OMHA :: Southern Counties Schedule By Month
Header Ad Unit
November 2018
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
ATO Nov 01
6:00P
Nov 01 6:00 PM Simcoe Warriors2 2 - 7 Ingersoll Express7 Ingersoll
ATO AE Nov 01
6:00P
Nov 01 6:00 PM Tavistock Titans1 1 - 2 Caledonia Thunder2 HCCC (Clark)
NOV Nov 01
6:05P
Nov 01 6:05 PM Ingersoll Express1 1 - 8 Twin Centre Stars8 Wellesley
ATO Nov 01
7:00P
Nov 01 7:00 PM Ayr Flames6 6 - 0 Norwich Knighthawks0 Norwich
PW AE Nov 01
7:00P
Nov 01 7:00 PM Plattsville Rage5 5 - 4 Caledonia Thunder4 HCCC (Clark)
PW AE Nov 01
7:00P
Nov 01 7:00 PM Twin Centre Stars9 9 - 2 Paris Wolf Pack2 Brant Sports (Gurney)
PW Nov 01
7:10P
Nov 01 7:10 PM Six Nations Blackhawks3 3 - 4 Ingersoll Express4 Ingersoll
ATO Nov 01
7:15P
Nov 01 7:15 PM Cayuga Stars4 4 - 5 Twin Centre Stars5 Wellesley
NOV Nov 01
7:30P
Nov 01 7:30 PM Paris Wolf Pack0 0 - 4 Simcoe Warriors4 Talbot
MID AE Nov 01
7:30P
Nov 01 7:30 PM Tillsonburg Tornadoes4 4 - 4 New Hamburg Huskies4 Wilmot Complex (Optimist)
PW Nov 01
8:00P
Nov 01 8:00 PM Tillsonburg Tornadoes7 7 - 2 Norwich Knighthawks2 Norwich
BAN Nov 01
8:10P
Nov 01 8:10 PM Twin Centre Stars0 0 - 6 Paris Wolf Pack6 Brant Sports (Gurney)
BAN Nov 01
8:15P
Nov 01 8:15 PM Simcoe Warriors3 3 - 5 Caledonia Thunder5 HCCC (Clark)
BAN Nov 01
8:20P
Nov 01 8:20 PM Tillsonburg Tornadoes2 2 - 2 Ingersoll Express2 Ingersoll
MID Nov 01
9:30P
Nov 01 9:30 PM Norwich Knighthawks2 2 - 2 Caledonia Thunder2 HCCC (Clark)
MID Nov 01
9:30P
Nov 01 9:30 PM Six Nations Blackhawks3 3 - 1 Paris Wolf Pack1 Brant Sports (Gurney)
ATO Nov 02
6:00P
Nov 02 6:00 PM St. George Generals0 0 - 8 Ayr Flames8 NDCC
NOV Nov 02
6:15P
Nov 02 6:15 PM Langton Leafs14 14 - 0 Aylmer Flames0 East Elgin (EastLink)
PW Nov 02
7:05P
Nov 02 7:05 PM Burford Coyotes3 3 - 0 Ayr Flames0 NDCC
ATO Nov 02
7:15P
Nov 02 7:15 PM Twin Centre Stars3 3 - 10 Aylmer Flames10 East Elgin (EastLink)
BAN Nov 02
8:20P
Nov 02 8:20 PM Burford Coyotes2 2 - 9 Ayr Flames9 NDCC
PW Nov 02
8:25P
Nov 02 8:25 PM Simcoe Warriors3 3 - 0 Aylmer Flames0 East Elgin (EastLink)
MID Nov 02
9:30P
Nov 02 9:30 PM Plattsville Rage0 0 - 2 Ayr Flames2 NDCC
NOV Nov 03
10:50A
Nov 03 10:50 AM Langton Leafs17 17 - 0 Plattsville Rage0 Plattsville
ATO Nov 03
12:00P
Nov 03 12:00 PM Port Dover Pirates12 12 - 4 Plattsville Rage4 Plattsville
PW AE Nov 03
1:15P
Nov 03 1:15 PM Ayr Flames1 1 - 5 Plattsville Rage5 Plattsville
PW AE Nov 03
2:00P
Nov 03 2:00 PM Cayuga Stars4 4 - 4 Tavistock Titans4 Tavistock
PW Nov 03
6:00P
Nov 03 6:00 PM Simcoe Warriors7 7 - 0 Ayr Flames0 NDCC
MID Nov 03
6:00P
Nov 03 6:00 PM Paris Wolf Pack5 5 - 2 Delhi Rockets2 Delhi
BAN AE Nov 03
7:00P
Nov 03 7:00 PM Caledonia Thunder3 3 - 4 Ingersoll Express4 Ingersoll
BAN Nov 03
7:10P
Nov 03 7:10 PM Tillsonburg Tornadoes2 2 - 4 Ayr Flames4 NDCC
MID Nov 03
8:30P
Nov 03 8:30 PM Aylmer Flames2 2 - 4 Ayr Flames4 NDCC
NOV Nov 04
12:00P
Nov 04 12:00 PM Hagersville Hawks4 4 - 1 Six Nations Blackhawks1 Ohsweken
ATO Nov 04
1:00P
Nov 04 1:00 PM Ayr Flames5 5 - 0 Six Nations Blackhawks0 Ohsweken
ATO AE Nov 04
1:00P
Nov 04 1:00 PM Tavistock Titans0 0 - 2 New Hamburg Huskies2 Wilmot Complex (Schout)
PW Nov 04
2:00P
Nov 04 2:00 PM Caledonia Thunder6 6 - 1 Six Nations Blackhawks1 Ohsweken
PW AE Nov 04
2:10P
Nov 04 2:10 PM St. George Generals4 4 - 5 New Hamburg Huskies5 Wilmot Complex (Schout)
NOV Nov 04
3:10P
Nov 04 3:10 PM St. George Generals3 3 - 9 Cayuga Stars9 Cayuga
BAN Nov 04
3:15P
Nov 04 3:15 PM Burford Coyotes0 0 - 6 Six Nations Blackhawks6 Ohsweken
PW AE Nov 04
4:20P
Nov 04 4:20 PM Tavistock Titans2 2 - 5 Cayuga Stars5 Cayuga
PW Nov 04
4:30P
Nov 04 4:30 PM Ayr Flames0 0 - 2 Simcoe Warriors2 Talbot
MID Nov 04
4:30P
Nov 04 4:30 PM Twin Centre Stars Six Nations Blackhawks Ohsweken
MID Nov 04
5:25P
Nov 04 5:25 PM St. George Generals7 7 - 2 Plattsville Rage2 Plattsville
BAN AE Nov 04
7:00P
Nov 04 7:00 PM Ayr Flames0 0 - 1 Caledonia Thunder1 HCCC (Clark)
BAN AE Nov 04
7:05P
Nov 04 7:05 PM Ingersoll Express3 3 - 1 Plattsville Rage1 Plattsville
NOV Nov 05
6:00P
Nov 05 6:00 PM Six Nations Blackhawks2 2 - 2 Burford Coyotes2 Burford
BAN Nov 05
6:30P
Nov 05 6:30 PM Caledonia Thunder5 5 - 1 Tavistock Titans1 Tavistock
ATO Nov 05
7:00P
Nov 05 7:00 PM St. George Generals2 2 - 5 Burford Coyotes5 Burford
ATO Nov 05
7:00P
