OMHA :: York Simcoe Minor Upcoming Games
Header Ad Unit

Upcoming Games

292 Games in the Next 7 Days
Group Date Date Time Visitor Home Venue
NOV A Sep 24
10:30A
Sep 24 10:30 AM Barrie Colts King Rebellion Nobleton Rec
TYK Sep 24
11:15A
Sep 24 11:15 AM Aurora Tigers Bradford Bulldogs Bradford Leisure (Blue)
MPW A Sep 24
11:45A
Sep 24 11:45 AM Orillia Terriers King Rebellion Nobleton Rec
TYK Sep 24
12:00P
Sep 24 12:00 PM Richmond Hill Stars Georgina Blaze Georgina Sutton
NOV AA Sep 24
12:00P
Sep 24 12:00 PM TNT Tornados Richmond Hill Stars Elgin Barrow (East)
MPW AE Sep 24
12:00P
Sep 24 12:00 PM Barrie Colts Markham Waxers 1 White Village
NOV A Sep 24
12:30P
Sep 24 12:30 PM Richmond Hill Stars Bradford Bulldogs Bradford Leisure (Blue)
MATO AE Sep 24
1:00P
Sep 24 1:00 PM Georgina Blaze TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
NOV A Sep 24
1:15P
Sep 24 1:15 PM Orillia Terriers Georgina Blaze Georgina Sutton
PW A Sep 24
1:15P
Sep 24 1:15 PM Innisfil Winterhawks King Rebellion Nobleton Rec
NOV AE Sep 24
1:30P
Sep 24 1:30 PM King Rebellion Orillia Terriers West Orillia (Blue)
MATO A Sep 24
1:30P
Sep 24 1:30 PM East Gwillimbury Eagles Richmond Hill Stars Elgin Barrow (East)
ATO A Sep 24
1:30P
Sep 24 1:30 PM Barrie Colts Markham Waxers Village
PW AA Sep 24
1:30P
Sep 24 1:30 PM Whitchurch-Stouffville Clippers TNT Tornados Tottenham Rec
ATO AE Sep 24
1:40P
Sep 24 1:40 PM King Rebellion Bradford Bulldogs Bradford Leisure (Blue)
NOV AA Sep 24
1:45P
Sep 24 1:45 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Newmarket Redmen Magna (Honda)
MATO A Sep 24
1:45P
Sep 24 1:45 PM Bradford Bulldogs Aurora Tigers Aurora CC (2 - Lincoln)
NOV AA Sep 24
2:00P
Sep 24 2:00 PM Barrie Colts Markham Waxers Milliken Mills
NOV AE Sep 24
2:00P
Sep 24 2:00 PM Markham Waxers TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 2)
TYK Sep 24
2:15P
Sep 24 2:15 PM Unionville Jets Newmarket Redmen Magna (Pfaff)
NOV A Sep 24
2:20P
Sep 24 2:20 PM Markham Waxers East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
MATO AA Sep 24
2:30P
Sep 24 2:30 PM TNT Tornados Georgina Blaze Georgina Sutton
ATO AE Sep 24
2:30P
Sep 24 2:30 PM Whitchurch-Stouffville Clippers TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
BAN A Sep 24
2:30P
Sep 24 2:30 PM Newmarket Redmen Barrie Colts Holly Rec (Rink 2)
ATO AE Sep 24
2:40P
Sep 24 2:40 PM Barrie Colts Orillia Terriers West Orillia (Blue)
PW AE Sep 24
2:45P
Sep 24 2:45 PM Richmond Hill Stars King Rebellion Nobleton Rec
MBAN MD Sep 24
2:45P
Sep 24 2:45 PM Newmarket Redmen Markham Waxers Village
MPW AA Sep 24
3:00P
Sep 24 3:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Aurora Tigers Aurora CC (2 - Lincoln)
MPW AE Sep 24
3:00P
Sep 24 3:00 PM Markham Waxers 2 Blue Richmond Hill Stars Elgin Barrow (East)
MPW AE Sep 24
3:00P
Sep 24 3:00 PM Aurora Tigers TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 2)
NOV AE Sep 24
3:15P
Sep 24 3:15 PM Whitby Wildcats Newmarket Redmen Magna (Pfaff)
MATO AA Sep 24
3:15P
Sep 24 3:15 PM Markham Waxers Newmarket Redmen Magna (Honda)
MATO AE Sep 24
3:15P
Sep 24 3:15 PM Newmarket Redmen Markham Waxers Milliken Mills
MBAN MD Sep 24
3:15P
Sep 24 3:15 PM Georgina Blaze Brampton 45s Gold Earnscliffe (2)
PW A Sep 24
3:40P
Sep 24 3:40 PM Richmond Hill Stars East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
ATO AA Sep 24
3:45P
