OMHA :: Lambton-Middlesex Local Upcoming Games
Header Ad Unit

Upcoming Games

163 Games in the Next 7 Days
Group Date Date Time Visitor Home Venue
U9 Feb 26
6:00P
Feb 26 6:00 PM North Middlesex Jr. Stars Thamesford Attack Yellow Thamesford
U13 Feb 26
6:00P
Feb 26 6:00 PM St. Thomas Jr Stars Green Dorchester Dragons LL1 FlightExec Centre (CANUSA)
U13 Feb 26
6:00P
Feb 26 6:00 PM Aylmer Flames Black North Middlesex Jr. Stars LL -1 North Middlesex
U18 Feb 26
6:45P
Feb 26 6:45 PM Ilderton Jets Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
U9 Feb 26
7:00P
Feb 26 7:00 PM Mt. Brydges Cougars Black East Lambton Eagles Black Alvinston
U11 Feb 26
7:00P
Feb 26 7:00 PM Ilderton Jets White Thamesford Attack Green Thamesford
U11 Feb 26
7:00P
Feb 26 7:00 PM Port Stanley Jr. Sailors Black Aylmer Flames Black East Elgin (Kinsmen)
U15 Feb 26
7:00P
Feb 26 7:00 PM Lambton Shores Predators Red Mt. Brydges Cougars Gold Komoka CW&RC (2 - Coors)
U13 Feb 26
7:15P
Feb 26 7:15 PM Lucan Irish Port Stanley Jr. Sailors Black Port Stanley
U15 Feb 26
8:15P
Feb 26 8:15 PM Port Stanley Jr. Sailors Black Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Blue)
U15 Feb 26
8:30P
Feb 26 8:30 PM Port Stanley Jr. Sailors White Lambeth Lancers Lambeth
U18 Feb 26
8:30P
Feb 26 8:30 PM Lambeth Lancers LL2 Port Stanley Jr. Sailors White Port Stanley
U15 Feb 26
9:00P
Feb 26 9:00 PM St. Marys Rock South Huron Sabres Red South Huron
U18 Feb 26
9:30P
Feb 26 9:30 PM St. Thomas Jr Stars Green Dorchester Dragons LL2 FlightExec Centre (CANUSA)
U18 Feb 26
9:30P
Feb 26 9:30 PM St. Thomas Jr Stars White Lambeth Lancers LL1 Lambeth
U18 Feb 26
9:35P
Feb 26 9:35 PM Point Edward Blackhawks Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Blue)
U18 Feb 27
6:30P
Feb 27 6:30 PM North Middlesex Jr. Stars Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Blue)
U13 Feb 27
7:00P
Feb 27 7:00 PM Belmont Rangers Dorchester Dragons LL2 FlightExec Centre (CANUSA)
U13 Feb 27
7:00P
Feb 27 7:00 PM Dorchester Dragons LL1 North Middlesex Jr. Stars LL -2 North Middlesex
U18 Feb 27
8:00P
Feb 27 8:00 PM Lambton Shores Predators Red South Huron Sabres Black Stephen Township
U11 Feb 28
6:00P
Feb 28 6:00 PM Mt. Brydges Cougars Gold Dorchester Dragons LL2 FlightExec Centre (APC)
U15 Feb 28
6:00P
Feb 28 6:00 PM Lambton Shores Predators Red Port Stanley Jr. Sailors Black Port Stanley
U13 Feb 28
6:00P
Feb 28 6:00 PM Mt. Brydges Cougars Blue St. Thomas Jr Stars Green Joe Thornton CC (STMHA)
U11 Feb 28
7:00P
Feb 28 7:00 PM Aylmer Flames Black Belmont Rangers Belmont
U11 Feb 28
7:00P
Feb 28 7:00 PM Ilderton Jets White Thamesford Attack Yellow Thamesford
U18 Feb 28
7:00P
Feb 28 7:00 PM Port Stanley Jr. Sailors Black Lambton Shores Predators Red Thedford
U18 Feb 28
7:15P
Feb 28 7:15 PM Strathroy Jr. Rockets Red St. Thomas Jr Stars Black Joe Thornton CC (STMHA)
U15 Feb 28
7:30P
Feb 28 7:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue Dorchester Dragons LL1 FlightExec Centre (CANUSA)
U15 Feb 28
8:00P
Feb 28 8:00 PM Ilderton Jets Belmont Rangers Belmont
U18 Feb 28
9:30P
Feb 28 9:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue Lucan Irish Lucan
U13 Feb 29
5:30P
Feb 29 5:30 PM St. Marys Rock Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
U9 Feb 29
6:00P
