2)
MPW SM Oct 28
3:50P
Oct 28 3:50 PM Dundas Blues Centre Wellington Fusion Fergus (A)
NOV SM Oct 28
4:00P
Oct 28 4:00 PM Woolwich Wildcats Dundas Blues Coronation
PW SM Oct 28
4:00P
Oct 28 4:00 PM Woolwich Wildcats Halton Hills Thunder Black Acton (Main)
MBAN BO Oct 28
4:00P
Oct 28 4:00 PM Caledon Hawks Milton Winterhawks MSC (D)
MBAN BO Oct 28
4:00P
Oct 28 4:00 PM Garden City Minor Falcons Orangeville Flyers Alder (Red)
MPW SM Oct 28
4:10P
Oct 28 4:10 PM New Hamburg Huskies Oakville Rangers Blue SMSC (2)
NOV HA Oct 28
4:15P
Oct 28 4:15 PM Orangeville Flyers Guelph Gryphons WERC (2)
MATO BO Oct 28
4:15P
Oct 28 4:15 PM Orangeville Flyers Burlington Eagles Central
TYK2 Oct 28
4:15P
Oct 28 4:15 PM Flamborough Sabres Stoney Creek Warriors Valley Park
MATO SM Oct 28
4:45P
Oct 28 4:45 PM Oakville Rangers Guelph Gryphons WERC (1)
ATO RU Oct 28
4:45P
Oct 28 4:45 PM Milton Winterhawks Blue Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MPW SM Oct 28
4:45P
Oct 28 4:45 PM Ancaster Avalanche Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
MBAN HA Oct 28
4:50P
Oct 28 4:50 PM Milton Winterhawks White Milton Winterhawks Blue Memorial
NOV HA Oct 28
5:00P
Oct 28 5:00 PM Flamborough Sabres Oakville Rangers Joshua Creek (Red)
MID HA Oct 28
5:00P
Oct 28 5:00 PM Orangeville Flyers Woolwich Wildcats Memorial (McLeod)
MMID SM Oct 28
5:10P
Oct 28 5:10 PM Owen Sound Jr. Attack Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MBAN HA Oct 28
5:15P
Oct 28 5:15 PM Ancaster Avalanche Stoney Creek Warriors Valley Park
BAN SM Oct 28
5:15P
Oct 28 5:15 PM New Hamburg Huskies Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
MPW SM Oct 28
5:30P
Oct 28 5:30 PM Owen Sound Jr. Attack Burlington Eagles Central
PW BO Oct 28
5:30P
Oct 28 5:30 PM Brampton 45s Garden City Minor Falcons S-H SEC (Sportsplex) (4)
PW BO Oct 28
5:30P
Oct 28 5:30 PM Guelph Gryphons Oakville Rangers Blue SMSC (2)
MID BO Oct 28
5:40P
Oct 28 5:40 PM Niagara Falls Flyers Guelph Gryphons WERC (2)
PW SM Oct 28
6:00P
Oct 28 6:00 PM Guelph Gryphons Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
BAN RU Oct 28
6:00P
Oct 28 6:00 PM Centre Wellington Fusion Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MATO HA Oct 28
6:10P
Oct 28 6:10 PM Halton Hills Thunder Oakville Rangers Joshua Creek (Red)
MBAN BO Oct 28
6:20P
Oct 28 6:20 PM Oakville Rangers Blue Glanbrook Rangers Glanbrook
PW RU Oct 28
6:45P
Oct 28 6:45 PM Caledon Hawks Halton Hills Thunder Acton (Main)
MID SM Oct 28
6:45P
Oct 28 6:45 PM Oakville Rangers Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
BAN BO Oct 28
6:50P
Oct 28 6:50 PM Burlington Eagles Blue Oakville Rangers Red SMSC (2)
PW BO Oct 28
7:00P
Oct 28 7:00 PM Niagara Falls Flyers Burlington Eagles Blue Central
BAN SM Oct 28
7:10P
Oct 28 7:10 PM Guelph Gryphons Centre Wellington Fusion Fergus (A)
BAN BO Oct 28
7:30P
Oct 28 7:30 PM Flamborough Sabres Orangeville Flyers Tony Rose (A)
BAN SM Oct 28
7:30P