Nov 05 7:00 PM Six Nations Blackhawks4 4 - 1 Waterford Wildcats1 Waterford
ATO AE Nov 05
7:00P
Nov 05 7:00 PM Twin Centre Stars0 0 - 3 Ingersoll Express3 Ingersoll
MID Nov 05
7:50P
Nov 05 7:50 PM Ayr Flames2 2 - 2 Tavistock Titans2 Tavistock
PW Nov 05
8:00P
Nov 05 8:00 PM Hagersville Hawks3 3 - 5 Waterford Wildcats5 Waterford
BAN Nov 05
8:15P
Nov 05 8:15 PM Tillsonburg Tornadoes0 0 - 1 Hagersville Hawks1 Hagersville
BAN Nov 05
8:15P
Nov 05 8:15 PM Simcoe Warriors3 3 - 1 Burford Coyotes1 Burford
MID Nov 05
9:30P
Nov 05 9:30 PM Plattsville Rage5 5 - 1 Hagersville Hawks1 Hagersville
NOV Nov 06
6:00P
Nov 06 6:00 PM Aylmer Flames0 0 - 4 Delhi Rockets4 Delhi
NOV Nov 06
6:00P
Nov 06 6:00 PM Langton Leafs19 19 - 0 St. George Generals0 SDCC
ATO AE Nov 06
6:00P
Nov 06 6:00 PM Simcoe Warriors6 6 - 2 Twin Centre Stars2 Wellesley
NOV Nov 06
6:15P
Nov 06 6:15 PM Twin Centre Stars5 5 - 4 Tavistock Titans4 Tavistock
NOV Nov 06
6:30P
Nov 06 6:30 PM Ingersoll Express1 1 - 4 Ayr Flames4 NDCC
ATO Nov 06
7:00P
Nov 06 7:00 PM Plattsville Rage2 2 - 8 Delhi Rockets8 Delhi
BAN Nov 06
7:05P
Nov 06 7:05 PM Hagersville Hawks5 5 - 1 Twin Centre Stars1 Wellesley
ATO Nov 06
7:10P
Nov 06 7:10 PM Cayuga Stars4 4 - 4 St. George Generals4 SDCC
PW AE Nov 06
7:10P
Nov 06 7:10 PM Tillsonburg Tornadoes7 7 - 0 Ingersoll Express0 Ingersoll
ATO Nov 06
7:25P
Nov 06 7:25 PM Caledonia Thunder6 6 - 5 Tavistock Titans5 Tavistock
ATO AE Nov 06
7:40P
Nov 06 7:40 PM Caledonia Thunder2 2 - 2 Ayr Flames2 NDCC
PW Nov 06
8:15P
Nov 06 8:15 PM Simcoe Warriors2 2 - 3 Delhi Rockets3 Delhi
MID Nov 06
8:15P
Nov 06 8:15 PM Six Nations Blackhawks5 5 - 1 Norwich Knighthawks1 Norwich
BAN AE Nov 06
8:20P
Nov 06 8:20 PM Delhi Rockets1 1 - 3 Ingersoll Express3 Ingersoll
MID Nov 06
8:35P
Nov 06 8:35 PM Hagersville Hawks1 1 - 7 Twin Centre Stars7 Wellesley
MID AE Nov 06
8:35P
Nov 06 8:35 PM Norwich Knighthawks0 0 - 4 Tavistock Titans4 Tavistock
NOV Nov 07
6:00P
Nov 07 6:00 PM Paris Wolf Pack5 5 - 2 Caledonia Thunder2 HCCC (Clark)
NOV Nov 07
6:00P
Nov 07 6:00 PM Burford Coyotes3 3 - 6 Hagersville Hawks6 Hagersville
NOV Nov 07
6:00P
Nov 07 6:00 PM Cayuga Stars0 0 - 11 Langton Leafs11 Langton
ATO AE Nov 07
6:00P
Nov 07 6:00 PM Ingersoll Express3 3 - 0 Simcoe Warriors0 Talbot
PW AE Nov 07
6:30P
Nov 07 6:30 PM Cayuga Stars3 3 - 5 St. George Generals5 SDCC
ATO Nov 07
7:00P
Nov 07 7:00 PM Norwich Knighthawks0 0 - 9 Caledonia Thunder9 HCCC (Clark)
ATO Nov 07
7:00P
Nov 07 7:00 PM Simcoe Warriors3 3 - 0 Langton Leafs0 Langton
BAN Nov 07
7:00P
Nov 07 7:00 PM Delhi Rockets7 7 - 1 Tillsonburg Tornadoes1 Tillsonburg (Memorial)
ATO Nov 07
7:10P
Nov 07 7:10 PM Port Dover Pirates3 3 - 2 Hagersville Hawks2 Hagersville
PW AE Nov 07
7:10P
Nov 07 7:10 PM Ingersoll Express3 3 - 3 Tavistock Titans3 Tavistock
BAN AE Nov 07
7:40P
Nov 07 7:40 PM Plattsville Rage4 4 - 8 St. George Generals8 SDCC
MID Nov 07
8:00P
Nov 07 8:00 PM Twin Centre Stars4 4 - 1 Port Dover Pirates1 Port Dover
PW Nov 07
8:15P
Nov 07 8:15 PM Port Dover Pirates0 0 - 3 Caledonia Thunder3 HCCC (Clark)
MID Nov 07
8:15P
Nov 07 8:15 PM Delhi Rockets0 0 - 4 Tillsonburg Tornadoes4 Tillsonburg (Memorial)
PW Nov 07
8:20P
Nov 07 8:20 PM Six Nations Blackhawks3 3 - 6 Hagersville Hawks6 Hagersville
PW Nov 07
8:30P
Nov 07 8:30 PM Paris Wolf Pack Burford Coyotes Burford
MID Nov 07
9:00P
Nov 07 9:00 PM Ayr Flames2 2 - 5 St. George Generals5 SDCC
MID AE Nov 07
9:00P
Nov 07 9:00 PM Caledonia Thunder4 4 - 3 Simcoe Warriors3 Talbot
ATO Nov 08
6:00P
Nov 08 6:00 PM Delhi Rockets0 0 - 1 Ingersoll Express1 Ingersoll
NOV Nov 08
6:05P
Nov 08 6:05 PM Caledonia Thunder4 4 - 3 Twin Centre Stars3 Wellesley
ATO AE Nov 08
6:30P
Nov 08 6:30 PM Ayr Flames2 2 - 5 New Hamburg Huskies5 Wilmot Complex (Optimist)
ATO Nov 08
7:00P
Nov 08 7:00 PM Aylmer Flames9 9 - 1 Norwich Knighthawks1 Norwich
BAN Nov 08
7:00P
Nov 08 7:00 PM Six Nations Blackhawks2 2 - 4 Caledonia Thunder4 HCCC (Clark)
MID AE Nov 08
7:00P
Nov 08 7:00 PM Ayr Flames4 4 - 1 New Hamburg Huskies1 Wilmot Complex (Schout)
PW Nov 08
7:10P
Nov 08 7:10 PM Tillsonburg Tornadoes1 1 - 3 Ingersoll Express3 Ingersoll
ATO Nov 08
7:15P
Nov 08 7:15 PM Tillsonburg Tornadoes7 7 - 1 Twin Centre Stars1 Wellesley
PW Nov 08
8:00P
Nov 08 8:00 PM Waterford Wildcats6 6 - 5 Norwich Knighthawks5 Norwich
BAN Nov 08
8:10P