Feb 29 6:00 PM Dorchester Dragons LL2 Belmont Rangers Blue Belmont
U11 Feb 29
6:00P
Feb 29 6:00 PM St. Thomas Jr Stars Green Dorchester Dragons LL1 FlightExec Centre (APC)
U13 Feb 29
6:15P
Feb 29 6:15 PM Thamesford Attack Green Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
U18 Feb 29
7:00P
Feb 29 7:00 PM Point Edward Blackhawks Thamesford Attack Yellow Thamesford
U13 Feb 29
7:00P
Feb 29 7:00 PM Lambton Shores Predators Red Lucan Irish Lucan
U13 Feb 29
7:15P
Feb 29 7:15 PM South Huron Sabres Red Ilderton Jets Blue Ilderton
U15 Feb 29
7:30P
Feb 29 7:30 PM Dorchester Dragons LL2 North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
U15 Feb 29
8:00P
Feb 29 8:00 PM Lambeth Lancers South Huron Sabres Black Stephen Township
U13 Feb 29
8:00P
Feb 29 8:00 PM Mt. Brydges Cougars Red Point Edward Blackhawks Point Edward
U18 Feb 29
8:30P
Feb 29 8:30 PM Port Stanley Jr. Sailors Black Port Stanley Jr. Sailors White Port Stanley
U18 Feb 29
9:00P
Feb 29 9:00 PM Mt. Brydges Cougars Red North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
U18 Feb 29
9:30P
Feb 29 9:30 PM Dorchester Dragons LL1 Dorchester Dragons LL2 FlightExec Centre (CANUSA)
U9 Mar 01
6:00P
Mar 01 6:00 PM Dorchester Dragons LL2 Mt. Brydges Cougars Blue Komoka CW&RC (2 - Coors)
U13 Mar 01
6:00P
Mar 01 6:00 PM North Middlesex Jr. Stars LL -1 Belmont Rangers Belmont
U13 Mar 01
6:10P
Mar 01 6:10 PM South Huron Sabres Black South Huron Sabres Red South Huron
U9 Mar 01
6:15P
Mar 01 6:15 PM St. Thomas Jr Stars Black St. Thomas Jr Stars Green Joe Thornton CC (Presstran)
U11 Mar 01
6:15P
Mar 01 6:15 PM Lucan Irish Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Green)
U11 Mar 01
6:15P
Mar 01 6:15 PM St. Marys Rock Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
U9 Mar 01
7:00P
Mar 01 7:00 PM St. Marys Rock LL2 Mt. Brydges Cougars White Komoka CW&RC (2 - Coors)
U9 Mar 01
7:15P
Mar 01 7:15 PM Lucan Irish White Lambton Shores Predators Black Thedford
U11 Mar 01
7:15P
Mar 01 7:15 PM East Lambton Eagles White Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
U15 Mar 01
7:45P
Mar 01 7:45 PM Point Edward Blackhawks St. Marys Rock St. Marys (Blue)
U15 Mar 01
8:00P
Mar 01 8:00 PM Port Stanley Jr. Sailors Black East Lambton Eagles White Alvinston
U18 Mar 01
8:00P
Mar 01 8:00 PM Mt. Brydges Cougars White Lucan Irish Lucan
U15 Mar 01
8:15P
Mar 01 8:15 PM Mt. Brydges Cougars Blue Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
U18 Mar 01
9:00P
Mar 01 9:00 PM South Huron Sabres Red Lambeth Lancers LL2 Kinsmen Arena (A)
U18 Mar 01
9:30P
Mar 01 9:30 PM Ilderton Jets East Lambton Eagles White Alvinston
U7 Mar 02
8:00A
Mar 02 8:00 AM Lucan Irish Hagen Lucan Irish Herbert Lucan
U7 Mar 02
9:00A
Mar 02 9:00 AM Aylmer Flames Blue/Orange Port Stanley Jr Sailors Black Port Stanley
U7 Mar 02
9:00A
Mar 02 9:00 AM Aylmer Flames Blue/Orange Port Stanley Jr Sailors White Port Stanley
U7 Mar 02
9:15A
Mar 02 9:15 AM Strathroy Jr Rockets Blue Mt. Brydges Cougars Grey/White Komoka CW&RC (1 - Molson)
U9 Mar 02
9:45A
Mar 02 9:45 AM Port Stanley Jr. Sailors White St. Thomas Jr Stars Black Joe Thornton CC (Presstran)
U9 Mar 02
10:00A
Mar 02 10:00 AM Lambton Shores Predators Black Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
U11 Mar 02
10:00A
