OMHA :: Lambton-Middlesex Local Schedule By Month
Header Ad Unit
December 2023
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
U7 Dec 01
6:00P
Dec 01 6:00 PM Dorchester Dragons Blue -- Thamesford Attack Yellow Thamesford
U11 Dec 01
7:00P
Dec 01 7:00 PM St. Thomas Jr Stars Green5 5 - 0 Lucan Irish0 Lucan
U18 Dec 01
8:10P
Dec 01 8:10 PM Ilderton Jets0 0 - 7 Lucan Irish7 Lucan
U15 Dec 01
8:15P
Dec 01 8:15 PM South Huron Sabres Red1 1 - 2 Aylmer Flames2 East Elgin (EastLink)
U7 Dec 02
10:00A
Dec 02 10:00 AM Lambton Shores Predators Red -- Ilderton Jets White Ilderton
U9 Dec 02
10:00A
Dec 02 10:00 AM St. Marys Rock LL1 -- Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
U7 Dec 02
10:15A
Dec 02 10:15 AM Belmont Rangers Blue -- Aylmer Flames Blue/Orange East Elgin (EastLink)
U7 Dec 02
11:00A
Dec 02 11:00 AM Aylmer Flames White/Gold -- Belmont Rangers White Belmont
U9 Dec 02
11:00A
Dec 02 11:00 AM Mt. Brydges Cougars Red -- Mt. Brydges Cougars Black Tri-Township
U9 Dec 02
11:00A
Dec 02 11:00 AM Thamesford Attack Green -- Lucan Irish White Lucan
U9 Dec 02
11:00A
Dec 02 11:00 AM Port Stanley Jr. Sailors Black -- North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
U9 Dec 02
11:15A
Dec 02 11:15 AM East Lambton Eagles White -- Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Green)
U9 Dec 02
11:30A
Dec 02 11:30 AM Mt. Brydges Cougars White -- Dorchester Dragons LL3 FlightExec Centre (CANUSA)
U9 Dec 02
12:00P
Dec 02 12:00 PM Point Edward Blackhawks -- Lucan Irish Black Lucan
U9 Dec 02
12:00P
Dec 02 12:00 PM South Huron Sabres -- Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
U9 Dec 02
12:00P
Dec 02 12:00 PM Aylmer Flames Black -- Lambeth Lancers Lambeth
U13 Dec 02
12:00P
Dec 02 12:00 PM Lambton Shores Predators Black4 4 - 2 Port Stanley Jr. Sailors Black2 Port Stanley
U11 Dec 02
12:00P
Dec 02 12:00 PM Ilderton Jets White4 4 - 0 North Middlesex Jr. Stars0 North Middlesex
U9 Dec 02
12:15P
Dec 02 12:15 PM St. Thomas Jr Stars Black -- Aylmer Flames White East Elgin (EastLink)
U9 Dec 02
12:30P
Dec 02 12:30 PM Belmont Rangers -- Dorchester Dragons LL1 FlightExec Centre (CANUSA)
U9 Dec 02
1:15P
Dec 02 1:15 PM Strathroy Jr. Rockets Red -- Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
U7 Dec 02
1:30P
Dec 02 1:30 PM Lambton Shores Predators Black -- East Lambton Eagles Black Watford
U9 Dec 02
1:30P
Dec 02 1:30 PM Thamesford Attack Yellow -- Dorchester Dragons LL2 FlightExec Centre (CANUSA)
U13 Dec 02
2:15P
Dec 02 2:15 PM St. Thomas Jr Stars Green2 2 - 2 OT Aylmer Flames Red2 East Elgin (EastLink)
U13 Dec 02
3:00P
Dec 02 3:00 PM St. Thomas Jr Stars White4 4 - 10 Belmont Rangers10 Belmont
U13 Dec 02
3:00P
Dec 02 3:00 PM North Middlesex Jr. Stars LL -14 4 - 2 Dorchester Dragons LL22 FlightExec Centre (APC)
U11 Dec 02
3:00P
Dec 02 3:00 PM Mt. Brydges Cougars Red0 0 - 1 Mt. Brydges Cougars Blue1 Tri-Township
U11 Dec 02
4:05P
Dec 02 4:05 PM Port Stanley Jr. Sailors White3 3 - 2 Mt. Brydges Cougars Gold2 Tri-Township
U11 Dec 02
4:30P
Dec 02 4:30 PM Dorchester Dragons LL12 2 - 8 Ilderton Jets Gold8 Komoka CW&RC (2 - Coors)
U9 Dec 02
4:45P
Dec 02 4:45 PM East Lambton Eagles Black -- St. Marys Rock LL3 St. Marys (Blue)
U11 Dec 02
5:10P
Dec 02 5:10 PM East Lambton Eagles White11 11 - 1 St. Marys Rock1 St. Marys (Rock)
U18 Dec 02
5:30P
Dec 02 5:30 PM St. Thomas Jr Stars Green3 3 - 13 Thamesford Attack Yellow13 Thamesford
U15 Dec 02
6:00P