Oct 28 7:30 PM Ancaster Avalanche Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
BAN RU Oct 28
7:45P
Oct 28 7:45 PM Woolwich Wildcats Halton Hills Thunder MMSP (D)
MID BO Oct 28
8:00P
Oct 28 8:00 PM Oakville Rangers Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (4)
MBAN SM Oct 28
8:30P
Oct 28 8:30 PM Hespeler Shamrocks Burlington Eagles Central
BAN RU Oct 28
8:30P
Oct 28 8:30 PM Milton Winterhawks Blue Guelph Gryphons WERC (2)
MMID SM Oct 28
9:00P
Oct 28 9:00 PM St. Marys Rock Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
MMID HA Oct 28
9:00P
Oct 28 9:00 PM Guelph Gryphons Dundas Blues Coronation
MID BO Oct 28
9:00P
Oct 28 9:00 PM Burlington Eagles Caledon Hawks Caledon East (1)
TYK3 Oct 29
11:00A
Oct 29 11:00 AM Milton Winterhawks Halton Hills Thunder Acton (Main)
MATO SM Oct 29
11:30A
Oct 29 11:30 AM Burlington Eagles Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
MATO BO Oct 29
12:00P
Oct 29 12:00 PM Niagara Falls Flyers Caledon Hawks Mayfield
TYK1 Oct 29
12:00P
Oct 29 12:00 PM Orangeville Flyers Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
MBAN SM Oct 29
12:30P
Oct 29 12:30 PM Owen Sound Jr. Attack Milton Winterhawks MSC (D)
ATO SM Oct 29
12:45P
Oct 29 12:45 PM Milton Winterhawks Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
ATO SM Oct 29
12:55P
Oct 29 12:55 PM Dundas Blues Brampton 45s Earnscliffe (2)
NOV BO Oct 29
1:00P
Oct 29 1:00 PM Stoney Creek Warriors Garden City Minor Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
NOV HA Oct 29
1:00P
Oct 29 1:00 PM Oakville Rangers New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
MATO HA Oct 29
1:00P
Oct 29 1:00 PM Erin-Hillsburgh Devils Milton Winterhawks John Tonelli
MPW BO Oct 29
1:00P
Oct 29 1:00 PM Niagara Falls Flyers Caledon Hawks Mayfield
MBAN BO Oct 29
1:00P
Oct 29 1:00 PM Garden City Minor Falcons Oakville Rangers Blue Joshua Creek (Red)
TYK2 Oct 29
1:00P
Oct 29 1:00 PM Halton Hills Thunder Woolwich Wildcats Memorial (McLeod)
PW SM Oct 29
1:15P
Oct 29 1:15 PM Ancaster Avalanche Owen Sound Jr. Attack JMRRC (2 - East)
NOV SM Oct 29
2:00P
Oct 29 2:00 PM Guelph Gryphons Erin-Hillsburgh Devils Hillsburgh
NOV SM Oct 29
2:00P
Oct 29 2:00 PM Centre Wellington Fusion Woolwich Wildcats Memorial (McLeod)
TYK3 Oct 29
2:00P
Oct 29 2:00 PM Guelph Gryphons Centre Wellington Fusion Elora
TYK3 Oct 29
2:00P
Oct 29 2:00 PM Ancaster Avalanche Orangeville Flyers Tony Rose (A)
NOV HA Oct 29
2:10P
Oct 29 2:10 PM Halton Hills Thunder Milton Winterhawks John Tonelli
MPW SM Oct 29
2:15P
Oct 29 2:15 PM Ancaster Avalanche Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
PW BO Oct 29
2:15P
Oct 29 2:15 PM Oakville Rangers Blue Garden City Minor Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
MATO SM Oct 29
2:30P
Oct 29 2:30 PM Centre Wellington Fusion Hespeler Shamrocks Hespeler (2)
NOV SM Oct 29
3:00P
Oct 29 3:00 PM Oakville Rangers Milton Winterhawks Memorial
NOV HA Oct 29
3:00P
Oct 29 3:00 PM Centre Wellington Fusion Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MATO HA Oct 29