Sep 24 3:45 PM Newmarket Redmen Georgina Blaze Georgina Sutton
PW AE Sep 24
3:50P
Sep 24 3:50 PM Barrie Colts Orillia Terriers West Orillia (Blue)
MATO AE Sep 24
4:00P
Sep 24 4:00 PM Barrie Colts Richmond Hill Stars Tom Graham (Burgundy)
MBAN A Sep 24
4:00P
Sep 24 4:00 PM Markham Waxers TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
MATO A Sep 24
4:20P
Sep 24 4:20 PM Markham Waxers Barrie Colts Holly Rec (Rink 1)
TYK Sep 24
4:30P
Sep 24 4:30 PM TNT Tornados Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
MPW AA Sep 24
4:30P
Sep 24 4:30 PM TNT Tornados Markham Waxers Milliken Mills
PW AE Sep 24
4:30P
Sep 24 4:30 PM Whitchurch-Stouffville Clippers TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 2)
MBAN AA Sep 24
4:30P
Sep 24 4:30 PM Barrie Colts Aurora Tigers Aurora CC (2 - Lincoln)
BAN AA Sep 24
4:30P
Sep 24 4:30 PM Aurora Tigers Richmond Hill Stars Elgin Barrow (East)
ATO A Sep 24
4:45P
Sep 24 4:45 PM Richmond Hill Stars Newmarket Redmen Magna (Honda)
PW AE Sep 24
4:45P
Sep 24 4:45 PM Markham Waxers 2 Newmarket Redmen Magna (Pfaff)
PW A Sep 24
5:00P
Sep 24 5:00 PM Barrie Colts White Georgina Blaze Georgina Sutton
BAN A Sep 24
5:00P
Sep 24 5:00 PM Orillia Terriers East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
MATO AA Sep 24
5:30P
Sep 24 5:30 PM Aurora Tigers Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
ATO AE Sep 24
5:30P
Sep 24 5:30 PM Newmarket Redmen Richmond Hill Stars Tom Graham (Burgundy)
BAN A Sep 24
5:30P
Sep 24 5:30 PM Barrie Colts AE King Rebellion Trisan Centre
BAN A Sep 24
5:30P
Sep 24 5:30 PM Richmond Hill Stars TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
MPW A Sep 24
5:45P
Sep 24 5:45 PM Aurora Tigers Innisfil Winterhawks Innisfil Rec (Gold)
BAN MD Sep 24
5:55P
Sep 24 5:55 PM Brampton 45s Black Aurora Tigers Aurora CC (2 - Lincoln)
PW A Sep 24
6:00P
Sep 24 6:00 PM Orillia Terriers Markham Waxers Milliken Mills
MMID AA Sep 24
6:00P
Sep 24 6:00 PM Markham Waxers Richmond Hill Stars Elgin Barrow (East)
MPW AA Sep 24
6:15P
Sep 24 6:15 PM Richmond Hill Stars Newmarket Redmen Magna (Honda)
MMID MD Sep 24
6:20P
Sep 24 6:20 PM Orangeville Flyers East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
MBAN MD Sep 24
6:40P
Sep 24 6:40 PM Aurora Tigers Milton Winterhawks John Tonelli
ATO AA Sep 24
7:00P
Sep 24 7:00 PM Aurora Tigers Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
MBAN A Sep 24
7:00P
Sep 24 7:00 PM Orillia Terriers King Rebellion Trisan Centre
MMID A Sep 24
7:00P
Sep 24 7:00 PM Orillia Terriers Richmond Hill Stars Elvis Stojko
MBAN A Sep 24
7:10P
Sep 24 7:10 PM Aurora Tigers Barrie Colts AE East Bayfield (Purple)
MMID A Sep 24
7:25P
Sep 24 7:25 PM Barrie Colts 1 White Aurora Tigers Aurora CC (2 - Lincoln)
MBAN AA Sep 24
7:30P
Sep 24 7:30 PM TNT Tornados Markham Waxers Milliken Mills
MBAN MD Sep 24
7:30P
Sep 24 7:30 PM Brampton 45s Black Barrie Colts East Bayfield (Green)
MMID MD Sep 24
8:00P
Sep 24 8:00 PM Newmarket Redmen Markham Waxers Village
BAN AA Sep 24
8:30P
Sep 24 8:30 PM Markham Waxers Barrie Colts East Bayfield (Purple)
BAN AA Sep 24
8:30P
Sep 24 8:30 PM TNT Tornados Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
BAN MD Sep 24
9:00P
Sep 24 9:00 PM Barrie Colts Markham Waxers Milliken Mills
TYK Sep 25
6:00P
Sep 25 6:00 PM Markham Waxers Innisfil Winterhawks Innisfil Rec (Red)
MATO AE Sep 25
6:30P