Dec 02 6:00 PM South Huron Sabres Black0 0 - 12 Point Edward Blackhawks12 Point Edward
U13 Dec 02
6:20P
Dec 02 6:20 PM East Lambton Eagles White0 0 - 13 St. Marys Rock13 St. Marys (Rock)
U7 Dec 02
7:00P
Dec 02 7:00 PM East Lambton Eagles Black -- Dorchester Dragons Blue FlightExec Centre (APC)
U18 Dec 02
7:30P
Dec 02 7:30 PM Belmont Rangers0 0 - 3 Point Edward Blackhawks3 Point Edward
U18 Dec 02
7:45P
Dec 02 7:45 PM Lambeth Lancers LL12 2 - 8 Lambeth Lancers LL28 Lambeth
U18 Dec 02
8:30P
Dec 02 8:30 PM South Huron Sabres Black0 0 - 6 Mt. Brydges Cougars White6 Tri-Township
U7 Dec 03
10:00A
Dec 03 10:00 AM Dorchester Dragons Red -- Strathroy Jr Rockets Red Gemini (Blue)
U7 Dec 03
10:15A
Dec 03 10:15 AM Belmont Rangers Blue -- Aylmer Flames White/Gold East Elgin (EastLink)
U9 Dec 03
10:30A
Dec 03 10:30 AM East Lambton Eagles Black -- Lucan Irish White Lucan
U11 Dec 03
10:30A
Dec 03 10:30 AM Dorchester Dragons LL12 2 - 5 Port Stanley Jr. Sailors Red5 Port Stanley
U13 Dec 03
11:00A
Dec 03 11:00 AM Thamesford Attack Yellow Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
U7 Dec 03
1:00P
Dec 03 1:00 PM Aylmer Flames Blue/Orange -- Belmont Rangers White Belmont
U9 Dec 03
4:20P
Dec 03 4:20 PM St. Marys Rock LL2 -- Ilderton Jets Blue Ilderton
U13 Dec 03
5:15P
Dec 03 5:15 PM Lambton Shores Predators Red0 0 - 3 Thamesford Attack Green3 Thamesford
U13 Dec 03
5:20P
Dec 03 5:20 PM Point Edward Blackhawks9 9 - 0 East Lambton Eagles White0 Watford
U11 Dec 03
5:20P
Dec 03 5:20 PM Mt. Brydges Cougars Gold3 3 - 6 Ilderton Jets Gold6 Ilderton
U13 Dec 03
6:00P
Dec 03 6:00 PM Aylmer Flames Red8 8 - 3 Lambeth Lancers3 Lambeth
U15 Dec 03
6:45P
Dec 03 6:45 PM Strathroy Jr. Rockets Red0 0 - 4 Mt. Brydges Cougars Gold4 Komoka CW&RC (1 - Molson)
U15 Dec 03
7:00P
Dec 03 7:00 PM East Lambton Eagles White4 4 - 1 Port Stanley Jr. Sailors Black1 Port Stanley
U18 Dec 03
8:00P
Dec 03 8:00 PM Dorchester Dragons LL17 7 - 7 OT Dorchester Dragons LL27 FlightExec Centre (APC)
U18 Dec 03
8:15P
Dec 03 8:15 PM South Huron Sabres Red3 3 - 10 Mt. Brydges Cougars Blue10 Komoka CW&RC (1 - Molson)
U15 Dec 03
8:30P
Dec 03 8:30 PM St. Thomas Jr Stars White4 4 - 6 Port Stanley Jr. Sailors White6 Port Stanley
U18 Dec 03
8:40P
Dec 03 8:40 PM Port Stanley Jr. Sailors Black0 0 - 4 Mt. Brydges Cougars Red4 Tri-Township
U18 Dec 04
8:30P
Dec 04 8:30 PM Mt. Brydges Cougars Red3 3 - 0 Strathroy Jr. Rockets Blue0 Gemini (Blue)
U13 Dec 05
6:30P
Dec 05 6:30 PM East Lambton Eagles White Lambeth Lancers Lambeth
U11 Dec 05
7:00P
Dec 05 7:00 PM Belmont Rangers0 0 - 1 Point Edward Blackhawks1 Point Edward
U15 Dec 05
8:00P
Dec 05 8:00 PM Dorchester Dragons LL14 4 - 4 OT East Lambton Eagles White4 Watford
U18 Dec 05
9:30P
Dec 05 9:30 PM St. Thomas Jr Stars Green4 4 - 9 East Lambton Eagles White9 Watford
U11 Dec 06
6:15P
Dec 06 6:15 PM North Middlesex Jr. Stars1 1 - 5 Ilderton Jets Gold5 Komoka CW&RC (2 - Coors)
U9 Dec 06
6:30P
Dec 06 6:30 PM North Middlesex Jr. Stars -- East Lambton Eagles White Watford
U18 Dec 06
9:00P
Dec 06 9:00 PM Mt. Brydges Cougars Red4 4 - 2 South Huron Sabres Red2 Stephen Township
U13 Dec 07
6:45P
Dec 07 6:45 PM North Middlesex Jr. Stars LL -210 10 - 4 Mt. Brydges Cougars Gold4 Tri-Township
U18 Dec 07
9:00P
Dec 07 9:00 PM Strathroy Jr. Rockets Red North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
U18 Dec 07
9:00P
Dec 07 9:00 PM South Huron Sabres Black Port Stanley Jr. Sailors White Port Stanley
U18 Dec 07