Mar 02 10:00 AM South Huron Sabres Port Stanley Jr. Sailors White Port Stanley
U9 Mar 02
10:15A
Mar 02 10:15 AM St. Marys Rock LL2 Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Green)
U9 Mar 02
10:30A
Mar 02 10:30 AM Aylmer Flames Red St. Thomas Jr Stars White Joe Thornton CC (STMHA)
U13 Mar 02
10:45A
Mar 02 10:45 AM North Middlesex Jr. Stars LL -2 St. Thomas Jr Stars Green Joe Thornton CC (Presstran)
U9 Mar 02
11:00A
Mar 02 11:00 AM Ilderton Jets Blue Mt. Brydges Cougars Black Tri-Township
U9 Mar 02
11:00A
Mar 02 11:00 AM Ilderton Jets White Lucan Irish Black Lucan
U9 Mar 02
11:00A
Mar 02 11:00 AM Dorchester Dragons LL1 North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
U15 Mar 02
11:00A
Mar 02 11:00 AM Mt. Brydges Cougars Gold Port Stanley Jr. Sailors Black Port Stanley
U9 Mar 02
11:15A
Mar 02 11:15 AM St. Thomas Jr Stars Green Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Green)
U11 Mar 02
11:30A
Mar 02 11:30 AM Dorchester Dragons LL1 St. Thomas Jr Stars Green Joe Thornton CC (STMHA)
U13 Mar 02
11:45A
Mar 02 11:45 AM East Lambton Eagles White St. Thomas Jr Stars White Joe Thornton CC (Presstran)
U9 Mar 02
12:00P
Mar 02 12:00 PM Mt. Brydges Cougars White Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
U11 Mar 02
12:00P
Mar 02 12:00 PM Dorchester Dragons LL2 North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
U13 Mar 02
12:00P
Mar 02 12:00 PM Strathroy Jr. Rockets Red Lambeth Lancers Lambeth
U7 Mar 02
12:30P
Mar 02 12:30 PM Aylmer Flames White/Gold Thamesford Attack Green Thamesford
U11 Mar 02
12:30P
Mar 02 12:30 PM Aylmer Flames Red St. Thomas Jr Stars White Joe Thornton CC (STMHA)
U11 Mar 02
12:30P
Mar 02 12:30 PM Mt. Brydges Cougars Gold East Lambton Eagles White Watford
U9 Mar 02
1:00P
Mar 02 1:00 PM Lambton Shores Predators White Lucan Irish Green Lucan
U13 Mar 02
1:00P
Mar 02 1:00 PM Dorchester Dragons LL2 North Middlesex Jr. Stars LL -1 North Middlesex
U9 Mar 02
1:45P
Mar 02 1:45 PM Lambeth Lancers St. Marys Rock LL3 St. Marys (Blue)
U13 Mar 02
2:00P
Mar 02 2:00 PM Point Edward Blackhawks Ilderton Jets White Komoka CW&RC (2 - Coors)
U9 Mar 02
2:30P
Mar 02 2:30 PM Dorchester Dragons LL3 Thamesford Attack Green Thamesford
U9 Mar 02
3:00P
Mar 02 3:00 PM Lucan Irish White Point Edward Blackhawks Point Edward
U15 Mar 02
3:15P
Mar 02 3:15 PM Port Stanley Jr. Sailors White Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
U13 Mar 02
3:15P
Mar 02 3:15 PM Thamesford Attack Green Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
U11 Mar 02
3:30P
Mar 02 3:30 PM Port Stanley Jr. Sailors Red Ilderton Jets Blue Komoka CW&RC (2 - Coors)
U18 Mar 02
3:30P
Mar 02 3:30 PM St. Thomas Jr Stars Black Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Blue)
U15 Mar 02
3:45P
Mar 02 3:45 PM Lambeth Lancers St. Thomas Jr Stars Green Joe Thornton CC (Presstran)
U11 Mar 02
4:00P
Mar 02 4:00 PM Ilderton Jets White Point Edward Blackhawks Point Edward
U13 Mar 02
4:15P
Mar 02 4:15 PM Belmont Rangers Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
U11 Mar 02
5:00P
Mar 02 5:00 PM Thamesford Attack Green Ilderton Jets Gold Komoka CW&RC (2 - Coors)
U13 Mar 02
5:00P
Mar 02 5:00 PM Mt. Brydges Cougars Blue Lambton Shores Predators Black Forest (Amtelecom)
U11 Mar 02
5:10P
Mar 02 5:10 PM Lambeth Lancers St. Marys Rock St. Marys (Rock)