Nov 08 8:10 PM Aylmer Flames4 4 - 4 Paris Wolf Pack4 Brant Sports (Gurney)
BAN Nov 08
8:20P
Nov 08 8:20 PM Twin Centre Stars0 0 - 8 Ingersoll Express8 Ingersoll
PW AE Nov 08
8:25P
Nov 08 8:25 PM Paris Wolf Pack1 1 - 3 Twin Centre Stars3 Wellesley
MID Nov 08
8:45P
Nov 08 8:45 PM Hagersville Hawks7 7 - 1 Aylmer Flames1 East Elgin (EastLink)
MID Nov 08
9:30P
Nov 08 9:30 PM St. George Generals4 4 - 4 Paris Wolf Pack4 Brant Sports (Gurney)
NOV Nov 09
6:00P
Nov 09 6:00 PM Simcoe Warriors5 5 - 3 Paris Wolf Pack3 Brant Sports (Gurney)
ATO Nov 09
6:00P
Nov 09 6:00 PM Twin Centre Stars1 1 - 8 Ayr Flames8 NDCC
ATO AE Nov 09
7:10P
Nov 09 7:10 PM Ayr Flames2 2 - 3 Paris Wolf Pack3 Brant Sports (Gurney)
PW Nov 09
8:10P
Nov 09 8:10 PM Norwich Knighthawks5 5 - 3 Ayr Flames3 NDCC
BAN Nov 09
8:15P
Nov 09 8:15 PM Burford Coyotes1 1 - 4 Aylmer Flames4 East Elgin (EastLink)
PW Nov 09
8:20P
Nov 09 8:20 PM Simcoe Warriors1 1 - 0 Paris Wolf Pack0 Brant Sports (Gurney)
MID Nov 09
9:15P
Nov 09 9:15 PM Six Nations Blackhawks3 3 - 0 Port Dover Pirates0 Port Dover
MID Nov 09
9:30P
Nov 09 9:30 PM Norwich Knighthawks3 3 - 1 Ayr Flames1 NDCC
NOV Nov 10
11:00A
Nov 10 11:00 AM Delhi Rockets11 11 - 1 Plattsville Rage1 Plattsville
ATO Nov 10
12:10P
Nov 10 12:10 PM Langton Leafs1 1 - 6 Plattsville Rage6 Plattsville
BAN AE Nov 10
3:15P
Nov 10 3:15 PM St. George Generals5 5 - 3 Delhi Rockets3 Delhi
ATO AE Nov 10
3:30P
Nov 10 3:30 PM Tillsonburg Tornadoes2 2 - 2 Paris Wolf Pack2 Brant Sports (Gurney)
PW AE Nov 10
4:00P
Nov 10 4:00 PM New Hamburg Huskies0 0 - 0 Tillsonburg Tornadoes0 Tillsonburg (Memorial)
BAN Nov 10
4:30P
Nov 10 4:30 PM Tavistock Titans0 0 - 4 Delhi Rockets4 Delhi
NOV Nov 10
5:00P
Nov 10 5:00 PM Tillsonburg Tornadoes1 1 - 1 Ayr Flames1 NDCC
PW Nov 10
6:00P
Nov 10 6:00 PM Port Dover Pirates3 3 - 4 Ayr Flames4 NDCC
MID Nov 10
6:00P
Nov 10 6:00 PM Plattsville Rage1 1 - 3 Delhi Rockets3 Delhi
PW AE Nov 10
7:00P
Nov 10 7:00 PM Plattsville Rage6 6 - 2 Ayr Flames2 NDCC
MID Nov 10
7:00P
Nov 10 7:00 PM Simcoe Warriors3 3 - 6 Ingersoll Express6 Ingersoll
BAN AE Nov 10
8:20P
Nov 10 8:20 PM Ingersoll Express3 3 - 0 Ayr Flames0 NDCC
MID AE Nov 10
9:30P
Nov 10 9:30 PM Tillsonburg Tornadoes2 2 - 3 Ayr Flames3 NDCC
NOV Nov 11
12:00P
Nov 11 12:00 PM Langton Leafs Six Nations Blackhawks Ohsweken
ATO Nov 11
12:30P
Nov 11 12:30 PM Ayr Flames3 3 - 0 Tillsonburg Tornadoes0 Tillsonburg (Memorial)
NOV Nov 11
1:30P
Nov 11 1:30 PM Ayr Flames1 1 - 7 Simcoe Warriors7 Talbot
PW Nov 11
2:00P
Nov 11 2:00 PM Delhi Rockets10 10 - 7 Six Nations Blackhawks7 Ohsweken
ATO AE Nov 11
2:10P
Nov 11 2:10 PM Twin Centre Stars1 1 - 7 New Hamburg Huskies7 Wilmot Complex (Schout)
ATO Nov 11
2:35P
Nov 11 2:35 PM Plattsville Rage1 1 - 6 Simcoe Warriors6 Talbot
BAN Nov 11
3:15P
Nov 11 3:15 PM Caledonia Thunder2 2 - 1 Six Nations Blackhawks1 Ohsweken
PW AE Nov 11
3:30P
Nov 11 3:30 PM Ayr Flames1 1 - 7 New Hamburg Huskies7 Wilmot Complex (Schout)
PW Nov 11
3:40P
Nov 11 3:40 PM Caledonia Thunder2 2 - 2 Simcoe Warriors2 Talbot
BAN Nov 11
3:45P
Nov 11 3:45 PM Paris Wolf Pack4 4 - 3 Aylmer Flames3 East Elgin (EastLink)
NOV Nov 11
4:40P
Nov 11 4:40 PM Delhi Rockets4 4 - 0 Cayuga Stars0 Cayuga
BAN Nov 11
4:50P
Nov 11 4:50 PM Burford Coyotes0 0 - 5 Simcoe Warriors5 Talbot
ATO AE Nov 11
5:30P
Nov 11 5:30 PM Simcoe Warriors2 2 - 1 Tillsonburg Tornadoes1 Tillsonburg (Memorial)
PW AE Nov 11
5:50P
Nov 11 5:50 PM Tillsonburg Tornadoes6 6 - 2 Cayuga Stars2 Cayuga
MID AE Nov 11
6:00P
Nov 11 6:00 PM New Hamburg Huskies6 6 - 1 Simcoe Warriors1 Talbot
BAN AE Nov 11
6:45P
Nov 11 6:45 PM Ayr Flames Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Memorial)
MID Nov 11
7:00P
Nov 11 7:00 PM Ingersoll Express5 5 - 1 Paris Wolf Pack1 Brant Sports (Davis)
MID AE Nov 11
7:00P
Nov 11 7:00 PM Tillsonburg Tornadoes3 3 - 3 Caledonia Thunder3 HCCC (Clark)
BAN AE Nov 11
7:05P
Nov 11 7:05 PM St. George Generals6 6 - 3 Plattsville Rage3 Plattsville
MID Nov 11
7:30P
Nov 11 7:30 PM Twin Centre Stars1 1 - 3 Simcoe Warriors3 Talbot
NOV Nov 12
6:00P
Nov 12 6:00 PM St. George Generals0 0 - 12 Burford Coyotes12 Burford
BAN Nov 12
6:30P
Nov 12 6:30 PM Delhi Rockets8 8 - 0 Tavistock Titans0 Tavistock
ATO Nov 12
7:00P
Nov 12 7:00 PM Twin Centre Stars4 4 - 8 Burford Coyotes8 Burford
ATO Nov 12
7:00P
Nov 12 7:00 PM Norwich Knighthawks1 1 - 10 Waterford Wildcats10 Waterford
