OMHA :: Tri-County Minor Upcoming Games
Header Ad Unit

Upcoming Games

360 Games in the Next 7 Days
Group Date Date Time Visitor Home Venue
NOV SM Oct 18
6:30P
Oct 18 6:30 PM Dundas Blues Oakville Rangers Joshua Creek (Red)
MATO BO Oct 18
6:30P
Oct 18 6:30 PM Brampton 45s Caledon Hawks Caledon East (1)
MATO BO Oct 18
6:30P
Oct 18 6:30 PM Niagara Falls Flyers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MATO SM Oct 18
6:30P
Oct 18 6:30 PM Burlington Eagles Oakville Rangers Glen Abbey (Green)
ATO SM Oct 18
6:30P
Oct 18 6:30 PM Dundas Blues Milton Winterhawks MSC (D)
ATO RU Oct 18
6:30P
Oct 18 6:30 PM Halton Hills Thunder Milton Winterhawks White John Tonelli
ATO SM Oct 18
6:40P
Oct 18 6:40 PM Burlington Eagles Ancaster Avalanche Spring Valley
PW BO Oct 18
6:45P
Oct 18 6:45 PM Brampton 45s Guelph Gryphons WERC (2)
MATO BO Oct 18
7:00P
Oct 18 7:00 PM Guelph Gryphons Orangeville Flyers Alder (Red)
MATO HA Oct 18
7:00P
Oct 18 7:00 PM Caledon Hawks Centre Wellington Fusion Elora
MATO HA Oct 18
7:00P
Oct 18 7:00 PM Dundas Blues Oakville Rangers River Oaks (B)
ATO BO Oct 18
7:00P
Oct 18 7:00 PM Oakville Rangers Burlington Eagles Blue Appleby (3)
ATO RU Oct 18
7:00P
Oct 18 7:00 PM Caledon Hawks Flamborough Sabres Carlisle
MPW SM Oct 18
7:00P
Oct 18 7:00 PM Ancaster Avalanche Dundas Blues Eastwood
MPW SM Oct 18
7:15P
Oct 18 7:15 PM Oakville Rangers Blue Halton Hills Thunder Acton (Main)
MID HA Oct 18
7:15P
Oct 18 7:15 PM Brampton 45s-2 Halton Hills Thunder Acton (B)
MPW BO Oct 18
7:30P
Oct 18 7:30 PM Orangeville Flyers Caledon Hawks Caledon East (1)
PW SM Oct 18
7:30P
Oct 18 7:30 PM Ancaster Avalanche Guelph Gryphons Victoria
MBAN BO Oct 18
7:30P
Oct 18 7:30 PM Glanbrook Rangers Stoney Creek Warriors Valley Park
PW SM Oct 18
7:35P
Oct 18 7:35 PM Caledon Hawks Milton Winterhawks John Tonelli
MPW HA Oct 18
7:40P
Oct 18 7:40 PM Milton Winterhawks Blue Oakville Rangers Glen Abbey (Green)
BAN SM Oct 18
7:40P
Oct 18 7:40 PM Hespeler Shamrocks Milton Winterhawks MSC (D)
MID BO Oct 18
7:45P
Oct 18 7:45 PM Niagara Falls Flyers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
PW BO Oct 18
8:00P
Oct 18 8:00 PM Halton Hills Thunder Orangeville Flyers Alder (Red)
BAN SM Oct 18
8:00P
Oct 18 8:00 PM Halton Hills Thunder Burlington Eagles Appleby (3)
BAN RU Oct 18
8:00P
Oct 18 8:00 PM Halton Hills Thunder Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MID BO Oct 18
8:00P
Oct 18 8:00 PM Halton Hills Thunder Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (3)
MBAN SM Oct 18
8:10P
Oct 18 8:10 PM Brampton 45s Oakville Rangers Blue River Oaks (B)
BAN RU Oct 18
8:10P
Oct 18 8:10 PM Woolwich Wildcats Centre Wellington Fusion Elora
PW HA Oct 18
8:30P
Oct 18 8:30 PM Oakville Rangers Flamborough Sabres Carlisle
BAN SM Oct 18
8:30P
Oct 18 8:30 PM Oakville Rangers Blue Ancaster Avalanche Morgan (B)
BAN BO Oct 18
8:45P
Oct 18 8:45 PM Flamborough Sabres Caledon Hawks Caledon East (1)
BAN SM Oct 18
8:45P
Oct 18 8:45 PM Woolwich Wildcats Guelph Gryphons Victoria
MID SM Oct 18
8:45P
Oct 18 8:45 PM Woolwich Wildcats Halton Hills Thunder Acton (Main)
MMID SM Oct 18
9:00P
Oct 18 9:00 PM Caledon Hawks Oakville Rangers Red Glen Abbey (Green)
MMID HA Oct 18
9:15P
Oct 18 9:15 PM Brampton 45s Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MID HA Oct 18
9:15P
Oct 18 9:15 PM Brampton 45s-1 Orangeville Flyers Alder (Red)
NOV BO Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM Halton Hills Thunder Milton Winterhawks MSC (D)
NOV SM Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM New Hamburg Huskies Burlington Eagles Mainway (B)
NOV HA Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM Oakville Rangers Guelph Gryphons Centennial
NOV HA Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM Woolwich Wildcats Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
MATO HA Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM Milton Winterhawks Halton Hills Thunder MMSP (D)
TYK3 Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM Orangeville Flyers Caledon Hawks Mayfield
NOV BO Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Orangeville Flyers Burlington Eagles Central