U18 Mar 02
5:15P
Mar 02 5:15 PM St. Thomas Jr Stars White St. Thomas Jr Stars Green Joe Thornton CC (Presstran)
U15 Mar 02
6:00P
Mar 02 6:00 PM St. Marys Rock Point Edward Blackhawks Point Edward
U15 Mar 02
6:00P
Mar 02 6:00 PM Strathroy Jr. Rockets Red East Lambton Eagles White Alvinston
U13 Mar 02
6:15P
Mar 02 6:15 PM Mt. Brydges Cougars Red Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
U15 Mar 02
6:30P
Mar 02 6:30 PM Lucan Irish Ilderton Jets Komoka CW&RC (2 - Coors)
U18 Mar 02
7:30P
Mar 02 7:30 PM Dorchester Dragons LL2 East Lambton Eagles White Alvinston
U18 Mar 02
7:30P
Mar 02 7:30 PM Thamesford Attack Yellow Point Edward Blackhawks Point Edward
U13 Mar 02
8:10P
Mar 02 8:10 PM South Huron Sabres Black Ilderton Jets Blue Ilderton
U18 Mar 02
8:15P
Mar 02 8:15 PM Aylmer Flames Lambeth Lancers LL1 Lambeth
U18 Mar 02
8:30P
Mar 02 8:30 PM South Huron Sabres Black Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
U18 Mar 02
9:30P
Mar 02 9:30 PM Dorchester Dragons LL1 Ilderton Jets Ilderton
U9 Mar 03
9:15A
Mar 03 9:15 AM Mt. Brydges Cougars Red Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Green)
U11 Mar 03
10:00A
Mar 03 10:00 AM South Huron Sabres Port Stanley Jr. Sailors White Port Stanley
U9 Mar 03
10:15A
Mar 03 10:15 AM St. Marys Rock LL3 Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Green)
U7 Mar 03
11:00A
Mar 03 11:00 AM North Middlesex Jr Stars Read Lambton Shores Predators Black Forest (Amtelecom)
U7 Mar 03
11:00A
Mar 03 11:00 AM North Middlesex Jr Stars Felkar Lambton Shores Predators Black Forest (Amtelecom)
U9 Mar 03
11:00A
Mar 03 11:00 AM Port Stanley Jr. Sailors White Port Stanley Jr. Sailors Black Port Stanley
U11 Mar 03
11:00A
Mar 03 11:00 AM Mt. Brydges Cougars Blue Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
U11 Mar 03
11:15A
Mar 03 11:15 AM Lucan Irish St. Thomas Jr Stars White Joe Thornton CC (STMHA)
U18 Mar 03
11:45A
Mar 03 11:45 AM Lambeth Lancers LL1 St. Thomas Jr Stars Green Joe Thornton CC (Presstran)
U13 Mar 03
12:00P
Mar 03 12:00 PM St. Thomas Jr Stars Green South Huron Sabres Red South Huron
U18 Mar 03
12:05P
Mar 03 12:05 PM Lucan Irish Mt. Brydges Cougars White Tri-Township
U9 Mar 03
12:15P
Mar 03 12:15 PM South Huron Sabres Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
U7 Mar 03
1:00P
Mar 03 1:00 PM Thamesford Attack Yellow Belmont Rangers White Belmont
U11 Mar 03
1:30P
Mar 03 1:30 PM Dorchester Dragons LL1 Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
U11 Mar 03
1:30P
Mar 03 1:30 PM Point Edward Blackhawks Ilderton Jets Blue Ilderton
U15 Mar 03
2:20P
Mar 03 2:20 PM Point Edward Blackhawks South Huron Sabres Red South Huron
U18 Mar 03
2:30P
Mar 03 2:30 PM Dorchester Dragons LL2 Aylmer Flames East Elgin (Kinsmen)
U11 Mar 03
3:00P
Mar 03 3:00 PM Ilderton Jets Gold Thamesford Attack Yellow Thamesford
U7 Mar 03
3:30P
Mar 03 3:30 PM Belmont Rangers Blue Dorchester Dragons Red FlightExec Centre (CANUSA)
U9 Mar 03
3:30P
Mar 03 3:30 PM Dorchester Dragons LL1 Ilderton Jets Blue Ilderton
U13 Mar 03
3:40P
Mar 03 3:40 PM Point Edward Blackhawks Lucan Irish Lucan
U13 Mar 03
3:45P
Mar 03 3:45 PM St. Marys Rock Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
U13 Mar 03
4:00P
Mar 03 4:00 PM Dorchester Dragons LL2 Thamesford Attack Yellow Thamesford
