OBA :: LDBA Houseleague Upcoming Games
Header Ad Unit

Upcoming Games

106 Games in the Next 7 Days
Group Date Date Time Visitor Home Venue
9U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM Strathroy 2 DKMB 3 Kilworth Park
9U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM Strathroy 3 Strathroy 1 York Street (3)
9U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM South London 3 South London 2 White Oaks (2)
9U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM Oakridge Red Byron #3 - MacLellan Red Riverbend
9U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM Byron #2 - Hastie Orange Byron #5 - Comly Yellow Jorgensen Park
9U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM North London #3 North London #1 North London (1)
11U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM North Middlesex Ailsa Craig DKMB 1 Komoka (Front)
11U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM Byron #1 - Baldwin Blue Byron #3 - Haas Green Byron Sports Complex (1)
11U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM North London #3 North London #1 North London (2)
13U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM North London #3 North London #2 Northridge (1)
15U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM Dorchester 2 St. Thomas Formet Centennial Sports (Cardinal Field)
15U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM Camlachie 1 Strathroy 1 Alexandra
15U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM Byron #2 - Vowles Green Oakridge Red Byron Sports Complex (3)
15U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM North London #2 Lucan-Ilderton #1 Lucan (1)
15U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM Oakridge Black North London #1 Northridge (2)
18U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM Eager Beaver 1 Dorchester 1 Dorchester ORC
18U Jun 27
6:00P
Jun 27 6:00 PM Lucan-Ilderton #1 - Bond North London #1 Stoneybrook (2)
9U Jun 27
6:30P
Jun 27 6:30 PM Camlachie 1 North Middlesex 1 Parkhill (B)
11U Jun 27
6:30P
Jun 27 6:30 PM Strathroy 3 Camlachie 1 Camlachie (3)
7U Jun 27
6:30P
Jun 27 6:30 PM DKMB 1 Forest 1 Rick Goodhand
15U Jun 27
8:30P
Jun 27 8:30 PM North Middlesex 1 DKMB 1 Komoka (Back)
18U Jun 27
8:30P
Jun 27 8:30 PM North Middlesex 1 St. Thomas Centennial Emslie Field
18U Jun 27
8:30P
Jun 27 8:30 PM Lucan-Ilderton #2 - Salter Byron #1 - O'Hara Green Byron Sports Complex (3)
9U Jun 28
6:00P
Jun 28 6:00 PM DKMB 1 DKMB 2 Kilworth Park
9U Jun 28
6:00P
Jun 28 6:00 PM Lucan-Ilderton #3 - Middel North London #2 North London (2)
11U Jun 28
6:00P
Jun 28 6:00 PM Strathroy 2 Strathroy 1 York Street (3)
11U Jun 28
6:00P
Jun 28 6:00 PM Forest Red DKMB 2 Komoka (Front)
11U Jun 28
6:00P
Jun 28 6:00 PM Oakridge Black Oakridge Red Wilfrid Jury (1)
11U Jun 28
6:00P
Jun 28 6:00 PM Lucan-Ilderton Hewlett North London North London #2 Jack Chambers
11U Jun 28
6:00P
Jun 28 6:00 PM Oakridge Grey Byron #2 - Bossy Red Byron Sports Complex (1)
13U Jun 28
6:00P
Jun 28 6:00 PM North Middlesex 1 Strathroy 1 York Street (2)
13U Jun 28
6:00P
Jun 28 6:00 PM Oakridge Black North London #3 Northridge (1)
15U Jun 28
6:00P