NOV SM Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Oakville Rangers Centre Wellington Fusion Elora
NOV SM Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Hespeler Shamrocks Dundas Blues Eastwood
MATO BO Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Oakville Rangers Guelph Gryphons WERC (1)
MATO BO Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Stoney Creek Warriors Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
ATO SM Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Brampton 45s Erin-Hillsburgh Devils Erin
MPW BO Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Stoney Creek Warriors Burlington Eagles Blue Appleby (1)
MPW SM Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Guelph Gryphons New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
TYK3 Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Milton Winterhawks Ancaster Avalanche Spring Valley
ATO BO Oct 19
7:10P
Oct 19 7:10 PM Orangeville Flyers Oakville Rangers Glen Abbey (Green)
MPW HA Oct 19
7:15P
Oct 19 7:15 PM Milton Winterhawks White Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MID HA Oct 19
7:15P
Oct 19 7:15 PM Orangeville Flyers Brampton 45s-2 Earnscliffe (2)
ATO RU Oct 19
7:30P
Oct 19 7:30 PM Centre Wellington Fusion Guelph Gryphons Centennial
MPW HA Oct 19
7:30P
Oct 19 7:30 PM Ancaster Avalanche Caledon Hawks Mayfield
PW RU Oct 19
7:30P
Oct 19 7:30 PM Ancaster Avalanche Centre Wellington Fusion Fergus (A)
PW BO Oct 19
7:40P
Oct 19 7:40 PM Orangeville Flyers Milton Winterhawks MSC (D)
PW SM Oct 19
7:40P
Oct 19 7:40 PM New Hamburg Huskies Oakville Rangers Blue Joshua Creek (Red)
PW SM Oct 19
7:45P
Oct 19 7:45 PM Centre Wellington Fusion Halton Hills Thunder Red MMSP (Alcott)
MBAN HA Oct 19
8:00P
Oct 19 8:00 PM Milton Winterhawks White Guelph Gryphons WERC (1)
MBAN HA Oct 19
8:00P
Oct 19 8:00 PM Oakville Rangers Orangeville Flyers Alder (Red)
MMID BO Oct 19
8:00P
Oct 19 8:00 PM Burlington Eagles Blue Burlington Eagles Gold Central
MBAN BO Oct 19
8:15P
Oct 19 8:15 PM Oakville Rangers Red Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
MID SM Oct 19
8:15P
Oct 19 8:15 PM Dundas Blues Erin-Hillsburgh Devils Erin
MID SM Oct 19
8:15P
Oct 19 8:15 PM Oakville Rangers New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
MBAN BO Oct 19
8:20P
Oct 19 8:20 PM Guelph Gryphons Burlington Eagles Blue Appleby (1)
BAN HA Oct 19
8:20P
Oct 19 8:20 PM Orangeville Flyers Oakville Rangers Glen Abbey (Green)
BAN SM Oct 19
8:45P
Oct 19 8:45 PM Caledon Hawks Halton Hills Thunder Acton (B)
BAN HA Oct 19
8:45P
Oct 19 8:45 PM Milton Winterhawks White Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MMID SM Oct 19
9:00P
Oct 19 9:00 PM Guelph Gryphons Oakville Rangers Blue Joshua Creek (Red)
MID HA Oct 19
9:00P
Oct 19 9:00 PM Caledon Hawks Halton Hills Thunder MMSP (D)
MATO SM Oct 20
6:30P
Oct 20 6:30 PM Brampton 45s Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
ATO BO Oct 20
6:30P
Oct 20 6:30 PM Burlington Eagles Gold Caledon Hawks Caledon East (1)
ATO SM Oct 20
6:30P
Oct 20 6:30 PM Halton Hills Thunder New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Optimist)
PW RU Oct 20
6:30P
Oct 20 6:30 PM Hespeler Shamrocks Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
TYK3 Oct 20
6:30P
Oct 20 6:30 PM Burlington Eagles Milton Winterhawks MSC (D)
NOV SM Oct 20
6:45P
Oct 20 6:45 PM Ancaster Avalanche Guelph Gryphons WERC (2)
NOV BO Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM Stoney Creek Warriors Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
NOV SM Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM Milton Winterhawks Woolwich Wildcats Woolwich Township
NOV HA Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM New Hamburg Huskies Orangeville Flyers Alder (Red)
MPW HA Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM Guelph Gryphons Caledon Hawks Teen Ranch
BAN BO Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM Oakville Rangers Red Brampton 45s Terry Miller
TYK2 Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM Hespeler Shamrocks Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MPW SM Oct 20
7:30P
Oct 20 7:30 PM New Hamburg Huskies Owen Sound Jr. Attack JMRRC (1 - West)
PW BO Oct 20
7:30P
