NOHA :: Nickel District Minor Schedule By Month
Header Ad Unit
February 2018
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
PW Feb 01
7:00P
Feb 01 7:00 PM Copper Cliff Redmen Maj Atom AA6 6 - 1 Copper Cliff Min PW A Redmen1 McClelland
BAN Feb 01
7:00P
Feb 01 7:00 PM West Ferris Trappers Bantam A3 3 - 2 West Ferris Trappers Min AA2 Pete Palangio (1)
BAN Feb 01
7:30P
Feb 01 7:30 PM Sault Major Sports Gold Rush3 3 - 2 Sault Major Root River Rangers2 Rankin
BAN Feb 01
8:00P
Feb 01 8:00 PM Copper Cliff Redmen Bantam A7 7 - 1 Nickel City North Stars Min A1 Centennial
BAN Feb 01
8:00P
Feb 01 8:00 PM Nickel City Storm Bantam A6 6 - 1 Sudbury Wolves Min Bantam A1 Countryside (1)
BAN Feb 01
8:30P
Feb 01 8:30 PM Copper Cliff Maj AA Redmen0 0 - 4 Nickel City Maj Bantam Jr. Sons4 T.M. Davies
MID Feb 01
8:30P
Feb 01 8:30 PM Sudbury Wolves Min Midget1 1 - 7 Copper Cliff Redmen7 McClelland
ATO Feb 02
5:00P
Feb 02 5:00 PM Sudbury Lady Wolves Atom BB2 2 - 5 Nickel City Stars5 Edgar Leclair
PW Feb 02
6:30P
Feb 02 6:30 PM Manitoulin Panthers2 2 - 4 Nickel City Jr. Sons Atom AA4 Edgar Leclair
ATO Feb 02
6:45P
Feb 02 6:45 PM Nickel City Knights2 2 - 1 Copper Cliff Redmen Maj. A1 Countryside (2)
PW Feb 02
7:30P
Feb 02 7:30 PM Sault Major Min PW AA3 3 - 3 Sault Major Maj Atom AA3 John Rhodes (2)
PW Feb 02
8:00P
Feb 02 8:00 PM Sudbury Wolves Min PW AAA2 2 - 4 Nickel City Jr. Sons Maj AA4 Edgar Leclair
PW Feb 03
11:30A
Feb 03 11:30 AM Nickel City Jr. Sons Maj AA2 2 - 3 West Ferris Trappers Maj AA3 Pete Palangio (1)
BAN Feb 03
11:30A
Feb 03 11:30 AM Sault Major Root River Rangers3 3 - 3 Copper Cliff Maj AA Redmen3 McClelland
BAN Feb 03
11:30A
Feb 03 11:30 AM Nickel City Jr. Sons Min AA2 2 - 0 West Ferris Trappers Bantam A0 Pete Palangio (1)
ATO Feb 03
12:30P
Feb 03 12:30 PM Copper Cliff Redmen Maj. A1 1 - 7 Nickel City Jr. Sons Min. AA7 Chelmsford
PW Feb 03
1:30P
Feb 03 1:30 PM Sault Major Min PW AA5 5 - 6 Sault Major Maj Atom AA6 John Rhodes (2)
NOV Feb 03
2:00P
Feb 03 2:00 PM Nickel City Stars1 1 - 5 Nickel City Bears5 Chelmsford
MID Feb 03
2:00P
Feb 03 2:00 PM Elliot Lake Wildcats1 1 - 6 Blind River Thunder6 Blind River
ATO Feb 03
2:30P
Feb 03 2:30 PM Nickel City Jr. Sons Nov. AA2 2 - 2 Nickel City Stars2 Garson
BAN Feb 03
3:30P
Feb 03 3:30 PM Nickel City Maj Bantam Jr. Sons2 2 - 0 Sault Major Soo Jr Tornado0 Blind River
PW Feb 03
4:00P
Feb 03 4:00 PM Nickel City Jr. Sons Maj AA2 2 - 4 West Ferris Trappers Maj AA4 Pete Palangio (1)