ATO AE Nov 12
7:00P
Nov 12 7:00 PM Ayr Flames3 3 - 3 Ingersoll Express3 Ingersoll
PW Nov 12
8:00P
Nov 12 8:00 PM Ingersoll Express5 5 - 0 Waterford Wildcats0 Waterford
PW Nov 12
8:15P
Nov 12 8:15 PM Port Dover Pirates2 2 - 4 Burford Coyotes4 Burford
BAN Nov 12
8:15P
Nov 12 8:15 PM Twin Centre Stars3 3 - 8 Hagersville Hawks8 Hagersville
MID Nov 12
9:30P
Nov 12 9:30 PM Port Dover Pirates5 5 - 3 Hagersville Hawks3 Hagersville
NOV Nov 13
6:00P
Nov 13 6:00 PM Paris Wolf Pack1 1 - 0 Ingersoll Express0 Ingersoll
NOV Nov 13
6:00P
Nov 13 6:00 PM Burford Coyotes5 5 - 1 Delhi Rockets1 Delhi
NOV Nov 13
6:00P
Nov 13 6:00 PM Plattsville Rage7 7 - 2 St. George Generals2 SDCC
ATO AE Nov 13
6:00P
Nov 13 6:00 PM Tavistock Titans4 4 - 1 Twin Centre Stars1 Wellesley
NOV Nov 13
6:15P
Nov 13 6:15 PM Tillsonburg Tornadoes0 0 - 3 Tavistock Titans3 Tavistock
NOV Nov 13
6:30P
Nov 13 6:30 PM Caledonia Thunder0 0 - 2 Ayr Flames2 NDCC
ATO Nov 13
7:00P
Nov 13 7:00 PM Cayuga Stars6 6 - 5 Delhi Rockets5 Delhi
MID AE Nov 13
7:00P
Nov 13 7:00 PM New Hamburg Huskies4 4 - 0 Norwich Knighthawks0 Norwich
BAN Nov 13
7:05P
Nov 13 7:05 PM Ingersoll Express14 14 - 1 Twin Centre Stars1 Wellesley
ATO Nov 13
7:10P
Nov 13 7:10 PM Tillsonburg Tornadoes9 9 - 0 St. George Generals0 SDCC
PW AE Nov 13
7:10P
Nov 13 7:10 PM Twin Centre Stars10 10 - 3 Ingersoll Express3 Ingersoll
ATO Nov 13
7:25P
Nov 13 7:25 PM Hagersville Hawks4 4 - 2 Tavistock Titans2 Tavistock
ATO AE Nov 13
7:40P
Nov 13 7:40 PM Tillsonburg Tornadoes3 3 - 3 Ayr Flames3 NDCC
PW Nov 13
8:15P
Nov 13 8:15 PM Six Nations Blackhawks0 0 - 1 Delhi Rockets1 Delhi
MID Nov 13
8:15P
Nov 13 8:15 PM St. George Generals3 3 - 2 Norwich Knighthawks2 Norwich
BAN AE Nov 13
8:20P
Nov 13 8:20 PM Plattsville Rage3 3 - 5 Ingersoll Express5 Ingersoll
MID AE Nov 13
8:35P
Nov 13 8:35 PM Simcoe Warriors1 1 - 4 Tavistock Titans4 Tavistock
NOV Nov 14
6:00P
Nov 14 6:00 PM Ingersoll Express0 0 - 5 Caledonia Thunder5 HCCC (Clark)
NOV Nov 14
6:00P
Nov 14 6:00 PM Cayuga Stars2 2 - 11 Hagersville Hawks11 Hagersville
ATO AE Nov 14
6:00P
Nov 14 6:00 PM New Hamburg Huskies3 3 - 1 Simcoe Warriors1 Talbot
PW AE Nov 14
6:30P
Nov 14 6:30 PM Ingersoll Express3 3 - 4 St. George Generals4 SDCC
NOV Nov 14
7:00P
Nov 14 7:00 PM Delhi Rockets1 1 - 5 Langton Leafs5 Langton
ATO Nov 14
7:00P
Nov 14 7:00 PM Port Dover Pirates1 1 - 4 Caledonia Thunder4 HCCC (Clark)
BAN Nov 14
7:00P
Nov 14 7:00 PM Hagersville Hawks0 0 - 3 Tillsonburg Tornadoes3 Tillsonburg (Memorial)
PW Nov 14
7:05P
Nov 14 7:05 PM Ingersoll Express3 3 - 1 Simcoe Warriors1 Talbot
ATO Nov 14
7:10P
Nov 14 7:10 PM Langton Leafs1 1 - 2 Hagersville Hawks2 Hagersville
PW AE Nov 14
7:10P
Nov 14 7:10 PM New Hamburg Huskies1 1 - 5 Tavistock Titans5 Tavistock
BAN AE Nov 14
7:40P
Nov 14 7:40 PM Tillsonburg Tornadoes3 3 - 1 St. George Generals1 SDCC
PW Nov 14
8:00P
Nov 14 8:00 PM Burford Coyotes6 6 - 0 Port Dover Pirates0 Port Dover
PW Nov 14
8:15P
Nov 14 8:15 PM Six Nations Blackhawks0 0 - 5 Caledonia Thunder5 HCCC (Clark)
MID Nov 14
8:15P
Nov 14 8:15 PM Hagersville Hawks2 2 - 6 Tillsonburg Tornadoes6 Tillsonburg (Memorial)
PW Nov 14
8:20P
Nov 14 8:20 PM Tillsonburg Tornadoes10 10 - 0 Hagersville Hawks0 Hagersville
BAN Nov 14
8:30P
Nov 14 8:30 PM Six Nations Blackhawks3 3 - 2 Burford Coyotes2 Burford
MID Nov 14
9:00P
Nov 14 9:00 PM Caledonia Thunder2 2 - 1 St. George Generals1 SDCC
ATO AE Nov 15
6:00P
Nov 15 6:00 PM Twin Centre Stars0 0 - 3 Caledonia Thunder3 HCCC (Clark)
NOV Nov 15
6:05P
Nov 15 6:05 PM Ayr Flames5 5 - 5 Twin Centre Stars5 Wellesley
PW Nov 15
7:10P
Nov 15 7:10 PM Waterford Wildcats Ingersoll Express Ingersoll
ATO Nov 15
7:15P
Nov 15 7:15 PM Six Nations Blackhawks Twin Centre Stars Wellesley
PW Nov 15
8:00P
Nov 15 8:00 PM Aylmer Flames Norwich Knighthawks Norwich
BAN Nov 15
8:20P
Nov 15 8:20 PM Aylmer Flames Ingersoll Express Ingersoll
PW AE Nov 15
8:25P
Nov 15 8:25 PM Plattsville Rage2 2 - 3 Twin Centre Stars3 Wellesley
PW Nov 15
8:30P
Nov 15 8:30 PM Delhi Rockets2 2 - 5 Tillsonburg Tornadoes5 Tillsonburg (Memorial)
NOV Nov 16
6:00P
Nov 16 6:00 PM Twin Centre Stars2 2 - 3 Paris Wolf Pack3 Brant Sports (Gurney)
ATO AE Nov 16
7:10P
Nov 16 7:10 PM Ingersoll Express4 4 - 3 Paris Wolf Pack3 Brant Sports (Gurney)
PW AE Nov 16
7:15P