Oct 20 7:30 PM Flamborough Sabres Garden City Minor Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
MBAN BO Oct 20
7:30P
Oct 20 7:30 PM Flamborough Sabres Oakville Rangers Red Joshua Creek (Red)
BAN BO Oct 20
7:30P
Oct 20 7:30 PM Guelph Gryphons Milton Winterhawks MSC (D)
MMID HA Oct 20
7:30P
Oct 20 7:30 PM Dundas Blues Caledon Hawks Caledon East (1)
MBAN SM Oct 20
7:45P
Oct 20 7:45 PM Halton Hills Thunder Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
MMID BO Oct 20
7:45P
Oct 20 7:45 PM Oakville Rangers Red Guelph Gryphons WERC (2)
PW SM Oct 20
8:00P
Oct 20 8:00 PM Woolwich Wildcats Dundas Blues Eastwood
PW HA Oct 20
8:00P
Oct 20 8:00 PM Milton Winterhawks White Orangeville Flyers Tony Rose (A)
BAN BO Oct 20
8:00P
Oct 20 8:00 PM Orangeville Flyers Burlington Eagles Gold Mainway (A)
BAN HA Oct 20
8:00P
Oct 20 8:00 PM Erin-Hillsburgh Devils Orangeville Flyers Alder (Red)
MID SM Oct 20
8:00P
Oct 20 8:00 PM Halton Hills Thunder Brampton 45s South Fletcher (1)
MBAN SM Oct 20
8:15P
Oct 20 8:15 PM Ancaster Avalanche Owen Sound Jr. Attack Bayshore
MPW SM Oct 20
8:25P
Oct 20 8:25 PM Halton Hills Thunder Brampton 45s Earnscliffe (2)
MMID SM Oct 20
8:30P
Oct 20 8:30 PM Centre Wellington Fusion Brampton 45s Terry Miller
MMID SM Oct 20
8:45P
Oct 20 8:45 PM Woolwich Wildcats Owen Sound Jr. Attack JMRRC (1 - West)
MID BO Oct 20
9:00P
Oct 20 9:00 PM Guelph Gryphons Caledon Hawks Caledon East (1)
MID BO Oct 20
9:00P
Oct 20 9:00 PM Niagara Falls Flyers Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MID SM Oct 20
9:00P
Oct 20 9:00 PM Owen Sound Jr. Attack Dundas Blues Beverly
TYK2 Oct 21
10:30A
Oct 21 10:30 AM Halton Hills Thunder Oakville Rangers SMSC (2)
PW SM Oct 21
11:00A
Oct 21 11:00 AM Owen Sound Jr. Attack Halton Hills Thunder Black Acton (B)
TYK1 Oct 21
11:00A
Oct 21 11:00 AM Brampton 45s Guelph Gryphons WERC (1)
TYK1 Oct 21
11:30A
Oct 21 11:30 AM Garden City Falcons Oakville Rangers SMSC (2)
NOV SM Oct 21
12:00P
Oct 21 12:00 PM Burlington Eagles Brampton 45s Chris Gibson
TYK2 Oct 21
12:00P
Oct 21 12:00 PM Burlington Eagles Woolwich Wildcats Memorial (McLeod)
TYK3 Oct 21
12:00P
Oct 21 12:00 PM Ancaster Avalanche Guelph Gryphons WERC (1)
MATO BO Oct 21
12:30P
Oct 21 12:30 PM Halton Hills Thunder Oakville Rangers SMSC (2)
ATO RU Oct 21
12:30P
Oct 21 12:30 PM Woolwich Wildcats Milton Winterhawks White MSC (D)
TYK3 Oct 21
12:30P
Oct 21 12:30 PM Caledon Hawks Centre Wellington Fusion Fergus (B)
NOV HA Oct 21
1:00P
Oct 21 1:00 PM Halton Hills Thunder Woolwich Wildcats Memorial (McLeod)
MPW BO Oct 21
1:00P
Oct 21 1:00 PM Niagara Falls Flyers Brampton 45s Chris Gibson
MID BO Oct 21
1:00P
Oct 21 1:00 PM Caledon Hawks Brampton 45s Earnscliffe (1)
TYK1 Oct 21
1:00P
Oct 21 1:00 PM Caledon Hawks Halton Hills Thunder MMSP (D)
TYK1 Oct 21
1:00P
Oct 21 1:00 PM Orangeville Flyers Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
TYK2 Oct 21
1:00P
Oct 21 1:00 PM Flamborough Sabres Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
TYK3 Oct 21
1:00P
Oct 21 1:00 PM Halton Hills Thunder Orangeville Flyers Alder (Red)
NOV SM Oct 21
1:30P
Oct 21 1:30 PM Ancaster Avalanche Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
NOV HA Oct 21
1:30P
Oct 21 1:30 PM Caledon Hawks Centre Wellington Fusion Fergus (B)
TYK1 Oct 21
1:30P
Oct 21 1:30 PM Burlington Eagles Milton Winterhawks MSC (D)
MATO SM Oct 21
1:40P
Oct 21 1:40 PM Oakville Rangers Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MPW BO Oct 21
2:00P
Oct 21 2:00 PM Flamborough Sabres Orangeville Flyers Alder (Red)
MPW SM Oct 21
2:00P
Oct 21 2:00 PM Owen Sound Jr. Attack Ancaster Avalanche Morgan (B)
MMID SM Oct 21
2:00P
Oct 21 2:00 PM Owen Sound Jr. Attack Halton Hills Thunder Acton (B)
NOV SM Oct 21
2:15P
Oct 21 2:15 PM Guelph Gryphons Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
ATO BO Oct 21
2:15P
Oct 21 2:15 PM Orangeville Flyers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
BAN SM Oct 21
2:15P
Oct 21 2:15 PM Milton Winterhawks Brampton 45s Earnscliffe (2)
ATO SM Oct 21
2:30P
Oct 21 2:30 PM Centre Wellington Fusion Guelph Gryphons WERC (1)
PW HA Oct 21
2:30P
Oct 21 2:30 PM Flamborough Sabres Milton Winterhawks White MSC (D)
TYK2 Oct 21
2:30P