PW Feb 03
4:00P
Feb 03 4:00 PM Sudbury Wolves Maj Atom AA9 9 - 3 Nickel City Min PW Canucks3 Garson
ATO Feb 03
5:00P
Feb 03 5:00 PM Sudbury Wolves Min. A2 2 - 8 Nickel City Hawks8 Chelmsford
BAN Feb 03
5:00P
Feb 03 5:00 PM Copper Cliff Redmen Bantam A3 3 - 5 Manitoulin Panthers Bantam A5 Epsanola
NOV Feb 03
5:30P
Feb 03 5:30 PM Sudbury Lady Wolves Atom BB6 6 - 1 Nickel City Devils1 T.M. Davies
PW Feb 03
5:30P
Feb 03 5:30 PM Nickel City Outlaws4 4 - 1 Sudbury Lady Wolves BB1 Cambrian
BAN Feb 03
5:30P
Feb 03 5:30 PM Sault Major Root River Rangers1 1 - 2 Copper Cliff Maj AA Redmen2 McClelland
PW Feb 03
6:00P
Feb 03 6:00 PM Copper Cliff Redmen Maj Atom AA3 3 - 2 Copper Cliff Min PW A Redmen2 Edgar Leclair
ATO Feb 03
6:30P
Feb 03 6:30 PM Copper Cliff Redmen Min. AA2 2 - 4 Nickel City Knights4 T.M. Davies
BAN Feb 03
6:30P
Feb 03 6:30 PM West Ferris Trappers Min AA2 2 - 4 Sudbury Wolves Min AA4 Carmichael
BAN Feb 04
12:00P
Feb 04 12:00 PM Nickel City Storm Bantam A1 1 - 4 West Nipissing Sting Bantam A4 Sturgeon Falls
NOV Feb 04
1:00P
Feb 04 1:00 PM Nickel City Devils3 3 - 0 Nickel City Stars0 Chelmsford
BAN Feb 04
1:15P
Feb 04 1:15 PM Sudbury Wolves Min AA1 1 - 7 West Ferris Trappers Min AA7 Pete Palangio (2)
MID Feb 04
2:00P
Feb 04 2:00 PM Sudbury Wolves Min Midget4 4 - 2 Elliot Lake Wildcats2 Centennial
ATO Feb 04
2:30P
Feb 04 2:30 PM Nickel City Flyers1 1 - 2 Manitoulin Panthers2 Epsanola
BAN Feb 04
4:30P
Feb 04 4:30 PM Nickel City Storm Bantam A2 2 - 5 West Nipissing Sting Bantam A5 Sturgeon Falls
ATO Feb 04
5:30P
Feb 04 5:30 PM Nickel City Hawks1 1 - 5 Sudbury Wolves Min. A5 Countryside (1)
PW Feb 04
7:00P
Feb 04 7:00 PM Manitoulin Panthers3 3 - 6 Sudbury Wolves Maj A6 Cambrian
PW Feb 05
6:00P
Feb 05 6:00 PM Copper Cliff Redmen Maj PW AA2 2 - 2 Sudbury Wolves Min PW AAA2 Countryside (1)
BAN Feb 05
6:00P
Feb 05 6:00 PM Sault Major Soo Jr Tornado3 3 - 6 Sault Major Sports Gold Rush6 Rankin
ATO Feb 05
7:00P
Feb 05 7:00 PM Sudbury Wolves Min. AA8 8 - 5 Copper Cliff Redmen Maj. A5 McClelland
BAN Feb 05
8:30P
Feb 05 8:30 PM Manitoulin Panthers Bantam A1 1 - 3 Copper Cliff Redmen Bantam A3 McClelland
PW Feb 06
6:30P
Feb 06 6:30 PM Sudbury Wolves Maj Atom AA4 4 - 4 Nickel City Jr. Sons Atom AA4 Carmichael
BAN Feb 06
7:15P
Feb 06 7:15 PM Nickel City North Stars Min A2 2 - 4 Sudbury Wolves Min AA4 Capreol (2)
BAN Feb 06
7:30P