Sep 25 6:30 PM Newmarket Redmen Aurora Tigers Stronach ARC (Pfaff (East))
ATO A Sep 25
6:50P
Sep 25 6:50 PM Newmarket Redmen Orillia Terriers Brian Orser
PW A Sep 25
7:00P
Sep 25 7:00 PM Richmond Hill Stars Bradford Bulldogs Bradford Leisure (Blue)
PW AE Sep 25
7:10P
Sep 25 7:10 PM Markham Waxers 1 Innisfil Winterhawks Innisfil Rec (Red)
ATO AA Sep 25
7:30P
Sep 25 7:30 PM Newmarket Redmen TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
PW AA Sep 25
7:30P
Sep 25 7:30 PM Aurora Tigers Barrie Colts Holly Rec (Rink 1)
PW A Sep 25
7:30P
Sep 25 7:30 PM Aurora Tigers Barrie Colts Blue East Bayfield (Green)
BAN AA Sep 25
7:40P
Sep 25 7:40 PM Georgina Blaze Aurora Tigers Stronach ARC (Pfaff (East))
MPW A Sep 25
8:00P
Sep 25 8:00 PM Bradford Bulldogs Orillia Terriers Brian Orser
MMID MD Sep 25
8:00P
Sep 25 8:00 PM Barrie Colts TNT Tornados Tottenham Rec
MBAN A Sep 25
8:20P
Sep 25 8:20 PM Newmarket Redmen Bradford Bulldogs Bradford Leisure (Blue)
MMID AA Sep 25
8:50P
Sep 25 8:50 PM Markham Waxers Barrie Colts East Bayfield (Green)
MMID A Sep 25
8:50P
Sep 25 8:50 PM Innisfil Winterhawks Barrie Colts Blue Holly Rec (Rink 1)
MMID AA Sep 25
9:00P
Sep 25 9:00 PM TNT Tornados Aurora Tigers Stronach ARC (Pfaff (East))
NOV A Sep 26
6:00P
Sep 26 6:00 PM Orillia Terriers Innisfil Winterhawks Innisfil Rec (Red)
MPW AE Sep 26
6:15P
Sep 26 6:15 PM Richmond Hill Stars Newmarket Redmen Magna (Pfaff)
ATO A Sep 26
6:30P
Sep 26 6:30 PM King Rebellion Aurora Tigers Stronach ARC (Pfaff (East))
MPW AE Sep 26
6:30P
Sep 26 6:30 PM Markham Waxers 2 Blue Georgina Blaze Ice Palace (Blue)
ATO AE Sep 26
6:50P
Sep 26 6:50 PM Bradford Bulldogs Orillia Terriers Brian Orser
NOV AA Sep 26
7:00P
Sep 26 7:00 PM Newmarket Redmen Markham Waxers Centennial
PW AA Sep 26
7:00P
Sep 26 7:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Richmond Hill Stars Elvis Stojko
PW AE Sep 26
7:00P
Sep 26 7:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Bradford Bulldogs Bradford Leisure (Blue)
PW A Sep 26
7:10P
Sep 26 7:10 PM Georgina Blaze Innisfil Winterhawks Innisfil Rec (Red)
MPW AE Sep 26
7:30P
Sep 26 7:30 PM TNT Tornados Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
PW A Sep 26
7:40P
Sep 26 7:40 PM Barrie Colts White Aurora Tigers Stronach ARC (Pfaff (East))
MBAN MD Sep 26
7:45P
Sep 26 7:45 PM Caledon Hawks Newmarket Redmen Magna (Pfaff)
BAN MD Sep 26
8:00P
Sep 26 8:00 PM Brampton 45s Gold Georgina Blaze Ice Palace (Blue)
MMID AA Sep 26
9:00P
Sep 26 9:00 PM Barrie Colts Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
TYK Sep 27
6:00P
Sep 27 6:00 PM Georgina Blaze Aurora Tigers Aurora CC (2 - Lincoln)
NOV A Sep 27
6:00P
Sep 27 6:00 PM Aurora Tigers East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
MATO A Sep 27
6:30P
Sep 27 6:30 PM Orillia Terriers Innisfil Winterhawks Innisfil Rec (Red)
MATO AE Sep 27
6:30P
Sep 27 6:30 PM TNT Tornados Georgina Blaze Georgina Sutton
MATO AA Sep 27
7:00P
Sep 27 7:00 PM Richmond Hill Stars Aurora Tigers Aurora CC (2 - Lincoln)
MATO AE Sep 27
7:00P
Sep 27 7:00 PM Richmond Hill Stars Markham Waxers Milliken Mills
MPW A Sep 27
7:00P
Sep 27 7:00 PM Bradford Bulldogs Barrie Colts Allandale Rec (Red)
MBAN A Sep 27
7:00P
Sep 27 7:00 PM Barrie Colts AE Barrie Colts Holly Rec (Rink 2)
MPW A Sep 27
7:10P
Sep 27 7:10 PM Aurora Tigers East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