Jun 28 6:00 PM St. Thomas Formet St. Thomas Geerlinks Emslie Field
15U Jun 28
6:00P
Jun 28 6:00 PM Dorchester 1 Southwest London 1 Hamlyn
18U Jun 28
6:00P
Jun 28 6:00 PM Lucan-Ilderton #2 - Salter North London #2 Stoneybrook (2)
11U Jun 28
6:30P
Jun 28 6:30 PM Forest Black North Middlesex Parkhill Parkhill (A)
13U Jun 28
6:30P
Jun 28 6:30 PM Camlachie 1 Forest 1 McRae Park
13U Jun 28
8:00P
Jun 28 8:00 PM DKMB 2 DKMB 1 Komoka (Back)
13U Jun 28
8:30P
Jun 28 8:30 PM Lucan-Ilderton #2 - Armitage Byron #1 - Bensette Red Byron Sports Complex (1)
18U Jun 28
8:30P
Jun 28 8:30 PM DKMB 2 Eager Beaver 1 City Wide (Upper)
9U Jun 29
6:00P
Jun 29 6:00 PM Strathroy 2 Strathroy 3 York Street (3)
9U Jun 29
6:00P
Jun 29 6:00 PM South London 1 South London 3 Rick Hansen (2)
9U Jun 29
6:00P
Jun 29 6:00 PM Oakridge Black Byron #1 - Bossy Blue Riverbend
9U Jun 29
6:00P
Jun 29 6:00 PM North London #7 Lucan-Ilderton #1 - Laye Granton
9U Jun 29
6:00P
Jun 29 6:00 PM North London #6 Lucan-Ilderton #2 - Gregus Denfield
11U Jun 29
6:00P
Jun 29 6:00 PM Lucan-Ilderton Hewlett Byron #1 - Baldwin Blue Byron Sports Complex (1)
11U Jun 29
6:00P
Jun 29 6:00 PM North London North London #2 Oakridge Grey Wilfrid Jury (1)
11U Jun 29
6:00P
Jun 29 6:00 PM Byron #3 - Haas Green North London #3 Jack Chambers
13U Jun 29
6:00P
Jun 29 6:00 PM Forest 1 DKMB 2 Delaware Lions
13U Jun 29
6:00P
Jun 29 6:00 PM North London #1 North London #2 Northridge (1)
15U Jun 29
6:00P
Jun 29 6:00 PM DKMB 2 Strathroy 1 Alexandra
15U Jun 29
6:00P
Jun 29 6:00 PM Southwest London 1 Eager Beaver 1 City Wide (Lower)
7U Jun 29
6:00P
Jun 29 6:00 PM DKMB 2 DKMB 1 Komoka (Libro)
9U Jun 29
6:30P
Jun 29 6:30 PM Forest 1 North Middlesex 2 Parkhill (B)
11U Jun 29
6:30P
Jun 29 6:30 PM Camlachie 1 North Middlesex Ailsa Craig Ailsa Craig
11U Jun 29
6:30P
Jun 29 6:30 PM Forest Black Forest Red Rick Goodhand
13U Jun 29
6:30P
Jun 29 6:30 PM DKMB 1 Camlachie 1 Camlachie (3)
13U Jun 29
6:30P
Jun 29 6:30 PM Strathroy 1 North Middlesex 1 Parkhill (A)
15U Jun 29
8:30P
Jun 29 8:30 PM Dorchester 2 South London 1 City Wide (Upper)
18U Jun 29
8:30P
Jun 29 8:30 PM Dorchester 1 Eager Beaver 1 City Wide (Lower)
18U Jun 29
8:30P
Jun 29 8:30 PM Southwest London 1 DKMB 1 Komoka (Back)
18U Jun 29
8:30P
Jun 29 8:30 PM Byron #1 - O'Hara Green Oakridge Red Byron Sports Complex (3)
9U Jun 30
6:00P
Jun 30 6:00 PM Oakridge Grey Byron #4 - Tuck Green Riverbend
9U Jun 30
6:00P
Jun 30 6:00 PM Oakridge Red Oakridge Green Oakridge Optimist (Lower)
9U Jun 30
6:00P
Jun 30 6:00 PM Lucan-Ilderton #5 - Dale North London #3 North London (1)
9U Jun 30
6:00P
Jun 30 6:00 PM Lucan-Ilderton #2 - Gregus North London #6 Stoneybrook (1)
9U Jun 30
6:00P
Jun 30 6:00 PM Lucan-Ilderton #4 - Lawson Lucan-Ilderton #3 - Middel Lucan (2)
11U Jun 30
6:00P
Jun 30 6:00 PM Strathroy 3 Strathroy 2 Fairgrounds (Welch)
11U Jun 30
6:00P
Jun 30 6:00 PM DKMB 1 Strathroy 1 York Street (3)
13U Jun 30
6:00P
Jun 30 6:00 PM North London #1 Lucan-Ilderton #1 Coultes Heritage (1)
15U Jun 30
6:00P
Jun 30 6:00 PM Strathroy 2 DKMB 2 Komoka (Back)
15U Jun 30
6:00P
Jun 30 6:00 PM North London #1 Lucan-Ilderton #1 Lucan (1)
15U Jun 30
6:00P