Feb 06 7:30 PM Nickel City Storm Bantam A3 3 - 3 Nickel City Jr. Sons Min AA3 Ray Plourde
PW Feb 06
8:00P
Feb 06 8:00 PM Nickel City Jr. Sons Min AA2 2 - 1 Sudbury Wolves Maj A1 Carmichael
ATO Feb 07
6:45P
Feb 07 6:45 PM Nickel City Knights3 3 - 5 Sudbury Wolves Min. AA5 Countryside (2)
PW Feb 07
7:00P
Feb 07 7:00 PM Nickel City Flyers4 4 - 2 Sudbury Wolves Min PW AA2 Carmichael
BAN Feb 07
7:00P
Feb 07 7:00 PM West Ferris Trappers Min AA4 4 - 2 Nickel City Phantoms Min A2 T.M. Davies
BAN Feb 07
7:30P
Feb 07 7:30 PM Copper Cliff Redmen Bantam A2 2 - 2 West Nipissing Sting Bantam A2 Sturgeon Falls
MID Feb 07
8:15P
Feb 07 8:15 PM Elliot Lake Wildcats1 1 - 3 Sudbury Wolves Min Midget3 Countryside (2)
ATO Feb 08
6:15P
Feb 08 6:15 PM Nickel City Knights4 4 - 2 Nickel City Flyers2 Capreol (2)
PW Feb 08
7:00P
Feb 08 7:00 PM Nickel City Min PW Jets5 5 - 2 Copper Cliff Min PW A Redmen2 McClelland
BAN Feb 08
7:30P
Feb 08 7:30 PM West Nipissing Sting Bantam A1 1 - 2 Nickel City Storm Bantam A2 Garson
BAN Feb 08
8:00P
Feb 08 8:00 PM Nickel City Phantoms Min A0 0 - 2 Nickel City North Stars Min A2 Centennial
MID Feb 08
8:30P
Feb 08 8:30 PM Blind River Thunder0 0 - 7 Copper Cliff Redmen7 McClelland
PW Feb 09
5:15P
Feb 09 5:15 PM Nickel City Outlaws3 3 - 2 Sudbury Wolves Maj A2 Countryside (2)
ATO Feb 09
5:30P
Feb 09 5:30 PM Elliot Lake Wildcats6 6 - 4 Sudbury Wolves Nov. AA4 Toe Blake
PW Feb 09
6:30P
Feb 09 6:30 PM Nickel City Min PW Canucks1 1 - 5 Nickel City Jr. Sons Atom AA5 Edgar Leclair
ATO Feb 09
7:00P
Feb 09 7:00 PM Nickel City Jr. Sons Nov. AA5 5 - 1 Sudbury Wolves Min. A1 Toe Blake
PW Feb 09
8:00P
Feb 09 8:00 PM Copper Cliff Redmen Maj PW AA3 3 - 6 Nickel City Jr. Sons Maj AA6 Ray Plourde
PW Feb 09
8:00P
Feb 09 8:00 PM Sudbury Wolves Maj Atom AA3 3 - 2 Nickel City Min PW Jets2 Edgar Leclair
ATO Feb 10
9:00A
Feb 10 9:00 AM Nickel City Stars2 2 - 7 Nickel City Jr. Sons Nov. AA7 Centennial
ATO Feb 10
9:30A
Feb 10 9:30 AM Elliot Lake Wildcats4 4 - 1 Sudbury Lady Wolves A1 Chelmsford
BAN Feb 10
9:30A
Feb 10 9:30 AM Nickel City Jr. Sons Min AA1 1 - 4 West Nipissing Sting Bantam A4 Sturgeon Falls
BAN Feb 10
12:00P
Feb 10 12:00 PM Sault Major Sports Gold Rush3 3 - 4 Copper Cliff Maj AA Redmen4 McClelland
ATO Feb 10
12:30P
Feb 10 12:30 PM Manitoulin Panthers2 2 - 2 Copper Cliff Redmen Min. AA2 Epsanola
ATO Feb 10
12:30P
Feb 10 12:30 PM Nickel City Knights2 2 - 4 Nickel City Jr. Sons Min. AA4 Chelmsford
PW Feb 10
12:30P