ATO AE Sep 27
7:30P
Sep 27 7:30 PM Richmond Hill Stars Aurora Tigers Aurora CC (1 - Ford)
PW A Sep 27
7:30P
Sep 27 7:30 PM Orillia Terriers Newmarket Redmen Ray Twinney (1)
PW AE Sep 27
7:30P
Sep 27 7:30 PM Barrie Colts Markham Waxers 2 Centennial
MBAN A Sep 27
7:30P
Sep 27 7:30 PM King Rebellion Orillia Terriers West Orillia (Blue)
MBAN MD Sep 27
8:00P
Sep 27 8:00 PM Brampton 45s Black Georgina Blaze Georgina Sutton
MBAN A Sep 27
8:10P
Sep 27 8:10 PM Bradford Bulldogs Aurora Tigers Aurora CC (2 - Lincoln)
MMID MD Sep 27
8:30P
Sep 27 8:30 PM Halton Hills Thunder Brampton 45s Black Terry Miller
MMID A Sep 27
8:50P
Sep 27 8:50 PM Bradford Bulldogs Orillia Terriers West Orillia (Blue)
BAN A Sep 27
9:00P
Sep 27 9:00 PM Richmond Hill Stars Aurora Tigers Aurora CC (1 - Ford)
MMID AA Sep 27
9:00P
Sep 27 9:00 PM Georgina Blaze Richmond Hill Stars Elgin Barrow (East)
MMID A Sep 27
9:00P
Sep 27 9:00 PM Markham Waxers Newmarket Redmen Ray Twinney (1)
MMID A Sep 27
9:10P
Sep 27 9:10 PM Richmond Hill Stars Innisfil Winterhawks Innisfil Rec (Red)
ATO AA Sep 28
6:30P
Sep 28 6:30 PM Richmond Hill Stars Newmarket Redmen Magna (Hyundai)
ATO A Sep 28
6:30P
Sep 28 6:30 PM Markham Waxers Innisfil Winterhawks Innisfil Rec (Red)
MPW AA Sep 28
6:30P
Sep 28 6:30 PM Richmond Hill Stars Georgina Blaze Georgina Sutton
NOV AA Sep 28
7:00P
Sep 28 7:00 PM Barrie Colts Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville Clippers (CC1)
ATO AA Sep 28
7:00P
Sep 28 7:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Markham Waxers Centennial
PW AE Sep 28
7:00P
Sep 28 7:00 PM Bradford Bulldogs Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
MPW A Sep 28
7:10P
Sep 28 7:10 PM Newmarket Redmen Bradford Bulldogs Bradford Leisure (Blue)
MBAN MD Sep 28
7:10P
Sep 28 7:10 PM Brampton 45s Gold Barrie Colts Holly Rec (Rink 2)
PW AA Sep 28
7:15P
Sep 28 7:15 PM Barrie Colts Newmarket Redmen Magna (Pfaff)
MBAN AA Sep 28
7:45P
Sep 28 7:45 PM Barrie Colts Georgina Blaze Georgina Sutton
BAN A Sep 28
7:45P
Sep 28 7:45 PM Newmarket Redmen Innisfil Winterhawks Innisfil Rec (Gold)
MBAN AA Sep 28
8:00P
Sep 28 8:00 PM Newmarket Redmen Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville Clippers (CC1)
BAN AA Sep 28
8:00P
Sep 28 8:00 PM Georgina Blaze Newmarket Redmen Magna (Hyundai)
MMID MD Sep 28
8:00P
Sep 28 8:00 PM TNT Tornados East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
BAN AA Sep 28
8:30P
Sep 28 8:30 PM Barrie Colts Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
BAN A Sep 28
8:30P
Sep 28 8:30 PM Bradford Bulldogs Barrie Colts Holly Rec (Rink 2)
BAN MD Sep 28
8:45P
Sep 28 8:45 PM Markham Waxers Newmarket Redmen Magna (Pfaff)
MMID AA Sep 28
9:15P
Sep 28 9:15 PM Newmarket Redmen Georgina Blaze Georgina Sutton
NOV AA Sep 29
6:00P
Sep 29 6:00 PM Newmarket Redmen Aurora Tigers Stronach ARC (Toyota (West))
PW AE Sep 29
6:00P
Sep 29 6:00 PM TNT Tornados Barrie Colts East Bayfield (Purple)
MPW AA Sep 29
6:15P
Sep 29 6:15 PM TNT Tornados Aurora Tigers Aurora CC (2 - Lincoln)
MATO A Sep 29
6:30P
Sep 29 6:30 PM Bradford Bulldogs Newmarket Redmen Magna (Hyundai)
ATO AE Sep 29
6:30P
Sep 29 6:30 PM Barrie Colts Georgina Blaze Georgina Sutton
NOV A Sep 29
7:00P
Sep 29 7:00 PM King Rebellion Orillia Terriers West Orillia (Blue)
NOV AE Sep 29
7:00P
Sep 29 7:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
NOV A Sep 29