9:30P
Dec 07 9:30 PM Dorchester Dragons LL2 Ilderton Jets Ilderton
U7 Dec 08
6:00P
Dec 08 6:00 PM East Lambton Eagles Black -- Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
U15 Dec 08
6:00P
Dec 08 6:00 PM Mt. Brydges Cougars Blue Belmont Rangers Belmont
U13 Dec 08
6:15P
Dec 08 6:15 PM Lambeth Lancers Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Green)
U11 Dec 08
7:00P
Dec 08 7:00 PM Point Edward Blackhawks Lucan Irish Lucan
U11 Dec 08
7:15P
Dec 08 7:15 PM Aylmer Flames Red Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
U15 Dec 08
7:20P
Dec 08 7:20 PM Port Stanley Jr. Sailors White Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Green)
U15 Dec 08
8:15P
Dec 08 8:15 PM St. Marys Rock Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
U18 Dec 08
9:00P
Dec 08 9:00 PM Lambeth Lancers LL1 St. Thomas Jr Stars Black Joe Thornton CC (Presstran)
U7 Dec 09
9:00A
Dec 09 9:00 AM Strathroy Jr Rockets Red -- Mt. Brydges Cougars Blue/Red Tri-Township
U9 Dec 09
9:15A
Dec 09 9:15 AM Port Stanley Jr. Sailors Black -- Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Green)
U9 Dec 09
9:30A
Dec 09 9:30 AM St. Marys Rock LL3 -- St. Thomas Jr Stars White Joe Thornton CC (STMHA)
U9 Dec 09
9:45A
Dec 09 9:45 AM Lucan Irish Green -- St. Thomas Jr Stars Black Joe Thornton CC (Presstran)
U7 Dec 09
10:00A
Dec 09 10:00 AM Strathroy Jr Rockets White -- Ilderton Jets Blue Ilderton
U9 Dec 09
10:00A
Dec 09 10:00 AM Lambton Shores Predators White -- Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
U9 Dec 09
10:15A
Dec 09 10:15 AM Lambton Shores Predators Black -- Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Green)
U13 Dec 09
10:45A
Dec 09 10:45 AM St. Thomas Jr Stars Green St. Thomas Jr Stars White Joe Thornton CC (Presstran)
U7 Dec 09
11:00A
Dec 09 11:00 AM Thamesford Attack Yellow -- Belmont Rangers Blue Belmont
U9 Dec 09
11:00A
Dec 09 11:00 AM Ilderton Jets White -- Mt. Brydges Cougars White Tri-Township
U9 Dec 09
11:00A
Dec 09 11:00 AM Port Stanley Jr. Sailors White -- Lucan Irish Black Lucan
U11 Dec 09
11:00A
Dec 09 11:00 AM Dorchester Dragons LL2 Port Stanley Jr. Sailors Black Port Stanley
U11 Dec 09
11:15A
Dec 09 11:15 AM South Huron Sabres Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Green)
U9 Dec 09
12:00P
Dec 09 12:00 PM Thamesford Attack Green -- Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
U9 Dec 09
12:00P
Dec 09 12:00 PM St. Thomas Jr Stars Green -- Lambeth Lancers Lambeth
U18 Dec 09
12:00P
Dec 09 12:00 PM Belmont Rangers Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Blue)
U11 Dec 09
12:00P
Dec 09 12:00 PM Thamesford Attack Green North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
U9 Dec 09
12:30P
Dec 09 12:30 PM St. Marys Rock LL1 -- Dorchester Dragons LL1 FlightExec Centre (CANUSA)
U11 Dec 09
12:30P
Dec 09 12:30 PM Point Edward Blackhawks St. Thomas Jr Stars White Joe Thornton CC (STMHA)
U9 Dec 09
1:00P
Dec 09 1:00 PM Lambton Shores Predators Grey -- Belmont Rangers Belmont
U13 Dec 09
1:00P
Dec 09 1:00 PM Dorchester Dragons LL1 North Middlesex Jr. Stars LL -1 North Middlesex
U9 Dec 09
1:15P
Dec 09 1:15 PM Point Edward Blackhawks -- Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
U9 Dec 09
1:30P
Dec 09 1:30 PM Mt. Brydges Cougars Red -- Thamesford Attack Yellow Thamesford
U9 Dec 09
1:30P
Dec 09 1:30 PM Mt. Brydges Cougars Black -- Dorchester Dragons LL2 FlightExec Centre (CANUSA)
U9 Dec 09
2:15P