Oct 21 2:30 PM Stoney Creek Warriors Milton Winterhawks Memorial
ATO RU Oct 21
2:50P
Oct 21 2:50 PM Halton Hills Thunder Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MATO HA Oct 21
3:10P
Oct 21 3:10 PM Orangeville Flyers Ancaster Avalanche Morgan (A)
MBAN SM Oct 21
3:20P
Oct 21 3:20 PM Woolwich Wildcats Brampton 45s Terry Miller
NOV BO Oct 21
3:30P
Oct 21 3:30 PM Niagara Falls Flyers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
NOV BO Oct 21
3:30P
Oct 21 3:30 PM Milton Winterhawks Guelph Gryphons WERC (1)
ATO SM Oct 21
3:30P
Oct 21 3:30 PM Burlington Eagles Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
PW SM Oct 21
3:45P
Oct 21 3:45 PM Burlington Eagles Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
MPW HA Oct 21
3:50P
Oct 21 3:50 PM Milton Winterhawks Blue Milton Winterhawks White MSC (D)
MPW SM Oct 21
4:00P
Oct 21 4:00 PM Woolwich Wildcats Centre Wellington Fusion Fergus (A)
TYK3 Oct 21
4:00P
Oct 21 4:00 PM Oakville Rangers Burlington Eagles Central
PW RU Oct 21
4:15P
Oct 21 4:15 PM Woolwich Wildcats Ancaster Avalanche Morgan (A)
ATO BO Oct 21
4:30P
Oct 21 4:30 PM Caledon Hawks Guelph Gryphons WERC (1)
NOV HA Oct 21
4:45P
Oct 21 4:45 PM Orangeville Flyers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
PW SM Oct 21
4:45P
Oct 21 4:45 PM Owen Sound Jr. Attack Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
PW BO Oct 21
5:00P
Oct 21 5:00 PM Brampton 45s Burlington Eagles Gold Central
MPW SM Oct 21
5:10P
Oct 21 5:10 PM Burlington Eagles Milton Winterhawks MSC (D)
BAN SM Oct 21
5:15P
Oct 21 5:15 PM Burlington Eagles Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
MID SM Oct 21
5:20P
Oct 21 5:20 PM Brampton 45s Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MATO SM Oct 21
5:30P
Oct 21 5:30 PM Brampton 45s Guelph Gryphons WERC (1)
ATO RU Oct 21
5:50P
Oct 21 5:50 PM Flamborough Sabres Milton Winterhawks Blue Memorial
BAN SM Oct 21
6:00P
Oct 21 6:00 PM Oakville Rangers Red Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
BAN RU Oct 21
6:00P
Oct 21 6:00 PM Halton Hills Thunder Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MID BO Oct 21
6:00P
Oct 21 6:00 PM Oakville Rangers Milton Winterhawks John Tonelli
MPW SM Oct 21
6:20P
Oct 21 6:20 PM Brampton 45s Oakville Rangers Blue Joshua Creek (Red)
MBAN BO Oct 21
6:20P
Oct 21 6:20 PM Burlington Eagles Gold Glanbrook Rangers Glanbrook
PW RU Oct 21
6:30P
Oct 21 6:30 PM Halton Hills Thunder Milton Winterhawks Blue MSC (D)
BAN BO Oct 21
6:50P
Oct 21 6:50 PM Halton Hills Thunder Oakville Rangers Red SMSC (2)
BAN SM Oct 21
7:10P
Oct 21 7:10 PM Owen Sound Jr. Attack Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MBAN HA Oct 21
7:30P
Oct 21 7:30 PM Flamborough Sabres Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
BAN BO Oct 21
7:30P
Oct 21 7:30 PM Brampton 45s Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MBAN HA Oct 21
7:45P
Oct 21 7:45 PM Halton Hills Thunder Guelph Gryphons WERC (2)
MBAN SM Oct 21
7:50P
Oct 21 7:50 PM Centre Wellington Fusion Milton Winterhawks MSC (D)
MBAN HA Oct 21
8:00P
Oct 21 8:00 PM Milton Winterhawks White Centre Wellington Fusion Elora
BAN BO Oct 21
8:00P
Oct 21 8:00 PM Caledon Hawks Burlington Eagles Blue Central
MBAN BO Oct 21
8:15P
Oct 21 8:15 PM Stoney Creek Warriors Halton Hills Thunder Acton (Main)
MMID BO Oct 21
8:45P
Oct 21 8:45 PM Flamborough Sabres Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MMID BO Oct 21
9:00P
Oct 21 9:00 PM Burlington Eagles Gold Caledon Hawks Caledon East (1)
MMID SM Oct 21
9:00P
Oct 21 9:00 PM Oakville Rangers Red Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
MMID HA Oct 21
9:00P
Oct 21 9:00 PM Brampton 45s Dundas Blues Coronation
TYK3 Oct 22
11:00A
Oct 22 11:00 AM Dundas Blues Halton Hills Thunder Acton (Main)
NOV HA Oct 22
12:00P
Oct 22 12:00 PM Milton Winterhawks New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
MPW BO Oct 22
12:00P
Oct 22 12:00 PM Burlington Eagles Blue Oakville Rangers Joshua Creek (Red)
PW RU Oct 22
12:00P
Oct 22 12:00 PM Milton Winterhawks Blue Caledon Hawks Mayfield
TYK2 Oct 22
12:00P
Oct 22 12:00 PM Brampton 45s Halton Hills Thunder Acton (Main)
MPW SM Oct 22
12:15P