7:10P
Sep 29 7:10 PM Markham Waxers Aurora Tigers Stronach ARC (Toyota (West))
BAN MD Sep 29
7:15P
Sep 29 7:15 PM Bradford Bulldogs Brampton 45s Black South Fletcher (2)
PW A Sep 29
7:30P
Sep 29 7:30 PM East Gwillimbury Eagles Orillia Terriers West Orillia (Green)
MBAN A Sep 29
7:40P
Sep 29 7:40 PM Innisfil Winterhawks Aurora Tigers Aurora CC (2 - Lincoln)
MBAN AA Sep 29
8:00P
Sep 29 8:00 PM Markham Waxers Newmarket Redmen Magna (Hyundai)
BAN A Sep 29
8:00P
Sep 29 8:00 PM Innisfil Winterhawks Markham Waxers Milliken Mills
BAN A Sep 29
8:00P
Sep 29 8:00 PM TNT Tornados King Rebellion Nobleton Rec
MMID MD Sep 29
8:00P
Sep 29 8:00 PM Aurora Tigers Caledon Hawks Caledon East (1)
MMID MD Sep 29
8:00P
Sep 29 8:00 PM East Gwillimbury Eagles Newmarket Redmen Magna (Forhan)
MBAN MD Sep 29
8:15P
Sep 29 8:15 PM Barrie Colts Orangeville Flyers Tony Rose (A)
BAN MD Sep 29
8:15P
Sep 29 8:15 PM Aurora Tigers Caledon Hawks Teen Ranch
MPW AE Sep 29
8:30P
Sep 29 8:30 PM Markham Waxers 1 White Aurora Tigers Stronach ARC (Toyota (West))
BAN MD Sep 29
8:35P
Sep 29 8:35 PM Georgina Blaze Brampton 45s Gold South Fletcher (2)
MMID AA Sep 29
9:00P
Sep 29 9:00 PM Markham Waxers Aurora Tigers Aurora CC (2 - Lincoln)
MMID MD Sep 29
9:55P
Sep 29 9:55 PM TNT Tornados Brampton 45s Gold South Fletcher (2)
ATO AE Sep 30
12:00P
Sep 30 12:00 PM Bradford Bulldogs Aurora Tigers Stronach ARC (Toyota (West))
NOV AA Sep 30
12:30P
Sep 30 12:30 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Richmond Hill Stars Elgin Barrow (East)
MBAN MD Sep 30
12:50P
Sep 30 12:50 PM East Gwillimbury Eagles Brampton 45s Black Terry Miller
MATO AA Sep 30
1:00P
Sep 30 1:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Barrie Colts Holly Rec (Rink 2)
MATO A Sep 30
1:00P
Sep 30 1:00 PM Barrie Colts East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
MPW AE Sep 30
1:10P
Sep 30 1:10 PM Richmond Hill Stars Aurora Tigers Stronach ARC (Toyota (West))
TYK Sep 30
1:30P
Sep 30 1:30 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Barrie Colts 2 Chevy Holly Rec (Rink 1)
NOV A Sep 30
1:30P
Sep 30 1:30 PM Richmond Hill Stars King Rebellion Nobleton Rec
ATO A Sep 30
1:30P
Sep 30 1:30 PM Markham Waxers Orillia Terriers West Orillia (Blue)
NOV AA Sep 30
2:00P
Sep 30 2:00 PM Markham Waxers TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
MATO AA Sep 30
2:00P
Sep 30 2:00 PM Newmarket Redmen Richmond Hill Stars Elgin Barrow (East)
TYK Sep 30
2:10P
Sep 30 2:10 PM Richmond Hill Stars Barrie Colts 1 Buick East Bayfield (Purple)
ATO AA Sep 30
2:10P
Sep 30 2:10 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Barrie Colts Holly Rec (Rink 2)
ATO A Sep 30
2:10P
Sep 30 2:10 PM Innisfil Winterhawks East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
NOV A Sep 30
2:15P
Sep 30 2:15 PM East Gwillimbury Eagles Newmarket Redmen Magna (Pfaff)
NOV A Sep 30
2:30P
Sep 30 2:30 PM Georgina Blaze Barrie Colts Holly Rec (Rink 1)
MPW AA Sep 30
2:30P
Sep 30 2:30 PM Newmarket Redmen TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 2)
PW AE Sep 30
2:30P
Sep 30 2:30 PM Bradford Bulldogs Aurora Tigers Stronach ARC (Toyota (West))
NOV AE Sep 30
2:45P
Sep 30 2:45 PM Newmarket Redmen King Rebellion Nobleton Rec
MATO A Sep 30
3:00P
Sep 30 3:00 PM Innisfil Winterhawks Richmond Hill Stars Tom Graham (Burgundy)
MATO AE Sep 30
3:00P