Dec 09 2:15 PM Dorchester Dragons LL3 -- Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
U13 Dec 09
3:00P
Dec 09 3:00 PM St. Marys Rock Belmont Rangers Belmont
U15 Dec 09
3:00P
Dec 09 3:00 PM Mt. Brydges Cougars Gold Dorchester Dragons LL2 FlightExec Centre (APC)
U11 Dec 09
3:00P
Dec 09 3:00 PM Ilderton Jets White Ilderton Jets Blue Komoka CW&RC (2 - Coors)
U11 Dec 09
3:30P
Dec 09 3:30 PM Mt. Brydges Cougars Gold Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
U18 Dec 09
3:45P
Dec 09 3:45 PM Aylmer Flames St. Thomas Jr Stars Black Joe Thornton CC (Presstran)
U11 Dec 09
4:00P
Dec 09 4:00 PM Lucan Irish Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
U11 Dec 09
4:40P
Dec 09 4:40 PM Port Stanley Jr. Sailors Red Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
U13 Dec 09
5:00P
Dec 09 5:00 PM South Huron Sabres Black Point Edward Blackhawks Point Edward
U18 Dec 09
5:15P
Dec 09 5:15 PM Lambton Shores Predators Red St. Thomas Jr Stars White Joe Thornton CC (Presstran)
U13 Dec 09
5:45P
Dec 09 5:45 PM Lambton Shores Predators Black Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
U15 Dec 09
6:00P
Dec 09 6:00 PM Belmont Rangers Point Edward Blackhawks Point Edward
U15 Dec 09
6:15P
Dec 09 6:15 PM Mt. Brydges Cougars Blue Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
U18 Dec 09
7:00P
Dec 09 7:00 PM North Middlesex Jr. Stars Mt. Brydges Cougars White Tri-Township
U13 Dec 09
7:10P
Dec 09 7:10 PM Ilderton Jets White Ilderton Jets Blue Ilderton
U15 Dec 09
8:20P
Dec 09 8:20 PM North Middlesex Jr. Stars Ilderton Jets Ilderton
U18 Dec 09
8:30P
Dec 09 8:30 PM Ilderton Jets Lambeth Lancers LL2 Lambeth
U7 Dec 10
10:00A
Dec 10 10:00 AM Ilderton Jets White -- Strathroy Jr Rockets Blue Gemini (Blue)
U9 Dec 10
10:00A
Dec 10 10:00 AM Aylmer Flames White -- Port Stanley Jr. Sailors Black Port Stanley
U9 Dec 10
10:15A
Dec 10 10:15 AM St. Thomas Jr Stars Black -- Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Green)
U11 Dec 10
11:00A
Dec 10 11:00 AM Port Stanley Jr. Sailors Red Port Stanley Jr. Sailors White Port Stanley
U15 Dec 10
11:45A
Dec 10 11:45 AM East Lambton Eagles White St. Thomas Jr Stars Green Joe Thornton CC (Presstran)
U9 Dec 10
12:00P
Dec 10 12:00 PM Ilderton Jets White -- South Huron Sabres Stephen Township
U13 Dec 10
12:00P
Dec 10 12:00 PM Lambeth Lancers South Huron Sabres Black South Huron
U13 Dec 10
12:15P
Dec 10 12:15 PM Lambton Shores Predators Red Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
U13 Dec 10
1:30P
Dec 10 1:30 PM Ilderton Jets White Lambton Shores Predators Black Forest (Amtelecom)
U15 Dec 10
2:20P
Dec 10 2:20 PM Port Stanley Jr. Sailors White South Huron Sabres Red South Huron
U7 Dec 10
3:30P
Dec 10 3:30 PM Belmont Rangers White -- Dorchester Dragons Blue FlightExec Centre (CANUSA)
U15 Dec 10
3:40P
Dec 10 3:40 PM Belmont Rangers South Huron Sabres Black South Huron
U13 Dec 10
4:00P
Dec 10 4:00 PM East Lambton Eagles White Aylmer Flames Red East Elgin (Kinsmen)
U9 Dec 10
4:20P
Dec 10 4:20 PM Lambeth Lancers -- Ilderton Jets Blue Ilderton
U18 Dec 10
4:35P
Dec 10 4:35 PM South Huron Sabres Black Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Blue)
U9 Dec 10
5:00P
Dec 10 5:00 PM North Middlesex Jr. Stars -- Lambton Shores Predators White Thedford
U11 Dec 10
5:00P
Dec 10 5:00 PM South Huron Sabres Lambeth Lancers Lambeth
U13 Dec 10
5:15P
Dec 10 5:15 PM Dorchester Dragons LL1 Thamesford Attack Green Thamesford