Feb 10 12:30 PM Elliot Lake Wildcats2 2 - 1 Sault Major Min PW AA1 John Rhodes (2)
PW Feb 10
12:45P
Feb 10 12:45 PM Sudbury Lady Wolves AA3 3 - 6 West Ferris Trappers Maj AA6 Pete Palangio (2)
NOV Feb 10
2:00P
Feb 10 2:00 PM Manitoulin Panthers0 0 - 7 Nickel City Bears7 Chelmsford
MID Feb 10
2:00P
Feb 10 2:00 PM Sudbury Wolves Min Midget3 3 - 2 Blind River Thunder2 Blind River
ATO Feb 10
2:30P
Feb 10 2:30 PM Sudbury Wolves Nov. AA5 5 - 3 Copper Cliff Redmen Nov. AA3 McClelland
PW Feb 10
2:30P
Feb 10 2:30 PM Copper Cliff Redmen Maj Atom AA1 1 - 5 Sault Major Maj Atom AA5 Essar
BAN Feb 10
2:30P
Feb 10 2:30 PM West Ferris Trappers Bantam A1 1 - 0 Nickel City Phantoms Min A0 Garson
ATO Feb 10
3:15P
Feb 10 3:15 PM Elliot Lake Wildcats9 9 - 0 Sudbury Lady Wolves Atom BB0 Capreol (2)
PW Feb 10
4:00P
Feb 10 4:00 PM Manitoulin Panthers3 3 - 3 Nickel City Min PW Canucks3 Garson
ATO Feb 10
5:00P
Feb 10 5:00 PM Manitoulin Panthers4 4 - 6 Copper Cliff Redmen Min. AA6 Epsanola
ATO Feb 10
5:00P
Feb 10 5:00 PM Sudbury Lady Wolves A3 3 - 3 Nickel City Hawks3 Chelmsford
BAN Feb 10
5:00P
Feb 10 5:00 PM West Nipissing Sting Bantam A3 3 - 0 West Ferris Trappers Min AA0 West Ferris
PW Feb 10
5:30P
Feb 10 5:30 PM Sudbury Lady Wolves AA3 3 - 6 West Ferris Trappers Maj AA6 Pete Palangio (2)
PW Feb 10
5:30P
Feb 10 5:30 PM Nickel City Jr. Sons Atom AA5 5 - 0 Sudbury Lady Wolves BB0 Cambrian
BAN Feb 10
5:30P
Feb 10 5:30 PM Sault Major Sports Gold Rush2 2 - 3 Copper Cliff Maj AA Redmen3 McClelland
PW Feb 10
6:00P
Feb 10 6:00 PM Elliot Lake Wildcats7 7 - 1 Sault Major Min PW AA1 McMeeken
PW Feb 10
7:30P
Feb 10 7:30 PM Copper Cliff Redmen Maj Atom AA0 0 - 6 Sault Major Maj Atom AA6 McMeeken
PW Feb 11
9:30A
Feb 11 9:30 AM Elliot Lake Wildcats4 4 - 1 Sault Major Min PW AA1 Essar
NOV Feb 11
10:30A
Feb 11 10:30 AM Sudbury Select 7's Wolves2 2 - 3 Nickel City Stars3 Centennial
PW Feb 11
10:30A
Feb 11 10:30 AM Copper Cliff Redmen Maj Atom AA0 0 - 8 Sault Major Maj Atom AA8 Rankin
BAN Feb 11
10:30A
Feb 11 10:30 AM Nickel City Storm Bantam A1 1 - 3 West Ferris Trappers Bantam A3 West Ferris
ATO Feb 11
11:00A
Feb 11 11:00 AM Nickel City Hawks1 1 - 4 Elliot Lake Wildcats4 Centennial
PW Feb 11
12:00P
Feb 11 12:00 PM Sudbury Wolves Min PW AA6 6 - 2 Manitoulin Panthers2 Epsanola
BAN Feb 11
12:15P
Feb 11 12:15 PM Sudbury Wolves Min Bantam A1 1 - 10 West Ferris Trappers Min AA10 Pete Palangio (2)
MID Feb 11
12:30P