U9 Mar 03
4:30P
Mar 03 4:30 PM St. Thomas Jr Stars White Ilderton Jets White Ilderton
U9 Mar 03
4:30P
Mar 03 4:30 PM Aylmer Flames Red Dorchester Dragons LL3 FlightExec Centre (CANUSA)
U15 Mar 03
4:45P
Mar 03 4:45 PM Dorchester Dragons LL2 St. Marys Rock St. Marys (Blue)
U9 Mar 03
5:00P
Mar 03 5:00 PM Lambton Shores Predators Red Lambton Shores Predators White Thedford
U13 Mar 03
5:15P
Mar 03 5:15 PM North Middlesex Jr. Stars LL -1 Thamesford Attack Green Thamesford
U13 Mar 03
5:20P
Mar 03 5:20 PM Lambeth Lancers East Lambton Eagles White Watford
U18 Mar 03
5:45P
Mar 03 5:45 PM Point Edward Blackhawks St. Thomas Jr Stars Black Joe Thornton CC (Presstran)
U9 Mar 03
6:00P
Mar 03 6:00 PM Lucan Irish Black Lambton Shores Predators Grey Thedford
U15 Mar 03
6:30P
Mar 03 6:30 PM St. Thomas Jr Stars White Ilderton Jets Ilderton
U15 Mar 03
6:45P
Mar 03 6:45 PM Lambeth Lancers Mt. Brydges Cougars Blue Komoka CW&RC (1 - Molson)
U15 Mar 03
7:00P
Mar 03 7:00 PM Aylmer Flames Port Stanley Jr. Sailors White Port Stanley
U13 Mar 03
7:00P
Mar 03 7:00 PM North Middlesex Jr. Stars LL -2 Lambton Shores Predators Black Forest (Amtelecom)
U18 Mar 03
7:40P
Mar 03 7:40 PM Port Stanley Jr. Sailors White South Huron Sabres Black South Huron
U18 Mar 03
8:15P
Mar 03 8:15 PM Belmont Rangers Mt. Brydges Cougars Blue Komoka CW&RC (1 - Molson)
U18 Mar 03
8:30P
Mar 03 8:30 PM Strathroy Jr. Rockets Blue Port Stanley Jr. Sailors Black Port Stanley
U18 Mar 03
8:35P
Mar 03 8:35 PM Lambeth Lancers LL2 Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
U13 Mar 04
6:00P
Mar 04 6:00 PM Lambeth Lancers Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Blue)
U11 Mar 04
7:00P
Mar 04 7:00 PM Ilderton Jets Blue Thamesford Attack Green Thamesford
U11 Mar 04
7:00P
Mar 04 7:00 PM St. Thomas Jr Stars Green South Huron Sabres Stephen Township
U15 Mar 04
7:00P
Mar 04 7:00 PM South Huron Sabres Black Port Stanley Jr. Sailors White Port Stanley
U13 Mar 04
7:00P
Mar 04 7:00 PM St. Marys Rock Mt. Brydges Cougars Red Komoka CW&RC (2 - Coors)
U13 Mar 04
7:00P
Mar 04 7:00 PM Belmont Rangers Aylmer Flames Red East Elgin (Kinsmen)
U15 Mar 04
7:15P
Mar 04 7:15 PM St. Thomas Jr Stars Green Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
U13 Mar 04
8:00P
Mar 04 8:00 PM Dorchester Dragons LL1 Ilderton Jets Blue Ilderton
U15 Mar 04
8:20P
Mar 04 8:20 PM Lambton Shores Predators Red Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Blue)
U15 Mar 04
8:30P
Mar 04 8:30 PM Dorchester Dragons LL1 Lambeth Lancers Lambeth
U18 Mar 04
8:30P
Mar 04 8:30 PM Lambton Shores Predators Red Port Stanley Jr. Sailors White Port Stanley
U13 Mar 04
8:30P
Mar 04 8:30 PM South Huron Sabres Red Mt. Brydges Cougars Blue Komoka CW&RC (2 - Coors)
U18 Mar 04
9:00P
Mar 04 9:00 PM Thamesford Attack Yellow St. Thomas Jr Stars Black Joe Thornton CC (STMHA)
U18 Mar 04
9:30P
Mar 04 9:30 PM St. Thomas Jr Stars White Dorchester Dragons LL1 FlightExec Centre (CANUSA)
U18 Mar 04
9:40P
Mar 04 9:40 PM South Huron Sabres Black Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Blue)
U18 Mar 04
9:45P
Mar 04 9:45 PM Lambeth Lancers LL1 Ilderton Jets Komoka CW&RC (1 - Molson)
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 8:17 AM.
Printed From TheOneDB.com Feb 26, 2024 8:18 AM