Sep 30 3:00 PM Georgina Blaze Richmond Hill Stars Bond Lake
ATO AA Sep 30
3:00P
Sep 30 3:00 PM Georgina Blaze TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
MBAN MD Sep 30
3:00P
Sep 30 3:00 PM Aurora Tigers Orangeville Flyers Alder (Red)
MPW AA Sep 30
3:10P
Sep 30 3:10 PM Georgina Blaze Barrie Colts East Bayfield (Purple)
ATO A Sep 30
3:15P
Sep 30 3:15 PM Bradford Bulldogs King Rebellion Trisan Centre
ATO AE Sep 30
3:20P
Sep 30 3:20 PM King Rebellion Barrie Colts Holly Rec (Rink 2)
MPW A Sep 30
3:20P
Sep 30 3:20 PM Orillia Terriers East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
NOV A Sep 30
3:30P
Sep 30 3:30 PM Markham Waxers Bradford Bulldogs Bradford Leisure (Green)
ATO AA Sep 30
3:30P
Sep 30 3:30 PM Markham Waxers Richmond Hill Stars Elgin Barrow (East)
MPW AE Sep 30
3:30P
Sep 30 3:30 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Barrie Colts Holly Rec (Rink 1)
MATO AE Sep 30
3:45P
Sep 30 3:45 PM TNT Tornados Newmarket Redmen Magna (Pfaff)
PW AE Sep 30
3:50P
Sep 30 3:50 PM King Rebellion Orillia Terriers West Orillia (Blue)
NOV AE Sep 30
4:00P
Sep 30 4:00 PM TNT Tornados Whitby Wildcats McKinney (2)
MATO AE Sep 30
4:00P
Sep 30 4:00 PM Markham Waxers Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville Clippers (CC1)
MBAN AA Sep 30
4:00P
Sep 30 4:00 PM Richmond Hill Stars TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 2)
ATO A Sep 30
4:30P
Sep 30 4:30 PM Richmond Hill Stars Barrie Colts Holly Rec (Rink 2)
ATO AE Sep 30
4:30P
Sep 30 4:30 PM TNT Tornados Richmond Hill Stars Bond Lake
PW AA Sep 30
4:30P
Sep 30 4:30 PM Markham Waxers TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
BAN AA Sep 30
4:30P
Sep 30 4:30 PM Georgina Blaze Richmond Hill Stars Tom Graham (Burgundy)
PW A Sep 30
4:40P
Sep 30 4:40 PM Markham Waxers East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
MBAN A Sep 30
4:45P
Sep 30 4:45 PM Richmond Hill Stars Bradford Bulldogs Bradford Leisure (Green)
PW A Sep 30
4:50P
Sep 30 4:50 PM Newmarket Redmen Barrie Colts Blue Holly Rec (Rink 1)
MATO AA Sep 30
5:00P
Sep 30 5:00 PM Aurora Tigers Markham Waxers Milliken Mills
MPW A Sep 30
5:15P
Sep 30 5:15 PM Richmond Hill Stars Newmarket Redmen Magna (Pfaff)
BAN A Sep 30
5:20P
Sep 30 5:20 PM Aurora Tigers Orillia Terriers West Orillia (Blue)
PW AA Sep 30
5:30P
Sep 30 5:30 PM Aurora Tigers Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville Clippers (CC1)
BAN A Sep 30
5:30P
Sep 30 5:30 PM East Gwillimbury Eagles TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 2)
MBAN AA Sep 30
5:40P
Sep 30 5:40 PM Markham Waxers Barrie Colts Holly Rec (Rink 2)
MMID A Sep 30
5:45P
Sep 30 5:45 PM Orillia Terriers King Rebellion Trisan Centre
MPW A Sep 30
6:00P
Sep 30 6:00 PM King Rebellion Markham Waxers Centennial
MBAN MD Sep 30
6:00P
Sep 30 6:00 PM Richmond Hill Stars Markham Waxers Village
MBAN MD Sep 30
6:00P
Sep 30 6:00 PM Milton Winterhawks TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
MMID AA Sep 30
6:00P
Sep 30 6:00 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Richmond Hill Stars Tom Graham (Burgundy)
BAN A Sep 30
6:15P
Sep 30 6:15 PM Newmarket Redmen Bradford Bulldogs Bradford Leisure (Green)
PW AE Sep 30
6:30P
Sep 30 6:30 PM Markham Waxers 2 Markham Waxers 1 Milliken Mills
MBAN MD Sep 30
6:30P
Sep 30 6:30 PM Georgina Blaze Caledon Hawks Caledon East (1)
MBAN A Sep 30
6:45P