U15 Dec 10
5:45P
Dec 10 5:45 PM Point Edward Blackhawks Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
U15 Dec 10
5:45P
Dec 10 5:45 PM Aylmer Flames St. Thomas Jr Stars White Joe Thornton CC (Presstran)
U11 Dec 10
5:45P
Dec 10 5:45 PM Aylmer Flames Red St. Marys Rock St. Marys (Blue)
U11 Dec 10
6:00P
Dec 10 6:00 PM Ilderton Jets White Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
U11 Dec 10
7:05P
Dec 10 7:05 PM North Middlesex Jr. Stars Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
U15 Dec 10
8:00P
Dec 10 8:00 PM Lucan Irish St. Marys Rock St. Marys (Rock)
U18 Dec 10
8:15P
Dec 10 8:15 PM North Middlesex Jr. Stars Mt. Brydges Cougars Blue Komoka CW&RC (1 - Molson)
U18 Dec 10
8:30P
Dec 10 8:30 PM Belmont Rangers Port Stanley Jr. Sailors Black Port Stanley
U18 Dec 10
8:30P
Dec 10 8:30 PM Lambeth Lancers LL2 Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
U18 Dec 11
8:30P
Dec 11 8:30 PM South Huron Sabres Red Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Blue)
U9 Dec 13
6:30P
Dec 13 6:30 PM St. Thomas Jr Stars Black -- East Lambton Eagles White Watford
U15 Dec 13
7:30P
Dec 13 7:30 PM South Huron Sabres Red Dorchester Dragons LL2 FlightExec Centre (CANUSA)
U18 Dec 13
8:45P
Dec 13 8:45 PM Mt. Brydges Cougars Red South Huron Sabres Black South Huron
U11 Dec 14
6:50P
Dec 14 6:50 PM Mt. Brydges Cougars Red Ilderton Jets Gold Ilderton
U15 Dec 14
7:30P
Dec 14 7:30 PM South Huron Sabres Red North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
U13 Dec 14
8:00P
Dec 14 8:00 PM Mt. Brydges Cougars Red Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
U15 Dec 14
8:30P
Dec 14 8:30 PM St. Marys Rock Port Stanley Jr. Sailors White Port Stanley
U15 Dec 15
6:00P
Dec 15 6:00 PM East Lambton Eagles White Belmont Rangers Belmont
U15 Dec 15
6:00P
Dec 15 6:00 PM St. Thomas Jr Stars Green Lambeth Lancers Lambeth
U9 Dec 15
6:30P
Dec 15 6:30 PM Lambeth Lancers -- Lambton Shores Predators Red Thedford
U13 Dec 15
7:00P
Dec 15 7:00 PM Strathroy Jr. Rockets Red Lucan Irish Lucan
U11 Dec 15
7:15P
Dec 15 7:15 PM Strathroy Jr. Rockets Red Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
U15 Dec 15
7:20P
Dec 15 7:20 PM Aylmer Flames Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Green)
U9 Dec 15
7:30P
Dec 15 7:30 PM Ilderton Jets White -- Lambton Shores Predators Black Thedford
U18 Dec 15
7:30P
Dec 15 7:30 PM Thamesford Attack Yellow Lambeth Lancers LL1 Lambeth
U18 Dec 15
7:30P
Dec 15 7:30 PM North Middlesex Jr. Stars Belmont Rangers Belmont
U15 Dec 15
8:10P
Dec 15 8:10 PM Dorchester Dragons LL2 Lucan Irish Lucan
U7 Dec 16
10:00A
Dec 16 10:00 AM Strathroy Jr Rockets Blue -- Ilderton Jets Blue Ilderton
U9 Dec 16
10:00A
Dec 16 10:00 AM Dorchester Dragons LL2 -- Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
U9 Dec 16
10:00A
Dec 16 10:00 AM Strathroy Jr. Rockets Blue -- Lucan Irish Green Lucan
U7 Dec 16
10:15A
Dec 16 10:15 AM Belmont Rangers White -- Aylmer Flames Blue/Orange East Elgin (EastLink)
U9 Dec 16
10:15A
Dec 16 10:15 AM Lucan Irish White -- Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Green)
U13 Dec 16
10:45A
Dec 16 10:45 AM Lambeth Lancers St. Thomas Jr Stars Green Joe Thornton CC (Presstran)
U7 Dec 16
11:00A
Dec 16 11:00 AM Aylmer Flames White/Gold -- Belmont Rangers Blue Belmont
U9 Dec 16
11:00A
Dec 16 11:00 AM Lambton Shores Predators Red -- Lucan Irish Black Lucan
U9 Dec 16
11:00A
Dec 16 11:00 AM East Lambton Eagles Black -- Mt. Brydges Cougars White Tri-Township