Feb 11 12:30 PM Copper Cliff Redmen9 9 - 0 Elliot Lake Wildcats0 Centennial
ATO Feb 11
1:00P
Feb 11 1:00 PM Manitoulin Panthers4 4 - 3 Nickel City Flyers3 Centennial
NOV Feb 11
1:30P
Feb 11 1:30 PM Nickel City Bears8 8 - 0 Manitoulin Panthers0 Epsanola
PW Feb 11
2:30P
Feb 11 2:30 PM Copper Cliff Redmen Maj PW AA2 2 - 2 Sudbury Lady Wolves AA2 Chelmsford
BAN Feb 11
2:45P
Feb 11 2:45 PM Nickel City Storm Bantam A5 5 - 0 West Ferris Trappers Bantam A0 Pete Palangio (2)
BAN Feb 11
4:00P
Feb 11 4:00 PM Sudbury Wolves Min Bantam A1 1 - 8 West Ferris Trappers Min AA8 Pete Palangio (1)
ATO Feb 11
5:30P
Feb 11 5:30 PM Sudbury Wolves Min. A4 4 - 1 Sudbury Lady Wolves Atom BB1 Countryside (1)
BAN Feb 11
5:30P
Feb 11 5:30 PM Copper Cliff Redmen Bantam A2 2 - 3 West Nipissing Sting Bantam A3 Sturgeon Falls
ATO Feb 12
5:00P
Feb 12 5:00 PM Nickel City Flyers2 2 - 4 Nickel City Knights4 Chelmsford
PW Feb 12
6:00P
Feb 12 6:00 PM Nickel City Jr. Sons Maj AA6 6 - 1 Sudbury Wolves Min PW AAA1 Countryside (1)
PW Feb 12
6:30P
Feb 12 6:30 PM Sudbury Wolves Maj A2 2 - 5 Nickel City Jr. Sons Min AA5 Chelmsford
BAN Feb 12
7:30P
Feb 12 7:30 PM Sault Major Sports Gold Rush3 3 - 2 Sault Major Root River Rangers2 Rankin
BAN Feb 12
8:30P
Feb 12 8:30 PM West Nipissing Sting Bantam A1 1 - 1 Copper Cliff Redmen Bantam A1 McClelland
PW Feb 13
6:30P
Feb 13 6:30 PM Copper Cliff Min PW A Redmen1 1 - 3 Sudbury Wolves Maj Atom AA3 Carmichael
PW Feb 13
7:00P
Feb 13 7:00 PM Elliot Lake Wildcats2 2 - 1 Nickel City Flyers1 Garson
BAN Feb 13
7:15P
Feb 13 7:15 PM Manitoulin Panthers Bantam A1 1 - 5 Sudbury Wolves Min AA5 Capreol (2)
BAN Feb 13
8:00P
Feb 13 8:00 PM Nickel City Jr. Sons Min AA8 8 - 1 Nickel City Storm Bantam A1 T.M. Davies
PW Feb 14
5:00P
Feb 14 5:00 PM Nickel City Min PW Canucks4 4 - 2 Sudbury Lady Wolves BB2 Toe Blake
ATO Feb 14
5:30P
Feb 14 5:30 PM Nickel City Knights2 2 - 9 Copper Cliff Redmen Min. AA9 McClelland
ATO Feb 14
6:45P
Feb 14 6:45 PM Copper Cliff Redmen Maj. A3 3 - 3 Sudbury Wolves Min. AA3 Countryside (2)
PW Feb 14
7:00P
Feb 14 7:00 PM Sudbury Wolves Min PW AAA1 1 - 5 Copper Cliff Redmen Maj PW AA5 McClelland
BAN Feb 14
7:00P
Feb 14 7:00 PM West Nipissing Sting Bantam A5 5 - 2 Nickel City Phantoms Min A2 T.M. Davies
MID Feb 14
8:15P
Feb 14 8:15 PM Blind River Thunder0 0 - 0 Sudbury Wolves Min Midget0 Countryside (2)
BAN Feb 15
8:00P
Feb 15 8:00 PM Nickel City Jr. Sons Min AA3 3 - 1 Sudbury Wolves Min AA1 Carmichael