Sep 30 6:45 PM King Rebellion Newmarket Redmen Magna (Pfaff)
BAN A Sep 30
7:00P
Sep 30 7:00 PM Barrie Colts Barrie Colts AE Holly Rec (Rink 2)
MMID AA Sep 30
7:00P
Sep 30 7:00 PM Aurora Tigers TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 2)
MPW AE Sep 30
7:30P
Sep 30 7:30 PM Newmarket Redmen Markham Waxers 2 Blue Centennial
BAN AA Sep 30
7:30P
Sep 30 7:30 PM Newmarket Redmen TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
MMID MD Sep 30
7:30P
Sep 30 7:30 PM Orangeville Flyers Caledon Hawks Caledon East (1)
BAN MD Sep 30
7:45P
Sep 30 7:45 PM Aurora Tigers Bradford Bulldogs Bradford Leisure (Green)
BAN MD Sep 30
8:00P
Sep 30 8:00 PM Caledon Hawks Markham Waxers Milliken Mills
BAN AA Sep 30
8:30P
Sep 30 8:30 PM Markham Waxers Barrie Colts Holly Rec (Rink 2)
MMID AA Sep 30
8:50P
Sep 30 8:50 PM Newmarket Redmen Barrie Colts Holly Rec (Rink 1)
MMID A Sep 30
9:15P
Sep 30 9:15 PM Markham Waxers Bradford Bulldogs Bradford Leisure (Green)
MPW A Oct 01
11:45A
Oct 01 11:45 AM East Gwillimbury Eagles King Rebellion Nobleton Rec
TYK Oct 01
12:00P
Oct 01 12:00 PM Barrie Colts 2 Chevy Georgina Blaze Georgina Sutton
NOV AA Oct 01
12:00P
Oct 01 12:00 PM Barrie Colts Richmond Hill Stars Elgin Barrow (East)
ATO A Oct 01
12:00P
Oct 01 12:00 PM Markham Waxers Richmond Hill Stars Elvis Stojko
NOV A Oct 01
1:00P
Oct 01 1:00 PM King Rebellion Bradford Bulldogs Bob Fallis
NOV A Oct 01
1:15P
Oct 01 1:15 PM Barrie Colts Georgina Blaze Georgina Sutton
PW A Oct 01
1:15P
Oct 01 1:15 PM Aurora Tigers King Rebellion Nobleton Rec
NOV AE Oct 01
1:30P
Oct 01 1:30 PM Markham Waxers Orillia Terriers West Orillia (Blue)
NOV AE Oct 01
1:30P
Oct 01 1:30 PM King Rebellion TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
MATO AA Oct 01
1:30P
Oct 01 1:30 PM Barrie Colts Richmond Hill Stars Elgin Barrow (East)
ATO AE Oct 01
1:30P
Oct 01 1:30 PM Barrie Colts Markham Waxers Village
MPW A Oct 01
1:30P
Oct 01 1:30 PM Orillia Terriers Richmond Hill Stars Elvis Stojko
NOV AA Oct 01
1:45P
Oct 01 1:45 PM TNT Tornados Newmarket Redmen Magna (Honda)
NOV AA Oct 01
2:00P
Oct 01 2:00 PM Aurora Tigers Markham Waxers Milliken Mills
MATO AE Oct 01
2:00P
Oct 01 2:00 PM Richmond Hill Stars TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 2)
ATO A Oct 01
2:00P
Oct 01 2:00 PM Aurora Tigers East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
TYK Oct 01
2:15P
Oct 01 2:15 PM Barrie Colts 1 Buick Newmarket Redmen Magna (Pfaff)
ATO A Oct 01
2:15P
Oct 01 2:15 PM Innisfil Winterhawks Bradford Bulldogs Bob Fallis
ATO AE Oct 01
2:30P
Oct 01 2:30 PM Aurora Tigers TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
NOV A Oct 01
2:40P
Oct 01 2:40 PM Markham Waxers Orillia Terriers West Orillia (Blue)
MATO A Oct 01
2:45P
Oct 01 2:45 PM Orillia Terriers Aurora Tigers Aurora CC (2 - Lincoln)
NOV A Oct 01
3:00P
Oct 01 3:00 PM Aurora Tigers Richmond Hill Stars Elgin Barrow (East)
NOV AE Oct 01
3:15P
Oct 01 3:15 PM Whitby Wildcats Newmarket Redmen Magna (Pfaff)
MATO AA Oct 01
3:15P
Oct 01 3:15 PM Aurora Tigers Newmarket Redmen Magna (Honda)
ATO AA Oct 01
3:15P
Oct 01 3:15 PM Newmarket Redmen Markham Waxers Milliken Mills
MBAN MD Oct 01
3:15P
Oct 01 3:15 PM Aurora Tigers Brampton 45s Gold Earnscliffe (2)
MATO A Oct 01
3:30P
Oct 01 3:30 PM East Gwillimbury Eagles Barrie Colts East Bayfield (Purple)
MPW A Oct 01
3:30P
Oct 01 3:30 PM Markham Waxers Bradford Bulldogs Bob Fallis