3:00P
Oct 29 3:00 PM Caledon Hawks Woolwich Wildcats Memorial (McLeod)
ATO SM Oct 29
3:00P
Oct 29 3:00 PM Ancaster Avalanche Guelph Gryphons Centennial
PW SM Oct 29
3:00P
Oct 29 3:00 PM Oakville Rangers Red Centre Wellington Fusion Elora
TYK1 Oct 29
3:00P
Oct 29 3:00 PM Halton Hills Thunder Brampton 45s Earnscliffe (1)
TYK1 Oct 29
3:00P
Oct 29 3:00 PM Niagara Falls Flyers Oakville Rangers River Oaks (A)
TYK2 Oct 29
3:00P
Oct 29 3:00 PM Centre Wellington Fusion Stoney Creek Warriors Valley Park
ATO BO Oct 29
3:30P
Oct 29 3:30 PM Halton Hills Thunder Garden City Minor Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
MPW SM Oct 29
3:45P
Oct 29 3:45 PM Milton Winterhawks Hespeler Shamrocks Hespeler (2)
PW HA Oct 29
3:45P
Oct 29 3:45 PM Milton Winterhawks White Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MATO HA Oct 29
4:00P
Oct 29 4:00 PM Ancaster Avalanche Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
ATO SM Oct 29
4:00P
Oct 29 4:00 PM Centre Wellington Fusion Oakville Rangers Blue River Oaks (A)
ATO SM Oct 29
4:00P
Oct 29 4:00 PM New Hamburg Huskies Oakville Rangers Red Glen Abbey (Blue)
PW BO Oct 29
4:00P
Oct 29 4:00 PM Stoney Creek Warriors Oakville Rangers Red Joshua Creek (Red)
MBAN BO Oct 29
4:00P
Oct 29 4:00 PM Glanbrook Rangers Halton Hills Thunder MMSP (D)
BAN SM Oct 29
4:00P
Oct 29 4:00 PM Woolwich Wildcats Owen Sound Jr. Attack JMRRC (1 - West)
TYK1 Oct 29
4:00P
Oct 29 4:00 PM Milton Winterhawks Caledon Hawks Caledon East (1)
TYK2 Oct 29
4:00P
Oct 29 4:00 PM Burlington Eagles Brampton 45s Earnscliffe (1)
ATO RU Oct 29
4:15P
Oct 29 4:15 PM Flamborough Sabres Woolwich Wildcats Memorial (McLeod)
MPW HA Oct 29
4:15P
Oct 29 4:15 PM Milton Winterhawks Blue Stoney Creek Warriors Valley Park
ATO RU Oct 29
4:20P
Oct 29 4:20 PM Ancaster Avalanche Milton Winterhawks White John Tonelli
PW RU Oct 29
4:20P
Oct 29 4:20 PM Guelph Gryphons Centre Wellington Fusion Elora
MPW BO Oct 29
4:30P
Oct 29 4:30 PM Oakville Rangers Milton Winterhawks MSC (D)
MBAN SM Oct 29
4:30P
Oct 29 4:30 PM Owen Sound Jr. Attack Guelph Gryphons WERC (1)
MID SM Oct 29
4:30P
Oct 29 4:30 PM Owen Sound Jr. Attack Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
MPW BO Oct 29
4:45P
Oct 29 4:45 PM Halton Hills Thunder Garden City Minor Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
ATO SM Oct 29
5:00P
Oct 29 5:00 PM Owen Sound Jr. Attack Caledon Hawks Caledon East (1)
PW RU Oct 29
5:00P
Oct 29 5:00 PM Ancaster Avalanche Hespeler Shamrocks Hespeler (2)
MPW HA Oct 29
5:10P
Oct 29 5:10 PM Flamborough Sabres Oakville Rangers Glen Abbey (Blue)
NOV HA Oct 29
5:15P
Oct 29 5:15 PM Caledon Hawks Flamborough Sabres Harry Howell (B)
PW BO Oct 29
5:15P
Oct 29 5:15 PM Caledon Hawks Brampton 45s South Fletcher (2)
PW SM Oct 29
5:15P
Oct 29 5:15 PM Dundas Blues Burlington Eagles Central
MMID HA Oct 29
5:15P
Oct 29 5:15 PM Brampton 45s Orangeville Flyers Tony Rose (A)
BAN SM Oct 29