Oct 22 12:15 PM Milton Winterhawks Owen Sound Jr. Attack JMRRC (2 - East)
NOV SM Oct 22
12:30P
Oct 22 12:30 PM Hespeler Shamrocks Milton Winterhawks MSC (D)
ATO SM Oct 22
12:55P
Oct 22 12:55 PM Hespeler Shamrocks Brampton 45s Earnscliffe (2)
MPW SM Oct 22
1:00P
Oct 22 1:00 PM Burlington Eagles Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
TYK1 Oct 22
1:00P
Oct 22 1:00 PM Niagara Falls Flyers Halton Hills Thunder Acton (Main)
TYK2 Oct 22
1:00P
Oct 22 1:00 PM Centre Wellington Fusion Woolwich Wildcats Memorial (McLeod)
PW SM Oct 22
1:15P
Oct 22 1:15 PM Oakville Rangers Blue Owen Sound Jr. Attack Bayshore
PW BO Oct 22
1:20P
Oct 22 1:20 PM Brampton 45s Oakville Rangers Red Joshua Creek (Red)
ATO RU Oct 22
1:40P
Oct 22 1:40 PM Milton Winterhawks Blue Milton Winterhawks White MSC (D)
NOV HA Oct 22
2:00P
Oct 22 2:00 PM Guelph Gryphons Centre Wellington Fusion Elora
TYK1 Oct 22
2:00P
Oct 22 2:00 PM Milton Winterhawks Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MPW BO Oct 22
2:05P
Oct 22 2:05 PM Stoney Creek Warriors Brampton 45s Earnscliffe (2)
ATO BO Oct 22
2:30P
Oct 22 2:30 PM Stoney Creek Warriors Flamborough Sabres Harry Howell (B)
ATO RU Oct 22
2:30P
Oct 22 2:30 PM Guelph Gryphons Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
MBAN SM Oct 22
2:30P
Oct 22 2:30 PM Milton Winterhawks Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
BAN SM Oct 22
2:30P
Oct 22 2:30 PM Ancaster Avalanche Owen Sound Jr. Attack Bayshore
TYK3 Oct 22
2:40P
Oct 22 2:40 PM Guelph Gryphons Oakville Rangers Joshua Creek (Red)
NOV HA Oct 22
3:00P
Oct 22 3:00 PM Flamborough Sabres Orangeville Flyers Tony Rose (A)
MATO SM Oct 22
3:00P
Oct 22 3:00 PM Hespeler Shamrocks Centre Wellington Fusion Elora
TYK1 Oct 22
3:00P
Oct 22 3:00 PM Oakville Rangers Brampton 45s Earnscliffe (1)
MATO BO Oct 22
3:45P
Oct 22 3:45 PM Oakville Rangers Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
MPW SM Oct 22
3:45P
Oct 22 3:45 PM Dundas Blues Hespeler Shamrocks Hespeler (2)
TYK2 Oct 22
3:45P
Oct 22 3:45 PM Burlington Eagles Flamborough Sabres Harry Howell (B)
NOV SM Oct 22
4:00P
Oct 22 4:00 PM Centre Wellington Fusion Oakville Rangers Glen Abbey (Blue)
MPW BO Oct 22
4:00P
Oct 22 4:00 PM Halton Hills Thunder Orangeville Flyers Tony Rose (A)
BAN SM Oct 22
4:00P
Oct 22 4:00 PM Brampton 45s Woolwich Wildcats Memorial (McLeod)
MMID SM Oct 22
4:00P
Oct 22 4:00 PM Caledon Hawks Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
MID SM Oct 22
4:00P
Oct 22 4:00 PM Oakville Rangers Owen Sound Jr. Attack Bayshore
TYK1 Oct 22
4:00P
Oct 22 4:00 PM Guelph Gryphons Caledon Hawks Caledon East (1)
MBAN SM Oct 22
4:10P
Oct 22 4:10 PM Owen Sound Jr. Attack Centre Wellington Fusion Elora
ATO BO Oct 22
4:15P
Oct 22 4:15 PM Garden City Minor Falcons Burlington Eagles Gold Central
ATO SM Oct 22
4:30P
Oct 22 4:30 PM Owen Sound Jr. Attack New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Optimist)
PW HA Oct 22
4:45P
Oct 22 4:45 PM Erin-Hillsburgh Devils BB Flamborough Sabres Harry Howell (B)
BAN SM Oct 22
4:50P
Oct 22 4:50 PM Centre Wellington Fusion Oakville Rangers Red River Oaks (A)
ATO RU Oct 22
5:00P
Oct 22 5:00 PM Oakville Rangers Caledon Hawks Caledon East (1)
PW RU Oct 22
5:00P
Oct 22 5:00 PM Centre Wellington Fusion Hespeler Shamrocks Hespeler (2)
BAN RU Oct 22
5:00P
Oct 22 5:00 PM Milton Winterhawks Blue Halton Hills Thunder MMSP (D)
MPW HA Oct 22
5:10P
Oct 22 5:10 PM Centre Wellington Fusion Oakville Rangers Glen Abbey (Blue)
MBAN HA Oct 22
5:30P
Oct 22 5:30 PM Orangeville Flyers Centre Wellington Fusion Elora
BAN HA Oct 22
5:30P
Oct 22 5:30 PM Oakville Rangers Milton Winterhawks White MSC (D)
PW RU Oct 22
5:45P
Oct 22 5:45 PM Halton Hills Thunder Ancaster Avalanche Morgan (A)
MMID SM Oct 22
5:45P
Oct 22 5:45 PM Guelph Gryphons New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Optimist)
MID SM Oct 22
6:00P
Oct 22 6:00 PM Erin-Hillsburgh Devils Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MBAN BO Oct 22
6:15P
Oct 22 6:15 PM Stoney Creek Warriors Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MPW SM Oct 22
6:30P
Oct 22 6:30 PM Centre Wellington Fusion Oakville Rangers Blue Glen Abbey (Blue)
MBAN SM Oct 22
6:30P
Oct 22 6:30 PM Oakville Rangers Red Hespeler Shamrocks Hespeler (2)