BAN Feb 15
8:00P
Feb 15 8:00 PM Nickel City North Stars Min A5 5 - 0 Sudbury Wolves Min Bantam A0 Countryside (1)
BAN Feb 15
8:30P
Feb 15 8:30 PM Copper Cliff Maj AA Redmen Nickel City Maj Bantam Jr. Sons T.M. Davies
BAN Feb 15
8:30P
Feb 15 8:30 PM Copper Cliff Maj AA Redmen1 1 - 6 Nickel City Maj Bantam Jr. Sons6 T.M. Davies
MID Feb 15
8:30P
Feb 15 8:30 PM Elliot Lake Wildcats2 2 - 5 Copper Cliff Redmen5 McClelland
ATO Feb 16
5:30P
Feb 16 5:30 PM Sudbury Lady Wolves Atom BB1 1 - 9 Sudbury Wolves Nov. AA9 Toe Blake
BAN Feb 16
7:00P
Feb 16 7:00 PM Nickel City North Stars Min A4 4 - 3 West Ferris Trappers Bantam A3 Pete Palangio (1)
PW Feb 16
8:00P
Feb 16 8:00 PM Sudbury Lady Wolves AA0 0 - 4 Nickel City Jr. Sons Maj AA4 Ray Plourde
ATO Feb 17
9:00A
Feb 17 9:00 AM Sudbury Lady Wolves Atom BB2 2 - 8 Nickel City Jr. Sons Nov. AA8 Centennial
BAN Feb 17
12:45P
Feb 17 12:45 PM Sudbury Wolves Min AA3 3 - 4 West Ferris Trappers Bantam A4 Pete Palangio (2)
PW Feb 17
4:00P
Feb 17 4:00 PM Nickel City Jr. Sons Atom AA12 12 - 1 Nickel City Min PW Canucks1 Garson
BAN Feb 17
6:00P
Feb 17 6:00 PM Copper Cliff Redmen Bantam A1 1 - 1 West Ferris Trappers Bantam A1 Pete Palangio (1)
ATO Feb 19
5:30P
Feb 19 5:30 PM Sudbury Wolves Min. A1 1 - 3 Sudbury Lady Wolves A3 Sudbury Arena
PW Feb 20
6:30P
Feb 20 6:30 PM Manitoulin Panthers0 0 - 3 Sudbury Wolves Maj Atom AA3 Carmichael
BAN Feb 20
8:00P
Feb 20 8:00 PM Manitoulin Panthers Bantam A3 3 - 6 Nickel City Storm Bantam A6 T.M. Davies
MID Feb 20
8:30P
Feb 20 8:30 PM Copper Cliff Redmen9 9 - 2 Elliot Lake Wildcats2 Centennial
ATO Feb 21
5:15P
Feb 21 5:15 PM Nickel City Stars0 0 - 4 Sudbury Wolves Nov. AA4 Countryside (2)
ATO Feb 21
5:30P
Feb 21 5:30 PM Sudbury Wolves Min. AA5 5 - 5 Copper Cliff Redmen Min. AA5 McClelland
PW Feb 21
5:30P
Feb 21 5:30 PM Sudbury Wolves Min PW AAA5 5 - 2 Sudbury Lady Wolves AA2 Sudbury Arena
PW Feb 21
7:00P
Feb 21 7:00 PM Nickel City Flyers1 1 - 3 Sudbury Wolves Min PW AA3 Carmichael
BAN Feb 21
7:00P
Feb 21 7:00 PM Nickel City North Stars Min A3 3 - 2 Nickel City Phantoms Min A2 T.M. Davies
PW Feb 21
8:00P
Feb 21 8:00 PM Sudbury Wolves Maj A1 1 - 7 Elliot Lake Wildcats7 Centennial
BAN Feb 21
8:30P
Feb 21 8:30 PM Nickel City Maj Bantam Jr. Sons0 0 - 3 Copper Cliff Maj AA Redmen3 McClelland
ATO Feb 22
6:15P
Feb 22 6:15 PM Sudbury Wolves Min. AA4 4 - 2 Nickel City Flyers2 Capreol (2)