U13 Dec 16
11:10A
Dec 16 11:10 AM Aylmer Flames Red South Huron Sabres Red South Huron
U11 Dec 16
11:15A
Dec 16 11:15 AM Aylmer Flames Red Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Green)
U9 Dec 16
11:30A
Dec 16 11:30 AM Lambton Shores Predators Black -- Dorchester Dragons LL3 FlightExec Centre (CANUSA)
U9 Dec 16
12:00P
Dec 16 12:00 PM Mt. Brydges Cougars Gold -- Belmont Rangers Belmont
U9 Dec 16
12:00P
Dec 16 12:00 PM St. Thomas Jr Stars White -- Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
U9 Dec 16
12:15P
Dec 16 12:15 PM North Middlesex Jr. Stars -- Aylmer Flames White East Elgin (EastLink)
U9 Dec 16
12:30P
Dec 16 12:30 PM Lambton Shores Predators White -- Dorchester Dragons LL1 FlightExec Centre (CANUSA)
U11 Dec 16
12:30P
Dec 16 12:30 PM Belmont Rangers St. Thomas Jr Stars Green Joe Thornton CC (STMHA)
U11 Dec 16
1:00P
Dec 16 1:00 PM North Middlesex Jr. Stars Dorchester Dragons LL2 FlightExec Centre (APC)
U9 Dec 16
1:15P
Dec 16 1:15 PM Port Stanley Jr. Sailors White -- Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
U11 Dec 16
2:00P
Dec 16 2:00 PM Mt. Brydges Cougars Gold Dorchester Dragons LL1 FlightExec Centre (APC)
U13 Dec 16
2:10P
Dec 16 2:10 PM Mt. Brydges Cougars Blue North Middlesex Jr. Stars LL -2 North Middlesex
U9 Dec 16
2:15P
Dec 16 2:15 PM St. Marys Rock LL3 -- Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
U18 Dec 16
2:15P
Dec 16 2:15 PM Lambeth Lancers LL2 St. Thomas Jr Stars Green Joe Thornton CC (Presstran)
U9 Dec 16
3:00P
Dec 16 3:00 PM Mt. Brydges Cougars Black -- Point Edward Blackhawks Point Edward
U13 Dec 16
3:00P
Dec 16 3:00 PM Aylmer Flames Black Belmont Rangers Belmont
U13 Dec 16
3:00P
Dec 16 3:00 PM Lambton Shores Predators Red Dorchester Dragons LL1 FlightExec Centre (APC)
U11 Dec 16
3:00P
Dec 16 3:00 PM Mt. Brydges Cougars Blue Ilderton Jets White Komoka CW&RC (2 - Coors)
U11 Dec 16
3:00P
Dec 16 3:00 PM Ilderton Jets Blue Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
U9 Dec 16
3:45P
Dec 16 3:45 PM St. Thomas Jr Stars Green -- St. Marys Rock LL2 St. Marys (Blue)
U11 Dec 16
3:50P
Dec 16 3:50 PM Lambton Shores Predators Red South Huron Sabres Stephen Township
U11 Dec 16
4:00P
Dec 16 4:00 PM Aylmer Flames Black Point Edward Blackhawks Point Edward
U13 Dec 16
4:10P
Dec 16 4:10 PM Port Stanley Jr. Sailors Black Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
U15 Dec 16
4:15P
Dec 16 4:15 PM Lambton Shores Predators Red Dorchester Dragons LL1 FlightExec Centre (APC)
U13 Dec 16
5:00P
Dec 16 5:00 PM Lucan Irish Point Edward Blackhawks Point Edward
U11 Dec 16
5:10P
Dec 16 5:10 PM St. Thomas Jr Stars White St. Marys Rock St. Marys (Rock)
U18 Dec 16
5:30P
Dec 16 5:30 PM Strathroy Jr. Rockets Blue Mt. Brydges Cougars White Tri-Township
U13 Dec 16
6:15P
Dec 16 6:15 PM Thamesford Attack Yellow Lambton Shores Predators Black Forest (Amtelecom)
U13 Dec 16
6:20P
Dec 16 6:20 PM St. Thomas Jr Stars White St. Marys Rock St. Marys (Rock)
U15 Dec 16
7:30P
Dec 16 7:30 PM St. Thomas Jr Stars White St. Marys Rock St. Marys (Rock)
U18 Dec 16
8:45P
Dec 16 8:45 PM Dorchester Dragons LL2 Lambeth Lancers LL1 Lambeth
U7 Dec 17
10:00A
Dec 17 10:00 AM Ilderton Jets White -- Strathroy Jr Rockets White Gemini (Blue)
U9 Dec 17
10:00A
Dec 17 10:00 AM Ilderton Jets Blue -- Port Stanley Jr. Sailors White Port Stanley
U7 Dec 17
10:15A
Dec 17 10:15 AM Belmont Rangers White -- Aylmer Flames White/Gold East Elgin (EastLink)