Nov 16 7:15 PM Cayuga Stars5 5 - 4 Tillsonburg Tornadoes4 Tillsonburg (Campbell)
BAN Nov 16
8:20P
Nov 16 8:20 PM Simcoe Warriors1 1 - 2 Ayr Flames2 NDCC
PW AE Nov 17
1:15P
Nov 17 1:15 PM Cayuga Stars6 6 - 7 Plattsville Rage7 Plattsville
BAN Nov 17
3:30P
Nov 17 3:30 PM Twin Centre Stars2 2 - 6 Delhi Rockets6 Delhi
ATO AE Nov 17
4:15P
Nov 17 4:15 PM Ingersoll Express3 3 - 0 Tillsonburg Tornadoes0 Tillsonburg (Memorial)
ATO AE Nov 17
4:20P
Nov 17 4:20 PM Paris Wolf Pack3 3 - 3 Tavistock Titans3 Tavistock
PW Nov 17
5:30P
Nov 17 5:30 PM Caledonia Thunder3 3 - 0 Tillsonburg Tornadoes0 Tillsonburg (Memorial)
MID AE Nov 17
8:00P
Nov 17 8:00 PM Caledonia Thunder2 2 - 4 Ayr Flames4 NDCC
NOV Nov 18
12:00P
Nov 18 12:00 PM Plattsville Rage Six Nations Blackhawks Ohsweken
ATO Nov 18
12:30P
Nov 18 12:30 PM Aylmer Flames1 1 - 6 Tillsonburg Tornadoes6 Tillsonburg (Memorial)
PW AE Nov 18
1:45P
Nov 18 1:45 PM Plattsville Rage3 3 - 3 Tillsonburg Tornadoes3 Tillsonburg (Memorial)
PW Nov 18
3:00P
Nov 18 3:00 PM Ingersoll Express2 2 - 4 Tillsonburg Tornadoes4 Tillsonburg (Memorial)
BAN Nov 18
3:15P
Nov 18 3:15 PM Delhi Rockets5 5 - 3 Six Nations Blackhawks3 Ohsweken
NOV Nov 18
3:30P
Nov 18 3:30 PM Aylmer Flames1 1 - 4 Cayuga Stars4 Cayuga
BAN Nov 18
3:40P
Nov 18 3:40 PM Aylmer Flames3 3 - 2 Simcoe Warriors2 Talbot
MID Nov 18
4:30P
Nov 18 4:30 PM Ayr Flames Six Nations Blackhawks Ohsweken
MID Nov 18
4:30P
Nov 18 4:30 PM Tillsonburg Tornadoes2 2 - 3 Six Nations Blackhawks3 Ohsweken
ATO Nov 18
4:40P
Nov 18 4:40 PM Burford Coyotes2 2 - 1 Cayuga Stars1 Cayuga
MID AE Nov 18
4:50P
Nov 18 4:50 PM Norwich Knighthawks1 1 - 6 Simcoe Warriors6 Talbot
ATO AE Nov 18
5:30P
Nov 18 5:30 PM Tavistock Titans1 1 - 3 Tillsonburg Tornadoes3 Tillsonburg (Memorial)
PW AE Nov 18
5:50P
Nov 18 5:50 PM Twin Centre Stars4 4 - 1 Cayuga Stars1 Cayuga
MID Nov 18
6:00P
Nov 18 6:00 PM Aylmer Flames0 0 - 6 Simcoe Warriors6 Talbot
BAN AE Nov 18
7:00P
Nov 18 7:00 PM Tillsonburg Tornadoes3 3 - 2 Plattsville Rage2 Plattsville
BAN AE Nov 18
7:00P
Nov 18 7:00 PM St. George Generals3 3 - 7 Caledonia Thunder7 HCCC (Clark)
MID Nov 18
8:00P
Nov 18 8:00 PM Port Dover Pirates0 0 - 1 Ingersoll Express1 Ingersoll
MID AE Nov 18
8:00P
Nov 18 8:00 PM Tavistock Titans Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Memorial)
MID AE Nov 18
8:15P
Nov 18 8:15 PM Ayr Flames3 3 - 3 Caledonia Thunder3 HCCC (Clark)
NOV Nov 19
6:00P
Nov 19 6:00 PM Aylmer Flames Burford Coyotes Burford
BAN Nov 19
6:30P
Nov 19 6:30 PM Hagersville Hawks4 4 - 4 Tavistock Titans4 Tavistock
ATO Nov 19
7:00P
Nov 19 7:00 PM Waterford Wildcats2 2 - 3 Burford Coyotes3 Burford
ATO AE Nov 19
7:00P
Nov 19 7:00 PM Caledonia Thunder0 0 - 1 Ingersoll Express1 Ingersoll
PW Nov 19
7:00P
Nov 19 7:00 PM Port Dover Pirates3 3 - 3 Hagersville Hawks3 Hagersville
PW Nov 19
7:15P
Nov 19 7:15 PM Ayr Flames5 5 - 4 Aylmer Flames4 East Elgin (EastLink)
MID Nov 19
7:50P
Nov 19 7:50 PM Delhi Rockets0 0 - 2 Tavistock Titans2 Tavistock
PW Nov 19
8:00P
Nov 19 8:00 PM Norwich Knighthawks Waterford Wildcats Waterford
PW Nov 19
8:15P
Nov 19 8:15 PM Simcoe Warriors3 3 - 2 Burford Coyotes2 Burford
MID Nov 19
9:30P
Nov 19 9:30 PM Simcoe Warriors3 3 - 3 Hagersville Hawks3 Hagersville
NOV Nov 20
6:00P
Nov 20 6:00 PM Caledonia Thunder Ingersoll Express Ingersoll
NOV Nov 20
6:00P
Nov 20 6:00 PM Cayuga Stars Delhi Rockets Delhi
NOV Nov 20
6:00P
Nov 20 6:00 PM Six Nations Blackhawks St. George Generals SDCC
ATO Nov 20
6:00P
Nov 20 6:00 PM Caledonia Thunder Twin Centre Stars Wellesley
NOV Nov 20
6:15P
Nov 20 6:15 PM Simcoe Warriors Tavistock Titans Tavistock
NOV Nov 20
6:30P
Nov 20 6:30 PM Twin Centre Stars Ayr Flames NDCC
PW AE Nov 20
6:30P
Nov 20 6:30 PM St. George Generals Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Memorial)
BAN Nov 20
6:45P
Nov 20 6:45 PM Caledonia Thunder Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
ATO Nov 20
7:00P
Nov 20 7:00 PM Tillsonburg Tornadoes Delhi Rockets Delhi
MID AE Nov 20
7:00P
Nov 20 7:00 PM Simcoe Warriors Norwich Knighthawks Norwich
BAN Nov 20
7:05P
Nov 20 7:05 PM Paris Wolf Pack Twin Centre Stars Wellesley
ATO Nov 20
7:10P
Nov 20 7:10 PM Six Nations Blackhawks St. George Generals SDCC
PW AE Nov 20
7:10P
Nov 20 7:10 PM Ayr Flames Ingersoll Express Ingersoll
BAN AE Nov 20
7:15P