5:20P
Oct 29 5:20 PM Hespeler Shamrocks Oakville Rangers Red Joshua Creek (Red)
MPW BO Oct 29
5:30P
Oct 29 5:30 PM Orangeville Flyers Stoney Creek Warriors Valley Park
MBAN SM Oct 29
5:30P
Oct 29 5:30 PM New Hamburg Huskies Halton Hills Thunder MMSP (D)
MBAN HA Oct 29
5:40P
Oct 29 5:40 PM Milton Winterhawks Blue Centre Wellington Fusion Elora
BAN HA Oct 29
5:55P
Oct 29 5:55 PM Orangeville Flyers Milton Winterhawks White MSC (D)
NOV SM Oct 29
6:00P
Oct 29 6:00 PM Burlington Eagles Dundas Blues Coronation
MATO BO Oct 29
6:00P
Oct 29 6:00 PM Garden City Minor Falcons Brampton 45s South Fletcher (1)
ATO RU Oct 29
6:00P
Oct 29 6:00 PM Halton Hills Thunder Caledon Hawks Caledon East (1)
MPW SM Oct 29
6:00P
Oct 29 6:00 PM Oakville Rangers Blue Guelph Gryphons WERC (1)
MPW HA Oct 29
6:00P
Oct 29 6:00 PM Ancaster Avalanche Woolwich Wildcats Memorial (McLeod)
MMID SM Oct 29
6:00P
Oct 29 6:00 PM Woolwich Wildcats New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Optimist)
MID SM Oct 29
6:00P
Oct 29 6:00 PM Hespeler Shamrocks Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MMID BO Oct 29
6:15P
Oct 29 6:15 PM Orangeville Flyers Garden City Minor Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
PW HA Oct 29
6:30P
Oct 29 6:30 PM Orangeville Flyers Oakville Rangers Glen Abbey (Blue)
MBAN BO Oct 29
6:30P
Oct 29 6:30 PM Burlington Eagles Gold Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MBAN SM Oct 29
6:30P
Oct 29 6:30 PM Woolwich Wildcats Hespeler Shamrocks Hespeler (2)
MATO HA Oct 29
7:00P
Oct 29 7:00 PM Flamborough Sabres Dundas Blues Coronation
MBAN HA Oct 29
7:00P
Oct 29 7:00 PM Halton Hills Thunder Stoney Creek Warriors Valley Park
MMID SM Oct 29
7:00P
Oct 29 7:00 PM Halton Hills Thunder St. Marys Rock St. Marys (Rock)
MMID SM Oct 29
7:10P
Oct 29 7:10 PM Owen Sound Jr. Attack Ancaster Avalanche Morgan (A)
PW BO Oct 29
7:15P
Oct 29 7:15 PM Milton Winterhawks Guelph Gryphons WERC (1)
PW SM Oct 29
7:30P
Oct 29 7:30 PM Caledon Hawks Woolwich Wildcats Memorial (McLeod)
BAN SM Oct 29
7:35P
Oct 29 7:35 PM Burlington Eagles Milton Winterhawks MSC (D)
BAN SM Oct 29
7:50P
Oct 29 7:50 PM Halton Hills Thunder Oakville Rangers Blue Glen Abbey (Blue)
PW SM Oct 29
8:00P
Oct 29 8:00 PM New Hamburg Huskies Milton Winterhawks Memorial
MMID HA Oct 29
8:30P
Oct 29 8:30 PM Dundas Blues Guelph Gryphons WERC (1)
MID BO Oct 29
9:00P
Oct 29 9:00 PM Orangeville Flyers Milton Winterhawks MSC (D)
NOV BO Oct 30
6:30P
Oct 30 6:30 PM Orangeville Flyers Caledon Hawks Caledon East (1)
NOV BO Oct 30
6:30P
Oct 30 6:30 PM Halton Hills Thunder Oakville Rangers SMSC (2)
NOV SM Oct 30
6:30P
Oct 30 6:30 PM Ancaster Avalanche Hespeler Shamrocks Hespeler (2)
NOV HA Oct 30
6:30P
Oct 30 6:30 PM Halton Hills Thunder Caledon Hawks Teen Ranch
MATO BO Oct 30
6:30P
Oct 30 6:30 PM Brampton 45s Guelph Gryphons WERC (1)
MATO SM Oct 30
6:30P
Oct 30 6:30 PM Oakville Rangers Milton Winterhawks MSC (D)
MATO HA Oct 30
6:30P