BAN SM Oct 22
6:30P
Oct 22 6:30 PM Guelph Gryphons Oakville Rangers Blue River Oaks (A)
PW BO Oct 22
7:00P
Oct 22 7:00 PM Niagara Falls Flyers Guelph Gryphons WERC (1)
PW SM Oct 22
7:00P
Oct 22 7:00 PM Halton Hills Thunder Black Burlington Eagles Central
MMID SM Oct 22
7:10P
Oct 22 7:10 PM Oakville Rangers Blue Ancaster Avalanche Morgan (A)
MBAN BO Oct 22
7:50P
Oct 22 7:50 PM Burlington Eagles Blue Oakville Rangers Blue Glen Abbey (Blue)
MMID SM Oct 22
8:00P
Oct 22 8:00 PM Centre Wellington Fusion St. Marys Rock St. Marys (Rock)
MMID BO Oct 22
8:10P
Oct 22 8:10 PM Halton Hills Thunder Oakville Rangers Blue River Oaks (A)
MID BO Oct 22
8:30P
Oct 22 8:30 PM Halton Hills Thunder Milton Winterhawks MSC (D)
NOV BO Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Stoney Creek Warriors Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
NOV BO Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Burlington Eagles Oakville Rangers SMSC (2)
NOV SM Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Guelph Gryphons Dundas Blues Olympic
NOV HA Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM New Hamburg Huskies Caledon Hawks Teen Ranch
MATO SM Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Woolwich Wildcats Milton Winterhawks MSC (D)
MATO HA Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Orangeville Flyers Guelph Gryphons Centennial
MPW BO Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Niagara Falls Flyers Guelph Gryphons WERC (1)
MPW HA Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Stoney Creek Warriors Halton Hills Thunder MMSP (D)
TYK3 Oct 23
6:30P
Oct 23 6:30 PM Ancaster Avalanche Burlington Eagles Appleby (2)
MPW HA Oct 23
6:40P
Oct 23 6:40 PM Guelph Gryphons Ancaster Avalanche Morgan (B)
PW RU Oct 23
6:40P
Oct 23 6:40 PM Centre Wellington Fusion Caledon Hawks Caledon East (2)
NOV SM Oct 23
7:00P
Oct 23 7:00 PM Burlington Eagles New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
ATO BO Oct 23
7:00P
Oct 23 7:00 PM Halton Hills Thunder Orangeville Flyers Alder (Red)
ATO SM Oct 23
7:00P
Oct 23 7:00 PM Brampton 45s Burlington Eagles Central
ATO RU Oct 23
7:00P
Oct 23 7:00 PM Oakville Rangers Ancaster Avalanche Morgan (A)
PW BO Oct 23
7:00P
Oct 23 7:00 PM Stoney Creek Warriors Garden City Minor Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
MPW HA Oct 23
7:10P
Oct 23 7:10 PM Oakville Rangers Centre Wellington Fusion Fergus (A)
ATO BO Oct 23
7:15P
Oct 23 7:15 PM Guelph Gryphons Brampton 45s South Fletcher (2)
PW BO Oct 23
7:15P
Oct 23 7:15 PM Oakville Rangers Red Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MATO HA Oct 23
7:30P
Oct 23 7:30 PM Halton Hills Thunder Dundas Blues Olympic
MPW SM Oct 23
7:30P
Oct 23 7:30 PM New Hamburg Huskies Caledon Hawks Teen Ranch
PW BO Oct 23
7:30P
Oct 23 7:30 PM Burlington Eagles Blue Burlington Eagles Gold Appleby (2)
MMID SM Oct 23
7:30P
Oct 23 7:30 PM New Hamburg Huskies Caledon Hawks Caledon East (1)
MPW SM Oct 23
7:40P
Oct 23 7:40 PM Hespeler Shamrocks Oakville Rangers Red River Oaks (B)
MBAN SM Oct 23
7:40P
Oct 23 7:40 PM Ancaster Avalanche Milton Winterhawks MSC (D)
MID SM Oct 23
7:40P
Oct 23 7:40 PM Hespeler Shamrocks Oakville Rangers SMSC (2)
PW SM Oct 23
7:45P
Oct 23 7:45 PM Centre Wellington Fusion Ancaster Avalanche Morgan (B)
BAN BO Oct 23
7:45P
Oct 23 7:45 PM Oakville Rangers Blue Garden City Minor Falcons S-H SEC (Sportsplex) (4)
MMID SM Oct 23
7:45P
Oct 23 7:45 PM Brampton 45s Guelph Gryphons WERC (1)
MBAN BO Oct 23
7:55P
Oct 23 7:55 PM Guelph Gryphons Caledon Hawks Caledon East (2)
PW HA Oct 23
8:00P
Oct 23 8:00 PM Stoney Creek Warriors Orangeville Flyers Alder (Red)
MID BO Oct 23
8:00P
Oct 23 8:00 PM Caledon Hawks Burlington Eagles Central
MID SM Oct 23
8:00P
Oct 23 8:00 PM Brampton 45s Dundas Blues Olympic
BAN SM Oct 23
8:10P
Oct 23 8:10 PM Oakville Rangers Red New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
MBAN HA Oct 23
8:15P
Oct 23 8:15 PM Flamborough Sabres Ancaster Avalanche Morgan (A)
BAN BO Oct 23
8:15P
Oct 23 8:15 PM Stoney Creek Warriors Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
MMID HA Oct 23
8:25P
Oct 23 8:25 PM Orangeville Flyers Brampton 45s South Fletcher (2)