Nov 20 7:15 PM Caledonia Thunder Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Memorial)
ATO Nov 20
7:25P
Nov 20 7:25 PM Plattsville Rage Tavistock Titans Tavistock
ATO AE Nov 20
7:40P
Nov 20 7:40 PM Twin Centre Stars Ayr Flames NDCC
PW Nov 20
8:15P
Nov 20 8:15 PM Tillsonburg Tornadoes Delhi Rockets Delhi
BAN AE Nov 20
8:20P
Nov 20 8:20 PM St. George Generals Ingersoll Express Ingersoll
MID Nov 20
8:35P
Nov 20 8:35 PM Norwich Knighthawks Twin Centre Stars Wellesley
MID AE Nov 20
8:35P
Nov 20 8:35 PM Tillsonburg Tornadoes Tavistock Titans Tavistock
NOV Nov 21
6:00P
Nov 21 6:00 PM Ayr Flames Caledonia Thunder HCCC (Clark)
NOV Nov 21
6:00P
Nov 21 6:00 PM Hagersville Hawks Langton Leafs Langton
ATO AE Nov 21
6:00P
Nov 21 6:00 PM Paris Wolf Pack Simcoe Warriors Talbot
ATO AE Nov 21
6:00P
Nov 21 6:00 PM Twin Centre Stars Tavistock Titans Tavistock
PW AE Nov 21
6:30P
Nov 21 6:30 PM New Hamburg Huskies St. George Generals SDCC
ATO Nov 21
7:00P
Nov 21 7:00 PM Langton Leafs Caledonia Thunder HCCC (Clark)
ATO Nov 21
7:00P
Nov 21 7:00 PM Delhi Rockets Port Dover Pirates Port Dover
BAN Nov 21
7:00P
Nov 21 7:00 PM Ingersoll Express Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Memorial)
ATO Nov 21
7:10P
Nov 21 7:10 PM Ingersoll Express Hagersville Hawks Hagersville
PW AE Nov 21
7:10P
Nov 21 7:10 PM Paris Wolf Pack Tavistock Titans Tavistock
BAN AE Nov 21
7:40P
Nov 21 7:40 PM Ayr Flames St. George Generals SDCC
PW Nov 21
8:00P
Nov 21 8:00 PM Caledonia Thunder Port Dover Pirates Port Dover
BAN Nov 21
8:10P
Nov 21 8:10 PM Six Nations Blackhawks Simcoe Warriors Talbot
MID Nov 21
8:15P
Nov 21 8:15 PM Ingersoll Express Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Memorial)
MID AE Nov 21
8:15P
Nov 21 8:15 PM New Hamburg Huskies Caledonia Thunder HCCC (Clark)
PW Nov 21
8:20P
Nov 21 8:20 PM Waterford Wildcats Hagersville Hawks Hagersville
BAN Nov 21
8:30P
Nov 21 8:30 PM Tavistock Titans Burford Coyotes Burford
MID Nov 21
9:00P
Nov 21 9:00 PM Delhi Rockets St. George Generals SDCC
ATO Nov 22
6:00P
Nov 22 6:00 PM Twin Centre Stars Ingersoll Express Ingersoll
ATO AE Nov 22
6:00P
Nov 22 6:00 PM Ayr Flames Caledonia Thunder HCCC (Clark)
NOV Nov 22
6:05P
Nov 22 6:05 PM Tillsonburg Tornadoes Twin Centre Stars Wellesley
ATO Nov 22
7:00P
Nov 22 7:00 PM Tavistock Titans Norwich Knighthawks Norwich
PW AE Nov 22
7:00P
Nov 22 7:00 PM Tillsonburg Tornadoes Caledonia Thunder HCCC (Clark)
PW AE Nov 22
7:00P
Nov 22 7:00 PM Cayuga Stars Paris Wolf Pack Brant Sports (Gurney)
PW Nov 22
7:10P
Nov 22 7:10 PM Aylmer Flames Ingersoll Express Ingersoll
PW Nov 22
8:00P
Nov 22 8:00 PM Ayr Flames Norwich Knighthawks Norwich
BAN Nov 22
8:10P
Nov 22 8:10 PM Burford Coyotes Paris Wolf Pack Brant Sports (Gurney)
BAN Nov 22
8:15P
Nov 22 8:15 PM Tillsonburg Tornadoes Caledonia Thunder HCCC (Clark)
MID AE Nov 22
8:15P
Nov 22 8:15 PM Norwich Knighthawks New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
BAN Nov 22
8:20P
Nov 22 8:20 PM Ayr Flames Ingersoll Express Ingersoll
MID Nov 22
8:45P
Nov 22 8:45 PM Plattsville Rage Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
MID Nov 22
9:30P
Nov 22 9:30 PM Port Dover Pirates Caledonia Thunder HCCC (Clark)
MID Nov 22
9:30P
Nov 22 9:30 PM Tillsonburg Tornadoes Paris Wolf Pack Brant Sports (Gurney)
NOV Nov 23
6:00P
Nov 23 6:00 PM Ingersoll Express Paris Wolf Pack Brant Sports (Gurney)
NOV Nov 23
6:15P
Nov 23 6:15 PM St. George Generals Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
ATO AE Nov 23
7:10P
Nov 23 7:10 PM New Hamburg Huskies Paris Wolf Pack Brant Sports (Gurney)
ATO Nov 23
7:15P
Nov 23 7:15 PM Hagersville Hawks Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
BAN Nov 23
8:20P
Nov 23 8:20 PM Six Nations Blackhawks Ayr Flames NDCC
PW Nov 23
8:25P
Nov 23 8:25 PM Paris Wolf Pack Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
MID Nov 23
9:15P
Nov 23 9:15 PM Aylmer Flames Port Dover Pirates Port Dover
MID Nov 23
9:30P
Nov 23 9:30 PM Delhi Rockets Ayr Flames NDCC
NOV Nov 24
10:50A
Nov 24 10:50 AM Cayuga Stars Plattsville Rage Plattsville
ATO Nov 24
12:00P
Nov 24 12:00 PM Burford Coyotes Plattsville Rage Plattsville
NOV Nov 24
12:15P
Nov 24 12:15 PM Tavistock Titans Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Campbell)
MID Nov 24
1:00P
Nov 24 1:00 PM Six Nations Blackhawks Delhi Rockets Delhi
PW AE Nov 24