Jun 30 6:00 PM Oakridge Red Byron #2 - Vowles Green Byron Sports Complex (3)
7U Jun 30
6:00P
Jun 30 6:00 PM Forest 1 DKMB 2 Komoka (Libro)
15U Jun 30
6:30P
Jun 30 6:30 PM DKMB 1 Camlachie 1 Lakeshore
15U Jun 30
6:30P
Jun 30 6:30 PM Thedford 1 North Middlesex 1 Parkhill (B)
15U Jun 30
8:30P
Jun 30 8:30 PM North London #2 Byron #1 - Bensette Red Byron Sports Complex (3)
18U Jun 30
8:30P
Jun 30 8:30 PM DKMB 2 North Middlesex 1 Parkhill (B)
18U Jun 30
8:30P
Jun 30 8:30 PM Thedford 1 Strathroy 1 Alexandra
15U Jul 02
10:00A
Jul 02 10:00 AM Strathroy 2 Thedford 1 Thedford Legacy
18U Jul 02
12:30P
Jul 02 12:30 PM Southwest London 1 Thedford 1 Thedford Legacy
9U Jul 03
6:00P
Jul 03 6:00 PM Lucan-Ilderton #3 - Middel Lucan-Ilderton #5 - Dale Heritage (1)
9U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM DKMB 1 DKMB 3 Kilworth Park
9U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM DKMB 2 Strathroy 1 York Street (3)
9U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM South London 1 South London 2 White Oaks (2)
9U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM Byron #5 - Comly Yellow Byron #3 - MacLellan Red Riverbend
9U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM Lucan-Ilderton #1 - Laye North London #1 North London (1)
11U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM Forest Black DKMB 1 Komoka (Front)
11U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM DKMB 2 Strathroy 3 Fairgrounds (Welch)
11U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM Byron #3 - Haas Green Oakridge Black Wilfrid Jury (1)
11U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM Oakridge Red North London #1 North London (2)
13U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM North London #3 Oakridge Red Jaycee
13U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM Lucan-Ilderton #1 Coultes North London #2 Northridge (1)
15U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM Dorchester 1 St. Thomas Formet Centennial Sports (Cardinal Field)
15U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM Thedford 1 Strathroy 1 Alexandra
15U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM Byron #2 - Vowles Green North London #2 Northridge (2)
15U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM Byron #1 - Bensette Red Oakridge Red Byron Sports Complex (3)
18U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM Southwest London 1 Dorchester 1 Dorchester ORC
18U Jul 04
6:00P
Jul 04 6:00 PM North London #2 Lucan-Ilderton #1 - Bond Lucan (1)
9U Jul 04
6:30P
Jul 04 6:30 PM Forest 1 Camlachie 1 Camlachie (2)
9U Jul 04
6:30P
Jul 04 6:30 PM North Middlesex 2 North Middlesex 1 Parkhill (B)
11U Jul 04
6:30P
Jul 04 6:30 PM Forest Red Camlachie 1 Camlachie (3)
7U Jul 04
6:30P
Jul 04 6:30 PM DKMB 1 Forest 1 Rick Goodhand
15U Jul 04
8:30P
Jul 04 8:30 PM Strathroy 2 DKMB 1 Komoka (Back)
18U Jul 04
8:30P
Jul 04 8:30 PM Thedford 1 St. Thomas Centennial Centennial Sports (Cardinal Field)
18U Jul 04
8:30P
Jul 04 8:30 PM North Middlesex 1 Eager Beaver 1 City Wide (Lower)
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 3:36 AM.
Printed From TheOneDB.com Jun 27, 2022 3:36 AM