MMID BO Oct 23
8:30P
Oct 23 8:30 PM Burlington Eagles Blue Garden City Minor Falcons S-H SEC (Sportsplex) (1)
BAN BO Oct 23
8:40P
Oct 23 8:40 PM Guelph Gryphons Burlington Eagles Blue Appleby (2)
BAN BO Oct 23
8:45P
Oct 23 8:45 PM Orangeville Flyers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
BAN RU Oct 23
8:45P
Oct 23 8:45 PM Guelph Gryphons Caledon Hawks Teen Ranch
MID BO Oct 23
8:45P
Oct 23 8:45 PM Milton Winterhawks Brampton 45s Earnscliffe (2)
MID BO Oct 23
8:45P
Oct 23 8:45 PM Flamborough Sabres Halton Hills Thunder Acton (Main)
MBAN HA Oct 23
9:00P
Oct 23 9:00 PM Oakville Rangers Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
MMID BO Oct 23
9:00P
Oct 23 9:00 PM Milton Winterhawks Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
MMID BO Oct 23
9:00P
Oct 23 9:00 PM Caledon Hawks Oakville Rangers Blue River Oaks (B)
MID BO Oct 23
9:00P
Oct 23 9:00 PM Guelph Gryphons Garden City Falcons S-H SEC (Sportsplex) (3)
MID HA Oct 23
9:00P
Oct 23 9:00 PM Woolwich Wildcats Brampton 45s-1 Earnscliffe (1)
MID HA Oct 23
9:00P
Oct 23 9:00 PM Halton Hills Thunder Caledon Hawks Caledon East (1)
BAN SM Oct 23
9:10P
Oct 23 9:10 PM Hespeler Shamrocks Caledon Hawks Caledon East (2)
MMID BO Oct 23
9:15P
Oct 23 9:15 PM Oakville Rangers Red Orangeville Flyers Alder (Red)
NOV BO Oct 24
6:30P
Oct 24 6:30 PM Caledon Hawks Brampton 45s Earnscliffe (2)
NOV HA Oct 24
6:30P
Oct 24 6:30 PM Milton Winterhawks Woolwich Wildcats Woolwich Township
MATO BO Oct 24
6:30P
Oct 24 6:30 PM Niagara Falls Flyers Halton Hills Thunder MMSP (D)
MATO BO Oct 24
6:30P
Oct 24 6:30 PM Guelph Gryphons Milton Winterhawks MSC (D)
MATO SM Oct 24
6:30P
Oct 24 6:30 PM Ancaster Avalanche New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Optimist)
ATO SM Oct 24
6:30P
Oct 24 6:30 PM Burlington Eagles Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MPW SM Oct 24
6:40P
Oct 24 6:40 PM Caledon Hawks Ancaster Avalanche Morgan (B)
PW BO Oct 24
6:45P
Oct 24 6:45 PM Halton Hills Thunder Stoney Creek Warriors Valley Park
MATO BO Oct 24
7:00P
Oct 24 7:00 PM Brampton 45s Garden City Minor Falcons Burgoyne
ATO SM Oct 24
7:00P
Oct 24 7:00 PM Caledon Hawks Guelph Gryphons Centennial
MPW BO Oct 24
7:00P
Oct 24 7:00 PM Burlington Eagles Blue Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
PW HA Oct 24
7:00P
Oct 24 7:00 PM Flamborough Sabres Erin-Hillsburgh Devils BB Erin
PW RU Oct 24
7:00P
Oct 24 7:00 PM Hespeler Shamrocks Guelph Gryphons Victoria
MID BO Oct 24
7:00P
Oct 24 7:00 PM Ancaster Avalanche Niagara Falls Flyers Chippawa
TYK2 Oct 24
7:00P
Oct 24 7:00 PM Oakville Rangers Burlington Eagles Central
ATO BO Oct 24
7:15P
Oct 24 7:15 PM Garden City Minor Falcons Halton Hills Thunder Acton (Main)
MPW BO Oct 24
7:15P
Oct 24 7:15 PM Stoney Creek Warriors Flamborough Sabres Harry Howell (B)
BAN BO Oct 24
7:20P
Oct 24 7:20 PM Flamborough Sabres Oakville Rangers Blue Joshua Creek (Red)
ATO RU Oct 24
7:30P
Oct 24 7:30 PM Caledon Hawks Halton Hills Thunder MMSP (Alcott)
MPW HA Oct 24
7:30P
Oct 24 7:30 PM Caledon Hawks Milton Winterhawks Blue Memorial
MATO SM Oct 24
7:40P
Oct 24 7:40 PM Hespeler Shamrocks Brampton 45s Earnscliffe (2)
PW SM Oct 24
7:40P
Oct 24 7:40 PM Brampton 45s New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Optimist)
BAN RU Oct 24
7:40P
Oct 24 7:40 PM Orangeville Flyers Milton Winterhawks Blue MSC (D)
MPW BO Oct 24
7:45P
Oct 24 7:45 PM Burlington Eagles Gold Halton Hills Thunder MMSP (D)
MBAN SM Oct 24
7:45P
Oct 24 7:45 PM Halton Hills Thunder Ancaster Avalanche Morgan (B)
MBAN BO Oct 24
8:00P
Oct 24 8:00 PM Niagara Falls Flyers Burlington Eagles Blue Appleby (2)
MBAN HA Oct 24
8:00P
Oct 24 8:00 PM Milton Winterhawks Blue Milton Winterhawks White John Tonelli
BAN BO Oct 24
8:00P
Oct 24 8:00 PM Milton Winterhawks Stoney Creek Warriors Valley Park
MBAN HA Oct 24
8:15P
Oct 24 8:15 PM Stoney Creek Warriors Guelph Gryphons Victoria
BAN HA Oct 24
8:15P
Oct 24 8:15 PM Milton Winterhawks White Erin-Hillsburgh Devils Erin
MMID BO Oct 24
8:15P
Oct 24 8:15 PM Flamborough Sabres Niagara Falls Flyers Gale (4 - Centennial)
PW SM Oct 24
8:30P
Oct 24 8:30 PM Milton Winterhawks Halton Hills Thunder Black Acton (Main)