1:15P
Nov 24 1:15 PM Ingersoll Express Plattsville Rage Plattsville
BAN Nov 24
2:30P
Nov 24 2:30 PM Paris Wolf Pack Delhi Rockets Delhi
NOV Nov 24
2:55P
Nov 24 2:55 PM Simcoe Warriors Twin Centre Stars Wellesley
PW Nov 24
3:00P
Nov 24 3:00 PM Hagersville Hawks Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Memorial)
ATO AE Nov 24
4:20P
Nov 24 4:20 PM Simcoe Warriors Tavistock Titans Tavistock
ATO Nov 24
5:00P
Nov 24 5:00 PM Delhi Rockets Ayr Flames NDCC
PW AE Nov 24
5:15P
Nov 24 5:15 PM Caledonia Thunder Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Memorial)
PW AE Nov 24
6:00P
Nov 24 6:00 PM Tavistock Titans Ayr Flames NDCC
MID Nov 24
7:00P
Nov 24 7:00 PM St. George Generals Ingersoll Express Ingersoll
MID AE Nov 24
7:30P
Nov 24 7:30 PM Caledonia Thunder New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
BAN AE Nov 24
8:20P
Nov 24 8:20 PM Delhi Rockets Ayr Flames NDCC
MID Nov 24
9:30P
Nov 24 9:30 PM Paris Wolf Pack Ayr Flames NDCC
NOV Nov 25
12:00P
Nov 25 12:00 PM Plattsville Rage Six Nations Blackhawks Ohsweken
ATO Nov 25
1:00P
Nov 25 1:00 PM Simcoe Warriors Six Nations Blackhawks Ohsweken
PW Nov 25
2:00P
Nov 25 2:00 PM Ingersoll Express Six Nations Blackhawks Ohsweken
ATO AE Nov 25
2:10P
Nov 25 2:10 PM Simcoe Warriors New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
PW Nov 25
3:00P
Nov 25 3:00 PM Norwich Knighthawks Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Memorial)
NOV Nov 25
3:30P
Nov 25 3:30 PM Burford Coyotes Cayuga Stars Cayuga
PW AE Nov 25
3:30P
Nov 25 3:30 PM Cayuga Stars New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
BAN Nov 25
3:45P
Nov 25 3:45 PM Six Nations Blackhawks Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
NOV Nov 25
4:15P
Nov 25 4:15 PM Simcoe Warriors Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Memorial)
ATO Nov 25
4:40P
Nov 25 4:40 PM Aylmer Flames Cayuga Stars Cayuga
MID Nov 25
5:15P
Nov 25 5:15 PM Paris Wolf Pack Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
MID Nov 25
5:25P
Nov 25 5:25 PM Twin Centre Stars Plattsville Rage Plattsville
ATO AE Nov 25
5:30P
Nov 25 5:30 PM Twin Centre Stars Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Memorial)
BAN AE Nov 25
6:45P
Nov 25 6:45 PM Delhi Rockets Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Memorial)
NOV Nov 25
7:00P
Nov 25 7:00 PM Aylmer Flames Hagersville Hawks Hagersville
BAN Nov 25
7:30P
Nov 25 7:30 PM Simcoe Warriors Delhi Rockets Delhi
MID AE Nov 25
8:00P
Nov 25 8:00 PM Ayr Flames Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Memorial)
PW Nov 25
8:10P
Nov 25 8:10 PM Simcoe Warriors Hagersville Hawks Hagersville
MID Nov 25
9:20P
Nov 25 9:20 PM Six Nations Blackhawks Hagersville Hawks Hagersville
NOV Nov 26
6:00P
Nov 26 6:00 PM Aylmer Flames Burford Coyotes Burford
BAN Nov 26
6:30P
Nov 26 6:30 PM Ingersoll Express Tavistock Titans Tavistock
ATO Nov 26
7:00P
Nov 26 7:00 PM Aylmer Flames Port Dover Pirates Port Dover
ATO Nov 26
7:00P
Nov 26 7:00 PM Caledonia Thunder Burford Coyotes Burford
ATO Nov 26
7:00P
Nov 26 7:00 PM Langton Leafs Waterford Wildcats Waterford
ATO AE Nov 26
7:00P
Nov 26 7:00 PM New Hamburg Huskies Ingersoll Express Ingersoll
BAN AE Nov 26
7:15P
Nov 26 7:15 PM St. George Generals Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Memorial)
MID Nov 26
7:50P
Nov 26 7:50 PM Caledonia Thunder Tavistock Titans Tavistock
PW Nov 26
8:00P
Nov 26 8:00 PM Aylmer Flames Port Dover Pirates Port Dover
PW Nov 26
8:00P
Nov 26 8:00 PM Paris Wolf Pack Waterford Wildcats Waterford
PW Nov 26
8:15P
Nov 26 8:15 PM Six Nations Blackhawks Burford Coyotes Burford
BAN Nov 26
8:15P
Nov 26 8:15 PM Ayr Flames Hagersville Hawks Hagersville
NOV Nov 27
6:00P
Nov 27 6:00 PM Ayr Flames Ingersoll Express Ingersoll
NOV Nov 27
6:00P
Nov 27 6:00 PM Cayuga Stars Delhi Rockets Delhi
NOV Nov 27
6:00P
Nov 27 6:00 PM Six Nations Blackhawks St. George Generals SDCC
ATO AE Nov 27
6:00P
Nov 27 6:00 PM Ayr Flames Twin Centre Stars Wellesley
NOV Nov 27
6:15P
Nov 27 6:15 PM Paris Wolf Pack Tavistock Titans Tavistock
ATO Nov 27
6:30P
Nov 27 6:30 PM Simcoe Warriors Ayr Flames NDCC
NOV Nov 27
7:00P
Nov 27 7:00 PM Twin Centre Stars Simcoe Warriors Talbot
ATO Nov 27
7:00P
Nov 27 7:00 PM Six Nations Blackhawks Delhi Rockets Delhi
PW AE Nov 27
7:00P
Nov 27 7:00 PM Ayr Flames Cayuga Stars Cayuga