MBAN A Oct 01
3:30P
Oct 01 3:30 PM Aurora Tigers King Rebellion Trisan Centre
ATO AA Oct 01
3:45P
Oct 01 3:45 PM Richmond Hill Stars Georgina Blaze Georgina Sutton
PW AA Oct 01
4:00P
Oct 01 4:00 PM Aurora Tigers Richmond Hill Stars Tom Graham (Burgundy)
PW AE Oct 01
4:00P
Oct 01 4:00 PM Markham Waxers 1 Richmond Hill Stars Bond Lake
PW AE Oct 01
4:00P
Oct 01 4:00 PM Barrie Colts TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
MPW AA Oct 01
4:15P
Oct 01 4:15 PM Barrie Colts Aurora Tigers Aurora CC (2 - Lincoln)
BAN AA Oct 01
4:15P
Oct 01 4:15 PM TNT Tornados Markham Waxers Village
MBAN MD Oct 01
4:20P
Oct 01 4:20 PM Brampton 45s Black East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
ATO AE Oct 01
4:30P
Oct 01 4:30 PM Richmond Hill Stars King Rebellion King City
MPW AA Oct 01
4:30P
Oct 01 4:30 PM Whitchurch-Stouffville Clippers Markham Waxers Milliken Mills
PW A Oct 01
4:30P
Oct 01 4:30 PM Orillia Terriers Richmond Hill Stars Elgin Barrow (East)
MATO AE Oct 01
4:45P
Oct 01 4:45 PM Georgina Blaze Newmarket Redmen Magna (Honda)
PW AE Oct 01
4:45P
Oct 01 4:45 PM Bradford Bulldogs Newmarket Redmen Magna (Pfaff)
ATO AE Oct 01
5:00P
Oct 01 5:00 PM Orillia Terriers Georgina Blaze Georgina Sutton
BAN A Oct 01
5:00P
Oct 01 5:00 PM Barrie Colts King Rebellion Trisan Centre
MMID A Oct 01
5:00P
Oct 01 5:00 PM Aurora Tigers Innisfil Winterhawks Innisfil Rec (Red)
MMID A Oct 01
5:00P
Oct 01 5:00 PM Barrie Colts Blue Richmond Hill Stars Elvis Stojko
MMID A Oct 01
5:00P
Oct 01 5:00 PM Orillia Terriers Bradford Bulldogs Bradford Leisure (Blue)
MBAN AA Oct 01
5:30P
Oct 01 5:30 PM Aurora Tigers Richmond Hill Stars Tom Graham (Burgundy)
MBAN MD Oct 01
5:30P
Oct 01 5:30 PM Orangeville Flyers Milton Winterhawks John Tonelli
MBAN MD Oct 01
5:30P
Oct 01 5:30 PM TNT Tornados Richmond Hill Stars Bond Lake
BAN A Oct 01
5:30P
Oct 01 5:30 PM Markham Waxers TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
BAN A Oct 01
5:40P
Oct 01 5:40 PM Barrie Colts AE East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
BAN MD Oct 01
5:45P
Oct 01 5:45 PM Bradford Bulldogs Aurora Tigers Aurora CC (2 - Lincoln)
PW A Oct 01
6:00P
Oct 01 6:00 PM Barrie Colts Blue Markham Waxers Milliken Mills
MATO A Oct 01
6:30P
Oct 01 6:30 PM Richmond Hill Stars Bradford Bulldogs Bradford Leisure (Green)
PW AA Oct 01
6:30P
Oct 01 6:30 PM Newmarket Redmen Barrie Colts East Bayfield (Green)
MMID A Oct 01
6:30P
Oct 01 6:30 PM Barrie Colts 1 White King Rebellion Trisan Centre
PW AE Oct 01
7:00P
Oct 01 7:00 PM Aurora Tigers Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
MMID MD Oct 01
7:00P
Oct 01 7:00 PM Brampton 45s Gold East Gwillimbury Eagles EGSC (West)
MMID MD Oct 01
7:00P
Oct 01 7:00 PM Markham Waxers TNT Tornados New Tecumseth Rec (NTRC 1)
BAN MD Oct 01
7:10P
Oct 01 7:10 PM Brampton 45s Black Brampton 45s Gold South Fletcher (1)
MMID MD Oct 01
7:15P
Oct 01 7:15 PM Halton Hills Thunder Aurora Tigers Aurora CC (2 - Lincoln)
MBAN A Oct 01
7:30P
Oct 01 7:30 PM Orillia Terriers Markham Waxers Milliken Mills
BAN AA Oct 01
8:30P
Oct 01 8:30 PM Georgina Blaze Whitchurch-Stouffville Clippers Stouffville (Pad A)
BAN MD Oct 01
9:00P
Oct 01 9:00 PM Georgina Blaze Markham Waxers Milliken Mills
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 8:06 AM.
Printed From TheOneDB.com Sep 24, 2017 8:06 AM