MBAN BO Oct 24
8:30P
Oct 24 8:30 PM Milton Winterhawks Garden City Minor Falcons Burgoyne
BAN HA Oct 24
8:45P
Oct 24 8:45 PM Orangeville Flyers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MBAN BO Oct 24
8:50P
Oct 24 8:50 PM Halton Hills Thunder Brampton 45s Earnscliffe (2)
BAN BO Oct 24
9:00P
Oct 24 9:00 PM Caledon Hawks Halton Hills Thunder MMSP (D)
MMID HA Oct 24
9:00P
Oct 24 9:00 PM Caledon Hawks Guelph Gryphons WERC (1)
MID BO Oct 24
9:00P
Oct 24 9:00 PM Guelph Gryphons Oakville Rangers Joshua Creek (Red)
NOV HA Oct 25
6:15P
Oct 25 6:15 PM Orangeville Flyers Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MPW SM Oct 25
6:20P
Oct 25 6:20 PM Milton Winterhawks Guelph Gryphons WERC (2)
NOV BO Oct 25
6:30P
Oct 25 6:30 PM Flamborough Sabres Guelph Gryphons Victoria
NOV SM Oct 25
6:30P
Oct 25 6:30 PM Dundas Blues Hespeler Shamrocks Hespeler (1)
MATO BO Oct 25
6:30P
Oct 25 6:30 PM Stoney Creek Warriors Caledon Hawks Caledon East (1)
MATO BO Oct 25
6:30P
Oct 25 6:30 PM Oakville Rangers Flamborough Sabres Harry Howell (B)
MATO SM Oct 25
6:30P
Oct 25 6:30 PM Guelph Gryphons Oakville Rangers Glen Abbey (Green)
ATO SM Oct 25
6:30P
Oct 25 6:30 PM Woolwich Wildcats Milton Winterhawks MSC (D)
TYK2 Oct 25
6:30P
Oct 25 6:30 PM Halton Hills Thunder Milton Winterhawks John Tonelli
NOV SM Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Woolwich Wildcats Ancaster Avalanche Spring Valley
MATO BO Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Burlington Eagles Orangeville Flyers Alder (Red)
MATO HA Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Ancaster Avalanche Centre Wellington Fusion Elora
MATO HA Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Caledon Hawks Flamborough Sabres Carlisle
ATO BO Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Niagara Falls Flyers Burlington Eagles Blue Appleby (3)
ATO SM Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM New Hamburg Huskies Halton Hills Thunder Acton (B)
MPW SM Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Burlington Eagles Dundas Blues Eastwood
MBAN SM Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM New Hamburg Huskies Woolwich Wildcats Woolwich Township
TYK1 Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Garden City Falcons Burlington Eagles Nelson
TYK2 Oct 25
7:00P
Oct 25 7:00 PM Hespeler Shamrocks Brampton 45s Terry Miller
ATO RU Oct 25
7:15P
Oct 25 7:15 PM Flamborough Sabres Centre Wellington Fusion Fergus (A)
MPW SM Oct 25
7:15P
Oct 25 7:15 PM Woolwich Wildcats Halton Hills Thunder Acton (Main)
MPW BO Oct 25
7:30P
Oct 25 7:30 PM Flamborough Sabres Caledon Hawks Caledon East (1)
PW SM Oct 25
7:30P
Oct 25 7:30 PM Halton Hills Thunder Red Guelph Gryphons Victoria
MBAN BO Oct 25
7:30P
Oct 25 7:30 PM Flamborough Sabres Stoney Creek Warriors Valley Park
ATO BO Oct 25
7:40P
Oct 25 7:40 PM Brampton 45s Milton Winterhawks MSC (D)
MBAN SM Oct 25
7:40P
Oct 25 7:40 PM Centre Wellington Fusion Oakville Rangers Blue Glen Abbey (Green)
MID BO Oct 25
7:45P
Oct 25 7:45 PM Brampton 45s Flamborough Sabres Harry Howell (B)
BAN BO Oct 25
8:00P
Oct 25 8:00 PM Oakville Rangers Red Orangeville Flyers Tony Rose (A)
BAN SM Oct 25
8:00P
Oct 25 8:00 PM Brampton 45s Burlington Eagles Appleby (3)
MID SM Oct 25
8:00P
Oct 25 8:00 PM Dundas Blues Brampton 45s Terry Miller
BAN RU Oct 25
8:10P
Oct 25 8:10 PM Halton Hills Thunder Centre Wellington Fusion Elora
PW SM Oct 25
8:15P
Oct 25 8:15 PM Oakville Rangers Red Dundas Blues Eastwood
PW SM Oct 25
8:15P
Oct 25 8:15 PM Centre Wellington Fusion Woolwich Wildcats Memorial (Snyder)
BAN BO Oct 25
8:45P
Oct 25 8:45 PM Burlington Eagles Gold Caledon Hawks Caledon East (1)
BAN SM Oct 25
8:45P
Oct 25 8:45 PM Caledon Hawks Guelph Gryphons Victoria
MID SM Oct 25
8:45P
Oct 25 8:45 PM New Hamburg Huskies Halton Hills Thunder Acton (Main)
MMID SM Oct 25
9:00P
Oct 25 9:00 PM Hespeler Shamrocks Halton Hills Thunder MMSP (D)
MMID SM Oct 25
9:00P
Oct 25 9:00 PM Ancaster Avalanche Oakville Rangers Red Glen Abbey (Green)
MID HA Oct 25
9:15P
Oct 25 9:15 PM Woolwich Wildcats Orangeville Flyers Alder (Red)
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 1:47 AM.
Printed From TheOneDB.com Oct 18, 2017 1:47 AM