BAN Nov 27
7:05P
Nov 27 7:05 PM Simcoe Warriors Twin Centre Stars Wellesley
ATO Nov 27
7:10P
Nov 27 7:10 PM Norwich Knighthawks St. George Generals SDCC
PW AE Nov 27
7:10P
Nov 27 7:10 PM Caledonia Thunder Ingersoll Express Ingersoll
ATO Nov 27
7:25P
Nov 27 7:25 PM Cayuga Stars Tavistock Titans Tavistock
PW Nov 27
7:40P
Nov 27 7:40 PM Ingersoll Express Ayr Flames NDCC
PW Nov 27
8:15P
Nov 27 8:15 PM Waterford Wildcats Delhi Rockets Delhi
MID Nov 27
8:15P
Nov 27 8:15 PM Tillsonburg Tornadoes Norwich Knighthawks Norwich
BAN AE Nov 27
8:20P
Nov 27 8:20 PM Tillsonburg Tornadoes Ingersoll Express Ingersoll
MID AE Nov 27
8:35P
Nov 27 8:35 PM Ayr Flames Tavistock Titans Tavistock
MID Nov 27
9:30P
Nov 27 9:30 PM Six Nations Blackhawks Ingersoll Express Ingersoll
NOV Nov 28
6:00P
Nov 28 6:00 PM Twin Centre Stars Caledonia Thunder HCCC (Clark)
NOV Nov 28
6:00P
Nov 28 6:00 PM Burford Coyotes Langton Leafs Langton
NOV Nov 28
6:00P
Nov 28 6:00 PM Delhi Rockets Hagersville Hawks Hagersville
ATO AE Nov 28
6:00P
Nov 28 6:00 PM Tavistock Titans Simcoe Warriors Talbot
PW AE Nov 28
6:30P
Nov 28 6:30 PM Paris Wolf Pack St. George Generals SDCC
ATO Nov 28
7:00P
Nov 28 7:00 PM Ingersoll Express Caledonia Thunder HCCC (Clark)
ATO Nov 28
7:00P
Nov 28 7:00 PM Twin Centre Stars Langton Leafs Langton
ATO Nov 28
7:00P
Nov 28 7:00 PM St. George Generals Port Dover Pirates Port Dover
MID AE Nov 28
7:00P
Nov 28 7:00 PM Norwich Knighthawks Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Memorial)
ATO Nov 28
7:10P
Nov 28 7:10 PM Burford Coyotes Hagersville Hawks Hagersville
PW AE Nov 28
7:10P
Nov 28 7:10 PM Plattsville Rage Tavistock Titans Tavistock
BAN AE Nov 28
7:40P
Nov 28 7:40 PM Caledonia Thunder St. George Generals SDCC
PW Nov 28
8:00P
Nov 28 8:00 PM Waterford Wildcats Simcoe Warriors Talbot
PW Nov 28
8:00P
Nov 28 8:00 PM Delhi Rockets Port Dover Pirates Port Dover
PW Nov 28
8:15P
Nov 28 8:15 PM Tillsonburg Tornadoes Caledonia Thunder HCCC (Clark)
MID Nov 28
8:15P
Nov 28 8:15 PM Tavistock Titans Tillsonburg Tornadoes Tillsonburg (Memorial)
PW Nov 28
8:20P
Nov 28 8:20 PM Aylmer Flames Hagersville Hawks Hagersville
BAN Nov 28
8:30P
Nov 28 8:30 PM Tillsonburg Tornadoes Burford Coyotes Burford
MID Nov 28
9:00P
Nov 28 9:00 PM Six Nations Blackhawks St. George Generals SDCC
ATO Nov 29
6:00P
Nov 29 6:00 PM Waterford Wildcats Ingersoll Express Ingersoll
ATO AE Nov 29
6:00P
Nov 29 6:00 PM Ingersoll Express Caledonia Thunder HCCC (Clark)
NOV Nov 29
6:05P
Nov 29 6:05 PM Tavistock Titans Twin Centre Stars Wellesley
ATO Nov 29
7:00P
Nov 29 7:00 PM Delhi Rockets Norwich Knighthawks Norwich
PW AE Nov 29
7:00P
Nov 29 7:00 PM Twin Centre Stars Caledonia Thunder HCCC (Clark)
PW AE Nov 29
7:00P
Nov 29 7:00 PM Ingersoll Express Paris Wolf Pack Brant Sports (Gurney)
PW Nov 29
7:10P
Nov 29 7:10 PM Ayr Flames Ingersoll Express Ingersoll
ATO Nov 29
7:15P
Nov 29 7:15 PM Port Dover Pirates Twin Centre Stars Wellesley
BAN Nov 29
7:15P
Nov 29 7:15 PM Simcoe Warriors Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
MID AE Nov 29
7:40P
Nov 29 7:40 PM Simcoe Warriors New Hamburg Huskies Wilmot Complex (Schout)
PW Nov 29
8:00P
Nov 29 8:00 PM Burford Coyotes Norwich Knighthawks Norwich
BAN Nov 29
8:10P
Nov 29 8:10 PM Caledonia Thunder Paris Wolf Pack Brant Sports (Gurney)
MID AE Nov 29
8:15P
Nov 29 8:15 PM Tavistock Titans Caledonia Thunder HCCC (Clark)
BAN Nov 29
8:20P
Nov 29 8:20 PM Burford Coyotes Ingersoll Express Ingersoll
MID Nov 29
8:45P
Nov 29 8:45 PM Ayr Flames Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
MID Nov 29
9:30P
Nov 29 9:30 PM Simcoe Warriors Caledonia Thunder HCCC (Clark)
MID Nov 29
9:30P
Nov 29 9:30 PM Twin Centre Stars Paris Wolf Pack Brant Sports (Gurney)
ATO Nov 30
6:00P
Nov 30 6:00 PM Hagersville Hawks Ayr Flames NDCC
NOV Nov 30
6:15P
Nov 30 6:15 PM St. George Generals Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
PW Nov 30
7:00P
Nov 30 7:00 PM Caledonia Thunder Ayr Flames NDCC
ATO Nov 30
7:15P
Nov 30 7:15 PM Plattsville Rage Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
BAN Nov 30
8:20P
Nov 30 8:20 PM Delhi Rockets Ayr Flames NDCC
MID Nov 30
9:30P
Nov 30 9:30 PM Port Dover Pirates Ayr Flames NDCC
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 10:19 AM.
Printed From TheOneDB.com Nov 20, 2018 10:19 AM