U13 Dec 17
11:00A
Dec 17 11:00 AM Dorchester Dragons LL1 Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
U11 Dec 17
11:00A
Dec 17 11:00 AM North Middlesex Jr. Stars Port Stanley Jr. Sailors Red Port Stanley
U15 Dec 17
11:45A
Dec 17 11:45 AM Mt. Brydges Cougars Blue St. Thomas Jr Stars Green Joe Thornton CC (Presstran)
U9 Dec 17
12:00P
Dec 17 12:00 PM St. Thomas Jr Stars White -- South Huron Sabres Stephen Township
U13 Dec 17
12:15P
Dec 17 12:15 PM Ilderton Jets White Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
U7 Dec 17
1:00P
Dec 17 1:00 PM Aylmer Flames Blue/Orange -- Belmont Rangers Blue Belmont
U13 Dec 17
1:30P
Dec 17 1:30 PM Lambton Shores Predators Red Lambton Shores Predators Black Forest (Amtelecom)
U15 Dec 17
2:20P
Dec 17 2:20 PM Mt. Brydges Cougars Gold South Huron Sabres Red South Huron
U7 Dec 17
2:30P
Dec 17 2:30 PM Strathroy Jr Rockets Blue -- Dorchester Dragons Red FlightExec Centre (CANUSA)
U7 Dec 17
2:30P
Dec 17 2:30 PM Thamesford Attack Yellow -- Dorchester Dragons Red FlightExec Centre (CANUSA)
U18 Dec 17
2:30P
Dec 17 2:30 PM Dorchester Dragons LL2 Aylmer Flames East Elgin (Kinsmen)
U11 Dec 17
3:00P
Dec 17 3:00 PM St. Thomas Jr Stars Green East Lambton Eagles White Alvinston
U11 Dec 17
3:00P
Dec 17 3:00 PM Mt. Brydges Cougars Blue Thamesford Attack Green Thamesford
U9 Dec 17
3:20P
Dec 17 3:20 PM Aylmer Flames Red -- Ilderton Jets White Ilderton
U7 Dec 17
3:30P
Dec 17 3:30 PM Strathroy Jr Rockets Blue -- Dorchester Dragons Blue FlightExec Centre (CANUSA)
U15 Dec 17
3:40P
Dec 17 3:40 PM Port Stanley Jr. Sailors Black South Huron Sabres Black South Huron
U13 Dec 17
4:00P
Dec 17 4:00 PM North Middlesex Jr. Stars LL -1 Thamesford Attack Yellow Thamesford
U11 Dec 17
4:00P
Dec 17 4:00 PM Lambton Shores Predators Red Lambeth Lancers Lambeth
U13 Dec 17
5:10P
Dec 17 5:10 PM Port Stanley Jr. Sailors Black Dorchester Dragons LL2 FlightExec Centre (APC)
U18 Dec 17
5:45P
Dec 17 5:45 PM East Lambton Eagles White St. Thomas Jr Stars White Joe Thornton CC (Presstran)
U9 Dec 17
6:00P
Dec 17 6:00 PM St. Thomas Jr Stars Black -- Lambton Shores Predators Grey Thedford
U13 Dec 17
6:00P
Dec 17 6:00 PM St. Marys Rock Lambeth Lancers Lambeth
U18 Dec 17
6:00P
Dec 17 6:00 PM Strathroy Jr. Rockets Blue Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Blue)
U7 Dec 17
7:00P
Dec 17 7:00 PM East Lambton Eagles White -- Dorchester Dragons Blue FlightExec Centre (APC)
U18 Dec 17
8:00P
Dec 17 8:00 PM Port Stanley Jr. Sailors White Port Stanley Jr. Sailors Black Port Stanley
U18 Dec 17
8:30P
Dec 17 8:30 PM Thamesford Attack Yellow Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
U15 Dec 18
7:30P
Dec 18 7:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue Port Stanley Jr. Sailors Black Port Stanley
U18 Dec 18
8:30P
Dec 18 8:30 PM Port Stanley Jr. Sailors White Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Blue)
U18 Dec 19
7:40P
Dec 19 7:40 PM St. Thomas Jr Stars Black Ilderton Jets Ilderton
U11 Dec 21
6:45P
Dec 21 6:45 PM Ilderton Jets Gold Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
U15 Dec 21
7:30P
Dec 21 7:30 PM Aylmer Flames North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
U15 Dec 21
8:00P
Dec 21 8:00 PM East Lambton Eagles White Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
U18 Dec 21
8:30P
Dec 21 8:30 PM Strathroy Jr. Rockets Blue Port Stanley Jr. Sailors White Port Stanley