Oct 30 6:30 PM Erin-Hillsburgh Devils Guelph Gryphons Centennial
ATO RU Oct 30
6:30P
Oct 30 6:30 PM Centre Wellington Fusion Oakville Rangers River Oaks (B)
MPW BO Oct 30
6:30P
Oct 30 6:30 PM Halton Hills Thunder Burlington Eagles Gold Appleby (2)
MPW HA Oct 30
6:30P
Oct 30 6:30 PM Milton Winterhawks White Halton Hills Thunder MMSP (D)
MMID SM Oct 30
6:30P
Oct 30 6:30 PM Oakville Rangers Blue Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
MATO HA Oct 30
6:40P
Oct 30 6:40 PM Milton Winterhawks Caledon Hawks Caledon East (2)
NOV SM Oct 30
7:00P
Oct 30 7:00 PM Erin-Hillsburgh Devils New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
ATO BO Oct 30
7:00P
Oct 30 7:00 PM Burlington Eagles Blue Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
ATO BO Oct 30
7:00P
Oct 30 7:00 PM Milton Winterhawks Orangeville Flyers Alder (Red)
ATO SM Oct 30
7:00P
Oct 30 7:00 PM Milton Winterhawks Burlington Eagles Central
ATO RU Oct 30
7:00P
Oct 30 7:00 PM Halton Hills Thunder Ancaster Avalanche Morgan (A)
MPW BO Oct 30
7:00P
Oct 30 7:00 PM Orangeville Flyers Brampton 45s South Fletcher (3)
MPW SM Oct 30
7:00P
Oct 30 7:00 PM Halton Hills Thunder Dundas Blues Olympic
MPW HA Oct 30
7:10P
Oct 30 7:10 PM Ancaster Avalanche Centre Wellington Fusion Fergus (A)
ATO BO Oct 30
7:15P
Oct 30 7:15 PM Burlington Eagles Gold Brampton 45s South Fletcher (2)
PW BO Oct 30
7:15P
Oct 30 7:15 PM Niagara Falls Flyers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
PW BO Oct 30
7:30P
Oct 30 7:30 PM Guelph Gryphons Burlington Eagles Gold Appleby (2)
MBAN BO Oct 30
7:30P
Oct 30 7:30 PM Niagara Falls Flyers Caledon Hawks Teen Ranch
MBAN BO Oct 30
7:30P
Oct 30 7:30 PM Brampton 45s Guelph Gryphons WERC (1)
MMID SM Oct 30
7:30P
Oct 30 7:30 PM New Hamburg Huskies Brampton 45s Memorial
MMID HA Oct 30
7:30P
Oct 30 7:30 PM Orangeville Flyers Caledon Hawks Caledon East (1)
MPW SM Oct 30
7:40P
Oct 30 7:40 PM Caledon Hawks Oakville Rangers Red River Oaks (B)
PW RU Oct 30
7:40P
Oct 30 7:40 PM Ancaster Avalanche Caledon Hawks Caledon East (2)
MBAN SM Oct 30
7:40P
Oct 30 7:40 PM Oakville Rangers Red Milton Winterhawks MSC (D)
MID SM Oct 30
7:40P
Oct 30 7:40 PM Halton Hills Thunder Oakville Rangers SMSC (2)
ATO SM Oct 30
7:45P
Oct 30 7:45 PM Dundas Blues Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
MPW BO Oct 30
7:45P
Oct 30 7:45 PM Oakville Rangers Guelph Gryphons WERC (2)
PW BO Oct 30
7:45P
Oct 30 7:45 PM Brampton 45s Halton Hills Thunder MMSP (D)
PW SM Oct 30
7:45P
Oct 30 7:45 PM Halton Hills Thunder Black Ancaster Avalanche Morgan (B)
BAN BO Oct 30
7:45P
Oct 30 7:45 PM Caledon Hawks Garden City Minor Falcons S-H SEC (Sportsplex) (4)
PW HA Oct 30
8:00P
Oct 30 8:00 PM Erin-Hillsburgh Devils BB Orangeville Flyers Alder (Red)
PW SM Oct 30
8:10P
Oct 30 8:10 PM Guelph Gryphons New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
MMID BO Oct 30
8:10P
Oct 30 8:10 PM Burlington Eagles Gold Oakville Rangers Red Joshua Creek (Red)
MBAN BO Oct 30
8:15P