PW Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM Nickel City Min PW Jets Copper Cliff Min PW A Redmen McClelland
BAN Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM West Ferris Trappers Bantam A2 2 - 1 Nickel City Jr. Sons Min AA1 Edgar Leclair
BAN Feb 22
8:00P
Feb 22 8:00 PM Nickel City Storm Bantam A4 4 - 4 Sudbury Wolves Min AA4 Carmichael
BAN Feb 22
8:00P
Feb 22 8:00 PM Manitoulin Panthers Bantam A12 12 - 1 Sudbury Wolves Min Bantam A1 Countryside (1)
BAN Feb 22
8:00P
Feb 22 8:00 PM Nickel City Phantoms Min A1 1 - 1 Nickel City North Stars Min A1 Centennial
BAN Feb 22
8:30P
Feb 22 8:30 PM Copper Cliff Maj AA Redmen1 1 - 8 Nickel City Maj Bantam Jr. Sons8 T.M. Davies
MID Feb 22
8:30P
Feb 22 8:30 PM Elliot Lake Wildcats0 0 - 9 Copper Cliff Redmen9 McClelland
PW Feb 23
6:30P
Feb 23 6:30 PM Sudbury Wolves Maj Atom AA Nickel City Jr. Sons Atom AA Edgar Leclair
PW Feb 23
8:00P
Feb 23 8:00 PM Copper Cliff Redmen Maj PW AA1 1 - 3 Nickel City Jr. Sons Maj AA3 Ray Plourde
PW Feb 23
8:00P
Feb 23 8:00 PM Nickel City Min PW Canucks Nickel City Min PW Jets Edgar Leclair
ATO Feb 24
9:00A
Feb 24 9:00 AM Elliot Lake Wildcats5 5 - 4 Nickel City Jr. Sons Nov. AA4 Centennial
PW Feb 24
11:30A
Feb 24 11:30 AM Nickel City Jr. Sons Min AA5 5 - 5 Elliot Lake Wildcats5 Centennial
BAN Feb 24
12:00P
Feb 24 12:00 PM Copper Cliff Redmen Bantam A3 3 - 3 West Ferris Trappers Min AA3 West Ferris
PW Feb 24
2:30P
Feb 24 2:30 PM Nickel City Jr. Sons Min AA1 1 - 3 Elliot Lake Wildcats3 Centennial
PW Feb 24
4:00P
Feb 24 4:00 PM Nickel City Jr. Sons Atom AA Nickel City Min PW Canucks Garson
PW Feb 24
4:00P
Feb 24 4:00 PM Sault Major Maj Atom AA2 2 - 1 Sault Major Min PW AA1 Essar
MID Feb 24
4:30P
Feb 24 4:30 PM Sudbury Wolves Min Midget2 2 - 2 Blind River Thunder2 Blind River
ATO Feb 24
5:00P
Feb 24 5:00 PM Sudbury Lady Wolves Atom BB1 1 - 11 Nickel City Hawks11 Chelmsford
PW Feb 24
5:30P
Feb 24 5:30 PM Copper Cliff Min PW A Redmen Sudbury Lady Wolves BB Cambrian
ATO Feb 25
10:00A
Feb 25 10:00 AM Manitoulin Panthers Nickel City Jr. Sons Min. AA NEMI Rec Centre
PW Feb 25
10:00A
Feb 25 10:00 AM Sault Major Maj Atom AA8 8 - 0 Sault Major Min PW AA0 McMeeken
NOV Feb 25
10:30A
Feb 25 10:30 AM Manitoulin Panthers Nickel City Stars Centennial
ATO Feb 25
11:00A
Feb 25 11:00 AM Copper Cliff Redmen Maj. A Nickel City Knights Edgar Leclair
ATO Feb 25
11:00A
Feb 25 11:00 AM Sudbury Lady Wolves Atom BB Elliot Lake Wildcats Centennial
PW Feb 25