U11 Dec 22
6:15P
Dec 22 6:15 PM South Huron Sabres Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
U9 Dec 22
6:30P
Dec 22 6:30 PM St. Thomas Jr Stars Green -- Lambton Shores Predators Red Thedford
U13 Dec 22
7:00P
Dec 22 7:00 PM East Lambton Eagles White Lucan Irish Lucan
U15 Dec 22
7:20P
Dec 22 7:20 PM Dorchester Dragons LL2 Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Green)
U9 Dec 22
7:30P
Dec 22 7:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue -- Lambton Shores Predators Black Thedford
U18 Dec 22
7:30P
Dec 22 7:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue Belmont Rangers Belmont
U18 Dec 22
8:00P
Dec 22 8:00 PM Lucan Irish Dorchester Dragons LL1 FlightExec Centre (APC)
U15 Dec 22
8:10P
Dec 22 8:10 PM St. Thomas Jr Stars White Lucan Irish Lucan
U7 Dec 23
10:00A
Dec 23 10:00 AM Ilderton Jets White -- Ilderton Jets Blue Ilderton
U7 Dec 23
11:00A
Dec 23 11:00 AM Strathroy Jr Rockets White -- Belmont Rangers Blue Belmont
U9 Dec 23
11:00A
Dec 23 11:00 AM Lucan Irish Black -- Lambeth Lancers Lambeth
U11 Dec 23
11:00A
Dec 23 11:00 AM Mt. Brydges Cougars Blue Port Stanley Jr. Sailors White Port Stanley
U13 Dec 23
11:10A
Dec 23 11:10 AM Belmont Rangers South Huron Sabres Red South Huron
U11 Dec 23
11:15A
Dec 23 11:15 AM East Lambton Eagles White Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Green)
U13 Dec 23
11:45A
Dec 23 11:45 AM Strathroy Jr. Rockets Red St. Thomas Jr Stars Green Joe Thornton CC (Presstran)
U7 Dec 23
12:00P
Dec 23 12:00 PM Strathroy Jr Rockets White -- Belmont Rangers White Belmont
U13 Dec 23
12:00P
Dec 23 12:00 PM Mt. Brydges Cougars Gold Port Stanley Jr. Sailors Black Port Stanley
U11 Dec 23
12:30P
Dec 23 12:30 PM Lambeth Lancers St. Thomas Jr Stars White Joe Thornton CC (STMHA)
U9 Dec 23
1:00P
Dec 23 1:00 PM East Lambton Eagles White -- Belmont Rangers Belmont
U13 Dec 23
1:00P
Dec 23 1:00 PM Ilderton Jets Blue North Middlesex Jr. Stars LL -1 North Middlesex
U11 Dec 23
2:00P
Dec 23 2:00 PM Dorchester Dragons LL1 Dorchester Dragons LL2 FlightExec Centre (APC)
U13 Dec 23
3:00P
Dec 23 3:00 PM North Middlesex Jr. Stars LL -2 Dorchester Dragons LL2 FlightExec Centre (APC)
U11 Dec 23
3:00P
Dec 23 3:00 PM Port Stanley Jr. Sailors Black Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
U11 Dec 23
3:00P
Dec 23 3:00 PM Thamesford Attack Yellow Ilderton Jets White Komoka CW&RC (2 - Coors)
U13 Dec 23
3:15P
Dec 23 3:15 PM Aylmer Flames Black Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
U18 Dec 23
3:45P
Dec 23 3:45 PM Dorchester Dragons LL1 St. Thomas Jr Stars Black Joe Thornton CC (Presstran)
U11 Dec 23
4:00P
Dec 23 4:00 PM St. Thomas Jr Stars Green Point Edward Blackhawks Point Edward
U15 Dec 23
4:15P
Dec 23 4:15 PM St. Thomas Jr Stars Green Dorchester Dragons LL1 FlightExec Centre (APC)
U11 Dec 23
4:30P
Dec 23 4:30 PM Ilderton Jets Gold Thamesford Attack Green Thamesford
U18 Dec 23
5:30P
Dec 23 5:30 PM Lucan Irish Thamesford Attack Yellow Thamesford
U7 Dec 23
7:00P
Dec 23 7:00 PM Ilderton Jets Blue -- Dorchester Dragons Blue FlightExec Centre (APC)
U18 Dec 23
7:00P
Dec 23 7:00 PM Mt. Brydges Cougars Blue Mt. Brydges Cougars White Tri-Township
U15 Dec 23
8:20P
Dec 23 8:20 PM Lucan Irish Ilderton Jets Ilderton
U7 Dec 30
10:00A
Dec 30 10:00 AM Ilderton Jets Blue -- Ilderton Jets White Ilderton
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 10:07 PM.
Printed From TheOneDB.com Dec 07, 2023 10:07 PM