Oct 30 8:15 PM Orangeville Flyers Burlington Eagles Blue Central
MBAN HA Oct 30
8:15P
Oct 30 8:15 PM Oakville Rangers Ancaster Avalanche Morgan (A)
MMID HA Oct 30
8:25P
Oct 30 8:25 PM Guelph Gryphons Brampton 45s South Fletcher (2)
BAN BO Oct 30
8:40P
Oct 30 8:40 PM Brampton 45s Burlington Eagles Blue Appleby (2)
BAN BO Oct 30
8:45P
Oct 30 8:45 PM Niagara Falls Flyers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
BAN BO Oct 30
8:45P
Oct 30 8:45 PM Halton Hills Thunder Guelph Gryphons WERC (1)
BAN RU Oct 30
8:45P
Oct 30 8:45 PM Woolwich Wildcats Caledon Hawks Teen Ranch
MID BO Oct 30
8:45P
Oct 30 8:45 PM Orangeville Flyers Brampton 45s Earnscliffe (2)
MID BO Oct 30
8:45P
Oct 30 8:45 PM Burlington Eagles Halton Hills Thunder Acton (Main)
BAN SM Oct 30
8:55P
Oct 30 8:55 PM Halton Hills Thunder Caledon Hawks Caledon East (2)
MMID BO Oct 30
9:00P
Oct 30 9:00 PM Guelph Gryphons Caledon Hawks Caledon East (1)
MMID BO Oct 30
9:00P
Oct 30 9:00 PM Oakville Rangers Blue Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
MMID SM Oct 30
9:00P
Oct 30 9:00 PM Caledon Hawks Guelph Gryphons WERC (2)
MMID SM Oct 30
9:00P
Oct 30 9:00 PM Ancaster Avalanche Hespeler Shamrocks Hespeler (2)
MID BO Oct 30
9:00P
Oct 30 9:00 PM Caledon Hawks Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (3)
MID SM Oct 30
9:00P
Oct 30 9:00 PM Centre Wellington Fusion Brampton 45s Earnscliffe (1)
MBAN SM Oct 31
6:30P
Oct 31 6:30 PM Halton Hills Thunder New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Optimist)
MID BO Oct 31
7:00P
Oct 31 7:00 PM Milton Winterhawks Niagara Falls Flyers Chippawa
MBAN BO Oct 31
7:20P
Oct 31 7:20 PM Guelph Gryphons Brampton 45s Earnscliffe (2)
BAN BO Oct 31
7:20P
Oct 31 7:20 PM Burlington Eagles Gold Oakville Rangers Blue Joshua Creek (Red)
MBAN BO Oct 31
7:30P
Oct 31 7:30 PM Oakville Rangers Red Halton Hills Thunder MMSP (D)
BAN HA Oct 31
7:30P
Oct 31 7:30 PM Flamborough Sabres Milton Winterhawks White Memorial
MID BO Oct 31
7:30P
Oct 31 7:30 PM Halton Hills Thunder Ancaster Avalanche Morgan (B)
BAN SM Oct 31
8:00P
Oct 31 8:00 PM Ancaster Avalanche New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Optimist)
BAN HA Oct 31
8:00P
Oct 31 8:00 PM Oakville Rangers Erin-Hillsburgh Devils Erin
BAN RU Oct 31
8:00P
Oct 31 8:00 PM Guelph Gryphons Milton Winterhawks Blue MSC (D)
MMID BO Oct 31
8:00P
Oct 31 8:00 PM Garden City Minor Falcons Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
MID HA Oct 31
8:40P
Oct 31 8:40 PM Halton Hills Thunder Brampton 45s-2 Earnscliffe (2)
MMID BO Oct 31
8:45P
Oct 31 8:45 PM Burlington Eagles Blue Flamborough Sabres Harry Howell (B)
BAN BO Oct 31
9:00P
Oct 31 9:00 PM Guelph Gryphons Halton Hills Thunder MMSP (D)
MID BO Oct 31
9:00P
Oct 31 9:00 PM Brampton 45s Guelph Gryphons WERC (1)
MID BO Oct 31
9:00P
Oct 31 9:00 PM Flamborough Sabres Oakville Rangers Joshua Creek (Red)
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 1:49 AM.
Printed From TheOneDB.com Oct 18, 2017 1:49 AM