12:30P
Feb 25 12:30 PM Nickel City Flyers Elliot Lake Wildcats Centennial
NOV Feb 25
2:15P
Feb 25 2:15 PM Manitoulin Panthers Nickel City Stars Capreol (1)
NOV Feb 25
2:30P
Feb 25 2:30 PM Sudbury Select 7's Wolves Nickel City Bears Edgar Leclair
ATO Feb 25
2:30P
Feb 25 2:30 PM Nickel City Jr. Sons Min. AA Manitoulin Panthers NEMI Rec Centre
PW Feb 25
2:30P
Feb 25 2:30 PM West Ferris Trappers Maj AA Sudbury Lady Wolves AA Chelmsford
PW Feb 25
4:00P
Feb 25 4:00 PM Sudbury Wolves Maj A Manitoulin Panthers NEMI Rec Centre
BAN Feb 25
5:00P
Feb 25 5:00 PM Nickel City Jr. Sons Min AA West Ferris Trappers Bantam A West Ferris
ATO Feb 25
5:30P
Feb 25 5:30 PM Nickel City Stars Sudbury Wolves Min. A Countryside (1)
BAN Feb 25
5:30P
Feb 25 5:30 PM Sudbury Wolves Min Bantam A Manitoulin Panthers Bantam A NEMI Rec Centre
MID Feb 25
7:00P
Feb 25 7:00 PM Blind River Thunder Sudbury Wolves Min Midget Carmichael
BAN Feb 25
8:30P
Feb 25 8:30 PM Nickel City Phantoms Min A Nickel City North Stars Min A Centennial
ATO Feb 26
5:30P
Feb 26 5:30 PM Sudbury Lady Wolves Atom BB Sudbury Lady Wolves A Sudbury Arena
PW Feb 26
5:30P
Feb 26 5:30 PM Sudbury Lady Wolves BB Copper Cliff Redmen Maj Atom AA McClelland
PW Feb 26
6:30P
Feb 26 6:30 PM Nickel City Outlaws Nickel City Jr. Sons Min AA Chelmsford
ATO Feb 26
7:00P
Feb 26 7:00 PM Nickel City Flyers Copper Cliff Redmen Maj. A McClelland
BAN Feb 26
8:30P
Feb 26 8:30 PM West Ferris Trappers Min AA Copper Cliff Redmen Bantam A McClelland
PW Feb 27
6:30P
Feb 27 6:30 PM Elliot Lake Wildcats Nickel City Outlaws T.M. Davies
PW Feb 27
7:00P
Feb 27 7:00 PM Nickel City Jr. Sons Min AA Nickel City Flyers Garson
BAN Feb 27
8:00P
Feb 27 8:00 PM Sudbury Wolves Min AA Nickel City Storm Bantam A T.M. Davies
BAN Feb 27
8:30P
Feb 27 8:30 PM Copper Cliff Maj AA Redmen Nickel City Maj Bantam Jr. Sons Garson
MID Feb 27
8:30P
Feb 27 8:30 PM Sudbury Wolves Min Midget Blind River Thunder Blind River
ATO Feb 28
5:30P
Feb 28 5:30 PM Copper Cliff Redmen Min. AA Sudbury Wolves Min. AA McClelland
PW Feb 28
5:30P
Feb 28 5:30 PM Nickel City Jr. Sons Maj AA Sudbury Lady Wolves AA Sudbury Arena
PW Feb 28
7:00P
Feb 28 7:00 PM Sudbury Wolves Maj A Sudbury Wolves Min PW AA Carmichael
PW Feb 28
7:00P
Feb 28 7:00 PM Copper Cliff Min PW A Redmen Nickel City Jr. Sons Atom AA Centennial
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 1:02 PM.
Printed From TheOneDB.com Feb 25, 2018 1:02 PM